Ar negalia atsiranda dėl kelio sąnario artrozės

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “Ar negalios kelio osteoartrito sukeltų put”. Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

->medicininės-socialinės ekspertizės ->

[->Nauji pranešimai · ->Nariai · ->Forumo taisyklės · ->Paieška · RSS]

Sveiki, Jurijus aš ..

Apsimeta čia, žinoma, daryti su juo.
sveikiau Ieškote niekas ITU nebuvo iškviesti biurą.
buvimasf sergate liga – nė vienas iš ITU ekspertų – nekelia abejonių.
čia dar klausimas – ar yra koks nors priežasties jums nustatyti neįgalumą – pagal galiojančius teisės aktus, šiuo metu reglamentuojančioms tvarką ir sąlygas neįgalių asmenų

pripažinimo.

Tiesiog nurodykite, kad norint įvertinti dėl galimo invalidumo nustatymo galimybes – Jūsų teikiamos informacijos nepakanka.
Todėl, siekiant išreikšti savo asmeninę nuomonę apie buvimą (ar nebuvimą), turite neįgalumo – neįmanoma.

Jei norėtumėte gauti patarimų dėl negalios įkūrimo jūsų atveju perspektyvas – jums turėtų atitikti prašymų tokių konsultacijų formuluojant reikalavimus, kaip nustatyta pradiniame puslapyje, skyriuje svetainėje:
detalės konsultacijų svetainėje
atsakyti į visus reikalingus daiktus ir visiškai (ir ne tik tuos, kurie jums norėjau pasakyti), pageidautina ta pačia tvarka – kai jie išvardyti.

Jei sunku patenkinti šiuos reikalavimus, tada aš rekomenduoju jums savarankiškai susidoroti su galimu nustatyti neįgalumo perspektyvas – ant medžiagų iš svetainės pagrindu:
ITU tam tikrų ligų ir sąlygomis ordino darbo Rusijos № 664n iš 29.09.2014g

ministerija.

Be to – šią sąlygą, taip pat turi būti tikri, kad studijuoti X-spinduliai (ne aprašą – ir žiūrėti, kaip jis padarys rentgeno spindulius, kaip tą patį vaizdą skirtingų radiologai gali būti aprašyta labai skirtingais būdais).
Atidarykite kompiuterio bet kokį tekstą dokumentas dėl visą ekraną ir atimti iš jo visą tekstą – Kietosios posūkiai “baltas ekranas” – ant fono ir fotografuoti su skaitmeniniu fotoaparatu rentgenogramos. Fotografijos Jei pageidaujate galite pridėti į savo postą.
Be to, yra skirtumas tarp klasifikavimo etapai DOA gydytojai, medicinos nuorodą ir ITU ekspertus – daugiau šia tema – žr šiuo straipsniu, svetainės komentarų:
TTS ir negalios, kai DOA (defektams Osteo.artrozė)

Jei tik ateis iš duomenų, kuriuos teikia nastoschy metu – galiu (su didele tikimybe) prisiimti tokią.

Negalia yra nustatyta ne tik sveikatai, bet taip pat dėl ​​teisės aktų, reglamentuojančių dėl neįgalumo nustatymo tvarką.

Taigi – tai yra įmanoma, kad pacientų sveikatos būklei nepasikeitė, o negalios jis nepateikė – ryšium su tuo, kad pakeisti įstatymą, kuris reglamentuoja procedūrą nustatant invalidumą.

Norėdami įdėti negalią osteoartrito sąnarių?

Kyla klausimas, ar duoti neįgalumo osteoartrito, domina daugelį. Galų gale, patologija yra bendra, o bylų skaičius nuolat auga kiekvienais metais. Artrozė arba osteoartrito, arba DOA, – ne uždegimo pobūdžio, pakeitimų, sąnarių, kaip distrofija ir degeneracijos rezultatas, jie yra sunaikinti. Tai atsitinka dažnai, jie kenčia nuo 10-16% gyventojų pasaulyje po 40 metų amžiaus. Moterys patologija pasireiškia dažniau – po 60 metų, liga vystosi 100%.

didžiausią žmonių sąnarių – klubų, jų artritas yra vadinamas Koksartrozė. Sergantys kelio – gonartrozės. Kalbant apie sunaikinimą sąnarių, kaulų ir raiščių procesą. Priežastys koksartroza:

    

 • sužalojimas, stresas, amžiaus, ir nutukimas;
 •   

 • displazija vaikystėje, reumatas, hemofilijos, osteoporozės.

Patologija klasifikacija

šlaunikaulio artrozės laipsnis taip:

    

 1. sustingimas ryte, dilgčiojimas sėdmenų, bent šlaitų nestabili tenka riboti sąnarių, nuovargis. Per dieną viskas dingsta – rentgeno be simptomų. Pažymėti tik iš sąnarių skysčio sudėties pablogėjimo.
 2.   

 3. Koksartrozė 2 laipsniais – daug kremzlės audinys tampa plonesnis dėl to, sunaikinimą, meniskams taip pat sunaikinti. Yra kaulų Spurs bendruose maržos. Yra uždegimo požymiai bendrų maišai, skausmas jaučiamas ne poilsio, raumenųdistrofirovatsya pradėti.
 4.   

 5. Koksartrozė 3 laipsnių – silpnina ir gipotrofichnost raumenų, šlubavimas, bet judėjimas sukelia aštrų skausmą. Kai DOA hip 3 laipsnių atrodo kontraktūrų. Ankilozės gali sukurti visiškai nejudrumas sąnario dėl staigaus susiaurėjimas bendrų tikslų ir šlaunikaulio kaklo sustorėjimas. Sinovijos skysčio sąnario nebėra gaminami, ir kaulai yra nuolat trinasi vienas į kitą.

Gydymas koksartroza 2 Paskutiniai etapai yra nebeįmanomas. Todėl, pacientas siunčiamas į VC grupės gauti negalią. Tokiais atvejais, 2 arba 3 grupėmis negalios laikomas darbo, ne darbo šios ligos yra tik pirmoji grupė. Osteoartrito kelio sąnario 3 laipsniai jų simptomai panašūs Koksartrozė. DOA procesas taip pat gali turėti įtakos kitų sąnarių, bet sunki srautas yra būtent Koksartrozė, trečioje laipsnį visada davęs negalią, dažnai pirmą kartą per metus.

Kada galima priskirti negalią

Jei tyrimas atskleidė pažymėta apribojimą sąnarių judrumą, pacientas negali patenkinti save namuose, įdėti negalios, bet dažniausiai 3 grupė retai 2. Pastarasis skiriamas pacientams, kurie sunkiai gali judėti, negali patenkinti savimi ir prižiūrėti. Tai taip pat taikoma gonartrozės: negalios osteoartrito į 3 lygio kelio yra apskaičiuojamas pagal tuos pačius kriterijus, ir tai grupė 3 metams. Tada į jį pratęsti negalavimai turi ją patvirtinti.

Per metus, pacientas gali padaryti klubo sąnario pakeitimo operacija, atkurti ir pagerinti sąnario būklę, tada negalios Koksartrozė klubo sąnario dažnai sumažinamas arba visiškai pašalintos.

Nepaisant visų pacientų ir jų artimųjų sutrikimus, pradėjus naudoti net sunkiausiomis sąnarių buvimas nesuteikia negaliojimo pagrindai. Sustingimas, artralgija, ir diagnostinė vertė krizė, nieko daugiau. Kai kelio artrozė 2 laipsnių negalios pirminės tyrimo metutaip pat apibrėžta tik vienerius metus, ir tik 3 grupė.

“Negalia remiasi tik tada, jei yra įrodymų, Inga – negalia

.

Tai apima rentgenologiškai ir arthroscopically patvirtino deformacijos sąnarių ir kaulų. Rimtas DOA ilgiau patenka DWS, bet ne aiškiai tiesiogiai proporcingai.

Kaip yra Inga

Jei statinio-dinaminių funkcijų (SDF) pažeidimai yra ne 1 ir 2 laipsnių DOA, jie nėra laikoma reikšminga ir negalios, kai jie neturi teisės. Pažeidimai adresu DOA 3 laipsnių SDF Rusijoje taip pat yra laikomi tik vidutinio sunkumo negalios, ir automatiškai jie nėra išduotas (geriausiu atveju pasikliauti 3 grupės). Negalia ne kelio sąnario gonartrozės 2 laipsniais yra tuos pačius kriterijus kaip Koksartrozė. SDF – yra pacientų mobilumo, savęs priežiūros, darbo ir prisitaikymo gebėjimas visuomenės.

laipsniai statodynamic funkciją (SDF)

    

 1. Šalutinis pažeidimas SDF. Nuvažiuotas atstumas – 3-5 km, norma – 90 žingsnių / min, geliantis skausmas. Radiologiškai – Etape 1 DOA.
 2.   

 3. Vidutinio stiprumo pažeidimų SDF. Suformuota bendra kontraktūros, judesiai yra ribotas. Pacientas gali vaikščioti su šlubuoti, ir skausmas yra tik 2 km, o po to pailsėkite, skausmas dingo. Kojų sutrumpintas iki 4 cm. Raumens jėga mažesnė nei 40%. X-spinduliai – etapas 1-2 DOA. Vėliau, artralgija ir šlubavimas yra pastovus, pacientas gali eiti tik 1 km su cukranendrių, žengia koja kojon su 45-50 žingsnių / min, išreikšta kontraktūra sutrumpinimo – 6 cm, klubų abiejų kojų skirtis 4-5 cm ir 1-2 cm ant blauzdos , apatinių galūnių raumenų jėgos sumažėjo 70%. 2 rodo Rentgeno žingsnis DOA.
 4.   

 5. išraiškos SDF. Artralgija gale ir dviejų sąnarių, supjaustyti 7 cm ir daugiau chromo. Žmogus eina tik 0.5 km atstumu nuo ramentų, apie 25 žingsnių / min greitį. Skirtumas tarp klubų – daugiau nei 6 cm, blauzdos – 3 cm atrofuojasi raumenys, sumažinti stiprumą -. 70%. X-spinduliai – 2-3 laipsnis DOA. Dekompensacijq judėjimo sutrikimų, pastebėtiAš radikulito sindromas.
 6.   

 7. Pakeisti SDF išreiškė daug Impossible bet kokį judėjimą. Dauguma laiko pacientas meluoja ar juda tik bute ir tik su vaikštyne.

Kas atsiuntė ITU

Tai yra pacientai, kurie turėjo pažangią DOA su rentgenu nustatomais kaulų praradimą per pirmuosius 3 metus nuo ligos, ūmus sinovitas daugiau nei vieną kartą per ketvirtį, turi gretutinės diagnozės, pablogėja DOA. Negalia po 3 laipsnių DOA teikiama paprastai riboto darbingumo, t.y. 3 grupė. Gauti iš SDF pažeidimas turėtų būti vidutinio sunkumo ir stabilus. Inga apima šiuo atveju:

    

 1. Savęs apribojimas 1 laipsnį. Tai reiškia, kad savitarnos toks žmogus praleidžia daugiau laiko, jis negali iš karto atlikti visą spektrą judesio ir gniuždo juos taikyti ortopedinių prietaisų (cukranendrės, lazda).
 2.   

 3. mobilumas 1 laipsnis – tai daugiau laiko praleido ant judėjimo, iš dalies jį kasimo ortopedijos paramos priemonė (cukranendrių, ramentai).
 4.   

 5. Galimybė orientacija 1 laipsnis – pacientas yra orientuotas tik pažįstamoje situacijoje ar su pagalbinio tehnosredstv
 6. pagalba.
    

 7. Gebėjimas bendrauti 1 laipsnį – gaunamas virškinti mažą, o ne visiškai naudojamas tehnosredstva pagalbinio
 8. informaciją.
    

 9. Gebėjimas kontroliuoti savo elgesį 1 laipsnis: kontroliuoti yra sunku sudėtingose ​​situacijose, savarankiškai korekcija dalinė.
 10.   

 11. Gebėjimas mokytis 1 laipsnis – tai buvusių kvalifikacijų mažėja, galima darbų apimtis sumažėja, tačiau darbas vis dar žmogus gali.

Per MSEC pacientas statusas vertinimas buvo atliktas pagal:

    
 • rentgeno Kosinskaya;
 •   

 • funkcinės diagnostikos;
 •   

 • dėl SDF pažeidimų laipsnį;
 •   

 • progresavimo DOA normą.

Kai jis ateina į laipsniais DOA Kosinskaya, jie skleidžia 3:

    

 1. 1 – viskas labai nežymiai apribojimai judėjimo beveik nėra bendra erdvė sumažėjo šiek tiek, osteophytes tik scenos išvaizdą;
 2.   

 3. 2 – sąnarių judėjimas yra ribojamas, ji yra veiksminga tik tam tikra kryptimi. Bet Jungtiniame judėjimas sukelia krizė, jis gali būti išklausytam per atstumą. bendra atotrūkis 2-3 kartus jau norma, kaulų Spurs tapo didelis, ten epifizinėse cistos, raumenys jau sutirpęs saikingai.
 4.   

 5. 3 laipsnis DOA – ne sinovinio skysčio, sąnarių sandarinimo ir deformacijų yra išreikšti. Supamasis judesio tik 5-7, bendra erdvė yra apaugę ir ankilozės įvyksta. Spurs yra daug aplink sąnario, į jį rentgeno spindulių gali būti vertinamas fragmentai kremzlės ir kaulo cistos. Baigtas sintezės bendra yra vadinamas ankilozės, ir iš tikrųjų yra 4 laipsnis DOA.

Ar negalia tokių žmonių? Yra kai kuriems pacientams tikėjimo, su 2 laipsnių negalios jau įtraukti prieš tai padarė. Teoriškai, tai neįgalumo perdavimo laipsnis yra įmanoma, bet tik tada, kai nėra nepriklausomas judėjimas ir pacientas vaikšto, pavyzdžiui, su cukranendrių. Bet kaip tik chirurgai Išplėstinė kalbant apie endoprotezavimo, neįgalumo klausimas buvo traktuojamas skirtingai. Dabar antra invalidumo grupės skiriamas tik tada, jei:

    

 • yra ankilozės sąnarių (klubo, kelio ir kulkšnies);
 •   

 • iš SDF pažeidimai yra ne mažesnis nei 2 laipsniais DOA, kai jie yra vidutinio sunkumo;
 •   

 • kojos sutrumpinimas 7cm ar daugiau;
 •   

 • po operacijos stabiliai laikyti jau turėjo sutrikimai SDF 2 ar daugiau sąnarių, arba jei jie atsirado po operacijos, ir net sunkus.

1 grupė negalia skiriamas tik tiems pacientams, kurie gali judėti tik invalido vežimėlyje, jis yra visiškai negali savitarnai ir visada reikia pagalbos, ir atskleidė savo visišką negalią. Jei atlikta endoprotezavimo pacientui su 2 laipsniokoksartroza pagerino būklę, gydytojai gali būti išjungtas visiškai pašalintas.

Bendravimas ir laipsnis negalios

Procesas

Pagrindinis principas yra už negalios tikslu SDF pažeidimas. Tai atsižvelgia į nukentėjusių sąnarių, buvimo gretutinėmis ligomis, sąnarių skaičių. Jei po operacijos pagerėjo statinis ir dinaminis valstybės neateina, imtis žemyn grupę ar perkelti į lichteris vienas teisingas nesvarbu. Praktikoje, deja, dažnai atsitinka taip, kad pacientas yra labai sunku įrodyti, iš SDF pažeidimus nenuoseklumo.

Ar automatiškai išjungtas po operacijos už bendrą pakeitimo? Daug tai giliai įsitikinęs. Bet tai yra klaidinga nuomonė. Priešingai, atliekant bendrą keitimo rekomenduojama pašalinti invalidumo grupę. Logika yra tokia: žmonės susitarti dėl bendro pakeitimo, o ne dėl to, kad jis nori tapti neįgalus, o atsigauti ir pradėti dirbti. Todėl būtina, siekiant padėti jam tai ir pašalinti visiškai išjungtas.

iš naujo išnagrinėjus MSEK kryptimi kuriant judumo sutrikimais apie vidutinio sunkumo ir sunkus ir paciento taikoma DWS skiriamas po operacijos. Tai gali būti dėl to kaltas dėl kvalifikacijos chirurgas stokos arba protezavimas buvo prastos kokybės. Daugelis kitų kriterijų nėra duota – tai specialistų

darbo.

negalios apibrėžtis pagal aukščiau nurodytų kriterijų – griežtai procesas ir talpus. Tokia klasifikacija International “, jis pripažintas Pasaulio sveikatos asamblėjos anksčiau kaip 1976 metais

negalios osteoartrito

Osteoartritas manifestai tokie nemalonūs simptomai, tokie kaip skausmas, standumo ir crunching sąnarių. Jei liga nėra išgydoma, ir net sudėtinga, prasminga pasikonsultuoti su gydytoju dėl medicininio patikrinimo, siekiant nustatyti grupę kryptimi (tai suteikia galimybę tapti socialinių pensijų išmokų gavėją). Ypatumų negalios skyrimo atveju problemų susąnarių papasakoti šios medžiagos.

sąlygos kryptimi ITU artrozė

Žinoma, gauti atitinkamą statusą turinčią ligą ne visais atvejais. Gydytojas nustato poreikį artimųjų egzaminą, jei už grupės pareiškėjas:

– kenčia nuo artrito jungčių tris metus nuo ligos pradžios, su valstybės linkęs iki ligos progresavimo (per metus atsitinka mažiausiai trys paūmėjimą);

– po operacijos, kai rekomenduojama steoartroze kai atsiranda pažeidimų, varžanti galimybę gyventi;

– susiduria su ryškių pažeidimų statinis ir dinaminis funkciją.

Jei mes manome, kad motorinės funkcijos laipsnį, gydytojai nustatė tris pagrindines, yra:

– šiek tiek diskomfortas kylančių įgyvendinimo tam tikro judėjimo (pvz, šuo, kelio sąnario-prailginimo, ir tt) metu;

– stiprus skausmas, pastebimas krizė dabar net normalaus aktyvumo, taip pat motorinių gebėjimas sąnario mažėjimas, didėjant raumenų overlying bendrus ryšius;

– keisti sąnarį, kuris gali būti paskirta kaip kritiškai ir, be to, struktūrą, ribotą mobilumą paburkimą raumenų.

Medicinos ir socialinių patirtis osteoartritas

pravažiavimas tyrimas yra esminis žingsnis priskyrimo grupės proceso. Ekspertai Komisijos patvirtinti neįgalumo faktas, aktas, išduotas sertifikatas negalioja-statusas (nurodytas dokumentas, kaip ir pats grupės ir laikotarpio, už kurį ji yra įdiegta).

Pirmasis etapas atsižvelgiama į sveikatos rodiklių mokėsi simptomų, ambulatorinės baudos pareiškėjui. Atsižvelgiant į duomenis:

– kraujo ir šlapimo tyrimai;

– x-spinduliai ir elektrokardiogramos;

– Rentgeno vaizdai (X-spinduliai vis naudojant Kosinskaya, atspindintis paciento sąnario būklę);

– diagnozės terapeutas, ortopedas, neurologas irchirurgas.

Svarstant rentgeno specialistai rezultatai rodo vieną iš trijų laipsnių motorinių apribojimų:

1 – judėjimas yra praktiškai neribotas, sąnario ertmės susiaurėjimas yra mažas, ir tik rodomi osteophytes;

2 – pasunkėjęs judėjimas sąnarių yra, bendra veikia tik viena kryptimi, o kiekvienas jo judesys reiškia girdimas esant krizė toli, o bendra lizdas jau tapo dviejų iki trijų kartų, kaulų Spurs Padidinti išsivystė epifizinėse cistos ir vidutinio raumenų atrofija;

3 – sinovijos skysčio nėra, ir deformacija bendrą antspaudu tapo sunkus, it turns out tik atlikti 5-7 virpesių, “Spurs” išplito per sąnarį, yra užmiršimas bendros erdvės ir ankilozės (Visas sintezės sąnario, todėl už tai, priskirti 4 laipsnio klausimas).

Be sveikatai tyrinėja socialinę sporto vyro dėmesio skiriant negalios laipsnį. Visų pirma, ekspertai stebėjosi, ar pacientas rūpintis savimi, uždirbti, teikti plikomis reikmėms ir pan.

pavyzdys, 1 laipsnis gali būti nustatytas skirtingais gyvybiškai šalių:

– apribojimas iki savitarnos tikro laipsnio, kalba apie poreikius žmogaus daugiau laiko atlikti įprastinius darbus, visi visiškai nepraktiška judesiai, todėl mes turime juos padalinti ir naudoti ortopedines priemones (nendres, ir tt);

– galimybę judėti pirmąjį laipsnį taip pat reiškia, kad jis bus imtis daug laiko tada, kada judėjimo proceso yra daliniai, o ne įmanoma be AIDS (ramentai, gaminamas iš cukranendrių);

– orientacija į minėto laipsnis įgūdžių rodo gebėjimą identifikuoti save tik žinomo srityje arba dėl tehnosredstv;

– gebėjimas bendrauti yra žemo lygio, turime gelbėtojams įrangos ar žmonių, neišsami informacija asimiliacijos forma;

– savikontrolė, kalbant apie traukinio elgesįE laipsnis apžvelgiami šioje srityje ir dalinio savęs koregavimo sunkumų idėją;

– gebėjimas mokytis laipsnių ženklą minėta, jei sumažinamas darbų kiekis atliekamas, buvęs kvalifikacijos patenka, nors darbas, kaip visuma, yra įmanomas.

Nagrinėdami pateiktus dokumentus, ITU nustato gydant osteoartritą efektyvumą, įvertinti esamą padėtį ir nustatyti ateities prognozės. Kaip rezultatas, gydytojai analizuoti visus turimus duomenis ir nustatyti ligos jos poveikį žmogaus veikla, kuri yra laipsnį, parašęs vieną iš trijų galimų grupių.

negalios osteoartrito

Kaip pažymėta pirmiau, skiriant pacientų grupes osteoartrito atsižvelgti į iš anomalija sunkumą, gebėjimas atlikti fizinį aktyvumą, mobilumą pažeistą galūnę, nepriklausomybę, o ne tik.

Pirmoji grupė yra tinkama, jei:

– artrozė pasiekė 3 arba 4 etapas;

– yra ankilozės 3 etapas dėl sintezės iš sąnarių galuose;

– gonartrozės arba Koksartrozė diagnozuota (3 laipsnių abiem atvejais).

Kitaip tariant, mes kalbame apie bendrą pažeidžiant motorinio aktyvumo, negalėjimas vaikščioti, vaikščioti, gyventi namuose be kieno nors ar kažkas (dažnai negaliojančių juda invalido vežimėlyje) pagalba. Tiksliau, gydytojai, pavyzdžiui, klubo artrozė 3-4 laipsnio, ar pralaimėjimas čiurnos ar girnelė. Pažymėtina, kad Koksartrozė 2 laipsnio po

endoprotezavimas ir pagerinti pokzateley 1 grupė per kitą apžiūrą, gali atsiimti.

Antroji grupė yra priskirtas, jei nepriklausomo judėjimo sunku arba iš dalies neįmanoma. Tai atsižvelgia į pažangą, anomalija, tai, kad, kiek į pakitusiomis galūnėmis ilgio. Tinkami pagrindai priskiriant paskirta ekspertų grupė 2:

– sutrumpinti pagal 7 cm;

– artrozė iš kelio ir klubo sąnarių 3 laipsnio;

– didelis ankilozėsChartija ir tt

Trečioji grupė yra svarbi, kai:

– dėl sunkumų, susijusių su motorinių transporto veiklos, paprastas žmogaus veiksmai trunka ilgiau;

– vidaus reikalai, savipagalbos, darbas – visa tai problema gali būti išspręsta, tačiau problema.

Tai yra sąnarių funkcija yra apribotas arba išreikštas (saikingai). Pavyzdžiui, pereiti kažkur turi trukti ilgiau, su sustojimais poilsiui. Kaip dėl priežasčių, kurios suteikia šią grupę, tai gali būti sochetannye defektams artrozė iš rankų ar kojų, gonartrozės ir Koksartrozė 2 laipsnių.

Ar Padovanok negalią osteoartrito

4 minutes Irina Smirnova 3618

    
 • Puslapis 1 iš 1
 •   

 • 1

negalios osteoartrito kelio

Sveiki. 2014 balandžio mes davė trečią invalidumo grupę. Su kelio osteortroz antrojo laipsnio ir trečiojo laipsnio alkūnės diagnozę. 2015, patvirtinimo pagal ITU be rentgeno vaizdus (ir aprašyme, taip pat konsultavimo, reumatologas, traumatologas ir neurologas) pateikė stuburo, kuris buvo nustatyti ir protrutsii išvaržą MRT juosmens, krūtinės ląstos ir gimdos kaklelio sritims. Komisija teigė, kad mano liga netelpa aprašymą, bei patvirtinantį grupę buvo atmestas. Paaiškinti, kas vyksta. Teropevt gali padėti man ITU neturi tikro testą ligos ar ITU nusprendė, kad aš padirbta kodą? Pagarbiai, Jurijus Igorevich- Veteranas darbo, Gerbiamam Metalurg, Garbės donoras.

astra71Data: pirmadienį, 04/05/2015, 14: 40 | Pranešimo # 1
klausimas iš wiktori080-374:
data: pirmadienį, 04.05.2015, 14:41 | Pranešimo # 2
A:
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Pastaraisiais metais, artritas tapo gana dažna liga. Jei anksčiau su šiuo diagnozę į medicinos personalas apdorotą daugiausia vyresnio amžiaus žmonės, tačiau dabar vis patologija pasireiškia jauno sąnarius. Į liga pasireiškia simptomų, kad padaryti gyvenimą nepakeliamą pacientui įvairovė. Išplėstinė ligos stadijose veda į asmens nedarbingumo. Ligonis negali atlikti paprastus veiksmus, daug judesius duoti didelį skausmą. Gaukite osteoartrito negalia yra įmanoma tik po kruopštaus tyrimo ir specialių žinių.

Kas yra artrozė

Tai yra sąnarių, kur kremzlės yra lėtai sunaikintų liga. Pradiniai pokyčiai patologinio pobūdžio yra praktiškai nematomas. Laikui bėgant, kremzlės savybes, yra pažeistos. Atliekant tyrimus, gydytojai aptiko į tankus jungiamojo audinio, jos retinimo ir atskyrimas debesis. tada kremzlė buvo nulaužti, kuris galiausiai veda prie visiško jo išnykimo.

Vienas iš pagrindinių simptomų, rodančių, patologijos yra skausmas. Diskomfortas padidėjimas su apkrova ant apatinių galūnių. Kai sąnarys yra ramybės būsenoje, skausmas išnyks. Kitas bruožas Osteoartritas yra laikomas Jungtiniame krizė. Kuo didesnis ligos laipsnis, tuo labiau ryškusgarsas yra girdimas.

Dažniausiai gydytojai gydytų pacientų su osteoartritu iš klubo ir kelio. Šiuo atveju moterys yra labiau linkę plėtoti ligą. Kartais osteoartritas atsiranda vaikams ir paaugliams. Dažniausiai tai yra dėl įgimtų defektų, kai sąnariai tinkamai suformuotas. Patys retai diagnozė tampa artrito kulkšnis. Jis buvo diagnozuota apie šešiais atvejais iš šimto.

Yra trys etapai ligos:

    
 1. Pirmasis iš šių pokyčių yra praktiškai nėra.
 2.   

 3. patologija 2. laipsnis charakterizuoja žingsnio kremzlės naikinimo proceso. Skausmas atsiranda dažniausiai. Raumenų funkcija, netoli sąnarių, palaipsniui pažeistos.
 4.   

 5. Osteoartritas 3 laipsnio susijęs plonėjimas kremzlės. sąnarių judrumą sumažėjusi.

Kai klubo sąnario artrozė, pasiekė trečiąjį etapą, asmuo negali savarankiškai vykdyti savo veiklą.

Padaryti negalios

negalios grupė osteoartrito buvimą gali gauti, ne visi, pacientams. Jei po patikrinimo gydytojo nustato pažeidimus Bendruosiuose mobilumo, jis nurodo pacientui į Komisiją, kuri nagrinėja.

Įdėkite negalią šiose pacientų grupes:

    

 • pacientai su artritu ilgą laiką (ne mažiau kaip trijų metų). Reikia pažymėti, kiekybinį padidėjimą paūmėjimų (daugiau nei tris kartus per metus).
 •   

 • Žmonės, turintys operacija atlikta dėl sąnarių. Nagrinėjant, pacientai siunčiami į šios operacijos neturėjo teigiamo rezultato, o jie rado pažeidimų, kurie riboja galimybę gyventi.
 •   

 • Pacientai su kartu patologijos buvimą, kurio plėtra lėmė artrozės.
 •   

 • Pacientai, kuriems sutrikusi motorinė funkcija.

Šis vertinimas yra privalomas. Negalia yra skiriamas tik tada, kai jo ištrauka.

negalios osteoartrito

ar gydymas yra galimi gonartrozės bendri veiksniai 3 laipsnių, ir kodėl vidaus negalios

Osteoartritas 3 laipsnių

Vietoje

yra labiausiai apima

pacientai, labai riboja

Jei šis pažeidimas yra taikomos rimtos kelio traumos traumuoja. sąnarių kremzlių yra beveik įžeidimas. Tai veda prie to,, kad sąnariai negalios paviršiaus.

“kaulingas ataugų ant jų, labiausiai daugiau. Be to, kai dalis atmetimo yra aiški priežastis bendrą erdvę.

paciento būklę, priežastis III grupės invalidumo priežasčių buvimas. Kai negalima deformuoti artrozės, kantrus kabintis į greta kelio. Mažiau žingsnis. Defektams artrozė. Negalia medicininės ir socialinės ekspertizės. Tai invalidumo grupė, todėl gali būti priskirtas antrinio koksartrozės, net gonartrozės, koksartrozės, artrozės negalios – labai dažnai negalios laiką dėl DD … į MSEK Užsisakyti artrozės apatinių galūnių jo reabilitacijos potencialą. negalios: Koksartrozė ir gonartrozės tai atsižvelgiama į psichologinius atliekamas be išorės nukreiptas į MSEK slankstelių, todėl žmogus.

perkelti visus tuo sunkiau

Pirminis ligos forma yra ne jų jungtys su osteoartrito gali būti įtraukti į tai, kaip tai yra ne tokių negalavimų daugiau. Beveik visi kulkšnių. Liga yra varginantis dalykas, pagal priskirtų pacientų

amžiaus

    

 • Nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai ir perduoti Komisijai,
 •   

 • Pacientai defektams artrozė 1-2 norą grįžti į normalų 2 lygio, Bendras defektams ligonio būklę, buvimas,
 •   

 • pagalbinis pagalba ar negalios iš 1, 2,
 •   

 • apčiuopiama skausmas. Bet,

priežastys ir simptomai osteoartritu klubo

Remiantis nepateisindamaprognozės gydytojai gali padaryti išvadą, kad metinis skaičius atvejais Koksartrozė Rusijoje didės. Šis faktas paaiškinamas dviejų priežasčių:

    

 1. genetiniai veiksniai,
 2.   

 3. lėtinis stresas.

Genetinis polinkis į ligą yra išreikštas apykaitos sutrikimų ir perduodama iš tėvų vaikams. Kuo vyresnis žmogus tampa paveldimas polinkis, tuo didesnė jo ligos tikimybę.

Dar vienas svarbus veiksnys – lėtinis stresas. Jie gali sukelti osteoartritą, gonartrozės ir Koksartrozė plėtrą.

Kai žmogaus kūnas yra streso, ji pradeda gaminti medžiagas, kad sunaikinti bendrus audinius. Sąnarių eksudato sumažina hialurono rūgšties kiekį, tai yra būtinas sąnarių mobilumo.

antrinių Koksartrozė vystymosi priežasčių daug daugiau. Beveik visi jie priklauso išprovokuoti nervinė įtampa ligų:

    

 • uždegiminių ligų;
 •   

 • infarktas;
 •   

 • chroniško nuovargio sindromas.

Todėl, siekiant išvengti, jei įmanoma, kiekvienas turėtų pabandyti išvengti streso ir nerimo.

Gyvenimas Koksartrozė 2 laipsnių su negalia

Paprastai, antrojo laipsnio pacientas suteikti trečiąją grupę klubo osteoartritas. Gaukite Antroji grupė yra daug sunkiau. Beveik neįmanoma (pagal pacientų patys) gauti pirmąją grupę.

Draudimas pirmą invalidumo grupės paskyrimo į Koksartrozė klubo neegzistuoja, bet tai yra labai sunku įrodyti savo teises. Pacientas turi būti pasirengę turėti, kad negalia būtinybę reguliariai patvirtintumėte.

Jei pacientas neturi vykti laiku ITU, jis netenka apie neįgalaus asmens statuso, ir kartu su juo ir gauti valstybės paramą.

Pauliusvaikutis negalia – tai gana varginantis. Už reguliariai ištrauka iš medicinos ir socialinės ekspertizės valstybinių institucijų poreikis paaiškinti, kad šių dienų hip-Koksartrozė 2nd laipsnį puikiai apdorotos chirurginiu būdu.

Jei pacientas turi antrą invalidumo grupę, ir jis buvo planuojama operacija, kuri buvo sėkminga, ITU gali būti pašalintas iš paciento negalios statusu arba sumažinti ją.

Dėl savo klubo artrozė 2 laipsnių nėra pagrindo negalios. Pagrindinis kriterijus – Inga – negalėjimas stovėti ar vaikščioti be specialių įrankių (lazdos, ramentai, vežimėliai).

grupė gali priskirti keturias bylas:

Dvišaliai Koksartrozė 2 laipsnių (su kairę ir į dešinę klubo sąnarių pralaimėjimo).

2 laipsnio koksartrozės derinys su gonartrozės 2-3 laipsnių.

sutrumpinimas galūnių 7 cm ar daugiau.

Greitai progresuojantis Koksartrozė (progresuojanti naikinimas turi palaikoma nuo rentgeno vaizdų serijos).

rentgeno klubo sąnario į koksartrozės 2 laipsnių. Paveikslėlyje parodyta ryškus susiaurėjimas bendrą vietą, ribines osteophytes, praradimas sąnarinių paviršių kaulų.

Kai Koksartrozė 2 laipsnių dažnai skiriamas 3 (darbo) grupės invalidams. Daug mažiau duoti 2 grupė (kartu su Koksartrozė gonartrozės, atsižvelgiant į sparčiai progresuoja liga atveju – kai aiškiai pažeidė paciento gebėjimą savarankiškai priežiūros ir mobilumas).

“Negalia – tai ne tik grupė, ir nauda. Tai yra gyvenimas susijęs su negalia į darbą, bendravimo ir savęs paslauga.

Osteoartritas klubo 2 laipsnių lydi nepakeliamas lėtinis skausmas, negalėjimas stovėti ilgai ir vaikščioti normaliai. viešojo naudojimo pastato (parduotuvės, organizacijos) ir įėjimai gyvenamųjų pastatų retai įrengtos specialios įrenginių (turėklų ir ttologim tolygus kėlimo, automatiškai durų atidarymo).

Visa tai yra dar sunkiau judėti žmonėms su negalia iš buto.

nuolatinis skausmas, crunching ir creaking judėjimo metu – visa tai yra simptomai kelio ligos ryšį. Jei negerai ar pavėluotas gydymas, kremzlių ir sąnarių deformacija labai apriboti judumą kelio, ankilozės plėtoti. Pacientas yra suteikta negalią osteoartrito atveju, jei tai yra įmanoma įrodyti mažinimo motorinio aktyvumo.

Dažnas paūmėjimai ligos, į tinkamą, savalaikį gydymą sukelia sunkių komplikacijų trūkumo. Tai tampa rimta problema, iš paciento nedarbingumo priežastis.

Ligos mastas ir negalios

laipsnis

negalios apdovanojimas priklauso nuo ligos stadijos, tačiau ji išsprendė individualiai. Medicinos socialinės ekspertizės, apsvarstyti negalios formulavimą, išmanantis kiekvienu atveju. Judesio apribojimas, skausmas yra išreiškiamas visais ligos etapais įvairaus laipsnių.

Jei kelio osteoartrito sukeltų 2 laipsniosutrikimai struktūros ir funkcijos sąnarių laikyti nereikšmingu priskyrimo negalios. Bet sutrumpinti galūnės daugiau nei 7 cm, apribojimas judėjimo tampa vis labiau ryškus. Jei po operacijos lieka neišspręsta problema, nes 3 ar 2 grupė negalios.

3 laipsniokaulų artrozė su deformacijos elementų gali sukelti negalios 2, o kartais 1 grupė. Negalėjimas rūpintis patys namuose, pagalba reikalinga neįgaliotiems asmenims keliaujant, reikia naudoti vežimėlį, ramentai – gerų priežasčių nustatymas 1 grupė nebenaudojamu.

Ar Padovanok negalią osteoartrito kelio?

Osteoartritas – tai liga, kuri gali būti veiksnys negalios sudarymo. Dėl negalios turėtų susisiekti nuovadostuo bendrojo gydytojo. Jis turi kreiptis į vyr gydytojas ligoninėje patarimų šiuo klausimu. Po to, kai reikia rinkti dokumentų, patvirtinančių kelio ryšį kamieno buvimą numeris:

    

 • Nedarbingumo atostogos suteikiamos už paūmėjimų trukmę;
 •   

 • Ištraukos iš ambulatorinių pacientų korteles, su datomis ir priežastimis skundus;
 •   

 • Bandymo rezultatai patvirtinantį struktūrinius pokyčius BENDRUOSE, užkirsti kelią paciento ir sveikatos judėjimą.

Po pateikęs visus dokumentus, rašo vietos terapeutas kryptis perduoda dokumentus į medicinos ir socialinių reikalų komitetui.

Medicinos-socialinė ekspertizė vyksta 2 etapais:

    

 1. I etapas – analizė paciento kortelę, diagnostikos ir laboratorinių tyrimų.
 2.   

 3. II etapas – analizė paciento gyvenimo, jo gebėjimas pasirūpinti savimi ir pereiti.

negalios klojamas 3arba 4. laipsniųartrozės. Žingsnis 2, ne visada gali negalios priežastis. Komisija atsižvelgia tik į struktūrinius pokyčius įrodyta klinikinių ir laboratorinių tyrimų. Stiprus, net nepakeliamas skausmas yra ne tai pagrindas. Gavusi negalios egzaminą privalo kiekvienais metais perduoti patvirtinti, osteoartrito kelio 3″4 laipsnio.

Kas gali matuoti?

Į kelio osteoartrito sukeltų ryšį negalios nėra prieinama visiems. Asmenų, kuriems į medicinos socialinės ekspertizės kryptimi sąrašas apima:

    

 • Pacientams, kurių diagnozės “artrozės kelio sąnario,” stovi ant sąskaitą iš 3 metai, kenčia nuo dažnų paūmėjimų, stiprus skausmas;
 •   

 • Pacientai pastaruosius chirurginio gydymo ir turėti komplikacijų po operacijos, apriboti kelio mobilumą;
 •   

 • Pacientams, kurių funkcinių sutrikimų kelio (sumažėjimas-asis mobilumas, nestabilumas).

nebenaudojamu Grupės osteoartrito

negalios, priskirtas priklausomai nuo deformacijos sąnario laipsnis ir jos funkcijų pažeidimo.

1 laipsnis, neveiksni skiriamas tik išimtiniais atvejais. Gautas grupė gali būti sumažintas gydymo metu. Visų medicininių procedūrų buvo imtasi pacientą rezultatai įrašomi į paciento ambulatorinės kortelės.

Norėdami gauti negalios osteoartritas yra įmanoma, bet jūs turite padaryti šiek tiek pastangų. Ekspertų komisija sprendžia dėl studijų rato sudarymo tik tada, kai yra rimtas sutrikimas struktūros ir funkcijos kelio sąnario.

Ką svarbu žinoti?

Siekiant išvengti negalios turėtų atidžiai stebėti savo kelio būklę, išskirti rizikos veiksnius dėl ligos. Antsvoris, prasta ir nepakankama mityba, dažnas perkrovos traumos – pagrindinė liga svirties. Kreipkitės į specialistą pagalba yra būtina kuo greičiau pastebite simptomus. Skausmas ir diskomfortas, kai vaikščioti, nenatūralių garsų per kelio lenkimo ir pratęsimo dažnai nurodo ligos pradžią. Laiku diagnozuoti ir tinkamai gydyti kelio yra sveikos, ilgai ir laimingo gyvenimo pagrindas.

Tipai artrito ir jų įgaliojimai, pagal kuriuos teikiamas invalidumo grupę

Osteoartritas – tai dažna ir sunki liga, kuri gali atimti iš negalios asmenį. Tokiais atvejais pacientas yra priskirtas prie grupės. Tai priklauso nuo to, kaip blogai ištiktų sąnarius.

Leiskite face it, nes šiandien ar negalios osteoartrito.

Patologija klasifikacija

laipsniai Kosinskaya:

    

 1. Pirma, nedidelius pakeitimus. Nebuvo Express judėjimo apribojimas. Nedidelis susiaurėjimas bendrą vietą. Nenormalus ataugų yra tik tuo formavimo etape.
 2.   

 3. Antra, yra judesio apribojimas BENDRUOSE. Jis ateina tik tam tikra kryptimi. Krizė ateina visų judėjimų, ji išgirdo tolumoje. Dėl rentgenograma, yra nustatomas pagal skirtumų mažinimą diarthrosis 2 arba 3 kartus. Osteophytes yra dideli, suformuotos epifizinėse cistos. Nurodė vidutinio raumenų atrofija.
 4.   

 5. Trečias: iš sąnarių skysčio trūkumas. Diarthrosis stipriai deformuoti ir sutankintas. Imperforate sąnarinio tarpo atsiranda su ankilozės plėtrai. Aplink šarnyrinės sudaranti spurs daugybę. Ant rentgeno nustatomas kremzlės fragmentus su kaulų cistos.

Kada galima priskirti negalią

Jei pacientas yra diagnozuotas artritas etapais III ir IV, neįmanoma gydymas. Gydantis gydytojas turi nusiųsti į medicinos socialinės ekspertizės, kuri suteikia jai negalią.

antra ir trečia grupių dirba. Pirmasis žmogus yra ribota savo judesių. Todėl, grupė yra laikoma, kad jis neveikia.

Kai gonartrozės III laipsnio simptomai yra identiškos artrozės iš klubo sąnario. Deformuojant žalą gali paveikti kitus sąnarius. Tačiau Koksartrozė srauto pobūdis – blogiausias.

Jei per paciento tyrimas atskleidžia žymiai judrumo apribojimą diarthrosis ir jis negali pasirūpinti savimi, Komisija priskiria trečią grupę. Antrasis priklauso asmenims, kurie prarado galimybę patenkinti savimi ir prižiūrėti.

Jei pacientas vykdo bendrą pakeisti pažeistą sąnario gali atkurti funkciją ir pagerinti diarthrosis būklę. Tokiais atvejais invalidumo grupė dažnai sumažėja ar net pašalinta.

Įspėjimas “Stiprus skausmas į pažeistą sąnario – tai nėra priežastis dėl negalios problemą. Iš standumo buvimas, artralgija atstovauti tik diagnostikos simptomas. Grupė priskirtas Aptikimo riba gyvybines (DWS).

Iš “ribotą gyvenimą koncepcijaedeyatelnosti »

Iš DWS apibrėžimas apima deformacijos sąnarių ir kaulų. Jie turi būti patvirtinta radiografijos ir artroskopinės metodų tyrimus.

    

 1. Savęs apribojimas 1 laipsnis: pacientas negali padaryti visą tūrį motorinio aktyvumo. Jis turi juos padalinti, ir taikyti ortopedinių prietaisų (lazdą, klijuoti). Savitarnos praleido daugiau laiko.
 2.   

 3. Gebėjimas perkelti 1 lygis: jis yra dalinė, pacientas turi apimti ortopedinius veiklos palaikymo prietaisai – ramentus, cukranendrių.
 4.   

 5. Galimybė orientacija 1 laipsnis: žmogus vadovaujasi tik pažįstamoje situacijoje arba per pagalbinis tehnosredstvam.
 6.   

 7. Gebėjimas bendrauti 1 laipsnį: pacientas išmoksta informacinę dalį. Tehnosredstva naudojamas;
 8.   

 9. Valdymo nuo 1 laipsnio, kai atsiranda sudėtingose ​​situacijose, ar pacientas gali kontroliuoti save elgesys. Yra dalinio savarankiškai korekcija.
 10.   

 11. Gebėjimas mokytis 1 laipsnis: buvusių pacientų kvalifikacija yra sumažinama, mažėja darbo kiekį padaryta, bet darbas jam vis dar gali.

Kas turi teisę gauti apklausos

medicinos socialinės ekspertizės, pacientai siunčiami:

    

 1. dėl laipsniško deformuojančiomis osteoartrito. Tokie asmenys rentgenologiniai apraiškos kaulų vakuume atėjo per pirmuosius trejus metus nuo šios ligos.
 2.   

 3. uždegimas sinovinės membranos yra kartojamas daugiau nei 1 kartą per 4 mėnesius.
 4.   

 5. laikinojo nedarbingumo ilgiau kaip keturis mėnesius.
 6.   

 7. ryškūs dinaminių ir statinių sutrikimų.

Trys etapai ligos

Priklausomai nuo patologinių ligų proceso sunkumo turi skirtingą poveikį paciento gyvenimo. Osteoartritas apima tris žingsnius:

    

 1. Pirma, nekrenta į akis požymiai išorės pokyčius organizme. Ligos manifestai šiek tiek skausmas fizinio n metuĮdėjimas. Šiame etape jau būna patologinis plonosios sudėtį sinovijos skysčio.
 2.   

 3. Antra, yra sunaikinimą diarthrosis. Kaulų išaugos yra suformuota. Skausmas tampa intensyvus, bet tai pakenčiama. judėjimo metu įvyksta krizė. Paveikta raumenų funkciją.
 4.   

 5. Trečias: sąnarinės kremzlės tampa daug plonesnis. Be kaulų lūžių regione formuojasi. Pacientas skundžiasi, riboto mobilumo. Sukurti subluxations sąnarių, galūnių krypčiai pakeitimus.

Kaip yra negalios

tyrimas

Kai yra medicinos socialinės ekspertizės, Komisija atlieka vertinimą paciento būklę pagal kriterijus:

    

 • Rentgeno tyrimas Kosinskaya;
 •   

 • Papildomos diagnostikos metodai;
 •   

 • sutrikusi SDF laipsnis;
 •   

 • progresavimo osteoartrito norma defektams.

Laipsniai pažeidimai statodynamic funkcija (SDF)

Gydytojai 4 laipsnių SDF sutrikimai:

    

 1. Nedideli pažeidimai. Pacientas eina 3-5 km normą 90 žingsnių / min. Atsiranda skausmai. Dėl Rentgeno spindulių nustatomas I etapo defektams osteoartrito.
 2.   

 3. Vidutinio pažeidimus. B esiskiriantys tuo, sąnarių kontraktūros ribotas judesiai. Pacientas gali atlikti tik 2 km atstumu: jis jaudina luošumo ir skausmą sąnarį. Mes turime daryti visa kita, skausmas nurimo.

įvyksta sutrumpinti koją 4 cm, yra raumenų stiprumo sumažėjimą 40%. Dėl rentgenograma, yra nustatomas pagal I-II stadijos DOA.

Vėliau, sąnarių skausmas ir Utykanie tapti visam laikui. Pacientas gali perduoti tik 1 km naudojant cukranendrių. Jo tempas yra 45-50 žingsnių / min. . Pacientas išreiškė kontraktūra sutrumpinti pėdų iki 6 cm Matuojant klubų abiejų galūnių šeimininku liudijimas skirtumas 4-5 cm, o kojose -. 1-2 cm Raumenų jėga yra mažesnė nei 70%. RentgenoII etapas yra apibrėžiamas defektams osteoartrito.

    

 1. išreikštos sutrikimai. susiję pacientas apie skausmą juosmens ir sąnarių. Kojų sutrumpintas iki 7 cm ar daugiau. Pacientas gali vaikščioti tik pusė kilometro per ramentus. Jo tempas yra 25 žingsnių / min.

Yra raumenų atrofija. Apimtis ties klubais abiejų galūnių skiriasi pagal 6 cm arba daugiau, ir blauzdikaulio – 3 cm ar daugiau. Raumenų jėga mažėja daugiau nei 70%.

Dėl rentgeno spindulius nustatomas II ir III laipsnio defektams osteoartrito. Yra dekompensacijos iš motorinės funkcijos, radikulito sindromo.

    

 1. svarbių pasikeitimų. Ligonis negali padaryti bet kokį judėjimą. Jis yra visą laiką, ar tik juda per patalpas, naudojant Walker.

Pirmasis etapas nagrinėjant

Norėdami gauti grupę, asmuo kenčia nuo DOA, turi įrodyti, kad gydymo elgesys nepavyko. Jam reikia surinkti patvirtinimą.

gydantis gydytojas būtina išduoti kryptimi ITU dėl paruoštų dokumentų ir pacientų diagnostikos rezultatais:

    
 • KLA;
 •   

 • OAM;
 •   

 • EKG;
 •   

 • fluoroskopiją OGC;
 •   

 • rentgeno paveiktų sąnarių dviem projekcijomis;
 •   

 • specialistų (ortopedijos, neurologijos, chirurgas) Išvada.

Gydytojas turi renkame išvardyti popierius, tada parengia ITU kryptį. Komisijos nariai studijuoja dokumentus ir terapinio veiksmingumo Žinoma vedama. Jie turėtų atidžiai įvertinti ligonio būklę ir ligos simptomų sunkumą.

antras ir trečias etapai nagrinėjimo

2-ame etape, socialinės adaptacijos paciento ir psicho-emocinę būseną apibrėžimas. Komisija įvertina galimybę teikti gyvybinius poreikius, nepriklausomai keliauti ir dirbti tam tikrą darbą. Biuro ITU įlzhno apsvarstyti reabilitacijos galimybę.

Dėl 3-iojo etapo, medicininės ir socialinės ekspertizės duomenimis, per gautas analizė. Ekspertai nustato, kiek pacientas reikia pagalbos. Kai jie yra suteikiamas vienas iš invalidumo grupių.

kriterijai grupių

suteikti asmeniui su negalia, osteoartrito, komiteto nariai naudoja specialius kriterijus. Šiuo pagrindu, jie yra skiriamas vienu ar kitu grupės.

Pirmoji grupė negalios

    
 • Variklio funkcija prarado visiškai arba nesuderinama su darbo ir savarankiškai maitinimo;
 •   

 • negalėjimas atlikti bet kokį fizinį asmenį, veikia be žmonių pagalbos.

priskirtas prie pirmosios grupės tokiems pacientams:

    

 • su etapai III ir IV osteoartrito apatinių galūnių;
 •   

 • ankilozės 3 laipsnių – taip pat įdėti negalios;
 •   

 • III gonartrozės arba Koksartrozė žingsnis.

Antroji grupė negalios

    
 • pacientui iš dalies prarado variklis funkcija: jis gali vaikščioti be pagalbos ar specialių pritaikymų;
 •   

 • galūnių sutrumpinti 7 cm, arba daugiau;
 •   

 • liga tapo progresyvus Žinoma.

Antroji grupė negalios skiriamas asmenų su šių ligų:

    

 • III stadijos osteoartrito apatinių galūnių;
 •   

 • ankilozės pagrindinių sąnarių;
 •   

 • išreikšta osteoporozė (II arba III laipsnio);
 •   

 • gonartrozės arba Koksartrozė II ir III stadijos.

Dėmesio!, kai pacientas atlieka endprotezirovanie, o tada ateina pagerėjimas, BMSE teisę atšaukti visiškai išjungtas.

Trečioji grupė negalios

    
 • pacientas turi nedidelį apribojimas motorinės funkcijos: Veikimo greitis yra gerokai mažesnis lyginant su sveiko asmens;
 •   

 • pacientų šiek tiek rytaisAtil gebėjimas apsitarnauti namuose;
 •   

 • sumažino veiklos arba jis negali atlikti tam tikrą darbą.

Trečioji grupė yra priskirtas su tokių ligų:

    

 • osteoporozė II žingsnis;
 •   

 • gonartrozės arba Koksartrozė II etapas.

Pensijų ir negalios EDV

Pacientams, kurie gauna neįgalumo turi teisę į pinigų subsidijos iš vyriausybės. Mokėjimo dydis priklauso nuo grupės.

Stalo :. “. Invalidumo pensija 2018»

santrauka

Gydytojai pasakyti, kad pradžioje etapais osteoartrito jos progresavimo gali būti sustabdyta. Norėdami tai padaryti, jūs turite laikytis visų medicinos rekomendacijas ir paskirties vietą.

VardasGrupėMokėjimo (RBL. / Mėn.)
socialinio pensijųneįgalieji nuo vaikystės I gr., vaikai su negalia11 445,68
Aš grupė ir neįgalieji nuo vaikystės II grupė.9 538,2
II g.4 769,09
III c.4 053,74
EDVI3 137,6
II2 siekė 240,7
III1 793,7
vaikai su negalia2 240,74
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Jei liga lėmė negalios ir nesugebėjimas savęs paslauga, pilietis turi teisę išduoti negalią ir gauti mėnesinę pensiją iš valstybės. Jos dydis priklauso nuo patologinio proceso sunkumo, ryšium su kuriuo paskirto grupės.

Lagranmasade