Atsigavimas po kelio protezavimo

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Atsigavimas nuo kelio sąnario pakeitimo” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Reabilitacijos po kelio sąnario pakeitimo

Pagrindinė indikacija chirurginės intervencijos pašalinti dalį sąnario ar visos jungtys yra sudėtingi pakitimai, arba sparčiai auga sunaikinimas genties, nepriklausomai nuo skambintojo priežasties negalima pareikšti kitų terapijų, ir pareikšti žmogaus diskomfortą dėl netoleruotinos skausmo forma ir į pagrindinę funkciją mažinimo ši sritis – judėjimas. Funkcinis atkūrimas kaulų jungtys žmogaus didžiausių sąnario pagal vidaus pakeičiant protezų, vadinama kelio endoprotezavimas, reabilitacija po operacijos, todėl bus labai svarbu.

Šiuolaikinė medicina yra sukaupusi pakankamai patirties, kad galėtų atlikti šią operaciją, kuri atliekama aukšto technologijų lygio tipą. protezas dizainas taip pat nuolat tobulinama. Chirurgija, dabar gali atlikti šią manipuliavimu kitų sąnarių kaulų, bet tai yra kelio formavimo ir dubens yra labiausiai paplitusi ir dirbo.

žingsnius reabilitacijos

projektavimas, kuri yra pastatyta iki, turi nuo 15 iki 20 metų gyvenimo trukmę. Po to, kai pakeičiant galūnių elementus, pacientai gali grįžti į fizinio aktyvumo. Bet tai reikalauja laikytis visų tokiam laikui, kaip reabilitacija po kelio sąnario pakeitimo reikalavimus. Jis gali būti sudarytas iš kelių mėnesių (nuo trijų iki šešių) ir yra padalintas į etapus.

pirmas žingsnis:sustabdo pirmuosius keletą valandų, iš karto po operacijos. Patsient yra šiuo metu pagal intensyvią priežiūrą. Taip pat atliekamas stebint kraujo parametrus ir širdies funkcijos.

Antrasis žingsnis:sustabdo pirmas dvi arba tris dienas. Šiuo metu, pacientas gali būti perkeliami į įprastas kambarys skirtas tolesniam buvimo su specialiomis sąlygomis Funkcinės lovos su laikikliais rankiniai įrankiai papildomų galimybių judėti, Matt grindys. Ši norma priklauso nuo kūno laiku reaguoti į invazija, dažnai jau pirmą dieną pacientas atsibunda, ir net gali atsisėsti. Jau 10 diena siūlai pašalinami. Nuo to momento konstantomis gimnastikos pratimus. Galite gauti skausmą, tačiau ji gali sumažinti naudojant anti-uždegiminių vaistų. Taikant analgetikas komponentas gali būti atliekamas naktį. Taip yra dėl to, kad judėjimo vykdymas gali sukelti diskomfortą ir skausmo sumažinimui, siekiant sumažinti jautrumą.

Trečias žingsnis:, atkūrimas po kelio sąnario pakeitimo trunka nuo trijų iki keturių mėnesių. Šiuo metu, kai kuriems pacientams gali būti išleidžiamos iš ligoninės viešnagės. Bet pirmieji du mėnesius, viskas tas pats, rekomenduojame nuolat buvimas ligoninėje veikė. Taip yra dėl to, kad teisingas vykdymas bet kokio judėjimo gali būti pasiektas tik prižiūrint medicinos specialistas priežiūra. Individualus rengimas palaipsniui didinti apkrovos gali padidinti eismo apimtis. Toks požiūris leidžia tinkamai suformuoti nusilpnintus raumenis ir sukelti normalaus raiščio. Iš viso laikas kokybinio rezultato mokymo bus vieneri metai. Pagal kokybinio rezultatas, šiuo atveju yra skirtas pakankamai judesių laisvę redukcijos zonoje.

Svarbu: Kai yra reabilitacija po kelio sąnario pakeitimo, pratybos turėtų būti atliekami ne tik, kad, žinoma, kuris yra rekonstruotas, bet ir sveikagalūnių. Tai užtikrina, kad nėra reflekso apkrovos perdavimas kojos, ant kurios buvo išsivystę raumenys, t.y. ant valdomas šone.

Jei pacientui tik prasideda atkūrimo procesas yra laikomas pirminis tyrimas jo kūno būklę. Iš gautų duomenų, ir priklausys nuo strategijos planą paciento nuo Priešoperacinės laikotarpiu ir iki jo grįžimo į kasdienį elgesį laiko. Nuo pat suformuota integruota prieš ir po operacijos planą ir susitikimas priklauso nuo galimybės pareikšti veikė galūnę už prarastą fizinę funkciją atnaujinti. Už kompleksinės reabilitacijos programa bus duomenys apie visų žmogaus organų ir sistemų būklę rengimo požymių.

“atsistojus pirmą kartą pacientui iš lovos turi būti atliekamas dalyvaujant ir padedant medicinos personalas. Kurti ir augti ne tik valdo pusę. Po siūlių pašalinami, turite pradėti atlikti lengvus gimnastikos pratimus. Šis laikotarpis dar neprasidėjo atkūrimo mechanizmus kietojo audinio, bet padeda organizmui pereiti į kitą etapą, kai jie pradeda pradėti regeneracinius procesus, rekomenduojama anksti pradėti atlikti judesius, kurie leistų gerokai anksčiau atnešti galūnės funkcionalumą norimą rezultatą. Tinkamai išeiti iš streso sąlygomis (operacija), taip pat turėtų būti atliekami ir prevencinių priemonių galimos komplikacijos (slėgio opos, sutrikusi kvėpavimo funkcija, gedimo vietos kraujotaką, raumenų atrofija). Norėdami tai padaryti, pacientas gali atlikti izometrinių pratimų ir kvėpavimo pratimus. Po 4 savaičių, pacientas gali vaikščioti su ramentais. Šis judėjimas yra kontroliuojamas, ypatingą dėmesį. Jis atkreipia dėmesį į tai tolygiai paskirstyti kūno svorį.

susigrąžinimo periodą po kelio sąnario pakeitimo

Dažnai paciento kelio kremzlės keitimas Stanovitsya vienintelis būdas išsaugoti kojų mobilumas. Reabilitacijos Po kelio sąnario pakeitimo yra pagrindinis žingsnis grąžinant pacientą į normalų gyvenimą.

Pasiruošimas pacientą prieš operaciją

Chirurgas daro tik pusė mūšio, visa kita priklauso nuo asmens. Sėkmės reabilitacijos Po kelio sąnario pakeitimo slypi paciento noras kuo greičiau atkurti galūnių mobilumą, jo kantrybės ir atkaklumo. Po visų sesijų turi būti atliekami ne tik ligoninėje, bet ir namuose daugelį savaičių ir mėnesių. Todėl psichologinis pasiruošimas – pagrindinis raktas į sėkmę. Visa tai gydytojas turi paaiškinti pacientui ilgai prieš operaciją.

Tai reikia iš anksto supažindinti pacientą su ėjimo technika ramentais, pagrindiniai gimnastikos pratimai ir kvėpavimo kontrolės būdai. Plėtra raumenų Taip pat pageidautina, kad pradėti kuo greičiau. Mes turime veikti pirmiausia ant mažo kraujo tiekimo srityse. Iš komplikacijų pooperaciniu laikotarpiu rizika bus daug didesnis, jei raumenys yra suglebęs ir susilpnėjo.

Tai reikia teikti pirmenybę tokių rūšių fizinės veiklos, kuri padės pagerinti bendrą fizinę būklę ir sustiprinti raumenų tonusą, neapkraunant raumenų sistemos. Ypač naudinga yra:

    

 • Vandens mankšta (plaukimo baseine, Aqua-gimnastika, vandens aerobika, vaikščiojimas į vandenį);
 •   

 • treniruotės ant stacionarus dviratis;
 •   

 • Šiaurietiškas ėjimas (su lazdomis);
 •   

 • pratybų išlaikyti pusiausvyrai bei koordinacijai plėtrą.

pooperaciniu laikotarpiu tokių įsidarbinimo apribojimų bus paskirta, bet po 2-3 mėnesių, galite grįžti į juos.

pirmąsias kelias dienas po operacijos

kelio sąnario pakeitimo nereikalauja ilgo buvimo ITS. Keletą valandų po implantavimo pacientui montavimo perkeliama į ligoninę. Beveik iš karto prasideda iš naujoalizatsiya individualiai išvystyta schema reabilitacijos terapija.

Kaip profilaktinė priemonė valdomas kojos yra pakelta virš kūno plokštumoje. Pacientas atlieka krūtinės ląstos ir diafragmos kvėpavimo pratimus. Siekiant sumažinti patinimą ir skausmą pacientui taikė kelio maišelį su ledu. Žaizda buvo gydomi antiseptikų, prisirišti.

GYM reabilitacijos programa po kelio sąnario pakeitimo pacientui prasideda nuo pirmųjų dienų. Ji vykdoma siekiant išvengti komplikacijų ir išlaikyti geros formos ir raumenų sistema.

Su savo geros vertus, šie pratimai:

    

 • suspaudimo ir išskleidimo pirštai;
 •   

 • lenkimo ir pratęsimo ties alkūne;
 •   

 • kumščiai, besisukant skirtingomis kryptimis;
 •   

 • panašūs judėjimo alkūnės;
 •   

 • priveržimo;
 •   

 • ašara peiliai iš lovos.

Pratimai sveikų kojų:

    

 • suspaudimo ir išskleidimo pirštai;
 •   

 • fleksija tuo kelio;
 •   

 • apskrito sukimosi čiurnos;
 •   

 • pakelti tiesios kojos.

Daugelis pacientų domisi kiek dienų po operacijos dėl kelio sąnario pakeitimo, jie galės vaikščioti. Jei nėra jokių komplikacijų, pradeda atsistoti ant kojų turėtų būti antrą arba trečią dieną, bet tik prižiūrint instruktoriui prižiūrint ir specialių įrankių pagalba.

Pagrindinis dėmesys skiriamas vaikščioti ramentų ir sveikos kojos. Sergantį galūnių apkrova neturėtų būti, jis gali tik šiek tiek liesti žemės. nepriklausomas judėjimas yra griežtai ribojama, palaipsniui didėja. Per 15-25 dienų po operacijos pacientas galės padaryti pusvalandžio vaikščioti tris kartus per dieną.

ankstyvojo laikotarpio reabilitacijos

sudėtingas uždavinys terapija po bendros pakeitimo skiria tik gydančio gydytojo.

Jis parenka reikiamus pratybų ir streso dozes. Bendras pastebėjimas patsientom guli ant instruktorius. Apie bet kokią iniciatyvą, yra nepriimtina, nes tai gali sukelti rimtų komplikacijų.

ankstyvosios reabilitacijos laikotarpis apima sesijas ligoninės lovoje ir sporto salėje. Gydomoji mankšta Šiame etape turėtų būti atliekamas atsargiai. Pratimai atliekami vidutiniu tempu, be staigių judesių. Paprastai, pacientas atlieka keletą požiūrių.

Čia yra pagrindiniai pratimai susigrąžinimo periodą:

Reabilitacijos namuose

Jei nėra jokių komplikacijų, pacientas po operacijos yra išleidžiamas iš ligoninės per 2-3 savaites. Paprastai šį kartą jis jau gali savarankiškai atsistoti, atsisėsti ir judėti su specialiais įrankiais pagalba. Bet reabilitacijos po operacijos, žinoma, nesibaigia.

Efektyviausias būdas atkurti darbo yra ypatingoje reabilitacijos centras prie specializuotų specialistų non-stop gyvenimo priežiūra. Jei tai neįmanoma, gimnastika būtina toliau atlikti namuose. Tuo pačiu metu gydytojas Jums paskirs ambulatorinių veiklą privalo lankyti daug.

Pacientai turėtų būti pėsčiųjų, ir laikui bėgant jie tampa vis dažnesni ir ilgalaikis. Tuo 8 savaites pabaigoje po operacijos ant jo sužeista koja jau galima visiškai piešti. Atsižvelgiant į reabilitacijos laikotarpio viduryje, gydytojas nurodo paciento į pėdų masažas, rekomenduoja mokymus stacionaraus dviračio.

Namas turi ir toliau atlikti pratimus pradžioje atkūrimo laikotarpiu, tačiau intensyviau režimu. Norėdami ji yra įtraukta naujų pratimų:

Integruotas reabilitacijos dirbtinio sąnario apima fizioterapija, vandens gimnastika, masažas, fizioterapija skiriasi.

Puikiai tinka žygiai, plaukiojimas, važiavimas dviračiu mokymą. Tinkamai pasirinktas fizinį aktyvumą kelio protezavimo truksum esate bent ketvirtį amžiaus.

Išieškojimas keitimas

kelio sąnario sėkmės garantija

Endoprosthesis – dažnai chirurginė procedūra leidžia pacientams su problemomis sąnarių grįžti į normalų gyvenimą ir atlikti bet kokį fizinį aktyvumą be skausmo. operacijos metu, pacientas dalis bendrame protezo pakeisti gydytoją, tuo pačiu metu, nebus paveikti raumenys ir raiščiai. Su tinkamą reabilitaciją po kelio sąnario pakeitimo ir atlikti užduotis, sprendžiant atsiliepimus apie pacientų, po poros dienų po operacijos galėsite patirti maksimalų komfortą ir įvertinti dirbtinio sąnario funkciją.

gali kilti kelio sąnario sutraukti kaip iš šių sąlygų medicinos pasekmė:

    

 • sunaikinimas pasekmė podagra;
 •   

 • artrito;
 •   

 • kaulų navikai;
 •   

 • degeneracinės ligos;
 •   

 • avaskulinė nekrozės;
 •   

 • defektams artrozė;
 •   

 • prastai sulietų lūžiai;
 •   

 • reumatoidinis artritas.

    

 • kelio, kamienas, kuris yra pastebimas išvaizdos;
 •   

 • Nuolatinis ūminis skausmas;
 •   

 • nesugebėjimas galūnių fleksija į kelio;
 •   

 • iš klibėti jausmą kelio sąnario;
 •   

 • judesio apribojimas;
 •   

 • iš bendrų dalių sunaikinimo.

Reabilitacijos ligoninėse

reabilitacijos veikloje tikslas siekiama sustiprinti raumenys skauda kojas, kad protezo nuo žalos apsauga, padidintas kelio judėjimą, grįžti prie normalaus gyvenimo veikla. Po operacijos, galėsite pereiti kelio, tačiau atlikti visus pratimus reabilitacijos turėtų būti atsargūs, ne pakenkti sau.

Per tą laiką, kad jūs praleisti ligoninėje, gydytojai bus išmokyti jus, kaip naudoti protezą į judėjimo neatnešė diskomfortą ir diskomfortą. Per pirmąsias dienas po operacijos rekomenduojame atlikti šiuos pratimus:

    
 • HODBA palatoje, kuri susideda iš kelių etapų, su ramentas ar cukranendrių pagalba;
 •   

 • sėdi ant kėdės ir lovos krašto;
 •   

 • miegą dėl jų pačių;
 •   

 • einant į tualetą su darbuotojais, o tada – savarankiškai;
 •   

 • aukštyn ir žemyn 2-3 laiptais, o vėliau – visiškai vaikščioti laiptais;
 •   

 • kelio lenkimo iki 90 laipsnių;
 •   

 • nepriklausoma dušu, padažu;
 •   

 • ištiesinimo kelio.

Ištrauka iš ligoninės išduotą 3-4 dienas po protezo. Per savo gydytojas patars kuris vaistai gali būti naudojami sąnarių skausmas, išrašyti vaistus, kurie bus pateikti pasyvus lenkimo-extension kelio sąnario, pratimų rinkinys atlikti greitai gauti formos. Atsiliepimai apie mūsų svetainę aišku, kad po kelio sąnario jau reabilitacijos laikotarpiu po operacijos gali pasireikšti šiek tiek karščiavimas (iki 37,7), kuris yra laikomas norma.

Pratimai po iškrovos

Per ateinančius 6 savaičių turėtų ir toliau fizuprazhneniya, palaipsniui didinant jų trukmę. Reabilitacijos efektyvumas priklauso nuo paciento, nuo jo noro atgauti visą judėjimą kelio sąnario.

Per laikotarpį nuo 6 iki 12 savaičių po protezavimo, būtina atlikti tokius pratimus:

    

 • Jei norite protektoriaus vietoje;
 •   

 • dalinis, kelio sąnario stovint;
 •   

 • pratimas ant stacionaraus dviračio;
 •   

 • stovi pavyzdžiu ir imtis klubus;
 •   

 • balansuoja ant vienos apatinės galūnės;
 •   

 • kėlimo kojų pirštų ir kulnų nuskendo.

Atkreipkite dėmesį, kad tik gydytojas gali nuspręsti, kada jau galite vairuoti automobilį, eiti į darbą, lipkite laiptais su ramentais arba cukranendrių be paramos. Kai po operacijos užtruks 3-4 mėnesius, jūs galite mėgautis daugiau aktyvių Sportas:

Ar neNepaisant to, kad šiuolaikiniai protezavimas rinka siūlo keletą variantų, kad leidžia jums išvengti pakeičiant įvairių, o kartais sumažinti komplikacijų atsiradimą, kai sporto yra kontraindikuotini po endoprotezavimo. Tai apima:

    

 • tenisas;
 •   

 • komandinis sportas;
 •   

 • Vykdyti;
 •   

 • slidės;
 •   

 • šokinėja;
 •   

 • intensyvios aerobikos.

Be to, atsižvelgiant protezą kelio sąnarį, tai nėra rekomenduojama kilnoja svorius, todėl tarnaus Jums kaip ilgai, kaip įmanoma, ir tokie jūsų veiksmai nelėmė jo sunaikinimo.

Ką daro reabilitacija po kelio sąnario pakeitimo

kelio endoprotezavimas: reabilitacija apima įvykdymą tam tikrų reikalavimų sėkmingo rezultato. Žinoma, operacija yra techniškai sunku, todėl iš bendrų ekspertų keitimas užsiima tik aukščiausios kategorijos, bet ir paciento, daug kas priklauso. Faktas, kad visi restauravimo procedūros pirmiausia siekiama trauminių riziką ateityje ir pagerinti variklio aktyvumą valdomas kojos atskirtį.

Pirmiausia, pacientas privalo savarankiškai išmokti lipti iš lovos ir atgal į ją eiti miegoti. Be to, jūs turite pasirinkti tinkamą laikyseną sėdint, mokytis atsistoti ir vaikščioti su savadarbiais priemonėmis (ramentai, vaikštynės). Ir, žinoma, reikia būti užsiima specialių pratimų.

Pastabos

Dėl greitai atkurti ir gydydamas visus audinius, kurie yra aplink implantą reikia laikytis visų gydančio gydytojo rekomendacijas. Vienintelis būdas gauti teigiamą rezultatą. Visada įsitikinkite, kad skausmas, todėl jie nesikerta su klasių. Jei taip, skausmas, būtina informuoti gydytoją, ir jis paskirs reikiamus vaistais nuo skausmo. Būtinai laikykitės kelio būklę, kad būtų išvengta pernelyg patinimą ir patinimą. Atminkite, kad patinimas gali būti mažas. Norėdami to išvengti, gerai,zhno naudoti volelį arba trinkelėmis, kuri iškelia pacientas galūnių.

Labai svarbus vaidmuo tenka kvėpavimo pratimai, nors daugelis žmonių neįvertina ją. Tiesą sakant, organizmas labai reikalinga papildomo deguonies. Galų gale, tai priklauso nuo kraujotakos lygį, ir jis, savo ruožtu, turi įtakos gydymo greitį. Be to, be normalus kraujo apytaka bus sustingti venose, todėl gali susidaryti kraujo krešulių.

SVARBU! kelio endoprotezavimas Rusijoje gana aktyviai plėtojama, todėl mūsų ekspertai jau turi pakankamai patirties vykdyti operacijas ir reabilitacijos priemonių. Todėl nėra reikalo nerimauti.

Pirmą kartą po operacijos

gydantis gydytojas turi jus papasakoti apie paciento elgesį po naudojimo taisyklių, bet jūs turite prisiminti, kad komplikacijų, jums reikia atsistoti ant savo nebuvimu. Tačiau tai turėtų būti daroma lėtai. Leidžiama atsisėsti lovoje ir kelti tam tikrų taisyklių. Nuo padėtį: gulėti keltis lėtai, pasvirusi ant savo alkūnės ne pirmas, ir tada palmių.

pirmosiomis dienomis po operacijos nebūtinai taikomas elastiniai tvarsčiai arba dėvėti specialius kojines. Būtina išskirti trombozei laivus. Gali stovėti 2-3 dienas, priklausomai nuo operacijos sudėtingumo. Kaip taisyklė, aukštos kokybės laipiojimo ir pėsčiomis padeda reabilitacijos specialistas, su kuriuo jums bus užsiima mokestį.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

SVARBU! Kaip po bet šiuo atveju operacija galima pastebėti gana nemalonius pojūčius protezo ir galvos svaigimas. Tai nėra būtina rūpintis, nes ši būsena yra laikomas normaliu. Bet jums tikrai reikia įveikti visus savo baimes.

Privalomi taisyklės

bendra pakeičiamas su dirbtinio protezo gali būti, kad bendras arba jo dalisAry. Antruoju atveju, nustatyti mažą elementą implanto, bet pirmasis – beveik visą sąnarį. Kad viso kelio sąnario pakeitimo reikalauja ypatingo atsargumo ir atsargiai, nes organizmas gauna daug svetimkūnio. Todėl kyla atmetimo protezo rizika. Norėdami to išvengti, visada laikykitės gydytojo reikalavimus. Taigi, yra pagrindinės taisyklės:

    
 1. Jūs negalite atsistoti ir remtis valdomas kojos.
 2.   

 3. Prieš nuleisdami koją jie vyksta suderinta pozicija.
 4.   

 5. Tuo atsistojus turintis galūnę į tiesioginio valstybės implantas laiku.
 6.   

 7. Tai nepriimtina eiti į slidžias grindų paviršiaus, kitaip jums gali būti sužeisti.
 8.   

 9. Pirmoje savaitės pažeistą koją turėtų lėkti grindų, todėl ataka yra griežtai draudžiamas.
 10.   

 11. Pratimai turi būti intensyvus, ir tik išspręsti jų gydytojas gali palaipsniui didinti.

Pagrindinis rinkinys pratimai

Nuo reabilitacija po kelio sąnario pakeitimo apima fizioterapija, ir pratimus, kurie turi būti apibrėžti. Jie gaminami atkurti raumenų tonusą ir dizainą protezo. Bet jums reikia imti ne tik pažeistą galūnę, bet ir sveiki. Taigi, pagrindiniai pratimai:

    

 1. lankstumu / pratęsimas čiurnos sąnario: 5-7 kartus.
 2.   

 3. Maitinimo šlaunų ir sėdmenų kelias sekundes.
 4.   

 5. Alternatyvus kėlimo tiesaus kojos.
 6.   

 7. Laikykite tiesias kojas 20-30 laipsnių kampu, vos 3-4 sekundes.
 8.   

 9. lankstumu / išplėtimas kelio. Rūpinkitės, kad lenkimo kampas neviršija 90 laipsnių.
 10.   

 11. nuolatiniame padėtyje, valdomas galūnių leidžiama ištiesinti nugarą ir į šoną, bet ne į priekį.

Ką ne daryti atkūrimo laikotarpiu

    
 1. Atlikti judėjimą dramatiškai.
 2.   

 3. Peršokti ir paleisti.
 4.   

 5. Pasukite koją.
 6.   

 7. Osuužkrėstas apsisukimai skirtingose ​​pusėse tos pačios galūnės. Tik visas kūnas, ar protezas gali pereiti.
 8.   

 9. užtrunka aktyvių sporto aikštelė.
 10.   

 11. remtis nukentėjusiosios kojos.
 12.   

 13. dalys bei vaikščioti laiptais daug.
 14.   

 15. sėdėti giliai foteliais ir žemos paviršių.
 16.   

 17. Naudoti minkšti baldai ir kėdės be grotų.
 18.   

 19. Jei norite sumažinti savo kelius kartu.
 20.   

 21. meta kojas ant viena kitos.
 22.   

 23. drabužiai sunkis (daugiau nei 3-5 kg).

Pagalbiniai rekomendacijos

Turėtumėte žinoti, kad apie 50-70 dienų po operacijos jums reikia padaryti rentgeno kontrolę. Jei rezultatas yra teigiamas, tada jums bus sugebėti judėti savarankiškai, be galimų įrankių pagalba. Atminkite, kad gydantis gydytojas turėtų būti visoje atkūrimo laikotarpį atlikti stebint paciento ir teisingą eisena į fizinio krūvio tinkamai paskirstytas.

Kaip jūs žinote, protezavimas yra skirta 10-15 metų, todėl po šio laiko, jums reikia jį pakeisti nauju. Tai įprastas veiksmas vadinamas Patikrinimo kelio endoprotezavimas.

Kaip jūs žinote, protezavimas yra skirta 10-15 metų, todėl po šio laiko, jums reikia jį pakeisti nauju. Tai įprastas veiksmas vadinamas Patikrinimo kelio endoprotezavimas.

Negalia po operacijos

Pasak šalies patologijos teisės aktų, o tai kenkia bendrai ir skeleto sistemą, tapatinama su negalia. Galų gale, žmogus tampa negali visiškai atlikti kai kuriuos darbus. Siekiant gauti neįgalumą po viso kelio sąnario pakeitimo būtina pateikti visas pažymas, vaizdus, ​​į gydytoją išvadą, patvirtinantis nesugebėjimas normaliai judėti. Žinoma, kai implantas yra pripratę, ir pacientas gali vaikščioti laisvai, negalios bus įkrauta. Todėl būtina užregistruoti jį į reabilitacijosPirmasis laikotarpis. Rankinis galioja 12 mėnesių, po kurių tyrimas atliekamas iš naujo. Jei paaiškėja, kad asmuo negali visiškai dirbti, invalidumo pratęsiamas.

kelio sąnario pakeitimo reabilitacijos po operacijos

individuali reabilitacijos programa

Iš viso kelio sąnario pakeitimo operacija negali būti priskirta pigus malonumas. Daugeliui pacientų mokėti ne tik protezą, bet ir chirurgijos ir tolesnės priežiūros paslaugos, reabilitacija yra tiesiog nerealu.

Tačiau yra realios galimybės gerokai sumažinti gydymo išlaidas.

Įranga vėlai (po 3 savaičių)

Aukščiau mankšta po kelio sąnario namus toliau atlikti tuo pačiu metodu, kad mes apibrėžtą ankstesnėse dalyse.

Bet jie negali būti apribota, tos dienos, kai procedūra praėjo tiek daug laiko. LFK po 3 savaičių sudėtinga ir plečiasi, plėtoti kelio sąnarį po operacijos iki galo tik kai pasyvus aktyvaus pobūdžio klasių yra neįmanoma.

“Skausmas ir diskomfortas su teise požiūris į nustoti nerimauti per dvi savaites po endoprotezavimo. Todėl dabar yra pagrįstai įtraukti į pratimų rinkinys po kelio sąnario per iššūkių, kad nepakenks dirbtinai, bet vaisingą kiekvieną dieną pagerins statinis ir dinaminis efektyvumą.

Ir netrukus jums bus grįžti į ilgai lauktą laisvę judėti.

Be to, atliktas pėsčiųjų jums reikia turėti dažniau ir ilgiau, vidutiniškai 40-60 minučių. 4 kartus per dieną.

protektoriaus ant kojos, kai kelio reabilitacija po operacijos pakeisti veikia puikiai, tai yra įmanoma su 50% apkrovos, ir tik po 8 savaičių su 100% paramos.

Artėjant atkūrimo programos viduryje išduodamaslenta rankų masažas galūnių ir stuburo tam tikrų padalinių, nustatytų kategorijų ant stacionaraus dviračio saikingai švelnus pobūdį.

Ir dabar mes sutelkti dėmesį į svarbiausias: kaip kelio yra kuriama po viso nutolusiose sąlygomis ir pratimų mankštos terapijos rinkinys būtų naudingiausias.

Aqua-gimnastika, balneoterapijos ir purvo

medicinos įstaigose, kur profesinę reabilitaciją po operacijos dėl kelio sąnario pakeitimo, yra specialios kambarius terapiniais plaukimo pamokas ir vandens aerobiką. Tarpiniame ir galutinių etapų reabilitacijos po kelio sąnario operacija presus spetskompleks pacientas kinesotherapy vandeninėje terpėje, teikiant nepaprastai teigiamą poveikį ir raumenų sistemos korekcijos. Plius, hydrokinesitherapy prisideda prie:

Po operacijos pacientas bus reikalingi du ramentus, įrenginiai padažu. Pacientas prieš operaciją, prasminga pagalvoti, kaip jis būtų susitvarkyti namuose su mažais namų ruošos darbus, nes po operacijos jis turės ilgą laiką naudoti ramentus.

Kad būtų išvengta trombozei paskirti specialią vaistų, kurie administruoja visą buvimo laikotarpį į ligoninę ir po išleidimo 2-3 savaites.

vaistas skiriamas pagal kraujo krešėjimo kontrolės. Norėdami išvengti trombozės būtina atlikti aktyvių judesių kojomis.

Siekiant sumažinti skausmo pacientas yra nustatyta analgetikai intensyvumą. Intensyviosios terapijos palatos pacientas yra nustatytas į veną kūdikį, kol kitą dieną.

ateityje, pacientas perkeliamas į bendrą lentelę. Norėdami išvengti patinimas valdomas sąnarių ir kontroliuoti skysčių nutekėjimas nustatyti pooperacinį drenažas.

Paprastai, ji yra pašalinama antrą dieną po to, kaioperacijos.

Siekiant išvengti venų spūstis ir edema, rekomenduojama gydymo pozicija. Pagal pėdų pridėti pagalvę, vengti ilgalaikio stovi vienoje padėtyje, ištieskite kojas, kiek įmanoma poilsio būseną.

nedidelis patinimas elgesio vietos šaltu terapijos ir nustatytą rinkinį pratimų lenkimo ir pratęsimo stotelėje.

Fizioterapija ir pėsčiomis

Antrą dieną po operacijos, pacientas paliekamas pagal slaugytojo ir kineziterapeuto priežiūra. Valdomas kojos yra leidžiama įkelti iki skausmo. Taip pat sudėtingos atkūrimo apima pratimus stiprinti šlaunų raumenis.

Jei nėra jokių komplikacijų, skiria pėsčiųjų mankšta. Jų išaugs su paciento sveikatos būklės gerinimo trukmė.

Be to, pacientai mokomi teisingai atlikti lenkimo ir pratęsti kelio. Jei reikia, patartina naudoti įrankius, kurie padės sulenkti ir tiesinti kelius.

fizinės terapijos tikslas yra pagerinti sudėtingą mobilumą sąnarių, taip, kad pacientas gali jaustis labiau pasitikintys po išleidimo ir savarankiškai atlikti pratimus.

Po operacijos, turite išmokti vaikščioti su ramentais. Jei jis eksploatuojamas tik vieną sąnarį, teisė pereiti nuo priklausomybės ant vienos kojos, jei abi bendra – perkelti kintamojo žingsnio (pirmasis nustatė ramentas dešinę ir į kairę koją, tada kairėje ramentas ir dešinę koją).

Norėdami paleisti įžeidžiantis ant valdomas kojos su kulno yra būtina.

atsigauti po operacijos namuose

Jei nėra jokių komplikacijų, o pacientas gerai jaučiasi, ekstraktas gali būti per savaitę po operacijos. Jei tiek bendrą endoprotezavimo – po 10 dienų. Sąlyga išrašomas iš ligoninės taip pat yra nepriklausomas judėjimas pacientui.

Komplikacijos operamas

Diegimas implantas, nors manoma, nesudėtinga planinė operacija, jis neatmeta galimybės, tam tikrą riziką. Daugeliu atvejų, jie sugeba sumažinti kruopščiai išnagrinėjus paciento sveikatai, tačiau visiškai apsidrausti nuo komplikacijų, deja, negali.

    

 1. bakterinė infekcija implantų.
 2.   

 3. Giliųjų venų trombozė apatinių galūnių.
 4.   

 5. Ofsetinės endproteza.

Norėdami išvengti infekcijos, pacientai gydytis antibiotikais. Norėdami išvengti trombozės, nustatytą rinkinį pratimai, kad išlaikyti raumenų tonusą būklę, pagerinti kraujotaką. Taip pat rekomenduojama dėvėti kompresinės kojinės ir gauti trombų narkotikus.

Ankstyvas prevencinė laikotarpis

Pirmą savaitę po operacijos pacientas lieka gydytojo ir kineziterapeuto priežiūra. Terapinių pratimų tikslas šiuo metu pripilk prisitaikyti prie naujų pojūčių, “Atgimimo” ir susilpnėjusi raumenų ir patraukti kraujotaką normalu. Visi pratimai atliekami prižiūrint specialistui prižiūrint:

    

 1. Pie, sukamasis judesys Kojos pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę – pakaitomis.
 2.   

 3. sulenkimą ir išplėtimas pirštų.
 4.   

 5. judėjimas pėdos į šonus, pirmyn ir atgal.

Reabilitacijos po kelio sąnario pakeitimo

Reabilitacijos Po kelio sąnario pakeitimo galima pradėti nuo operacijos ar kitą dieną. Bendras pakeitimo operacijos padėti pagerinti gyvenimo kokybę osteoartritu ir kitų ligų. Bet operacijos metu neišvengiamai pažeistas minkštą audinį aplink implantą.

indikacijos endoprotezavimo

Pagrindinės indikacijos yra degeneracinės-distrofinis kelio ligos (pvz artrozė, deformans, aseptinis nekrozė šlaunikaulio krumplio arba blauzdikaulio); vėžys šlaunikaulio arba blauzdikaulio pynėsTay; reumatinės ligos (reumatoidinis artritas).

Sąnarius pakeičiantys naudojamas tais atvejais, kai konservatyvūs gydymo nebėra veiksmingi. Apatinių galūnių kaip degeneracinių procesų rezultatas gali būti deformuotas, o pati būsena yra lydi stiprus skausmas.

Reabilitacijos Po kelio sąnario pakeitimo būtina skubiai gijimo ir audinių remontas, išvengti komplikacijų, o didžiausia galima grąža kelio funkciją. Svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir rekomendacijų, siekiant sugrąžinti senąją kelio mobilumą ir funkcionalumą kaip įmanoma greičiau.

žaizdų priežiūros / slash:

    

 • Pirmasis užpilas yra įmanoma, 2 per parą, aukštos kompresinės kojinės negali būti pašalintas.
 •   

 • Dienos padažu kaita ir žaizdos būklė,
 •   

 • skliaustai yra pašalintas 14 dieną po operacijos, medicinos iškaltas juostos,
 •   

 • Dušo išspręsta 10 dieną po operacijos, pjūvis gali būti nuplauti muilu ir vandeniu, tada sausu kelio turi būti džiovinami,

Reabilitacijos po kelio endoprotezavimas: Bendros rekomendacijos

    
 • netaikomos kremai nuo pjūvį su antibiotikų kremai ar bet kurioje kitoje
 •   

 • uždrausta vonia / baseinas / Sauna keturias savaites po operacijos,
 •   

 • Nedėkite pagalvę pagal kelio! Tai gali sulėtinti kelio pratęsimo. Vieta susuktą rankšluostį pagal kulkšnies padėti pratęsimo. Laikyti kulkšnis ant rankšluosčiu iki darbo vieneto mechanoterapijos

prevencija trombozė

    

 • Už trombozės profilaktikai, naudoti gniuždymo įrenginį, kai esate ligoninės
 •   

 • Dėvėti Kompresinės kojinės 23 valandas per parą 4 savaites,

Reabilitacijos Po kelio sąnario pakeitimo vyksta keliais etapais

I etapas: Anksti po operacijos “” pavaduotojaseno iš kelio / 1 savaitę:

tikslai:

    

 • saugus ir nepriklausomas judėjimas lovos, kėdė,
 •   

 • saugus ir nepriklausomas judėjimas su pagalbinių įrenginių,
 •   

 • Statinis ir dinaminis balansas su pagalbinių įrenginių pasiekimas
 •   

 • Atlikti mankštos programą reabilitacijos
 •   

 • Valdymo keturgalvio
 •   

 • visu ūgiu į lenkimo 0 laipsnių pasiekimas iki 90 laipsnių,
 •   

 • kontrolė tinimas, uždegimas ir kraujavimas,

    

 • Darbas prietaisas arba Mechanoterapinės Artromot Kinetek 0-90 laipsnių (jei tolerantiškas – galite pasiekti iki 90 laipsnių), Sužinokite daugiau apie mechanoterapijos
 •   

 • Fizioterapija gali būti atliekami iki 8 valandų per dieną,
 •   

 • Ledo / aušinimo 20 minučių per valandą

1 dieną po operacijos

    

 • didinimas lenkimo į aparatą Mechanoterapijos Artromot KINETEK arba 10 laipsnių per dieną (perkeliamumo) kampas
 •   

 • Išplėsk lenkimo kampas vieneto Mechanoterapinės reikia kiekvieną dieną, kol jis pasiekia 90 laipsnių, aktyviai / nepriklausoma nuo kelio lenkimo
 •   

 • Aktyvus / nepriklausomai sulenkti kelio 60 laipsnių,
 •   

 • Magnetinis valiklis edemą ir pagreitinti kraujotaką – 2 sesijas per dieną 15 minučių. Rekomenduojama kursas – 12 dienų,
 •   

 • Jei norite atsisėsti ant lovos krašto su padėjėju
 • Pagalba
    

 • Norėdami sėdėti ant kėdės už 20 minučių,
 •   

 • Eiti į Walker asistentas 5 metrų,
 •   

 • Atlikti šiuos pratimus, gulėti ant lovos: sumažinti kulkšnies raumenis, stumdomas kulno pratimą ant keturgalvio ir sėdmenų raumenis,

2 dienas po operacijos

    

 • Keep pirmą dieną – naudokite mechanoterapijos aparatai pasyvaus lenkimo ir pratęsimo kelio sąnario, atlikti pratimus, eiti ir sėdėtisu padėjėju pagalba
 •   

 • Magnetinės – 2 kartus per dieną 15 minučių,
 •   

 • Aktyvus lenkimo kelio 70 laipsnių,
 •   

 • savarankiškai ruošiniai pratimai ant lovos 5 kartus per dieną,
 •   

 • Sekite kojas ir tiesinimo jai pakilti iki ribinės
 •   

 • sau išeiti
 • lovos
    

 • Pasivaikščiojimas esant 25-35 metrų atstumu su vaikštyne ir paramos pagalbininkas
 •   

 • sau eiti į vonios
 •   

 • sėdėti ant 30 minučių 2 kartus kėdė per dieną, neskaičiuojant vietų valgyti,

3 dienas po operacijos

    

 • Keep tiek pirmą ir antrą dieną,
 •   

 • Aktyvus kelio lenkimo 0-90 laipsnių,
 •   

 • aktyvus judėjimas amplitudė 0-80 laipsnių,
 •   

 • Perkraustymo iš lovos ir juda kontaktas c apsaugą valdomas kojos,
 •   

 • Pasivaikščiojimas esant 50 metrų atstumu su cukranendrių su plataus pagrindo ir paramos asistentas,
 •   

 • Make 4 veiksmus su paramos
 •   

 • Sėdynės visą dieną (seansas yra ne ilgesnis kaip 45 minučių),
 •   

 • Ištrauka iš ligoninės su sąlyga, kad nepriklausomos judėjimo galimybę ir didinant laiptais,
 •   

 • Pratimai kelio lenkimo stovint,
 •   

 • nuolatiniame pratimai kelio lenkimo, pagrobimas įjungimo / dauguma,
 •   

 • Apsilankykite vonios kambarys, visų higienos procedūrų įgyvendinimas su padėjėju pagalba

4 dienų po operacijos

    

 • Tęsti kaip ir ankstesniu laikotarpiu,
 •   

 • aktyvių judesių amplitudė 0-90 laipsnių
 •   

 • Perkelti į lovą ir judėti savarankiškai, tačiau prižiūrint,
 •   

 • Pasivaikščiojimas po 60 metrų atstumu su cukranendrių su piramidės paramos ir prižiūrint,
 •   

 • Ateik 4 veiksmus su lazda su piramidės paramos, remdamasi turėklų ir paramos saugos komitetas
 •   

 • Sekite namų mankštos programą su kontaktinio paramos,
 •   

 • Dauguma laikoEni praleisti vaikščiojimas per dieną arba sėdi,

5 dieną po to, kai reabilitacijos kelio sąnario

    

 • Tęsti kaip ir ankstesniu laikotarpiu,
 •   

 • aktyvių judesių amplitudė 0-90 laipsnių
 •   

 • Perkelti į lovą ir perkelti savo
 •   

 • Pasidaryk pats vaikščioti 65 metrų atstumą su cukranendrių su piramidės paramos
 •   

 • atlikti 4-8 veiksmus su cukranendrių su piramidės formos paramos, remdamasis geležinkelio
 •   

 • padaryti savo programą namų pratimai,

II etapas: progresuojanti funkcinė / 2-5 savaitę

Reabilitacijos po kelio sąnario: žingsnis užduotys

    
 • pagerinti ištvermę, jėgą, judesių amplitudė, ir jų pačių laikysena jausmą erdvėje
 •   

 • Norėdami pagerinti statinį ir dinaminį balansą,
 •   

 • Norėdami pasiekti lenkimo kampą laipsniais 0-110,
 •   

 • Padidinti funkcija namuose,
 •   

 • Norėdami sumažinti patinimą ir uždegimą kelio

savaitę 2-3

    

 • Apžvelkite už bendrą valstybės ir patinimas,
 •   

 • Tęskite namų mankštos programą,
 •   

 • Klasės ant stacionaraus dviračio pagal 5-10 minučių priežiūra
 •   

 • Pratimai statinis ir dinaminis balansas
 •   

 • Sekite “slydimo” ant sienos (taip pat įsitikinkite, kad jūsų keliai neperžengia pirštų),
 •   

 • aktyvių judesių amplitudė 0-100 laipsnių
 •   

 • Padidinkite atstumą pėsčiomis (vieną pusę ketvirčio dieną su lazda su piramidės paramos)

savaitę 3-4

    

 • Tęsti kaip ir ankstesniu laikotarpiu,
 •   

 • Pabandykite vienpusis įkelti valdomą koją, kai žengia ant jo
 •   

 • naršyti naudojant meldais,
 •   

 • Didinti veikimo laikas ant motociklo 10-12 minučių iki napie 2 kartus per dieną
 •   

 • Suderinti amplitudės aktyvių judesius 0-105 laipsnių,

savaitę 4-5

    

 • Tęsti kaip ir ankstesniu laikotarpiu,
 •   

 • gatvės persikėlė tik naudojant cukranendrių,
 •   

 • Padidinkite darbo laiką ant stacionaraus dviračio ir 15 minučių, 2 kartus per dieną,
 •   

 • Tęsti šoninis pratimus; žingsniai
 •   

 • Suderinti amplitudės aktyvių judesius 0-110 laipsnių,

III fazės: Išplėstinė funkcinė / 6 – 8 savaites

Reabilitacijos po viso kelio sąnario pakeitimo: pagrindiniai uždaviniai etape

    
 • Judėti be pagalbinių priemonių pagalba,
 •   

 • Pagerinti statinis ir dinaminis balansas be pagalbinių priemonių,
 •   

 • Pasiekti visą spektrą judesio 0-125 laipsnių (jei gydytojas suteiktas lenkimo asortimentą),
 •   

 • Geresnis našumas pratimai namuose,

savaitę 6-7

    

 • Tęsti kaip ir ankstesniu laikotarpiu,
 •   

 • Perkelti namas be pagalbinių priemonių,
 •   

 • Dėmesys pratimų stiprinti raumenis, galite įdėti svorius,
 •   

 • dėl likučio pratimai pusėje,
 •   

 • Aktyvūs pratimai padidinti judesių amplitudė, siekiant pasiekti 0-135 laipsnių (ties gydytoju rezoliucijos)

savaitė 7 – 8

    

 • Tęsti kaip ir ankstesniu laikotarpiu,
 •   

 • Tęsti mokymus stiprybės ir ištvermės,
 •   

 • Perkelti be lazda pagalba

Šaltinis: Sporto centras Medicina L.L.C.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Šis straipsnis yra skirtas informacijos. Reabilitacijos Po kelio sąnario pakeitimo turi būti susitarta su gydytoju

Lagranmasade