Čiurnos blauzdos

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Kulkšnies Shin” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

čiurnos – tai yra, struktūra ir funkcijos

Tarp labiausiai pavojingų traumų sąnarių čiurnos traumos, tačiau tik nedidelė dalis susirūpinęs dėl šios kūno dalies sveikatos sveikų žmonių. Pabandykite suprasti, kas yra čiurnos, kur ji yra ir kaip jį apsaugoti nuo pažeidimų.

Kas yra čiurnos ir kur ji yra?

čiurnos – bendra jungiantis blauzdos ir pėdos kaulus. Žmogaus organizme, jis vaidina svarbų vaidmenį: nenuostabu sunkių čiurnos traumos ir ligos veda į negalią, kurioje asmuo praranda gebėjimą judėti. Platesne prasme, kulkšnies vadinama sudėtinga sistema kaulų, raiščių, raumenų. Jis yra toje vietoje, kur blauzdos yra susijęs su pėdos.

kulkšnies

struktūra

čiurnos yra sudėtingos struktūros, nes jis tiesiogiai jungia 3 kaulus “: blauzdikaulio” šeivikaulis “ir susidūrimas”. Pirmieji du sudaro plyšio aplink pastaroji, kuri užtikrina, kad snukio teisę mobilumą ir į kairę ir tokiu būdu rūšiuoti riboja judėjimą aukštyn ir žemyn.

Papildoma lankstumas, taip pat atsižvelgiant į iš keturių raiščių sąskaita: vienas vidinis ir trys išoriniai pradžioje šeivikaulio. Jų užduotis – apriboti skirtingomis kryptimis pėdos judėjimą, nes kai per daug lankstumo kulkšnies rizika susižeisti bus kelis kartus didesnis.

čiurnos sąnario yra padalintas į keturias skyriaus:

    

 1. “Persiųsti”yra maždaug toje vietoje, kur viršutinė dalis pėdos yra prijungtas prie blauzdos.
 2.   

 3. Atgal. Jei turite savo ranką ant kulno Aukštyn Atgal galite rasti Achilo sausgyslės. pagal pjuos į dviejų išsikišusių kaulų šalia, ir tai skyrius.
 4.   

 5. Išorinės.ant dešinės kojos į dešinę, jūs galite rasti išsipūtęs kaulą. Šiek tiek giliau, po juo, ir norimas skyrius.
 6.   

 7. Vidaus- mes dabar rasti dešinės kojos kairėje pusėje išsipūtimas kaulą. Tai iš blauzdikaulio tęsinys. Būtina dalis kulkšnis yra po juo.

Be to, šalia kulkšnies yra raumenys, kurie suteikia pėdos mobilumą. Iš jų svarbiausi priekinės ir užpakalinės tibialis (švino pėdos judesio), iš pirštų lenkiamieji, tricepsas blauzdose (Bend leidžia pėdai).

Kodėl jums reikia kulkšnies?

Žmogaus organizme ši bendra yra svarbu. Jei jis buvo ne, mes negalėsime vaikščioti. Todėl, kai skirtingi žmonės ar sugadinimas kulkšnies tampa neįgalus, negali judėti, arba, o vaikščioti jaučia aštrų skausmą.

čiurnos atlieka šias funkcijas:

    

 1. Jis yra lankstus ryšys kojų kaulus su pėdos;
 2.   

 3. Tai dalis raumenų sistemos – be neįmanoma judėti;
 4.   

 5. Leidžia tolygiai paskirsto svorį ant abiejų kojų;
 6.   

 7. Ačiū kulkšnies judėti skirtingomis kryptimis žmonės gali vaikščioti ant Sunkumus pastangų paviršiaus;
 8.   

 9. Padeda jums atsistoti tiesiai ir išlaikyti savo pusiausvyrą fizinio krūvio metu;
 10.   

 11. amortizuojamos aštrių judėjimą ir smūgių.

Visi šių funkcijų atlieka tik sveiką kulkšnies, nukentėjusioji negali susidoroti su jais ir labai kenkia gyvenimo kokybę.

Galima čiurnos traumos

Yra nuomonė, kad tik sportininkai kulkšnies žalą. Tai tiesa, bet iš dalies dėl to, kad sąnario galima gauti įprastą gyvenimo traumos, yra negerai pakankamai žingsnio dėl laiptų, kelionės perkelti įRojaus duobes ar patempimas koją tamsoje. Jūs žinote, nedelsiant, jei čiurnos sąnario yra pažeistas, nes aštrus skausmas šioje kūno dalyje yra sunku ignoruoti.

Taigi, kokiomis ligomis yra susijęs su kulkšnies?

Kaip apsaugoti kulkšnis nuo traumų?

turėjo sunkią kulkšnies žalą, pacientai dažnai skundžiasi, kad po šios kūno dalies laikas nuo laiko daro jaučiamas skausmas. Dėl šios priežasties ji yra geriausia bandyti išvengti traumų, po kelių paprastų taisyklių:

    

 1. Kai dėl kulkšnies skausmą pas gydytoją.
 2.   

 3. Batai turėtų būti pasirinktas taip, kad tiksliai reikiamo dydžio.
 4.   

 5. neskubėkite laiptais žemyn.
 6.   

 7. išvengti nutukimo. Viršsvorio, ypač senyviems žmonėms, papildomą spaudimą dėl pėdos ir, atitinkamai, ant kulkšnies.
 8.   

 9. Moterys turėtų teikti pirmenybę batų be kulno ar maža stabili platforma.
 10.   

 11. Prieš bėgiojimas, ypač nelygiu paviršiumi (parko), būtina atlikti apšilimo iki kulkšnies. Dėl šios tilptų paprastas pratimas: Kėlimo kulną ant vienos kojos, būtina pasukti į priešingas puses 1-2 minutes, tada pakartoti tą patį su kita koja.

Tokiu būdu, čiurnos – pagrindiniai sąnarių žmogaus kūno, kuris turi sudėtingą struktūrą, ir todėl ragina atidžiai požiūris. Jei jums išvengti žalos, dėvėti patogią avalynę ir masažuoti kulkšnis kartkartėmis, tai yra įmanoma išlaikyti sveikatą ir aktyviai judėti į senatvėje.

pėdos raiščio anatomija, kelio ir kulkšnies sąnariai

Kelio sąnarys yra viena didžiausių ir labiausiai sudėtingų sąnarių žmogaus organizmui. Prietaisas ir jo jungiamojo audinio darinių vietą, kad būtų galima bipedalism. Kadangi, pavyzdžiui, primatų, kelio artikuliacijos elementus, kurie yra prie patogiausiu būdu ieškant ilgas “tupint».

Anatomija kelioBendrų

sąnario struktūra apima keletą kaulų: šlaunikaulio, blauzdikaulio ir girnelę. Viduje junginio yra du menisko (intrasąnarinių kremzlės). Šiuo tikslu, bendra yra būdingas trijų tipų judėjimo:

    

 • lenkimą-išplėtimas.
 •   

 • mažinimas-pagrobimą.
 •   

 • sukimosi (sukant į išorę ir į vidų).

visi kelio sąnario elementai yra pritvirtinti kartu su specialiais pluoštinių struktūrų – raiščių, kurios gali būti ne bendros (nesąnarinio):

    

 • skersinis;
 •   

 • užtikrinimo išorės ir vidaus;
 •   

 • pakinklio – arkos ir įstrižai;
 •   

 • girnelės raiščių.

ir du laidai yra viduje bendrą (intraartikuliniam): priekinio ir užpakalinio kryžminio.

Papildomas sąnarių raiščių kelio

Pagrindinis uždavinys šio įtaiso yra laikyti kelio fiksuotoje padėtyje. Kiekvienas raištis turi konkrečią funkciją, paramos sistemą, kelio sąnario ir jungia anatominę struktūrą. Tai apima:

    

 1. skersinių raiščių jungia meniskams.
 2.   

 3. Medial (vidinis) užtikrinimo raiščių jungiantis į blauzdikaulį ir šlaunikaulio kaulų iš vidaus. Jo pagrindinė funkcija yra laikyti blauzdikaulio apie nukrypimą iš anksto.
 4.   

 5. iš šono (išorinis) užtikrinimo raiščių kelio sąnario jungia šlaunies ir blauzdos mažą išorę. Pagrindinė funkcija švietimo surengti blauzdikaulio ant nuokrypis viduje.
 6.   

 7. lanko formos ir įstrižai pakinklio švietimas yra ant vidinio paviršiaus kelio sąnario. Tai yra vienas iš galinių šlaunų raumenų sausgyslių grupių formavimą “žąsų koją» dalių.
 8.   

 9. girnelės raiščių tęsiasi nuo girnelei blauzdikaulio viršuje. Pagrindinė funkcija šios struktūros yra išlaikyti antkelius vietoje.

vidusąnarinių kelio raiščiųir

Per giminės yra priekiniai ir galiniai kryžminis raištis. Jie dalijasi bendrą ertmę į priekį (priekinė) ir nugarinio (sėdmenis) dalis:

    

 1. priekinė dalis šlaunies caudineural jungia su priekiniu ertmės blauzdikaulio. Tai nesuteikia blauzdos juda į priekį per daug.
 2.   

 3. Galinė jungtis eina iš priekinės pusės šlaunies iki galinio ertmės blauzdikaulio. Jo pagrindinė funkcija yra stabilizuoti kelio ir pernelyg poslinkio prevenciją prieš Shin.

Anatomija Kulkšnies

Žmogus su kaulų sąnarių, prijungtų prie pėdos ir blauzdos pagalba. Pasak jo savybes, tai ginglymoid, ty gali atlikti lenkimo ir raumuo ir nedideli šoninių judesių. Čiurnos kaulai:

    

 1. sąnarių paviršius blauzdikaulio kaulų, apimantis į šakutės formos šokikaulį;
 2.   

 3. sąnarių paviršius kulkšnies, jungiančia šakės kraštu.

kulkšnies ir pėdos

junginiai

Kulkšnis paramos yra fiksuotas, ir medialinio ir šoninės raiščių. Šie elementai yra pritvirtinti sąnarių ir kaulų normalioje padėtyje, užkirsti kelią dislokacijos ir poslinkio sąnarinių paviršių atvejus:

    

 1. Pagalbiniai čiurnos raiščių siunčiami iš kulkšnies į čiurnos kaulų.
 2.   

 3. Deltoid raiščių (vidurinė) kulkšnies sąnario – atsižvelgiant trikampio tęsiasi nuo vidinio kulkšnies snukio kaulų (šokikaulio, kulno ir Navicular) formą.
 4.   

 5. Šoninės raiščių prasideda nuo kulkšnies lauke tris skirtingas puses: į priekį, žemyn ir atgal,.

pėdos

Struktūra

Žmogaus papėdėje elastiniu lanko formos, anatomija dėl bipedalism. Jis prisijungia prie blauzdos iki čiurnos ir sudaro 26 kaulai. Tradiciškai, žmogaus pėdos gali būti padalyta į keletą skyrių:

    Tarso sudaro 7 kaulų, pavyzdžiui, pleišto formos, šlaitus, Navicular, kulno ir kai kurie kiti. Ant jos kaulai kartu su čiurnos sąnario blauzdos ir apačioje – 4 čiurnos kaulų jungtys.

    

 1. Kulkšnies – 5 kaulai, tęsiant vėliau pirštikaulius.
 2.   

 3. pirštų kaulai – 14 kaulai iš tiesų falangų,.

čiurnos sąnarių jungiantis į čiurnos ir pado kaulus, suteikiant elastingumą (gebėjimas amortizaciją) arka, lieka beveik nejuda. Jie tvirtinami tarp galinio, padų ir interosseous pėdos sąnarius.

falanga naudojant užtikrinimo priemone raiščių (kiekvienoje pusėje) ir padų raiščių (apačioje) yra prijungtas prie pado vidurį. Žmonėms, skirtingai nuo gyvūnų, įskaitant primatų, pirštai gerokai skiriasi nuo viršutinių galūnių pirštais. Jie yra trumpesnis, ne taip gerai, lenkimo, ir, skirtingai nuo pirštų, daug geriau tiesinti.

Žala kelio ir čiurnos raiščių

Dėl čiurnos ir kelio sąnarių traumų nėra būdingas sezoniškumas, ty paveikta procentas yra maždaug tas pats, vasarą ir žiemą.

čiurnos ir kelio – tai vienas iš labiausiai sudėtingų ir didelių sąnarių žmogaus kūno

.

Be to, jie turi didelę apkrovą ir, vadinasi, susižeisti į jų tikimybė yra didesnė nei kitose sąnarius. Taip pat reikėtų pažymėti, kad atsigauna šiuos sąnarius yra ne taip greitai, kaip kiti, pavyzdžiui, alkūnės ar riešo. Galų gale, jie, mes galime “iškrauti” arba suteikti mažiau streso, tačiau tempas – ne visada

.

Dažniausiai pasitaikantys sužalojimai atsirasti dėl neatsargumo arba dėl saugumo pažeidimus. Šiuo atveju žalą jungiamojo audinio struktūrų, gali būti susijęs su daugiau sunkių bendrų traumų, pavyzdžiui, patempimų, lūžių ar lūžių. Pavyzdžiui, išniro kulkšnis būtinai turi būti kartutsya lūžis apatinio krašto vienos iš kojų kaulų.

Bet dažniausiai šie sąnariai yra būdinga dar žala raištis. Tai apima:

    

 1. dalinis ar visiškas plyšimas medialinio užstato raištis – tai gali būti dėl to, kad poveikio ištiesintos kojos arba dėl staigaus posūkio kūno nustatant snukio ir blauzdos. Tokie sužalojimai yra būdingi slidininkų, snieglentininkų, alpinistai, taip pat profesionalių sportininkų, dalyvaujančių kovos menų.
 2.   

 3. Žala pluošto struktūrų girnelės yra vadinamas “džemperiai liga”, dažnai pasitaiko, dalyvaujančių šokinėja sportininkų (ilgis, aukštis, gimnastė, parašiutininkai).
 4.   

 5. Žala kryžminio raiščių kelio sąnario daugeliu atvejų pasitaiko sporto traumų.
 6.   

 7. Ėjimo nepatogioje batų, tokių kaip aukštakulniais.
 8.   

 9. Sėdimas gyvenimo būdas – su audiniais tampa mažiau elastinga, o žalos tikimybė, net nepilnametis žalos (pasitempiau koja, paslydau, suklupo) padidėja.

Tipiškas pažeidimo požymių, yra pluoštinės struktūros, o ne raumenų ar kaulų, yra didėjantis praradimas funkcija, tai yra, kai jie yra ištemptas ar sielvartas gali vaikščioti nedingsta iš karto. Jei įtariate, kad tokia trauma, būtina kreiptis į specialistą tyrimui ir gydymui, siekiant išvengti galimų komplikacijų.

Kulkšnies: struktūra ir pagrindiniai mechanizmai ir

čiurnos sąnario yra vienas iš labiausiai pažeidžiami. Jei žalą asmuo praranda gebėjimą judėti. Jo pagrindinė užduotis – sujungti apatinę koją su pėdos pateikia visą judėjimą pastarąjį.

kulkšnies susideda iš trijų pagrindinių dalių:

    
 • Išorinės. Su jo pagalba, mes galime kraipyti jūsų pirštai. Tai tapo įmanoma dėka specialios jungties. Iš šono minkštųjų audinių kapsulę sustiprinti kiekvieną mobiliuoju ryšiu. Tai pasiekia op “konkretumo lygio stabilumą.
 •   

 • Aukštos. Jis susideda iš dviejų pagrindinių junginių. Calcaneocuboid yra mažiau mobilumas. Astragalocalcanean-Navicular galite padaryti daug judėti.
 •   

 • Atgal. Susikūrė šokikaulį ir Kulnakaulio. Atsakingas už nusidėvėjimo, yra viena iš labiausiai stabilios, gali atlaikyti iki 350 kg. Pažeidimo atveju prarasti gebėjimą perkelti koją.

kulkšnies turi ginglymoid formą. Skersinę ašį tęsiasi per šokikaulis. Taigi, mes galime sulenkti ir tiesinti kūno dalį. mobilumas vertė siekia 90%. Atsižvelgiant į tai, kad į šiek tiek susiaurėjęs formos nugaros vienetas, yra tarp nedidelio mažinimo ir nukreipimo veiksmus. Abiejose jungties pusių supa tankus formavimo jungiamojo audinio.

Labai svarbu žinoti! “Efektyvus ir prieinamas priemones sąnarių skausmo tikrai padeda. »Skaityti daugiau.

kaulų kulkšnies

Jei matote kulkšnis nuotraukoje, du pagrindiniai kaulai yra akivaizdu, kuris yra vadinamas didelių ir mažų patranka. Su jais susiję nadpyatochny vaizdą. Žemutinė dalys šių dviejų elementų sukurti lizdas, į kurį iš audinių šlaitus gabalas. Kompleksas suformuotas judamas pagrindas junginio.

kaulų struktūra reikalinga parama ir dalyvauti apkrovos kompensatoriaus funkcija. Kiekvieno žingsnio gebėjimas, šuolis yra šios dalys. Kaulo formavimasis gali būti dėvėti.

Taigi, yra keletas kaulų kulkšnies yra:

    

 • paketą. Susideda iš kūno ir galvos prisijungė kaklo. Pastarasis yra būdinga savo mažo pločio. Viršutinėje dalyje yra sąnario paviršiaus, kuris yra būtina prisijungti prie kitų kaulų. Apatinėje dalyje yra griovelis, kuris atskiria sąnarius.
 •   

 • Kulno. Jis turi nugriautas, tačiau gana ilga forma, pripažįstama kaip didžiausia kaulų šios dalies. Dėl artikuliuoti nuopaviršius yra ryšys su avino ir kuboidu kaulų rūšies įrenginį.
 •   

 • Navicular. Įsikūręs ant vidinio krašto pėdos ribos. Jo lengva graibytis po oda nustatyti pėdos arkos aukštis.
 •   

 • Prostopadłościan. Jos pasižymi tuo išorinio krašto. Jis yra prijungtas su beveik visų kulkšnies sąnario elementų.
 •   

 • pleišto. Šis kelias, jie visi sudaro priekinė-čiurnos departamento natūra.

kulkšnies turi dviejų tipų raumenys: lenkiamieji ir tiesėjų. Kiekviena iš šių grupių turi savo vietą. Lenkimo užtikrinamas tricepsas ir padų audinio. Pratęsimas tampa prieinama dėl priekinės blauzdikaulio raumenų ir raumuo digitorum. Šiuo atveju, dėl paskutinio atsakymo ir trumpą audinio judėjimo, įsikūręs ant padų pusės pėdos ir atgal.

stiprinti šoninį arka, vidutinio ir vidinius raumenų skaidulų. Sukimosi į galimą dėl mažo tipo blauzdikaulio ir raumuo raumenys pirštų.

Studijavimas čiurnos raiščius anatomiškai, mes pažymime, kad jų sistema suteikia bendrą stabilumą ir mobilumą, taip pat apsaugo nuo kaulų struktūrą imtis klaidingą poziciją.

labiausiai tvirtos yra Achilo sausgyslės. Nepaisant to, ji turi mažą plastiškumas, todėl yra pažeidžiami traumų įvairovė. Taip pat yra interosseous raištis, jungiantis kulkšnis dviejų pagrindinių kaulų. Skersinis ir užpakalinės bendrauti švietimo nesuteikia per daug koją pasukti į vidų.

Priekinis mažesnis vaizdas tarnauja kaip ribotuvas natūra, kurios neleidžia per stiprus išorinis sukimas pėsčiomis. Yra ir kitų jungiamojo audinio, iš kurių kiekvienas atlieka savo apkrovą kulkšnies.

Kraujo tiekimo

biologinio skysčio tiekimas atliekamas naudojant tris pagrindines grandines kraujagysles. Kiekvienas iš jų turi savo kelis elastines vamzdelius, kurie sudarohildren laivai. Judėjimas visų kraujo tūrio vyksta per Vartoti kaulų venų arterijų antkaulio.

Mažų venų iš kapsulės formos tinklo kolekcija:

limfodrenažinis atliekamas ant tampriojo vamzdis drenažo sistemos. Jie yra išdėstyti lygiagrečiai su priekinės blauzdikaulio arterijos. Nuo dviejų pusių eina per limfagyslėmis, kurios yra lygiagrečios užpakalinės blauzdikaulio elastinga vamzdžio. Limfinės sistemos turi panašią struktūrą į kraują.

Jei pažvelgti į kulkšnies struktūrą, matome, kad per jį labai daug yra nervų galūnės. Tarp jų yra veršelis, šeivinis, blauzdikaulio paviršių.

Atsižvelgiant į nervo atskyrimo yra tiek nuo pagrindinio kamieno, ir du jos filialai. Išsišakojimo optinio pluošto žemiau kulkšnies srityje galvos vietą šlaitus, veda į į gabalus iš pagrindinio stiebo junginio.

čiurnos yra nestabili žala. Bet traumos veda prie sutrikimų į raumenų skaidulas, nervų ir kraujagyslių vientisumo. Pastaruoju atveju ypatingai jautriems tie, kurie yra daugiausia iš išorės.

kulkšnies

mechanizmas

Kaip jau supratau, kulkšnis – tai sudėtingas mechanizmas, kuris užtikrina pėdos mobilumą. Už šį ryšį sprendžia du pagrindinius uždavinius:

    

 • Teikia sandarumas,
 •   

 • Kuria skaidrų ar šiek tiek gelsvas skystis

Pastarasis yra specifinė elastinė medžiaga. Būtina užpildyti kūno ertmę, primenantys maišą. Išsami ir teisinga eksploatacija čiurnos sąnario – raktas į sukuriant tinkamas sąlygas remti liemens, kojų garantija veikia.

ligos kulkšnies, todėl nuo traumų

Daugelis žalos, susijusios su šio sužeidimo, kai koja staiga užima klaidingą poziciją arba yra žmogaus rudenį. Daugeliu atvejų, gydytojai užsiregistruoti raiščių pažeidimai ir kaulų lūžių kulkšnies. Visų šiųx atvejai stiprus skausmas yra.

gali atsirasti atveju žalos:

    

 • subluxation kulkšnies. Tai būdingiausias nutukusių žmonių ir raiščių nemokumo sistemą. Pastaruoju atveju, išnirimų gali būti pakartotas, ardymo kremzlę. Tai veda prie osteoartrito vystymuisi.
 •   

 • tempimui kulkšnies sąnario. Atrodo, ne nepatogios kūno, kaita, kai visa masė juda vieną koją. Raiščių plyšimo gali visi arba tik iš pluoštų dalis.

nesugebėjimas dirbti ir negalios gali sukelti osteoartritą. Pagal neigiamų išorinių veiksnių įtaką yra uždegimas ir palaipsnis naikinimas kremzlės. Rezultatas yra šiurkštus deformuotas. Pagrindiniai simptomai šios ligos yra stiprus skausmas ir patinimas. Jie intensyviau vaikščioti metu. Pacientai skundžiasi čiurnos sąnario krizė.

Kai uždegiminė reakcija įtakos šarnyrinės jungties judamos sąnarių kaulų, mes kalbame apie artrito. Asmuo skundžiasi sunkumais scenos judesių, paraudimas, patinimas, kurio temperatūros paveikto ploto padidėjimas. Stadijose, yra intoksikacijos požymius. Analizės parodė baltųjų kraujo ląstelių padidėjimą.

Jei liga pasireiškia Achilo sausgyslės, tai yra Achilo klausimas. Jis yra dažnai pernelyg didelių apkrovų treniruočių metu ir sutrumpinti blauzdos raumens. Ar pranašai uždegimui dėl Kulnakaulio ir Achilo sausgyslės jungties. Ši liga yra pridedamas aštriu kulkšnies skausmas, diskomforto judėjimo metu.

padų fascitas yra būdingas uždegimas padų fasciją, storu juostos jungiamojo audinio. Pastarasis pereina iš kulno kaulų apačioje. Uždegimas srityje pagal didelio krūvio dažnai sukelia skausmą. Kenčia nuo šios ligos yra žmonės su:

    

 • nutukimas,
 •   

 • nenormalus struktūra kulkšnies,
 •   

 • neteisingai suderintus bateliai.

skausmingos jausmai kyla staiga, arba per kelias dienas po trauminio įvykio. Svarbu nustatyti priežastis diskomforto, imtis atitinkamų priemonių.

Bendras kulkšnies gali tapti serga obstrukcija laivų ir minkštųjų audinių infekcijų. Pirmuoju atveju skausmas yra susijęs su sutrikusia kraujotaka sukelia kraujo krešulių laivo. Jei neturite pradėti gydymą, patinimas gali paveikti visą pažeistą galūnę. Infekcijos, kurias sukelia virusai ir bakterijos. Apdoroti ligų, tokių vaistų. operacija gali būti reikalaujama stadijose.

diagnostikos renginys

Jei liga sukelia ne traumos, tai svarbu nustatyti skausmo priežastį kulkšnies. Todėl gydytojai visuomet paskirs kraujo tyrimas, reumatoidinis pavyzdys. Dėl išsamesnės informacijos, naudojimas:

    

 • rentgenograma į dvi iškyšos,
 •   

 • JAV,
 •   

 • KT,
 •   

 • MRT.

Magnetinis rezonansas leidžia nustatyti net mažiausius nukrypimus nuo normos. Jei šis metodas yra draudžiama, jis priskiriamas kompiuterinę tomografiją. Ultragarso leidžia pamatyti bendrą ertmę ir pokyčius minkštųjų audinių.

Skausmas ir patinimas gali atsirasti nuo kitų negalavimų, nuo atvirų žaizdų ir baigiasi su diabetu fone. Todėl svarbu padaryti teisingas pirminis diferencinę diagnostiką. Tai bus nustatyti terapinių intervencijų spektrą.

Gydymas ir prevencija

Nesvarbu, koks plotas buvo piqued, turite pateikti pilną likusį koją. Jei kulkšnies yra nestabili, patartina naudoti lazdą. Tuo atveju, traumų ir edemos atsiradimas gali turėti koją padidėjęs virš širdies lygio. Gali būti naudojamas šaltą kompresą.

Jei ten buvo įtampa kulkšnies įvedė griežtą tvarstį. Atsižvelgiant vaistais nuo skausmo yra nustatomas pagal gydytojas priklausomai nuoproblemos priežastis. Skiria ir fizioterapinė, kuris yra nustatomas pagal žalos rūšį ir ligos charakteristikas.

traumų

Prevencija

Išnagrinėjusi kulkšnies struktūrą, mes supratome, gali būti pažeisti bet kokią jo dalį. Tai yra lengviau išvengti ligos nei ją gydyti atsiradimą. Norėdami išvengti patempimų būtina dėvėti sporto batų, kad tinkamai palaiko kulkšnį metu. Būtina daryti specialius pratimus stiprinti ligamentous aparato raumenis.

Norėdami išvengti ligų kulkšnies turi būti atidžiai pasirinkti batus. Stop pasirinkimą už vidutiniškai sunkaus padas su mažu kulno. Apriboti apkrovą sąnario. Norėdami tai padaryti, išvengti sunkių daiktų ar pernelyg fizinius pratimus. Būtinai normalizuoti svorį. Kadangi tai yra papildomas spaudimas ant kulkšnies.

Anatomija Kulkšnies

Dėl kulkšnies vardas iškalbingai atspindi jos struktūrą ir funkcijas. Tai yra kojos ir pėdos, kad vienu Rėmo Junginys.

Tai neįmanoma įsivaizduoti žmogaus kūną be kulkšnies, nes ji suteikia viso kūno mobilumą. Bėgimas, pėsčiomis, judėjimas, kaip visuma, yra labai svarbu jos normaliai ir sveiki. Nepaisant to, ji yra labiausiai pažeidžiama dalis skeleto anatomija ir dažnai patiria traumų, kuris gali sukelti viso nejudrumas asmeniui.

Anatomija Kulkšnies

Vaizdo (paspauskite žaisti).

čiurnos sąnario leidžia pėdos mobilumą ir leidžia bet jo judėjimo. Iš čiurnos sąnario struktūra yra labai sudėtinga. Ji apima kaulų sistemą, kuri yra susijusi kremzlės, raiščių ir raumenų. Čiurnos sąnario jungia didelių ir mažų blauzdikaulio su nadpyatochnoy, šokikaulis ir pėsčiomis. Be vadinamasis tuščiaviduriai tarpdy didelių ir šeivikaulio kaulai pėdos dalis proceso. Išspręsti šią junginys, sudarytas iš kaulų kulkšnies.

kulkšnies kaulai atlikti kitą svarbią funkciją: platinti kūno svorio spaudimą pėdos. Kodėl tai svarbu? Būtent šis paskirstymas leidžia mums dramatiškai sustoti vaikščioti ir veikia procesą, pasukite 180 °, kilnoja svorius. Be to, siekiant atlaikyti kūno, visos pakrovimo ir judėjimo svorio, kulkšnies turi turėti ypatingą tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Kulkšnis susideda iš šių sričių:

išorinis ir vidinis porcijos yra išorinėje pusėje ir kulkšnių viduje, priekinėje dalyje – užpakalinės pusės pėdos, ir galinė – yra lokalizuota Achilo sausgyslės

srityje.

blauzdikaulio turi lanko formą ir jos vidinė pusė taip pat turi tiek priekyje ir užpakalyje atveju procesą. Tai tik jų vardai priekinės ir užpakalinės čiurnos. Išorinis kulkšnies yra lokalizuota daugiausia šeivikaulio kaulų. Kolektoriaus paviršius yra padalintas į vidinio ir išorinio pusės į kaulų keteros. Blauzdikaulio prijungtas prie šlaitus ir Kulnakaulio. Į tai, ar šlaitus vieneto pagrindas yra prijungtas prie blauzdos.

sąnarių raumenų

judėjimas čiurnos sąnario yra užtikrinamas raumenų ir raiščių. sąnarių raumenų teikti lenkimo ir pratęsimo pėdos.

raumenų, kad yra už ir leidžia fleksija:

    

 • blauzdikaulio, kuris yra už;
 •   

 • padų raumenis;
 •   

 • lenkėjų iš pirštų;
 •   

 • tricepsas Shin.

ties bendrą departamento priešais ir už pratęsimo raumenys:

    

 • blauzdikaulio, yra priekyje;
 •   

 • tiesinamieji iš pirštų.

Kitas į pridedamą į raumenis, kad yra atsakingas už judėjimo išorinėje pusėje, ir įtvarai atsakingas už judėjimo viduje šeivikaulių (priekiniai peroneus Longus ir raumuo digitorumpirštas).

ryšuliai Jungtiniame veikti variklio funkciją. Jie nustato Jungtinio kaulus vietoje į anatomiškai teisingą padėtį. Tai yra dėl to, raiščių, kaulų neplaukioja. Jie yra sujungti į vieną bendrą sistemą, kuri harmoningai vykdyti savo pagrindines funkcijas.

Didžiausia raiščių ir kulkšnies – deltinio raumens. Jis yra susijęs kartu su šokikaulį, Navicular ir Kulnakaulio į kulkšnies, esančią ant vidinės pusės. Galingas ligamentous aparatai yra junginys, raumenų maža ir blauzdikaulio.

Kraujagysles

kraujagysles mitybos kulkšnis. Ši funkcija įgauna vis daugiau ir šeivikaulio arterijos. Be šių arterijų srityje Rozchodzić bendros kapsulės, taip pat iš jų kraujagyslėse. Veninio kraujo eina per išorinio ir vidinio laivų, kurios yra prijungtos prie priekinių ir galinių, didelių ir mažų blauzdikaulio venų, taip pat kaip ir didžiojo saphenous veną. Venų kanalai yra sujungti specialių praėjimus (anastomozės) į bendrą tinklą.

Vienas iš pagrindinių funkcijų šios jungties yra užtikrinti kūno mobilumą.

Taigi, ji suteikia:

    

 • Apkrovos pasiskirstymas (kūno svorio) per visą pėdos srityje;
 •   

 • švelninant staigių ir staigių judesių (smarkiai posūkiuose kūno pasikeitimams, greitas ėjimas ir veikia);
 •   

 • aštrus sumažėjimas drebulys jaučiamas pėdos, kai veikia arba pėsčiomis per Jungtiniame ir dėl viršutinės dalies kojos kremzle;
 •   

 • kūno stabilumas per savo vertikaliai vaikščioti metu ir veikia;
 •   

 • takumas judėjimo, kai mažėjančią ar laipiojimo laiptų;
 •   

 • juda nelygiu paviršiumi ir stabilumą kūno.

čiurnos traumos

Sužalojimai kurti, nes pernelyg apkrova dėl bendro. Kaip visą gyvenimą trunkančio poveikio jam didžiulė gravitacija jo sužalojimo vyksta labai dažnai. Keista pakankamai, tačiau į sąnarį žala napie sėdimas gyvenimo būdas priežastis. Tuo mažą apkrovos šio regiono skeleto raumenų atrofija ir augti aptriušęs, sumažina savo jėgas ir ištvermę. Todėl žalos gali sukelti bet kokią neteisingą žingsnį: krenta, o ledo, prisėsdamas kojas į nepatogią aukštakulniai batai, šokinėti ir net Pagyvėja pėsčiomis. Dažniausiai yra sumušimai, išnirimai, kamienai, lūžiai ir raiščių plyšimo. Dažniausiai tai daroma žala tipas matyti sportininkų ir mėgėjų aukštakulniais. Taip pat nereikia pamiršti, kad dažnai pakeisti kaulų pakitimų kuriems senyviems pacientams stebėta yra susijęs su amžiumi susijusių pokyčių kaulų struktūrą (osteopenija ir osteoporozė).

Mechaniniai žalos “

Tai apima:

dislokacijos ir išnirimų

Dažniausiai čiurnos traumos. Būdinga tai, kad iš bendrų kaulų nuostatų pažeidimą. Dislokacijos ir išnirimų gali būti kaip izoliuotas traumų, ir kartu su kitomis traumų, pavyzdžiui, raiščių plyšimo,. Kai panirimas yra stebimas dalinį poslinkį sąnario, jei jis nėra esminiai elementai vienas nuo kito, bet vis dar – vis dar neliesti. Dislokacija pasižymi tuo, kad visiškai perkelia kaulų viena su kita susijusių poziciją. Tačiau, kaip ir padarytos žalos atveju, ir atsižvelgiant į kitas bylos sutrikdė normalią sąnario, yra tinimas ir stiprus skausmas. Galime sakyti, kad, jei panirimas simptomai nėra tokie sunkūs.

Išnarinimas gali būti po pertraukos arba patempimas. Tai dažnai atsitinka, kai yra iš tucking pėdų, jei ji yra šiuo metu yra palaikymas. Tuo pačiu metu atsirado stiprus patinimas, tai yra kraujavimas dėl plyšimo kraujagyslių, skausmas, ypač kai bando pasukti koją į vidų. Tuo pačiu metu su pasitempiau kojos lūžio gali atsitikti.

Mėlynės

Jei nėra sumušimai audinių vientisumo pažeidimas. Ši žala tipas yra rezultatas silnogpoveikio ar rudenį. Jis yra būdingas patinimas ir skausmas nukentėjusiajai svetainėje. Mėlynės neįmanoma ne tik vaikščioti, bet tiesiog stovėti ant kojų.

Pertrauka akordai “

Tai gali įvykti, kai žmogus netyčia lipant ant pėdos ir susukti jį. Šiuo atveju, pėdos tampa cianoze ir bandant ant jo lipti, žmogus jaučiasi aštrus dūris skausmą.

Broken

sukurtas kaip rezultatas, kritimo ar pradeda sunkų daiktą ant kaulo. Atrodo, aštrus skausmas, ir patinimas bendros poslinkis. Čiurnos kaulų lūžiai yra įvairių rūšių, kaip gali būti sužeistas vienas iš jo padalinių. Pavyzdžiui, ji gali būti sulaužytas išorinės dalys sąnario. Šiuo atveju, yra iš šeivikaulio, kuris yra lydimas subluxation pėdos lūžis.

lūžis viduje čiurnos arba blauzdikaulio subluxation lydi papildomą snukio ir galinės pusės sulaužytas kaulų.

šokikaulio lūžis gali įvykti, kai krenta iš didelį aukštį ir nesėkmingo nusileidimo.

gydymas traumos

gydymo taktika priklauso nuo to, kiek ir kokios rūšies žalą. Labai svarbu yra pirmosios pagalbos teikimas. Galų gale, kiek pirmoji pagalba, priklauso nuo tolesnio apdorojimo ir naudojimo buvo pasitvirtino.

Dėl pirmosios pagalbos jums reikia naudoti autobusu, pagamintas iš laužo medžiagų. Tai gali būti lenta, pagalys, fanera. Būtina užtikrinti galūnę į padidėjusi poziciją ir pridėti prie jų su ledo kompresą. Pacientas yra skiriamas vaistų nuo skausmo. Auka yra gabenami į į gulint ligoninėje. Lūžis diagnozuota išnagrinėjus ir radiografijos studijas. Tuo nukentėjusiosios galūnių gipso tvarsčiu yra taikomas (maždaug nuo 3 iki 4 savaičių). Tada nustatyti iš fizioterapija, masažas, sveikatingumo kursą – kurortinio gydymo. Kai kuriais atvejais, ypač sudėtinga, naudojami chirurgijos gydymoNorėdami atkurti kaulų vientisumą.

Kai ruožas nustatytų šilumos procedūros. Poravimosi metu pertraukos naudojamas kaip konservatyvios ir chirurgijos terapija, kurios tikslas yra atstatyti pažeistą raiščių.

Tarp atsirasti dauguma dažnai patologijų kulkšnies:

artritas

uždegiminėmis sąnarių ligos. Ji vystosi kaip sisteminės ligos rezultatas: reumatoidinio artrito, sisteminės raudonosios vilkligės, ankilozinio spondilito, podagros. Infekcijos šaltinis yra uždegimas, kuris yra saugomas kartu su kraujo srautą į bendrą ertmę.

artritas yra šių rūšių:

    

 • reumatoidinis;
 •   

 • srove;
 •   

 • psoriazinio;
 •   

 • podagrinio;
 •   

 • infekcinės;
 •   

 • trauminio.

artritas turi dvi formas:

Ūmi sparčiai vystosi, karščiuoja, patinimas, skausmas, su prastos bendros sveikatos būklės.

lėtinė forma neturi ūmaus pradžią, bet yra būdingas laikotarpiams paūmėjimų ir remisijos.

Pagal simptomų, galima nustatyti, artrito tipą ir bendrą naikinimo laipsnį:

    

 • skausmas vieno ar kelių sąnarių;
 •   

 • pažeidimas čiurnos funkcijos;
 •   

 • patinimas;
 •   

 • odos paraudimas;
 •   

 • bendras pablogėjimas (karščiavimas, silpnumas, bendras negalavimas),

konservatyvūs gydymo metodai, kurie skirti gydyti artrito:

    

 • nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai (diklofenakas, indometacino, movalis)
 •   

 • antibiotikai (infekcinių kilmės ligos atveju);
 •   

 • dietoterapija (artritu pacientui turėtų atsisakyti Bulvinių daržovių, su podagrinio artrito atsisakyti maisto produktai, kurių sudėtyje yra purinų)
 •   

 • analgetikai (artritas dažnai lydi stiprus skausmas);
 •   

 • vitaminai pagerinti medžiagų apykaitos procesus;
 •   

 • papildai, kurių sudėtyje yra kolageno, gliukozamino, kalcioI magnio, fosforo.

Osteoartritas

degeneracinės – distrofiniai ligos, kad akivaizdžios pakitimas, sąnario kremzlės. Kaip degeneracinių kremzlių thins ir pertraukų rezultatas. Liga yra pavojinga, nes tai veda prie sutrikimų bendrų funkcijų ir sunkiais atvejais, bendra nejudrumas.

pradiniame etape ligos yra beveik simptomų arba labai švelnios simptomai pasireiškia. Vėlesniuose etapuose yra visiškai sunaikinami sąnario ir žmogus tampa neįgalus.

liga yra būdinga laipsniško naikinimo kremzlės paviršiaus sąnario. Tai sumažina sąnarių skysčio, kuris sutepa ir maitina kremzlės gamybą. Reikia pasakyti, kad degeneracinės procesai yra negrįžtami, tačiau išvengti jų pasekmės (invalidumo) vis dar įmanoma.

osteoartrito priežastys šie:

    

 • amžiumi susijusių pokyčių kaulų ir sąnarių;
 •   

 • antsvorio ir nutukimo, kad padidinti streso dėl sąnarių, kuris prisideda prie jų sunaikinimo;
 •   

 • sunkiųjų apkrova kulkšnies (tam tikrose profesijose, dažnai pasitaiko sportininkams);
 •   

 • kaulų lūžiai ir kiti traumos;
 •   

 • plokšti pėdų ir kiti įgimtos anomalijos;
 •   

 • paveldimas polinkis;
 •   

 • ilgas laikotarpis intensyvaus poveikio sąnarių (pavyzdžiui, dėvi siaurus ir nemalonus batus su kulnais).
    
 • skausmas;
 •   

 • sąnarių sustingimas;
 •   

 • skiriamasis krizė;
 •   

 • deformacija sąnario.

patologijų, čiurnos, naudojant vieną iš metodų, gydymo įvairovė gydymui. Pirmoji iš visų nustatytų nesteroidinis priešuždegiminiais vaistais (NVNU), hondroprotoektory, steroidų hormonų, antibiotikų. Svarbus vaidmuo fizinės terapijos: Jontoforeza, phonophoresis, magnetinės terapijos, elektroforezės. Labai veiksminga purvo per sanitarinę – kurortinis gydymas.

Kulkšnies: Poenie, funkcijos ir žalos

Įvairūs 0 6501 Peržiūrėjo

čiurnos yra svarbus mechanizmas, susidedantis iš kaulų-raumenų-sausgyslių struktūrų dėka suderinto darbo, ne tik teikti kiekvieną pėdos judėjimą, tačiau reglamentuoja vertikalaus stabilumo asmeniui. Bendras reguliuoja platų iki pėdos atliekamų judesių, ir gauna impulsus iš vienintelio minkština, kai persikeliate arba šokinėja suteikia manevringumas žmogaus judėjimą. Tačiau tai koja, kuri yra tarp kojų ir pėdų plotas yra labiausiai pažeidžiami dėl mechaninių pažeidimų ir ligų infekcinių ir uždegiminių gamtos įvairovę dalis. Tačiau laiko po pirmųjų požymių simptomų jungtinėms apsunkina sutrikimo padėtį ir gali sukelti lėtinių ligų, tokių kaip artritas vystymosi.

išvaizda ir kulkšnies elementai

Kulkšnies struktūra

čiurnos yra raumenų jungtis, kaulų ir sausgyslių sistema, suteikianti apkrovos balansavimo perduodami atramos-judėjimo sistema pėdos, pritaikymo ir sukimosi judėjimą kojos kai judate arba turi būti pakrauta.

kaulo sąnarių

Išvaizda

Bendras anatomija nusprendė skirti vaikinų padalinių, pavyzdžiui, vidinis ir išorinis grupę; priekinio ir galinio. Kulkšnies sąnario struktūra parodo priekinę dalį, kuri yra pėdos atgal, ir galiniai, išdėstyti Achilo sausgyslės kulno regione. Viršutinė riba kulkšnies srityje vyksta esant 8 cm virš pastebimos išsipūtimą nuo vidinio paviršiaus toli, yra vadinamas medialinio malleolus.

Kas yra vidurinė dalis čiurnos

linija, esanti tarp šoninės malleolus, esančio priešais medialinio dalis yra anatomiškai riba atskiriamasis žmogaus čiurnos ir pėdų.

Tai atrodo šoninės priekyjeAš esu dalis kulkšnies

kulkšnies sąnario struktūra yra kilnojamas komponentas sąnario formavimo, susidedančios iš:

    

 1. Nobiras;
 2.   

 3. kulno;
 4.   

 5. blauzdikaulio;
 6.   

 7. šeivikaulis.

Anatomija įrenginys tarp blauzdikaulio ir šeivikaulio kaulų, kurių galuose sustorėjimas, leidžia apriboti viršuje ir šoninių dalių šokikaulį. Kaulų uždarymas vietoje yra nuo įgaubtas duobę formavimo vienoje pusėje ir cilindro dalį, kuri yra kitos bendros galvos forma. Apatinis galas iš blauzdikaulio turi lanko pavidalo formą, jos anatomija apima procesą dėl vidinėje pusėje ir du priedų, vadinamų kulkšnių priekyje ir galiniai iš blauzdikaulio.

priekinių ir galinių išsikišimai sąnario paviršiaus iki vidinio paviršiaus kulkšnies, priekinė elementas yra būdingas didelio dydžio, palyginti su galinio. Pluoštas, turintys Deltoid raumenų forma kartu su sistemą, siekiant užtikrinti bendrą pasiūlymą, yra prijungtas prie kulkšnies sąnario be elementų iš konstrukcijos viduje. Ant išorinio paviršiaus, ant šoninės esantis priešingoje deltinį raiščio atlieka apsauginę kremzlės funkciją.

raiščių ir raumenų sistema kulkšnies

raiščių funkcija yra laikyti kaulus ir suteikti jiems tam tikras pareigas vienas kito atžvilgiu. Jų anatomija yra skaidulų į sijų išdėstyti tokiu būdu, kad, viena vertus, neturi kliudyti kaulų struktūrų žingsnio ištrauka forma kaupimas; Kita vertus, siekiant užtikrinti fiksuotą padėtį kaulų stiprumą. Lankstumas neatsiejamas raiščių leisti jiems vykdyti su lenkimo ir pratęsimas judesius būtinas amplitudės parametrus. Struktūra apima kulkšnies raiščius, kad yra įtaisyti ant abiejų bendrų šoniniai paviršiai pusių, kurio vidinė pusė jo anatomijąTai deltinio raumens raiščių. Kulkšnies prie iki kulno, -bertsovaya, priekyje, gale tolozės Strzałkowy raiščių.

A ryšius tarp blauzdikaulio kaulų ir lūžusio blauzdikaulio mažų elementų, galinio nustatytą mažesnį raumenų ir sausgyslių kojų kartu su kryžminiu narės apsaugo nuo pernelyg didelio amplitudės sukimosi pėdos vidų krūva. Sukimosi išoriškai didesnis kaip fiziologinius ribas dėl nustatytų ribų apatinių priekinių tibiofibular raiščių. Talo-Strzałkowy raiščių apačioje patenka į calcaneo- malobertsevuyu. Deltinis raiščių šeivikaulis su šokikaulio ir šeivikaulis kulno raumenų grupės veikia kaip elementų, kad, prijungti žmogaus kulkšnies sąnario kaulus.

iš čiurnos raiščių prietaiso struktūra yra dviejų sluoksnių maišelį, kuriame kaulų audinių uždarą erdvę tarp raumenų, todėl judėjimo pėdos. Vienas atliekamas bendras užduotis yra užtikrinti aptemptas tinka raumenų kaulų, kita jos paskirtis yra iš plastiko masės gamybos, tarnauja kaip ertmės užpildu.

Kulkšnis kraujo tiekimas panaudojant tris arterijas, formuojant šakojasi tinklą mažesnių elementų sąnario kapsulės. Kraujo ištekėjimo per venų yra su sąlyga, viduje laivo ir aplink bendrą sistemą. Šakojasi kraujo tiekimo tinklas gali efektyviai pristatyti maistines medžiagas ir deguonį į ląsteles ir iš venų sistemos struktūros paimti kraujo, suteikia maistinių medžiagų.

Funkcijos

    
 • Kulkšnies atlieka vienodą perdavimo svorio visam kūnui ir pėdų aikštėje. Struktūra teikia kulkšnis švelninant aštrių poveikį ir sukrėtimus patiria pėdos paviršiaus, kai vaikščioti ir veikia, ir pareikšti per kremzle ant sąnario ir toliau viršutinėje dalyje žmogaus kojos.

Dažniausiai čiurnos traumos

    

 • dalys suderintai darbo kulkšniesir leidžia kūno stabilumą vertikalioje padėtyje vaikščioti metu, suteikia sklandų judesio Lipdami arba mažėjančia tvarka. Juda pėdą prie abiejų vertikalia kryptimi užtikrina kulkšnies pusių, ir judėjimo skersinėje regione kulno atitinka junginio ir šokikaulis.
 •   

 • Užvedus ant nelygaus paviršiaus anatomija kulkšnies raumenis ji galėtų atlikti laiku ir RELAKSACINIŲ pluošto išsaugoti žmogaus kūną stabilumą, vertikalioje ašyje ir plokštumoje.

Kulkšnis gali atlikti pasukimą aplink savo ašį su 60-90 ° ašies amplitudės ir aprašant spindulį aplink kulkšnies išorėje.

Ligos kulkšnies

Pastaba: čiurnos, atsižvelgiant į susieti kartu labiausiai pažeidžiamų dalį kojos pliuralizmą, tiesiog dėl to, kad daug dalių, patekti į jos struktūrą anatomiją. Patikimumas teorija teigia, kad kuo daugiau elementų sudaro sistemos, tuo mažesnė tikimybė jo veiksnumą. Šis sprendimas yra visapusiškai taikomos kulkšnies, apimantis daug struktūrų veikiami įvairių saugumo spragų. jo labiausiai paplitusių ligų yra:

    

 • riešo lūžis yra vienas iš labiausiai paplitusių trauminių įvykių ir neišsivysčiusių raiščių į staigaus judėjimo įgyvendinimo įvežamas ar išvežamas iš kulkšnies atveju. Kai pažeisto kulkšnies, asmuo yra neįmanoma remtis nukentėjusiosios galūnės, dėl didelio skausmo, patinę plotas koncentracijos sutrikimai.
 •   

 • Sausgyslių yra Achilo sausgyslių regione uždegimas, kad pasireiškia skausmingų simptomų forma vyksta vaikštant ar veikia. Ligos kelia pavojų dėl galimų komplikacijų įžeidžiamas sausgyslių audinyje vientisumą, artrito galimybę.
 •   

 • artritas yra lėtinėRD uždegimas čiurnos srityje ir kaimyninės sąnariai, kurio atsiradimo priežastis gali būti dėl kelių veiksnių veiksmų. Uždegiminiai procesai pasižymi tuo nebūtinai žalos į sąnario vientisumo rezultatas. Ypač aiškiai artritas skausmas simptomai pasireiškia per naktį, dienos metu, kai krovinys yra parodyta ant kulkšnies, pavyzdžiui, vaikščiojimas metu. Ligos simptomai yra pagausinama obuvaniya ir, kai juda laiptų.

Kaip pasireiškia kulkšnies artrito

    

 • deformacijos artrozės yra labai pavojinga liga, nes atvejis ne laiku pradėjus gydymą, gali sukelti mobilumo praradimą, apriboti galimybę judėti ir neįgaliųjų teises. šį osteoartrito tipą dėl ankstesni traumos srityse šokikaulio, blauzdikaulio arba žalos fone į vidinio ir išorinio kulkšnies vystosi. Atsižvelgiant į kaulų pakitimais, atveju gali sudaryti ant paviršiaus yra nelygios, reljefas. Susilietę su kaulų tokių kitų elementų jungties srityje yra sutrikdyta judesio lygumo ir slydimo sąnarių, didelę tikimybę, kad auglio ir žmogaus eisenos pokyčių.
 •   

 • patempimas pasireiškia kulkšnis, jo pagrindinis simptomas yra patinimas, kuri atsiranda kaip kraujo išliejimas vidaus ir išorės dalių pėdos rezultatas.

Sprains Kulkšnies

    

 • Osteoartritas yra sąnarių judrumą sumažinimas dėl to, kad kremzlės traumos buvimą ant vidinio paviršiaus sąnario.

Jeigu kuri nors iš darbo, būtino pažeidimai sumažinti apkrovą čiurnos sąnario, priklausomai nuo ligos poreikį išleisti imobilizavimo sunkumo. Norėdami nustatyti tikslią diagnozę ir gydymą ligų paskirties priemonės turi pasikonsultuoti su specialistu, kurie savo išvaizda, aprašymas simptomų ir rentgeno metu, MRT ar ultragarsuTyrimas bus nustatyti žalos bendrų struktūrų ir paskirs gydymą mastą.

Vaizdo įrašai. Kaip atsigauti po čiurnos traumos

Vaizdo (paspauskite žaisti).

čiurnos yra vienas iš svarbiausių organų, tiksliau, siekiant užtikrinti ne tik vertikalioje žmonių bendravimo sistema raumenų, kaulų ir sausgyslių stabilumą, bet jo judrumą, koja atliekant būtinas funkcijas. Kitos sąnarių funkcijos apima užtikrinant sukimosi pėdos plokštuma keliomis kryptimis ir amortizacijos krovinį patiria žmogaus kojų vaikščioti ir veikia per. Žala vieną iš daugelio agentūrų, kurios yra šios sistemos gali sukelti imobilizacijos ir net neįgalumo. Labai svarbu laiku ir tinkamai prižiūrėti nukentėjusio paviršiaus kojų ir užkirsti kelią galimiems žalos atlyginimo, įskaitant, pavyzdžiui, į juostą naudoti su ją kenkia rizika.

Lagranmasade