Clavicle krūtinkaulio forma

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą “formos Stereo raktikaulio sąnarį.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Anatomija krūtinkaulio-raktikaulio sąnarys ir jos patologija

krūtinkaulio-raktikaulio bendra – tai yra vienas iš pagrindinių sąnarių viršutinės galūnės juosta, kuri sukuria tvirtą ir patikimą sistemą, kurią peties sąnario yra prijungtas prie žmogaus rankų krūtinės. Nepaisant didelio bendro stiprumo, tai tiek labai lanksti, kad būtų galima perkelti raktikaulis, o su juo visą viršutinių galūnių trijų skirtingų plokštumų.

Ačiū šio sąnario, žmogus gali pakelti rankas aukštyn, gauti juos už jo galvos, nešti sukimosi judesį į pečių. Jei Stereo-raktikaulio sąnario funkcijos kenčia dėl traumos arba ligos, ir judesio peties sąnario visiškai nebeįmanoma.

krūtinkaulio-raktikaulio bendra turi dvigubą reikšmę, nes ji buvo. Viena vertus, jis apriboja į viršutinės galūnės zonoje mobilumą, užtikrinti jos stabilumą, o kita – pagalbos ranką atlikti aukštos amplitudės judesį.

bendras anatomija

krūtinkaulio-raktikaulio sujungimą sudaro raktikaulio išpjova krūtinkaulio ir krūtinkaulio pabaigoje raktikaulio. Sąnarių paviršiai kaulų yra padengtos hialino kremzlių, kurioje nenumatytas pilną sutapimas.

Siekiant įrašas: sąnario lygstamumas – tai visiško abipusio komunikacijos formos sąnarių paviršiai kaulų, kad artikuliuoti viena su kita. Jei sąnario paviršius praranda savo sutapimas, judesiai tampa zarudnennymi, o kai kuriais atvejais neįmanoma.

Tačiau, gamta pasirūpino asmens ir rado puikų šios problemos sprendimą. Kalbant apie krūtinkaulio-raktikaulio sąnario, į visu sutapimas klausimas išspręstas naudojant intraartikuliniam disko, kuris yra mezhdu sąnarių paviršiai iš dviejų kaulų, nėra sujungiami su jais. Jis yra prijungtas prie sąnario kapsulės perimetrą. Šis diskas padalina sąnarių ertmės į dviejų atskirų dalių: mažesnis vidutinio ir viršutinėje dalyje. Kai kuriems žmonėms, intraartikuliniam diskas gali turėti skylutę per vidurį ir tiek sąnario ertmės Tokiais atvejais yra sujungtos.

Tarp anatomų vis dar vykstančias diskusijas apie tai, sąnario klasifikaciją. Kai kurie ekspertai sako, kad bendros susijęs su plokščia, o kiti tvirtina, kad tai yra sferinės funkcija, kiti skaitytis jį balno. Nuo plokštuminis sąnarių lankstumas yra per didelis, ir rutulio formos, priešingai, per mažas, mes manyti, kad krūtinkaulio-raktikaulio bendra yra balno, paprastos konstrukcijos ir sudėtingas.

paprastas bendra – yra vienas, kad yra suformuotas ne daugiau kaip du sąnarinių paviršių kaulų.

Išsamus bendra – yra vienas, kad yra per kremzlės kapsulės papildomų komponentų, siekiant užtikrinti atitiktų vienas. Šiuo atveju, intraartikuliniam kremzlės disko.

balno sąnarių – yra vienas, kad yra suformuota iš dviejų bendrų paviršių, kurie, atrodo, Viršumi sėdėti viena kitai. Šiuo atveju, judėjimas atlieka stumdomas vieną išilgai kito kaulo. Ji suteikia mobilumą dviejų tarpusavyje statmenų ašių. Tačiau, kaip jau buvo minėta, į krūtinkaulio-raktikaulio ryšiu 3 plokštumų judėjimas (taip pat yra mažos amplitudės sukimas krūtinkaulio galo raktikaulio), kuris buvo už mokslininkų ginčo priežastis. Tačiau, pasak daugumos, tai yra laikoma bendra dar balno.

Ant sąnario kapsulės yra padengtas tanki ir suspausta kelias labai stiprus raiščių:

    

 1. krūtinkaulio-raktikaulio raiščių (priekiniai ir atgal), kad sustiprinti sąnario kapsulę ant priekinio, viršuje ir galinių paviršių. Jie yra platus, bet trumpai tariant, gali ant jo ilgį austi į jungtiminuyu audinio kapsulė.
 2.   

 3. costoclavicular pluoštas prasideda nuo viršutinio krašto į pirmojo šonkaulio ir pridedamas prie raktikaulio kaulų. Labai tankus, platus ir stiprus. Inhibuoja didesnį mobilumą į bendrą up ir stabilizuoja viršutinės galūnės diržą.
 4.   

 5. midclavicular raiščių ištemptas tarp krūtinkaulio pabaigoje virš jungo išpjovos krūtinkaulio raktikaulio. Tai riboja raktikaulio žemyn nereikalingas mobilumą.

sąnarių funkciją

anatominės savybės struktūros krūtinkaulio-raktikaulio sąnarių, kad leistų judėti į jį trijų dimensijų:

    

 • apie vertikalią ašį (maišymo ir skiedimo iš ginklų ir menčių);
 •   

 • aplink sagitalinės ašiai (pakelti ir nuleisti rankas);
 •   

 • aplink priekinės ašies (sukamasis judesys tuo peties).

Be to, krūtinkaulio-raktikaulio bendra – tai yra vienintelis jungties, kuri jungia ašinį skeletas žmogus su viršutinės galūnės. Reikia pažymėti, kad ši bendra asmuo yra šiek tiek primityvus, kad yra, kad į bipedalism evoliucijos ir prarado savo funkcinę paskirtį. Gyvūnams, kur jis vykdo daugiau funkcijas, o taip spektrą judesio tai yra labai didelis.

vertinimas bendrų valstybinių metodų

šį sujungimą visas tipų judėjimą yra derinami su iš acromioclavicular sąnario ir peties. Įvertinti jo būklę galima pasiekti patikrinimas, palpacija, ir kitų tyrimo metodų (rentgeno, MRT, KT).

vizualinį Rėmo yra ne visada įmanoma aiškiai matyti, nes tai gali trukdyti gerai išvystyta poodinių riebalų. Žmonės, turintys antsvorio sąnarių nematyti, tačiau asmenims, turintiems asteninė konstitucijos (liesos) Bendras aiškiai kontūrinė. Ji padeda nustatyti bendrus kėlimo pečių. Paprastai, tiek krūtinkaulio-raktikaulio sąnarys simetriškai, odos virš jų nepasikeitė, nėra patinimas, eismo nemokama, neskausminga, o ne kartucrepitus (crunching).

atveju deformacijos šarnyrinę odos hiperemiją, skausmas arba apriboti judėjimo amplitudės ne, tinimas turėtų būti įtariama bet kurios patologijos (liga ar trauma).

laikyti bendrą gydytoją 2 ir 3 pirštu viena vertus jausmas. Pagerinti palpuojant kokybę, būtina didinti pečius ir pareikšti artikuliacija palanki pozicija dėl studijų. Siekiant geriau įvertinti mobilumą, pacientas yra prašoma panaikinti savo pečių atgal. Kai kapsulė yra ištemptas priešais.

Bendras paprastai nėra skausminga palpuojant, ne vietinė edema ir padidėjimas odos temperatūros, nebuvo pastebėtas crepitus arba deformacijos amplitudė judėjimo yra normos ribose.

Papildomo tyrimo metodai dažniausiai naudojami krūtinės rentgeno. Sunkiais atvejais gali tekti diagnozuoti magnetinio rezonanso ar kompiuterinės tomografijos rezultatus.

Galimos ligos

Kaip minėta anksčiau, bet bendrą poveikį griauti ant laisvo judėjimo viršutinės galūnės galimybe ir žymiai sumažinti gyvenimo šiems pacientams kokybę. Bet kasdien veikla jie gali sukelti skausmą ir negalėjimą atlikti norimą judėjimą. Apsvarstykite dažniausių tipų ligų krūtinkaulio-raktikaulio sąnarius.

osteoartrozės sąnario yra retų ir mažai žinomi lokalizacijos ligos. Dažniausiai tai įvyksta po traumos ir turi vienpusis, tai labai retai galima rasti vienu metu nesėkmę abiejų junginių.

Dažniausiai ši liga atsiranda pagal sušaldytos peties, osteoartrito peties sąnario, ir tarpšonkaulinės neuralgijos, degeneracinės disko ligos, krūtinės angina vaizdu. Labai dažnai šie pacientai eksponuoti neteisingą diagnozę, kuri veda prie ilgo ir nesėkmingo gydymo.

Pagalba į šias charakteristikas Diagnozė:

    

 • jautrumas į apčiupinėjimu zonos krūtinkaulio-raktikaulio sąnarių;
 •   

 • deformuotis plėtrosacija šioje kūno dalyje;
 •   

 • nedidelis patinimas;
 •   

 • iš stygiaus buvimas, kai juda;
 •   

 • diskomfortas ir skausmas gulint ant pilvo.

Rentgeno spindulių diagnozė padeda mazgo sritį, kurioje atskleisti tipiškus patologinių pokyčių osteoartrito.

Šios ligos gydymas skolina pati gerai. Naudota pratybų terapija, manualinė terapija, kineziterapija, Vaistai adresas ūmaus skausmo. Jei reikia, išdavimo įtaiso prijungimo dalies yra atliekamas blokadą su gliukokortikosteroidais.

Tai yra krūtinkaulio-raktikaulio sąnario uždegimas, kuris gali turėti kelias priežastis. Daugeliu atvejų, paveikta bendra reaktyvinę artrito (Reiterio sindromas). Taip pat gali išsivystyti ūmus pūlinis artritas infekcija bendrą ertmę. Kai kuriais atvejais, šis junginys gali būti įtraukti į patologinio proceso sisteminės autoimuninių ligų, tokių kaip reumatinis artritas, ankilozinio spondilito, ir tt

    
 • aštrus skausmas sąnario, kuri padidinama su bet kokio judėjimo;
 •   

 • patinimas ir paraudimas per sąnario odos, didinant vietinę temperatūrą;
 •   

 • negalėjimas laisvai judėti ranką, nes skausmas;
 •   

 • pasitaikantys simptomai: karščiavimas, negalavimas, raumenų skausmas, silpnumas.

Artritas gydymas krūtinkaulio-raktikaulio sąnario priklauso nuo jo priežastis. Todėl minėtų simptomų atsiradimas turi kreiptis pagalbos į terapeutą ar ortopedinės reumatologas. Jei ne gydyti osteoartrito, gali atsirasti sąnarių ankilozės, tai yra, visą išnykimą bendrą ertmę ir nejudrumas. Bet tokia būklė gali būti taisomi tik chirurginiu būdu.

Dažniau tenka susidurti su į krūtinkaulio-raktikaulio sąnario išnirimo, su daline arba pilna plyšimo jo raiščių.

tokio sužalojimo plėtra yra susijusi su tiesioginiu žalingą poveikį šioje srityje, pavyzdžiui,smūgis arba patenka ant rankos ištiesinti, nustatyta atgal.

du variantai yra įmanoma dislokacija priekinės ir galinės (priklausomai nuo to, kur ji yra perkeliama krūtinkaulio galą krūtinkaulio – priekinė arba galinė krūtinkaulio).

Įtariama dislokacija pagalbos šie simptomai:

    

 • aštrus skausmas pažeidimo vietoje, kuri yra glaudesnio visų judėjimų;
 •   

 • padidinti patinimą, deformacijos anatominės regione, kraujosruvos, hematoma;
 •   

 • gali būti jaučiamas apčiuopa kompensuoti gale raktikaulio;
 •   

 • didelis apribojimas aktyvaus judesio su rankoje, ir aštrus skausmas bandant pasyvių judesių;
 •   

 • su spaudimo raktikaulio gali aptikti judrumo padidėjimas kaulų, kuris paprastai būna nėra.

Jei ten yra dislokacija raktikaulio traumos kaklo ir krūtinės organų pavojus, todėl pacientas turi būti nedelsiant imtasi skubios pagalbos ligoninėje, kur jis suteiks visą reikiamą pagalbą.

Priklausomai nuo tipo ir laipsnio žalos, gydymas gali būti konservatyvūs arba chirurginis.

Yra daugiau retoms ligoms krūtinkaulio-raktikaulio sąnario, pavyzdžiui, panaudojant Friedrich (aseptinis nekrozcs krūtinkaulio galva raktikaulio) sindromas, SAPHO sindromą (derinys hiperostozė krūtinkaulio-raktikaulio ryšį spuoguotos pažeidimai delnų ir padų, psoriazės arba spuogai, stuburo pakenkimų kaip Osteitis , artritas, sacroiliitis), bet jie įvyksta atskirais atvejais.

Taigi, krūtinkaulio-raktikaulio sąnarys – maža, bet labai svarbi bendra mūsų kūno. Sąnarių veda disfunkcija, kad nesugebėjimas atlikti savo ginklų judėjimą didelį diskomfortą, negalios ir pablogėjusios gyvenimo kokybės, todėl šiems pacientams.

form Stereo raktikaulio sąnarys

Mūsų tyrimų ir plėtros dabar naudojami atkurti sportininkų sveikatą visose sporto šakose. Metų mokslinius tyrimus sporto pasiekia srityjezheny įrodė aukštą efektyvumo metodus, kurie padėtų sportininkams laimėti ir laimėti, išlaikant labiausiai vertinga – sveikata. Šiandien šie sveikatos praktika turėtų būti prieinama visiems žmonėms.
biologijos mokslų daktaras, fiziologas Anatolijus Ševcovas

Sankt Peterburgas, Kamennoostrovsky prospektas 54/31

peties diržu

jungtys

krūtinkaulio-raktikaulio sąnarys yra

bendra tipas
Nuo funkciniu požiūriu, yra sinovinio rutulinis pasukama jungtis (bet skirtingai nuo daugelio iš sąnarinių paviršių, kremzlės yra pluoštinės, o ne hialino kremzlės).

Artikuliacija
tarp krūtinkaulio (medialinio) pabaigoje raktikaulio, raktikaulio įrantos rankena ir krūtinės kremzlės į pirmojo šonkaulio.

Pastaba:: pluoštinės sąnarių diskas atskiria bendrą erdvę į dvi atskiras sinovinio ertmės.

Judėjimo
Kaip ir bet sferinio lanksto sąnario, judesiai pasitaiko visose plokštumose, bet anteroposterior judėjimas ir sukimosi yra šiek tiek ribota. Bendra dalyvauja kolektyvinėse judėjimo pečių juostai.

acromioclavicular sąnarys yra

bendra tipas
sinovinio plokščia.

Artikuliacija
tarp lateralinio galo raktikaulio ir acromion medialinio krašto mentės.

Pastaba:: pluoštinės sąnarių diskas iš dalies atskiria bendrą ertmę, nors kai kuriais atvejais toks atskyrimas yra ne.

Eismo
Bendras dalyvauja kolektyvinėse judėjimo pečių juostai, leidžianti peilį pakeisti savo poziciją, palyginti su raktikauliu.

acromioclavicular bendra: vaizdas iš priekio

peties sąnario

bendra tipas
sinovinio rutulinis lankstas bendra.

jungiamosios
iš žastikaulio galvos yra prijungtas prie Sudėtinė ertmę (duobesNieskory) ašmenys formavimo mažą kriaušių formą. Ši bendra iš esmės yra nestabili dėl to, kad Sudėtinė ertmių, kurių maždaug trečdalis iš peties galvos dydžio dydį, nepaisant to, kad depresija keletas Gilina pluošto ratlankio, vadinamą sąnarių lūpų peties sąnarys, arba Sudėtinė lūpą (buvimo yra trikampės formos skerspjūvio ). Peties sąnario yra labiausiai laisvai judančius bendra institucija, nes šiuo atveju, stabilumas numarinamos, siekiant užtikrinti maksimalų judesių amplitudė.

sąnarių kapsulės
Jis tęsiasi nuo Sudėtinė ertmę (įskaitant lūpų) krašto anatominę kaklelį žastikaulių. Plonas kapsulėje yra labai purus, siekiant užtikrinti maksimalų mobilumą sąnario. Kai ranka yra perkeltas į priekį apatinėje dalyje kapsulės yra laisvas, kreivumą laisvi, tada jis tampa palaipsniui ištemptas, kad būtų teikiama rankos ..; stipresnis traukdami kapsulę, tarsi ranka ir toliau didės. Kapsulė yra beveik pridedamas bendrą stabilumą. Sąnarių stabilumas daugiausia teikia aplinkinių raumenų, kurie glaudžiai susiję su kapsule.

bundles
skersinių Ramienny raiščių.apima tarp pečių rankenos skirtumą. Ji išlaiko aukštą vadovas į intertubercular griovelį Biceps judėjimo peties sąnario metu. Pečių sąnarių ir raiščių. Trijų šiek tiek sutirštės išilgines juostelių pluoštų ant vidinio paviršiaus priekinės dalies kapsulės. Gali trūkti.
“snapas žastikaulio raištis.”, tęsiasi nuo coracoid peiliu į anatominę kaklo iš žastikaulio viršuje. Ji sustiprina kapsulę viršų ir šiek tiek priekyje. Rostralny-acromial raištis. Šis pluoštas nėra susijęs su visiškai sąnario kapsulės. Jis suformuoja lentyna virš sąnario, asocijuotas tarp coracoid ir acromion proceso mentės.

forma rankos-asis bendrų dalyvaujančių įvairių maišų. Svarbiausias yra podakromialnaya maišelį, kuris atskiria Rostral-acromial raiščių nuo sausgyslių nadostistogo, esančių virš peties sąnario.

stabilizuojantis sausgyslių
ilgą vadovas Biceps sausgyslės,. Ji tęsiasi nuo iš Sudėtinė lūpų, patenkančių į sąnario kapsulės ir ertmės viršuje (makšties padengtas sinovinių membranų). Išėjus iš ertmę jis patenka į įdubimą intertubercular žastikaulių. Jo buvimo vietą apsaugo iš žastikaulio galvos yra tiesiai priešais Sudėtinė ertmę, tokiu būdu, veikiantis kaip Per peties sąnario judesių stabilizatorius.
iš pakartotinai įkraunamo rankogalių peties sausgyslių.keturių sukasi sausgyslės (supraspinatus, infraspinatus, subscapularis, ir maža apvali) supa sąnarį ir mRNR su sąnario kapsulės. Dėl šios priežasties, peties įkraunamo rankogalių arba sausgyslių linkę raumenų sugadinti energingai bendrą sukimosi, pavyzdžiui, mėtymas rutulio.

Pastaba:, žastikaulis yra linkę sutrikdytas žemyn kryptimi, tai yra, į laikiklis peties sąnario yra silpniausia iš

apačioje …

Eismo
lenkimo, tiesimo, atitraukimo, pritraukimo, sukimas medialinio ir šoninių pusių, o sukamasis judesys ir didėja per lenkimo ir pagrobimo

form Stereo raktikaulio sąnarys

krūtinkaulio-raktikaulio bendrapora yra suformuotas raktikaulio žingsniu iš krūtinkaulio ir raktikaulis krūtinkaulio pabaigoje, ji turi balnelio formą. Incongruent bendra kompensuojamas sąnario disko. Su jungtinės stiprus kapsulė. Sandūra yra sustiprintas galingų raiščių turi tris sukimosi ašį, judėjimą į jį kartu su į acromioclavicular sąnario ir peties judėjimų.

Žiūrint iš krūtinkaulio-raktikaulio sąnariųyra ne visada aiškiai matomi, visų pirma pilna. Tik plonas ir jie yra gerai astenikov CON turiruyutsya. Po vaizdo ir nalpatornom tyrimas turėtų būti atsižvelgiama į krūtinkaulio pjovimo, kraštai iš kurių yra į clavicles kraštai, padės ieškant bendros judėjimo su raktikauliu (išankstinio suderinimo) pečių didėja. Sąnarių simetriškai odos spalva virš jų įprasta, laisvas jame, be skausmo.

buvimas asimetrijos, grubus kamienas, paraudimas, skausmas dėl judėjimo ir nėra bendros (sąnario) judesio – požymiai patologijos (patempimas, kaulų lūžių, uždegimas, ankilozės, sterilių nekrozcs krūtinkaulio galva raktikaulio)

apčiuopa krūtinkaulio-raktikaulio sąnarių, vyks II ir III pirštai jo dešinės rankos. Gydytojas stovi su nugaros ar šono bandymą. Pirštai yra įdiegta kartu bendrą erdvę, sutelkiant dėmesį į pažangiausius krūtinkaulio ir raktikaulio. Bandymo prašoma pakelti pečius, kuris pagerina bendrą paiešką ir jausmas, taip pat įvertinti savo funkciją.

Sveikiems sąnariams, galima pajusti priekio ir iš viršaus. Jis neskausmingas judėjimas joje maža. Nukreipti pečių atgal galima išplėsti bendrą erdvę ir zondas jį pirštu. Kai patologija nustatoma apčiuopos deformacija, patinimas, padidėjęs vietos temperatūrą, skausmą, crepitus, apribojamas arba ne Jungtiniame mobilumą.

Tyrimai alkūnė

Alkūnė– sudėtingas bendra, kuri jungia trys jungtys: plscheloktevoy (ginglymoid), brachioradialis (rutuliniai) ir proksimalinis radioulnar (cilindriniai). Visi trys sąnariai vienija vienas bendras kapsulę, kuri yra sustiprinta keturiais tinklais. Įsikūręs ant išorinio paviršiaus sąnarių oda Alkūnės Bag alkūnės sąnario po oda. Apskritai, alkūnės sąnario yra Bloczkowy sąnario natūra, ji taip pat veikia kaip spirale. Lenkimo jis pasiekia 150-160 °, supination ir gulėdamas ant pilvo 160-180 °. Bendra ne skersinis judėjimas dėl stiprios šoninės raiščių pasiūlymą ji su sąlyga, kad rankos ir dilbio raumenis.

Alkūnėnagrinėjamas visišonuose, ant nuleisto su rankos sulenktos alkūnės 90 °, pagal supination, pronation dilbio. Palygina kairę ir į dešinę pusę. Numatoma bendra įprastu būdu: mastas, simetrija, formos, odos būklę, raumenų, sausgyslių, pobūdį ir judesių amplitudė.
traumų, uždegimas, ankilozės iš alkūnės sąnario deformuotas rankos ilgai ašyje.

Kai patikrinimasper bendrą sveikatos oda yra normali spalva, jo paviršius yra lygus. Ant išorinio paviršiaus sąnario kojon tiesūs raukšlės yra suformuota, jie kartais gauti grubus žmonėmis, dažnai pagrįstas dirbdami savo alkūnės. Odos uždegimas, poodinio audinio, sąnarių, bursa, sausgyslių prijungimo vietų lydi odos paraudimas, jos tinimas, edema kitų periarticular audiniai.

– Eiti į turinio skiltis «., pulmonologijos»

Klausimas 29 krūtinkaulio-raktikaulio sąnarys –

krūtinkaulio-raktikaulio sąnarių, articulatio sternoclaviculdris, suformuota Stereo raktikaulio pabaiga raktikaulis krūtinplėve klasės. Bendra ertmė yra sąnarių diskas, metimo articularis. Bendra kapsulė yra sustiprintas raiščių: priekinių ir galinių ligg. sternoclaviculares anterius et posterius iš apačios – lig. costoclaviculare (I kremzlės krašto) ir iš viršaus lig. interclaviculare (tarp collarbones, per incisura jungo).

Bendros panaši iki tam tikro laipsnio sferinės jungties, bet jos paviršius turi balnelio formą. Tačiau dėka pavaros judėjimo Jungtiniame gaminami trimis ašimis; Todėl ji yra arti konstrukcinio tik funkciją.

Pagrindiniai judesiai yra atliekami aplink Sagittal (anteroposterior) krypčiai – pakėlimo ir nuleidimo raktikaulio, ir vertikali – raktikaulio pirmyn ir atgal judėjimo. Be šių judėjimų, galbūt net raktikaulio sukimosi aplink savo ašį, bet tik kaip per lenkimo ir pratęsimo kraštinio peties sąnario draugiškas. Kartu su juda raktikaulis ir mentės, ir todėlJuo pradedamas visą diržą iš viršutinės galūnės toje pačioje pusėje. Visų pirma, kai ašmenys judesiai yra aukštyn ir žemyn, į priekį ir atgal, ir, galiausiai,, diskas gali būti sukami aplink anteroposterior ašis, o jos apatinis kampas perkeltų į išorę, kaip tai atsitinka, kai kėlimo ranką virš horizontalios lygiu.

peties sąnario, articulatio žastikauliais, jungia žasto dalies, o per ją visą laisvą viršutinę dalies tolimiausią viršutinės galūnės diržo, ypač į kastuvu. Iš žastikaulio galvos, dalyvaujantys bendruose švietimo, turi sferinę formą. Artikuliuo su Sudėtinė ertmės ašmenų ji yra plokščia duobė. Pagal depresijų, periferiškai kremzlės yra sąnarių lūpų, labrum glenoidale, kuris padidina depresijos sumą nesumažinant mobilumo ir sumažina tremoras ir tremoras, o juda galvą. Bendra kapsulė peties sąnario yra pritvirtintas prie kaulo formavimąsi ant ašmenų krašto Sudėtinė ertmės ir peties galvos apdangalo, galuose anatominės kaklo. Kaip pagalbinė raiščių peties sąnario, yra keletas tankesnis ryšulį pluoštų, kuri tęsiasi nuo coracoid bazės ir austi į sąnario kapsulės, lig. coracohumerale. Apskritai, tačiau, peties sąnario yra nėra ir stiprina raiščius viršutinių galūnių juostos raumenų. Tai, viena vertus, yra teigiamas, nes ji skatina didelius judesius peties sąnario, būtinų veikti kaip darbo organo ranka. Kita vertus, silpnas fiksacija peties sąnario yra neigiamas sukimo momentas yra dažnai sukelti IŠNIRIMAI jį.

Tepalinė plėvelės dangalas bendros kapsulės viduje turi du nesąnarinio iškyšulys. Pirmasis iš jų, makšties synovialis intertubercularis, supa ilgo galvos Biceps gulėti į vagelės intertubercularis sausgyslę; kitą iškyša, bursa m. subscapularis subtendinea, įsikūręs pagal aukščiausio universalinė m. subscapularis.

rodo tipiškas daugiaašiu kamuoliusidnoe sąnarių, peties sąnario yra būdingas didelį judėjimo. Judesiai atliekami aplink trijų pagrindinių krypčių: priekinės, sagitalioje ir vertikalių. Taip pat yra sukamasis judėjimas (Anuliavimo). Kai juda priekinės ašies rankos gamina lenkimo ir pratęsimo. Aplink sagitalinės ašies yra įsipareigojusi atitraukimo ir pritraukimo. Aplink vertikalią ašį sukimosi įvyksta į išorę galūnę (supination) ir viduje (pronation). Fleksija ir pagrobimo ranka tai įmanoma, kaip minėta aukščiau, tik pečių lygio, nes toliau judėjimas yra slopinamas įtampa sąnarių kapsulės ir viršutinio galo į arkos, kurią sudaro ašmenų ir acromion lig žastikaulių atrama. coracoacromiale. Jei virš horizontalės rankos judėjimas ir toliau, tada šis judėjimas yra ne ilgesnis peties sąnario, ir visa galūnės juda kartu su viršutinės galūnės diržo, o ašmenys daro posūkį su ofsetinės kampu apatinės priekinės ir šoninis pusėje.

Žmogaus ranka turi didžiausią judėjimo laisvę. Iš rankų išsivadavimas buvo labai svarbus žingsnis žmogaus evoliucijos procese. Todėl, peties sąnario tapo dauguma palaidų sąnarių žmogaus kūno. Kaip rezultatas, mes galime gauti ranka į bet kurią kūno taško ir manipuliuoti riešų visomis kryptimis, kuri yra svarbi darbo proceso metu.

Dėl peties sąnario rentgeno matomos cavitas glenoidalis nugaros, turinti į abipus išgaubtos objektyvo formos su dviem grandinėse: medialinio, priekinė atitinkamas Pusratis cavitas glenoidalis, šoninė ir atitinkantis galinio puslankiu. Dėl rentgeno vaizdą medialinio kontūro yra storesnis ir aštrus, kad atrodo puse-Ring, kuris yra norma ( “simptomas aiškios pusę žiedas”) ženklas. Senyvo amžiaus, ir kai kurių ligų tapti pabrėžti, ir šoninis kontūras, ir tada normalus “pusė-žiedas simptomas» cavitas glenoidalis pakeičiami nenormalus “simptomų žiedo».

Galvos PlechevAntrasis kaulų dėl rentgenograma grįžo į savo nizhnemedialnoy dalies nubrėžtas ant cavitas glenoidalis. Kontūras jos paprastai sklandžiai, trapumą dar subtilus. Tarp cavitas glenoidalis scapulae ir caput žastikauliais yra matoma rentgeno plyšio peties sąnario. “Rentgeno spindulių sąnario ertmės” pečių sąnarių turi išlenktą apšvietimo formą yra, išdėstytų tarp tikslius kontūrų medialinio (priekyje) krašto ir cavitas glenoidalis Caput žastikauliais. Nustatyti dislokacija arba panirimo peties sąnario, tai yra labai svarbu žinoti įprastą santykis tarp sąnarinių paviršių articulatio žastikauliais. Rentgenu pagaminti į teisingą galinio projekcija su pailgos kūno išilgai žinoma, šie rodikliai yra besiskiriantis tuo, kad nizhnemedialnaya galvutė yra laminuotas ir prognozuojama cavitas glenoidalis visada virš jo apatinės ribos.

peties sąnario yra tiekiama iš rete articulare, suformuota pateikiant A šakų. circumflexa žastikauliais priekinės, a. circumflexa žastikauliais užpakalinės, a. thoracoacromialis (nuo a. axillaris). Venų drenažas vyksta ta pačia dvasia nuteka į v. axillaris. Limfos drenažas – giliai limfagyslės – in Nodi lymphatici axillares. įnervuotą bendra kapsulė n. axillaris.

shpory sustavy

aspektas, Artt. zygapophysiales, arba Tarpslankstelinis sąnarių, Artt. intervertebrales.

2. Kaulai, kurie sudaro sąnarį: slanksteliai, , slanksteliai,; bendri paviršiai viršutinės ir apatinės SĄNARINIŲ procesus stuburo slankstelių, facijos articulares superiores et INFERIORES.

3. Sąnarių kapsulė yra pridedamas išilgai sąnarinių paviršių krašto.

4. Pagal tipą – paprasta, Artt. simplices;kartu, Artt. combinatoriae,panašios jungtys.

5. Forma – plokščias, art. Plana.

6. Iki sukimosi ašių skaičius – multi-ašies.

8.Fiksiruyuschy vienetas: pačių raiščių trūksta, yra krūva netiesiogiai stiprinti šiuos sąnarius:

– priekinė išilginė St.yazka, lig. longitudinale anterius;

– užpakalinės išilginis raištis, lig. longitudinale posterius;

Vaizdo (paspauskite žaisti).

– geltonos raiščių, ligg. Flava;

– tai interspinous raiščių, ligg. interspinalia;

– tai supraspinatus raiščių, lig. supraspinale;

– intertransverse raiščių , ligg. intertransversaria.

9.Vspomogatelnye elementai sąnario raiščių, išskyrus, Nr.

Sternocostal sąnarių,Artt. sternocostales.

2. Kremzlės II-VII briaunos, cartilagines costae, Costal duobės Sternum, Fovea costalis Sterni; kremzlės II-VII briaunos yra susiję su krūtinkaulio. Priekiniai galai trumpų briaunų (VIII, IX, X) su krūtinkaulio nėra tiesiogiai prijungtas. Jų kremzlių yra prijungtas prie suformuoti kairę ir į dešinę, pakrantėse lanko vieni su kitais, Arcus costalis, .u pirmojo šonkaulio – Sternocostal synchondrosis, synchondrosis sternocostalis.

3. Kapsulė Sternocostal sąnarių suformuota briauna antkremzlis kremzlės.

4. Pagal tipą – paprastos jungties, art.simplex,; Kombinuotas , menas. combinatoria.

5. Sferinio sąnarių forma (plokščio).

6. Iki sukimosi ašių skaičius – multi-ašies.

7. Judėjimas ribojamas tipas (kėlimo ir nuleidimo briaunų).

8. Kapsulė yra sustiprintas spinduliuojančių Sternocostal raiščių , ligg. sternocostalia radiata.

9. Pagalbiniai sujungimo elementai išskyrus raiščių, Nr.

krašto-stuburo sąnarių,Artt. costovertebrales

1. Kraštų stuburo sąnarių, , ART, , T. costovertebrales.

2. Kaulų, kurie sudaro bendrą: slankstelio, slankstelioir briaunelėmis, Costa; sąnarių paviršiaus: briauna skersinių procesas duobė, Fovea costalistransversalisir šonkaulio kupra, tuberculum costae.

3. sąnario kapsulę pridedamas ant į sąnarį kraštųgauti; storio.

4. Pagal tipą – paprastos jungties, art.simplex, kombinuoti ART. combinatoria,bendra galvos šonkaulių, , menas. capitis costae, su Stereo-pakrantės sąnarių, Artt.sternocostales.

5. Forma tai yra cilindro formos, art. trochoidea.

6. Iki sukimosi ašių skaičius – vienaašis.

7. Judėjimas: aplink savo ašį per iš šonkaulio kaklo – didinant ir mažinant krūtinės.

8. Ji sustiprina bendrą krašto-šoninė raiščių, lig. costotransversarium.

9. Pagalbiniai sujungimo elementai išskyrus raiščių, Nr.

sąnarių RIBS galvutės,art., capitiscostae

1. Šonkauliukų vadovai, Menas.capitiscostae.

2. Kaulų, kurie sudaro bendrą: slankstelio, slankstelioir briaunelėmis, Costa; sąnarių paviršiaus: viršutinės ir apatinės briaunos skylės foveaecostalespranašesnisetmažesnis, ir šonkaulio galvos, caputcostae.

3. priklijuoti ant į sąnarį kraštų sąnario kapsulę paviršiai :. tanki, pluoštinės

4. Pagal tipą: paprasčiau sąnario, artpaprastoji, kartu, art.. suombinatoriasu Stereo-pakrantės sąnarių, Artt.sternocostalessu briauna perdavimas sąnario, art.costotransversaris.

5. Formos: rutulio pavidalo, artspheroidea.

.

6. Iki sukimosi ašių skaičius – multi-ašies.

7. Judėjimas: aplink savo ašį per iš šonkaulio kaklo – didinant ir mažinant krūtinės.

8. Šie bendrieji spynos spinduliuoja raištis nuo galvos šonkauliu, lig.capitis costae radiatum.

9. Pagalbinė aparatai: raiščių intrasąnarinių šonkaulio galvos, lig.capitis costae intraarticulare(II-X sąnarių).

2. Kaulai, kurie sudaro sąnarį: krūtinkaulis, , krūtinkaulisraktikaulis, Clavicula; sąnarių paviršiai: raktikaulio klasės iš krūtinkaulio rankena, incisura clavicularis manubrii Sterniir krūtinkaulio galas raktikaulio, extremitas sternalis claviculae.

3. priklijuoti ant į sąnarį kraštų sąnario kapsulę paviršiai :. tanki, pluoštinės

4. Pagal tipą: paprastas sąnario, art.simplex, kartu, , menas. combinatoriasu acromioclavicular sąnario, , menas. acromioclavicularis.

5. Forma – balno, , menas. sellaris(5% -. rutulio formos, art spheroidea).

6. Iki sukimosi ašių skaičius – dviaše, 5% multi-ašies .

7.Dvizheniya: labiausiai platus judėjimas raktikaulio atlieka aplink sagitaliniu ašies – aukštyn ir žemyn; aplink vertikalią ašį – pirmyn ir atgal. Aplink šiuos du ašys gali būti žiedinė sankryža. 8. Jungtinė yra fiksuotas: priekinio ir galinio krūtinkaulio-raktikaulio raiščių liggsternoclaviculareanterius etposterius; midclavicular, lig.interclaviculare(apriboja raktikaulio į apačią judėjimas) ir costoclavicular, lig. costoclaviculare(labai tvirtas, slopina raktikaulio judėjimą aukštyn). Nuo pečių juostos raktikaulio prijungtas tik savo medialinio pabaigoje kamieno skeleto kaulų, todėl kaulų diržai turi aukštą mobilumą.

9. Pagalbinė aparatai: ten sąnarių diskas.

1 . Acromioclavicular sąnarių,Menas. acromioclavicularis.

2. Kaulai, sudarantys bendrą: ašmenys, , mentėsir raktikaulis, Clavicula,; sąnarių paviršiaus: sąnarių paviršiaus acromion, facijos articularisacromialisir acromial galas raktikaulio, extremitas acromialis claviculae.

3. sąnario kapsulę priklijuoti ant iš sąnarinių paviršių kraštų.

4. Pagal tipą: paprastas sąnario, art.simplex, kartu, , menas. combinatoriasu krūtinkaulio-raktikaulio sąnario, , menas. sternoclavicularis.

5. Formos: plokščio , art. Plana.

6. Iki sukimosi ašių skaičius – multi-ašis.

7. Judesiai yra įmanoma aplink visų ašių, tačiau jų kiekis yra nereikšmingas.

8. Tvirtinimo įtaisas: acromioclavicular raiščių, lig. acromioclavicularis; Rostralny-raktikaulio raištis, lig. coracoclavicularesusideda iš trapecijos formos ir kūgio formos raiščių, ligg. trapezoideum et conoideum.

9. Pagalbinis elementas: 1/3 turima sąnario disko, Discus articularis.

Anatomija ir žalos krūtinkaulio-raktikaulio sąnarių

krūtinkaulio-raktikaulio bendra yra vienas iš viršutinės galūnės kaulų diržo komponentų. Jo vaidmuo, kartu su mentės procesų ir aplinkinių raiščių, yra sukurti ilgalaikį pagrindą peties sąnario. Tačiau, atsižvelgiant į aukštos mobilumas tai, visi šie asmenys turi būti pakankamai lankstus ir plastiškas.

Dėl šių savybių, mes galime, pavyzdžiui, pakelti rankas virš galvos, kad būtų pasiektas palūkanų objektą. Čia ir pasireiškia savo “dvigubą” tikslas: viena vertus, jie riboja judėjimą, ir, kita vertus – apsaugoti sąnarį nuo didelio krūvio.

anatominė struktūra

Iš pavadinimo iš karto aišku, kad krūtinkaulio-raktikaulio sąnario suformuotas atitinkamų kaulų. Ant jo rankos pusėje sudaro krūtinkaulio segmentu raktikaulio ir ant krūtinės – raktikaulio žingsniu nuo krūtinkaulio. Suteiktas skirtingas prielaidas apie siūlės formos – teigia, kad ji yra plokščia arba rutulio pavidalo. Tai yra negerai požiūriu, kaip ir butas jungtis netinka judesių amplitudė (per daug) ir rutulio formos – priešingai.

Teisė būti laikomas paprasčiau sąnario, sudėtingos struktūros ir balno formos.

    

 • paprasta – dėl savo formos 2 kaulų uždaroje į bendrą korpusą (kapsulės).
 •   

 • sudėtingumo suteikia jam iš vidusąnarinių disko buvimą. Tai yra Plona plokštė kremzlėsir kad jų kraštai kondensuotas su kapsulės. Jis leidžia jums padalinti bendrą ertmę į dvi dalis, kurios neturi bendrauti vieni su kitais.
 •   

 • balno – taigi, bendri paviršiai turi S-formos. Panašiai, Kombinuotuosiuose kūno yra išdėstyti nykštį. Tai suteikia pakankamą mobilumą ir lankstumą, derinant jį su jėga.

Įdomi funkcija yra ta, kad raktikaulis – tik vienas kaulo formavimasis, kuris jungia jėgas su žmogaus kūnu

.

Kad būtų dar labiau sustiprinta krūtinkaulio-raktikaulio sąnarys yra sudarytas iš keturių raiščių. Jie yra maži ilgio ir storio, tačiau jį padengti iš visų pusių.

    

 1. priekinį ir galinį paviršių tuo pačiu pavadinimu, yra krūva. Jie yra platus ir plonas, galima austi į bendrą kapsulę.
 2.   

 3. viršutinius kraštus kaulų yra bendras (tiek junginių) midclavicular fasciją.
 4.   

 5. Ant dugno paviršiaus raktikaulio į pirmojo šonkaulio teikia costoclavicular sausgyslės. Jis skirtas sukurti papildomų taškų fiksavimo prie krūtinės.

sąnario mobilumas yra gana ribotas, bet yra atliekamas visų plokštumų (multi-ašinis jungtis).

Jei yra trūkčioti pečiais aukštyn ir žemyn judėti. Su savo žvalgybos ir šalinimo – pirmyn ir atgal, atitinkamai. Kai rankų sukimosi – raktikaulis taip pat mažų sukamaisiais judesiais.

Sužalojimai krūtinkaulio-raktikaulio ryšys

Šviesos žala šio junginio, pavyzdžiui, sumušimų ir patempimų, yra retas. Tai dėl jo mažos apimties judėjimų ir apsaugos nuo tiesioginio smūgio galimybę. Taip pat vaidina svarbų vaidmenį savo palaikymo funkcija nesant – našta yra ant pačios

peties sąnario.

Todėl, dažniausiai išnirimų, esantys šarnyrinių ir krūtinkaulio pabaigoje raktikaulio lūžių. Svarbus bruožas yra šie sužalojimai žalos derinysE rankų ir krūtinės. Eina pagal raktikaulio daug svarbių kraujagysles ir nervus, ir net menkiausio sužalojimo, gali sukelti rimtų komplikacijų.

Jų atsiradimas visada siejamas su netiesioginę įtaką. Tai reiškia, kad kenkia veiksnys yra tas asmuo, savo svorį. Ji remiasi į ištiesintos ir sunkiai ranka rudenį, laid back.

Tai atsitinka dažniausiai žiemą ar ledo. Žmogus staiga patenka ir paskambina atgal viršutinės galūnės, bando rasti paramą. Aštrių smūgis perduodama per viršų vertus – stiprins diržą procesų mentės ir raktikaulio forma. Minkštas ir švelnus raiščių negali atlaikyti tokias apkrovas ir sulaužyta.

Yra dvi versijos dislokacija – priekiniai ir galiniai. Jų spaudai priklauso nuo to, kur pasislinkti sąnarių pabaiga raktikaulio – pirmyn arba už krūtinkaulio žingsniu

.

Išorinis ekranas yra tiesiogiai priklausomi nuo pažeistų struktūrų skaičiaus. jie gali būti mažas, tik jeigu pažeistą sąnario kapsulę ar vidinio disko. Ir jei jums buvo traumuoti aplinkinių raiščių, toks sužalojimas matoma plika akimi.

    

 1. pirmasis simptomas – aštrus skausmas, kuris bus nustatytas raktikaulio prijungto prie krūtinkaulio punkte. Būdinga, taip pat bus skausmo sumažėjimas ir mobilumas peties sąnario (nesugebėjimas pritraukti savo rankas).
 2.   

 3. pamažu, per kelias valandas, išaugs patinimas dėl raktikaulio srityje. Tai bus pakeisti peties formą į riebalais formą. Kauliukas aplink raktikaulio kaulą (viršuje ir apačioje) pagilins dramatiškai.
 4.   

 5. Kai į viršutinio krašto krūtinkaulio srityje pojūtis gali nustatyti išniro kaulų galą. Jei spaudimas raktikaulio – manifestą jo mobilumas, kuris yra paprastai nebūna,.

Kalbant apie prognozes užpakalinės dislokacija yra daug labiau pavojinga – nes ten yra sužalojimo vidaus organų kaklo (trachėja, stemplė, kraujagysles) rizika. Todėl, net jei jūs įtariate, kad reikia skubiai pagalbos.

Siekiant patvirtinti diagnozę naudojant krūtinės ląstos rentgenograma dviem projekcijomis arba kompiuterinės tomografijos.

Konservatyvusis gydymas

Kai priekinis variantas yra beveik visada naudojamas ne veiklos metodai. Tai apima šiuos veiksmus:

    

 • Pradžia su anestezijos – vykdyti Novocaine blokuoti arba į veną, kurios anestetikų.
 •   

 • Kitas, suteikti pacientui linkę poziciją, įdėti pagalvę tarp menčių.
 •   

 • Po šios procedūros atliekamas nukentėjusio rankos pratęsimo, tuo pačiu metu daryti spaudimą kyšančių gale raktikaulio.
 •   

 • Po sumažinimo gali būti mažas iškyšulys pagal bendrą skyriuje odos.
 •   

 • baigtybės imobilizuoti per mėnesį, naudojant gipso tvarsčiu arba minkštas (Desault tipo). Čia pasirinkimas priklauso nuo raiščių žalos vieneto laipsnį.

“gale yra dislokacija visus veiksmus, norėdami pakeisti įrangą panašiai. Atsižvelgiant į raktikaulio pobūdį, jos bando iš naujo kompensuoti “ištraukti” atgal. Paprastai tai daroma su pirštų, clasping savo galą ir traukiant virš.

Valymas pradėti po mėnesio ir buvo atliekami tris savaites. Tai apima gydomoji mankšta ir masažas. Jų tikslas – normalizuoti bendrą judėjimą ir raumenų stiprinimui. Be to paskirtas fizioterapijos, kaip šyla tvarką (UHF, elektroforezės lazerį).

Chirurgija

operacijos kreipiamasi tik tuo atveju, kartotinio-neefektyvus Pakoreguokite ar didelė rizika komplikacijoms (galinio vaizdo). Metalinių konstrukcijų (stipinus) naudojimas yra griežtai draudžiama. Jie gali pažeisti kraujagysles ir nervus, kurie dideliais kiekiais yra žemiau raktikaulio.

pasirinkimo metodas yra sąnario pabaigoje raktikaulio į krūtinkaulio siuvimo. Per mažą pjūvį chirurgas nustato vietoje ir kelių siūlės nustato jį kaulą. Užpildykite intervencinė stiprinti kapsulės ir aplinkinių raiščiųper sąnarių ir sausgyslių pačių svetainėse.

Po operacijos dėl rankos gipso taikomas mėnesio. Tada dar 4 savaites atkūrimo. Pradėkite pasyvių pratimų ir masažo reikalinga tempimo “Naujas” raiščių. Tada pereikite prie aktyvaus fizinio lavinimo juos stiprinti. Visas atsigavimas įvyksta per 2 mėnesius.

Dažniausiai pasitaiko tiesiogiai ar tangentinio poveikio raktikaulio. Paprastai paveikia vaikus – jų kaulai yra trapesnis ir plonas. Didesnis mobilumas ir vaiko smalsumas veda prie neplanuotų ir nepatogios kritimo.

Dėl šio sužeidimo priežastis taip pat gali būti panašus į dislokacijos mechanizmą. Su aštriu kritimo ištiesintos rankos arba alkūnės streiko perkeliamas į raktikaulio ir mentė. Kadangi pirmasis toks stiprus, yra iš jos lūžis.

simptomai yra panašūs į dislokacijos, tačiau yra ryškesnis ir turi reikšmingų skirtumų skaičių.

    

 1. lūžio vietoje iškart skausmas. Bet koks bandymas eismo karto sukelia diskomfortą. Todėl asmuo, turintis sužeistą ranką dilbio ir presai jį į kūną.
 2.   

 3. Aplink raktikaulio yra patinimas, kraujavimas lūžio vietoje nustatoma po oda.
 4.   

 5. Pečių stumiama į priekį ir žemyn, jo plotis lyginant su sveika mažiau.
 6.   

 7. Pasibaigus krūtinkaulio pabaigoje raktikaulio vietoje yra nustatomas pagal atitraukimo. Tai yra dėl to, kad fragmento aukštyn pagal raumenų poslinkio.

Patvirtinkite Rentgeno spindulių nagrinėjimo diagnozę. Nuotraukoje aiškiai apibrėžta linija lūžio ir poslinkio fragmentų. Nepamirškite apie kraujagyslių sužalojimo ir nervų, kaulų fragmentų rizika. Todėl, vairuojant ligoninėje yra būtina imobilizuoti galūnių priemonėmis vertus (medinis įtvaras ar tvarstis-skara).

Konservatyvusis gydymas

Jis naudojamas tik nekomplikuota lūžių. Nepakankami palyginimus fragmentai yra ne operacijai nuoroda, nes į pagal raktikaulis raumenų įgyja normalią formą ateityje.

    

 • Pradžia su anestezijos – atliktas Novocaine blokadą ar įterpiamos anestetikų tiesiai į kraujavimo.
 •   

 • Kitas, iš raumenų atsipalaidavimas, traukdami fragmentus. Norėdami tai padaryti, sumažinti maksimalų peilio galiuko ir galvą į šoną (nuo lūžio kryptimi).
 •   

 • Po to, naudojant spaudimą kaulų fragmentų chirurgas atgal į savo įprastą vietą, ir saugo juos.
 •   

 • Šiuo rankų padėtį iškaltas ant gipso šešias savaites. Ji turi tam tikrą struktūrą ir susideda iš 2 atskirų juostų (apie Weinstein). Jis suteikia jums laisvę atlikti rentgenogramą ir reabilitacijos priemones.

fizioterapija metodai jau naudojama nuo 2 savaičių. Tai apima procedūras, kurios gerina vietinę kraujotaką (UAD, elektroforezė, masažo). Nuėmus tvarstį pradėti daryti mankštos terapija stiprinti raumenis (ne mažiau kaip 2 mėnesių).

chirurginis gydymas

operacija atliekama tik didelės rizikos komplikacijų. Tokias situacijas, kai stiprus poslinkis kaulų fragmentų ir nesugebėjimas juos iš naujo. Tai gali sukelti žala kraujagyslių, nervų, ar vidaus organų (plaučių).

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Tokiais atvejais, operacija yra atliekama, per kurį neveikiančių galai raktikaulio specialiu fiksuoto plokštės. Po intervencijos imobilizuoti ranką su minkštu tvarsčiu tris savaites. Metalinė konstrukcija yra pašalinamas po metų.

Šiuo metu naudojamas metodas greitai atstatyti. Fizioterapija ir gydomieji pratimai pradėti ne anksčiau kaip 2 dienas po operacijos. Jų tikslas yra parodyta mažiausiai 3 mėnesius.

Lagranmasade