Elektros taupymo dėžė – atsiliepimai, komentarai, kaina, kur nusipirkti

Elektros taupymo dėžutė – Kur pirkti nuomonės, komentarai, kaina,

Elektros taupymo dėžutė – nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti

Tai ne paslaptis, kad kiekvienais metais elektros energijos kaina pakyla, nepriklausomai nuo piliečių. Tai ypač pasakytina apie verslininkus, kurie bando visais įmanomais būdais taupyti pinigus, nes elektros kaina už komercinių organizacijų, yra daug didesnis negu gyventojų. Todėl už energiją taupančių prietaisų paklausa pastaraisiais metais viršija pasiūlą. Ir vienas iš ekonomiškai populiariausių NVS rinkose yra laikomas elektros energijos taupymo Box. Bet kaip pateisinti pirkti šį prietaisą?

Projekto aprašymas Elektros taupymo langelis

Mes analizuojame energijos taupymo laukelį efektyvumą, yra instrukcijos, kaip padaryti ekonomaizerį su savo rankas, taip pat atsižvelgti į klientų atsiliepimais ir specialistų. Neatmetama galimybė, kad pirmiau energijos sąnaudos gali būti nuvalkiotas skyrybų išradingas sukčiavimo.

Žmonės Elektros taupymo langelis

Pigūs Elektros Elektra saugojimas dėžutė yra kompaktiškas prietaisas dydis 120х70х40 mm, o 125 gramų svorio. Jis veikia iš standartinio elektros energijos tiekimo gyvenamiesiems ir pramonės.

Šiuo atveju gamintojas užsklanda narių, teikimas viename dokumente gali būti pakankamas, kad būtų pilnai įrengtas su elektros prietaisų ne didesnis nei 100 m2, buto, kurio maksimali drėgmė 85%. Taigi, vonios kambarys, pirtis, netoli atvirų vandens šaltinių, veikiančių energijos taupymo laukelį nerekomenduojama.

eksploatavimo OS principaszczędność energijos langelis

Kaip ir dauguma prietaisų, kurių pagrindinis tikslas yra sumažinti išlaidas, susijusias su elektros energijos suvartojimo namų, ekonomiškas elektros energijos taupymas langelis veikia su 220V lizdo kaip pradinėje Converter.

Kitaip tariant, darant prielaidą, kad fizikos dėsnius mūsų lizdo, yra dviejų tipų energijos: aktyvios ir pasyvios. Pirmasis yra skirtas užtikrinti prietaiso efektyvumą, antra suvartojama elektromagnetinių laukų, tarp kitų dalykų, kenksmingų žmonėms kūrimą. Taigi skaitiklis skaičiuoja šių dviejų tipų energijos vienu metu, taip neapkraunant mus išleisti nenaudingas kilovatais. Energijos taupymas ir dėžutė išsprendžia šią problemą pakeičiant iš nuostolių energijos aktyviam srautą.

Kaip sakoma, visi išradinga – tai paprasta! Svarbiausia, nereikia pirkti suklastotas ir gauti skyrybas, todėl atrodo ekonomiškas oficialioje svetainėje:

pranašumų prieš konkurentus Elektros taupymo langelis

Ekonomika Elektra taupymo dėžutė sėkmingai apjungia daug privalumų tarp kurių reikėtų pabrėžti:

    

 • Lengva naudoti: Tiesiog prijunkite įrenginį prie maitinimo šaltinio, jis veiks automatiniu režimu;
 •   

 • absoliuti teisėtumą: ekonomaizeris įtakos kovos
 • operaciją
    

 • išplėsti buitinių prietaisų gyvenimą;
 •   

 • sumažinti elektromagnetinės spinduliuotės, kuri turi neigiamą poveikį gyviems organizmams lygį;
 •   

 • Galiausiai atsipirkimo prietaisas neturi viršyti dviejų mėnesių.

Programos Elektros taupymo langelis

Tačiau, nuomonės EUROPEN verslininkai electromanometer idealiai tinka universalių programų: biuro pastatų, parduotuvių, maitinimo įstaigų, sveikatingumo centruose, grožio salonuose, garažų ir kitų Enterstw, kur elektros energijos sąnaudos yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl sąnaudų padidėjimo. Galiausiai, tinkamai prižiūrėti, Elektros taupymo dėžutė, galima sutaupyti nuo 25% iki 50% komunalines paslaugas.

Kaina padalinys

Siekiant sumažinti sukčiai machinacijas ir nepatenka į įprastą skyrybų ekonomiškas pirkti energijos taupymo Box tik oficialioje svetainėje:

Kaip padaryti, kad energijos taupymo langelį su savo rankas?

Pradėkime tuo, kad rinkti energijos taupymo namuose Box už nepatyręs vartotojas nėra taip paprasta. Todėl mes jums instrukcijas apie tai, kaip padaryti du panašius įtaisus arba rankomis arba su išorės pagalbos dalyvauti. Abiem atvejais gatavo produkto kaina yra kelis kartus mažesnė palyginti su suma, kreipkitės į pradinę prietaiso pardavėjų.

vartotojas # 1

1. Jei jūs turite įgūdžių kurti elektros sistemas ir patirtį su lituokliu ir tada naudojant šią formulę:

, kur:
FU – saugiklis 5A;
C1 – kondensatorius į 400V;
C2 – 25V kondensatorius;
C3 – kondensatorius 1,3 V;
diodas tiltas D1-D4 ,. Valtis λ – šviesos diodai, kurie yra prijungti per ribojančių rezistorių

2. Surinkta mokestis gali būti nustatytas tinkamo dydžio nuo seno elektros energijos tiekimo būsto.

Numatomi sąnaudų elementai – 200-300 ….

vartotojas # 2

    

 1. Išsaugoti virš ekrano yra vadinamas “sistema Elektros energijos taupymo Box” kompiuteryje.
 2.   

 3. Take Išspausdintas vaizdas Kapitonas specializuotą parduotuvę ir užsisakyti elektrinį krūvį pagal jo pavyzdį.
 4.   

 5. Įdėkite gatavą produktą į bet kokį maitinimo šaltinį, kuris yra dydis jums reikia atveju.

Tik dabar iki 50% pigiau. Greitas pristatymas Lenkijoje

Iš viso išlaidų komponentų, įskaitant kvalifikuota 800-1000 rublių, ar verta jums paslaugas. Mes neteigiame, kad gaišti laiką ir priteisti iš produkto gamintojo svetainėje:

taupantis nuomonės taupyti elektros energiją Box skyrybų ar ji tikrai veikia

kvalifikacijos

Valerijus artemov – Elektrik (Samara)

Kai aš pirkti energijos taupymo langelį, siekiant patenkinti savo profesine smalsumą. Paaiškėjo, kad ekonomaizeris susidoroti su jo mandatą funkcijas: siekiant sumažinti energijos suvartojimą konvertuojant į energijos pasyvaus aktyvus. Dabar darau šį įrenginio tipą ir uždirbti pinigus.

Eugenijus Zuk, vykdantysis direktorius statybų bendrovė (Podolsko)

Neseniai Dauguma mūsų klientų užduoti mums įdiegti elektromechaninį įranga statybos ir renovacijos darbus pagal nutylėjimą procesą. Žinoma, mes dažnai turime reaguoti į rinkos poreikius, todėl atidžiai studijavo mėginiai šiuo metu. Geriausias prietaisas, kalbant apie kokybę ir efektyvumą, buvo Elektra taupymo dėžutė. Be to, jis yra teisėtas, ką galite pasakyti apie savo konkurentų.

Trumpai tariant: 1 mėn ekonomaizerio operacijos dviejų dalykų mūsų objektų – trijų kambarių, kuriuose yra yra 8 žmonės iš viso, santaupos sudarė lygiai 3 758 rublių. Iš 1 879 RUB gyvenamojo ploto vidurkis.

Aleksejus Kosenko – fizikos mokytojas (Wolgograd)

Ekonomika Elektra Taupymas langelis – gana padoraus įrenginys, kuris efektyviai pašalina šuolių ir sumažina energijos praradimą, kai pasipriešinimą. Tačiau, turiu abejonių dėl taupymo rezultatais, kurie ataskaitose prietaiso gamintoją. Aš nesakau, kad tai yra skyrybos, bet 50%, negali būti atsižvelgta. Praktiškai, galite gauti apie 35%, o kai kuriais atvejais 40%. Tačiau dėl pinigų – tobulo rezultato

Klientų atsiliepimai Elektros taupymo langelis

Dmitrijus Pereverzev – dirbu vienoje iš sostinės Bendro darbo centrų valdytojas. Bendrovė išlikti, jums turėjo gana dump pradžioje. Bet veikti psalotos, net pirmą kartą, mes negalėjome sau tai leisti. Taigi turėjau rasti netradicinius metodus ir priemones siekiant optimizuoti išlaidas. Tai, iš tiesų, paskatino mus taupyti elektros langelį.

Po šešių mėnesių, prietaisai naudojami 4 370 m2, išgelbėjo mus apie 50 tūkst …., nepaisant to, kad jų bendra vertė buvo apie 6. Taigi, po to, kai investuojama į energijos taupymo technologija yra ne daugiau kaip …., Už metais galės sumažinti elektros sąnaudas iki 100,000 ….

Elektros taupymo ekonomiškas dėžutė visiškai pateisina savo vardą, tačiau jis turi vieną trūkumą – tinklo prijungtą įrenginį begėdiškai užimanti antrąją lizdas į lizdą. Taigi įdėti virdulio šalia vis dar vyksta, bet tiekimą iš spausdintuvo, arba imti nešiojamą kompiuterį, galite pamiršti. Todėl rekomenduojame gauti USB šakotuvą.

Mūsų šeima gyvena sename name skydelyje, kur laidai nepasikeitė nuo 1970 pirkimas energijos taupymo dėžutė, o ji buvo dėl taupymo ir standartizacijos tinklą. Jei anksti įjungti skalbimo mašiną kartu su virdulio buvo neįmanoma, dabar problema išspręsta. Įtampa nukrinta praeityje, ir būsto ir komunalinių paslaugų kaina iki 20% nukrito.

Olga Nesterenka – (Sankt Peterburgas)

Tiesa, dėl mišrių nuomones apie interneto ilgą laiką abejojo, ar aš darau energijos taupymo langelį arba atbaido pirkti ateičiai. Ilgą laiką, bet mano kantrybė ne pakankamai, ir aš pagaliau nusprendė. Aš užsisakiau oficiali svetainė prietaiso gamintojas, vadovai buvo mandagūs ir profesionalūs žmonės patyrė. vyks telefono numeris sakė nuotolinio konsultacijas. Paklaustas apie paviršiaus medžiagos ir įrenginių skaičiaus. Galų gale, sakė vienas prietaisas su gana. Apskritai, aukščiausiu lygiu tarnyba!

Naudokite ekonominį gyvenimą ilgiau nei dvi savaites, vekseliai dar nebuvo atėjusi, bet lemputės yra daug ryškesnis valymasaukštyn ir greičiau katilas šildyti vandenį.

Programos Elektros taupymo langelis

Išanalizavus ekspertų ir grįžtamojo ryšio iš klientų nuomonę, aišku, kad čia ne skyrybų ir neturi kvapo. Energijos taupymas dėžutė tikrai veikia, paliekant darbą be skeptikų svetainių armiją.

Be to, jei jūs vis dar abejoti ekonomaizeryje efektyvumą, o tada bandyti juos naudoti Saks nuolaida oficialioje svetainėje:

Lagranmasade