Gydytojų atsiliepimai apie narkotikų deltą iš sąnarių

Gydytojai apie bendros deltapreparato

Šiandien mes atskleisti tema: “. Gydytojai apie Delta rengimo sąnarių” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Forum.BioMedis.Ru

Forumas skirtas vieneto darbo BIOMEDIS

Gydymas su įrenginiu DELTA + Biomedis1000

Moderatorius:Administratorius

Gydymas su įrenginiu DELTA + Biomedis1000

Pradėti “Galina”»vasario 25, 2011 19:57

Re: Gydymas su prietaisu DELTA + Biomedis1000

Pradėti “Vita”»vasario 26, 2011 09:35

Re: Gydymas su prietaisu DELTA + Biomedis1000

Pradėti “Galina”»vasario 27, 2011 08:28

Vita, ačiū už Jūsų susidomėjimą. Atsakymas trumpai: Aš pats norėčiau ne kontaktinę metodą, bet mano draugai taip pat yra rankinis elektrodai
1) Galvos skausmas praėjo po sudėtinga programų taikymo su atitinkamu pavadinimu – Režimas “EM laukas terapijos.”. Programos 10-11 Teritorijoje.
2) Sąnarių skausmas ir neuralgija traktuojami kaip bekontakčiu ir didelis rinkinys programų (2-3 valandas). Gal kas nors atrodo rizikinga, bet tai buvo būtina skubiai sumažinti skausmą. Dabar galime pereiti iš forumo kompleksai sudaro specialistas
3) Mėšlungis -. Bekontaktis, programuojamas. . №689
4) kompleksai programų akims buvo paimti iš forumo skyriuje “programą dėl gydymo” bekontaktis
5) gripo ir peršalimo -. Visada specialių kompleksų to paties skyriaus forume. Bekontakčiu.
6) Vaikų draugas gydoma rankų elektrodus ir ji visada turi adresų metodą. Atsikratykite bronchitas
7) Apie naują formavimas -. Būdas nėra išaiškinta, aš nežinau, kokiu būdu pasiekti rezultatai.

Sunkusis ir užleistos ligos, žinoma, reikalauja nuolatinis, nuoseklus ir raštingumas-oji gydymas. bet taip pat yra stebėtinai greitų rezultatų, kad staigmena ir džiaugsmas.

Re: Gydymas su prietaisu DELTA + Biomedis1000

Pradėti “Natalija”»vasario 28, 2011 10:06

delta vaistai sąnarių atsiliepimus

Vaistai nuo podagros: iš geriausių tablečių ir įrankiai

atsiliepimą

Daugelį metų, bando išgydyti sąnarių?

Iš už sąnarių gydymo instituto vadovas: “Jūs būsite nustebinti tuo, kaip lengvai jis gali būti išgydyti, atsižvelgiant sąnarių kiekvieną dieną įrankį 147 rublių.

podagra arba podagrinio artrito – apie ligą paminėti senovės medicinos Tomeš.

Siekiant veiksmingai kovoti su liga, gydytojai jau seniai naudojamas ir išbandyta, ir visiškai naują priešuždegiminiai vaistai.

iš podagrinio artrito gydymo įvyksta dviem etapais:

Dėl sąnarių mūsų skaitytojams gydymo sėkmingai naudojamas Artreyd. Matydamas tokį populiarumą šiuo įrankiu, mes nusprendėme pasiūlyti jam savo dėmesį.
Skaityti daugiau čia …

    

 1. Pirma, kojos pašalinti skausmą, sumažinti patinimą ir paraudimą. Kitaip tariant, pirmiausia pašalinti podagros simptomus.
 2.   

 3. Antrasis etapas gydymas apima vaistus, kurie sumažina šlapimo rūgšties koncentracija organizme, t.y. veikti dėl podagrinio artrito priežastis. Ši priemonė yra būtina, siekiant sumažinti podagros priepuolių dažnį.

Vaistai nuo podagros turėtų užtrukti ilgą laiką – iki kelių savaičių po kito užpuolimo. Ši terapinės žinoma trukmė tiesiogiai priklauso nuo šlapimo rūgšties organizme koncentraciją.

sudėtingais atvejais, narkotikai (diuretikai, aktyvuotos anglies, kolchicino) turės imtis net kelerius metus.

Įranga iš podagra

gydymui

Taip pat geriausia priemonė, ir vaistas nuo podagros turėtų būti paskirtas kompleksas. Jei ketinate trumpam terapevtichedangus Žinoma, gydytojas į pacientą priešuždegiminių vaistinių preparatų, veikiančių tiesiai ant uždegimo ir skausmo centre. Dažniausiai šis nesteroidiniais vaistais grupė.

paprastosios aspirino naudojimas gali padidinti tik ligos simptomus. Tokiu atveju, geriausia tabletes podagros – Kolchicinas. Be to, jo nustatytais diuretikais ir aktyvuotos anglies. Kompozicijos grupė kortikosteroidų injekcijomis yra įpurškiamas tiesiai į pažeistą sąnario.

podagros tabletės, kurių sudėtyje yra hormoninių, yra parodyta tais atvejais, kai nehormonine narkotikų gydymas nedavė rezultatų, arba pacientui, yra tam tikrų kontraindikacijos NVNU.

yra kontraindikuotini nesteroidinis priešuždegiminis tepalas preparatai ir tam tikrų diuretikų, jei paciento istorija pasirodo lėtinio inkstų funkcijos nepakankamumo arba įvairių ligų skrandžio-žarnyno trakto kartu kraujavimo.

Pailginto gydymas podagros kojų yra priskirtas ne tik narkotikų šlapimo rūgšties sintezės inhibitoriai, bet tuos pačius vaistus nuo podagros, kuri prisideda prie jos greitai pašalinant iš organizmo (diuretikų).

Siekiant sumažinti gamybą purino naudoti alopurinolio. Kolchicino reikalinga, siekiant sumažinti priepuolių podagra dažnį. Tai gana nauja ir veiksmingas vaistas, kuris vartojamas profilaktikos tikslais.

Kai laikas pradėjo gydymą pacientas gali jausti palengvėjimą per dieną. Gydytojas paciento bendrą maksimalią dozę dozę. Pašalinus iš ūmaus skausmo, medikamentų dozės yra palaipsniui mažinama.

Bet diuretikai turi tam tikrų kontraindikacijų. Todėl, kai gydytojo paskyrimas turėtų būti tikri, kad diagnozė yra teisinga.

pacientas neturėtų vartoti aspiriną, tai yra vaistas nuo podagros gali pabloginti padėtį, kuri išreikšta gydytojai.

Preparatai, naudojami podagrinio artrito

gydymo

Siekiant kovoti su atakų židinįgricheskogo artritas farmacijos kompanijos visame pasaulyje nuolat stengiasi kurti naujus ir veiksmingus vaistus, bando sukurti tobulas išgydyti podagra. Šiandien yra daug tokių vaistų.

gydytojai rekomenduoja savo pacientams šių vaistų:

    

 • fenofibratas. Vaistas padeda išskirti šlapimo rūgšties ir veikia tam tikrus riebalus, kraujyje.
 •   

 • losartano. Vaisto, vartojamo hipertenzijai gydyti.
 •   

 • febuksostatą (Y-700). Ji sumažina šlapimo rūgšties kiekis kraujyje ir šlapime koncentraciją.
 •   

 • uratų oksidazės – panašių fenofibratas.

Šie vaistai yra paskiriami į konkretų atvejį, jei gydytojas negali išrašyti į paciento alopurinoliu.

Efektyviausia vaistai nuo podagros

    
 1. Fulfleks.
 2.   

 3. alopurinolio.
 4.   

 5. Kolchicinas.

Apie juos turėtų papasakoti daugiau.

Fulfleks podagra – narkotikų, kad yra greitai pašalinamas iš kraujo šlapimo rūgšties. Bent jau tai rodo gydytojų nuomonių dauguma. Fulfleks kaip podagra gydymas, ir yra naudojamas gydyti kitų ligų:

    

 • reumatas;
 •   

 • mialgija simptomai;
 •   

 • įvairių tipų artrito;
 •   

 • osteochondrozė.

Taip yra todėl, kad agentas turi anti-uždegiminių ir anestetikų poveikį. Atpalaidavimo forma vaisto – kapsulė arba tabletė, skirta geriamam vartojimui, kremas vietiniam naudojimui.

Gydymo tabletes Fulfleksa Žinoma trunka vieną mėnesį (1 tabletę per dieną). Kremas turi būti trinamas du kartus per dieną. Narkotikų nėštumo ir laktacijos metu.

Alopurinolis efektyviai sumažina šlapimo rūgšties kiekį kraujyje. Vaistas yra prieinama tablečių formos. Dienos dozė – 1-2 tabletės. Jei podagra yra nuo vidutinio sunkumo būklės, dozė gali būti padidinta (3-4 tabletės per dieną). Alopurinolis neturi skausmą poveikį, bet neposredsTvenas poveikis skausmo priežastis.

Deja, alopurinolis yra kontraindikacijos bei šalutinis poveikis:

    

 1. depresija, silpnumas;
 2.   

 3. galvos skausmas ir galvos svaigimas;
 4.   

 5. pykinimas, vėmimas, viduriavimas;
 6.   

 7. hematurija;
 8.   

 9. bradikardija;
 10.   

 11. stomatito;
 12.   

 13. hipertenzija.

vaistas neturėtų būti priimami nėščioms moterims ir žmonėms, kenčiantiems nuo kepenų liga.

Jei esate jautrūs narkotiko komponentų pacientas turi kreiptis į gydytoją pakeisti vaistą su kitais.

Kitas veiksmingas vaistas nuo podagros – Kolchicinas. Vaistas turi galingą analgetinį poveikį ir turi būti skiriamas pašalinimo ūmių simptomų priepuolis.

Kolchicinas yra visiškai saugus kūnui, nes jis turi augalinės kilmės. Produktas forma – tabletės 1 mg. Atsižvelgiant pirmąjį tabletes, pacientas dvi valandas gerti sekundę. Ši schema bus pašalinti intensyvų skausmą kojose, kai podagros priepuolis.

Visas anestezija ateis tris valandas pavartojus pirmąją tabletę. Poveikis vaisto trunka apie 12 valandas. Kolchicino gali būti naudojamas ne tik priepuoliams gydyti, bet ir užkirsti joms kelią.

Šalutinis poveikis kolchicino:

    
 • pykinimas, vėmimas;
 •   

 • viduriavimas;
 •   

 • deginimo pojūtis, odos;
 •   

 • raumenų distrofija.

Kai nėštumas narkotikų vartojimas turi būti griežtai kontroliuojamas ginekologas. Kolchicino vyrų gydymo gali pasireikšti sumažinti skaičius ir judrumas spermos. Tokių reiškinių atsiradimas reikalauja vaisto atmetimą.

Gydymo podagros schema, ypač paūmėjimo laikotarpiu, turėtų į gydytoją. Savigydą šioje situacijoje yra labai pavojinga, nes tai gali sukelti rimtų komplikacijų ir žymiai atidėti remisija pradžią.

Naudojant prietaisąDelta sąnarių ligos

artralgija – dažnas simptomas, kuris yra naudojamas siekiant pašalinti vaistus ir fizioterapinė. Atsikratykite skausmo namuose padės Delta vienetą sąnarius.

Įrenginio apibūdinimas ir mechanizmas veiksmų

delta – mažas pailgos įrenginys, kuris yra kontroliuojamas vartotojui šeimai skydelyje. Aparatas yra parduodami visiškai su kontaktui gelio elektrodai (Combi), tinklo adapterio.

Terapinis ir profilaktinis poveikis aparato remiantis ultragarso naudojimui, turintys 1000 kHz dažnį. Bangos įsiskverbia giliai į audinius (9 cm), gerinti įvairių sistemų ir organų funkcionavimą. Režisierius poveikis energijos rezultatai šiose srityse:

    
 • skausmingos nuo pojūčių pašalinimo;
 •   

 • uždegiminių procesų slopinimas;
 •   

 • pagerinti limfos ir kraujo apytaką;
 •   

 • eliminacijos edemos dėl to, kad skysčio perteklių panaikinimo;
 •   

 • gamyba hormonų džiaugsmo, pagerinti psicho-emocinę būseną;
 •   

 • normalizuoti medžiagų apykaitos procesus;
 •   

 • greitai atsigauti iš pažeistų audinių.

Kai naudojant įrenginį oda tampa jautrus narkotikų terapija. Todėl, gydytojai rekomenduoti aparatų vartoti kartu su vaistais: tepalai, geliai, kremai. Pagal veikliųjų komponentų ultragarso agentų įtakos prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius ir veikti pažeidimo.

Privalumai ir kenkia

Delta įtaisai turi sudėtingą poveikį organizmui: masažas, fizinė, pjezoelektriniai, šilumos. Iš kineziterapijos kursas turi teigiamą poveikį visų kūno sistemų būklę, jis pagreitina gijimą Ūminis ir lėtinis ligų. Prietaisas gali būti naudojamas sąnarių, širdies, kraujagyslių, kvėpavimo ir virškinimo sistemos gydymo. Per gydymo praeina nemiga, gerina toleranciją fizinę ir protinę įtampą, brokeriųyshaetsya emocinis fonas.

terapija buvo gerai toleruojamas, nesukelia nepageidaujamų reakcijų. Aparatūros metodai gali tik pakenkti, jei naudojamas kontraindikacijas. Todėl prieš perkant įrenginį, į kurį reikia kreiptis į gydytoją arba susipažinti su sąlygomis, sąrašą, dėl kurių iš Delta-rūkymo naudojimas.

Tipai prietaisų

parduotuvėse ir vaistinėse parduodami 2 prietaisą variantus, kurie gali būti naudojami sąnarių skausmas. Tai apima:

    

 1. delta. Ultragarso fizioterapija prietaisas veikdama ultragarso bangų sąskaita. Apytikslis kaina 15.000 rublių.
 2.   

 3. delta combi. Ultragarso kartu terapinį prietaisas, galintis veikti dviem kryptimis: ultragarsu ir elektros srovės. Prietaisas yra parduodami visiškai su laidaus gelio ir elektrodų. Combi verta daugiau bazinė versija – apie 19000.

Indikacijos

Prietaisas padeda atsikratyti sąnarių skausmas, bet jis taip pat kitoms indikacijoms. Terapinis poveikis prietaiso leidžia jį naudoti ligų ENT (ausų, nosies ir gerklės), šaltis, galvos skausmas ir raumenų skausmas, odos problemos, ligos, burnos ir odos, įvairių sistemų sutrikimai (virškinimo, širdies ir kraujagyslių, šlapimo ir lyties, kvėpavimo takų). 1 prietaisas gali būti naudojamas gydyti visą šeimą.

Dažniausiai delta nustatytas pacientams, su sutrikimais, raumenų ir kaulų sistemos. Jos apima:

    
 • reumatoidinis artritas;
 •   

 • artrozė;
 •   

 • bursito;
 •   

 • osteochondrozė;
 •   

 • tarpslankstelinio išvaržos;
 •   

 • spondiloartroz;
 •   

 • iškyša;
 •   

 • kontraktūros;
 •   

 • kulno spurs;
 •   

 • skausmas ir uždegimas raumenų audinio;
 •   

 • neuritas, įvairių formų neuralgija;
 •   

 • atkūrimo laikotarpis po traumų ir operacijų.

Norėdami sužinoti, ar yra požymių, už Delta naudoti, tai yra įmanoma, ne iš gydančio gydytojo registratūroje. Kai kuriais atvejais, siekiant suprasti, ar patartina naudoti prietaisą, tai įmanoma tik po kruopštaus patikrinimo.

Kontraindikacijos

Techninė įranga terapija turi savo kontraindikacijos, todėl prieš naudojant Delta būtinybę jų nesant. Statusas, kurių buvimas yra neįmanoma naudoti įrenginį:

    

 • sąnarių patologija ūmaus etapas;
 •   

 • ligos, kraujotakos sistemos;
 •   

 • gerybinių ir piktybinių auglių;
 •   

 • tuberkuliozė;
 •   

 • ūminės fazės bronchų astma;
 •   

 • epilepsija;
 •   

 • širdies nepakankamumas;
 •   

 • psichikos sutrikimai;
 •   

 • osteoporozė;
 •   

 • trombozė;
 •   

 • nėštumas, nepriklausomai nuo termino;
 •   

 • metalo implantų kūno buvimas;
 •   

 • didelės žalos tuo numatomo naudoti įrenginio svetainėje odos (nudegimai, žaizdos).

prietaisas naudojamas vaikų gydymui virš 12 metų. Ankstesniame amžiuje (5-12 metų) leidžiama atlikti elektroterapijos. Prieš taikant Delta gydyti vaiką, turėtumėte pasitarti su savo pediatru.

Naudojimo instrukcija

Mašina operacija yra ne big deal. Savo atveju yra panelė, susidedantis iš kelių mygtukų. Su juo jūs galite įjungti ir išjungti prietaisą, pasirinkite norimą režimą, keisti šviesos intensyvumą priklausomai nuo individualaus odos jautrumo. Prietaisas yra įrengta su nedideliu combi monitoriaus, kuris rodo naudojama programa, galios ir poveikio laiką.

Iš Delta privalumas yra tai, kad režimai gali būti derinami vienas su kitu. Taigi, skausmas, patinimas ir uždegimas yra rekomenduojama naudoti ultragarsinę ir žemo dažnio režimą.

Naudojant mašiną į ultragarso režimas yra taip:

    

 1. Prijunkite adapterį: pirmasis galas prie prietaiso, antrasis – prie maitinimo šaltinio (220V).
 2.   

 3. ant odos taikomas vietiškai (grietinėlės, gelio, tepalo) preparato.
 4.   

 5. Prietaisas įjungiamas mygtuko ant valdymo skydelio, pasirinkite norimą režimą ir smūgio jėgą.
 6.   

 7. Prietaisas yra lėtai stumiamas išilgai odos arba vertikalios sukamąjį judesį paviršiaus. Tuo Nr.1 ​​ilgą laiką nesibaigia.
 8.   

 9. Po procedūros, paspauskite įjungimo mygtuką ir atjunkite įrenginį iš elektros tinklo. Liekanos vaistų pašalinama švariu ir sausu rankšluosčiu.

Prieš Elektroterapinės reikia išeiti iš dėžutės elektrodų ir nustatyti juos ant pažeistos kūno plotą. Taip pat galima naudoti žemo dažnio srovę ir ultragarso bangas vienu metu. Šiuo atveju, elektrodai yra fiksuotas ant kūno ir kartu režimas yra pasirinktas valdymo pulte.

Hardware terapija, naudojant Delta siekti nuo 10 iki 30 dienų kursą. Taškų gydymo lėtinių ligų, sąnarių, gali būti iki 7 vienetų. Žvilgsnis vienodais intervalais tarp jų per metus.

Ekspertai rekomenduoja išleisti nuo 1 iki 3 kartus per dieną. Svarbiausia, kad Ekspozicijos laikas neturi viršyti 10 min. Gydymo trukmė priklauso nuo daugelio per dieną atliktų procedūrų skaičių:

    

 • už 1 dieną Delta Tvarka, taikoma 1 mėnesį;
 •   

 • 2 vykusioje 20 dienų terapijos sesijos;
 •   

 • ne gydymo procedūrų 3 trukmė sumažinama iki 10 dienų.

Rekomendacijos sustiprinti efektą

delta yra efektyvi mašina. Tačiau, pacientams gali sustiprinti gydomąjį poveikį, po kelis paprastus gaires:

    

 1. Gydymo metu reikia sekti geriamojo režimą – valgyti ne mažiau kaip 300 ml vandens kiekvienam kūno svorio
 2. kilogramą.
    

 3. Sunkiosios mankšta (svorio mokymo, svorio kėlimo ir pan. D.), turi būti atmesti.
 4.   

 5. programaArat turėtų būti naudojama kartu su jūsų gydytoju paskirtus vaistus. Jis gali būti tabletės, kapsulės, ir vietiškai agentai.
 6.   

 7. Jei ūminiai simptomai sesijų metu turėtų būti atliekami dažniau – kas 2 valandas.
 8.   

 9. Procedūros metu turėtų išlikti geros nuotaikos.
 10.   

 11. Nevartokite kineziterapiją po vakcinacijos.
 12.   

 13. Jei norite padaryti efektyvesnį elektroterapijos, pakanka pateikti pagal elektrodų yra sudrėkinamas vandeniu ir kruopščiai išgręžta medvilnės pagalvėlės. Tą patį galima padaryti su esamų odos pažeidimų.
 14.   

 15. Techninė įranga gydymas turėtų būti pagal gydytojo priežiūra. Tai padės išvengti komplikacijų ir nepageidaujamų reakcijų išvaizda.

Aleksandras, 50 metai, Jekaterinburgas:, «Į artrozės paėmė tabletes atsikratyti sąnarių skausmas ir krizė. Nieko dirbo, todėl aš pradėjau ieškoti būdų, kaip išspręsti šią problemą internete. Radau teigiamų atsiliepimų apie Delta padalinio ir liepė jį Maskvos parduotuvėje. Aparatai naudojami pagal instrukcijas (ačiū už tikslią ir išsamią aprašymas gamintojo) už 1 mėnesį. Po 30 procedūros keliai nustojo kentėti, jis tapo geresnis sulenkti. Aš atsipūsti, o tada praleisti keletą kursus. Pabandykite naudoti Delta kartu su tepalais ir kremais nuo sąnarių skausmo. »

Jekaterina, 55 metų, Smolensko:«aš kenčia nuo reumatoidinio artrito 3 metus. Metotreksatas gėrimas, bet jausmas ne daug geriau. Prieš keletą mėnesių dukra davė “Delta Combi mašiną lazerio ir elektroterapija. Aš naudoju jį kaip parašyta instrukcijoje: tepti vaistinės tepalu odą, įjunkite prietaisą ir pradėti masažuoti odą. Po 1 metų pradėjo keltis ryte greičiau priimti mažiau nuskausminamųjų. Gydytojas gali gydyti iki 7 kartų per metus. Svarbiausia – daryti pertraukas ».

Andrius, 54, Sankt Peterburgas:, «, kai oras keičiasi, aš pasunkėti chroniškos ligos, pradeda boderamasi kojas ir atgal. Prieš metus, sūnus atnešė ultragarso aparatą Delta ir aš pradėjau jį naudoti. Po 1 metų skausmo dingo, tapo lengviau judėti. Dabar aš praleisti kursus prieš paūmėjimų, kai turi būti aštrus ir oro kaita.

Dėl analgetikų poreikis išnyko. ”

Lagranmasade