Ką daryti pakeitus klubo sąnarį

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

klubo

Šiandien mes atskleisti tema: “Ką man daryti po klubo sąnario pakeitimo”. Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Kaip yra reabilitacija po klubo sąnario pakeitimo?

Po klubo sąnario pakeitimo operacijos pacientas turės visiškai persvarstyti gyvenimo struktūrą, bet nenusiminkite, reabilitacijos laikotarpiu ir tam tikri apribojimai nėra baisi. Daugelis pacientų nori žinoti, kokios taisyklės turėtų laikytis po operacijos. Daug nuomonių laimingieji žmonės, kurie susiduria su pakeitimo sąnario, nudžiuginti tuos pacientus, kurie turi pradėti gyvenimą iš naujo tik.

Kai operacija už

Po klubo sąnario pakeitimo operacijos, tinkamai reabilitacijos pacientas užmiršta apie tai netoleruotiną skausmo ir įgyti gebėjimą judėti, kaip ir anksčiau, į problemas, su klubo sąnario – tai yra, kad galėtų gyventi be jokių problemų. Svarbiausia – laikytis tam tikrų taisyklių.

Apie gaivinimas

Pacientas, kuris ką tik perkelta operacija, yra keletą dienų ligoninėje, su pirmą dieną – intensyvios terapijos skyriuje ar intensyviosios terapijos skyriuje. Kol jos veikimo momentas bus nurodyta, ką daryti iš karto po anestezijos pabaigoje, ir ką daryti griežtai draudžiama.

endoprotezavimas rekomendacijos po pirmųjų kelių dienų bus taip:

    

 1. Tai būtina atlikti specialius kvėpavimo pratimus.
 2.   

 3. Jokiu nebandykite sąrašą.
 4.   

 5. Run kas 15-20 minučių micromotion pirštą, visą pėdą.

Žinoma, ši problema bus apsirengęs derotation boot, specialaus kieto petnešomis, kad neleidžia pėdų pasirodyti vidų arba į išorę. Tai pašalina bendravimoction šlaunų.

galūnės sutvarstyta elastinga tvarstį iš kirkšnį su pirštų užkirsti kelią tromboembolija – tvarstis constricts kraujagysles apatinių galūnių, užkirsti kelią nepraeinamumas.

3 dienas po operacijos

Kai pacientas bus perkeltas į reguliariai kambarį, būtina atlikti gydomąjį mankštos programą pagal specialisto kelis kartus priežiūra per dieną. Jis taip pat turėtų užtikrinti, kad eksploatuojamos galūnės buvo ne ilgai toje pačioje vietoje – prie kelio, rekomenduojama kas 20-30 minučių, nustatyti pagalvę arba su izoliuotu oro, per tą patį laiką išvalyti, todėl tikrai nebus kenčia nuo sustingimo. Petnešomis yra pašalintas po klubo sąnario pakeitimo trečią dieną.

Svarbu! Nuėmus derotation boot turi būti užtikrinta, kad pėda buvo griežtai 90 laipsnių atsižvelgiant į galūnes.

Palaipsniui, jei gydytojas nedraudžia, mes galime padaryti keletą juda. Pavyzdžiui, pašalinus bagažinėje gali leisti ilgai yra pusiau sėdimos padėties. Tada leidžiama sėdėti taip, kad kūnas buvo keletas atsilošė ant pagalvės, klubo sąnarių turėtų būti virš kelio.

salto iš gulint ant jo skrandžio ar pusėje gali būti per savaitę po operacijos. Būtina kiekviename žingsnyje paklotas pagalvėlė ant šlaunų vidų, siekiant išvengti pėdų dėmesio.

Jūsų nuoroda! 7 dienas po protezo elastiniai tvarsčiai yra pašalintas tą naktį, tvarstis turi būti ryte. Vietoj tvarsčiai dėl patogumo, galite naudoti kompresinės kojinės, jie turi įgyti dydžio ir suspaudimo lygį.

Kada galiu eiti?

keltis gali būti kontroliuojami gydytojai per 7-8 dienas po klubo sąnario pakeitimo. Nepriklausomi bandymai išsiskirti ar net pėsčiomis nėra verta – protezo gali nutrūkti, jei nesugebėjimą naudoti, be to, šlaunies raumenų įtampa gali sukelti plyšimas kraujagyslių ir kitų elementų. Ortopedas bus paaiškinta, kaip vaikščioti su ramentais po klubo sąnario pakeitimo – Ribojasi tik sveikos kojos ir ortopedinių prietaisų, The valdomas kojos gali tik padėti.

Patogus vaikštynė su ratukais, kad jie naudojami pradžioje. Po kelių dienų vaikščiojimo naudojant ratiniai Walker, ratų mažiau jų kaita.

Jūsų nuoroda! 15 valandos paprastai pacientas išleidžiamas namo, jei nėra komplikacijų ir sąnarių kokybės.

Kai pacientas įgyti pasitikėjimą judesiais, dažniausiai po 2 ar 3 savaites po operacijos, reikia naudoti ramentus. Patogiausias variantas tokioje situacijoje – šiuolaikinių ortopedijos aparatų su ergonomiška forma rankenų, kai parama prietaisas gerai apima dilbio, pacientas turi sutelkti dėmesį tik šepečius. Su ramentais vaikščioti atliekamas per 2-2,5 mėnesius, todėl geriausia pasirinkti patogiausią variantą pacientui.

Svarbu! Pasukti liemenį, o greitai vaikščioti į valdomą galūnės kryptimi draudžiama. Ėjimo leidžiama 20-30 minučių kelis kartus per dieną, o pacientas turi keisti judėjimo greitį.

linksta labai priekį negali būti, nes tai gali atsitikti dislokacija protezo dėl pernelyg didelio įtempimo, todėl jums neturėtų savo nieko pakelti nuo grindų, nušluoti šiukšles per trumpas šluota. Dušo plotas blauzdos turi būti valomi specialiais šepetėliais su ilgomis rankenomis. Jūs galite sėdėti ant sėdynės ar kėdės aukštos vidutinio minkštumo, organizmas nebegali atitraukti. Melas pakeistą jungtinės draudžiama.

Svarbu! Per 6-7 savaites, jūs negalite išsimaudyti, visi higienos procedūros turi būti padaryta greitai, tai geriau po dušu. Karšto temperatūra gali sukelti trombų susidarymo.

3 mėnesių naujųO gyvenimas po

Klausimų, ten ant lyties temoje po klubo sąnario pakeitimo daug, kiek turėtų eiti dienas po operacijos? Ekspertai leisti lytinių santykių 2-3 mėnesių po operacijos, šis punktas bus įsigyti bendrus raumenis ir raiščius, judėjimas bus daug lengviau.

pacientas jau yra tvirtai Po trijų mėnesių, ant kojų, raumenų sistema tvirtai turi naują bendrą, sutiko visi judesiai. Vietoj ramentai gali vaikščioti su lazdele. Čia pagrindiniai atrankos sąlygos bus tokios:

    

 • guminis antgalis, kad būtų išvengta slydimo;
 •   

 • teisingas aukštis;
 •   

 • patogi rankena.

Daugiau kokybės ortopedijos įtaisai priklauso nuo žmogaus pageidavimus – galima nusipirkti metalo šviesos lazdelę gali būti mediniai. Einant su cukranendrių, reikia žinoti, kad parama turėtų būti ant jo geros kojos, todėl palaikykite, kad jis būtų priešinga ranka.

Jūsų nuoroda! Pasibaigus trijų mėnesių reabilitacijos pabaigoje, žinoma, žmogus gali eiti į darbą, jei jis nėra susijęs su ilgalaikio veiklos rūšis kelia sėdi arba stovi.

Ventiliatoriai saunos gali iškvėpti – 3-4 mėnesių leidžiama žygis vonia arba garų kambaryje, kaip trombų susidarymo rizikos yra daugiau. Taip pat per šį laikotarpį, galima pradėti mokyti veikė galūnę – pirmoji apie jį, remdamasi abiem rankomis, o tada vienas. Jei judesio atliekamas nenaudojant savo rankas, būtina jas įgyvendinti ne sienos ar turėklų, kad pastovus save.

Beveik sveikas!

pilnas restauravimas bendrą funkcija pasireiškia po 6 mėnesių, stiprinti galite eiti maudytis. Bet kai išieškotos galūnės nepamirškite apie kai įspėjimų:

    

 1. Nekelkite ir atlikti apkrova daugiau nei 2-3 kg. Atlikdami dalykų apkrova turi būti daroma remiantis sveikos galūnės.
 2.   

 3. Ride važiavimo ar sėdint ilgą laiką yra neįmanoma. Tai geriausia atsipūsti kas 2 valandas.
 4.   

 5. dėl padėties “snukio iki kojų” suToit pamiršti.
 6.   

 7. posūkiai draudžiama ant žaizdos pėsčiomis.

Per žmonių reabilitacijos turėjo priprasti prie tokių taisyklių, todėl jų tolesnis naudojimas nebūtų sunku.

Prognozė ir atsiliepimai

Gyvenimas su klubo endoprosthesis komplikuoja tik pirmuosius kelis mėnesius po operacijos, kad ateityje visi laukia reljefo. Pacientai kalbėti apie sunkiųjų emocinę būseną pirmųjų dienų, kai ji yra nepatogu meluoti, bet tada – tik teigiamos emocijos.

Tai labai bijo operacijos dėl klubo sąnario, manau klaidingas viešnagę. Bet kontroliuojama save, pirmą savaitę kaukimas nuo diskomforto, bet tada ištraukė save kartu ir pradėjo reguliariai bendrauti su ekspertais. Metai praėjo – puikios.

Po klubo sąnario pakeitimo pastaruosius 3 mėnesius dabar aš meistras cukranendrių. Gydytojai pasiūlyti palankią prognozę. Kiek kankinimai buvo laiko, sugaišto!

Aš tik neseniai padarė operaciją pakeisti klubo, prireikė 2 mėnesių. Sunku, žinoma, bet tie skausmai dingo, ir judėti!

Būtume labai dėkingi, jei jūs vertinate tai ir dalinasi socialiniuose tinkluose

Kaip tinkamai ir saugiai sėdėti po klubo sąnario pakeitimo

Paskutinis atnaujinimas 2019/06/23

Po klubo sąnario pakeitimo pacientai ligoninėje 3-5 dienas. Po išrašymo iš ligoninės, dauguma jų išsiųsti namo, kur jis eina toliau reabilitaciją. Natūralu, kad eksploatuojami žmonės domisi įvairiais klausimais. Ir svarbiausia iš jų: kaip sėdėti po visų TBS.

Į TBS bent 90 laipsnių

kampas

Pagrindinė taisyklė, kad turėtų būti pasirenkama pooperaciniu laikotarpiu, yra susijęs su lenkimo iš TBS kojų laipsnį. Pasak gydytojų rekomendacijas, valdomas kojos Jungtiniame leidžiama sulenkti bent 90 laipsnių. Ir tai galioja tiek sėdi ant kėdės, o ant lovos, sofos, automobilyje ir tt

schematiškai iliustruoja kampu.

ekspertai pataria labai atsargiai “stebėti lenkimo galūnės 8-12 savaičių po operacijos laipsnį.Po šio laikotarpio raumenys dar pakankamai stiprūs remti dubens ir kokybiškai šlaunies. Dėl šios priežasties, yra didelė rizika po operacijos lūžių ir poslinkis endoprosthesis TBS.

kėdutė po endoprotezavimas

Kad išvengtumėte pernelyg lenkimo TBS, o pooperaciniu laikotarpiu rekomenduojama sėdėti ant aukštų kėdžių baro tipo. Geriausia laikyti kojas arti, platinti svorį taip, kad dauguma našta gula ant geros kojos. Taigi, organizmas gali būti palaikomas su rankų pagalba, ilsisi juos kėdės krašto.

medicina kėdės aukštis reguliuojamas.

Daugiau patogumui valdomas kojos gali būti traukiamas į priekį.

Žinoma, aukštos baro kėdės yra ne kiekvienuose namuose. Bet tai nieko nerimauti. Galų gale, sėdynės gali būti įrengta įprastinių kėdžių, išleisti jas ant kieto pagalvėlė. Rekomenduojama sėdimojo paviršiaus aukštis – 10 centimetrų virš iš kelio

lygmeniu.

Kaip sėdėti ant kėdės, ant lovos, tualetas

Per pirmuosius 8-12 savaičių po klubo sąnario pakeitimo leidžiama tik sėdėti ant kietų paviršių. Taigi būtina įsitikinti, kad per sėdimosios dubenėlį visada virš kelio lygio, ir klubo sąnario kampas yra didesnis nei 90 laipsnių.

Kaip ir foteliai, sofos ir lovos, jie geriau ne atsisėsti ne visiems. Iš tiesų, pagal kūno svorio jie bus “nepavyksta”, ir dubens nukrinta žemiau priimtino lygio. Ir tai gali būti labai nemalonių pasekmių.

Vienas iš variantai antgalio ant tualeto.

Reabilitacijos laikotarpiu turi būti įrengtas tualetas ir vonios kambarys. Būtent – įsigyti ir pridėti prie specialaus klozeto aukščio. Tai leis sėdėti ant klozeto, kad buvo išlaikytas pripažįstaapkeičiamas kampas klubo sąnario. Kad būtų lengviau atsikelti nuo tualeto, vonios kambaryje sienos gali būti pridedamas prie turėklų, dėl kurių bus patogu įdėti savo ranką.

Kaip patekti į automobilį, grįžta iš ligoninės

Kai jūs paliekate ligoninę, kiekvienas pacientas yra susirūpinę, kaip grįžti namo saugiai, o ne sugadinti valdomą koją. Tai logiška, nes į automobilį važiuoti priversta imtis nemalonus poziciją, kuri yra ypač lengva sužeisti klubo sąnario.

Kaip ten neįžeidžiant sužeistą koją?

Iš tiesų, iš namų į ligoninę gali būti pasiektas normalus automobilis, sėdi ant priekinės sėdynės šalia vairuotojo. Prieš atsisėsti, kėdė turėtų būti įmanoma stumti atgal ir jį atmesti atgal. Ant sėdynės pati galite įdėti tvirtą pagalvę, kuri leis didesnis. Jums reikia gauti į automobilį atgal, išlaikyti apatinių galūnių ištiesinta. Atsilošdamas sėdynės su savo kojomis kartu, jie turėtų būti lėtai įdėti į saloną.

Vaizdas yra tinkamai įstatytas ant vairuotojo pavyzdyje. Keleivis turi atitikti tuos pačius parametrus.

Kalbant apie savarankiškai vairuoti automobilį, jūs galite galvoti apie tai ne anksčiau nei 6-8 savaites po operacijos.

Apie kupinas kampas mažesnis nei 90 laipsnių

sėdynė yra netinkamoje padėtyje gali sukelti pavojingų komplikacijų pooperaciniu laikotarpiu. Pavyzdžiui, kad implantas dislokacija, ty iš jo galvos poslinkį, atsižvelgiant į gūžduobės komponentas. Tokiu atveju pacientas turi uždarą arba atvirą sumažinti dislokacija. Ir jei jis yra ne laikas prašyti pagalbos, yra didelė tikimybė, kad pacientas reikės daryti antrą operaciją.

dislokacija rentgeno.

Jei negerai sėdynė ir galbūt kitais, labiau pavojinga pasekmė – periprosthetic lūžis šlaunikaulio. Dauguma pacientų po operacijos lūžių daryti antrą operaciją, kurios metu stiprina kaulus ekstrameduline plokšteles ar net keisti pabaigaoprotez.

Draudžiama laikysena sėdint

Tuo sėdi metu yra griežtai draudžiamas pakreipti kūną į priekį ir tuo daugiau liesos savo alkūnės ant kelio (ypač sėdi ant tualeto). Taip pat negali kirsti kojos, tupint, mesdamas jo kojas, palūžti per minkštas foteliai ir sofos. Kaip jau sakėme, saugos atsargumo nepriežiūra gali turėti rimtų pasekmių.

Reabilitacijos po klubo sąnario endoprotezavimo: svarbūs taškai

Bendras klubo sąnario pakeitimo (Tatsu) sunkus, trauminis operacija. Atsižvelgiant į tai, kad pacientams, kuriems atliekama Tatsu urmu yra senyvo amžiaus žmones su “puokšte” lėtinių ligų, reabilitacijos klausimai yra labai aštri.

kad pacientams, kuriems Tatsu reabilitacijos gali būti suskirstyti į laikotarpius:

    

 1. Prieš operaciją.
 2.   

 3. operacija.
 4.   

 5. anksti pooperacinis laikotarpis (nuo 1 iki 21 dienų).
 6.   

 7. vėlyvosios pooperacinis laikotarpis (nuo 3 iki 12 per savaitę).

prieš operaciją

parengimo kokybės chirurgijos yra priklausoma nuo visų vėlesnius laikotarpius reabilitacijos.
Kas turėtų būti daroma prieš operaciją:

    

 1. išgydyti visus uždegiminių ligų. Nuo uždegimo srityse pooperacinio žaizdos infekcija gali slysti, su septinių komplikacijų vystymąsi ir nesėkmės protezo.
 2.   

 3. bendradarbiaudama su šeimos gydytojo, kiek įmanoma kompensuoti lėtinių ligų, širdies ir kraujagyslių ir kvėpavimo sistemas.
 4.   

 5. Tatsu yra su padidėjusia trombozės rizika ir tromboembolinių komplikacijų operacijos, todėl prieš operaciją reikia kraują skystinančius vaistus, registratūroje. Dėl jų gavimo turėtų būti imtasi atsakingai, kaip trombembolija yra labai pavojinga liga, kuri gali sukelti žaibo mirties.
 6.   

 7. Paruoškite savo turtą grįžti po operacijos:

operacija viso šlaunikaulio tazobedrennogo bendra atliekami pagal apskritai ir pagal spinalinės anestezijos.

paskutinis laukas yra teikiama pirmenybė:

ankstyvuoju pooperaciniu laikotarpiu

Reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo turi prasidėti iš karto po operacijos ir atsigavimo po anestezijos. Ji apima:

antrą dieną apima terapinių pratimų gulint, į kuriuos įeina:

penktosios dienų leidžiama sėdėti su sveshennymi su kojų lova, ir pridėtinės vykdymą atitraukiamiesiems raumenis.
Ant šešių dienų leidžiama apsiversti lovoje ant pilvo.
Su 8 – 10 dienomis prasideda ėjimo mokymus. Anksti pradėti tai yra labai svarbus tolesnei reabilitacijai ir restauravimo normalus gyvenimo kokybę.

Pirmiausia, taikyti triratis vaikščioti su ramentais ar vaikštyne. Pagrindinės taisyklės:

Su dešimt dienų leidžiama sėdėti ant taburetės, pagrindinė sąlyga – klubo sąnario turi būti virš kelio.
Nuo 14 – 20 dienų leidžiamas apkrova ant treniruoklio, tos režimu su 8 greičio Light – 10 km / h.

Vėlyvas pooperacinis laikotarpis

Su 21 dienų reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo prasideda įtraukti dalinį apkrovą valdomas kojos su laipsniško progresavimo. 30 dieną apkrovos yra pareikštas iki galo. Iš šio laikotarpio, pacientai pradeda traukiniu tinkamai vyksta aukštyn ir žemyn laiptais.
Taip pat per šį laikotarpį, pridūrė pratybų profilaktiruet plėtra kontraktūros sąnarių.

suma lenkimo siūlės į reabilitacijos pabaigoje turėtų pasiekti 90 ° kampu.

Įranga reabilitacijos vyresnių

Pagrindinė sąlyga po Tatsu senyviems pacientams yra anksti aktyvacijos.
Amžius nusilpusiems pacientams leidžiama apkrova veikė kojos iš karto po įjungimo.

Bendrosios rekomendacijos poslereabilitatsionnomu laikotarpį

    
 1. Venkite patenka.
 2.   

 3. Venkite sukasi antprotezavimo kojos.
 4.   

 5. Patartina ne miegoti ant sveikos pusės. Įjunkite savo skrandį per pažeistą pusę.
 6.   

 7. Nemeskite blogą kojos sveikas, o ne kerta kojas, o ne koja pasukti į vidų.
 8.   

 9. Neleiskite lenkimo klubo daugiau nei 90º. Mėgaukitės aukštos lovos, kėdutės, sunku, stovėti ant tualetą.
 10.   

 11. Tai nėra patartina paleisti ir sportuoti, kuriame jums reikia peršokti.
 12.   

 13. Uždrausti kroviniams vežti iki 20 kg.
 14.   

 15. Išlaikyti svorį amžiaus norma.
 16.   

 17. Neleiskite Ilgalaikis stresas dėl bendro.
 18.   

 19. Jei norite vairuoti automobilį nėra pageidautina šešis mėnesius po Tatsu.

įprastinę pooperaciniu laikotarpiu pacientas turi reabilitacijos potencialą, daugeliu atvejų, šie tikslai būtų pasiekti, o pacientas grįžta į normalų gyvenimą ir darbą.

klubo sąnario pakeitimo: reabilitacija po operacijos

atsirasti problemų su klubo sąnariųžmonės pakankamai dažnai. Šio reiškinio priežastys yra daug. Tai galėtų apimti traumų, įvairių ligų, su amžiumi susijusių pokyčių, ir taip toliau.

Nuspręskite dirbtinio klubo sąnario pakeitimo operacijos – labai rimtas žingsnis. Dažniausiai jis sutinka žmones, kurie reguliariai patiria nepakeliamas skausmas ir negali judėti dėl jų pačių ilgą laiką vertikalioje padėtyje.

sąnarių pakeitimo operacijosyra labai rimtas, todėl ji turėtų būti atitinkamai elgiamasi. Vienas iš svarbiausių etapų yra reabilitacija po operacijos. Pacientai parengti ją ilgą laiką.

Reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo

klubo sąnario pakeitimo operacijostrunka vidutiniškai 2 – 2,5 val. Reabilitacijos prasideda pirmosiomis valandomis po asmuo gauna iš narkozės.

reabilitacijos laikotarpis priklauso nuokaip atsakingai pacientas eina su juo. Taip pat svarbu ir amžius, ir apskritai fiziologinė būklė asmeniui.

Preparatas buvo ne tik chirurgas ortopedas, bet ir daugelis kitų gydytojų. Kitas svarbus veiksnys yra psichologinis pasiruošimas. Dėl visiško atsigavimo teks laukti ilgai. Per laiką turės kovoti ir patirti daug skausmo.

unikalios sudėties kremo yra svarbių blokus sąnarių šaltinis. Ji yra veiksminga nuo daugelio ligų, sąnarių.

Puikiai tinka tiek profilaktikai ir gydymui namuose. Jis turi antiseptinių savybių. Lengvatos patinimas ir skausmas, apsaugo nuo druskų kaupimosi.

reabilitacija po klubo sąnario pakeitimo

Vaizdo (paspauskite žaisti).

reabilitacijos laikotarpis gali užtrukti ilgą laiką. Yra keletas žingsnių, kad pacientas turi praeiti po operacijos. Kiekvieno etapo praėjimas yra būtina. Jie reikalauja kantrybės ir atkaklumo.

ankstyvuoju reabilitacijos laikotarpiu vyksta apie mėnesį. Kad būtų patogiau, jis gali būti padalintas į dvi dalis.

Pirmasis etapas trunka apie 5-6 dienas po operacijos.Reabilitacijos prasideda per pirmąsias valandas ir visada turi atsirasti. Pirmąją dieną asmuo yra draudžiama išlipti iš lovos.

Tačiau tai nereiškia, kad jūs negalite judėti. Pirmąją dieną būtina plėtoti raumenų aktyvumą. Puikus pratimas yra stiprinti pėdos išlenkimą, čiurnos rotacija ir raumenų įtampą klubų regione.

Visi šie pratimai leis jums sukurti valdomą kojąir padeda išlaikyti raumenų atspalvių. Atliekant tokį, net pratimų paprasčiausias gali sukelti stiprų skausmą. Bet tai nereiškia, kad jūs turite sustoti.

Kaip įveikti skausmas ir silpnumasgalite tikėtis teigiamo rezultato.

Nuo antros dienos, asmuo leidžiama išlipti iš lovos ir sėdėti. Vykdytojas turi būti kruopščiai ir visada medicinos personalo akivaizdoje. Šiuo metu padėjėjų pėsčiomis aktas ramentus ar vaikštyne.

priprasti prie šio turite nedelsiant ir visam laikui. Taip pat negali stipriai stumti kojas, mesti kojas ir sėdėti pozicijas, sukeliantis veikė sąnario mažai streso.

Antrasis etapas prasideda su 5 – 6 dienas po operacijos ir trunka nuo keturių iki penkių savaičių. Čia pacientas nebereikia nuolat ir atidžiai prižiūrėti, kaip ir anksčiau.

Jei pirmasis etapas vyko be rimtų komplikacijų, tada teisinga ištrauka iš antrojo etapo, taip pat nebus jokių problemų.

Apskritai, su kiekvienu nauju etapu, atsakingo už greitį ir kokybę perdavimo reabilitacijos laikotarpiu vis patenka ant paciento.

antrojo etapo asmenspradžia jau turėtų būti įsitikinę, kad judėti ant lygaus paviršiaus su ramentais pagalbos. Svarbu pasakyti, kad valdomas kojos nėra būtina išlaikyti svorį. Nuo antros dienos, tai reikia augti ir perkelti svorį. Į ankstyvosiose stadijose gali sukelti stiprų skausmą ir svaigulį.

sąlygos laiptais vaikščioti gana paprastas:

    

 • Kai keldami aukštynpirmą kartą pateikti gerą koją ant viršutinio laiptelio, tai išsitraukia valdomas. Paskutinis etapas ramentais pavedimu.
 •   

 • Padėjus viskas daroma visiškai priešingai.ant dugno žingsnio pirmasis kelia ramentus po valdomas kojos, bet tik sveiko pabaigos.

susipažinimas pėsčiomis laiptais ir žemyn, gana sudėtinga ir neįprasta. Atrodytų elementarių pratimų virsta realiu išbandymas. Panašus turite būti pasirengę. Svarbiausias dalykas reabilitacijos – išmoksite subalansuoti ir plėtoti raumenų aktyvumąstuburo.

Šiuo metu, jei pacientas neturi komplikacijų,, jei išleidžiamos 10 – 14 dienų. Taigi, už vėlesniais etapais atsakomybė guli ant paciento pečių ir žmonių aplink jį.

vėlai reabilitacijos prasideda maždaug per mėnesį po operacijos. Padovanoti tikslią prognozę trukmę sunku. 90% tai priklauso nuo eksploatuojamų atkaklumo. Nepaisant to, mes turime suprasti, kad norint grįžti į normalų gyvenimą, reikia ne mažiau kaip dar keletą mėnesių.

Dėl patogumo, tai geriausia padalinti vėliau taip pat dviem etapais. Tai yra trečiasis ir ketvirtasis etapai reabilitacijos.

Jis prasideda apie 5 – 6 savaites po operacijos. Šiuo metu mes turime atsisveikinti ir judėti pirmyn su savo ramentais apie savo cukranendrių. Taip pat trečiojo etapo asmuo jau turi užtikrintai stovėti ir vaikščioti pradžia. Balansas problemų neturėtų kilti normaliai vaikščioti ir fizinio krūvio metu.

Svarbu šiame etape yra pereiti prie rimtesnių pratimų, kurie gali stiprinti naują sąnarys yra “. Geriausia naudotis šiame etape yra guma elastinga ruožas valdomas kojos. Išsamiau reikia tiek į priekį ir atgal.

Taip pat puikiai treniruoklių salės bus dviračių takai ir dviračiai. Darbas ant jų taip pat reikia plėtoti koją į visas puses. Pedalas, pirmiausia turite išmokti atgal ir tada pirmyn.

Be to, nepamirškite apie pagrindinio reabilitacijos pratimų – vaikščioti. Ėjimo turėtų būti daroma kelis kartus per dieną ir padidinti jų trukmė koreguojama iki 30 – 40 minučių.

    

 • ketvirtasis etapas.

Jei žmogus atsakingai ir kantriai vaikščiojo pirmuosius tris žingsnius, tada ketvirta jis jaučiasi beveik sveikas. Bet tai tik klaidina.

Atrodo, dėl to, kad 9 pabaigos – 10 savaičių (kai kilęs paskutinis etapas reabilitacijos), pacientas nebegali jaučiasi taipjų stiprus skausmas, kaip ir anksčiau. Dabar pacientas gali lengvai judėti ir atlikti pratimų įvairovė.

Svarbiausia ne paskutiniame etape -, apleidimas vytelių ir mokymo nepriklausomos vaikščioti be jokių atramų. Iš pradžių, jis gali sukelti skausmą, bet jie nėra tokie stiprūs, kaip ir anksčiau.

ketvirtojo etapo, svarbu nepamirštiApie reguliarios mankštos. Ant Kierat, galite jau vaikščioti vikriai ar net šviesos bėgiojimas į abi puses. Taip pat svarbu sužinoti, kaip išlaikyti įvairiose kritinėse situacijose pusiausvyrą. Dėl šios puikios mokymo pėsčiomis žemyn atgal.

negali susidoroti su skausmu sąnariuose?

Sąnarių skausmas gali atsirasti esant bet kokio amžiaus, ji suteikia žmogui diskomfortą ir dažnai stiprų diskomfortą.

neleidžia ligų, susijusių su sąnarių vystymąsi, rūpintis jais šiandien!

Tokiais atvejais, mūsų skaitytojai, rekomenduojame naudoti naujausią kremas – Hondrocream.

Tai turi tokias savybes:

    

 • malšina skausmą,
 •   

 • skatina kremzlės audinio regeneraciją,
 •   

 • Efektyviai pašalina raumenų Hipertonija
 •   

 • kovoja su edema ir pašalina uždegimą,

Atstatymas iš klubo sąnario pakeitimo namuose

Išieškojimas namuose sunkiausia dalis. Kai namuose, aš noriu gauti daug poilsio, taip pat namų priežiūrą ir yra problemų. Labai geras, tokiais atvejais, jei asmens gyvybei turėti šeimą ar gerų draugų, kurie padės motyvuoti ir sudominti.

Pagrindinis uždavinys: ne atsipalaiduoti namuose ir toliau dirbti, Tik kasdienis darbas padės pasiekti rezultatą .. Sustabdyti net paskutiniame etape atkūrimo gali atnaujinti reguliariai stiprų skausmą.

Taip pat labai svarbu laikytis gydytojų rekomendacijų, ir net paprastų dalykų vykdyti taisyklesNr. Pažvelkime iš populiariausių klaidų, tačiau taip pat sužinoti, kaip atlikti pagrindinius dalykus į dešinę.

Kaip gauti?

Tinkamas poilsio- neleidžia patempimų, skausmas ir kitos problemos, kurios gali sukelti naujas, dar ne iki galo sugauti, sąnarių.

pradiniuose etapuose būtina susėsti labai lėtai ir atsargiai. Kojos turėtų išlaikyti maždaug pečių plotyje ir bandyti ne padermė į dubens sritį raumenis.

Kai sėdynė yra svarbu sekti “stačiu kampu taisyklę»(savo kelio turi būti ne aukščiau dubens). Todėl primygtinai rekomenduojama ne sėdėti ant mažos kėdės, sofos, kėdės ir suolai.

Tai geriausia naudoti sėdynė biuro kėdę, kuri galima reguliuoti aukštį. Kitas labai svarbus pabandyti sumažinti pritūpimai ir kitus pratimus, kurie gali sukelti išnirimo.

Istorija mūsų skaitytojams!
«Užsakytas kremas save prevencijos ir gydymo jo motina už sąnarius. Abu buvo labai patenkinta! Kremas yra įspūdingas, visi jau seniai žinomas kaip naudinga, ir, svarbiausia, veiksminga bičių produktai.

Po 10 dienų naudojimo, mano motinos pastovus skausmas ir sustingimas pirštų ant rankų nurimo. Mano keliai nebėra nerimauti. Dabar, šis kremas yra visada mūsų namuose. Rekomenduojama. »

Kaip naudoti ramentus?

Prieš operaciją, būtinai rekomenduojame išmokti vaikščioti su ramentais. Jų dydis yra būtina pasirinkti konkretų asmenį remiantis jo aukštis ir statyti. Einant, svarbu, kad ramentai buvo beveik stačiu kampu į paviršių. Maksimalus atstumas žemiausiame taške kojų – 15 cm.

.

pirmą kartą yra labai sunku išlaikyti savo pusiausvyrą ir žingsnis valdomas kojosTodėl, kai būtina suprasti, kad yra trys pagrindiniai punktai paramos – du ramentai ir sveika kojų. Traukinys valdomas kojos yra verta laiko, bet tikėtis, kad tai nėra būtina pirmą kartą.

“Žingsniai turėtų būti mažas, ir nuolat reikia stebėti ramentais pasipriešinimą. Po kelių dienų reguliariai vaikščioti žmogus įpratęs prie tokio judėjimo. Kiekvieną dieną jums reikia palaipsniui pašalinti krūvį su ramentais, ir perkelti jį į valdomą koją.

Pratimai terapija atkūrimo yra lemiamas veiksnys. Tik su savo nauju sąnario pagalba galite visiškai parengti ir grįžti geros formos.

Pratimai po operacijos, gana paprasta iš pirmo žvilgsnio. Nepaisant to, jie operuojami žmogui tapti tikru iššūkiu. Su kiekvienu nauju etapu sudėtingesnių pratimų.

Kai jūs paliekate į ligoninę, gydytojai dažnai suteikia mažai brošiūrų ar bukletų, kurie apibūdina pagrindinius pratimus. Be to, daugelis iš šių pratimų ir vaizdo samouczków galima rasti internete.

Į pooperaciniu laikotarpiu

rekomendacijos

pooperacinis periodas yra labai ilgas ir sudėtingas.

Taigi pažvelkime pagrindinio patarimų gydytojai:

    

 • Jūs turite turėti kantrybės ir atkaklumoatkūrimas -. Yra įveikti naujus iššūkius kasdien.
 •   

 • Būtinai įgyvendinti gydytojo rekomendacijas.Daugelis žmonių nori greičiau atsigauti ir bandyti anksčiau laiko pereiti į naują etapą. Norėdami tai padaryti nėra verta, nepasitarę su gydytoju, nes bendri išgyvens ilgi ir sunkūs kroviniai gali jį sugadinti.
 •   

 • “Būtina sukurti koją kiekvieną dieną.Be pratimų, pradedant nuo antrojo etapo išieškojimo jums reikia kasdien eiti pasivaikščioti. jų ateitis yra palaipsniui didinti.
 •   

 • “Būtina imtis atsargumo priemonių.Net jei skausmas nėra jaučiamas, tai nėra būtina duoti stiprų stresą dėl naujos sąnario.

Kova su galimų komplikacijų

Sunkiausia komplikacija yra naujo organo atmetimobendra. Tai reta ir dažniausiai tampa akivaizdu per pirmąsias kelias dienas po operacijos.

Geriausias būdas kovoti su komplikacijomis- tai iš gydytojų rekomendacijų įgyvendinimas, taip pat nuolatinė kova už sveiką gyvenimą. Visiškai atsigauti turėtų būti pagrindinis tikslas chirurgijos asmeniui, kuriam jis turi eiti, nesvarbu koks.

Jis sakė, kad dauguma komplikacijų yra dėl to, kad patys pacientai. Jie pajuto pagerėjimą, jie nori viską iš karto. Bet bendra dar neturėjo laiko visiškai įsitvirtinti, o tai reiškia, kad sunkus stresas gali sukelti didelę žalą, kuri gali net sukelti iš naujo operacijas.

Kas tai yra – reabilitacijos po klubo sąnario endoprotezavimo

?

Po klubo sąnario pakeitimo pacientai privalomai siunčiami reabilitacijos. reabilitacijos procesas susideda iš daugelio priemonių, kad padaryti galima visiškai atkurti bendrą mobilumo rinkinys.

Reabilitacijos ligoninė

Hip-endoprotezavimas yra sudėtingas tipo operacijos, po reikalingas ilgalaikei reabilitacijai, su įvairaus intensyvumo ir dėl apkrovų. Medicinos specialistai ir pacientai sutinka, kad pirmas dvi savaites po operacijos sunkiausia. Nepaisant silpnumas metu pirmą dieną pratimų mankštos terapijos pradėti kuo greičiau anestezija įvyko. Tai leidžia per trumpą laiką pasiekti tam tikrų rezultatų:

    

 • sukelti į tonas šlaunų raumenis;
 •   

 • Jei norite sukurti klubo sąnario;
 •   

 • pagerinti kraujo apytaką efektyvumą;
 •   

 • sumažinti pooperacinį skausmą;
 •   

 • siekiant užkirsti kelią kraujo krešulių susidarymo.

Vienas iš neaišku, tačiau neišvengiamas, pasekmes klubo sąnario pakeitimo – iš įpročius. Pavyzdžiui, gali imtis bet kokios patogią padėtį, bent jau pirmas pora mėnesių, gali būti problemiškas -nes kloti ant valdomas šone negali. Mes turime gauti patogiai ant nugaros ar sveikos pusės, pateikti du pagalvių tarp kojų. Ši situacija padeda atsipalaiduoti sėdmenų raumenis ir užkirsti kelią galimam išnirimas sąnario.

Svarbu! Gulint ant nugaros, proteziniame kelio pridėti specialų volelį. Bet visą laiką ji negali būti ten vyksta.

Tai, žinoma, palengvina skausmo pojūtį, bet galiausiai kyla sunkumų vaikščiodamas – ištiesinti koją klubo sąnario yra problemiškas.

Pratimai terapija

reabilitacijos su kineziterapijos pagalba apima standartinių pratimų skaičių. Visi jie yra skirti atsigauti po klubo sąnario pakeitimo. Remiantis atskirų savybių pacientui, gydytojas gali padaryti tam tikrų užimtumo sistemos pakeitimus.

Dėmesio! Fizioterapeutas svarbu palaipsniui didinti pratimų intensyvumą.

Pirmieji užsiėmimai mankštos terapijos metu reabilitacijos pradėti nuo šių pratimų:

    

 1. ir pakelti kojinį kojinių (pertraukas 10 min).
 2.   

 3. pasukti koja aplink vieną ir iš kitos pusės (5 kartus). Svarbu, kad kelio nedalyvavo rotacija.
 4.   

 5. įtempti sėdmenų raumenis ir atsipalaiduoti juos po 5 sekundžių.
 6.   

 7. atimti protezą koją, esant ne didesniam atokiau ir atšokti atgal.
 8.   

 9. Sustabdyti, o ne žiūrint iš lovos paviršiaus, pereinant prie sėdmenų, ties kelio kojos turi būti sulenktos. Ir kaip galūnė yra grąžinamas. Kelio atrodo tiesiai, o ne traukdami į šalį.
 10.   

 11. pakelti ir nuleisti kojos ištiesinti laikant aukštai kelias sekundes.

antrą dieną po operacijos reabilitacijos tampa intensyvus ir sotus. Gydytojai iš pradžių padėti pacientui keltis iš lovos, ir tik tada stebėti savo veiksmų teisingumą ir teisinga, jei reikia,VMI.

Situacija yra panaši į vaikščioti su vaikštyne. Pacientas atlikti keletą metrų iki pooperacinio laikotarpio pabaigos (10-15 dienų po operacijos), pacientas turi būti tikri įveikti 150 metrų bent 5 kartus per dieną.

Ėjimo laiptais, ko gero, tai gali būti viena iš sudėtingiausių dalykų, kad žmonės susiduria su endoprotezirovannymi kojų sąnarius. Pageidautina, žinoma, įdėti šią patirtį į išgijimo ir reabilitacijos pabaigoje, tačiau praktikoje ji tik sukelia padidėjęs traumų. Dėl šios priežasties šie treniruotes pagal specialisto, siekiant padėti žmonėms, kurie atlikto klubo sąnario priežiūros, pritaikyti greičiau (įskaitant psichologinį) ir sužinoti, kaip susidoroti su sunkumais.

Pratimai bus svarbiausia atkūrimo procesą iš karto po operacijos dėl šlaunikaulio sąnario, o per ateinančius tris mėnesius.

Jūsų nuoroda! Visi pratimai yra rekomenduojama atlikti pagal specialistas, kuris gali atkreipti dėmesį į klaidas ir pasiūlyti tinkamą įgyvendinimą technika priežiūrą. Tai užtikrina, kad namie viskas bus atlikta teisingai.

Vaistai

Po klubo sąnario protezų reabilitacijos neišvengiamai susijęs su narkotikų terapija. Pacientai gaunantys skiriami vaistai šiuos:

    

 • priemonė skausmas;
 •   

 • Pokrzepiający agentų, tokių kaip vitaminų;
 •   

 • antibiotikai, siekiant išvengti infekcijos ir bakterijų grėsmes;
 •   

 • dėl galimų susijusių ligų gydymui.

Visi užduotys priklauso nuo paciento – ne visi reikalingi preparatai gydymo derinami vienas su kitu, todėl gydytojas parenka optimalų schemą vaistų.

ekstraktas namų

Kai paciento būklė yra stabili, arba dar geriau, yra teigiamas dinamika, gydytojas ir ttgauna yra sprendimas dėl biudžeto įvykdymo patvirtinimo. Norėdami tai padaryti, jis turės įsitikinti, kad paciento norą imtis šio žingsnio, remiantis šiais duomenimis:

    

 1. pacientų juda nepriklausomai, yra (saugus lova ir sėdi žemyn).
 2.   

 3. Pacientas valgyti kietą maistą.
 4.   

 5. siūlių yra pašalintas, o ne pooperacinis žaizdos infekcija.
 6.   

 7. gyvybinių yra normos ribose.
 8.   

 9. Geras bandymų rezultatai.

teigiamas sprendimas reiškia, kad pacientas yra išsiųsti namo, turinti biudžeto įvykdymo patvirtinimo, santrauka – dokumentas su instrukcijomis, kaip toliau patarimų ir informacijos apie įdiegta endoprosthesis.

Po operacijos, tai bus būtina atvykti į už apžiūras gydytojas reguliariais laikotarpiais:

Apie kiekvieną iš šių apsilankymų, gydytojas rinks ligos istoriją ir patikrinti tyrimų. Pagaminti be inspektavimo duomenimis padės nustatyti buvimą ar nebuvimą patologinių pokyčių sąnario ir rasti bendrą sveikatą. Pokyčių dinamika priklausys nuo vaistų skyrimo ir vėliau reabilitacijos terapijos koregavimas.

Už namo

susitarimą reikalavimai

Po operacijos, klubo sąnario pakeitimo yra neįmanoma, kad būtų išvengta tam tikrų kojų judančių apribojimus. Siekiant sumažinti traumos riziką, jums reikia padaryti nedidelius pakeitimus namie, kad bus patenkinti reikalavimus:

    

 • gerai apšviestą patalpa;
 •   

 • Kilimų ir kilimėlių nuo grindų paviršiaus;
 •   

 • elektros laidai paslėpti;
 •   

 • būtini dalykai yra patogioje vietoje;
 •   

 • duše ir tualetas – turėklus;
 •   

 • teikimas sėdėjimo vonioje;
 •   

 • ne daugiau kaip laisvos vietos patalpose.

Tai naudingų patarimų, kurie padės padaryti namas patogu žmonėms gyventi, kuris yra tęstinio reabilitacija po klubo sąnario pakeitimo.

Reabilitacijos ne ligoninėje

teiginys nereiškia, kad visi manipuliacijos atkurtiChartija baigėsi – reabilitacija po klubo sąnario pakeitimo ir toliau namuose. Tiesiog tai dabar turės eiti į kliniką ar ortopedijos reabilitacijos centras, kuris specializuojasi reabilitacijos terapijos po chirurginio gydymo ir raumenų sistema.

Fizioterapija metodai Reabilitacijos laikotarpiu, teigiamą poveikį ne tik valdo sąnario, bet ir visą kūną, darantys teigiamą poveikį ir padeda siekti šių tikslų:

    

 1. Atkurti jautrumą BENDRUOSE.
 2.   

 3. Fix kraujagyslių spazmų.
 4.   

 5. sumažinti skausmą.
 6.   

 7. Norėdami atkurti motorinis aktyvumas.
 8.   

 9. pagreitinti medžiagų apykaitą.
 10.   

 11. Siekiant pagerinti korinio mitybą bendrų audinių.

Visa tai pasiekiama per procedūrų taikymu:

    

 • elektrostimuliatoriumi;
 •   

 • elektroforezės;
 •   

 • lazerio terapija;
 •   

 • purvo;
 •   

 • hidroterapija.

Kiekvienas iš jų turi savo kontraindikacijos, todėl prieš pasirinkti norimą procedūrą turėtų pasikonsultuoti su gydytoju. Jis gali suteikti kryptį ne tik aplankyti tam tikras procedūras klinikoje ar sveikatos centre, bet ir siųsti sveikatos gydymą sanatorijoje ar kurorte.

Reabilitacijos Datos

Daugelis pacientų, kai jis ateina į protezavimas vargintis klausimas – kaip ilgai reabilitacijai. Tačiau aiškaus atsakymo į šį klausimą. Vidutiniškai turtingas programa reabilitacijos po operacijos gali užtrukti keletą mėnesių. Tačiau, kineziterapijos užsiėmimai ir kurortinis gydymas bus svarbus ne vėliau pooperaciniu laikotarpiu.

Tai priklauso nuo daugelio veiksnių. Pradedant tuo, kad operacija buvo atlikta, ir dėl kokių priežasčių, baigiant kaip reaguoja pacientas yra tinkamas reikiamų priemonių Re įgyvendinimohabilitacijos, ir kiek laiko fizinei veiklai. Todėl tam tikros prieš operaciją skaičiai, bus orientacinis.

naudojimo sąlygos protezo

Iš klubo sąnario pakeitimo operacija reiškia tam tikrus pakeitimus į asmens gyvenimą ir po to turės laikytis tam tikrų taisyklių:

    

 1. stačiu kampu taisyklė. Klubo sąnarių gali būti sulenkta ne daugiau nei 90 °, tolesni veiksmai gali sukelti sutrinka protezo.
 2.   

 3. Jūs negalite kirsti savo kojų ir pritūpimai.
 4.   

 5. Norėdami sėdėti geriausia ant kėdutės.
 6.   

 7. Nykščio taisyklė. Plėtoti bet kokioje padėtyje (gulimos ar sėdimos) atidėti protezą koją į šoną įpročio. Jei kelio yra išorinė, nei kreipėsi į klubo sąnario didįjį pirštą, pasirinkta pozicija – tiesiai.
 8.   

 9. Tai geriau pasiduoti linkę su tiesiomis kojomis ir bando kažką daryti šioje pozicijoje – dėvėti batai, arba traukti antklodę per save. Tai geriau paprašyti pagalbos arba naudoti papildomas priemones.
 10.   

 11. Buvimas ilgas (daugiau nei valandą) yra žalingas statinio kelti. Norėdami tai padaryti valandinį treniruotės.
 12.   

 13. atidžiai Užtikrinti sveikatos išlaidas. Liga arba pervargimas -, kad gali sukelti sąnarių uždegimas. Jei bet koks nukrypimas nuo normos, turėtų kreiptis į savo gydytoją.

Visiškai pamiršti apie tokio rimto operacijos kaip klubo sąnario pakeitimo, žinoma ne, bet po reabilitacijos ir atstatymo visą spektrą judesio Jungtiniame pabaigos gali toliau vadovauti aktyvų gyvenimą ir tikrai patiks pasaulį aplink juos.

Atsiliepimai, išdrįso protezavimas

Daugelis žmonių, kurie kentėjo sąnarių skausmas, nusprendė imtis šio žingsnio – įdėti protezą. Atsiliepimai iš tų, kurie nusprendė pasidalinti savo patirtimi, padėti nustatyti privalumus ir trūkumus tvarka.

10 metų, kenčia nuo reumatoidinio artrito. Sutikau prie operacijos ir akivaizdusHB patenkintas. Kiek džiaugsmas judėjimo be skausmo! Ir galimybė eiti atsipalaiduoti sveikatingumo kurortų – gražią premiją. Tiems, kurie vis dar abejonių – sutinku

!

Vasilisa, 48 metai.

Jei visi tie, kurie vis dar turi abejonių, galiu drąsiai pasakyti – nieko. Visa operacija jau seniai dirbo iki paskutinės detalės ir rizika yra minimali. Mano chirurgija truko tris valandas ir buvo atleistas po savaitės. Po trijų mėnesių, aš nuėjau į reabilitacijos sanatoriją. Viskas yra gerai – Chase toli baiminasi

!

Štai pernai po metų nesėkmingo gydymo nusprendė operacijos. Malonu, kad skausmas dingo iš karto, ir beveik nesivargino. Apie du mėnesius ėjo su ramentais, ir tada susidorojo be jų. Dabar grįžkite į aktyvų gyvenimą, ir net aš pamiršti, kad ji yra verta protezas.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Būtume labai dėkingi, jei jūs vertinate tai ir dalinasi socialiniuose tinkluose

Lagranmasade