Kaip vystytis kelio raiščiai

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “Kaip parengti raiščių.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Ką daryti, kai ištemptas kelio raiščius?

Tempimo kelio raiščių – viena iš labiausiai bendrų traumų apatinių galūnių. Būdingas įvairaus laipsnio pažeidžiant kelio raiščių vientisumo. Gana dažnai, patempimų pastebėtas sportininkų, nors nėra neįprasta kasdieniame gyvenime.

Pats Mūsų kelio sąnario yra gana masyvi, nes ji sudaro didžiąją dalį apkrovos metu pėsčiomis, kelti ir nešti, sportas. Nereikia nė sakyti, kad jo atvaizdo kaulai (šlaunikaulis, blauzdikaulis, Patella) yra reikalinga papildoma fiksavimo ligamentous aparatą. Be to, šis nustatymas turi būti pakankamai tvirtos, kad teikti kelio stabilumą sudėtingų motorinių funkcijų vykdymu.

Su šia užduotimi puikiai susidoroti kryžminio ir šoninis raiščius kelio. Kryžminis raištis (priekiniai ir atgal) yra išdėstytos tiesiai į kelio sąnario ertmę. Kaip rodo jų pavadinimas, jie yra skersai, ty kampu į vienas nuo kito išplėsti į priekinę-galinei kryptimi, ir sujungti šlaunikaulio condyles su dideliu ir šeivikaulių. Tai gana plati, galinga krūva. Be šių kelių dar labiau sustiprino iš šono ar įkeitimo raiščių. Išorinės pusės (šoninio) raiščių prijungti šlaunikaulio ir blauzdikaulio mažas, ir kurio vidinė pusė (vidurinė) -. Šlaunies ir blauzdos

patempimas – yra stiprių mechaninių poveikių arba pernelyg didelių judėjimo rezultatas, kai šių judėjimų amplitudė viršija fiziologinį lygį. Pavyzdžiui, blauzdikaulio yra normalus praktiškai nėra pasislinkti skersine kryptimi. Stipriame šoninio poslinkioai blauzdikaulio (lašas tucking kojas ant nelygaus paviršiaus) yra suformuotas į kelio sąnario subluxation, ir kaip rezultatas, – šoninis tempimo raiščių. Kaip taisyklė, blauzdos yra sulankstytas į išorę. Todėl vidutinis užstato raištis yra ištemptas dažniau.

Be to, tempimo pertrauka ir raiščių gali sukelti nuo tiesioginio fizinio poveikio, šokas kelio. Taigi pažeista priekinė kryžminis raištis – labiausiai masyvi į kelio. Reikėtų pažymėti, kad pavienis žalos vienu raiščio pažymėti retai. Daugeliu atvejų yra susiję sužalojimai. Pavyzdžiui, žalos priekinio kryžminio raiščio plyšimas kartu su medialinio užstato raiščių ir medialinio menisko skirtumu. Tai simptomas 3 yra sujungti kartu, todėl dažnai, kad jie buvo sujungti į vadinamąjį nepatenkinti triada.

Dažnai stiprus patempimų sugadinti į sąnario kapsulės ir izoliacijos kaulų išsikišimų (condyles iš šlaunikaulio, šeivikaulis galvos), prie kurio yra prijungti, raiščių. Šios bendros traumos yra pridedamas hemoragijos (hemarthrosis) į kelio sąnario ertmę.

Iš tiesų, aiškus skirtumas tarp patempimų ir plyšimų raiščių ten. Tai, kad iš kelio raiščių, taip pat visiems kitiems ilgis, išlieka nepakitęs net jei poveikis. Priešingu atveju, mūsų Shin tiesiog kalbėjosi su į šonus. Ką daugelis mano, tempimo tikrųjų mikrorazryv. Šiuo atžvilgiu atskirti 3 laipsnių sunkumo žalos ligamentous aparatams:

    

 1. Atskirų pluoštų pertrauka,
 2.   

 3. dalinis plyšimas (neveikiančių) raiščių
 4.   

 5. Visas kirsti spragą.

Atitinkamai, tempimo simptomai pasirodyti dar, tuo didesnė tarpas. Tačiau yra išimčių – kartais pertraukos ligamentous ar aparatai yra pridedamas minimalus skausmas ir judėjimo sutrikimų. Viskas priklauso nuo tempimo mechanizmo pobūdžio ir individualus pacientų charakteristikos.

Pagrindiniai simptomai kelio patempimų yra:

Gydymas šio sužalojimo tipą siekiama:

    

 • Skausmas,
 •   

 • Atkurti pažeistą raiščių vientisumo
 •   

 • Užtikrinkite tinkamą fiziologinį judėjimą kelio.

Šiuo tikslu naudoti narkotikų, fizprotsedury, gimnastikos įvairovė ir, jei reikia – chirurgija. Reikėtų pažymėti, kad kelio atkūrimas raiščių pertrauka didele dalimi priklauso nuo to, kaip į pirmąją pagalbą. Daugelis pasirinkti pirmąsias valandas, ir dauguma traumų yra žinoma, kad pasitaiko nuo ligoninės sienų.

Pirmiausia, būtina imobilizuoti sąnarį, ty imobilizuoti. Šiam tikslui slėgio tvarstis kreipėsi į kelio ir tada pribintovyvayut longetu visa apatinių galūnių. Kaip laikinoje įtvarai gali būti įprastas medinės plokštės pageidaujamo ilgio. Reikalingas sąnario būtina nustatyti šalčio, siekiant padidinti išvengti audinių edema ir hemarthrosis. Be jokių patempimų, būtinai kreipkitės į ligoninę.

Tuo ligoninės traumos Anestezēt (analgin, Renalgan, Deksalgin). Taigi gydytojas per išorės tyrimą ir radiografijos nustatyti lūžio sunkumą. Imobilizuoti kelio, kai mikrolūžių pakankamai įprastas suspaudimo tvarsčiu. Kai visiškai pertraukos kartu su intraartikuliniam lūžių nustatyti tinko įtvaras ant kelio su pilna surinkimo Šlaunikaulio ir blauzdikaulio. Vietoj gipso gali būti naudojamas specialus savaiminio reguliavimo prietaisas, padarytas iš polimerinių medžiagų – įtvarai. imobilizacijos laikotarpis yra nuo 3ned. su daliniais ašarų iki 2 mėnesių. kai baigtas.

Siekiant išvengti patinimas ir uždegimas kelio taikyti priešuždegiminiu ir paburkimą tepalą – Dolobene, Aestsin gelio Fastum gelio ketoprofeno. Į hemarthrosis buvimo produkuoja kelio sąnario punkcija. Pašalinti kraują, o tada į sąnarį-oji ertmė vaistus steroidų hormonų (Diprospan, Kenalog), kurios turi priešuždegiminį poveikį. Po ūmaus etapas praėjo, ir skausmas nurimo, galite pradėti mažinti gydymo, kuris apima fizprotsedur, kineziterapijos naudojimą. Visų šių priemonių tikslas – pagaliau pašalinti esamą edema, paspartinti sužeisti raiščių gijimą ir atkurti normalų toną nuo apatinių galūnių raumenis. Šiam tikslui naudoti magnetą, UHF, elektrostimuliacija, įvairių rūšių fizinių veiklą šlaunies ir blauzdos.

Chirurgija

Visiškai plyšus kryžminis raištis, skirtingai nuo daugelio kitų, ne pats augti kartu. Tokiais atvejais yra operuoti nereikia. Paprasčiausias būdas atkurti raiščių vientisumo – siūti jiems Dacron gijos. Tačiau tai ne visada įmanoma.

Tai, kad operacija yra dažniausiai ne iš karto atliktų, bet po 5-6 savaičių. po traumos. Per šį laiką, suplėšyti raiščių patyrė patologinių pokyčių, todėl, kad jie negali siūti. Tokiais atvejais, raiščių transplantacija yra atliekamas. Kaip skiepai gali būti naudojami savo girnelės raiščių ar sausgyslių iš FLEXOR raumenų šlaunų. Neseniai plastikinių virvelių žinoma vis dažniau naudojami sintetinių bioresorbable biopolimerų ir endoskopinės prieiga yra labai plastiko. Pooperacinis gydymas yra atliekamas naudojant priešuždegiminių agentų, fizprotsedur ir fizinės terapijos.

Tempimo kelio raiščius – tai ne tik stiprus skausmas. Jis taip pat yra iš kelio sąnario funkcijos pažeidimas. Šie sutrikimai gali būti ištikimas charakteris, jei nebuvo atliktas tinkamas gydymas.

Žala kelio raiščių aparato ir jos gydymą

kelio sąnario yra labiausiai sudėtingas ir didelis struktūros, turi stiprią raiščius. Jis, kartu su sausgyslių ir raumenų,Ji sudaro bendrą atraminę konstrukciją. Skatinti aptemptas tinka kelio kaulai tarpusavyje. Sustiprinti, nukreiptas slopina pernelyg mobilumo blauzdikaulio. Kartais, kaip traumos ar žalos, atsiranda nesėkmingą judesio kelio raiščių – spragą ar įtampą.

raištis

Su kelio raiščių pagalba yra sujungti vienas su kitu, o kai kurie kaulai yra fiksuotos. Be kelio trys iš jų: Patella (girnelė) ir blauzdikaulio condyles šlaunikaulio. Dėl būdingo izometrinių raištis – išlaikyti bet nuolat ilgis

padėtyje.

Daugelis raiščių yra juostos jungiamojo audinio. Kiekviena kryptis yra sudarytas iš pluoštų ryšulius kintamo pločio, ilgio ir orientacijos. Dėl tokios struktūros, jie gali atsipalaiduoti, ruožas, tokiu būdu suteikiant papildomą judesio blauzdą. Kelio sąnario atstovauja šių tipų pluoštus:

    

 • priekinio ir galinio kryžminio;
 •   

 • pusė (užtikrinimo);
 •   

 • skersinis;
 •   

 • girnelė;
 •   

 • tarp šeivikaulių ir blauzdikaulio.

kryžminis raištis viduje sąnario pačiame centre. Kryžminami su viena kitos atžvilgiu, taigi jo pavadinimą. Priekinė kryžminis raištis (ACL) stabilizuoja blauzdikaulio krumplio. Tvirtinimo sąnarių, apsaugo kelio judėti į priekį. Užpakalinės raiščių (PCL) yra lanko formos. Išlaiko kelio iš patologinės bias nugaros.

Šoninės jungtys – vidinis, arba medialinio, raiščių ir išorinis (šoninė) stiprinimas intrasąnarinių kelio kapsulėje tuo didžiausio įtampos punkte. Apriboti nereikalingą srautą.

skersinės raiščių jungia ir stabilizuoja priekinė dalis, skersinėje ir medialinio menisko.

girnelės raiščių dalyvauja kelio sąnario pratęsimo. Vienas galas yra pritvirtintas prie girnelės, kita – patikima rankenėlės blauzdikaulio.

Tuo žalos privalomasyazochnogo aparatą kelio sąnario nepakenkiant jos anatominės vientisumą atsiranda aplinkybių tempimui. Pagrindas žalos yra ašara atskiros skaidulos. Jei grįžtės yra suskirstytas visiškai, yra raiščių plyšimas.

    

 • staigios sukimosi kelio išvaizda;
 •   

 • krypties virš sąnario kūno kaita;
 •   

 • kelio traumos;
 •   

 • krenta prie jo kojų su fiksuota stotelės;
 •   

 • tiesioginis smūgis į kelio;
 •   

 • dažnos mikro traumų;
 •   

 • atskyrimas kaulų dalelių lūžių;
 •   

 • uždegimas ir degeneracinių pokyčių sausgyslės.

Dalinis ar visiškas raiščių plyšimas pasitaiko gana dažnai. Atsiranda, kai paraiška trauminio jėga viršija jų fiziologinius galimybes.

įvairių traumų priežastis. Taigi, pusė prisijungia dažnai pertrauka, kai pernelyg grobimu ir pareikšti kelio. PKS sugadinta, kai ištiko pusiau sulenkta kojos atgal. MCS – nuo smūgio ar pernelyg priekinio kelio pratęsimo. Abu ryšuliai gali būti pažeista, kai sukimo apatinę koją, patenka prie jo kojų.

Sunkiausias lūžiai ir išnirimai laikomi keli ryšuliai vienu metu. Pavyzdys yra triada Turner, kai yra traumos trijų kelio sąnario struktūrų:

    

 • priekinio kryžminio raiščio;
 •   

 • sruogos iš blauzdikaulio;
 •   

 • vidaus menisko.

Bet labiausiai pavojingų yra į raiščių aparato žala su tuo pat metu plyšimo priekinio ir užpakalinio kryžminio ir šoninių raiščių abiejų. Keli lūžiai įvyksta avarijų, nelaimingų atsitikimų. Šviežios ir vėl žalos dažniau nei kiti linkę sportininkai, vaikai, sergantys žmonės.

Apklausa

nagrinėjimas pacientui prasideda apklausos, kurios metu išaiškinama sužalojimo aplinkybes, ištirti pateiktus skundus palpacija raištis. Nagrinėjant, galima aptikti:

    

 • lokalizacijos skausmo vieta;
 •   

 • konfigūracija pokytisbendras;
 •   

 • patinimas, paraudimas, svyravimas;
 •   

 • Besaikis sąnarių judrumą arba apribojimas judėjimo;
 •   

 • vietinės temperatūros buvimas;
 •   

 • eisenos sutrikimų ir kitų simptomų.

Kad išsiaiškinti diagnozę paskirtas instrumentinė neinvazinis (nepažeidžiant audinių vientisumo) tyrimo metodus:

    

 • rentgenograma;
 •   

 • artrografijai;
 •   

 • sonografija (ultragarso vaizdų gauti bendrų struktūrų,);
 •   

 • vaizdavimo, termografija.

Dėl naudojamų artroskopija minimaliai invazinių diagnostinių ir terapinių metodų. Su pradūrimo aptikti kraujo išsiliejimo buvimą sąnario.

žymens, pirma, bet ne tik žalos raiščių aparato staigus skausmas kelio. Ištempus, tai yra mažiau intensyvus, stiprus pertraukos. Abiem atvejais yra kraujavimas į storo jungiamojo audinio ar bendrą ertmę.

Po traumos pastebėti patinimas, skausmingumas. Be žalos srityje yra pastebimi mėlynė. Kai pertraukos pacientas yra beveik neįmanoma remtis galūnės vaikščioti be pagalbos.

Terapinės priemonės priklauso nuo raiščių aparato laipsnis.

Pagrindiniai gydymo metodai:

    

 • konservatorius,
 •   

 • chirurgija (susiuvimo),
 •   

 • chirurginis plastinė chirurgija su transplantantų naudojimo.

Kai ruožas plaučių, dalinė žalą rodo ramų, šalto dvi dienas. Nustatyti griežtą slėgio tvarstį. Palaipsniui plečiasi gydymą. Pridėta šiluminės procedūros, kineziterapija, mankšta terapija, masažas. Neįgalūs susitraukia apie 5 – 7 dienų. Su amžiumi, didinant trukmę išieškojimo.

Jei tyrimo metu nustatyta, kaulų fragmentas atskyrimą, tada buvo visiškai plyšimas raiščių. Visi simptomai labiau išryškėja. Yra stiprus skausmas. Pėsčiomis neįmanomapulti. Jaučiasi “laisvumas” iš kelio. Bendras sukaupti didelį kiekį kraujyje. Klinikiniai požymiai atidėtas 3 – 4 savaites.

Apmokestinimo patempimų ir plyšimų principai yra panašūs. Vietoj bandaging taikyti Gipsas iki 6 savaičių. Dėl raumenų atrofijos prevencija karto paskirs kineziterapija. Restauravimas sąnario funkcijos yra lėtas, kartais vėluoja 6 – 8 mėnesius. Sunkiais arba pakartotinių atvejais žalos yra galimos komplikacijos, pavyzdžiui, osteoartrito, sinovito, sąnarių nestabilumą.

Prevencija

Visi vyrai patenka, o ne vieną kartą. Bet ne kiekvieną lašelį galai sužalojimų ligamentous aparato. Galbūt jums reikia, kad būtų galima tinkamai nusileisti. Bet netinkamu laiku dėmesys yra sunku. Tik vienas dalykas – prevencija.

sportininkai, sukūrė specialius pritaikymus, kad apsaugotų kelio sąnarius. Jie turi būti naudojami ne tik varžybose, bet jei treniruotės.

Minkštas kelio, pageidautina atlikti žmonėms, kurie yra linkę į žalos. Ši kategorija apima osteoporoze sergantiems pacientams, degeneracinių, uždegiminių ligų kelio sąnario. Casual shoes turėtų sutapti su jo kojų dydį. Būti patvarus, neslidus. Senyvi pacientai, o vaikščioti geriau naudoti lazdą su antgaliu.

Žala kelio geriau išvengti, nei gydyti ilgai sunku. Tačiau ne visada įmanoma išvengti traumų, jie atsiranda dėl aplinkybių, nepriklausančių nuo mūsų kontrolės. Nepriklausomai nuo amžiaus, sveikatos būklės, turi naudoti visas prevencines priemones išsaugoti raiščių aparato vientisumą.

Reabilitacija po raiščių plyšimas

reabilitacija po traumos į priekinio kryžminio raiščio (ACL), užpakalinės kryžminio raiščių ir šoninis raiščiai turi vieną grandinės reabilitacijos ir gali skirtis tik kalbant apie atsigavimo priklauso nuo paciento amžiaus, gyvenimo būdo, tikslų reabilitacijos (grąžinimo Bolshoy sporto, mėgėjų sportas, gyvenimo grąžinimo prieš traumos).

Sužinokite daugiau apie grąžinantį gydymą po ašarojimas kelio raiščių

sąlygos reabilitacijos (bendra)

    

 • konservatyvus gydymas: 1.5 – 3 mėnesių;
 •   

 • po raiščių PLASTY (operacija): 4-6 mėn.

Kūnas, ar tai būtų žalos arba chirurgija, reaguoja taip pat, – patinimas, raumenų spazmai ir skausmas. Iš – ilgas imobilizacijos įvyksta atrofija šlaunies raumenis. Kad prarasti raumenų apimtis yra pakankama, kaip rodo patirtis, vieną – dvi savaites nuo neaktyvumo.

Mūsų sąnario būklė priklauso nuo mūsų raumenų būklę. Kodėl? Nes kai vaikščiojimas, bėgimas dauguma apkrovos imtis raumenų, tuo tarpu gerai išsivystę raumenys nėra visa našta gula ant sąnarių paviršių kelio sąnario, todėl patinimas, skausmas, sustingimas ir pan. Remiantis tuo, kas išdėstyta, galima nustatyti pasyvaus tikslą (ir apie ir aktyvus) etapo kelio raiščių plyšimo reabilitacijos.

PASYVUSIS reabilitacijos etapas

Šiuo metu neapima visų fizinių pratimų, nes jūs net negalite duoti ašinę apkrovą sąnario.

tikslai:

    

 1. Nuimkite edema fizinio procedūros, įvyniojimai, šalta ir kinezioteypirovaniya.
 2.   

 3. Sumažinti raumenų spazmas per limfos drenažas masažas.
 4.   

 5. Pašalinti skausmą (sumažinimą edemos ir spazmas veda prie skausmo sumažinimo).
 6.   

 7. Jei norite atgauti kontrolę klubų raumenis ir stiprinti juos electromyostimulation.
 8.   

 9. pagerinti pasyvus judesio spektrą į sąnario.
 10.   

 11. Jei norite pasiekti būseną, kurioje bus galima vaikščioti be ramentų.
 12.   

 13. Bendras tikslas pasyvaus etapo preparato gali būti vadinamas sąnarių ir raumenų tolesniam reabilitacijos fizinio terapijos kambaryje.

Mes siūlome vieną iš pratimų, kuriuos galite atlikti šiame etape “, Izometrinė keturgalvio įtampą.”

Pradinė padėtis: sėdi ant grindų, kojos tiesios, nugaros tiesios, rankos ant grindų, akyse yra nukreiptas į girnelės.

    

 1. Sumažinti keturgalvio raumens taip, kad girnelė buvo sugriežtintos. Jei ne, tuomet jūs esate neteisus atlikti pratimus ir reikia bandyti vėl ir vėl, kol neveiks.
 2.   

 3. Nustatyti padėtį 3-5 sekundes.
 4.   

 5. Relax.
 6.   

 7. atlikti pratimą 25 kartų 3 rinkinių, keletą kartų per dieną.
 8.   

 9. pasiekti pasyvaus etapą reabilitacijos tikslais, mes pereisime prie aktyvaus etapo, kuris gali būti padalintas į 4 etapus, kurių kiekvienas siekia savo tikslo.

Izometrinė keturgalviame padermės

IP: sėdi ant grindų, ištieskite savo darbo koją, antrą koją tiesią arba sulenkta kelio, rankas už nugaros, nugaros tiesios.

1. Traukdami pirštą, supjaustyti keturgalvio 2. Laikykite pozicijos 5 sekundes.

2 . SP (2 sekundės). 4. Pakartokite pratimą 15 kartų.

I etapas aktyvi reabilitacijos

Trukmė:, 4-8 savaites po operacijos.

Šiuo metu visi pratimai atliekami švelniai į gulint ar sėdint, išskyrus kai naudotis. Šiuo atveju reabilitacijos po ašarojimas kelio raiščių nepaisant įspūdingų sąlygomis nekelia rimtų nepatogumų pacientui.

Tikslai ir uždaviniai I etapas: “

    

 1. Jei norite atgauti kontrolę nuo valdomas kojos šlaunies raumenų, kurias stiprumo mokymas ir ne tik.
 2.   

 3. Skatinti raumenų jėgą ir ištvermę į statinės apkrovos, ypač į keturgalvio šlaunies galvos viduje, o užpakalinės grupės šlaunies raumenų ir blauzdos, kurios teikia atkūrimą remia gebėjimas kojų plėtrą.
 4.   

 5. Skatinti visu ūgiu kelio pasiekti ikipratimas lankstumas.
 6.   

 7. Norėdami pasiekti lenkimo kelio iki 90?, Atliekant stiprumo mokymas ir lankstumas pratimus, taip pat masažo metodus, kurie apima minkštųjų audinių mobilizacija aplink kelio, girnelę ir kitus įvairius kampą.
 8.   

 9. Skatinti proprioceptive jautrumo, reikalingi kelio sąnario stabilumo grąžą atlikti balanso pratimus.
 10.   

 11. formavimas teisingai eisena, kuri yra įmanoma tik pasiekti minėtus tikslus.

Pavyzdys pratimai atliekami šiame etape:

Kėlimo kojas su koeficiento, gulėti ant nugaros.

Pradinė pozicija (IP):

Gulėti ant nugaros, rankos prie jo šonų, sveikas kojos yra sulenktos ties kelio, pėdos ant grindų, kitas kojos tiesios 5 cm virš grindų, kojinės ant. Tuo paciento svoriniai nominalų 1 arba 2 kg, priklausomai nuo paciento būklės raumenų koja.

    

 1. Lėtai pakelkite koją į 45 kampu? (Atkuriami įtempimas keturgalviame raumenų, kuriuos mes sužinojome ne iš pasyvios reabilitacijos etape – tai yra svarbu),.
 2.   

 3. Nustatyti padėtį 2-3 sekundes.
 4.   

 5. Priimti IP.
 6.   

 7. atlikti pratimą 15 kartų 3 rinkinių.

Pagrindinis dalykas, reikia atsiminti, kad tai padaryti pratimas yra, kad kojos turi būti kaip galima tiesiau, girnelė pabandyti atsigriebti dėl streso keturgalvio, kojinių visada ištempti daugiau ir padaryti pratima reikia lėtai be trūkčiojimas. Stebint visus regeneracinės medicinos principus, reabilitacijos pažeistų kelio raiščių vyks taip veiksmingai, kaip įmanoma ir be jokių problemų.

Pasak tikslus ir uždavinius I etapo įgyvendinimo, mes einame į II etapą aktyvaus etapo reabilitacijai.

II etapas aktyvus reabilitacijos

trukmė:8-12 savaičių po operacijos

Šiuo metu siūlome atlikti daugiau sudėtingų pratimai atliekami pirmiausia stovi ir labiausiai artimas, kad fizinis judėjimas, kaip vaikščiojimas, ir tt Iš esmės pratimai atliekami su plėstuvai slidininkas treniruokliu BOSU (pusrutulio) arba batuto yra pridėtas prie formos taip paprasta, o iš tiesų slozhnokoordinatsionnye pratimai kaip pritūpimai (ne svorio ar lengvas) arba lunges ir tt

tikslai ir uždaviniai II pakopos:

    

 1. Skatinti tolesnę plėtrą stiprumo, galios ir ištvermės raumenų šlaunies ir blauzdos, atliekant sudėtingesnius galios ir koordinavimo pratimus.
 2.   

 3. Kad būtų pasiektas tikslas lenkimo kelio 60 ?.
 4. kampas
    

 5. Norėdami skatinti proprioceptive jautrumo kelio tobulinimą atliekant balanso pratimus plikas arba batuto.
 6.   

 7. Paruoškite raumenis veikia pratimus atliekant pareikšti pratimus (įvairių išpuolių plikomis ir kt.).
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Pavyzdys pasinaudoja šio etapo: “macho pirmyn su plėstuvai”

Pirma, jums reikia pridėti prie apatinės geležinkelių Švedijos sienos skečiamuoju ir drabužiai slidininkas kilpos Expander kojose (kulkšnies į plotą).

Pradinė pozicija (IP):

Su nugaros prie sienos barų, atstumas truko Expander, rankas ant juosmens, nugaros tiesios.

    

 1. Lėtas atlikti supasi judėjimą į priekį, patraukite kojinių (pakartoti įtempimas keturgalvio raumens, kuris mes sužinojome ne iš pasyvios reabilitacijos etape – tai yra svarbu).
 2.   

 3. Nustatyti padėtį 2-3 sekundes.
 4.   

 5. Lėtai grįžkite į TL, bet kojos, o ant grindų ne.
 6.   

 7. atlikti pratimą 15 kartų 3 rinkinių.

Ar šis pratimas turėtų būti paciento ir sveikos kojos. Tas faktas, kad viena koja, kad yra ant grindų taip geraity padangos, taip pat darbo (jei ne daugiau), ir jokios žalos bus išlaikyti pusiausvyrą ant pažeistos kojos už mus.

Tuo antrojo etapo gydytojas pabaigoje – pacientų reabilitacijos specialistas įvertina raumenų būklę (ar gerai išvystyta vidaus galvos keturgalvio, taip pat užpakalinės grupės šlaunies raumenų ir blauzdos), bendra būklė (yra patinimas ar ne). Jei patikrinimų rezultatai yra patenkinami, gydytojas rekomendavo perkelti į III etapas aktyvios reabilitacijos.

II etapas aktyvus reabilitacijos

Trukmė:12-16 savaitės po operacijos.

Šiuo metu mes pradėsime naudoti svorio mokymo ištiesinti ir sulenkite į straipsnį režimu kojas – dinamiką, inercijos pratimą ant batuto ar plikas.

tikslai ir tikslai III fazės:

    

 1. Skatinti stiprumo, galios ir raumenų ištvermės padidėjimą be skausmo.
 2.   

 3. Skatinti laipsnišką sugrįžimą į funkcinių veikla būdinga ypač sporto.
 4.   

 5. Gebėjimas paleisti įprastu būdu.
 6.   

 7. Norėdami pasiekti visišką lenkimo ir pratęsti kelio.
 8.   

 9. Norėdami pasiekti raumenų apimtis gerklės pėdų lygus tūris sveikų raumenų. Skirtumas kiekis negali viršyti 20%.
 10.   

 11. Sukurti teisingą variklis stereotipas nusileidimą nušokęs atliekant plyometric pratimus su ir be kliūčių.

Po dviejų savaičių pratybų maitinimo simuliatoriai pacientų patiria funkcinis testas pasirengimą operuotąja galūnės į cross-country ir šokinėjimą pratimai.

pavyzdys III fazės pratybų, kuriomis siekiama iš keturgalvio plėtros dinamikos straipsnis režimu “kojų pratęsimo sėdi simuliatorius”.

Sėdi nugaros sklandžiai, nugaros prispaudžiama treniruoklio nugaros, blauzdikaulio sandariai Ribojasi ritinių, kelio sąnario turi kampo didesniu nei 90 laipsnių, klubų ne ilgiau kaip sėdynės.

    

 1. Flex – pazgibat koją kelio sąnario 30 sekundžių. Per šį laiką turite laiko tai padaryti 20-24 pakartojimų. Tokie metodai turėtų būti 3. Poilsis tarp serijų 30 sekundžių.
 2.   

 3. judėjimas turėtų būti sklandžiai (be trūktelėjimo).
 4.   

 5. deginimo pojūtis raumenų yra pratybų teisingumą priemonė.

dinamiška straipsnis pratimas yra atliekamas du kartus per savaitę, viena treniruotė žvalumo charakterį, antrasis – kurti. po kelių savaičių, su teigiamo rezultato testavimo pėsčiomis, mes pradedame bėgiojimą ir šokinėjimą pratimai. siekiant užkirsti kelią žalai pasikartoti – iš Atliekant veikia ir hopping programos tikslas. Gana dažnai pakartotinai žalos atsitinka dėl negalėjimo tinkamai žemę po šuolio, neteisinga variklis stereotipas moterų taip pat gali sukelti patinimas ir skausmas kelio sąnario. Norėdami sužinoti, kaip alternatyvaus energijos ir kryžminio mokymo pasakys savo reabilitacijos specialisto.

kelio sąnario struktūros. Žala menisko. Kryžminis raištis plyšimas

Atsiliepimai iš mūsų pacientų

Menyascheva Aa.

Aš norėčiau išreikšti savo padėką klinikoje “naujas žingsnis” ir darbuotojai! Reabilitacijos po operacijos buvo patogus ir visiškai neskausminga. Geležinkeliai E. puikus specialistas, labai dėmesingi gydytojas, nuostabus žmogus! Dėkoju tabakas Romos Sergeyevich, kuris yra labai prieinamos ir vykdo klases, kruopščiai taikomos visiems pacientams. Norėčiau pabrėžti, Dėmesingas, nuostabių merginų retsepshene! Dėkojame!

Smirnovo VE.

atsigauti nuo kelio traumos. Centre labai daug. Atkurti palaipsniui didinant krūvį, kuris yra labai gražus. Reaguoja ir laiku koreguoti pažeistą bendrą mokymo programą. Žmogaus santykiai. Tada matysime. Iš sėkmės ir klestėjimo centras!

Amroli Larisa S.

Aš išreikšti padėką visiems “naujas žingsnis” darbuotojus. ypač NatalijaAnatolevne. ACL plyšimas be operacijos, trūksta kremzlės sugadintas šoninis šlaunies krumplio. Iš kairės pirmoji procedūra, be ramentas. Labai nustebino, išgydyti, paaiškino, ką daryti ir kaip. Dirbome profesionaliai su manimi! Ačiū jums visiems geros sveikatos ir visiems – visas išmokas

!

Rumyantsev Tatjana Stepanovna

Rašau jums perpildyta su dėkingumu prasme už darbą pradinis fazė. Aš ypač norėčiau padėkoti dr traumatologo Temir Paton Ondar. Taigi daug dėmesio, priežiūros ir jautrumas pacientų nemačiau niekur kitur, net Amerikoje, kur turėjau gyventi ilgą laiką. Labai gerai medaus. darbuotojai, ypač Eugenijus Dubinin, fizioterapija darbuotojai (visi). Dar kartą ačiū ir tave pamatyti rugpjūtį.

Išieškojimas iš kelio po traumos

Jei pažeistas sąnarys yra svarbūs etapai jo atkūrimo. išieškojimo laikotarpis gali būti taip skausminga, kaip traumos metu, bet grįžti prie įprastų krovinį turėtų laikytis visų gydytojo rekomendacijų.

Schemos ir etapai reabilitacijos po kelio traumos

Sužalojimai į kelio sąnario įvyksta tiesioginis poveikis arba rudenį. Tokie sužeidimai dažnai kenčia nuo dalyvaujančių žmonių aktyvus sportas ir nepriežiūros gynimo.

atsigavimo kelio raiščių traumos laikotarpius po vyksta susilygino su terapiniais metodais ir apima:

    

 1. imobilizacijos etapas – nustatyti sužeistą galūnės gipso arba petnešomis už jos nejudrumas ir užtikrinti taiką. Priemonės, kurių imamasi, yra siekiama atkurti kraujotaką ir sumažinti edemą. Mes negalime leisti, sąaugų, atrofija, kontraktūrų Jungtiniame.
 2.   

 3. Antrajame etape, nuimkite tvarstį ir pristatyti pratimai už kelio sąnario vystymuisi. Medicininė reabilitacija padeda išvengti raumenų silpnumą ir prasideda pasyvių pratimų, kojos lėtai sulenktais ir ištiesinimą, taip palaipsniui parengiamuosiuosetavlivayas vaikščioti be petnešomis ir palaikymas. Ar ne staiga į apkrovą ir vykdyti bendrus mokymus su stipriu skausmu išvaizdos.
 4.   

 5. Trečiasis etapas reabilitacijos yra susijęs su visiškai atsistato iš kelio raiščių. Vyras grįžta į įprastą veiklą ar sporto veikla. Dėvėti apsauginę ekipiruotę rekomenduojama iki 6 mėnesių nuo traumos dienos.

šį laikotarpį yra naudinga plaukti arba važiuoti stacionarus dviratis.

Pagrindiniai atkuriamosios procedūros

bendros ilgalaikei reabilitacijai ir apims kelis metodus.

posėdžiai Masažuojant yra naudojamas kaip pagrindinis būdas kartu su pratimų, skirtų kelio sąnario vystymuisi po lūžio. Masažas yra vartojamas per pirmąsias kelias dienas po traumos ir taikant pleistrą. Jis pagerina kraujo apytaką ir skatina medžiagų apykaitą, taip mažėja patinimas ir išvengti raumenų atrofija.

, posėdžiai turėtų prasidėti sveikos galūnės, palaipsniui pereinant prie paciento. pašalinimo persirengimo procedūros apsaugo nuo kontraktūrų vystymosi metu.

Fizioterapija

fizioterapijos procedūros yra labai svarbi atkūrimo laikotarpiu, po to, kai kelio raiščių plyšimo,, sumušimų, kamienas keturgalviame šlaunies raumenų ir kitų traumų.

    

 • elektroforezė su narkotikais;
 •   

 • magnetinė terapija;
 •   

 • lazeris;
 •   

 • parafino arba purvo aplikacijos.

Kursai aparatūros poveikis pagerinti kraujotaką ir sumažinti skausmą. Dėl to, kad į limfos edema ir apsaugo nuo komplikacijų stimuliacijos mažinimo.

fizioterapijos procedūros skiria gydantis gydytojas ir turi būti atliekamas visą kursą.

Tai neįmanoma savarankiškai paskirti ar atšaukti paskirtą gydymą, nes jis veda į pablogėjimo.

Sporto įranga ir aparatai genties

Programavimo

kelio po traumos reabilitacijosgali būti atliekamas naudojant specialius simuliatoriai.

Jie būna kelių formų:

    

 • įtaisai, skirti lenkiant ir tiesiant galūnių;
 •   

 • dviratis;
 •   

 • bėgimo takelis;
 •   

 • imitatorių.

Pratimai duomenys aparatai suteikti teigiamą poveikį iš kojos sąnarių ir naudojamas tais atvejais, kai ilgą dėvėti Gipsas arba kai skausmas susijęs su raumenų atrofija.

Visi simuliatoriai yra įrengta nuotolinio valdymo reguliuoti greitį, amplitudę, dažnį, ir laipsnį streso, kai daro fizinę terapiją.

Prieš pratimai ant mašinos, perskaitykite instrukcijas, nes yra kontraindikacijų (infekcinės ligos, osteosintezė, venų išsiplėtimas, ir tt).

įrankiai turėtų suteikti visą įmanomą apkrova su palaipsniui didinti.

Iš eilines tikslas:

    

 • Norėdami atkurti funkcinį pajėgumą sąnario.
 •   

 • Atsikratyti kontraktūros.
 •   

 • padėti žmonėms, kurie po sunkios operacijos (sąnarių pakeitimo), ir ilgą laiką lovos režimas negali vaikščioti.

Pratimai

turėtų sušilti koją, padaryti šiek tiek apšilimo prieš pratimai pradžia kelio nuo traumų. Ar ne staiga pakrovimo galūnę. gimnastikos užsiėmimus vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms, turėtų būti atliekami vadovaujant instruktoriui ar šeimos nario priežiūros priežiūros.

Reabilitacijos pratimai

Pratimai yra siekiama didinti ląstelinio imunitetą ir trofizmo stimuliacija audiniuose. Šiuo metu naudojimo dozuojamas vaikščioti, mokymai treniruokliai, reguliariai stresą ir tempimas šlaunies raumenis ir nepagailės pratimai pažeistą galūnę.

Tai reikia derinti užsiėmimus su masažu, kineziterapija ir dietos sumažinti apkrovą sąnariams.

Tai naudinga atlikti mokymus su gimnastikos elementais tempimo ir stiprinimo svyazochnogprietaiso ir užkirsti kelią sutrumpinti galūnių.

Kurti pratimus

Fizioterapija padeda pagerinti variklio gebėjimas sąnario.

Pavyzdys pamokos planas:

    

 1. Virsmo kūno laukiame kojų, bando liesti grindų rankas.
 2.   

 3. Sėdi ant kieto paviršiaus, lenkimo ir ištiesinti kelio.
 4.   

 5. toje pačioje padėtyje, pakelkite sužeistą galūnę ir jį laikyti.
 6.   

 7. Naudotis imituoti dviračių.
 8.   

 9. negilių pritūpimai.

turi būti padidintas pasikartojimų skaičius kiekvieną kartą.

Pratimai kelio po pakartotinių traumų

Svarbu įtraukti jogos pratimų ir tempimo už ligamentous aparato vystymosi elementus.

    

 1. sėdint viena koja traukti, sustabdyti kitas dedamas ant ištiesintos kojos šlaunį. Švelniai paspauskite ant sulenktos kojos kelis kartus kelio.
 2.   

 3. toje pačioje padėtyje, ištiesti rankas į kojines.
 4.   

 5. Sėdi ant grindų, prijunkite vienintelis ir traukti juos per. Atlikti judesių, imituojantis drugelis plazdėjimas.
 6.   

 7. Jei norite atsisėsti ant kėdės ir jo kojos atskirai, lenkimo ant kelio. Ištraukite savo kelio vienas kitam, neatsižvelgiant koją nuo grindų.

pratimų po operacijos

komplektas

Kursai prasideda ne anksčiau 7 dienas po operacijos.

    

 • Gulėti ant nugaros, pakelkite pažeistą galūnę ir laikyti jį per kelias sekundes.
 •   

 • Tuo pačiu pėdos padėtį lenkimo ir tempimo klubo raumenis. Tada įdėti prie kojų konstrukcija ir paspauskite ant jo kojų.
 •   

 • Nuolatinis ne paramos, išlaikyti svorį ant sulenktos kojos.
 •   

 • pėdų pirštais objektai iš skirtingų dydžių ir formų.
 •   

 • Rise jūsų pirštai ir laikydami kūną tokioje padėtyje.
 •   

 • Pritūpimai ant sveikos kojos.
 •   

 • Zashagivanie kalvos. Palaipsniui įkelti veikė galūnę, perkelti savo kūno svorį.
 • Mokymas pėsčiomis. Tai geriausia vaikščioti parke, nuo 10-15 minučių pėsčiomis iki laiką didėja.
 •   

 • paleisti gali būti atliekami klases ne anksčiau kaip 6-8 savaites po operacijos.

greitai atkurti principai

Siekiant sumažinti reabilitacijos laikotarpis yra būtinas siekiant įgyvendinti rekomendacijas:

    

 • dozavimo pratybų: stebėti veiklą ir poilsio;
 •   

 • Reguliari mankšta ir mokymas;
 •   

 • dietos;
 •   

 • vidutinio sunkumo apkrovos su palaipsniui didinti;
 •   

 • nustatytą kursą fizioterapijos įgyvendinimas;
 •   

 • masažas ar savarankiškai minkymo raumenų po treniruotės.

Prevencija ir jo atkryčio profilaktika

Siekiant išvengti pakartotinio sužalojimo ir komplikacijų, turite laikytis taisyklių:

    

 1. Atlikti gydytojo rekomendaciją.
 2.   

 3. Pastoviai darome nustatytus pratimus ryte.
 4.   

 5. Įtraukti važiavimas dviračiu, plaukimas, joga.
 6.   

 7. Mityba – išimtis Greitasis meniu angliavandenių, bandelės, greito maisto, sūrus ir rūkyti gaminiai.
 8.   

 9. Užbaigti atmetimas blogų įpročių, ypač nuo alkoholinių gėrimų: alkoholis lėtina atsigavimą, išskalaujant naudingų elementų kaulo.
 10.   

 11. Dažniausiai pasivaikščiojimas gryname ore.
 12.   

 13. Laikykitės saugos darbo vietoje ir namuose.
 14.   

 15. Kai fizinis lavinimas Mūvėti apsaugines priemonė artikuliacijos.
 16.   

 17. Pikapai batus sezonui, žiemą bandyti vaikščioti takais, padengtas smėliu ar druska.
 18.   

 19. Nekelkite svorius, o ne įkelti koją.
 20.   

 21. Jūs negalite užsiimti tam tikra sporto šakų išgijimo (slidinėjimas, bėgimas šokinėja, gimnastika).
 22.   

 23. Jei skauda kelio pas gydytoją dėl būtino tyrimo ir gydymo.

Atstatymas nuo traumų ir sužalojimų prevencija -svarbus žingsnis būtinas siekiant atkurti sąnarių funkciją ir įprastą judesių amplitudė. Reabilitacijos yra individualus ir reikalauja pastangų ir kantrybės programas.

stiprinimas kelio raiščiai ir raumenys

kelio sąnario turi labai didelę apkrovą, o jo funkcija yra labai priklausoma nuo iš virvučių įvairovei valstybės. Nei jie yra stipresni ir lankstesni, labiau stabili sąnarių, todėl yra mažiau priklausomi nuo traumos. kelio raiščių stiprinimui – labai realus įvykis yra tas pats kaip raumenų stiprinimui. Tai pasiekiama reguliariais, specialiais pratimais ir laikantis dietos.

Kai būtina stiprinti kelio raiščių

Kelio Raištis vienetas patiria pastovus apkrova turintis blauzdikaulio ir šlaunikaulio įprastu anatominę padėtį vienas kito atžvilgiu, pateikti bendrą stabilumą. Iš raiščių stiprumas – ne tik įgimta anatomijos funkcija, bet ir gyvenimo būdą, kuris verčia žmones

rezultatas.

Tai turėtų būti daroma per visą gyvenimą. Tai ypač pasakytina apie žmones, kurių antsvoris, sėdimas darbas, arba atvirkščiai, su padidėjusiu fiziniu aktyvumu. Jei raiščių sužalojimas vis dėlto įvyko, kaip ateityje užtikrinti savo jėgas, užkirsti kelią pakartotiniam žalos? Metodai stiprinti tas pats, jie apima fizinę bei masažu, , kuris laiko ekspertas, kurių išmatuotas apkrovos:

    

 • Po patempimų;
 •   

 • Po įvairaus laipsnio ašaros ir ašaros
 •   

 • Po operacijos, plastiko raiščių keitimas.

kontraindikacijos pratimai stiprinti kelio raiščių ne, išskyrus atvejus, kai kelio sąnario nestabilumas, kai pirmą kartą turi atlikti gydymą, ir tada atsigavimo laikotarpis pradėti stiprinti raištis aparatus.

Apšilimo prieš treniruotę

būtina prieš atliekant pratimą yra mokyti, arba vadinamasis “pumpuoja” raumenis – keturgalvis-oji klubo ir šlaunies. Raumenų apšilimui pašalina kliūtis, kad jie gali sukurti dėl reflekso susitraukimo atkūrimo laikotarpiu po traumos.

Kad sušilti Vienos kojos lunges raumenis pateikti tupint ant savo kelio į stačiu kampu, o kitas kojos su kelio turėtų liesti grindis. Pratimai Pakartokite 10 kartų, tada dirba antrame kojų raumenys.

Pratimai stiprinti kelio sąnarių ir raiščių

Pratimai stiprinti kelio sąnarius ir raiščius, taip pat visas raumenų grupes, siekiant užtikrinti jų judesiai gali būti atliekami gulint, sėdint ar stovint. Štai pavyzdys rinkinys iš efektyviausių pratimai stiprinti kelio raiščių:

    

 • stovintįdėti vieną koją ant kėdės, lenkimo ją tuo stačiu kampu kelio, kitas kojos lėtai sulenkti kol jis priglus prie kelio, tarsi pritūpęs ant jo, pakartokite nuo 10 iki 20 kartų, palaipsniui didinant apkrovą kiekvienos pėdos;
 •   

 • Paimkitekėdė kojas vietą ir padėkite ant grindų su išsiskyrė pėdos, pabandykite prijungti šlaunį, išlaikant tuo pačiu langelio grindų ir nekeisdami savo poziciją, taip pat atlikti nuo 10 iki 20 kartų
 •   

 • stiprinimas raumenys, lenkiamasis raumuo kelio: stovi žengti žingsnį į šoną, lenkimo koją, ranką ant savo šlaunies ir juos kvietė pėsčiomis, nes ji buvo, pavasarį ir gilinti pikis ir pritūpęs, pakartokite nuo 10 iki 20 kartų kiekvienas kojos;
 •   

 • stiprinimas raumenųblauzdos: stovint su savo kojos pečių plotyje, šiek tiek pasilenkti į priekį, sėdėti pusę – į stačiu kampu per kelius, atsistoti, atsistoti tiesiai. Atlikti 10-20 kartų;

Pratimai tempimo kelio sąnario:

    

 • gulintAtgal kojos sulenktos klubo ir kelio sąnario kampas 90 °, ginklų tiesiai prie šonų, presuoti į grindis. Šioje padėtyje, ištieskite koją kelio sąnario vertikaliaith jos nuostatas. Padaryti negali įtikti visiems, o ne iš karto, todėl Jums gali būti partnerio pagalbos;
 •   

 • Atsigulkite ant nugarosviena koja sulenkta per kelio, pėdos remiasi į grindis, o kitas ištiesinta koja pakelti nuo grindų 30 cm, pajėgi padaryti pėdos Lankstymas atgal – pirštai “On” sulaikytas kiek įmanoma, bet ne mažiau kaip 30 sekundžių ir pakartokite ant kiekvienos kojos 10-15 kartų.

Tai tik keli pavyzdžiai, fizinių pratimų, ir yra daug iš jų – autoriaus nuosavybė garsaus gydytojo, naudojant moderni treniruoklių prietaisus su stebėsena ir dozavimo krovinių. Taip pat sustiprinti raiščius ir raumenis kelio padėti šiuos veiksmus:

    

 • Nuolatinis praktika joga;
 •   

 • Plaukimas ir laiptų laipiojimo;
 •   

 • Ėjimo;
 •   

 • dviračiais.

iš didelio pasirinkimo, bet tiems, kurie patyrė traumą, sudėtingų terapinių pratimų turėtų pasirinkti specialistą.

Dr. Bubnovskaya technika

dr Bubnovsky šiandien yra viena iš pirmaujančių reabilitacijos specialisto, jie sukūrė efektyvią aparatūros ir sistemos atkūrimas raumenų, kaulų, sąnarių ir raiščių. jų esmė yra siekiama sustiprinti raumenis ir raiščius,tempimo ir padidinti atstumą tarp sąnarių kaulų, užtikrinant didesnę judėjimo laisvę, ir tuo pačiu metu didinant jų stabilumą.

savo patirtimi metodų pagrindas yra, pilnas anatomijos ir funkcionalus atsigavimas po sunkių traumų, todėl jo dizainas yra tiesiog “įdėti ant savo kojų”, pacientams, sergantiems įvairiomis ligomis šilumvežio organus.

Gimnastika pagal Profesorius Dikul

metodu

Daugelis populiarumo įgijo iki sąnarių gimnastikos profesorius Dikul metodu. Ji skirta pirmiausia išieškoti iš įvairių traumų:

    

 • Šalinama raumenų išsekimo;
 •   

 • Steemuliacija regeneracinius procesus;
 •   

 • Geresnis cirkuliacija;
 •   

 • atkūrimas stabilumą ir judesio spektrą į sąnario.

Būtinai atliekamas pirmiausia obschegigienicheskih rinkinį pratimus pagerinti visų kūno raumenų tonusą ir normalizuoti kraujotaką. Tada per dieną pacientas turi pakartotinai atlikti specialius įrenginius ligoniams galūnes yra gydytojas.

Yra yra laipsniškas reabilitacijos sistemos Dikulja su laipsniško komplikacija kompleksų, ir padidinti apkrovos, taip pat sukūrė ir instruktorių. Visa tai yra prieinama specialiose reabilitacijos centruose. Metodas Dikulja pateikiami video – interviu su autoriumi:

Kaip sustiprinti kelio sąnarius ir raiščius paleisti

Veikia rimtą apkrova kelio raiščių. Pagal statistinius duomenis, beveik 80% sportininkų bėgikų turite problemų su savo kelio, nes mokymo trūkumas, nepakankamas stiprumas ligamentous aparatus.

Yra specialios priemonės siekiant sustiprinti kelio sąnarius, kurie naudojami sportininkų, bėgikai įvairias bendruomenes. Tokių pratimų yra:

    
 • Įtempimo sąnarių – stovi lenkimo ir tempimo kojas į horizontalią lygiu, sėdimoje padėtyje su traukiant kojines;
 •   

 • lunges pėdų priekį lenkimo prie kelio ir kėlimo;
 •   

 • Pritūpimai su kojų toli viena nuo kitos;
 •   

 • Pritūpimai, piešimas jai atgal nuo sienos.

Bet kuris iš šių pratimų turi būti atliekama iš anksto, prieš pabėgioti.

Kaip sustiprinti kelio po

traumos

Priemonės sustiprinti kelio raiščių po sužeidimo, ypač po operacijos, turėtų būti atliekamas specialių metodų, atsižvelgiant į ligos požymius į individualaus paciento. Jie gydytojas per reabilitacijos laikotarpiu, pradedant nuo paprasčiausių pratimų, tada klasėje ir padidinti sudėtingumąSia.

Po raiščių pavojingų traumos šokinėja, bėgimas, kėlimo svorius, taip pat pavojinga pernelyg švelnus požiūris į sąnarį, trūksta pratybų. Tai reikėtų prisiminti, ir visi veiksmai yra suderinti su reabilitacijos specialisto gydytoją.

Masažo terapija sustiprinti sąnarius

Masažas – ne tik maloni procedūra, derinama su pratimais, jis vaidina svarbų vaidmenį stiprinant kelio raiščių aparatą. Masažas stiprinti kelio raiščių ir girnelė pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą Jungtiniame audinių, sušildo raumenų spazmas ir atleidžia juos.

Kvalifikuoti specialistai gerai žino, kad tai yra nepriimtina šiurkščiai manipuliuoti tiesiogiai patrinti sąnario srityje tai veda į dirginimą, žalos jo audiniuose.

Idealus – pilnas masažas visos galūnės, kai bendra gautų optimalią kraujotaką ir judėjimo laisvę, ir turi atitikti jo specialistas. Paprastai nustatytos masažo 10-15 žinoma, ir tada padaryti pertrauką 1-3 mėnesius. Sportininkai parodyti daugiau procedūras, jų reguliariai vykdyti.

Mityba

labai svarbus yra įvaizdis ir dieta, kuri veikia tiek bendrą sveikatą ir sąnarių būklę, visų pirma. Jo pagrindiniai principai kelio raiščių atsigavimo:

    

 • Išlaikyti atitikties kalorijų energijos sąnaudas;
 •   

 • “įtraukimas į pakankamais kiekiais produktų dietos,, dalyvauja kolageno formavimuisi: geliai, Maitinantis žuvies ir mėsos sultiniai, levanda želatinos;
 •   

 • Naudoti pakankamas kiekis natūralių vitaminųir mineralai, reikalingi palaikyti atkūrimo procesus: Daržovės, vaisiai, prieskoninės žolės, riešutai, grūdų patiekalus;
 •   

 • Išimtis prie nesveiko maisto dietos – gyvūnų aliejus, konservuoti ir rūkyti gaminiai, pusgaminiai, marinatų, gėrimų su priedais.

Privalomas įvykis – atsikratyti papildomų kilogramų, kurie sukuria pastovų perkrovos kelio lemti distrofiniai pokyčiai. Tai geriau pas specialistą, kuris padės greitai išspręsti šią problemą.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Viktoras sistema – svetainė ekspertas 1Travmpunkt

Lagranmasade