Katės alkūnės sąnarys

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Alkūnės kačių” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Veterinarijos klinika dr Shubin

g. Balakovo, ul. Trnavské, dienas 4. kūnus. 8-987-356-69-05

unjoint kablio formos (Alkūnės) procesas

Aprašymas ir priežastys

unjoint kablio formos (Alkūnės) procesas (ununited Alkūnės procesas (UAP))– iš alkūnės displazija didelių veislių forma, kurioje kablio formos priedas nėra tinkamą bendravimą su proksimalinės metafizio į alkūnkaulio. Haczyk vystosi iš antrinio centre kaulėjimas nuo alkūnkaulio ties 11-12 savaičių amžiaus ir lydyto su tuo 4-5 mėnesių amžiaus alkūnkaulio.

Siūloma kelis teorijas UAP: apraiškas osteochondroze, kurioje pažeidimas įvyksta laiku endochondral kaulėjimas ir pritvirtinti olecranon; streso dėl kremzlės sukelia pažeidimą kaulėjimas iš alkūnkaulio; paveldimumas; hormonai; maitinimosi sutrikimo; ūminis ar lėtinis žalos. Pagrindinė teorija iš pažeidimai sintezės proceso priežastis – išsigimimas Bloczkowy lygio ir asinchroninis kaulų augimo pažeidžiant bendrą sutapimas, ir padidino spaudimą olecranon, vėlesnėje proceso nestabilumas veda prie antrinio osteoartrito

plėtrą.

Klinikiniai požymiai

šunims linkusiems į didelių ir gigantiškų veislių liga, su dažnesni Vokiečių aviganis. Liga paprastai pasireiškia tarp 6-12 mėnesių vyresnio amžiaus gyvūnams amžiaus pagrindinė priežastis, dėl konvertavimo gali būti šlubuoti dėl antrinio osteoartrito. Pirminiai požymiai protarpinis šlubumas yra vienas arba abu kraštiniai, kuri blogėja po streso. Savininkai dažnai atkreipti dėmesį į eisenos sustingimas ryte arba po poilsio.

Kaiapžvalga paprastai pažymėtos klibošanas, eisena gali būti suvaržytas, nes mažesnės amplitudės judesiais alkūnės sąnario. Gyvūnas gali sėdėti ar stovėti su kojos išorėje pasukti pirštais. Antrinę osteoartrito buvimą – tikėtiną crepitus į lenkimo ir kabelio sujungimas yra taip pat tikėtina, kad nustatyti sąnarių ertmėje ir periarticular minkštųjų audinių edemą. Kai veikia sąnario ir palpuojami olecranon galima aptikti skausmas. Per fizinę apžiūrą svarbu palikti dėl peties sąnario Ramybė, siekiant išvengti klaidingo aptikimo pečių skausmo.

Diagnozė ir diferencinė diagnostika

Kai Radiografinis sąnarių tyrimas naudojamas trijų perspektyvų – standartinis šoninė, šoninė sulenktos per alkūnes ir craniocaudally su alkūnės sulenktos 30 laipsnių ir šiek tiek medially pasukti. Pageidautina, kad Radiografinis tyrimas elgesys abu kraštiniai, nes 20% nuostolių -35% atvejų gali būti dvišaliai. Labiausiai informatyvus šoninė projekcija pasilenkus alkūnė, tai leidžia labiau patikimai įvertinti asymphytous Haczyk – apibrėžti matomų radiolucent skiriančią liniją procesą alkūnkaulio. Be to, paveikslas vertinamas kitų formų alkūnės displazija (PR FCP.) Bei požymių antrinio osteoartrito – subchondral kaulų skleroze, kaulinių formavimo periarticular, minkštųjų audinių patinimas, sąnarių ertmėje ir minkštųjų audinių augmentacija aplink sąnarį. Radiografinis tyrimas Gyvūnų pagal 5 mėnesių amžiaus amžiaus – nesuaugimo hooklike procese laikoma normalų variantą.

diferencialinių diagnozių sąrašas jauniems gyvūnams yra Drėkinamasis infiltratų, fragmentuota ir panosteit koronoidny procesas.

Gydymas ir prognozės

Konservatyvusis gydymas yra taikomas suaugusių gyvūnų, turinčių vidurinį osteoartritu, jų chirurginis pašalinimas iš olecranon nesibaigia progresavimąsu antrinių degeneracinių sąnarių pażeidimo ir todėl nėra naudinga. Jauniems gyvūnams be reikšmingų antrinių pakitimų sąnario – standartinis gydymas yra chirurginis korekcija. Priklausomai nuo chirurgo pirmenybė, iš toliau nurodytų korekcijos metodų nebuvimas – unjoint pašalinimo procesas,, chirurginių ir fiksavimo varžto proceso palyginimas, osteotomios iš alkūnkaulio, kartu su tvirtinimo procese. Visi iš aukščiau išvardytų procedūrų yra atliekamas gyvūnų pagal 1 metų amžiaus, su degeneracinių bendrų pokyčiams daugelyje siūlės pažeidimo minimumo.

Visi pirmiau minėti metodai chirurginės korekcijos gali tik sulėtinti ligos eigą, tačiau ji negali išgydyti gyvūną visiškai, daugeliu atvejų neišvengiamai vidurinio osteoartrito išsidėstymą.

Valerijus Shubin, veterinarijos, Balakovo.

Veterinarijos klinika dr Shubin

g. Balakovo, ul. Trnavské, dienas 4. kūnus. 8-987-356-69-05

išnirimas ar panirimas į alkūnę dėl asinchroninio augimo dilbio

Aprašymas ir priežastys

išnirimas ar panirimas į alkūnę dėl indukcijos dilbio kaulų augimui atsiradusioms dėl priešlaikinio uždarymo augimo zonoje distalinio alkūnkaulio ir radialinių kaulus.

osteotomios – sekcijinės kaulų per jos storį, ostektomiya – pašalinant kaulų segmentas.

Ši liga išskirti dvi ligos formos: 1. sindromas išsivysto priešlaikinio uždarymo augimo srityse distalinio stipinkaulio ir alkūnkaulio į žalos fone; 2. sindromas šventė pirmiausia hondrodistrofichnyh uolų, vadinamų asinchroninis augimas spinduliu ir alkūnkaulio be jokių akivaizdžių sužalojimų. Asinchroniniai augimo veda į nesuderinamumas su alkūnės sąnario, dėl ženkliai sutrumpinti ar Alkūnės arba radialinė kaulų. Be gydymo, alkūnė nesuderinamumas veda prie antrinio osteoartrito vystymuisi (degeneracinė sąnarių liga).

Kai trumpesnis alkūnkaulio Bloczkowy klasės tęsiasi distaliai ir olecranon presai ant peties bloką. Kai kuriems šunims, ši sąlyga gali būti susijęs su ne-vieningos kablio formos išsikišusia dalimi. Be kitų šunų, tai gali sukelti kaukolės subluxation arba išnirimas radialinio galvos. Be to, tuo trumpesnis alkūnkaulis yra dažnai susijęs su kampiniu deformacijos galūnių, įskaitant valgus ir išorės rotacija. Sutrumpinti spindulys kaulų, galvos kaulai yra traukiamas distaliai ir nėra tinkamai sujungti su žastikaulio. Iš žastikaulio (sąnarių Block) vadovas yra taikomas tiesiogiai alkūnkaulio koronoidny procesą, ši sąlyga yra įtariamas kaip nenuoseklų koronoidnogo proceso priežastis. Spindulio sutrumpinimas yra paprastai nėra susijęs su kampinę galūnių deformacijų.

Klinikiniai požymiai

išnirimas ir panirimas iš alkūnės gali atsirasti šunims bet veislės su atviromis augimo zonas. Kaudolaterlny išnirimas radialinio galvos dažniau šunims didelių veislių (pr. Afganų kurtas, Auksaspalvis retriveris, Bulmastifas, Borderkolis, Bokseris, Dobermanas), kaip išimtis, tai dislokacija yra aprašyta šunims mažų veislių (pr. Taksas, Jorkšyro terjeras). Dislokacija alkūnės dėl asinchroninio augimo spinduliu ir alkūnkaulis galima pastebėti prieš traumos augimo zonose fone, į Basethaundas ir kitų veislių hondrodistrofichnyh – asinchroninis augimas paprastai nėra susijęs su ankstesniu traumos. Gyvūnai gali būti ne į veterinarijos kliniką mažens registratūroje – tuo dislokacija ar subluxation metu, ar vyresnio amžiaus žmonėms, nes antrinio osteoartrito. Paveiktų gyvūnų dažnai turi protarpinis šlubumas istoriją.

Apie fizinę apžiūrą šunims atskleidė įvairaus raišumo. Priklausomai nuo konkretaus tipo pažeidimai, – galima pastebėti galūnių deformacijos (tiesioginis išorės sukimosi (supination) dilbio ir riešo valgus deformacija.). Net deformacijos galūnių, gyvūnas pastabos nėraXia Chromanie, sumažėjo judesių amplitudė ir skausmui sąnario, kėlimo ir sandėliavimo dėl savo nesuderinamumas metu. Kai veikia alkūnės taip pat gali būti pažymėtas crepitus, sunkių pažeidimų – gali būti apčiuopti radialinis galvą į šoną alkūnės sąnario.

Kai Radiografinis perimta riešą ir apsiginkluoti, siekiant nustatyti tikslią konfigūraciją ir sukelia neatitikimų alkūnės sąnario. Be to, palyginimui, svarbu įvertinti suporuotų galūnes, tačiau liga gali būti dviejų krypčių. Lėtinio atvejais Radiografinis tyrimas nustatė požymius antrinio osteoartrito.

diferencinė diagnozės apima ligų, tokių kaip ataugų asymphytous kablio formos, kablio formos papildoma detalė asymphytous, suskaidyta koronoidny procesą arba POX. Kitos ligos, kurios gali turėti panašius klinikinius požymius šunų apima nedidelę žalą ir osteoartritą.

Konservatyvusis gydymas turėtų laikytis penkių principų medicinos valdymo osteoartrito; galioja tik šunims su švelniomis požymių nesuderinamumas, tačiau atsakas į konservatorių terapija yra neprognozuojamas, ir turėtų būti padaryta greitai panirimas korekcija sumažinti tolesnį bendrą žalą, lėtėja osteoartrito eigą ir sumažinti luošumo.

chirurginis gydymas yra siekiama atkurti bendrą sutapimo naudojant koregavimo osteotomijos kaip šviesos ir alkūnkaulio. Prailginta alkūnkaulio būdu osteotomijos parodytas jį sutrumpinti atvejais.

Kai sutrumpinti iš alkūnkaulio su subluxation alkūnės – Rodomi A alkūnkaulio sutrumpinimo pagal ostektomii arba pailginimo osteotomijos per spinduliuotės. Ilgėjimas spinduliu taip pat gali būti atliekama naudojant žandikaulio keteros DO linijinė arba apykaitinę išorinį fiksatorius ir variklį. Žandikaulio keteros DO aukštųjų technologijų procedūra ir gali būti atliekami tikį referencinį veterinarinį klinikose. Mažinimas ir stabilizavimas radialinio galvos yra sunku įgyvendinti, ir gali būti tik referencinį veterinarinį klinikose. Pagrindinis technika korekcija.

pailginti osteotomios į alkūnkaulio

odos pjūvis eina palei uodegos krašto alkūnkaulio, pradedant vidinėje pusėje į olecranon ir galų kalno viduryje-diaphyseal alkūnkaulio. Poodinio audinio ir fascija yra išpjaunamas kartu toje pačioje eilutėje. Pritvirtinti alkūnės ir šoninėms lenkėjų riešo yra supjaustyti išilgai medialinio ir šoninius kraštus, alkūnkaulio, kuri atskleidžia, sąnario kapsulę. Išpjausčius sąnario kapsulės iš abiejų pusių Alkūnės Bloczkowy išpjovos atskleidžia zoną. Distalinio į Bloczkowy žingsniu virpesių pjūklo srityje vyksta pasviręs osteotomijos.

Iš osteotomijos kampas turėtų būti kaudoproksimalno į kaudomedialnomu ir kraniolateralno į kaudomedialnomu. Tarpas skyrių generuoja osteotomios svetainę gali būti padidintas įtraukimo įtaiso, jei reikia, kėlimo interosseous raiščių paleidžiantis proksimalinė dalis, alkūnkaulio padaryti atitinkamą poziciją. Kai Įšvirkščiama K-vielos gydytojai į meduliarinė kanalą per iš olecranon kalno, tačiau jis pažymėjo didelį procentą pseudartrozės ir implanto nepakankamumas.

Po osteotomijos, kapsulės siūlai, fascija alkūnė Fleksors Carpi Alkūnės yra prisiūta prie šoninio skydelio per kadualnuyu sienos alkūnkaulio. Odos ir poodinio audinio sutrikimai paprastai susegti atskirai.

1. pavpailginti osteotomios iš alkūnkaulio. 1. sumažintas atstumas tarp spindulio galvos ir olecranon. 2. proksimalinės olecranon perėjimas po osteotomijos. Šaltinis: smulkiųjų gyvūnų chirurgija (Fossum) – 4-as leidimas

ostektomiya sutrumpintas alkūnkaulis.

sutrumpinti ostektomii alkūnkaulio tikslas – atkurti tinkamąKontaktinė tarp šviesų ir žastikaulio kaulų. Prieiga prie alkūnkaulio yra panašus į, kad aprašyta aukščiau. Iki vibraciniai pjūklo rezekcijos segmento alkūnkaulio dydį, panašų į tą tarp spindulio ir žastikaulio kaulų galvos. KIRSCHNER laidai įdiegta autoriaus pirmenybė, tačiau, kaip ir osteotomijos – didelis procentas komplikacijų.

2. pavVaromoji ostektomii sutrumpinimą alkūnkaulio. 1. padidino atstumą tarp spindulio galvos ir olecranon. 2. Pastatykite dvigubą osteotomijos kad alkūnkaulio. 3. spinduliu ir alkūnkaulio proksimaliniu būdu, tūris. Šaltinis: smulkiųjų gyvūnų chirurgija (Fossum) – 4-as leidimas.

pratęsimas spindulys

spindulio pasiektą perkėlimo alkūnkaulio segmente, priimtu į zoną ostektomii radialinio osteotomijos vienalaikio pratęsti spinduliu ir alkūnkaulio sutrumpinti punkte pailgėjimas.

Veikia uodegos prieigą prie centrinės trečdalį alkūnkaulio, The skrodimo tęsiasi aplink diafizės. Naudojant kaulų pjūklą, trūksta segmentas pašalinamas atsižvelgiant į išankstinio radiografijos tyrimas. Vieta ostektomii uždarytas reguliariai. Tada, kaukolės prieiga prie spinduliu, proksimalinio atidarymas ir centrinė trečdalis diafizės. Spindulys osteotomios atliekamas injekuojame dalies suformuotas masės «PROGAL alkūnkaulio spindulys kraštą fiksuoto plokštės atitinkamo dydžio.

3. pav, kurį skersine ir pasvirusiu osteotomijos spinduliu pailgėjimas. Šaltinis: smulkiųjų gyvūnų chirurgija (Fossum) – 4-as leidimas.

pogarantinio

Nepriklausomai nuo technika, pooperacinis Radiografinis tyrimas, siekiant nustatyti kaulų ir vertinimo siektų nuo alkūnės sąnario padėtį. Akivaizdūs pokyčiai per kelias dienas gali pasireikšti kaulų padėtį po operacijos. Ankstyvas Pasiūlymas yra svarbus dinamiška mažinimo podvyvihnutogo alkūnės, tačiau, didmeninė prekybaimalny pėsčiomis pavadėliu ir išvengti pernelyg didelio aktyvumo gyvūno (tikėtina nesėkmės implantų ar nesuaugimo vietoje osteotomijos / ostektomii). Prieš imperforate ostektomii svetainę ar osteotomijos, atliekamas serijos Radiografinis tyrimą. Implantai, po to, kai kaulų sintezės gali būti pašalintos, tada skiriamas įvairių tipų fizinės terapijos.

Per chirurginio gydymo paprastai grąžina normalią funkciją alkūninio sąnario, bet, kai liga yra būdinga tai, kad neišvengiamos plėtros antrinio osteoartrito įvairaus sunkumo. Kai sutrinka arba panirimas iš alkūnės kovos su asinchroninio augimo dilbio kaulų fone – kad anksti chirurginė intervencija pagerina prognozę į ligos.

Valerijus Shubin, veterinarijos. Balakovo

Sveiki studentas

Raumenys riešo sąnarių

Riešo sąnarys kačių, o ypač šunys įtraukimo ir pareikšti, palyginti su asmeniu ribotas, ir pagrindinės funkcijos šio sąnario mėsėdžių daugiausia sumažintas iki lenkimo-pratęsimo. Plonos raumenys riešo su ilgu raumenų pirštų sugrupuoti arba kaip tiesėjų dėl kaukolės-Šoninis laikotarpiu arba kaip lenkiamieji apie Cowden-vidinės pusės dilbio.

Funkcija: yra pagrindinis raumuo Carpi.

Alkūnės raumuo Carpi, m. ekstenzorius Carpi ulnaris, yra plokšti raumenų sausgyslių pradurtas. Jis įsikūręs prie dilbio išsitempia, yra šalia šoninio pusėje prie alkūnkaulio ir šuo pradeda uodegos į šoninio užstato raiščio nuo alkūnės sąnario ant medialinio epicondyle iš žastikaulio, katė, išskyrus šio subtilesniu sausgyslės dėl šoninio pusėje alkūnkaulio. Raumenų yra tiesia linija, iš sausgyslių birių tęsiasi į šonus virš riešo ir yra prijungtas proksimaliniame gale šoninio paviršiaus V plaštakos kaulų. Plona sija sausgyslių jungia dorsalinės-lateral raumuo retinaculum, kita vertus,kelias į šoną per papildomą kaulų riešo, kai ji yra bursa – tai Zginacz retinaculum.

funkcija: Traukimo iš naujo ir išplėtimas riešo sąnario yra.

Zginacz Carpi radialis raumenų, m. Fleksors Carpi radialis, įsikūręs medially ant tarp pronator teres raumenų ir paviršutiniškai skaitmeninio FLEXOR tiesiai po oda ir išsitempia dilbio dilbio. Ji prasideda medialinio epicondyle iš žastikaulio, uodegos į medialinio užtikrinimo raiščio įdėjimo, ir yra nuo alkūnės sąnario kapsulės nišoje. Aplink pilvo dilbio sausgyslės viduryje tampa įvilktas į makštį ir prilaikomas delnų raiščių iš riešo. Du trumpi kojos sausgyslių galuose su delnų pusės į proksimaliniame gale II ir III plaštakos kaulų.

Funkcija: Bend riešo sąnarys yra.

Apie katėms

osteochondrozė

osteochondrozė – rimta liga, kuri paveikia sąnarius. Būdingas degeneracijos kremzlių ir sąnarių uždegimu. Osteochondrozė gyvūnai kenčia daugiau nei penkerius metus, retais atvejais ši liga yra aptinkama kačiukai iš šešto mėnesio gyvenimo. Dažniausiai nugaros skausmas atsiranda akmenų:

    

 • Munchkin (trumpas Turkiškas katė)
 •   

 • egzotiška;
 •   

 • Persų;
 •   

 • Ekstremalus;
 •   

 • baleneziyskaya;
 •   

 • Škotų kartus
 •   

 • ir, genetiškai susijusi.

Osteochondrozė manifestai kremzlės osifikaciją su vėlesnio sunaikinimo sąnario. Dažniausiai paveikta pečių, alkūnių, kelių ir kulno sąnariai. Kartu su galūnių paveiktų slankstelių.

iš įvairių metų sergamumas yra labai skirtingi. Taigi, osteochondrozė patyrė apie 8% sergančių kačių, 1997 tik 0,2% 1994 metais ir 2013 metais apie 6%.

Pagrindinė funkcijos

Simptomai osteoartrito katėms plėtoti lėtai. Gyvūnų nenoriai pakyla; per kelias minutes po kėlimo atsargūs judesius. paveikta SusTavy padidėjo. Neliesti skausmingų sąnarių. Kačių retai keičiasi kūno padėtį, net nepatogu. Šiaurės, linksta į vieną pusę ir stovi ant jo letena atgal. Augančios iš sėdinčiam su akivaizdžiu pastangų.

Kai stuburo pažeidimai riboto judumo asmenims. Judėjimas užpakalinės kojos blogai yra suderintos su priešais. Jei jis veikia užpakalinių letenėlių apimties jų raumenys yra labai sumažintas.

kačių ligų osteochondrozė įtakos sąnarių

Sunkiais atvejais gyvūno judesiai tampa ekonomiškas. Po kelių mėnesių katė praranda kontrolę užpakalinių kojų. būtų išlaikytas galūnių jautrumas.

Priežastys ir plėtra

Pagrindinės priežastys, dėl degeneracinės disko ligos yra laikomi:

    

 • Kilmės tendencija;
 •   

 • vitamino A. perteklius
 •   

 • sužalojimas;
 •   

 • antsvorio;
 •   

 • pernelyg pratimas, ypač nelygiu paviršiumi;
 •   

 • hipotermija.

Kilmės tendencija pasireiškia nuo kaulų ir jungiamojo audinio formavimuisi kūno funkcijas. Jungiamojo audinio ląstelės auga lėčiau nei įprastai ir gaminti mažiau pluoštinių skaidulų. Maždaug trečdaliu atvejų degeneracinės disko ligos daro didelį poveikį paveldimas ligos plitimo.

perteklius vitamino A veda prie kaulų ir kremzlių struktūrą kaita. Padidėjo sintezė svarbiausių sudedamųjų dalių kaulų ir kremzlių: sulfoglikanov rūgšties ir chondroitino. Komponentai yra siunčiami į kaulą. Formavimo sąnarių kremzlių augti, jų maistas blogėja. Šis plėtros degeneracinės disko ligos kačių mechanizmas yra pagrindinis.

perteklinių kalcis dietos prisideda osteochondroze, esant padidintai kiekiais, esantys pašarų vitaminų A ir E. Mineralinis nukreiptas į kaulų yra deponuotas. Laikui bėgant, kaulai negali turėti ištisinės mineralas. Išėjimo valdo tik nedidelę kalcio. Turi “parduotuvėje” On ir kalcio siunčiama sąnarių kremzlės, aktyviai tiekiamas su krauju. kremzlės augaSia ir posūkiai į kaulus.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

traumos sąnarių kremzlių žala. Po uždegimas būdinga edema ir padidėjęs kraujo srautą. Patinimas suspaudžia sąnarį. Dėl pažeistų kremzlių slėgio padidėjimo. Padidėjęs kraujo srautas trunka per mažai, kad būtų užtikrintas visiškai atkurti sąnario.

Pernelyg pratybų varginantis raumenis. Judesiai nukrypti nuo normos. viduje sąnarių apkrova keičiasi. Pokyčiai kremzlės mitybą, todėl atsparumą ir elastingumą.

perkaitimas bendrą kraujotaką sąnarių ir kremzlių pažeidimų. Kaip pavojinga hipotermija gatvėje ir į kambarį, kur šuo esančius. Atsižvelgiant į Peršaldymo iš sukeltą sąnarių putų kilimėliai, juodraščiams naudojimo patalpose.

Kaip pirmiau priežasčių, dėl kremzlių formavimo rezultatas sulėtėja ir tada sustojo. Apaugę kraujo kapiliarai. Vienu metu kremzlės sutirštės, ir jos ryšys su aplinkinių audinių pažeidžiamos. Sumažino atsparumą stresui.

kremzlės ląstelės miršta kojų. Esanti laisva erdvė yra pripildyta kalcio druskų. Taupymo fizinio krūvio tame pačiame lygyje sukelia kremzlės delaminavimui. Kaip ląstelių mirties rezultatas yra išleistas aktyvūs fermentai pažeisti vidinį paviršių sąnario. uždegimas prasideda.

sąnario mobilumas yra sumažintas. Kiekvienas judėjimas skauda, ​​gyvūnas linkęs prisiimti kelti. Ribojant raumenis degraduoja mobilumą. Į pažeistą sąnarių keletą metų pertraukos. Kai osteochondrozė katės susiaurintas kanalą, kai stuburo smegenų yra. Suslėgto nervai eina į jį, yra pažeistos, o tada sustoti kojas. Stuburo slankstelių yra kondensuotas, vangios eigos uždegimas prasideda. Ši byla ostohondroza vadinamas ankilozinis spondylosis.

osteochondrozė yra būdingas degeneracijos kremzlėsjis dažniausiai pasireiškia peties, alkūnės, kelio ir kulno sąnarių

Ilgalaikis, vadovaujama patyrusio veterinarijos gydytojas. Pasirinkimas vaistų ir procedūrų priklauso nuo gyvūno būklės ir ligos stadijos. Kai stuburo traumų su nugaros smegenų traumų gydymą reikia pradėti per ateinančius keletą valandų. Nervai žūva labai greitai, ir atkurti juos į darbą trečią dieną po to, kai ligos simptomai negali būti.

procedūros siekiama:

    

 • skausmo sumažinimas;
 •   

 • kremzlės audinio atkūrimas;
 •   

 • uždegimui pašalinimas.

mažinimas skausmas yra pasiekiamas naudojant nesteroidiniais priešuždegiminiais vaistais (NVNU). Naudota indometacino, nimesulidas arba panašūs vaistai. Per pirmuosius 2 – 3 dienas nuo injekcijų, tada priskirtas tabletę. Kai kuriais atvejais, naudojami homeopatiniai, pavyzdžiui, Traumeel, kartu su Kofermentas compositum.

Restauravimas kremzlės reikalauja priemonių asortimentą. Nebūtinai įvertintų dietos: sumažinti dalį maisto produktų, kurių sudėtyje yra vitamino A ir kalcio. Kompleksai yra pridėta Omega-3 ir omega-6 nesočiųjų rūgščių. Būtent šie kompleksai dalyvauja kremzlių audinių atkūrimui. Racionas vartojamas mangano ir cinko, stabilizuoti kremzlės ląstelės. Be to paskyrė B grupės vitaminų ir askorbo rūgšties, kuri pagerintų kremzlės remontas. Geri rezultatai suteikia šildymo lempa mėlyna, sausus šildomosios pagalvėlės, masažas.

Pašalinus uždegimas pasiekiamas naudojant nesteroidinių priešuždegiminių vaistų ir hormonų. Pastarosios, vartojo narkotikus kortizono ir panašių vaistų. Iš osteoartrito gydymui katėms pagal vėlesnėse stadijose rezultatas yra sunku prognozuoti.

Jei pastebėsite katės šlubuoti, jei jūsų augintinė grandinės judėjimą ar sąnarių sustingimas, nedelsiant kreipkitės į veterinarą. Į ankstyvosiose stadijose nugaros skausmas gali sustabdyti kačių. Sunkiais atvejais, liga tampa lėtinė ir preparatų kursai reikia 2 – 3 kartus per metus.

Kaip atpažinti ir gydyti displazija bendrakatės

Tai ne paslaptis, kad grynaveislių dažnai įtakos paveldimas ligas. Pasirinktinei siekiant konsoliduoti veislės konkretūs, aktualūs žmogaus savybes, brangios mūsų augintiniai. Vienas iš labiausiai paplitusių genetinių anomalijų – Sudėtinė displazija katėms. Ši sąlyga labai riboja gyvūno mobilumą. Dažnai pasireiškia kūdikystėje ir vyksta taip greitai, kaip greitai kačiukas priauga svorio. Ypač ši liga katėms didelių veislių – Meino meškėnų, Didžiosios Britanijos, persų. Pasak Tarptautinės ortopedijos gyvūnų priemonę (IFAW), vidutinis dažnis aptikti šios ligos katėms yra 6,6%.

Supratimas ligos

klubo sąnario displazija – įgimtas menkavertiškumo jų nuostolių, atsiradusių iš embriono ir pogimdyvinio periodo formavimas. Ji yra galva neatitikimas klubo ar alkūnkaulis ir Sudėtinė ertmė. Tai visų patologinių tarpo rezultatai, todėl bendra negali efektyviai veikti snapelius.

Katės displazija atskirti dviejų tipų:

    

 1. klubo sąnario displazija. Ji yra labiausiai paplitusi ir yra gyvūnų užpakalinės galūnės patologija.
 2.   

 3. displazija alkūnės sąnario yra mažiau paplitęs. Ji yra iš esmės iš proksimalinė alkūnkaulio procesų liga.

klubo sąnario displazija (HD)

klubo sąnario yra suformuotas šlaunikaulio galvos, gūžduobinį ertmė (išpjova pagal klubo kaulų) ir gūžduobinį lūpų (specialią plokštelę kremzlės). Raiščių einantys šlaunies galvą į ertmę susideda iš sąnario kapsulės, apvalios raiščio ir gūžduobinio lūpą.

patologija yra sąnario neišvystytos, laipsnis iš kurių gali skirtis nuo padidėjusio mobilumo su jungiamojo audinio silpnumo ir raiščių aparato deficito šiurkščiai pažeistaeny. Trūksta tinkamo gydymo gali sukelti rimtų komplikacijų, kurios yra būdingos disfunkcija užpakalinių ar priekinių kojų iki visiško praradimo mobilumą.

komplikacijos gali būti kartu šių linijų:

    

 • Hip-panirimas. Šlaunies galvos negali būti saugomi ligamentous aparatą į teisingą vietą. Ji juda į išorę ir į viršų. Dalinis kompensuoti iš savo gūžduobinį vadinamas trauminis panirimas.
 •   

 • Hip-dislokacija. Pilnas praradimas kontakto šlaunikaulio galvos ir Gūžduobė, kai pastarasis yra suvynioti viduje sąnario. Gūžduobė galiausiai gali užpildyti jungiamąjį audinį, sukelia dislokacija bus nevpravlyaemym.
 •   

 • osteoartrito klubo sąnario. Jis atsiranda, kai bendra negerai veda iki pastovaus kontakto tarp šlaunikaulio ir Gūžduobė ir jų tarpusavio traumos. Kaulų palaipsniui sunaikinti, kremzlių praranda savo elastingumą.
 •   

 • dubens deformacija. Jis atsiranda, kai dvišalį displazija. Kai paveikta sąnarių, tiek per tam tikrą laiką vienos galūnės palyginti deformacijos į kitą.

Priėmimas į veisimo

Dėl to, kad klubo displazija ir alkūnės sąnarių katėms turi paveldimą pobūdį, reikia stebėti veislinių gyvulių galimybę. Norėdami nustatyti specialią reitingų skalė yra naudojama.

Pagal šią skalę, yra penki laipsniai displazijos:

    

 • “A” lygis rodo sveikus sąnarius, be požymių deformacijos.
 •   

 • laipsnį “B” yra skiriamas, kai yra nedideli pakeitimai be didelių klinikinių apraiškų.
 •   

 • “S” laipsnis priėmėte pradinį etapą ligos ir švelniomis klinikinių pasireiškimų.
 •   

 • “D” laipsnis yra gyvūnai, kuriems yra sunkus deformacijos sąnarius.
 •   

 • “E” laipsnis rodo, kad ten buvo negrįžtamas bendrapokyčiai, dėl kurios gyvūnas buvo išjungta.

poravimosi gyvūnai leidžiami pakopos, B ir C. Ekspertų vertinimas atliekamas su atstovais Ortopedijos fondo dalyvavimo gyvūnams pasiekimų gyvūnų amžiaus 1,5 metų.

Simptomai

Pirmieji požymiai displazija dažnai akivaizdu mažens ir padidinti kaip svorio padidėjimas. Alkūnės displazijos paprastai pasireiškia kartu su šešių mėnesių amžiaus. Padėtį apsunkina gretutinės ligos. Kai diagnozė, niekada neturėtumėte pasikliauti tik nuo išorinių ligos pasireiškimais. Jūs visada turėtų atgal juos instrumentinius tyrimo metodus, tarp kurių yra pagrindinis rentgeno spinduliai.

Pagrindiniai simptomai klubo sąnario displazija yra taip pažeidimus:

    

 • apribojimas judėjimo galūnių;
 •   

 • raumenų silpnumas, blogiau po fizinės veiklos;
 •   

 • protarpinio kojų skausmo dėl;
 •   

 • stiprus skausmas;
 •   

 • valgus (X-formos) kreivumo galūnių;
 •   

 • krizė tuo sąnario.

elgesys ir išvaizda skausmingos pokyčiai gali būti vertinamas kaip palatoje, taip pat:

    

 • bendra yra uždegimas ir padidėjęs dydžio;
 •   

 • Kačių įtempta vairuojant, meowing skausmo, išvengti aktyviai žaisti;
 •   

 • charakteristika (klibantis) eisena, iš vienos pusės sumažinti kai vaikščioti;
 •   

 • Zmizerowanie pažeistų galūnių.

Katėms su išsivysčiusių raumenų klinikiniai simptomai gali būti visiškai nėra. Stiprūs raumenys visiškai kompensuoti silpnumo ir sąnarių sustingimas. Displazija tokie gyvūnai gali būti nustatytas tik rentgeno.

priežastis ligos

Pagrindinė priežastis, dėl ligos yra genetinis polinkis.Liga perduodama kačiukas iš vieno iš tėvų. Jie teigia, kad mutacija sukelia displazija simptomai taip pat gali atsirasti po 14 kartųNij, todėl prieš klampus reikia atidžiai ištirti gyvūno protėvius.

genetiniai tyrimai parodė, kad kai konkretus genas, atsakingas už buvimo ar nebuvimo ligos neegzistuoja. Ligos priežastis yra paslėptų pažeidimų skaičiaus ar struktūros chromosomų, pasirodė tręšimo etape. Tokie sutrikimai visada veda į nukrypimus į įvairių organų ir sistemų. Štai kodėl vis daugiau ir daugiau atsiskleidžia genetiniai sutrikimai ir paveldimos ligos Katės, būdingi kai kurių konkrečių rūšių ar rūšių grupių.

nusodinti veiksniai

“HD gali būti sukėlė visą rinkinį įvairių rizikos veiksnių, vyriausiasis iš jų yra didelis svoris gyvūno ir jo spartaus augimo. Štai kodėl ši liga labiau linkusios į kačių veislės Meino meškėnų, kuri yra didžiausia, palyginti su kitomis kačių veislių. Pasak tyrimų Tarptautinio fondo gyvūnų ortopedijos, sergamumas displazija tarp individų šios veislės yra 18-25%.

Vis dėlto, yra keletas veislių, kuriuose labiausiai paplitęs šios ligos:

    

 • Britų;
 •   

 • Persų;
 •   

 • egzotiška;
 •   

 • Siamo;
 •   

 • Škotijos Sulenkite (Škotijos Sulenkite).

Svarbiausias tarp kitų, skatinančių veiksnių yra:

    

 • nutukimo;
 •   

 • Įvairūs kaulų liga;
 •   

 • traumos poveikis;
 •   

 • anksti sterilizacijos gyvūnas, prisidėti prie svorio padidėjimo;
 •   

 • neteisingai suformuluotas dieta per daug kalorijų;
 •   

 • trūksta pratybų.

Yra hipotezė, kad displazija gali sukelti nepakankamas turinį hialurono rūgšties sinovinio skysčio, kuris sutepa sąnarius.

diagnozė ligos

Jei liga yra sugauti ankstyvoje stadijoje, kompetentingos diagnostika padės nustatytitai pradiniai požymiai kaita. Išgydyti šiuo atveju liga bus daug lengviau.

Pagrindiniai diagnostikos veikla yra:

    

 1. Išorinis tyrimas. Gydytojas nagrinėja galūnes, apčiuopti juos, nustato žalos laipsnį, patologinių deformacijų buvimą.
 2.   

 3. Bendrosios ir biocheminis tyrimas kraujyje ir šlapime. Jie duos idėją apie bendrą valstybės gyvūno, iš gretutinėmis ligomis akivaizdoje.
 4.   

 5. artroskopija. Tai yra minimaliai invazinės diagnostikos procedūra, kuri leidžia įvertinti vidinio paviršiaus sąnario būklę. Per angelių Jungtiniame pristatė specialų įrenginį – artroskopo. Su juo, gydytojas nagrinėja intraartikuliniam struktūras ir vertina patologijos laipsnį.
 6.   

 7. rentgenologinis. Tai yra pagrindinė tipo diagnostikos sąnarius. Jis parodo, kad gyvūnas, kuris yra jau 2 metai. Prieš bandymą gyvūnas yra skiriamas miego vaistus narėje, kad galėtų įdėti ją į naudingiausią poziciją dėl kokybės nuotrauką.

gydymas ligų

Priklausomai nuo sąnarių pažeidimo etape taikyti skirtingas terapijas. Šviesos etapas displazija (A, B ir C) yra diagnozuota su dideliu sunkumų, nes tai nesukelia daug problemų gyvūnui. Tačiau, jei jūs sugauti ligą šiose stadijose, gydymas yra labiau sėkminga. Yra didelė tikimybė, kad bus galima apsieiti be operacijos.

Medicinos Dieta

Tuo medicinos dietos širdies yra kalorijų apribojimas, ir pakankamą kiekį vitaminų ir mineralinių medžiagų. Dietos turėtų būti mitybos pašaruose, turinčiuose daug chondroitino ir gliukozamino (želatina, kremzlės). Iš mikroelementų ypač svarbus kalcio ir mangano. Svarbu stebėti gyvūno svorį. Jokiu atveju neviršija nustatytų normų.

Vaistai

narkotikų gydymo pradžioje ligos stadijose pagrindas yra ilgas priėmimo chondroprotectors (Artroglikan, ArtroVet, plius Okraczyć). naudojimasT taip pat homeopatiniams vaistams Hondartron injekcija po oda.

Jei reikia, paskirti intrasąnarinių injekcijas hialurono rūgšties ir absorbuojamos preparatai siekiant palengvinti pašalinimo sergančių sąnarių ir uždegimas.

Fizioterapija

Jie gali būti naudojami tik remisija, kad nebūtų išprovokuoti gedimo būseną. Ši procedūra mažina skausmą ir uždegimą – ultragarso, lazerio terapija, elektroforezė, masažas.

Reabilitacijos

Pacientas letena tvirtai. Laikinai apriboti judėjimo gyvūno galimybę, atimant iš jo galimybę aktyviai judėti, eiti, įsitikinkite, šokinėja. Taikos skatina greitą atsigavimą, kai neveikia displazija formą.

Chirurgija

vėliau stadijose ligos (D ir E) reikalauja operacijos. Yra keletas tipų operacijas su displazija. Jie skiriasi sudėtingumo ir kainos:

Prevencinės priemonės

klubo sąnario displazija – paveldima liga. Katės, į kilmės kurių yra atvejai displazija ligos neturėtų būti leidžiama veisti. Jei manoma, kad kačiukas bus įtraukti į veisimo, reikia nuodugniai išanalizuoti savo kilmės.

Jei jūsų augintinė turi genetinį polinkį į ligos bendrą displazija, svarbu atidžiai sekti savo gyvenimo kelią. Tai padės sumažinti ligos riziką iki minimumo.

    

 • Svarbu sureguliuoti gyvūno mitybą, panaikinant per daug riebalų ir angliavandenių. Maistas turi būti saikingai kalorijų, kuriame pakankamą kiekį mineralų.
 •   

 • Būtina stebėti katės svorį, išvengti nutukimo.
 •   

 • Nepamirškite reguliariai veterinarijos apžiūras.
 •   

 • Būtina suteikti gyvūnui galimybę kiek įmanoma judėti, žaisti aktyvių žaidimų.

mūsų rankose SDELAMB, kad augintiniai visada galėjo pajusti aktyvaus judėjimo džiaugsmą. Mes tik reikia šiek tiek labiau dėmesingi jiems ir pradėti gydymą kuo anksčiau, kad nebūtų prarasti laiką.

Sveiki studentas

alkūnės sąnario, articulatio cubiti, yra sujungti (AC), bendra. Ji šarnyrinis, viena vertus, sudarančios krumplio Žastikaulio ir galvos vieneto ir, kita vertus Bloczkowy išpjovos į alkūnkaulio ir segmentinį paviršių (fovea galvos) spindulio. Bendras suformuota taip, kad dviejų paprastų sąnarių: humeroulnar sąnario, articulatio humeroulnaris ir brachioradialis sąnario, articulatio humeroradialis. Be to, alkūnė yra tiesiogiai prijungtas prie proksimalinio radioulnar sąnario, articulatio radioulnaris proximalis – cilindro formos sąnarių, kur spindulys galvos per bendrų sukasi lanko formos perimetru einančios radialinis pjovimo iš alkūnkaulio. Iš viso yra trys sąnarių kapsulės kišenė (įduba), recessus: Cranio-šonus pagal raumuo digitorum, Cranio-vidinėje pusėje pagal Biceps ir Gale tarp šoninės epicondyle iš žastikaulio ir olecranon. Tai kišenėje pasirinkta dėl katės injekcijos, o šuo injekcijos yra pagaminti remiantis lenkimo pusėje. Taip, kad jų įstrigti nepasireiškia raiščių ir sausgyslių atskyrimui kondensuotas su kapsulės.

pav. 4. rentgeno šuns alkūnės sąnario (viršuje) ir kačių (apačioje) į Medio-šoninė (kairėje) ir Cowden-šoninė (dešinėje) projekcija. Faktinė vertė: 1-5 žastikaulio (nuotraukos prof U. Matis.): 1, 2 condylus žastikauliais, 1 Galvutė žastikauliais, 2 trochlea žastikauliais, 3 epicondylus lateralis, 4 epicondylus medialinio yra, 5 duobė olecrani; 6-8 spindulys: 6 Caput spindulys su Fovea spindulio, 7 Tuberositas spindulio, 8corpus spindulys; 9-13 alkūnkaulis: 9 gumbų olecrani, 10 incisura trochlearis, 11 Processus coronoideus lateralis, 12 Processus coronoideus medialis, 13 korpusas ulnae; 14 Vardų sritis interosseum antebrachii; 15-SEZAMŲ žinomų kaulų šoninisiš šono raiščių

raiščių aparatas šunų ir kačių yra šiek tiek kitoks, dėl prie pažymėtų letenėlių nuo cat, sukamųjų judesių.

pav. 5. alkūnės sąnario iš šuo su uždara sąnario kapsulės, žiūrint iš šoninio pusėje (kai Nickel ir Ah, 1992) žastikaulio; Spindulys; Su alkūnkaulis

1 kapsulinis articularis nuėmus ligamentum Anulare; 2, 2 ‘ligamentum collaterale laterale su dviem kojomis; 3 Membrana interossea antebrachii

pav. 6. alkūnė jungtinis katė, į kairę – vaizdas iš šoninėje pusėje dešinėje – vaizdas iš vidinės pusės (ne Roos, 1989, Vollmerhausetal, 1993) A, B čiuopiamų kaulų sekcijų atlikti intraartikuliniam injekciją, b gumbų olecrani

1 Alkūnės kojos ligamentum collaterale laterale, 1 ‘spinduliuotės kojos ligamentum collaterale laterale; 2 Alkūnės kamieninių ligamentum collaterale tarpinė, 2 ‘radialinis kojos ligamentum collaterale mediale; 3 ligamentum Anulare spindulys; 4 ligamentum olecrani

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Judėjimo suma ne alkūnė (lenkimo ir išplėtimas), kad katės 140 ° (Brugger, 1987), šuo, priklausomai nuo veislės nuo 100 ° iki 140 ° (Vollmerhaus ir kt., 1983).

Lagranmasade