Kaulų tipai ir sąnarių tipai

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti Tema: “. TIPAI IR kaulų, sąnarių” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Tipai ir kaulų sąnarių

klasifikacija kaulų sąnarių

Yra dviejų pagrindinių tipų kaulų jungtys :. Nuolatinis ir nenuolatinio

Nepertraukiamas junginiaiklasės būdingas ribotą judėjimą ir santykinai mažą mobilumą. Priklausomai nuo audinio pobūdį, kuris jungia kaulus, tęstinis jungtys skirstomos į tris tipus: syndesmosis (junctura tibrosa) – junginys kaulų ir jungiamojo audinio, synchondrosises (junctura cartilaginea) – junginys kaulų kremzlės ir sinostozė – Prijunkite kaulų kaulo.

K syndesmoses apima visus raiščių, jungiančius kaulų vienas su kitu (raiščių tarp procesų, stuburo organų, ir tt), membrana (interosseous membranos tarp dilbio ir veršiuko membranos tarp pakaušio kaulų ir I kaklo slankstelių kaulų diafizės), siūlių (INTERLINER jungiamojo audinio tarp kaukolės kaulų) ir raiščių, kad stiprina kapsulės periodiški sąnarius – sąnarių.

jungiamojo audinio sąnariuose dažnai nuolatinis tankus stilius. Kai kuriais atvejais, jis yra sudarytas iš elastinių skaidulų (geltonos raiščių tarp slankstelių arkos).

synchondrosises – stangrų ryšys. Kremzlės audinio, jungiantis kaulus, gali būti dviejų tipų: hialino kremzlės (pvz, tarp briaunos ir krūtinkaulio I jungtis) ir skaidulinė kremzlė (jungtys tarp gretimų slankstelių organų – tarpslankstelinio kremzlės).

sinostozė – yra sintezės anksčiau izoliuotos viena nuo kitos kaulų, arba dalių rezultatas jo (pavyzdžiui, sulydant diafizės su suaugusiųjų švietimo epifizėmis ir ilgųjų kaulų).

Trijų rūšių ištisinių jungtys atitinka trijų etapų į skeleto vystymąsi. Syndesmoses atitinka membraninis žingsnis sinhonDroz – kremzlinių sinostozė ir – kaulų. Kaip ir į skeleto vystymosi stadijose, šių junginių tipai gali būti asmens gyvenimą pakeičia vieni kitus: syndesmosis perdavimo į sinostozė (sintezės kaukolės stogo viduryje ir senatvėje kaulų – jungiamasis audinys sąnarių pakeičiamas kaulinio audinio), synchondrosises patenka į sinostozė (kremzlės tarp institucijų Sfenoid ir pakauškaulis pakeičiamas kaulų – sudarė vieną pagrindinę kaulų).

Polusustavy– tai yra pereinamoji forma jungtys tarp tęstinis ir su pertraukomis. Į polusustavah kremzlinio audinio, esančio tarp kaulų, kuri turi storesnis ertmę, bet ne sąnario kapsulę ir sąnarių paviršiai padengta kremzlės (sąvaržos Pubis, sakralumo uodegos slankstelio kūno I).

pertraukiami junginiai, ar sąnarius, yra labiausiai sunku forma kilnojamojo kaulų sąnarių. Kiekviena jungtis (articulatio), turi trys pagrindiniai elementai (55 pav.): Bendri paviršiai, sąnarių kapsulės ir ertmė.

pav. 55. Bendras schema. 1 – kremzlės; 2 – pluoštinės sluoksnis sąnario kapsulės; 3 – sinovinio sluoksnis sąnario kapsulės; 4 – bendra ertmė; 5 – antkaulio; 6 – Dėl šarnyrinių kaulų galai

sąnario paviršiaus poravimosi vieni su kitais kaulų yra padengtos sąnario kremzlės *.

* (paprastai hialino kremzlės, o kai kuriais sąnarių, pavyzdžiui, smilkinio-ir acromioclavicular sąnario, bendri paviršiai yra padengtos skaidulinė kremzlė.

bendra kapsulė (kapsulė) susideda iš išorės (pluoštinių) ir vidinių (sinovinių) sluoksnių. Pluoštinių sluoksnis pagamintas iš tankaus jungiamojo audinio ir sąnarių – laisvos jungiamojo audinio. Nes sluoksnis sinovinio bendrą ertmę skiriama sąnarių skysčio (sinovijaus), kuris sutepa susisiekianti SĄNARINIŲ paviršių.

sąnario ertmė yra apribota iki sąnario kapsulės ir sąnarių paviršiai kaulų artikuliuoti. Ši erdvė nėra labai ritininėsdaug sąnarių skysčio.

Be trijų pagrindinių elementų, kurie sudaro jungtį, taip pat yra pagalbinis įtaisas: sąnarių raiščių, bendri diskai ir meniskams, bursae

.

sąnario raiščių sudaro tankiame jungiamajame audinyje. Daugeliu atvejų, jie yra suformuotas Sutirštės porcijomis pluoštinės sluoksnio sąnario kapsulės. Retesni yra atskiri pluoštai asocijuotas aplink sąnarį. Kai kurie sujungimai raiščių, esantis bendrą ertmę.

Remiantis šiuo skirtumu nesąnarinio ir vidusąnarinių raiščių.

sąnarių diskai ir meniskams yra sudaryta iš kremzlės ir yra bendroje ertmėje tarp sąnarinių paviršių šarnyrinių kaulų. Atstovaujami kietų plokščių diskai, ir meniscuses yra pjautuvo pavidalo formos. Jie abu vaidina svarbų vaidmenį sąnarių judesius, sąnarių paviršiai formos ne visai tinka kartu.

bursa (bursae synoviales) yra Bursiform Išvertimui sinovijaus sąnario kapsulę: sinovijaus, išsipūtusi per ištempti dalį pluoštinės sluoksnio sąnario kapsulės, suformuoja maišelį, yra mažesnis arba po raumenų sausgyslės, kurioje yra tiesiogiai sąnario. Bursa sumažina trintį tarp sausgyslių, raumenų ir gretima kaulų.

Nuo sąnarių maišelių būtina atskirti gleivinių maišelius (bursae gleivinės), kuri, skirtingai nei pirmasis neturi jokio ryšio su bendru ertmę. Gleivinės krepšiai yra nedidelis kiekis skysčio, panašus į sinovinio skysčio sąnarių.

Forma sąnarių

Pagal su gretimų paviršių sąnarių formos išsiskiria: cilindro formos, Bloczkowy, elipsės, ir sferinius balneliai (56 pav, 57.).

pav. 56. Įvairios formos jungtis (schemą). 1 – sferinės; 2 – elipsės arba kiaušinio formos; 3 – balno; 4 – plokščias; 5 – ginglymoid; 6 – cilindro formos

pav. 57. brėžinysįtampa skirtingų tipų jungčių rankoje. 1 – ginglymoid; 2 – elipsoido; 3 – balno; 4 – sferinės

Iš sąnarių formos paviršiai didžiąja dalimi lemia judėjimo pobūdį ir sąnarių mobilumą. Judėjimas sąnarių gali būti atliekami aplink vieno, dviejų ir trijų ašių. Atitinkamai atskirti vienaašiai, Dviaše ir Triaše (Daugiaašiai) jungtys.

Dėl Vienaašis sąnariųBelong cilindrinių ir Bloczkowy sąnarių; ginglymoid rūšies sąnario yra spiralės bendra.

cilindriniai paviršiai SĄNARINIŲ būdingas cilindro formos (56 pav.), Kurios yra patalpintos šoniniai paviršiai kaulų, ir jų sukimosi ašis sutampa su dlinnik kaulų. Taigi, tarp spindulio ir alkūnkaulių judėjimo sąnarių atsiranda aplink ašį, pratęsiančius kartu dilbio. Sukimosi spindulys atliekamas aplink fiksuotą alkūnkaulio; pasirodyti vadinamas supination, o viduje – gulėdamas ant pilvo.

Bloczkowy sąnarių, taip pat, kai anksčiau, turi cilindrinės formos sąnarių paviršių. Tačiau, sukimosi ašis tęsiasi statmenai ji dlinniku sujungtus kaulus ir įsikūręs priekinės plokštumos. Apie šią ašį, lenkimo ir pratęsimo.

Dėl vienas iš bendrų paviršių (įgaubtos) turi maksimumo, ir kita (išgaubti) -, atitinkančio šį šukutės kreipiamosios griovelis, kurioje skaidres Scallop. Dėl to, kad maksimumo ir griovelį pasireiškia blokas in. To pavyzdys yra bendri interfalanginiai sąnarių pirštais.

helicoidal bendra turi Bloczkowy bendra struktūrinius požymius. Tačiau, kreipiamosios griovelis yra ne statmenai į sąnario ašies (kaip Bloczkowy sąnario), bet tam tikru kampu į jį (humeroulnar bendru).

Dėl dviaše sąnariųpriklauso elipsoidį ir balno sąnarių.

Ellipsoid bendra turi bendrus paviršius, iš kurių vienas yra išgaubtos ir primena, bet jo forma dalis elipsoido (pav, 57), o kitas yra įgaubtas ir atitinka pirmojo (pvz, riešo sąnario kreivumą). Judesiai yra atliekami apie dviejų tarpusavyje statmenų ašių. Aplink priekinės ašies ateina lenkimo ir pratęsimas, ir atliekami aplink sagitalinės mažinimo ir nukreipimo *.

* (judėjimas, per kurį galūnė arba jo dalis, galūnių arti kūno, vadinamas sumažinti. Į judėjimas priešinga kryptimi yra vadinamas pagrobimo.

balno jungtis (pvz, riešo sąnarių nykščio), kaip ir ankstesnės, ji turi du sukimosi ašį. Kiekviena sąnarių paviršiaus išilgai vienos ašies yra išgaubta, ir kitą – įgaubtu ir, taip, kad paviršius, kuris yra panaši į balno

paviršiaus.

Dviaše sąnarių ir galbūt periferinė judėjimas – judėjimas aplink ašį kelias.

Iki Triašio sąnarių priklauso sferinių sąnarių ir jų veislių (orehovidny ir plokščių).

Bendras turi sferinį kamuolinį galvos ir atitinkamą formos ertmę, taikant šias sąnarių paviršiaus įdubimų gerokai mažesnis nei sąnario paviršiaus galvos, kuri suteikia plataus masto judesius sąnario (peties sąnario) matmenis. Į orehovidnom jungtimi (klubo sąnario) Sudėtinė duobė giliai, apimantis galvą daugiau nei pusė jo apskritimo, ir todėl yra bendrų judėjimo apsiriboja. Į plokštuminės sąnario (pvz, sąnarių tarp sąnarinių procesų slankstelių), tik iš sąnarinių paviršių, kurie yra mažos porcijos rutulio paviršiaus su labai didelio spindulio kreivumo, yra nežymus. Tokioje bendrojoje sąnario kapsulė pridedamas išilgai sąnario paviršiaus krašto, todėl judėjimas yra griežtai ribojama ir sumažintas iki maža stumdomas vienas nuo kito apie bendrą paviršiaus. Plokšti siūlės yra neaktyvus.

judėjimas globuliuotų sąnarių yra pagaminti aplink šių ašių: priekinę (lenkiant ir tiesiant), Sagitāls (pritraukimo ir pagrobimo) ir vertikalūs (rotacijos).Be to, sferinis įmanoma periferinių sąnarių judėjimas. Periferinių judėjimo yra tai, kad galūnė, atlikti šį judėjimą esmė, apibūdina formą, panašią kūgio.

Reikia pažymėti, kad, be iš šių trijų ašių per sferinio centre sąnario gali būti atliekamas daug kitų ašių, todėl iš tikrųjų tai yra daugiaašiu sąnarių, kuri užtikrina didesnę judėjimo laisvę.

Esant normalioms sąlygoms, sąnarių paviršius šarnyrinės kaulų sandariai yra greta vienas kito. Šioje padėtyje jie turi (ramybės būsenoje ir judant) trys veiksniai: 1) neigiamą slėgį bendrą ertmę, susijusių su atmosferos; 2) nuolatinis raumenų tonusą; 3) ligamentous bendra vienetas.

hermetiniame bendrą ertmę žemiau atmosferos slėgį. Kaip pasekmė, poriniai paviršiai yra suspaudžiami kartu.

stiprinimas bendri raumenų dalyvauja, dėl to, kad nuolat traukos iš kurių bendri paviršiai yra greta vienas kito. Taigi, peties sąnario raumenys vaidina svarbų vaidmenį palaikant sąnarių paviršių arti viena kitos, todėl aišku, “laisvumas” iš sąnario su atitinkamomis paralyžuoti raumenis, kurios teikia įprastomis važiavimo sąlygomis šiuose bendruosiuose.

Svarbų vaidmenį suvaidino raiščių, sąnarių. Ryšuliai ne tik surengti poravimosi kaulus savo poziciją, o taip pat atlikti apie stabdžių vaidmenį, apriboti judėjimo taikymo sritį. Dėka judėjimo sąnarių ryšulio atsirasti tam tikromis kryptimis. Tokiu būdu, į Bloczkowy sąnario (pvz, interfalanginiai) laidai išdėstomi ant siūlės pusių ir apriboti šonuose pirštikaulių poslinkiui. Kai pagal mechaninių veiksnių įtakos, atsirasti bendroje judėjimo, be galimo pažeistų raiščių (patempimas, lūžis) (kristi, smūgis, ir kt.); o poravimosi galai kaulai perkeltų ir patempimų atsirasti sąnarių.

Paprasta, sudėtingų ir kartu sąnarių

PaprastasS sąnariai sudaro du kaulus. Kaip pavyzdys ginglymoid sąnario tarp pirštikaulių (interfalanginiai) arba sferinės (petį) sąnario. Nepaisant skirtingų anatominių ir funkcinių savybių, abu sąnariai yra paprasta, nes jų susidarymo dalyvauja tik du kauliukus. Kompleksiniai sąnarių sudaryta daugiau nei du kaulus. Taigi, alkūnės sąnario alkūninis peties, alkūnkaulio ir stipinkaulio.

kombinuotas bendra – yra funkcinė sąvoka. Pagal derinama bendra supratimą anatomiškai skirtingi, bet funkciškai susiję vieni su kitais sąnarius. Pavyzdžiui, iš apatinio žandikaulio judėjimas vienu metu atliekami abiem smilkininio sąnarių, kurie sudaro vieną bendrą sąnarį.

Įveskite svetainėje

vardą

Įveskite svetainės šūkis

Kaulų Ryšio tipai

ryšio kaulų metodas priklauso nuo jų funkciją.

T tipai kaulų junginiai

1. SHOV- fiksuotas ryšys

2. BENDRA – mobilus ryšys

3. Pusiau-juda Junginys

jungtysišsiskiria tuo, kad skaičius ir išorinės formos tam, sąnarinių paviršių kaulų ir įmanoma didesnį kiekį judėjimo, t.y. skaičius ašių, aplink kurią judėjimas gali vykti numeris.

Pagal paviršių

skaičius

· paprasta(du sąnarių paviršiai)

· kompleksas(daugiau nei du)

· plokštuminis(intercarpal, riešo, čiurnos-pėdos sąnarių)

· sferinės(peties, klubo),

· elipsės formos(tarp pakaušio kaulų ir pirmą gimdos kaklelio slankstelio)

mobilumo pobūdis

· vienaašiai(su sukimosi ašies – Bloczkowy pavyzdys interfalanginiai pirštų sąnariai)

· Dviaše(su dviem ašimis – elipsės formos)

· t rehosnye(sferinės) sąnarių

Bendras paprastai sustiprintas raiščių. Bendra skystis gaminamas ląstelių Venuebarking vidinį paviršių sąnario kapsulės. Skystis palengvina slysti sąnarių paviršiai kaulų ir tarnauja kaip maitinamosios terpės dėl sąnario kremzlės. Skaičius ertmės skysčio, kad užpildo siaurą tarpą tarp bendrų paviršių, yra labai mažas.

tęstinumo kaulųyra tarp kaukolės kaulų, dubens. Kaulų yra tarp jungiančiųjų plonu sluoksniu jungiamojo audinio ar kremzlių. Ryšio kaulų stogo ir veido regione kaukolės vadinamas siūlė “. Skirti dantytas sąnarius, kai dantyto krašto sudaro stogo kaukolės susiję su atitinkama krašto kitos kaulų.

Polusustavyyra taip pat junginiai kremzlės, bet yra nedidelis esanti ertmė, kremzlės storio. Jie apima junginius, kurių slankstelių, gaktos kaulo. Mažas mobilumas šių junginių yra pasiekti kremzlės plokščių ir elastinių raiščių.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

jungtys– nuolatinis Junginys kaulų, apimantį šiuos elementus: sąnario paviršių, ant kaulų, kremzlių padengta; sąnario kapsulę, arba maišas; ertmė; pilvo skystis

jungtys formas (pavyzdžiui, rankų jungtis):1 – elipsoido; 2 – balno; 3 – sferinės; 4 – ginglymoid; 5 – fiksuoto

18. Prijunkite kaulai. bendra struktūra

Ryšio kaulų. Visi žmogaus kūno kaulai sujungti įvairiais būdais į nuoseklią sistemą – skeletas. Bet kaulų sąnarių skeleto įvairovė gali būti sumažintas iki dviejų pagrindinių tipų: , nuolatinis ryšys, (antifibrozinis) – synarthrosisir , nenuolatinio Ryšio, (kremzlės ir sinovijos) arba sąnarių – diarthrosis.

Kaulų Ryšio tipas “

ištisinio kauliukai junginiai gali būti sujungtos: kaulų medžiaga (sinostozė), kad vyksta tarp slankstelių formavimo kryžkaulio, tarp kai kurių kaukolės kaulų, tarp pleišto irpakaušio, su apaugusių sąnarių kaulų kaukolės skliautas; kremzlės (synchondrosises) – Junginys slankstelių kartu; pluoštinės jungiamojo audinio (syndesmosis), pavyzdžiui, kiškio kaukolės siūlių, prijungimo apatinių galų abiejų kojų kaulų. Dėl šios rūšies junginių yra labai dažnas.

nuolatinis ryšys iš kaukolės ertmė kaulų – sąnarių – yra keletas rūšių. Kai įrantos ir dantys vieno kaulo dalį tarp kitų dantų spragas, mes turime Pavarų siūlė “, o kai vieno kaulo kraštas labiau ištempti, tačiau įstrižai supjaustyti ir iškaltas ant kito kaulų, pavyzdžiui, žuvų svarstyklės krašto – žvynuota siūlės. Jeigu kaulų kraštai net ir tik viena greta kitos, taip, siūlės yra vadinami harmonikos. Kai vienas iš kaulų, nes jis buvo kalama ir sumuštas į kitą pertrauką, kaip pleišto ar vinis, toks junginys yra vadinamas , įtakos. Tokiu būdu, dantys yra prijungtas prie žandikaulio.

Yra pereinamojo laikotarpio formos kaulų jungtys iš fiksuotojo į mobiliojo ryšio – tai polusustavy ar kitaip, gemiartrozy. Pagal tipą kremzlės yra jungtis tik su mažu plyšio pavidalo ertmės viduje. To pavyzdys yra polusustava Gaktos sąvaržos tarp dviejų kaulų dubens – vadinamasis sąvaržos gaktos kaulo.

Dažniausiai ir puikus forma Junginys kaulų yra pertraukiami junginys (diarthrosis), kai galinių paviršių iš dviejų ar daugiau kaulų tik viena greta kitos,,, atskirtų prapjovos kaip ertmę ir stipriai pritvirtintas jungiamojo maišelį. Toks junginys yra vadinamas bendra(articulatio) arba bendra. Žmonėms, yra iki 230 sąnarių [1959 Staklės AG – Žmogaus anatomija 1967 Tatarinov C – Anatomija ir fiziologija].

rūšys kaulų junginiai(grandinės), ir – bendri; b – syndesmosis (bendra); in – synchondrosis; 1 – antkaulio; 2 – kaulų; 3 – pluoštinės jungiamojo audinio; 4 – kremzlės; 5 – sinovinis membrana sąnario kapsulės; 6 – pluoštinės detaležaizdų sąnario kapsulę; 7 – kremzlės; 8 – ertmė [1988 Žvirbliniai AE Gubar AB “Safyannikova EB – Anatomijos ir fiziologijos Textbook]

bendra struktūra. Sąnariai – labiausiai paplitęs tipas prijungimo kaulų į žmogaus kūną. Kiekviena jungtis yra būtina, yra trys pagrindiniai elementai: sąnarių paviršiai, bendra kapsulėjeir Sudėtinė ertmė.

sąnario paviršiaus, daugumoje sąnarių yra padengtos hialino kremzlės ir tik tam tikru, pavyzdžiui, temporo-apatinio žandikaulio sąnario, – skaidulinė kremzlė

.

Arthritis Krepšys(kapsulė) įtempti tarp šarnyriniai kaulų uždėtas ant bendrų paviršių kraštų ir patenka į antkaulio. Sąnario kapsulę du skirtingi sluoksniai: išorinis – vidinis ir fibrozinės – sinovijaus. Sąnario kapsulę kai sąnarių išsikišusi – bursae (bursito). Bursa yra tarp sąnarių ir sausgyslių raumenų, esančių į bendrą perimetro, ir sumažinti iš sąnario kapsulės sausgyslių trintį. Ne sąnario kapsulės daugelyje sąnarių stiprinti raiščius.

sąnario ertmėsturi prapjovą-kaip formos, yra apribota iki sąnario kremzlės ir sąnario kapsulės, ir hermetiškai uždarytas. Bendra ertmė yra nedidelį kiekį skysčio klampus – sinovijos kuris skiria sinoviniam sluoksnį sąnario kapsulės. Sinovijaus sutepa sąnarių kremzlių, taip sumažinant trintį sąnarių judėjimo metu. Sąnarių kremzlės alkūninis kaulus glaudžiai liečiasi vienas su kitu, kuris prisideda prie neigiamo slėgio į bendrą ertmę. Kai sąnariai yra remti švietimą: intrasąnarinių raiščiųir intrasąnarinių kremzlės(diskai ir meniskams) [1967 Tatarinov C – Anatomija ir fiziologijos].

kaulų ryšio tipai.

, autorius – profesionalus mokytojas MA Oh! “

Yra kaulai organizme:

Fiksuotas tipasjunginioI kaulai būdingas kaulų (išskyrus apatinį žandikaulį išimtis) ir. Šiame tipo junginio, jei, kaip nuo jų vietą gautas junginys, rezultatas. Fiksuoto ryšio tipas -.

pav.fiksuotą jungtį kaukolės kaulų naudojant siūlai (siūlių ant raudonai).

Kai pusiau-juda tipąjunginys su viena kitai. Pusiau-juda viena su kita yra sujungtos, taip pat.

.

pavJunginys iš stuburo slankstelių, vieno kremzlinių tarpslankstelinių diskų (pažymėta mėlynai) – apie pusiau-juda junginio

pavyzdys.

Mobilus RyšioKaulų vadinamas. Bendra yra suformuotas iš dviejų arba, vienas su kitu – kietų kryptis jungiamojo audinio. Jeigu Jungtinis tik dviejų kaulų, vieną iš jų, ir -. Rutuliniai ir lizdas yra padengtas išorėje (, sąnarių) kremzlės. Tai leidžia per bendrą darbą. Be to, bendra supa. Jos ląstelės išskiria į bendrą ertmę (sąnarių), kuris taip pat reikia į darbą su sąnario. Be to, jis suteikia ląstelėms, nes į jį.

.

pavbendros struktūros schemą:

1 – sąnarių raiščių,
2 – sąnarių kapsulės,
3 – hialino kremzlės,
4 – Sudėtinė ertmė,
5 – sąnarių galvos,
6 – sinovijos skysčio.

skambinkite mums: 8 (800) 775-06-82(nemokamai Rusijoje) 7 (495) 984-09-27(nemokamu Maskvoje )

Arba paspauskite ant “Sužinokite daugiau” užpildyti kontaktinę formą. Mes tikrai paskambinti jums atgal.

vaizdo samouczków FREE

palaikymas:
[siųsti apsaugotas] (laikrodis)

Bandomoji repeticija naudoti: Paimkite Nemokama testą! . Viskas yra dėl šio egzamino
Prašome skambinti užsirašyti:

8 (495) 984-09-27 arba 8 (800) 775-06-82

Norint užtikrinti normalų veikimą ir Jūsų patogumui, svetainė naudoja slapukus. Tai visai normalu praktika.Prodolzhaya naudoti portalą, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.

Visi laukai yra privalomi

Visi 2 dėl matematikos egzamino, iš užduoties 13 užduoties 19. Taigi, kas negali pasakyti net savo mokytojus. Visi sprendžiant iš 2. priėmimo problemų egzaminą problemas metodai. Dešimtys nekilnojamojo egzaminą užduočių, nuo paprastų iki pačių sudėtingiausių.

Vaizdo kursas “Premium” “sudaro 7 kursus, iš matematikos (užduočių 13-19) egzaminą 2 dalies plėtrai. nuo 3,5 iki 4,5 valandos

– kiekvienos normos trukmė.

    

 1. lygtis (Problemos 13)
 2.   

 3. stereometrija (į kurią 14)
 4.   

 5. nelygybė (į kurią 15)
 6.   

 7. geometrija (užduotis 16)
 8.   

 9. Finansinė Matematika (tikslinė 17),
 10.   

 11. Funkcijos (T18),
 12.   

 13. Individualizuotos užduotis ant numerių ir jų savybes (užduočių 19).

Čia yra tai, kas nėra vadovėliuose. Kodėl tu negali pasakyti mokykloje. Triukai, metodai ir paslaptys sprendžiant iš 2.

problemų

Kiekviena tema išmontuoja nuo nulio. Dešimtys specialiai parinktų užduočių, kurių kiekviena padeda mums suprasti “spąstų” ir gudrybės sprendimus. Vaizdo įrašo Premium autorius – profesionalus mokytojas Ana Malkova.

Gauti penkių

Vaizdo Žinoma “Get penki” apima visas temas, reikalingas matematikos egzaminą 60-65 taškų egzaminą. Visiškai visi uždaviniai 1-13 profiliuoti egzaminas matematikos. Taip pat tinka pristatymo Pagrindinio egzaminą matematikos. Jei norite išlaikyti egzaminą 90-100 taškų, jums reikia išspręsti 1 dalies per 30 minučių ir be klaidų!

paruošimo už 10-11 klasės egzamino Žinoma, taip pat mokytojams. Viskas ko jums reikia išspręsti 1 dalis egzaminą matematikos (pirmieji 12 užduočių) ir užduotis 13 (Trigonometrija). Ir tai yra daugiau nei 70 taškų į egzaminą, ir be jų negali padaryti jokios stoballniku ar humanitarinius mokslus.

Visi reikalingi teorija. Greita būdų išspręsti, spąstus ir paslaptis egzaminą. Išmontuoti visas naujausias darbo dalies 1 Banko FIPI darbo vietų. Žinoma, yra visiškai suderinamas su 2018 m egzaminą.

kursas 5 apima didelio tvarka kiekvienos 2,5 valandos. Kiekviena tema yra skiriamas nuo žemės, aiškia ir paprasta.

ŠimtaiDarbas naudoti. Word problemos ir tikimybių teorija. Paprasta ir lengva prisiminti algoritmai spręsti problemas. Geometrija. Teorija, fonas medžiagos analizė visų darbo vietų NAUDOJIMO tipų. Geometrija. Gudrus triukus tirpalus naudingų lovelės vystymasis erdvinės vaizduotės. Trigonometrija nuo žemės – iki užduoties 13. Supratimas vietoj kalimas. Intuityvus paaiškinimas sudėtingos sąvokos. Algebra. Šaknys lygis ir logaritmus, funkcijos ir dariniai. Už sprendžiant sudėtingas problemas, 2 egzaminą pagrindas.

Iš karto po apmokėjimo gausite nuorodos atsisiųsti vaizdo kursų ir unikalių raktus į juos.

nustatytus tikslus “Matematika Mokymai – 2019” sunku. Kiekvienoje – triukų “spąstų” Naudingos paslaptis.

Parinktys yra skirtos padengti visus galimus iššūkius, tiek pirmoji ir antroji dalis matematikos egzaminą.

Kaip naudotis?

    
 1. ne tik pamatyti problemą (ir sprendimas) visų variantų. Toks sukčiavimo tik skauda. Paimkite vieną! Problema išspręsta vienasir bandyti atkreipti atsakymą.
 2.   

 3. Jei beveik nieko neatsitiko – turime pradėti ne su variantais nuo sprendimo, ir apie matematikos studijas. Knyga padės jums pasirengti EEIG metinės internetinį kursą.
 4.   

 5. Jei teisingai pasirinkti pirmąjį variantą Mattreningov 5-7 užduotys – tada žinių nepakanka. Žiūrėti 1 punktas: Knigai Metinė eLearning
 6. !
    

 7. Patikrinkite, ar ardyti teisingus sprendimus. Apžvelkite videorazbor – ji taip pat yra naudingos
 8. daug.
    

 9. Galite nuspręsti dėl jų pačių arba kartu su draugais. Ar visa klasė. Ir tada ieškoti videorazbor galimybes.

kaina “Matematika Mokymai – 2019” – tik 1100 rublių. 5 variantai su sprendimų ir videorazborom kiekvienam.

Klasifikavimas ir veikimas žmogaus sąnariai

sąnarių klasifikacija yra įdomi tema ne tik sveikatos priežiūros specialistams, bet ir tiems, kurių veikla yra toli nuo sveikatos priežiūros. visi Viedy sąnarių galima suskirstyti į paprastų ir sudėtingų. Šis atskyrimas priklauso nuo kaulų, kurie yra susiję jų susidarymo skaičius. Bet jų paviršių klasifikaciją forma, nuo kurios priklauso judėjimo kiekį, kad jis gali atlikti.

Yra įvairių tipų sąnarių, kai už šių elementų atskyrimo pagrindas yra biomechaniniai funkcijos. Klasifikavimas padeda susisteminti į medicinos mokslo savo audiniuose, paskyrimo ir funkcionuoja žinių. Informacija apie prietaiso jie yra už konservatorius ir rezoliucinės sveikatos priežiūros paslaugas susirgus ir žalos pagrindas.

paprastų ir sudėtingų sąnarių

Paprastas bendra gavo savo pavadinimą, kaip jums gali atspėti, nes dizaino paprastumo. Pagrindiniai elementai sudaro bendrą paviršių iš dviejų kaulų. Kad būtų lengviau suprasti, kur jis yra, tiesiog pažvelgti į žmogaus peties. Žastikaulio ir mentės ertmė jungiasi specialų audinį. Sudėtinga struktūra susideda iš 3 paprastesnių modelių, kurie dalijasi bendrą kapsulę. Pavyzdžiui, alkūnės sąnario – sudėtinga, nes ji turi tris kaulų paviršių:

Blokavimo atlasą žmogaus: raumenis, kaulus ir sąnarius

Kombinuotosios sąnarių nespecialistai medicinoje dažnai painiojama su kompleksas, kuris yra gana natūralu, nes šie elementai yra panašūs vienas į kitą. Tik sudėtingas jo dizainas turi bendrą kapsulę, o derinys nėra. Antroji jungtinė skiriasi nuo ankstesnių tuo, kad jo sudedamosios dalys yra atskirtos, tačiau tai netrukdo jiems veikti kartu. Dešinę ir į kairę smilkininio sąnarių klasifikuojami kaip kartu. Išsami sąnarių, savo ruožtu, yra panašus į derinys. Kartais, leidiniuose rasite informacijos, kad jie yra traktuojami kaip viena grupė, kuri yra ne tiesa, nes tai skirtingų elementų. kompleksas bendros funkcijos skiriasi nuo kartu ir rodo, kad pirmasis susideda iš vidusąnarinių kremzlės. Paskutinis elementas akcijųjį į dviejų kamerų, ir jie turi ne bendra kartu.

geometrijos vaidina svarbų vaidmenį anatomijos, nes daugelis kūno dalių gauti savo vardą, nes panašumo su įvairaus geometrinė figūra. Atsižvelgiant į įvairių formų žmogaus sąnarių atskyrimo grupės taip pat naudojamas panašumo elementų kūno su geometrinių formų asociaciją. Pavyzdžiui, pavadinimas “šarnyras” jau gali gauti savo formos idėją. Šis elementas yra pajėgi judėjimo ratu ir yra laikomas labiausiai nemokamai. Šarnyras turi didelį mobilumą, ačiū jam, kad asmuo gali atlikti sukamaisiais judesiais.

sferinis gamta šio projekto padeda užtikrinti, kad žmonės gali pasukti, Flex ir judėti sudėtingų trajektorijų jų galūnių.

cilindriniai, sraigtinės, plokšti sąnarių

tipai sąnarinių sąnarių į žmogaus skeleto sistemos

žmonėms, bendra gali būti cilindro formos. Ši grupė taip pat gali montavimo užtikrinti sukimosi judesius kūno įgyvendinimą. Cilindriniai bendra yra pirmojo ir antrojo kaklo slankstelių, jis yra kur spindulys ir alkūnkaulių galva yra prijungtas viena su kita. Cilindriniai bendra klasifikuojamas kaip struktūras su vienos ašies judėjimo, jei jis yra sugadintas, sutrikusi mobilumą kaklo slankstelių. Ginglymoid sąnarių atrodo cilindro ir yra klasifikuojama kaip struktūras su vienu judesio krypčiai. Ji pasižymi didesne jėga yra kulkšnies. Interfalanginiai sąnariai yra taip pat ginglymoid.

helicoidal bendra dažnai vadinamas Bloczkowy, kuri yra gana natūralu, nes pirmasis yra antroji versija. Abi turi vieną ašį judėjimo. Bet instrukciją velenų cilindrinių ir sraigtinio griovelio suformuota jo cilindro formos paviršiumi kryptimi. Ginglymoid bendra neturi šį objektą. Kaip už sraigtinis kolegomis, alkūnkaulioJis tiksliai nurodo į šį žmogaus kūno elementų kategorijas. Be plokščia konstrukcija struktūros yra daug paprastesnis nei spiralinės, bet ir pirmasis ne mažiau svarbus normaliam organizmo funkcionavimui.

plokščia konstrukcija yra ant riešo. Ji skiriasi labiausiai paprastą formą ir nedidelį kiekį judėjimo. Jis buvo vadinamas “plokšti”, nes jis susideda iš plokščio paviršiaus kaulų, kurio judėjimas ribinės raiščių, kaulų ir procesai.

Plokšti siūlės neturi reikšmingos eismas, bet jei procesas apėmė tokių elementų grupę, situacija keičiasi. Kartu jie galėtų atlikti sudėtingą darbą ir užduočių spektras jie atlieka labai padidėjo.

Skirtingų paviršiai ir konfigūracija

Mes bendri pavadinimai nurodyti turtą ir apie tai, ką dalys sudaro biomechaninius elementus kūno faktą. Sąnarių – Nutrūkstanti kaulų jungtys, kurios apima kremzlės dengtas paviršius kapsulės.

Jie turi ertmę, kur sinovinis skystis yra esantį, tankų, elastinga, plaunant masę. Yra ne tik skirtingų formų, bet ir elementai tokių struktūrų. Jų diskai Kai kuriose konstrukcijose gali, kitiems – ne. Yra keletas veislių, kurios turi meniskas ir specialių lūpų. Jų paviršiai gali būti skirtingi konfigūracijos, jų formos gali arba negali atitinka viena su kita. Tačiau be sąnarių skysčio audinio negali vykdyti savo veiklą, ir jų pagrindiniai elementai išlieka tie patys.

Kai jis ateina į sinovijos sąnarių dažnai pradeda diskusiją apie ligas ir raumenų sistemos gydymo. Jo funkcija yra krepšys, kur jis rado kaulų galus. Sinovijos skystis yra tame maišelyje. Dauguma formų tokių struktūrų į žmogaus kūną yra sinovijos. Tai sinovijos skystis neturi nublankti sąnarius, kaip jie juda išilgai sukimosi ašies. Jei sinovitasialnaya skystas sustoja žmogaus kūno atnaujinamas, tai reiškia: Į sąnario spaudimas didės, ir jis, judančią išilgai sukimosi ašies, bus kaip kremzlės nublankti.

Kai yra destruktyvių pokyčių bendrame audinyje (ir jie paprastai išsivysto dėl sutrikusios medžiagų apykaitos fone), po įvairių tipų ligų.

Funkcijos atlieka sąnarių

tipai kaulų sąnarių į žmogaus kūną

Yra anatomijos klasifikacija iš priklausomybės nuo sekcijų sąnarius. Jame atsižvelgiama į ne tik sudedamųjų dalių kiekvieno elemento charakteristikos, bet ir jų vietą ant žmogaus kūno ir funkcijas. Šių tipų jungčių:

    

 • Mobilieji jungtys Visi rankų ir pėdų kaulai;
 •   

 • alkūnė;
 •   

 • pažasties;
 •   

 • stuburinių,;
 •   

 • riešo;
 •   

 • klubo;
 •   

 • krūtinkaulio-raktikaulio;
 •   

 • sakroiliinių;
 •   

 • smilkinio-;
 •   

 • kelio.

anatominė diagrama pateikia išsamesnį jų klasifikaciją (1 pav, 2). Jungiamuoju jos elementai tiesiogiai paveikti bendrų audinių veikimą. Pavyzdžiui, Tarpslankstelinis sujungimai ribotą judesio, nes stuburo diskai yra tarp jų. Subtalar bendra yra tarp šlaitus ir Kulnakaulio. tiksli jo vieta – jų galinė dalis. Jis yra laikomas vienu iš kūno srityse, kurios yra labai jautrios dislokacija. Iki išnirimai šio elemento numeris yra ant 3 vietos po to, kai išnirimų, kurie turi įtakos Lisfranc sąnarį. Jis yra iš šonų.

paskutinis iš jų – kulno, kuris, gulėti vidurinės dalies pėdos, turi ypatumų anatominės struktūros. Lisfranc bendra neturi ryšius tarp bazių I ir II pėdų kaulų, ji yra klasifikuojama kulno analogų ir kerta per vidurį jos dalimi pėdų. Bendras Lifranka problemosį plokščių analogų kategorijos ir yra labiausiai pažeidžiamas taškas organizmo atsiradimo perelomovyvihov.

Siekiant sustiprinti bendrą Lifranka, modernus vaistas yra aktyviai naudojant metodus, manipuliavimo. Ne toli, o pėdos srityje, ir yra bendra Chopart. Manoma, patvaresni, šis viešbutis yra dėl to, kad jos anatominę struktūrą ypatumus. Skerspjūvio Chopart (predplyusne- skersinės) primena savo forma raide S.

savo pėdų stiprinti virvutės, kuri žymiai sumažina traumos svetainėje lygį regione. Jis išsiskiria tuo, kad ji turi visą pluoštą.

paslapčių ir atradimų žmogaus anatomiją

pėdos srityje yra kulnas sąnarys yra unikalus, kuris jungia tris tipų kaulų. Ji vienija ne tik kulno ir Navicular kaulo, bet taip pat vienas, kad yra konteineris. Jis yra integraliai su kitomis audinių aplink jį. Kaulų yra pakuotėje, yra vienas iš tų, kurios sudaro apatinė kulkšnies atskirti. Iš pasaulio žinduolių palikimas, vyras išvyko į daugelio sąnarių apatinių galūnių, kuri yra daug įvairių kaulų sąnarių, užtikrinant mobilumą ir, kad būtų galima perkelti į kosmosą. Kulno būdingą arkliai, katės, šunys ir kitų gyvūnų rūšių. Daugelis žmonių mano,: tai žmonėms. Tačiau asmuo neegzistuoja, bet evoliucijos žinoma, žmonės turėjo būti pakeista – kulno analogas. Pastarasis turi panašią funkcijų rinkinys, kuris turi kulno, ir ji yra glaudžiai susijusi su atramos-judėjimo sistema darbui. Tai gana sudėtinga. Ji apima 6 kaulų su skirtingos formos ir dydžio.

šepetėlis sąnarių, taip pat būdinga žinduolių pasaulyje. Vizualiai jo žala yra akivaizdi tada, kai gyvūnas pradeda šlubuoti. Arkliams šepetėlis sąnarys yra dažniausiai įtakos artritas – ligos savotiškų ir žmonės. Į judančių žmonių procesooveka ant bipedalism jo raumenų sistemos ir audinių gerokai pasikeitė, ir šepetėlis sąnarių žmogaus organizme šiandien trūksta. Pažymėtina, kad nori tradicinė medicina išgydyti daug ligų skaičių su ištraukomis iš gyvūnų kaulų naudojimui. Jautienos šepetėlis sąnarių – ne išimtis. Ji yra būtina, kad žmogaus audinių vitaminais ir mineralais atkūrimo. Jis naudojamas maisto ruošimui sriubos, kurie rekomenduojami žmonėms, kenčiantiems nuo perelomovyvihami. Pęcina bendra yra plačiai naudojami vaistų gamybai.

Periferinė sąnarių vyras gavo kaip gyvūnų pasaulio paveldu. Jie yra ne mažiau svarbu nei centrinių sujungimų. Sutrikimai periferinių sąnarių artrito įvairovė dažniausiai paveikia vyresnio amžiaus žmonėms, kurie ženkliai paveikia jų gyvenimo kokybę. Sąnarių briaunos dažnai vadinamas tarpslankstelinio, ši grupė padeda stuburo būti lanksti ir mobili. Šis modelis yra dabartinė gyvūnų. Jie, kaip asmuo, jis turi gana platų sąnario kapsulę. Jei jis neveikia, asmuo kenčia skausmą stuburo. Skausminga simptomai apima kaklo, krūtinės, juosmens. Aspektas bendra gavo savo pavadinimą dėl neįprastos formos ir jos procesus. Ne mažiau įdomi yra jų buvimo vietą tose kūno – iš abiejų stuburo pusių. Aspektas, taip pat vadinamas aspektas, todėl stuburo tokia lanksti ir mobili. Tarp jo slankstelių yra įvairių judesių.

gydymas ligų

pakaušio sąnario yra atsakingas už jungiantis kaukolę į stuburo. Šiuolaikinė medicina, ši kategorija yra apibrėžiama kaip Atlanto pakaušio ir atlanto-ašinis sąnarius. Šių jungčių buvimas yra žmogaus kūno struktūrą funkcija, bet jie turi savo specifiką. Kaip jų, pakaušio sąnario klasifikuojamas kaip suporuoti, jis jungia skirtingas kaulų tankį. Pasibaigus žmogaus kūno struktūrą tyrimo aušros buvo nustatyta: pakaušio sąnario turielipsoido formos. Jo dėka, žmogus gali atlikti galvą tentiniai priekį. Jeigu sudedamoji dalis yra pažeista gimdos kaklelio, galvos judesiai yra riboti. Tai pažeidžiama struktūra, o iš galvos traumų atgal atveju dažnai reikalauja chirurginės intervencijos remontas pakaušio komponentas. Šiam tikslui, ir titano plokštės.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kad gydyti tokias ligas ir atkurti savo audinius žalą žmonija naudoja įvairius mokslo ir technologijų pažangą. Titano lydinio nesukelia atmetimo į žmogaus kūną, todėl galima atlikti sąnario pakeitimo. Titano elementas nesiskiria nuo gamtos, tačiau tai yra daugiau patvarus ir išlaikyti sąnarių judrumą tais atvejais, kai yra audinių pažeidimas.

titano lydinio, kuris yra pagamintas iš sąnarių, šiandien yra vienintelė galimybė daugeliui žmonių išvengti negalią.

Lagranmasade