Kelio ligų sąrašas

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “ligų kelio sąnario sąrašas”. Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Ligos kelio, jų simptomai ir gydymas

Su ligų kelio ir jų pasekmes vienu ar kitu laipsniu, anksčiau ar vėliau veido visko. Ligonių gali kas nors, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, svorio ir aktyvumo. Dažnai, tačiau dauguma žmonių ignoruoti pradinius simptomai rodė pakankamai rimtas kelio sąnario liga ir per vėlu gydytis, kai liga procesas jau įsigijo visas negrįžtamumo požymiai.

Statistika rodo, kad didelis procentas negalia susijusi su liga, kelio sąnarius.

klasifikacija

Iki šiol vienas standartinis klasifikacija yra nepriimami dėl kelio sąnario ligų. Tačiau tam, kad atskirti juos pagal tam tikrus požymius dar įmanoma. Atsižvelgiant į funkcijų patologinius proceso identifikuoja keturias pagrindines grupes, skaičių. Kokie yra kelio sąnario ligų, remiantis kilmės ir pobūdžio jų srautas:

    

 1. uždegiminio.
 2.   

 3. degeneracinės distrofinis.
 4.   

 5. trauminių pažeidimų.
 6.   

 7. navikai.

klinikinių simptomų vertinimas ir ligų kelio diagnostika, taip pat jų gydymas turi spręsti tik su medicinos specialistu.

uždegiminė patologija

tarp visų kelio sąnario uždegiminė patologija ligos įvyksta maždaug pusė atvejų. Daugiau nei 30% pacientų yra vaikai. Statistiniai duomenys rodo, kad pacientams, sergantiems kelio artrito dauguma moterų vidutinio ir vyresnio amžiaus amžiaus. Tačiau, skaičiai gali žymiai skirtis priklausomai nuo artrito tipo. Pavyzdžiui, gonorėja bendra žala, įAK paprastai būdinga vyrams. Veiksniai, kelio sąnario rizika uždegiminių ligų yra:

    

 • Vyresnis amžius. Susirgti artritu didėja su amžiumi.
 •   

 • Paulius. Kaip jau buvo minėta anksčiau, tai nėra žinoma, kodėl, bet moterys yra labiau linkę susirgti.
 •   

 • nutukimu. Antsvoris turi įtakos neigiamas sąnarių keliais būdais. Pirma, didelė masė organizme – tai papildomas stresas dėl sąnarių, kuris juos padeda greitai “susidėvėjimą”. Antra, riebalinis audinys gamina specialų baltymą, kuris gali sukelti patologinį uždegimas viduje ir aplink sąnarius.
 •   

 • traumų. Ūmus ir lėtinis kelio traumos sukuria visas sąlygas tolesnei uždegiminio proceso.
 •   

 • Kai profesinė veikla, konjuguota su padidėjusia apkrova kelio.
 •   

 • Kitos ligos. Diabetas, podagra, reumatas žymiai padidinti jūsų šansai besivystančių kelio artritu.

Klinikinis vaizdas

Apskritai, priklausomai nuo to, kokios uždegiminė liga išvystyta kelių (reumatoidinis, reaktyvinės, infekcinė, psoriaziniu artritu arba podagrinį) bus įsteigtas ir jų klinikiniai simptomai. Tuo pačiu metu, pastebėta bendruosius būdingus bruožus visų tipų artritu. Tipiškas iš klinikinio vaizdo praktiškai bet uždegiminė sąnarių liga, sąnarių:

    

 • įvairaus intensyvumo skausmas, kuris dažnai yra blogiau po fizinio krūvio ir naktį.
 •   

 • patinimas.
 •   

 • paraudimas ir vietos pakyla temperatūra per pažeistą sąnario.
 •   

 • Dažnai yra skysčių kaupimasis bendrą ertmę. Kai gali atsirasti šis simptomas plaukiojantieji girnelė. Kai lygis pėdos spaudimo girnelė, tai Plungės į bendrą ertmę. Jei mes sustabdyti spaudoje, girnelę yra “plūdės» natūra.

Beveik visą sąrašą ligų kelio sąnarių paveikia normalią kojų, sunku atlikti net paprasčiausios kasdienę veiklą.

Beveik visi uždegiminių ligų jų teisingą diagnozę sąnarių, galite naudoti vieną gydymo schemą. Išskyrus vieną niuansą, kurį sudaro tai, kad jei artritas, infekcijos priežastis, jūs turėtumėte įsitikinkite, kad įtraukti antibakterinių preparatų. Bendrieji gydymo principai artritas yra taip:

  Pašalinti uždegiminis procesas pagalbos NVNU (ibuprofeno, naprokseno, diklofenako).

“Nepriklausomai nuo to, ar jūs pastebėjo uždegimą girnelės raiščio, menisko, ar visą sąnarį Apskritai, optimalaus gydymo režimo pasirinkimas buvo gydytojas.

degeneracinė patologija

lėtinės progresuojančios keliai liga, kuriai būdingas naikinimo sąnario kremzlės ir jų deformaciją dėl degeneracinių procesų, vadinamas osteoartritu. Remiantis kai kuriais skaičiavimais, daugiau kaip 60% nuo bendros patologijos į artrozės akciją. Verta paminėti, kad šios ligos dažnai sukelia ankstyvą negalią ir labai pablogėjusios gyvenimo kokybės. Kas atskirti rizikos veiksnius:

“toliau progresuoti, kol ji sukelti negalią Be tinkamo gydymo artritu.

Klinikinis vaizdas

Ironiška, bet moterys yra labiau tikėtina, kad kenčia osteoartrito nei vyrai. Tai gali būti vertinama kaip viena ir dvišalio dalyvavimo (vieno arba abiejų kelių). Už osteoartrito kelio bus apibūdinamas šiais klinikinių požymių, pagal kurį, ir destruktyvių pokyčių buvimas bus nustatomas pagal tolesnio apdorojimo:

“Pastaraisiais metais atvejais potrauminio tendinopathy kelio, ženklinimas degeneracinės sausgyslės pralaimėjimoyshts vietose jų tvirtinimo prie kaulo.

požiūris į gydymo degeneracinių pokyčių yra sudėtingas individualiai. Į ankstyvosiose stadijose bando taikyti visas turimas konservatyvius gydymo sustabdyti ligos progresavimą, išvengti klinikinių simptomų ir suteikti natūralią regeneraciją sąnario kremzlės. artrozė gydymo programa apima:

Jei konservatyvus gydymas nepadeda, arba yra sunki kelio įtampą, Naudota chirurgija (nuo artroskopinės operacijos prieš pakeičiant dirbtinio sąnario).

ligos pagalbinė aparatai kelio

Be uždegiminių ir degeneracinių pakitimų kelio gali atsirasti konkrečių ligų bendrų elementų, pavyzdžiui, menisko, bursa, raiščių, sausgyslių, kneecaps, ir taip kelio sąnario pagalbinio prietaiso sąraše kai kurių ligų: ..

    

 1. Bursitas. Ji yra būdinga uždegimo kapsulės sąnario aplinkinių, ir skysčio eksudato () atsiradimo jo ertmę. Tai nėra šventė kitų bendrų struktūrų pralaimėjimą.
 2.   

 3. Tendinitas – ūmaus arba lėtinio sausgyslių uždegimas.
 4.   

 5. uždegimas menisko.
 6.   

 7. tarpas intrasąnarinių raiščių.
 8.   

 9. girnelė išsinarinimas.
 10.   

 11. cista Becker – bursitas pakinklio duobės,.

Į ankstyvosiose stadijose, ir tinkamo gydymo nuo daugelio ligų, sąnarių kelio prognozuoja palankų pakankamai. Vienintelis dalykas, ką jums reikia padaryti – yra laiku kreiptis į gydytoją, Podiatrist.

Ligos kelio

Kokie yra kelio sąnario ligų ir interesų į daugelį žmonių, kurie turėjo kovoti su sąnarių skausmas ar sužalojimo. Žmogus nori žinoti, kas atsitiks su jo galūnės, kaip pavojinga liga kelio ir kaip su jais elgtis. Išvardinti visus kelio sąnario ligų su kraštoIMT aprašymas, simptomai ir gydymas pagrindinių principų viename straipsnyje neįmanoma. Šiuolaikinėje medicinoje, teikiant daugiau nei 200 skirtingų patologijų.

Toliau yra laikomi labiausiai paplitusių diagnozes, su kuriomis susiduriama Ortopedijos ir traumatologijos. Žinios apie priežastis ir simptomai paplitusių ligų kelio pavadinimai gali tinkamai teikti pirmąją pagalbą, jei reikia, ir daryti jokios žalos fizinio patikrinimo.

Dėmesio! Sąrašas kelio sąnario liga, tokia yra ne vadovas savidiagnostikos ir self-healing. Bet kuriuo atveju, prieš pradėdami vartoti vaistą arba atlikti fizioterapijos, rekomenduojama pasikonsultuoti profesionalus, gauti išbandyti ir gauti tinkamą diagnozę.

klasifikavimas kelio sąnario ligos

Pasak oficialios statistikos, maždaug 15% pacientų diagnozuota ortopedinės traumos ar kelio sąnario ligos. Tačiau tikroji skaičius yra daug didesnis, nes ne visi kreiptis į gydytoją pagalbos su skausmą galūnėse, atsižvelgiant į traumų, nedidelius sužalojimus atveju. Aplaidus požiūris į savo sveikatą sukelia komplikacijų ir neįgalumo vystymąsi. Bet koks neįprastas simptomai gali būti besivystančios infekcijos simptomas, tuo greičiau jis aptinkamas, tuo lengviau ir greičiau išgydyti ją nepaveikiant kitus organus.

tinkamo gydymo kokios nors ligos kelio daugiausia lemia jo priežastis. Dėl visų kelio sąnario ligų kilmės skirstomi į šias rūšis:

Be to, visi kelio sąnario ligos yra atskirti srauto trukmę ir sunkumo ūmaus ir lėtinio. Aštrus – tai paprastai uždegiminė arba trauminio kelio liga vystosi greitai, atrodo šviesus. Su teise požiūris ūmus liga gali būti visiškai išgydyti per 1-3 savaites.

lėtinės sąnarių ligos gali sukurti per metus, beveikakivaizdžios, todėl negydoma. Kai žmogus eina pas gydytoją, liga paprastai yra daug veikia, visiškai atsikratyti sunku. Todėl gydymo tikslas yra visų pirma siekiama užkirsti kelią komplikacijoms ir lėtėjimas patologinio proceso.

uždegiminių

apima sinovitas, sausgyslių, bursito,, artritas, periartritas į šią grupę. Žemiau mes manome, pagrindiniai simptomai, tipai ir gydymo metodus pagal kiekvieną iš jų.

uždegimas sinovinio membrana, todėl bendrą ertmę kaupiasi pūlingos eksudato. Specifiniai simptomai:

    

 • spaudimo ir pilnumo kelio sąnario pojūtis;
 •   

 • skausmas, kaip didėja spaudimą nervų galūnėse;
 •   

 • riba sąnarių judrumą;
 •   

 • Chromanie.

Dėl apčiuopa girnelės mobili, ji yra kaip spyruokle dėl elastinga pagalvėlės, pacientas skundžiasi slėgiui jautraus augimo skausmus. Norėdami patvirtinti diagnozę ir nustatyti sinovitas tipas dažnai reikia punkcija. Iki ertmėje pobūdžio bendrą ertmę išskiria šiuos patologijos tipai:

    

 • šlapiavimas – vystosi nežymiai traumos, kaupiasi per bendrą neuždegiminėmis skysčio be priemaišų pūliai. Serous sinovitas gali atsirasti palyginti su alergija fone, pasitaikantį degeneracinių ligų.
 •   

 • serous-antifibrozinis – serous turinys sąnarinės ertmės aptikta pluoštinės gijos paprastai susižeisti stipraus audinio pažeidimas.
 •   

 • Pūlinis – į Sudėtinė ertmės pūlingo eksudato kaupiasi priežasties – prasiskverbimo infekcijos po traumos arba chirurginio.
 •   

 • Pigmentas-villezny – tokiu displazijos pokyčių atsirasti sinovitas į bendrą apvalkalo su ertmę gali kauptis didelį kiekį skysčio (200 ml).

Jei nedidelis skysčių kaupimasis, gydymas apsiriboja uždėkiteRANKŲ stora tvarstis ir sąnarių atleidimas nuo jokio streso. Sudėtingų atvejais, eksudato buvo pašalintas pradūrimo, bakterinės sinovitas ertmė buvo plaunamas antiseptinių ir antibakterinių preparatų vartojimo. Baigia visapusišką gydymą fizioterapija. UHF, elektroforezė, masažas pašalinti liekamuosius padarinius ir visiškai atkurti sąnarių funkciją.

Svarbu! Kai veikia patologijų pasikartojančių vidaus sinovitas po eksudato pašalinimo gydytojas gali įvesti kortikosteroidus arba hialurono rūgštį. Jei tai nepadeda, chirurginiu būdu pašalinti uždegimas sinovijoje.

liga yra panašus į sinovito, pagrindiniai skirtumai – ne į uždegimo paveiktą sinovinio membranos ir sąnario kapsulės. Iš trijų į kelio sąnario iš viso, uždegimas gali būti ūmus, subakutinio arba lėtinis. Iki efuzijos izoliuoti Bursa pūlingo, serozinis, pluoštinės, kruviną pobūdžio. Simptomai bursitas priklauso nuo ligos rūšies ir jos kursą:

    

 • skausmas, patinimas, paraudimas sąnario;
 •   

 • ribotas mobilumas lenkimo ir pratęsimo kelio;
 •   

 • temperatūra padidina vietos ir apskritai;
 •   

 • su pūlingų forma bursitas – galvos skausmas ir raumenų skausmas, nuovargis, miego sutrikimai, karščiavimas ir kiti intoksikacijos požymius.

tos pačios gydymo, kaip sinovitas: Lengvais atvejais, taikomas stora tvarstis, teikiama už sąnario poilsio. Sunkiais atvejais, efuzijos yra pašalinamas, o po to antibiotikų žinoma.

Pastaba: vienas iš bursito porūšis yra Beikerio Plaštakoje. skysčių kaupimasis už kelio gali būti sukeltas traumos, fizinė perkrova, infekcijos nors iš kitų sutrikimų kelio sąnario. Kepimo cista gali būti gana blogai ir išspręsti dėl jų pačių, bet dažnai chirurgija yra būtinas, nes kaupiasi trukdo pėsčiųjų ir tupint.

Šiuo patologijos priešais uždegimas raiščius, turinčių girnelė. Girnelė patinimas, keičia formąJis tampa skausminga ant palpuojant. Disturbed mobilumas kelio sąnario. Paprastai diskomfortas praeina visa, ilgą poilsio, be dėl kelio apkrovai.

Sausgyslių laikoma profesinė liga sportininkų, todėl gydymo tikslas yra visiško iškrovimo kelio sąnario. Įvedė griežtą tvarstį ir tvirtinimo geležinkelio, po kelių savaičių draudžiama net remtis galūnių. Stiprus skausmas paskirtas gliukokortikoidus arba NVNU žodžiu, lokaliai arba į sąnarį. Būtina gydyti sausgyslių uždegimas raiščių pasireiškia ne tik švelnumo. Taip pat pavojingas infekcijos ir pažeidimų į aplinkinius audinius ir visiško praradimo mobilumo kelio plitimą.

Artritas – tai terminas, kuris naudojamas nustatyti ligų, sąnarių uždegimo sukelto šių traumos ar infekcijos įvedimo skaičių. Pirminis artritas yra švenčiama retai, paprastai yra kitų ligų pasekmė. Dėl uždegiminio proceso postūmis gali būti:

    
 • hemarthrosis;
 •   

 • sinovitas;
 •   

 • defektams artrozė;
 •   

 • suplėšyti menisko;
 •   

 • lūžis girnelės.

Dažnai artritas atsiranda po ankstesnės infekcijos šlapimo organų sunkių formų toksoplazmozės, chlamidijos, ureoplazmoz. Artritas kelio sąnario dažnai lydi reumatoidinį artritą ir podagra. Priklausomai nuo artrito priežastis gali būti infekcinės, reaktyvinės, artrito, reumatinio, trauminis.

Pagrindiniai patologinių simptomų:

    

 • uždegimas sąnarių patinimas, deformacija;
 •   

 • krizė tuo, kelio sąnario ir išplėtimo;
 •   

 • skausmas, apsunkina streso, naktį;
 •   

 • paraudimas virš kelio odą;
 •   

 • vietos karščiavimas.

Gydymas siekiama spręsti pačios ligos. Simptomai gonartrita pašalinti vietos priešuždegiminiais vaistais deystviya.

periartritas

Kai periartritas ne uždegimas kremzlių ir kaulų kelio sąnario, bet ir aplinkinių jungiamojo – raiščių ir sausgyslių, raumenų, nervų, laivus, membranas. Kai periartritas paprastai rasti druskos indėlius raumenų ir jungiamojo audinio. Priežastis – su amžiumi susijusių pokyčių, lėtėja medžiagų apykaitos procesų pagyvenusių.

SUNKINANČIOS veiksniai yra:

    

 • fizinė veikla;
 •   

 • dažnai kelio traumos;
 •   

 • nesubalansuota mityba;
 •   

 • hormonų sutrikimai;
 •   

 • hipotermija;
 •   

 • lėtinis osteoartritas arba artritas.

Cure periartritas labai sunku, pirmiausia dėl lėtėja medžiagų apykaitą ir savęs atnaujinimas bendrų audinių. pagal bendrą palaikomąjį gydymą, fizioterapija, dietos paprastai skiria. Pagrindinis uždavinys – sumažinti nemalonius ligos simptomus ir sulėtinti

progresavimą.

Svarbu! Neturi būti painiojama su artritu periartritas. Kai poliartritas, kaip galite pasakyti, iš pavadinimo, paveikė keletą sąnarių, ypač mažesnių. Kai periartritas bendra pati neturi įtakos, tik susijaudinti aplinkinių audinių.

degeneraciniai distrofiniai ligos

Tai apima gonartrozės, koenig liga ir OSGOOD-Shlyattera.

artrozė skiriasi nuo artrito pobūdžio kilmės, jei artritas paprastai sukelia infekciją, arba jei autoimuninių sutrikimų, osteoartrito sukelti – metabolinių procesų BENDRUOSE audinių pažeidimo, ypač prieš bendrojo senėjimo kūno fone. Osteoartritas yra diagnozuota kas trečią pacientą, kuris nuvyko į gydytoją skundus ant kelio.

patologija funkcija – tai ilgą vystymosi laikotarpį, daug mėnesių ir metų ligos gali būti besimptomė. Tada pacientas pradeda švęsti staigių judesių skausmą – tupint, kopimas laiptais arba didėja nuo kėdės. Net ir po tam tikro laikoskausmas bus aštrus, netrukdys net pailsėti. Pats kelio, o matomai deformuotas.

trečiajame etape osteoartrito pacientas gali ne visiškai sulenkti ir ištiesinti koją, skausmas neleidžia daryti, o vaikščioti, plėtoja luošumo. Operacija šiuo atveju jau yra neišvengiamas, tai padaryti ne tam, kad atstatyti sąnarių paslankumą, ir bent jau išsaugoti paciento nuo nepakeliamas skausmas.

Svarbu! Osteoartritas yra nepagydoma, net ankstyvosiose stadijose. Bet jei laiku imtis veiksmų, kad liga progresuoja lėtai, be didelių skausmų. Dėl mitybos, sąnarių gimnastikos, krovinių kontrolė, daugelis pacientų gyvena iki pat senatvės, neprarandant efektyvumo, galimybė visiškai judėti ir rūpintis savimi.

Koenig liga

Tai reta patologija, kuri vystosi daugiausia metų jaunesni vyrai. Pirma, dėl kraujotakos sutrikimų prasideda nekrozcs sąnarinių struktūrų. Tada, vienas iš elementų, paveikta, o pajuda į Sudėtinė ertmę. Pacientui, tai pasireiškia skausmo įvairaus intensyvumo. Laikui bėgant, jie tampa nuolatinis, migruojantys otlomok veikia sąnarių kremzlės apvalkalo kenkia jų, provokuoja, kad sinovitas, sausgyslių, bursitas plėtrą.

Šiandien, siekiant vykdyti ligų gydymo Koenig naudojamas artroskopinę metodą. Per mažų pradūrimų minkštas audinys per sąnarį, gydytojas įterpia fotoaparatą ir prietaisai ir pašalina daleles nekrotinio kremzlės. Jei reikia, gydytojas valo ir dezinfekuoja tuo pačiu metu bendrą ertmę, įveda reikalingus vaistus.

Osgood-Schlatter liga

Šiuo patologija yra sunaikinta vadovas blauzdikaulio. Pagrindinė priežastis, aseptinis kaulų lūžių traumų yra dažnai galūnių aktyvaus augimo metu. Liga diagnozuojama daugiausia vyrų paaugliams. Pagrindiniai Skundai – skausmas po apkrova, lengvai sąnarių tinimas.

Gydymas nėra atliekamas, jei sunaikintiNia nepilnametis kaulų laikas susigrąžinti save. Operacija reikalaujama tik sunkia liga. Tokiu atveju, gydytojas šalina nukentėjusiose vietovėse ir priskiria hondroprotektory, vitaminų ir mineralų.

Trauminiai ligos

traumos negali būti vadinamas liga. Bet bendra žala dažnai yra už vieną iš pirmiau minėtų patologijų plėtros fonas. Sumušimų, lūžių, išnirimų vaikams gali sukelti ligos arba Shlyattera Koenig paaugliams ir jauniems suaugusiems plėtrai. Lūžiai suaugus sukelti artrozės ir artrito. Traumos sportininkų sukelti sausgyslių ir bursitas. Štai kodėl svarbu neignoruoti net hematoma, teisingai eiti pas gydytoją-traumatologo ir gydyti. Tai geriausias prevencija komplikacijų.

Santrauka: Daugiau nei 15% visų bendrų ligų, susijusių su žalos kelio. Iš viso yra daugiau nei 200 rūšių kelio sąnario patologijų. Pagrindinis klasifikacija vykdoma pagal kilmę ir žinoma nuo ligos pobūdžio. Gydymas skiriamas priklausomai nuo patologijos tipo, gali būti atliekamas konservatyvus arba operatyvinių metodų, ambulatorines ar ligoninę. Prognozės palankesnės nei anksčiau pacientas eina į gydytoją. Dažnai viena liga sukelia antrą kelio kaip komplikacijų ir sukelti neįgalumo, laiku ir tinkamai gydyti nėra. Štai kodėl svarbu žinoti pagrindinę ligą kelio sąnario ir jų apraiškas.

Tipai ligų kelio

slopinti patiria milžinišką apkrovą kaip organizmo raumenų sistemos elemento, todėl, liga, susijusi su kelio, yra padarytas reikšmingas poveikis žmogaus veiklos. yra prieš plėtra ligos daugelio veiksnių. Pėdų patologijos sukelti didesnį judėjimo apribojimai ir atimti autonomijos pacientą. Šiuolaikinių sąlygomis medicininio gydymo kelio sąnario ligos veiksmingai ir turi gerų rezultatų.

Žemiau manome sąrašas susergaai, taip pat gydytojas gydo kelio sąnarius.

Kodėl susergame sąnarių

pobūdis ir priežastys iš ligų, kelio

    

 1. uždegimas.gali sukelti uždegimą traumos, infekcijos, įrašytas su tam tikrų kraujo, hipotermija arba didelio fizinio aktyvumo, ir streso srovės.
 2.   

 3. žalos.Tai apima minkštųjų audinių traumų, sumušimų, patempimų ir padermių, kaulų lūžių.
 4.   

 5. degeneracinės procesas., kad degeneracinių veiksniai apima senėjimo ir drabužiai kūno, per anksti nepakankamumas sąnarių patiria krūvio, sumažėjusi metabolizmas audiniuose dėl hormoninių arba vitaminų ir mineralinių disbalanso.
 6.   

 7. genetinis polinkis.

Bendros simptomai kelio ligoms

Jei kuri nors iš kelio ligos atrodo kaip funkcijų. Tai yra kelio sąnario skausmas, paspaudimų, sumažinti judėjimo amplitudę, padidėjo skausmą, kai vaikščioti ir kelio lenkimo, patinimas, audinių patinimas, sąnarių deformacijos Kartais odos paraudimą.

Tipai kelio sąnario ligų ir jų simptomų, reikia išskirti ir atlikti išsamų diagnozę.

Dažniausiai ligos

Dažniausiai kelio sąnario ligų kurti po traumų. pažeidimas sudėtingų kelio sąnario mechanizmo vientisumą lydi uždegiminių procesų.

Atsižvelgiant į besivystančių liga fone.

Tai iš ligamentous kelio sąnario uždegimas. raištis pažeistas, kaip mikro traumų, ar infekcijos buvimo organizme rezultatas. Liga yra silpnas, skausmas trukdo tik tada, kai tam tikrų judėjimų, priklausomai nuo to, BUNDLE įspūdį.

Ne gydymas gali sukelti lėtinį ligos stadijoje, tai gali atsitikti, raiščių plyšimas.Norėdami atkurti būtina daryti operaciją.

Meniskopatii

Šis vidusąnarinių menisko ligos kelio sąnario rinkinys. Jie susideda iš dviejų trinkelės kremzlės į kelio sąnario. Žala menisko sukurta dėl traumos ar uždegimo. dažniausių patologijų meniskų:

    

 • tarp tvirtinimo taškų atotrūkis;
 •   

 • Įvairios trūkių;
 •   

 • nenormalus mobilumas;
 •   

 • degeneracija kremzlinio audinio su Varus arba valgus deformacija iš apatinių galūnių vystymosi;
 •   

 • cistinė degeneracija.

Kelio traumos

Kiekvienas iš mūsų savo gyvenime susiduria su kelio traumų, pavyzdžiui, vaikų “asfalto ligos”. . Jie pasižymi didelio skausmo, patinimas minkštųjų audinių, hematomosYra šių tipų traumų:

    

 • kelio sumušimas minkštųjų audinių;
 •   

 • trauminio hemarthrosis (kaupimo kraujo į bendrą ertmę);
 •   

 • menisko ašaros ar būriuose;
 •   

 • tamprios ir plyšimo intra ir nesąnarinio raiščių (priekinio ir užpakalinio kryžminio, šoninis ir medialinio užtikrinimo, girnelės sausgyslės, ir tt);
 •   

 • vidusąnarinių lūžiai;
 •   

 • lūžis ir išnirimas girnelės;
 •   

 • sąnario kapsulę plyšimas.

liga Hoff

gana reta liga Hoff. Ji yra iš riebalinio audinio (audinių bendruose kapsulių) ir vėlesnio degeneracijos uždegimas. priežastys yra traumos ir prietarai kylantys tarp kaulų.Sužinokite liga gali būti patinimas priekinėje pusėje kelio ir žemiau girnelės, yra skausmas ir nesugebėjimas visiškai ištiesinti kojos.

Kista Becker

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Tai gerybinis cistinė švietimas be degeneracijos į piktybinio auglio. Cistas išsipūtęs palaipsniui ir neskausmingai, skausmas gali pasirodyti jau jos plotas gana didelis, tada jis bus q.s.Qdim chirurgija.

Dažniausiai ir sunkios ligos, kelio sąnario yra šie.

Tai yra vidusąnarinių kelio kremzlės ir formavimo osteophytes sunaikinimą, kaulų keteros. Artrozė sukelia deformacijos, intrasąnarinių atotrūkiui ir susidarymo ankilozės. Palaipsniui, be tinkamo gydymo, tarp sąnarių tarpas visiškai išnyksta, ir jis praranda savo mobilumą.

Osteoartritas gali paveikti žmones bet kuriame amžiuje. pradiniame etape ligos nepastebima, asmuo patirtis skausmas tik po reikšmingų apkrovos, kurios tada nueina.

Per antrąjį etapą skausmas pradeda lydėti žmogų kiekvieną dieną, yra į skausmą malšinančių vaistų ir priešuždegiminiai vaistai, priėmimo būtinybė. Dėl to, kad į kelio spektrą judesio skausmą yra sumažintas.

Paskutinis žingsnis yra visiškai sunaikinami kremzlės audinio.pacientas kenčia nuo lėtinio skausmo, praranda gebėjimą judėti, padėti šioje situacijoje gali tik operacija.

Tai iš bendrų audinių uždegimas. Priežastys gali būti infekcija, hormonų ir endokrininės medžiagų apykaitos liga, autoimuninė liga. Artritas kelio daugeliu atvejų yra bendras bruožas ligos organizmo.Jis pridedamas reumatoidinis artritas, reakcinio artrito, podagros, sisteminė raudonoji vilkligė.

simptomai šių ligų:

    

 • kelio skausmas, įvairių rūšių, priklausomai nuo simptomų gydytojas nustatyti tikslią diagnozę;
 •   

 • patinimas Kelio sąnario;
 •   

 • odos paraudimas;
 •   

 • temperatūros kilimas kelio “karšto sąnarių»;
 •   

 • deformacija sąnario.

Tai yra uždegiminis procesas susijęs su kaupimo skysčio kelio sąnario kapsulę. Papildomos priežastys gali būti traumos, infekcijos patekimo dabartinis kraujo reumatiniais ligas.

Svarbiausia Kelio įyra patinimas ir paraudimas, skausmas ir rūpesčiai ramybės. “gydymas Bursa konservatorius, tik pažangių formų reikalauja chirurginės reabilitacijos.

Dabar mano susijusias su medžiagų apykaitos sutrikimų ligas.

chondropathy

Tai yra kelio, susijusios su medžiagų apykaitos sutrikimų patologija. Dažnai tai yra dėl to, kad vitaminų ir mineralų trūkumo organizme iš augimo vaikams ir paaugliams laikotarpis.

pasireiškia kaip degeneracinių procesų priešlaikinio nepakankamumas (sportininkų), arba senėjimo procesą, senyviems žmonėms suaugusiems. chondropathy Gydymas teigiamų rezultatų ir labai retai reikalauja chirurgija.

reumatas sisteminė liga, susijusi su infekcija (STREP) ir tolesnis autoimuninė liga. vaikai dažnai kenčia.

Pagrindiniai ligos simptomai yra karščiavimas ir karščiavimas, sąnarių, patinimas kelio, skausmas spaudimo. Gydymas vyksta ligoninėje, o tada priklauso sanatorija reabilitacijai ir tolesni klinikoje.

Sužinokite, kaip masažas kelio osteoartrito.

TB

Tai infekcinė liga, kuri veda prie sunaikinimo kaulinio audinio.tuberkuliozės simptomai yra kibimas kelio skausmas, diskomfortas, kai lenkimo kojoms, vietos karščiavimas, nuovargis ir patinimas kelio.

chondromatosis

Tai yra kremzlinių mazgų viduje sąnario kapsulės formavimas. Trukmė ligos progresuoja, lydi skausmas, patinimas kelio, nukentėjo ir su dideliu skaičiumi mazgų ribotas mobilumą kelio.

Paget’o ligos

Ši liga yra labiausiai paplitusi moterų senatvės.Jis yra susijęs su sutrikusia kaulų formavimuisi, padidina trapumąir griaučių deformacijų.

simptomai yra labai silpnas, skausmas gali būti jaučiamas naktį, atsižvelgiant į kelio maro srityje. Diagnozė patologija gali būti kraujo testus, ir biopsijos ir rentgeno spindulius.

iš kelio sąnario ligos, kuri yra retų atvejų sąrašas:

Pagrindiniai gydymo metodai

Kuo greičiau kreipkitės į gydytoją, tuo didesnė iš išgijimo tikimybę. Atminkite, kad pažangios ligos formos gali sukelti negrįžtamą žalą ir negalios.

Pagrindinės procedūros:

    

 • imobilizacija nukentėjusio sąnario, riboto mobilumo, arba gipso langetki skyrimo;
 •   

 • priešuždegiminio gydymo, venotoniki pagerinti kraujotaką, hondroprotektory atkurti ir palaikyti sąnarių kremzlių;
 •   

 • intrasąnarinių administravimo anti-uždegiminių arba reduktorių, Novocaine blokados;
 •   

 • pašalinti skysčio (su bursito) padaryti pradūrimui kelio;
 •   

 • operacijos per pastaruosius ligos stadijose naudojimas;
 •   

 • klubo sąnario pakeitimo arba kelio sąnario pakeitimo;
 •   

 • artroskopija osteoartrito gydymui;
 •   

 • remisija laikotarpiams, fizioterapijos metodus (magnetinis, elektroforezė, Jontoforeza), masažo ir fizioterapijos.

Prevencija

tokie metodai yra naudojami kaip prevencines priemones.

Kineziterapija arba fizioterapijatikslas lankstumo ir mobilumo sąnarių vystymąsi, tą patį poveikį turi jogos užsiėmimus.

subalansuotą mitybą, naudojimas vitaminų-turtingą maistą, kad yra naudingi kremzlės ir kaulo (želatinos želė maisto kremzlių, lašišų). Tiesiog naudokite specialų vitaminų ir mineralų papildų gydytojas (Calcemin) nustatytą.

išlaikymas optimalus kūno svorį, tam, kad būtų išvengta didelį fizikosiCal apkrovos sąnarių ir medžiagų apykaitos sutrikimų.

Norėdami pašalinti apkrovos kompresus padėti atsipalaiduoti, patogius ortopedinius batus masažas, naudojimą.

Apsauginių apsaugos ir antkelius sporte naudojimas.

santrauka

Taigi, mes galime pasakyti, kad didelė apkrova ant kelio sąnarių ir reikalauja dėmesio į juos. Rizikos veiksniai ir ligų sąrašas yra gana platus, ir nustatyti tikslią diagnozę gali tik gydytojas.

Pavyzdžiui, uždegimas girnelės diagnozė gali turėti kelias priežastis. Kas yra kelio sąnario ligų lemia dideli ir diagnostikos metodų rinkinio pavadinimas. Laiku gauti specialistų pagalba išgydyti patologija, ir išvengti tragiškų pasekmių.

Kas yra kelio sąnario ligų

kelio sąnario – tai viena iš didžiausių ir sunkiausių išdėstyti žmogaus sąnarius, kurie gali atlaikyti didžiules apkrovas kasdien. Kartu su šia, kelio yra gana pažeidžiami forma, kuri yra jautrūs įvairių ligų ir traumų. Didinti ligų kelio sąnario šių veiksnių riziką:

    

 • antsvorio;
 •   

 • perteklius apkrova;
 •   

 • mikrotravmirovanie tęstinis sudėtiniai bendri komponentai;
 •   

 • prasta plėtra raumenų sistemos sąnario;
 •   

 • įgimtos ir įgytos ligos ir raumenų sistemos;
 •   

 • Profesionalus sportas;
 •   

 • sužalojimas arba kelio operacija istorijoje;
 •   

 • vyresnis amžius;
 •   

 • moterų lytinio.

Daugelis kelio sąnario ligos turi panašius simptomus, todėl jų diagnostikos sunkiau ir reikalauja papildomų tikrinimo metodus. Svarbu nustatyti priežastį ir patologija, taip pat gydymas priklauso nuo jo, ir kiekvienu atveju yra skirtingas.

Apsvarstykite labiausiai paplitusi liga kelio sąnarius.

osteoartrito kelio – yra rasprosySiūlomos priemonės patologija lokalizaciją. Yra degeneracinė-distrofinis procesas, kurio metu kremzlės palaipsniui sunaikinti sinovijos kelio sąnarį, kuris sukelia nestabilumo ir antrinius pokyčius platinimu kaip osteophytes. Tokie pokyčiai vėliau sukelti sąnarių deformacija ir praradimo galūnių funkciją, kai kuriais atvejais, bendra erdvė išnyksta visiškai, o nustoja pati bendra (ankilozės) funkciją.

Dažniausiai artritas pasireiškia vyresnio amžiaus ir vyresnių kaip su amžiumi susijusių pokyčių pasireiškimo žmonių, tačiau dažnai pasitaiko vidutinio ir net jaunų suaugusiųjų. Kaip taisyklė, šie pacientai pateikti pirmiau aprašyti rizikos veiksniai.

Osteoartritas išsivysto palaipsniui, per keletą etapų. Pradžioje žmonės nepastebi problemą, nurašymo nuovargio ar oro pokyčių simptomų. Jie nerimauti diskomfortas ar lengvas skausmas, kuri atsiranda po sunkių ir pernelyg krovinį. Pailsėjus simptomai visiškai išnyksta.

antrajame etape skausmas kelio rodomi kasdienį darbo efektyvumą. Tai daro pacientai imtis vaistų nuo skausmo. Šiame etape yra krizė, kai juda, periodines nupjaunama Īole kelius, pradeda atsirasti amplitudės judesio apribojimas BENDRUOSE.

paskutiniame etape sąnarių kremzlių yra sunaikinta visiškai, kuri veda prie pažymėtos ir lėtinio skausmo, deformacija ir funkcijos netekimo. Paprastai šiame etape, konservatyvus gydymas yra neveiksmingas, ir asmens gebėjimas grįžti tik operacija gali judėti.

artritas – uždegiminių sąnarių ir uždegimas pralaimėjimas gali būti infekcinės, alergija arba autoimuninė etiologijos. Ligų sąrašas, kuris yra bendrai vadinama “artritas”, yra labai didelis. Tam tikrais atvejais kelio uždegimas yra atskiras patologija, pavyzdžiui, pūlingo artrito, bet daugiaubendras kelio artritas yra vienas iš viso kūno ligos, pvz, reumatoidinio, reaktyvinės, reumatoidinio artrito, podagros, sistemine raudonąja vilklige ir kitų jungiamojo audinio ligų skiriamųjų ženklų.

artrito simptomai yra beveik identiškos, nepriklausomai nuo to, priežastis. Pacientai skundžiasi:

    

 • į kelio skausmas, kuris gali būti ūminė, skausmas, Pulsating, nuolatinio arba su pertraukomis (už detaliai aprašo skausmo padės gydytojui įtarti tam tikrą ligą);
 •   

 • patinimas kelio srityje, tam tikrais atvejais, bendra gali būti padidintas 2 kartus ar daugiau skersmens;
 •   

 • paraudimas ar kiti spalvos pakitimas per nedarbingumo kelio odos;
 •   

 • Odos įkaisti liesti;
 •   

 • sutrinka sąnarių, nes skausmo arba tinimas funkciją, ir vėlesniuose etapuose lėtinio artrito – dėl deformacijų.

išsamią diagnozę tam tikrų rūšių ir priežasčių artritas yra būtina kiekvienu atveju, nes jų gydymas yra labai skirtingi. Taigi, jei turite kelio uždegimą simptomų, būtinai kreipkitės specialios medicininės priežiūros.

Kitos uždegiminės ligos

Be artrito, yra keletas kitų uždegiminių ligų kelio sąnario.

kelio sąnario formų daug raukšlės ir kišenių (bursae, arba maišelius), kurie yra būtini normaliai funkcionuoti sąnarių kapsulė. Jie atlieka apsauginę ir paminkštinimo funkciją. Bet kai kuriais atvejais šie subjektai gali tapti uždegimas, skystis kaupiasi jų ir besivystančių bursitas.

uždegimas sąnarių kapsulių gali būti infekcinės ir Neužkrečiamųjų pobūdį. Patologinių mikroorganizmai gali prasiskverbti pro kraujo su srove, iš išorės su atvira žaizdos nuo infekcijos židinių, esančiame prie kelio sąnario. Tarp netrauminės bursitas priežasčių jis sukelia mechaninį sužalojimą, sisteminės reumatinės ligos, ir tt ..

Kaibursitas kelio skausmas intensyvus, išgelbėti vieni. Didelės įtakos sąnarių funkciją, tai išsipučia, virš jo oda yra raudona. Kai kuriais atvejais, jūs galite pamatyti arba rasti opuholeobraznoe iškyša (uždegimą Bursa su slaptu viduje). Gydymas paprastai konservatyvi, tačiau sunkiais atvejais gali prireikti chirurginės reabilitacijos.

kelių sąnariai yra sustiprintas daug paketus, iš kurių kiekvienas gali Rozpłomienić. Tai pažeidimas vadinamas tendinitas. Ten paprastai yra dėl to, kad konstanta mikrotravmirovaniya ligamentous elementai arba jų infekcijos.

Ši liga turi beveik nėra išorę požymiai. Skausmas atsiranda tik tam tikrų judėjimų (priklausomai nuo raiščio, kad ištiktų).

Jei tendinitas tampa lėtinis, jis gali sukurti komplikacijų, tokių kaip trūkimo raiščių, kurie gali būti atkurtas tik chirurginiu būdu.

Meniskopatii

Šis terminas kartu vidusąnarinių patologija įvairių meniskų kelio sąnario. Jie yra 2 kremzlinėse kaladėlės (išoriniai ir vidiniai), kurios papildo kelio sąnarį. Meniskų gali nukentėti dėl žalos (dažniausiai) ar uždegiminių procesų.

dažniausių tipų pakitimų meniskų:

    

 • tarp tvirtinimo taškų atotrūkis;
 •   

 • Įvairios trūkių;
 •   

 • nenormalus mobilumas;
 •   

 • degeneracija jos audiniui Varus arba valgus deformacija iš apatinių galūnių vystymosi;
 •   

 • cistinė degeneracija.

meniskopatii gydymas priklauso nuo žalos struktūrą ir individualios paciento laipsnį. Pavyzdžiui, dažnai lengvas sužalojimas nepridėtas simptomų, kurie gali turėti įtakos asmens normalų gyvenimą, tačiau situacija pasikeičia, jei auka – profesionalų sportininką. Pirmuoju atveju, konservatyvūs gydymo naudojama ar įsigytus be recepto, apskritai, antroji atveju reikia skubiai redukcinio hirurcal gydymas.

chondropathy

chondropathy arba osteochondropathy – yra kelio sąnario ligų, kurios yra grindžiamos degeneracinių procesų, dėl prastos mitybos tam tikrų kaulų regionuose (sritys augimas, tvirtinimo taškai raiščių, galutiniai skyriai ilgieji kaulai). Paprastai pasitaiko paaugliams ir vaikams aktyvaus augimo laikotarpiu. Rizikos veiksniai yra pernelyg pratybos, nuolatinis traumos tam tikrų sričių sąnario.

yra nesandarus šių ligų dažniausiai palankios. Tačiau kartais jis gali būti sudėtinga atskirti nuo kaulų, raiščių, kurie pridedami prie kaulų. Ši situacija reikalauja chirurginės korekcijos defekto.

Dažniausiai osteochondropathy kelio:

    

 1. Osgood-Schlatter – osteohondropatija gumburų iš blauzdikaulio, kuris yra mažesnis už girnelei. Šis sausgyslė plotas suteikia keturgalvio šlaunies raumenis.
 2.   

 3. girnelės chondropathy – patologinių pokyčių yra lokalizuota ant užpakalinės paviršiaus girnelės.

Kelio traumos

Gaukite kelio traumos ir kiekvienas gali. Yra daug veislių tokios žalos. Dažnai kelio traumos yra sumaišytas. Galite pasirinkti šiuos veiksmus:

    

 • sumušimas minkštųjų audinių sąnarių;
 •   

 • trauminio hemarthrosis (kaupimo kraujo atsižvelgiant į sąnario ertmę);
 •   

 • menisko ašaros ar būriuose;
 •   

 • tamprios ir plyšimo intra ir nesąnarinio raiščių (priekinio ir užpakalinio kryžminio, šoninis ir medialinio užtikrinimo, girnelės raiščių ir kt.);
 •   

 • vidusąnarinių lūžiai kaulų, kurios sudaro kelio sąnario;
 •   

 • lūžis ir išnirimas girnelės;
 •   

 • išnirimas į kelio sąnario blauzdikaulio;
 •   

 • sąnario kapsulę plyšimas.

“Nustatyti sužalojimo tipas gali būti tik specialistas traumos po atsargūsir laikytis visų būtinų papildomų tyrimų (rentgeno, MRT, KT, ultragarso bendra).

Kitos ligos

Yra daugiau retas tarp kelio sąnario ligos.

liga Hoff

Tai lėtinė uždegimas riebalų organų Hoff (riebalų susikaupimą sparnas-raukšlės sąnario kapsulę) ir vėlesnio jų degeneracija. Kyla iš nuolatinio sužalojimo šių subjektų ir jų pažeidimo tarp kaulų.

Be lėtinio skausmo, Hoff liga neigiamai veikia visą bendrą sveikatą, nes pluoštas yra apsauginis ir pagalvėle funkcija.

Tarp simptomų, leidžiančių įtarti ligą, galima išskirti:

    

 • savo kelio skausmas;
 •   

 • edemos ant priekinio paviršiaus žemiau kelio girnelės;
 •   

 • nesugebėjimas atsitiesti koją tiek, kiek įmanoma.

Šios ligos melo pavojus, kad ji yra pagrindinis rizikos veiksnys antrinių degeneracinių pakitimų kelio sąnario.

Kista Becker

Bekker Plaštakoje, hygroma arba kelio – gerybinė cistos, kuri turi tankų jungiamųjų audinių apvalkalą,, ir viduje pripildytas drebučių pavidalo turinį. Anatomiškai, jis yra susijęs su sąnario kapsulės arba sausgyslių makščių formavimo, ir todėl yra netoli kelio (paprastai į pakinklio duobės).

lankstymas pasirodo palaipsniui, pirma, jis negadina, tačiau skausmas gali atsirasti, kaip jums augti. Tai mokslas yra gerybinis ir niekada išsigimsta į vėžį.

Pašalinti veiksmingai cistos gali būti chirurgiškai. Indikacijos tokios operacijos yra švietimu, savo dydžio infekcija, dėl to, kas apsiriboja judesio kelio, kosmetikos defekto.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Making išvadosty, reikėtų pažymėti, kad yra daug ligų, kurios turi įtakos kelio sąnarius. Simptomai Dauguma jų yra labai panašūs, todėl reikia atidžiai diagnozę ir identifikuoti rizikos veiksnius. Tai efektyviai gydyti patologija ir užkirsti kelią jos pakartotinį plėtrą.

Lagranmasade