Kelio raiščių rekonstrukcija

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “kelio raiščių Plastikiniai reabilitacija”. Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Kaip atlikti plastikinį priekinis kryžminis raištis (ACL) iš kelio

priekinio kryžminio atsako už dinaminio stabilumo kelio sąnario raiščių, nustatant į blauzdikaulį lęšio kompensuoti unphysiological ir remti išorinį krumplio blauzdikaulio. Daugiau nei 1/2 kelio stabilumui yra teikiama iš PKC departamentas. Štai kodėl šis struktūra specialistai vadina pirmos stabilizuoti kelio sąnario be jo paprastai negalėtų dirbti. Jis įsikūręs į kaulų jungtys centre ir kryžius užpakalinės kryžminis raištis į akį, kuris davė šiuos du struktūrinius elementus tuo pačiu pavadinimu. Mes ketiname kalbėti šiandien konkrečiai apie PKS ir potrauminio rekonstrukcinės jį ištaisyti.

supratimas

traumų

Plastikiniai priekinis kryžminis raištis iš kelio – labiausiai paplitusi procedūra kelio raiščių. Iš nuo apatinių galūnių departamento raiščių poilsio yra daug mažiau traumuojami ir retai reikalauja chirurgija. Pavyzdžiui, PKC sugadinta apie 15 kartų dažniau nei MCS. Kai kurie šaltiniai netgi pareiškė, kad 30 kartų. Paaiškinimas – anatominei struktūros PCB specifiškumas: jis yra ilgesnis ir storesnis nei užpakalinės jungiamojo kryptis.

vientisumo pažeidimas, ty ji sugenda pasitaiko daugiausia apie sporto traumas pagrindu, taip pat kaip krenta iš fiksuoto paviršiaus lygiagrečiai prie kojų (slidinėjimo traumų), nesugebėjimo tinkamai žemę po šuolio į ištiesintos kojos rezultatas. Nugalėti ligamentous ryšuliai, taip pat gali atsirasti dėl bjaurus smūgis į kelio atgal, popieriaus garbanėsivayuschih ir staigių judesių, pavyzdžiui, kai posūkiuose arba staigus stabdant, kai į veiklos metu. Pripažinti, kad yra iš raiščių galima nustatyti tik naudojant diagnostikos pralaimėjimas:

    

 • MRT (kompiuterinę tomografiją ir X-spinduliai yra mažiau veiksmingas);
 •   

 • diagnostinė artroskopija;
 •   

 • Specialios klinikiniai tyrimai, pavyzdžiui, Lachmann, Pivot Shift bandymo ir taip toliau “į stalčių, priekiniai”.

Kadangi žalos žiūri į MRT.

Kaip ir simptomų, kurie gali rodyti panašią problemą, jie ryškus, ypač ankstyvuoju laikotarpiu. Klinikinė paveikslas visiškai plyšimo iš šių:

    

 • traškėjimas tiesiogiai pertraukos;
 •   

 • ūminis sunkus skausmas kelio;
 •   

 • skausmingos sindromas didėja kiekvieną bandymas perkelti koją;
 •   

 • Shin yra perkeliama į priekį;
 •   

 • spartus patinimas;
 •   

 • kraujavimas sąnariuose;
 •   

 • pažeidimas oporosposobnosti funkcijos.

Pirmiau ženklai yra būdingos ligos ir kitos sudedamosios dalys Jungtinio, todėl įsitikinkite, kad patvirtintumėte reikia išnagrinėti pagal traumos ir diagnostikos procedūrų. Priklausomai nuo atotrūkis (mikrorazryv, dalinio ar visiško) gydytojas parinks tinkamą gydymo strategiją sunkumo. Kai nesunkių sužalojimų kaina konservatyvus gydymas, sudėtingų atvejų reikalauja chirurginio gydymo.

Dėl destrukcijos priešais kryžminis raištis kenčia Biomechanikos šarnyro kaip visuma: yra nestabilumo jungtimi ir patologinių bendrų paviršių kompensuoti viena kitos atžvilgiu. Tai neigiamai veikia kremzles, apimantis kaulus bendrauja vienetų – jie pradeda judėti metu kenčia nuo iracionalaus streso. Jei laiko nėra ištaisyti raiščių gali išsivystyti gonartrozės, kuri veda prie rimtų degeneracija sąnarinės kremzlės yra ne tik, bet ir meniskams.

PorvannyE pluoštų matomų per artroskopą.

Dėmesio! Visiškai blaškosi priekinis kryžminis raištis iš kelio be plastikinių negali savarankiškai prijungti ir augti kartu. Todėl, siekiant atkurti jos funkcionalumą, jei defektas yra tikrai rimtas, paskirtas artroskopinės procedūra atkurti ACL vientisumą.

ACL chirurgija: plastikas, veiklos principas

Bet kosmetikos procedūra PKS šiuo metu atlieka minimaliai invazinės artroskopijos. Artroskopinę sesija eina glaudų metodą pagal spinalinės anestezijos. Operacija susijusi su pasigailintis chirurgijos tipo didelio tikslumo, todėl minkštųjų audinių, nervų ir kraujagyslių pažeidimų nepažeidžiant. Be to, manipuliacijos atliekamos vien dėl paveiktoje zonoje, bet po kokių nors randus intervencijos nelieka.

Siekiant atstatyti pažeistą elementą yra pakankamai, kad 5-mm optinį zondas pradūrimo, kuris įkasamas į miniatiūrinis vaizdo kamera, ir 1-2 papildomus prieiga (ne daugiau kaip 8 mm skersmens). Per pagalbinių skyles chirurgas su mikrochirurgijos instrumentų bus užsiima atkurti pažeistą plotą. Vizualinis kontrolė užtikrina artroskopą (endoskopinis zondas), kuris išveda vaizdą prie monitoriaus operuotąja zonos, kuri yra 40-60 kartų priartinimas. Chirurginė intervencija gali būti atlikta keliais būdais, laiko juos toliau.

autotransplantacija

Šiuo atveju, pacientas yra persodinami sausgyslių fragmentas paimti iš šlaunų raumenis, kartais imtis iš girnelės sausgyslės arba raiščių medžiagą. Tuo donoro vietoje funkcionalumo neatsispindi. Remonto būdas yra pašalinti plyšus ligamentous struktūras, po įvedimo į jų vietą paruošti iš sausgyslių transplantato.

Zona “tvora” medžiaga.

galines dalis sausgyslių transplantato vdevayutsya ttosverlennye kanalai šlaunikaulio ir blauzdikaulio, ir priveržti reikiamus parametrus, ir po to sutvirtinamos su biologiškai skaidomų varžtais arba sėdėti ant specialios linijos. Po kelių mėnesių ateina pilną įaugimo į kaulą be jokių problemų. Technika yra gerai mokėsi ir turi įspūdingą duomenų bazę veiksmingumo, todėl yra bene labiausiai naudojamų taktika gydant PKC, kad “aukso standartas” Ortopedijos ir traumatologijos.

transplantato

donoras panašus į biologinių audinių šiuo atveju yra ne pacientas, bet visiškai skirtingi asmuo. Jie gali būti arti arba tolimas giminaitis, taip pat žmonės, nėra jo saistoma atitinkamo linijos galų gale, lavonas. Plastikiniai neužbaigtumas priekinis kryžminis raištis kelio sąnario naudojant transplantato paprastai netaikomas. Ir tai yra pirmiausia dėl to, kad “ne gimtąja” pavaduotojas prigijimas negali vykti, nes vadinamosios audinių nesuderinamumo, ir tai labai padidina atmetimo tikimybę pagal užsienio transplantacijos kūno.

griebtis šis metodas gali būti tik tuo atveju, kai paties paciento audinio tvora transplantacijai, dėl kokių nors priežasčių, negali būti, kad reti. principo įgyvendinimą ir į alotransplantanto fiksavimo yra tas pats kaip autologinė transplantacija.

Plastikiniai pagrįsta “Legamis»

paimtas rekonstruoti ypatingą implantą, kuris yra polietileno siūlai ir plieno įvorė hipoalergicznych. Kaitinamoji yra pritvirtintas prie šlaunikaulio, įvorė yra įdiegta į blauzdikaulio kaulų. Sintetinis sriegis tęsiasi išilgai raiščių problemos, jungiančia savo atsietvietoves dalių, o tada optimaliai įtampos yra prijungtas prie movos gale,.

Tokiu būdu, patikimas stabilizavimas kelio, tokiu būdu sudarant palankias sąlygas natūralią siūlę plyšimo. Šis metodas tinka tik tada, kai šviežia trauma, ne vyresnis, nei 3 savaites. Iki šiolmetodas praktikuojamas keletą klinikų Europoje, kaip taisyklė, medicinos centrai Vokietijoje. Tiesą sakant, Vokietijos ekspertai ir technologija buvo sukurta.

indikacijos operacijos

plastiko artroskopinės ACL kelio sąnario karto po incidento, incidentas nėra atliekamas, siekiant išvengti komplikacijų. Kaip taisyklė, kurios rezoliucinėje sesija nepriskirta iki tol, kol žaizda uždegiminių židinių ir patinimas. Visa tai laikotarpis organizuoja kompetentinga konservatyvios gydymo ir imobilizacijos galūnės.

Jei bet kokias nustatytų problemų turės po tam tikro laiko atlikti plastiko ACL kelio sąnario? Yra tam tikrų veiksnių, kurie nedviprasmiškai priežastis plastinės chirurgijos iki artroskopijos, tai:

    

 • skersinis raiščių plyšimo skersai linijos plotis;
 •   

 • absoliutus atskyrimas pluoštų iš pritvirtinimo prie kaulo;
 •   

 • dalinė žala su ryškia laipsnis kelio nestabilumas;
 •   

 • nesėkmingai vyksta plastiko ACL sužeista kelio nėra prisidėjo prie persodinimo kaip neteisingas rezultatas stabilizavimo;
 •   

 • chroniškai pasikartojantys patempimų ir pertraukos;
 •   

 • beprasmiška konservatyvaus gydymo.

Svarbu! Vėlgi, kad staiga rekonstrukcinės procedūra atliekama po traumos, bet tai nereiškia, kad nukentėjusysis neturi Reikia pagalbos traumos gydytoją. Kad nebūtų pagilina problemą, reikia išnagrinėti nedelsdama gauti iš specialistų ekspertų patarimus ir nedelsiant pradėti juos įgyvendinti! Kaip išimtis, nedelsiant operacija gali būti atlikta arba su daug kartu sužalojimo (suplėšyti ACL kartu su kaulų traumų, menisko ir kitų raiščių), arba sportininkai greitai grįžti į profesionalaus sporto.

Kontraindikacijos operacijos

Nepaisant to, kad plastiko krestoobrašilumos raištis yra vienas iš populiariausių būdų dėl didelio efektyvumo ir minimalaus invazijos, tai ne kiekvienas gali būti atliekamas. Kontraindikacijos, laimei, ne tiek daug:

    

 • sunkus sąnarių kontraktūra;
 •   

 • vietinis odos infekcija, uždegimas, pūlingos abscesai, opos;
 •   

 • sunkios formos širdies ligos, kvėpavimo sistemos, venų ir kraujagyslių kojų;
 •   

 • bet kokios lėtinės ligos ūminės stadijos;
 •   

 • alergijos vaistus anestezijai.

Jei ketinate persodinti savo sausgyslių keturgalvio raumenų arba raiščių antkelius, o pacientas turi problemų su raumenų-sausgyslių elementai Fleksors / raumuo mechanizmo, todėl neįmanoma atlikti procedūrą. Tačiau ji gali būti pasiūlyta vieną iš dviejų alternatyvų: padaryti alotransplantacija arba implanto sistemą “Legamis”. Žinoma, jei klinika teikia panašias paslaugas.

paciento po operacijos

reabilitacija

Po to, kai plastiko kelio sąnario kryžminis raištis yra reikalinga 1 mėnesį judėti tik su ramentais, nenaudojant kojos. Maždaug tas pats trunka imobilizavimas veikė kortelę, kuri pasiekiama naudojant Gipsas, įtvaras ar petnešomis standžiai pritvirtinti visiškai pratęsimo. Apkrovos dėl bendro per šį laikotarpį neįeina. Anksti nustatyta priešuždegiminiai vaistai ir analgetikai. Paprastai, kelias dienas Įšvirkščiama tam tikriems antibiotikams.

Per 2 savaites, pradedant maždaug 3 dienų, izometriniai pratimai yra atliekama siekiant sumažinti CHGMB, fleksija / išplėtimą kulkšnies, į gulint yra atkarpą kėlimo galūnių sulaikymo. Be to, pacientas išgyvena fizioterapijos seansus: magnitolechenie; UHF, elektros ir pan. Po maždaug 4 savaites, palaipsniui didinant apkrovąKi kojoms judėti sklandžiai ramentais ant nendrės ir po to – į vaikščioti be pagrindo prietaisus. Šiame etape, kietojo užraktas pakeistas į pusiau standžios petnešomis, pageidautina Wireframe modelis.

fizioterapija pratimai ir fizinės terapijos rinkinys, pageidautina pereiti į reabilitacijos centrą mažiausiai 8 savaites pagal reabilitacijos metodistai priežiūra. Iki šio laiko, tai turi būti pasiekta visą spektrą judesio kelio, dirbo teisingą eisena. Užsiėmimai vyksta per ypatingų antkelius turėti ne standus tipą. Atgal į normalų gyvenimą be apribojimų leidžiama po labai patvarus stiprinimas raiščių pakaitalu. Galutinis atgavimas kelio kryžminio raiščio, jei jis buvo naudojamas plastikas, ten ateina ne anksčiau nei 3 mėnesius, kartais tik pusę metų.

susigrąžinimo periodą po ACL kelio plastikų

reabilitacijos po ACL plastiko yra labai svarbu. Jei pacientas neturi laikytis gydytojo rekomendacijų, jis rizikuoja likti visam laikui nevykęs. Jums reikia padaryti visus pratimus palaipsniui atgauti mobilumą kelio sąnario. Reabilitacijos užtruks mažiausiai 30 savaites.

pirmosiomis dienomis po plastmasės

Jūs galite ne tik pradėti daryti pratimus. Per 5-7 dienas po operacijos, pacientas turi atitikti lovos režimas. Jis gali keltis eiti į tualetą. Remtis nukentėjusiosios kojos negali, todėl pacientas turi naudoti ramentus. Kojų turi būti nustatytas taip, kad ji yra virš galvos. Jei to nepadarysite, patinimas yra suformuota. Kitas pacientas turi nešioti petnešomis, kad neleisiu savo kelio smilgos. Pašalinti jis gali būti 3 mėnesių.

5 dienas po operacijos, pacientas turėtų pradėti vaikščioti su ramentais. Šiuo metu, atkūrimo lėtai vaikščioti į palatą arba į salę – pagrindinį pratimą. Pėdų gerklės kojos turi paliesti žemę švelniai. Nešdavo apkrovos dalis gali būti, kai gydytojas patvirtina, kad reabilitacijos ProkhOdita sėkmingai. Šiuo atveju skausmas neturėtų atsirasti.

Po 2 savaičių po operacijos, būtina pradėti kurti bendrą ir sulenkti kelius:

    

 1. guli ant dugno, reikia lėtai ir švelniai traukti koją, stumdomas kulną elementus lape. Šių pratybų metu gali atsirasti silpnas ilgai trunkantis skausmas skausmas.
 2.   

 3. dar 2 kartus per dieną keltis iš lovos ir pakelkite virš grindų 10 cm koja. Prieš mokymas jums reikia pašalinti petnešomis pradžios. Atsigauti nuo operacijos būtų sėkmingas, kiekvienas žingsnis turi būti daroma lėtai ir atsargiai.

pirmąsias 2 savaites po operacijos negali sėdėti, žemyn kojos į grindis. Jis turi gulėti ant lovos ar kėdės. Priešingu atveju edema susidaro. Gali būti taikomas kelio ledo pakuotės.

Jei yra stiprus skausmas, turite nedelsdami nutraukti pratybų ir kreiptis medicininės pagalbos.

Jūs negalite pamiršti apie vaistus. Per 2 savaites po operacijos jums reikia vartoti narkotikus, malšinančių skausmą ir uždegimą. Kitas gydytojas turėtų paskirti vaistą, kuris apsaugo kraujo krešulių.

mėnesį po operacijos

Reabilitacijos po priekinio kryžminio raiščio PLASTY per šį laikotarpį turėtų būti aktyvesnius pratimus. Viena iš pagrindinis – kojų kėlimo. Turime daryti gulint ant nugaros. Pakelkite kojos turėtų būti 3 fazių su trumpų pertraukų. Kelio lenkimo tuo pačiu metu yra neįmanoma. Neplaukti, taip pat reikia 3 etapus. Ji turėtų būti atsargūs, kad jokių staigių judesių.

Dar vienas naudingas pratimas – dalinis pritūpęs su parama. Tai geriau daryti įtvaras.

Tai yra labai naudinga pamokos baseine. Programa turėtų būti patyręs treneris, nes šiuo išieškojimo etapą neteisinga ar per staigus judėjimas gali sukelti kito kelio traumos.

Pacientas gali vaikščioti, pasvirusi ant ramentų.

Svarbu įsitikinti, kad nebuvo sudaryta edemą. Vietoj vaistų ekspertas turėtų paskirti tepalą, kuris neį skausmui malšinti ir uždegimui reikia.

Po 5-6 savaičių po operacijos

reabilitacijos po ACL plastiko programa šiame etape bus įtraukti tuos pačius pratimus, kad pacientas buvo padaryta anksčiau. Svarbu ir toliau plėtoti sąnarį jį grįžti į visišką mobilumą. Neturėtų būti nutraukiamas, ir pratimai baseine, bet nardymo ir plaukiojimo pacientui dar negali.

Po 3 mėnesių po operacijos gali pašalinti Ramentai. Jei pacientas mano, kad vis dar sunku savarankiškai vaikščioti, ji turi remtis cukranendrių. Paimkite vaistas nebereikia, tačiau vis dar gali naudoti kremus ir gelius, jei prireikia.

Efektyvus mokymas stacionaraus dviračio. Apkrovos turėtų būti laipsniškai didinama. Reikėtų pradėti nuo požiūrio, kuris truks ne ilgiau kaip 5 minutes. Šiuo atveju, pedalas turi laisvai suktis. Varža turėtų būti didinamas palaipsniui, nes kitaip jis gali sukelti traumos. Kita naudinga mankšta – žingsniai. Naudojant blokai 10-20 cm aukščio modeliuojamas laipiojimo laiptais.

Per šių sesijų būtina naudoti specialų gumos kilpa:

    

 1. Pacientas turi stovėti prie sienos, remtis ja atgal ir padėkite ant gumos pėdos kilpa. Tada, lėtai pakelti ir nuleisti sužeistą koją be lenkimo kelio.
 2.   

 3. pacientas turi gulėti ant vienos pusės ir mesti gumos kilpa ant kelių. Po to, būtina pakelti sužeistą koją, laikykite jį tokioje padėtyje, ir nuleiskite lėtai.

Šios pratybos su gumine kilpa efektyviai stiprinti raumenis.

Po 7 savaičių plastikų

reabilitacijos programa trunka 7-8 savaites, tačiau visiškai atsistatė reikės daug daugiau laiko. Dėl šios priežasties, labai svarbu, kad būtų atsargūs, per 30 savaites po operacijos.

Tai būtina tęsti mokymą sporto salėje ir baseine. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas treniruoklio, nes ji yra naudinga tiems, kurie patyrė panašią traumą. Kostair pacientas, ir darbuotojai nebereikalingi, jis būtų nemokamai padaryti pėsčiųjų pasivaikščiojimo. Jie turi bendrą mobilumo visiškai pasveiko.

Tai galima spręsti specialios aerobikos pratimų, rašymo pratybose terapijos grupės.

neturėtų atsirasti Skausmas šiame etape sąnario, bet būtina laikinai susilaikyti nuo bėgiojimo ir ilgi žygiai miške ar kalnuose. Sužeisti koją po 7 savaites po operacijos turi gerokai sunkiau, bet kelio negali atlaikyti dideles apkrovas.

Reikėtų prisiminti, kad reabilitacija užtruks ilgą laiką ir kai kurių pratimų sukelti diskomfortą. Imtis skausmą malšinančių vaistų per šį laikotarpį negali būti, nes skausmas – tai yra svarbus signalas. Jei tai yra būtina sustabdyti klases, kitaip yra didelė rizika gauti naują sužeisti. Turėtų būti aptartas su ekspertu visas išieškojimo veiksmus.

Reabilitacijos po priekinio kryžminio raiščio PLASTY. Išieškojimas

dažniausių traumų į žmonių pirmaujančių aktyvų gyvenimo būdą kūno – tai kojos “.

Įtrūkimai ir ašaros kelio raiščių kelią iki galo gyventi. Gydymo daugeliu atvejų – chirurgija, kurių metu Sulaužytas raištis yra pakeičiama transplantato.

Kiek laiko trunka reabilitacija po plastikais iš priekinio kryžminio raiščio kelio

Reabilitacijos po plastikai priešakinio kryžminis raištis trunka šešis mėnesius per metus.

pilnas atkūrimo laikas yra padalintas į dvi pagrindines laikotarpius:

    

 • , reabilitacijos ligoninės – trunka iki 15 dienų;
 •   

 • Reabilitacijos namuose “- trunka nuo šešių mėnesių iki vienerių metų,.

Reabilitacijos po priekinio kryžminio raiščių plastikai

atsigavimo laikotarpis ligoninėje pirmiausia nukreiptas į sėkmingą gijimą pažeistų audinių. Daug dėmesio skiriama priešuždegiminių ir protivootechTerminas terapija.

Pirmieji 12 valandų po operacijos, taikomas aplink operuotąja kelio ledo.

24-48 val yra visiškai draudžiama bet kelio sąnario veiklos. Tai yra fiksuota su lietinio arba petnešomis. Kojos turėtų būti padėtas ant pakeltos platformos.

Nuo trečią dieną leido gauti iš lovos ir judėti su ramentais be priklausomybė nuo valdomas kojos.Tai turėtų būti daroma labai atsargiai, kad būtų išvengta pakartotinių kelio traumos.

siūlių pašalinami kaip standartinis – 10-12 dieną ligoninėje.

Verta žinoti!Jei kasdien apžiūra ir gydymas sąnarių antiseptinių vaistų, gydytojas gali skirti papildomą narkotikų terapija. Šie veiksmai, kuriais siekiama sumažinti komplikacijų riziką.

Įranga reabilitacijai po operacijos namuose

Reabilitacijos po priekinio kryžminio raiščio plastikųHome praėjusį apie šešis mėnesius.

Šį kartą yra padalintas į keletą etapų, kiekvieno funkcijas ir rekomendacijas etape.

paskutinis nuo 3 savaičių iki mėnesio.Pagrindinės rekomendacijos reabilitacijos po priekinių kryžminių raiščių plastiką nesikeičia.

Yra išlieka dekongestantai ir priešuždegiminis vaistas terapija. Fizinio lavinimo klases pridedami vairuoti raumenų tonusą ir sąnarių vystymąsi.

Norėdami tai padaryti, Naudokite šiuos pratimus:

    

 • Nuosekliai raumenų įtampą kojosiš viršaus į apačią iš sėdimos ar gulėti. Tuo pratybų pabaigoje laikykite įtampos būseną kelias sekundes. Atlikti 5-10 pakartojimų per dieną;
 •   

 • Kėlimo kojostame pačiame aukštyje nuo dinčiam, su neišskaičiuos 8 sekundes esant susigrąžinimo punkte. Atlikti 10 pakartojimų 3-4 rinkinių. Keisti kiekvieno požiūrio aukštį;
 •   

 • Ėjimo su ramentais., leidžiama šiek tiek pailsėti ant valdomas kojos. Pratimas 15 min bent 3 kartus per dieną.

Reabilitacijos specialistai rekomenduoja pratybų naudoti abi kojas metu.

Pasak tyrimų, mokymo juos savo ruožtu, didina atsigavimo efektyvumą.

Tai trunka kitą mėnesį.Pagrindinis bruožas šiame etape yra palaipsniui ramentų ir pridedant jėgos pratimai visoms raumenų grupėms jau yra.

Šios pratybos gali būti padaryta su sporto salėje instruktorius ar pats namuose.

Papildomi pratimai taip: “

    

 • Ėjimo su cukranendrių arba pasvirusi ant ramentas. 25 minučių, kelis kartus per dieną;
 •   

 • Gulėti ant jo pilvo sulenkti kelius įgyti. Tai ir taip pratimai galios apkrova atliekamas naudojant guminę Expander;
 •   

 • Pakelkite kojos iki gulėti ant šono (plėstuvo tik virš kelio);
 •   

 • Švinas pėdų priekį nuo stovint (griebtuvas ne kulkšnių).

Pastaba!Pagrindinis tikslas šio laikotarpio yra kelio sąnario reabilitacijos plėtra. Iki antrojo etapo judėjimo operuotąja kojos intervalo pabaigoje turi būti maksimalus.

Tai užtrunka artimiausius 2 mėnesius.Šis reabilitacijos etapas po priekinių kryžminių raiščių plastiką būdinga reguliariai klasių sporto salėje.

Sistemingas padidėjimas apkrovos suteiks teigiamą tendenciją mažinimo procesą.Ar Naudingos treniruoklio klasių “balanso” įvairių svorio mokymo visoms raumenų grupėms.

nepamirškite apie minėtų pratimų, kurie buvo atlikti namuose. Sesijos turėtų būti ne mažiau kaip 3 per savaitę 1 valandą.

reabilitacijos po plastiko visą kryžiausformos raiščių reikia taikyti pastangų ir daug laiko.

Rehabilitologists patariama derinti jėgos mokymą su kardioefektyvesnį studijų raumenų abiejų kojų. Tai padės ne tik padidinti ir vystyti ištvermę raumenis.

Galutinis etapas reabilitacijos bėgant po plastiko priekinė kryžminio raiščio kelio. trunka iki 6 mėnesio imtinai.

Pagrindinis dėmesys skiriamas užimtumo atliekamas vertikalioje plokštumoje (švino kojos su svorius, pasiekiami nugaros, vaikščioti į poluprisede). Privalomas apšilimo pradžioje ir galutiniame ruožas mokymus.

Kaip geriau ir greičiau statyti raumens valdomas kojos

Dėl mažo aktyvumo draudimas lenkimo iš valdomas kojos daugiau nei 90 laipsnių, jos raumenų masė sumažėja vidutiniškai 20-30%, palyginti su sveika.

Todėl svarbu suteikti galia naudojasi pakankamai daug laiko.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Greitesnis sukurti trūkstamą raumenų masė padeda visapusišką požiūrį.

Ekspertai rekomenduoja, kad be vizitų į sporto salę, ir eiti į baseiną. Atsparumas mokymo vandenyje (ėjimas, maišymo pėdų pusėje) teigiamą poveikį raumenų masės atkūrimą.

Tai yra rekomenduojama atlikti fizinės terapijos.Pagal gydytojai, efektyviausias yra myostimulation.

Iš elektros srovės tam tikro dažnio raumenų ir nervų audinių veiksmų sumažina skausmą ir spazmus valdomame kojos. Padidėja limfinės srautas, pašalinimo iš toksinų normą.

Reikalingi pratimai reabilitacijos metu kelio

Per reabilitacijos pratimų gana daug nereikia. Iš jų galite nustatyti labiausiai paplitusių.

patyrę gimnastikos instruktoriai rekomenduoja šiuos pratimus:

fizinės terapijos procedūros, masažai, sūkurinė vonia, baseinas greičiau reabilitacijos po operacijos

reabilitacijos po priekinių kryžminių raiščių plastiką metu vienas iš svarbiausių komponentų yra atlikti tokias procedūras:

Kartu šie veiksmai gerokai palengvinti sveikimo laikotarpiu.

masažas gerina audinių patinimas (edema eina greičiau, išspręsti mėlynėms), padeda su raumenų atrofija (jei yra).

mityba

“Whirlpool ramina nervų sistemą, padeda atpalaiduoja raumenis. Tokia procedūra yra ypač efektyvus po treniruotės salėje.

Kodėl svarbu laikytis dietos reabilitacijos metu kelio

Specialus vaidmuo atsižvelgiant į Reabilitacijos laikotarpiu kelio rekonstrukcija, užima teisingą mitybą.Būtina atidžiai stebėti svorį.

Papildomi kilogramai – tai papildoma apkrova veikė kelio ir visam organizmui.

Mitybos šioje situacijoje patariama sumažinti angliavandenių vartojimą.kompensuoti jų skaičius gali būti didesnis baltymų suvartojimas. Jūs taip pat turėtų suvartoti daugiau vaisių ir daržovių.

Įspėjimas!riboja druskos naudoti kepimo. Perdaug ji veda prie druskos indėliai padidėjo kaulų audinio. Tai padidina pakartotinio sužalojimo riziką.

Kas yra draudžiama per reabilitacijos priekinio kryžminio raiščių plastiką

laikotarpį

Pagrindinės draudimai visoje reabilitacijos metu po priekinio kryžminio raiščio PLASTY yra:

    

 • visos aktyvios ir aštrus lenkimo valdomas kelio daugiau nei 40 laipsnių;
 •   

 • veikla, pavyzdžiui, šokiai, važiavimas dviračiu, slidinėjimas, snieglenčių sportas. Bet sporto šakos.

Reckendatsii traumos chirurgas

atkūrimo metu, jei turite kokių nors klausimų, kreipkitės į gydytoją-traumatologo. Jos rekomendacijos bus gana subjektyvus kiekvienam pacientui ir išieškojimo etapą, kur ji yra.

Tačiau yra keli bendri patarimai, kad bus pasakykite bet kuriam traumos pacientui:

    

 • Sportas ir subalansuota mityba;
 •   

 • Ilgus pasivaikščiojimus gryname ore;
 •   

 • Sunbathing papildomos gamybos vitamino D, kuris yra būtina, kad kalcio kaulų asimiliacijos;
 •   

 • miego ne mažiau kaip 8 valandas.

Šis vaizdo įrašas bus jums papasakoti apie reabilitacijos po priekinių kryžminių raiščių plastiką:

, iš šio vaizdo įrašo jūs išmoksite apie atsigauti po ACL plyšimo:

Reabilitacijos po plastinės PCB: Įjunkite programą

pirmąsias savaites po to, kai iš priekinio kryžminio raiščio atkūrimo reikalauja, viena vertus, racionalų požiūrį į PCB, ir, kita vertus, kelio sąnario mobilumą išsaugojimą. Pailginto imobilizacijos gali sukelti kietojo audinio formavimo nurodytame jungtiniame – kontraktūros, kuris dar neleidžia visiškai sulenkimas ir išplėtimas kelio.

reabilitacijos po ACL plastiko: pirmą savaitę

gydytojo nustatytą analgetikas

antibiotikas gydytojas paskyrė

Darbo ant prietaiso ar Mechanoterapinės Artromot KINETEK dėl kelio sąnario:

    

 • pradėti dirbti į tos pačios dienos vakare: apie lenkimo amplitudė nuo 0 iki 30 laipsnių tris kartus per dieną (ryte, po pietų, vakare) už 1 valandą,
 •   

 • padidinti kiekvienos sesijos sąnario kampas 1 laipsnis (arba bent jau patogumo tolerancijos). Įsitikinkite, kad darbas vieneto nesukelia aštrus skausmas, atsargiai ir palaipsniui didinti lenkimo ir pratęsimo laipsnį. Įsitikinkite, kad klubo ar pėdų nėra panaikintas, tai rodo, kad nustatytas per didelis lenkimo kampas.
    
 • Skatinti kelio pratęsimo, pateikimas pagalvę arba su izoliuotu pagal kulkšnies (taip, kad nieko palietė nugaros pusėje kelio) po 30 minučių kiekvienos sesijos dėl kurios paskirtis yra mechaninė aparato
 •   

 • Kelio turėtų likti už kelio sąnario ortozės, vienintelė išimtis yra darbas Mechanoterapinės aparatą. Sesijoje petnešomis pašalintas. Kai metodai leidžia gydytojams ir pacientams būtų be įtvaro per reabilitacijos laikotarpiu,
 •   

 • Ėjimo: naudoti ramentai dozuotų apkrovos operuotąja kojos (25% svorio, esančio ant kojos). Vaikštant petnešomis už kelio sąnario turi būti uždarytos (užrakinta).

po jos išleidimo rekomendacijas:

    

 • Tęsti naudoti prietaisą mechanoterapijos. Užduotis – pasiekti iki 90 laipsnių 10 dienų
 •   

 • Melas ridenti pagal kelio skatinant visą lenkimo kelio
 •   

 • Jei norite tęsti atsižvelgiant Skausmo kaip rekomendavo Jūsų gydytojas,
 •   

 • Įsitikinkite, kad sąnariai išliks sausi,

Reabilitacijos po plastinės PKC 10 dienų po operacijos (pirmojo vizito į gydytoją)

kelio sąnario mobilizuoti paciento

judesių amplitudė: fleksija iš kelio iki 90 laipsnių įtaka vieneto Mechanoterapinės

palaikymas pilno ištraukimo (ritinio pagal kulkšnies ar kulkšnies tris kartus per dieną)

Po darbų skalbyklė pradeda mechanoterapijos nepriklausomą pratimą:

    

 • Leiskite savo kojų sulenkti 90 laipsnių kampu,
 •   

 • Aktyvus pratęsimas iki 45 laipsnių,
 •   

 • Pasyvus pratęsimas nuo 45 laipsnių iki visu ūgiu (su sveika koja)
    

 • Atkurti menisko: apriboti amplitudę (paprastai iki 90 laipsnių, jei jokia kita rekomendacija iš gydytojo),

Nešioti petnešomis už kelio sąnario:

    

 • dėvi petnešomis visą laiką, šaudyti vonia laiko ir darboant mašinos,

Mechanoterapijos Artromot K1 arba Kinetek

    

 • blokas petnešomis miegą
 •   

 • Jei esate gerai kontroliuoti keturračiai, tris savaites išleisti petnešomis, o vaikščioti (su sąlyga, kad gydytojas leido),

Ėjimas: palaipsniui įkelti koją toleruojamos

reabilitacijos po ACL plastiko 4 savaites po operacijos

Pradėti pilna apkrova pėdos

Palaipsniui atsisakyti ramentai

Siūlių kai vonioje gali sušlapti, rekomenduojama apriboti dušo

Palaipsniui pereiti prie pratimų:

    

 • įjunkite uždarų kinetinės grandinės pratimų, o tai reiškia strogonapravlennye vaikščioti pirmyn ir atgal. Šiuo atveju abu galūnių pusėse turi būti nustatytas ir negali laisvai pakabinti “
 •   

 • pritūpimai ant ¼ tūrio,
 •   

 • paspartins žingsnį (maždaug 3 cm aukščio)

Pratimai atvirą kinetinę grandinę, kurioje vienas iš galūnės dalių yra į laisvąją būklę:

    

 • fleksija: aktyvi ir pasyvi, pilnas amplitudė
 •   

 • plėtinys nėra į galutinę padėtį,
 •   

 • Tik pasyvus: nuo 45º iki 0º
 •   

 • Aktyvus: nuo 90º iki 45º
 •   

 • Pakelkite kojos su sulenktais keliais (>45 °)
 •   

 • Izometriniai pratimai
    

 • stacionarus dviratis, kai lenkimo kampas pasiekia 90º

Reabilitacijos po ACL PLASTY: 6 savaitės po operacijos

planas rentgeno kelio

planuojamas vizitas pas gydytoją: galite pašalinti petnešomis

Toliau vykdyti (tris kartus per parą):

Pagrindinis uždavinys šiame etape – pasiekti visą apimtį, kelio sąnario

tuo atveju, atkūrimo menisko: apribojimų panaikinimo dėl 4-6 savaičių judėjimo

Keep uždarytas kinetinius grandinine pratimus

Pradėti atidaryti kinetinius grandinine pratimus be pasipriešinimo

aštuonių savaičių: apieSmakro izotoninis (juda) pratęsimas nuo 90 laipsnių iki 45

Pradžia izokinetinis naudotis nuo 90 iki 45 laipsnių kampu į fiksuoto imitatorių izokinetinės vidutinis svorio kėlimo pratimus, vykdo specialią imitatoriai ar naudojant bet fiksuotą tvirtą objektą, galinti tureti raumenų neįveikiama varža (pvz, sienos)

Reabilitacijos po ACL PLASTY 3 mėnesiams po operacijos

Tęsti izotoninių pratimus pratęsimo su atsparumo pasiekti visą spektrą judesio

Keep uždarytas kinetinius grandinine pratimus

Galite pradėti verstis

Pilates

Reabilitacijos po ACL PLASTY: keturi mėnesiai

Keep izokinetinė pratimus pasiekti visą spektrą judesio

Pradžia

proprioceptive pratimai

Galite pradėti bėgioti ant Kierat

Reabilitacijos po plastikinių PKS: praėjus penkiems mėnesiams po operacijos

Tęsti

proprioceptive pratimai

Pradėti treniruotę su šuolis

Naudoti funkcinis petnešomis

Devyni mėnesiai po ACL PLASTY: grįžti į sportą

Šaltinis: AAOS (American Academy of Ortopedijos chirurgijos), Davidas S.Wiss, M. D. 2005 http://orthodoc.aaos.org/DavidSWeiss/library.cfm

reabilitacijos po ACL plastikinių siekiama sukurti optimalius sąlygas raiščių atstatymo ir komplikacijų prevencijai, pavyzdžiui, kelio

kontraktūra

Įranga gydymo ir reabilitacijos priekinio kryžminio raiščio plyšimas. Artroskopinės ACL plastiko.

SportKlinike galite imtis tikslią diagnozę ir veiksmingą gydymą, įskaitant artroskopijos, atveju žalą ir plyšimas priekinio kryžminio raiščio.

priekinio kryžminio raiščio kelio sąnario stabilizuojantis funkcija, padeda laikyti blauzdą. Žala PCB – labai dažna traumų, ypač tarp žmonių, kurie yra aktyvūsgyvenimo būdas ir mankšta.

Sportas be mokymas yra svarbus rizikos veiksnys ACL plyšimo.

Dėl to, kad sportas – tai neatskiriama žmogaus gyvenimo ir kiekvienų metų aktyvaus laisvalaikio entuziazmas nuolat auga, didėja traumų ir ligamentous aparato numerį. Jie yra ypač paplitęs tarp futbolininkų ir slidininkų. Tarp raiščių traumos tipų izoliuotų kaip dalinį žalos arba visiškas plyšimas kryžminio raiščio – Priklausomai nuo sudėtingumo ir savybes Problemos gydytojas gydymo planą ir pacientų atsigavimą.

Europos kryžminio raiščio struktūriniai ypatumai.

Jo pradėti kirtikliai krūva iš šlaunikaulio krumplio, tada jis eina per sąnario ir yra prijungta prie blauzdikaulio. Jis susideda iš dviejų sijų (anteromedial ir posteromedial), kurie sąveikauja viena su kita. Kai yra judėjimas, vienas eina į sumažėjimo ir padidėjimo ilgio sekundę, ir atvirkščiai. Sijų ilgis yra apie 30 mm, ir jų pločio dalis siekia 10 mm.

kelio sąnario struktūrą, ir PCB vietą.

PCB funkcijos – yra visų pirma:

    

 1. Transmisija nervų galūnės informacija dėl jungtinių elementų situaciją.
 2.   

 3. kelio stabilizavimą ir blauzdos užraktas (su pėsčiųjų / paleisti jį nėjo į priekį).

ACL žalos simptomai.

Būtinai pasitarkite su gydytoju, jei iš šių simptomų, apibūdinančius priekinis kryžminis raištis žalą:

    

 • Poslinkio jausmas, nestabilumas kelio;
 •   

 • nenatūralus mobilumas, arba, atvirkščiai, standumas galūnių;
 •   

 • Stiprus ūminis skausmas;
 •   

 • patinimas, pasireiškiantis pirmąją dieną;
 •   

 • koeficientas patogeninių jutimai, kai priėmimo judesius.

Jei yra tarpas, kraujas patenka į bendrą ertmę, sukelia vadinamąjį hemarthrosis, lydi stiprusskausmais. Kartais tai neįmanoma atlikti apčiuopa ir išnagrinėti aukos vietą, būtina nustatyti tikslią diagnozę. Tokiu atveju, gydytojas analizuoja paciento vėliau, po to, kai iš skausmo raiškos dingimo.

Iš priežastys priekinio kryžminio raiščio plyšimas.

aštrių nenatūraliai atstatymas kelio, palyginti su kulkšnies provokuosiančius plyšimas ACL.

Yra kelios pagrindinės priežastys, kurios daro įtaką išvaizdą priekinio kryžminio raiščio plyšimas:

    
 1. pasukti klubų su fiksuota kulkšnies ir kelio išlenktas – šioje judėjimo prasideda sukimosi mechanizmą, kuris taip pat gali tapti pagrindinė žalos. Dažniausiai įvyksta žaidimai su kamuoliu.
 2.   

 3. šlaunikaulio daliai fiksuotoje blauzdikaulio nugaros tūris – didžiąja dalimi, gestas įvyksta snieglentininkų ir slidininkų dėl slidinėjimo batai
 4. formos gamtoje.
    

 5. Ofsetinės kai “svirtis”, – dar kartą, dauguma slidininkų dažnai kenčia, kai rudenį suveržimo slidinėjimo eina į žemę ir pasuko į šoną.

Diagnostika ACL traumos.

diagnozė apima išsamių konsultacijų su gydytoju, kurioje auka pasakoja apie žalos datos detales – taip gydytojas gali tiksliai nustatyti, mechanizmo tipu, kuris sukelia žalą.

Be rinkti istorija ekspertai elgesys bandymo Lachman, atskleidžiantys nestabilumo laipsnį.

Tačiau efektyviausias būdas diagnozuoti yra pats magnetinio rezonanso, kuris leidžia ne tik pamatyti nutraukus ar pažeidus, bet ir sukurti aiškią 3D-modelis pažeisto ploto.

vizualizacija mechanizmas plyšimo priekinė kryžminis raištis.

Gydymas plyšimas priekinio kryžminio raiščio.

Kas yra geriausiai nustatoma gydytojas po nustatant žalos rūšį gydymo ir atkūrimo sprendimas metodas.

Pagrindiniai metodai gydant pažeistus kryžminis raištis ir atkūrimo funkcijos apima:

Konservatorius metodika.

Jis naudojamas, jei iš ligamentous ryšulius urmu nėra pažeista, ir ten yra tik dalinis jų žalos. Ši diagnozė yra labai optimistiškai, ir todėl nenumato operacijas. Apima nustatantis kojas, apkrovos apriboti, ir yra išlaikęs sudėtingą fizinės terapijos, skirtą atkurti raumenų tonusą.

artroskopija Priekinis kryžminis raištis.

naudoti, jei reikia naudoti diagnozuota plyšimas ir raiščių skiepai ar kiti elementai dar normaliai galūnių. Yra labai veiksmingas ir saugus, kad būtų išvengta invazinės operacijos.

artroskopija – moderniausias ir efektyvus atkūrimo metodas pertraukos PKS

.

atliekamas naudojant specialų prietaisą – į artroskopą. Tai švelnus veikimas, kurio metu gydytojas daro dvi mažas skylutes – per juos yra suleidžiamas į bendrą artroskopą su fotoaparatu ir chirurginiai prietaisai. Į realaus laiko ekranuose stebėti didelės raiškos vaizdo, leidžianti iš karto diagnozuoti problemą ir atlikti operaciją. Viskas atliekama per vieną sesiją, po reabilitacijos laikotarpį, kuris yra labai maža. Jei per artroskopija atrodo, kad FOS yra labai pažeisti, tai yra pakeista transplantato.

artroskopinę ACL plastiko.

Kai baigtas plyšimas priekinės kryžminio raiščio gali būti skiriamas artroskopinę plastiko. Ši procedūra yra viena iš efektyviausių ir leidžia jums greitai ir saugiai atsikratyti sudėtingos traumos padarinių.

Kaip dalis operacijos, kurią atlieka minimaliai invazinė, jūs galite ne tik siūti iš suplėšyti raiščio kraštą. Taigi, kad po operacijos judėjimas grįžo į visiškai išnaudoti autografts. Vykdyti plastiko q.s.plačiai vertinama kaip viena – toks sprendimas gali būti priimtas tik gydytojas tik po kruopštaus diagnostikos ir anamnezės.

jos įgyvendinimo poreikį lemia remiantis:

    

 • Bendra būklė paciento ir iš vidaus ertmės analizės rezultatai;
 •   

 • pacientas turi kitų sutrikimų, užpakalinės kryžminio raiščio;
 •   

 • Planai sportininkas (ar jis ketina grįžti į sportą, ji tikisi, kad apkrovos lygio).

Priskirti plastiko šiek tiek laiko po traumos, turėtų bent jau tik vienas mėnuo. Prieš operaciją, sudėtingų diagnostika yra priskirtas, įskaitant rentgeno tyrimą, magnetinio rezonanso, kraujo tyrimas. Tik po visų duomenų yra įrašas apie artroskopijos.

Sustabdymai gaunantys priešuždegiminių vaistų, ir vieną dieną prieš operaciją draudžiama rūkyti prieš artroskopinės operacijos. Po paskirtų reabilitacijos PLASTY PKS, įskaitant pratimų terapijos ir fizioterapeuto veiklos. LFK atliekamas pagal specialisto priežiūra – programa gimnastikos išsivysčiusiose individualiai, atsižvelgiant į funkcijos tam tikro organizmo. Fizioterapija atstovauja elektroforezė, elektros ir magnetų. Būtina laikytis atkūrimo plano, į implantą sugauti ir operacija ant kryžminio raiščio buvo sėkmingas.

restauravimo ir reabilitacija ACL.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kadangi artroskopinės intervencija nebuvo reikalaujama atvirą operaciją, reabilitacijos laikotarpiu ir gerokai sutrumpintas. Dažnai pačią dieną iš plastiko kryžminių raiščių artroskopijos ar pacientas siunčiamas namo. Žinoma, jis buvo laukia restauravimo veiklai, pavyzdžiui, masažas, pratimai treniruokliais, gydomoji mankšta, bet visiškai pasveikti ir grįžti į fizinės formos yra daug greitesnis ir lengvesnis nei hvalgyti situacijose su atvira operacija.

Lagranmasade