Kelio sąnario sutrumpinimo apžvalgos

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Redressatsiya kelio sąnario nuomones” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

kelio sąnario Redressatsiya atsiliepimai

Laiko zona: UTC + 03:00 valandos [DST]

Prašoma temą neegzistuoja.

Laiko zona: UTC + 03:00 valandos [DST]

Redressatsiya

Redressatsiya – smurtinio korekcija iškraipymo arba užburtą padėtyje ir raumenų sistemos, ypač galūnių. Redressatsiya – vienas iš gydymo ortopedinė metodų. Pagrindu redressatsii melo tempimo arba slėginio iš audinių su atkūrimo ašį, ar konfigūracijos kūno dalį.

Indikacijos redressatsii – jungiamojo ankilozės, lūžiai tinkamai augti kartu su ašimi, kontraktūros, įgimta Kropla pėda, arthrogryposis, raumenų kreivakaklystė ir kitų deformacijų kreivės. Redressatsiya naudojamas dažniausiai vaikų praktikoje, nes vaikai yra labiau elastingas audinys ir kaliojo. Redressatsiyu gaminti dozės jėga atsižvelgiant į elastinio audinio atsparumas, be vyksta prie jų tvirtovės pagal anestezijos arba be jo, priklausomai nuo kamieno ir paciento amžiaus.

Yra dviejų tipų redressatsii – rankinis ir instrumentiniai (per įvairių prietaisų ir aparatų-redressatorov). Instrumentinė redressatsiya sunkiau ir šiuo metu turi ribotą taikymo. Rankinis redressatsiya mažiau traumuoja ir daugiau laisvi ir, kai kuriais atvejais (įgimta Kropla pėda, raumenų ir kreivakaklystė ir kt.) Gali būti atliekama vidutinio medikus.

vadovas redressatsii rankos tvirtai suimkite aukščiau ir žemiau labiausiai distalinių galūnių ir veikia juos kaip svertu, kad rizikos ribojimo trumpas, bet gana stiprus sukrėtimus arba tempimo ir suspaudimo priešingos išlenkti šonai ir ttimerno 3-5 minutes. Audiniai pagal šių pajėgų veiksmų ištempus, korekcija pasiekiamas užburtą poziciją. Siekiant išsaugoti pasiektas rezultatas nustatyti tvirtinimo Gipsas 1-2 savaites, priklausomai nuo veislės ir amžiaus pacientui. Jei kamienas negali būti visiškai pašalinti vienu metu, tada po kartą pašalinant mesti ir vėl gaminti redressatsiyu nustatyti tinko tvarstį. Pastatė redressatsiyu kartojama tol, kol tol, kol visiškai bus pašalintas iškreiptą poziciją. Seansų skaičius priklauso nuo tipo ir laipsnio deformacijos. Nepakankamas tempimo audinių ir vėlavimų nustatant Gipsas gali sukelti atkryčio.

redressatsii metu ir po taikymas tvirtinimo gipso būtina stebėti audinių būklę, atkreipiant ypatingą dėmesį į kraujotaką. Cianozė, patinimas, jautrumas pažeidimas reikalauja keisti tvarstį ir sumažinti koregavimo sumą. Neapdoroti pavojingų bandoma vienu metu redressatsii, ypač taikant anesteziją. Jie gali sukelti žalą į didžiųjų kraujagyslių ir nervų, ašarų raiščių ar raumenų iki kaulų lūžių.

Redressatsiya (nuo Prancūzijos redresser – Lygiuoti.) – Operacija smurtinio, be kraujo praliejimo, nepažeidžiant odos vientisumo, koreguoti deformacijas, užburtą poziciją, patologiniai galūnių vienetų ir kitų departamentų ir raumenų sistemos.

smurtinio formavimas redressatsii gaminti audinio pagal mechaniniam poveikiui: minkštųjų audinių tempimo įgaubtas sutrumpintą pusę ir suspaudimo išgaubtąją pailgos. Poveikis esant redressatsii proporcingas su audinių elastingumą laipsnį. iš formos redressiruemogo kūne tamprioji deformacija (elastingumas) audinių užkerta kelią pakeisti, bet kai jis buvo įveikti, o atstumas tarp molekulių viršija kūną taip vadinamą diapazonas molekulinių poveikio, todėl kraitis pozicija modifikavimo tam tikru mastu saugomi po to, kai galios nutraukimo PSOveiksmų.

adaptacijos redressatsii: 1 – pleišto; 2 – plokštė su vyrių; 3 – Thomas svirtis.

redressatsii technologijos. Operatorius sandariai sugriebia paciento kūno rankas distaliai ir proximally deformacijų; tada dalis pasroviui, kaip svertą, daro trūkčiojančio judėjimą ir priešinga kryptimi kreivumą, ir laikant galūnių (ar kitą kūno dalį) koreguoto padėtyje. Tada spaudai ją. Aprašyta manipuliacijos kartojamas keletą kartų, ir tada nustatyti galūnę pajėgi suteikti jai tvarstį nuo 2 iki 6-8 savaičių. Kai žymus objektas redressatsii sąlygos fiksavimo ir atitinkamai pertraukas tarp sesijų yra 5-10 dienų. Padažas gali būti visiškai pašalinti; Tai sutaupys jums padažu ir, dar svarbiau, užkirsti kelią nuostolių pasiektą ankstesnį fazės korekcijos; pakankamai apskritimu supjaustyti senas Gipsas tuo kreivumo lygio, ir pašalintų pleištą į visą storio sluoksniu ant savo ilgą pusėje. Po dar vieno trumpo redressatsii tvarstis, su pastangos suburti kraštus ir sustiprinti keletą raundų šviežių gipso tvarsčiais.

Siekiant palengvinti redressatsii naudojimo įvairius įrenginius, išdėstyti pagal svirties arba varžtu (didelių ir mažų pleištai Koenig redressatory Turnerio, stalo Schulze, Thomas svirties plokščių su sąnarių, ir tt) principu. (1-3 pav.). Redressatsiya vaikai yra gerai tik rankiniu būdu su nedideliu atsipalaidavimo raumenis.

Redressatsiyu turėtų būti atliekama taikant bendrąją anesteziją, po to, kai įprastinės Priešoperacinės paruošimo pacientui. Kartais tai galima sėkmingai vykdyti redressatsiyu taikant vietinę nejautrą, įskaitant pagal Vartoti kaulų anesteziją.

REDRESSATSIYA

REDRESSATSIYA(Prancūzijos redresser Ištiesinkite.) – Bezasins stiprūs pašalinimas kontraktūros ir bendrų deformacijas ašines galūnių tempiant ir dalinis plyšimas minkštųjų audinių.

Yra vienos pakopos R.- deformacija korekcija vienu žingsniu, orientyrą – su manipuliavimo pasikartojimotam tikru laiku ir palaipsniui. R. pirmieji du tipai yra paprastai atliekama rankomis (rankų RA). Laipsniškas (ilgas) per produkcijos R. išsiblaškymas-suspaudimo transporto priemonės (cm.) Arba išplėtimas (cm.).

R. Metodai žinoma nuo seniausių laikų: pavyzdžiui, tempimo Hipokrato naudojami specialūs aparatai redressiruyuschie metodus ištaisyti randų kontraktūrų taikomi Arabų gydytojus ir kitus 19 … R. specialieji metodai buvo sukurta su kreivakaklystę, Kropla pėda, įgimta klubo sąnario dislokacija, įgytų bendrų kontraktūrų ir kitų ligų; Siūlomi įvairūs prietaisai palengvinti vadovas p 20. ryšium su vis plečia veiklos gydymo metodų bei deformacijos išsiblaškymas-suspaudimo prietaisų sritį rankinio R. įvedimo naudojimo tapo daug siauresnė, tačiau šis metodas yra vis dar Ortopedijos arsenalą, kaip pagrindinis konservatorius padermės korekcijos metodus.

metu tuo pačiu metu arba orientyras R. audiniai yra ištemptas iki jų ribos elastingumo, ir po to su ištęstiniu išlaikymu į nukrinta sąaugų, randai sąaugų, susiraukšlėjusio sąnario kapsulę ir Ap.

Indikacijos ir kontraindikacijos

p parodytadesmogennyh, myogenic ir arthrogenic ir neurogeninis susitraukimai (cm.) Tuo Kropla pėda (cm.), Kreivakaklystė (cm.), Arthrogryposis (cm.), Poliomielito (cm.), Ligos mažai (žr. vaikų paralyžiaus), reumatoidinis artritas (žr.), artritas (cm.) ir kt. Jos kartais gamina ne neteisingai intergrows lūžių ilgų vamzdinių kaulų (žr. lūžių).

Kontraindikacijos: buvimas tam tikroms ar nespecifinį aktyviu uždegiminiu proceso R. zonoje (sąnarių arba minkštųjų audinių), iš atliepiančius trūkumas tuo sąnarių paviršiai arthrogenic kontraktūros, didelę osteoporozei (. Cm) SĄNARINIŲ galus kaulų sudaryta bendra , kontraktūra, sergantiems sunkiu apribojimu judesius.

Pasiekus kaklo-cerned korekcija deformuotisacija, pristabdyti 1 -. 2 minutes, po Swarm pakartoti tą patį gudrybės. Su kiekvienu nauju įsiurbimo palaipsniui padidėjo redressiruyuschuyu stiprumo ir įgūdžių operatoriaus yra jo pastangų gauti jausmas palyginimui. Taigi, kai R. kartais girdimi garso dūžtančius sąaugų apie savo pertrauką taip pat gali būti vertinami pagal staigus mažos apimties pokyčius sąnario.

Per R. ir pirmųjų 3-5 dienas po to, kai yra būtina stebėti apyvartą ir inervacijos periferinių dalių galūnių. Po to, kai bendra R. galūnių dažnai pritvirtinti prie tam tikru pozicijos metu pasiekė apskrito suskaldyto Gipsas.

Jei visiškai teisingi sąnarių deformacijos vienoje sesijoje nepavyksta R. kartojamas. Tai redressatsiya pakopų leidžia pašalinti daugiau sunkių kontraktūrų.

p gali būti taikomos kartu su chirurginių intervencijų: (. cm) arthrolysis, synovectomy (. cm) myotomy, tenotomy (. cm) Staged R. et al gipso bandažai yra taip pat naudojamas po to, kai apie skoliozė operacijų .. (cm.) R. žymiai palengvino su išsiblaškymas-suspaudimo vyrių prietaisų naudojimo.

Komplikacijos

Po R. gali patirti komplikacijų, tokių kaip atkryčio deformacijos žalą (hiperekstenzija spragų) pagrindinių laivų ir nervai ties deformacijos, periarticular arba intrasąnarinių lūžio (epifiziolizę) lygiu. R. po audinio pabrinkimą į gipso tvarsčiu akivaizdoje kurti gali sukelti suspaudimo didelių venų kamienų su vėlesniu trombozės ir venų kraujotaką galūnėje. Kartais po R. įvyksta paūmėjimą uždegimas sąnarių.

Nuorodos:Zamanskiy JL pagalvė metodas atkurti sąnarių funkciją pacientams, sergantiems reumatoidinio artrito, plotai Behavioral. ir traumos., № 9, p. 48, 1980; Friedland MO Ortopedija, p. 242, Maskva, 1954.

Kas yra redressatsiya kelio? Kokie yra simptomai ir gydymas?

Paprasčiau tariant, paprastas žmogus suprantama kalba, žalos atlyginimasmas kelio – a kojeles su susitraukimo skirtingos kilmės. Redressatsiya kelio gali vykti kaip “rankiniu būdu”, taikant fizinę jėgą, ir su įvairių prietaisų pagalba. Dažnai tai pačios operacijos yra labai skausminga ir atliekama taikant bendrąją anesteziją (tai reiškia “ranka”). Tikslas – teikti palaikymo gebėjimas galūnės. Po redressatsii reikalauja kompleksinės reabilitacijos atkūrimo įrašo motorinės funkcijos sąnario.

postimmobilizatsionnoy būdas gydyti kontraktūra kelio

Išradimas priklauso medicinos sričiai, būtent traumatologiją, ir yra skirtas postimmobilizatsionnoy kontraktūra kelio sąnario gydymui. Išradimo metodas susideda užpildant erdvė-užimanti pakitimus kelio sąnario, lituotiniai atkabinimo vidinis paviršius Uwędzić redressatsii kelio. Tuo pačiu metu taikyti gumine juosta ant apatinio trečdalio šlaunies, tiesiog žemiau pasienyje su viduriniame trečdalyje. Tada, į intercondylar vietą šlaunikaulio ir į projekcija zonos lova keturgalviame sausgyslių vartojamas 0,5% Novocaine tirpalą nuo 80-150 ml tūrio iki visiško besitęsianti išputimo. Skaityti turniketą evakuota dalis Novocaine skiriamas vartoti nuo 30-60 ml suma, o po to redressatsiyu kelio. Naudojant šį išradimą leidžia sukurti anestezijos poveikį, tokiu būdu leidžiant pacientai užsiimti kelio nepriklausomai redressatsiey dSkambučių trukmė laikas, kuris prisideda prie mažinimo požiūriu reabilitacijos pažeistų galūnių. 1-il.

brėžiniai Rusijos patento 2.355.343

Išradimas priklauso medicinos sričiai, būtent traumatologiją, ir yra skirtas postimmobilizatsionnoy kontraktūra kelio sąnario gydymui.

užsienio ir vidaus traumatologija naudoti konservatyvius metodus gydant kontraktūrų kelio sąnario, susiformavę per ilgai imobilizacijos, kurio laikas diktuoja lūžių blauzdikaulio kaulų ir šlaunikaulio tipo. Iš kelio redressatsii remiantis priverstinio lenkimo šio sąnario principu metodus. Šiuo atveju, siekiant pašalinti veiksnius, tokius kaip skausmas, apsaugo nuo lenkimo kelio, bendroji anestezija yra naudojamas ir pratybų įrangos ir priemonių įvairovė yra naudojami tempimo keturgalviame. Efektyviau išleisti birių darinių – pasipūsti, taikomos paruošimo būdas, naudojant dujinį O 2, kuri yra arčiausiai siūlomą metodą pašalinti adresų standumą kelio (Stadnikov AS ir kt Remedy stambiųjų sąnarių kontraktūros Gairės SarNIITO … 1982 iš.).

iš gydymo būde, kontraktūros kelių, su deguonies esmė yra tai, kad dujų O2 su švirkštu yra įterpiamas į projekcijos srityje viršutinio savo ruožtu į viršų pagal įtakos iš kurių artimai sandariai suvirinti vidinį paviršių išputimo atskirti, padeda sumažinti jėgos, veikiančios redressatsii ir sumažinti laiką, praleistą šiame procese.

Šio gydymo būde, kontraktūros kelio sąnario trūkumai yra tai, kad autoriai pasiūlyti administravimo prie viršutinės sienos projekcijos aglomeruotą išputimą parapatellar virš girnelės, kurių sąrašas yra sudėtinga, ir tarp šių lakštų įvedimas 2 O yra skausminga procedūra. Manipuliavimo prijungtas prieš ir po to, kai O įvedimo 2, techniškaisunku, ir saugūs paciento gyvenimo ir medicinos personalo, nes sprogimo O 2, komplikacijos auskarų laivą ir kelio plotas yra kraujagyslių plotas. Taip pat šiuo atveju be dėmesio lieka nustatyta jo paties lovos sausgyslės ir keturgalvio šlaunies. Dėl to, kad sergamumas redressatsiya kelio stadija atliekama pagal bendrąją anesteziją. Fiksuoto dalių keturgalvio šlaunies raumens išlaisvinimas reikalauja daug pastangų šioje pererastyagivaetsya nuosavybę girnelės raiščių, sužeista meniskų ir segmentinį paviršių kelio sąnario.

Problema išspręsta išradimą: neskausmingas atjungimo glaudžiai suvirinti sienos pasipūsti kelio sąnarių ir į keturgalvio šlaunies sausgyslių išleidimo, pašalinti priežastis, susijusias su techninių sunkumų ir pavojų, gydant kontraktūra kelio atkurti anatominių ir fiziologinių funkcijų keturgalvio šlaunies, restauravimo funkcija apatinė galūnių per trumpesnį laiką, išskyrus iš sąnarinių paviršių traumos ir minkštųjų audinių struktūrų kelio srityje.

Šis tikslas pasiekiamas parengta ir mus taikomas 25 pacientų, hidraulinis skrodimo lituojamas Volvulus kelio sąnario ir Quadriceps sausgyslių fiksuoto šlaunies fascijų dėtuve naudojant 0,5% tirpalo novokaīnu, po redressatsiey kelio dėl vietinei anestezijai fone.

Šio metodo esmė yra tai, kad gumos juosta yra uždedama ant apatinio trečdalio šlaunikaulio tiesiai po sienų su viduriniame trečdalyje į intercondylar vietą šlaunikaulio ir į projekcija zonos lova keturgalviame sausgyslių vartojamas 0,5% Novocaine sprendimą, kuris, būdamas netoksiškas narkotikų gali būti naudojamas pakankamai dideliais kiekiais (80-150 ml), ištiesinimo sienos, kuris užpildo kelio sąnario ir išsipūtimo fascijų-korinio erdvių mažesnis trečiosios iš šlaunikaulio, ertmėįskaitant kanalą už keturgalvio šlaunies raumens sausgyslės.

Šio metodo privalumas yra techninis patogumo, saugos diržai 0,5% Novokaīns tirpalas pakankamu kiekiu už hidraulinio numatantis anestezijos, skirto keletą valandų, tokiu būdu padidinant lygiagrečiai vykdoma fizikinių-funkcinis ligų gydymo poveikis redressatsii kelio. 0,5% Novokaīns tirpalas yra įvedamas į interarticular skirtumą ir pašalina būtinybę ieškoti išputimą sienos, kur anestetikas pranešama, nepriklausomai užpildo visus erdvė-užimanti pakitimus kelio. Kanalų patys Quadriceps sausgyslių yra išleidžiamas pradurti atskirai antra pradūrimo adata virš 2-3 cm girnelės, ir mišinys prisideda prie panaudoti iš kanalo slėgį, kuris prisideda prie geresnės išpjaustymu. Tuo pačiu metu tęsiasi atleidimas keturgalvį reikalauja žymiai mažiau pastangų, o ne sukelti savęs žalojimą raiščių girnelės, meniskams ir sąnarių paviršiai kelio sąnario.

Procesas iliustruoja brėžinyje, kur 1 – Volvulus, 2 – lova keturgalviame sausgyslių.

Techninis rezultatas pasiekiamas kaip išlaisvinimo neskausmingą masė pažeidimai sienų gretimų kelio sąnario rezultatas, įvedant į intercondylar erdvėje šlaunies ir projekcinės lovų keturgalviais sausgyslių 0,5% Novocaine tirpalo į pakankamai didelį tūrio (80-150 ml) , Iš anestetiko poveikio, tiek buvimas per anatominių struktūrų įdaru, kuris veda prie sienos skirtumų, o tada per kelias valandas pacientas gali Tutor redressatsiey kelio sąnario, kuris žymiai sutrumpina sužeisti galūnių reabilitacijos, o lenkimo pasiekti iki 90 ° kelio antrą dieną yra laikomas geras rezultatas. Gydymo trukmė postimmobilizatsionnoy kontraktūra iš kelio, kai Dunnom metodas neviršija 1-1,5 savaites ir gali būti padaryta dėl ambulatoriškai.

TEIGINIAI

gydyti postimmobilizatsionnoy kontraktūros užpildant tarpą-užimanti pakitimus kelio sąnario metodas, sudaro tuo, kad atjungimo-suvirinti vidinio paviršiaus Uwędzić gaminti redressatsiyu kelio sąnario, besiskiriantis tuo, kad taikomųjų gumos juosta ant apatinės trečdalio šlaunikaulio tiesiai po sienų su viduriniame trečdalyje, tada į intercondylar vietą šlaunikaulio kaulų ir sausgyslių į projekcinio lova srityje keturgalviame vartojamas 0,5% Novocaine tirpalą nuo 80-150 ml tūrio iki visiško įsivyraujant išputimo nuomojamas tempimo, leidžiamo Novokaīns evakuoti dalį į iš 30-60 ml sumą, po to redressatsiyu kelio.

indikacijos ir pasekmės Jungtinio redressatsii

Maitinimo deformacija korekcija arba įgimtas defektas kelio vadinamas redressatsiya kelio. Tai yra vienas iš bendrų korekcijos metodų, remiantis sąnario kontraktūros ryšio derinimą. Jis atliekamas rankiniu būdu arba naudojant specialius įrankius. Šios procedūros tikslas yra atkurti bendrą sveikatą.

Svarbu!Net “nepriežiūra” sąnarių gali būti gydomi namuose, be operacijos ir ligoninėse. Tiesiog perskaičiau, kad sako Valentinas Dikul skaityti rekomendaciją.

esmė redressatsii sąnarių

Tuo rankomis atliekamų veiksmų, širdies yra išsišakojusios audinių pluoštams arba suspaudimo grąžinti įterpiant sąnarį pagrindinių elementų. Procedūra atliekama vieną ar etapais, priklausomai nuo audinių remonto tąsumo norma. korekcija efektas gaunamas pirmosios sesijos yra fiksuota su tvarsčiu. Kelias dienas atpalaiduojančių pluošto audiniai, elastiniai raiščių aparatą, ir dar labiau padidina kaulų plastiškumą. Vėlesniais gydymo kaip kontraktūra dėl peties sąnario, irlennogo pasiekti geresnes, išreikštą lenkimo ar pratęsimo galūnės galimybe. Jei deformacija yra lėtinė ir gali būti ne visai teisinga, po palaipsniui redressatsii pasirinkti mažiau skausmingą operaciją.

Tai tikrai svarbu!efektyvi ir lengvai prieinama priemonė sąnarių skausmas egzistuoja. sužinoti, kokios serdstvo >>

vaikystės redressatsii dėl geresnių tempimo audiniai suteikia didesnį poveikį, negu suaugusiems žmonėms. Todėl, jei įgimta kontraktūra, gydymas turi būti pradėtas nedelsiant.

Yra 2 rūšių procedūrų:

IPC klasės:A61B17 / 56 chirurginius instrumentus ar metodus gydyti raumenų ir kaulų sistemą; Aparatai, specialiai pritaikytas joms
Autorius (-iai):Guazov Anatolijus Muhadinovich (RU), Emkuzhev Renat Aniuarovich (RU), Kushhabiev Viktoras Isufovich ( RU)
patento savininkas (-ai):valstybės švietimo įstaiga aukštojo išsilavinimo Kabardos-Balkarian valstybinio universiteto. HM Berbekov (RU)
prioritetai:
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Tai tikrai svarbu!Dabar galite rasti pigus būdas atsikratyti sąnarių skausmas. LEARN >>

Indikacijos ir kontraindikacijos

Redressatsiya vyksta su kontraktūros nuo kelio, kulkšnies, peties ir alkūnės po etiologijos:

    

 • desmogennye – pokyčiai raiščių, jungiamojo audinio;
 •   

 • myogenic – patologiniai procesai raumenyse;
 •   

 • arthrogenic – hipertrofija sąnario kapsulės;
 •   

 • neurogeninių – nervų pažeidimas,.

Be to, keičia mobilumo iš sąnarių sąnarių gali būti įgimtos arba susijusios su ligos istorijos:

Kropla pėda gali paveikti bendrą patologijos vystymąsi.

    
 • Kropla pėda – pėdų deformacijos, pagal kurią jis atmetamas į vidų išilginei ašiai blauzdos;
 •   

 • kreivakaklystė – vadovas Tentas su ja pasukti priešinga kryptimi;
 •   

 • arthrogryposis – sisteminė liga ir raumenų sistemos, būdingas galūnių pokyčių, hipoplazijos sąnarių ir raumenų skausmas, taip pat jungiamojo audinio augimo;
 •   

 • infantiliškas paralyžius;
 •   

 • poliomielito;
 •   

 • reumatas.
    
 • aktyvus uždegimas konkreti arba nespecifinis kilmė redressatsii;
 •   

 • reikšmingas osteoporozė;
 •   

 • fiksuoto kontraktūros.

Grįžti į turinį

Kaip padaryti?

Procedūra redressatsii kaulų jungtys skiriasi priklausomai nuo vietos:

Grįžti į normalaus motorinio aktyvumo gali sustabdyti atlikti IT Jog judėjimą.

    
 • Kelio:
     
  • Jei vietos apribojimas kelio raumuo judėjimų paciento jungtys dedami atgal ant operacinio stalo ar masažu. Vykdomasis procedūrą gydytojas, kelia ranką ant nugaros paviršiaus žmogaus blauzdos apačioje, o kitas prie kelio priekyje ir suteikia Jog prisidėti prie ištiesinti kojas.
  •   

  • Iki apriboti lenkimo judesius paciento gulėti ant nugaros, gydytojas abiem rankomis dengianti apatinę koją ir juda kaip svertas stumia lenkimo apatinės galūnės tuo kelio ryšį.
 •   

 • femoral. Asistentas spaudžia dubens arba šlaunų paciento lentelės plokštumoje, ir gydytojas daro manipuliavimo, nustatantis Koją ir šlaunų.
 •   

 • riešo kanalo. Padengti proksimalinį segmentą šepečio vienoje rankoje, o kitas atliktas redressiruyuschie metodus.
 •   

 • pėdų. Su viena ranka tai darome dėl šlaunikaulio priepuolį, o kitas, užbaigiant priekinės aprėptį, elgesio manipuliacijas.

Po pasiekti teigiamą poveikį, procedūra nutraukiama 2 minutes. Tada pakartokite tuos pačius metodus. Kiekvienas judėjimas padidina amplitudės redressiruyuschey jėga. Jei manipuliacijos kartais blaškosi sąaugų. Per medicininę procedūrą, reikia laikytis tinkamo kraujotaką ir nervinių skaidulų būklę. Po redressatsii dažnai nustatyti gipso tvarsčiu galūnę. Reabilitacijos po pašalinimas dauguma apima masažas, mankštos ir šilumos gydymo deformuoti galūnių.

Galima posledst”Via

Kai redressatsii sąnarių neatmeta neigiamų sutrikimų, pavyzdžiui, galimybę:

Šios procedūros metu pacientas gali pradėti refleksinė epilepsija.

    
 • pasikartojimo standumo;
 •   

 • lūžiai mažų kaulų;
 •   

 • pernelyg didelių arba plyšimas raiščių;
 •   

 • tempimo magistarlnyh laivus ir nervus;
 •   

 • refleksų traukuliai;
 •   

 • trombozė;
 •   

 • kraujotakos sutrikimas.

Kad būtų išvengta šių žalingą poveikį, turi būti atidžiai ir dėmesingai atlikti visą procedūrą redressatsii nuolat atsižvelgti į įtampos audinių nustatytų gipso tik tuos audinius, kurie visiškai slopino elastines jėgas laipsnį, neapkraunant tvarstį su papildoma korekcijos funkcija. Prieš procedūrą, gydytojas renka istoriją ir nustatyti indikacijas ir kontraindikacijas manipuliavimo.

kelio sąnario pakeitimo

Liudmila, parašė (a):
Laba diena Dmitry! Prašome pasakyti, ar Jūs galite atlikti mažus ir stabilius aukštakulnius po operacijos dėl kelio sąnario pakeitimo? Ir jei galite, galite atlikti, tada po kurio laiko po operacijos?

Nina, parašė (a):
Geros dienos! Tuo Vaja gydytojas ir forumo vartotojai! Ūmus skausmas kelio, o protezavimas mintis. Ar tiesa, kad protezas yra pakankamai tik 10 metų?

Laba diena. Šiuolaikinės registrai parodyti viso kelio sąnario pakeitimo 15-20 metų išlikimą.
Tarnavimo priklauso nuo chirurgo:
tinkamai implantuoti protezų
geros technika cementavimo
ir paciento:
ne priauga svorio
išvengti pernelyg fizinė perkrova
išvalyti lėtinė infekcija, kadangi jie gali sukelti giliai infekcijos chirurgijoje
plėtrą per apylinkių protezavimo lūžio plėtros, nes gali prireikti auditoendoprosthesis

Jei protezas dedamas idealiomis sąlygomis, jis gali trukti labai ilgai, bet, deja, ne visada, šios sąlygos yra tokios

Jelena, parašė (A):
Laba diena Dmitrijus V .. Prašau pasakyti, kiek laiko po kelio protezas gali atsiklaupti Netrukus pradės atostogų sezoną, o kartais ir jūs turite tai padaryti.

Laba diena. Tai priklauso nuo kelių veiksnių:
1.vypolnyalos ar girnelės sąnario protezas 2.Vidy
(kai implantų tipai turi ne visai anatominę trohlearnuyu griovelis, kuriame girnelę juda ir jis gali sukelti skausmą, atsižvelgiant į kelio departamento priekio )
3. Yra judesių amplitudė kelio (nuo 180 iki 70 gr.)

Nuo geriau šis klausimas pas gydytoją, jis žino apie savo kelio daugiau nei man, todėl jo patarimas būtų naudinga.

Andrius, parašė (A):
Sveiki! Mano mama 70 metų, tiek rekomenduojama endoprotezavimas iš kelio. Gretutinės ligos: antsvorio (KMI = 34), I tipo cukriniu diabetu 2 neinsulinovy, hipertenzija. ar sąnarių pakeitimo tokiu atveju yra įmanoma? Jei taip, kokie yra operacijos ir pooperacinio metu rizika? Ar yra alternatyva mažai traumuojantis operacija be pakeitimo sąnarių? Ačiū iš anksto.

Olegas, parašė (A):
“Happy Dmitry !! Tik visi dėl atostogų vyrams.

Jelena, parašė (A):
Sveiki atvykę į mano motina 2014 liepos pakeisti kelio sąnario, buvo nuolat vyksta kelio paraudimui , atskleisti patinsta pumpurus, įdėti antibiotikai ne iš gydomųjų žaizdų teka iš rūšies kraujo, kad joks skystis pūliai, gydytojai pečiais jau nuvalytą pagal anestezijos 3 kartų sąnarių ir nors ligoninėje – visi vėluoja, tada visiJis prasideda iš naujo. Kas vyksta? Kaip padėti savo motiną? Ji buvo išnaudotos iš ligoninės labai, viskas teka iš alkūnės.

Aleksandras, parašė (a):
Laba diena. 08.02 padarė kelio sąnario pakeitimo, 16, buvo išrašyta iš ligoninės. Antroji diena išlaiko 37.3-37.5 temperatūros. Siūlės yra sausas, yra šiek tiek paraudimas aplink priimti arkoksia60 mg 1 tabletė ksarelto – 1 kortelę. ir Omez – 1 kapsulė. Kelio pradeda kurti tik namuose, nes ligoninėje jaučiausi labai blogai. Dabar lenkimo kampas apie 60 laipsnių, kelio ledo laukelyje kelis kartus per dieną 20 minučių, kaip derzhitsja edema. Nepavyko, jei aš priežastis ledo temperatūra? Tuo ligoninę, 2 kartus per dieną apvarvėti antibiotk zyvox dieną 4. išrašant, mažas hemoglobino ir eritrocitų nusėdimo greitis 67, esant 15 Pain norma kelio BU nesakiau, kad stipri, tolerantiški. Ir dar – galiu naudoti tepalas-Mataro Plus

?

Tatjana, parašė (A):
Sveiki, greitai, kur jūs galite padaryti nemokamą operaciją už klubo sąnario pakeitimo ir kelio sąnario pakeitimo. Pacientas iš Belgorodas.

Chugai Dmitry, parašė (A):

Laba diena. 08.02 padarė kelio sąnario pakeitimo, 16, buvo išrašyta iš ligoninės. Antroji diena išlaiko 37.3-37.5 temperatūros. Siūlės yra sausas, yra šiek tiek paraudimas aplink priimti arkoksia60 mg 1 tabletė ksarelto – 1 kortelę. ir Omez – 1 kapsulė. Kelio pradeda kurti tik namuose, nes ligoninėje jaučiausi labai blogai. Dabar lenkimo kampas apie 60 laipsnių, kelio ledo laukelyje kelis kartus per dieną 20 minučių, kaip derzhitsja edema. Nepavyko, jei aš priežastis ledo temperatūra? Tuo ligoninę, 2 kartus per dieną apvarvėti antibiotk zyvox dieną 4. išrašant, mažas hemoglobino ir eritrocitų nusėdimo greitis 67, esant 15 Pain norma kelio BU nesakiau, kad stipri, tolerantiški. Ir dar – galiu naudoti tepalas-Matar Plus

?

Laba diena. Po to, kai endoprosthesis CRP hSergamumas ženkliai padidėjo. jos dinamika, nes sumažina būtinybę įvertinti. Laikyti ledo ant valdomas kelio po biudžeto įvykdymo patvirtinimo, nėra reikalo. Be to, žalos ji atneš nieko. Mataro ir kiti tepalai su atšilimo poveikio valdomas kelio neturėtų būti taikomas. Plėtra judėjimo kelio sąnario yra efektyviausia per pirmuosius 1,5 mėnesio po operacijos, jei praleisti laiką, jis gali sudaryti kontraktūra.

Aleksandras, parašė (a):
Sveiki. Mano draugas padarė kelio sąnario endoprotezavimo žalos operaciją, o aš 122 ligoninės Sankt Peterburge. Me prieš operaciją turėjo turėti įtvaras, kurį aš įdėti iš karto po operacijos, ir aš turiu miegoti tai ir išeiti per 2 mėnesius nuo vracha.Znakomoy rekomendacijos įtvaras neturėjome. Mano kojos lenkimo metu kelio 90 laipsnių prasidėjo 3 savaites po operacijos, o draugai sako, kad tai jau antrą dieną sėdėjo ant lovos ir pakimba žemyn kojos, kelio smilgos. Žinau, kaip sunku man suteikta mokymo sulenkti kelius, bet ir geras draugas, aš negaliu padėti, bet verit.Esche ji sako, kad ji miegojo sukišti kojas po savimi. Ar galite paaiškinti, koks skirtumas, jis gali pakenkti kažkaip nenutraukite, nenutraukite raumenis? Ačiū iš anksto.

Vladimiras, parašė (A):
Dmitry po kelio sąnario pakeitimo paėmė 2,5 mėnesių. Viskas yra gerai, bet apie prieš mėnesį ten buvo ne kelio pratęsimo raumenų jėga krizė (jei sutvarkykite ginklų atsipalaidavęs kelį, Krizė yra ne dabar), ir tuo didesnis krūvis, (gumos. Tvarsliava per pratybas ar atsistojus nuo kėdės), tuo labiau krizė. Nėra skausmas, bet labai nemalonu. Kaip ilgai tai gali eiti ir ką grasina? Patinę kelio. Chirurgas sako vietoje girnelė kyla.

departamentas traumatologijos ir ortopedijos

PaslaugosKaina

Gauti vracha traumatologas CFS Prim. AMB.1700 AIš gydytojas-traumatologas CFS priėmimas RESPUBLIKA. AMB.1500 Aparavertebral blokai 1 segmentas pagal EOP1300 mMiędzyżebrowy blokados lūžis briaunos1500 ARedressatsiya kontraktūros pirštas pirminės2500 ARedressatsiya kontraktūros pirštas antrinė450 ARedressatsiya kontraktūros peties, alkūnės sąnarių pirminės2700 aRedressatsiya kontraktūros peties, alkūnės sąnarių iš naujo470siūlę raumuo sausgyslių valyti5400 AZginacz sausgyslių siuvimo ki tu12600 ADensitometry2200polimero nustatymas sulaikymo bandažai (dilbio, rankų, pėda)3.000perdangos polimerinė sulaikymo bandažai (čiurnos, peties, kelio)3200 AŠalinama mažą polimerų tvarstis (rankų, pėdų, dilbio)500 APašalinus vidutinis polimero tvarstis (čiurnos, kelio, dilbio, peties)650 Apadažas nustatymas (pehahavt)500 perdiagnostikos arthrocentesis1500 ABlokas Triger s zonos (1 zona)500 Ablokada randų tyazham (1 tyazhu)400 Ablokada ranka1000 ablokada ant dilbio1200Hip blokada ir trochanteric zona1600 Ablokada Pečių rezginys (už ortopedinių patologijų)2500 Aparavertebral blokai 1 segmentas1500 Ablokadą stuburo šaknųSmegenų3.000blokada į nugaros smegenų šaknų sistemos, krūtinės ląstos ir juosmens2500 ASakralinė blokados2850 Ablokadą dubens pagal procedūra Shkol’nikova viena vertus2300 Ablokada lūžių ir sumušimų tailbone2200dėl nustatymas vaistinio tvarstis330pašalinimas gipso Longuet450 Ainfiltracija anestezija (mažiems operacijų)420 Apašalinimas pooperacinis siūlės500 AŠokas -bangų terapija (1 sesija)3.000Priimamasis Acha ortopediniai traumos (DPM) CFS perv.amb.1700 AGauti gydytojas traumatologas ortopedas (Podiatrija) LD povt.amb.1500 ABlokas, kai susižeidė krūtinės1300 m

pagrindinis chirurginis gydymas rankų, pėdų ir siuvimo4500 Apagrindinis chirurginis gydymas blauzdos, dilbis, šlaunies, ir siuvimo.5500 Aekspertų patariamoji ir gauti departamentas galvos traumos su sudėtingos patologijos, pirminės (1 laipsnis)2500 A<TD>ekspertų patariamoji ir gauti departamentas galvos traumos su sudėtingos patologijos pakartoti (2 klasės)1700 Aautopsijos hematomos anestezija2500 AMedicinos arthrocentesis1300 Alaidumas anestezija500 perAntrojo chirurgiškai2200

Užstatas Service programa privatiems asmenims

    

 • Išsaugoti 10%, iš dabartinės kainoraštį už visas paslaugas,
 •   

 • Grįžti nepanaudotos lėšos,
 •   

 • Nereikia kiekvieną kartą mokėti už paslaugas bankamsE,
 •   

 • Galimybė skambinti terapeutas namuose,

už metus 22 950 A

6 mėnesių 14 850 A

Priėmimai ir konsultacijos specializuotų gydytojų klinikoje. gydytojas priežiūros namuose

už metus 27 900 A

6 mėnesių 18 000 A

Priėmimai ir konsultacijos specializuotų gydytojų klinikoje. gydytojas priežiūrai namuose
Dantų priežiūra

Užstatas programa suteikia medicininę priežiūrą aplink kainoraštį (išskyrus paslaugas plastinė chirurgija, kosmetologijos, dantų protezavimo ir implantologijos) iki pasirinktos programos sumos. Reikalaujamas dydis yra mokama į indėlio sąskaitą ir kaip sveikatos priežiūros paslaugų teikimo (konsultavimo metodus, diagnostiniai tyrimai, gydymas ir tt), iš indėlio sąskaitos nurašoma į paslaugų savikainą su 10% nuolaida nuo dabartinių kainų sąrašą. Po sutarties pabaigos gali būti grąžinta nepanaudotų lėšų, arba pratęsti sutartį.

Kad padaryti sutartį, skambinkite: 7 495 777-81-07, 7 495 627-35-08, arba susisiekite su biuro №111 struktūroje 25 ar įstaiga numeris 113 pastato 37 arba užpildykite formą.

Gydytojai traumos ortopediniai

Atsiliepimai

Nikita Pavlovič mane sėkminga operacija ant menisko (dalinis rezekcija). Dėka savo aukštos kvalifikacijos operacijos truko tik 25 minučių, o man leido beveik visiškai pasveiksta per 10 dienų. Jų aukštą profesionalumą jis parodė jau skaito mano MRT, kuris nurodė ne tik diagnozę, bet ir žalos rūšį ir pažeisto dalis menisko, kuri vėliau pasitvirtino per operaciją vietą. (Dar vienas alternatyvus ortopedo klinikoje pavyzdys galėjo apibūdinti žalą tik bendrais bruožais, sakydamas, kad duomenys taps aišku, tik pati operacijos metu). Užtikrintai rekomenduojame Nikita Pavlovich, kaip ekspertas, kuris žino savo darbą gerai. Kitas

aš tvirtai Bole savaitęLa vertus, niekas negali man pasakyti, kokiu ekspertu. Iki schastyu.ya aš prisiminiau, kad pernai, mano kelio skausmas pristatyti nuostabią gydytoją, Dmitrijus I .. Aš kalbėjau su juo šį kartą. Dėkojame už puikią gydytoją pagalbos. Kitas

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojui-traumatologo Zheltikova Dmitrijus I. sėkmingo veikimo kelio sąnario artroskopijos (). Mano problema yra labai sudėtinga ir sunku. Ne kiekvienas gydytojas imsis atsakomybės už jį. Bet Dmitrijus I. ne vienas iš jų! Jis yra drąsus ir pasitiki savimi. Aš atėjau su aštriu skausmu ir blokados kelio. Išlaikius visa tai nebuvo kliniškai pastaruosius neišspręstų problemų kelio sąnario. Prieš operacija buvo atlikta pilną ir išsamų tyrimą kelio sąnario. Atkreipiu dėmesį, kad per pastaruosius kompetencijų ir kvalifikacijų, Dmitrijus I. labai mandagus, malonus ir sugebėti įsijausti savo pacientams, kurie yra labai svarbu! Šiuo metu aš esu geros būklės! Ačiū Dmitrijaus I. grįžau į normalų gyvenimą. )))) Kitas

Su didžiulė padėką ir dėkingi Ptitsyn K. 22.04.2019 jausmas, apie MRT I rezultatus buvo diagnozuotas aseptinio nekrozės į dešinę galvos šlaunikaulio II etape. Diagnozė labai nuvilia, bet ne Ptitsyna Kirilo A. taikant pažangiausias technologijas. Gegužės 6 Aš buvo atlikta terapija stromos kraujagyslių frakciją riebalinio audinio, tik vienas gydymo plius vaistai narkotikai ir vaikščiojimas su ramentais be priklausomybės nuo dešinės kojos per mėnesį. Po procedūrų naktį buvo “įdomus”, bet iki kitos dienos vakaro skausmas dingo ir negrįžo. Dabar aš užtikrintai judėti be. remti, geliantis skausmas tik oras. Rašau visas detales, kad buvo suprasti konservatyvaus gydymo sunkių ligų ir raumenų sistemos galimybes ir ji nereikalauja milžiniškas pinigų sumas. Jis netgi gali sau pensininkas. Pagrindinis apeliacijaSTSZ į nuostabų gydytoją Ptitsyn Rodosskii. Aš planuoju ateityje daryti kelius. Kitas

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Nikita Pavlovich- labai profesionalus, jaunų, įsitikinę savo darbais ir žodžiais iš gydytojas. Su daugeliu ekspertų kalbėjo, bet gydyti save pasitikėti tik jam. Draugai, jeigu žala atsirado, jums skauda, ​​išsigandęs ir nežinau, ką daryti – kreiptis į gydytoją. Ar ne tik mandagumo kalbės ir tikrai padės. Labai ačiū Nikita Pavlovič, sėkmė ir gerovė! Kitas

Lagranmasade