Kelio sąnario vidinio šoninio raiščio entezopatija

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Enthesopathy vidaus šoninis raiščių iš kelio” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Enthesopathy kelio vidurinė užstato raiščių

ryšuliai sustiprinti kelio sąnario yra ne tik išorėje, bet viduje. Kelio raiščių pateikti priekiniai, užpakalinės kryžminis raištis, o kitas.

Koleno- yra labai sudėtinga struktūrinė formavimas. Struktūra apima kelio raiščius, nervus, raumenis ir kraujagysles. Kelio sąnario – didžiausia bendra žmogaus kūno. Apie tai tenka didžiulė našta, įskaitant pačius sudėtingiausius veiklai įgyvendinti nuo veikia pratimai laipiojimo medžių. Problemos galima išvengti, jei jūs žinote, kas yra žmogaus kelio anatomija.

sudėtingos struktūros žmogaus kūno kelio leidžia jam būti gana pažeidžiami įvairių rūšių žalą. Kelio traumos reikalauja ilgalaikio gydymo ir gali tapti neįgalumo priežastis. Raiščiai, raumenys, nervai, kraujagyslės, kaulų ir menisko – visa tai kelio anatomija yra specialus kompleksas. Raiščiai į kelio yra labai svarbus, kad būtų galima atlikti sukamuosius judesius.

formavimas vaidmuo iš kelio raiščių: anatomija.

Fiksacijos Kaulų kelio sąnario pagamintas iš jungiamojo audinio. Stiprinti sąnario kapsulę ir užkirsti kelią skersinis poslinkis pusių yra nesąnarinio, šoninė raiščius. Perkelti pirmyn ir atgal galima kryžminis raištis, įsikūręs prie kelio sąnario centro. Blauzdikaulio išlaiko priekinio kryžminio raiščio apsaugo kaulus nuo slydimo į priekį. Neleidžia blauzdikaulio slysti atgal link klubo kaulo yra kitas Švyazka – užpakalinės kryžminio.

Be to, bendras stabilizuoja menisko-klubo blauzdikaulio takų ir Biceps femoris.

Blauzdikaulio užstato raiščių

vidurinė raiščių stabilizuoja kelio sąnarį medialinę departamentas ir neutralizuoja stresą.

prilipti nuo medialinio epicondyle centrą, kuris yra iš priekio ir šiek tiek žemiau vietoje, kur yra pritraukiamojo raumenų pakabinimo. Iš raištis struktūra susideda iš trijų sluoksnių – paviršiaus, galinio įstrižai raiščių ir sluoksnyje, kad yra austi į sąnario kapsulės.

Strzałkowy užstato raiščių

Tai stabilizuoja šoninį kelio sąnario skyrių, taip pat neutralizuoja stresą. Jis ateina iš šoninio epicondyle centre, tai yra, nuo tolimiausio galo šoninės šlaunikaulio krumplio. Raištis yra pritvirtintas prie atsižvelgiant į siuvimo galvos šeivikaulio formos priede. Arcuately pakinklio ir Strzałkowy užtikrinimo raiščių kartu su žemiau kelio ir blauzdos raumens išorinio galvos raumenų numatyti mechanizmą, kuris nustato Inclinations ir paverčia į išorę blauzdelės.

Priekinis kryžminis raištis

Tai neleidžia judėti į priekį į blauzdikaulį prieš šlaunies kaulas. Jis kilęs iš užpakalinės medialinio paviršiaus šoninio šlaunikaulio krumplio. Yra pritvirtintas prie bendros paviršiaus blauzdikaulio šiek tiek arčiau į vidurinę regione nugaros, esant 15 mm išorinio menisko priekinės rago atstumas nuo priekinio krašto bendrą paviršiaus.

vidutiniškai priekinio kryžminio ilgis 3 cm ir plotis – 8,12 mm.

priešakinio kryžminio raiščio struktūra yra priekinė-posteroexternal ir sijos. Toks dviejų spindulių anatomija leidžia geriausią stabilumą kelio posūkiuose įvairiais kampais. Kartais skleidžia trečią spindulį – tarpinis.

Plyšimas priekinė kryžminis raištis – dažnai traumos sportininkų. Žala priekinio kryžminio dažnai derinamas su traumų į kitas struktūras, kaip apibrėžtair sąnarių (menisko). Jungtinėse Amerikos Valstijose apie 200 tūkstančių fiksuota. Trūkių priekinis kryžminis raištis, iš jų maždaug pusė veikti pagal plastikų (rekonstrukcija) iš priekinio kryžminio raiščio.

gydymas suteikė pirmąją medicinos metodus – taikomas šalta, apmarinti sukurti poilsio, kraujo pašalinamas iš sąnarių, imobilizuoti, imtis priemonių LFK (pratybų). Plyšimas priekinio kryžminio raiščio neapima reikalavimo darbui. Tai turėtų būti daroma tik tada, jei konservatyvus būdas nepasiektas pašalinti požymių nestabilumo sąnario. Tai apima: iš “nesėkmių” jausmas Jungtiniame slydimo arba išnirimas kulkšnies, “neklaužada” kelio. Plyšimas priekinio kryžminio raiščio yra vienas iš labiausiai paplitusių priežasčių kelio operacijas.

PCL

Tai apsaugo nuo galinio išplėtimą blauzdikaulio palyginti su šlaunikaulio. Jis ateina iš per vidurį regione šlaunikaulio krumplio.

pritvirtintas prie užpakalinės srityje bendros paviršiaus į perėjimo prie galinio paviršiaus kaulų viduryje blauzdikaulio. Iš užpakalinės kryžminio raiščio struktūra turi sudėtingą struktūrą, kurioje struktūra dvi pagrindinės dalys – priekinę šoninę ir posteromedial. Anterolateralinę elementas ištemptas lenkimo ir atpalaiduoja metu kelio pratęsimo metu ir posteromedial veikia visiškai priešingai. Skerspjūvio plotas priekinę šoninę beveik du kartus skerspjūvio posteromedial elementas.

Kitas užpakalinės kryžminio raiščio narys – menisko-šlaunikaulio raiščių, kuri eina su užpakalinės rago šoninės menisko į galinės dalies elemento vidinio šlaunikaulio krumplio.

kraujo kryžminis raiščių aparato tiekimo atliktas medialinę kelio arterijas. Kryžminis raištis iš visų pusių supa sinoviniam membraną, kuri yra viduje sąnario, bet ne sąnario kapsulės.

MARIN MENISKi – intraartikuliniam kelio kremzlės sluoksnis, kuris yra amortizacijos ir stabilizavimo funkcija. Kelio Menisko yra vidinė ir išorinė. Suplėšyti menisko yra labiausiai paplitusi kelio traumos.

menisko gali būti pažeisti kaip degeneracija ir traumos. Destruktyvių pokyčių atsiranda dėl osteoartrito atsiradimą. Menisko yra pažeistas, ar ne, gali būti nustatomas tik pagal gydytojo. Perplėšiamos menisko diagnozuota atliekant magnetinio rezonanso.

sausgyslių ir raiščių – koks yra skirtumas

?

sausgyslių – stiprios jungiamojo audinio, kad padaryti raumenų greta kaulų. Perkrovos ir staigių judesių gali ne tik sugadinti raiščių, bet taip pat sausgyslių. Kaip pažeisto sausgyslės, žinoti visas sportininkų. Pažeista raiščių ir sausgyslių lydi skausmas, patinimas, sunku judėti. Skirtumas – mažiau spalvos odos, kai nukentėjusioji sausgyslės.

Gydymas raiščių pažeidimų

nukentėjusių raiščių ir šiandien stiprinimas gydymas gali būti atliekamas naudojant konservatyvus požiūris, ir veikimo. Operacijos leis atkurti sąnario funkcionavimą tam tikrų tipų traumų įvairovė. Neigiama yra tai, kad kartais atkūrimas gali eiti labai ilgai, be to, yra galimybė, kad reikės ne vienas, o du ar net daugiau operacijų.

Gydymas švelniu sužalojimo (patempimas) – yra užtikrinti imobilizavimo, aušinimo, poilsio, suteikiant kelio padidėjusi poziciją. Gydymas paprastai ribotas ir tai. Kartais gydytojai skausmo paskirti vaistai nuo skausmo ir fizioterapinė.

Gydymas vidutinio įtampos reikalauja ilgesnio imobilizavimo naudojant tinką ar tvarstį 4-5 savaites. Gydytojas paskyrė gydymą priešuždegiminis gydymas, fizioterapija, ir pašalinus gipso – masažą ir pratimus.

sunkus gydymas yra atliekamas daugiausia operacijoje, kuri tikslai atkurti bendrą struktūrą. gipsas pooperacija taikoma ilgiau nei 2 mėnesius.

Kad sustiprinti raiščius po traumos, gydytojas gali paskirti pratimus ir fizioterapija. Fizinis terapeutas gali išmokyti pacientą pratimai, kuriuos galite atlikti namuose. Imitatoriai ir treniruokliai padėti stiprinti raumenis, aprėpiančių kelio. Prieš pratybas reikia sušilti, tempimas. Tai padės sumažinti apkrovą kelio ir padeda atpalaiduoti raumenis.

Apskritai, kojų raumenys turi pumpuoti su specialių pratimų pagalba. stiprius raumenis plėtoti bus geriau remti kelio sąnarį, kuris apsaugo žalos.

Žala kelio raiščių aparato ir jos gydymą

kelio sąnario yra labiausiai sudėtingas ir didelis struktūros, turi stiprią raiščius. Jis, kartu su sausgyslių ir raumenų, sąnarių formų pagalbinį struktūrą. Skatinti aptemptas tinka kelio kaulai tarpusavyje. Sustiprinti, nukreiptas slopina pernelyg mobilumo blauzdikaulio. Kartais, kaip traumos ar žalos, atsiranda nesėkmingą judesio kelio raiščių – spragą ar įtampą.

raištis

Su kelio raiščių pagalba yra sujungti vienas su kitu, o kai kurie kaulai yra fiksuotos. Be kelio trys iš jų: Patella (girnelė) ir blauzdikaulio condyles šlaunikaulio. Dėl būdingo izometrinių raištis – išlaikyti bet nuolat ilgis

padėtyje.

Daugelis raiščių yra juostos jungiamojo audinio. Kiekviena kryptis yra sudarytas iš pluoštų ryšulius kintamo pločio, ilgio ir orientacijos. Dėl tokios struktūros, jie gali atsipalaiduoti, ruožas, tokiu būdu suteikiant papildomą judesio blauzdą. Kelio sąnario atstovauja šių tipų pluoštus:

    

 • priekinio ir galinio kryžminio;
 •   

 • pusė (užtikrinimo);
 •   

 • skersinis;
 •   

 • girnelė;
 •   

 • tarp šeivikaulių ir blauzdikaulio.

kryžminis raištis yra vidujeChartija pačiame centre. Kryžminami su viena kitos atžvilgiu, taigi jo pavadinimą. Priekinė kryžminis raištis (ACL) stabilizuoja blauzdikaulio krumplio. Tvirtinimo sąnarių, apsaugo kelio judėti į priekį. Užpakalinės raiščių (PCL) yra lanko formos. Išlaiko kelio iš patologinės bias nugaros.

Šoninės jungtys – vidinis, arba medialinio, raiščių ir išorinis (šoninė) stiprinimas intrasąnarinių kelio kapsulėje tuo didžiausio įtampos punkte. Apriboti nereikalingą srautą.

skersinės raiščių jungia ir stabilizuoja priekinė dalis, skersinėje ir medialinio menisko.

girnelės raiščių dalyvauja kelio sąnario pratęsimo. Vienas galas yra pritvirtintas prie girnelės, kita – patikima rankenėlės blauzdikaulio.

Jei žalos ligamentous aparato kelio nepaveikiant jo anatominę vientisumą ginčui tempimui. Pagrindas žalos yra ašara atskiros skaidulos. Jei grįžtės yra suskirstytas visiškai, yra raiščių plyšimas.

    

 • staigios sukimosi kelio išvaizda;
 •   

 • krypties virš sąnario kūno kaita;
 •   

 • kelio traumos;
 •   

 • krenta prie jo kojų su fiksuota stotelės;
 •   

 • tiesioginis smūgis į kelio;
 •   

 • dažnos mikro traumų;
 •   

 • atskyrimas kaulų dalelių lūžių;
 •   

 • uždegimas ir degeneracinių pokyčių sausgyslės.

Dalinis ar visiškas raiščių plyšimas pasitaiko gana dažnai. Atsiranda, kai paraiška trauminio jėga viršija jų fiziologinius galimybes.

įvairių traumų priežastis. Taigi, pusė prisijungia dažnai pertrauka, kai pernelyg grobimu ir pareikšti kelio. PKS sugadinta, kai ištiko pusiau sulenkta kojos atgal. MCS – nuo smūgio ar pernelyg priekinio kelio pratęsimo. Abu ryšuliai gali būti pažeista, kai sukimo apatinę koją, patenka prie jo kojų.

Sunkiausias lūžiai ir išnirimai laikomi keli ryšuliai vienu metu. maždaugerom tarnauja Triad Turner, kai yra traumos trijų kelio sąnario struktūrų:

    

 • priekinio kryžminio raiščio;
 •   

 • sruogos iš blauzdikaulio;
 •   

 • vidaus menisko.

Bet labiausiai pavojingų yra į raiščių aparato žala su tuo pat metu plyšimo priekinio ir užpakalinio kryžminio ir šoninių raiščių abiejų. Keli lūžiai įvyksta avarijų, nelaimingų atsitikimų. Šviežios ir vėl žalos dažniau nei kiti linkę sportininkai, vaikai, sergantys žmonės.

Apklausa

nagrinėjimas pacientui prasideda apklausos, kurios metu išaiškinama sužalojimo aplinkybes, ištirti pateiktus skundus palpacija raištis. Nagrinėjant, galima aptikti:

    

 • lokalizacijos skausmo vieta;
 •   

 • Pakeisti bendra konfigūracija;
 •   

 • patinimas, paraudimas, svyravimas;
 •   

 • Besaikis sąnarių judrumą arba apribojimas judėjimo;
 •   

 • vietinės temperatūros buvimas;
 •   

 • eisenos sutrikimų ir kitų simptomų.

Kad išsiaiškinti diagnozę paskirtas instrumentinė neinvazinis (nepažeidžiant audinių vientisumo) tyrimo metodus:

    

 • rentgenograma;
 •   

 • artrografijai;
 •   

 • sonografija (ultragarso vaizdų gauti bendrų struktūrų,);
 •   

 • vaizdavimo, termografija.

Dėl naudojamų artroskopija minimaliai invazinių diagnostinių ir terapinių metodų. Su pradūrimo aptikti kraujo išsiliejimo buvimą sąnario.

žymens, pirma, bet ne tik žalos raiščių aparato staigus skausmas kelio. Ištempus, tai yra mažiau intensyvus, stiprus pertraukos. Abiem atvejais yra kraujavimas į storo jungiamojo audinio ar bendrą ertmę.

Po traumos pastebėti patinimas, skausmingumas. Be žalos srityje yra pastebimi mėlynė. Kai pertraukos pacientas yra beveik neįmanoma remtis galūnės vaikščioti be pagalbos.

Terapinės priemonės priklauso nuo raiščių aparato laipsnis.

Pagrindiniai gydymo metodai:

    

 • konservatorius,
 •   

 • chirurgija (susiuvimo),
 •   

 • chirurginis plastinė chirurgija su transplantantų naudojimo.

Kai ruožas plaučių, dalinė žalą rodo ramų, šalto dvi dienas. Nustatyti griežtą slėgio tvarstį. Palaipsniui plečiasi gydymą. Pridėta šiluminės procedūros, kineziterapija, mankšta terapija, masažas. Neįgalūs susitraukia apie 5 – 7 dienų. Su amžiumi, didinant trukmę išieškojimo.

Jei tyrimo metu nustatyta, kaulų fragmentas atskyrimą, tada buvo visiškai plyšimas raiščių. Visi simptomai labiau išryškėja. Yra stiprus skausmas. Pėsčiomis neįmanoma iš anksto. Jaučiasi “laisvumas” iš kelio. Bendras sukaupti didelį kiekį kraujyje. Klinikiniai požymiai atidėtas 3 – 4 savaites.

Apmokestinimo patempimų ir plyšimų principai yra panašūs. Vietoj bandaging taikyti Gipsas iki 6 savaičių. Dėl raumenų atrofijos prevencija karto paskirs kineziterapija. Restauravimas sąnario funkcijos yra lėtas, kartais vėluoja 6 – 8 mėnesius. Sunkiais arba pakartotinių atvejais žalos yra galimos komplikacijos, pavyzdžiui, osteoartrito, sinovito, sąnarių nestabilumą.

Prevencija

Visi vyrai patenka, o ne vieną kartą. Bet ne kiekvieną lašelį galai sužalojimų ligamentous aparato. Galbūt jums reikia, kad būtų galima tinkamai nusileisti. Bet netinkamu laiku dėmesys yra sunku. Tik vienas dalykas – prevencija.

sportininkai, sukūrė specialius pritaikymus, kad apsaugotų kelio sąnarius. Jie turi būti naudojami ne tik varžybose, bet jei treniruotės.

Minkštas kelio, pageidautina atlikti žmonėms, kurie yra linkę į žalos. Ši kategorija apima osteoporoze sergantiems pacientams, degeneracinių, uždegiminių ligų kelio sąnario. Povsednevnaya batai turėtų sutapti su jo kojų dydį. Būti patvarus, neslidus. Senyvi pacientai, o vaikščioti geriau naudoti lazdą su antgaliu.

Žala kelio geriau išvengti, nei gydyti ilgai sunku. Tačiau ne visada įmanoma išvengti traumų, jie atsiranda dėl aplinkybių, nepriklausančių nuo mūsų kontrolės. Nepriklausomai nuo amžiaus, sveikatos būklės, turi naudoti visas prevencines priemones išsaugoti raiščių aparato vientisumą.

Enthesopathy kelio vidurinė užstato raiščių

Daugelį metų, bando išgydyti sąnarių?

Iš už sąnarių gydymo instituto vadovas: “Jūs būsite nustebinti tuo, kaip lengvai jis gali būti išgydyti, atsižvelgiant sąnarius kasdien.

atotrūkis kryžminio kelio raiščio atsitinka gana dažnai, kai daro aktyvų sportą. Tai už bendrą mobilumo praradimą priežastis. Be to, kartais kaulų tūris. Atskirti priekinis kryžminis raištis (ACL) ir užpakalinės. Jie atlieka keletą funkcijų: veikia kaip kelio sąnario sukimosi ašį, imituojamas jo judesius. Be to, kryžminio raiščių neleidžia blauzdikaulio į pamainą. Taigi, AP ašara gali sukelti nejudrumas, dislokacija, poslinkis bendrų kaulų ir pan. E.

Dėl sąnarių mūsų skaitytojams gydymo sėkmingai naudojamas Artreyd. Matydamas tokį populiarumą šiuo įrankiu, mes nusprendėme pasiūlyti jam savo dėmesį.
Skaityti daugiau čia …

Už pralaimėjimą

priežastys

Panašus žalos gauna per sportas (slidinėjimas, futbolas, karatė, ir pan., D.). ACL plyšimas – viena iš labiausiai paplitusių priežasčių, dėl operacijų. užpakalinės raiščių vientisumas yra sutrikdyta mažiau. Tačiau ne visada visa krūva audinio įtakos. Kai kuriais atvejais, yra ašara. Kai tai atsitinka dalinį plyšimą priekinio kryžminio raiščio arba galinio spindulį.

Taip atsitinka ir tempimo audinius. Šioje būsenoje raiščių vientisumas yra išlaikytas, bet vis dar atsiranda simptomaitsya: skausmas, patinimas.

priežasčių, kurios gali sukelti žalą kryžminio raiščio: tiesioginės ir netiesioginės traumos. Pirmuoju atveju yra vientisumo audinių tiesioginio kontakto su išoriniu veiksniu (Kick) pažeidimas. Kai žmonės kalba apie netiesioginę žalą, reikia nepamiršti, kad pernelyg apkrovos poveikį ant sukimo kojų arba staigius raiščių, neteisingų nusileidimo.

Aprašymas mechanizmai įtaka raiščių

Daugiau informacijos apie priežastis, dėl kurių patiriamos atotrūkis kryžiai:

Kas gresia?

tokia patologinė būklė kaip priekyje pertraukos ir gale COP yra dažniau moterims. Taip yra dėl kelių veiksnių:

    

 1. minkštųjų audinių, supančių sąnarius ir kaulus jėga. Raumenys teikti papildomą fiksaciją, taip sumažinant raiščių pažeidimų riziką.
 2.   

 3. hormonus. Padidėjęs moterų lytinių hormonų (estrogenų, progesterono) turėti neigiamą poveikį raištis – jie praranda savo elastingumą, yra bendros fiksavimo
 4. susilpnėjimas.
    

 5. dubens plotis tiesiogiai lemia į šlaunikaulio ir blauzdikaulio sąnario kampas. Tuo didesnė šio parametro pagal, atitinkamai vertė, didesnė iš šlaunikaulio ir blauzdikaulio junginio kampas. Kaip rezultatas, jis padidina nuo ŠK vientisumo pažeidimų tikimybę pagal išorinių veiksnių įtakos.
 6.   

 7. susitraukimo šlaunies raumenų moterų lenkimo virš normos. Tai veda prie to, kad krovinio intensyvumo padidėjimas daromas raiščių. Tokiomis sąlygomis, kad COP atotrūkis tikimybė didėja.
 8.   

 9. Iš intercondylar žingsniu moterų mažiau plotis. Kaip rezultatas, veikiant judėjimų gali atsirasti spragą dėl natūralių priežasčių: intercondylar klasės griebtuvai PKC šviesos pertraukėles, raiščių trina prieš išorinio krumplio, kuris veda prie sutrikimų jos vientisumą. Pastaruoju atveju yra dalinis arba tarpinį tarpas (beveik baigtas).

Diagnostika ir simptomatika

simptomai trūkio kryžminio raiščio numanoma. Taigi, tochnosminučių nustatyti skausmo ir kitų simptomų priežastis yra tik galės siauro gydytoją, kuris specializuojasi sąnarius. Daugeliu atvejų, dalinis ir pilnas plyšimas misdiagnosed žalą.

Jei nenorite priskirti kryžminis raištis gydymas, komplikacijos plėtoti. Tiesą sakant, bendri nustoja veikti netinkamai, iš dislokacijos rizika, yra centrinės ašies kelio perėjimas. Vaikščioti be priekinio kryžminio raiščio sudėtingi, reikalaujantys paramą ir fiksaciją sąnario.

KS tarpas simptomai:

    

 • jaučiamas aštrus skausmas ties audinių vientisumo pažeidimus spindulio taško;
 •   

 • sutrikimas mobilumo ir matomų pokyčių išorės kontūrai sąnario, kuris gali nurodyti dislokacija;
 •   

 • patinimas;
 •   

 • kaupimas kraujo kelio sąnario;
 •   

 • po skausmas nueina, yra diskomfortas vaikštant;
 •   

 • dėl pasipriešinimo plyšimas yra prarastas, blauzdikaulis gali pop-up.
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kai traumuojančio dažnai girdime savitą krizė. Padaryti diagnozę, gydytojas turi atlikti išorinį patikrinimą. Be to, numatomas skaičius veiksnių: edemos buvimas, skysčių sąnarių.

Jei įtariate pertrauka COP atlikti menisko ir raiščių bandymus. Norėdami patvirtinti apie priekyje vientisumo pažeidimą sijos, rekomenduojama atlikti testą, pavadintą “priekinė stalčius” ir Lachman testas.

Bet kelio traumos yra už rentgenografijos nuoroda. Šiuo atveju tai yra neįmanoma pamatyti raiščių, kaip parodyta rentgenograma tik kaulinio audinio. Tačiau, X-spinduliai pašalina patologijų, susijusių su kaulų deformacijos skaičių. Ultragarso nutraukti raiščius neskiriamas. Labiausiai informatyvus metodas diagnozuojant įtariamas žalos COP yra MRT.

patologijos

laipsnis

Komplektacija priekinio kryžminio šiek tiek ištemptas – mažiau nei 5% savo ilgio. priklausomybėmas ant apkrovą, kuria į jį intensyvumo yra žala su įvairaus sunkumo audiniams.

Yra daug formų šios ligos, nustatyti keletą pagrindinis:

    

 1. pirmojo laipsnio. Nonintensive tempimo audiniai kartu mikrografiniai pertraukas. Simptomai ligos: lengvas skausmas, dalinis nejudrumas, šiek tiek patinimas. Kai ruožas būtų išlaikytas bendras stabilumas.
 2.   

 3. antrojo laipsnio. Yra daliniai ašaros. Simptomai yra tokie patys kaip ir pirmajame etape patologijos. Tačiau, jei yra dalinio ašaros, raiščių tampa daug mažiau stiprus, todėl žalos kartojamas, ir galiausiai bus Tarpinė suma (beveik baigtas), arba visiškas plyšimas sijos.
 4.   

 5. trečiojo laipsnio. Šiuo atveju, kad minėta rišamoji medžiaga yra didžiausia apkrova, kuris veda į audinius suskirstymą. Simptomai: stiprus skausmas, patinimas, dalinis ar visiškas praradimas mobilumo. Daugeliu atvejų, bendra tampa nestabilus.

aprašyta būklė yra suskirstyti į grupes pagal tipą audinių, kurie buvo deformuoti. Tokiu būdu, išskirtos pažeidimai ANTERO-vidaus ir Postero-išorinė spindulinė, ir t. D. būklė, kai raiščių yra individualus prie tvirtinimo prie kaulinio audinio vietoje, vadinamas lūžis Segonde.

Terapinės veikla

pertraukų KS sergantiems pacientams paprastai domisi, ar lydyto audinio be operacijos. Atsakymas į šį klausimą neigiamas atsakymas. Cross sijos kelio sąnario nėra atkurtos, todėl be specialisto pagalba yra neįmanoma grįžti į pėdos mobilumą. Gydyti ši patologija gali būti dviem būdais:

    

 1. konservatorių terapija. Rekomenduojama tempimo ir nepilno plyšimo audiniuose. Šis gydymo metodas gali būti naudojamas tais atvejais, kai nėra galimybės atlikti operaciją, net jei yra visiškai pertrauka COP sijos.
 2.   

 3. Radikali gydymas chirurginiu būdu. Indikacijos chirurgija: visiško plyšimo raiščių faktą, taip pat kaip visąE-shin vidaus nestabilumas, yra kelio sąnario narys.

patologijos gydymo rekomendacijos skiriasi, priklausomai nuo žalos senaties terminų laipsnį. Taigi, jei COP gedimas įvyko palyginti neseniai (ne daugiau kaip prieš 5 dienas), šis laikotarpis vadinamas ūmus. Šiuo atveju, yra skausmas sąnariuose ir kraujo kaupiasi edema. Būtina apriboti apkrova ant audinio. Šiuo atveju, veiksminga šalto poveikio.

pacientui pasireiškia ramus, negali būti net šiek tiek žingsnis koja. Atsižvelgiant priešuždegiminius vaistus. Norėdami užrakinti sąnarį, skirti gipso įtvaras, petnešomis. Tai pašalina atlikti nereguliarius judesius, kurie gali pakenkti galimybę. Jei sąnarys yra daug kraujo, ji yra pašalinama su švirkštu. Ši priemonė pašalina skausmą.

gydymas traumų, kurie įvyko prieš mėnesį, reikalauja bendrą mobilumo grąžą. Kai pagrindiniai simptomai yra eliminuojami, rekomenduojama vykdyti. Jie visų pirma turėtų būti siekiama stiprinti nukentėjusio kojos raumenis. Kuo stipresnė bus minkštųjų audinių, tuo geriau bus surengti bendrą, net jei yra dalinis raiščių pažeidimas. Pratimai šiame etape gali būti atliekamas su sąlyga, kad kelio yra fiksuota.

Nenaudokite gipso įtvaras visiškai paralyžiuoti sąnarį. Šiuo atveju, tikimybė yra didelė, kad raumenys sutirpti.

Kita vertus, svarbu pateikti palaipsniui didinant krūvį kelio. Tais atvejais, kai tuo pačiu metu pertrauka COP gavo dar vieną sužalojimą, pratimai gali būti uždrausta.

indikacijos konservatyviam gydymui

Nr operacija gali nebūti, jei yra vienas iš veiksnių:

    

 • Vaikų amžius;
 •   

 • Senyvi pacientai;
 •   

 • fizinis aktyvumas;
 •   

 • tempimo ir dalinis plyšimas, jei bendra yra išlaikyti stabilumąstuburo;
 •   

 • pilnas pertrauka, bet su sąlyga, kad bendra yra stabilūs.

metodai, pavyzdžiui, vaistų ir fizinės terapijos, yra neveiksminga, jei po mobilumo paciento grįžo į profesionalaus sporto atkūrimo. Šiuo atveju, tai yra tikimybė, kad įvyks žalos dar kartą. Dažnai sąlygomis didelės apkrovos COP atotrūkis markių jaučiamas ir gali sukurti degeneracinius procesus kelio sąnario struktūros. Taip yra dėl sunkiųjų dėvėjimosi kremzlės, raiščių, nes perima tik dalį krovinio dalis.

Chirurgija

Jei pacientas turi aktyvų gyvenimo būdą, ir planuoja grįžti į ankstesnį krovinį, operacija gali būti atliekama, praleiskite vaistus ir fizinę terapiją. Chirurgija, rekomenduojama tais atvejais, kai buvo raiščių plyšimas sijos kartu su kitų sužalojimų. Nurodymas dėl operacijos taip pat yra sąnario, kuris liko po konservatyvaus gydymo kurso nestabilumas. Ši procedūra paprastai atliekama jaunimui. Pacientai, kurių požymių degeneracinių procesų bendrą struktūrą skiriamas radikalaus gydymo yra daug mažiau.

Per operaciją naudojimo transplantantų, nes Sulaužytas raiščių negali būti “SEW”. Tai gali būti sausgyslės iš kitų dalių paciento kūno arba dirbtinius protezus. Ji nereikalauja, kad transplantacijos taikymą, jei diagnozuota Segond lūžis. Tuo pačiu ryšulį nuimamas audinio su kaulinio dalis yra pritvirtintos.

Naudojimas Ryšio PCB vadinamas plastiškumą. Pagrindinis būdas, kuriuo ji yra vykdoma, – artroskopija. Jums nereikia padaryti gabalai, pakankamai mažas, kad punkcija odą. Ji naudojama artroskopo – įrenginį su vaizdo kamera. Jo dėka, atliekami vidaus patikrinimą sąnario, jei yra kryžminis raištis plyšimas. Vaizdas perduodamas į monitoriaus su gerokai padidinti. Dėl administravimo įrankiai padaryti kitą punkcija per odąį. Nes operacija yra atliekama siekiant atkurti raiščių funkcionalumą.

Enthesopathy kelio sąnario: kas tai yra, simptomai ir gydymas

Daugelis nukentėjusiajai minkštųjų audinių pažeidimas, kuris yra tuo pritvirtinimo prie kaulų svetainėje. Taip pat palyginamosiomis pernelyg krovinį ir paskatintų veiksnių plėtojant uždegiminį procesą. Taigi Enthesopathy – patologija periarticular audiniuose vystosi periartritas tipo. Dažniausiai, sužalojimai ir kita žala, veikiami kelį, todėl patologija tai nėra neįprasta. Enthesopathy kelio sąnario turi klinikinių simptomų, panašių į kitų ligų.

Dažnai ilgą laiką patologija nereikia mokėti dėmesį. Veikia procesą gali sukelti sunkių apribojimų mobilumo.

Tam tikri veiksniai gali tapti uždegimas priežastis į periarticular struktūras. Su ilgalaike uždegimas degeneracinių pokyčių atsiranda. Dėl šio riboto elastingumo ir lankstumo raiščių.

Padidėjusi rizika sutrikimo kelio sąnario. Todėl reikia atkreipti dėmesį į pradinius požymius. Paprastai išprovokuoti veiksniai enthesopathies kelio sąnario yra:

    

 1. traumų kelio sąnario.
 2.   

 3. aštrus judėjimas su padidėjusia amplitudės.
 4.   

 5. sumažėjimas, daugiausia dėmesio skiriant galūnės.
 6.   

 7. Nuolatinė per didelė užduotis.
 8.   

 9. Įgimtos anomalijos.
 10.   

 11. Infekcinės ligos.

Enthesopathy kelio sąnario paprastai sukelia traumos. Patologija yra paplitusi tarp sportininkų ir aktyviems žmonėms. Taip pat gresia pavojus, gali padaryti profesiją, kuri pasižymi monotonišką ir sunkų darbą (programuotojai, budėtojai).

Klinikinis vaizdas

Priklausomai nuo pažeistos sąnario, yra skirtumai simptomus. Tačiau, yra keletas funkcijų būdingi visiems enthesopathies:

    

 • į sausgyslės skausmas, apsunkina raumenų įtampą.
 • veidą, plombų išvaizdą.
 •   

 • Mažosios spūstys.
 •   

 • vietos temperatūros padidėjimas.
 •   

 • pažeidimas judėjimo į sąnario.
 •   

 • skausmas palpuojami paveiktoje zonoje.

Enthesopathy kelio sąnario rodo tipo «crow kojos». Pacientai nerimauja “nuo” skausmo dėl kelio išorėje. Apraiškas yra panašūs pakankamai su osteoartrito.

Diagnostikos Metodai

Iš pradžių gydytojas analizuoja ir tyrimai ligos istorija. Po patikrinimo, kurį atliko tyrimus, kurie padės tiksliai nustatyti diagnozę ir skirti. Tyrimai yra reikalingi yra:

Diagnozė galima nustatyti tik patyręs specialistas. Po moksliniai tyrimai ir diagnostika skiriamas į atitinkamą gydymą.

Terapijos

Jei kelio gydymo sąnarių enthesopathies reikia laikytis integruoto požiūrio. Yra daug šiuolaikinių metodų, kurie padės pašalinti sėkmingai ligą ankstyvoje stadijoje.

anksti diagnozuoti ir gydyti yra tikimybė išvengti negrįžtamų pokyčių audiniuose. Gydytojas nuspręs, koks gydymas yra būtinas. Paprastai sudėtingas gydymas apima šiuos metodus:

    

 • narkotikų gydymas.
 •   

 • Fizioterapija.
 •   

 • Masažas ir fizinė terapija.
 •   

 • chirurgijos.

Tik po tyrimų gydytojas rezultatai gali nustatyti, kuris metodai yra efektyviausias.

gydymas

Narkotikų

narkotikų gydymas yra atliekamas per visą laikotarpį. Jie yra efektyviausia ūminiu laikotarpiu už skausmą ir uždegimą. Kadangi visi vaistai turi šalutinį poveikį, būtina naudoti tik tie, kurie paskirti ekspertą. paūmėjimo metu veiksmingos yra injekciniai formos narkotikų. Taikyti šias grupes:

    

 • NVNU.
 •   

 • nuskausminamieji.
 •   

 • Kortikosteroidai.
 •   

 • kraujagysles plečiančių preparatų.
 •   

 • Chondroprotectors.

be gydytojo leidimo nerekomenduojama vartoti narkotikus patys, bet ir keisti kursą ir dozavimas. Tai gali sukelti šalutinį poveikį, kad pabloginti paciento būklę.

Fizioterapija

Kai kelio enthesopathies veiksmingą fizioterapijos. Kai kurios procedūros gali būti naudojamas ūmių ir kiti – po šio laikotarpio pašalinimas. Taip fizioterapija:

    
 1. elektroforezės.
 2.   

 3. Lazeriniai.
 4.   

 5. UHT.
 6.   

 7. UAD.
 8.   

 9. Magnetinė.
 10.   

 11. parafino ir ozokeritotherapy.

Masažas ir fizinė terapija

Masažas ir fizioterapija yra labai svarbus atsižvelgiant į enthesopathies gydymą. Šie metodai padės pagerinti kelio sąnario mobilumą. Metu jų naudojimo paūmėjimo draudžiama, nes tai gali bloginti.

Atsižvelgiant į ūmaus apkrovos sąnario laikotarpiu yra sumažintas. Po to, motorinio aktyvumo palaipsniui turi būti išplėsta. Kompleksas pratybų terapija ir masažas paskyrė gydytojas. Specialūs pratimai ir masažas gali padėti sumažinti simptomus ir padidinti motorinis aktyvumas.

Chirurgija

Tai ne visada konservatyvios terapijos padėti pacientams. Jei ilgą laiką, ir konservatyvus gydymas yra ne rezultatas, tada atliekama operacija. Jie yra pakankamai veiksmingas artroskopinės operacijos. Kai kelio sąnario yra pašalinami enthesopathies randų ir nenormalus išsidėstymą, tada susegti audinių.

Prevencija

Žmonės, kuriems gresia pavojus, turi laikytis šių taisyklių:

    

 1. Paskirstyti darbo ir poilsio.
 2.   

 3. valgyti teisę, išlaikyti sveiką gyvenimo būdą.
 4.   

 5. Ankstyvas gydymas iš ligų, raumenų ir skeleto sistemos.
 6.   

 7. Norėdami priimti teisingus judesius.
 8.   

 9. periodiškai nagrinėja specialistu.

Po gydymo reikia atidžiai stebėti dėl kelio sąnario. Norėdami tai padaryti, venkite pernelyg didelio krūvio, o kartais užsiima švelnaus vykdyti.

priežastis, simptomus ir gydymą kelio sąnario enthesopathies, patologija diagnostika

Enthesopathy yra patologinis procesas, išreikštas uždegimas tose vietose, kur raiščių, sausgyslių ir sąnarių kapsulės, prijungtomis prie kaulų. Tokie ilgai veikia procesai sukelti degeneracinius ir distrofiniai pokyčiai paveiktų audinių. Laikui bėgant, nes tai yra kaulingas ataugų vietoje pokyčių, raiščių ir sausgyslių praranda savo jėgą savybes. Tai dažnai sukelia plyšimo tokių elementų. Todėl, panašus į patologijos nebūtinai turi būti gydomi. Siekiant šio tikslo, reikia pažymėti, kad ankstyvosiose stadijose.

Sukelia

atsirasti Toks patologija sąnarinių sąnarių retai. Problema paprastai prieš kelis neigiamų veiksnių. Daugelis iš jų taip pat gali būti ištrinti.

    

 1. Nuolatinis pernelyg pratimai gali sukelti panašų klausimą. Streso galima priskirti kaip sunkių daiktų kėlimo, ir pernelyg judesių amplitudė.
 2.   

 3. Traumos taip pat turi įtakos sąnarių neigiamas. Sukelti tokių problemų gali būti rimtų traumų, pavyzdžiui, lūžių ar raiščių plyšimo, ir nuolat Microtrauma.
 4.   

 5. Taip pat, įvairūs sąnarių ligos sukelti šią problemą. Ypač pavojinga artritas, reumatas ir artritas.
 6.   

 7. Įgimtos ligos, konstrukcijos sąnarių gali sukelti tokią problemą.
 8.   

 9. Įvairūs infekcinės ligos, turinčių įtakos sąnarių gali sukelti enthesopathies.
 10.   

 11. Be to, priežastis gali būti skirtingi hormoninių sutrikimų ir endokrininės sistemos liga tipas.

klinikiniai požymiai

Nuo enthesopathies kelio sąnario yra pateikti uždegiminių veiksnių, simptomai šiame procese yra gana aiškiai. oidnako lengvai painiojamas su kitais problemas ir raumenų sistemos, pavyzdžiui, ženklų neturite ypatingą specifiką.

    

 1. Yra skausmingas. Ypač aiškiai jie išreiškė per judesio ir apčiuopa ir paspaudus, tačiau gali atsirasti ramybės būsenoje.
 2.   

 3. yra uždegimo požymiai. Sergantys išsipučia žemės, jutiklinis tampa tankesnis ir odos ruožtu raudona.
 4.   

 5. Yra keletas riboto mobilumo sergantys kūno vietas. Tuo pačiu metu, nei nepriežiūra valstybės, tuo labiau ryškus šis simptomas.
 6.   

 7. Taip pat galima vietos temperatūros kilimo.
 8.   

 9. Su laiku, pažymi, silpnumas ir degeneracija gretimų raumenų. Tai susiję su ribota judėjimo pažeistą galūnę ir Hipoksija sukelia gerokai pablogėjusios kraujotakos.

Šios savybės gali būti vertinamas net ankstyvosiose stadijose šios problemos plėtrai. Kai jie įvyksta būtina konsultuotis su gydytoju.

Tai svarbu! TLK kodas liga – M76 “

.

Dažniausiai dalyvauja sausgyslių

Yra sausgyslių, kurie dažniausiai dalyvauja tokioje uždegiminis procesas, skaičius. Taip yra dėl to, kad jie yra tikros didžiausią apkrovą.

Kas yra sąnariai dažniausiai kenčia nuo šios ligos:

    

 1. Dažnai ši problema paveikia Achilo sausgyslės. Dažnai tai patologija pasireiškia dalyvauja lengvosios atletikos žmonių.
 2.   

 3. yra labiausiai paveiktos sausgyslių, pridedamas prie sėdynkaulių sistemos. Dažnai ši liga paveikia grotuvai, ledo ritulininkų, bėgikai, ir pan., E.
 4.   

 5. Jis taip pat dažnai kenčia šį negalavimą sportininkai ir džemperiai. Tokiu atveju paprastai yra Enthesopathy savo girnelės raiščių srityje. Ar ši liga paveikia sąnarių kremzlės ir ši kūno dalis.
 6.   

 7. Alkūnės ligos forma dažnai kenčia grotuvai ir valytuvai branduolį.
 8.   

 9. uždegimasalkūnės atsiranda ledo ritulininkų, pianistai, gitaristai, ir pan. e.
 10.   

 11. Jūs taip pat gali smogti šiai patologijai ir kulnu. Ši problema dažniausiai pasireiškia šokėjai.

nemanau, kad sportas yra pagrindinė priežastis, dėl ligos. Tai palengvino, o netinkamus techniką pratimus. Ypač pavojingas yra apšilimo prieš treniruotę stoka.

diagnozė enthesopathies

enthesopathies klasifikuojami priklausomai nuo uždegimo svetainėje. Jie taip pat suskirstyti pagal uždegimas mechanizmą.

Klasifikacija priklausomai nuo uždegimo vietos daug daugiau. Šiuo atžvilgiu, tai gydytojas gali įdėti įvairias diagnozes.

Galimos diagnozuoja enthesopathies:

    

 1. Sausgyslių ilgai vadovas Biceps yra salycio su kaulų žasto svetainėje uždegimas Bicepsas raumenų.
 2.   

 3. Dėl išorės epikondilitą liga veikia sausgyslės, kuris yra prijungtas prie peties epicondyle išorėje.
 4.   

 5. vidaus tipo epikondilitą uždegimas sausgyslių, pridedamas prie vidinio epicondyle pečių kaulų.
 6.   

 7. Alkūnė styloiditis kyla, jei uždegimo vietoje, kur sausgyslės yra pritvirtintas prie spindulio priede.
 8.   

 9. epikondilitą alkūnės tipo paveikia Alkūnės raumuo iš rankos.
 10.   

 11. diagnozė enthesopathies sėdmenų rodo, kad uždegimas įvyksta sausgyslių vietoje prisijungti prie sėdimojo nervo.
 12.   

 13. Kai liga Varnų kojos kelio uždegimas paveikia inkaro tašką prie blauzdikaulio raumenų sausgyslių.
 14.   

 15. Achillodynia nurodyta nugalėti sankryžos Achilo sausgyslės ir kulno kaulą.
 16.   

 17. Kai uždegimas kulno kaulų vietų jungtis ir fascija fascitas kulno padais diagnozuota.

Diagnostika

Ši patologija yra simptomų, kurie būdingi iš bendrų ligų, todėl nėra kokybės diagnostika negali padaryti.

Be to, svarbusuprasti problemos tipą, tai atsitinka dešiniarankiams, kairiarankiams Enthesopathy, taip pat mišrus ligos forma (iš kairės ir dešinės veislių derinys). Svarbu nustatyti tikslią departamentai nugalėti šį uždegiminį procesą.

Kad diagnozuoti enthesopathies naudoja kelis metodus. Kuris iš jų yra labiausiai aktualus konkrečiu atveju, ekspertas nustato po pradinio tyrimo.

    

 1. Pirmasis metodas yra diagnostinis rentgeno. Tai leidžia jums pamatyti norimą plotą. Šis metodas yra laikomas biudžeto.
 2.   

 3. Norėdami pamatyti aplinkinių uždegimas audinių svetainė naudojant MRT. Šis metodas suteikia sluoksniuotoje vaizdus.
 4.   

 5. Kaulų skenavimas naudojamas retai, tačiau kai kuriais atvejais tai yra būtina diagnozuoti.
 6.   

 7. ultragarsas taikomas nėra labai dažnai, tačiau nėštumo laikotarpiu yra teikiama pirmenybė, kad šią techniką, nes jos santykinį saugumą.

Enthesopathy kelio sąnario, gydymas yra būtinas, dažniausiai reikia taikyti integruotą požiūrį. Šiam tikslui, skirtingi metodai yra naudojami, kurie yra parinkti priklausomai nuo nepriežiūros šio patologinės būklės laipsnis.

    

 1. konservatorių terapija yra naudojama gana dažnai. Tuo pačiu metu jis yra narkotikų gydymo pagrindas. Savo kurso pacientams buvo skiriama nesteroidinių vaistų nuo uždegimo. Taip pat naudojamas kraujagysles plečiančiais, kurie gerina kraujotaką, hondroprotektory kad paspartinti kremzlės regeneraciją ir imunomoduliatoriai kuri suteikia galimybę sustiprinti organizmo apsaugą.
 2.   

 3. fizioterapijos procedūros yra naudojami kartu su vaistais. Efektyviausias yra šie: elektroforezės, šoko bangų poveikis, lazerio terapija ir ultragarso technika. Metodai, pavyzdžiui, akupunktūra, purvo terapijos ir masažo procedūros nereikia įrodė veiksmingumą, tačiau mūsų šalyje yra labai populiarus, Be to, daugeliu atvejų, nustato atrankos pratimų iš gimnastika.
 4.   

 5. taikomosios ir chirurginė poveikio. Šis metodas yra tinkama, kai ankstesni metodai nesuteikia norimą efektą.

Chirurgija

Chirurgija yra naudojamas, kai gydomasis poveikis konservatyvių metodų neleidžia atsikratyti problemos. Paprastai naudojamas artroskopija. Šis metodas leidžia išsamiai apsvarstyti pokyčiai įvyko ir juos pašalinti.

Tradicinė medicina

Tradiciniai vaistas yra ne ligos gydymas. gali būti naudojami tokie būdai, tačiau tik kaip priedas prie pagrindinio komplekso. Dažniausiai naudojami vietos variantus šio poveikio tipą. Namuose, rengia kompresus, trina tepalai, ir tt .. ir tt .. Taip pat kartais naudojami vaistai vidiniam naudojimui, bet jie turi didžiausią skaičių kontraindikacijas ir reikalauja, kad gydytojas leidimo.

prognozė ir komplikacijos

Į ankstyvosiose stadijose nuo tokių ligų atsiradimo, kur uždegimas jau yra, bet per bendrų pokyčių dar įvyko, yra tikimybė, kad atsikratyti šios problemos. Šiuo atveju, ji dažnai diagnozuojama, kai jau prasidėjo iš paveiktų teritorijų būklę ir ligos jau spėjo pereiti į lėtinį forma. Šiuo atveju gydymas siekiama sustabdyti uždegiminių procesų ir ligų konvertavimas į atleisti.

Jei ignoruoti ligų gydymas yra įmanoma raiščių įplyšimas. Taip pat atrodo osteophytes, todėl palaipsniui sunaikinti ir apribojimo sąnarių judrumą.

Prevencija

Panaši problema yra visai įmanoma profilaktirovat. Nes tai yra būtina siekiant išvengti veiksnius sukelia savo išvaizdą, tai yra būtina siekiant išvengti traumų ir perkrovos sąnarius, Nepamirškite apšilimo prieš treniruotę ir tinkamą poilsio po jų, taip pat stebėti maisto pusiausvyrą.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

enthesopathies sąnarių nebūtinai turi būti elgiamasi ankstyvosiose stadijose. Šis uždegimas ilgainiui sukelia tipas labai neigiamų pasekmių, dėl raiščių plyšimo formą ir kaulų išvaizda Spurs. Taigi išvengti neigiamų veiksnių, prisidedančių prie problemos, kreipkitės į savo gydytoją pirmasis ženklas, kad jį ir būti sveiki!

Lagranmasade