Kelio sąnario vidinio šoninio raiščio ištempimas

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “Tempimo vidaus šoninis raiščių iš kelio.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

kelio sąnario plyšimas šoniniai raiščiai: simptomai, diagnostika ir gydymas

kelio šoninių raiščių atotrūkis yra bendra žala, kuri atsiranda, kai reikšmingas poveikis (atletiškas mokymas). Jei staiga arba greitai judėjimo atveju. Grįžtės yra skirtas gana didelę įtaką, tačiau per daug įtampos laidai, ką gali būti atotrūkis.

įtemptis gali būti sukeltas nenatūralių arba netinkamu judėjimo kelio sąnario tipo (pvz, sukimo kelio sąnario).

Įranga ir rūšys

Tuo plyšimas būdingas reikšmingas kreko arba traškėjimas, hematoma atsiranda laikui bėgant, manifestus sunkus patinimas. Tuo pirmųjų apraiškų rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju, kad būtų išvengta daugiau sunkų šalutinį poveikį.

bundles iš šono tipas (išorinio ir vidinio) pateikti kontrolės kelio sąnario rūšies, taip pat savo kapsulę. Dėl šių raiščių sukurti savo stabilumą. Raiščiai yra sugriežtintos pakankamai stora, kai kelio ištiesina. Pailgėjimas arba plyšimas – dėl padidėjusios apkrovos pasekmė, kai strypu išoriškai nukrypsta per daug (netaisyklingos).

    

 1. Dalinis plyšimas. Esant tokiai situacijai, bendra toliau atlikti pagrindines funkcijas, bet susidaro stiprus skausmas ir patinimas.
 2.   

 3. Visa žala riboja sąnario mobilumą, o jei buvo sužeisti menisko, operacija atliekama, kuriuo susegti ryšuliai, arba X, jei reikia, keliaSia implantas.

Pagrindinė priežastis GAP šoninių raiščių kelio traumų yra:

    

 1. išorinė pusė dažniausiai pasireiškia, kai asmuo suklupo gana šiurkštaus paviršiaus, gali būti sukeltas vartai, kai vaikščioti, dažnai aukštakulniais.
 2.   

 3. Vidaus pusėje atsiranda remiantis nuokrypį į išorę lazdelių. Ši problema gali kilti, kai reikšmingų fizinių ir sportinės pratimus.
 4.   

 5. Bet koks staigus apkrovos fizinio plokštuma, kuri sudaro didelę įtampą tarp sujungimo audinio charakterio.
 6.   

 7. Kai ausele, krenta iš labai didelio aukščio. Be to, tokių traumų priežastis dažnai yra nelaimingų atsitikimų motorinės dydžio.
 8.   

 9. susidėvėjimas mechaninio tipo (bendra paviršiaus), kuri yra suformuotas degeneracinių procesų vystymąsi.

Kas yra pavojinga

Jei dalinio plyšimo dažnai skausmo pasireiškimas yra toleruotina, bet kaip tik yra patinimas. Jei laiku gydyti nėra atliekamas, jis yra suformuotas uždegiminių, tam tikrais atvejais, jis gali tapti pūlingo. Su aktyvaus judėjimo išprovokavo visą plyšimas sausgyslė.

Kai visiškai pertrauka nuo motorinės funkcijos yra ribotos, nėra nepriklausomo judėjimo galimybę. Neraštingi gydymo gali tapti už Didelio bendrą patologijos formavimo pagrindas.

Pagrindiniai simptomai trūkimo šoninių raiščių kelio sąnario:

    

 • Jei pirma jausmas žalos menkių.
 •   

 • Dramatiška pasireiškimas skausmo.
 •   

 • beveik iš karto išpučiant pasirodo.
 •   

 • Po traumos sudarė nebuvimo kontrolės galūnių judesių, judėjimo visiškai stokos arba tam tikros ribos.
 •   

 • Tai neįmanoma žingsnis koja.
 •   

 • girnelės yra nenatūraliai mobili.

Diagnostika

    
 1. Teisė apžiūra atliekama.
 2.   

 3. Paskirta ultragarso tyrimas formatas.
 4.   

 5. Tyrimai vaizdavimo forma.
 6.   

 7. X-spinduliai.

Įranga Gydymo

gydymo metodų pasirinkimas priklauso nuo prigimties ir laipsnio žalos. Naudokite parinktį operaciją ar konservatyvus gydymo metodų.

    
 • Įsitikinkite, kad judėjimas yra ribotas.
 •   

 • Šaltojo areštas skiriamas per pirmąsias dienas po traumos pašalinti patinimas.
 •   

 • Naudoti elastiniai tvarsčiai variantas tipas. Dažniausiai naudojamas įtvaras.
 •   

 • Būtinai turi būti kėlimo koją (paveiktą) virš kūno lygiu naudojant specializuotose prietaisų.
 •   

 • priskirti gauti priešuždegiminį pobūdį narkotikų (nesteroidinis tipas rekomenduojama). Dažniausiai skiriamas Aertal, Movalis, Ksefokam, Dikloberl.

taikyti skirtingas procedūras kineziterapijos vertybių, taikyti kompresus su medicinos sužalojimus, atšilimas tepalą. Paskirtas masažas ir gydomoji mankšta tipas.

atkūrimo laikotarpis yra bent šešių savaičių. Tuo pačiu metu, reabilitacijos laikotarpis bus iš esmės priklauso nuo kūno ir amžiaus ypatumus.

Jei visiškai raiščių plyšimo vaizdo ir ekspertai pataria standarto gydymo neefektyvumą, taikomas chirurginis variantą, kuris yra minimaliai invazinė procedūra. Per mažų pjūviai, pro specializuota aparatine įranga, įgyvendinti susiuvimas raiščių. Jei prireikia, sintetinių sausgysles į implanto formą.

chirurgijos paprastai indikuotinas trečiojo laipsnio ašaros arba į raiščio atskyrimo nuo blauzdikaulio kaulų tipo. Jei po lūžio buvo mažesnis nei tris savaites paveiktos raiščių lūžti į pluoštą ir sustiprinti jų nustato gretimo raumenis.

Prevencija

 1. Pašalinti traumų.
 2.   

 3. Kurti raumenis per reguliarios mankštos. Kai raumeningas rizika trūkimo šoninių raiščių kelio sąnario būtų kuo mažesnis.
 4.   

 5. tinkamą ir subalansuotą mitybą. Įtraukimas vaisių ir daržovių dietos.
 6.   

 7. Svoris valdymo.
 8.   

 9. sisteminiai nevartojate vitamino kompleksai.
 10.   

 11. traumų atveju nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją.

poveikis ir komplikacijos

Dažniausiai gydymas vyksta gerai, bet yra ir komplikacijų. Ypač, jei gydymas pradedamas laiku. Dažniausiai komplikacijos tampa ribotas sąnarių judrumą, tai yra, asmuo negali ištiesinti koją visiškai. Norėdami išskirti tokią pasekmę turėtų sekti gydytojų rekomendacijas pooperaciniu ar sveikimo laikotarpiu.

Yra situacijų, kai nėra transplantato išgyvens, ji gali būti ištrauktas iš kanalų ir net visiškai pertrauka šiuo atveju naudojamas revizinės operacijos.

Žala kelio raiščių

Žala kelio raiščių, – bendra žala, kad dažnai pasitaiko aktyvių jaunų vyrų ir paprastai įvyksta namuose ar sporto veiklos metu. Sugadinti kelio raiščių yra per didelis judėjimas sąnario (hiperekstenzija, sukimo ašis galūnių paveikus arba atitraukimo iš blauzdikaulio). Kartais žala atsiranda dėl poveikio ar spaudimo dėl blauzdos. Pacientai, kurių pažeisti kelio raiščiai skundžiasi skausmu, riboto mobilumo ir patinimas bendro ploto. Diagnozė yra padaryta istorijos ir klinikinius tyrimus, siekiant išvengti galimo lūžio rentgenograma. Be to priskirti MRT kelio artroskopija arba diagnostikoje punkcija.

Apžvalga

Žala kelio raiščių – bendra žala, kad dažnai pasitaiko aktyvaus prieplaukosodyh vyrai ir paprastai įvyksta namuose ar sporto veiklos metu. Sugadinti kelio raiščių yra per didelis judėjimas sąnario (hiperekstenzija, sukimo ašis galūnių paveikus arba atitraukimo iš blauzdikaulio). Kartais žala kaip poveikio ar spaudimo dėl blauzdos rezultatai.

klasifikacija

Yra taip žalos dydžiu, iš kelio raiščių:

    

 • lygis. Daliniai tarpas kelio raiščių (atskiri pluoštai yra suskirstytas). Tokia žala yra dažnai vadinamas pasitempiau kelio raiščių, bet iš tikrųjų nėra elastinga ir raiščių tempimo negali;
 •   

 • II lygio. Dalinis plyšimas raiščių (suplėšyto kelio raiščių);
 •   

 • III laipsnio. Pilnas plyšimas kelio raiščių. Kaip taisyklė, kartu su žalos kitų elementų jungties (kapsulių, menisko, kremzlės ir pan. D.).

Atsižvelgiant į tai, traumų žalą lokalizacijos traumos izoliuotas pusėje (išorinio ir vidinio) ir skersai (priekinių ir galinių) raiščių.

Žala šoninis raiščių

dviejų užtikrinimo (šoninis) raiščių yra ant šoninių paviršių kelio sąnario. Strzałkowy užtikrinimo (šoninis) krūva top sustiprina sąnarį iš išorės. Viršuje jis yra prijungtas prie išorinio šlaunies krumplio, apačioje – su šeivikaulio galvos. Užtikrinimo blauzdikaulio (vidinės pusės) pluoštas, atitinkamai, esantis vidinio paviršiaus sąnario. Viršuje jis yra prijungtas prie vidinio šlaunies krumplio, apačioje – į blauzdikaulio. Be to, dalis jos pluoštai pridedamas prie sąnario kapsulės ir medialinio menisko, todėl vidaus šoninė raiščių žala yra dažnai derinamas su vidaus menisko traumos.

Žala išorinio šoninio raiščio kelio

Išorinis šoninė raiščių yra pažeistas mažiau vidaus. Žala raiščių kelio sąnario atsiranda, kai pernelyg nuokrypį blauzdikaulio vidinėje pusėje (pvzo tucking kojas). Atotrūkis dažnai pilna, jis gali būti sujungtas su ašara lūžio iš fibular galvos.

Pacientas skundžiasi skausmo žalos srityje, kad didėja nuokrypio vidinėje pusėje Shin. Judėjimas yra ribotas. Bendras Tėvynės pasiryžusi hemarthrosis. Intensyvumas simptomai priklauso nuo sugadinimo kelio sąnario raiščių laipsnį. Pilnas pertrauka yra aptinkamas, kad yra laisvumas (pernelyg peristaltiką) BENDRUOSE.

Žala vidaus šoninio raiščio kelio

Vidaus šoninis raištis yra sužeistų dažniau, tačiau tai dažniausiai žala yra neišsami. Sužalojimas atsiranda, kai pernelyg nuokrypio į išorę shin. Ši žala kelio sąnario raiščių yra dažnai derinamas su plyšimo ir žalos vidinio menisko sąnario kapsulės, kurios gali būti diagnozuota per kelio MRT.

Bendras Tėvynės nustatomas pagal skausmas palpuojant, judesiai, nuokrypis į išorę shin. Revealed hemarthrosis. Judėjimas yra ribotas. Pilnas plyšimas lydi pernelyg mobilumo sąnarius.

gydymas traumų kelio iš šono raiščių

ruožas ir plyšimo iš kelio raiščių traumos gydyti konservatyviai. Vieta anestezuoti žala Novocaine sprendimą. Su dideliu kiekiu kraujyje Jungtiniame atlikti punkcija. Tinkas yra taikomas padangos nuo kulkšnių iki viršutinio šlaunies kojomis.

pilnas plyšimas vidaus šoninio raiščio ir apdorojimo konservatyviai. Jei visiškai pertrauka išoriniai šoniniai raiščiai reikalauja chirurginės intervencijos, nes galai linkę tolti vienas nuo kito ir nepriklausomas sintezė tampa neįmanoma. operacijos metu atliekamas lavsan siūlės raiščių arba sausgyslės Autoplastyka. Kai raiščių naudojant skiepūgliai ryšulio. Atsižvelgiant į ašarų lūžis galvos kaulų fragmento atveju varžtų pritvirtintas prie šeivikaulių.

Su savo sintezės raiščių ilgio dažnai padidėja dėl rando audinį. Kaip rezultatas,nuo tvirtinimo raiščių funkcijos yra ribotos, kelio sąnario tampa nestabilus. Jei kitos bendros struktūros (kapsulė kryžminio raiščių) neturi kompensuoti šį nestabilumo rekonstrukcinė operacija atliekama (juda įterpimo sausgyslių virvėmis arba plastiko).

kryžminis raištis žalos

kryžminis raištis viduje kelio sąnario ir prijungti sąnarių paviršių blauzdikaulio ir šlaunikaulio. Priekinė kryžminis raištis yra pritvirtintas prie viršutinio paviršiaus išorinio caudineural šlaunikaulio krumplio, eina per sąnario viršutinėje ir apatinėje vidinėje pusėje, ir tada pritvirtinti prie blauzdikaulio sąnario paviršiaus jo priekinės dalies-.

Galinis kryžminis raištis yra pritvirtintas prie priekinės paviršiaus vidinio šlaunies krumplio tęsiasi Gale atsižvelgiant į sąnario ertmę ir į išorę ir tada prie blauzdikaulio plato jos posteroexternal porcija. Priekinis kryžminis raištis apsaugo blauzdikaulį nuo slydimo priekinės ir užpakalinės kryžminis raištis išlaiko blauzdikaulio nuo slydimo atgal.

gali sugadinti priekinės kryžminio raiščio tampa puansonas arba slėgio ant nugaros paviršiaus išlenktas blauzdos. Užpakalinės kryžminis raištis yra sugadintas smūgis ar hiperekstenzija blauzdikaulio ant priekinio paviršiaus blauzdikaulio. Dažniau žalos iš priekinio kryžminio raiščio. Dažnai yra triada Turneris ( “nelaimingas triada”): iš priekinio kryžminio raiščio plyšimas kartu su žalos išorinio šoninio raiščio ir medialinio menisko trūkimo.

slopinti Tėvynės, skausminga. Pasiryžusi skystis (hemarthrosis). Pagrindinis klinikinis požymis plyšimas kryžminio raiščio yra stalčiuje (pernelyg mobilumo iš anteroposterior kryptimi blauzdikaulio) simptomas. Gydytojas pasilenkia prie paciento palengvinti, koją 90 laipsnių kampu, tada viena ranka eina šlaunį, o kitas juda blauzdikaulis Gale ir iš priekio.

Jei blauzdikaulio pasislenka lęšio, ji kalba apie bankrotąelnosti priekinis kryžminis raištis. Jei blauzdikaulio juda Gale, tada pažeidė užpakalinės kryžminio raiščio vientisumo. Dalinio trūkio (plėtimosi) atveju kryžminis raištis šis simptomas gali būti neigiamas. Išsamesnį tyrimą netiesioginę žalą kai ji yra sugadinta kelio raiščių atlikti diagnostikos artroskopija apie Kelio sąnario.

Kai dalinis plyšimas turėtų būti konservatyvi terapija punkcija sąnario, gipsą autobusu įvedimą, iki 5 savaičių. Visas raiščių plyšimas yra už veikimo indikacija. Atkurti raiščių vientisumas gali būti klasikinis metodas (per atviros prieigos) arba endoskopu (naudojant artroskopą). Mažiau traumuoja yra artroskopinės operacijos. Kai šviežių pažeidimai kelio raiščių raiščių pabaigoje susiūtas į kaulus, lėtinės plyšimas gaminti lavsanoplastiku autotransplantatu ar pakeitimo raiščių nuo girnelės sausgyslė. Operacija buvo atlikta po 5-6 savaičių nuo traumos datos. Chirurginės intervencijos, kuri anksčiau nebuvo atliktas, nes ji gali sukelti kontraktūros (apribojimas judesių) Joint plėtrą.

ašara kelio raiščiai – gydymo, reabilitacijos laikotarpis

ašarų kelio raiščių – yra žala raiščių aparato kaip pernelyg didelės apkrovos

rezultatas.

trūkimo simptomai gali žymiai skiriasi priklausomai nuo to, buvo sugadinta grupė raiščių.

Ši svetainė suteikia pagrindinę informaciją. Tinkama diagnostika ir gydymas ligos yra įmanoma pagal sąžiningo gydytojo priežiūra. Be jokių vaistų turi kontraindikacijų. Reikia ekspertų konsultacijas, taip pat išsamus tyrimas naudojimo instrukcijoje! Galite užsirašyti pas gydytoją.

Kelio sąnarys yra labai svarbi funkcija – sujungti ir palaikyti šlaunikaulio ir blauzdikaulio kaulai, reguliuoja sąnarių funkciją. Iš išlikusių dėka 4 tipų akordais vientisumą.

Simptomai padermė ir raiščių pažeidimas kelio

    

 • Vidaus iš šono raiščių;
 •   

 • priekinio kryžminio;
 •   

 • užpakalinės kryžminio;
 •   

 • Medial užtikrinimo.

Visi šie raiščiai gali būti veikiami tų ar kitų traumų, įskaitant skirtingų kamienų, ašaros ir plyšimų. Taigi atliekant sunkus fizinis darbas gali suplėšyti arba plyšimas pasitaiko girnelės raiščių.

sugadinti priekinis kryžminis raištis yra aštrių judesių metu sunkaus fizinio darbo ar vykdyti veiksmus, neįprasta genties.

su tokiais traumos dažnai patyrusių sportininkų konkurencijos, kai jiems reikia paleisti, šuolis, staiga stotelė.

raiščių plyšimo – yra antrasis laipsnis žalos į sąnario sunkumo.
Atsižvelgiant į traumos metu ir iš karto po to, kai žmogus jaučiasi simptomai:

    

 • Staigus stiprus skausmas;
 •   

 • bendra pradeda brinkti;
 •   

 • Kelio padidėjimas dydžio;
 •   

 • pažeidimas motorinės funkcijos;
 •   

 • pažeisto dalis ateina odos paraudimą.

Kitas būdingas simptomas yra bendra kamienas – krizė, o vaikščioti. Sudėtis tampa arba sustingimas, arba atvirkščiai “kaprizingas».

Per plyšimo ligamentous aparatai yra ne žala raumeninio audinio. Tai traumos vis dar gali sukelti didelių nepatogumų asmeniui.

Iš karto po traumos Jungtiniam reikia naklast slėgio tvarsčiu ir taikyti šaltą kompresą.

Kai didelė žala kelių gali būti sudaryta po oda kraujosruvos. Rekomenduojama gali kreiptis medicininės pagalbos.

Žala skirtingų grupių

    

 • tarpo šoninės raiščių. Dažnai kyla raištis ašara. Charakteringosios simptomai yra išoriškai nuokrypis kelio yra pažeistas vidinius šoninius virvutės ir atmetimo užsienio viduje su plyšimo.
 •   

 • kryžminis raištis plyšimui. nervinimasisneatgailauja pataikyti blauzdelės arba dėl staigaus lenkimo sąnario. Kai kančia šio raiščių grupės pacientui, yra “stalčius sindromas”. Lenkiant kelius blauzdos juda iš esmės pirmyn arba atgal. Pirmuoju atveju mes galime kalbėti apie skausmą, užpakalinės raiščių, o antrasis priekyje.
 •   

 • atskyrimas arba plyšimas menisko. Ši žala dažnai yra susijusi su kaulų lūžių ir kaulų lūžių ir kitų grupių raiščių.

Ši žala dažnai gauna sportininkai, žmones, kurie užsiima sunkaus fizinio darbo. Žala menisko raiščių traumų kartu su kitomis grupėmis.

bandymas ištiesinti koją lydi stiprus skausmas. Kartais pacientas net tikslumu gali nustatyti skausmo tašką. Atsižvelgiant į kelio srityje dažnai padidėjusi temperatūra.

Kaip yra teisinga diagnozė

Jei žala buvo nepilnametis, jūs negalite jausti skausmą. Pacientai vėliau kreiptis į gydytoją.
Dėl kelio raiščių plyšimo diagnozę atliekamas:

    
 • patikrinimas ir palpacija. Vizualiai nustatomas keičiant sąnario ir paraudimas formą. Apčiuopa nustatomas vietinį temperatūros padidėjimą bendros, skausmas srityje ir patinimą.
 •   

 • Rentgeno spindulių.
 •   

 • JAV.
 •   

 • MRT.

Gydymas traumos atrenkami remiantis gautų rezultatų mokslinių tyrimų žinoma pagrindu. Svarbu, kad diagnozę ir pradėti gydymą, kartais ašarų kelio raiščiai gali sukelti sutrikimų savo funkcijas.

Gydymo kelio traumos

Gydymo trukmė priklauso nuo traumos sunkumo ir kaip seniai jis buvo kantrus.

Kai pažeistas raištis yra būtina, siekiant užtikrinti sąnarių judrumo.

Pagal pažeistų kūno dalių gali kreiptis šaltą kompresą arba ledo paketą. Tai padės susiaurinti kraujagysles, o sumažėjimas skausmas.

Po tikrinimo ir tyrimo pacientui gydytojas nustato tinkamiausias jo gydymą. gydymas bus pradėti netrukus – tuo greičiau žmonės gali jumsrecuperating ir grįžti į normalų gyvenimą.

gydymas padermės sąnario raiščio paprastai apima:

gydymo iš karto po raiščių sužalojimas greitai atsigavo metu.

Reabilitacijos po traumų

Laikas atkūrimas, o plėštinė žaizda kelio raiščių daugiausia priklauso nuo traumos sunkumo ir kiek laiko būtų buvę elgiamasi. Motorinės funkcijos atsigauna po to, kai už 8 savaites štamo.

Per reabilitacijos gydytojas paciento kineziterapijos. Šiuo metu, pacientas turi atlikti sudėtingas šviesos mankšta, kuri orientuota į plėtrą ir stiprinti pažeistą sąnarių raiščių aparato.

kompleksas pratimų turėtų būti sukurta specialistu. Kaip susigrąžinti galite pridėti daugiau sudėtingų pratimų ir pradėti praktikuojančių simuliatoriai, pavyzdžiui, imitatoriai.

Jei ašarų buvo reikšmingas ir ten buvo visiškas plyšimas raiščių, reabilitacijos gali užtrukti iki 6 mėnesių. Jei šiuo metu pacientas laikytųsi visų gydytojo nurodymų, jo bendra funkcija visiškai atkurta. Per susigrąžinimo periodą pageidautina aplankyti sveikatos centras.

Tradiciniai gydymo metodai gali būti naudojami pagreitinti namuose atsigavimą. Prieš juos naudoti, jums reikia kreiptis į gydytoją.

kryžminis raištis ašarų

Jei pacientas įvyko kryžminis raištis ašarą, diagnozė gali būti sunkiau.

Po toks sužalojimas yra kraujavimas į bendrą ertmę.

sukaupta kraujo nesuteikia gydytoją tinkamai įvertinti bendrą mobilumo laipsnį, todėl jūs turite rimtesnių nagrinėjimą, kuris yra brangus.

Jei ašara yra švieži ir buvo diagnozuota iš karto po traumos, gydymas gali būti tik gulėti ant iš įtvarai 2 mėnesius. Jei kamienas buvo kraujavimas į bendrą ertmę, pacientas laukia ilgiau Žinoma rehabili-cijos, masažo ir bendros plėtros kursą.

Pagalba liaudies gynimo

Kai pažeistų raiščių reikia nedelsiant pasikonsultuoti su gydytoju. Yra keletas patikimų receptų tradicinės medicinos, kuri efektyviai kovoja su skausmo pašalinimo, tačiau jie turėtų būti naudojami tik kaip pagalbinė priemonė. Tiksli diagnozė gali būti tik specialistas, tai nėra būtina savarankiškai gydytis, kad nebūtų paaštrinti būklę.

yra tie, kurie pataria gydytojai naudoti kaip papildomą gydymo Tarp populiariausių receptų. Tradicinė medicina su ligos simptomas negali susidoroti, todėl turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju dėl atitinkamo gydymo paskyrimo.

kelio sąnario raiščių ašarų veiksmingas įvairių tepalų gydymui. Tradicinė medicina pasiūlymų receptus, kad galite pasiruošti namuose:

    

 1. Peržiūrėkite actas, molis ir obuoliai. Visi buvo gerai sumaišomi ir kreipėsi į vietą, kurioje labiausiai intensyvus skausmas. Receptas yra gerai, nes ji turi nepaprastą atšilimo poveikį. Tepalas malšina skausmą greitai ir efektyviai kovoti su uždegiminių procesų.
 2.   

 3. Eukaliptų lapai sumaišyti su tarkuotu česnaku. Šis gydomasis poveikis derinys ant pažeisto sąnario. Prieš naudojimą susidaręs mišinys įkaitintu apie 5 minutes. Taikyti gautą suspensiją taikant į kelio srityje kasdien.
 4.   

 5. Tai naudinga pasinaudoti košė parengta iš shabby Man ant plono tarka šviežių bulvių. Mišinys gali žymiai pagreitinti atsigavimą po traumų.
 6.   

 7. Tai naudinga naudoti bulvių koše su svogūnais ar kopūstų. Mišinys padidina kiekvieno komponento poveikį.

“Tradicinė medicina pasiūlymų taisyklės, kurios padės susidoroti su skausmingų pojūčių patyrė pacientas dėl bendros žalos:

Lagranmasade