Kelio skausmai

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Į su kelio sąnarių skausmas kreiptis į” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Kokiu gydytojui adresą jei skauda kelio

Pagal didelio kiekio skausmo ligų tykančių kelio žymens, ir tai ne tik traumų, problemų, susijusių su menisko, artrozės ir artrito, bet galbūt ji gali būti nervų reakcija kaip ilgai streso rezultatas. Bet kuriuo atveju, ši situacija negali paleisti, būtina suprasti jų priežastis ir apraiškas skausmo.

Ką skauda?

bendra kapsulę sudaro tanki ir labai stiprus pluoštinės pluošto apima: kaulų, kremzlių, sąnarių skystis, turintis kapsulę raumenis. Todėl iš skausmo priežastis gali būti:

    

 • kremzlės sunaikinimo.
 •   

 • kaulo sunaikinimo.
 •   

 • jungtinės skysčio sudėtį keitimas.
 •   

 • Tonas arba susilpnėjimas, raumenų žalą.

Kartais keliai yra skausminga, kai pabrėžė. Lygis kortikosteroidų “streso” hormonų kiekis kraujyje sukelia nuosavų hialurono rūgštimi, iš bendro skysčio dalis susilpnėjimo. Kremzlės pradeda įtrūkimai ir plonesni.

Pavojingas skausmas kelio

Dažnai skausmas kenčia vyresnio amžiaus žmonėms, žmonėms su antsvorio, paaugliams, ir, žinoma, nėra skirtos sportininkų apkrovą. Žmonės, kurie išgyveno avariją (automobilį) ir atšokti dažnai vėliau patirtis skausmas kelio.

Apie antsvorį Daug buvo pasakyta, bet ne visi žino, kokios apkrovos patiria kelio. Taigi, su 150 kilogramų žmogaus apkrova dėl bendro svorio gali pasiekti 700 kg kiekviename žingsnyje! Ši apkrova neišvengiamai sukels bendrą deformacija. Žinoma, prieš jums užsiimti kelio, būtina galvoti apie mažinant naštą jam, sukelti svorio tvarka.

Suįstatai pagyvenusiems žmonėms, į pirmąją vietą, yra susidėvėję, ir, antra, jie turi su amžiumi išplovimo maistinių medžiagų ir kalcio, silpnina raumenų procesą. Paaugliai, kita vertus, yra stiprios augimo laikotarpiu, ir jų jungtys ne visada turi laiko prisitaikyti prie naujų parametrų kūno. Abi pacientų grupės gali suplėšyti raumenys laikančius sąnarį. (Jei tai atsitiks, yra didžiulis hematomos, beveik juodos spalvos ir stiprus, nepereinamas skausmas).

Sportininkai linkę daugiau traumų, bet ir mokymo sistemos turi būti tvarkomi atsargiau, visų pirma, atlikti medicininį patikrinimą sužinoti apie kelio sąnario būklę. Remiantis tyrimo rezultatais, sportininkas gali pasirinkti programos studijų ir optimizuoti apkrovą.

ignoravimas skausmą, asmuo gali “paleisti”liga kelio sąnario valstybei, kai norite atlikti operaciją. Žmonės ašara raiščius, toliau traumatize sąnarius, ir visi, nes jie ne visada supranta, kad skubiai reikia pagalbos.

Svarbu metu apsilankyti pas gydytoją.dažnai žmonės patys paskirs tyrimą, tačiau, galų gale, paaiškėja, kad nereikalingų tyrimai atliekami, kurio rezultatas yra ne orientacinis šio sektoriaus, o tai veda prie didelių išlaidų. Kad gydytojas turėtų paskirti ekspertizę ir diagnostika. Žinoma, pagrindinis sėkmės veiksnys yra pasirinkti “savo” gydytoją (ant nuomonių ar pacientų rekomendacija) ar vykdyti lygiagrečius priėmimus pagal skirtingų gydytojų.

Šiuo metu masė specialistų gali padėti su kelio skausmas:

Kai kuriais atvejais pacientams reikia pagalbos neurologas ir kiti specialistai.

Kai kuriais atvejais tai geriau gauti patarimų iš gydytojų, taip pat dalyvaujančių protezuoti sąnarius gydytojai. Jie turi didelę patirtį šioje srityje ir dar daugiau panardintas į temą. Deja, vietiniai gydytojai visiškai nėra laiko eiti į savo kelio Soest informacijosSalos, labai atidžiai ir kruopščiai apžiūrėti juos.

diagnostika ir gydymo metodai

registratūroje, gydytojas turėtų atidžiai išnagrinėti kelio, nustatyti silpnąsias vietas ir įvertinti bendrą dydį, buvimo edemos, būklė jungiantis raumenis. Priklausomai nuo asmens apklausos rezultatus bus nustatyti už MRT tyrimą ir užsakymų testus, kurie apima šias projekcijas:

    

 • TB. Didinti ESR 25 mm / h ir daugiau, padidinti leukocitų ir naktį skausmą sąnariuose gali nurodyti uždegimą.
 •   

 • biocheminių analizė kraujo. Atsakymai į klausimą: artrozė arba artritas? Artrozė visi rodikliai yra normalus, artritas padidina lygiai, C-reaktyvaus baltymo, seromucoid, kai globulinas ir imunoglobulinai.
 •   

 • Rentgeno spindulių. Identifikuoja visa kaulų deformacija, iš osteophytes buvimas (outgrowths kylančių deformacijos kaulų metu), pakitimai Dabei. BET: iš minkštųjų audinių būklė yra neįmanoma apskaičiuoti, todėl darytina išvada, kad bendra gali būti ne tik rentgeno
 • !

Be to, priklausomai nuo gydytojo nuomone, gali būti skiriamas:

    

 1. magnetinio rezonanso (MRI). Šis tyrimas suteikia pilną vaizdą apie sąnario būklę, bet: dažnai dėl nepakankamo mokymo gydytojų, kuri užsiima dekodavimo, klaidų.
 2.   

 3. Kompiuterinės tomografijos. Šis metodas taikomas tuo atveju, jei sutriktų MRT.
 4.   

 5. JAV Jungtinis. Kaip MRT gali matyti minkštųjų audinių būklė: kremzlės retinimas, keičia į sinovijos skysčio menisko žalą, bet: iš duomenų aiškinimas gali būti neteisinga,.

MR pranašumas CT, kad minkštųjų audinių vaizdo kontrastas ir informatyvesnis, ir gauti vaizdus iš bet plokštumoje galima gauti nekeičiant paciento padėtį.

Tai gali būti desigChen “atranka sąnario (sinovijos) skystisspalvos ir skaidrumo analizę.

Pasak tyrimo rezultatus, gydytojas patvirtinti diagnozę ir gydymo režimas sudarys pasirinkite teisingą vaistus ir nustatyti galimą datą pakartotinio nagrinėjimo.

Skaudantys kelio – kuris gydytojas pasikonsultuoti

?

Kiekvieną dieną asmuo atlieka neįtikėtinas skaičius judėjimų rankų, kojų, galvos, iš pasivaikščiojimo aikštelė. Štai kodėl mūsų kojos jaučiasi sunkius krovinius, dažnai linkę į traumas.

Labai dažnai gydytojo kabinete yra pacientai skundžiasi, kad skauda kelį, o ne žinoti, ką daryti tokiose situacijose, kurios pradėti gydymą, gali kreiptis į bet daktaras. Kelio traumos dažnai veikiami nei kitų sąnarių. Susijęs su tokiomis statistikos su kelio struktūros sudėtingumas, dažnai Falls, kurioje jis kenčia pirmiausia.

kelio

struktūra

Labai svarbu žinoti! Gydytojai šoko: “Efektyvus ir prieinamos priemonė sąnarių skausmas egzistuoja. »Skaityti daugiau.

kelio sąnario – didžiausia žmogaus organizmui. Jis jungia tris kaulus šlaunikaulį ir blauzdikaulį du (mažų ir didelių). Siekiant sušvelninti smūgius į lenkimo / pratęsimo, amortizacijos, sumažinti apkrovą stuburo, mažinant trinties jėga tarp bendrų kaulai kremzlės sluoksnį, formos kaip pusmėnulis ir tenka “menisko” NAME. Kaulai yra sujungti sąnarių, prijungtomis prie susijusių raumenų, sausgyslių, raiščių, kuriems taikomos girnelės – jie padeda koją, kai ji yra išlenktas. Visi sandūroje komponentai yra lygiavertis jautrūs žalos.

priežastis Kelio skausmas

Kai keliai skauda, ​​gyvenimas tikrai neatrodo puikus. Dažnai tampa sekina skausmas charakterį: nesiliaujame, dieną ar naktį, ir jei vartojate skausmą malšinančius vaistus ir padėti, tada trumpai.

Skausmas kelio sąnario, gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įvairiais būdais ji gali pasireikšti, P.azlichen ir jos pobūdis.

Bendra sukelia skausmo kelio sąnario:

    

 • Per didelė apkrova ant kelio;
 •   

 • mechaninių pažeidimų (traumos, sumušimų, lūžių, įtrūkimų);
 •   

 • uždegiminės ligos (artritas, artritas);
 •   

 • suplėšyti menisko;
 •   

 • užpakalinės rago medialinio menisko plyšimo;
 •   

 • deformacija sąnario.

Jei mes iš karto skambėti ir kreiptis į gydytoją? Iki jums, bet tai geriau neatidėlioti vizito. Ir kas yra specialistas kreiptis, jei skauda kelio sąnarius, mes suprasti daugiau.

Kas simptomai turėtų atkreipti dėmesį

Yra laikai, kai į kelio sąnario skausmas atsiranda epizodiškai. Grėsmė sveikatai ji nustatė nepatogumų per daug. Už savo trumpą išvaizdos priežastys gali būti nemalonus laikysena, per trumpas drabužiai. Tokiais atvejais būtina pašalinti nepatogumus ir kurį laiką stebėti. Jei jausmas negrąžinamas, galite kvėpuoti su palengvėjimu atsidusti.

Kartais, yra požymių, kad tai yra neįmanoma atkreipti dėmesį.

    

 1. Skausmas reguliariai įvyksta dienos pabaigoje.
 2.   

 3. pasirodo lenkimo ar pratęsti kelio, atlankos, ėjimo, bėgimo, poilsio.
 4.   

 5. buvo sutrikdytas motorinius gebėjimus.
 6.   

 7. Yra patinimas, paraudimas, kelio karštas liesti.
 8.   

 9. bendrus matomus ataugų yra deformacija, patinimas, išsipūtimas.
 10.   

 11. Yra kūno temperatūra, šaltkrėtis arba karščiavimas didėja.
 12.   

 13. Prieš pradėjo skaudėti sąnarių, buvo gautas žalos.

Net “Running” Bendros problemos gali būti gydomi namuose! Tik nepamirškite laiko per dieną jį tepinėlis.

Jei ten buvo bent vienas simptomas sąrašo, reikia nedelsiant pasikonsultuoti su gydytoju, kad pradėti gydymą.

Ir į kelio

skausmo pobūdis

skausmas gali būti skirtingo pobūdžio, trukmės, dažnumo išvaizdą, atsirasti pagal tam tikro momentožodžiai. Apie tai, kaip jis pasireiškia, priklausys nuo diagnozės ir gydymo.

Iki bylos pobūdį:

    

 1. lenkimo ar pratęsti kelio sąnario.
 2.   

 3. Sėdėdami ant jo haunches.
 4.   

 5. poilsio.
 6.   

 7. Tik per staigių judesių: kai jums peršokti, paleisti.

Kas gali būti pridedama:

    

 • Lumbago arba pulsacija;
 •   

 • krizė į kelio sąnario;
 •   

 • dilgčiojimas, tirpimas;
 •   

 • melsva odos;
 •   

 • didelė hematoma;
 •   

 • vidinio arba išorinio kraujavimas.

Kokios specialistų gydyti

Jei skauda kelio sąnarį, nesvarbu, kokiomis sąlygomis yra skausmas (į lenkimo, o pėsčiomis ar poilsio metu). Ji turėtų nedelsiant kreiptis į gydytoją, kuris paskirs gydymą pagal diagnozę.

Kas bus išgydyti gerklės kelio sąnarį, yra nustatomas pagal tai, kas buvo diskomforto priežastis. Dažniausiai klausimų, susijusių su priežiūros šie gydytojai:

santrauka

diskomfortas, krizė kelius į lenkimo ir pratęsimas – ne nekenksmingas simptomas, kuris gali būti ignoruojami. Nuo kelio sąnario – labiausiai juda ir skausmingą vietą žmogaus kūne, ir su sugadinta kelio vargu ar pavyks visiškai gyventi, jums neturėtų atidėti gydymą. Dėl klausimo, į kurį gydytojas turėtų kreiptis, jei skauda kelio į lenkimo ir pratęsimo, vaikščioti laiptais ar ramybės būsenoje, atsakymas gali būti: siekti pirmas geriausias terapeutas. Jis bus suprasti jų priežastis, diagnozė ir paskirti gydymą arba pats, arba suteikti ją kitiems padaryti profesionalai gerai išmanantis sąnarių patologijoms.

Jei ten buvo sindromas spontaniškai stora drabužius dėvint batus, arba dėl to, kad pasukti liemenį, bet buvo taip greitai, kaip buvo tada jokios priežasties nerimauti. Jei skausmas atsiradoayut kai lenkimo arba ištiesinimo kelio, arba, dar blogiau, ramybės – tai uždegimas audinių ir raiščių ženklas. Šiuo atveju, negali apsieiti be visu gydymo.

Kaip pamiršti apie sąnarių skausmas?

    
 • Sąnarių skausmas riboja savo judesius ir pasitenkinimą gyvenimu …
 •   

 • Ar jūs susirūpinęs dėl diskomforto, nukentėjo ir sistemingai skausmas … “
 •   

 • Galbūt bandė narkotikų krūva, kremai ir tepalai …
 •   

 • Bet sprendžiant iš to, kad jūs skaitote šias eilutes – ne per daug jie padėjo jums …

Bet ortopedijos Valentinas Dikul teigia, kad tikrai veiksminga priemonė sąnarių skausmas ten! Skaityti daugiau >>>

Į kurią gydytojas prašyti skausmas kelio

Modernus vyras, užimtas darbe, šeimos bylose, šeimos problemų dažnai ignoruoja smulkius negalavimus ir neskuba pas gydytoją. Tai ne apie aplaidumo, o elementarios laiko stokos ar trūksta galimybe padaryti su specialistu paskyrimą, pavyzdžiui, gyventojų mažose gyvenvietėse. Jei skauda kelio, į paskaitas yra po ranka priemonė – vaistinė tepalai ir liaudies vaistai.

Kartais šie veiksmai padės sustabdyti į kelio skausmą, ji išnyks. Tačiau didžiąją laiko dalį per ten vėl, tada reikia skubiai spręsti problemą – kreiptis į ką gydytojas, jei skauda kelius ir medicinos arba liaudies gynimo nebėra padėti? Skausmas kelio sąnario gali būti fiziologinės arba patologinės.

Tai ne visada rimta sąnarių ligos simptomas. Bet net banali sumušimas gali būti postūmis į uždegimo vystymąsi, sukelia sunkių komplikacijų ir galiausiai sukelti negalią. Norėdami to išvengti, rekomenduojame laiku konsultuotis dėl kompetentingos pagalbos į gydytoją. Kam ji turėtų užsirašyti, jei susirūpinęs skausmo kelio?

Patarimas: jei jūsų klinika paskyrimo specialistai yra ribotas ir esate visiškai lenktynėseTerian, ką gydytojas eiti, jei nerimauja aštriu skausmu kelio, padaryti su terapeutas paskyrimą. Paprastai, bendros specializacijos gydytojas žino, kaip sustabdyti skausmą ir suteikti pirmąją pagalbą. Be to, jis yra tikrai pasakys, ką klinika tai geriau kreiptis į jūsų atveju ir kur artimiausias yra.

Kai man reikia pasikonsultuoti su gydytoju

Jei gerklės kojos ir keliai, vyras ne iš karto skubėti užsirašyti pas gydytoją, net jei klinika yra tik per gatvę nuo namų. Pirmasis Dauguma pabandyti susidoroti savarankiškai, savadarbių priemonių. Jei skausmas yra fiziologinė gamtoje, sukelia banalus nuovargis ar hipotermija, tai gali būti pakankamai. Bet yra daug simptomų skaičius, rodo, kad reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pirmiausia, kvalifikuotas specialistas reikalauja bet kuris iš kelio traumos. Žala gali atsirasti, kai kritimo, susidūrimo, nelaimingą atsitikimą. Pagrindiniai simptomai, šiuo atveju:

    

 • aštrus, aštrus skausmas;
 •   

 • sunkus sąnarių patinimas, paraudimas;
 •   

 • hematoma formavimas – išbrinkintoje mėlynė;
 •   

 • bendra deformacija – perstūmimą atskirų elementų dislokacijų, iškyša kaulo lūžio, ir tt.

atvejis traumos turėtų užtikrinti, kad pažeistas sąnarys visiško poilsio su padangomis arba tvarsčiai padeda padaryti šalta. Transporto nukentėjusioji į ligoninę, rekomenduojama kuo greičiau.

Jei į sąnarių sąnarių bothered ilgą laiką, su įvairaus dažnio ir sunkumo, signalas, kad šis vizitas atbaidyti skausmas nebėra, yra šie simptomai:

    

 • sunkus sąnarių tinimas;
 •   

 • deformacija, formavimas cistos ir auglių žemiau kelio arba virš girnelės;
 •   

 • aštrus apribojimas mobilumo – į lenkimo ir pratęsimo atsiranda nepakeliamas skausmas išgirdo krizė;
 •   

 • padidėjusi kūno temperatūra;
 • jautrumas praradimas galūnių nuo iki kelių ir pėdų;
 •   

 • nesugebėjimas remtis galūnių.

Jei ką gydytojas eiti su blogų kelių, priklauso nuo ligos priežasties. Bet yra problema, kad pacientas negali savarankiškai nustatyti jos ir todėl sunku pasirinkti tinkamą specialistą.

Pati skausmas yra ne gydoma liga. Skausmo sindromas – tik iš ligos simptomas. Svarbu tiksliai nustatyti, kur yra pasirinkti veiksmingą gydymą. Kad būtų galima dažnai prijungti tik keletą specialistų.

Kokiu ekspertas eiti

medicinos, nėra gydytojas, kuris gydo specialiai sąnarių patologija, lydi skausmas. Bendros problemos dalyvauja įvairių specialistų skaičius. Taip yra dėl to, kad patologija dažniausiai daro įtaką ne tik sąnarius, bet ir aplinkinių audinių. Žmogaus organizme, viskas yra tarpusavyje susiję, dažnai skauda sąnarį, ir priežastis yra dėl visiškai skirtingų kūno dalies pažeidimų. Priešingai, problemų, susijusių su kaulų ir raumenų sistemos gali sukelti disfunkcija kitomis sistemomis.

Pavyzdžiui: pacientams, sergantiems cukriniu diabetu dažnai atsiranda komplikacijų, tokių kaip diabetinės pėdos. Tai vadinama periferinių kraujagyslių nepakanka galios apatinių galūnių, pokyčiai kraujo sudėtį, sustingusi. Kaip rezultatas, audiniai pradeda atrofija, kuris yra lydimas didelio skausmo ir apribojimo sąnarių judrumą. Bet problema yra ne bendras, o iš endokrininės sistemos organų nepakankamumas. Todėl, norint išgydyti šią problemą gali tik endokrinologas. Taigi, sužinoti, kurie gydytojai gydyti kelio sąnario ir tarp jų specializacijų skirtumą.

Jūsų šeimos gydytojas – pirmasis specialistas, kuriam turėtų užsirašyti, jei pastebėjote, kad jūsų kelio pradėjo žlugti. Skaudančių “Oras”, naktį, aštrus, blogiau po fizinio krūvio ar, kylančios išNIEMANN laiptų – visi artrito simptomai, arba iš besivystančių artritas.

terapeutas nenagrinėja šių patologijų gydymui. Bet kreiptis į jį vis dar turite bent atgauti iš medicininių įrašų lėtinių ligų, traumų ir operacijų, ir kita informacija, kuri bus reikalinga specialisto tikslią diagnozę duomenis. Be to, gydytojas atliks šią operaciją:

    

 • ištirs paciento ir daryti išvadas apie dabartinę būklę;
 •   

 • Kreipimosi dėl klinikinių bandymų šlapime ir kraujyje – jie bus reikalingi bet kokiu atveju;
 •   

 • greitai apie skundų paciento, kurioje Tarnyba turi geriau registruotis medicininės priežiūros pagrindas.

Taip pat gydytojas apie bandymų rezultatus parodys pacientą, kad jis gali daryti dabar, siekiant palengvinti būklę. Gydytojo išrašyti analgetikų ir antipiretikai, priskirti medicinos dietos kompetencija, rekomenduojame fizioterapijos kursą.

Visi šie darbai yra įtraukti į išsamų gydymo sąnarių patologijoms. Tiesą sakant, siauras specialistas tik patvirtina įtarimus rezultatus pradinio vertinimo ir diagnostikos komplemento paskirtas gydymas. Jeigu byla yra sudėtinga ir gydytojo rekomendacijos nebus pakankamai, siauras specialistas siųsti pacientą išsamesnio tyrimo, gali nuspręsti dėl leidimo.

chirurgas gydo ne tik kaulų ir sąnarių, bet ir aplinkinių minkštųjų audinių. Jo specialybė:

    

 • lūžiai, išnirimai ir kitos bendros traumos;
 •   

 • uždegimas sąnarių sąnarių ūmus arba lėtinis žinoma;
 •   

 • audinių nekrozė.

Suprantama, kad chirurgas užsiima tik audinių pažeidimas tiesiogiai gydymą. Jei patologinė procesas vyktų pagal kraujotakos sutrikimų, nervų uždegimas, odos išbėrimas, ji bus prijungti prie kitų specialistų – ANGIOžurnale, dermatologas, infekcinės ligos.

Šis daktaras susijęs su problemų su kraujagyslėmis ir kraujotaką. Angiologija chirurgas padės tuo atveju, jei į bendrą skausmo priežastis – venų varikozė, trombozė ir kitų kraujagyslių ligų. Jų plėtra rodo tokie simptomai:

    

 • voratinklinių venų ir voratinklinių venų ant kojų;
 •   

 • išreikštas, sutinsta venų raudonos arba violetinės atspalvį;
 •   

 • mėšlungis, apribojimas mobilumo apatinių galūnių;
 •   

 • naktinės skausmas;
 •   

 • parezės, iš “adatos” kojų odos pojūtis;
 •   

 • greitai kojos nuovargis;
 •   

 • odos sandarikliai ir minkštųjų audinių.

Angiology gali paskirti papildomas patikrinimas ir nustatyti antikoaguliantus – priemones retinimo kraują, normalizuoja kraujotaką, stiprina kraujagysles. Ji taip pat ištaiso paciento mitybą ir, jei reikia, spręs dėl operacijos. Geras efektas suteikia kleroterapiya: talpyklose pristatė specialų medžiaga, kuri sulimpa, jų sieneles ir neleidžia patologinę plėtrą.

Reumatologas

Šis asmuo užsiima mokslinių tyrimų ir gydymo patologijų jungiamojo audinio – šio sąnario kremzlės, raiščių ir sausgyslių. Dažniausiai tai artritas ir artrozė įvairių formų. Tokie ligos gali būti įgimta arba įgyta, iškilo savarankiškai po sužeidimo arba dėl su amžiumi susijusių pokyčių ar nuo kitų ligų. Į reumatologo apdoroto įtariai pavojingų sisteminė liga, tokia kaip reumatoidinis artritas.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Reumatoidinis artritas yra autoimuninė charakteris, gydyti jis tik NVNU neturi prasmės. NVNU padės su ūmaus artrito skausmui malšinti, temperatūros, tinimu sąnario. Bet tikroji priežastis ligos – gedimas imuninės sistemos, kuri pradeda suvokti kremzlės audinį kaip svetimkūnio ir Unicovtozha juos – šie vaistai nepašalina. Reumatoidinis artritas reikalinga išsami ir ilgalaikį, dažnai visą gyvenimą trunkantį gydymą.

Taigi, reumatologas laikys simptomus, kad nerimauti pacientą – skausmas, patinimas, riboto mobilumo ir pašalinti priežastį, kad provokuoja jų – disfunkcija imuninę sistemą. Be to, jei reikia, gydytojas nuspręs, ar operacijos.

Ortopedijos Traumų

Jei jūsų sąnariai skauda, ​​Tvist, apriboti fizinę veiklą paciento, terapeuto, daugeliu atvejų rekomenduojama taikyti jį į šį siaurą specialistas. Ką ji elgiasi:

    

 • bet skeleto traumos, raiščių, ir tt ;.
 •   

 • defektams artrozė;
 •   

 • osteochondrozė;
 •   

 • plokščia;
 •   

 • skoliozė.

kreiptis į gydytoją-otrtopedu prasminga po apsilankymo terapeutas ir gauti pirminę analizę rezultatais. Kas bus siauras Ekspertas:

    
 1. Atlikti apžiūrą pacientui.
 2.   

 3. į paciento rentgeno, ultragarso arba kompiuterinę tomografiją dešinėje.
 4.   

 5. iš gydymo kurso sudėtis sumažinti sąnarių skausmą ir atstatyti mobilumą. Dažniausiai naudojamas nesteroidinis priešuždegiminių agentų, hormonų preparatai, įvairių tepalų ir geliai vietiniam vartojimui, fizioterapija.
 6.   

 7. parodys terapinių pratimų, kurie taip pat padės atsikratyti skausmo ir atkurti fizinę veiklą vykdyti.
 8.   

 9. Jei Jums reikia padėti pasirinkti ortopedinis įrenginys ir pasakys, kaip juos naudoti tinkamai.

Jei patologija yra pradėtas, paciento būklė sunki, chirurgas ortopedas atliks operaciją. Tai gali būti artroskopija, klubo sąnario pakeitimo – priklauso nuo ligos ir atskirų pacientų charakteristikų sudėtingumo. Podiatrai retai veikti vieni. Nuo naikinimo ir deformacija sąnarių paprastai reiškia kraujagyslių pažeidimus, minkštųjų audinių, dažnai taiapdorojimo procesas jungia Angiology, neurologas, endokrinologas. Kartu jie apibrėžti optimalus gydymo strategiją ir prireikus ją koreguoti.

Kręgarz

Dėl pavadinimo, jūs galite atspėti, ką šį specialistą. “Manualshchiku”, kaip jie vadina jį žmonių, savo rankomis išgydyti įvairias sąnario patologijai. Dažnai kreiptis į jį, jei problemų su stuburo. Bet jo kelio skausmas, kad gydytojas taip pat bus naudinga, nes problema su vienu sąnarių artikuliacijos kažkaip apmąstyti kitų būklę, taip pat.

chiropractic – pakankamai sunku veikimo metodu. Ji turi kontraindikacijų skaičių – pavyzdžiui, ūminis uždegimas, pus išsidėstymą, pooperaciniu laikotarpiu. Kitais atvejais pacientai patiria palengvėjimą po pirmosios sesijos. Manipuliacija Chiropractor primena masažą. Bet skirtumas yra labai didelis. Specialistė kneads ir stimuliuoja tam tikrus taškus paciento kūno, todėl, kad ne tik atsižvelgiama į perkeltųjų, deformuoti bendrų elementų vietą, bet ir atkurti savo valdžią.

Tai neįmanoma sąnarių skausmas iš karto eiti į Kręgarz ir pradėti procedūras. Jūs pirmiausia turėtų praeiti testus, rentgeno spindulių arba ultragarso, kreipkitės į gydytoją. Visa tai yra būtina siekiant išvengti galimų kontraindikacijų ir tiksliai problemines sritis. Nežinodamas, kur pažeidimas lokalizuojasi, rankinis terapeutas negalės paveikti ją. Be to, “manualshchiku” nepadės, jei sąnarių liga perėjo pažengęs, sąnariai yra smarkiai apgadinta, deformuoti arba ankilozės įvyko.

Santrauka: Jei ten buvo kelio traumos ir dažnai susirūpinęs skausmo kelio sąnario, riboto mobilumo, nereikia atidėlioti vizitą pas gydytoją. Pirmiausia būtina kreiptis į terapeutas. Jis klausėsi paciento skundus, juos registruoja, duoti nurodymus, kad standartinių kraujo ir šlapimo mėginių ir Rekomenduokiteakomu specialistas yra geriau spręsti situaciją. Priklausomai nuo aptikto patologijos tirpale gali užsiimti chirurgas, Angiology, neurologas, ortopedas, Kręgarz, reumatologo. Dažnai už visą gydymą reikia konsultuotis su dviejų ar trijų ekspertų. Jei liga nustatoma autoimuninė arba yra nurodyta chirurgija, reikės papildomą dalį kardiologas, anesteziloga gali endokrinologas, alergologo, ir infekcinių ligų.

, kad tai, ką gydytojas, jei skausmas už kelio

Kelio sąnarys yra didžiausias mūsų kūno ir turi sudėtingą struktūrą, ir skauda jam kelį gali dėl įvairių priežasčių. Iš sveikatos priežiūros specialistas, pasirinkimas priklauso nuo veiksnių, sukeliančių diskomfortą. ir išsiaiškinti, ką gydytoju, jei skausmas žemiau kelio, tai yra įmanoma tik tada, kai diagnostikos procedūrų.

Kam eiti į pirmąją vietą

Jei sergate sunkia ligos simptomai aplankyti ortopedines ir traumos chirurgui ar reumatologo. Operacija gali būti būtina ypatingais atvejais.

Kaip atsargumo priemonė, su nedideliais negalavimais, gydytojas gali paskirti kineziterapijos, manualinė terapija, arba masažas profesionalus gydytojas. Arba tiesiog rekomenduojame kreiptis tepalas sąnarių skausmas, o kartais ir gerti antibiotikų kursą.

Svarbiausia apie skausmą už kelio

    
 1. Apžiūrėkite ir zondai skausminga plotas.
 2.   

 3. Siunčia atlikti pilną kraujo.
 4.   

 5. nukreipiami į rentgeno, ultragarso, arba tikrinami dėl Doplerio vieneto.
 6.   

 7. Pagal diagnostikos nustatyta gydomas arba operacijos rezultatų.

skausmas už kelio priešais sukelia tokius pažeidimus:

    

 • silpnas raumuo galvutė (dėl kurių suminkštinti arba deformuotis kneecaps);
 •   

 • girnelė mobilumas (gali perkelti);
 •   

 • sausgyslių uždegimas (tendinitas).

Tai yra rezultatas:

    

 • pernelyg raumenų apkrova;
 •   

 • patempimų;
 •   

 • uždegimas (tarpas) iš meniskų;
 •   

 • kelio sausgyslių sužalojimas;
 •   

 • artritas ir artrozė;
 •   

 • bendri patempimų;
 •   

 • išnirimų (lūžis) girnelės.

skausmas už kelio yra vadinamas atgal:

    

 • sausgyslių pažeidimas;
 •   

 • kamienai ir patempimų;
 •   

 • uždegimas limfmazgių;
 •   

 • pažeidimas nervų funkcijas;
 •   

 • auglių kremzlės.

skausmas sąnario dėl kelių viduje rodo, įvairių ligų:

    

 • venų išsiplėtimas su kraujo sąstovio;
 •   

 • osteochondrozė apatinės stuburo;
 •   

 • žalos raiščių ir sausgyslių;
 •   

 • Bekker anketa cista;
 •   

 • menisko cistos;
 •   

 • podkolenkovy abscesai.

Jei skauda kojų žemiau kelių į tai, ką gydytojas adresą jau neturėtų manau, kad tai yra būtina, kad jis skuba “! Ignoruojant ligos sukelia sunkų pasekmių. Dažnai, nes iš patologija išsivysto pūlingos procesą. Ir jei jūs atidėti gydymą, galite gauti iki to reikiamo kelio sąnario pakeitimo.

Kodėl skauda kojas po savo kelio atsilieka

Diskomfortą ir skausmas žemiau kelio iš paskos gali sukelti įvairias ligas. Skausmas gali būti skirtingi:

    

 • traukiant;
 •   

 • skausmai;
 •   

 • skaudančių su tirpimas ir pan.

Skausmo intensyvumas priklauso nuo ligos tipo.

Bendra priežastis kojų skausmas po kelių yra artritas.liga lydi skausmas už kelio kaip nugaros ir priekio. Be to, ten yra patinimas skysčio viduje į skausmo lokalizaciją vietoje.

Venų varikozė taip pat gali sukelti skausmą pagal kelio iš paskos, nes šioje vietoje yra jų išsipūtimas ant paviršiaus.

Kepimo cistos irs su lėtinių formų artrito vieta. Lydimas skysčių rinkimo pagal kelio atgal ir stiprus skausmas visose krovinį tipų. Be to, skausmas už kelio gali sukelti:

    

 1. raiščių plyšimo,, meniskams.
 2.   

 3. uždegimas sausgyslių (sausgyslių, tendovaginitą, bursito,).
 4.   

 5. Padidinto limfmazgių žemiau kelio iš paskos (lymphostasis).

Su diagnostikos tai yra geriau ne nedelsiant, atsiradus pirmiesiems problemų turėtų pasikonsultuoti su gydytoju. Kuo anksčiau specialistas išsiaiškinti, kodėl skausmas kojos pagal kelio iš paskos, tuo sėkmingesnis gydymas bus. Laiku apsilankymas daugeliu atvejų specialistas išvengti chirurginės intervencijos.

Kas elgiasi kelio skausmas

Kiekvieną dieną asmuo atlieka daugybė judėjimų apatinių galūnių, todėl nenuostabu, kad po kurio laiko gali atsirasti stiprus skausmas ir kelio. Atsižvelgiant į tai, sustiprintas gyvenimo tempas, daugeliui žmonių, kurie patirtis skausmas apatinių galūnių, retai išdrįsta lankytis pas gydytoją. Be to, dauguma jų nereikia eiti pas specialistą dėl tos priežasties, kad jie nežino, kas skambinti. Taigi, kokios gydytojas gydo skausmą kelio? Šiandien, mes stengiamės atsakyti į šį klausimą.

Ligos kojų sąnariai veikiami įvairaus amžiaus žmonėms. Ši problema kyla iš to, kad apatinių galūnių būtina išlaikyti asmens svorį į save. Kojų sąnariai yra atsakingas ne tik už erdvėje judėjimo, bet ir stabilumo, ir jei pacientas buvo antsvorio, garantuojama ligų vystymasis.
Yra klubų, kulkšnies ir kelio sąnarius. Deja, labiausiai tikėtina, kad sukurti liga – kelio sąnario, nes jos padengia smūgis.

Jei pacientas neturi žinoti, kuris gydytojas pasikonsultuoti su sunkia skausmo kelio, pirmas dalykas, ką jums reikia atkreipti dėmesį į simptomus. Už kelio sąnario pažeidimai būdinga tokių simptomų:

    

 • Jei Jūsų kelio taip, kad pacientas negali atvykti į pėdos;
 •   

 • girnelės pastebėjo matomas patinimas ar paburkimą;
 •   

 • pilnas apribojimas judėjimo;
 •   

 • kelio sąnario yra stebimas kraujosruvos;
 •   

 • atvirų žaizdų buvimas;
 •   

 • Ryte yra kai kojos judėjimo metu standumas;
 •   

 • krizė į kelio, kai vaikščioti ar lipant laiptais;
 •   

 • aštrus skausmas per pritūpimai ant jo haunches.

priežastis skausmo

kiek gerklės kelio ir išspręsti šią problemą, kreiptis į bet gydytojas, pirmas dalykas, ką jums reikia nustatyti skausmo etiologiją. Pagrindinės priežastys, kurios gali sukelti skausmą kelio sąnario:

Jei kelio pradeda skauda, ​​pacientas gali ne visada prisiminti, kokios problemos prisidėjo prie ligos vystymosi. Tai dažnai sukelia zapuskaniya liga. Jei pacientas neturi žinoti, kuris gydytojas gydo savo kelio, jūs galite kreiptis į terapeutą, kuris vėliau nukreipiamas į teisingą specialistas.

Kas kontakto

Jei skauda kelio sąnarius, ir pacientas negali toleruoti skausmą, greitosios pagalbos iškvietimas reikia. Avarinės gydytojai skubiai gabenama pacientą į ligoninę, kur jis bus teisingai diagnozuoti ir gydyti.
sergantis žmogus tam tikrais atvejais galėtų savarankiškai eiti į kliniką. Tai gali kreiptis į tokių ekspertų patarimus:

traumų

Šis daktaras susijęs su visų traumų ir sumušimų, patalpas ir kelio sąnario ligų rūšių. Jis buvo gydyti sausgyslę ir raiščių įtampą, patempimų ar lūžių. Jei klinika nėra tinkamas specialistas, registratūros visada galės kreiptis pacientui chirurgas, kuris yra to paties profilio specialistas, taip pat traumos. Pagrindinė kryptis chirurgas ir traumatologo – operacinis CHsistemingai pažeisti galūnių.

Reumatologas

specialistas gydo sąnarių ir jungiamojo audinių apatinių galūnių. , Skirtas ligų, susijusių su degeneracinių pokyčių galūnių, naudojamų hormoninių vaistų gydymui, leidžianti sulėtinti ligos progresavimą.

Savigyna

kineziterapeutas užsiima atkūrimo bendrą funkcija. Jo patarimas yra reikalinga apatinių galūnių gydymo. Su reabilitacijos pagalba būtų greitas ir neskausmingas pacientui. Gydymas susideda iš fizinių pratimų, skirtų atkurti pažeistą galūnę rinkinys.

Infektsionist

Dažnai kelio skausmas gali sukelti infekcinių ligų, tokių kaip reaktyvusis artritas. Liga gali būti sukėlė tuberkuliozė, sepsis, hepatito B ir C, raudonukės, ir kita.

neurologas

Taip pat naudinga konsultacijų neurologas. Šis asmuo užsiima gydymo nervinių galūnėlių. žemiau kelio skausmas gali būti priežastis įstrigti arba uždegiminis procesas vyksta pakinklio nervo.

masažai padeda greitai atsigauti po traumos arba išnirimas. Nepamirškite, kad masažas terapija kartu su šyla tepalai, tokiu būdu mažinant skausmą su apatinių galūnių traumų.

Diagnostika

Prieš paskirs gydymą, gydytojas leis tinkamą diagnozę, leidžianti nustatyti, pobūdį ir sudėtingumą ligos. Dėl diagnozė gali būti skiriamas:

gydymas skausmas kelio priklauso nuo ligą. Jei pacientas patiria didelį skausmą, tai netrukdo gerti žinutę anestetikų narkotikų. Tačiau uolus su skausmą malšinančių vaistų vartojimo nėra būtina, nes yra didelė tikimybė priprasti prie jo.

Dauguma kelio ligų gydytų bendra struktūra:

    

 • paskyrimo chondroprotectors kadgalime atkurti kremzlę;
 •   

 • nesteroidinių priešuždegiminių vaistų naudojimo. Jų veiksmai yra skirta skausmo pašalinimo pacientui;
 •   

 • receptų, leidžianti sustiprinti paciento imuninę sistemą, todėl išgydyti yra daug greičiau ir efektyviau;
 •   

 • fizioterapija ir masažo procedūros, leisti pacientui atgauti greičiau;
 •   

 • Jei pacientas turi antsvorio, tai netrukdo jam nusimesti, todėl specializuotų numato dieta.

kelio Gydymo metu neturėtų būti pamirštas liaudies gynimo. Tai apima losjonai su infuzijų žolelių ar parafino losjonų.
Jei turite gerklės kelio blogai, ir jūs neturite žinoti, ką gydytojas eiti, pirmas dalykas, kurį reikia aplankyti terapeutas ar traumatologo. Šie ekspertai atliks tinkamą diagnozę, tada išvyko į profilis gydytoją, kuris bus užsiima tolesniam gydymui.

Jei skauda mano kelius, tada kokiu gydytoju? ​​

kelio skausmas yra dažna priežastis Ieškau gydytoją. Jie rodomi vienas iš keturių žmonių per 55 metų. Tai nestebina, nes kelio sąnario atlieka remti funkcija, patiria visą kūną, ne tik svorį, bet ir lydintis stresas. Nors funkciškai jis yra stabilus pakankamai, bet su ilgesnei ekspozicijai ar atšiaurių mechaninis faktorius struktūrinių pažeidimų atsiranda sąnariams komponentus. Metabolinis ir su amžiumi susijusių pokyčių tik paspartinti kelio sąnario patologijos vystymąsi. Ir tada kyla klausimas: ką gydytojas adresą, kai tai geriau daryti ir kas yra gydymas

?

Kas galėčiau susisiekti?

Jei susirūpinęs skausmo kelio, tada eikite į gydytoją aiškiai reikia. Bet ką tiksliai, ne visi žino,. medicininės priežiūros paslaugų teikimas ligų, raumenų ir kaulų sistemos yra tvarkomi įvairių sričių specialistų, kurių profilis yra nustatomas pagal patologijos priežastis, Tačiau pradiniame etape, įskaitant diagnozė, dažnai atlieka bendrosios praktikos – gydytoją. Kad jis yra skirtas daugiausia, kai kelio skauda.

Jeigu jums reikia daugiau patarimų, tada daro reumatologą arba ortopedinė traumą. Tie patys ekspertai kviečiami į savo poliklinika, daro daugiau siaurus klausimus. Patikrinimas reumatologas yra parodyta tais atvejais, kai manoma, artritas, ir mechaninių pažeidimų arba traumos apsilankymas osteoartrito. Bet ateiti į šį gydytoju gali būti vienu metu, kol nėra įrodyta, kad problemų su savo kelio priežastis. Kartais tai net geriau, nes laiko sąnaudos sumažėja.

keliai gali skausmas dėl įvairių ligų. Todėl, pirmiausia turite pasitarti su savo šeimos gydytoju ar bendrosios praktikos gydytoją. Ir tai jau išsiuntė į kitą specialistą – reumatologo ar traumatologo

.

Kada pradėti gydymą?

Tikriausiai visi žino, kad bet liga yra lengviau gydyti, kai ji dar tik pradeda vystytis. Ir patologija kelio sąnario yra ne išimtis. Norėdami gauti maksimalų poveikį, reikia pasitarti su gydytoju ne pirmus simptomus. Kiekvienas žmogus gali suprasti, kai kelio yra kažkas negerai. Dažnai tai lydi ne tik skausmą, bet ir kitų funkcijų:

    

 • Nuovargis po fizinio krūvio.
 •   

 • sutrikti paspaudimų kelio.
 •   

 • riboto mobilumo.

Jei planuojate artrito vystymąsi, ten yra vietos uždegimo požymiai: patinimas, paraudimas, padidėjęs vietos temperatūrą. Ūminiai simptomai yra sunku nepastebėti, tačiau jis yra daug sudėtingesnis kovoti su lėtinėmis ligomis. Kadangi klinika vystosi palaipsniui, o pirmieji simptomai dažnai eiti nepastebimas. Tačiau bet kuriuo atveju, gydytojo konsultacija turėtų būti elgiamasi kaip įmanoma anksčiau. Gydymo prasideda po medicininės apžiūros ir papildomų obsl rezultatųedovaniya:

    

 • analizė kraujyje ir šlapime.
 •   

 • rentgeno sąnario.
 •   

 • ultragarso kelio.
 •   

 • tomografijos (MRT ar CT).

Tai rodo, kad Precede valymo priemonės. Daugiau informacijos galima gauti tiesiogiai per gydytojo patarimų.

Gydymas kelio sąnario ligos turėtų prasidėti ne pirmus simptomus. Laiku kreiptis į gydytoją ir išlaikęs atitinkamą egzaminą, galite būti tikri, kad vėliau gydymo efektyvumą.

Gydymo principai

Po diagnostikos priemonės pradėti gijimą. Jei jūsų keliai skauda, ​​terapinis procesas dalyvauja daug gydytojų. Viskas priklauso nuo naudojamo metodo. Visada naudokite integruotą požiūrį, kuris yra ne tik simptomų šalinimą ir veikti priežastis ir mechanizmus ligos vystymąsi. Todėl gydymas kelio skausmas apima:

    

 • ortopediniai korekcija.
 •   

 • narkotikų terapija,.
 •   

 • Fizioterapija.
 •   

 • terapinis vykdyti.
 •   

 • Masažas.
 •   

 • operacija.

Kiekvienas metodas turi savo charakteristikas ir reikalauja kvalifikuotų taikymą. Todėl, jums reikia gydyti savo kelio iš patyrusių specialistų.

Ortopedijos korekcija

“Nepriklausomai nuo skausmo priežastis, pirmiausia reikia numatyti poilsio sąnarį. Ūmaus artrito atveju yra ypač svarbu. Fiksuoto su kelio ortozės ar net taikyti gipso tvarsčiu. Siekiant sumažinti apkrovą, rekomenduojama naudoti cukranendrių. ūmios fazės ligos, o taip pat po to, kai chirurginės korekcijos metu ortopediniai intervencijos reikalaujama. Tai svarbu prisiminti, kalbant apie prevenciją.

terapija

Narkotikų

Susieti Vaistai sąnario patologijai gali bet gydytojas profilis: terapeuto, reumatologas, traumatologas. Be to, narkotikų sąrašas tuo pačiu zabolevanii skirtingi specialistai yra ne daug skiriasi. Tai dėl to, kad įprastinio gydymo standartų naudojimo. Dažniausiai rekomenduojame vartojate šių vaistų:

    

 • Nesteroidiniai priešuždegiminiai (Dikloberl, Ksefokam, Nimesil).
 •   

 • Chondroprotectors (Teraflex, Mukosat).
 •   

 • Hormonai (metipred, Diprospan, Kenalog).

Kai infekcinės pobūdis uždegimas nebūtinai paskirti antibiotikų, ir sisteminės autoimuninės reakcijos reikalauja citotoksinių vaistų naudojimą. Pašalinus iš ūmių poveikių injekciniai formos narkotikų pakeičiamas su per burną arba vietiniam (tepalo, gelio, kremo).

Medicina indikuotinas gydymas bet sąnarių ligomis, tai yra atliekami griežtai laikantis ekspertų rekomendacijas.

Fizioterapija

Pašalinti ūmų ligos simptomus padės fizioterapeutas. Jis bus pasiimti pacientų optimalius procedūras, kad bus pagerinti kaulų ir sąnarių būklę. Su fiziniais metodais galima sumažinti skausmą ir uždegimą, stimuliuoja kraujotaką ir aktyvuoti biocheminių procesų paveiktų audinių. Paprastai nustatyti šias procedūras:

Jei pacientas turi kokių gretutinės ligos, tada naudokite tik tas fizioterapijos metodus, kurie neturi neigiamos įtakos jo.

Gydomoji mankšta

labai svarbi konservatorių gydymo kaulų ir raumenų patologija yra fizioterapija. Yra žinoma, kad sąnariai gali neveikti tinkamai be tinkamos apkrovos ir motorinio aktyvumo. Bet jei yra aštrus skausmas, tada gimnastika yra taikoma tik po pirminio sveikatos korekcijai. Pratimai kelio gydytojas LFK sukūrė ir turi būti atliekami pagal savo kontrolę. Pirma, jie buvo atliekami lengvųjų – gulėti ir sėdėti ir tada stovi ir blogėja. Bandymas pasiekti padidinti raumenų tonusą, ypač keturgalvio, kaipšiame stabilizuoja kelio sąnarį.

Jūs mankštinatės jūs turėtumėte vengti staigių judesių, kurie gali išprovokuoti skausmą. Šiuo atveju, gydytojas monitorių tiksli dozavimo krovinio.

Tarp konservatyvių intervencijų sąnarių skausmas Pažymėtina, masažas. Su rankiniu ekspozicijos pasiektą raumenų atsipalaidavimo ir padidėjęs kraujo srautas į audinius, kuris skatina traumų gijimą ir pagerinti variklio funkciją. Terapeutas naudoja šiuos klasikinius elementus:

Tuo pačiu metu ekspertas turi įtakos ne tik sąnarių regionas, bet ir ant šlaunies ir blauzdos. Pacientas yra patariama eiti per 7-12 sesijų, taip pat, kaip išmokti savarankiškai masažas, kuris gali būti atliekamas namuose.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Jei nėra tinkamo poveikis konservatyvių priemonių, turėtumėte kreiptis į chirurgus pagalbos.

Kai yra skausmas kelio, jums reikia greičiau kreipkitės į gydytoją. Nežinodamas, ką ekspertas kreiptis į, galite eiti į terapeutas, ir jis parodys ateities kryptis. Per gydymo kursą turės aplankyti fizioterapeutas, gydytojas mankštos terapija, masažo terapeutas. Ir ne, kad situaciją operacinio stalo, atsikratyti ligos yra geriau ankstyvosiose stadijose.

Lagranmasade