Kelio subluksacija

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. A kelio panirimas” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Dislokacija kelio

Turinys

Dislokacija kelio

kelio (kelio) srityje nerasta trijų rūšių išnirimų ar subluxations: blauzdikaulis, menisko ir girnelę. Patempimų blauzdų pilną (priekyje, gale ir pusę) – labai retas reiškinys. Lenkimo tik anteroposterior (Sagitāls) kryptimis, kelio negali anteroposterior kompensuoti galingas intrasąnarinių kryžminis raištis: priekinio kryžminio raiščio (. LIG cruciatum anterius), kuris eina nuo išorinio krumplio į intercondylar priekinės duobės blauzdikaulio (duobė intercondyloidea priekinės tibiae) ir kamienai, kuriose yra stipri lenkimo, ir užpakalinės kryžminis raištis (posterius lig. cruc.), kuri eina, vidaus krumplio į užpakalinę-viršutinio krašto iš blauzdikaulio ir kelio apsaugo nuo hiperekstenzija.

jėga, veikianti ant blauzdos nugaros arba tvirtesniam lenkimo, ašarojimas tik priekinis kryžminis raištis prasme. Užpakalinės kryžminis raištis tuo pačiu metu atpalaiduoja. Kartu su ilgomis šoninėmis raiščių ji turi bendrus galus viso išnirimo, suteikiant pirmyn panirimas. Jei su nuolatinių pastangų, po priekinis neveikia ir užpakalinės kryžminis raištis, paaiškėja visą dislokacija į priekį.

Kai jėga blauzdos priekyje, arba į hiperekstenzija kelio prasme yra įtempti ir neveikiančių užpakalinės kryžminis raištis. Poslinkis blauzdikaulio Gale priekinis kryžminis raištis ir atpalaiduoja, o likę sveiki, kartu su ilgą šoninę raiščio išlaiko visos dislokacijos Shin, formuojant užpakalinės panirimas. Atotrūkis tęsia priekinis kryžminis raištis jėga teikia visas dislokacija atgal.

Visas dislokacija iš blauzdikaulio pirmyn arba atgal, reikialabai didelis, ilgalaikių pastangų, kad turi nutraukti abi kryžminio raiščių.

Šoninis dislokacija iš blauzdikaulio reikalauja ne tik abiejų kryžminio raiščių spragą, bet tiek ilgai šoniniai raiščiai, ir ten yra dar mažiau.

Klinikinis vaizdas dislokacijos kelio (kelio) yra toks įprastas, kad yra diagnostikos sunkumai. Tačiau hemarthrosis ne sulaužyti vidines raiščių gali labai trukdyti teisingą diagnozę dislokacijos. Gausus kraujavimas aukščiau ir žemiau kelių gali būti įrodymas plyšimo dideliems laivams, kurie dažnai apsunkina visą dislokacija kelio (kelio).

sumažinimas dislokacijos kelio (kelio) yra padaryta gana lengvai – tempiant blauzdos ilgis Priešslėgio dėl išsikišusių galuose. Fiksacijos tvarstis užfiksuotas pratęsimo padėtyje 4-6 savaites ir tada masažuokite atidžiai aktyvių ir pasyvių judesių.

subluxations kelio

Daug daugiau išnirimas kelio (kelio) pastebėjo, priekinės ir užpakalinės panirimas. Subluxations remiasi atotrūkis tik viena ACL, priekyje arba galinis, ir yra pripažinta istorijos ir hemarthrosis, su atskyrimo priekinio kryžminio raiščio suteikia aštrų apčiuopa skausmą pagal girnelės raiščio (LIG patellae.) – nuo jo arešto svetainės viršutiniame epiphysis blauzdikaulio, ir užpakalinės kryžminis raištis plyšimas – į pakinklio duobės, tvirtinimo svetainę užpakalinės paviršiaus blauzdikaulio.

Yra subluxation blauzdikaulio pirmyn ir atgal, kuris yra vadinamas sindromas “stalčius” simptomas – nedidelis poslinkis blauzdikaulio ant šlaunies galuose. Tuo plyšimas priekinio kryžminio kelio raiščio, kai fiksuotas šlaunies ir pėdos, blauzdikaulis šiek tiek išlenktas abi tęsiasi keletą šlaunikaulis condyles į priekį, ir tuo galinio kryžminių raiščių plyšimas Shin Įtrauktas Gale su šlaunikaulio condyles. Pacientai išmokti patys tai padarė išplėsti ir įtraukimo į “dėžutė” tikslas”Eni: tvirtinimo koja ties lova arba kita koja pabaigoje, tempia su keliai šiek tiek sulankstytos raumenis, jie gamina iš blauzdikaulio condyles pirmyn arba atgal

judėjimą.

šviežiomis išnirimų yra traktuojami taip pat, kaip patempimų – normalioms įrengimo galuose su kelio tvarstis, kaip ištaisyti pratęsimo padėtyje 3-4 savaičių galūnę, po to masažo ir aktyvios ir pasyvios pratimų.

Ryšium su slidinėjimo, futbolas, inline riedučiais ir snieglentes subluxation kelio plėtros pradėjo rinktis dažniau. Lėtinis panirimas, dažnai pasikartojantis ir trukdyti vaikščioti, kartais šie pacientai turi veikti. Dėl plyšusi kryžminio raiščių atkūrimo pasiūlė plastinės chirurgijos skaičių, įskaitant artroskopinės naudojant minimaliai invazinė chirurgija iki endoskopinių metodus.

Nuo aparatūros metodų diagnozuojant kelio dislokacija gydytoju gali būti priskirtas ir atliekamas:

Sprains menisko

Sprains menisko, vidurinė daugiausia buvo laikomi prieš tai per dažnai. Šiuo metu su plačiai naudoti MRT kelio nustatė, kad dažniau nei išnirimo, yra pertrauka (lūžis) iš meniskų. Pusmėnulio formos meniskams pločio prie kapsulės, susijusias, ir išgaubti galai-su kryžminio raiščio, užkirsti kelią atsipalaidavimo pusę kelio (kelio). Išnirimas meniskų kaip lūžių pasitaiko dažniausiai rotacijos metu (rotacijos) kūno fiksuotu stotelėje. Grynasis išniro menisko sunku atskirti nuo trūkimo ar lūžis be MRT naudojimo kelio sąnario.

Dislokacija girnelė (girnelė)

išnirimas girnelės (girnelės) pageidautina pasitaikyti ir apatinių galūnių išorėje. Į šoninio (šoninio) dislokacija girnelei (girnelės) mechanizmo, pagrindiniai veiksniai yra daug: valgus pozicija iš apatinių galūnių, sumažinti intercondylar Fossa, sumažinti išorinį šlaunies krumplio ir girnelės plokštėjanti, elastingumasKapsulės ir laisvumas (nestabilumo) sąnario kapsulę, po ilgalaikio infekcijų. Šių veiksnių buvimas sukuria labai dažnas po pirmojo dislokacija girnelė (girnelės) nuolatinė dislokacija.

pakoreguokite girnelė išsinarinimas chaschechki procedūra atliekama pagal anestezijos su azoto oksido.

Iš girnelė (Patella) prieinamumas nukreipti jausmas leidžia lengvai pripažinimą savo pamainą. Net pirminis išnirimas girnelė (girnelės) yra pernelyg reta pamatyti ir sumažinti, t. Norėdami. Dažnai pats pacientas, stovi ant kojų ir pasilenkęs prie kelio, atpalaiduoja kvadratinių šlaunies raumenį (keturgalvio) ir patrinkite su kelio, tai sumažina girnelė (girnelę ). Ypač neturite pamatyti chirurgas antrinių išnarinimus, kaip pacientai patys išmokti juos lengvai sumažinti tam tikrą kelią – natūralių lenkimo (lenkimo) Šiuo klubo ištiesinimą kelio dubens, su šoninio spaudimo girnelė.

Dėl sumažinimo sutrinka kelio sąnario pakeitimo procedūra atliekama pagal intraveninės narkozės.

Dažnai pasikartojantis nuolatinė išnirimas girnelei (girnelės) į išorę turi veikti. Yra iki 55 skirtingų modifikacijų tvirtinimo girnelei (girnelės), kurio įprastinė dislokacija: naudojant – Wytrzebienie jai pertrauką intercondylar duobė kaulų kondiloplastiki, iškirpimas vienetų kapsulės girnelė arba jo siuvimo, tiesioginės femoris iš išorinės pusės į vidinį ir tt

Priklausomai nuo laipsnio ir tipo sąnarių pažeidimo, kai ankilozės, šie žingsniai konservatyvūs gydymo:

Daugelis šių operacijų lapai ilgi randai ir atkurti variklis funkcija kelio. Nebuvo net trofinės pokyčiai pažeistų jutimo šakų n. cruralis ir n punktuose. sapheni. Todėl tai geriausia atlikti šią paprastą operaciją. Pjūvis yra pagamintas iš kapsulės persodinimo otseparovannoy šoninės pusės girnelės sausgyslės, kartu su atitinkamų dalių bugrisTosti blauzdikaulio (tuberositatis tibiae). Pastarasis perduodamas medialinio paviršiaus blauzdikaulio ir stiprus įtampos čia pridedamas pagal otsloonnymi raumenų antkaulio į kaulų nick.

išnirimas ir panirimas iš kelio – netikėtas ir susipažinę

Kelio dažnai sužeisti, kaip jis yra veikiamas pastovios apkrovos ir atlieka labai sudėtingas judėjimą. Yra iš tikrųjų du sąnarius: vienas (pagrindinis) jungia šlaunikaulio ir blauzdos; antrasis – šlaunies ir skridinys. Todėl kelio sąnario išnirimas gali skirtis jų vieta, tipas ir pobūdis:

    

 • Kai kompensuoti diagnozuojamas bendrojo sąnario tarp šlaunikaulio ir blauzdikaulio, tai paprastai vadinama dislokacija (panirimas) kelio sąnario.
 •   

 • Jei perėjimas įvyksta “antrojo sąnario” – girnelės, toks sužalojimas yra vadinamas išnirimas (panirimas) girnelė,.

Iš dislokacija kelio

tipų

“Dislokacija baigtas tūris bendrų kaulų, kai jie yra visiškai iš pilies, suformuota susisiekę paviršių, praranda savo instrukciją takelį: krumplio epiphysis iš iš blauzdikaulio plynaukštėje gylio; girnelė – iš priekinio griovelio šlaunikaulio

.

    

 • Jei poslinkis yra neišsami, ir bendrų paviršių kontaktinis iš dalies išlaiko, pavyzdžiui dislokacija vadinamas neišsami (panirimas).
 •   

 • Traumos tokio pobūdžio gali būti uždarytos, kurios nėra pažeidžiantis odą, ir atvira – pasireiškia išorinių pažeidimų,.
 •   

 • Dislokacija laikomas sudėtinga, jei kartu su žalos iki kaulų, meniskas, raumenų, nervų ir kraujagyslių.

Be to, išnirimų klasifikuojami dėl priežasčių, kurios sukelia jiems:

    

 • mechaniniai (sunkiųjų smūgis, staigus judėjimas, avarijos);
 •   

 • patologinė – sukelia degeneracinės-distrofiniai, uždegiminių procesų kaulų ir osteopatija: artrozėsOM, osteoartrito, osteoporozės;
 •   

 • nuolatinė (lėtinis) – sukelia anatominės savybių ir raumenų sistemos;
 •   

 • lėtinė – sukelia pirminių, neapdorotų traumų;
 •   

 • gimimas – ant kaulų anomalijų
 • vystymosi pagrindas.

Visas ir darbo laikas išnirimas kelio

kelio (blauzdikaulis, lyginant su šlaunies) tūris yra įmanoma visais keturiomis kryptimis: į priekį, atgal, į šonus – dažniau viduje.

Iš šališkumu kryptis priklauso nuo to, kokios raiščių pažeidimų.

Kai šie simptomai atsiranda žalos:

    

 • staigus stiprus skausmas;
 •   

 • patinimas, kuris nustato tam tikro laiko;
 •   

 • kai judėjimo sunkumai (bijo žengti žingsnį, lenkimo kojos, liesos ant jo);
 •   

 • matomi deformacijos ir kreivumas;
 •   

 • jausmas nestabilumo kelio;
 •   

 • odos paraudimas, šilumos.

Nuotraukoje – taip atrodo po žmogaus kelio išnirimas.

sustingimo jausmas, praradimas pojūtis kojose, cianozė lakštai, dramatiškas patinimas blauzdos – Įspėjamieji nervų pažeidimas, ir arterijose.

Dislokacija kelio paprastai įvyksta, o plyšimas iš šono ir užpakalinės kryžminis raištis.

kelio sąnario panirimas galima pastebėti izoliuotoje žalos kryžminio raiščio.

Simptomai šios nuosaikesnis:

    

 • skausmas atsiranda tik judėjimo metu;
 •   

 • šiek tiek patinimas išreiškė;
 •   

 • turi mažą jausmą nestabilumo;
 •   

 • Einant, lenkimo / galima pratęsti kelio crepitus (crunching).

Dislokacija girnelę

Dislokacija girnelės atsiranda, kai girnelės raiščių plyšimas arba remti raiščių, su puodelio juda į centrą ar į galą puodelį. Iš šono poslinkis gali būti padidintas valgus arba Varus deformuota kojų:

    

 • “WalGhusn (X-formos) yra perkeltas į išorę per girnelės;
 •   

 • su Varus (raidė O) – viduje.

Simptomai girnelės traumos

Kai pilnas išėjimo iš šlaunikaulio kreipiamosios griovelis puodelio gali būti jaučiamas:

    

 • aštrus skausmas;
 •   

 • jausmas, kad girnelė patenka kažkur giliai kelio;
 •   

 • visą iš kelio išbrinkinama;
 •   

 • kelio spynos, kai tam tikri judesiai;
 •   

 • ant kelio girnelės matomas ir apčiuopiamas žingsnis sąnario.

skausmas paprastai sumaZ, kai pakoreguokite puodelio.

Su nepilnamečio sužalojimo ir dalinio poslinkis (girnelės panirimas) simptomai gali būti neaiški, nes mažai diskomforto ir priežiūros girnelės, kai lenkimo / pratęsimo.

Kas yra nuolatinė dislokacija

Įprastinė išnirimas kelio – tai periodiškai vykstantys poslinkio suporuotas kaulų, sukelia ypatumus raumenų sistemos. Dažniausiai jis pasireiškia girnelės nuostolius.

nuolatinės girnelės išnirimas atsiranda dėl minimalų dienos apkrovos, todėl jis gali būti priskirti spontaniškai poslinkio: girnelę už kanalo, kuris ribojasi su šlaunies griovelį. Į judėjimo proceso yra įmanoma ir spontaniškas grąžinimas girnelės į sąnario. Paprastai šis reiškinys yra lengva priprasti prie (tai kodėl nukentėjusioji, “pažįstamas” pavadinimas), pacientai galės naudotis tam tikrą judėjimą kelio pakelti taurę vietoje, arba sumažinti rankiniu būdu.

Už įprastų paklaidų priežastys glūdi:

    
 • Iš gamtos didesnio lankstumo raiščių
 •   

 • raumenų silpnumas;
 •   

 • neapdorotas lūžis girnelės raiščio;
 •   

 • per ilgai priekinis kryžminis raištis, kuris yra, kodėl girnelė yra didesnis.

nuolatinės subluxation kelio sąnario poveikis yra parodytas nuotoliniu būdu gonart formaRose chondromalacia Patella ir kt. Patologijos.

Pirmoji pagalba dislokacija kelio

Ką daryti kelio išnirimo?

    

 1. pirmosiomis minutėmis po traumos turėtų būti pašalinta iš apkrovos kojoms, atsigulti ant sofos ir įdėti ledo dėl sąnario srityje – tai padės užkirsti kelią patinimas.
 2.   

 3. Pageidautina nustatyti koją ant platformos: ji gali būti pateikti pagal savo pagalvę arba sulankstyti antklodė.
 4.   

 5. Ūminio skausmo turėtų būti suteikta nukentėjusiajam analgetikų (analgin, aspirinas, diklofenakas, ibuprofenas, ketanol tt)
 6.   

 7. Būtina įvertinti paciento pulsą: silpnumas, prastas pilnatvė pasakyti suspaudžiamas laivai perkelti kaulą. Stiprinti įtarimas šalčio pojūtis kojose ir mažo jautrumo.
 8.   

 9. Jei yra požymių, kad apytaka sutrikusi, galite šiek tiek patraukite Shin skauda kojas: tai padės iš dalies sušvelninti situaciją. Tačiau nereikia persistengti!

Gydymas dislokacija kelio

Kai diagnozė turi būti atskirtas nuo kitų traumos traumos, kuri duoda panašius požymius: lūžių, menisko plyšimo.

    

 • traumos chirurgas turi mažąją rentgeno spindulius, ir, jei būtina, ir angiografijos patikrinti kraujagysles.
 •   

 • Jei kelio stipri edema, skysčio perteklių yra pašalintas su pradūrimo.
 •   

 • pasitempiau bendra rankiniu būdu (tempimo) mažinti vietą taikant vietinę nejautrą, jei nėra jokių komplikacijų: suplėšyti raiščius, meniskas, kraujagysles. Šiuo tikslu, Shin yra traukiamas visas bendras paviršiai yra suderintas pagal jų anatominę padėtį, tada blauzdos atgal į vietą.
 •   

 • Kai operacija yra komplikacijų.
 •   

 • Po visų atliktų kelio imobilizuota žingsnių, taikant petnešomis, stora tvarsčiu arba gipso įtvaras trejų iki keturių savaičių laikotarpį. Gipso kraštutinė tais atvejais, komplikuoto išnirimo.

Gydymas imobilizacijosmas tęsiasi:

Tai būtina naudoti NVNU ir kitus gydytojo paskirtų vaistų. Tai gali būti:

    

 • angioprotectors;
 •   

 • diuretikai;
 •   

 • antitromboziniai vaistai;
 •   

 • antidepresantai;
 •   

 • kalcio papildų, vitaminų

Be laukia petnešomis pašalinimo, daro gimnastika, atliekant pratimus stiprinti keturgalvio, šoninė šlaunies raumenis ir sukelti.

Jei ten buvo nuolatinė išnirimas girnelės, konservatyvus gydymas yra atliekamas su kineziterapijos pagalba. Reikia patyrusių reabilitacijos specialisto, kuris dėl lėtinio praradimo girnelės priežasčių pagrindu, specialieji pratimai bus pasirinkti: pavyzdžiui, išsišakojusios keturgalvio raumenų, raiščių sustiprinti priekinę ir galinę raumenų grupes.

Na susigrąžinimo periodą, imobilizacijos pabaigoje, fizinė terapija atliekamas:

    

 • UAD, lazerio / magnetiniai terapija; elektroforezė, masažas

Tai padės plėtoti bendrąją ir išvengti potrauminio kontraktūra.

Dislokacija kelio: gydymas namuose

Pagrindinis gydymas – būtina dalis atsigavimo, kuris kartais yra būtina atlikti ilgai. Paprastai, pilnas restauravimas kelio ateina per keturis mėnesius po traumos. Tačiau šis laikotarpis gali būti padidinta ne sudėtingos išnirimo ar netinkamo reabilitacijai. Žmonės susiduria su dislokacija, turite žinoti, kad bet kokia žala yra ne be pasekmių, ir mes turime dirbti kantriai virš sąnario, kad ji atrodo kaip anksčiau, be deformacijų ir kreivės. Todėl mes turime išlikti fizinių pratimų – tai pirmoji sąlyga išieškojimo.

kartu su pratimais taikyti kompresai, giliai skverbtis:

    

 • Galingiausias iš jų – dimexide skiesti per pusę su vandeniu.
 •   

 • Neblogai įtakos sąnarių suspaudžiamas tulžies vaistinę.
 •   

 • Tai yra taip pat veiksmingas česnakai, svogūnų kompresai: pjaustyti galvos hesnoka arba svogūnai, pridėti medaus šaukštą, įdėti mišinį ant audinio, ir tada kelio, viršuje padengtas tvarsčiu.
 •   

 • Geras ramina skausmą ir maitina sąnarių sūrio plėvele.

Taip pat būtina sumažinti raumenų spazmus ir susitraukimai (beveik neišvengiamas pasekmes išnirimo), imtis karštų vonių su jūros druska. Jūs galite tiesiogiai gulėjo vonioje, 15 min sulenkti ir tiesinti gerklės kelio į vandenį.

Išvada

išnirimas ar panirimas į kelio visuomet turėtų būti elgiamasi. Net jei visi staiga ten buvo nuostabus self-healing ir staiga pati dešiniojo kelio, dar eiti į traumatologo, dėl nuolatinės dislokacijos kelio – dėl jo latentinės nestabilumo ženklas. Jei tai ir palikite bendras funkcionalumas neišvengiamai bus sugadintas, jis pradės negrįžtamų degeneracinius pokyčius ir nestabilumas yra jau aišku. Tai lems naujų, po sunkių traumų ir deformacijų apatinių galūnių.

Šiame video – mankštos terapijos kelio artrozės ir kontraktūra, kuris tinka reabilitacijai po traumų

Integruotas požiūris į girnelės išnirimo ir po reabilitacijos po traumų

gydymui

išnirimas ir panirimas girnelės – patologijos, kuriai esant nuo girnelės palyginti su šlaunikaulio padėties nuokrypis. Jei praleidote ženklus, kurie turėtų būti nedelsiant operacijos indikacija, situacijos korekcija taps neįmanoma. Bet geriausias būdas kovoti su šiais patologijų – apsauga nuo trauminių veiksnių, kurie yra pagrindinės priežastys, dėl išnirimo girnelės.

Lagranmasade