Kelių sąnarių kuratorius vaikų cerebrinis paralyžius

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Įtvaras apie kelio sąnario dėl cerebrinio paralyžiaus vaikams” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

įtvaras ant kelio sąnarių vaikams su cerebriniu paralyžiumi

Per 299 p iNet + TV (100 MB / s, kanalas 191 (40HD))
Jei turite megafoną normos yra, tada
100 MB per sekundę, + 10GB nuo 555 p įstaigų mėnesių

(užpildyti formą, jūs skambinti vadybininkas ir atnaujinti kainas, nes skirtinguose regionuose -50 + P) Detalės

Komentarai apie straipsnyje

keltuvas Elektrinis Puma UNI 130

Chenault korsetas už skoliozė

Iš gydant pacientus su valproine rūgštimi proksimalinės stuburo raumenų atrofija Rusijoje

patirtis

Naujausi įrašai forume

Kierat
Sveiki, noriu pirkti Kierat, dėl biudžeto iki 35 tūkst.
12-August-2019
vandens filtras
Mes sukūrėme save AQUAPHOR WaterBoss ProPlus 380 (https://filter-tver.com/waterboss-proplus-380).
11-rugpjūtis-2019
vandens filtras
Sveiki! Pasakyk man, prašom, gera vandens filtrą? Kokybiškai išvalyti.
9-August-2019

įtvaras dėl kelio ir visam kojos dėl cerebrinio paralyžiaus

gydymo

Kelio įtvaras – tai yra išorinis įrenginys, kuris yra montuojamas kelio srityje ir yra naudojami cerebrinio paralyžiaus gydymo. Pati autobusas buvo išrastas devintojo dešimtmečio pradžioje, o jo komercinė gamyba prasidėjo 1991 m

Yra žinoma, kad pacientams, sergantiems cerebriniu paralyžiumi turėti pripūstos tonas pritraukėjų. Tonas veda prie sukimosi vidinio kojos ir šlaunų, įvykstanegerai lenkimo kelio sąnario, gulėdamas ant pilvo pėdos, kūno pasvirusi į priekį. Įtvaras pašalina, atsirandantys patologinių parametrus, kurie yra būdingi cerebrinio paralyžiaus.

Kurdami koreguojančius padangų gamintojus vadovaujasi šiais Idėjos:
• apribojimas pareikšti klubus ir, jei įmanoma, didžiausią jų pagrobimo;
• Optimizuoti pacientui su cerebriniu paralyžiumi mobilizacija;
• paciento judėti nepriklausomai gebėjimas;
• ne daugiau kaip požiūris atstumas iki įprastinės, fiziologinius.
Medicinos reikalavimai dizainas, išreikštas tokia forma:
• teikia galimybes keliauti su mažesne rizika susirgti klubo išnirimo;
• ÷ l klubo sąnario įprastų fiziologinių sąlygų

plėtros galimybė.

Kuratorius yra skiriamas:
• spazminio diplegia ir hemiplegija;
• grėsmė panirimas arba išnirimas klubo;
• mažas raumenų tonusas;
• optimizavimas klubo stabilizavimas po chirurginės intervencijos klubo bendra.

Pagrindinė byla įtvaras grindžiamas tuo, kad padanga išvalo gipertonus pritraukėjų, kuri suteikia tiesinimo kamieno, hip pagrobimą, pratęsti kelio. Padangų optimizuoja klubo sąnario stabilumo, įtakos normalaus slėgio paskirstymą tarp gūžduobinio ertmės ir šlaunikaulio galvos, tokiu būdu sumažinant juda klubų du kartus galimybę.

Tuo sėdint įtvaras žymiai padidina savo pėdsaką su klubo pagrobimo pagalba. Ačiū autobusų, vaikas grįžta į ištaisant sėdint ar stovint, su rankos paleistas iš paramos, elektros energijos suvartojimas tampa mažiau, todėl mažėja nuovargis.

Iš įtvaras naudojimas turi savo kontraindikacijos:
• Hip dislokacija;
• kontraktūra klubo sąnario lenkimo daugiau nei 20 laipsnių;
• ryškus spazmai mažinimo pritraukėjų, kurie negali būti laikomi dėl padangų struktūros ;
• trumpinimas užpakalinės grupės šlaunies raumenų ir pritraukėjų;
• blauzdikaulio sukimas, ir distalinių galūnių deformacijos.

Geriausias terapinis poveikis pacientams, sergantiems spazmų pažymėtas jei jūs naudojate įtvaras ant kelio sąnario kartu su ortopedinius batus. Pati autobusų taiso apgyvendinimo kūną, taip sumažinant raumenų spazmai. Įtvaras leidžia vaiką ar suaugusiam savarankiškai vaikščioti, o batai užduotį – atlikti ėjimo optimaliausią ir natūralus. Pradiniame etape taikymo stabilizuojantį batų su autobusu, vaikas bus reikalinga papildoma pagalba, bet šis periodas baigiasi greitai po pritaikant viską veiks.

įtvaras ant kelio sąnarių vaikams su cerebriniu paralyžiumi

INTEGRUOTAS įtvaras pacientų reabilitacijos su kūdikystėje smegenų paralyžiumi.

charakteringi bruožai Cerebrinis paralyžius yra motorinio aktyvumo su vėlesniais vystymosi Vicious augalų pažeidimas, o vėliau kontraktūros ir stambiųjų sąnarių deformacijos galūnių ir stuburo, todėl laiku ir tinkamai ortopediniai yra svarbus, jei ne lemiamas užtikrinant sėkmingą reabilitacijos pacientams, sergantiems cerebriniu paralyžiumi.

reabilitacijos priemonių paskyrimo, reikėtų nepamiršti, kad savo vystymosi ligonius vaikas turi nuosekliai pereiti visus būdingo sveikatos vaiką, ty etapus: sėdėti (palaikomas ranka ir be jos), keltis ir atsisėsti, atsistoti su paramos ir tik tada pėsčiomis, pirmiausia su parama, ir tada be jo.

Tai nepriimtina praleisti bet – bet kuri iš šių etapų, taip pat atlikti reabilitacijos veiklą be ortopedinę pagalbą. Tai veda prie ortopedinių deformacijos didėja, ligoniai sudarė stabilią pozą ir užburtas stereotipas judėjimas, kuris prisideda prie susijusių ortopedinių patologijų plėtrą.

Tuo pačiu orthotics visuose paciento vystymosi stadijose ne tik apsaugo jį nuo susidarymo ar progresavimo blogio augalų, ir užtikrina, kad didelių sąnarių saugumą, bet taip pat prisideda prietodėl geriau ir greičiau ištrauka iš dabartinės fazės.
Reikėtų pažymėti, kad viršutinių galūnių, kurios reabilitacijos linkę mažai dėmesio, taip pat vaidina svarbų vaidmenį paciento gyvybės palaikymo, T. To. Atliekame remti ir balansavimo funkcijas. Todėl, viršutinių galūnių ortopediniai yra ne taip svarbu, kaip orthotics ir apatinės stuburo.

ortopedijos gaminių paskyrimo, ji turėtų būti vertinama, kad ortopedijos įtaisai turi atlikti užduotį. Ypač į aparato veisimui klubų S.W.A.S.H. Jis negali būti naudojamas vaikščioti, kaip Ši konstrukcija neleidžia daryti teisingai ir be žalos klubo sąnario. Be to, nereikia naudoti telefonai vaikščioti ant apatinių galūnių su fiksavimo sąnarių klubų ir kelių tuo pačiu metu. Įvairių apkrovos įrenginių naudojimas be orthotics stambiųjų sąnarių kaip nepriimtinas, nes taigi ten yra raumenų rėmas su užburtą požiūrį, sąnarių, kurie dar labiau apsunkina ortopedijos patologija.

Ortopediniai produktai, naudojami
reabilitacijos pacientams, sergantiems cerebriniu paralyžiumi.

1. Įtvaras kulkšnies sąnario TNO-33.
korekcija kulkšnies sąnario priekinės ir sagitalioje plokštumų. Apsaugo nuo equinus deformacijas plėtros.

2. Įtvaru ant kulkšnies funkcionalus TNO-33-4.
korekcija kulkšnies sąnario priekinės ir sagitalioje plokštumų. Leidžia koreguoti (gulėdamas ant pilvo arba supination) distaliai snukio (tne).

3. Pėdų Kulkšnies TNO-33-3.
korekcija kulkšnies sąnario priekinės plokštumos, o temperatūros palaikymą Sagittal judėjimą. Apsaugo nuo Varus arba valgus deformacija čiurnos sąnario plėtros.

4. Įtvaru ant kelio sąnario TN4-16.
korekcija kelio sąnario į priekinės ir sagitalioje plokštumų. Tai apsaugo nuo lenkimo deformacijos kelio sąnario vystymuisi.

5. Įtaisas, ant kelio sąnario AN4-11.
korekcija kelio sąnario frontalinėje plokštumoje, su visa apimtimi judėjimo sagitalioje. Apsaugo nuo Varus ar valgus deformacija nuo kelio hiperekstenzija ir plėtros (rekurvatsii). Kūrimas

6. Įtaisas, ant kelio sąnario lazdomis AN4-11S.
korekcija kelio sąnario frontalinėje plokštumoje, su visa apimtimi judėjimo sagitalioje. Apsaugo nuo Varus arba valgus deformacija kelio sąnario ir lenkimo įrenginio plėtros.

7. Modulinė vienetas klubo AN6-08M.
Veža skiedimas ir Varus klubus, turintis (kartu su Recliner KR1-25) kamieno lenkimo (lenkimo pirmyn) į “sėdi”. Einant, galite sukurti fiziologiškai teisingą judėjimą klubo sąnario.

8. Modulinis blokas ant apatinių galūnių AN8-51.
dėl medicininių priežasčių gali būti su blokavimo vyriai ir bežadis. Naudojamas atsiduria vertikalioje padėtyje, pacientų, taip pat, kaip ir fiziologiškai teisingai minutės modelis formavimo.

9. Įtvaru ant riešo sąnario su nykščio srw-15P pagrobimo.
generuoja fiziologiškai padėtyje riešo ir nykščio.

10. Įtvaru ant alkūnės su reguliatorius teptuku TR4-07-1.
generuoja fiziologiškai padėtyje, alkūnės ir riešo sąnarių.

11. Prietaisas ant šepečio AMC-09.
generuoja fiziologiškai padėtyje riešo ir nykščio. Leidžia jums savarankiškai įkelti rankos pirštus.

12. Verticalizer dinamiška ištaisyti FEC-13.
Kai veisimo klubus ir fiksavimo iš kelio, leidžianti pacientui savarankiškai atlikti judėjimą iš “sėdi” į “nuolatinio” padėtį ir atvirkščiai. Į “stovi”, palaiko paciento priekinės ir sagitalioje plokštumų atlikti liemens perduoti.

13. Recliner KR1-25.
Rekliniruet pečių juosta, iš dalies iškrauna vidutinį stuburo, skatina teisingą laikyseną išsidėstymą.

14. Laikysenos korektorius su galvos laikikliais KR1-25G.
Rekliniruet pečių linijos, iš dalies iškrauna vidutinį stuburo, skatina teisingą laikysenos išsidėstymą, nustato galva fiziologiškai teisingoje padėtyje.

15. Korsetas thoraco-juosmens KRO-141.
korekcija juosmens ir nuleisti krūtinės ląstos stuburo priekinės ir sagitalioje plokštumų. Leidžia reclination ir sukimąsi pečių juostos.

16. Dinaminis KR1-27 ištaisyti įrenginį.
ne pakrovimo stuburą, jis atlieka dinaminį korekcija sagitalinės plokštumoje, su judėjimo galimybe, taip pat dinamišką korekcijos viršutinių ir apatinių galūnių (supination, gulėdamas ant pilvo) sukurti ašinę apkrovą ant jų.

17. Dinaminis ištaisyti įrenginį ant viršaus galūnių KR1-27V.
atlikti dinaminį korekciją viršutinio galo (pronation arba supination), sukuriant kontroliuojamos ašinį apkrovą.

18. Dinaminis korekcinis įrenginį prie apatinių galūnių KR1-27N.
Teikia dinaminį korekcijos apatinės galūnės (pronation arba supination), sukurti reguliuojamą ašinį apkrovą.

versija integruotų Orthotic pacientams, sergantiems cerebriniu paralyžiumi.

Kadangi pacientų, sergančių cerebriniu paralyžiumi Have ortezirovatsya 24 valandas per dieną, variantai “naktis” ir “Diena” orthotics.

1. Apatinių galūnių:
• įtvaras ant kulkšnies sunku TNO-33;
• kulkšnies įtvaras kietajame TNO-33 + įtvaras dėl kelio sąnario TN4-16 + (alternatyviai, dinamiškai ištaisyti įrenginį prie apatinių galūnių KR1-27N).
2. Viršutinių galūnių:
• įtvaras ant riešo sąnario su nykščio srw-15P pagrobimą;
• įtvaras ant alkūnės su reguliatorius TR4-07-1 šepečiu.

1. Mokymasis sėdėti:
• aparatai su klubo sąnario AN6-08M + Posture Corrector su galvos laikikliais KR1-25G (arba Recliner KR1-25) + (jei reikia: įtvaru ant kulkšnies sunku TNO-33 ir riešo užraktas su nykščiu-15P TPO pagrobimo)

2. Mokymosi atsistoti:
• Dinaminis stovi rėmas ištaisyti PPS-13 + įtvaras ant kulkšnies funkcionalus TNO-33-4 (kaip alternatyva: geras ortopedinė avalynė arba čiurnos spyna TNO-33-3 + bet batai)

3. Mokymosi stovėti su parama:
• Įrenginio ant apatinių galūnių AN8-51 (be sustojimo, su fiksavimo sąnarių, sąnarių) + įtvaras ant kulkšnies funkcionalus TNO-33-4 (kaip alternatyva: geras ortopedinius batus ar kulkšnies spyna TNO-33-3 + bet batai).

4. Mes išmokti vaikščioti su parama, ir tada be pasitikėjimo:
• aparatai apatinių galūnių AN8-51 (be sustojimo, be spynos klubo sąnario) + kulkšnies įtvaras funkcinės TNO-33-4 (tiek variantai: geras ortopedas bateliai ar kulkšnies užraktas TNO-33-3 + bet batai).

5.Kompleksnoe ortopediniai naudojant dinaminį KR1-27 korekcijos įtaisą.
Naudojant dinamišką korekcinių KR1-27 įrenginį galima tik pravažiavus per ankstesnius etapus, ir tuo pačiu metu su kulkšnies ortozės (įtvaras ant kulkšnies funkcionalus TNO-33-4, nes variantų, geras ortopedinius batus ar kulkšnies užraktas TNO-33-3 + bet batai) ir kelio (įtaisas, ant kelio sąnario arba AN4-11 AN4-11S) jungčių.
Dinaminis korekcinių prietaisas KR1-27 turėtų būti naudojami kai daro fizinę terapiją. Galimybė ir naudoti kasdieniame prietaisų procedūra nustato gydytojas priklausomai nuo paciento būklės.
Atsižvelgiant į viršutinės galūnės reabilitacijos proceso kai aparate svarba turėtų būti naudojamas valyti apo-09.

Tutory ant apatinės galūnės

anomalijaii galūnių vystymasis

Naikinamo, degeneracinių pokyčių (naviko, osteomielito, ir tt)

kaulų ir sąnarių deformacijos (BLOUNT liga, Rahītisks ir rahitopodobnyh liga, ir tt)

įtvaras visas kojos TN8-11

.

indikacijosAsignuotosios vaikai skyrimo sistemos apatinių galūnių, iš anksto nustatytu pozicijos: konkrečius ir nespecifinių uždegiminių ligų (į poūmiam etape ir remisija), paralyžius raumenų apatinės galūnės; dėl koregavimo ir prevencijos įvairioms kaulų deformacijomis, kontraktūros įvairiose operacijose apie kaulų ir raiščių iš apatinės galūnės, uždelsta konsolidavimo lūžių, neteisingų sąnarių kaulų klubų ir šlaunų Osteoma, cistos tikslais.

Tutor dėl kelio TN4-05

.

indikacijosAsignuotosios vaikai skyrimo kelio, iš anksto nustatytu pozicijos: specifinis ir nespecifinių uždegiminių ligų (į poūmiam etape ir remisija), paralyžius raumenų kelio sąnario; korekcijos ir prevencijos kelio sąnario deformacijos, kai Laisvumas arba rekurvatsii, valgus, Varus nuokrypis po traumų, įvairių operacijų, kaulų ir raiščių kelio sąnario kontraktūros, atidėtas konsolidavimas lūžių, Pseudoartrozė blauzdų kaulų in / S ir šlaunų N / s, osteoma, cistos.

įtvaras ant kulkšnies TN0-13

indikacijos.Specifinis ir nespecifinės uždegiminės ligos (žingsnis poūmio ir remisijos), raumenų paralyžius, kojų ir pėdų, siekiant užkirsti kelią deformacijos gydymo degeneracinių procesų, trauminių pažeidimų kaulų ir minkštųjų audinių metu , chirurginės intervencijos, dėl pėdos ir kulkšnies, atidėtas konsolidavimas lūžių, netikri sąnariai kaulų pėdos ar blauzdos n / S, gimimo defektai apatinių galūnių, artritas, įgimtų ir įgytų Kropla pėda pagal melagingą Soest avah į pooperaciniu laikotarpiu.

Tutory įsitikinimaishnie galūnių

įtvaras ant alkūnės TR4-04

.

indikacijosįtvaras alkūnės yra skirtas fiksavimo į pažeistą galūnę į padėties, pasiektą korekciją konkretaus uždegiminė, nespecifinio ligos (subakutinio stadija ir remisijos) apdorojimo metu; pooperacinis; defektų anomalijas kaulinio audinio; false sąnarių, silpnumas, raumenų ir raiščių, o alkūnės nestabilumo; antrinių deformacijas neurologinių traumų prevencijai.

įtvaras visas ranka TR8-08

skaityti.įtvaras visa ranka yra paskirtas užtikrinti pažeistą galūnę fiksaciją, į šią poziciją, pasiektą korekcijos patologinės FLEXOR ir raumuo, gulėdamas ant pilvo ir supinatsionnyh kontraktūros ir įrenginių alkūnės ir riešo sąnario, siekiant išvengti antrinės deformacijos metu neurologiniai pažeidimai.

įtvaras dilbio TR2-05

.

skaitytidilbio įtvaras yra skirtas nustatyti dilbio, iš anksto nustatytu padėtį: – bent klaidingų sąnarių, atidėtas lūžis konsolidavimas dilbio viduriniame trečdalyje; uždegiminių ligų in the poūmiam etape ar etapuose, remisija; į pooperaciniu laikotarpiu.

naujovės jūsų sveikatai

Stop! Skoliozė!

Dabartinė ne-chirurginis gydymo metodas 3D-korsetirovaniya. Gydymas stuburo kreivės dabar galima be operacijos ir baimės!

Modernus 3D-ortopediniai

3D-orthotics įtaisai ir įtvarai, skirto gydymui be naujos kartos operacijas. Individualūs įtvarai įvairių patologijų judėjimo sistemos.

ortopedinė avalynė Orfėjas
naujos kartos

Rusijos markės! Savo aukštųjų technologijų gamyba leidžia ne tik stebėti produktų kokybę visuose gamybos etapuose, bet taip pat greitai reaguoti į dabartines mokslo tiendentsii. Gaminame batus nuo 2004

Tutory– tvarka, pagal turintis sąnarį statinio padėtyje. Jie naudojami riboti apatinių galūnių, kai aktyvios ir pasyvios judesiai gali sukelti deformaciją mobilumą. Visas šis produktas neturi sujungimus. Ji apima sąnarį sandariai ir apsaugo jį stabilioje padėtyje, užkirsti kelią sąnario kapsulę ir raiščių žlugti dėl staigių judesių asmens.

Tutory grąžinti paramos funkcijų pėdomis, sumažinti skausmą, platinti apkrovą, sumažinti nuovargį.

Priežastys, dėl kurių tikslu

Nešioti įtvarai rodomus ligų kaulų ir sąnarių, po traumų, kai galūnė yra paralyžiuotas, jis turi minkštą korekciją arba prevencijos patologijų.

Taip pat, įtvarai dėvėti:

    

 • genartroze, poliomielito ir Koksartrozė;
 •   

 • raumenų kamienai;
 •   

 • reumatoidinis artritas;
 •   

 • skiriasi kojų ilgis;
 •   

 • sąnarių nestabilumą;
 •   

 • Kropla pėda;
 •   

 • Pakeisti valgus bendrą anatomiją;
 •   

 • cerebrinio paralyžiaus.

Tokių produktų gamyba yra pagamintas iš polietileno ir dervos liejimo po to, kai Gipsas yra pagamintas.

Tipai įtvarai

Priklausomai nuo sandariomis įtvarai srityse padėtį, yra:

    

 • kelio (gali generuoti kietojo ar vidutinį fiksacijos panaikinančius mobilumą visomis kryptimis arba tam tikra kryptimi);
 •   

 • derotation (kontroliuojamas vidaus ir išorės sukimosi yra rekomenduojama vykdyti nejudančius pacientus po insulto, po to, kai sąnario protezui, dėl kaulų lūžių);
 •   

 • ant kulkšnies ir pėdos;
 •   

 • Tik kulkšnies;
 •   

 • kelio standus;
 •   

 • kištukiniai visas kojos;
 •   

 • pagamintas iš odos ortopedinės bloko (pvz, žmonėms, turintiems įvairių ilgis kojų arba pėdų deformacijos).

Kaip pasirinkti įtvaras?

Perkant paruoštas ortopedinių prietaisų, turite atkreipti dėmesį į medžiagų, iš kurių jis yra pagamintas, kokybę. Tinkamiausia alerginį medžiagos gali orui.

Tuo įtvarai turi būti stiprus prisirišimas, kitaip prekė bus sustabdyti ir stumdomas.

Vaikai skatinami užsakyti prekes atskirai, kad būtų atsižvelgta į visų anatominių ypatybių kiekvienam vaikui.

Aukštos kokybės įtvaras miego ir kasdien dėvėti:

    

 • lengva;
 •   

 • tvirtai nustato galūnę;
 •   

 • Patvari;
 •   

 • lengva reguliuoti;
 •   

 • paprasta naudoti ir saugus sveikatai.

Bendrovė “orto-MED”, galite užsisakyti iš pigių įtvarai gamybą bet kokį dizainą, vaikams ir suaugusiems patvarus, elastinių ir kvėpuoti medžiagų. Kreipkitės į savo tinklo paslaugų teikėjas informuotų pavedimo duomenis, galite skambinti vieninga pagalba telefonu 8800301 43 74.

Susisiekite su mumis

Turite klausimų ar norite padaryti užsakymą?

Mes visada malonu atsakyti į jums jokių klausimų. Susisiekite su mumis bet kokiu būdu Jums patogiu!

UAB “orto-MED»,
Juridinis adresas: 454.119,
p Čeliabinskas, ul. Vaistinė, 6a.

cerebriniu paralyžiumi su švelniu spazmų

cerebriniu paralyžiumi su švelniu spazmų

Švelnus ligos eiga paprastai neturi sukelti sunkių judėjimo sutrikimų, vaikas vaikšto drąsiai, stovai (paplitę arklių-ploskovalgusnaya pėdų), bet iš išprovokuoti faktorius išvaizda intensyvaus augimo (6-7 ir 11-13) laikotarpiu gali padidinti sutrumpinti iš raumenų per intensyvaus augimo kaulų struktūras. Ortopediniai batai yra gerai pataiso valgus komponentas, tačiau ne visada palaikykite equinus pėdų montavimas.

režimų akimirkų

Pirmoji grupė (lengvas ligos sunkumas).kontraktūra rizikos nėra reikšmingas, bet ir periOdė intensyvaus augimo didėja. Vaikas pėsčiomis periodiškai arba nuolat, nesiremia kulną ant grindų, bet ne iš suaugusiųjų prašymu gali pasikliauti savo jėgomis. Kamino yra išleidžiami centrinėje padėtyje su atsparumo. Lankstymas atgal pėdos ant jų galinio paviršiaus kulno, į pakinkline fossa čiuopiamų įtemptų medienos drožlių sausgyslių. Kuo mažesnis sausgyslių, tuo daugiau galimybių jums ir jūsų kūdikiui įtampą. Namo stadiometrą mėnesio patikrinimai turėtų padidinti vaiką kas tris mėnesius pažymėti vaiko amžių aukštyje metro, išplėsti laikotarpius intensyviai užsiima su vaiku, ji bus jums sutaupyti nuo nereikalingų, neplanuotų apsilankymų pas gydytojus ir chirurginių intervencijų dėl vaiko.

pratimų *.

Nustatyti

    
 1. Gulėti ant nugaros. Kai smilgos kelio, išlaidų Lankstymas atgal pėdos, išlaikant kulno valgus ir vidurinioji dalis. Pakartokite pratimas mažiausiai 50 100 kartų.
 2.   

 3. Gulėti ant nugaros. Jei laikykite į ne mažiau kaip 90 Lankstymas atgal padėtyje koją ° (kad būtų lengviau, galite dėvėti kulkšnies rankovę ir gerai išspręsti pasviro vzem koją tvirtinimo įtvaras) prie kelio tiesinti mažiausiai 50 100 kartų.
 4.   

 5. Gulėti ant nugaros. Kai smilgos kelio, išlaidų Lankstymas atgal pėdos, išlaikant kulno valgus ir vidurinioji dalis. Pakartokite pratimas mažiausiai 50 100 kartų.
 6.   

 7. sulenktos padėties kelio ir klubo sąnarių, plinta jos kojos į “Varlė padėtį”. Pakartokite pratimas mažiausiai 50 100 kartų.
 8.   

 9. Gulėti ant nugaros. Jei laikykite į ne mažiau kaip 90 Lankstymas atgal padėtyje koją ° (kad būtų lengviau, galite dėvėti kulkšnies rankovę ir gerai išspręsti pasviro vzem koją tvirtinimo įtvaras) prie kelio tiesinti mažiausiai 50 100 kartų.
 10.   

 11. Laikydami koją į sulenktos padėties, keliai ištiesinimą į (kad būtų lengviau, galite dėvėti rankovių klubo įtvaras), atskiesti iki pasipriešinimo pavasario galūnių. Pratybos “žirklės” atlikti ne užimdamas galūnes nuo grindų paviršiaus neturi skirtistai 50-100 kartų.

Pastaba *pratimų seka neturėtų būti pakeistas, judesio diapazonas turėtų būti laipsniškai didinama. Bet skausmas yra griežtai draudžiama. Pratimai daroma lėtai, švelniai, tyliai, sklandžiai. Jei užimtas su kažkuo skubėti, praleisti seansą, jūsų skuba gali išprovokuoti stiprinimas spazmų, kuris sudarytų sąlygas pereiti prie reakciją dėl vaiko daliai. Vienas svarbus veiksnys yra pastovumas vykdyti visas manipuliacijas, vaikas susiformavo “ritualas”, Dažymo kurių pasakų, dainų, ir tt, kad kuo skausmo diskomfortas švelnina ir yra už veiklos įgyvendinimą poreikis. Iš tonizuojantis veršiuko dėmesio paplitimas yra dėl naudojimosi 1.2; sukelia šlaunų raumenis – 6, 4, 5; Vidaus Fleksors goleni- 3,5

įtvarai – naudojami miegoti dieną ir naktį, ir gulint, sėdint. Rekomenduojama kartą per įtvaras – 5 – 6 iki 16 valandos. ! Kai traukiant skausmą kelio ir atgal kojos ir kulno pašalinti viršutinę įvorę (šlaunies) ir atsipalaiduoti (pakartotinai atlikti pratimų № 1, 2); vėl viršutinė įvorė suknelė.

paruošimas vaikščioti.

    

 1. sukti nuo kojos piršto iki kulno stovint, pirmiausia su rankų paramos, tada nėra. Pratimai atliekami be kūno pirmyn arba atgal.
 2.   

 3. Pabandykite atsistoti ant jo kulniukai, Stomp savo kojas, atlikti eisenos “pingvinas” – išsiskyrusiems kojinės, standus kojomis, linguoti į šonus, kad mažai veiksmus. Vaikas bus geriau suprantama, jei visi pratimai jums daryti su juo. Nepamirškite apie veidrodžio suvokimo ir imitacija vaiko.
 4.   

 5. padaryti ilgai, lėtai vaikšto.
    
 • 1 diena: 30 min + 30 min + 30 min (1,5 valandos) – vaikščiojimas mokymai su paramą kulno, ritinys. Su dvišaliais pakitimų apatinių galūnių pradeda mokyti su papildoma būtinaparama cijos vaikštynės, ramentai ir pan Jei pirmųjų dienų vaikas atlieka ortezirovannuyu galūnę virš grindų per pusę, todėl sukamaisiais judesiais – sužinokite valcavimo įgūdžius (žr pratybos 1 ..).
 •   

 • 2 diena: 30 minučių + 1 + 1 valanda
 •   

 • 3 diena: 1 + 1 + 1,
 •   

 • 4 diena: 1 + 1 + 2
 •   

 • 5 diena: 1 + 2 + 2 “
 •   

 • 6 diena: 2 + 2 + 2 “
 •   

 • 7 diena: 2 + 2 + 3
 •   

 • – toliau viskas bunda valandos “.

Visais etapais, rekomenduojama išlaikyti kūno elastinga korsetas, atsižvelgiant į skoliozei dėvėti korsetą apie Chennault tipo formavimas.

įtvaras ant kelio sąnarių vaikams su cerebriniu paralyžiumi

kelių pasikeitimų galimybė

Jei norite pašalinti tvarstį jokios

poreikį specialių įrankių

Orthotics tiesiai ant paciento kūno

pralaidi X-spinduliai

Tai nesukelia alergijos

gebėjimas naudoti vandens

Ar ne prilepaet į plaukų danga

Orthotics pacientas tiesiai ant kūno

NAUDA termoplastikas palyginti su kitomis medžiagomis

Charakteristikos gipso Polietilenas Turbokast

1. SvorisSunkiosios“KeistiŠviesos2. VėdinimoakytasNeSkylės poliuretano3. Vandens procedūros–++4. Radiolucent–++5. Kainaiki 1000 rublių.10-80 tūkstančiai žmonių. RUB.6-30 tūkstančiai žmonių. patrinti.

6. Operacijos stiprumasTrapusStiprusAukštos7. gamybos laikas10-60 minučių.2-6 savaites5-40 min.8. RemodelingNeNeTaip

COST Orthotic vaikai, turintys cerebriniu paralyžiumi termoplastinio TURBOCAST

Apatinės galūnės iš 6800 p.

– ant kulkšnies

– ant kelio

Viršutinė galūnių 6 800 r.

– alkūnės

– į riešo sąnario

19 800 r stuburo.

– gimdos kaklelio stuburo su galvos laikiklių

iki oficialių dokumentų dėl dalinio ar visiško

galimybė

A REFUND DIRBINIAI

iš socialinio draudimo fondo neįgaliesiems
su individualiu programą reabilitacijos ir habilitacijos (INRA)

Kaip gauti apie orthotics išlaidų grąžinimą?

Kaip mūsų dokumentus, kad reikia sukurti negalią ir naudoti TCP

darant nuorodą į ITU dėl negalios ir INRA

Adresas neįgalų FPT

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kompensacija vertė negalioja TCP iš FPT

Daugiau išsamias instrukcijas gausite mūsų klinikoje

ir gauti nemokamą individualią konsultaciją iš

klinika pirmaujančių specialistų rugpjūčio 20, 2019

Pagrindinė klaida ortopediniai

tik minkštųjų neindvidualnom ortozės su metalinių plokštelių nėra spaudimas trijų taškų (peties, alkūnės ir dilbio)

spaudimo ant priekinio paviršiaus kulkšnies ir kelio trūkumas, nes per minkštas Įtvaras diržai

Taupymo equinus (Žuvo pėdų) KulkšniesJungtinis dėl slėgio nebuvimo ant priekinio paviršiaus čiurnos sąnario padangoje polietileno

Licencijos ir sertifikatai

APDOVANOJIMAI IR PATENTAI

Mūsų pacientai dalijasi savo įspūdžiais

Aš esu vaiko su cerebriniu paralyžiumi mama, mes padarėme plastikinius įtvarai 8 mėnesiai atgal. Įtvarai patogu man, kad zip ir gerai laikykite pėdą. Mes įtvaras ne tik miego, bet taip pat stovi nuolatiniame rėmo. Įtvarai yra lengvas ir jie gali būti plaunami. Patogus kelionės. Mes turėjome skirtingus įtvarai, aš nesakau, kad jie blogi, bet mes galėjome miegoti tik tai. Ačiū.

Aš esu vaiko su cerebriniu paralyžiumi (dešinėje hemiparezė) 6,5 metų naudojamų rankų petnešomis reabilitacijos ant jo dešinės rankos mama. Po naudojimo įtvaras pastebėjau patobulinimų – ty, rankų nemokamą lenkimo ir pratęsimo, bendra yra gerai pritvirtinti. Patinka tai, kad su vaiko petnešomis iš “turbokasta” augimo galima reguliuoti vėlesniam naudojimui.

Dažnai užduodami klausimai

Tuo kokio amžiaus vaikas su cerebriniu paralyžiumi ortezirovat?

Nuo pirmųjų gyvenimo mėnesius.

Orthotics yra įmanoma tik vaikams arba bus veiksminga suaugusiems su cerebriniu paralyžiumi?

Orthotics įmanoma bet kokio amžiaus. Bet tai yra geriau pradėti nuo mažens, o kaulų dar nėra suformuota. Suaugusiųjų gydymas taip pat yra veiksmingos, bet daugiau laiko.

Ką daryti, jei vaikas užaugo ir petnešomis netelpa?

Jums nereikia įsigyti naują produktą, bent jau per metus. Nuo Turbokast medžiaga yra daugialypės remodeling turtą, jums tiesiog reikia susisiekti su mumis, ir mes reguliuoti prekę į norimą formą ir dydį. Visa procedūra trunka mažiau nei 30 minučių.

Ar jūsų produktai techninės priemonės reabilitacijos (TCP)?

Kaip ilgai tai gali užtrukti iki kompensacijos už į FPT produkto kaina ir kas lemia kompensacijos dydį?

Deja, mūsų laikas ir kompensacijos suma nesikeičia. Tai pagal kompetencijaiNarės kompetentingoms institucijoms. Savo ruožtu, mes galime užtikrinti savalaikį išdavimo reikalingų dokumentų.

ir gauti nemokamą asmeninį patarimą iš

klinika pirmaujančių ekspertų iki rugpjūčio 20, 2019 metų

Taksi №425 iš metro stoties “Juoda upė” daugiau

“Taksi №400 prie išėjimo iš metro stoties” Gyvenamoji Lenina “daugiau

Taksi №305 iš metro stoties “Senas kaimas” daugiau

Nueini į kurorto pastatas, pasukti į dešinę į liftų kryptimi. 1-ame aukšte. Kambarys dešinėje koridoriaus №9.

medicinos centras klinikinė Orthotic

196105, Sankt Peterburgas, ul. Varšuvoje, d. 6, būsto 1, raidė, kambario 9H spinta 1

Mes dirbame visoje Rusijoje
Tel. 7 (812) 317-10-10
E. Paštas: [email protected]

Medica. Licencijos numeris Lo-78-01-008192

Palikite savo telefono numerį
Mes paskambinti jums atgal greičiau

Palikite telefoną ir mūsų specialistai
tiksliai apskaičiuoti išlaidas

Privatumo politika

Ši privatumo politika taikoma visiems asmeninės informacijos ir duomenų, gautų arba naudojamų šioje svetainėje ir visose vietose, kurie nurodyti pagal šioje svetainėje.

Jūsų asmeninės informacijos rinkimas

Jūsų asmeninės informacijos naudojimas

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją tik suteikti jums išvardytų mūsų svetainėje paslaugas ir paslaugas. Tiksliau, mes naudojame jūsų informaciją su jumis susisiekti su patogiu būdu jums, teikti paslaugas ir paramą, naudingų medžiagų, techninės informacijos, ir tt transmisija Mes taip pat gali susisiekti su jumis teikti informaciją apie produktus, paslaugas, reklamą, konkursai ir kita veikla ar aukos jus sudominti. Jūs turite teisę nuspręsti ir pranešti mums, jei norite gauti tokią informaciją prašymu elektroniniu paštu ar kitomis ryšio kanalais įpasirodė mūsų svetainėje.

Jūsų asmeninės informacijos perdavimas

Mes nesidaliname savo asmenine informacija su kitomis šalimis, išskyrus, kai jūs prašote produktą ar paslaugą, kad jūs norite kreiptis į mūsų partnerius ar rangovų, su savo išankstinį sutikimą dėl tokios informacijos perdavimo. Mes dirbame su trečiosiomis šalimis teikti paslaugas ir prekių, paslaugų pasiūlą ir sprendimus mūsų klientams; Mūsų partneriai, rangovai ir paslaugų teikėjai imasi pareiga laikyti paslaptyje informaciją, gautą mūsų vardu informacijos, o ne naudoti ją bet kurioje kitoje nei paslaugų teikimo mūsų klientams tikslu. Mes nesidaliname savo teikiamą jus trečiosioms šalims, išskyrus asmeninę informaciją: savo sutikimo; atsakas į oficialų ir teisiškai gerai suformuotas prašymu valdžios institucijomis; po teisės aktų, teisės aktą, teismo šaukimas arba teismo sprendimų normų; Pagalba užkirsti kelią sukčiavimui, apsaugoti asmenų teises ir turtą į mūsų įmonę; apsaugoti asmens saugumui ar turtui mūsų darbuotojų, vartotojų ar visuomenės; tvarkyti savo užsakymą arba prašymą, arba apdoroti mūsų sąskaitą faktūrą; perduoda asmenis ar įmonių, mes samdyti atlikti įmonės vidaus operacijas.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas

Mes garantuojame informacijos saugumą, kurią pateikiate mums. Nors mes negalime garantuoti, kad neteisėtos prieigos nėra, vis tiek galite būti tikri, kad mes padarysime viską, kad apsaugotų savo asmeninę informaciją ir užkirsti kelią nesankcionuotam patekimui į jį, naudojant tinkamą technologiją ir vidaus procedūras.

Sutikimo su duomenų apdorojimo

Pateikdami jokių asmeninių duomenų mūsų svetainėje, kad mūsų klientai aiškiai suprasti, kad tai yra būtina siekiant užtikrinti tinkamą lygį kontakto deklaruotas paslaugos ir / ar paslaugų, ir tikrai sutinku su surinkimo ir perdirbimo tokio Informacijos per šią privatumo politiką. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti savo paslaugas ir ištrinti duomenis iš mūsų duomenų bazės – bet mes pasiliekame teisę laikyti kontaktą įvedėte, ir kitą informaciją į failus, kad statistikai rengti ir tobulinti mūsų paslaugas ir paslaugų

kokybę.

Pokyčiai Privatumo politika

Terminai ir sąlygos šioje privatumo politikoje yra rinkti ir naudoti bet surinkti šioje svetainėje ir šios svetainės informaciją puslapių taisyklė. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti ar atnaujinti šios privatumo politikos sąlygomis. Esant bet esminių pokyčių, mes skelbiame šiuos pakeitimus ir atnaujinti versijos numerį dokumente. Pokyčiai Privatumo politika įsigalios nuo paskelbimo dienos šioje svetainėje, ir jūsų tolesnis naudojimasis mūsų paslaugas ir paslaugų yra savo sutikimą ir sutinka su šių pokyčių. Jei turite pastabų ar klausimų apie mūsų privatumo politiką, prašome siųsti savo pastabas ar pasiūlymus elektroniniu paštu ar kitomis išvardytų šioje svetainėje ryšio kanalais.

Tutory apatinių galūnių ir įrenginius

Mokytojas – produktų nustatyti sąnarį. Įtvaras naudojamas pašalinti aktyvias ir pasyvias judėjimą jame, taip pat išlaikyti galūnes teisingoje padėtyje, kad būtų užkirstas kelias plėtrą arba pasikartojimo deformacijos sąnario jei reikia.
prietaiso dizainas, skirtingai nuo įtvaras, numato kelio ar čiurnos sąnario, kuris leidžia sklandžiai paleisti visą bendrą fiksavimo aktyvaus judėjimo ir leidžia jums pradėti anksti dozės apkrovą nukentėjusiajai (operuotąja) galūnių.

    
 • Tutory apatinių galūnių,
 •   

 • Kojų prietaisai,
 •   

 • Sąnaudos ir gamybos laikas,
 •   

 • gamintojo garantija,

, naudojamas indikacijoseniyu:
– valgus ir Varus deformuota kelio;
– ryškus nestabilumas ir rekurvatsiya kelio sąnario;
– Dėl kelio traumos;
– Tvirtinimo po to, kai visos meniscectomy ir;
– pertraukos viena arba abi kryžminio raiščių;
– gydymas kontraktūros nuo kelio.

įtvaras ant kelio

Naudojimo indikacijos:
– valgus ir Varus deformuotumas kelio;
– ryškus nestabilumas ir rekurvatsiya kelio sąnario;
– Dėl kelio traumos;
– Tvirtinimo po to, kai visos meniscectomy ir;
– pertraukos viena arba abi kryžminio raiščių;
– gydymas kontraktūros nuo kelio.

Meškerykočių spynos reguliuoti judesio kelio nuo 70 iki 180 laipsnių sumą.
1 padarinių žingsnis – 20 laipsnių.

Kaina – 50 000 rublių.

Rankovės mazgas, pagamintas iš polietileno su vidinio putų sluoksnio skirtingų tankių minkštinimo, su vyrio. Prietaisas yra pagamintas individualiai gipso, skiriamas pagal ortopedinis gydytojui prižiūrint. Teikia fiksacijos, juos taisyti ir iškrovimo čiurnos sąnario.

įtvaras dėl kulkšnies

Prieinamumas: pagal užsakymą

indikacijos
spazminio paralyžiaus, parezės kaip cerebrinio paralyžiaus rezultatas; paralyžius, parezė stuburo kilmės vaikams; insulto riboto eismo apimties čiurnos sąnario poveikį, nugaros smegenų sužalojimo padariniai, pooperacinio ir konservatyvus gydymas Kropla pėda, kelia grėsmę arklių-varus ar valgus deformacija, reabilitacijos kartos po traumų apatiniame trečdalyje kojų, kulkšnių, pėdų.

Individualūs prietaisai čiurnos sąnario, gali būti gaminami naudojant paprastų batų, ir su dėl naudojimo padu be batų. Jos gali numatyti kompensacijosPasirinkite sutrumpinimo papildomų koreguojančius elementus, taip pat sušvelninti sluoksnį. Vyrių buvimas išlaiko aktyvų judėjimą ir kulkšnies sąnario ir leidžia aktyviai deformacijos korekcijos su paciento vaikščioti. Nustatantis vienetines prie kojos, kiek įmanoma su “Velcro” Velcro “” pagalba, pagamintas iš medžiagų, skirtingo kietumo, ir naudojant jungiamąją.

Kontraindikacijos
fiksuotas arklių-Varus arba valgus deformacija, trauminių pažeidimų kulkšnies reikalaujančios stabilią fiksaciją.

Kaina – 25 000 rublių.

Orthez SVOSH (S.W.A.S.H. ®) yra skirta klubo pagrobimo, klubo stabilizavimo.
nukreipimo kampas ir fleksija klubo sąnarių reglamentuojantys išdėstytas ant nugaros.
movų apie šlaunies ir blauzdos matmenys yra parinkti pagal anatominę struktūrą klubų ir liemens.
įtvaras SVOSH (S.W.A.S.H. ®) su sąlyga, su įdėklų kvėpavimui audiniai.

ortopediniai išėmimo įrenginys ir įdiegti klubų, iš anksto nustatytu padėtyje (S.W.A.S.H.)

Naudojimo indikacijos:
– cerebrinio paralyžiaus, klubo sąnario displazija, priklausantis pritraukėjų spazmai, spazminio eisenos;
– Žemutinė paraparezė.

SVOSH autobusų prietaisas, tinkamoje padėtyje ir padangos galimybės “

, teisingai dėvėti padangos SVOSH ant vaiko stovint

tinkamai užsisegę padangų SVOSH ant vaiko į gulint


Pašalinti mesti ir kojos kerta per vaikų
o vaikščioti ir
metu stovi.

Skalbimo mašina SVOSH gamybos Persėjas-orto įrengta su dviguba vartų sagtimi dėl daugiau tiksli ir patogu nustatantis priekinę manžetės plastiko korsetas.

NAUJA PAKUOTĖ!
Dabar Skalbimo SVOSH iš Persėjo-orto gali būti tiekiami su sagtimis fasteksy vietoj Velcro.
Sagtys fasteksy Snap vieną judėjimas – lengviau ir patogiau Velcro Velcro.
Baakivaizdžių charakteristikos sagtys fasteksy
– derinys aukštos standumą ir kietumo su atsparumo smūgiams.
– itin aukštos kokybės spyruokliniai savybės. Aukštos patvarumo ir dinaminės kintamosios apkrovos.
– dideliu patvarumu. Žemo trinties koeficientas.
– į automobilių kuro stabilumo, aliejų, organinių tirpiklių, silpnų rūgščių ir šarmų.
– Turėti puikų atsparumą krekingo.

Modelis, dydis, juosmens apimtis (cm), šlaunies ilgis (cm)01-tėkšti-XSXS25-3010-15P01-swash-SS35-4015-25P01-tėkšti Mm45-5025-30P01-tėkšti-LL55-6030-35P01-tėkšti-XLXL60-6535-40P01-tėkšti-XXLXXL65-7040-45P01-tėkšti-XXXLXXXL70-7545-50

Kaina – 40 000 rublių.

Jei netelpa vieną iš standartinių dydžių, galite užsisakyti vieneto SVOSH atskirai savo tikslaus dydžio.
sąnaudų custom-made – 50 000 rublių.
terminas gamybos aparatas SVOSH – 20 darbo dienų.

Siekiant nustatyti dydis aparatai SVOSH, priemonę

1. Juosmens sėdi ir gulėti juosmens

juosmens suma ne sėdimoje padėtyje bambos (jei matavimo daroma gulint, būtina padaryti atsargų į juosta išlaikė suaugęs delną).
Norėdami būti tikri, geriau matuoti du skirtingus būdus, ir pasakykite mums dvi rezultatus.

2. šlaunies ilgis
Be gulint ilgis nuo vidutinio lygio į girnelės šoninėje (lampasnoy) linija bambos.

Papildomi matavimai individualų užsakymą:

3. Šlaunies apimtis viduriniame trečdalyje

+

Už geriausias gydomasis poveikis, rekomenduojama
kartu su Įtvaras SVOSH (tėkšti ®) drabužiai
stabilizuoti batus Persėjas.

gamintojo garantija įtvarai ir prietaisai SVOSH

Gamintojas garantuoja technika reikalavimais, atsižvelgiant į naudojimo sąlygas ir saugojimui.

garantinis laikotarpis turi būti nuo išdavimo vartotojui datos – 50 dienų.

Pastaba:
terminas garantija yra nustatyta išdavimo ir pardavimo įrenginių metu pagal iš čekio kopiją.
Per šį laikotarpį gamintojas remonto arba neatlygintinai gamybos įrenginių, tai yra per anksti neįvykusio ne dėl vartotojo kaltės.

Kompensacija už SVOSH įrenginį

Pagal dabartinį įstatymą, visi neįgaliųjų kategorijos, individualių reabilitacijos programose (toliau IPS) buvimą, turi teisę į nemokamą programinę įrangą, bet techninėmis priemonėmis reabilitacijos ir ortopedinių gaminių, užtikrinant jų specialius poreikius, didina nepriklausomybę lygį savo kasdieniame gyvenime.

savęs įsigijimo techninėmis priemonėmis reabilitacijos atveju (į “individualių reabilitacijos programų” buvimas) neįgaliam asmeniui turi teisę gauti kompensaciją visą vertę savo įsigyjant techninėmis priemonėmis reabilitacijos suma, pagal “individualų reabilitacijos programas” (Rusijos Federacijos Vyriausybės nutarimas d 07.04.2008 № 240).
Sužinokite visas detales

Naudojimo indikacijos:
– prevencija ir gydymas lenkimo kontraktūros ir deformacijos kelio ir čiurnos sąnarių, pėdų deformacijos;
– korekcija vidaus sukimosi kojos ir pėdos;
– sąnarių stabilizavimas o vaikščioti.

Ortopediniai įtaisai visą koja

Įtaisas, ant visą koja rekomenduojama pacientams, sergantiems cerebriniu paralyžiumi, pacientai, sergantys nuo periferinių nervų, galvos ir nugaros smegenų įvairių etiologies sužeidimus pasekmių, po operacijos į kelio ir kulkšnies sąnarių ir pėdų.

Naudojimo indikacijos:
– prevencija ir gydymas lenkimo kontraktūros ir deformacijos kelio ir čiurnos sąnarių, pėdų deformacijos;
– korekcija vidaus sukimosi kojos ir pėdos;
– sąnarių stabilizavimas o vaikščioti.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Tikslas:
– fiksacija apatinių galūnių normalioje padėtyje;
– iš reguliuojant eismą klubo, kelio ir čiurnos sąnarių

galimybė.

Lagranmasade