Klubo osteopenijos simptomai ir gydymas

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Hip osteopenija simptomai ir gydymas” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Osteoporozė kelio sąnariai 1, 2, 3 laipsnių

Osteoporozė kelio – apie distrofiniai ir degeneracinių pokyčių kaulo, kremzlės ir jungiamojo audinio distalinio epiphysis šlaunikaulio condyles iš blauzdikaulio ir girnelės (girnelė) kolekcija. Labai pradžioje osteoporozės vystymąsi,, kurioje ertmių formavimas kaulo, vadinamas osteopenija.

osteoporozės kelio sąnario šiuos pakeitimus pasižymi:

    

 • kaulų struktūra, formavimo kelio tampa akytos;
 •   

 • Chrząstkowaty odos apimanti kaulo galva, jis tampa plonesni, praranda savo elastingumą, yra sunaikinta;
 •   

 • pagal bendrą intarpu ir erozijos, kurią kelią normalų funkcionavimą.

osteopenija pasirodo daugiausia vyresnio amžiaus žmonės (virš 50 metų). Susijęs su gamtos senėjimo procesą ir aparatūros kaulų, su audinių mitybą nusidėvėjimo ir sumažėjusio fizinio aktyvumo.

Savęs osteopenija ir osteoporozė yra beveik niekada atsirasti. Jie lydi artritas ir artrozė kelio sąnario, todėl osteoporozė dažnai vadinama degeneracinės artritas.

laipsniai sunkumo osteopenija ir osteoporozės

osteopenija yra diferencijuojama pagal kaulų poringumo laipsnis:

    

 • Aš sunkumas – šviesos osteopenija;
 •   

 • II sunkumas – vidutinio pasireiškimas ligos;
 •   

 • III sunkumas – riba osteoporozė sąlyga.

osteoporozės laipsnis turi skirtingą klasifikaciją. Skirti 4 esminis žingsnisligos vystymosi. Jie apibrėžiami nustatant kaulų struktūra pakeitimus su specialiais tyrimo metodų pagalba.

    

 1. , charakterizuojama pradinio žingsnio kremzlės sunaikinimo. Pacientas jaučiasi šiek tiek skausmas į kelius, keičiant oras ar aukšti fizinius krūvius. Kartais padidėja trapumas ir nagų rinkinys susijęs su kalcio trūkumo. Gydymas prasideda šį žingsnį: vitaminas, pripildymo trūkumas kalcio, fosforo, magnio.
 2.   

 3. etape II yra ryškus kremzlių, tačiau porėtas kaulo struktūra nėra aiškiai išreikštas. susiję pacientai apie skausmai skausmo kelio, ypač vakare ir naktį.
 4.   

 5. III osteoporozė etapas yra aiškiai matomas rentgeno spindulių: kremzlės yra labai plonas arba beveik nėra, sąnarių kapsulės praranda savo formą ir didesni kelio sąnario sąnarių skysčio yra gaminamas dideliais kiekiais. Epiphysis iš šlaunikaulio ir blauzdikaulio condyles turi stiprų poringą struktūrą.
 6.   

 7. IV stadijos yra pilnas sunaikinimas kremzlės į formos mazgelių ir erozijos, obstrukcija įprastinę sąnario funkcijos. Judėjimas griežtai ribojamas, yra sunkus patinimas kelio. Gydymas yra įmanomas tik su chirurgijos pagalba.

Diagnostika

kelio kaip osteoporozės rezultatas mastas apibrėžiamas densitometrijos T- ir Z-kriterijus. Pasak PSO standartus, osteoporozės ir tolesnį gydymą laipsnis yra nustatomas tik T-kriterijus (skaičius standartinių nuokrypių (SD) piko kaulų masė).

    

 1. osteopenija pirmojo laipsnio yra būdingas anomalijos intervale -1 – -1,5 SD.
 2.   

 3. osteopenija 2 laipsniais nustatomas nukrypimų T-kriterijai iš -1,5 į -2 SD.
 4.   

 5. Trečiasis laipsnis osteopenija diagnozuojama kursai nuo -2 iki -2,5 SD.

Kalbant apie t kriterijus – 2,5 SD pasidengtiiagnoz osteoporozė, ir patologinių lūžių buvimo istorijos – sunkia osteoporoze

.

Iš osteopenija ir osteoporozės

gydymas

Yra 3 pagrindinės sritys osteoporozės ir osteopenija gydymas:

    
 • , simptominis, kuria siekiama panaikinti skausmą ir kitus nemalonius pojūčius;
 •   

 • etiotropicištaisyti iš vidurinio ar narkotikų etiologijos plėtros atveju ligos priežastis;
 •   

 • patogeninių, atstato normalų struktūrą su kaulais, pašalinant artrito ir artrozės kelio sąnario progresavimą, sumažinti kaulų elastingumą.

švelnesnėmis degeneracinių pokyčių kaulų ir kremzlių kelio, tuo lengviau jis gydomas. Taigi nereikia ignoruoti osteopenija 1 laipsnį, todėl liga progresuoti. Kai pirmieji simptomai sunkio laipsnis yra labai prasta, bet bendra naikinimo procesas jau veikia. Turėtų būti skiriamas nustatant ligos priežastis ir nukreipti gydymą kelyje į architektūrinį kaulų ir kremzlių elastingumą atkūrimo. Norėdami tai padaryti, naudokite:

    

 • vaistai, kurie lėtai degeneracinės kaulų sutrikimas (bisfosfonatų, estrogenai ir estrogeno receptoriaus moduliatorių, stroncio ranelato, kalcitoninas);
 •   

 • agentai, kurie didina kaulų sintezę (fluoro vaistai (fluoridų), augimo hormonų, ir anabolinių steroidų, androgenų);
 •   

 • priemonė papildyti kalcio trūkumą, magnio, jodo, fluoro, fosforo.

iš pirmųjų etapų osteopenija gydymas turėtų būti neišsamus. Osteoporozė niekada vystosi be priežasties. Dažnai prisidėti prie šio stiprių chemikalų ir nesveiko gyvenimo būdo trūkumas.

osteoporozės kelio sąnario II laipsnis yra būdingas lengvas skausmas. Jie atsiranda per ilgai vaikščioti, keičiasi oras ar naktį. Be to patogenoeticheskoy orientacijos, gydymas II etapas turėtų būti kartu su skausmo pašalinimo, sumažina paciento gyvenimo kokybę. Taikomos vietinis anestetikas tepalai ir geliai, žodžiu – nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo (NVNU).

III sunkumas osteoporozės kelio nuo subjektyviu požiūriu yra skausmo sindromas. Judėjimas gali būti labai ribotas, nes aštrus skausmas, kuris vyksta, kai bandote ištiesinti pasilenkus-kelį. Patologiniai lūžiai gali pasireikšti dėl sunkių išnaudosime kaulų trapumą ir padidėjo. Šiuo atveju, chirurginis gydymas lūžių kaulų fragmentų, turintis fiksavimo adatos ar plokščių. Siekiant užkirsti kelią negaliai Osteoporozė yra laikomas pažeistu kelio endoprotezavimo variantas. Osteoporozės, įrengiant dirbtinio sąnario turi apie daugiau kaip 95% efektyvumą. Laidos senyvo amžiaus žmones, diabeto, nutukimo, psoriazinio artrito.

buvimas

Dėl IV etapas plėtros osteoporozė iš kelio kremzlės yra visiškai nėra, kuris netrukdo vykdyti jokių judėjimo įgyvendinimą. Simptominis gydymas, siekiant pašalinti skausmą. Vienintelis būdas atkurti kelio sąnario mobilumą yra bendra keitimas.

Prieš montuodami protezo nuimti audinių destrukciją kelio sąnario, atkurti raiščių vientisumo. Iš protezo pasirinkimas dėl lyties, svorio ir paciento konstituciją. Galite pasiimti gatavą modelį arba atlikti individualius protezą pagal užsakymą.

Kodėl pertrauka šlaunies ar klubo osteopenija

kaklo

osteopenija reiškia procesą, kai kaulų struktūros kaita, kaip rezultatas, didinant jų trapumą ir auga polinkį lūžių net nedidelius sužalojimus. Su šia viso skeleto sistema kenčia atmetimo, bet dažniausiai tai yra pažeidimas įvyksta skambučių departamentųAry poste arba klubo sąnario. Sunkūs kroviniai veda į tai, kad osteopenija klubo galus osteoporozės ir lūžių. Senatvėje, osteoporozė yra labai neigiamai veikia gyvenimo kokybę ir reikalauja skubaus gydymo.

dubens kaulų osteopenija

priežastys

osteopenija kaip procesas prieš osteoporozę gali atsirasti šiais atvejais:

    
 • Įranga Genetika (turintys artimuosius su keliais lūžiais su nedidelius sužalojimus);
 •   

 • Sumažintas hormonų gamybą dėl senatvės (estrogeno ir testosterono)
 •   

 • Ilgalaikis vartojimas dideliais kiekiais alkoholio ir nikotino;
 •   

 • tam tikrų narkotikų vartojimas gydyti kitas ligas (kortikosteroidai, prieštraukuliniai);
 •   

 • lėtinių uždegiminių ligų procesai;
 •   

 • pažeidimai endokrininių organų ir medžiagų apykaitos procesus;
 •   

 • Tam tikrų medžiagų, kaip iš bado ar malabsorbcijos stokos;
 •   

 • vėžio ir chemoterapija.

Kokie yra osteopenija

ženklai

neatrodė Dėl tam tikrą laiką ligos simptomai. Pacientas neturi žinoti apie atmetimo ir nėjo į gydytoją. Todėl gydymas nepasitaiko laiku. Keli maži įtrūkimai žmogus tiesiog nepastebi. Vienintelis ženklas osteopenija klubo sąnario yra lūžio reiškinys šlaunikaulio kaklo.

Šiuo metu atskleidė reikšmingą pokytį kaulinio audinio, staigaus susilpnėjimo iš visos raumenų sistemos simptomų. kaulų lūžių gydymas užtrunka daug laiko ir pastangų, ir reabilitaciją gali užtrukti mėnesius.

senatvėje, osteopenija ne dubens yra šiek tiek pakitusi odos jautrumo Jungtiniame. Bet šis ženklas yra labai retai siejama su liga.

Komutavimo tselostnosTy klubo sąnario galiausiai gali baigtis mirtimi paciento. Dažniausiai jis yra lydimas tokių komplikacijų kaip trombozė, arba staziniu pneumonija, nes ilgą laiką nebuvo aktyvių judesių.

Kaip padėti

Gydymas klubo osteopenija turėtų būti pradėtas prieš simptomai pasireiškia. Priešingu atveju pacientas plėtos kaulų lūžių ir kitų svetainių, kurios gydo labai blogai. Būtina atlikti tokį gydymą, kuris bus išvengti tolesnės ligos progresavimą proceso. Kontrolės tyrimai, o padėti Densitometry priskirtinas Pažangūs metodai ir leidžia nustatyti iš kaulų tankio 2-3% nuostolių pažeidimus (apskaita yra proksimalinės šlaunikaulio matavimas).

osteopenija nenumato konkrečių narkotikų vartojimo. Liga reikalauja gydymo, tik jeigu osteoporozė prasideda ty simptomai kaulų skausmą ir lūžių. Siekiant išvengti ekstremalių būklę, turite:

    
 • Kai Hip osteopenija rekomenduojama užsiimti specialių pratimų, kurie patars ekspertas. Turime pradėti nuo minimalios apkrovos ir išvengti nepaprastas nuovargis.
 •   

 • Geras gydymui naudojant masažas. Tai leidžia raumenys ištempti ir sukelti kraujo tekėjimą, gerina medžiagų apykaitą. Todėl turėtų nenaudokite aštrių ir stiprius judesius, kaip žalos trapiam kaulinio audinio gali būti taikomos.
 •   

 • kaupiasi tankis gali būti pasiektas per degintis. Tai padidina vitamino D kiekį organizme. Gera idėja naudoti jį, ir kalcio maisto produktų sudėtį.

Vaistai

Yra vaistai ir papildai, kad padėti su osteoporozės ir osteopenija ir leisti užpildyti trūkstamas elementus, pavyzdžiui, gydymas apima:

    

 1. preparatai su vitamino D kiekio Kai jis yra pakankamas, jeipagyrimu kalcio absorbcija žarnyne tampa efektyvesnis. Nerekomenduojama naudoti akmenlige.
 2.   

 3. kalcitoninas. Priemonės, siekiant sumažinti skausmą simptomus pažeidžiant klubo sąnario struktūrą ir užkirsti kelią kaulų destrukciją.
 4.   

 5. moterims menopauzės naudojama pakaitinė terapija, kuri ne tik slopina menopauzės simptomus, bet taip pat neleidžia kurti klimakterinio Osteoporozė ir osteopenija.

Norėdami išvengti tolesnio sutrinka kaulinio audinio struktūros plėtrą turėtų būti:

    

 1. Pasiduoti žalingų įpročių (rūkymas ir alkoholio vartojimas);
 2.   

 3. tęsti aktyvų gyvenimo būdą, daro pratimus stiprinti raumenis ir kaulus;
 4.   

 5. Naudoti tik aukštos kokybės maisto maisto;
 6.   

 7. Markė pasivaikščioti gryname ore, ypač aiškiai ir saulėtų dienų, jis leidžia odai forma vitamino D, be kurių yra kalcio apykaitos sutrikimas organizmui.

Gydymas turi būti pagal nuolat stebėti kaulo audinio būklę priemonėmis densitometrija.

Dieta osteopenija

Kai diagnozė “osteopenija,” gydymas nebus efektyvus, jei jis neatitinka tam tikrų principų tinkamą mitybą.

Žmogus su šios patologijos visada turėtų būti naudojamas meniu kuo daugiau šviežių vaisių, uogų ir daržovių. Taip pat svarbu įtraukti į pieno ir jo produktų (jogurto, kefyro, varškės, sūris) dietos. Kalcio galima gauti, jei jūs valgyti brokolius, jokių riešutų ir džiovintų vaisių, žolės, ir ypač špinatai.

Magnio, kuris yra svarbus kaulų mineralizacijos sąnario yra pateiktas grūdų ir ankštinių augalų. Gėrimai, kurių sudėtyje yra kofeino, skatina kalcio iš organizmo. Todėl rekomenduojama juos pašalinti. Tai geriau gerti sulčių, išgrynintas vanduo arba vaisių gėrimų. Druska yra būtina apriboti naudoti.

Nelaukite, kol išsivysto simptomai osteoporozės. Šiuolaikiniai metodai IPkartojimas gali diagnozuoti klubo problemų ilgai, kol ten reikšmingų pokyčių, ir imtis visų įmanomų priemonių, kad būtų išvengta klubo lūžio.

osteopenija: Ar įmanoma ką nors padaryti, arba osteoporozė yra neišvengiama

?

osteopenija – liga, kuri yra kaulų tankio sumažėjimas kaip demineralizacijos rezultatas. Kai klaidingai painioja šį procesą su osteoporoze, net gydytojai kartais negali pasiekti sutarimą. Reikia pažymėti, kad tai yra skirtingi liga, bet kartais tai yra osteoporozė osteopenija rezultatas. Gydymas šiuo nuokrypio vyrams ir moterims atliekamas pirminio laipsnio patologijos šiuo atveju yra palankesnė prognozė. Tai apima pagalbą žmonių priemones, narkotikų, kineziterapijos ir masažo naudojimą.

Pasiekusi asmeniui 30 metų amžiaus, kaulų atnaujinimas yra sumažintas, nes tai atsitinka kiekvienais metais lėčiau. Tam tikru metu, organizmas jau tampa negali atkurti tas ląsteles, kurios yra sunaikinami, atsižvelgiant į veiklos rezultatų. Tai veda prie didelės rizikos kaulų lūžių, o tai padidina, kaip mes amžiaus. Skirtingai osteopenija, osteoporozė, kad pirmasis procesas yra daug lėtesnis, ir yra tik lemiančių veiksnių, kad padidėja kaulinio audinio pažeidžiamumą. Osteoporozė pasireiškia kaip greitai ir pasiekti rezultatai per trumpą laiką. Todėl, norint įdėti teisingą diagnozę gali greitai tik kvalifikuotas gydytojas.

Sukelia

Kaip kaulų tankio sumažėjimas su amžiumi yra fiziologinis procesas, kurį sukelia tiek vyrams, tiek moterims, tuo pačiu metu simptomai, kaip taisyklė, trūksta. Bet yra daug rizikos veiksnių, kurie labai tikėtina skaičius sukelti šio reiškinio pagreičio:

    
 • radiacijos;
 •   

 • vyresnis amžius;
 •   

 • Europos rasės;
 •   

 • moteriškaAntrame aukšte;
 •   

 • Silpni konstitucija;
 •   

 • badas arba standžia dieta;
 •   

 • imunitetą slopinančiais preparatais naudojimas;
 •   

 • ilgalaikio naudojimo kai kurių ligų tam tikrų vaistų (antikonvulsinių, steroidų) gydymo;
 •   

 • iš medžiagų, kaip netinkamo veikimo žarnyne rezultatas skaičiaus trūkumas;
 •   

 • chemoterapija;
 •   

 • paveldima tendencija.

Moterims, osteopenija ir jos simptomai dažniausiai atsiranda menopauzės metu. Vaikystėje liga kaip paveldima patologija neišnešiotų kūdikių ir kūdikiams, kurie yra butelis-fed. Jei pažymėsite sau ką nors iš aukščiau pateikto sąrašo, pasitarkite su savo gydytoju apie tai, kaip apsisaugoti nuo tokios galimos diagnozės osteoporozės.

Ženklai patologija

neatrodo Iš osteopenija ilgą laiką simptomai. Net ne lydi įtrūkimų ar kitų skausmingų simptomų formavimas. Tik tuo atveju, kai lūžis susidaro, tai galima pasakyti, kad simptomai pradėjo. Paprastai pirmasis pacientas vizitas pas gydytoją, kas vyksta šiuo metu.

Todėl, kai pirmieji irimo kūno, lūžinėjantiems plaukams ir nagams ir sumažinti odos turgor, turėtų pasikonsultuoti su specialistu ir atlikti pilną medicininę apžiūrą ir gydymą.

osteopenija simptomai gali būti pasireiškia nuo kaulinio audinio naikinimo bet kurią kūno dalį formos, bet dažniausiai tai įvyksta daugiausiai apkrautų dalių skeleto – iš klubo ar juosmens stuburo segmente.

Diagnostika

Šios ligos gydymas reikalauja preliminarų medicininio patikrinimo, kuri turi tikslą:

    
 • nustatyti priežastis ir galimas komplikacijas;
 •   

 • proceso lokalizacijos apibrėžimas;
 •   

 • matavimo rodančios medžiagos kiekį, pavyzdžiui, kalcio ir jo norma metabolizmo.

Šiuo tikslu tokie metodai:

    
 1. Densitometry (fotonų ir ultragarso). OAPCmums apibrėžti tankį kaulų.
 2.   

 3. Kompiuterinės tomografijos.
 4.   

 5. Kraujo ir šlapimo mėginius žymenų, kurie rodo medžiagų apykaitos procesus.

metodas densitometrija gali aptikti pradinę formą osteopenija (2% praradimo kaulinio audinio), tuo tarpu paprastųjų rentgeno diagnostika leidžia pamatyti tik nuokrypį sunaikinimo 30% šio audinio atveju. Razusheniya didelę procentinę reiškia, kad gydymas bus toks pat veiksmingas kaip ankstyvoje ligos stadijoje.

Kaip yra kaulų densitometrija

Įranga galią, kai osteopenija

Gydymas problemas vyrams ir moterims yra išvengti progresavimą patologinio proceso ir jo galimų komplikacijų. Pacientas po diagnozės Gydytojai paprastai rekomenduoju specialią dietą. Ką turėtų turėti osteopenija ne?

Kiekvieną dietos dieną turi turėti daug daržovių ir vaisių. Jūs turite naudoti pieno produktus, kuriuose yra kalcio. Užpildykite magnio poreikį, kuris taip pat dalyvauja kaulų metabolizmo gali naudoti maisto pupelių, grūdų ir daržovių. Naudinga, kaip sardines ir raudona žuvis.

Kalcio gali būti gautas iš į kofeino arba druskai organizmo. Todėl vartojimas kofeino gėrimų yra rekomenduojama riba. Sūrus maistas turi būti atmesti tiek, kiek įmanoma.

pakankamu kiekiu vitamino D jums reikia kuo dažniau praleisti laiką saulėtą dieną gryname ore. Be fizinio aktyvumo, bus gerokai patobulinti. Produktai, kurių sudėtyje yra šios medžiagos, – tai aliejus turtingas jūrų žuvis, sūris ir kiaušinio trynys.

Kokie yra būtini vaistai

Gydymas osteopenija vyrams ir moterims yra atliekami su narkotikų vartojimo kompensuoti esminių medžiagų. Norėdami tai padaryti, gydytojas dažniausiai nustatytas įleidimo iš šių lėšų su kalciu:

Jei gydyti ligą moterims per menopauzė galisu hormonų pakaitinei terapijai naudojimo. Ji palengvina ne tik menopauzės simptomus, bet taip pat sumažina kalcio išplovimą iš organizmo.

Netradiciniai gydymo

Prieš pradedant gydymą tradicinius metodus, tai bus suprantama, kad natūralūs produktai padeda naudojimas tam tikru mastu pagerinti medžiagų apykaitą, bet tik kaip papildoma terapija. Visiškai pakeisti narkotikus ir žolelių administravimą tuo pačiu metu neįmanoma tinkamai gydyti ligą. Prieš naudojant tam tikrą receptą rekomenduojama pas specialistą ir gauti jo leidimą. Iš žolelių, kurios padės pagerinti kaulų apykaitą, geriausio sustojimo asiūklio arba raudonųjų dobilų pasirinkimas.

Pratimai terapija ir masažas

Gimnastika ir masažas vyrams ir moterims padeda sulėtinti senėjimo procesą, pašalinti ligos simptomus ir išsaugoti kaulo vientisumą. Kai praktikuojamas reguliariai, gali sumažinti patologinių senėjimo procesus.

Tai buvo nustatyta, kad reguliarus judėjimas bent 30 minučių tris kartus per savaitę, padėti kurti raumenų audiniuose ir kauluose 5%. Bet kai negerai pasirinkimas pratimų, jie lems tai, kad neprastėtų arba yra lūžis. Todėl nereikia daryti sau. Pirma, jums reikia visą eismą, streso ir fizinio aktyvumo koordinuoti su ekspertais. Tokiu atveju, gydytojas vadovaujasi šiuos tyrimus, rekomenduojame fizinę terapiją, priklausomai nuo kaulų masės mažėjimo, masės procentinė dalis, taip pat amžiaus ir būklės organizmo, kaip visumos.

Dažniausiai, osteopenija fizioterapija apima:

    
 • vaikščioti tam tikru atstumu;
 •   

 • šokio judesiais (arba šviesiai aerobikos apšilimo moterims);
 •   

 • aukštyn ir žemyn laiptais;
 •   

 • Pratimai vandenyje ar normaliai plaukioti;
 •   

 • sklandė ant baro;
 •   

 • Joga ir poilsiui.

Idealiu atveju gydymas fizinio lavinimo turėtų apimti visaspokalbiai visus judėjimus, kurie turėtų būti padaryta per savaitę, bet ne visi iš karto rūšių.

Masažas su šia liga turėtų būti daroma tik kvalifikuotų specialistų. Bet staiga judėjimas arba neatsargus į padidėjusio pažeidžiamumo kaulų moterų ir vyrų pirmaujančių žalos buvimą. Padaryti įmanoma tik pasitelkus minkštos ir glostydama judesius. Masažas padės gerinti vietos kraujotaką, padidinti jėgą į kūno ir kaulų periferijoje, atkurti medžiagų apykaitos procesus.

osteopenija šlaunikaulio kaklo ir hip – simptomai ir gydymas

Daugelis mineralinių medžiagų apykaitos sutrikimų pirmosios besimptomė, todėl ankstyvosiose stadijose identifikavimas dažnai atsitiktinis atradimas. Labiausiai ryškus pavyzdys gali tarnauti kaip latentinės patologija kalcio ir fosforo disbalanso.

Nepakankamas įsiurbimo ir absorbcijos kalcio organizme sukelia kaulų medžiagų tankio sumažėjimo, būklės, vadinamos osteopenija. Jei gydymas neprasideda laiku, yra labiau progresuoja liga – osteoporozė vystosi.

osteopenija pirmiausia vystosi kaulų, kurie tuo didžiausią krūvio, ty šlaunikaulio ir stuburo.

Didžiausia baimė ne traumos sukelia šlaunikaulio kaklo osteopenija, nes tai yra būklė, kuriai būdingas tam kaulų tankio sumažėjimas, dėl anatominių ypatybių Šlaunikaulio ir klubo sąnario struktūros gali sukelti sudėtingų lūžių dar ankstyvosiose stadijose kalcio trūkumas. Gydymas tokių traumų, ypač senatvėje, yra susijęs su didele rizika sunkių komplikacijų.

nusodinti veiksniai

Pasak tyrimų iš osteopenija kaulų, sudarančių klubo sąnario pakitimų, yra aiškiai susijęs su amžiumi ir lytimi. Dažniausiai ši sąlyga yra rasti moterims – kas penkerius pacientams, sergantiems osteopenija yra tik po vieną atstovą iš stipriosios lyties. Taip pat yra hetkaya priklausomybė nuo amžiaus – paprastai osteopenijai klubo sąnario pažeidimas diagnozuojamas vyresnio amžiaus ir pagyvenusių žmonių, bet yra išimčių. Pageidautina nustatyti priežastis, dėl kurių atsiranda ligos vystymąsi, nes tai priklausys nuo gydymo ir prognozės individualaus paciento.

Kad žmogaus organizme sukūrė osteopenija, kelių, skatinančių veiksnių derinys, tarp kurių yra tokios:

    

 • genetinis polinkis;
 •   

 • ilgalaikis vaistų terapijos nuo kortikosteroidais ar kitais vaistais grupės (tetraciklinų, nuo traukulių, citostatikai ir kt.);
 •   

 • Kava ir / ar tinkamai pasirinkta mityba piktnaudžiavimas;
 •   

 • bendra hormonų pusiausvyros (liga skydliaukės ir prieskydinės liaukos);
 •   

 • ilgalaikis lovos režimas;
 •   

 • disbalansas lytinių hormonų (menstruacijų sutrikimai, menopauzės);
 •   

 • priklausomybė nuo nikotino ir / arba dažnai alkoholio vartojimo;
 •   

 • lėtinės uždegiminės ligos;
 •   

 • tam tikrų rūšių radioterapija.

apraiškos osteopenija

Iš osteopenija apraiškos šlaunų gana menki, kaip minėta anksčiau. Tačiau, kartais pacientai tik laiku nekreipia dėmesio į pirmuosius varpai nukreipta į klubo sąnario ligos šią ligą. Apie ligą gali nurodyti periodinę atsiradimo dilgčiojimas rankų ir kojų, kurios didžioji dauguma, ne tik gyventojai pradžioje, tačiau net ir gydytojams kaltinamas dėl nugaros skausmo ir panašių ligų.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Tolesnis ligos palaipsniui atpalaiduoja kaulų, kuris yra lydimas mikroskopinių įtrūkimų jų susidarymo net gręsiančių streso nebuvimo struktūrą. Kai kaulų tankis pasiekia kritinę vertę, nes vyras kelis kartus didėjančiaAstana rizika gauti rimtą lūžis, tiesiog suklupo namuose kilimu.

Taip pat reikėtų paminėti, kad antsvorio buvimas, pagreitina procesą rimtai “išplovimo” kalcio iš kaulų struktūrų klubo sąnario. Be to, šis veiksnys padidina kaulų lūžių tikimybę net ankstyvosiose stadijose osteopenija. Nutukę pacientai, kuriems sukako keturiasdešimt metų, jį rekomenduojama reguliariai tikrinti kalcio trūkumo buvimą organizme, išvengti osteoporozės ir pradėti gydymą laiku.

Diagnostikos metodai

Didžiausia diagnostinė vertė yra Densitometry – metodas, kuris leidžia vizualiai įvertinti soties kaulų kalcio, bet ne iš osteopenija etape, net šis metodas gali būti nepakankamai informatyvus. Dar mažiau tiksli, bet labiau prieinamas ir rentgeno tyrimas kraujo koncentracijos šarminės fosfatazės.

Terapinės veikla

Kadangi padidėjo kaulų trapumas, susijusios su kalcio trūkumo organizme, pirmieji rekomendacijos bus susiję ne tik vaistų, kiek patarimų apie paciento gyvenimo būdo koregavimas. Į ankstyvosiose stadijose osteopenija jo gydymas gali būti apribota maistu, kuriame gausu kalcio ir kalciferolio (vitaminas D), kuris reikalingas tinkamam asimiliacijos mineralų paskyrimo. Be to, padidėjo mitybos Rekomenduojama dozė lauko apkrovą. Laisvalaikio pėsčiomis, o paprastas pusvalandžio pratybų, padidina kraujo tekėjimą į kaulus ir palengvina kalcio jame įmontuoti, eisiu į maisto ar vaistų. Kitas kurių temperatūra yra toks svarbus osteopenija išeiti, tai ultravioletiniai spinduliai, nes jam odos pagaminta savo vitamino D

pacientas su osteopenijai klubo sąnario pažeidimas, primygtinai rekomenduojama mesti priklausomybę nuo nikotino, sumažinti, ir, pageidautina pašalinti visiškai, alkoholio ir kavos vartojimą.

Tačiau, dalis kompensavimo atvejaiTRAN sportation maisto ar grafikas dieną neįmanoma dėl objektyvių priežasčių, todėl gydantis gydytojas nuspręs, medicinos terapijos skyrimo. Gydymas šios ligos žinoma sudarytų kalcio ir cholekalciferolis (vitaminas D). Daugelis farmacijos kompanijos siūlo šiam tikslui apjungtas vaistų, kurių sudėtyje yra ne kartą abu šiuos komponentus į vieną tabletę. Pasirinktas dozė koreguojama individualiai ir priklauso nuo paciento amžiaus.

Be to, jei osteopenija sukelia tam tikrą kartu ligos, be to, kalcio, atliekamas siekiant patenkinamai. Kai kalbama apie endokrininės patologijų, gydymas gali būti papildytas kalcitoniną, (su pakenkimais prieskydinės liaukos), estrogenų turinčių preparatų (menopauzės arba pažeidimų ciklo), arba kitais vaistais.

sudėtingų atvejais, kai didelė tikimybė, šlaunikaulio lūžio, taikant priklausančių bisfosfonatų grupės vaistų. Tačiau, šių narkotikų vartojimas yra ribojamas dėl nepageidaujamų šalutinių poveikių rizika, o jų priėmimas gali būti priskirtas A į traumatologijos srityje specialistas.

Geriausia osteopenija turėtų užkirsti kelią pradedant gydymą prieš osteoporozės ir lūžių atsiradimo, kaip sumažinti klubo kaulų tankis tik rodo riziką (pavyzdžiui, lėtinė administracija kortikosteroidų) arba pokyčiai mokslinių tyrimų rezultatus. Šis požiūris yra pateisinamas net dėl ​​to, kad gydymas, pvz, šlaunikaulio kaklo lūžis yra labai ilgas ir brangus procesas su sunkių komplikacijų skaičiaus ir mažinti ar net tikimybės negalios.

šlaunikaulio lūžių (dažnai kaklo Šlaunikaulio) reikalauja ilgalaikio imobilizavimo aukos, nes kaliaus formavimasis paprastai trunka ne mažiau kaip šešis mėnesius. Be to, vyresniame amžiuje, nepaisant gydymo, kad nustatytų terminų priverstiNosta gali būti dar didesnis, kuris yra kupinas tokių gretutines ligas kaip stazinis plaučių uždegimas, plaučių embolija, kuris gali sukelti mirtinas rezultatus plėtrai vystymosi.

Apskritai, už osteopenija klubo sąnario prognozė gana palankios, gana dažnai paaiškėja, valstybinę kontrolę sėkmingai teisingą mitybą ir keisti variklio režimu, net ir be prijungimo vaistus.

Hip osteopenija

Jau daugelį metų nesėkmingai kovoja su sąnarių skausmu?

Dėl ligų, sąnarių instituto vadovas: “Jūs būsite nustebinti tuo, kaip lengvai galima išgydyti sąnarių tik atsižvelgiant kiekvieną dieną.

Osteoporozė – lėtinė metabolinė liga, dėl kurios yra labai pavojingas žmonių sveikatai. Šis procesas turi įtakos vienas ar daugiau kaulų, galiausiai sukelia nepataisomą žalą organizmui.

Klasifikuoti osteoporozė taip:

    

 • generalizuotos (sisteminė) – žalingas poveikis visą skeleto;
 •   

 • Regioninis – veikia tam tikru anatominę sritį (petį bendrą, kelio sąnarį, ir tt);
 •   

 • vietos (vietos) – turi įtakos vienam ypač kaulų arba jo dalis. Jis susideda iš dviejų pogrupių – židinio (dėmėtas) ir pilamas.

Priklausomai nuo osteoporozės ligos forma pasireikš konkrečių nusiskundimų.

Galimos priežastys ligos

    
 • Galimos priežastys ligos
 •   

 • Ženklai ir simptomai,
 •   

 • komplikacijos ir pasekmės ligų
 •   

 • diagnostika, gydymas ir metodai reabilitacijos pacientams,

Kaip minėta anksčiau, individualių anatominių regionuose pralaimėjimas sukelia regioninį formą osteoporozės. Teigiamas aspektas jame yra tik tai, kad patologinis procesas yra lokalizuota ir negali būti pratęstas.

Klubo sąnarys yra asmuo, vaidina svarbų vaidmenį judėjimo ir remti kūną. veRD dėka tik du tokie sąnarių stovime kūno svorį ant kojų.

Anatomiškai bendra susideda iš sąnarinių paviršių sėdmenų, gaktos, ir įstatomi ir šlaunikaulio galvos. Tiesiogiai viduje sąnario buvo labai reikšminga raištis – raištis šlaunikaulio galvos. Viduje ryšulio yra arterijas ir kraujagyslės, kuriomis kraujas į minkštųjų ir kietųjų audinių.

Regioninės osteoporozės priežastis gali būti keletas veiksnių. Tarp šių traumų, traumos, operacijos ant gretimų audinių, gautų termiškai faktorių poveikį, tuberkuliozės kaulų, angiopatijos, neuropatija, hipoparatiroidizmo, malabsorbcija mineralų, nesubalansuotos mitybos, autoimuninių ligų, ir daug daugiau.

Tik detalės, nurodančios osteoporozės etiologiją, galite priskirti naujausią gydymą.

Ženklai ir simptomai

pradžia yra paprastai nepastebimas. Pacientas nejaučia nieko neįprasto. Ir tuo momentu liga procesas jau pradeda sugadinti, sunaikinti kaulų medžiagą. Dėl šio proceso negrįžtamumo priežastis yra ta, kad osteoblastus (kaulų ląstelių augimą ir plėtrą) praktiškai neturi regeneruoja organizme.

Laikui bėgant, kaulų sijos mažėja, kaulų praranda savo normalią funkciją ir lūžių ir plyšių riziką. Bruožas lūžių osteoporozės yra tendencija pamainą, išnaudotos juk ne tik kaulų, bet antkaulio.

Tik funkcija 30% osteoblastų kiekį į pažeidimo ritinys prasideda simptomus. Pirmasis požymis skausmas gali būti išvaizda, kuri padidina fizinio krūvio metu. Yra skausmai sąnariuose jausmą. Toliau progresavimas ligos apsunkina procesą, didinant skausmo intensyvumą.

skausmas yra labai kintamasis. Epizodai iš ūmaus skausmo, gali būti pakeisti su ūmios ir lėtinės atgal tada.

Tuo sveikatos centras, pacientai skundžiasi skausmu ir asocijuotoms nemiga, blogėjaai bendrą būklę. Šiuo metu, svarbu pabandyti rasti tikrąją priežastį dėl patologinio proceso pradžioje, ištirti kitas sistemas ir organus. Pavyzdžiui, hipoparatiroidizmą galima diagnozuoti pagal parathormono kraujyje lygį.

Su palpuojant pagalba galima rasti gana tiksliai lokalizacijos pažeidimo. Klauskite pacientui sulenkti ir ištiesinti koją klubo, galite sužinoti, kokios funkcijos turi judesio ligos link.

komplikacijos ir pasekmės ligos

Regioninė osteoporozė gali sukelti daug rimtų pasekmių, įskaitant kaulų lūžių šlaunikaulio kaklo. Šis pokytis yra laikomas vienu iš labiausiai pavojingas priežasties. Iš tiesų, šlaunikaulio lūžio, asmuo praranda gebėjimą judėti į kaulų gijimo laiką. A osteoporozę sukeliančia kaulų gydo daug ilgiau, nei sveikas.

Tuo lūžio geltona čiulpų metu gali patekti į kraują. Cirkuliuojančių kraują, riebalų embolijos įvesti plaučių arterijas, kurios gali sukelti plaučių emboliją (PE).

Be to, ties lūžio metu gali būti suplėšyti raiščių šlaunikaulio galvos, dėl kurio kapsulės hemoragijos – hemarthrosis. Gulimos padėties galite sukelti stazinis plaučių uždegimas, pragulų.

Ši liga gali sukelti neįgalumą tik tuo atveju komplikacijų. Statutas nurodė, kad osteoporozės kaip atskirų subjektų, kurie negali sukelti gaunantis invalidumo grupe.

diagnostika, gydymas ir metodai reabilitacijos pacientų

aukso standartas diagnozuojant išlieka rentgenograma. Naudojant šį metodą, jūs galite ne tik patvirtinti diagnozę, bet ir įvertinti ligos mastą. Be to, gydytojai naudoja ir kiti diagnostikos metodai: ultragarso diagnostika, kompiuterinė tomografija, magnetinio rezonanso tomografija, kraujo tyrimai.

terapiniai metodai tiesiogiai priklauso nuo to, pirmojiAry liga. Tačiau yra keletas bendrų metodų reabilitacijai.

po šlaunikaulio lūžių pacientų laikotarpiu yra labai naudinga medicinos gimnastika. Dėka bendrų gimnastikos galiausiai atgauna savo fiziologines funkcijas. Pratimai turi būti susikaupusios pradžių nebuvo sužeisti sąnarį. Dažnai naudojami reabilitacijos pratimai pritūpimai, auginimas ir pastaba kojų lenkimo ir pratęsimo kojų ne klubo sąnario.

nepakankamos mitybos retai yra osteoporozės priežastis. Tačiau tokie pacientai reikalauja specialių dietų, su subalansuotu kiekiu mikroelementų -. Kalcio, natrio, ir tt Tinkama mityba gali greitai padėti pašalinti priežastis šiuo atveju liga – mineralų trūkumą.

endokrininės etiologijos ligos, reikia nedelsiant terapinį intervencijos. Vienas iš pagrindinių gydymo metodų tokių pacientų – pakaitinė terapija. Autoimuninė etiologijos ligos reikalauja gydymo su hidrokortizono arba prednizolono. Bet, kaip žinote, šie steroidiniai vaistai ne vaistas, bet tik apkarpytą liga.

Kai kuriais atvejais, po klubo lūžio reikalinga operacija ir pakeitimo galvos iki protezo. Ši operacija yra gana sunku ir pavojinga, turint omenyje, kad kaulų patyrė ne tik nuo lūžių, bet taip pat iš didelės išeikvojimo.

osteopenija

osteomaliacija, osteomielitas, osteoartritas yra dažnai painiojama su osteopenija, nes jie klausos kažką ar kažką panašaus. Osteomaliacija yra prieš naujai suformuota kaulų mineralizacijos, todėl kaulų silpnėjimo ir polinkis lūžis. Yra daug priežasčių, osteomaliacija, įskaitant šio vitamino D trūkumas ir žemas kraujo fosfato. Osteomielitas yra kaulų infekcija. Osteoartrito yra uždegiminių pokyčių sąnarių, kurias sukelia degeneracinių pokyčių kremzlės ir osteoartrito nesukelia osteopenija, osteoporozė arba sumažėjimas kaulų mineralų tankio.

Pacientams, sergantiems osteopenija nėrataip linkę kaulų lūžių kaip osteoporoze sergančios, tačiau dėl to, žmonėms su osteopenija daugiau nei osteoporozės, atsižvelgiant į didelį skaičių pacientų, lūžių skaičius gali būti didelis.

Maždaug 50% moterų Europos lenktynių pažymėta kaulų lūžių jų gyvenimą. Lūžiai sukelia osteoporozę ir osteopenija, yra svarbūs, nes jie gali būti labai skausminga, nors kompresiniai lūžiai slankstelių gali būti neskausmingas. Taip pat skausmingos apraiškas, pavyzdžiui, šlaunikaulio lūžių, yra rimtų problemų, nes šie lūžiai reikalauja chirurginės intervencijos, ir beveik 30% pacientų, sergančių šlaunikaulio lūžių reikėti ilgesnio slauga.

šlaunikaulio lūžių, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, kartu su aukštu mirtingumu. Apie 20% žmonių miršta per vienerius metus po šlaunikaulio lūžio dėl komplikacijų, tokių kaip trombozė, stazinis plaučių uždegimas ir kitų komplikacijų, kurias sukelia nejudrumas pacientų. Pavyzdžiui, sveikatos nuostolių dėl lūžių, susijusių su osteopenija ir osteoporozės JAV pasiekė 15 $ mlrd. Dėl gyventojų senėjimo tendencija šlaunikaulio lūžių skaičius didės.

priežastis ir osteopenija

Kadangi kaulai tampa plonesni ir senėjimas yra natūralus procesas, involiucija, nes, pradedant nuo vidutinio amžiaus sunaikinimo procesus ir pradėti viršenybę formavimo naujo kaulinio audinio procesus kaulų ląstelės. Kai tai atsitinka, kaulai praras mineralinių medžiagų, sumažėjęs kaulų masę, kaulų struktūra silpnina ir padidina kaulų lūžių riziką. Visi žmonės po pasiekė piko kaulų augimą (30 metų) pradėti prarasti kaulų massy.I storesnės kaulai buvo brandinamas apie 30 metų, reikia daugiau laiko už osteopenija arba osteoporozė formavimo.

Kai kurie žmonės gali būti osteopenija be kaulų praradimą. Tiesiog iš pradžių jie gali turėti daugiau dugnąKaya kaulų tankis. Osteopenija gali būti daugelio ligų ar ligų pasekmė. Moterys yra labiau linkę plėtoti osteopenija ir osteoporozės nei vyrai. Tai yra todėl, kad moterys turi mažesnę piko kaulų tankį iki 30 metų amžiaus, ir dėl kaulų tankio sumažėjimas pagreitėja kaip hormoninių pokyčių, kurie įvyksta menopauzės metu rezultatas.

Bet, vis dėlto, vyresnio amžiaus vyrai taip pat reikia periodiškai tikrinti kaulų tankį, taip pat į testosterono lygio sumažinimas taip pat prisideda prie kaulų retėjimą ir sumažinti kaulų tankį.

Iš osteopenija prisideda plėtra į daugelį priežasčių. Bendrosios priežastys ir rizikos veiksniai yra:

    

 • genetinis fonas (šeiminė osteoporozės anamnezė arba osteopenija);
 •   

 • Hormonų priežastys, įskaitant mažesnio estrogenų (pvz moterims po menopauzės), arba testosterono;
 •   

 • Asmeninis
 •   

 • piktnaudžiavimas alkoholiu,
 •   

 • dietos mažai kalcio ir vitamino D
 •   

 • Priklausymas Europos rasės,
 •   

 • lieknas stotas,
 •   

 • Pailginto Znieruchomienie
 •   

 • Pailginto kortikosteroidų, tokių kaip hidrokortizono arba prednizolono dėl uždegiminių procesų ar nuo traukulių, pavyzdžiui, karbamazepinas (Tegretol), fenitoinas (Dilantin) arba gabapentino (neurentino)
 •   

 • absorbcijos sutrikimas, mineralų (pvz, į celiakijos);
 •   

 • lėtinis uždegimas dėl ligos (pvz, reumatoidiniam artritui gydyti).
 •   

 • Chemoterapija,
 •   

 • apšvitą,

osteopenija “, kaip taisyklė, nesukelia skausmo, jokio lūžio. Be to, net tada, kai osteopenija lūžiai gali būti be simptomų. Osteopenija arba osteoporozė gali atsirasti jau daugelį metų prieš diagnozę. Daug kaulų lūžiai dėl osteoporozės arba osteopenija, pavyzdžiui, klubo lūžio iloslankstelių lūžiai ir labai skausminga. Tačiau, kai lūžiai, ypač stuburo slankstelių lūžiai gali būti neskausmingas, todėl, osteopenija arba osteoporozė gali būti diagnozuojama metų.

Bet kuris asmuo diagnozuotas osteopenija turėtų imtis gyvenimo pokyčių ir pasirinkti gydytojas narkotikų ištaisyti osteopenija.

Diagnostika

patikimiausias diagnozavimo būdas, osteopenija yra per densitometrijos prietaisas, su kuriuo dvigubos energijos rentgeno spindulių absorbciometrija. Iš kaulų tankio nuskaitymo stuburo ir šlaunikaulio kartais riešo. Šios zonos buvo pasirinktas, nes šiose srityse, dažniausiai, yra kaulų lūžių. Densitometry yra labai tikslūs metodas tyrime prognozuoti galimus lūžius ateityje. Kiti metodai matuoti kaulų tankį yra kiekybinės kompiuterinės tomografijos (CCV), ir kiekybinė ultragarso densitometrija. Kartais paprastas rentgeno atskleidžia Difuzinis osteopenija arba osteopenija tam tikroje vietoje, pavyzdžiui, stuburo. Periarticular osteopenija yra uždegimui rodiklis aplink ypač jungtimi (šarnyrinio). Šis modelis gali būti laikomasi, pavyzdžiui, reumatoidinio artrito, ir tai nereiškia, kad ten yra kaulų tankio visą skeleto sumažėjimas. Bet rentgenograma leidžia tik kokybiškai įvertinti, ar sumažinimas kaulų tankio, ir densitometrija, siekiant nustatyti ir kiekybinė sumažinimas kaulų mineralų tankio. Densitometry rodo šių grupių žmonės:

    
 • Moterys 55 metų ir vyresnio amžiaus ir vyrų 70 metų ir vyresni,
 •   

 • Moterys ir vyrai 50-69 metų, su padidėjusia rizika susirgti osteoporoze,
 •   

 • Suaugusieji, turintys kaulų lūžius po 50 metų,
 •   

 • suaugę su medicinos sąlygų, susijusių su kaulų retėjimo (pvz, reumatoidiniam artritui gydyti),, arba tie,Ji gauna vaistus, kurie gali sukelti kaulų retėjimą (pvz, prednizono arba kiti steroidai),
 •   

 • Pacientai gydomi ir osteopenija ar osteoporozė, stebėti gydymo rezultatus,

osteopenija gydymas

iš osteopenija buvimas reikalauja gyvenimo pokyčius ir suteikti dietos su pakankamai kalcio ir vitamino D kiekis maiste. Gydymas nuo lydinčios ligos sukelia absorbcijos sutrikimas, pagalba, pavyzdžiui, celiakijos, su gali padidinti kaulų tankį. Ne kiekvienas pacientas su osteopenija reikia specialių gydymo, nes ne visi pacientai osteopenija, veda į kaulų lūžių ar eina į osteoporozės, taip pat specializuotų narkotikų ilgalaikis vartojimas, kurių šalutinis poveikis gali sukelti nepageidaujamų komplikacijų.

Tačiau, jei turite osteopenija, gydytojas gali skirti vaistus. Sprendimas pasirinkti gydymo taktiką atliekamas kiekvienu atveju individualiai, priklausomai nuo individo savybių. Atsižvelgiant į visus rizikos veiksnius (prieinamumas genetinių rizikos veiksnių, iš pradžių iš subtilaus kūno, lėtinių somatinių ligų buvimas), gydytojas nustato galimą kaulų lūžių rizika per ateinančius 10 metų ir turi gydymo pasirinkimą. osteopenija diagnozė “yra rimtas skambutis atlikti tam tikrus gyvenimo pokyčius. Pokyčiai gyvenimo būdas yra svarbi prevencijos ir “gydyti osteopenija. Šie gyvenimo būdo pokyčiai apima reguliarią mankštą (pavyzdžiui, vaikščiojimas ar svorio kėlimo), mesti rūkyti, nuosaikumo alkoholio vartojimo, taip pat užtikrinti tinkamą paros dozė kalcio ir vitamino D. Jei mityba nėra tinkama, galima naudoti priedus.

    

 • 800 TV (tarptautinių vienetų) per dieną moterims virš 71 metų,
 •   

 • 600 TV per dieną moterims ir kitose amžiaus grupėse, vyraiir vaikai,
 •   

 • 400 TV per dieną vaikams iki 12 mėnesių amžiaus,
    
 • 1200 mg (miligramų) per dieną už suaugusių moterų virš 50 ir vyrai 71 metų ir vyresnio amžiaus. Kalcio turėtų būti imtasi nežymiai, ne daugiau kaip 600 mg tuo metu, kuri yra būtina, kad užtikrintų optimalią absorbciją žarnyne.
 •   

 • 1000 mg per parą jaunoms suaugusioms moterims ir suaugusių vyrų,

Specializuoti vaistai gydyti osteopenija ir osteoporozės

    
 • bisfosfonatų (įskaitant alendronato [FOSAMAX], risedronato [Actonel], ibandronato [Boniva] ir zoledrono rūgšties [Reclast])
 •   

 • kalcitonino (Miacalcin, Fortical, Calcimar)
 •   

 • teriparatidas (Forteo)
 •   

 • denozumabas (Prolia)
 •   

 • pakaitinė hormonų terapija su estrogenų ir progesterono
 •   

 • raloksifenas (EVISTA)

alendronato (FOSAMAX), risedronato (Actonel), zoledrono rūgštis (Reclast), raloksifeno (EVISTA) taip pat nustatyta, osteoporozei profilaktikai ir gydymui osteoporozės.).

šalutinis poveikis alendronato (FOSAMAX) ir kitų bifosfonato (risedronato, zoledrono rūgšties ir ibandronato) turi tam tikrų savybių (pvz, aseptinis nekrozės žandikaulio), bet yra santykinai retas. Paprastai, šie vaistai yra naudojami tik tada, kai kaulų lūžių prevencijos nauda yra gerokai didesnė šalutinio poveikio vaistais pavojus.

Daugelis osteopenija, nereikalauja narkotikų gydymas. Tokiais atvejais būtina atlikti dinaminį monitoringą kaulų tankio densitometrija.

prevencija osteopenija

Geriausias būdas išvengti osteopenija plėtrą yra sveika gyvensena. Prevencija apima teikiant tinkamą kalcio suvartojimą nuo dietos ar naudojant priedus, užtikrinant tinkamą vitamino D vartojimą, mažinant alkoholio vartojimą, rūkymą išimtis ir pakankamai pratimą. The PierOdom amžiaus privalo atlikti veiksmus, siekiant sustiprinti kaulus, kaulų tankis pasiekia didžiausią 30 metų.

Jei asmuo vyresnis nei 30 metų, vis dar ne per vėlu padaryti pakeitimus gyvenimo būdą. Subalansuota mityba ir reguliari mankšta gali padėti sulėtinti kaulų tankis, vėlavimas osteopenija plėtros ir vėlavimo nuostolių arba išvengti osteoporozės vystymąsi

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Medžiagų naudojimas yra leidžiamas, kai nurodant aktyvią nuorodą į nuolat straipsnio puslapyje.

Lagranmasade