Klubo pratęsimas

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Plėtinio klubo” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

pratęsimas klubo

Seminarai dėl dėstytojų pasiūlymą

ul. Usachev, d.35s1 m. Sportas

Kutuzovski pr, 36 p. 51, m. Kutuzovskaya

7 (909) 679-34-98

7 (909) 679-34-96

Kaip mes amžiaus, dauguma žmonių sumažėjo lankstumas ir mobilumas. Apskritai, tai gerai, bet mobilumo veda sumažėjo iki pablogėjimo gyvenimo kokybę apskritai. Profesorius Davidas Tiberio (Davidas Tiberio) atliko keletą konkrečių atvejų tyrimus, susijusius su pratęsimo kluboanalizę. Šie tyrimai atskleidė daug tarpusavyje faktus, kuriuos aš aprašyti šiame straipsnyje, taip pat pasiūlyti priemones, kaip pagerinti mobilumą ir stabilumą, kurį mes nuolat naudojame dirbdami su klientais į anatomiją.

studija “poveikis Tempimo programos hip flexor ant eisena senyviems pacientams» (poveikis prižiūrimo klubo FLEXOR tęsiasi programą eisena į silpnų pagyvenusių pacientų W Jr1 Jackson K Franz JR, Dicharry J Evans J Kerrigan DC.), buvo patvirtinta, kad senyviems pacientams yra daug mažiau dabar į klubo sąnario pratęsimo metu vaikščioti, palyginti su vidutinio amžiaus žmonių. Ir tai tikrai veikia visas sritis aplink biomechaninei grandinės ir judėjimo kokybę.

sumažėjimas gebėjimą ištiesinti klubo nukreipia į ties sutrumpinimas. Vyresnio amžiaus žmonės pradeda lėtai vaikščioti aplink ir išleisti didelių pajėgų judėjimo dėl nuostolių elastingumą, o tai savo ruožtu leidžia jums efektyviai pakrauti ir iškrauti raumenų sistemą, kitaip tariant, pavasarį naudojant nemokamą energiją elastinio rišiklisGerai ir ekscentriškas raumenų. Kartu su į klubo mobilumo mažinimo ir riboto judumo kulkšnies. Pėdų o stumti išjungti tampa mažiau veiksmingos, sąnariai tarsi «šaldyta».

Kad kompensuoti pratęsimo klubo trūksta, jei reikia, eiti greitai senyviems pacientams yra labai sustiprintas priekinio šlaito dubens, palyginti su vidutinio amžiaus žmonių, kurie savo ruožtu veda prie didesnio juosmens lenkimo – Lordosis – ir sukelia spūstis šioje srityje, juosmens raumenys būna būklė nuolatinę įtampą, kuri sukelia skausmą ir diskomfortą. (Sumažinta hip pratęsimas senyviems pacientams: dinamiška ar ortostatinė Pristato iš dalies American Academy of Fizinė medicina ir reabilitacija, 2003 spalio, Čikaga, IL Laura W. Lee, MD, MBA Keyvan Zavarei, MD, Jonathan Evans, MD,?. MPH Jennifer J. Lelas BA Patrick O. Riley daktaras D. Casey Kerrigan, MD, MS).

Kaip eksperimento atlikto tyrimo laikotarpiu, tempimo pratimai ant šlaunies priekyje 10 savaičių (kuris yra pakankamai ilgas laikotarpis gauti objektyvius rezultatus), neatnešė didelių pokyčių pratęsimo TBS kampu, kad vis dėlto, atrodo, labiau svarbus rezultatas, jie davė teigiamus rezultatus, susijusius funkcionalumo: padidėjęs dažnio ir ilgio iš žingsnių, ir didesnės bendros judėjimo greitis. Klausimas apie galimų priežasčių šių patobulinimų: kaip tai gali atsitikti dėl kai kurių fiziologinių audinio pailgėjimas, ir dėl to, kad pacientai turėjo Neurodynamic mokymus. Nervų sistema priėmė naują judesio amplitudę, eisenos tapo daugiau laisvos ir lengvai.

ir ką daryti, apie tai?

Tai reikia turėti omenyje, kokios funkcijos anatomiškai yra klubo lenkiamieji ir ką ji iš tiesų yra raumenys ir prisiminti, kad jie vaidina svarbų vaidmenį ne tik sagitalinės plokštumoje, kurioje išplėtimas ir lenkimo, bet ir priekinės ir horizontalios plokštumos. Įvairūs lėktuvas įtakos tarpusavyje ir Uluchshenie mobilumas ir horizontalių plokštumų priekinės teigiamai veikia TBS pratęsimą. Jeigu mes kalbame tiesiogiai apie sagitalinės plokštumoje, klubo lenkiamasis raumuo yra Valdymo pratęsimoekscentriškas režimu funkcija. Tai reiškia, kad klubo lenkiamieji turi galėti veiksmingai kontroliuoti pratęsimo, kuri yra būtina galimybė saugiam ir veiksmingam šio raumens grupei amplitudę.

Mes naudojame Anatomijos metodų daug pagerinti TBS mobilumą, mes pateikiame kai kuriuos iš jų:

Netolimoje ateityje pamatyti mūsų naujus vaizdo įrašus pagerinti mobilumą ir ryšių mobilumo TBS TBS ir kulkšnies Facebook.com/anatomyclubcom mūsų svetainėje ir youtube Anatomyclubcom kanalą.

Pagarbiai,

Meilės Zhukovska vadovas studijoje “Anatomijos», FAFS Pilka institutas JAV

Lenkimo klubo

lankstumu šlaunikaulio– judėjimas, kurioje priekinio paviršiaus šlaunų arti kūno ir visą apatinių galūnių yra priešais priekinės plokštumos, einančios per sąnario.

lenkimo amplitudė priklauso nuo šių sąlygų.

    

 • Apskritai, veikliosios klubo sulenkimas mažiau pasyvų amplitudė. Kelio sąnario padėtis taip pat turi įtakos lenkimo amplitudė: The ištiesinimą kelio sąnario (. 2 pav) klubų lenkimo pasiekia tik 90 °, o kai smilgos (3 pav) gali siekti iki 120 ° ir dar daugiau,.
 •   

 • pasyvaus lenkimo klubo sąnario amplitudė yra visada didesnis nei 120 °, tačiau ji taip pat priklauso nuo kelio sąnario padėtį. Kai ištiesinimą kelio sąnario (4 pav.) Pasyvaus lankstymo šlaunikalio amplitudė žymiai mažiau nei tada, kai išlenktas (pav. 5). Pastaruoju atveju, amplitudė yra didesnė nei 140 °, ir šlaunų beveik paliečia krūtinės. Kitas bus rodomas kaip kelio lenkimo metu atsipalaidavimas FLEXOR blauzdikaulio suteikia klubo lenkimo amplitudės padidėjimas-asis bendra.
 •   

 • pasyvios lenkimo abiejų klubo sąnarių ant kelio smilgos įgyvendinimo (6 pav.) Šlaunų priekinio liečiasi su krūtinės. Tai įmanoma, nes lankstant klubus kartu su užpakalinės dubens pasvirimo dėl juosmens Lordosis (rodyklė) plokštesnės.

«apatinių galūnių. Funkcinė anatomija »
A. Kapandzhi

raumuo raumenys šlaunies

raumenų raumuoguli Gale iš priekinės plokštumos, einančios per sąnario centro (pav. 116), dėl kurio skersinę ašį X-X ‘sulenkimą ir pratęsimas.

dvi pagrindines grupes myshts- tiesinamieji galima išskirti: pirmoji grupė raumenų pritvirtintomis prie šlaunikaulio, ir antrasis – kelio sąnario (117. pav).

Pirmoje grupėje svarbiausias raumenų yra didįjį sėdmens1ir 1 ‘. Tai galingiausias (tai prilygsta 34 kg talpos ir ilgio mažinimo lygus 15 cm) ir didžiausias (66 cm2 skerspjūvio) kūno raumenis. Taigi, ji yra stipriausia (jos statinis stiprumas prilygsta 238 kg). Ji padėjo labiausiai užpakalinis pluoštai vidutinis 2ir mažas 3 sėdmenų raumenis “. Šie raumenys taip pat išorės rotatoriai.

Antrasis raumenų grupė, pavaizduota daugiausia klubikaulio-šlaunikaulio raumenų, būtent Bicepsas femoris 4, semitendinosus 5ir semimembranosus 6raumenis. Jų talpa atitinka 22 kg, t.y. 66% į didįjį sėdmens talpos. Jie dvusustavnymi raumenys, todėl jų įtaka klubo sąnario veiksmingumas priklauso nuo kelio sąnario padėtį. Fiksacijos iš pratęsti kelio sustiprina jų raumuo funkciją klubo sąnario, kuris rodo, kad sinergizmo tarp sėdimojo šlaunies ir keturgalvio egzistavimą (ypač rectus). Ši grupė apima keletą pritraukėjų, ypač Adductor Magnus raumenų 7, kadThoraya pat dalyvauja klubo pratęsimo.

klubo raumuo raumenys gali atlikti kitas (antrinius) funkcijas, priklausomai nuo jų padėties atžvilgiu į anteroposterior ašis YY “įjungimo iki įtraukimo:

    

 • raumenų nusidriekiančią į viršų nuo ašies YY “, pateikti abstrakciją su ištiesinimo, tokių kaip, pavyzdžiui, per šokių žingsnių, kaip pavaizduota Fig. 118. Čia užsiimti labiausiai užpakalinės mažą skaidulų 3, vidurkis 2, sėdmenų raumenys ir zaszczytne pluoštai didįjį sėdmens 1 “.
 •   

 • raumenų tęsiasi žemyn nuo ašies YY “, pateikti įtraukimo ir pratęsimo kaip parodyta Fig pasiūlymą. 119. sėdmeninio nervo-šlaunies raumenis, pritraukėjų (tie, kurie guli už priekinės plokštumos), o didžiausia dalis didįjį sėdmens 1.

Siekiant užtikrinti “švarią” pratęsimo (pav. 120), ty be kombinuoto įjungimo arba įtraukimo, dviejų grupių raumenų sutarties, veikdamas kaip sinergiklių ir antagonistų.

Hip raumuo raumenys vaidina svarbų vaidmenį dubens stabilizavimo anteroposterior kryptimi

    

 • Kai dubuo būtų pakreipus atgal (121 pav.), Ty, į išplėtimo kryptimi, ji yra tik stabilizuoja įtempimą klubinės-šlaunikaulio raiščio Jei, kuris apriboja pratęsimą.
 •   

 • Yra pozicija (122 pav.), Kurioje sunkio centras dubensyra tiesiai virš klubo sąnario centro. Lenkiamieji ir tiesėjų būdami neaktyvūs, ir pusiausvyra yra nestabili.
 •   

 • Kai dubuo būtų pakreiptas lęšio (123 pav.), Sunkio centrasyra priešais skersinę ašį iš klubo sąnarių, ir sėdimojo-šlaunikaulio raumenų IJpirmasis sumažintas iki ištiesinti dubenį.
 •   

 • Jei dubens tentas priešais yra sustiprintas (pav 124.), Nuosmukis buvo didįjį sėdmens Fir sėdimojo-šlaunies raumenis yra efektyvesnis, tuo didesnė kelio (stovėti, į Sėdima padėtyje išplėtimas kūno priekį, pirštus RUpaliesti kojomis).

Kai normalus vaikščiojimas pratęsimo sąlyga sėdimojo šlaunies raumenis, o didįjį sėdmens tai nėra susiję. Tačiau, kai bėgimas, šokinėjimas, vaikščioti ant pasvirusios plokštumos ji vaidina svarbų vaidmenį, kuris paaiškina savo tvirtą vystymąsi.

«apatinių galūnių. Funkcinė anatomija »
A. Kapandzhi

pratęsimas klubo

Kai Nieugięty kluboapatinių galūnių, priskirtas užpakalinės į priekinės plokštumos. Klubų pratęsimo amplitudė yra daug mažesnis nei lenkimo ir įtampa yra apribota iki klubinės-šlaunikaulio raiščio amplitudės.

Aktyvus pratęsimas atliekamas ant mažesnio masto nei pasyvus. Kai ištiesinimą kelio sąnario (7 pav.) Ji yra įmanoma, kad didesniu mastu (20 °), nei kai išlenktas (8 pav.). Tai yra todėl, kad lenkiamasis raumuo blauzdikaulio mažiau veiksmingas kaip klubo tiesėjų, nes jų mažinimas daugiausia dėmesio skiriama kelio lenkimo (žr. P 166). Pasyvios pratęsimas pasiekia 20 ° upon pakreipimo lęšio (9 pav.) Ir iki 30 ° su stūmimo rankos ant tos pačios pusės kamino link užpakalinėje dalyje (10 pav.).

Atkreipkite dėmesį, kad į klubo sąnario pratęsimo amplitudė yra gerokai padidėjo pakreipti dubenį į priekį ir juosmens Lordosis. Dalyvavimas juosmens stuburo, pratęsiant klubo sąnario gali būti matuojamas (pav 7 ir 8.), Kaip tarp vertikalės pasvirusioje (plonu brūkšniuota linija nurodyta) ir “tiesioginį” klubo padėtyje (iliustruotą su storu brūkšniuota linija). “Tiesioginis” pozicija lengva nustatyti, nes tarp tokioje padėtyje šlaunies ir linijos, jungiančios klubo sąnario centro ir priekinės klubo stuburo, nuolatinis kampas (bet turi atskirus skirtumus, nes ji priklauso nuo dubens formos, t.y. jo polinkis lęšio ar Gale) .

sumažinamas amplitudė apibūdinti “įprastą” nekvalifikuotas asmuo judėjimą. Mokymo, jie gerokai padidinti. Balerina, pavyzdžiui, daro skyla (11 pav.) Bus grąžintiHeh, tai yra įmanoma dėl didesnio lankstumo klubakaulio-šlaunies raištis. Tačiau verta pažymėti, kad jie kompensuoti pratęsimo trūksta galinio galūnės labai reikšmingas priekinės dubens pakrypimas.

«apatinių galūnių. Funkcinė anatomija »
A. Kapandzhi

Klubo, klubo ir dubens

Klubo, klubo ir dubens [taisyti | Redaguoti kodas]

šlaunikaulio ir Gūžduobė dubens kaulų galvos, kad susidarytų labai stiprus klubo. Dubens kaulai sudaryta iš Klubakaulis, gaktikaulio ir Sėdynkaulis; prijungti prie kryžkaulio, ir vienas su kitu, jie sudaro baseino. Dubens saugo pilvo organus ir tarnauja kaip daugelio raumenų klubų ir liemens areštas.

klubo sąnario gali lenkiant ir tiesiant, atitraukimo ir pritraukimo, rotacijos į išorę ir vidų (4.1 pav.), Taip pat kaip sukamasis judėjimas.

4,1 pav.judesių klubo sąnario diapazonas. A-B.sulenkimą ir išplėtimas tiesioginio ir sulenktais keliais.

4,1 pav.(pabaiga). .atitraukimo ir pritraukimo pėdų. T.pėdos sukimosi į išorę ir į vidų.

sukamasis judėjimas – iš lenkimo, atitraukimo, pratęsimo ir pareikšti

perėmimo.

klubo sąnario yra sustiprintas storio kapsulės ir trijų pagrindinių raiščių. Priekyje yra iliofemoral raiščių apsaugo hiperekstenzija klubo sąnario. Medially yra gaktos-šlaunikaulio raiščių riboja retrakcija, ir galinio sėdimojo-šlaunikaulio raiščių apsaugo nuo pernelyg didelio lenkimui.

Iš Gūžduobė gylis, didelės bendros kapsulės ir raiščių teikti didelį atviros stabilumą klubo sąnario.

judėjimas tuo klubo sąnario atlieka kelias grupes raumenų. Iliopsoas raumenų ir RECTUS femoris (dalis keturgalviame raumenų) yra atsakingas už lenkimo; didįjį sėdmens ir užpakalinės grupė šlaunų raumenis – už pratęsimo; vidutinisdidįjį sėdmens ir tenzorinė velenėlis lata – už nukreipimo; didelis, ilgosios ir trumposios atitraukiamiesiems raumenys – A vaiduoklis. A raumenų grupė, įskaitant piriformis raumenų, viršutinės ir apatinės dvyniai raumenis, vidaus ir išorės sfinkterio ir kvadrato šlaunies raumenis, atlieka klubų rotaciją; tenzorinė velenėlis lata sukasi klubo į vidų.

apčiuopiamas anatominių orientyrų [taisyti | Redaguoti kodas]

    

 • rectus femoris
 •   

 • vidurinė vastus
 •   

 • šoninį platųjį
 •   

 • Viršutinė priekinė klubo stuburo,
    
 • Adductor Longus raumenų
 •   

 • plonas raumenų
 •   

 • Adductor Didžiojo raumenų
    
 • Iš Klubakaulis maksimumo,

    

 • Viršutinė užpakalinės klubo stuburo,
 •   

 • klubikaulio iškilimo,
 •   

 • gluteus
 •   

 • bicepsas femoris
 •   

 • semitendinosus
 •   

 • semimembranosus raumenų

Dėl judesio klubo

norma

Vienas iš kūno mechanizmus siekiant užtikrinti, kad variklis veikla žmogui, yra sąnariai. Jie yra tose vietose, kur ekspresijos judesiai atliekami: rotacijos, lenkimo ir pratęsimo, rotacija, nerijos. Poriniai klubo sąnariai – didžiausia mobiliojo ryšio sąnarių kaulų. Kartu su raiščių ir raumenų jie teikia pėsčiųjų vertikaliai, veikia ir kitos judėjimo aktyvumą.

Motorinės užduotį funkcija ir TBS

jungtys gali būti palyginti su sąnarių, jie teikia nemokamą stumdomas judėjimą kaulų tuo momentu. Polyaxial puodelio formos klubo sąnario struktūrinių prijungimo dubens ir apatinių galūnių. Tarnyba įsteigta Gūžduobė ir šlaunikaulio galvutę. Sferinė dalis puodelio formos įduba yra padengtas hialino kremzlės, minkštinimo judėjimą, o likusi paviršiaus užima riebalinio audinio. Iš gūžduobinį gylisAntra depresija padidina kraštelis (gūžduobinį lūpų), besitęsiančią aplink kraštą. Šlaunikaulio galvos sąnarių paviršiaus suformuoja sklandų ir elastinga kremzlę. Jis visiškai apima Gūžduobė.

sąnario kapsulė yra montuojamas ant Gūžduobė perimetrą. Nuo vidinio membranos į sąnario kapsulę sinovinio skysčio išleistas. Tai tepimo apsaugo nuo trinties bendrus paviršių, suteikia kaulų maistą. Tankus ir trumpas sąnarių kapsulės (kapsulės), siekiant apsaugoti organizmą nuo išorinių pažeidimų. Savo ertmės gauna dauguma šlaunikaulio kaklo.

TBS – labiausiai svoris ant į žmogaus kūną sąnario. Jis reikalingas didelis atsparumas ir tuo pačiu metu mobilumą. Pagrindiniai sąnarių funkcijos: Parama, lenkimo ir pratęsimo galūnių, sukimosi.

stiprus ryšys kaulų raiščių teikti, taip pat apriboti klubo sąnario mobilumą. Perfuzijos artikuliacija įvyksta keletą pagrindinių arterijų. Galūnės tiesiogiai su pavydo dėl gaunamo kraujo tūrio funkcionalumas.

Tipai raiščių

ryšuliai – tankus kryptys jungiamojo audinio. Blogai ištemptas, bet su lankstumo ir stiprumo. Yra trijų tipų išorės ir du vidiniai raiščiai.

iliofemoral raiščių yra dėl TBS priekyje. Jo funkcija – sulėtinti ir išvengti kūno kuriems atgal pratęsimo. Laikykite žmogaus stačiai leidžia savo didele storis – iki 10mm. Labiausiai tvirtos krūva kamieno apkrova 300 kg.

gaktos-šlaunikaulio optinio pluošto yra apatinėje dalyje TBS. Jis driekiasi nuo gaktos kaulo su nedideliu gūbrio. Yra prijungtas prie kapsulės audinio, reguliuoja šlaunies atsiėmimo.

sėdimojo-šlaunikaulio raiščių glūdi siūlės gale: prasideda sėdynkaulių kaulų galuose didesnio gumburo srities. Dalinai ji auga į bendrą kapsulę. Ribos judėjimu į vidų.

žiedinis zona – dalis pluoštai Ievīt žiedas savo klubo. taiį vidinį sluoksnį sąnario kapsulės ir suteikia sukamaisiais judesiais į klubo sąnario.

šlaunikaulio galvos raištis pagrindas yra kolageno skaidulos. Už tai yra padengtas sinovijoje. Rinkinys mažo dydžio yra įsikūręs gūžduobės kanalą. Apsaugo kraujagysles, kurios teikia maitinimą šlaunikaulio galvos, leidžia pareikšti klubo daugiau nei norma.

Daug aprėpties šlaunikaulio galvos ir stiprių raiščių daug gylio apriboti TBS mobilumą, apsaugoti jį nuo išnirimo.

Raumenys atsakingi už

judėjimo

Stabdymo temperatūrinių siūlių dalyvauja ne tik krūva, bet raumenis. Jų susitraukimo ir atsipalaidavimo skatina tam tikros rūšies veikla. Tam tikros funkcinės grupės nustatyti judėjimo galimybę į vainikiniame, sagitaliniu ir vertikalią ašį.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

į klubo priekio raumenis (iliopsoas, tiesus, siuvėjo) prisidėti prie lenkimo.

užpakalinės grupė (didįjį sėdmens, bicepsas) yra atsakingas už pratęsimą. MEDIAL raumenys yra būtini pagrobimo ir pareikšti šlaunų.

judėjimą klubo

Ačiū į nemažą gylio Gūžduobė įdėta į savo šlaunikaulio kaulų galvos turi sferinę formą. Sferinis-puodelio-Konstrukcija teorija suteikia judėjimą aplink krypčiai, daugybės, tačiau tik trys:

leistina judesių amplitudės TBS priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant šlaunikaulio kaklo iki kūno santykis. Kūdikiams jis yra lygus 150 °, vyrams sumažėja iki 125 °, ir moterims iki 112-118 °.

Kai sukamasis judėjimas juda galūnių įvyksta visų trijų ašių vienu metu. Kojų aprašoma į kūgio su tuo iš TBS centro viršūnės formos figūrą.

Eismo apimties šlaunikaulio

normos

kiekvienam iš kūno dalį nustatyta normas judėjimo, Kai sulenkti kelius amplitudė sukimosi klubo daugiau nei kai išskleistų galūnių. Matavimai atliekami neutralią padėtį, kai raumenys yra atsipalaidavę. Per eismo apimties stalas, pagamintas iki 180 ° skalę, įtraukti šias taisykles:

    
 • lenkimo ant kelio sulenkta 120 °, ištiesinimą 90 °. Nagrinėjant ligonis guli ant nugaros, sulenkti ir tiesinti koją jam padeda medicinos specialistas.
 •   

 • paėmimas pagal 45 °, 30 ° pareikšti – paruoštą kampas tarp vertikalios ašies kūno ir klubo ašis.
 •   

 • Normalus vidinės rotacijos 35 °, 45 ° išorinis.

Visi teisingas judesių amplitudė už gulint, stovi visas rodikliai sumažintas.

Dėl palyginamosiomis didelės apkrovos klubo sąnarių dažniau patiria patologinių pokyčių. skausmas skundai ir problemos TBS užima pirmąją vietą tarp judėjimo sistemos ligas.

Lenkimo klubo

lankstumu šlaunikaulio – judėjimo, kurioje priekinio paviršiaus šlaunų arti kūno ir visą apatinių galūnių yra priešais priekinės plokštumos, einančios per sąnario.

lenkimo amplitudė priklauso nuo šių sąlygų.

• Apskritai, veikliosios klubo sulenkimas mažiau pasyvų amplitudė. Kelio sąnario padėtis taip pat turi įtakos amplitudę lenkimo: kai ištiesinimą kelio lenkimo prie klubo pasiekia tik 90 °, o kai sulenktos gali pasiekti iki 120 °, o dar labiau.

• pasyvaus lenkimo klubo sąnario amplitudė yra visada didesnis nei 120 °, tačiau ji taip pat priklauso nuo kelio sąnario padėtį. Kai ištiesinimą kelio amplitudė pasyvaus lenkimo klubo sąnario yra aiškiai mažesnis nei sulenktos. Pastaruoju atveju, amplitudė yra didesnė nei 140 °, ir šlaunų beveik paliečia krūtinės. Kelio sulenkimas per atsipalaidavimas FLEXOR blauzdikaulio suteikia nuo amplitudės padidėjimasgibaniya į klubo sąnario.

• Atsižvelgiant į pasyvaus lenkimo abiejų klubo sąnarių ant kelio smilgos įgyvendinimo (6 pav.) Šlaunų priekinio liečiasi su krūtinės. Tai yra įmanoma, nes lankstant klubų kartu su užpakalinės dubens pakreipti dėl to, kad juosmens Lordosis (rodyklė) plokštėjanti.

pratęsimas klubo

pratęsimo šlaunikaulio apatinių galūnių priskirtas užpakalinės į priekinės plokštumos.

iš Nieugięty klubo amplitudė yra daug mažesnis nei lenkimo ir įtampa yra ribotas podvzdoshnobedrennoy raiščių amplitudės.

Aktyvus pratęsimas atliekamas ant mažesnio masto nei pasyvus. Kai ištiesinimą kelio sąnario tai yra įmanoma, didesniu mastu (20 °), nei tada, kai sulenktos. Tai yra todėl, kad blauzdos lenkiamieji yra mažiau veiksmingas kaip klubo tiesėjų, nes jų mažinimas yra daugiausia orientuota į kelio sąnario lenkimo. Pasyvus išplėtimas pasiekia 20 ° ir pakreipus lęšio iki 30 ° su stūmimo rankos ant tos pačios pusės kamino link nugaros.

Atkreipkite dėmesį, kad į klubo sąnario pratęsimo amplitudė yra gerokai padidėjo pakreipti dubenį į priekį ir juosmens Lordosis. Dalyvavimas juosmens stuburo, pratęsiant klubo sąnario gali būti matuojamas kaip tarp dviejų vertikalių (nurodyta plonu brūkšniuota linija) ir “tiesioginis” klubo padėtyje (iliustruotas storio punktyrinė linija).

kampu

«tiesioginio» pozicija yra lengva nustatyti, nes tarp tokioje padėtyje šlaunies ir linijos, jungiančios klubo sąnario ir priekinio stuburo iš Klubakaulis centrą kampu, yra pastovus (bet su individualių skirtumų, nes jis priklauso nuo dubens formos, tai yra, nuo jo polinkio į priekį arba užpakalinės).

sumažinamas amplitudė apibūdinti “įprastą” nekvalifikuotas asmuo judėjimą. Kai parengimožymiai padidinti. Balerina, pavyzdžiui, daro į orą, o tai įmanoma dėka didesnio lankstumo klubakaulio-šlaunies raištis skyla. Tačiau verta pažymėti, kad jie kompensuoti pratęsimo trūksta galinio galūnės labai reikšmingas priekinės dubens pakrypimas.

Kojų pratęsimas į klubo sąnarių gulėti

Turinys

Kojų pratęsimas į klubo sąnarių gulėti [taisyti | Redaguoti kodas]

1. Lenkimo klubo
2. Išplėtimas klubo
Aprašymas pratybų

pratybų tipas:Kuris raumenys dirbaTikslinė raumenys:AtliktiInventorius:
    
 • pagalbinis pratimas,
 •   

 • izoliatas vieną bendrą į kojų pratęsimo klubo sąnarių gulėti
 •   

 • stūmiklis judėjimas
 •   

 • Atidaryti kinetinė grandinės,
 •   

 • Kaip įveikti savo kūno svorį,
 •   

 • Dėl pradinio ir vidutinio lygio

Koja gali atlenkti klubo tik 10-15 laipsnių nuo horizontalės. kojos pratęsimo klubo sąnarių gulėti padeda efektyviai izoliatas ir studijuoti į sėdmenų raumenis.

Aprašymas [taisyti | Redaguoti kodas]

Į iškvėpti, pakelti koją, ištiesinimo ją į šlaunies. Pauzė, grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite pratimą.

    

 • atsigulti ant jo pilvo ant tatamio.
 •   

 • ištieskite kojas, traukti kojines.
 •   

 • Įdėkite galvą gulėti ant kito delnų.

Kojų pratęsimas klubų sąnarių, esantys aktyvuoja raumenis

stabilizavimas dalyvauja dauguma viršutinėje kūno, raumenų tokių kaip tiesiamasis nugaros raumuo ir pilvo raumenis.

orientavimo dėl įgyvendinimo

    

 • Nebandykite pakelkite koją per didelės kompensacinių judesių nugaros ir dubens sąskaita. Kojų turėtų skirtis ne daugiau kaip 10-15 laipsnių.
 •   

 • judesiai turėtų būti lėtas su kojų pratęsimo klubo sąnarių gulėti. Nenaudokite inercijos jėgos ir kitų kūno dalių pagalba.
 •   

 • Keep stabilią kūno padėtį ir stuburo. Stabilizavimo turėtų būti atliekamas daugiausia skrandžio raumenų įtampą. Geriau koją, ištraukti savo bamba prie stuburo.

Hip pratęsimas (pratybos)

Turinys

pratęsimas klubo arba traukos vonioje (pratybų) [taisyti | Redaguoti kodas]

kojų pratęsimo klubo sąnarių gulėti
Technika pratimus
Aprašymas pratybų

pratybų tipas:Kuris raumenys dirbaTikslinė raumenys:Pagalbiniai raumenys:Stabilizatoriai:AtliktiInventorius:užstatų:įsikūnijimai:
pratęsimo šlaunies
pratęsimo šlaunies
Technika klubo plėtiniai

• Kojų pratęsimas į klubo sąnarių gulėti
• stovi naudojant simuliatorius
• simuliatorius Butt Blaster
• šlaunis prailginimo ant kelio

Privalumai:

Paprasčiausias pratimas, kuris tiesiogiai dalyvauja sėdmenų raumenis.

Trūkumai:

Laikydami su rankogalių negali būti per toli, nes kamieno klubo-šlaunies raiščių

Pratimai gluteus galima suskirstyti į keturias pagrindines kategorijas:

    

 1. klubo išplėtimas.
 2.   

 3. tiltas.
 4.   

 5. Spaudos vienos kojos.
 6.   

 7. Šoninis šlaunies pagrobimo.

Kiekviena kategorija susideda iš kelių variantų pagrindinių pratimų, todėl jūs galite pasirinkti tuos pratimus, kurie labiau atitiktų savo tikslus ir anatomiją.

PastabaL Pastaba., Pritūpimai, lunges ir trauka taip pat yra puikus pratimas sėdmenų. Mes neturime apibūdinti juos čia, nes jie bus aptariami skyriuje keturgalvio ir atgal šlaunies raumenų grupę. Aktyviai dalyvauti sėdmenų raumenis, išspausti sėdmenis, atliekant šiuos pratimus.

komplekso apšilimo pratimų tikslaspasirengti mokymo (taigi ir sumažinti sužalojimo riziką):

    

 • juosmens raumenys;
 •   

 • sėdmenų raumenys;
 •   

 • Quadriceps;
 •   

 • galinio grupė šlaunų;
 •   

 • blauzdos raumenys.

Atlikti 20-30 pakartojimų šių pratimų, naudojant lengvas svoris. Perkelti iš vieno fizinio krūvio į kitą be jokių tarp poilsio. Jei manote, kad vienas ciklas Įšilimo nepakanka, pabandykite dar kartą.

Atlikę pratimą ciklo bendras treniruotės, eiti į pirmą pratimas glutes. Pirmasis metodas, atlikti šį pratimą su šviesos svorio svorius sušilti sėdmenų raumenis, prieš pradėdami dirbti su dideliu svorio naštos. Jei jau esate įkaitęs po pratybų ir keturgalvio raumenų ar nugaros raumenų grupes šlaunų, jums nereikia atlikti visą spektrą apšilimo pratimų. Vis dėlto, kaip įšilimo būtina atlikti bent vieną pratimą už glutes.

pratęsimas klubo

pratęsimo šlaunikaulio

apatinių galūnių, priskirtas užpakalinės į priekinės plokštumos. Klubų pratęsimo amplitudė yra daug mažesnis nei lenkimo ir įtampa yra apribota iki klubinės-šlaunikaulio raiščio amplitudės.

Aktyvus pratęsimas atliekamas ant mažesnio masto nei pasyvus. Kai ištiesinimą kelio sąnario (7 pav.) Ji yra įmanoma, kad didesniu mastu (20 °), nei kai išlenktas (8 pav.). Tai yra todėl, kad blauzdos lenkiamieji yra mažiau veiksmingas kaip klubo tiesėjų, nes jų mažinimas yra daugiausia orientuota įgibanie kelio sąnario (žr. p. 166). Pasyvios pratęsimas pasiekia 20 ° upon pakreipimo lęšio (9 pav.) Ir iki 30 ° su stūmimo rankos ant tos pačios pusės kamino link užpakalinėje dalyje (10 pav.).

Atkreipkite dėmesį, kad į klubo sąnario pratęsimo amplitudė yra gerokai padidėjo pakreipti dubenį į priekį ir juosmens Lordosis. Dalyvavimas juosmens stuburo, pratęsiant klubo sąnario gali būti matuojamas (pav 7 ir 8.), Kaip tarp vertikalės pasvirusioje (plonu brūkšniuota linija nurodyta) ir “tiesioginį” klubo padėtyje (iliustruotą su storu brūkšniuota linija). “Tiesioginis” pozicija lengva nustatyti, nes tarp tokioje padėtyje šlaunies ir linijos, jungiančios klubo sąnario centro ir priekinės klubo stuburo, nuolatinis kampas (bet turi atskirus skirtumus, nes ji priklauso nuo dubens formos, t.y. jo polinkis lęšio ar Gale) .

sumažinamas amplitudė apibūdinti “įprastą” nekvalifikuotas asmuo judėjimą. Mokymo, jie gerokai padidinti. Balerina, pavyzdžiui, daro skyla (11 pav.) Į orą, o tai įmanoma dėka didesnio lankstumo klubakaulio-šlaunies raištis. Tačiau verta pažymėti, kad jie kompensuoti pratęsimo trūksta galinio galūnės labai reikšmingas priekinės dubens pakrypimas.

«apatinių galūnių. Funkcinė anatomija »
A. Kapandzhi

sukamasis judėjimas šlaunikaulio

Šis sukamasis judesys atsiranda dėl apatinių galūnių mechaninis ašies (ašies OR). Kai “pirmyn” pozicija, tai galūnių sutampa su vertikaliosios ašies klubo sąnario ašies (OZ ašis). Esant tokioms aplinkybėms, išorės sukimosi yra judėjimas, kuriose pirštų galai yra pasuktas į išorę, o vidinės rotacijos jie savo ruožtu į vidų.

Kai kelio yra visiškai ištiesinimą, rotacija vyksta tik po klubo sąnario sąskaita. Tačiau tai ne laikysena, kai jų apskaičiuota amplitudė sukamaisiais judesiais, kadzobedrennogo bendra.

Tai geriausia daryti su pacientui gulint ant jo pilvo arba sėdi ant sofos su sveshennymi kojų ir kelio smilgos krašto stačiu kampu.

Jei pacientas guli ant jo pilvo, pradinė pozicija yra ta, kurioje blauzdos yra sulenkta stačiu kampu į šlaunikaulio ir yra vertikaliai į sofos. Kai juda į išorę kulšelėms iš šios situacijos yra vidinės rotacijos šlaunikaulio dėl 30-40 °, ir juda į vidų – išorinės rotacijos iki 60 °.

paciento sėdi ant sofos su sveshennymi kojos sulenkto kelio sąnario po 90, krašto padėtis °, tie patys kriterijai taikomi: šlaunikaulio išorės sukimosi atsiranda, kai juda į blauzdikaulį vidinėje pusėje, ir, kai juda į išorę – vidinį sukimąsi. Bendras amplitudė išorinio sukimosi gali būti didesnis nei gulint, nes sulenktos galūnės klubo atsipalaiduoti iliofemoral ir gaktos šlaunies raiščių, kurie vaidina svarbų vaidmenį išorės sukimosi ribojimo.

sėdi sukryžiuotomis kojomis su sukryžiuoti kojų kartu su išorės sukimosi ir pagrobimo klubo sulenkimas didesniu nei 90 °. Žmonės užsiima joga, gali pasiekti išorinės rotacijos laipsnį, kad klubo ir blauzdų melas lygiagrečiai viena kitai horizontalioje plokštumoje ( “lotoso pozicijoje»).

sukimosi dydis priklauso nuo kampo lęšio (Normalią padėtį gimdos) šlaunikaulio kaklo, kuris mažiems vaikams paprastai gana didelis. Tai veda prie vidaus sukimosi šlaunų ir vaikščioti kūdikių Kropla pėda ir pastebimai butas. Kaip vaikas auga su šlaunikaulio kaklo Normalią padėtį gimdos kampu sumažėja iki tokio lygio, normalu sveikam suaugusiajam, o eisena tampa įprasta. Tačiau toks didelis kampas Normalią padėtį gimdos gali išlaikyti ar net padidinti, jei vaikas pripranta sėdėti ant grindų, kojos sulenktos, kulniukai paspaudžiamas vienas kito.

Ši pozicija reikalauja vidaus sukimąsi klubų ir veda prie toliau didinti šlaunikaulio kaklo Normalią padėtį gimdos kampu tinkamu, kad aukštisOka skeleto plastiškumas. Situacija gali būti pataisyta, todėl vaikui laikosi priešingos pozicijos, ty sėdėti sukryžiuotomis kojomis sukryžiuotomis kojomis, arba, dar geriau, į “Lotus”. Laikui bėgant, tai veda prie šlaunikaulio kaklo, esant Posūkis kryptimi restruktūrizavimą.

Dėl šlaunikaulio kaklo Normalią padėtį gimdos kampas yra gana sunku išmatuoti įprastu rentgeno, bet su kompiuteriu tomografijos pagalba (CT), tai galima padaryti lengvai ir tiksliai. Taigi, siekiant įvertinti apatinių galūnių sutrikimai, kurie paprastai “Start” į sukimą, turėtumėte naudoti CT.

žiedinis judesio šlaunikaulio

Kaip ir su visais sujungimu, tris laisvės laipsnius, sukamasis judėjimas klubo sąnario gali būti apibrėžiamas kaip elementariųjų judesiais, vienu metu kylančių aplink trijų ašių derinys.

Jei maksimali amplitudė apskritų judėjimų apatinių galūnių krypčiai aprašoma kūgio erdvėje, kurio viršūnė yra atsižvelgiant į klubo sąnario centro – tai apskriti judėjimo kūgio. Tai nėra simetriškos, nes maksimali amplitudė skirtingų pradinių judėjimo erdvėje yra ne tas pats. Žinoma, tai nėra apibūdinti ratą, ir juda išilgai sinusoidę, kertančioje

skirtingi sektoriai erdvėje apibrėžto trijų plokštumų sankirtos “.

– sagitalinė plokštuma, kurioje įsipareigojusi sulenkimą ir išplėtimas;

– priekinės plokštumos, kurioje atitraukimo ir pritraukimo,

Su – horizontalios plokštumos.

kosmoso aštuoni sektoriai yra sunumeruoti su romėniškuosius iš I-VIII, ir paeiliui eina per kūgio sektoriaus III, ir, I, IV, V ir VIII. (VIII sektoriaus yra žemiau plokštumos C – įstrižai priešais sektorius IV.) pranešimas, kaip lankas vengia remti galūnę: jei tai buvo ne, lankas būtų buvę daugiau laikmenoslinai. Rodyklė R, tarnauja kaip apatinių galūnių tęsinys distaliniu būdu, viršutinėje ir apatinėje į išorę IV sektoriaus, yra apskrito judėjimo ir atitinka funkcinės padėties klubo sąnario ir tokioje padėtyje, kurioje jis yra imobilizuotos kūgio ašis.

Strasser (Strasser) pasiūlė sudaryti šį lanko sferos su centru O esančio klubo sąnario centro, o spindulys KT atstovauja šlaunų ir ekvatornaya E. horizontali ašis. Šioje srityje galima nustatyti maksimalią amplitudę įvairių judėjimų, naudojant lygiagretes ir meridianų sistemą (pav. Nerodomas).

Tas pats autorius pasiūlė schemą identiškas peties sąnario. Tačiau, tai yra daug daugiau įdomus, nes pečių turi didesnį amplitudę sukimosi apie išilginę ašį, nei šlaunies.

Pradedant nuo pradinę padėtį Ol, pagrobimo metu (rodyklė Ab) ir paleidimas (rodyklė AD), šlaunies vyksta horizontalioje dienovidinio MH; vidinės rotacijos (rodyklė Ri) ir išorinis sukimosi (rodyklė Re), išdėstytam ašies olis.

judėjimas pateikti išlenkimą ir pratęsiant klubo sąnario gali būti suskirstyti į dvi grupes priklausomai nuo to, ar jie yra atliekamas išilgai lygiagrečiai P (lenkimo F1 arba išcentrinė) arba išilgai didžiojo rato C (F2 arba įcentriniu sulenkimas). Lenkimo F2 išskaidytas į jau svarstomas F1 ir F3, einančios išilgai dienovidinio MN. Tačiau šie skirtumai neatrodo, kad tiek praktinę vertę.

1. Rotacinis judėjimas klubo
2. Sukamasis judėjimas klubų
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Dar svarbiau yra tai, kad ribotos amplitudės diversija, mes galime atkurti psevdoparadoks Codman klubo sąnarį.

Lagranmasade