Klubo rezekcijos artroplastika

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Rezekcija endoprotezavimas klubo” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Viskas apie klubo endoprotezavimas

endoprotezavimas – tipo operacijos, kurioje yra pilnas arba dalinis keitimas klubo sąnario kaulų ir raumenų sistemos organas. Atskirti rūšis artroplastiką, kiekvienas iš kurių yra kloti priklausomai nuo indikacijos:

    
 • chirurgijos, kurioje yra pakeistas tik sąnarių puodelio;
 •   

 • pažeisto sąnario visiškai pakeičiamos endoprosthesis;
 •   

 • pakeitimas veikiami paviršius sąnario.

Indikacijos ir rizika

endoprotezavimas klubo sąnario yra nustatyta atveju sunkius kilnojamojo kaulų srityje. Tai apima degeneracinių ligų, taip pat sunkių atvirų lūžių, kurioje konservatyvus gydymas netinka.

endoprotezavimas klubo sąnario yra nerekomenduojamas pacientams šias kategorijas:

    

 1. Asmuo kenčia nuo bet kokių priklausomybę (alkoholizmą, narkomaniją, rūkymo);
 2.   

 3. Žmonės, turintys per didelį kūno svorį (nutukimo);
 4.   

 5. pacientams, kenčiantiems nuo skaičiaus arba vienos iš lėtinių ligų (širdies kraujagyslių nepakankamumo, plaučių ligos, ligų, kuriomis serga kepenų);
 6.   

 7. Tie, kurie yra vaistų ir nuolat vartoti narkotikus, pavyzdžiui, insulino, kortizono, raminamųjų ir kt.

prieš operaciją

Prieš praleisti klubo endoprotezavimas, pacientas turi būti atliktas specialus tyrimas. Daroma prielaida, kad, visų pirma, rentgenografija, kuris padės nustatyti p laipsnįHip azrusheniya. Be to, parodo kraujo tyrimas, kad suteiks galimybę ištirti kūno, kuris padės atlikti operaciją funkcijų.

Po apklausos, ekspertai pradėti rengti už operacijos pacientą. Endoprotezavimas atliekamas pagal bendrąją anesteziją, su papildomais anestezijos, valdomas porcijų. Nereikia chirurgija atliekama ortopedinė chirurgui ligoninėje.

Operacijos

Žinoma

Operacijos pradžia pasižymi supjaustyti dėl nukentėjusiajai bendrą srityje. Siekiant atskleisti bendrą ertmę, būtina stumti raumenų specialiu būdu. Jei konkrečiu atveju stumti raumenų neveikia, jie iškirpti ir kruopščiai susiūtas po operacijos.

Po įsiskverbimo į pažeisto sąnario ertmėje, yra pašalinami iš jo visą sužeistą kaulinį audinį, pavyzdžiui, šlaunikaulis ir vidinis paviršius. Vietoj paveikta bendra į klubo regione endoprosthesis yra įdiegtas, kuris yra pritvirtintas specialus kaulų cemento, taip pat sraigtai (jei reikia). Paskutinis etapas yra bendra atgal į vietą ir susiuvimo nupjauti plotą.

Komplikacijos po endoprotezavimas

klubų komplikacijos po operacijos yra reti, bet tai turėtų būti pasiruošę.

“Dažnai, komplikacijos pasitaiko uždegimas infekcinės pobūdį, kraujavimas, venų kraujo krešulių ar plaučių uždegimą.

nesėkmingo užbaigimo operacijos atveju pacientas negali patirtis reljefas. Tokiais atvejais, klubo endoprotezavimas atliekamas pakartotinai. Siekiant užtikrinti sėkmingą endoprotezavimas specialistų palikti pacientai ligoninėje 7-10 dienų. Po 1,5-2 mėnesių po operacijos, atkūrimas vyksta (jei sėkmingai atlikta endoprotezavimo).

Pooperacinis laikotarpis

Ypač sunku patikėti pradinio laikotarpio reabilitacija po operacijos dėl šlaunikaulio sąnario. Šiuo metu pacientas yra ypač reikia priežiūros. Supaprastinti kasdienę veiklą, ekspertai rekomenduoja pacientams įsigyti specialų sėdynė į tualetą ir už vonioje stende. Šie namų apyvokos daiktai gali palengvinti gijimo procesą.

pirmosiomis dienomis po klubo sąnario endoprotezavimo gydytojai rekomenduoja žiūrėti ir specialių kvėpavimo pratimai ir atlikti paprastus pratimus – bandyti ritinio iš vienos pusės į kitą.

Tuo atveju, skausmo pradžioje etapais reabilitacijos, anglies dulkių gali būti imtasi vaistų nuo skausmo, pavyzdžiui, analgin arba paracetamolio. Dėl vaistų vartojimo, kurie nėra išduodamos be recepto būtinybės, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju.

pašalinti skausmą, kaip įmanoma, naudojant sausų šilumos suspaudžia yra taikomas operuotąja srityje. Tam, kad klubo nesudaro krešulių, turėtumėte reguliariai atlikti bent minimalų motorinis aktyvumas.

Hip chirurgija

(495) 506 61 01

klubo chirurgija

Hip anatomija

Klubo sąnarys – vienas iš didžiausių sąnario žmonėms. Ji yra sudaryta iš dubens kaulo Gūžduobė ir šlaunikaulio galvos. Pasibaigus Gūžduobė krašto turi hryascheobraznaya audinį, kuris padidina bendrą plotą. Pati padengtas bendra kapsulė yra sustiprinta virves. Vidinis paviršius yra suformuotas sąnario, taip vadinama sinovinis membrana. Jo funkcija – sinovinio skysčio, kuris veikia kaip tepalas tarp sąnarinių kremzlių. Iš visų pusių, kad imtis bendrų raumenys.

Klubo sąnario
    
 1. dubens kaulų;
 2.   

 3. kremzlės;
 4.   

 5. ertmė;
 6.   

 7. raištis šlaunikaulio galvos;
 8.   

 9. gūžduobinį lūpų;
 10.   

 11. skersinių gūžduobinį raiščių;
 12.   

 13. apskritas plotas;
 14.   

 15. didesnis gūbrio;
 16.   

 17. šlaunies galvos.

chirurginis gydymas klubo

Vienas iš pagrindinių priežasčių, dėl klubo sąnario pakeitimo operacijos yra Koksartrozė. Padėti pacientams, sergantiems sunkiu Koksartrozė galima tik operacijos pagalba, kaip antai:

    

 • Hip endoprotezavimas “
 •   

 • Endoprosthesis arba viso klubo endoprotezavimas “
 •   

 • klubo osteotomios
 •   

 • Arthrodesis iš klubo “

sąnario klubo sąnario – ortopedinės operacijos atliekami ne etapus osteoartrito, kuriame yra platus sunaikinimas klubo sąnario. Į tai, artroplastiką esmė yra modeliuoti naujų SĄNARINIŲ paviršių klubo sąnario. Tarp bendrų paviršių yra įdiegta specialų tarpiklį, skirta atlikti kremzlės funkcijas. Tarpiklis yra pagamintas iš sintetinės medžiagos, arba iš paciento audinio. Endoprotezavimas gali atkurti prarastas sąnarių funkciją.

Hip-endoprotezavimas – yra visiškai pakeisti arba, kad bendras bendra endoprotezavimas. Šiuo metu klubo sąnario pakeitimo yra efektyviausias būdas atsikratyti žmogaus osteoartrito problema. klubo Per keitimas įvyksta diegti specialios protezų, per kurį atkurtos sąnarių funkciją. Implantai, kurie šiuo metu naudojami šiuolaikinių ortopedijos, pagaminti iš specialių medžiagų, kurios nėra suderinamos tik su kūno audiniuose, bet taip pat gali tarnauti dešimtmečius.

Kai klubo osteotomios atliktas kaulų išpjaustymą arba dirbtinis lūžį, siekiant pašalinti sąnario deformaciją. Kitas šlaunikaulisnustatyta fiziologiškai palankioje padėtyje protezuoti – Plokščiai, transplantatų specialių aparatų. Po osteotomijos yra motorinės funkcijos paveikto sąnario atkūrimas.

Arthrodesis klubo sąnario atliekamas, kai dėl kokių nors priežasčių, pacientas negali atlikti kitas operacijas. Tai chirurginė intervencija nukreipta į stabilizavimo Jungtinio per savo nejudrumas. Ši taktika pasirinkta tais atvejais, kai tai yra būtina, siekiant sumažinti skausmą sunkumas ir sąnarių pakeitimo endoprotezavimas, ir nebus rodomi.

(495) 506-61-01- “kur tai geriau valdyti klubo”

klubo sąnario pakeitimo Izraelyje

Šiandien Izraelyje, mes galime apsvarstyti klubo sąnario endoprotezavimo kaip reguliariai kasdienėje veikloje. Daugiau

klubo sąnario pakeitimo Vokietijoje

Prieš kelias dienas Vokietijos žurnalas “Focus” paskelbė iš pirmaujančių gydytojų sąrašą Vokietijoje 2012 m. Kaip ir anksčiau ten vėl įžengė į medicinos direktorius ortopedijos klinikos Kaselio, profesorius Werner Ziebert. Į Ortopedijos profesorius Ziebert srityje vėl buvo pripažinta kaip vienintelė viršuje (geriausiu atveju) – specialistas iš Heseno būklės operacijų elgesio ant klubo ir kelio sąnarius. Daugiau

klubo sąnario protezas Latvijoje

Švedijos Ortopedijos klinika Latvijoje pasiūlymų operacijos protezuoti sąnarius tazoberennyh aukščiausia kokybė už priimtiną kainą. Hip-endoprotezavimas cemento protezo – 7500 eurų. Be tuo pat metu keičiant du sulyginti su 40% visos operacijos sąnaudų nuolaida. Daugiau

Hip chirurgija

(495) -506 61 01

Hip endoprotezavimas

endoprotezavimas – chirurginė intervencija atkurti funkcija tazobedrene sąnarius.

operacija sudaro tai, kad po to, kai formavimo ir sumažinti sąnario galuose sumą, jie yra apsuptas iš plastiko medžiagos. Tai gali būti paciento odos ar velenėlis. Taip pat šiam tikslui, vaisiaus membranų dangteliai (amnionas) ir iš kremzlinio audinio pacientui.

gali būti naudojamas ir konservuoti, paimti iš (gomopolusustav) lavono kaulo lanksto arba net sąnarių visiškai (gomosustav). A sąnario pakeitimo artroplastiką įvairovė yra dirbtinis sudedamosios dalys, skirtos kurios yra pagamintos iš didelio stiprumo polietileno, metalo lydinių ir sudėtiniai keramika.

Sprendimas, ar konkretus požiūris yra priimtas atsižvelgiant į skausmo ir laipsnio mobilumo apribojimų sunkumo. Dažniausiai indikacija klubo sąnario Koksartrozė su kontraktūrų vystymąsi. Geros būklės stabilizuoti bendrus raumenis: gluteus, pilvo, nugaros tiesėjų ir keturgalvio šlaunies – būtina sąlyga šio gydymo

metodu.

operacija atliekama pagal bendrąją anesteziją. Atskyrus minkštųjų audinių klubo sąnario kapsulės yra pirmą kartą atidarius, ir tada išjungtas.

Po to, iš šlaunikaulio galvos Stūmdomi į žaizdą. Jei jis neišnyksta, sukurti tarpiklį tarp naujai suformuotų bendrų paviršių su išorinės pusės šlaunies fascijos ir imtis jį duplikatury sukurti arba naudoti alloplastic medžiagas, specialius dangtelius, pagaminti iš plastiko ar plieno. Po to, kai į Gūžduobė galvos sumažinimo susiūtas anksčiau atkirsta nuo didesnio gūbrio raumenų ir sluoksnių sandariai uždarykite pjūvį. Tuo operacijos pabaigos, gipso įtvaras galūnė yra fiksuotas, ir kai kuriais atvejais paskirti jai už tai traukos apkrovos. Po trijų savaičių, pamažu pradeda kurti judesius.

sunkių formų deformuoti Koksartrozė operacijos kaip teisių”App pabaigos, sumažino jų rezekcija ir gilinti Gūžduobė. Pacientas Giluminiai protezas tokios konstrukcijos. Po to prasideda ilgas ir svarbus procesas reabilitacijos.

Šiandien endoprotezavimas – efektyviausias ir perspektyvus veiklos metodas. Tai taikoma ne tik kovoti su defektams artrozės, bet ir pašalinti kitus rimtus patologijų sąnarius.

(495) 506-61-01- “kur tai geriau valdyti klubo”

klubo sąnario pakeitimo Izraelyje

Šiandien Izraelyje, mes galime apsvarstyti klubo sąnario endoprotezavimo kaip reguliariai kasdienėje veikloje. Daugiau

klubo sąnario pakeitimo Vokietijoje

Prieš kelias dienas Vokietijos žurnalas “Focus” paskelbė iš pirmaujančių gydytojų sąrašą Vokietijoje 2012 m. Kaip ir anksčiau ten vėl įžengė į medicinos direktorius ortopedijos klinikos Kaselio, profesorius Werner Ziebert. Į Ortopedijos profesorius Ziebert srityje vėl buvo pripažinta kaip vienintelė viršuje (geriausiu atveju) – specialistas iš Heseno būklės operacijų elgesio ant klubo ir kelio sąnarius. Daugiau

klubo sąnario protezas Latvijoje

Švedijos Ortopedijos klinika Latvijoje pasiūlymų operacijos protezuoti sąnarius tazoberennyh aukščiausia kokybė už priimtiną kainą. Hip-endoprotezavimas cemento protezo – 7500 eurų. Be tuo pat metu keičiant du sulyginti su 40% visos operacijos sąnaudų nuolaida. Daugiau

Hip chirurgija

(495) -506 61 01

Arthrodesis iš klubo

Arthrodesis klubo sąnario yra vienas iš dėl galimo chirurginio gydymo deformuojančiomis osteoartrito variantų. Tai chirurginė intervencija nukreipta į stabilizavimo Jungtinio per savo nejudrumas. Ši taktika pasirinkta tais atvejais, kai tai yra būtina siekiant sumažinti įpraiškąAgen skausmas ir sąnarių pakeitimo endoprotezavimas ir dėl kokių nors priežasčių, nebus rodomi.

arthrodesis būdai gali būti suskirstyti į keturias pagrindines grupes:

    

 • intraartikuliniam
 •   

 • Papildomas sąnarių,
 •   

 • kartu
 •   

 • suspaudimo
     
  • Atidaryti “
  •   

  • uždaryti,

Patogiausia prieiga prie klubo sąnario yra :. Išorinis U-formos arba priekinė klubo šlaunies

operacijos metu, chirurgas pašalina visus modifikuotas nekrotinės audinių pašalintų kremzlės sluoksnio Šarnyrinis, kol akyta (akytosios) sluoksniu. Atnaujinamas kaulų paviršių sujungti vienas su kitu, kad jie vėliau patikimai sraslos. Jei galva ir pagrindinė dalis gimdos kaklelio jau gyvybingi, jų rezekcijos, tada pagimdė ir paruoštas palyginti su šlaunikaulio gūbrio daugiau.

Tuo operacijos, galūnės yra imobilizuota naudojant gipso tvarstis, apimantis liemenį, iš speneliai ir greiferiniai visiškai valdomas koją ir kelio sveiki.

Po trijų mėnesių, tinkas pašalinamas ir nuoroda rentgenogramos. Jei patenkinamos kokybės siūlės atveju, 3-4 mėnesių iškalta gipso tvarstis, nebėra įtraukti sveiką galūnę. Pacientas yra leidžiama vaikščioti po 4-6 mėnesių po operacijos. Prieš gaunant tvirtą kaliaus jis turėtų naudoti specialius ortopedinė aparatai, apimanti kūną nuo krūtinės ir baigiant iš valdomas kojos pirštais.

Per šį laikotarpį naznachayuetsya terapinių pratimų.

Po arthrodesis skausmas sumažėja arba visiškai išnyksta, bet apatinių galūnių prarado mobilumą klubo sąnario. Šis požiūris gali būti pateisinamas tik tada, kai naujos žinios yra kova su skausmu klausimas, o ne klausimą maksimalus išsaugojimas paciento gebėjimą dirbti.

Per vaikščioti žmogus, kuris buvo įvykdytas arthrodesispriversti nuolat kompensuoti klubo sąnario nejudrumas dėl sustiprėjusios įtampos dėl kelio ir juosmens. Į kėlimo ir nuleidimo laiptai sunku, be to, yra diskomfortas sėdimoje padėtyje. Be to, iš šių sekcijų sukelia patologinių pokyčių atitinkamame stuburo, kurios dažnai padaro patys perkrovos jautė nugaros skausmą.

(495) 506-61-01- “kur tai geriau valdyti klubo”

klubo sąnario pakeitimo Izraelyje

Šiandien Izraelyje, mes galime apsvarstyti klubo sąnario endoprotezavimo kaip reguliariai kasdienėje veikloje. Daugiau

Vaizdo (paspauskite žaisti).
klubo sąnario pakeitimo Vokietijoje

Prieš kelias dienas Vokietijos žurnalas “Focus” paskelbė iš pirmaujančių gydytojų sąrašą Vokietijoje 2012 m. Kaip ir anksčiau ten vėl įžengė į medicinos direktorius ortopedijos klinikos Kaselio, profesorius Werner Ziebert. Į Ortopedijos profesorius Ziebert srityje vėl buvo pripažinta kaip vienintelė viršuje (geriausiu atveju) – specialistas iš Heseno būklės operacijų elgesio ant klubo ir kelio sąnarius. Daugiau

klubo sąnario protezas Latvijoje

Švedijos Ortopedijos klinika Latvijoje pasiūlymų operacijos protezuoti sąnarius tazoberennyh aukščiausia kokybė už priimtiną kainą. Hip-endoprotezavimas cemento protezo – 7500 eurų. Be tuo pat metu keičiant du sulyginti su 40% visos operacijos sąnaudų nuolaida. Daugiau

Iš rezekcija endoprotezavimo dėl klubo sąnario šunims

metodas

Išradimas yra susijęs su veterinarijoje, būtent rezekcija artroplastiką šlaunikaulio ir gali būti naudojamas chirurginio gydymo navikų galvos ir kaklo šlaunikaulio, Legg-Calve-Perthes liga, galvos lūžiųir šlaunikaulio kaklo, klubo sąnario displazija, Koksartrozė.

Yra būdų, kaip rezekcija endoprotezavimo dėl klubo sąnario šunims.

Būdas pagal Berzon. Norėdami atlikti klubo sąnario kraniolateralny prieigą Archibald et al., / Piermattei D.L., Brumm F.R. Zugange zum Skelettsystem von Hund und Katze: atlasą mit Operationsbeschreibung, p.234 – 235. Stutgart; Niujorkas: Schattauer 1996 /. Dantis ar pjūklas astsillyarnoy atlikti osteotomijos galvos ir kaklo šlaunikaulio. Sumažinti šlaunikaulio skausmo trinties apie dubens kaulo ir paspartinti susigrąžinimo periodą ligas judėjimo funkciją klubo sąnario tarp šlaunikaulio kaklo ir dubens interponiruyut raumenų atverčiamosios m bazę. gluteus Profundus. Gręžimo dvi skyles yra įspaustas šlaunikaulio osteotomijos svetainės galvos ir kaklo. Raumenų atvartu susiūtas į osteotomijos svetainėje galvos ir kaklo šlaunikaulio, vežančių gija per perforacijos / Berzon, J.L. (1980) retrospektyvinė Studi iš šlaunikaulio galvos ir kaklo ekscizijos veiksmingumo 94 šunų ir kačių. Vet. Endokryn., 9, 88-99 /.

metodas trūkumai: raumenų sklendė yra suformuotas iš m. gluteus Profundus, ne visada gali tinkamai prieglaudos zonos osteotomijos Šlaunikaulio ir tinkamo sluoksnio tarp kaulų, kurie ateityje lems skausmingos ilgalaikio kontakto ir trūkumais atkūrimo galūnių funkcijos. Perforacija dvi skyles, blauzdikaulio ir siuvimo raumenų atvartas į osteotomijos kaklo vietoje sunku atlikti šią operaciją.

Šis metodas W. Išjungta: Į klubo sąnario veikti kraniolateralny prieiga Archibald et al., Dantis ar pjūklas astsillyarnoy atlikti osteotomijos galvos ir kaklo šlaunikaulio. Kad neskaudėtų kontaktą tarp šlaunikaulio ir Gūžduobė interponiruyut hipertrofuotą klubo kapsulės ir susiūtas pertraukė siūlai nugaros ir pilvo dalys kapsulės / išjungimo W. Klinische und gangnalytische Erhebunglt zur Resectionsarthroplastik der huftgelenks bei Hund und Nuobauda Den Jahren 1978 bis 1989 Vet. Med. Diss. Munnchen /.

Trūkumai šio metodo: Tai ne visada įmanoma visiškai paslėpti sąnario kapsulę dubens kaulus ir išvengti skausmingų kontaktą tarp kaulų. Pilnas iškarpa sąnario kapsulę iš šlaunikaulio kaklo rezultatų padidėjo galūnių nestabilumo, ir poslinkis nugaros šlaunies galūnių sutrumpinimas.

Artimiausias siūlomą metodą yra rezekcija artroplastiką pagal Lippincott metodas.

Norėdami atlikti klubo sąnario kraniolateralny prieigą Archibald et al., per 14-15 cm odos pjūvį. gaminti skersinę pjūvis kaukolės sąnario kapsulę iš pritvirtinimo taškų dubens kaulų į šlaunikaulio kaklo. Dantis ar pjūklas astsillyarnoy atlikti osteotomijos galvos ir kaklo šlaunikaulio. Kitą etapas – raumenų atvarto m formavimas. bicepsas femoris ir perforacija uodegos dalies bendros kapsulės (1a pav); turintis raumenų sklendę per uodegos dalies bendros kapsulės (raumenų transplantato įterpiant tarp dubens ir šlaunikaulio) ir siuvimo į kaukolės sąnario kapsly ir m. šoninį platųjį Capron, nutrūkusiais siūlai (1B pav). / Lippincott, S. L. (1981) tobulinimas iškirpimas artroplasty šlaunikaulio galvos ir kaklo Naudojant Bicepsas šlaunies raumenų diržas. J. Am. Anim. Ligoninėj. Doc, 17, 668-672 -. Prototipas metodas /.

trūkumai: raumenų atvartas formavimas iš m. bicepsas femoris apima chirurginio metodo plėtrą, chirurginės traumos ir veiklos trukmė padidėjimą. Operacijos trukmė 60-90 min. Perforacija uodegos dalis bendros kapsulės gali būti pažeisti sėdimojo nervo. Visas atsigavimas judėjimo funkcija pastebėtus 35-40 val galūnių.

Siūloma metodas leidžia pašalinti šiuos operacinės įrangos trūkumus ir paspartinti gyvūnų reabilitacijos laiką. Iš anksto esmėdlozheniya yra metodas rezekcija artroplastiką iš klubo sąnario šunims, kuri apima kraniolateralny priėjimą prie klubo sąnario pagal Archibald et al. per odos 4-8 cm pjūvį, Sankryþos kaukolės osteotomios sąnario kapsulę ir galvos ir kaklo iš šlaunikaulio ties linijos, jungiančios mažų ir didelių gūbrio šunto otpreparovyvayut m lygiu. šoninį platųjį iš šlaunikaulio, kad daugiau nei 2,5 cm, ir tada per uodegos dalis bendros kapsulės yra atliekamas U-formos sąnarių, laisvieji galai yra prisiūta per proksimalinės dalies m. šoninį platųjį; pakaitomis uždelsti U-formos sąnarių, raumenų TRANSPOSE tarp dubens ir šlaunikaulio ir susiūtas su uodegos esančiame sąnario kapsulės, po siuvimo chirurginis žaizdos.

Siūlomas metodas yra atliekama taip. Atlikti klubo sąnario kraniolateralny prieigą Archibald et al., Per odą pjūvį 4-8 cm. Gaminti skersinę pjūvis kaukolės sąnario kapsulę nuo tvirtinimo prie padėties į dubens kaulo į šlaunikaulio kaklo. Dantis ar pjūklas astsillyarnoy atlikti osteotomijos galvos ir kaklo šlaunikaulio nuo linijos, jungiančios didelį ir mažą gūbrio lygiu. Kitame etape – otpreparovyvanie šunto m. šoninį platųjį iš po ja esančios šlaunikaulio kaulų 2-5 cm, o tada atliekamas Iespraudums šunto m. šoninį platųjį dorsokaudalno bendra kapsulė ertmę (tarp dubens ir šlaunikaulio) ir siuvimo į uodegos esančiame sąnario kapsulės, S-siūlių, pavyzdžiui, CAPRON (2 pav a, a).

pasiekti techninį rezultatą. Operacija yra įmanoma per odos pjūvį, du kartus mažesnis nei prototipo metodu. Minimalus veikti traumos paprasta chirurginė technika sumažina veikimo laiką iki 30-50 min. Taupymo uodegos dalį sąnario kapsulę, apsaugo nuo žalos į sėdimojo nervo. raumenų Transplantat suteikia neskausmingas kontaktą tarp šlaunikaulio ir Gūžduobė. Pirmieji klinikiniai rezultatai rodo į atkūrimo laikais sumažinimas Skeleto, raumenų pjauti funkcija 5-7 dienas. Nėra klinikinis atvejis, nepatyrė pagrindinė funkcija m. šoninį platųjį.

pavyzdžiai ypač įgyvendinimo variante.

Pavyzdys 1. Šuo mastifas-neopalitano, Vaikinas, Amžius 2,5 metų, buvo paguldyta į kliniką su skundų dešinėje dubens galūnių klibošanas stipriai. Po klinikinių ir rentgenologinių nagrinėjimo diagnozuota vienašališkai displazija iš dešiniojo klubo sąnario ir sunkus. Operacija buvo atliekama taikant bendrąją anesteziją. Po linijinis odos įpjovimas ilgis 8 cm įvykdyti kraniolateralny prieigą prie klubo sąnario pagal Archibald et al. Skersai padalinti kaukolės dalį sąnario kapsulės į tvirtinimo taško iki dubens į šlaunikaulio kaklelio. Astsillyarnoy osteotomised pamačiau galvą ir kaklą šlaunikaulio nuo linijos, jungiančios didelį ir mažą gūbrio lygiu. Kitame etape – otpreparovyvali šunto m. šoninį platųjį iš šlaunikaulio, kad daugiau nei 4 cm šunto interponirovali m. šoninį platųjį dorsokaudalno bendra kapsulė ertmę (tarp dubens ir šlaunikaulio), po to siuvimo į uodegos kapsulės sąnario U-formos siūlės. Sluoksniai ushili pjūvis Capron pertraukė siūlai.

Operacijos trukmė buvo 50 minučių. Visas atsigavimas motorinės funkcijos galūnės pažymėta diena 28 po operacijos. Nėra anksti ar vėlai pooperaciniu laikotarpiu komplikacijų nerasta.

2 pavyzdys: šuo Pudelis, vyrų, 8 mėnesių amžiaus, buvo leista klinikoje su skundų dubens galūnių klibošanas į kairę didžiąja dalimi. Po klinikinių ir rentgenologinių nagrinėjimo diagnozuota Legg-Calve-Perthes liga kairiojo klubo sąnario. chirurgijaatliekama taikant bendrąją anesteziją. Po to, kai linijinis odos pjūvis ilgis 4 cm atliekamas kraniolateralny prieigą prie klubo sąnario pagal Archibald et al., Skersai padalinti kaukolės dalį sąnario kapsulės į pritvirtinimo vietos į dubens kaulo šlaunikaulio kaklo. Astsillyarnoy osteotomised pamačiau galvą ir kaklą šlaunikaulio nuo linijos, jungiančios didelį ir mažą gūbrio lygiu. Kitame etape – otpreparovyvali šunto m. šoninį platųjį šlaunikaulio būti per 2 cm šunto interponirovali m. šoninį platųjį dorsokaudalno bendra kapsulė ertmę (tarp dubens ir šlaunikaulio), po to siuvimo į uodegos kapsulės sąnario U-formos siūlės. Sluoksniai ushili pjūvis Capron pertraukė siūlai.

Operacijos trukmė buvo 30 minučių. Visas atsigavimas judėjimo funkciją nurodė tolimiausią 22 dienų po operacijos. Nėra anksti ar vėlai pooperaciniu laikotarpiu komplikacijų nerasta.

Siūloma metodas yra vykdomas Eksperimentinės terapijos RCRC klinikoje. Blokhin RAMS 15 šunų. Indikacijos operacijos buvo: chondrosarkomos galvos ir kaklo šlaunikaulio – 1 šuo; klubo displazija – 10; Lege-Calve-Perthes liga – 2; vadovas lūžis ir šlaunikaulio kaklelio – 2 šunys.

Operacijos trukmė buvo nuo 30 iki 50 minučių. Apskritai parama iš veikė galūnės ranka pažymėjo 6-7 valandas. Tuo šuns dienas 14-17 pabaigoje iš dalies naudojamas valdomas galūnę. Visas atsigavimas galūnių funkcijos švenčiama 20-28 dieną.

Šioje gyvūnams ankstyvuoju ir vėlyvuoju pooperaciniu laikotarpiu grupės komplikacijų nebuvo pažymėta. Gyvūnai buvo stebimi 6 iki 18 mėnesių.

A rezekcija artroplastiką iš klubo sąnario metodas šunims per linijinės odos pjūvis kraniolateralnogo prieigos pagal Archibald et al., Sankryþos kaukolėsantroji dalis bendrame kapsule tvirtinimo taškų į dubens kaulą į šlaunikaulio kaklo ir galvos ir kaklo iš ties linija, jungianti mažų ir didelių gūbrio lygio šlaunikaulio osteotomijos, po sluoksninė žaizdų uždarymui, besiskiriantis tuo, kad linijiniu odos pjūvį ne kraniolateralnom prieigos gaminti 4-8 cm proksimalinės dalies otpreparovyvayut šoninį platųjį femoris m. šoninį platųjį per 2-5 cm nuo šlaunikaulio subjekto; tada per uodegos dalis bendros kapsulės yra atliekamas U-formos sąnarių, laisvieji galai yra prisiūta per proksimalinės dalies šlaunikaulio otpreparovannoy, šoninį platųjį femoris m. šoninį platųjį; pakaitomis priveržimo “U” formos siūles, perkelti tarp dubens ir šlaunikaulio raumenis.

Kas yra endoprotezavimas sąnarių ir dėl kurių ji vyksta?

sąnario sąnarių atliekamas tam, kad bent iš dalies atkurti pažeistą sąnario funkcionalumą. Dažniausiai ši operacija atliekama ant klubo ir kelio sąnarių, yra daug mažiau tikėtina, – ant rankų ir kojų.

Esant dabartinei situacijai procedūra yra pakankamai saugi, ir labai retai suteikia rimtų pooperacinių komplikacijų. Problema gali būti tik tokios plastinės chirurgijos kaina – ji negali sau leisti nedarbingumo daug (net privilegijuota).

1 Kas yra endoprotezavimas, ir kad kai ji daryti?

Norėdami pradėti su mes suprantame, kas tai endoprotezavimas, ir už ką naudoti? Tai chirurginė procedūra yra skirta regeneravimo (atkūrimo) funkcionalumo pažeisto sąnario. Pavyzdžiui, tai daroma defektams artritas, kai konservatyvios grąžinimo funkcionalumas paveiktoje sąnario yra neįmanoma.

Šio gydymo metodo esmė – išsaugojimas iš išorės formų paveiktoje sąnario yrataip, kad jis atitinka simetriškai. Pavyzdžiui, paveikta bendra Tinkinti vieno kelio taip, kad jis buvo toks pats, kaip bendra yra kietasgenties.

endoprotezavimas naudojamas tik tais atvejais, kai kitų priemonių sprendžiant šią problemą yra ne, ir konservatyvus gydymas išnaudojo visas savo galimybes. Rimtų atnaujinimo darbų naudojama sintetinė plastiko ar nerūdijančio metalo.

klubo sąnario

Daugeliu atvejų, nailono 6 arba polietileno tereftalato, kurie atmetė paciento organizme yra santykinai retas. Kai kuriais atvejais jungiamųjų lapų, kurie dažnai naudojami persodinti odą paciento rekonstrukcija.
meniu ↑

1.1 indikacijos endoprotezavimas

Kai padaryti bendrą endoprotezavimas? Daugeliu atvejų pagrindinė indikacija yra displazijos Koksartrozė buvimas yra lokalizuota į klubo sąnarius. Į koksartrozės tai remonto metodas yra naudojamas 80-90% atvejų, kaip liga progresuoja.

Yra ir kitų indikacijos sąnario procedūros:

    

 1. Osteoartrito ir ankilozės (tiek pilno ar dalinio Saaugšana visų sąnarių).
 2.   

 3. Įvairių tipų deformuotis paveikto sąnario.
 4.   

 5. judėjimo sutrikimų, įskaitant tuos, kuriuos sukelia infekcinių ir autoimuninių ligų.
 6.   

 7. sunkiasvorių pasekmės, negerai Išaugti lūžis.
 8.   

 9. tuberkuliozės arba sifilio sąnarių.
 10.   

 11. Sunkusis srautų defektams osteoartrozės klubo sąnarių kremzlių su dangteliais.
 12.   

 13. artrito / artrozės beveik bet kokios priežasties pasekmės (išskyrus infekcinės, net tada, kai vyksta infekcija organizme).

1.2 Apribojimai ir kontraindikacijos

Pagal procedūrą turi santykinis numerį (kaip riba) ir absoliučių kontraindikacijų. Ignoruoti pacientas negali – bet kokiu atveju gydytojai atsisako atlikti procedūrą, kokių nors kontraindikacijų

buvimą.

Visiškai kelio sąnario

kontraindikacijų į endoprotezavimo sąrašas:

    
 • paciento amžius didesnis nei 55 metų (abiejų lyčių);
 •   

 • per jaunas amžius pacientui (18 metų);
 •   

 • puikiai pasitaikančių infekcinių ligų buvimas, sunkios lėtinės infekcinių ligų buvimas;
 •   

 • autoimuninių antikūnų buvimas kai kuriose stacionaru (pvz, psoriazinio artrito);
 •   

 • pralaimėjimą pacientas su tuberkuliozės bet lokalizacijos (o ypač – kaulas);
 •   

 • uždegimui buvimas pažeistą galūnę (nebūtinai operacijų, reikalaujančių sąnarį gali paveikti ir kitose srityse);
 •   

 • Žemas raumenų masė pacientui, įvairios ligos, kad sukelti regeneracinius ir imuninių funkcijų organizme pažeidimą.

1.3 Kas bendra endoprotezavimas atliekamas?

sąnario taikoma tik Plokščia sąnarį (neaktyvi šarnyrus) ir diarthrosis (visiškai tento šarnyrus). Jei nurodysite, The endoprotezavimas atliekamas dėl šių grupių sąnarių:

    

 1. peties diržas (tik tais atvejais, izoliuotas pažeidimo peties).
 2.   

 3. alkūnė plotas (net tada, kai visiškai imobilizuoti alkūnę).
 4.   

 5. juosmens lauką.
 6.   

 7. klubo plotas.

Šios siūlės skiriasi nuo kitų temų, kurios gali judėti ne tik aplink priekinę ašį, bet ir visame sagitalioje. Paprasčiau tariant, jie gali padaryti sukamaisiais judesiais aplink savo ašį.

Tuo pačiu metu yra maža problema su peties sąnario. Peties sąnario yra mobili visame žmogaus organizme, tačiau ji endoprotezavimas atliekamas retai. Nes didžioji dalis, tai yra dėl to, kad techniškai labai sunku atlikta operacija (didelė rizika sunkių komplikacijų). Norėdami sustabdyti (kulkšnies segmentas) procedūra yra paprastai taip pat neatliko.
meniu ↑

1.4 Kokį poveikį daro?

endoprotezavimas sėkmingai atliko teisingą vyksta reabilitacijos laikotarpiu gali duotidaug teigiamų poveikių. Tačiau nėra garantijos, net tada, kai operacija yra tobulas, deja, taip nėra.

Teigiamas keičia procedūrą:

    

 • reikšmingas pagerėjimas pažeistą sąnario mobilumą, net jei jis buvo visiškai imobilizuota prieš procedūrą;
 •   

 • deformuotis eliminacijos kitimo, susijusio su infekcinių, uždegiminių ir autoimuninių procesų;
 •   

 • skausmo pašalinimo (bet skausmas po operacijos šviesa gali likti ilgą laiką, kartais amžinai);
 •   

 • uždegiminių procesų paveiktos sąnario audinių pašalinimo, pašalinant veidą;
 •   

 • sulietų old normalus lūžiai (kurioje prastai susijungusios intrasąnarinių audinį);
 •   

 • eliminacijos (bent laikinai), osteoartritas, kai kurie vietos artrito, ankilozės tipų, taip pat jų pasekmės.

1,5, jei operacija yra pavojinga?

Kaip su bet kuriuo kitu chirurginės procedūros, endoprotezavimas turi savo grėsmės pooperacinių komplikacijų forma. Daug mažiau komplikacijų kyla dėl operacijos metu (pavyzdžiui, masinis sunku šiuo metu gydomas kraujavimas).

atliktas išsamus diagnozė

Prieš bendrą endoprotezavimo

Pirmiausia, operacija negali duoti bet ne visi rezultatai. Tai nėra tiek daug rizikos, kaip vieno iš bet chirurginės procedūros problemų. Gana retais atvejais situacijos pablogėjimas, kai bendras dalinai imobilizuota po procedūros gali likti pritvirtinti.

Pavojinga ryšys infekcija, kuri atsiranda net aukščiausiu tikslui antimikrobinio valymo procesas žaizdos.

Galimos didelės žalos didelėms laivams, kurių masinių kraujavimas (ypač kai rezekcija sąnario). Kartais, ypač pacientams, sergantiems trombofilijos, trombozės, giliųjų venų vystosi pooperaciniu laikotarpiu.
meniu ↑

1.6 Kur Sąnarius pakeičiantys Rusijos Federacijos? (+ Video-otzyv)

Jeigu jums reikia šią operaciją, galite susieti susipažinti su klinikos endoprotezavimo sąrašą.
meniu ↑

2 Kaip endoprotezavimas?

Prieš procedūrą pacientai patyrė visapusišką diagnozę nustatyti kontraindikacijas. Kartais jums gali prireikti diagnostinių procedūrų serija, ypač jei situacija yra bloga tampa aišku (pavyzdžiui, yra turintys hemofilija pacientui šansas).

prieš operaciją perdirbimo operacijos odos antiseptinių, pacientas yra įvedamas bendrąją anesteziją. Procedūra atliekama prižiūrint neišvengiamai anesteziologas, nes ji gali būti atidėtas ilgą laiką.

pabrėžia operacija insulto:

    

 1. Būtinai atjunkite sąnario galus kaulus nuo siūlės.
 2.   

 3. vielos apdorojimo kaulo galuose – šiame etape jie duoda norimą formą, taip arti, kaip įmanoma įprastinių parametrų bendra.
 4.   

 5. Po to, perdirbti kaulų fragmentai nustatyti minkštųjų audinių pamušalas, siekiant užkirsti kelią sąaugų.

Pirmieji 4-14 dienų pacientas turi būti ligoninėje, kur pradinis pooperacinė reabilitacija atliekamas naudojant vaistus įvairovė.

2.1 reabilitacijos po endoprotezavimo: kaip ilgai užtrunka ir kaip

?

pooperaciniu laikotarpiu, pacientas yra perkeliamas į ilgalaikio reabilitacijos, kuris gali užtrukti kelis mėnesius. Šis laikotarpis yra labai svarbus, nes nuo jo 50% priklauso nuo visos operacijos sėkmę.

endoprotezavimas iš kelio metalo apdirbimo

Pirmiausia, skirti anti-uždegiminių ir antimikrobinių medžiagų slopinti uždegimą židiniai ir užkirsti kelią areštas infekcija. Deja, šie įrankiai ne visada susidoroti su jiems pavestas užduotis.

Kai ūmus uždegimas sumaZ, pacientas dėlPrasmingi izometrinių pratimų iš veikė galūnių vystymasis. Pasinaudojus pat svarbu, kad būtų išvengta perkrovos apatinių galūnių venų – užkirsti kelią trombozės.

Be to, gali būti skiriamas fizioterapijos (be šildymo sąnarį), daugiausia gydymas lazeriu ir purvo. Efektyvumas iš šių kintamųjų – kai kuriems pacientams jis pagerina regeneracijos efektyvumą audinius, o kiti neturi jokio poveikio.
meniu ↑

2.2 Keliamoji

rezekcija endoprotezavimas (vaizdo įrašas)

2.3 Kur ir kiek yra padaryta endoprotezavimas?

Kas yra kaina ir kur galima padaryti bendrą endoprotezavimas? Procedūra atliekama arba privačiose ligoninėse (kai kaina paprastai yra didesnė) arba viešosiose ligoninėse su traumos / ortopedijos skyrių.

apytikrės iš įvairių ligoninių Maskvos procedūrų (pavyzdžiui):

    

 1. CST Semashko – 36000 rublių,.
 2.   

 3. GVKG Akademikas N. Burdenko – 27.000 rublių,.
 4.   

 5. FSI “FBMSE” – 31000 rublių,.
 6.   

 7. CDB UDP Rusija – 40000 rublių,.
 8.   

 9. medicinos centras antroje Botkin Travel – 22000 rublių,.
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kaip taisyklė, privačių medicinos įstaigų apie bendrą endoprotezavimo savikaina 25-45% didesnis nei valstybinėse ligoninėse.

Lagranmasade