Klubo ultragarso kampai normalūs

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “hip Uzi kampų norma”. Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

ultragarsiniai klubo sąnarių Vaikams normalūs kampai

JAV hip naujagimiai: Kur kampuose taisyklės

.

Kadangi mūsų medicinos sistema nereiškia chaotišką JAV kūdikius klubo sąnario displazija kūdikiams, tėvai turėtų žinoti kai kurias jo savybes:

    

 • vaiko kojos yra skirtingi ilgio;
 •   

 • raukšlės ant jo užpakalis kūdikis asimetrija;
 •   

 • Papildomas kartus ant klubo naujagimio;
 •   

 • spragtelėjimą, kai sulenktos kojos vaikui;
 •   

 • Kojos kūdikis, sulenkto kelio, neįmanoma imtis.

Jei turite bet kurį iš šių simptomų, būtinai parodyti vaikų ortopedas, kuris savo nuožiūra atrinks diagnozės metodo ir paskirti reikiamą gydymą. Kadangi kremzlės kaulėjimo naujagimiams labai greitai, atsižvelgiant į šių patologijų gydymui išdavimo vėlavimas yra nepriimtinas. Be būtinų medicininių procedūrų, tokių ligų kaip displazija ar kaulėjimas kaulų vėliau gali sukelti negalią, problemų su stuburo ir eisena.

Nepaisant to, kad JAV nėra pats tiksliausias metodas diagnozuoti displazija ir kaulėjimo iš kūdikių klubo, gydytojai dažnai griebiasi šis metodas yra. Taip yra dėl to, kad rentgeno spinduliai, su visais savo privalumais – procedūra yra nesaugus, ypač kūdikiams. Žala rentgenologinio – ilgas žinomas ir neginčijamas mokslinis faktas. Jei gydytojas mano, kad būtina atlikti rentgenogramą, ji paprastai yra labai pagrįstą sprendimą, kuris priimtas po turintis naujagimis ultragarso klubo sąnarius.

Ekspertai Atlikti apklausą, kurioje tyrimo, išmatuota kai geometriniai parametrai ir fiziologiniai žinoma yra:

    

 • kampas α;
 •   

 • kampas β;
 •   

 • skeletu stogo;
 •   

 • Sąranka kaulų stogas;
 •   

 • kremzlės iškyša;
 •   

 • iš dubens kaulų padėtis ramybės ir provokacijos metu.

lentelėje parodyta, taisyklių ir kitų funkcijų klubo naujagimių kampuočiai, taip pat pakitę šių parametrų nuo normos:

* kampas α, laipsnių kampas β, laipsnių kaulų cemento Sąranka kaulų stogas

valstybės

normų ir nukrypimai lentelėje vystymosi pateikiami tik informaciniais tikslais. Nenaudokite duomenys pateikiami čia yra savęs diagnozavimo naujagimio.Profesionalus ortopedas daro jusVandens prieinamumas kaulų displazijos yra ne tik pagrįstas ultragarso duomenis. Be to, skiriasi nuo normalus kampai alfa ir beta gali būti ženklas, kad patologinis procesas uždelsto kaulėjimo (kaulų formavimosi) sąnarių vaikas.

iš naujagimių sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų apklausos nustatyti jų tipus. Klasifikavimas apima visus keturis tipus pastebėtų vaikams.

I tipo
Šis tipas yra norma ir informuoja apie teisingą vystymosi kūdikių. Šiuo atveju dubens visiškai atitinka reglamentų forma.

II tipo
Akivaizdu patologija grudnichka plėtra, kuri yra būdinga prasta stabilumo šlaunikaulio galvos, palyginti su Gūžduobė. Joks gydymas paprastai sukelia artrozės. Laikui bėgant, galūnių judrumo, ir yra stiprus skausmas. Iš dislokacija antrojo tipo su laiku gerokai padidėjo, ypač pradiniu laikotarpiu Vaiko vaikščioti tikimybė.

Jei šio tipo priskirtinos fiziologiškai nesubrendusių kūdikiams sąnarius. Tai yra klubo sąnariai, kurio formavimasis tęsiasi raidos vėlavimo. Šiuo atveju, iš dubens kaulo ir Gūžduobė palyginimas nebūtų pažeidžiamos. Toks nuokrypis nuo normos nėra tikriausią šio žodžio prasme displazija, nors kai kurie ortopedų vis dar naudoja jį didinti naujagimio diagnozę.

III tipo
Šis sąnarių tipas yra tie, kurie turi horizontaliai, taip pat beveled Gūžduobė. Tai rimta patologija, kuri reikalauja neatidėliotino gydymo. Kai kurie iš kojų judesius, gali sukelti galvos praradimas bedraiz Gūžduobė. Tai yra dėl to, kad pernelyg lanksti ir kilnojamas sąnario kapsulę ir raiščių minkštas negali turėti galvą per Sudėtinė ertmę. Be nedelsiant gydymui ir profilaktikai skirtingų vystymosi Ši liga sukelia vaiko negalios.

IV tipo
Kad šio tipo Belong sąnarių kūdikiams su skaudžiausiasiš patologijos forma. Tokiais atvejais, šlaunies galvos grudnichka beveik visiškai atitinka į Gūžduobė konfigūracijos. Kadangi pozicija išnirimas dubens kaulo yra ne Sudėtinė ertmės, pastarieji pradeda apaugti jungiamojo audinio. Tokie nukrypimai nuo normalaus vystymosi gerokai komplikuoti ištaisyti kūdikiams sąnario procesą. Gydymas šiais vaikais reikia pradėti iš karto, kai vėluojama dauguma klinikinių atvejų, todėl negalios.

Klubo sąnarys yra žmogus – tai bene Aukštos pakrauti elementas raumenų sistemos. Štai kodėl būtina duoti jam labiausiai dėmesį nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų grudnichka. Apsilankymas ortopedo rekomenduojama per pirmąjį gyvenimo mėnesį. Su laiku nustatyti anomalijos klubo sąnarių vaikams, palankios baigties prognozė yra pakankamai didelis.

Ultragarso klubo displazija kūdikiams su

Įranga nuo klubo sąnarių struktūrą vaikams

klubo sąnario sudaro šlaunikaulio galvos ir Gūžduobė. Gūžduobė suformuoti Klubakaulis, Sėdynkaulis ir gaktos kaulą. Vaikams trijų kaulų jungia Y formos kremzlių, iš kurių sutampa centrą, kurio tikslas į Gūžduobė centre. Nuo per Gūžduobė yra liniuotas su kremzlės. Pagal Gūžduobė ir skersine raiščių ATTACHES sąnario lūpų – Pluoštinių ir kremzlių formavimas. Tai padidina depresijos gylis 30%, padidinti kontaktinę plotas galvos su Gūžduobė, kuris prisideda prie sąnario stabilumą.

Tinkamiausias amžius klubo ultragarsinei 4-6 savaites. Ankstesnėje amžiaus dėl to, kad sąnario nebrandumą yra įmanoma overdiagnosis displazijos. Kremzlinių ne gimimo šlaunikaulio galvutės suteikia langą į Gūžduobė tyrimas. Galva pradeda kaulėti tarp 2 ir 8 mėnesius. Vaikams vyresni nei 6 mėnesių Bony kraštą Gūžduobė ir šlaunikaulio galvutė sukaulėjusi redegzistuoja ir tinkamas skverbtis ultragarso vizualizacija Gūžduobė.

Indeksas:

JAV Diagnostika kūdikiams iki 6 mėnesių – visiškai saugus ir tikslią metodo tyrimų įgimtų anomalijų ir raumenų sistemos vystymąsi. Rezultatai yra pakankamai tiksli ir patikima, nes ultragarsu gali greitai nustatyti dar “besiformuojanti” liga ir pradėti gydymą. Visų pirma, toks naujagimių liga gali būti klubo patologija (hipoplazijos, displazija – įgimtas išnirimas klubų). Už įtariama klubo displazija kūdikiams yra priskirtas ultragarso klubo.

displazijos rizikos grupė yra neišnešioti kūdikiai, gimę vieną mėnesį iki termino, kūdikiams, mama, kurie turi tokią pačią ligą, taip pat dėl ​​daugiavaisio nėštumo arba užraktą vaisiui. Kūdikiams tai geriausia atlikti tokį tyrimą, kai kūdikis buvo įvykdytas praėjusį mėnesį.

indikacijos tyrimui

Pagalvokite apie echoskopija klubo sąnarių naujagimiams turėtų būti šie požymiai:

    

 • regėjimo sutrumpėjimą vieną iš kojų;
 •   

 • Jei iš kojų judėjimas tuo klubo yra ribotas;
 •   

 • Jei yra “paspaudimų” kai bando pagrobimo klubo;
 •   

 • Jei raukšlės oda sėdmenų yra asimetriškas;
 •   

 • pasirodo Hipertonija apatinių galūnių.

Kiekvienas iš šių simptomų gali nurodyti sutrikimų vystymąsi naujagimiams.
Tokiais atvejais vieno mėnesio vaiko daryti ultragarso klubo sąnarius.

Pasiruošimas ir tyrimų atlikimą

Ši procedūra yra visiškai nekenksminga, net jei tik 1 vaikas mėn. Prieš ultragarso klubo sąnarių rekomenduojama maitinti kūdikį ir ramina. Tyrimas turėtų atidžiai įsiklausyti į gydytojo ir diagnozuojant ir įdėti grudnichka ant sofos dešinėje paaiškinimo. Priklauso nuo to, šio diagnozės, tikslumą ir dešifravimo.

JAV hip-vaikams iki 6 mėnesių amžiaus amžiaus yra informatyvus, draugiški ir tiksli metodą diagnostikai.

Tyrimas vaikas neturėtų eiti kiek įmanoma, turi būti sprendžiami visos galimos priežastys padidėjusio fizinio aktyvumo vaikams:

    

 • grudnichok turėtų būti sveiki (jokio skausmo ir diegliai);
 •   

 • , kad būtų išvengta regurgitaciją kanalą 30-40 minučių prieš tyrimą.

kūdikių ultragarsu metu yra klojama ant sofos, šioje srityje pagal tyrimą taikomas hipoalergicznych gelį. Gydytojas švelniai veda jutiklį kirkšnių vaikas ieško būklę abiejų šlaunų, šalia kaulų ir minkštųjų audinių.

Paaiškinimas ultragarsinis klubo

JAV iššifravimą klubo atliekama ortopedinė chirurgui statant specialius geometrines figūras, kad spausdinimo rezultatas ir tam tikrų kampų matavimas gautą schemą. Dėl ultragarso klubo sąnarių vaikams yra tam tikra norma kampais, pagal kurį nustatoma, buvimą ir vertės sumažėjimo laipsnį bendros plėtros kūdikiams. Tiria pagrindinę liniją, kurioje vykdoma per mažų sėdmenų raumenis pagrindo ir iš Klubakaulis paviršiaus ir kampų atstovaujamų raide alfa ir beta. Kampas alfa yra matuojamas vertinimo kaulų kupolo į Gūžduobė. Beta kampas vertinami remiantis kremzlės plotas Gūžduobė plėtrai. Gautas matuojant skaičiais ir jų santykių kampus leidžia mums klasifikuoti tam tikrų tipų sąnarių ir padaryti diagnozę. Šie duomenys yra tikrinami pagal lentelę, kuri yra pažymėta kampuočiai standartus kūdikiams.

Dėl JAV klubo sąnarių gavo duomenis, apskaičiuotus norimą kampą. Tada, pagal gautus skaitmenys yra nustatomas ir atitinkamų bendrų sutrikimų (arba jų nesant) tipo. Kampais ir standartų novorozhdennnyh klasifikacija.

tipai klubo sąnario displazija pagal Earl, dekodavimo

Dėmesio!Informacija apie svetainę nėra medicininė diagnozė, arba vadovas veiksmų, ir yra skirta tik informaciniams tikslams.

populiaru Informacija pacientams

Dėmesio! Visos medžiagos patalpintą puslapyje nėra reklamos,
bet yra nieko daugiau, nei autoriaus nuomone,
kuri gali nesutapti su kitų žmonių ir juridinių asmenų nuomonę!

numatytos svetainėje medžiagos yra surinkta iš atvirų šaltinių ir tiriamoji pobūdžio. Visos teisės į šių medžiagų priklauso jų teisėtiems savininkams. Be autorių teisių pažeidimo atveju – pateikite per grįžtamojo ryšio. Dėmesio! Visa informacija ir medžiaga pateikta šioje svetainėje yra teikiamos be jokių garantijų, kad jie gali būti ne klaidas.
Yra kontraindikacijos, turėtumėte pasikonsultuoti su ekspertu!

Uzi klubo kūdikiams

Jau daugiau nei 30 metų displazijos ir dislokacijos iš klubo sąnarių diagnozės yra taikomas ultragarso (MRF) kūdikiams. Per šį laiką jis sumažino ankstyvą artrito ir įgimtos paramos sistemos skaičių. Ši procedūra kelia daug klausimų iš tėvų: nauda ar žala, kaip pasiruošti, kaip tu? Daugelis iš jų – šiame straipsnyje

atsakymas.

Dėl ultragarso poveikio kūdikio kūno

JAV – trumpas poveikis virpesių, garso bangų apie žmogaus audinių. Jie neturi radioaktyvumą ir nesukelia audinių šildymas. Nemačiau diagnostinį procedūros pasekmių vaikų organų vystymuisi. Šis metodas įgijo populiarumą dėl savo saugumo. Iš ultragarso bangos fazė trunka mažiau nei 1% laiko, o skleidžiamo spindulio bangos ilgis yra labai trumpas, kad pakenkti organams. Ultragarso yra prieinama visiems kūdikiams tėvų, o rezultatai yra laikoma patikima. Procedūra atliekama privaloma tvarka į šias kategorijas naujagimių:

    

 • sutrumpinti vieną galūnę;
 •   

 • riba bendra judėjimas;
 •   

 • asimetrijossėdmenų raukšlės;
 •   

 • paspaudimų ant judėjimo klubo sąnarius;
 •   

 • padidėjo tonas apatinės galūnės raumenis.

JAV atliktas vaikų gimusių klaidingą pateikimo atveju, taip pat daugiavaisio nėštumo. Nustatyti anksti displazija leidžia sėkmingai gydyti be operacijos.

Kas neturėtų daryti ultragarso?

Ultragarso diagnozė kūdikiams neturi kontraindikacijų. Osifikacija bendros galvos yra kliūtis ultragarsu. Tai atsitinka, jau trečią mėnesį ir baigiasi aštuntą mėnesį naujagimių gyvenime. atrankos nerekomenduojama atskleisti vaikas dažnai. Ir tai neturi prasmės. Ne daugiau kaip dvi mėnesinės gydymo. Yra laikinas kontraindikacijos ultragarso tyrimų – uždegimo, žaizdos buvimas ar deginti paviršių jutiklio taikymo.

parengiamąjį etapą diagnostikos procedūros

Patikimi rezultatai bus gaunami tik tada, kai teisingą padėtį naujagimis. yra sukurta tokios sąlygos, jei vaikas yra artimųjų procedūra melą tyliai. Norėdami tai padaryti, tėvai turėtų pasirūpinti, prieš egzaminą, iš šių:

    

 • Jei norite maitinti kūdikį, todėl jis nebuvo alkanas. Taigi būtina atsižvelgti į iš atpylimas tikimybę. Todėl grudnichka pašarų pusę valandos prieš procedūrą.
 •   

 • Motina tris dienas reikia vengti maisto produktų, kurie gali sukelti dieglius kūdikiams.
 •   

 • nesiteikė apie žarnyno dieglius ir kitų skausmingų dirgiklius (čia galite naudoti, remiantis pediatras atitinkamų žvakių rekomendacijos) nėra.

Tai būtina imtis minkštą pelenochku ar rankšluostį, ir dėvėti vystyklai. Vaikų geriau įdėti drabužius yra lengvai pašalinamas. Naudinga, nes žindukas ir mėgstamiausias žaislas. Tėvų ir pažįstamų objektų buvimas sukurti vaikų emocinę ramybę ir leidžia teisingai atlikti patikrinimą.

metodas

ultragarso

Dėlpasiekti mėnesių amžiaus parodė ultragarso klubo naujagimiams. Atlikti apklausą skersinėje padėtyje. Šiam tikslui jis klojamas ant sofos, apdoroti Eksaminējamais bendrą adresų gelio ir taikomi sąnarių jutiklio projekcija. Tada apverskite vaiką. Ta pati procedūra buvo atliktas iš kitos pusės.

Įprastos ultragarsiniai parametrai vaikams

klubo

Kiekviena amžiaus laikotarpis atitinka jų matavimo parametrų. Įpjovų ir kaulų sąnarinių galvos matmenys atlikti su amžiumi susijusių pokyčių, o žymiai skiriasi nuo suaugusiųjų. Nustatyti dydį standartai tinkamam vystymuisi žmogaus skeletas. Raktas: Gūžduobė paveikslėlyje yra stačiakampio formos. Viduje yra šlaunikaulio galvos, kuris yra padengtas kremzlės lūpų tinkamos formos ir dydžio.

patologinių pokyčių, kurie gali būti rodo displazijos taip:

    

 • galvutė nustumta (decentralizuotas), kremzlės lūpų (Limbus) yra deformuotas. Pati iš Gūžduobė projekcija yra ne stačiakampė.
 •   

 • Limbus yra nelygus įtampą, o šlaunikaulio galva yra ne lovį ir tolima ir veikia už jos ribų;
 •   

 • Stambi kaita – galva yra virš Gūžduobė, Limbus išsisukti ir yra po galvą. Sudėtinė ertmė neatlieka motorinės funkcijos ir sudaro pateko į aplinkinius audinius (jungiamojo ir riebalų).

dešifravimo ultragarsiniai tyrimai klubo sąnario sąnarių (mrf) vaikams

Jei klubo sąnario naujagimiai paprastai kurti, kaulų sudedamųjų dalių (šlaunikaulio ir Gūžduobė) bus padidintas echogeniškumą (hyperechoic). Dėl osciloskopu jie atrodo kaip baltos dėmės, o šlaunikaulio galvos ir sąnarių kremzlės turi hypoechoic (tamsiai dėmės).

Su kaulų ir raumenų bendrą įrenginio plėtra dėl kaulėjimo centrų galvos formuojami.

ultragarso rezultataiyra įvedami į ultragarso diagnostikos forma. Galutinis etapas apima dekodavimo matavimo kampai laikomus linijas.

linija, kuri yra kilęs iš mažų raumenų Sėdynkaulis apačioje ir tęsiasi į Klubakaulis paviršiaus paprastai yra tiesi linija, ir pereinamosios zona atsižvelgiant į iš Gūžduobė kremzlės srityje formuoja sulenkimą. Šiame projekcija, suformuota du kampus: alfa ir beta. Jie yra vertinami pagal grafo. Alfa kampas rodo sukaulėdavo į Gūžduobė paviršiaus laipsnį, ir jis yra suformuotas lenkiant ir horizontalios linijos. Beta – apibūdina kampo Gūžduobė (kremzlinio zonoje) laipsnį.

kampai standartai:

    
 • Alfa – ne mažiau kaip 60 laipsnių;
 •   

 • Beta – ne daugiau nei 55 laipsnių,.

Į į 43-39 laipsnių nurodant panirimas klubo sąnario kampo verte sumažėjimas. Jei jūsų vaikas turi išniro, kampas alfa tampa ne daugiau kaip 43 laipsnių. Beta-kampas išnirimas ir panirimas daugiau nei 77 laipsnių.

tikslumas priklauso nuo įgūdžių uzist – būtent, remiantis jutiklio galiojimo. Pasirinkta neteisingai nuolydžio kampą prietaiso bus iškreipti vaizdą monitoriuje. Kampiniai iškraipymo parametrai įtakos diagnozę. Būtina griežtai laikytis inžinerinės apklausa.

schema žymėjimo taškai aprašyta daugiau Austrijos mokslininkai Count, kuris yra šio metodo įkūrėjas. Teisingas ultragarso vaizdo yra informatyvesnis nei rentgeno nuotraukos. Kadangi bendra kremzlės ant rentgeno nėra kontrastai. Neokostenevshie audinys tik su laisvomis ultragarso diagnozė.

Ultragarsinis diagnozė yra labiausiai patikimas būdas. Tyrimo tikslumas yra didesnis nei rentgeno diagnostika. Be to, JAV – labiausiai saugoma vertinimo metodas. Europoje, ultragarso tyrimas yra privalomas visiems vaikams nuo gimimo iki vienerių metų amžiaus.

Uzi klubo į naujagimio: kur daryti tai, ką kampai norma ir kaip iššifruoti

ultragarso – ne-invazinė vidaus organų tyrimui ultragarsu metodas. Ultragarsinė diagnostika yra nekenksmingas, nes principas yra pagrįstas sonaro – Garso bangos atspindi iš audinių įvairaus tankio ir perduoti signalą į jutiklius, kurie juos konvertuoti į monitoriaus vaizdas. Šis metodas yra plačiai naudojamas pediatrijos ir yra privalomas žingsnis atrankos nėščių moterų ir kūdikių aptikti pažeidimus.

indikacijos ultragarso klubo kūdikiams

klubo sąnario displazija – įgimtas sąlyga, kurioje šlaunikaulio sąnario patologija embriogenezės metu ir iš karto po gimimo. Tai gana dažna liga, kuri yra randama 10-15% kūdikių skirtinguose regionuose.

skirtais ankstyvajam displazijos vaiko paisančioje ultragarso (ultragarsu). Susirūpinti gali būti šie veiksniai:

privalomų patikrinimų kūdikiams sąrašas apima vizitą į podiatrist per 1, 3, 6 ir 12 mėnesių amžiaus. Jis tikrina naujagimio jaučia kojų. Jei buvo rasta nukrypimų, rašo kreipimąsi dėl ultragarsu. Dažniausiai, ultragarso diagnostika skiriamas ne 3-6 mėnesių amžiaus. Tėvai negali laukti reguliaraus skenavimas – jei jie įtariami displazija simptomus, jie turėtų būti savaime skaitykite chirurgas ortopedas.

Ar kūdikis būti kontraindikacija JAV?

Echoskopija – tai saugus būdas, kuris neturi kontraindikacijų. Procedūra leidžiama elgesio esant bet kokio amžiaus ir tiek kartų, kiek reikia aptikti ligą ir stebėti jo vystymąsi.

Diagnozė nėra atliekamas, jei kūdikis yra stebimas kaulėjimo iš šlaunikaulio galvos. procedūra taip pat turi būti atidėtas, jei problemų su oda. Jei toje vietoje, kur ji bus taikoma jutiklį, kūdikis uždegimą, sudirginimą, nudegimų ar kitų odos liga su ultragarsu teks palaukti iki tol, kol odosir yra švarus.

Kaip pasiruošti savo vaiką tvarkos?

Jei jūsų vaikas yra hiperaktyvus, tai yra problema, tai yra skausminga, sunku meluoti tyliai per ultragarsu, ypač kai gydytojas diskai jutiklis ant kūno.

Gydytojai rekomenduoja, kad prieš ir per procedūrą laikytis paprastų taisyklių:

    

 1. Pašarų kūdikį iš anksto. Alkani vaikai yra neramus, šeriami grudnichok gali atsipalaiduoti ir eiti miegoti ant sofos.
 2.   

 3. Žiūrėkite butelį su pieno arba vandens. Jei kūdikis pradeda veikti iki, verkšlenti, verkti, tai bus galima nuraminti su maistu.
 4.   

 5. nuraminti vaiką procedūros metu. Klinikos ir gydytojo kabinete – tai daug streso kūdikiui. visais laikais mama turėtų palaikyti ryšį su juo, šypsotis jam, kalbėti, nukreipti žaislą.

Kaip yra ultragarsinis tyrimas?

Kaip yra ultragarso klubo sąnarių vaikams? Ši procedūra yra gana paprasta:

    

 1. Būtina imtis dviejų vystyklai ar rankšluosčius. Jei klinika nėra vienkartiniai lakštai, būtina gulėti ant sofos jai. Antra vystyklų poreikis tam, kad nušluostys gelį iš klubo.
 2.   

 3. vaikas yra dedamas į specialų laikysena, kuri yra patogiausia apklausoje. Vaikutis guli ant jos pusės ir šiek tiek sulenkite kelius.
 4.   

 5. gydytojas užsideda klubų grudnichka specialų gelį. Jis sukuria didžiausią sandarumą tarp jutiklio ir esant mikroskopiniu lygiu odos. Be tepalo oro sluoksnis iškreipia rezultatus.
 6.   

 7. Visi testas trunka ne daugiau kaip 15-20 minučių. Dėl anomalijų abiejų vaiko kojų diagnozę apverčiamas į kitą pusę. Per ultragarsu, jis turi gulėti dar, nes kitaip rezultatai bus netikslūs.

Tuo metu, kai aparatas yra įjungtas generatorius bus išmesti ultragarso bangos. Jie prasiskverbia minkštą audinį ir atsispindi nuo sąnarių ir kaulų BAAšerdis. Jutiklis įgyja atspindi ultragarso ir paverčia juos į vaizdo, kuris bus rodomas ant monitoriaus įrenginį.

Rezultatų paaiškinimas

Ne kiekvienas gydytojas gali iššifruoti JAV hip našumą kūdikiams. Dekodavimo ir diagnozė tik susijusi su ortopedijos chirurgas. Kad jis galėtų nustatyti, ar sąnarys yra normalu, kad nėra jokių sutrikimų. Dėl gauto vaizdo gydytoju pagrindas stato geometrinė figūra ir apskaičiuoja tam tikrų kampų poziciją, jų dydis priklauso nuo to, ar anomalija aptinkama ar ne.

Kas yra norma?

Normalus TBS chirurgija yra klasifikuojami kaip I tipo Jis yra būdingas:

    

 • stačiakampio formos ir horizontalus kaulų struktūra stogo;
 •   

 • kremzlės iškyšulys pločio, aiškiai matoma šlaunikaulio galvutės (įsikūrusi centre ir pailsėkite ir judant).

Be displazijos gydytojo studijos visada žiūri tam tikrų kampų. Norėdami apskaičiuoti kampo alfa reikia praleisti dvi tiesios. Pirmasis (pagrindinė linija) eina lygiagrečiai skersinei sienelės Klubakaulis. Antrasis – nuo apatinio krašto į Klubakaulis iki viršutinio krašto į Gūžduobė kaulų kaulų. Tarp dviejų tiesių kampas turi būti didesnis nei 60 °.

už antrąjį kampą β privalo nubrėžti tiesią kremzlinėms stogo – nuo viršutinio krašto klubo kaulų ertmės per į Limbus centre. Kampas tarp linija stogo kremzlės ir pagrindinės linijos paprastai turi būti mažesnis nei 55 °.

Nukrypimai nuo normos ir aiškinimo lentelėje

Rezultatai

Šioje lentelėje pateikiamas indeksų ir kampų stenogramą, nurodant TBS liga kūdikiams iki šešių mėnesių

Mažas displazija gydomas konservatyviai. Kūdikių PRESCRIBE masažas, fizioterapija, plati vystyklais. Podiatras gali nustatyti tam tikrų produktų, kuris yra vadinamas balnakilpės Pavlík naudojimą. Tuo ketvirtojo etapo, kai kūdikis yra rasti klubo išnirimas, tai operacija perkelti ją.

Kai apklausa atliekama?

ultragarsinis tyrimas atliekamas viešųjų klinikose. Pediatras arba ortopediniai chirurgas išleidžiamos kryptį kasdieninį diagnozės ultragarsu. Jei tėvai įtariamojo atmetimo, jie taip pat gali savarankiškai padaryti su chirurgu, kuris siunčia ultragarso, jei reikia, paskyrimą.

Ne visi rajono ligoninės turi reikiamą įrangą, todėl kartais gydytojai duoti vadovasIX į kitą kliniką. Mama turi eiti į kitą galą miesto, imtis gyvenamąją vietą ar imtis kuponą. Kitas trūkumas – darbo grafikas. Paprastai, ultragarsiniai kambariai atidaryti dienomis ryte valandas.

Nesijaučia įpareigojo yra Bendrijos sveikatos centras, daug privačių ligoninių ir tarpdisciplininius centrai teikia panašias paslaugas. Paprastai privačių klinikų nėra eilių, biuro valandų patogu. Daugelis tėvų pasirinkti būtent daugiasrites centrus. Yra gali būti padaryta tik echoskopija, ir rezultatai yra gydančio gydytojo A rajono klinikoje. Tačiau kai kurios motinos pasirinkti ir ortopedijos chirurgai privačiose klinikose, tikėdamiesi daugiau ekspertų pagalba.

Svarbus veiksnys įstaigų pasirinkimas – apklausos kainą. Valstybinių klinikų privalumas, kad echoskopija yra daroma nemokamai kryptimi. Privačios medicinos centrai kainos skiriasi ir priklauso nuo kainų politikos ir dauguma klinikose. Vidutinė kaina du JAV hip – 1500-2000 rublių.

Ultragarso klubo kūdikiams

Ne tik suaugusieji gali būti sveikatos problemos, vaikai taip pat yra jautrios patologijos judėjimo sistemos. Ultragarso klubo sąnarių naujagimiams nekenksmingas procedūra, kuri padeda pastebėti jokių anomalijų ankstyvoje stadijoje.

santrauka JAV

Ultragarso diagnostika (echoskopija ar echoskopija) – nėra invazinė nekenksmingas būdas tirti iš kurių poveikis yra pagrįstas garso bangų atspindys. Šis metodas padeda nustatyti pokyčius sąnariuose, kremzlių, raumenų ir limfmazgių, ir apdorojimo laiku.

Dėl prevencijos atliktas tyrimas 1 ir 3 mėnesius, ir tik tada, jei nurodyta. Chirurgas ortopedas gali skirti papildomas procedūras dėl šių simptomų:

    

 • Įvairūs ilgiai kojų;
 •   

 • sąjūdis klubo sąnario ribotas arba sukelti skausmą ir verkia kūdikis;
 •   

 • odos skladoche asimetrijosapatinių galūnių;
 •   

 • būdingas garsas su klubo grobimą šoną;
 •   

 • hypertonus raumenys apatinę kūno.

Dažniausiai pakitimai ir griaučių sistemos kenčia neišnešiotiems kūdikiams, taip pat yra didelės rizikos patologijų gimusio vaiko kaip daugiavaisio nėštumo arba užraktą vaisiui rezultatas.

Kūdikių ultragarso neturi kontraindikacijų, nes ji neturi žalingų jonizuojančiosios spinduliuotės. Tačiau šis procesas turi būti vykdomas iki metų (ir, pageidautina, iki 3 mėnesių), kol kremzlė yra ne įtvirtino, toliau manipuliacijos yra mažiau informatyvus.

Kai jūs neturėtumėte daryti ultragarso klubo kūdikiams:

    

 • Tuo atveju, nudegimų;
 •   

 • Jei uždegimui ir alergijai buvimo studijų srityje;
 •   

 • Jei pažeisti odos vientisumą bandymų aikštelėje.

Taip pat, neturėtų būti piktnaudžiaujama echoskopija ir praleisti daugiau nei 2 kadrus per mėnesį.

Kas ligų galima aptikti ultragarsu

Dažniausiai ultragarso klubo kūdikiams, kuri atliekama siekiant nustatyti displazija. Nors yra ir kitų pavojinga liga, kuri gali sukelti diskomfortą ateityje, jei jie nėra gydomi.

apibrėžta klubo patologinė būklė ultragarsinei kūdikio:

    
 • klubo sąnario displazija;
 •   

 • panirimas ir išnirimas;
 •   

 • įgimta bendro vystymosi.

Vaikai, kurie jau sukaulėjusį šlaunikaulio galvutės, nustato rentgeno spindulių klubo sąnario. Ultragarso su displazija šiais atvejais nėra atliekamas.

Kaina

procedūros

kremzlės atbrailosšlaunikaulio galvos ramybėsšlaunikaulio galvos dėl provokacijos
norma (I tipo)6055HorizontalistačiakampioPlatus tinkamai apima šlaunikaulio galvutėsdešiniuoju centredešiniuoju centre
Predvyvih ( II tipo)43-5955-77trumpassuapvalintiplatus, gerai dangčiaiolovku šlauniesTeisė centredešiniuoju centre arba silpnas literalizatsiya
Hip-panirimas (III tipas)Mažiau nei 4377įgaubta

Škotijanėra jokių pakeitimų ar struktūriniai pokyčiaiLiteralizatsiyaLiteralizatsiya
Dislokacija klubo (IV tipo)Pagal 4377tvirtai įgaubtasŠkotijasu struktūrinių pokyčiųLiteralizatsiyaLiteralizatsiya
savo puslapyje ->
tipasII (vėlavimo kaulų formavimosi)III (panirimas)IV (dislokacija)
pietusA (iki 3 mėnesių).B (po 3 mėnesių.)CBe
Iš stogosuapvalintiŠkotijaŠkotija
Kaulų stogastrumpasšiek tiek įgaubtasįgaubta
kremzlės iškyšulysplatus ir gerai apima galvosTrumpas ir deformuotiTrumpas, keisti galva yra atidarytas, suspaustas tarp hip kaulų ir galvos
Ne struktūros kaitaSu struktūros
kampas α50-59 °43-49 °Daugiau 43 °43 °
kampas βyra didesnis nei 55 °70-77 °nuo 77 °daugiau nei 77 °
šlaunies galva nejudacentrasšonus perkeltųjųšonus perkeltųjų
šlaunies galvutė yra pasiūlymącentrasšiek tiek šališkaspasislinkęs į šonąpasislinkęs į šoną
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Ultragarso diagnostki turi dauguma vaikų ligoninėse: klinikos, ligoninės ir klinikos. Procedūros kaina priklauso nuo regiono ir terapinio žaizdos būklęIJOS, jis gali skirtis per 1500-3000 rublių už abiejų sąnarių tyrimas.

Pasiruošimas ultragarso kūdikiams

JAV hip-vaikams atliekamas be specialaus mokymo. Norėdami gauti kuo tikslesnę informaciją apie paciento būklę, vaikas privalo turėti dar, tai mums reikia tėvų pagalbos – jie turėtų laikytis galūnių kūdikis, o gydytojas analizuoja sąnarių, kaulų ir minkštųjų audinių būklę. Todėl būtina pašalinti iš pagrindinių priežasčių, aktyvių judesių naujagimis, o šiuos pasiūlymus:

    

 • Diagnostika turi būti atliekama ne anksčiau kaip praėjus 30 minučių po valgio kūdikiams nesutrukdė galimą regurgitacija;
 •   

 • vaikas neturėtų jausti alkį;
 •   

 • Patartina ne vykdyti procedūrą, jei kūdikis serga ar neklaužada;
 •   

 • Būtinai padėkite ant švaraus vystyklų prieš ultragarsu.

procedūros, jums reikės dviejų sauskelnių. Vienas reikalo įdėti manipuliavimo kūdikį, o antrasis – nuvalykite gelio iš klubo po diagnozės.

Tyrimai

Apsvarstyti, kaip daryti ultragarso vaikams. Paprastai gydytojas analizuoja abu klubo sąnariai, tai trunka apie pusvalandį. Grudnichka sukrauti ant vieno šono, į sąnario kampas turi būti 20-30 laipsnių. Patikrintą šlaunies apdorotą hipoalergicznych gelio, po kurio atliekamas tyrimas jutikliu. Padaryti kadrų iš įvairių pozicijų serija: natūralios laikysenos; kai sulenktos ir ištiesinta galūnes, kai įtraukimo ir kojos pirmyn. Po to mane pusėje.

paaiškinimas ultragarso klubo vykdančių specialistų kūdikiams ir jo pagrindu yra diagnozuota ir skiria reikiamą gydymą.

paaiškinimas diagnostikos rezultatus

Yra speciali technika iššifravimą ultragarso rezultatus vaikams, todėl turėtumėte pasikonsultuoti su kvalifikuotu podiatrist su procedūros forma.

GydytojasPirmieji atlieka vizualinis vaiko, o tada nagrinėja gautas diagnostikos rezultatai Graf metodas, pagal kurį ekspertas rascherchivaet linija įvertinti sąnarių sveikatą. Tiesioginis nukreipta į klubo sąnario patologijos:

    

 • Pagrindinės kerta išorės regione klubakaulio kaulai ir raumenys mažos bazės sėdmenų;
 •   

 • Inklinatsionnaya kerta Limbus ir kaulų išsikišimo Gūžduobė vidų;
 •   

 • convexital linija išilgai išorinių kaulų fragmentų stogo ertmę;
 •   

 • gūžduobinį jungia viršutinės ir apatinės taškai kaulų ertmės.

Išnagrinėjusi duomenis ir išmatuoti kampinius vertes, įvertinimo vyksta patologinės būklės. Ultragarso, kad nustatyti kampą alfa ir beta, kuris parodyti judesio diapazoną ir pakreipti kaulų arba kremzlės Gūžduobė, atitinkamai. Šie duomenys pateikti lentelėje:

Po kampai normų ultragarso klubo sąnarių matavimas naujagimių perkelti į klasifikaciją sąrašą displazijos pokyčių:

    

 • Tipas 1A – Sveiki sąnariai;
 •   

 • 1B – laikinas displazija – sutrumpintą sąnarių be ašinio poslinkio centro, su pažangiosios Limbus;
 •   

 • 2 tipo – sandūros su kremzlės audiniui vėlavimo formavimo plėtimosi;
 •   

 • 2A tipas – bendras ilgalaikis vystymasis yra apibrėžtas kūdikiams, jaunesniems nei 3 mėnesius;
 •   

 • 2B – pats patologija, tačiau vaikams nuo 3 mėnesių ir vyresniems;
 •   

 • 2B – bendras su maža nuo vėžės centro;
 •   

 • 3 – bendra turi požymių raidos vėlavimo ir paplokščias stogu Gūžduobė;
 •   

 • 3A – nutrauktas Junginys nepakitęs audinių struktūra;
 •   

 • 3B – neišsivystimas sujungime su struktūrinių pokyčių kremzlės;
 •   

 • 4 – pažangiausias atveju – patologija su klubo sąnario ertmės
 • galvos spaudai.

Labai svarbu, kad medicininė apžiūra atlikta kvalifikuotų specialistų, tinkamai pateikti jutikliai gali sukelti ne gauti teisingus duomenis. Po iššifravimą ultragarso klubo kūdikiams sveikatos informacija perduodama į gydytoją gydymo planą.

diagnozuoti sąnarių displazija kūdikiams ir jo gydymas gali padėti išvengti komplikacijų suaugus.

Siekiant nustatyti anomalijos ir griaučių sistemos yra atliekami ultragarso diagnozę. Tai saugu vaikams ir nereikalauja jokių mokymų. Svarbu, kad diagnozuojant ir gydytojas turi pakankamai patirties vykdyti mokslinius tyrimus ir paskirties terapija. Nepašalina Sudėtinė displazija vaikystėje gali sukelti negalią ir praranda gyvenimo kokybės ateityje.

ultragarsiniai klubo jungtys naujagimiams ir kūdikiams

Ultragarsinis tyrimas klubo sąnarių Naujagimiams ir kūdikiams – gana tiksli metodą įdiegti tam tikrus vystymosi anomalijų ir griaučių sistemos mažens.

patologija gali būti skirtingos, tačiau visos jos dalis vienas dalykas: kuo greičiau galės juos rasti ir pradėti gydymą, palankesnis požiūris į kūdikio sveikatai. Tas faktas, kad šou yra ultragarsas, kuris turi būti paskirtas ir kokios yra taisyklės, mes apimti šiame straipsnyje.

Apie diagnostika

JAV TBS (klubo), yra įtraukiamas į pirmąją atranką, kuri vyko vaikų amžiaus 1 mėnuo. Šis tyrimas yra atliekamas nemokamai vaikams. Bet kokio amžiaus, diagnostinis tyrimas gali būti paskirtas specialistas ortopedas, jei jis įtaria apžiūrą vaiko tam tikri pakitimai ir sąnarių vystymąsi.

Toks tyrimas ultragarsu, siekiant įvertinti sąnarių būklę, jų padėtis, pMatmenys. Dažniausiai tai įvyksta anksti panirimo klubo sąnario ir predvyvih. Rečiau pilnas išnirimas. Visi šie veiksmai yra lengvai diagnozuota per neskausmingą neinvazines patikrinimo procedūros ultragarsu.

Kai klubo displazija gydytojas gana tiksliai galės nustatyti ligos sunkumą, būtina priskirti tikslią gydymo schemą. Nesėkmės planuojamų atrankiniai ultragarso klubo sąnarių melo rizika dėl to, kad esama patologija ilgą laiką gali likti nepastebėtas, ilgo gydymo arba visiškas nebuvimas gali sukelti labai rimtų pasekmių :. šlubumas, judėjimo sutrikimai, negalią

Rusijos Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja, kad visi studijų kūdikiai. Bet labiausiai reikia:

    

 • Neišnešiotų kūdikių;
 •   

 • vaikai šeimoje, turintys giminaičių su anomalijomis, sąnarių;
 •   

 • vaikai, kad nėštumo metu buvo spyna;
 •   

 • vaikas pagimdžiusi ir puoselėjo didžiuosiuose miestuose, vietovėse, kuriose yra nepalankios ekologinės situacijos;
 •   

 • kūdikiai gimsta iš nėštumo, lydi oligohidramnioną, stiprios toksikozės, vitaminų trūkumo ir anemijos.

Kaip dėl kryptingo kryptimi tokiu tyrimu, dažniausiai pateikiami tokių simptomų buvimą:

    

 • odos klosčių ant naujagimis pėdų nėra simetriškas;
 •   

 • veisimo klubų kūdikį, yra sunku, ribojamas;
 •   

 • kojose sąnariai juda kelia krizė arba spauskite;
 •   

 • kūdikio kojos ne tik tonas, gydytojas atitinka jį kaip hypertonus;
 •   

 • vaikas nėra gimęs vienas – jis buvo vienas iš dvynių ar trynukams;
 •   

 • vaikas rado gimimo žalos, neurologinių sutrikimų;
 •   

 • galūnės yra skirtingų ilgių.

Kaip atliktikempingas?

JAV TBS – klasikinis ultragarso, remiantis ultragarso bangų savybių prasiskverbti audinių, atsispindi nuo organų, sąnarių, kaulų, skysčių ertmių paviršiaus. Grąžinamos signalas siunčiamas į monitorių ir generuoja vaizdą, kuris iššifruoja ir gydytojas.

Ši procedūra yra daroma standartinio sofos. Kūdikis padėtas ant šono. Gydytojas sulenkite kojas klubo sąnario, kreipdamasis į dubens kūdikis jungiklį. Abi jungtys yra nagrinėjami vienas po kito.

Procedūra trunka ne daugiau kaip 10-15 minučių, tai neskausmingas ir visiškai saugus vaikuiTėvams nereikės nerimauti: kenksmingas poveikis ultragarsu – ne daugiau kaip spekuliacijos, nėra patvirtinta mokslo ir medicinos statistikos

Vaikų pagal 2-8 mėnesius, vykdančių diagnostikos procedūrą amžius nėra laikomas tinkamu. Per šį laikotarpį yra aktyvus kaulėjimo šlaunikaulio galvos, ten yra: naktinės sritis, ir todėl praranda didelę procentinę tikslumo diagnozė.

Ar mokymo poreikį?

Vienintelis dalykas, kuris turėtų padaryti tėvai prieš tokį ultragarsu – maitinti kūdikį tiek, kiek įmanoma. Ramybė ir ramus yra vaikas ant apklausa, tikslesni rezultatai bus suteikta galimybė gauti su gydytoju.

Ekspertai rekomenduoja maitinti vaiką pusvalandį prieš atliekant diagnostinę procedūrą.

Taip pat, mano mama reikia imtis vystyklų, ji zastelet sofos savo biuro, žindukas ir barškutis atitraukti vaiką, jei jis vis dar sprendžia “Rodyti charakterį”. kūdikių drabužiai turėtų būti lengvai unfastened ir pašalintas.

Sunkvežimių

sąnarių pozicija ir šlaunikaulio galvutė matuojamas ne tik vizualiai. Siekiant nustatyti jų būklę naudojant specialius matavimo kampai Count lentelę. Ar kampas alfa ir beta kampas.

    

 • Alfa nuoroda į kaulų vetluzhnoy duobę plėtrą.
 • Beta aprašoma kremzlės erdvę viduje Gūžduobė.

sveikų vaikų yra laikomas normaliu, jei Alfa kampas yra didesnis nei 60 laipsnių, o kampas beta – mažiau nei 55 laipsnių “.

Mažas perteklius norma 55 laipsnių yra priimtina, tokia bendra yra laikomas normaliu, subrendęs. Bet jei beta kampas yra 77 laipsnių, gydytojas įdėti į globos įtariama išnirimo ar panirimo. Taip pat rodo, patologija kampinę alfa, kuri yra į 43 laipsnių diapazone.

norma kampai lentelė taip.

kampas “Alfa»

kampas “beta»

Asakains iškilimai

Išvada

Daugiau nei 60 laipsnių

55 laipsnių diapazone

subrendęs sveikus sąnarius

Mažiau nei 55 laipsnių, į šlaunikaulio galvutės tinka ji stora prigludusios

Fiziologiškai nesubrendusios sąnarių

Mažiau nei 55 laipsnių

apvalios, beveik plokščia

mažiau kaip 77 laipsnių

Daugiau nei 77 laipsnių

suplokštinti arba plokščias

mažiau kaip 43 laipsnių

Neuždenkite galvą

decentraciją pilnas bendra Nesubrendimo

Jei vaiko augimo tempai, žinoma, gali kisti, tai, ką gydytojas atsižvelgs į per ultragarsu. Jei vaikas tapo keturi mėnesiai, labiausiai tinkamas ir teisingas vertinimo metodas bus rentgeno nuotrauka.

iškilus problemoms, gydytojai bando ištirti tiek kaulingas struktūrą dubens. Gana dažnai, kad klubo sąnario patologija atsispindi ant jos.

Taigi, gydytojas gali būti kalbus ir nori apriboti raidinių skaitmeninių bendra tipo pavadinimą rado vaiką. Atminkite, kad sveiki bendra visada nurodyta kaip 1A ar 1B.

Jeigu išvada teigiama, kad aptiktas 2A ar 2B sąnarį, o tai reiškia, kad vaikas turi požymių fiziologinis nebrandumas, kuris vyks jų pačių su didžiulistikėtina, bet vis dar reikia stebėti vaikams Ortopedijos.

Bendras 2C – bendra su ženklais predvyviha. Nebūtinai reikalauja priežiūros gydytojo ir visų jos rekomendacijų įgyvendinimo. 3A ir 3B – šarnyrai su subluxation. Rimčiausia patologija – 4 tipų jungčių. Ji paskirta klubo sąnario su ženklais dislokacijos (displazija).

Bendrosios rekomendacijos

Daugelis motinų, kurie susiduria su tokiomis diagnozėmis kaip nesubrendęs klubo sąnarių naujagimiams nota, kad ten turėtų būti ne priežastis paniką. Daugeliu atvejų, jums reikia tik sisteminį vizito į už kontrolės podiatrist. Sunoksta savo sąnarius.

Daugelis mamų pažymėjo, kad sandoris su nustatytos problemos JAV mažens padėjo masažas, gydytojo paskyrimus, specialių gydomųjų pratimų ir kalcio papildų. Kūdikių jo motina bando duoti motinos pieną, tai yra, padidinti kalcio dozę savo mitybą, ypač pradėdami vartoti kalcio papildų.

“Vaikai yra skatinami pločio diapering, dėvėti vystyklai turi būti didesnis nei reikalaujama pėsčiomis dauguma buvo praskiestose valstybės.

Tėvai dažnai sako, kad ultragarso TBS yra glaudžiai susijęs su overdiagnosis reiškinį: gydytojai dažnai “perdraudžiama” atranda diagnozuojant atrankos fiziologinius nebrandumo sąnariams beveik kas antras vaikas

metu.

Daugiau informacijos apie ultragarso klubo sąnarių metodas naujagimiams ir kūdikiams, pamatyti šį vaizdo įrašą.

The kampu alfa ir betadiagnostika
>60 ir 77papildomais ligos formos – bendra dislokavimo
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Medicinos stulpelį psychosomatycznym specialistas, mama 4 vaikus

Lagranmasade