Kokie kaulai yra sudaryti iš sąnarių

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Kokie sąnarių kaulai yra pagaminti” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

dalis kaulų ir sąnarių ligomis

kaulų ir sąnarių ligos yra ne taip paprasta, kaip jie atrodo iš pirmo žvilgsnio – jie išsiskiria įvairių priežasčių. Šios ligos atsirasti visiškai bet kokio amžiaus, skiriasi tik pasireiškimus. Jaunas paprastai dominuoja uždegiminėmis ligomis: osteomielitas ir artritas – veikia kaulus ir sąnarius, atitinkamai. Jų kursas yra greitas – audinių irimas procesai vyksta per trumpą laiką.

Tuo tarpu suaugę ir pagyvenę žmonės sukurs liga, susijusi su ilgalaikiu “išnaudojimo” skeletas. Šiuo atveju, kaulų ir kremzlių praranda savo buvusį stiprumą ir lankstumą, todėl jų laipsnišką degradaciją sukelia apkrovą. Šio proceso rezultatas yra osteoporozė – praradimas kompaktiškas kaulų, arba artritas – suardymas įprastinę bendros struktūros.

Taip pat yra įgimti ir neoplastiniai ligos, kuriuos galima rasti žmonėms bet kuriuo gyvenimo laikotarpiu. Jei simptomai būna lengvi apriboti kasdieninę veiklą, tada kreipkitės į gydytoją jokios priežasties. Tačiau bet patologija visada progresuojantis Žinoma, kad jums reikia, kad būtų galima įtarti ją ir gydyti laiku.

Kaulų ligos

Tuo bet kokios ligos yra širdies iš pagrindinių savybių kaulų pažeidimas – stiprumo ir lankstumo. Daugelis žmonių mano, kad kaulų sudaro tik kietųjų mineralų, o turintys “uolų” tankį. Iš tiesų, dauguma ji užima jungiamąjį audinį, kuri apima mineralų kalcio ir fosforo junginių. Jie subalansuotas tokiu būdu, kad nesukuria pernelyg trapi, kad būtų prisidėti prie daugelio lūžių plėtrai. Kaulų liga priežastisprie šio stabilumo pažeidimo, besivystančių dviem būdais:

    

 • Kai uždegimas pažeidė apykaitos procesus – Mobilaus ryšio imunitetą patenka į kaulą per kraują, todėl edemos vystymuisi. Daug agresyvių medžiagų pradeda sunaikinti jungiamąjį audinį, kuris iš karto pradeda transformuoti į festering masės.
 •   

 • uždegimui mineralinio, nesant kompozicijos skiriasi dėl aktyvavimo kaulų “susinaikinimo”. Savo sudėtimi yra specialios ląstelės, kurios atlieka priešingą operaciją – formavimas ar sunaikinimą. Kai rodomas šis dominuoja, o ligos požymiai.

Osteoporozė yra viena dominuojanti patologijos ir raumenų sistemos, tampa reali grėsmė vyresnio amžiaus pacientams.

Osteoporozė

Šios ligos pavadinimas yra tiesiog iš graikų, reiškia skyles kaulų formavimuisi. Bet iš tikrųjų, ne “, nes” nėra ten – visi pokyčiai vyksta tuo mikroskopiniu lygiu:

    

 • kaulų audinių nėra vientisas, ir laikosi sijų arba sijų formą, kurių dėka dviejų specifinių ląstelių.
 •   

 • Kai – sintezatoriumi, jie nuolat prijungimas mineralų ir jungiamojo audinio kartu, kad sudarytų stabilų kompleksą.
 •   

 • Kita – yra nukenksminimo, jų tikslas yra senų ar netinkamai pastatytų sijų sunaikinimą. Šis procesas yra atliekamas nuolat jų, todėl jie gali “netyčia” gavo kelyje sunaikinti normalią spindulį.
 •   

 • Per pirmuosius normalios ląstelės visada dirbti sunkiau, kuris neleidžia “naikintojus” plonesnis kaulų.
 •   

 • Su amžiumi šis santykis pradeda palaipsniui mažėja, o pastarieji ląstelės nepraranda veiklą, o toliau intensyviai dirbti.
 •   

 • Kaip rezultatas, plėtoti pagrindinę medžiagą kaulų praradimą, kuris smarkiai sumažina jų atsparumą stresui ir traumos.

Kadangi aklavietėsologiya sukūrė per metus, tada jis būtų pirmasis ženklas, lūžių, vystosi su minimaliomis traumos. Todėl vyresnio amžiaus žmonėms, net banali rudenį gali tapti mirtinas. Aptikti ligą densitometrija – lyginant kaulų tankį su nuoroda į Rentgeno spindulių.

Gydymas šia liga yra ilgas ir neefektyvus, todėl dėmesys skiriamas prevencijai – sveikos mitybos ir aktyvaus gyvenimo būdo

.

Osteomielitas

uždegimas lydi kaulų ryškių simptomų – karščiavimas įvyksta, galūnių tampa skausminga ir karšto liesti. Jei centras yra įsikūręs netoli sąnario, tai galima matyti požymių artritas – patinimas, paraudimas, ir trikdžių mobilumo Jungtiniame. kaulų uždegimas yra dėl šių priežasčių:

Ši liga dažnai pasireiškia paslėpta, kai nėra jokių vietos paraudimas, skausmas ir patinimas dėl opos ploto forma simptomai. Pacientas gali būti pastebėtas tik karščiavimas ir prakaitavimas, kuris gerokai apriboti savo veiklą. Ir tuo pat metu abscesas daro “purviną darbą” sunaikinti kaulus.

uždegimui gydyti yra visada chirurgija – atidarytas opa ir pašalinti nenormalus patvirtinimą, po antibiotikų kurso

.

auglių kaulų apima tiek patologinio proceso, derinant uždegimą ir “savidestrukciją” plėtros. Navikai turi skirtingą agresyvumą ir augimo rodiklį, kuris sukelia simptomų greitį. Todėl ši liga yra suskirstyti į dvi grupes priklausomai nuo šaltinio:

    

 • Pirmuoju atveju, navikas kilęs iš savo audinių – kaulų, kremzlių ir jungiamojo. Ši forma yra laikoma gerybinis, ir turi lėto augimo. Vienintelė nemalonūs simptomai – patinimas greitai veda į kaulų forma
 • Pakeisti.
    

 • Antruoju atveju navikas yra metastazių pobūdį, Istochnik kuris yra skirtingas organas. Ši komplikacija yra būdinga lytinių organų vėžio (prostatos, kiaušidžių ir gimdos) ir leukemijų. Nuo metastazių auga labai greitai, tada pirmoje vietoje yra dar vienas klinika – nepakeliamas skausmas,.

Siekiant nustatyti rentgeno spinduliuotės metodais centrus yra naudojamas įvertinti vietą ir dydį pažeidimų. Tada pasirinkti geriausią taktiką: chirurginis pašalinimas, jei tai nepavyksta – chemoterapija.

Bendros ligos

Priešingai, kaulų ligos, uždegiminių ligų, sąnarių elemento visada yra. Ši funkcija yra susijusi su jų struktūrą – apvalkalo ir kremzlės yra audiniai, kurie reaguoja gerai imuninei sistemai. Todėl, net jei nepilnametis atsiranda gedimas pasirinkimą antikūnų, kurie išprovokuoti uždegiminis procesas yra:

    

 • Paprastai tai neįvyks, nes viduje kraujagyslių jungties visiškai nėra.
 •   

 • Tai yra powered by difuzijos – vadinamąją mainų tarp audinio ir sąnarių skysčio.
 •   

 • Aktyvus procesas visiškai priklauso nuo gretimų kaulų skyriuose – jei jie yra sveiki, o bendra gauna pakankamai deguonies ir maistinių medžiagų.
 •   

 • Visos komunikacijos daroma per specialų barjerą ląstelių, kurios apsaugo nuo kraujo ląstelių skverbtis per bendrą lukštais.
 •   

 • Ligos aplinkinių audinių veda į jo pralaidumo pokyčio, kuris pasireiškia uždegimas.

Dažniausiai yra artritas – ūmus uždegimas bendrą ertmę, kurios yra lydimas ryškių požymių – skausmas, patinimas, judėjimo pažeidimas

.

Kai piktnaudžiaujančius sąnario kapsulės pralaidumą priežastis yra staigus, uždegimas vystosi tuoj pat po medžiagos. Todėl yra ne tik vietos, bet ir bendri motyvai, kurie yra susiję su pokyčiais kraujyje ir imuninei sistemai:

    

 1. Dažniausiai kyla trauminio artrito besivystantį atsakas į žalą ar pernelyg bendros apkrovos. Jis remiasi “tikroji” judėjimo – reaguojant į į bendrą audinių reakcijos žala imunitetą.
 2.   

 3. po kančių infekcija gali išsivystyti reaktyviosios artritas, sąnarių ertmę, kai mikrobai gauti patys arba jų apykaitos produktus.
 4.   

 5. Kai įvairios alerginės ligos remiasi į imuninės sistemos aktyvumo kaitos – jis pradeda tinkamai reaguoti į paties organizmo audiniuose, vystosi alerginė artritas. Tai sukuria labai daug antikūnų, kad išprovokuoti uždegimą proceso plėtrą bet kurioje kūno dalyje.
 6.   

 7. Atskiras stendas reumatiniais liga, priežastys, kurios vis dar nėra aiškiai apibrėžta. Šiuo atveju, reakcija primena alergija – imuninė sistema, dėl nežinomų mechanizmų pradeda pulti savo audinius.

Kilmės klausimas yra labai svarbus – tai dar vienas sėkmingas gydymas priklauso nuo jo. Bet kuriuo atveju, visos pastangos, nukreiptos į uždegimo pašalinimo, siekiant užkirsti kelią tolesniam ligos progresavimą.

Ši liga yra “amžius”, kaip paveikia daugiausia vyresnio amžiaus žmones, grupes. Pagrindinė problema, osteoartrito – nebuvimas tinkamo gydymo, kuris reikalauja, kad pacientai ir gydytojai laiku prevenciją, skirtą lėtėja sunaikinimo procesus. Jis grindžiamas šiais patologinių mechanizmų yra:

    

 1. Palaipsniui blogėja sąnarių – kai jis neveikia tinkamai, yra išlikęs uždegimas, dėl pablogėjusio mobilumo juose.
 2.   

 3. Imunitetas šio amžiaus yra be selektyvumą, sunaikinti pažeistus plotus kremzlių ir raiščių.
 4.   

 5. Bendras nebegali sukurti tinkamą atsigavimą ir mitybos kremzlės, kuri veda prie kaulų formavimosi padidėjimą defekto svetainėje.
 6.   

 7. Tai dar labiau apsunkina trikdžių mobilumo – nes tai sumažinsetsya, kūnas “nenori” daugiau nei palaikyti gyvybę Jungtiniame.
 8.   

 9. Bandymas pašalinti nestabilumą, ji palaipsniui sumažina bendrą ertmę, todėl galiausiai uždarytas. Tai užbaigia galutiniame etape, kai visiškai išnyksta mobilumą.

Pagrindinis pagalba tokiems pacientams – gyvenimo būdo pakeitimas, kaip mitybos ir fizinio aktyvumo, sulėtinti su amžiumi susijusių bendrą sunaikinimo

.

apsigimimą

paskutinis tipo ligos, kad atakos sąnarių, yra jos struktūros pažeidimas, turintis įgimtą charakterį. Šiuo atveju, liga gali būti suskirstyti į dvi grupes:

    

 • Visų pirma atveju, kai bendra yra arba nėra arba jis yra pažymėta hipoplazijos jos svarbiausių sudedamųjų dalių. Šiems pacientams, problemos prasideda vaikystėje, kai su defektais bendra pradeda prarasti savo funkciją – paramą ir funkcionalią.
 •   

 • Bet kuriuo atveju, yra papildomas ugdymas – atauga, arba iškyšos, sudarančiomis audinių. Jie sudaro kliūtį, kuri bus sugadinto krovinio naudos, provokuoja artrito vystymąsi.

Šių ligų aptikimo yra sudėtinga užduotis, nes patys jie neturi aiškių simptomų. Žmonės ieško pagalbos jau su požymių komplikacijų, todėl sunku ieškoti priežasčių – bet su šiuolaikinėmis diagnostikos metodų atėjimas yra ne problema.

Kas yra sąnariai yra vyras? Anatomija

raumenų atstovaujama aktyvų ir pasyvų dalį. Žmogaus sąnariai – jo judesių pagrindas. Todėl mes turime susipažinti su jų struktūra ir klasifikacija. Mokslas, studijos kaulų jungtis, vadinamas artrologija.

Bendras judriai bendra kaulų paviršiai, yra apsuptas specialia apsaugine maišelį, kurioje bendra skysčio. Kaip į variklio alyva, sąnarių skysčio neleidžia kaulų ištrinti pagrindus. Kiekvienas jungtinės turi bendrą noverhnosti ir yra kilnojamas sujungiant juos.

Bet yra ir formų, sąnarių, kurie nejuda arba sėdimas su amžiumi gali virsti kaulų pynimu. Jie yra kaukolės pagrindo, ir pritvirtinkite dubens kaulus. Tai atsitinka, kai žmogus eina savo galutinį tašką plėtros ir organizmas pradeda senėjimo procesą.

Anatomija ir siūlių

Kiekvienas asmens gyvenimo judėjimas yra reguliuojami centrinės nervų sistemos, tada signalas perduodamas į norimą raumenų grupei. Savo ruožtu, ji nustato judesio norimą kaulą. Priklausomai nuo judėjimo bendros ašies operacijos laisvės atliekamas vienu ar kitu kryptimi. Kremzlės bendri paviršiai padidinti judėjimo funkcijų įvairovę.

Svarbų vaidmenį turi raumenų grupes, kurios prisideda prie sąnarių judėjimą. Ryšuliai struktūriškai susideda iš storo audinio, jie suteikia papildomų jėgų ir formą. Kraujo tiekimo eina per didelių pagrindinių laivų arterinių tinklo. Dideli arterijos šaka į arteriolių ir kapiliarų, auginančioms maistinių medžiagų ir deguonies į bendrą ir periarticular audiniuose. Ištekėjimo atsiranda dėl venų kraujagyslių sistemos.

Yra trys pagrindinės kryptys judėjimo, ir jie nustatyti sąnarių funkciją:

    

 1. Sagitāls ašis: pagrobimo funkcija – pareikšti;
 2.   

 3. Vertikali kryptis: supination funkciją – gulėdamas ant pilvo;
 4.   

 5. Priekinė ašis: atlieka lenkimo funkcija – pratęsimas.

Struktūra ir forma medicinoje sąnarių pagaminti paprastu būdu padalinti į klases. Klasifikacija sąnarių:

    
 • ašis. Ginglymoid tipas (pirštikaulių), cilindrinis bendra (spindulių-alkūnė).
 •   

 • Dviaše. Balno bendra (riešo), elipsės formos tipas (spindulių-riešo).
 •   

 • daugiakoordinatiniams. Šarnyras (klubo, peties), plokščia tipas (krūtinkaulio-raktikaulio).

Tipai sąnarių

Siekiantpatogumui, visi žmogaus kūno sąnariai gali būti skirstomos į rūšis ir tipų. Populiariausias pasidalijimas grindžiamas žmogaus sąnarių struktūrą, dažnai galima rasti lentelėje. Klasifikavimas tam tikrų tipų žmogaus sąnarių pateikiama žemiau:

    

 • Sukamasis (cilindriniai tipas). Funkcinis pagrindas judėjimo sąnarių yra supination ir pronation aplink vertikalią ašį.
 •   

 • balno tipo. Ryšys nurodo prijungimo tipą, kai galiniai paviršiai kaulų sėdi apžergęs apie vienas kitą. Eismas vyksta palei jų galūnės ašį. Dažnai, ten yra sąnarių tuo viršutinių ir apatinių galūnių bazę.
 •   

 • rutulinio tipo. jungtinė nuosavybė yra išgaubtas formos galvos dėl kaulų ir depresija ant kito. Tai artikuliacija priklauso Daugiaašiai sąnarius. Judesiai jų dauguma mobiliųjų visų, ir taip pat labiausiai nemokamai. Atrodo, žmogaus šlaunikaulio ir pečių sąnarių kūno.

sąnarių klasifikacija yra gana sudėtinga, nes organizme daug junginių ir jie turi įvairių formų, atlieka specifines funkcijas ir uždavinius.

Ryšio kaukolės kaulų

Žmogaus kaukolė turi 8 dviviečiai kambariai ir ir 7 nėra suporuotas kaulų. Jie sujungti tankus pluoštinių siūlų, bet kaulai apatinio žandikaulio. Plėtros kaukolė atsiranda kaip organizmo augimui. Naujagimių kaukolė stogo kaulai pateikti kremzles, sąnarius ir net šiek tiek panašus į ryšį. Su amžiumi, jie stipresni, palaipsniui pereinantis į kietą kaulą.

veido kaulų yra greta vienas kito yra prijungtas sklandžiai ir plokšti siūlės. Priešingai, nuo cerebrinės skyriaus kaulų sujungtos pleiskanojančius arba dantytas sąnarius. Apatinė žandikaulio yra pritvirtintas prie kaukolės sudėtingas elipsės formos kompleksas kombinuotas Dviaše bendra bazę. Kuri leidžia judėjimą žandikaulio visų trijų tipų ašių. Taip yra dėlbet kasdien procesas registratūroje maisto.

Junginių, stuburo

Stuburo susideda iš stuburo slankstelių, kad jų kūnai sudaro jungtį tarp jų. Atlanta (pirmasis slankstelio), pritvirtintą prie kaukolės pagrindo per condyles. Jis yra panašus į struktūrą į antrąjį slankstelio, vadinamas epistofey. Kartu jie sukurti unikalų mechanizmą, kuris yra būdingas žmogui. Ji prisideda prie pakreipti ir pasukti galvą.

krūtinės sąnarių klasifikaciją, ji yra dvylikos slankstelių, kuris su iš didžiojo krabo procesų pagalba yra sujungtos viena su kita ir kraštų. Sąnarių veiksmai yra nukreipiami iš priekio, geriau suderinimo su briaunų.

Juosmens susideda iš 5 didelių stuburo organų, kurie turi didelį skaičių raiščių ir sąnarių. Šiame skyriuje tai įvyksta dažniausiai išvarža, dėl netinkamo pakrovimo ir prasta raumenų vystymąsi šioje srityje.

Tada atlikite Stuburgalio ir kryžkaulio stuburo. Gimdoje yra kremzlės audinys, padalintas į daug dalių. Iki aštuntą savaitę, sujungti ir pradėti griežtinti devintą. Pasibaigus 5-6 metų amžiaus, jis pradeda kietėti stuburgalio departamentas.

“visiškai sakralinės stuburo formuojasi iki 28 metų. Šiuo metu, atskirti slanksteliai lydyto į vieną skyrių.

apatinio galūnių sąnarių diržo

struktūra

kojos susideda iš sąnarių, tiek didelių ir mažų skaičius. Juos supa daug raumenų ir raiščių, sukūrė kraujagyslių ir limfagyslių tinklas. Apatinio galūnės struktūra:

  Kojos turi raiščių ir sąnarių daug, iš kurių judžiausių ir sferinės klubo sąnario. Štai ir viskas, vaikas, mažai Gimnastika ir gimnastai pradėti kurti pasitikėjimą. Didžiausias krūva čia – šlaunies vadovas. Vaikams, tai yra nepaprastai tęsiasi, o tai sukelia mažens Gimnastika konkurenciją. Ankstyvame lygmenyjesusidaryme dubens klojimui ir įstatomi gaktos ir klubikaulis kaulų. Jie yra prijungti prie pirmųjų sąnarių apatinių galūnių kaulų žiedas diržo. Tik 16-18 metų jie sukaulėti ir saugiklis į vieną dubens kaulų.

Iš viršutinės galūnės sąnarių diržo

struktūra

rankų ir šepetys apima sąnarių ir raiščių, kurios gali labai subtiliai reguliuoti veiksmų, ir mažiausių judėjimo peristaltiką daugybę. Vienas iš labiausiai sunku čia yra peties sąnario. Jis turi daug sutvirtinimai ir pynimo raiščius, kad slozhnonalazhivayutsya vieną. Pagrindiniai trys pagrindiniai raiščiai, kurie yra atsakingi už grobimus, pritraukimo, auginantys rankas į šoną, į priekį ir į viršų.

“Geriau rankas virš peties, pradeda juda raumenys ir raiščiai ašmenų. Jungia petį su mentės stiprus Pluoštinių raištis, kuris leidžia asmeniui atlikti sudėtingų ir sunkių veiksmų su svoriais įvairovė.

alkūnės sąnario dėl struktūros klasifikacija yra labai panašus į kelio sąnario statybos. Ji apima savo narystės trijų sąnarių, apsuptas vieno pagrindo. Vedėjas į alkūnės sąnario kaulų bazės yra padengtos hialino kremzlės, kuri pagerina stumdomas. Į vieną bendrą ertmę atskirti judesio išsamumo užraktą. Atsižvelgiant į tai, kad alkūnės sąnario apima pečių ir alkūnių kaulų judėjimą, skersiniai poslinkiai nėra įvykdytos visiškai. Jie slopina įkaito raiščius. Jungtinio judėjimas yra dalyvauti, o interosseous membrana dilbio. Per tai yra melas nervus ir kraujagysles iki pusės pabaigos.

Jo pradžia tvirtinimo raumenis riešo ir čiurnos už maždaug riešo sąnario. Iš plonos raiščių daugybės reguliuoti peristaltiką judėjimą tiek su ranka atgal, ir į šonus.

nykščio žmonių bendra paveldėjo iš beždžionių. Žmogaus anatomija yra panaši į mūsų senovės giminaičius tik ši bendra struktūra. Anatomiškai, tai sukelia grabus refleksas. manoma,IX kaulai padeda bendrauti su daugeliu supančių objektų aplinką.

Ligos sąnarių

žmonėms, sąnarių, galbūt labiausiai pažeidžiamų liga. Tarp pagrindinių patologijos būtina skirti hypermobility. Tai yra procesas, kai yra padidėjęs aktyvumas kaulų junginių už leistinų ašių taikymo sritį. Nepageidaujamai patempimas, todėl artikuliacija trunka giliai judėjimą, kuris yra labai bloga poveikį aplinkinių audinių kaulų galvų. Sukelti tokį judėjimą per tam tikrą laiką, kad deformacijos junginiai paviršiai. Ši liga yra paveldima, kaip ji dar turi būti peržiūrėta gydytojai ir mokslininkai.

Hypermobility dažnai diagnozuojamas jaunoms moterims ir genetiškai nustatytas. Ji veda prie deformacijos jungiamojo audinio ir ypač kaulų sąnarių.

Su šia liga natūra nėra labai rekomenduojama pasirinkti darbą, kuris ilgą laiką turi būti toje pačioje padėtyje. Be to, turi būti pasirūpinta užsiimti sportu, nes yra dar labiau hiperekstenzija raiščių rizika. , Kad, savo ruožtu, galai su išsiplėtusių venų arba osteoartrito.

Dažniausiai ligos forma:

Sveiki sąnariai yra mūsų laiko, kuris yra sunku pastebėti, kol asmuo yra susidūręs su jos problemos prabanga. Kai kas judėjimas tam tikra artikuliacijos daroma su skausmu, asmuo gali duoti daug atkurti sveikatą.

žmogaus gyvenimas būtų sunku įsivaizduoti be tikslių ir užtikrintai judesius. Kalbėdamas bet profesijos kuriame dalyvavo žmogaus fizinį pajėgumą, turėtų pagerbti sąnarių ir raiščių pagalba. Jie aktyvuoja refleksas, ir mes vargu ar kada nors pastebėsite, kaip niekingas nuspręsti mūsų likimą nuo vairavimo, sudėtingų chirurginių procedūrų. Į visa tai mes padėjo sąnariuose, kurie gali būti kaitomigyvenimas, kaip norite daryti.

klasifikacija sąnarių

žmogaus kūno sąnariai yra labai įvairi savo struktūra ir funkcijos. Klasifikacija sąnarių struktūrą:

Vaizdo (paspauskite žaisti).

paprastas sąnarių, articulatio simplex, – suformuota iš dviejų kaulų, pvz interfalanginiai sąnarių.

Kompleksas sąnarių, articulatio composita, sudaro nuo 3 ar daugiau kaulų, pavyzdžiui, alkūnės, čiurnos.

Kompleksas sąnarių, articulatio complexa, – ši bendra, kuri turi diską arba menisko, pavyzdžiui, kelio sąnario, krūtinkaulio-raktikaulio.

Kombinuotas sąnarių, articulatio combinata – iš kelios izoliuotos viena nuo kitos sąnarių derinys, bet kartu eksploatuojami, pavyzdžiui, smilkinio-sąnarių, proksimalinę ir distalinę radioulnar sąnarių.

Iš sąnarių formos paviršių sąnarių atskirti rutulio formos, puodelio formos, plokščias, elipsoidį, Balnas condylar, Bloczkowy ir rotacinė (cilindriniai).

Pagal funkcinių savybių atskirti kombinuotų sąnarių, sąnariai combinatae; – yra 2 arba daugiau sąnarių, kad anatomiškai atskirtos (t.y., turi atskirus kapsules), bet yra įtrauktos į bendrą judėjimo. Pavyzdžiui, du smilkinio-sąnarių, spindulių-Alkūnės proksimalinių ir distalinių sija-alkūnių sąnarių.

Žmogaus kelio sąnario valgus ir Varus deformacija

Struktūra

kelio sąnario, kartu su klubo, yra didžiausias ir galingiausias artikuliacija žmogaus skeletas. Ji vienija šlaunikaulio ir blauzdos, teikiant sūpynės judesius, kai vaikščioti. Sandūra turi kompleksinę integruotą struktūrą, kuriame kiekvienas elementas užtikrina, kad visų pirma kelio veikimą, ir gebėjimu vaikščioti apskritai.

žmogaus kelio įrenginys paaiškina, kodėl besivystančios patologijos, padeda suprasti etiologiją ir kursas uždegiminių ir degeneracinių ligų. netmaži nukrypimai nuo bet kurioje sąnario elementas normos gali sukelti skausmą ir apriboti judumą.

Trys iš kelio sąnario kaulų dalyvaujančių sąnarių formavimas: šlaunikaulio, blauzdikaulio ir girnelės. Viduje sąnario, dėl blauzdikaulio Plateau esančių meniskų – Dėl pagalvėle kremzlės trinkelės, kad padidinti struktūros stabilumą, užtikrinti racionalų paskirstymą apkrovos. Per menisko judėjimo Springs – atidaryti ir uždaryti, teikiančių glotnesnį eisena ir apsaugoti bendrų elementų iš trinčiai. Nepaisant savo mažo dydžio, meniskams vertė yra labai didelė – jų naikinimo sumažinti kelio stabilumo ir neišvengiamai ateina artritas.

Be to į kaulą ir menisko, elementai, sudarantys sąnario yra sąnarių kapsulės formavimo inversija kelio sąnario ir bursae, ir raiščių. Formavimo bendrą kelio raiščių suformuotą jungiamojo audinio. Jie nustatyti kaulus, stiprina sąnarių ir apriboti judėjimo diapazoną. Ryšuliai teikti bendrą stabilumą ir užkirsti kelią jos struktūrų poslinkis. Kai Susižeidus tempimo arba nesuplėšant raiščių.

kelio Innervation atliekamas pakinkline nervų. Ji yra už šarnyrinių ir yra dalis sėdimojo nervo, kuris eina į snukio ir blauzdos. Sėdimojo nervo teikia jutimo ir motorinių gebėjimų kojas. Dėl kraujo tiekimas susitikti pakinkline arteriją ir Vienoje, kartojant nervų šakas kursą.

kelio

struktūra

Pagrindiniai sustavoobrazuyuschimi elementai laikomi šia:

    

 • šlaunikaulio krumplio,
 •   

 • blauzdikaulis,
 •   

 • girnelė,
 •   

 • meniskams
 •   

 • sąnarių kapsulės
 •   

 • akordai,

Tiesiog kelio sąnario formuojamas iš šlaunikaulio ir blauzdikaulio galvų. Iš blauzdikaulio galva yra beveik plokščia su šiek tiek įdubimas, ir tai vadinama plato, kuri yra izoliuota vidurines DISPrielaida vidurine linija kūno ir šoninės dalies.

šlaunikaulio galvos susideda iš dviejų didelių užapvalintais išsikišimų sferinės formos, iš kurių kiekvienas yra vadinamas kelio sąnario krumplio. Esantis ant vidinės pusės į kelio sąnario yra vadinamas medialinio krumplio (vidinis) ir priešingų – šoninis (išorinis). Condyles yra iš formos, ir sutapimo (atitikimo) pasiekiama dviem meniskų – Medial ir šoninis atitinkamai,.

sąnario ertmės yra lizdas, kuris riboja kaulų galvos, meniskų, ir kapsulė sienų. Viduje ertmėje yra sinovijos skysčio, kuris suteikia optimalų slydimo važiuojant, sumažina trinties sąnarių kremzlės ir juos maitina. Įtraukti į bendrus paviršių kaulų yra padengtos kremzlės.

hialininė kremzlė iš kelio balta, blizgus, tankus, 4-5 mm storio. Jos tikslas – sumažinti trintį tarp sąnario paviršiai judėjimo metu. Sveikas kremzlės kelio sąnario turi idealiai lygus paviršius. Įvairių ligų (artrito, osteoartrito, podagros ir pan.) Veda į sugadinti į hialino kremzlės paviršiaus, kuris, savo ruožtu, sukelia skausmą, kai vaikščioti ir apribojimas judėjimo.

girnelė

sesamoid kaulų Patella arba kelio sąnario dangčiai priekinis ir apsaugo jį nuo traumų. Jis įsikūręs keturgalviame sausgyslės, neįpareigoja, tai mobili ir gali būti perkeltas į visas puses. Viršutinė dalis girnelės turi apvalią formą ir yra vadinamas bazę pailgą apatinė dalis yra vadinamas viršūnė. Vidinėje pusėje kelio yra žąsų pėdų – a jungiamosios sausgyslių raumenų 3.

sąnario kapsulę

kelio maišą bendra yra pluoštinės apvalkalas, kad ribos lauko bendrą ertmę. Jis pridedamas prie blauzdikaulio ir šlaunikaulio. Kapsulė turi mažą įtampą, tokiu būdu, kad skaičiuseno suteikia didesnį judėjimo intervalą skirtingose ​​plokštumose. Bendras kapsulė maitina bendrus elementus ir apsaugo juos nuo išorės poveikio ir susidėvėjimo. Įsikūręs ant vidinės pusės galinio kelio kapsulės atskirti storesnis ir panaši sietą – per daug skylės yra kraujagyslės ir kraujo tiekimas yra su sąlyga, sujungiant.

kelio sąnario kapsulė turi du apvalkalas: vidinį ir išorinį pluoštiniai sinovinio. Tanki pluoštinės apvalkalas yra apsauginė. Jis turi paprastą struktūrą ir tvirtai. Sinovijoje gamina skystį, kuris gavo tinkamą pavadinimą. Jis padengtas nedideliu augimu – pluoštų, kurie didina savo paviršiaus plotą.

kontakto su iš sinovinės membranos formų maža kaulų divertikulo sandūroje kiekis – inversijos kelio sąnario. Iš viso izoliuoti pasipūsti 13, kurie klasifikuojami pagal vietą: medialinio, šoninė, priešais, apačioje, viršuje Volvulus. Jie padidina bendrą ertmę, ir patologinių procesų yra konglomeratams eksudato, stumti ir kraujo.

kelio sąnario Krepšiai

“Bursa yra svarbus priedas, kurio dėka raumenys ir sausgyslės gali laisvai ir saugiai judėti. Yra šeši pagrindiniai krepšiai, turinčios mažų pjautines ertmių suformuotų sinoviniam audinį formą. Viduje jie yra sąnarių skysčio ir gali bendrauti su bendru ertmės ar ne. Krepšiai pradeda formuotis po asmens gimimo pagal streso įtaką kelio sąnario. Su amžiumi, didinant jų skaičių ir dydį.

Biomechanika kelio

kelio sąnario teikia paramą aplink skeleto, įgauna žmogaus kūno svorio ir patiria didžiausią krūvį vaikščioti ir judėjimo metu. Jis daro įvairių judėjimų daug, ir todėl turi sudėtingą biomechanika. Kelio lenkimo prieinama, kalbosBanie ir žiedinės sukamieji pasiūlymai. Kompleksas anatomija žmogaus kelio suteikia savo platų funkcionalumą, koordinuotą darbą visų elementų, optimalus mobilumo ir amortizaciją.

patologija kelio sąnarių

patologinė keičia įgimta defektas gali būti sukeltas ir raumenų sistemos, ligų ir sužalojimų. Pagrindiniai požymiai, kurie rodo pažeidimą yra:

    

 • uždegiminis procesas;
 •   

 • skausmas;
 •   

 • riboto mobilumo.

Movos elementus kartu su jų atsiradimo priežasties laipsnį nustato vietą ir intensyvumą skausmo. Skausmas gali būti diagnozuota periodiškai būti nuolatinis, pasirodyti, kai bandote sulenkti / ištiesinti kelio arba gali būti fizinio krūvio rezultatą. Viena iš pasekmių pasitaikančių uždegiminių ir degeneracinių procesų yra kelio kamienas, atsirado sunkių ligų iki negalios.

anomalijos kelio sąnarių

Rasta valgus ir Varus deformuotumas kelio, kuris gali būti įgimtos arba įgytos. Diagnozė yra pagamintas naudojant rentgeno. Įprastomis žmogaus kojų stovi tiesios ir lygiagrečios viena kitai. Kai valgus deformuotumas kelio sąnario yra išlenkti – su išorinės pusės yra atvira kampas tarp šlaunikaulio ir blauzdikaulio

kelio.

deformacijos gali paveikti vieną ar du genčių. Kai dvišalis iškrypimas kojų formos, kaip “X” raide. Varus deformacija kelio kaulų posūkiuose priešinga kryptimi ir kojų forma primena raidę “O”. Kai šis kelio sąnario patologija vystosi netolygiai bendrą erdvę sumažėja nuo vidinėje pusėje ir tęsiasi į išorę. Tada, kad pokyčiai turi įtakos raiščius: išorinis ruožas ir vidaus atrofija.

Kiekvieną Kreivio tipas yra sudėtinga patologija, kurią reikiaompleksnogo gydymas. Jei kairėje negydytų, gana didelė rizika formavimo pernelyg mobilumo kelio, nuolatinės dislokacijos, sunkių kontraktūros, ankilozės ir patologijų stuburo.

Valgus ir Varus deformacija suaugusiems

Tai įsigijo liga ir dažniausiai atsiranda deformuojant artrozės. Šioje bendroje kremzlės audinys veikiamas sunaikinimo ir negrįžtamų pokyčių, kurie veda į praradimą mobilumo kelio. Be to, deformacijos gali būti traumų ir uždegiminių ir degeneracinių ligų, kurias sukelia pokyčius kaulų, raumenų ir sausgyslių struktūrai pasekmė:

    

 • junginys lūžis slankiojimo;
 •   

 • raiščių plyšimas;
 •   

 • nuolatinė išnirimas kelio;
 •   

 • imuninės ir endokrininės ligos;
 •   

 • artrito ir osteoartrito.

, kad suaugusiųjų organizme deformuotų kelio sąnario gydymas yra neatskiriamai susijęs su pagrindinė priežastis ir yra simptominė. Terapija apima šiuos elementus:

    
 1. nuskausminamieji;
 2.   

 3. NVNU – nesteroidinis priešuždegiminiai vaistai;
 4.   

 5. gliukokortikosteroidų;
 6.   

 7. sosudoreguliruyuschie narkotikai ir venotoniki;
 8.   

 9. hondroprotektory;
 10.   

 11. LFC;
 12.   

 13. fizioterapinė;
 14.   

 15. masažas.

gydymas

Narkotikų siekiama pašalinti skausmą, kremzlių remontas, pagerinti medžiagų apykaitą ir audinių mitybą, išsaugojimą sąnarių judrumą.

Valgus ir Varus deformacija vaikams

rodo į 10-18 mėnesių įgytų Varus ar valgus deformacija iš vaikų kelio yra susijęs su anomalijomis, atsižvelgiant į raumenų sistemos vaiko formavimuisi. Paprastai, kamienas yra diagnozuotas nusilpusiems vaikams, turintiems raumenų hipotonija. Atrodo kaip apkrovą kojų dėl silpnos Raumenų-ligamentous aparato nugaros rezultatas. Dėl šios priežasties nuokrypis gali būti nelaikšis, Gimdos nepakankamos mitybos, BPozhdennaya silpnumas jungiamojo audinio, bendras silpnumas kūno perduota rachitas.

Antrinio patologijos priežastis, sukelia į kelio formavimo anomalijų, yra nervų ir raumenų ligų: polineuropatijos, cerebrinio paralyžiaus, raumenų distrofija, poliomielito. Iš sąnarių deformacija ne tik sukelia kojų kreivumą, bet ir labai kenkia visam organizmui.

Gana dažnai kenčia nuo snukio ir klubo sąnario, su amžiumi kurti plokščius pėdų ir koksartrozės.

Gydymas valgus ir varus deformacija vaikams yra:

    

 • ribinės apkrovos;
 •   

 • dėvėti ortopedinius batus;
 •   

 • naudojimas įtvarų ir įtvarai;
 •   

 • masažas;
 •   

 • fizioterapija, dažniausiai – parafino antklodės;
 •   

 • fiziniai pratimai.

santrauka

Tas, kuris turi sudėtingą struktūrą kelio vykdo krūvio ir atlieka įvairias funkcijas. Jis yra tiesioginis dalyvis apyvartą ir veikia gyvenimo kokybę. Atidus dėmesys jūsų kūno ir rūpintis visų jo sudedamųjų elementų, kad būtų išvengta kelio skausmą ir ilgą laiką išlaikyti aktyvų gyvenimo būdą sveikatai.

jungtimi.B yra tokie, vadinamas Šarnyrinė jungtis anatomija (junginys) iš dviejų ar daugiau kaulų. Žinduolių, šarnyrinės paprastai suskirstyti į tris grupes: synarthrosis – stacionarus (fiksuoto); Plokščia sąnarį (polusustavy) – judamoji dalis; ir diarthrosis (true sąnarių) – mobili. Dauguma sąnarių yra susijęs su sąnarių judrumą.

Fiksuotas sąnarius.

synarthrosis – tiesioginis ryšys tarp dviejų kaulų be tarpų tarp jų. Junginys gali užsiimti plonu sluoksniu Pluoštinių jungiamojo audinio ar kremzlių. Į kaukolės yra keturių tipų synarthrosis. Siūlės – tarp plokščių kaulų kaukolei ryšio; tipiškas pavyzdys – tarp Parietal ir priekinės kaulų siūlės. Schindylesis – synarthrosis forma, kurioje kaulų plokštė apima lizdą arba išėmą kitakaulai. Tokiu būdu prijungtas Coulter (mediana veido kaulų) ir gomurikaulis. Gomfoz – synarthrosis tipas, kuriame kūginė apendiksas Vieno kaulo įtraukti į kitos išėma kaulų. Žmogaus organizme nėra dviejų kaulų artikuliacija, bet tai yra gerai prijungtas su žandikaulio dantis. Synchondrosis – nuolatinis ryšys per kaulų kremzlių; Tai būdinga jaunesnio amžiaus ir įvyksta, pavyzdžiui, tarp galų ir vidurinės dalies ilgųjų kaulų; Suaugusiems, šie kremzlių sukaulėti. Panašus bendra tarp pleištakaulis, įsikūręs prie kaukolės pagrindo ir pakauškaulis viduryje saugomas už keletą metų po gimimo vaiko.

Dalinai kilnojamas sąnarių

paprastai turi Fibro-kremzlinėms diską arba plokštę (čia yra tarpslankstelinių diskų) tarp dviejų elementų su kaulais arba kaulų yra sujungti tankus neelastinga raiščius. Pirmasis tipas yra vadinamas sąvaržos, antrasis – syndesmosis. Suderinamumo tarp stuburo įstaigas tarpslankstelinių diskų forma yra tipiškas vidurį, ir tarp viršutinės galuose šeivikaulių ir blauzdikaulio blauzdos šarnyro – kurio syndesmosis

Pavyzdžiui.

judamą sąnarių

– labiausiai paplitusi gyvūnų. Šio tipo jungtys (tikri jungtis) kaulingas paviršiai yra padengtos sąnario kremzlės, ir bendra yra apgaubtas Pluoštinių jungiamojo audinio, sąnarių pamušalu viduje korpuso kapsulę. Ląstelių, kurios išskiria tepalinis skystis apvalkalą, kuris palengvina judėjimą sąnarį. Pagal diarthrosis yra ginglymoid ir cilindro formos (strypas, rotacinės) sąnarių, taip pat rutulio formos, plokščia (judesiai yra valcavimo pobūdis), balno ir condylar (elipsės).

Bloczkowy sąnarius.

Būdingas pavyzdys – tarp pirštikaulius sąnarius. Judėjimas apsiriboja vienoje plokštumoje: pirmyn – atgal. Kaulų guli ant tiesia linija iš šono tūris iš jų turėti stiprią užtikrinimo raiščius. Smilkininio sąnarių, taip patJi nurodo ginglymoid, nors tai yra įmanoma ir stumdomas judėjimą. Kelio ir kulkšnies sąnariai gali būti šiek tiek rotacija, todėl, kad jie nėra tipiški Bloczkowy sąnariai, nors pagrindinis judėjimas šių pirmyn – atgal.

Cilindriniai sąnarių

Yra dviejų tipų. Pavyzdžiai sudaro bendros tarp pirmojo ir antrojo kaklo slankstelių (atlasu ir ašis) ir tarp spindulio ir alkūnkaulio galvos Rėmo. Atlantiniu-ašinis bendra odontoid procesas antrojo gimdos kaklelio slankstelio patenka į pirmojo kaklo slankstelių angą, turintys žiedo formą, ir yra paliekamas raiščių taip, kad judėjimas yra apribota sukimąsi aplink kaulų. Tarp spindulio ir alkūnkaulio žiedo galvos mazgas apima radialines griovelius alkūnkaulis ir apvalūs raiščius, fiksuojančią galvos spinduliu, taip, kad galėtų suktis. Kitaip tariant, atlantiniu-ašinis bendra strypas (odontoid procesas) yra fiksuotas ir žiedas sukasi aplink jį, ir, esantys radioulnar bendrą žiede yra fiksuota ir viduje strypinių sukasi.

šarnyrai

pateikia didžiausią judėjimo intervalą: tai įmanoma, ir sukimąsi ir fleksija, taip, kad galūnė gali apibūdinti kūgio; Judėjimas yra ribojamas tik porinių paviršių matmenų. Pavyzdžiai yra pečių ir klubų sąnarius. Abu juos sudaro puoduko formos įduba, kurioje yra sferinį galvą.

plokšti sąnarių.

Tai paprasčiausias forma sąnario; paprastai, jis yra suformuotas dviejų lygaus kaulų porcija. Judesių amplitudė yra tik raiščių ir kaulų spindulių kraštus PORAVIMOSI paviršių. Kai kurie plokšti sąnarių susideda iš šiek tiek įgaubtos ir šiek tiek išlenkti paviršių. Šitie yra riešo ir kulkšnies sąnario, sakroiliinių, ir SĄNARINIŲ procesų slankstelių sąnarius.

Balnelio sąnarių

primenantis balno raitelis, kuris gali padaryti pirmyn – atgal ir svyravimų į šonus. bet pripodnyavshin vivo įrašymas balnakilpės, raitelis negalės padaryti rotacinį judesį, tada tai gali trukdyti jo kojų; kaip neįmanoma pasukti balno sąnario. Šis bendrą realiai nustatyto tipo žmogaus tik nykščio pagrindo: riešo sąnarių, kuri tarnauja kaip pirmojo plaštakos kaulų sėdynės, ir dviratininko – trapecijos formos kaulų riešo.

condylar sąnarius.

veiksmų panašus į balnai, ty jie gali lenkimo – pratęsimo, pritraukimo – pagrobimą, taip pat lanko judesius. Sukimosi neįmanoma. Į šio tipo priklauso, pavyzdžiui, riešo sąnarių tarp sija, kurios Łódkowaty ir Pusmēnessveidīgs kaulų riešo.

Jungtys bestuburiams.

ligų sąnarius.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Bet koks sąnarių uždegimas yra vadinamas artritas. Atskirti įvairių tipų artritu, kad priežastis yra infekcija, degeneracinių procesų, auglių, traumos arba medžiagų apykaitos sutrikimai. Reumatoidinio artrito, sąnarių sutinsta, skausminga ir standumas. Dažniausiai pasireiškia rankos, kelio ir klubo sąnarių ir stuburo sąnarius. Priežastis ligos lieka neaiški. Sinovitas – uždegimas sinovinės membranos – labai skausminga sąlyga, kuri atsiranda kaip žalos arba susirgti infekcine liga į sąnario kapsulės rezultatas. Dažnai ligų, sąnarių komplikacija yra patempimų. Bendrų traumų yra patempimų ir išnirimų sąnarių su daline plyšimo raiščių. Labai skausmingos vidusąnarinių kremzlės sužalojimų, ypač kelio sąnario. Kylančius iš bendrų sąaugų sukelti ankilozės – sąnarių judrumo ir imperforate. . irartritas. Podagra.

Lagranmasade