Kondilinė kelio sąnario operacija

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

krumplio operacija

Šiandien mes atskleisti tema: “. Iš kelio krumplio operaciją” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

lūžis nuo kelio sąnario, priežastys, rūšys ir gydymas

krumplio

rimčiausia žala į kelio srityje laikoma, kad kelio sąnario krumplio lūžis: kelio traumos iš elementas yra sunku pašalinti dėl to, kad jo vietą gamtoje, todėl traumos gydymas trunka laiko ir ne visada sukelti teigiamų rezultatų.

Tie, kurie susidūrė su panašaus tipo traumų, turėtų būti kantrūs: papildomai prie pagrindinio gydymo aukų reikia pasitikrinti reabilitacijos kursą, kuriomis siekiama iš motorinio aktyvumo atkūrimo. Atsisakymas reabilitacijos priemonių grasina paversti visą minkštas ir sąnarių, todėl ekspertai pataria neužmiršti reabilitacijos gydytojų paslaugas. Straipsnyje taip detaliai apie tai, ką daryti, kaip elgtis, kad kelio sąnario krumplio, kuris sukelia ir simptomai krumplio lūžio yra skirtingų tipų šios ligos lūžis.

Turinys straipsniai:

Priežastys krumplio ir pažeistų rūšių

išprovokuoti plyšimo krumplio gali:

1 stiprus smūgis su savo kelio ant kieto paviršiaus arba objekto;

2 Pereiti iš aukščio su vėlesnio nusileidimo ant tiesios arba lenktos galūnių.

medicinos žinynuose galite Stumble Upon klasifikacijos krumplio traumų įvairovė, tačiau yra laikoma nuoroda sistema sukurta Novachenko. Mokslininkas nustato šių tipų žalą:

1 ir lūžio poslinkis abiejų condyles eksponuojant sąnarius jėga, jėga nukreipta griežtai vertikali – viršaus į apačią arba iš apačios į viršų.

2 krumplio lūžis iš blauzdikaulio be kartu poslinkio.

3 lūžis vienos iš condyles poyuschim poslinkio.

4, lūžis vieno arba abiejų condyles po subluxation blauzdikaulio.

Ženklai ir simptomai nuo kelio

krumplio lūžio

Žala kelio sąnario krumplio lydi iš šių požymių:

1, aštrus skausmas, lokalizuotas kelio, klubo ir pratęsiantį didinti arba judesio palpuojami girnelės ir pakinklio įdubą metu;

2 nugriautas formą kelio kaip hemarthrosis rezultatas;

3 nenormalus mobilumas girnelės;

4 jausmas drebantis žemės po jų kojomis (pažeisti sąnariai negali užtikrinti kūno stabilumą, todėl žmogus jaučiasi nemalonus drebulys ant kelio ir vos išlaiko pusiausvyrą);

5 blauzdikaulio nuokrypis į kairę arba į dešinę nuo centrinės ašies;

6 Pakeiskite pažeistą galūnę ilgis (lyginant su sveiko kojos blauzdos blauzdų koją Sužeistas sąnario rasite didelį skirtumą ilgis – nuo dviejų iki penkių ar daugiau centimetrų);

7 krizė į kelio kuri atsiranda, kai vaikščioti.

Nors sulaužytas krumplio įtakos išlaikyti nepriklausomų kelionių galimybę. Jei jūs paprašykite jų visiškai sulenkti ir tada ištiesinti sužeistą galūnę, jie įvykdė prašymą, sakydamas sau, smarkiu skausmu, kai juda. Deja, po sėkmingo šį pratimą, dauguma žmonių, kurie buvo sukrėsdavo krumplio, o ne siunčiami į ligoninę ir namuose, tikėdami, kad jei jie galėtų atsisėsti, tai reiškia, kad nieko rimto neatsitiko. Jei jie turėjo bent šiek tiek išmanantis anatomiją, jūs suprantate, kad galūnių mobilumo išsaugojimas yra pasiekiamas per šlaunies raumenų, o ne jungtinės veiklos, o iš į krumplio lūžio buvimas nereiškia, kad vaikščiojimo nuostolius.

Kaip rezultatas, kai toks “samodiagnosty” vis dar eiti pas gydytoją, it turns out, kad traumų metu kontekste plėtoti įvairių rūšių komplikacijų, reikalaujančių brangios gydymo. Norėdami išvengti šio sietąuatsii ekspertai pataria ne atidėti vizitą į ligoninę: imamasi anksčiau žingsniai pašalinti žalą, tuo greičiau žmonės atsigaus, o trumpesnis bus reabilitacijos laikotarpis.

diagnozavimo būdas, condylar lūžis kelio

atskirti, kad krumplio lūžį iš kitos kelio sąnario traumos yra sunku. Labai dažnai pažeidimo imk:

1 susižeidė kelio (esminis skirtumas tarp lūžio ir traumos yra tai, kad žalos su sąnarių skausmas nereaguoja į spaudžiant);

2 raiščių plyšimas (atsižvelgiant į iš dalies arba visiškai plyšimo raiščių blauzdikaulio nenukrypsta nuo centrinės ašies buvimą, kaip yra šiuo atveju su krumplio lūžio);

3 tempimo raumenis arba sausgyslės;

4 lūžis iš blauzdikaulio ir girnelės (šioje situacijoje, skausmas centras yra tiesiog virš arba tiesiog žemiau kelio, atsižvelgiant į krumplio lūžio buvimą – teisę į sąnario centro).

Nustatykite žala specialistų pagalba rentgenografinius tipą. Dėka jų, gydytojas gali padaryti teisingą diagnozę ir nedelsiant pradėti traumos gydymo, teikiant daug nepatogumų pacientui.

Gydymas lūžių be poslinkio, ką daryti, kaip elgtis?

Po patvirtinantį kaulų lūžio į kelio sąnario paciento krumplio diagnozę yra nukreiptas į bendrą pradūrimo – Ši procedūra yra būtina pašalinti sukauptą kraujo kelio. Po to, kai pumpuoti skystį į bendrą ertmę suvartotos du procentai Novokaīns tirpalą organiniame tirpiklyje suma yra ne didesnis kaip dvidešimt mililitrų: reiškia dezinfekuoja vidinio paviršiaus sąnario, užkirsti kelią komplikacijų ir pašalina nepakeliamas skausmas, o ne suteikiant paciento ramybės

vystymąsi.

Po taikomas pašalinimas hematoma ant paciento kojos gipso:

1, jei sužalojimo patyrė condyles blauzdikaulio rezultatas, tinkas “pančiai” visa koja, iš sėdmenų ir baigiant pėdų;

2, jei pacientas yra diagnozuotas šlaunikaulio lūžio, gipso apimti visą apatinėje, su visais-oji dubens sritis.

Tvirtinimo medžiagos lūžis kelio be šališkumo krumplio taiko ne ištiesinta ir šiek tiek išlenktas už penkių iki septynių laipsnių galūnės kampu. Antrą dieną po gipso paciento skyrimo prašoma atlikti kelis paprastus pratimus, skirtus atkurti kraujotaką apatinių galūnių. Jie turi daryti kiekvieną dieną per savaitę. Visi šiuo metu pacientas yra lovos: perkelti jį, net su ramentais, yra griežtai draudžiamas.

Po savaitės, pacientas yra leidžiama pasiimti ramentus. Per ateinančius šešis dešimties savaičių, jis buvo priverstas judėti su jais, kad būtų išvengta apkrovas ant kelio sąnario. Po šio laiko tinkas pašalinamas ir išleidžiamas į paveiktoje zonoje ant gimnastikos: gimnastikos salėje dalyvauti, jis privalo kasdien kelis mėnesius. Jei pacientas praleidžia klasę, neseka dėl apkrovos riba sąnarių gydytojo rekomendacijas, krumplio pradeda sag, todėl kelio deformacija ir sukurti sąlygas osteoartrito vystymuisi.

Gydymas lūžio su poslinkio, kaip gydyti

krumplio lūžis slankiojimo yra traktuojami trimis būdais:

1 konservatyvus gydymas krumplio lūžio kelio sąnario su pamainos: prieš jus taikyti tinkas, The krumplio yra nustatyti į norimą padėtį. Dėl šios strypu būtų pašalintas į išorę (su vidaus krumplio lūžių) arba į vidų (jei išorinė krumplio lūžis). Pakoreguokite krumplio yra atliekama taikant vietinę anesteziją ir trunka vidutiniškai pusę valandos. Antrą dieną po paciento pajamos pratimai liejimo skirtos paspartinti gijimo procesą. Kitą mėnesį jis praleidžia lovoje. Pasibaigus trisdešimties dienų pabaigoje nuo išdavimo fiksavimo krumplio pacientų ramentais dienos. Po dviejų savaičių, tinkas pašalinamas ir iškrauti šios rūšies kryptį į gydytoją-rehabilitators.

2 laipsniškai plėsti: jei gydytojas nusprendė laikyti su pagalbaStipriai progresuojanti traukos, punkcija paciento kelio sąnario atliekamas ne vieną kartą, tačiau ketvirtą dieną po to, kai į ligoninę gydymui. Šio gydymo metodo privalumas yra tai, kad nukentėjusiojo kojos bet kuriuo metu prieinama medicinos manipuliacijų, todėl punkcija gali būti pakartotas, jei reikia. Progressive traukos priemonės, nustatantį specialius padangos, tvirtinimo smilgos nuo dešimties laipsnių kampu pjaukite padėtyje. Per kulno kaulo paciento adata yra perduodama, prie kurio svoris yra sustabdomas, penkių kilogramas. Trečią dieną pridėta prie apkrovos šalutinių strypų: vienos netoli krumplio, antrasis – į blauzdos srityje. Ant traukos sustabdytas trehkilogrammovye svorius. Jeigu po penkių savaičių krumplio gauna norimą poziciją, pašalinti lazdele ir įdėti į gipse paciento kojos. Tolesnis gydymas yra atliekamas pagal schemą, numatytą už lūžių be poslinkio.

3 chirurgija ties kelio krumplio ruožtu: Jei konservatyvūs gydymo metodai buvo neveiksmingi, gydytojas nustato, kad operacijoje, kuris yra atliekamas intervale nuo trečios iki penktos dienos po traumos kryptį. Po būtinas manipuliavimo paciento zagipsovyvayut kojos, paliko langą už siūlų pašalinimo. Pašalinus siūlų zagipsovyvayut langą taip pat. Tolesnis gydymas po operacijų atlieka schemą, numatytą lūžių be poslinkio. Jei pacientas yra pažeisti condyles ant abiejų kojų, in paciento kelio operacijos implantuotas metalo varžtai, kuri buvo pašalinta taikant anesteziją po mėnesio ir per pusę per. Atkūrimo laikotarpiu po šio sužalojimo rūšies trunka ilgai ir reikalauja griežtai laikomasi visų gydančio gydytojo rekomendacijas, kitaip condyles gali pasislinkti ir vėl pakartoti gydymą ne pirmas.

Reabilitacijos po kelio

krumplio lūžio

Renginiai išsaugojimas po condylar lūžio kelio apima:

1 Terapinės GIMnastika: priversti kambaryje su gulint neigiamai veikia raumenų ir mobilumas kelio būklę. Atkurti raumenų sistemos ir motorinio aktyvumo sąnarių skirtos iš specialių pratimų rinkinys tonas, jums reikia atlikti kasdien – pirmą kartą į reabilitacijos gydytojo akivaizdoje. Nuėmus pleistrą pacientas eina į “lovos” režimu su “aktyvus” ir pradeda lankyti gimnastikos salėje kartu su kitais pacientais, kurie dirba su specialia įranga pagal pasikeičiant mankštos terapijos instruktorius priežiūra.

2 manualinės terapijos masažas padeda atstatyti kraujotaką apatinių galūnių, stiprinti raumenų sistemą ir sumažinti nuovargį.

3 fizioterapija: pagrindinis uždavinys kineziterapeuto – pacientui atsikratyti įkyrų skausmą raumenų ir sąnarių, patinimas audinių ir prevencijos pooperacinių komplikacijų. Nustatytą laiką atsigauti po šių procedūrų krumplio lūžis patyrė, kaip elektroforezė, parafinas, UHF, purvo įvyniojimas, siekiant palengvinti greitą ir veiksmingą skausmo valdymą ir skatinti regeneraciją kaulų ir raumenų audinio.

Kaip gydyti kelio krumplio

lūžis

kelio sąnario nuolat veikiami išorinio fizinio poveikio, todėl traumų atsiradimo nėra neįprasta. Tarp jų – krumplio lūžis sąnario. Kiekvienas žmogus yra svarbu turėti iš priežastys, simptomai ir gydymo šios traumos supratimą.

Kas yra kelio

krumplio

Tai svarbu pradėti apibrėžti, kas tai yra – krumplio kelio sąnario. Atsižvelgiant į bendrosios struktūra apima horizontalųjį ir medialinę šlaunies krumplio, kuris yra ant tos pačios struktūrų blauzdikaulio. Tarp yra meniskams.

Apskritai, kompleksinė struktūra kelio, kad bendra paramos struktūros yra nuo jau minėtų menisko, daug raiščių forma. Todėl sąnarių traumos – sudėtingas, reikalauja kruopščiaiNogo požiūris gydymo ir reabilitacijos, nes komplikacijų rizika yra didelė.

Tipai lūžių ir jų priežastys

lūžių priežastys glūdi didelė apkrova ant kelio, kurį jis negali stovėti srityje galūnių. rizika yra šie žmonių grupės:

    

 1. Profesionalūs sportininkai (ypač kontaktiniai Sportas) ir žmonės iš pirmaujančių aktyvų gyvenimo būdą.
 2.   

 3. Senyvi pacientai, nes jie gerokai sumažino kaulų stiprumas.
 4.   

 5. Moterys, kurios menopauzės. Per šį laikotarpį yra didelis praradimas kalcio, todėl osteoporozė. Ši patologija yra būdinga tai, kad kaulai ir sąnariai tampa pernelyg trapi.
 6.   

 7. Žmonės, kurių darbas susijęs su dideliu fiziniu darbu.
 8.   

 9. susijusios ligos: nutukimas, diabetas, osteomielito, osteoporozė, kaulų tuberkuliozės.

Lūžis galima gauti rudenį iš aukščio, kaip kombinuoto žalą (pavyzdžiui, tais atvejais, kai eismo įvykių). Yra keletas variantų šio sužeidimo, daugiau apie tai vėliau.

lūžis kelio sąnario krumplio be tūris

Šis tipas yra lengviausia gydyti lūžius, jūs tiesiog imobilizacijos ir po reabilitacijos terapija. B esiskiriantys tuo, lūžis be poslinkio įtrūkimų atsiradimą.

Svarbu pažymėti, kad skausmas gali būti neišreikštas, kad galėtų atidėti diagnozę.

Kompresiniai lūžių condyles

Tibia

Ši žala atsiranda kaip į panašios struktūros šlaunikaulio poveikio rezultatas. bendra apvalkalas išlaiko savo vientisumą, taip pat, daugeliu atvejų, raiščių. Gydymas apima tempimo ir imobilizacijos.

Su galima išvengti laiku gydyti medicininių komplikacijų.

smulkintas lūžių condyles Colannogo keitimas

Su šis lūžio tipas yra pažymėta atskyrimą ir pasislinkimą kaulų fragmentų, žala ligamentous aparatą ir kraujagysles, taip pat sąnarių ertmes. Pacientai vykdyti perskirstymas yra būtinas, kai kuriais atvejais – rankinis, kitose – Ozo “.

Po to, imobilizavimo ir atitinkamos intervencijos. Šie traumų tipai yra pavojingų komplikacijų artrito, osteoartrito kontraktūros, forma.

lūžiai šoninis ir medialinio šlaunikaulio krumplio

Tuo pačiu žalos gali atsirasti atskyrimą ir poslinkį, abiejų condyles vienu metu. Pavyzdžiui, kai įvyksta nukristi ant tiesiomis kojomis. Traumos sunkus pakankamai, jos gydymas ir prognozė yra panašus į ankstesnįjį.

simptomatika priklauso nuo lūžio tipo. Kai kuriais atvejais, pacientas gali būti susijęs tik nežymiai stiprų skausmą. Bet tai neįvyks dažnai, daugeliu atvejų asmuo su traumos sunku net šiek tiek perkelti savo koją, jis sukelia stiprų skausmą.

Kai lūžiai sąnario pati užblokuotas bet judėjimas tampa neįmanoma.Pažymėtina, anomalaus mobilumo buvimas, kuris yra būdingas lūžių. Kelio blogai patinę dėl kraujo ir kaupimo išliejimas jo ertmėje. Aplinkinių audinių brinkti kaip skystis yra srovės sutrikimą patologijos srityje.

Dėl palpuojami atskleidė krepitacija kaulų dalelių. Į lokalizacijos žalos vietoje yra nustatomas pagal hematoma, kelio deformuotis.

Apskritai, bendra būklė paciento neserga, atvejai trauminio šoko, kai tokia žala yra diagnozuotas šiek tiek, paprastai tai atsitinka su sunkia kartu traumos.

Diagnostika

Gydytojas turi išorinį tyrimą pacientui, išsiaiškinti sužalojimo aplinkybes. Atsargiai Rink medicinos istorija, išnagrinėti paciento skundus. Po to, pereikite prie įrankio-osios mokslinių tyrimų.

atliekama rentgeno, po kurio pacientas yra nustatyta artroskopija.Ši procedūra leidžia diagnozuoti kraujo buvimą bendroje ertmę. Paaiškinti pobūdį ir mastą lūžio žalos gali tekti atlikti kompiuterio arba magnetinis rezonansas.

Be to, ligoniams atlikta klinikinių tyrimų (bendrą analizę kraujyje ir šlapime), kraujo biochemijos, krūtinės ląstos rentgeno. Būtina nustatyti bendrą ligonio būklę, o tai ypač svarbu, jei reikia gydyti chirurginiu būdu.

kaulų lūžių krumplio kelio sąnario apima abu konservatyvią ir veiklos metodą. Apibrėžti taktika priklauso nuo žalos ir susijusių komplikacijų tipo.

Reabilitacijos svarbu pradėti kiek įmanoma greičiau, tai padės išvengti galimų komplikacijų.

konservatorių požiūris

Konservatyvusis gydymas bus pakankamai į išstūmimo iš pažeistų kaulų struktūrų nebuvimo. Tokiais atvejais gydytojas atlieka vadovas perstatykite, po kurio galūnė gipso įtvaras yra taikomas.

Daugeliu atvejų, vienas su puse mėnesio, per kurį yra kaulų fragmentų sintezės.Pacientams reikia nedelsiant pradėti reabilitacijos procedūras fizinės terapijos, masažas, fizioterapija forma.

Kalbant apie narkotikus, tada paskyrė analgetikus ( “analgin”), nesteroidinius priešuždegiminius vaistus (deksketoprofeno “,” diklofenako “,” nimesulidas “), miorelaksantų (” Mydocalm “,” Sirdalud) ir vaistus, kad pagerinti periferinę kraujotaką ( “gėlių”, “pentoksifilinas»).

Pastovus traukos

Kai lūžiai su poslinkio daugiau nei 3 mm, sprendimo laikyti etapais pratęsimą. Pacientas yra speciali lova, kurioje pagal prekių ir padangų veiksmų padaryta laipsniškai mažinti kaulų fragmentų. Po iškaltas gipso įtvaras, ir tolesnis gydymas analogiškas kad lūžių betūris.

chirurgijos reikalinga, jeigu ašių nesutapimo. Be to, pastarasis gali būti arba didesnis arba mažesnis nei 3 mm. sprendimas sudaryti sandorius yra priimtas sudėtingų lūžių.

Tokiais atvejais, fragmentai yra sujungtos specialių spynos, kad, padaryta įgyvendinant sąnario ertmę, raumenų ir raiščių aparato (jei reikia) atstatymą. Daugiau taktika jau žinomi – gipso, ankstyvoji reabilitacija.

Reabilitacijos laikotarpis

reabilitacijos po to, kai kaulų lūžių yra svarbus žingsnis kelyje į atkūrimo, visiškai veikimo pažeistą galūnę. Renginiai prasideda beveik iš karto po traumos, nes reabilitacijos poveikį ir yra neatskiriamai susiję vienas su kitu. Jau ankstyvuoju sveikimo turėtų pradėti lėtai judėti blogas koją, palaipsniui didinant apkrovos intensyvumą.

Gydytojas siekiant reabilitacijos paskiria fizioterapija, masažai, kineziterapija pratimus. Be to, pacientai turėtų atkreipti dėmesį į savo mitybą. Meniu jose daug kalcio ir baltymų. Todėl turi būti pieno produktai, liesa mėsa, daržovės, vaisiai, vaistažolės.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Gydymo laikotarpis turėtų atsisakyti alkoholinių gėrimų, saldainių, keptų ir riebaus maisto, prieskonių, kavos, stiprios arbatos.

Kaip fizioterapijos, pacientas yra skiriamas elektros stimuliacija, ultragarsu ir lazerio terapija, elektroforezės. Procedūros leidžia paspartinti sintezės kaulų fragmentų, pagerinti audinių medžiagų apykaitą, stimuliuoja kraujotaką. Be to, jie padeda sumažinti skausmą sunkumą.

Masažas yra labai svarbu atkurti pažeistą galūnę. Pacientai buvo suskirstyti nuo 10 iki 20 sesijų gydymo, priklausomai nuo lūžio tipą ir jos gydymo dinamiką.

Masažas pagerina audinių medžiagų apykaitą, atpalaiduoja juos, aktąiviruet kraujotaką ligos srityje, taip sumažinant skausmą intensyvumą. “Ši procedūra sutrumpina gijimo laiką lūžimo.

Didelė vaidmuo fizioterapeutų. apkrovos apimtys laipsniškai didinama. Švietimas pacientų skirtingų technikų atliekamas pagal patyrusių instruktorių, kurie turi užtikrinti pratimai teisingumą priežiūra, kaip pacientų ateityje mes turime padaryti juos namie.

su paciento pagerėjimas turėtų pereiti į vandens procedūrų, įvairių trenerių(Kierat, dviračių). Svarbu pažymėti, kad per reabilitacijos laikotarpiu krovinys yra atliekamas ne tik pažeisto sąnario, bet ir sveikiems sąnariams, įskaitant kitos kojos.

santrauka

Kiekvienas asmuo turi žinoti apie krumplio lūžio kelio sąnario. Net neišreikštas skausmo šioje srityje, kuri yra nuolatinė atveju, jis turėtų pamatyti diagnozavimo gydytoją. Tai padės išvengti galimų komplikacijų, kurios gali būti labai nemalonus pacientui vėliau gyvenime.

Pagrindiniai tipai kelio operacijos

Osteoartritas yra kremzlės aplink sąnarį praradimas. Jo priežastys gali būti skiriasi nuo paprasto žalos perkrovos iš nešant sunkius krovinius arba turi antsvorio. Dažnai ši liga paveikia vyresnio amžiaus, dėl bendros dėvėjimosi ir plyšimo, todėl nestabilus žala. Bet kelio ar prasideda rudenį sukelia mikro įtrūkimų kremzlės, kuri iš pradžių nesivargino asmenį įvykis, bet kaip laikas auga, sukeldama deformacijos sąnario ir skausmo.

“uždelstų gydymo pasekmės pas gydytoją gali būti nenatūralus lenkimo kelio ir negalios, todėl svarbu ne pirmą ligos požymių konsultuotis su gydytoju.

Iš pradžių, bol kelio nėra labai neramu vyras su osteoartritu, todėl dažnai pirmieji simptomai yra įtraukti į įprastą nuovargis. Vėliau, kai skausmas yra stiprinama ir pasireiškia kiti požymiai (stiprus patinimas, padidėjimas kelio sumą ir lyginančių savo kontūrus, nesugebėjimas sulenkti ir ištiesinti sąnariu), kai kurie žmonės vilkinti apsilankymą pas gydytoją, arba užsiima savarankiškai neveiksmingas, todėl pablogėjus kelio būklės. Baigiamuosiuose etapuose vienintelis veiksmingas būdas gauti operacijos kelio sąnario, todėl kelio grįžti į savo buvusios mobilumą.

rūšių veiklai osteoartritas

Priklausomai nuo dislokacija sužalojimo vietą ir jos laipsnis yra nustatomas pagal skrydžio tipą, kuris bus taip pat greitai, kaip įmanoma padėti pacientui, kad atsistoti ant kojų.

Endoprosthesis

Pakeisti apgadintą bendras su dirbtinio yra vienas iš labiausiai efektyvių metodų chirurginio gydymo kelio. Tinkamai įrengtas, protezavimo ir gerai vystytis jo kelio nesivargina už dar bent 20 metų pacientui. Reabilitacijos priemonės leis pacientui grąžinti operaciją visiškai išvengti kelio artimiausiu metu, skirtingai nuo kitų metodų. Vienintelis trūkumas šio chirurginio gydymo kelio metodas yra operacijos kaina. Nuo artritas yra liga, kuri negali būti išgydoma 100%, sprendimas dėl bendros pakeitimo yra geriausias, nepaisant tolimiausio metodą.

osteotomijos

Šis metodas yra kaulų ir sąnarių įrengimo ir aplinkinį kaulą į norimą kampu pjovimo. Taigi, po atkūrimo operaciją ir apkrovą pažeistą dalį sąnario sumažėja tiek, kiek įmanoma. Tokio veikimo poveikis nėra patvarus, ir jos įgyvendinimo procesas yra gana sudėtingas, taip pat ligonių reabilitacija po intervencijos.

Arthrodesis

chirurginis gydymas naudojant arthrodesis – viena iš labiausiai radikalių metodų. jis susideda išTuriu pašalinti bendrą audinį, todėl kaulų gijimą bei ir girnelės. Po operacijos išnyksta skausmas, pašalina pasikartojimo kelio traumos galimybę, tačiau yra labai ribotas mobilumą pėdos.

“artroskopinės debridment

Ši operacija yra administracija artroskopą į sąnarį o pašalinus pažeistas sritis kremzlės. Didžiulis pliusas šio metodo greitai skausmui malšinti ne 2 ir 3 etapuose plėtros osteoartritu, nes ne visada galima sumažinti skausmą naudojant analgetikus. Tačiau veiksmingumas debridmenta mažas: po 1-2 metų osteoartrito problema yra atgal su visais simptomai ir diskomfortas.

Reabilitacijos po operacijos kelio

Visi “padaryti pacientui negali dirbti laiku operacija.

Po intervencijos pacientas praleidžia keletą dienų pagal akylas priežiūros gydytojų, kurie stebėti kelio būklę ir bendrąjį reakcija į žmonėms skirtų vaistų, kurie skatina skausmo ir, naudojimą.

reabilitacijos laikotarpio trukmė priklauso nuo operacijos ir jos sudėtingumo tipo. pati reabilitacija apima šias veiklas:

    
 • Priėmimo vaistų nuo skausmo;
 •   

 • Įsipareigoti išvengti kelio traumų;
 •   

 • Apsilankykite fizioterapija pagerinti kraujotaką ir medžiagų apykaitą sąnarių ir aplinkinį kaulą;
 •   

 • Fizioterapija – pratimų, skirtų bendros treniruotės rinkinys. Iš pradžių apkrova yra minimali, tačiau geriausių rezultatų didėja laikui bėgant.

Gydymas lūžio kelio krumplio: technika ir reabilitacija

sunkios traumos kelio sąnario yra krumplio lūžis. Gydymas šia liga – gana ilgas procesas, kuris turi būti gydomi kantrybės ir rimtumo. Po ištaisant paciento situacija vis dar laukia ir reabilitacijos laikotarpis.

lūžis mechanizmai

Dažniausiai medicinos praktika atitinka bendrą versiją tokių traumų. Už kelio sąnario krumplio lūžio priežastis gali būti:

    

 1. Tiesioginis nukentėjo su kietu daiktu tiesiai ant kelio.
 2.   

 3. rudenį nusileidimo ant kelio, net jei jis yra išlenktas padėtyje;
 4.   

 5. “Punch, kuris sukėlė kritimą iš didelio aukščio dėl tiesiomis kojomis.

Šiandien medicinoje yra skirtingos klasifikacijos lūžių nuo kelio sąnario condyles.

Kartais variantas su poslinkis, nėra kompensuojamas. Tačiau dažniau griebiasi klasifikavimo sukurta Novachenko. Jis nustato:

    

 1. 2 condyles lūžis slankiojimo. Tai įmanoma, jei jėga, veikianti sąnarių vertikaliai;
 2.   

 3. krumplio lūžis iš blauzdikaulio. Šiuo atveju nėra tūris įvyksta;
 4.   

 5. lūžis krumplio kompensuoti;
 6.   

 7. lūžis su subluxation blauzdikaulio. Tai gali patirti vieną arba abu condyles. Šiuo atveju, net išoriškai pastebima, kad Shin atmestas arba į išorę arba į vidų.

Simptomai, arba kaip atpažinti žalos

suprasti, kad ten buvo kelio lūžis, pagalbos simptomai, kurie atsiranda beveik iš karto po traumos:

    

 • Pirma, yra stiprūs skausmai, kurie įsikūrę kelio ir klubo;
 •   

 • kelio sąnario kontūrai tampa lygi forma, nes hemarthrosis įvyksta;
 •   

 • girnelę yra nestabili, “plūdės”, veikia;
 •   

 • Feels svyravimus (ty, yra jausmas, kad kelio kinta);
 •   

 • Kai kelio specialisto spaudimo dėl krumplio atveju jausmas yra aštrus skausmas;
 •   

 • Kai gausite šį poslinkį condyles blauzdikaulio padėtį: jis yra arba ištraukiant arba suteikta vidų;
 •   

 • sutrumpinti iš apatinių galūnių pastebima tam tikrais atvejais;
 •   

 • Dar kiti simptomai yra, kad kelio Sekm judėjimasStava gali būti gana skausminga, yra būdinga krizė.

Nepaisant lūžio, nukentėjusieji gali judėti ir net pakelti kojas, kai reikia. Tai dėl to, kad šlaunikaulio raumenų įtampą.

“Žinoma, per pirmuosius apraiškų žalos, jei kokiems nors simptomams, ir prielaidos apie savo ruožtu kreiptis į gydytoją. Tiesiog teisingas gydymas padės atkurti sveikatos ir normalią kelio sąnario.

nustatyti lūžio gydytojas metodai

Kad suprasti, ką pacientas yra sulaužytas krumplio iš kelio nėra lengva. Galų gale, tai yra būtina atskirti jį nuo kitų traumų, kurios turi panašius simptomus įvairovė:

    

 • žalos, tačiau ji spausti tiesiai ant condyles visiškai neskausminga. Tai yra tikrinama patikrinimo metu;
 •   

 • suplėšyti raiščių, bet blauzdos atrėmė į šoną, ir juda savo gydytoją, ji vėliau grįžo į savo įprastą padėtį;
 •   

 • padermė;
 •   

 • lūžis iš blauzdikaulio ir girnelės. Tačiau, šiuo atveju, skausmas centras yra virš arba žemiau kelio sąnario.

Be išorės apžiūrą gydytojas nustatyti diagnozę, visada iki rentgenograma paskirtas. Kad diagnostinio tyrimo rezultatai yra labai svarbūs.

Kaip gydyti lūžius be tūris

Iš karto po traumos krumplio Pirmasis žingsnis yra pašalinti visus kraują ten sukauptą nuo kelio sąnario. Tai atsitinka naudojant pradūrimo. Po procedūros, adata nepašalinamas. Fig.l įtraukti į bendrą nedidelį kiekį (20 ml), 2% Novokaīns tirpalas. Tada, kai hematoma bus pašalintas, būtina nustatyti Gipsas:

    
 1. ji turėtų būti su langu tiesiai per sėdmenis į jūsų pirštų sąnario, jei sulaužytas blauzdikaulio condyles;
 2.   

 3. dubens raištį, kai šlaunikaulio lūžio atveju.

Kai gipsas reikia stebėti skyrimoĮ kelio buvo sulenkta maždaug 5-7 laipsnių.

Tiesiog 2. dieną rekomenduojama mokyti keturgalviame. Tai keliant kojas, kuris yra įdėtas į gipso pratimas. Tuo pačiu metu pacientas yra ramybės, nustatyta lova poilsio.

Tik po savaitės galite pradėti judėti su ramentais. Šiuo atveju, be apkrovos ant kelio sąnario neturėtų būti. Tik po 6-10 savaičių gipso bus pašalintas. Po to jūs turite būti labai aktyvus ir nuolat užsiima terapinių pratimų.

Suteikti bendrą apkrovą gali būti tik keliems mėnesiams po gydymo lūžio pradžios. Priešingu atveju yra tikimybė, kad skaldytų krumplio nusėda, ten bus laivo deformacijos. Visa tai kartu bus kelio sąnario artrozės.

Jei ten buvo poslinkio lūžis: kaip gydyti

condylar lūžis gydymas atliekamas poslinkis keliais būdais. Viskas priklauso nuo sunkumo sužalojimo laipsnį. Dažniausiai jis atliekamas konservatyvus gydymas. Tik retais atvejais, nustato chirurgija.

1 variantas: konservatyvaus požiūrio

condylar lūžis gydymas poslinkis turi laikytis tų pačių pagrindinių taisyklių. Krumplio turi būti perkeltas į pageidaujamą lygį, tol, kol jis yra teisingoje padėtyje. Ir tik tada fiksuojamas sąnarys tiksliai tuo metu, kuri yra reikalinga sintezė. Mažinimas vyksta su anestezijos taip:

    

 • Jei pažeistas vidinis krumplio šiek tiek nukreipimo į išorę Shin;
 •   

 • Jei pažeisto išorinio krumplio, blauzdikaulio yra pašalintas viduje.

Antrą dieną po gipso skyrimo gali daryti pratimus. Tai pėdų augimas, pradinis reabilitacijos. Tik po 28 dienų, galite pradėti vaikščioti su ramentais. Į 10 savaitę dauguma yra pašalinamas. Visą apkrova kelio sąnario galima tik 3 mėnesiams po lūžio.

variantas 2. Pastovus Jumstrakcijai

Jei gydytojas nusprendė atlikti nuolatinės traukos būdą, punkcija gali būti ne iš karto po to, kai bendros traumos, o ketvirtą dieną. Šis metodas turi svarbų pranašumą. Kai jį naudoti, kelio sąnario visada atviros pozicijos. Todėl, visada yra įmanoma, kad punkcija, jei reikia.

auka buvo dedamas į specialų autobusą apatinės galūnės yra privalomas. Šiuo atveju kelio sąnario turi sulenkti 10 laipsnių kampu. Po to, kai Kulnakaulio atliktas adatą, ji yra pakelta į 5 kg apkrova. Tiesiog po 2 dienų dėl flanelė tvarsčiu taikoma daugiau ir šoninis sukibimas:

    

 1. Vienas yra atsižvelgiant į krumplio srityje;
 2.   

 3. Antrasis – ties blauzdos
 4. apačioje.

Dėl dviejų strypų suspenduotų apkrova 3 kg. Tai yra pakankamai tinkamai ištiesinti paveiktą krumplio.

Po 5 savaičių, jei ten buvo geras palyginimas, ant kojų gipso taikomas. Gydymas yra atliekamas dar su sąlyga, įprastiniame krumplio lūžis.

3 variantas: Operacija

Jei visi konservatyvūs metodai nebuvo sėkminga, gydytojas būtinai paskirs gydymą su chirurgine intervencija, forma. Operacija yra paskirtas už laikotarpį nuo 3 iki 5 dienų po traumos. Intervencinė taikant anesteziją. Po operacijos dėl kelio sąnario taikomas tinkas, paliekant langą. Per tai savaitę ar šiek tiek daugiau nei sumažinti siūlės. Langas taip pat zagipsovyvayut. Toliau vykdoma reabilitacijos, kaip ir įtrūkimo atveju be poslinkio.

Jei per operacija buvo įdėti metalinį varžtą, jis bus pašalintas, po 8 mėnesių. Tuo atveju, kai paciento lūžis abiejų condyles, operacija yra atliekamas vieną kartą ant dviejų kojų. Tinkamai persta- condyles yra pritvirtintas varžtais, kurie po to išvežami per kitą operacijos pagal bendrąją anesteziją. Teisingas sintezės kelio krumplio lūžio trunka ilgą laiką. Šiuo atveju ji turėtų būti be apkrovos.kitaip pakartoti tūris gali atsirasti. Todėl mes turime būti labai atsargūs. Visą apkrova pažeisto sąnario leidžiama tik po 4 mėnesių reabilitacijos po traumos.

Reabilitacijos laikotarpis

Atstatymas iš tokio rimto lūžio – yra būtinų priemonių serijos:

    

 • “LFK. Visada, kai nenaudojamas raumenys atrofija, sumažėja vaikščioti ir mobilumą sąnario. Norėdami reabilitacijos buvo gerai po traumos, būtina laikytis kompleksinio fizinio krūvio. Visi jie turi būti reguliariai ir nuolat vyksta. Juos įgyvendinti naudojant specialią įrangą. Pratimai atliekami pagal profesionalaus instruktoriaus priežiūra. Tik specialistas nustato konkrečių tipų pratimų.
 •   

 • Masažas. Reabilitacijos apima masažo paskyrimą. Jis padeda pagerinti kraujo tiekimas į nukentėjusių raumenų ir audinių, stimuliuoja atsigavimo elastingumą ir raumenų tonusą, taip pat visą raumenų masę kaip visuma.

Teisingai pasirinkta gydymo ir reabilitacijos priemonės padės pacientui greitai atšokti atgal. Tačiau žalos netoleruoja skuba. Todėl geriau viską daryti sistemingai, kad būtų išvengta pernelyg didelių apkrovų.

Anatomija ir žalos krumplio kelio

lūžis dėl kelio sąnario krumplio – yra gana sudėtinga žalą, kuri reikalauja gydymo. Kelio sąnarys yra viena iš labiausiai sudėtingų ir didelių sąnarių žmogaus kūno, nes ji yra labiausiai pažeidžiami traumos. Labiausiai paplitęs tipas žalos kelio sąnario yra sulaužytas condyles blauzdikaulio ar šlaunikaulis. Žala kauliniame audinyje sąnario remiasi sunkių sužalojimų, gydymo ir korekcijos, kurios reikalauja pastangų, rimtų santykių ir ilgalaikės reabilitacijos.

mechanizmus ir rūšių lūžių

supratimas žalos mechanizmai yra būtina diagnozuoti ir gydyti, pvz. Lūžiai kelio condyles atsirasti šiais atvejais:

    

 1. Tiesioginis smūgis taikoma išorinio paviršiaus iš sulenkta arba ištiesinimą valstybės sąnario, šie sužalojimai dažnai gauti autoavarijose.
 2.   

 3. iškrovimo sumažėjimas dėl galūnių sulenkto kelio, pusėje ir nukreipti bendrą paviršių.
 4.   

 5. iškrovimo sumažėjimas ant tiesaus kojos.
 6.   

 7. taip pat sugadinti tokio smurtinio atmetimo arba į bendrą sukimosi blauzdikaulio.

Šios traumos dažnai pasitaiko gyvenime ir linkę sukelti kombinuoto traumos, su žalos kelis kaulų struktūros, raiščių ašarų, chondromalacia arba infiltratų dissecans.

Jūsų nuoroda! Iš siūlės struktūros sudėtingumas ir sukelti žalą mechanizmų iš lūžių įvairovę įvairovė, todėl jūs galite susitikti su klasifikacijų ir tipų lūžių šlaunikaulio krumplio arba blauzdikaulio įvairovė, tačiau kliniškai svarbūs yra šie žalos.

lūžis kelio sąnario krumplio be tūris

Jis yra būdingas įtrūkimai, kintant kaulo defekto. Šis lūžis tipas yra gydomi Imobilaizeris Gipsas kelias savaites, pilnas atkūrimas įvyksta per 3-4 mėnesius.

Kompresiniai lūžių condyles

Tibia

įvyksta smulkinant iš šlaunikaulio condyles. Šio kaulų lūžių būdingą santykinis išsaugojimo sinovinio membranų vientisumo tipo, kuris nėra jokio pagrindo, artrito vystymąsi. Be to, už tam tikrą lūžio pastebėtas mažiau rimtą žalą ligamentous aparatą. Prognozė šiuo atveju yra gerai, ir galima išvengti laiku kreiptis chirurgija.

atstatymas lygio perjungimo ir įdubos krumplio pasiektą rankiniu būdu sumažinimą ir vėlesnį fiksuoto ant stalo su traukos ar įprasto liejimo. Tokiu būdu, yra įspraudimo ir fiksavimo kelio Rėmo fragmentą.

Grūsti NElūžiai Pasibaigus kelio

condyles

Pavyzdžiui, išorinis krumplio lūžis iš blauzdikaulio. Yra būdinga krumplio šaka didelio fragmentas, su jo nuokrypis į išorę kompensuoti iki kelių mm, kurie, kaip nustatyta suskaidymas sąnario paviršiaus kaulų. Šis lūžis tipas yra dėl to, kad šiek tiek kitokia pozicija šlaunikaulį traumų metu.

Kaip į didelę poveikio šlaunikaulio sąnario paviršiaus blauzdikaulio ir rezultato įvyksta savo pleištinė ir išskirstomi krumplio. Paprastai šiame lūžio išorės krumplio blauzdikaulio taikymo jėga tipo reikia ant nedidelio ploto, kaip ir šeivikaulio galvos rezultatas yra ne sužeisti, o atskirti perskelta fragmentas blauzdikaulio krumplio kelių mm.

Šiuo atveju sunkumas gali būti skirtingas, priklausomai nuo padarytos žalos raiščių ir kraujagyslių laipsnį. Tačiau paprastai yra pilnas plyšimas raiščių, sunkus pažeidimas menisko, kurie gali būti spaudžiamas į Impressum blauzdikaulio paviršiaus.

kenkia kremzlės matrica bendri, kuri veda prie artrito ir chondromalacia.
Žala kraujagyslių, kad pamaitinti sąnarį, todėl nesėkmės kraujo tiekimo bendrų struktūrų, kodėl įvyksta toliau ir audinių nekrozė, ji gali sukelti, pavyzdžiui, infiltratų dissecans. Prognozės šiuo atveju yra pagaminti kruopščiai.

Gydymas ir išsaugojimas šiuo atveju taip pat reiškia suskaldytas fragmentų grįžti į anatominę padėtį. Tai taip pat pasiekti įvairiais būdais, ir priklauso nuo lūžio sunkumo, kaip vertinami pagal rentgeno. Kai kuriais atvejais, ribotas vadovą vietos keitimą, tačiau paprastai nepakanka. Tada rodo rezoliucinę perstatykite, jei reikia endoprotezavimas pažeistas struktūras.

lūžiai šoninis ir medialinio šlaunikaulio krumplio

Čia gali būti žiaurus ir, kai už anatominių rėmo veda ir pareikšti apatinę koją, ir kristi ant ištiestoskojos. Lūžiai skersinėje ir medialinio krumplio į kelio sustvav – taip pat nutraukiant jo fragmentą, arba visą krumplio neišlyginamas 3 mm arba daugiau, arba be jo. Kaip komplikacija kaip galimi chondromalacia ir infiltratų dissecans.

chondromalacia – iš kremzlinio audinio patologija, kuriame nupylimo retėjimas ir jo sunaikinimo. Kai osteochondritas dissecans pastebėtas išdalintą į sluoksnius sritis kremzlės iš kaulų.

Svarbu! Nesvarbu, kokią buvo neskaldyti, jos gydymas turi vykti vienoje ligoninėje, gydytojai, nes iš apyvartos, gydytojo supratimo ir tinkamo gydymo metu priklauso nuo jo sėkmės ir pašalinti komplikacijų.

Būdingi simptomai traumos

Simptomai atsiranda beveik iš karto po lūžio, jie padeda nustatyti, kokios rūšies ir sudėtingumo žalą:

    

 • būdingą skausmą išvaizda, su lokalizacijos sąnario ir klubo;
 •   

 • nestabilumas, pernelyg mobilumas suprapatellaris kaulų;
 •   

 • nestabilumo jausmas, svyravimai kelio;
 •   

 • apčiuopa, paspaudus suskirstytas krumplio formos kelio yra stiprus aštrus skausmas;
 •   

 • riba ir stiprus skausmas bendros judėjimo;
 •   

 • būdinga krizė Jis crepitus, apčiuopa, dėl mobiliųjų kaulų fragmentų buvimą;
 •   

 • bus patinimą ir patinimą kelio srityje, efuzijos į bendrą ertmę, kurios išlygina bendrą kontūrą.

“Dažnai, nors ir įtrūkimo akivaizdoje, kad pacientai patys sėkmingai judėti ir ne iš karto kreiptis į gydytoją, nes jis yra toks skausmas po kelio traumų ir lūžių nepastebėta.

Svarbu! Jei yra įtarimas lūžio, būdingų simptomų iki sužalojimo buvimas, reikia nedelsiant pasikonsultuoti su gydytoju, nes kartais skausmas gali būti. Vėlavimas susipažinti su gydytoju, gali reikalauti, chirurgija, kuri gali būtiišvengti, jei šviežia lūžis.

Išorės patikrinimo gydytojas atžvilgiu ir X-spindulių projekcijomis dešinės rezultatai lemia kaulų lūžių ir vėlesnio jų apdorojimo sunkumą.

Procesas yra iš esmės skiriasi gydyti pacientams, kurių lūžių su slankiojimo ir be jo.

Pirmasis žingsnis, savo ruožtu, be poslinkio fragmentų parodyta punkcija per, kuri išieškojo eksudato ir kraujo esančią bendrą ertmę. Po to, ertmė yra suleidžiamas nedidelį kiekį Novocaine tirpalo, tada reikia imobilizuoti bendrą Gipsas. Iš anksto 5-10 laipsnių sulenkta kelio sąnario, galūnės imobilizuota Gipsas.

perdangos laikotarpis 2-3 mėnesius, o tada, kaip reikia reabilitacijos fizinės terapijos sesijų. Svarbu, kad reabilitacijos laikotarpis pradėti mokyti šlaunies raumenis. Ji yra tiesiog 2 -3 dienų po to, kai klijuojant pleistrą didinant galūnę. Vėliau, po maždaug 7 – per 10 dienų gali judėti su ramentais, tai yra labai svarbu, kad ten yra ne apkrova dėl sąnarių.

Terapinės veikla lūžių su poslinkio kaulų fragmentų gali būti skirtingi, bet iš pradžių reikalauja perskirstymas, perkeltų struktūrų grįžti į įprastą anatominę padėtį:

    

 1. Nustačius sunkumą ir lūžio tipo, specialistas daro rankinį sumažinti taikant anesteziją, fiksuoja viršutinę dalį galūnės, manipuliuojant dugną. Tada iškaltas Imobilaizeris dauguma reikiamą laikotarpį.
 2.   

 3. Taip pat gydytojas gali nuspręsti atlikti nepertraukiamą traukos gydymą, slankiojimo iš daugiau nei 3 mm fragmentų. Nusakoma lėtai mažina kaulų fragmentų sutampančių su autobusų sistemos ir naudojimo prekių galūnę. Po kelių savaičių, jei toks sumažinimas yra sėkmingas, traukos sistema pasikeitė į gipso.

Jei konservatyvūs metodai nepasiduokitelzhnogo poveikį arba lūžį, o sudėtinga operacija priskirtą. Poslinkis kaulų fragmentų operacijos metu fiksavimo varžto, sulietas taip pat atsiranda dėl ilgą laiką, ir tada prisukamas varžtai yra pašalinami.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Jei radote klaidą, pasirinkite tekstą ir spustelėkite Ctrl + Enter “.

Lagranmasade