Kulkšnies klaidingas sąnarys

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “čiurnos sąnario yra klaidinga.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

klaidinga sąnarių ar pseudoartrozės: Aprašymas, priežastys, gydymas

klaidinga bendra – masinis kaulų defektai atsiranda dėl netinkamo lūžių gijimą. Dažniausiai jis yra suformuotas į blauzdos. Rečiau nukentėjo girnelė, raktikaulis, Navicular, žasto, radialinis, Alkūnės ar šlaunikaulio kaulų. Pagal statistiką, pseudoartrozės aptikta 0,5-27% žmonių su lūžiais. Nuo patologijos labiau tikėtina, kad kenčia žmogus, kuris buvo atlikta atvirus ar šautinės žaizdos.

Leiskite mums sužinoti, kas yra klaidinga bendra lūžis, kodėl ji susiformavo, kaip atsikratyti jos.

retais atvejais ši liga gali būti įgimta pobūdžio. Įgimtos netikri sąnariai yra ant sienos tarp vidurinio ir apatinio dalių kojos. Panašūs kaulų struktūra defektai atsiranda dėl didelio pažeidimų vaisiaus vystymuisi.

Kas yra bendra galima vadinti klaidinga

Labai svarbu žinoti! Gydytojai šoko: “Efektyvus ir prieinama priemonė artrozės ten. »Skaityti daugiau.

Normalūs sveiki sąnariai yra įsikūrę “teisingas” vietas, skirtas jiems. Jie susideda iš sąnarinių paviršių kaulų, sąnarių kapsulės, krepšiai, raiščių, sausgyslių, meniscuses ir T. D. Savaime suprantama, jie yra kilnojamas ir yra funkciškai aktyvus, nes jie suteikia fiziologinį mobilumą skirtingų kūno dalių. Bet bendra, kad nesutampa šį aprašymą – klaidinga “.

Norėdami įdėti paprasčiau, pseudoartrozės – patologinį sąnarį, kuris atsirado toje vietoje, kur ji turėtų būti. Pavyzdžiui, ji gali būti suformuota blauzdikaulio kūno ir sukelti nenormalus motorikos fragmentų. Rentgeno matote aiškų tarpą tarp įjungimotlomkami ir visiškas uždarymas meduliarinė kanalas galinės plokštelės.

Iš pirmo klaidingo sąnario turi mažai ką bendro su tiesa. Tačiau laikui bėgant padengė kremzlinėms galinių plokštelių audiniu tekinimo tipiškas segmentinį paviršių. Aplink broką auga fibrozinio audinio, kuris galiausiai formuoja bendrą kapsulę rūšiuoti. Pseudoartrozės tampa vis daugiau ir daugiau kaip tikras sąnario.

Jei diagnozuoti “pseudoartrozės” Gydytojai gali ne anksčiau kaip 6-8 mėnesius po lūžio. Šiam tikslui jie turi analizuoti rentgeno tyrimų rezultatus.

Už netikrų sąnarių

susidarymo priežastys

defektas yra susidaro dėl pažeidžiant sintezės kaulų fragmentų. Priežastis gali būti kraujo patekimui į kaulą pablogėjimas, sumažėti kaulų mineralų tankis, netinkamo sugretinimas kaulų fragmentų ar prastos fiksavimo lūžio vietoje. Klaidingų sąnarių išvaizda taip pat gali sukelti infekcinių komplikacijų, sisteminės osteoporozės, sterilių kaulų nekrozė, ir taip toliau. E.

Pagrindinės priežastys nesuaugimų kaulų fragmentų:

    

 1. kontakto tarp atskirų dalių kaulus ir apsaugo trūksta jiems tvirtai sujungti tarpusavyje.
 2.   

 3. kaulinio audinio nepakankamumas, kuris apsaugo nuo savo įprastą rekonstruoti. Priežastis dažniausiai osteoporozė ir avaskulinė nekrozė.

lentelė 1. Rizikos veiksniai, kurie didina išsivystymo pseudoartrozės tikimybę

Susijusios asmeniui

ženklų, kad klaidinga sąnario formavimo po lūžis

Net “veikia” artrozė galima išgydyti namuose! Tik nepamirškite laiko per dieną jį tepinėlis.

Pacientams, sergantiems pseudoartrozės beveik visada skundžiasi atvirų ar uždarų lūžių istorijoje. Jau daugelį mėnesių po sužeidimo rūpesčių savo pastoviu skausmu, nenormalus mobilumo kaulų ir būdingų paspaudimus, kai juda. Jei klaidinga bendra lokalizuojasi ant apatinių galūnių, pacientas tampa sunku judėtiIT ir gyventi normalų gyvenimą.

Daugeliu atvejų, gydytojai diagnozuoti pseudoartrozės be pernelyg didelių sunkumų. Jei kyla abejonių, ar yra poreikis išaiškinti defektą pobūdį, jie paskirti papildomus tyrimo metodai. Dažniausiai pacientai padaryti rentgeno ar kompiuterinės tomografijos skenavimas.

Terapijos patologija

pseudoartrozės gydyti tik chirurginiu būdu. Chirurgai pašalintų pluoštiniai ir kremzlinėms audinį, esantį tarp kaulų fragmentų. Tada jie vėl-koreliuoja fragmentus ir nustatyti jų sistemas transosseous, vidine arba ekstrameduline fiksavimas. Po to, pacientui atliekama užbaigtą reabilitacijos.

Siekiant stabilizuoti kaulų fragmentai gali naudoti tokius prietaisus:

    

 • Ilizarov aparatai;
 •   

 • kaiščiai;
 •   

 • varžtai;
 •   

 • ekstramedulinės plokštė;
 •   

 • intrameduliarinės nagai.

«aukso standartas” gydymas pseudoartrozės laikomas donorų arba autologinė kaulų implantai nušvies. Paprastai, jie yra gauti iš klubakaulio skiauterės. kaulų fragmentai gerai įsitvirtinti ir nesudaro pluoštiniai rando transplantacijos vietoje.

Reabilitacijos po tokių operacijų trunka daug ilgiau nei įprastai, po sumažinimo lūžių.

Klaidingų sąnarių pacientams, sergantiems osteoporozė

Jei pseudoartrozės žmonių su osteopenija gydymas yra labai svarbus anksti mobilizacija. Dinaminis ir svorio apkrova kaulo paspartinti remodeling kaulinio audinio ir išvengti antrinės osteoporozės vystymąsi, imobilizavimo. Todėl gydytojai rūpinasi, kad pooperaciniu laikotarpiu žmogus pradėtas kaip galima gauti iš lovos ir daryti specialius pratimus.

chirurginis gydymas šioje pacientų grupėje yra visada papildo narkotikų terapija,. Jie yra įsitikinę, duoti kalcio papildai, aktyvus metabolitas vitamino D3 ir antirezorbcinį agentų.vieta su šių pacientų nurodyti mankštos terapija ir masažas. Šis gydymas leidžia daug greičiau atkurti nukentėjusio galūnės funkciją.

Kas atsitinka, jei negydoma

kvalifikuotos medicininės pagalbos trūkumas gali turėti žmogaus skaudžių pasekmių. Geriausiu atveju, jis bus sutrikdyti nuolatinį skausmą, ir galūnės funkcija bus sumažėjusi. Blogiausiu atveju, pacientas bus stipriai pėdų deformacija arba rankas, todėl negalios.

Kaip pamiršti apie sąnarių skausmą ir osteoartrito?

    
 • Sąnarių skausmas riboja savo judesius ir pasitenkinimą gyvenimu …
 •   

 • Ar jūs susirūpinęs dėl diskomforto, nukentėjo ir sistemingai skausmas … “
 •   

 • Galbūt bandė narkotikų krūva, kremai ir tepalai …
 •   

 • Bet sprendžiant iš to, kad jūs skaitote šias eilutes – ne per daug jie padėjo jums …

Bet ortopedijos Valentinas Dikul teigia, kad tikrai veiksminga priemonė artrozės ten! Skaityti daugiau >>>

klaidinga bendra po lūžio

Dažnai kaip sunkios žalos ar klaidų lūžių gydymo rezultatas augti kartu su pamainos ar ne lydyto ne visiems

Vaizdo įrašas: iš pseudartrozės gydymas – 100% rezultatas

Mes siūlome aukštos kokybės gydymą šiais atvejais:

    
 • klaidingas sąnarių galūnių;
 •   

 • Lėtas sulietų galūnių lūžiai;
 •   

 • kaulų defektai galūnių po sužeidimo, chirurgija, ar vėžio

Kas yra atidėtas sintezė, klaidingą sąnario ir kaulų defektą?

Yra vidutinės trukmės kaulų lūžių sintezės po to, kai:

lūžis lokalizavimo Vidutinis laikas siūlėsiš kaklo žastikaulio1-1,5 mėnesių.diafizės iš žastikaulio2-3 mėnesių.kaulai predplekurio2,5-3,5 mėnesių.viršutinis trečdalis šlaunikaulioelektros tinklo 2-2,5 mėnesius.šlaunikaulio veleno3-4 mėnesių.apatinis trečdalis šlaunikaulis

2-2,5 mėnesių.krumplio blauzdikaulio1,5-2 mėnesių.

blauzdikaulio veleno3-5 mėnesių.Vidinis kulkšnies2-3 mėnesių.šoninis malleolus1-1,5 mėnesių.

Lėtas sintezės- iš kaulų sintezės stoka po tarpinio charakteristika šio lūžio lokalizacijos. Fake sąnarių- iš kaulų sintezės stoka po dvigubo gyvenimo būdingą siūlės lūžimo. Pavyzdžiui, jei jūs neturite ateiti per 4 mėnesius sintezės po šlaunikaulio lūžį, tada kalbėti apie uždelstą Sąjungoje. Jei daugiau nei 8 mėnesius, o kaulas nėra susilieję, tada kalbėti apie netikro sąnario susidarymą.Reikėtų nepamiršti, kad toks požiūris yra apytikriai. Tik patyręs gydytojas po specialaus tyrimo gali nustatyti prognozė siūlės.

kaulų defektų “- tai kaulų trūksta daugiau nei (kaip traumos ar operacijos rezultatas). Šiuo atveju, kaulų dalelės neturi kontakto, ir be jokių papildomų operacijų sintezės viena su kita yra įmanoma.

Kokie yra netikri sąnariai?

Praktiškai atskirti dviejų rūšių netikrų sąnarių:

    

 • Hipertrofinė (trumpas) klaidinga bendra.Tai yra būdingas mažas mobilumo, iš dalies išlaikė palaikymo funkcija galūnės. Išgydyti kartais pakanka stabilizuoti segmentą kelis mėnesius sukurti sąlygas sintezės.
 •   

 • hypotrophic (mobiliojo) klaidinga bendra.Tai pasireiškia sunkus mobilumo funkcija smarkiai sutrikusi. Už visą gydymą būtina įsikišti įzona lūžio, rezekcija visų kaulų fragmentų, sukurti artimą ryšį tarp jų ir tinkamai imobilizuoti.

Ką turėčiau vengti renkantis chirurginio gydymo melagingų sąnarių metodą?

Dažniausiai klaida Klastotų sąnarių gydymas yra naudoti kaulų skiepijimui kaulų fragmentų, paimti iš skirtingų kūno dalių. Paprastai, skiepai imtasi nuo Klubakaulis ar naudojimo šeivikaulio sparno. Ribotais atvejais šis metodas yra veiksmingas. Tačiau labai dažnai lūžis nėra susilieję, o veikimo zonoje yra sukurta abscesas. Tai veda prie osteomielito plėtros, ilgųjų kaulų defektų susidarymo. Tokie komplikacijos gydyti dar sunkiau.

Taigi, prieš suteikiant pritarimą šiam gydymo natūra, tai yra rekomenduojama apsvarstyti kitų, atleidžiantis, fiziologinis ir galiausiai efektyvesnių gydymo metodai melagingų sąnarius.

klaidinga bendra kulkšnies

susiję ir klausimai rekomenduojama

1), neįskaitant-chirurginio gydymo poveikis – padidėjęs skausmas.

2) Kai otkazaze operacija – naudoti, o kelios minutės petnešomis imobilizuoti kulkšnies ir papildoma pagalba (cukranendrių, ramentai).

1. Atsižvelgiant į eksploatavimo ir ką daryti gedimo atveju apie tai – aš patalpintą.

2. “Spurs” “, gydyti konservatyviai (medikametoznye blokadą – įvadas į atitinkamus vaistus į skausmo srityje, atlikti savo podiatrist).

Paieška svetainėje

Ką daryti, jei aš turiu panašų, bet skirtingą problemą?

Jei negalite rasti reikiamos informacijos atsakyti į šį klausimą ar jūsų problema yra šiek tiek skiriasi nuo pateiktos, pabandykite paprašyti papildomą klausimą į gydytoją į tą patį puslapį, jei jis yra pagrindiniame klausimu. Taip pat galite užduoti naują klausimą, o po kurio laiko mūsų gydytojai atsakys į jį. Tai nemokama. Be to, Jūs galite ieškoti informacijos panašių klausimais taipirmas puslapis arba paieškos puslapis svetainėje. Mes labai dėkingi, jei galėtumėte rekomenduoti mus savo draugams socialiniuose tinkluose.

Medportal 03online.comruošiniai medkonsultatsii susirašinėdamas su gydytojais internete. Čia galite gauti atsakymus iš realaus specialistų savo srityje. Šiuo metu svetainė gali gauti konsultaciją dėl 48 sričių: alergologo, anesteziologas, venerologijos, gastroenterologijos, hematologijos ir genetika, ginekologas, homeopatas, dermatologas vaikų ginekologas, vaikų neurologas, vaikų urologija, vaikų chirurgija, vaikų endokrinologas, dietologas, imunologė , infekcinės ligos, kardiologija, kosmetologija, logopedas, Laura, Mammalogia, medicinos advokatas, psichiatras, neurologas, neurochirurgas, Nefrologas, onkologas, onkologinė urologija, ortopedija, traumos, oftalmologija Pediatras, plastikos chirurgas, proktologas, psichiatras, psichologas, pulmonologas, reumatologas, radiologas, seksologas-andrologist, stomatologas, urologas, vaistininkas fitoterapevta, phlebologist, chirurgas, endokrinologas.

Mes reaguoti į 96.59% pateiktų klausimų.

Apgaulingi klubo sąnario – iš ligos

Aprašymas

klaidinga bendra klubo susidaro dėl to, neteisinga arba neišsamia sintezės kaulų dėl traumos. Priežastis gali būti netiksli žemėlapių fragmentų (daugeliu atvejų, be kraujo praliejimo metodas yra beveik neįmanoma padaryti), o burna šią formą, medžiagų apykaitos sutrikimai, prastos kraujo patekimui į kaulą svetainėje, fragmentai yra prispaustas sąnario kapsulę, anksti aktyvavimo pacientui. Problema dažniausiai įvyksta po šlaunikaulio kaklo pagyvenusių žmonių kaulų lūžių.

Iš klaidingą sąnario atsiradimo procesas yra gana ilgas, prasideda išlyginimo ir grūdinimas visų fragmentų, kartais ant paviršiaus arti kaulų fragmentus, susidariusius kremzlės sluoksnį ir net tam tikrą kiekį sąnarinio skysčio. Kitaip tariant kilo formavimas vadinamas”Pseudoartrozės”. Šlaunikaulis likusius be tinkamos apkrovos patiria patologiniai pokyčiai: konfliktuoja su normalaus audinio struktūros atsiranda demineralizacija, osteoporozė ženklai vaizdų pastebimas. Aplinkinių raumenys atrofija, medžiagų apykaitos procesai sulėtėja net daugiau.

Ligos

simptomai

Pagrindiniai pasireiškimai klaidinga klubo sąnario:

    

 • išplėstinė kojos negali būti prikeltas, yra klubo sąnario mobilumą apribojimas;
 •   

 • paveiktos galūnės ilgis yra sumažintas, nes šlaunikaulio kaklelio rezorbcija kojos yra traukiamas iki;
 •   

 • raumenys žymiai susilpnėjo;
 •   

 • normalią gerklės kojų yra neįmanoma, nes naujoji jungtis nepateikė raiščius, neturi natūralių ribų, nesiremtų į raumenis. Su pseudartrozės vystymosi po šlaunikaulio kaklo lūžio asmuo negali remtis pažeistą galūnę, nes ji pati yra sulankstyti, yra skausmas.

Kaip rezultatas, žmonės juda tik su ramentais, ryškus klibošanas, gerklės klubo išvaizda nudžiūvo. Konservatyvus gydymas šiuo atveju yra neįmanoma, padėtis ištaisyta tik chirurginės intervencijos. Dažnai vienintelė galimybė grąžinti normalų mobilumą yra bendra keitimas.

Diagnostika

Siekiant nustatyti klaidingas klubo sąnario yra įmanoma, naudojant rentgenogramą. Išleistas dvi versijos melagingą sąnario:

    

 • Be hipertrofinė tipo kaulų auga lėtai aplink kaulų fragmentų pagal normalų kraujo tiekimo. Atstumas tarp fragmentų prie rentgeno padidėjo;
 •   

 • klaidinga sąnarių atrofija tipas vystosi trūkumas medžiagų apykaitos procesus. Iš paveikslėlyje aiškiai, apsupta jungiamojo audinio fragmentai ribos, bet jis yra trapus, todėl lūžio vietoje juda.

chirurginio gydymo metodąBiranne remiantis gautais rentgeno egzaminų rezultatais. Kai kuriais atvejais, yra kontraindikacijos operacijos, tada konservatyvus gydymas yra atliekamas su specialiosiomis pagalbos įrenginių, masažas, fizioterapija naudojimui. Be bendrojo ligonio būklę, taip pat atsižvelgiama į laiką, praėjusį nuo lūžio datos, jei šlaunikaulio galvutė yra gyvybinga, kokia dalis gimdos kaklelio išlieka nepakitusi, kiek pakilo daugiau gūbrio ir diafizės šlaunikaulis.

chirurginis gydymas yra sumažinama iki kelių variantų:

Kai kuriais atvejais, šie metodai yra neveiksmingi, sintezės procesas neturi įvyksta, tai uždegimas ir pūliuojančiu. Ypač jei operacija atliekama dėl senyvo amžiaus asmeniui, kai sulėtėjo medžiagų apykaitos procesus nebėra teikti maisto sąnarių ir kaulų. Šis klausimas yra išspręstas klubo endoprotezavimas. Tada jis atstatytas normalus mobilumą pacientui. Dabartiniai modeliai implantų sumažinti uždegimą ir atmetimo riziką iki minimumo.

Ne visi klinikos gali garantuoti teigiamą rezultatą endoprotezavimas, ypač tais atvejais, kai kalbama apie vyresnio amžiaus žmonių. Europoje, sėkmingos veiklos dalis yra labai didelė, todėl daug žmonių, kurie turi galimybę gydytis ten. Optimalus variantas derinys kainos ir kokybės – Čekijos Respublika. Bendrovė “Artusmed” su ilgamete glaudžius ryšius su pirmaujančių ortopedinius klinikos šalyje, organizavo gydymą ir reabilitaciją pacientų iš Rusijos. Atsiliepimai po endoprotezavimo kalba patys už save.

čiurnos sąnario yra klaidinga

panašiais atvejais, mes laikomės panašaus taktika.
Vidinis kulkšnies – atvira varžtas burna prisitaikymo +.

Pagarbiai,
A.V.Vladzimirsky

[Atsakyti]Re: Klaidingas čiurnos sąnario
Aleksandras Artemyev, vasario 8, 2002 m 12:30Sveiki.

Kas sakė, kad tai buvo klaidingas bendra (kas?) Kulkšnis?
Lūžis susijungė, Kitas dalykas, kad šiek tiek kompensavo – su varization – tai natūralu, kai vidaus tūris iki kulkšnies.
Tačiau tai, kas problema yra ir kad duos operaciją?
Manau, kad neveiks ir nereikia veikti.
tendencijos iki subluxation ne. Kontraktūra greičiausiai išliks, artritas (sąnarių skausmas ir atitinkamai) po pakartotinio veikimo, o
tik tik didės. Kitas dalykas, jeigu sandoris jau buvo sumokėta – ką daryti, kad būtina žymėti :))
Traukinys jau praėjo. Todėl, konservatyvus gydymas – ir ilgą gyvenimą.
Sėkmės.
Aleksandras Artemev.

[Atsakyti]Re: Klaidingas čiurnos sąnario
Aleksandras Chelnokov vasario 8, 2002, 13:07Sveiki, Sergej,

Trečiadienis, 2002 m 06, 05:13:03, parašė:

SZ>ištaisyti klaidingą Išaugti lūžis klausimas vidaus
SZ>kulkšnies.

Kaip ir išorinės kulkšnies – nežinote, ką visa tai būtina kažką daryti.
paveikslėlyje, beje, sumažino savo distalinio ir teisingą santykį su šokikaulio nevertina. Jeigu jie teisingi – būčiau prisijungė prie nuomonę apie palieka ją ramybėje.
Bet sutrumpinti vidų, atrodo, lėmė į deltinį raiščių ir sąnario medialinio giperpressii departamento įtampą, o dabar ten
matyti efektingai spragą. Taigi prasminga atkreipti dėmesį į ortopedijos defektams artrozės profilaktikai.
nenurodysite amžiaus judesių amplitudė, skausmo stiprumą.
Ir apskritai – ilgalaikis rezultatas yra gerai padaryta arthrodesis kulkšnies, bent jau ne blogiau rezultatai gerai -designed atkūrimo operacijos. Taigi jei judėjimo amplitudė yra dabar mažiau nei 40 laipsnių, ir stiprus skausmas – IMHO, prasminga išplėsti sąrašą
aptartos intervencijos.

čiurnos sąnario yra klaidinga

pseudoartrozės(sinonimas pseudoartrozės) – galimybė lūžio gijimo, kai po dvigubos vidutinis laikas, reikalingas kaulų sintezės, klinikiniai ir rentgenologiniai požymiai sąaugų nebūna.

klaidinga sąnarių, būdinga tai, kad klinikinių ir radiologinių požymių skaičius buvimą. Pagrindiniai iš jų yra: skausmas, sutrikusi funkcija nukentėjusio galūnių, iš radiografiškai stiprios siūlės nebuvimas. Žemiau esančiame paveiksle, jūs galite pamatyti, kaip jis atrodo klaidinga sąnario žastikaulio.

Pagrindinės priežastys, dėl kurių melagingų sąnarių formavimosi galima suskirstyti į bendrojo ir vietos.

Bendrosios priežastys sudaro maždaug 3,5% visų formavimosi klaidingų sąnarių atvejais. Štai keletas įgimtą kaulų vystymąsi (paprastai blauzdos ir dilbio) ir ligų, turinčių įtakos kaliaus susidarymą ir sumažina kaulų stiprumą numeris:

• daugybinės ir susijusios traumos;

• Bendrosios valgymo sutrikimai;

vietos priežastys sudaro maždaug 96,5%, tai yra:

Vaizdo (paspauskite žaisti).

• techninių klaidų per operaciją;

• Netinkamas taikymas gipso;

• Priešlaikinis pašalinimas dauguma;

• Nepagrįstas arba dauguma netinkamo keitimas;

• kaulų dalelių tūris liejant;

• anksti arba neteisingai dozės apkrova galūnės;

kartu traumos skambinti pavyzdžiui, kaulų lūžių, kartu su žalos vidaus organų ar smegenų traumos ar sugadinimas didžiųjų kraujagyslių ir nervų.

patologinių lūžių yra vadinamas lūžis, kuris vyksta nuo lengvos traumos arba be akivaizdaus smurto, prieš išankstinio modifikuotas kaulų (paprastai į osteoporozės arba naviko metastazių fone) fone.

Naudoti krovimo dozavimo. Paprastai, pašalinus bandažai ir Rentgeno spindulių kontrolės, patvirtinančio, kad lūžio gijimu buvimą, narius NEPolnuyu, palaipsniui didinant apkrovą. Bendra yra fiksuotas elastiniu tvarsčiu. Nuėmus pleistrą nuo čiurnos lūžio išorinis kulkšnies rekomenduojama vaikščioti su ramentais palaipsniui apkrova pėdos. įkelia sistemą nustatomas pagal gydančio gydytojo. Ir tik palankios per susigrąžinimo periodą, toliau leidžiama vaikščioti su pilna apkrova kojų, o remdamasis cukranendrių. Bendra tuo metu, fiksuoto elastingu tvarstis.

Kas yra netikri sąnariai?

1. Įgimta klaidinga bendra. Už jo formavimosi priežastis yra gimimo defektas kaulo, dažniausiai apatinėje kojos. Tokie ligos aptikti iš pirmo kūdikio žingsnius.

2. Trauminių netikri sąnariai. Suformuota po kaulų lūžių, dažnai atviri, arba kartu žalos.

3. Patologiniai netikri sąnariai. Suformuotas ant patologinių lūžių fone. Būdingas pavyzdys tokio pseudartrozės, pseudoartrozės yra suformuotas lūžio šlaunikaulio kaklo pagyvenusių žmonių.

Pagal sąnario tipo suformuota

1. Formavimo pseudoartrozės kartais atitinka terminą atidėtas konsolidaciją. Tai įvyksta po vidutinį laikotarpį, kurio reikia, kad lūžių gijimą. Pasižymi tuo lūžio vietoje, apsunkina jo jausmas ar judėjimo galūnių skausmas. Rentgenu yra aiški linija lūžio, tarp švelniu kaliaus.

2. Įtemptas Pseudoartrozė (sinonimai – prapjovos formos, pluoštinės). Suformuota požiūriu du kartus vidutiniu laiko sintezės vieną arba kitą kaulų. Būdingas tarp fragmentai sudaro apytikriai rando audinį, su siaura tarpelį tarp jų, ir išreikšta kaliaus buvimą. Nenormalus mobilumas nėra išreikštas. Skausmas paprastai yra lengvas, dažnai nėra pastovus. Sutrikusi funkcija labiausiai vidutinio sunkumo.

3. Nekrozinis klaidingą sąnarį. Jis atsiranda po atvirų lūžių, dažniausiai smulkinti, lydimas didžiulio žalą (crush) minkštųjų audinių. arbatose vietose, linkusiems į kaulų nekrozė porcijomis po trūkio (šlaunikaulio kaklo lūžių šokikaulis pėdos arba rankų Navicular). Būdingas sunkus nuolatinio skausmo, tinimas minkštųjų audinių, funkcinius sutrikimus.

4. Pseudoartrozė Regenerate kaulų (Kostnina sunaikinimas). Suformuota dėl per didelio “tęsiasi” kaulų segmente, išorės fiksavimo įtaiso arba prekių (skeleto traukos). Priklausomai nuo konkrečios situacijos, gali pasireikšti simptomų ar nekrotinį stora Pseudoartrozė.

5. Tiesa klaidinga bendra (neoarthrosis) dažnai sudaro į petį ar šlaunies kaulas. Būdingas daugiau ar mažiau ryškus deformacijos patologinės mobilumo. Kaulų fragmentai yra padengtos rando audinį su A kremzlinių porcijomis, ertmę, pripildytas skysčiu tarp jų. Suformuota sąnario kapsulę. Be didelio kaulo defekto buvimas, vadinamasis “kabantis Pseudoartrozė”. Kuriai būdingas, visiškai praradus fiksavimo kaulų fragmentų galimybes. Jie pradeda visiškai perkelti nepriklausomai viena nuo kitos, hang out, iš galūnės ašis yra visiškai prarasta.

Pagal kaliaus

sunkumo

1. Hipertrofinė Pseudoartrozė. False bendra su labai sunkia kaliaus. Su santykinio stabilumo kaulų fragmentų. Vidutinio sunkumo ar lengvų skausmas, leisti, kad pacientas įkelti galūnę. Periarticular kraujagysles gana išsaugotas.

2. Duobutės klaidinga bendra. Suformuotas iš pažymėtų mitybos sutrikimai kaulų fragmentų fone. Būdingas daugiau ar mažiau ryškus divergencijos fragmentų išreikštų osteoporozės ir švelnaus kaliaus. Būdingas daugiau ar mažiau, pažymėto deformacijos galūnių ašies, patologinės mobilumo. Funkciniai sutrikimai, nuolatinis skausmas.

Dėl

infekcija

1. Nėra sudėtinga. Be akivaizdžių vietinio ir sisteminio uždegimo požymius. dažnai L formavimasuyuschiesya ir įtempta netikri sąnariai.

2. Užkrėstas. Išreikštos vietos uždegimo požymiai: paraudimas, padidėjęs vietos temperatūrą, minkštųjų audinių antspaudu buvimą. Vidutinio bendri uždegimo požymiai: žemos kokybės karščiavimas, prakaitavimas, negalavimas, išreikštas skausmas ir sutrikimas. Bet pūlinis dėmesys nerastas.

3. Sudėtinga pūlingos infekcijos. Pasižymi fistulė su pūlingų įvykdymo. Buvimas traukuliai, kaulų pažeidimai uždegimų, svetimkūnio. Kaip taisyklė, lėtinė, pasikartojanti procesas.

mobilumas, kuri atsiranda neįprastoje vietoje, iš sąnario, kad tam tikram segmentui galūnės. Kartu su daugiau ar mažiau sunkus deformacijos sugadinta dalis, skausmo reakcijoje palpacija ir judėjimo. Vidutinio sunkumo ir sunkių disfunkcijos.

Kaulų sintezės komplekso procesas susideda iš kelių etapų. Svarbiausias iš jų yra kaliaus formavimasis. Tai ilgas procesas: pirmiausia randas kaliaus, tada kremzlinių kad ilgainiui virsta kaulu. Už visą laikotarpį nėštumo kaliaus reikalauja tvirtą fiksaciją lūžio vietoje. Sunkumas ir pobūdis kaliaus nustatyti gydymo rezultatus.

Išorės fiksavimo įtaisas.

Specialusis dizainas, galintis sukurti iš lūžio vietos stabilumą, be trukdžių dėl savo ruožtu. Todėl antrasis vardas tokių konstruktų mašinos extrafocal osteosintezės. Garsiausios mes Ilizarov aparatai.

klinikinio vaizdo klaidinga sąnario. Pagrindiniai simptomai.

1. Pastovus skausmas lūžio vietoje ir po to, kai į laiką, reikalingą susiliejant kaulų visą gydymo laikotarpį.

2. Į tai, lūžio vietoje galūnės deformacija.

3. Nenormalus mobilumas. Jis gali būti išreikštas įvairaus iš subtilus “hanging out bendra».

4. Pažeidimas guolių ir atstumo funkcijų. Kaitumas, kai vaikščioti, galbūt “podlamyvanie kojelės MESTE klaidingą sąnarį, kai vaikščioti. Neaiškios eisenos, Chromanie.

5. Mažinant signalo ir stiprumo raumenų pažeistų galūnių.

6. Į aukščiau ir žemiau pažeidimo svetainėje sąnarių mobilumas yra ribotas.

7. Patinimas departamentai galūnės žemiau lūžio vietos, melsva spalva šių departamentų odą.

8. Rentgeno spinduliuotės nurodoma gerai apibrėžto lūžių linijos buvimas, išlinkimu krypčiai galūnės, kaulo fragmentus viena su kita susijusių poslinkiui. Nuotraukoje matote atrodo melagingą sąnario apie rengenogrammme.

Klaidingų sąnarių gydymas

Klaidingų sąnarių gydymas tik operacinis. operacijos metu, pašalinti rando audinį, perdaroma kaulų svetainėse. Gautas defektas yra sumažinama su kaulų persodinimo. Fiksacija atliekamas naudojant strypo ar plokštelės. Dažnai su išorės fiksavimo prietaisų pagalba.

čiurnos sąnario yra klaidinga

  

 • Ataskaitos Ortopedijos ir traumatologijos,
 •   

 • Taip pat Anton Lebedynets
 •   

 • Susisiekite su mūsųRe: Klaidingas bendra? po lūžio tipo Pilon
  Adonin kovo 19, 2011, 22:53Atidaryti mažinimas ir arthrodesis nuo kulkšnies ir subtalar bendrą nago. Aš nematau jokių priežasčių gaišti laiko dėl laipsniško koregavimo prietaiso, kai kaulų pleišto pašalintų tiesiai per čiurnos, nusprendžia, ar korekcijos deformacija ir paruošti paviršių arthrodesis vienu metu.

  Aš jau yra pacientams, sergantiems Šarko kulkšnies operuoti tokiu būdu pirmadienį. Deja, pooperacinės rentgenogramos, aš ne fotografavo. Kas chtoest – galinis vaizdas kulkšnies į operosacija ir prieš žaizdų uždarymui

  P. S. Man atrodė, kad šeivikaulio ir lazdele

  osteosintezė

  Pagarbiai, Vlad.

  [Atsakyti]
    Re: Klaidingas bendra? po lūžio tipo Pilon
    Siuntėjas: tausojančios Sergejus kovo 20, 2011, 02:36
    Gražus pavyzdys, bet tik šis atvejis nėra labai reikia. Kitą simbolis tūris, o ne distalinės blauzdikaulio fragmentas.
    [Atsakyti]
    Re: Klaidingas bendra? po lūžio tipo Pilon
    Siuntėjas: Vlad kovo 20, 2011 4:16
    Distalinis fragmentas turėtų būti įdomus tik kalbant apie jo dydį (kuris reglamentuoja iš osteotomijos lygio), ir gebėjimas saugiai laikyti užrakinimo strypas varžtus. Žinoma, bus sunku kaulų fragmentų perskirstymas po osteotomijos. Perskirstymas kriterijų – į į medulinės kanalo proksimalinio fragmento centro į sąnario paviršiaus į abiejų kampinių deformacijų nesant plokštumų blauzdikaulio viduryje projekcija. Sunkiausia yra ne tiek daug Pakoreguokite Kaip laikyti fragmentus padėtyje perkelkite administravimo, blokavimo strypo ir rentgenkontrolya laiką. Todėl mes tokiems veiksmams atlikti į Pakoreguokite mašiną.

   [Atsakyti]
   Re: Apgaulingi bendra? po lūžio tipo Pilon
   Siuntėjas: Aleksas Minervin kovo 20, 2011 15:01
   Gerbiamas Vlad! Ir ką mėlyną rodyklę pristatymą? Atlikti fiksavimo varžtą per abiejų kaulų yra pagrindinis taškas operacijos?
   Ačiū.
   Pagarbiai, A.Minervin.
   [Atsakyti]
    Re: Klaidingas bendra? po lūžio tipo Pilon
    Siuntėjas: Vlad kovo 20, 2011 17:08
    Pristatymas paimti iš privataus pristatymo nuo lūžių stulpas gydymą. Dėl lūžių stulpas, daugeliu atvejų labiausiai veikiami naikinimo priekinę šoninę ir šoninės dalies blauzdikaulio dėl į Kulnakaulio valgus ir lenkimo pėdos prie žalos metu montavimas. Todėl labiausiai distalinio varžtas, kuris yra įsikūręs priekinės plokštumos, mes, pagal strypo sukimosi, bando laikyti šeivikaulio su fiksavimo pabaigos varžtas įsikūręs tvirto kaulų ir atlieka savo funkciją. Nežinau, ar šį principą, tačiau, kaip du kaulai sujungti syndesmosis, tikriausiai, jame yra tiesos grūdo.

   [Atsakyti]Re: Klaidingas bendra? po lūžio tipo Pilon
   Maxim Agalakov kovo 20, 2011, 00:47ir jūs galite pamatyti nuotraukoje kojas?[Atsakyti]

    .

    Pagarbiai, A. L.

    .

    Po ašies korekcijos nuspręsti dėl galutinio nustatymo. Turbūt tikrai bus zashtiftovat. Radiografiškai bendra dar ne viskas prarasta, todėl tikrai antegrade kaip analogiškų Vlad pasiūlymų. Implantai trumpam distalinio fragmento dabar daug. Kai Prisegus gvazdikai turėtų būti orientuota į fasu ne centre ir šoninis pamatyti. Pavyzdys.

    Tačiau būtina padidinti įrenginį pašalinti visą šališkumo, ir net fragmentus, ką pozicija bus nustatyti, ir tai bus vinis fiksuota.

    Re: Klaidingas bendra? po lūžio tipo Pilon
    Siuntėjas: Antonas Lebedynets kovo 20, 2011 20:56
    Deja kojos nemanė, kad nufotografuoti, trečiadienį turėtų pamatyti – pabandyti nustatyti :). Išvaizdos – kojos kaip kojos jungtį su atitinkamu deformacijos ir odos randų
    [Atsakyti]
    Re: False sąnarį? po lūžio tipo Pilon
    Ismail Dibirov kovo 20, 2011, 20:54
    ir operacija atliekama daug anksčiau, audinių struktūros.
    [Atsakyti]

     Re: Klaidingas bendra? po lūžio tipas Pilon
     Siuntėjas: Antonas Lebedynets kovo 20, 2011 20:59
     Jei esate pirmoji operacija (ir iki šiol tik) jis yra pagamintas 26.05.2010 – tiksliai žinoti, pats veikė. Porozov kaulai buvo pažymėta pradžių (ir ne tik metaphyseal skyriuje BBK)
    [Atsakyti]
    Re: False sąnarį? po lūžio tipo Pilon
    Ismail Dibirov kovo 20, 2011, 20:58
    Be “72 arthrodesis -Exit.
    [Atsakyti]
    Re: False sąnarį? po lūžio tipo Pilon
    Alexander Chelnokov kovo 20, 2011, 21:44
    Man atrodo, kad poodinis osteotomios (arba be stora pseudoartrozės galima panaudoti ir uždara) ir palaipsniui korekcija, ypač jei randai minėta, tai yra geriausias pradžia. Sinchroninis korekcija šioje srityje, bet “72, net su randais – kažkaip nepriklauso sielos. Nors tai yra techniškai įmanoma ir intraoperacinis dėmesio išblaškytojo Pagalba – bet grubus, trauminis ir kupinas problemų su audiniais
    [Atsakyti]
     Re: Klaidingas bendra? po lūžio tipo Pilon
     Siuntėjas: Maksim Agalakov kovo 21, 2011 22:23
     Sutinku su – labiau nuspėjami ir mažiau rizikingas variantas
    [Atsakyti]

    Pagarbiai,
    Curly Igoris,
    p Sergijev Posad.

    Tai nėra pakartotinio sužalojimo, ir tipiškų klaidų gydymo rezultatas, neatsižvelgiant į iš stulpas lūžių traumos pobūdį. Kai lūžiai stulpas sutrumpinimas atsiranda dėl suspaudimo distalinis metaphyseal fragmentas. Todėl gydymas turi Keitimas anuliuoja struktūrinis kaulo transplantato neutralizavimo medialinę (Butress) plokštelę. Priešingu atveju, fiksuoto šeivikaulis, po pirmųjų žingsnių sukelti blauzdikaulio Varus.

    Diskiniai tipas Ilizarov aparatai vienodai neutralizavimo iš abiejų pusių gali turėti trumpą distalinio segmento iki gydymo pabaigos, bet vienašalis Išorės fiksatoriai negali suteikti tinkamą tinka. Todėl, išoriniai griebtuvai yra daugiausia naudoti kaip laikiną distragiruyuschaya jėga esant šviežių lūžių stulpas, ir fiksacijos yra būtina, siekiant pagerinti po to, kai minkštųjų audinių.

    Lagranmasade
    Re: Klaidingas bendra? po trūkioMA tipas Pilon
    Siuntėjas: Igoris Garbanotas kovo 22, 2011 1:22
    , prisegant gvazdikai turėtų būti orientuota į fasu ne centre, o šoninė,
    [Atsakyti]
    Re: False sąnarį? po lūžio tipo Pilon
    Djoldas Kuldjanov kovo 22, 2011, 01:31
    , pacientas vėl sužeisti koją, nes ten buvo iš naujo lūžis šeivikaulių ir kampinis deformacija viršutiniame varžtu