Kūno kultūra po kelio sąnario pakeitimo

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti Tema: “. Fizinis lavinimas Po kelio sąnario pakeitimo” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

gimnastika – Gydomieji pratimai

Visos implantai (dirbtinis kelio sąnario), priklausomai nuo fiksavimo tipo kauluose gali būti suskirstyti į tris kategorijas:
1. Implantai, turintys bectsementnuyu fiksavimo.
2. Implantai, kurie cementuojami.
3. Endoprosthesis atstovaujanti derinys su cementu ir cementless fiksavimo.

vėlyvojo atkūrimo laikotarpį problema per kelio endoprotezavimo apima:
– plėtros pakilimo ir nusileidimo laiptų
– – iš apatinių galūnių (abiejų)
raumenų stiprinimą atkurti teisingą stereotipas pėsčiomis

Kaip ilgai reikia naudoti ramentus metu kelio sąnario pakeitimo?
Paprastai, praėjus 6 savaitėms po operacijos, vaikščiojimas yra įmanoma su pilna apkrova veikė galūnių. Iki to laiko, apkrova pėdos, kai vaikščioti su ramentais turėtų būti laipsniškai didinama. Bet kuriuo atveju, pacientas turi pasitarti su gydytoju ir vykdykite visus savo rekomendacijas.

gyvenimas kelio protezas “
Kaip ilgai gali tarnauti kaip dirbtinis kelio sąnarys? Reikėtų pažymėti, kad net kruopščiai naudojimo protezus, jų sudedamosios dalys (ypač polimero sluoksniu), yra taikomi nusidėvėjimo.
Jei sąnarys yra pagal didesnį kamieno, ir jei pacientas yra antsvorio, dirbtinis sąnarys drabužiai procesas gali būti labai paspartėjo, o tai neišvengiamai veda prie nestabilumo ir protezo ir skausmo atnaujinti. Iš viso kelio sąnario pakeitimo ir 85-90% pacientų gali paprastai normaliai funkcionuoti 10-12 metų. Vėliau, tačiau implantai gali tapti laisvas, tai yra dėl to, kad gyvenvietėLaipsnis sunaikinimo kaulų cemento arba kaulų rezorbcijos, dėl kurių protezas yra fiksuota. Rezultatas gali būti būtina atlikti pakartotinį operaciją (vadinamasis reendoprotezirovanie).
Taigi, kelio sąnario protezavimo charakteristikos turėtų kuo geriau patenkinti amžiaus ir anatominės savybės pacientui, taip pat vaidina svarbų vaidmenį ištobulintą implantavimas chirurginiu technika, ir, žinoma, pacientas privalo laikytis visų gydytojo konsultacijos.

————————————- Profesionalus instruktorius mankštos terapijos ir gydymo plaukimo atlikti individualias pamokas Baku reabilitacijos po viso kelio sąnario pakeitimo. Tel: (055) 827-36-46;. (050) 451-74-17

pratimų rinkinys po kelio sąnario

dieną operacijos

lankyti gydytojas savo pacientą apie tai, kaip operacija nuėjo.

Po operacijos, kol kitą rytą pacientas yra perkeliamas į intensyviosios terapijos skyrių, kur jis vyks už nuolatinę stebėseną ir įvesti reikiamą vaistą.

Fizioterapija.

Kai pacientas atsibunda gulint būtina atlikti keletą pratimų, kurie mažina patinimą galūnių ir užkirsti kelią krešulių kraujagyslėse susidarymo.

    

 • judėjimui per čiurnos sąnarių.

    

 • kvėpavimo pratimai.
 •   

 • Jei norite atsisėsti lovoje, o ne praleidžiant kojas (jei gydytojas ICU).

Kad sumažinti valdomas kelio sąnario patinimas, sumažinti sąnarių skausmą, galite naudoti išaukštintas kojų padėties ir aušinimo veikė sąnario. Ledo pakuotė turi būti suvynioti sauskelnes ir kreipėsi į kelio 20-30 minučių du ar tris kartus per dieną.

Pirmą dieną po operacijos

Tada pacientas perkeliamas į palatą. Narkotikų gydymas užtruks keletą dienų, priklausomai nuo paciento būklės. paprastai operatoriaiingly bendri lieka po žingsnis 1 arba 2 drenažo vamzdį. Vidutiniškai jie liko 48 valandų, nors tiksli šalinimo laikas nustatomas pagal gydančio gydytojo ar chirurgo, kuris veikė. Plėtros judėjimas valdomas kelio sąnario su pacientu užsiima metodininkas kineziterapijos. Be to, pacientas turi nepriklausomai padaryti gimnastika dėl kelio sąnario kas valandą 10-15 minučių.

Šios pratimai atliekami paciento gulėti ant nugaros.

    
 • sąjūdis kulkšnies – yra priversti dirbti į blauzdos raumenis, kurie savo darbe prisideda prie normalaus judėjimo kraujyje per valdomas kojos. Užkirsti kelią sąstingis kraujo ir kraujo krešulių.
 •   

 • Pratimai nugaros šlaunies raumenų grupė.

    

 • Pratimai 4 galvos šlaunų raumenis,
 •   

 • Pratimai gluteus raumenis.
 •   

 • Jei norite atsisėsti lovoje be pagalbos, be nuleisti žemyn ir nuleisti neoperuotame koją.
 •   

 • kvėpavimo pratimai.

Nuo šios dienos pacientas gali gulėti ant šono (ant valdomas kojos pusėje), įjunkite savo skrandį per valdomas kojos.

Antroji diena po operacijos

Paprastai išvalyti drenažo vamzdį iš tą dieną sąnario. Pacientas jau savarankiškai atlieka keletą pratimų. Kelio skausmas palaipsniui atslūgsta. Visi pratimai yra papildoma taip:

    

 • per kelio ir klubo sąnarių Bend.

    

 • Nuo tos dienos pacientas gali susėsti su abiem kojas nuo lovos. Pagal valdomą kojų reikia paramos mažiau skausminga lenkimo iš valdomas kelio tiek pat, kiek skausmo leidžia.

Prieš pacientas sėdi, nesulenkė kojas nuo lovos, The valdomas kojos būtina apvynioti elastingą tvarstį nuo pėdos pirštų į šlaunies viršaus. Iš pirmųjų dienų sėdi nulenkę kojų turėtų būti ne daugiau nei 40-45 minučių per dieną, atsižvelgiant į galimą pažeidimą venos krJVI.

Trečioji diena po operacijos

Šią dieną, pacientas turėtų pradėti vaikščioti su ramentais. Įrengimo protezą principas leidžia jums iš karto įkelti kelio sąnarį. Tačiau kiekvienas pacientas turi savo ypatumus: įvairaus laipsnio sunkumo osteoporozės, įvairių mokymo kojų raumenis, kaulų persodinimo diegiant protezą naudojimui. Todėl gydytojas nustato procedūrą didinant apkrovą valdomas kojos.

Jei yra nepakankama ar neteisinga daryti gimnastiką, vaikščioti piktnaudžiavimo, iš kojų patinimas padidinti Išlaikyti gretutinės ligos gali patinimas kojas.

ketvirtą dieną po operacijos ir šie dienas

Šiuo metu daug Pakeistos bendro darbo priklauso nuo paciento.

Jei pacientas yra daryti gimnastiką kiekvieną dieną, kelio skausmas sutrikdo mažiau padidinti kojų raumenys, padidinti judesių amplitudė stiprybė valdomas bendra. Per šį laikotarpį, pacientas gali imtis bet kokį lovoje poziciją ir laisvai sėdi, anksčiau atliktas kelio sąnario pratimai būtinybę įvairinti.

    

 • kintamoji lenkimo iš valdomas, ir sveikų kojos kelio sąnario, gulėti ant jo pilvo su kojos tiesios

    

 • kintamoji lenkimo valdomas ir sveikos kojos kelio sąnario, o sėdi ant kėdės, ir poreikis tvarstis kojas su elastiniu tvarsčiu.

Terminas vaikščioti su ramentais nustato gydytojas. Verstis aprašytų pratimų, naudojant elastines tvarsčius pacientas turėtų būti iki 3 mėnesių po operacijos.

10-14 dienų po operacijos

Pacientas išmoksta vaikščioti laiptais (aukštyn ir žemyn)

Sveika kojos visada turėtų būti tiekėjų žingsnio. Cukranendrių arba ramentus dėl paramos yra tame pačiame rung su gerklės pėsčiomis.

ekstraktas namų

    
 • 16-17 dienų po operacijos, kai ėmėsi visų siūlės, yra uždegimas veikė sąnario, kai PACient nereikia gydymo ir atlieka gana gerai visą reikiamą judėjimą, ji yra išleidžiamos į ambulatorinio gydymo pagal chirurgo klinikoje prižiūrint. Išrašant, prižiūrintis gydytojas suteikia keletą rekomendacijų.
 •   

 • Namuose, pacientas tęsė studijas fizioterapija toliau tvarstis valdomą koją su elastiniu tvarsčiu 3 mėnesių po operacijos, arba naudoti specialias kojines ir, svarbiausia, griežtai laikytis gydančio gydytojo rekomendacijas.
 •   

 • Pacientas taip pat turi stebėti savo sveikatą paūmėja lėtinės ligos, ūmios infekcijos, hipotermija, nuovargis gali sukelti uždegimą veikė sąnario, jums taip pat reikia laikytis paprastų žingsnių susižaloti atsargumo.
 •   

 • Su kūno temperatūros padidėjimas, valdomas sąnarių patinimas, paraudimas per jį odą, padidinti skausmą pacientų sąnarių skubiai ateiti patikrinti savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas.

Daugiau informacijos: 8 (499) 255-14-33

priėmimas piliečių

Vyriausiasis gydytojas “- pirmadieniais nuo 15:00 iki 19:00 Iki paskyrimo sekretorius telefonu: 7 (499) 255-19-37

viršininko pavaduotojas gydytojas klinikinių ekspertų darbo- pirmadienį, trečiadienį nuo 15:00 iki 18:00, antradienį ir ketvirtadienį nuo 09:00 iki 12:00

Pratimų reabilitacijos sąrašą Po kelio sąnario pakeitimo

Ortopedijos reabilitacijos klinika Raythof parkas

Ši mokymo tipas yra specialiai sukurta 1-savaičių pooperaciniu laikotarpiu po kelio sąnario. Pratimai skirti pagerinti atkūrimo greitį.

turėtų būti atliekamas Pratimai per pirmąjį mėnesį po operacijos

Traukinys išvyksta kasdien ne mažiau kaip 3 kartus per dieną.

    
 • Kiekvienas pratimas turėtų būti kartojamas 10 kartus.
 •   

 • klinika specialistai rekomenduoja atlikti pratimusBuvau galbūt net dažniau, bet su keliais metodų naudojimą. Yra daug svarbiau nei greitis, nei didelis, tačiau vienkartinis pakrovimas.
 •   

 • Be to, ji yra labai svarbi nedaryti staigių judesių, kad mokymo metu. Pratimai turi būti daroma palaipsniui ir tolygiai į galimą skausmo priimtinomis sienų išlaikant matuojamas kvėpavimą.
 •   

 • Būtina stebėti ašies padėtį teisingumą – pėdų, čiurnos, kelio ir klubo sąnarius. Jie privalo sudaryti vieną liniją.

Mokymo kompleksas gulint:

Tai būtina imtis patogią padėtį, gulėti ant nugaros traukti kojas.

Mokymas kompleksas №1

pradinę padėtį: Jūs turite gulėti ant nugaros ir traukite abi kojas.

pratimas yra atliekamas kaip alternatyvaus judėjimo kojų pėdų. Jiems reikia traukti nuo savęs ir tada siųsti į save.

Mokymas kompleksas №2

pradinę padėtį: Jūs turite gulėti ant nugaros ir sulenkite sveiką koją kelio, o valdomas kojos traukti. Šiam pratimui, tai geriausia įdėti žemiau kelio pagalvėlė ertmę arba valcavimo ritininiai rankšluostį kojos gavo šiek tiek sulenktos poziciją.

pratimas yra atliekamas kaip į operuotąja kojos taip, kad kelio buvo tiesaus kulno kėlimo. Šioje padėtyje, jums reikia laikykite 10 sekundžių ir lėtai grąžinkite koją į pradinę padėtį.

Mokymas kompleksas №3

Pradinė padėtis: Turėtumėte Atsigulkite ant nugaros ir traukite sveiką koją, eksploatuojamų galūnės, kai būtina šiek tiek sulenkti kelius ir padėkite kulno.

pratimas yra atliekamas kaip aktyvus traukdami kulno sėdmenų kiek įmanoma, bet be kėlimo ją nuo grindų, kelio, kai ji turėtų būti aiškiai pažvelgti į streso kelio būklę, po to lėtai grįžkite į pradinę padėtį.

Mokymas kompleksas №4

pradinę padėtį: Jūs turite gulėti ant nugaros ir lenkimo ant kelio su abiejų kojų, pėdų tuo pačiu metuJie turėtų būti padėtas ant grindų.

pratimas yra atliekamas kaip pakaitinis kėlimo kojas tokioje padėtyje, kai kulnas lieka vietoje.

Mokymo kompleksas posėdis:

Tai būtina imtis sėdint ant lovos ar kėdės krašto.

Mokymas kompleksas №1

Pradinė padėtis: Jūs turite atsižvelgti sėdint.

pratimas yra atliekamas kaip alternatyvaus judėjimo valdomas kojos iš savęs ir sau, pėdos turi būti ant grindų ir kelio turi būti išdėstyti į priekį.

Mokymas kompleksas №2

Pradinė padėtis: Jūs turite atsižvelgti sėdint.

pratimas yra atliekamas, kai keliai skleisti, išskyrus tiek, kiek įmanoma, ir viršutinė kūno dalis turėtų būti tiesi, o įdėti kumščiais tarp savo kelio ir bandyti sujungti kojas, o tensing raumenis. Būtina sekti kelio, kuris turėtų atrodyti taip, būtent ten, kur jie turėtų būti atidėtas 10 sekundžių poziciją, o po to lėtai grįžkite į pradinę padėtį

Mokymas kompleksas №3

Pradinė padėtis: Jūs turite atsižvelgti sėdint.

pratimas yra atliekamas, kai keliai skleisti, išskyrus tiek, kiek įmanoma, ir viršutinė kūno dalis vyksta sklandžiai, su rankomis jūs turėtumėte pabandyti sujungti kojas ir išlaikyti įtampą kojose, o ne leisti jiems prisijungti. Vėlavimas tokia situacija turėtų būti ne mažesnis nei 10 sekundžių, o tada lėtai grįžkite į pradinę padėtį

Mokymas kompleksas №4

Pradinė padėtis: Jūs turite atsižvelgti sėdint.

Pratimai atliekami statmenos padėties pėdos, todėl būtina kelti operuotąja kulnu ir palikti kojinės ant grindų. Tada jums reikia pakelti pirštą ir kairįjį kulną ant grindų.

Mokymas kompleksas №5

Pradinė padėtis: Jūs turite atsižvelgti sėdint.

pratimas yra atliekamas kaip valdomas kojos didinimo, kai koja neturėtų liesti grindis. Būtina turėti šioje padėtyje kelias sekundes,ir tada grįžti į pradinę padėtį.

Gimnastika po kelio sąnario

Gydytojai rekomenduoja daro po kelio sąnario pratimus dėl pažeisto ploto plėtrai ir išlaikyti raumenų rėmo. Atkuriamasis fizioterapija veikia užstato susigrąžinimo ir ne mažiau svarbu nei operacijos. Prieš pradedant bet kokį pratimą būtina įsiklausyti į medicinos patarimų, kad būtų išvengta komplikacijų.

Gydomieji pratimai: kelio sąnario protezavimo

Ar galiu naudotis?

kompleksinės reabilitacijos pratimai po operacijos turėtų pasirinkti kvalifikuotą gydytoją, remiantis atskirų savybių organizmo ir paciento būklę Po kelio sąnario pakeitimo.

Nepaisant to, kad pacientas turės pasiduoti didelėms apkrovoms, Ekstremalios sporto šakos, taip pat lengvųjų ir sunkiųjų atletika, jis privalo atlikti sudėtingą mankštos terapija yra rekomenduojama sveikimo laikotarpiu. Ypač svarbu yra saikingai naudotis pagal profesinio orientavimo per pirmąsias 6 savaites po operacijos. Lentelėje parodytos reabilitacijos nuniokoto ploto ir orientacijos su LFK kelio endoprotezavimo laikotarpius:

Step
gyvenimas po chirurgijamokymo dėmesyspirmas profilaktinis1 savaitęSusidoroti į endoprosthesisišlaikyti raumenų tonusą ir sąnariųsuderinimas kraujo mikrocirkuliacijątonavimas

2 savaitesraumenų rėmo plėtros

pėdų pritaikymasVėlyvas profilaktinis

nuo 15 dienų iki 3 mėnesiųgrąžinimas funkcinių gebėjimųPrisitaikymas3-6 mėnesiųbendras grąžinimas mobilumoUžbaigti prisitaikymas prie protezoprofilaktikai cal6 ar daugiau mėnesiųišlaikyti sveikatos kelioraumenų rėmo plėtros

Į mokymo nauda po protezavimo

Pratimai terapija ne kelio sąnario pakeitimo, skirta pasiekti tokių teigiamą poveikį:

    

 • visų funkcijų kelio grąžinimo, kuris vyks sklandžiai,
 •   

 • ištvermės vystymasis ties ilgus pasivaikščiojimus sąskaita,
 •   

 • įvaldyti savitarnos įgūdžius protezo akivaizdoje,
 •   

 • restauravimas pagrindines fizines įgūdžių,
 •   

 • in spektrą judesio padidėjimas,
 •   

 • sąnario stiprinimas.

Pagrindinės rekomendacijos gydytojų

Jei visiškai atkurti galūnių mobilumą, kuris neveikia po klubo sąnario pakeitimo, turite laikytis šių taisyklių:

    

 • Pirmasis etapas atkūrimo atliekamas specializuotose institucijose prižiūrint medikams, o dar rinkinys pratimai – namų.
 •   

 • Bet koks kineziterapijos pokytis turėtų būti pranešdama kietėjimoiš gydytojo.
 •   

 • vėlesniu laikotarpiu reabilitacijos rekomenduojama treniruoklio ar aparatai Artromot K1.
 •   

 • trukmės ir intensyvumo treniruočių palaipsniui didėja.
 •   

 • Į ankstyvosiose stadijose pratimai atliekami po to, kai skausmo vaistus. Ateityje už skausmas, naudojimo įtvarai ir tvarsčiais reljefo.
 •   

 • Norėdami padidinti pratimų veiksmingumą kelio, turėtų būti derinama su pratybų masažai ir taikant kompresai. Tačiau svarbu prisiminti, kad šios priemonės yra draudžiami ankstyvosiose stadijose. Masažas gali būti atliekamas pagal save.
 •   

 • Mokymai vyksta tol, kol šviesos skausmą.

Ką pratimai rodomi Po kelio sąnario pakeitimo?

Pirmieji dienų reabilitacijos

Rodoma šiuos pratimus sukurti kelio ir išvengti viso pablogėjimo funkcinių gebėjimų:

    

 • pėdos sukimosi ratu (pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę).
 •   

 • lenkimo ir tiesinimo pirštų pažeistą koją.
 •   

 • šlaitų kojos į šoną, ir pirmyn ir atgal.

požiūrių skaičius svyruoja gydytoją, priklausomai nuo paciento būklės. Kai poreikį pablogėjimas nedelsiant informuoti ortopedas. Tačiau mažiausias apkrova reikia iš naujo išmokti tinkamai vaikščioti ir išvengti kraujagyslių užsikimšimo ir slėgio šuolių, kurie turi įtakos bendrą sveikatą neigiamai.

Pratimai pradžioje savaites

Reabilitacijos po kelio sąnario pakeitimo 1-2 savaičių atsigavimo turėtų apimti tokias apkrovas, atliekama gulint:

    
 • tempia raumenis kojų yra būtina stumti kelio į čiužinio. 5 parodytas fiksavimo su. Užduotis yra vykdoma abiejų kojų.
 •   

 • atlikti iš sėdmenų įtampą, fiksacijos 5 sekundes. Nustatymas yra atliekamas vieną kiekvieną sėdmenų, ir tada tuo pačiu metu iš dviejų.
 •   

 • nėrabūtinybė sulenkti koją ir patraukite sau. Šiuo atveju, pėdos neturi atitrūkti nuo čiužinio. Taškų metodų – 10 kartų.
 •   

 • Pažeistos, ištiesinti galūnių lėtai pakyla, o tada – į šoną.

Apkrovos dėl kelio į 3-4 savaitę

pratimai atliekami stovint. Plėtra kelio sąnario pakeitimo atliekamas namuose su šiais krovinį įtraukti:

    

 • Pagamintas traukdami sužeistą galūnę prie kūno su kelio lenkimo.
 •   

 • sklandžiai kojos yra pakeliama ir pašalinti į šoną. Turėtų būti stiprus skausmas.
 •   

 • išlyginta galūnių pašalinti pirmyn ir atgal. Rodo fiksavimo 5-10.

ir rekomendavo dažnai vaikščioti po kelio sąnario, bet tempas turėtų būti nedidelis. Apkrovos turėtų laipsniškai didinti, nesukeliant daug diskomforto. Kai stiprus skausmas rodomas atsižvelgiant Skausmo vaistus, bet tik pasitarus su gydytoju.

Po 3 mėnesių

Kelio pakeitimas – sudėtinga operacija, išieškojimo laikotarpis, kuris apima vykdant fizinę terapiją po 3 mėnesių. po operacijos. Gydytojai taip pat rekomenduojame treniruokliai, plaukimas, naudokite vandens aerobikos kamuolys nuolat imtis laiptais aukštyn ir žemyn, taip pat atlikti tokias užduotis:

    

 • Būtina sėdėti ant kėdės, pakelkite sužeistą galūnę ir padaryti apvalų sukimąsi kulkšnies.
 •   

 • Pakaitomis įtemptus raumenis, šlaunis ir sėdmenis.
 •   

 • Būtina remtis Vartai rankas ir pakelti apatinių galūnių ne 45 ° C temperatūroje Būsto vyksta sklandžiai. Rodo fiksacija ant 5.
 •   

 • Lenkimo galūnių tuo kelio, padarytas jis pakyla į kūną.

Kad būtų visiškai atkurtas mobilumą, turi būti parašyta, kad į sporto salę ir naudoti treniruoklį su apatinių galūnių. Svarbu laikytis vidutinioai apkrova kelio.

Kokie yra komplikacijos?

Endoprosthesis daugeliu atvejų vyksta be šalutinio poveikio, tačiau gali atsirasti tokios sąlygos retai:

    

 • uždegiminė procesas,
 •   

 • kraujo krešulių atsiradimas,
 •   

 • randų žymes kelio,
 •   

 • žalos kraujagysles ir nervus.

Jei turi panašią neigiami simptomai turėtų nedelsiant informuoti gydantį gydytoją. Fizinis aktyvumas komplikacijų draudžiama. Ir kai sustiprintas mokymas pacientas gali gauti patempimas ar lūžis. Komplikacijos po protezavimo, taip pat gali atsirasti dėl netinkamo naudojimosi, todėl per pirmąsias kelias savaites po operacijos, tai pageidautina, kad juos atlikti prižiūrint instruktoriui gaires.

Lagranmasade