Kur atlikti klubo klubo operaciją Kazanėje

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “Kur klubo sąnario operacija Kazanėje.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

ortopedijos skyrius №2

Ortopedijos skyrius №2

ortopedijos skyriaus №2 atliekamas gydymo traumų ir ligų didžiųjų sąnarių pėdos su šiuolaikinių aukštųjų technologijų, INNO-niuose chirurginių ir konservatyvių metodus, įskaitant artroskopijos ir endoprotezavimo iš stambiųjų sąnarių naudojimui.

Išsišakojantys yra 25 lovų, esančių 1-2, ir 3-ir 4-lovų kameros įrengtos su atskirais vonios, dušo turi kontoras (Superior kamerą). Departamentas dirba aukštos kvalifikacijos medicinos darbuotojai, du iš penkių gydytojų turi aukščiausią kvalifikacinę kategoriją.

Departamentas remiantis traumatologijos ir ortopedijos skyrius Kirgizijos valstybinės medicinos akademijos ir traumatologijos ir ortopedijos chirurgijos ekstremalių būsenų KSMU departamentas. Dėl šių dviejų padalinių pagrindu mokymo medicinos studentus universitete (vadovas. Iš kėdė, Ph.D., profesorius Akhtyamov IF) ir Witzlaus medicininį išsilavinimą, gydytojų medicinos akademijos studentams (vadybininkas. Branch, MD, kudryavtsev PG yra ciklo artroskopinės operacijos kuratorius).

Kasmet atliekama apie tūkstantį operacijų ortopedijos ir traumų profilio, įskaitant 300 klubo ir kelio sąnarių ir 600 artroskopijos didelių sąnarių (kelio, peties, čiurnos, alkūnės, klubo), iš kurių daugelis yra unikalus, su savo vaizdai patentuota, retenu. Norėdami nustatyti plėtros strategijos departamentas ir taktikų gydymo konkrečių pacientų seminarų paiešką vyksta reguliariai konferencijas, Concilia su sudėtingų bylų analizė.

Dažniausiaipacientai buvo gydomi šių ligų:

klubo sąnariai:

osteoartrito etiologijų

aseptinis nekrozė šlaunikaulio galvos

potrauminio klubo kamienas, taip pat ir po chirurginės intervencijos anksčiau perduota

kelio sąnario:

osteoartrito etiologijų;

gydymas pakitimų priekinio kryžminio raiščio (šviežios ir senus Nevienalytiškumų kriokimas-Zeon artroskopinę operacijos po nesėkmingų ankstesnių operacijų, susijusių traumų)

potrauminio ir degeneracinės-distrofinis kelio sąnario deformacija, įskaitant po chirurginių intervencijų anksčiau pervestų

iš menisko pakitimams gydyti

gydymas

gydymas traumų užpakalinės kryžminis raištis

gydymas ūmus ir lėtinis traumų girnelės-šlaunikaulio komponento, įskaitant girnelės dislokacijos ir girnelės lateroposition

lėtinio ir periodinio sinovito gydymas, mikrokristalinė artritas (podagra)

peties sąnario:

periodinį išnirimas peties, priekinių ir galinių bendra nestabilumo

Žala iš pakartotinai įkraunamo rankogalių, žala SLAP

deformacijos osteoartrito, neigiamos įtakos įvairių lokalizacijos, tunelio suspaudimo suprascapular nervo

Klijų Kapsulės ( “sušaldytos peties»)

Kulkšnies:

priekinio ir užpakalinio kritimas

deformacijos osteoartrozės kulkšnies sąnario su skausmo ir sumažėjo judesio spektrą į sąnario. Potrauminio kulkšnies padermės

Traumos ir poveikis raumens ir sausgyslės kojų ir pėdų (Achilo sausgyslės, užpakalinės blauzdikaulio sausgyslės), ūminis ir lėtinis nestabilumas kulkšnies-pėdos pakeitimo

stotelė:

Statinis Gyndeformacijos kojų. Valgus deformacija vienu pirštu stotelė (Hallux valgus). Hallux varus (Varus deformacija nykščio) – tai traumos, įgimtų anomalijų ir agresyvių chirurginių procedūrų pasekmė;

deformacijos artrozė metatarsophalangeal sujungimus kojų, hammertoes deformacijos pirštai. Standus pirmasis pirštas (Hallux rigidus, hallux limitus) – stiprus skausmas ir sumažėjęs judesių amplitudė pirmą metatarsophalangeal bendrą kojų

metatarsalgia – Skausmas priekinių kulniukų (skausmingas “jausmus” ant padų paviršių pėdos). Morton savo neuroma (intertarsal neuroma). osteohondropatija pėdos galvutės (Keller II liga)

HAGLUND liga (osteohondropatija calcaneal gumburų)

padų fascitas (kulno paskatinti)

Gause Respublikinė klinikinė ligoninė “SAM
420.064, Tatarstanas, Kazan, Orenburgo trakto 138
7 (843) 231-21-09; 7 (843) 231-20-90
siųsti: [siųsti apsaugotas]

licencijos numeris Lo-16-01-006435 nuo gruodžio 12, 2017, Sveikatos Tatarstano Respublikos ministerijos išduota medicininė
veiklą.

Licencijos numeris FS-16-01-001454 nuo vasario 27, 2018, vietos valdžios institucija Roszdravnadzor Tatarstano Respublika. Išleistos

licencijos numeris Lo-16-01-007109 rugpjūčio 29, 2019, Sveikatos Tatarstano Respublikos ministerijos išduotas.

Užpildykite formą žemiau, norėdami rekordą mokamų paslaugų. Laukai su * yra reikalingas.

1. Konsultacinė klinika Gause “RCH SAM” perduoti pacientų iš Tatarstanas regionuose teritoriniai poliklinikos.

2. Pasirinkimas pacientų konsultavimo klinikoje Gause “RCH SAM” vykdo rajono gydytoją, bendrosios praktikos ir gydytojas specialistas tik sutikus klinikojegalvos bendruomenėje.

3. Padaryti sritis konsultacijų klinikoje Gause “RCHMH RT “padarė ” po standartiniųtyrimų, reikalingų nustatyti ar numanomų diagnozuoti ligos.

4. Kryptis konsultacijai klinikoje Gause “RCH SAM” suteiktas pacientui medicininė komisija, medicinos įstaiga bendruomenėje C medicinos komisijamedicininius įrašus ir konsultacijų su visa išsamia pildymo diagramoje poreikį. Įdaryti sritys sudaro № 028 / Y Resp. T-98, įsakymu 21.04.1998g MH RT patvirtintą įgaliojimą. № 256 “Dėl patvirtinimo” Patarėjų klinikoje RCH »

kryptimi

5. Pasirengimo paciento įrašas su E-bilieto įrašoišdavimo registratūroje specialistams konsultavimo klinikoje pagamintas E-bilietas įrašas “(Medicinos informacinė sistema) su papildomu įdaru ir tikrinimo šiose srityse: F.I Apie Mažiau. (Visas), gimimo data, lytis, socialinis statusas, politika (serija, numeris, išdavusi institucija, išdavimo data), pasas (serija, numeris, išdavusi institucija, išdavimo data), snils, kontaktinį telefono numerį, adresą, darbovietė, pareigos .

6. Susisiekus konsultavimo klinikos pacientas turėtų turėti šiuos dokumentus:

– originalus tapatybės dokumentą (pasą)

– originalus sveikatos draudimo politika privalomojo sveikatos draudimo (atkreipkite dėmesį į galiojimo datą)

– originalūs snils (pensijų draudimo liudijimas)

– originalus kryptis medicinos organizacijos, nurodant diagnozę ir konsultacijų tikslas, pasirašo rajono gydytojas ar specialistas klinikoje bendruomenėje, ir klinikoje (medikų komisijos pirmininkas) vadovas, sertifikuotas apskritojo antspaudu įstaigos;

– originalus bilietas elektroninio įrašo į RCU (pastaba kortelės nėra kryptis);

– originalus Detali ataskaita paciento kortelę su rezultatais predvaritelnogTyrimo;

– kopijos iš tyrimų minučių (pagal standartus ir klinikinių gairių)

7. Jei trūksta kryptimis, pacientai, kurių buvo imtasi su mokestįir įpareigojo papildomų diagnostinius tyrimus būtina iš konsultuojantis su specialistu arba gauti medicinos specialistas atidėtas iki kryptimi ir perduoti elektroniniu įrašą teritorinių poliklinikų .

8. Pasak konsultacijų rezultatus bus suteikta rekomendacijas. Patariamoji nuomonė “mokestisįteikė pacientams.

9. Kai nagrinėti iš naujo reikia (per mėnesį) su tyrimų rezultatais, medicinos specialistai nurodo datą naujo konsultacijos.

10. mokestispacientui atliekami teritorinės sveikatos organizacijos pagal ekspertų Gause “RCH SAM rekomendacijas».

Jei turite klausimų, pastabų ar pasiūlymų dėl Gause “rch MOH” kaip visuma arba atskirų darbuotojų – užpildykite žemiau esančią formą. Visi jūsų klausimai, pasiūlymai ir skundai bus svarstomi iš anksto yra privalomas. Laukai pažymėti * yra privalomi.

Jei turite kokių nors klausimų, pastabų ar pasiūlymų dėl Gause “rch SAM” kaip visuma arba atskirų darbuotojų – užpildykite žemiau esančią formą. Visi jūsų klausimai, pasiūlymai ir skundai bus svarstomi iš anksto yra privalomas. Laukai su * yra reikalingas.

traumatologijos ir ortopedijos

Konsultacijos + stuburo diagnostika ir sąnarių – 600 rublių.

Įrašų telefonu. (843) 570-55-25ir mūsų grupė Vkontakte.

Reabilitacijos potraumų, lūžių, operacijų, sąnarių ir stuburo – vienas iš pagrindinių ir svarbiausių tikslųai darbas ortopedine trauma. Nuo reabilitacijos kokybę tai labai priklauso nuo to, kaip greitai atgauti mobilumą, normalią sąnario, o žmogus gali grįžti prie senosios, aktyvus gyvenimo be skausmo ir apribojimų.

Kineziterapija centras siūlo veiksmingą ir saugų būdą Recovery traumų – stuburo traumų, lūžių (rankų, kojų, dubens, kompresinis lūžis stuburo), , sporto traumų, operacijų dėl stuburo (A išvaržos pašalinimas) ir sąnarių (klubo, kelio ar peties sąnarys).

Mūsų centro reabilitacijos programą po traumos parenkami individualiai, po išsamios konsultacijos su traumatologo, atsižvelgiant į sužalojimo specifikos komplikacijų buvimą ir organizmo apskritai būklė.

pasveikti reabilitacijos programa yra siūloma specialių treniruokliai, kuri yra pagrįsta dėl skeleto raumenų įtraukimas į dekompresijos režimu (brėžinys).

Per dozavimo naudojimosi iš pradžių apimti raumenų, kuri yra gretima nukentėjusio srityje, o vėliau – raumenų tiesiogiai sugadinti zoną. Kai raumenų “siurblys” natūraliai atkuria mikrocirkuliaciją. Kaip pasekmė, sustojo išpučiant audinių ir audinių metabolizmą atsigavo. Kaip rezultatas, restauravimo funkcija, sąnarių judrumą, gerinti būklę fizinė būklė ir pagerinti žmonių gyvenimo kokybę.

reabilitacijos po lūžių ir traumų pagal kineziterapijos yra įmanoma, net atsižvelgiant į imobilizuojančiomis tvarstis buvimą. Centro specialistai gali teikti ekspertų pagalbą tais atvejais, kai pacientai negali judėti be pagalbos. Reabilitacijos metodas kiineziterapii padeda greitai pradeda vaikščioti be ramentų.

turėtų pasikonsultuoti su specialistu.

Daugiau informacijos apie gydymo ir reabilitacijos centre Kazanės kineziterapii galite gauti telefonu: (843) 570-55-25. Skambinkite mums! Mūsų specialistai mielai atsakys į visus jūsų klausimus.

Užduoti klausimus, palikti komentarus, jums Vkontakte mūsų grupės.

Net daugiau naudingų straipsnių “Yandex Zen”:

Sekite mus “Instagram”:

Nepraleiskite pramogauk! Prenumeruokite mūsų naujienas:

HELP:

Ortopedinė ir traumatologijos- medicinos šaka, kurie tyrimai diagnozės, gydymui ir profilaktikai ligų, raumenų ir skeleto sistemos.

traumatologai ortopedijosatliekama gydymo kaulų ligų, sąnarių, raiščių, sausgyslių, minkštųjų audinių ir organų, kurie gali kilti dėl trauminio poveikio (traumatologija), ir dėl įvairių ligų rezultatas (ortopedija).

Reabilitacijos programa kineziterapijos centre:

Reabilitacijos po traumų raiščio, kryžminio raiščio, sausgyslės, menisko kelio.

reabilitacijos po artroskopinės operacijos, operacijos kelio (plastiko PKC menisko rezekcija ir kt.)

galūnių, klubo ir kelio sąnarių reabilitacijos.

reabilitacijos po stuburo traumos, kompresinis lūžis.

Atstatymas iš skaldytų kaulų rankų ir kojų, taip pat ofsetinės: spinduliu, riešo sąnario, peties sąnario, čiurnos, klubo lūžio. Minkštas neskausmingą galūnių vystymasis.

reabilitacijos po šlaunikaulio lūžio senyviems žmonėms.

turėtų pasikonsultuoti su specialistu
Rašymas tel. 8 (843) 570-55-25
centro adresas: Kazanė, ul. Saidashev, 11
(Juridinis adresas :. Fatkullina, D 2.)
E-paštas: [email protected]

Kazanė centras kineziterapijos.
gydymas stuburo ir sąnarių / 2008 – 2019.

UAB “Sveikatos centras Cineziterapii »,
TIN 1659080578, OGRN 1081690017177.
Ure. Adresas: 420.021, Kazanė, ul. Fatkullina, 2

klubo sąnario pakeitimo operacijos

Iš klubo sąnario pakeitimo operacija – tai chirurginė procedūra, kurios chirurgas ortopedas pakeičia pažeistą gamtos sandūra yra dirbtinis implantas. Iš veikimu ir jo trukmę sudėtingumas priklauso nuo daugelio veiksnių – nuo šios ligos priežastis ir sąnarių sunaikinimo laipsnio paciento amžių ir bendrą būklę susijusių ligų. Paprastai ši operacija trunka nuo 1 iki 2,5 val.

Kai klubo endoprotezavimas dr Kazanė naudoja specialų novatorišką technologiją chirurginis metodas, kurioje Apart raumenys ir raiščiai, o ne sumažinti. Šis organas-metodas leidžia žymiai palengvinti reabilitacijos periodą ir grąžinti pacientui į normalų gyvenimą per trumpiausią laiką (4-6 savaites). Net jei operacijos metu neįmanoma išvengti raumenų skrodimo, dr Kazanė naudoja sulaikantys metodus taip, kad, kai jūs įdiegti implantą tiksliai pritvirtinti perskelti raumenis į savo vietą.

Po tokios operacijos su minimaliai invazinių būdai raiščių ir raumenų naudojimo susigrąžinti greitai, neprarandant savo funkcijas.

Visi chirurgines operacijas, įskaitant pakeitimo klubo sąnario, Izraelio ligoninėse atliekamų steriliomis sąlygomis, griežtai laikantis prevencijos infekcinių ligų metu ir po operacijos. Tokios priemonės praktiškai pašalinti pooperacinių komplikacijų atsiradimą. Be to, Dr Kazanėje naudojami operacijos metu unikalūs metodai, gali sumažinti kraujo netekimą 100 ml!

Įsiminti svarbiausia! Operacinės vienetų, kurie yra įrengtos modernios įrangos ir aukštos kvalifikacijos podiatrist – tai svarbiausi veiksniai, darantys įtaką operacijos sėkmę, todėl yra kelias į normalų gyvenimą judesio

!

Racha mūsų klinika užsiima gydymo ortopedinės patologijos moderniausia medicinos įranga. Aukštos kvalifikacijos specialistai teikia veiksmingą pagalbą pacientams, kurie kenčia nuo įgimtų ar įgytų ligų judėjimo aparatą. Ji yra įgimta generalizuotos deformacijos kaulų ir raumenų sistemos, displazijos ir naviko-kaip kaulų ligų, galūnių deformacijos po traumų ir operacijų, patologijos apatinių galūnių ir daugelio kitų ligų gydymą. Absoliučiai visos operacijos yra vykdomos griežtai laikantis šiuolaikinės ortopedinės reikalavimus. Gydymas atliekamas visas visuose sąnariuose, galūnių ir dubens naudojant novatoriškiausias medicinos technologijų segmentuose.

General Hospital veda prie sudėtingų diagnostinių procedūrų, jei reikia, gauti patarimų susijusių profesijų specialistai, kurie leidžia per trumpiausią įmanomą laiką, labiausiai patikimą diagnozę ir sukurti efektyviausią gydymo strategiją. Mes aktyviai bendradarbiauja su kitų specialybių gydytojų, kurie nuolat ar laikinai reikia mūsų pacientams.

ortopedijos skyriaus №2 atliekamas gydymo traumų ir ligų didžiųjų sąnarių pėdos su modernia aukštųjų technologijų, inovatyvių chirurginių ir konservatyvių gydymo tikslais.

Kiekvienais metais, departamentas atliko daugiau nei tūkstantis sandorių, įskaitant 300 klubo ir kelio sąnarių ir daugiau nei 600 artroskopinės operacijos ant stambiųjų sąnarių (kelio, peties, čiurnos, alkūnės, klubo), iš kurių daugelis yra unikalus, naudojant savo patentuotus išradimus. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su pirmaujančių JAV ir Vokietijos gamintojų: “J & J DePuyMitek Smith & Nephey, Arthrex, ConMedLinvatec.

chirurgų patirtis daugiau nei 20 metų patirtį artroskopijos irendoprotezavimas sąnarių, todėl geriausių užsienio klinikose, aukštųjų technologijų kokybės įrenginiai importuojami implantai visų rūšių ir formų leidžia suteikti tinkamą priežiūrą pacientams. Norėdami nustatyti plėtros strategijos departamentas ir taktikų gydymo konkrečių pacientų pasirinkimą vyksta reguliariai seminarus ir konferencijas.

Pacientams suteikiama patogi kamera, skirta 1, 2, 3 ir 4 lovos. Kiekviena kamera yra įrengta su atskiru WC ir dušo kabina, kuri leidžia pacientams vesti pro gydymo laikotarpiu jauki aplinka. Kiekvienas globotinis turi asmeninį žadintuvą Skambučių mygtukai darbuotojai.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Departamentas remiantis traumatologijos ir ortopedijos skyrius Medi-Čing akademijos ir traumatologijos ir ortopedijos chirurgijos Papildomas mal teigiama KSMU departamentas (Head. Kėdė, Ph.D., profesorius Akhtyamov IF) Dėl dviejų departamentų pagrindu yra mokomi medicinos studentai Univer-tines) ir pagerinti medicinos mokslas, gydytojai medicinos akademijos studentams (vadybininkas. filialas, MD Kudryavtsev PG yra OCU-pretendentų ciklo artroskopinės operacijos kuratorius). Tai sukelia darbo kokybę, mokslinį požiūrį į pacientų gydymą.

slopinti:

    

 • Osteoartritas įvairūs etapai ir etiologija,
 •   

 • gydymas traumų iš priekinio kryžminio raiščio (švieži ir seni lūžiai, patikslinimas artroskopinės operacijos, po nepavykusių ankstesnių chirurginių intervencijų, sochetannye nukentėti Denia)
 •   

 • gydymas užpakalinėse kryžminis raištis traumų, užtikrinimo priemonės raiščių
 •   

 • potrauminio ir degeneracinės-distrofinis kelio sąnario deformacija, įskaitant po chirurginės intervencijos anksčiau perduota
    
 • menisko pažeidimas, kremzlės pažeidimų, prieinamumo vidaus kūno gydymas,
 •   

 • cistos Becker Hoff liga osteochondropathy
 •   

 • intraartikuliniam lūžiai Šlaunikaulio ir blauzdikaulio
 •   

 • gydymas ūmus ir lėtinis traumų girnelės-šlaunikaulio komponento, įskaitant girnelės ir girnelės lateroposition dislokacijos.
 •   

 • sinovinių raukšlės patologija, mediopatellyarny lentyna-sindromas
 •   

 • Artrofibroz, bendri kontraktūros, infrapatellar kontraktūros sindromas gipomobilnost girnelė
 •   

 • vidusąnarinių lūžiai šlaunikaulio ir blauzdikaulio
 •   

 • po viso kelio sąnario pakeitimo komplikacijų,
 •   

 • sinovijoje patologija. Gydymas chroniško ir atkryčių-viruyuschih sinovito, mikrokristalinės artrito (podagra), chondro-matoza

peties sąnario:

    

 • periodinį išnirimas peties, priekinių ir galinių bendra nestabilumo
 •   

 • Žala rotator rankogalių
 •   

 • pažeidimų SLAP, intraartikuliniam patologija ilgo galvos Biceps peties sausgyslių
 •   

 • deformacijos osteoartrito, kritimas įvairių lokalizacijos
 •   

 • suspaudimas peties sąnario į neuro-kraujagyslių pakitimams gydyti
 • srityje
    

 • Klijai Kapsulės ( “užšaldyta pečių”),
 •   

 • vidusąnarinių lūžiai ir kaulų defektai žastikaulio galvos
 •   

 • patologija subacromial erdvė, bursito, iš peties sąnario srityje
 •   

 • artrozė acromioclavicular sąnariai,
 •   

 • calcific tendinitas,

Kulkšnies:

    

 • priekinės ir užpakalinės kritimas
 •   

 • deformacijos osteoartrozės kulkšnies sąnario su skausmo ir sumažėjo judesio spektrą į sąnario. Kremzlės patologija. Ilgas nebuvo sustabdyta sinovitas,
 •   

 • Traumos ir pasekmes traumų raumenų ir sausgyslių blauzdos ir pėdos (Achilo sausgyslės, užpakalinės blauzdikaulio sausgyslės). Patologija sausgyslės šeivikaulio raumenis,
 •   

 • Ūmus ir lėtinį maišelius ir raiščių aparatais, nestabilumoKulkšnies

stotelė:

    

 • Statinis deformacija pėdų. Valgus deformacija vienu pirštu stotelė (Hallux valgus). Hallux varus (Varus deformacija nykščio) – tai traumos, įgimtų anomalijų ir agresyvių chirurginių procedūrų pasekmė;
 •   

 • deformacijos artrozė metatarsophalangeal sujungimus kojų, hammertoes deformacijos pirštai. Standus pirmasis pirštas (Hallux įlaidai>

klubo sąnario:

    

 • Osteoartritas įvairių etiologies,
 •   

 • Skausmas po klubo sąnario endoprotezavimo,
 •   

 • šlaunikaulio-atsetobulyarny kritimas
 •   

 • tenopathy iliopsoas sausgyslių;
 •   

 • kremzlės ir labrum
 • patologija
    

 • indikacijos artroskopinės operacijos dėl alkūnės sąnario:
 •   

 • Potrauminio kontraktūra iš alkūnės,
 •   

 • osteophytes ir patologija olecranon
 •   

 • skausmo alkūnės sunkumas, su ūmaus motorinės funkcijos,
 •   

 • vidusąnarinių palaidų įstaigos ir kremzlės patologija

ortopedijos skyrius №1

Ortopedijos skyrius №1

ortopedinės skyrius 1

Gause Respublikinė klinikinė ligoninė “SAM
420.064, Tatarstanas, Kazan, Orenburgo trakto 138
7 (843) 231-21-09; 7 (843) 231-20-90
siųsti: [siųsti apsaugotas]

licencijos numeris Lo-16-01-006435 nuo gruodžio 12, 2017, Sveikatos Tatarstano Respublikos ministerijos išduota medicininė
veiklą.

Licencijos numeris FS-16-01-001454 nuo vasario 27, 2018, vietos valdžios institucija Roszdravnadzor Tatarstano Respublika. Išleistos

licencijos numeris Lo-16-01-007109 rugpjūčio 29, 2019, Sveikatos Tatarstano Respublikos ministerijos išduotas.

Užpildykite formą žemiau, norėdami rekordą mokamų paslaugų. Laukai su * yra reikalingas.

1. Konsultacinė klinika Gause “RCH SAM” perduoti pacientų iš Tatarstanas regionuose teritoriniai poliklinikos.

2. Pasirinkimas pacientų konsultavimo klinikoje Gause “RCH SAM” vykdo rajono gydytoją, bendrosios praktikos ir gydytojas specialistas tik sutikus klinikojegalvos bendruomenėje.

3. Padaryti kryptį, klinikoje konsultacijų gazas “reiškia audinius RSK SAM» veikianti “po standartiniųtyrimų, reikalingų nustatyti ar numanomų diagnozuoti ligos.

4. Kryptis konsultacijai klinikoje Gause “RCH SAM” suteiktas pacientui medicininė komisija, medicinos įstaiga bendruomenėje C medicinos komisijamedicininius įrašus ir konsultacijų su visa išsamia pildymo diagramoje poreikį. Įdaryti sritys sudaro № 028 / Y Resp. T-98, įsakymu 21.04.1998g MH RT patvirtintą įgaliojimą. № 256 “Dėl patvirtinimo” Patarėjų klinikoje RCH »

kryptimi

5. Pasirengimo paciento įrašas su E-bilieto įrašoišdavimo registratūroje specialistams konsultavimo klinikoje pagamintas E-bilietas įrašas “(Medicinos informacinė sistema) su papildomu įdaru ir tikrinimo šiose srityse: F.I Apie Mažiau. (Visas), gimimo data, lytis, socialinis statusas, politika (serija, numeris, išdavusi institucija, išdavimo data), pasas (serija, numeris, išdavusi institucija, išdavimo data), snils, kontaktinį telefono numerį, adresą, darbovietė, pareigos .

6. Susisiekus konsultavimo klinikos pacientas turėtų turėti šiuos dokumentus:

– originalus tapatybės dokumentą (pasą)

– originalus sveikatos draudimo politika privalomojo sveikatos draudimo (atkreipkite dėmesį į galiojimo datą)

– originalūs snils (pensijų draudimo liudijimas)

– originalus kryptis medicinos organizacijos, nurodant diagnozę ir konsultacijų tikslas, pasirašo rajono gydytojas ar specialistas klinikoje bendruomenėje, ir klinikoje (medikų komisijos pirmininkas) vadovas, sertifikuotas apskritojo antspaudu įstaigos;

– originalus bilietas elektroninio įrašo į RCU (pastaba kortelės nėra kryptis);

– originalus Detali ataskaita paciento kortelę su preliminariu tyrimo rezultatus;

– kopijos iš tyrimų minučių (pagal standartus ir klinikinių gairių)

7. Jei trūksta kryptimis, pacientai, kurių buvo imtasi su mokestįir įpareigojo papildomų diagnostinius tyrimus būtina iš konsultuojantis su specialistu arba gauti medicinos specialistas atidėtas iki kryptimi ir perduoti elektroniniu įrašą teritorinių poliklinikų .

8. Pasak konsultacijų rezultatus bus suteikta rekomendacijas. Patariamoji nuomonė “mokestisįteikė pacientams.

9. Kai nagrinėti iš naujo reikia (per mėnesį) su tyrimų rezultatais, medicinos specialistai nurodo datą naujo konsultacijos.

10. mokestispacientui atliekami teritorinės sveikatos organizacijos pagal ekspertų Gause “RCH SAM rekomendacijas».

Jei turite kokių nors klausimų, pastabų ar pasiūlymų dėl Gause “rch SAM” kaip visuma arba atskirų darbuotojų – užpildykite žemiau esančią formą. Visi jūsų klausimai, pasiūlymai ir skundai bus svarstomi iš anksto yra privalomas. Laukai su * yra reikalingas.

Jei turite kokių nors klausimų, pastabų ar pasiūlymų dėl Gause “rch SAM” kaip visuma arba atskirų darbuotojų – užpildykite žemiau esančią formą. Visi jūsų klausimai, pasiūlymai ir skundai bus laikomas ADMINISTRAVIMASAntrasis privalomas. Laukai su * yra reikalingas.

traumų

artroskopija – minimaliai invazinė metodas diagnozuojant ir gydant sąnarių ligos, pasiūlymai specialistų šioje srityje.

Vienas iš būdų jums užmegzti ir išlaikyti ilgus fragmentus ir Kaulų atplaišos teisingoje padėtyje.

diagnostika, gydymas traumos ir ligų viršutinės galūnės reikia

sudėtingus rekonstrukcinėmis operacijos

Gydymas plokščiapėdiškumas, valgus deformacija pirmojo kojų ir kitų pėdos problemų.

Modernus žmogaus gyvenimas yra praktiškai neįmanoma be žalos. Klinika Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos – viena iš nedaugelio klinikas Kazanėje, kuris turi visą rinkinį aukštųjų technologijų įrangos ir privalumų, todėl teikti paslaugas pacientams, sergantiems ligomis ir traumų bet kokio sudėtingumo. Mes sėkmingai diagnozuoti ir gydyti ligas ir deformacijos ir raumenų sistemos, sužalojimai, sumušimai ir patempimų.

gydymas “Estetinės-City” – tai, visų pirma, unikali galimybė būti diagnozuojama ir gydoma vienoje iš pirmaujančių klinikose Europos lygiu, tuo didesnė gydytojų kvalifikacija. Mes siūlome aukščiausios kokybės medicininę priežiūrą tik remiantis naujausiais pasiekimais medicinos mokslo ir sveikatos technologijų.

klinikoje atliekama tikslią diagnozę traumų ir ligų modernius metodus, kurie leidžia jums greitai diagnozuoti, tiksliai ir neskausmingai. Išplėstinė chirurginiai metodai teikti veiksmingą gydymą, greitai susigrąžinti motorinės funkcijos ir puikios kosmetikos rezultatus.

Remiantis žalos ir ligos pobūdį, ekspertai sukurti individualų gydymo planą, įskaitant chirurginis. Jis naudoja inovatyvius minimaliai invazinių metodų ir tik aukštos kokybės implantus.

Pagrindinis sąrašas atliktas operacijas mus yra taip: “

    

 • osteosintezės, įskaitant nuo mažųx pasiekia, visų kaulų lūžių ir sąnarių, dubens ir stuburo tipų. Mūsų specialistai taiko profesoriaus Ilizarov metodiką, naudojant suspaudimo-išsiblaškymas įrenginį, kuris leidžia jums atlikti kokybės stabilią osteosintezė.
    
 • Koregavimo stabdymo deformacijos;
 •   

 • stuburo išvaržų naudojant mikrochirurgijos metodus operacijas kaip stuburo fiksacija, ir be jo;
 •   

 • intervencija dėl nervų kamienus, raumenų ir sausgyslių įvairaus apribojimų žala;
 •   

 • Ortopedijos korekcija įgimtų ir įgytų deformacijų, chirurgija yra ne-united lūžiai ir netikri sąnariai;
 •   

 • gerybinių auglių kurių skeleto chirurgija;

chirurginės intervencijos yra atliekamas specialiai įrengtame operacinės kambaryje, įrengtas su funkcinio ortopedinė lentelėje videoartroskopicheskoy stovo, montavimo šalto-apdorojimas plazma audinių, mobiliojo rentgeno aparatas.

Ypatingas dėmesys mūsų centre yra pooperaciniu laikotarpiu ir pacientų reabilitacijos jų pradžioje grįžti į kasdienį gyvenimą. Išieškojimas po operacijos vyksta pagal traumos ir kineziterapeutų priežiūros vienviečiai Superior kambariai, įrengta funkcinių lovų su reguliuojamu poziciją, LT-atskirais vonios kambariais, šaldytuvas, oro kondicionierius, TV, Wi-Fi “.

Esame pasirengę suteikti maksimalią pagalbą savo reabilitacijos organizavimą, jūsų gyvenimas buvo labiausiai patogus ir aukštos kokybės. Klinika Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, bus malonu padėti Jums ir Jūsų šeimai! Mes padarysime viską, kad gauti labiausiai teigiamų rezultatų gydymo.

Jūs galite užsiregistruoti į traumatologo klinika, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos Zufaras Akhmetov Yagfarovichu, telefonu 291-01-30, 291-01-40.

operacijų klinikoje “Fortūna-Med”: histeroskopija, apipjaustymas, tabletuojama abortascistos pašalinimas Bakeris ir kt.

Vienas iš svarbiausių ir sudėtingose ​​srityse klinikos “Fortūna-Med” yra atlikti operacijas. Patyrę sertifikuoti aukštos kvalifikacijos specialistai, įvairių sričių medicinos atliko platų operacijų ir manipuliacijų. Kainos už konsultavimą ir paslaugų operacijos visiškai atitinka kokybę.

ginekologijos ir Endokrinologijos klinikos specialistų srityje gali atlikti šias operacijas Kazanėje:

    

 • Histeroskopija
 •   

 • Pašalinti cistos dėl gimdos kaklelio
 •   

 • diagnostikos kiuretažas
 •   

 • trynimas Bartolino liaukos cistų
 •   

 • Gistrosalpingografiya
 •   

 • žirnelius abortų ir kitų formų abortų medicinos.

Atsižvelgiant į urologijos srityje, Andrologas:

    

 • chirurgija VARPA (apipjaustymo ar apipjaustymo) suaugusiems ir vaikams,
 •   

 • plastiko kamanos
 •   

 • frenotomy
 •   

 • šlaplės polipas pašalinimas
 •   

 • cistos pašalinimas, ir dar daugiau.
    
 • ekscizijos kirkšnies išvaržos (pagal vietinei anestezijai)
 •   

 • ekscizija bambos išvaržos,
 •   

 • greitas gydymas nagų įaugimas,
 •   

 • pašalinimas gerybiniai odos naviko, m / audinių
 •   

 • mažas / didelis pūlingos operacija (furunkulas, karbunkulas)
 •   

 • minkštųjų audinių svetimkūnio pašalinimas ir kita.

Ir, žinoma, mes esame viena iš nedaugelio, kurie sėkmingai atlieka pačius sudėtingiausius darbus į traumatologijos ir ortopedijos srityje:

    

 • laiku koregavimas, kad priekinių deformacija (Hallux Valgis)
 •   

 • pilnas artroskopinės synovectomy
 •   

 • rekonstrukcija priekinės / užpakalinės kryžminis raištis
 •   

 • kaulus kaiščių šalinimas
 •   

 • necrosectomy kaulai,
 •   

 • osteosintezė AMF
 •   

 • Baker cista, ir daugelis kitų operacijų ir manipuliacijų.

operacijų išlaidos į ginekologijos srityjePG, urologija, gydymas išaugę toenail, apie histeroskopiją Kazanėje ir kitų manipuliacijų skiriasi prieinamumą. Padaryti ją matyti kainas kainoraštyje patalpintą tinklalapyje. Diagnozuoti ir nustatyti chirurginės intervencijos grafiką reikia konsultacijas specializuotų specialistų.

Hip-endoprotezavimas Čeliabinske: klinika, kiek

Skausmas sąnariuose šiandien sutrikdyta tiek senas ir jaunas. Priežasčių yra daug: nuo sužalojimo rimtų ligų – artrito, artrozės, auglių, apsigimimų. Pridarė, kai kenčia klubo sąnarius. Jų sunaikinimas yra grandinines vyro į lovą, nes jie yra, iš tiesų, išlaikyti visą kūną.

padeda išlyginti 90 metų

Deja, sąnariai yra sunku gydyti. Tačiau šiuolaikinė medicina išmoko elgtis su tokiais negalavimais dramatiškai. Nusidėvėjusių ir skaldytų sąnarių liga šiandien galite įdėti protezą.

Iš tiesų, šis metalas atsarginių dalių mūsų kūno, kuris yra pagamintas iš tvirto ir lengvosios lydinių: chromo, nikelio, kobalto, plieno, titano. Po kelių mėnesių, po protezo visiškai “įsitvirtinti” organizme intervencijos: netvarkinga gyvais audiniais ir tvirtai eina skeleto kaulus. Asmuo gali laisvai ir gyventi perkelti nejausdama skausmo. “Komsomolskaja pravda” sužinojau, kur Čeliabinske daryti klubo sąnario ir kiek tai kainuoja.

– Pastaraisiais metais, Ortopedijos ir traumatologijos padarė milžinišką šuolį plėtrą, – sako gydytojas, aukščiausios kategorijos, medicinos mokslų kandidatas, chirurgas traumatologo profesinę klinikoje traumatologijos ir ortopedijos “Canon” Vitalijus Dryagin. – Mes galime pateikti visus pagalbos rūšių, kurios egzistuoja pasaulyje. Įvaldę visi naujoviškos technologijos turi būti įdėti į pacientų, kurie anksčiau buvo laikomi visiškai beviltiškas kojų. Mano privačia praktika, buvau 90-metų pacientui, kuriam sėkmingai perkelta operaciją pakeitimo kakloklubo, vėl išmoko vaikščioti, atsikratyti skausmo.

Stiebas eksploatuoti ne VARTOJANT

Tačiau praktikoje tai yra daug sunkiau. Pirma, yra daug apribojimų skaičius, kai tokios operacijos nebus. Tai yra problemų su širdies ar inkstų, lėtinė patologija plaučius, odos uždegimas, alergija vaistams, osteroporoz ir silpnų kaulų. Jis taip pat yra kliūtis operacijos gali tapti antsvorio: šiems pacientams, sparčiai priauga svorio, kaulai gali duoti įtrūkimai ir pertrauka šalia teisingo protezo.

Taip pat reikia parengti ilgą reabilitaciją. Pasivaikščiojimas palatoje su į endoprosthesis gydytojai leidžiama turėti antrą arba trečią dieną, bet bus visiškai pasveiksta per kelis mėnesius. Visą šį laiką reikės daryti specialius pratimus ir laikytis priežiūros taisykles.

Kaina klausimas “

Bendras pakeitimas – yra brangus ir ne kiekvienas gali sau leisti. Kainos prasideda nuo 70 tūkst. Rublių operaciją. Bet iš tikrųjų, tai kainuoja beveik tris kartus brangiau. Be gydytojo darbą, pacientas sumokėjo kainą mokėti už protezavimą (kaina nustatoma individualiai ir priklauso nuo gamintojo, pagal reikalingų techninių komponentų), taip pat buvimo ligoninėje (maistas, tvarsliava, pirminės reabilitacijos programos) išlaidas. Kaip rezultatas, bendra kaina siekia 200-250 tūkst.

Ir jis yra pasirengęs imtis tos valstybės naštą. Jei negalite laukti šiek tiek, o pasitikėjimas viešosiomis medicinos, jums veiks ir pakeisti protezą iš biudžeto. Atversti įmanoma per savo gydytoju. Linija klubo sąnario pakeitimo ties MLA sąskaita ne, sukite į veikti biudžeto sąskaita yra nustatomas pagal medicinos įstaigos, kurioje pacientas siunčiamas.

– daugiau nei 1100 klubo sąnario pakeitimo operacijos atliekamos 2015 m Čeliabinskas regiono, o 2016 jau 1828 operacijų, įskaitant 1495 metu privalomų sąskaitalubų elementai sveikatos draudimas (MHI) ir 333 iš biudžeto, – sakė laikraščiui “Komsomolskaja pravda” – Čeliabinskas “į Sveikatos apsaugos srityje

ministerija.

operacijos, klubo sąnario pakeitimo pacientai gali būti nukreiptas į medorganizatsii Kurgan, Barnaul, Novosibirskas, Tyumen, Maskvoje, Sankt Peterburge, Nizhny Novgorod ir Orenburg. Tačiau daugelis nori naudoti medicinos įstaigose Čeliabinsko regione – šie peiliai yra lengviau gauti.

Pastaraisiais metais vis daugiau aukštųjų technologijų medicininę priežiūrą klubo sąnario pakeitimo ties privalomuoju sveikatos draudimu sąskaita. Palyginti su 2015 m, jie padidėjo 148%. Todėl ne Čeliabinskas regionas sumažėja nurodytų federacinių medicinos įstaigose pacientų skaičius.

chirurgas, galite pasirinkti

Beje, šiandien net “laisvo” klinikos pacientai turi pasirinkimo teisę. Jei norite gauti konkretų gydytoją, jūs galite gauti į laukiančiųjų sąrašą tam tikru kurorte.

– Prieš tokio rimto įsikišimo, kaip klubo sąnario pakeitimo, skaityti visą informaciją, – teigia Vitalijus Dryagin. – Žinoma, mes turime rasti kliniką, ten, kur yra teisingas specialistas, tai yra įrodyta srityje, kurioje reikalaujama sandoris; paklausti, ar yra reikiama įranga, kas yra jūsų viešnagės sąlygos.

adresas

Kur Čeliabinske daryti klubo sąnario pakeitimo “

1. Čeliabinskas apygardos klinikinė ligoninė, departamentas Ortopedijos ir traumatologijos.

Čeliabinskas, ul. Vorovskogo, 70.

Yra operacijas kvotas.

mokestis: 230 tūkstančių rublių, įskaitant protezo

kaina …

2. Miestas klinikinė ligoninė № 1, skubios pagalbos skyrių.

Čeliabinskas, ul. Vorovskogo, 16.

endoprotezavimas kvotos.

3. Regioninė klinikinė ligoninėir numeris 3 ( “Avarinis ligoninė»).

Čeliabinskas, pr. Peremogy, 287.

Yra viso klubo sąnario dėl kvotų, laukimo laikotarpis 1,5 mėnesių.

klubo sąnario pakeitimo protezas be pinigų kaina: 70 tūkstančių 400 rublių .. Plius protezą save, apie 80 tūkstančių. RUB. (Protezavimas individuali kaina).

4. Ligoninė profesinė traumatologijos ir ortopedijos “Canon” ».

Čeliabinskas, ul. Shershnevskoye, 3.

endoprotezavimas operacija Vidutinė kaina (įskaitant originalioje protezo ir šešių dienų reabilitacijos klinikoje): 180 tūkstančių rublių.

.

Nemokami operacijos.

5. Multi-MC “Medeor»

Čeliabinskas, ul. Gorkio, 16.

Yra viso klubo sąnario dėl kvotų.

sąnario šlaunikaulio kaklelio lūžių be protezavimo išlaidų 120 tūkstančių rublių.

.

6. Klinika “EF EM SI»

Čeliabinskas, ul. Gagarinas 5A.

Miass, ul. Ilmenskaya, 81.

Yra viso klubo sąnario dėl kvotų.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Endoprosthesis kaina: iki 2018 m balandžio kampanijos “viskas įskaičiuota” – 199 tūkstančių rublių .. (Į kainą įeina gydytojų darbą, jis protezą ir reabilitacijos ligoninėje). Kainos be akcijos: 250-260 tūkstančių rublių.

.

Lagranmasade