Liko psichosomatikos klubo sąnarys

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “Psychosomatyk paliko klubo.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Ligos psichologija: Šlaunų

1. HIP, – (Louise Hay)

suspausto vaikai pyktis. Dažnai piktas jo tėvas.

Galimas sprendimas skatina gijimą

Įsivaizduoju mano tėvas vaiką, netekusių tėvų meilės ir lengva jį atleisti. Mes abu nemokamai.

2. HIP– (V. Jikarentsev)

Kas atstovauja šį kūną psichologine prasme “

neša kūną, išlaikyti tobulą pusiausvyrą. Didelis tikėjimas pažanga.

Baimė eiti į priekį ryžtingai. Nėra nieko, ką reikėtų eiti.

Galimas sprendimas skatina gijimą

Kiekvieną dieną džiaugsmas.

3. HIP– (Liz Bourbeau)

Kaip bendra taisyklė, jei asmuo skundžiasi skausmu klubo, labai sunku padaryti teisingą diagnozę. Jei tai mėšlungis, žr. Priepuolius straipsnį.

Šlaunų – pėdų departamentas (ir kojos yra varomi mus į priekį) tarp kelio ir klubo sąnarius; metafizinė vertė šlaunikaulio susijęs su norų ir pojūčių. Klubų yra svarbūs arterijų ir venų, kurie suteikia kraujo tekėjimą į kojų. Kaip kraujagyslės yra susijęs su gebėjimu džiaugtis gyvenimu, pareiškėja klubo derybose apie tai per rimtas suaugusiųjų dalis žmogiškosios asmenybės skausmas neleidžia jam patinka jo planuotą verslą. Asmuo, kuris turi gerklės klubo, stabdo jų jausmai ir dažnai bando įrodyti savo vertę kitiems.

Skausmas klubo sukelia jums atkreipti dėmesį į savo vidinį vaiką troškimų, kurie nori žaisti ir smagiai. Tai nereiškia, kad jums reikia pamiršti apie savo sunkų šalutinį – tiesiog pabandykite nustatyti harmoniją tarp vaiko poreikių ir suaugusių, kadkuri subrendo egzistuoti jūsų asmenybę. Jums nebereikia paklusti jūsų suaugusiųjų balso , aš, (kuris yra iš jūsų tėvo ar motinos balso aidas). Nuo šio taško, jūs turite atsikratyti savo gyvenimą.

Teisė klubo Psychosomatyk

    
 • Kas Coxalgia?
 •   

 • Simptomai,
 •   

 • patologijos gydymas,

Kas yra Coxalgia?

Coxalgia kaip vaisto laikotarpiu, reiškia skausmas klubo sąnario. Dėl ligos įvairių atsiradimą yra daug įvairių priežasčių, tačiau kaip pagrindinį arba dažniausių, stovi nusidėvėjimą kremzlės dubens srityje. Taip pat išskiria daugelio ligų, kurios gali būti dėl šios ligos atsiradimo šaltinis.

Nėščios moterys dažnai eiti pas gydytoją dėl stipraus pjovimo ir traukimo pojūtis dubens srityje. Svoris vaiko, kuris palaipsniui didėja, kaip taisyklė, didina ligų procesus. Dėl ligos atsiradimo šioje byloje šaltinis yra hormoninių pokyčių nėščiųjų, kuris sukelia raumenų silpnumą.

Dėl sąnarių mūsų skaitytojams gydymo sėkmingai naudojamas SustaLayf. Matydamas tokį populiarumą šiuo įrankiu, mes nusprendėme pasiūlyti jam savo dėmesį.
Skaityti daugiau čia …

medicinoje atskirti lėtinį ir ūmų skausmą. Už jų išvaizdą priežastys – daug. Simptomai ūmaus ligos formų šioje srityje gali sukelti kritimo, dėl lūžių, kad gali atsitikti. Be to, kaulų lūžių, ligos procesai kirkšnių ar sėdmenų gali būti sukeltas išnirimais.

šaltinis rezey išvaizdą, viena vertus, yra paprastai uždegimas, kurią sukelia bakterijos, tokiu būdu, linkę sugadinti bendros sveikatos būklės, o temperatūra pakyla. Mažiems vaikams, dubens uždegimas sukelia stiprų skausmą kirkšnių srityje, kaip rezultatas, iš kurių vaikas pradeda šlubuoti ir gali bijoti eiti.

tipo sąnarių ligomis, yra reikalinga tikslią diagnozęišnagrinėti simptomus, kurie yra labiausiai paplitusi šios ligos. Svarbu pažymėti, kad mėšlungis yra sustiprintas fizinio krūvio buvimas. Be to, prasta arba nepatogi kūno padėtis miego metu taip pat gali būti ligos ženklas.

Jei kūnas yra ramybės būsenoje, skausmas turėtų mažėti. Skausmas, kai kėlimo arba lenkimo kojos stebėta nebuvo. Kai juda į išlenktas kojų pusėje, skausmas tampa labai stiprus. Tai svarbiausia savybė atskirti nuo Coxalgia gonalgii.

Jei kalbėti apie apskritai, labai sunku ligos požymius, nes visiems pacientams simptomai labai skiriasi. Kažkas skausmingos pojūčiai atsiranda tik ant vienos pusės šlaunies ir pasiduoti, nors abiejų pusių. Kai kurie pacientai skundžiasi mėšlungis fizinės veiklos metu, o kitas po nakties miego.

Taip pat gali atsitikti taip, kad diegliai truks ilgai. Be minėtų simptomų, jums gali tekti patinimas ar paraudimas skausmingų žaizdų dubens vietoje.

Jei jums rasti sau minėtų simptomų, reikia kiek įmanoma greičiau kreiptis į gydytoją, kad jis teisingai diagnozavo ligos šaltinis, bei paskyrė teisingą gydymą. Kaip ir daugelio kitų ligų, prieiga prie gydytojo ankstyvosiose stadijose palengvins ir paspartins gydymo procesą. Savarankiškai gydytis visiškai draudžiama.

patologijos gydymas

Kreipimasis į gydytojo yra būtina į ūmaus arba lėtinio formų ligą. Kaip paauglys ir jaunesni, konsultacijos su gydytoju reikia skubiai, nes dubens skausmas paprastai sukelia liga ar uždegiminių procesų, kurie, jei ignoruojami, gydymas gali pabloginti. Po diagnostikos, kuris paprastai apima bendrą kraujo tyrimą ir išsamiai išnagrinėti gydytojo paskirto gydymo.

Pirmasis elementas terapija paprastai yra pakeisti įvaizdį paciento gyvenimo, būtentasortimentas fizinės veiklos, kurios nėra taip apkrautas sąnarius. Be to, pacientas gali būti skiriamas fizinis terapija, mankšta, kurios tada turėtų būti kartojamas namuose. Sunkiais etapais drabužiai sąnarių paprastai skiriamas priešuždegiminį vaistą. Jei tai nepadeda pacientui, tada chirurginiu dedamas dirbtinis sąnarį. Uždegimui buvimas yra atliekamas gydymo priklausomai nuo jo išvaizdą priežasties žinoma.

Manoma, kad šios ligos vystymasis paveikia ne tik fiziologinius, bet ir psichologinius motyvus. Jei yra skausmas į petį, psichosomatiniai sutrikimai, kurie gali būti susiję su poveikio kelių veiksnių, susijusių su elgesio, jausmų ir žmogaus emocijas.

Medicinos stenograma simptomas

Dažniausiai priežastys skausmas pečių yra įvairių patologijų judėjimo sistemos. Tai apima:

    

 • tendinitas;
 •   

 • artrito;
 •   

 • artrozė;
 •   

 • osteochondrozė;
 •   

 • bursito;
 •   

 • sušaldytos pečių.

Be to, skausmas, peties diržo gali būti sukeltas:

    
 1. piktybinio proceso plėtros.
 2.   

 3. metastazių į raumenis, kremzles ir kaulus plitimas.
 4.   

 5. traumos.
 6.   

 7. fizinės perkrovos.
 8.   

 9. infekcija sąnarių.

Psichologija skausmo

Pasak Psichosomatika sąvokas, pečiai yra atsakingi už kaupimo ir naudojimo gyvybinės energijos. Jie atstovauja galimybę džiaugtis gyvenimu ir yra lengvai atlikti visus likimo sunkumus. Tai žmogaus kūno plotas taip pat yra širdies, atsakingo už norą sukurti energijos dėmesys.

    
 1. Jei asmuo turi gerklės ranką prie peties bendros pozicijos, dažniausiai tai yra požymis to, kad jis paėmė ant savęs naštą, kuri neleidžia jam užsiimti, kaip atveju.
 2.   

 3. Bet žmogus yra per daug BAAnuraminti, kita vertus, pamiršta apie savo norus. Tokie žmonės yra daug darbo, bet nereikia daryti iš meilės už savo darbą, ir pareigos jausmo, nuolat sulaiko savo emocijas ir jausmus. Asmuo kenčia nuo dažnų skausmą pečių, gyvena už šių Taisyklių nustatytų visuomenės visuomenėje, o viduje be jų, atsižvelgiant.
 4.   

 5. Jei dėl sunkios paciento diskomforto riboja jo judėjimo, negali pakelti savo ranką, tai rodo nenorą ir nesugebėjimą priimti kitą asmenį ar naują situaciją.
 6.   

 7. kairiojo peties yra moterų energijos, dešinės personifikacija – vyrų. Jei moteris turi gerklės kairiojo peties sąnario, o tai reiškia, kad jis moka mažai dėmesio savo išvaizdai, nesutinku savo moteriškumą ir dažnai trunka ryšiams su nekenčiamą partneriu, bijo vienatvės ir bijo, yra nereikalingas.
 8.   

 9. Jei moteris jaučia diskomfortą savo dešiniojo peties, jos kūnas pasakoja jai, kad ji atlieka santykiuose aktorius, atsižvelgiant į per daug atsakomybės, arba būti manipuliuojama daugiau nei stipriu žmogumi.
 10.   

 11. kairiojo peties dažnai nerimauja vyrus, kurie turi problemų su moterimis, nes nesugebėjimas apginti savo poziciją ir yra pagal nuolatinį spaudimą savo partnerio, gale ją aplink. Dešiniojo peties sąnarių skausmas vyrams, kurie nemėgsta būti atsakingi už kažką ar rodyti agresijos, bando pasiekti institucijoms.
 12.   

 13. kairiojo peties yra taip pat atsakingas už kūrybiškumą išraiškos (nepriklausomai nuo lyties). Jei asmuo yra dėl įvairių priežasčių, turinčių atgal kūrybinius impulsus, tai veda prie deformacijos peties sąnario ir diskomforto atsiradimą šioje srityje.

nuolatinis slopinimas savo norus, jausmus ir emocijas už kitų labui, savo noru trupinimo atsakomybės naštą ir priversti sekti kažkieno kito taisyklės taikomos sukelti įtampą pečių juostos ir skausmo atsiradimo.

Norėdami atsikratyti Diskomforta prie pečių, asmuo turi visų pirma atkreipti dėmesį į save ir savo pageidavimus, išmokti rūpintis savimi, mylėti save.

Tai būtina atstatyti krūvio, pradėti daryti dalykus, kuriuos myli ir daryti tai, ką norite, o ne tai, ką reikia.

Igoris Petrovič Vlasov

    

 • Svetainės žemėlapis
    
 • Diagnostika,
 •   

 • Kaulai ir sąnariai “
 •   

 • Neurologija
 •   

 • Stuburo
 •   

 • Vaistai,
 •   

 • raiščių ir raumenų,
 •   

 • traumų,

psichosomatika sąnarių ligos

Geros dienos metu! Mano vardas Halisat Suleymanov – Aš phytotherapeutist. 28 metų pats išgydyti gimdos vėžio žolelėmis (daugiau apie mano patirtį atsigavimo ir kodėl tapau phytotherapeutist skaitykite čia: mano istorija). Prieš gydymą nacionalinių metodų aprašyta internete, prašome pasikonsultuoti su specialistu ir gydytoju! Tai bus jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes liga yra kitokia, žolės ir gydymas yra skirtingi, bet vis dar yra gretutinės ligos, kontraindikacijos, komplikacijos ir pan. Iki šiol nieko pridėti, bet jei jums reikia pagalbos pasirenkant žolelių ir gydymo metodus, galite rasti mane čia kontaktais:

ligos psychosomatyczne

sąnarių

Daugelis ekspertų teigia, dėl psichologinės ligos, sąnarių pagrindu. Dažniausiai problema yra psichosomatiniai skausmai klubo sąnario. Pasak Liz Bourbeau, kaip mes vaikščioti ir stovėti ant savo kojų, tiesiogiai priklauso nuo sąnario būklės.

Pagrindinės priežastys, dėl skausmo yra:

anketa dubenkaulis valdžioje vadovauti kojų judėjimo pradžia, todėl, jei skauda šlaunų, tai yra paciento nustatymas nesiimti šį žingsnį. Ryškus to pavyzdys yra situacija, susijusi su:

    

 • Perkelti į naują vietą;
 •   

 • perėjimas prie naujo darbo arba pozicijos;
 •   

 • nuolatinis gyvenimo būdo pokyčius ir pan

Žmogus negali judėti į priekį, nes baimės atidaryti kažką naujo, bet visas kūnas skausmai, ir maldauja priimti pakeitimus. Toks pažeidimas slopina imuninę sistemą, sukelia nenormalus sąnarius. Ši būsena yra taip stipriai sukrėtė, kad pradeda akivaizdžiai fizinio skausmo iš nuolatinės raumenų įtampos. Kai kuriais atvejais, tai veda prie klubo sąnario su Koksartrozė.

Psichologinė sukelia artrozė ir Koksartrozė

psichosomatika koksartroza klubų pasirodymai tiesiogiai priklausomybė žmogus iš koncepcijos sėkmė, fizinė išraiška. Noras dominuoti, būti lyderiu, būti sėkmingiausi ir konkurencinga – pagrindinės priežastys, dėl osteoartrito iš klubo ar Koksartrozė.

Ar tai žmonės, kurie negali atsipalaiduoti ir tvirtai griežti sau ir kitiems, nuolat kritikuoti save. Jie linkę manyti, kad jiems nepatinka ir nevertina. Šio tipo žmonėms nežinau, kaip pasakyti “ne”. Moterys imtis vyrų vaidmenį ir veikti tiksliai tipo jie nėra būdingi. Nepakeliama našta tobulumo šie žmonės primesti save.

skausmo simptomus specifinis, atsižvelgiant į ligos metu laike pasiūlymą ir esant ramybės būsenos. Psychosomatyk krizė sąnarių šią sąlygą nurodo sunkia stresą nuo vaikystės. Labiausiai tikėtina, kad griežta kontrolė tėvų mažens lėmė tai, kad žmonės stipriai įtempti, ir negali atsipalaiduoti. Visi šie žmonės turi viską kontroliuoti. Galų gale, vidinis konfliktas auga ir veda į lėtinį sveikatos pablogėjimą.

Dažnas ir ilgalaikis stresas, psichologinės traumos – pagrindinės priežastys, osteoartrito

.

Tai būtina, atsižvelgiant į Bodo Bagiński ir Sharamon Shalila savo knygoje “Reiki” – universalus gyvenimo energija “pripažinti savo tikruosius jausmus, rasti teisingą kelią arti jūsų širdies ir sekti jį. Nepamirškite iškelti meilės prasmės aplink save žmones, suteikti džiaugsmą ir būti dėkingi Dievui. apieišmokti užjausti ir įsijausti su savimi ir kitais. Nekaupia savyje emocijas, suteikia jiems išeitį.

Psychosomatyk skausmas kojų

Geros dienos metu! Mano vardas Halisat Suleymanov – Aš phytotherapeutist. 28 metų pats išgydyti gimdos vėžio žolelėmis (daugiau apie mano patirtį atsigavimo ir kodėl tapau phytotherapeutist skaitykite čia: mano istorija). Prieš gydymą nacionalinių metodų aprašyta internete, prašome pasikonsultuoti su specialistu ir gydytoju! Tai bus jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes liga yra kitokia, žolės ir gydymas yra skirtingi, bet vis dar yra gretutinės ligos, kontraindikacijos, komplikacijos ir pan. Iki šiol nieko pridėti, bet jei jums reikia pagalbos pasirenkant žolelių ir gydymo metodus, galite rasti mane čia kontaktais:

socialinis palaikymas priežastys kojų ligos

pirštai gali kalbėtis apie žmogaus judėjimo elementų gyvenimo. Daugelis nurodė, kad pats žmogus yra pastato barjerus pažangai. Jis parodo nesuinteresuoti ateityje ar ne visi bijo jo. Juda į priekį labai lėtai tokius žmones.

Psychosomatyk nykščio

populiariausių problema pėdų – ji atsitrenkia nykštį. Bendras nykščio tarsi bando atsiplėšti nuo kitų ir tai simbolizuoja veikia mylimam žmogui – motiną. Kai asmuo nenori laukti savo motinos patvirtinimo, o jis buvo laukia nemalonumai forma:

Psychosomatyk didelis pirštas yra tai, ką žmogus mano, kad būdas, kuriuo jis negalioja, ir jis yra atsiprašau ir nematė ateitį.

Kai ir jūs turite sužinoti visiems priežastį. Bet kaltė turėtų būti laikomas teigiama ar neigiama patirtimi.

Psychosomatyk Pinky

psichosomatika kojos pirštas – tai šeimos problema. Nesupraskite pakabinti ant tam tikro neigiamo ir sutelkti dėmesį į mažiausių detalių situacijos analizės aspektą. Ar ne klaida tas, kuris nieko nedaro. Dėmesys neigiamos padėties patsieNT blokai realius emocijas. Jūs neturėtumėte gailėtis nieko, kad jaučiasi tik generuoja baimę.

psichologinės sukelia skausmą kojų

Yra keletas priežasčių, dėl psichosomatinių skausmo dešinės kojos:

    

 • Pagrindinė priežastis – tai žmogaus seksualumą (lyties ar smurto stokos) pažeidimas,.
 •   

 • Be to, priežastis gali būti ir tai, kad žmonės nori judėti į priekį, ir tai drausti ar trukdyti.

Psychosomatyk skauda kaire koja -yra pasaulis aplink vyrą. Kaip žmogus priklauso vyrui ir žmonai, vaikams ir arčiausiai. Jei darbas kas nors nori manipuliuoti jumis – ji taip pat sukelia skausmą savo kairės kojos ir kelio.

Iš pradžių turite nustatyti ligos priežastį. Įdėkite ant savo kojų / kelių “meilės”, kaip vaikai, vaikaičiai, žaisti su jais, pamiršti apie problemas. Jūs galite įdėti katė ar šuo ir priglausti juos.

Įdėkite tarp praeities ir dabarties, darbo ir žaidimo ribas.

priežastis skausmo pėdos

pėdų, pagal Liz Bourbeau vidutinė pažanga, žmogaus vystymosi. Su šia tiek daug problemų kūno Susiję pretenzijos Bodo Bagiński ir Sharamon Shalila, kad yra net ištisos knygos apibūdinantys priežastis. Štai keletas ryškiausių pavyzdžių:

    

 • Pacientas nors ar kažkas trukdo judėti į priekį į tikslą, ji gali būti baimė.
 •   

 • Klausimai Sustabdyti panašus į kojų problemas – su ateities iššūkiais.
 •   

 • Jis ar ji netiki savimi, nes neturi galimybės priimti teisingą sprendimą.
 •   

 • Pacientas žymėjimo laiko vienoje vietoje, įšaldytos plėtrą.
 •   

 • Žmogus nesuteikia sau teisę į poilsį, o buvo išjuoktas baimę, atmestas, įžeidė.
 •   

 • Pacientas skubėti pasiekti savo tikslus, išspręsti problemą be apskaičiuoti jėgą.
 •   

 • Klausimai nesėkmingas lytinis gyvenimas.
 •   

 • psichosomatika pėdų Helen į vieną failą – tai yra problema su motina, ar jus mama ir turite kažką nervina ar esate vaikas, kuris negali rasti bendros kalbos su pVairuotojas.

Šis sprendimas yra tai, kad pėdos – tai, ką žmonės liestis su žeme ir todėl turi pasitikėti intuicija, patirtimi ir judėti į priekį. Nereikia bijoti eiti į priekį, niekas neturėtų gąsdinti jums. Gyvenimas suteikia jums daug galimybių, atkreipkite dėmesį į juos, būti tikri. Užsidirbti patirtį ir atrakinti naujas galimybes. Ieškoti viduje prothallia meilės ir tik tada galės lengviau judėti į priekį ir būti laimingas, suteikti malonumą.

Iš priežastys traukuliai

Pagrindinis psichosomatinių važiuojant koją yra į tarpinę, baimės ir standumas. Kai skausminga rankena iš vieno ar daugiau raumenų, kojų, sako, kad žmogus negali atsipalaiduoti ir nuolat gyvena baimėje. B. Sinelnokov atkreipia dėmesį į iš stipriausių patirtimi psichikos padermė ligos esmę. Kojos taip pat gali būti sumažintas atsižvelgiant į tai, kad žmonės nori pasiekti nesuprantamas šviesos.

Kojų mėšlungis aiškiai rodo, kad asmuo bijo eiti bet kur (darbus, tyrimus ir tt) arba artimiausioje ateityje pakeisti.

Tai reikia išmokti atsipalaiduoti, suteikia galimybę į šią paskirtį ir įgyti patirties. Panaikinti visus rūpesčius palikite jį į praeitį. Analizuoti baimes ir sąmoningai juos tegul. Paklauskite savęs, kur norite eiti ir ką pasiekti, ko gero, nebuvo iš pradžių ten buvo. Rasti meilę ir suteikti jai. Kaip namuose, darbe ir vietose, kur jums dėvėti koją. Galite naudoti meditacijos “Reiki” principą Bodo Bagiński ir Sharamon Shalila.

Pagrindinis aspektas gydymo psichosomatinių problemų su ten kojos, tas asmuo turi nustoti žaloti save, rasti šios ir iš šio emocinio aklavietės priežastis.

psichosomatinių sukelia klubo displazija kūdikiams

klubo sąnario displazija yra nenormalus vystymasis klubo sąnarių, sukelia išvaizda problemų, susijusių su laikysenos, eisenos, iki negalios.

Mes AtsižvelgiantAr psichologinių priežasčių skausmas klubo sąnarius. Visos problemos, sąnarių – jis visada yra lankstumo mąstymo praradimas; žmogus tampa tiesiog “sukaulėjusi” ir nori pamatyti pokyčius realybe.

Kalbant apie problemų tiesiogiai klubo sąnarių, prisiminti, kad tai yra dėl to, nenoras judėti į priekį, kad motyvacija nuostolius.

Bet tai psychosomatycznym nuo suaugusiųjų ligos vystymąsi. Naujagimis taip pat uždirbo tokia problema? Vaikai ateina į šį pasaulį su dar nepriekaištingos istorijos, o ypač gaila, kai jie susiduria su kokia nors liga. Apsvarstyti, kodėl vaikas nuo psichologiniu požiūriu, gali būti problemų su klubo sąnarius.

Toks liga kaip klubo displazija pasitaiko naujagimiams ir dažnai išsivysto anksti gyvenime, ir dažniausiai turi įtakos mergaitės. Gydytojai dar trūkčioti pečiais ir negali būti vadinamas akivaizdžių fizinių priežasčių šios ligos. Kas yra žinoma, kad ligos vystymasis prasideda įsčiose ir gali būti sukeltas blogų įpročių motinos, jai trūksta mitybos. Be to, kaip taisyklė, jei mama pati patyrė displazija, tada vaikas turi liga gali pasikartoti.

Šie faktai rodo, kad tėvų siunčia vaiką jo pasaulis. Tai reiškia, kad motina pati nėra lanksti mąstymas, tai yra neatskiriamas nuo pernelyg laikomasi principų, ir kad įtakos ar poveikio Jos paskutinis “judėjimo gyvenime” (eisenos, laikysenos). Nesvarbu, ar mama atsigavo, ar ne, jei jos vaikas vystosi tokios ligos, ji nesąmoningai perduoda panašią patirtį, ir vaiką.

Žinoma, jūs neturėtumėte kaltinti save, jei tai atsitiko su jumis. Jūs galite pakeisti savo mąstymą, savo požiūrį į gyvenimą ir mokytis naujų taisyklių ir jos kūdikiui. Galų gale, vaikas, pasirinkdami jus kaip tėvai iš pradžių norėjo gauti patirtį panašų į demaskuoti mitai ir pernelyg laikomasi principų zakosteneLost seni peržiūros, išmokti “pasivaikščioti” sklandžiai ir laisvai.

Atminkite, kad bet kuriuo ligų turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju ir griežtai laikytis jos rekomendacijų. Atsižvelgiant į psichosomatinių priežasčių, galite kreiptis į psichologą ar jo dvasinis globėjas. Kaip taisyklė, įgimta liga ar liga, sudėtingas kursas – tai mūsų karminių problemų, kurios turi kovoti visą gyvenimą

atspindys.

Psychosomatyk klubo dešinės kojos

Šiame straipsnyje mes bus sužinoti apie psichosomatinių priežasčių skausmas klubo sąnarius. Aiškinimas priežastingumo pasiūlė Liz Bourbeau.

Iš to, klubo sąnario (psichosomatiniai problemų su sąnariais) būklė, priklauso nuo mūsų gebėjimo stovėti ir vaikščioti. Daugeliu atvejų pagrindinė priežastis, dėl fizinio skausmo – skaldytų klubo artrozė arba.

Kadangi tai yra iš dubenkaulis priklauso nuo judėjimo kojos, Hip skausmo pasakyti, kad asmuo negali būti išspręsta bet tiesiogine prasme žingsnio pradžioje. Tai gali būti perkėlimas, Jobo kaita, net atleidimas.

Įsivaizduokite, kiek laiko asmuo negalėjo pradėti veikti, kad fizinis kūnas buvo atspindėti savo mintimis apie žaliavinės – fiziniu lygmeniu. Kūnas yra tarsi vyras sako – pradėti veikti, nes jūs taip svarbu į šį ketinimą įgyvendinti, ir jūs vis dar negali judėti, nes iš fantastikos baimės.

Beje, pagrindinė baimė neaktyvios asmeniui – yra baimė, kad nieko nenutiks. Bet kol jūs bandote, jūs nežinote. Right? Jei taip bijo imtis veiksmų, tada užduoti sau klausimą: kas nutiks prasta, jei aš nuspręsti? Atleidimas iš darbo? Plyšimas santykių? Pilnas sutraukti? Vizualizuoti akimirką savo baimę, tada užduoti sau kitą klausimą: tai kas

?

Tai yra būdas daug terapeutai pataria, nes bet kuriuo atveju mes turime daug galimybių įvykių. Jūs einate, ir jūs turite galimybęS būti nukentėjo automobiliu, o tada praturtėti ieškant loterijos bilietą. Tai gali atsitikti nieko, bet jūs turite sukurti planą, kaip gauti norimą efektą ir tik todėl, kad jūsų siela ir jūsų protas yra alkanas patirtį. Taigi jį gauti.

Mokslas “psichosomatinių” įrodo, kad neigiamas mintis ir emocijas, reakcijas į gyvenimo įvykius ir streso yra už skausmo atsiradimo sąnarių priežastis. Tai atsitinka dėl to, kad neigiamos energijos susidarymo, kuris “Settle” iš kūno ir naikina vidaus organus. Kiekvienas jungtinės rodo emocinių ar psichologinių priežasčių buvimą. Žino apie tai, kad visi jausmai ir mintys atsispindi kūną ir tapti psichosomatinių sutrikimų.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Skausmas klubo sąnariai

kilnojamojo sąnarių dubens būklė priklauso nuo individo gebėjimo stovėti ir vaikščioti. Dažnai klubo liga gali išsivystyti dėl daugelio priežasčių. Koksartrozė, pavyzdžiui, jis tampa nenoro keisti gyvenimo principus, prisitaikyti prie situacijos priežastis, baimė ir naujasis. Sumušimai į klubo sąnario sakė, kad žmogus negali nuspręsti dėl bet žingsnio ar veiksmų, kaip, pavyzdžiui, pakeisti gyvenimo sąlygas (juda, keičiasi darbo) arba pakeisti požiūrį į kitų (atleisti).

Pacientai klubų pasiūlyti pokyčių baimę, moterys, pavyzdžiui, tai gali būti gimdymo baimė. Todėl vėliau identifikuoti problemą, tuo sunkiau yra morališkai ir psichologiškai imtis veiksmų ir pašalinti ligą. Išgydyti šią hip būtinybę priimti pokyčius, sustabdyti bijodama ir padaryti žingsnis į naują gyvenimą.

Grįžti į turinį

Skausmas kelio kalba apie ateities baimės, kai nėra gyvybės palaikymo, ty. E. ir paramos mylimam žmogui. Kita priežastis, kad skauda kelius gali būti nenoras paklusti ir pateikti vyresniųjų šeimos arba rangą. Nesvarbu, ką užOlenko metu skausminga. Jei skauda dešiniojo kelio, tada pasekmė būtų noras kontrolės žmonių ir nesėkmingų bandymų didinti jo svarbą. Hypercontrol per sau ir kitiems gali sukelti skausmą dešiniojo kelio. Tuo neryžtingas žmonių, kurie įvaldę gerklės kairėje kelio baimę.

“Žmonės, kurie turi skauda kelius, reikia permąstyti savo tikslus ir metodus jiems pasiekti.

Grįžti į turinį

Jei skausmu ir gerklės iš rankų (rankų, pirštų) sąnariai, jums reikia žinoti, kad dešinė pusė kūno simbolizuoja vyrišką principą, o kairėje – moteris. Todėl, teisė galūnių traumos gali nurodyti, pavyzdžiui, apie konflikto su savo tėvu, ar kas nors iš jo šeimos. Kairė ranka – apie moteriškosios giminės simbolis. Moterims, palūžusios dešinė ranka taip pat gali nurodyti problemas santykiuose su vyru.

Grįžti į turinį

piršto sąnariai

pirštupsichosomatinių priežasčių
DidžiojiNerimas apie nieką, neryžtingumo
puslapisnoras mokyti ir komandą
Kas -Tai turi valdžią vyrui, kad skauda
VidutinisApribojimai savo seksualinių gyvenime
Luka, apmaudas, savarankiškai abejonių
Neįvardinta

nepasitenkinimas, nusivylimas partneriu
Pinkyžmogus negavau abipusiškumą santykiuose

Grįžti į turinį

Įranga Gydymo

Kai žmonės patiria stiprius neigiamas emocijas, kūnas yra nuolat į įtampos būseną. Norėdami atsikratyti ligų, sąnarių, būtina išlikti atsipalaidavę. Taigi jums reikia permąstyti savo gyvenimą ir atsikratyti tų minčių ir emocijų, kurie veikia su laiminga. Vienas asmuo yra sunku susidoroti su šia problema, todėl puzhno pamatyti specialistą – psichologą ar terapeutas. Psichologiniai metodai padėti atsikratyti priežastis ligų, ir jis nebus grįžti dar kartą.

šlaunies – viršutinė dalis tarp kelio ir klubo sąnarių kojos. Yra svarbūs arterijų ir venų, kurie suteikia kraujo tekėjimą į kojų.

Kaip kraujagyslės yra susiję su gebėjimu džiaugtis gyvenimu, iš už psichosomatika klubo skausmas sako, kad yra per daug rimtas suaugęs dalis žmogiškosios asmenybės neleidžia jam patinka planuotus reikalus. Asmuo, kuris turi gerklės klubo, stabdo jų jausmai ir dažnai bando įrodyti savo vertę kitiems.

A. Bourbeau rašė: “Į savo klubo skausmas daro jus atkreipti dėmesį į savo vidinį vaiką troškimų, kurie nori žaisti ir smagiai. Tai nereiškia, kad jums reikia pamiršti apie savo sunkų šalutinį – tiesiog pabandykite nustatyti harmoniją tarp vaiko poreikių ir suaugusių, kurie gauna į savo tapatybės.

Jūs nebeturite paklusti jo I suaugusiųjų (kurie yra iš savo tėvo ar motinos balso aido) balsas. Šiuo metu jūs turite atsikratyti savo gyvenimo. »

Ir taip, savo knygoje “Reiki” kalbėti apie psichosomatinių problemų su klubais, B. Bagiński ir S. Shalila:

Problemos su viršutine dalimi, kojų rodo tam tikrą nelankstumą ir standumą, kurį sukelia ateities baime ir nesugebėjimu priimti sprendimus kritinėse situacijose. Negalima priversti save judėti į priekį.

reiki padės jums sukurti vidinę ramybę, gyvybingumą ir patikimumą, apie kurių pagrindu jūs vėl galėtų džiaugsmingai ir laisvai priimti sprendimus ir žengia pirmyn. Tada kiekvienas žingsnis bus tiesa judėjimą pirmyn.

Luiza Hay jo knygų kiekis pagrindinės neigiamas požiūris (dėl ligos) ir harmonizuoja mintis (dėl gydomųjų) susijęs su atsiradimą ir kojų problemas gijimą.

harmonizavimas protas:Kiekvieną dieną alsuoja džiaugsmu. Aš tvirtai MenasOju ant kojų ir mėgautis laisve. Mano pasipriešinimas yra absoliutus. Aš lengvai ir džiaugsmingai eiti į priekį gyvenime bet kokio amžiaus.

iš šių savybių pobūdžio buvimas: vilties, atlaidumo, mandagumo, draugiškumo, darbštumas, teikia sveiką sąnarių.

viltis – padeda normalus inervacijos sąnarių.

– Neviltis – padidėjimas jautrumo ir sąnarių skausmas.

– nusivylimas veda destruktyvių pokyčių sąnarių.

Gebėjimas atleisti suteikia sąnarių gebėjimą kovoti su uždegimu.

– Apmaudą padidėja uždegimas sąnarių.

– Anger veda destruktyvių sutrikimų.

Mandagumas normalizuoja keitimo medžiagas sąnarius.

– pasitikėjimo savimi, kategoriškas ir švino pernelyg padidėti druskų sąnarių.

– indecision sukelia sumažinimas sąnarių

veiklos.

Prestižas padeda normalizuoti imunitetą sąnarių.

– kritiką veda į sumažinti imunitetą sąnarių.

– negatyvios nuotaikos ir autoimuninių procesų ir sunaikinimas bendrą audinio.

sunkiai dirbti derlius tvirtumas ir stabilumas sąnarių.

– dykinėjimas sumažina stiprumą ir stabilumą sąnarių,, kuris lemia jų greitai skausmas ir nuovargis.

– aistringas darbas per didelis padidėjimas įtampos sąnarių,, kad eikvoja savo padangas ir.

artrito: nusivylimas, apmaudas, agresyvumas, kritika, nusivylimas

.

Kai mes galvojame, neturiu laiko, dar nebaigtas, arba labai sunkiai dirbti – darbas neatneša laimės, bet tik suteikia įtampą ir kaip pastarąjį nuoroda yra nevilties grandinėje – niekas manęs supranta. Žmogus turi gyventi laimės, o ne savęs kankinimo. Sąnariai yra dinaminės įtampos jėgą, ir jie suteikia mums galimybę veikti. Todėl, kai Kasdien informuojame elCE duoda nieko, bet kančios – Žmonės imobilizuoti. Taigi pagal priežasties orientavimo kūnas išreiškia protestą prieš klaidingų požiūrių. Jei asmuo veikia tik nuo būties be priemonėmis egzistuoti ir kenčia nuo nelinksmas darbo baimės, jis turi žinoti, kad laikas netrukus ateis, kai jis bus labai sunku judėti. Neviltis nelinksmas darbo veda į pirmųjų požymių sąnarių ligomis yra išreikšta jų skausmas ir padidėjęs jautrumas. Kai neviltis virsta nusivylimu, turite pradėti destruktyvius pokyčius sąnariuose.

Vedos sako, kad materialinių lėšų suma, gauname kaip pamaldus, kurie padarytas praėjusių gyvenimų rezultatas. Aistringas darbo neprideda pamaldumas žmogaus likimą, o todėl vis daugiau ir daugiau apgailėtinus. Todėl mes turime išmokti dirbti su meile, stotelė, veikiantis kaip vergas savo materialinių planus ir nevilties, matydamas, kaip sunku juos įgyvendinti. Vedos sako, kad kai tu gyveni sąžiningai, o tai reiškia – pagal Raštus įstatymus, jis tampa lengva suprasti – kaip tinkamai atlikti savo pareigas bendruomenei ir Dievui. Tik šiuo atveju, atvira žinios paslėpta nuo visų kitų žmonių – kaip tu gali būti laimingas didelę įtampa ir nelinksmas darbą ir panardinant savo protą materialinių problemų. Vedos sako, kad jei žmogus nesavanaudiškai atlikti savo pareigas Dievui, jis tiesiog daro savo naudingą darbą, turės visas gyvenimo reikmėms. O jei visiškai be savanaudiškų troškimų ir Dievo meilės įvykdyti savo pareigą, jūs galite palaipsniui tapo laimingiausia ir labiausiai pasisekė žmonių.

įžeidimas – tai pyktis nukreiptas į vidų. Įžeidė žmonių nebenori ignoruoti tuos, kurie nereaguoja į jį. Tai visada atsitinka, kai nėra realios galios bausti nusikaltėlį. Priešingai, jei turite galimybę bausti nusikaltėlis psichikos – pyktis iš karto išeina. DNeuve sunaikina kepenis, antinksčių, nervų sistemos, taip pat sąnarių. Moterys paprastai būna pirmas nusikaltimas įvyksta, ir kai jis eina per kraštą, tada pyktis ateina. Vyrai dažnai prieštarauja priekį atrodo piktas ir jei asmeniniai interesai nėra įvykdytos, yra apmaudas. Pasipiktinimas – tai pyktis nukreiptas autodestrukcji (nors būčiau blogesnė nei Nepaisant). Kai žmogus patiria šiek tiek skausmo, tada jis gauna moralinę teisę apkaltinti. Dėl šios galimybės apkaltinti niekam mes įžeidė labui. Pasipiktinimas daro stop veiksmo. Pyktis kenkia labiau poveikį sąnariams, sukelia jų sunaikinimo.

priverstinio neveiklumo taip pat turi įtakos sąnarių, kuris priima savo galia nuo susitikti judėjimo. kojeles sąnarių pašarų jėga Prana – džiaugsminga judėjimas pranos daro juos sveikus. Sąnarių, rankų, yra daugiau susijęs su proto veikla, ir jiems reikia džiaugsmingą protinį aktyvumą.

Tai kokybė yra dėl to, kad godumas kartu – stiprus jausmas siekimas nors materialaus objekto ir pasididžiavimo. Didžiuotis ir godus asmuo, veikiantis agresyviai, išleisti savo interesus aukščiau tų aplink jį žmonės. Ši veikla visada veda į sąmonės degradacijos, todėl yra ligų, kurios palaipsniui netenka darbingumo aktyviai grupė. Tarp tokių ligų – įvairių medžiagų apykaitos sutrikimai, sąnarių, kaupimo jame druskos.

psichosomatinių sukelia sąnarių

Problemos

Apie priežastis psichikos ligų pasakoja Psychosomatyk. Sąnariai – pirmieji “varpai” nuostolis mobilumo kad bus atkreipti dėmesį į skausmingą pažangos, vis daugiau ir daugiau sunku patekti.

Kai pirmą kartą sužinoti žmonių su psichosomatines pirmą Skaitykite šiame straipsnyje.

psichologinė priežastis bendrų problemų, susijusių su vidaus neryžtingumo ir netikrumo. Ji taip pat gali būti nuovargis ir stiprus nenoras toliau veikti. Kai skausmas blokuoja bendrą darbą, mažiau žmoniųjuda. Taigi, kaip fiziškai žmogus sustabdyti save, nenorėdamas eiti į priekį.

Pagrindinės priežastys, dėl kurių asmuo nustoja judėti:

    

 • Niestanowczość;
 •   

 • neapibrėžtumo;
 •   

 • nuovargis;
 •   

 • nenoras judėti.

Jei apsimesti, kad vidinė varža neegzistuoja, tada problema pradės augti vis daugiau ir daugiau, kol ji virto kažkuo labai rimtai, pavyzdžiui, artrito.

Vidutinio amžiaus vyras praranda savo darbą. Jis yra atsakingas už mažų vaikų šeimoje. Visas namas yra laikomi ant jo. Atėjo laikas kažką pakeisti savo gyvenime ir nereikia tikėtis darbo kaip klerkas. Tačiau tam, kad pradėti savo verslą, net jei turite gerą verslo planą ir finansinės investicijos pernelyg rizikinga jam. Neryžtingumas diktuoja jo amžių, jo nuomone, nes dabar visi į jaunosios ir daugiau nuotykių.

rankose

Kadangi bendros problemos paprastai atsiranda vyresnio amžiaus žmonių, problema yra susijusi su vidinio stiprumo praradimo. Neva jauna kelių, jie turi daugiau funkcijų, tačiau pagrindinis baimė brandžios amžiaus kategorijos žmonių – tai veido praradimas. Jie yra taip “sukaulėjusi” savo įsitikinimus ir principus, kad tiesiog negali sau leisti atverti kažką naujo. Tokių žmonių uždavinys – rasti jėgų lankstumo, įskaitant lankstumo ir mąstymo.

Priklausomai nuo to, kokios gerklės sąnarių, plėtoja ir žmogaus problema. Pavyzdžiui, jei skausmas jaučiamas, kai vaikščioti į klubo sąnario (daugiau čia), tada toks žmogus nenori veikti arba negali nuspręsti dėl konkrečių veiksmų. Jis negali realizuoti savo troškimus, o kūnas tiesiog sustoja jį. Paprastai asmuo prašo pats: “Net jei bandau, tai duos? Ką gali ateiti apie tai? “Jis gali turėti abejonių ir baimių, tačiau nebūtų padaryti ką blogiau nei ji yra. Pavyzdžiui, asmuo, jau nori mesti, bet negali nuspręsti, nes aš nežinau tikrai ar naujas darbas geriauEl.

Jei jūsų sąnariai yra susijusios yra ant kelio, tada liga detalės išsamiai aprašyta šio puslapio.

Funkcija subrendęs žmonės galvoja, kad viskas jau praeityje.

Nepamirškite tradicinį gydymą, pavyzdžiui, jei norite išgydyti klubo Koksartrozė, tada nereikia gaišti laiko veltui, tačiau iki šiol traktuojami, pabandykite iš naujo apsvarstyti savo poziciją gyvenime ir atsikratyti klaidingų įsitikinimų, kad buvo priežastis ligų. Tai tiesiog sako psichosomatika. Jungtys nustoja jums pakenkti, jei leisite sau padaryti savo svajones, net jei esate 99 metų.

Psychosomatyk osteoartritas

Pagrindinis prichinmi osteoartrito kelio ar klubo sąnarių yra perkrovos sportininkų sąnarius; žmonių, kurie yra priversti keliauti ilgus atstumus pėsčiomis; Dėl nutukusių žmonių; DUE į bendrą traumos arba dėl savo lėtinio Microtrauma; ir kaip uždegimas artrito sąnarių rezultatas.

sunkinančius veiksnius osteoartrito kelio ir klubo sąnarių, yra cukrinis diabetas, nepalankus paveldimumas, tam tikrų hormoninių pokyčių organizme ir tam tikrų medžiagų apykaitos sutrikimai.

Tačiau naujausi atradimai biochemijos ir fiziologijos srityje įrodyti, kad viena iš pagrindinių priežasčių, dėl nepalankių pokyčių sąnariuose yra lėtinis stresas paciento būklė.

laikais streso ir, kai yra ilgalaikis patiria nuolatinį padidėjimą kortikosteroidų hormonų kiekį kraujyje. A fiziologai ir biochemikai neseniai įrodė, kad per didelis atpalaidavimo iš šių hormonų kraujo inhibuoja hialurono rūgštimi, kuri yra svarbi sinovinio skysčio gamyba.

Kaip sumažinti sąnarinio skysčio kiekį rezultatas įvyksta džiovinimo sąnario kremzlės ir oji. Kremzlės įtrūkimai ir plonesnis – yra artrozė.

Šis procesas dar labiau blogina tai, kad pernelyg daug kraujo “stresąx “hormonai priemonės lemia sumažėjimas kapiliarų pralaidumą ir jo būklės blogėjimo kraujo tėkmės į gydomą sąnarių. A lėtinio streso derinys su tuo skyriaus nepalankių aplinkybių pradžioje (perkrova sąnarių, traumų, paveldimumas ir pan. D.) veda prie to, kad sąnarių kremzlės palaipsniui deformuoti ir sunaikinti.

osteoartrozės klubo sąnarių

Yra asmenybės savybių pacientams, sergantiems artrozės šlaunikaulio skaičiussustavov.Eto paprastai,yra labai maloni kalbėti, gerų žmonių, kurie beveik niekada su niekuo neprieštarauja, ir retai išreikšti kas savo nepasitenkinimą. Išoriškai jie atrodo labai nedidelė, rami ir draugiška. Bet viduje jie dažnai siautė stiprus aistras, kad nereikia išeiti tik pagal išsilavinimą ar ypatybių “saugomos” charakterį.

Kaip rezultatas, suvaržytas emocijos,, pavyzdžiui, dirginimas, nusivylimas (nusivylimas,nerealizuoti troškimai “”), signalizacijaarba nuslopintas pyktis,kraujo sukelti kortikosteroido hormonų ir per juos atpalaidavimo įtakos hialurono rūgštis, kuri, kaip jau sakėme, yra esminė bendros tepimui.

Be to, vidaus stresas nervų sistemos turi įtakos skeleto raumenų būklę – ten jie spazmas ir Hipertonija. Nuo aplink klubo sąnario yra ypač stiprūs raumenų spazmai veda prie to, kad šie raumenys yra “įtemptas” pažeistą sąnarį. Kaip pailginto raumenų spaudimo rezultatas suspaudus klubo sąnario deformuoti ir sunaikino dar greičiau.

Žinoma, žmonės yra neribojamas, emocinis, kartais per blogai artrozė klubo sąnario. Bet jie suserga dažniau artrozės, nes “Kovoje” neigiamų emocijų, viršija tam tikrą emocinį “ribą.” Daugiausia iš emocinių žmogaus silpnybių yavyayutsya kitus organus – Uitovidnaya geležies, širdies, skrandžio, ir atgal, ir kvėpavimo sistema. Hip-per daug emocinių žmonių, su keliomis išimtimis, sugadintas beveik mažiausiai.

osteoartrito kelio

Ligos kelio “, be fizinių priežasčių gali būti ilgai arba sunkus streso rezultatas, ir dažnai atrodo prieš sudėtingų patirtimifone. Daugelis žmonių turi kelio sąnariai pradeda skaudėti po skyrybų, kad artimuosius, darbo praradimo ir kitų smūgių likimo nuostolius.

Labai dažnai osteoartrito kelio įvyksta emociškai pavargę žmonės,, kurio gyvenimas kaip visuma tapo “labai sunki našta.” Tai reiškia, kad tie žmonės, kurių gyvenimas yra sunku ir liūdna.Pavyzdžiui, labai dažnai galima pamatyti moterų penkiasdešimties metų amžiaus, kurie turi traukti ant pečių namuose, darbe, vaikai ar anūkai, plius pagyvenusiems pacientams kelio artrozės tėvai, o kartais net paciento vyras.

Tai aišku, kad šios moterys yra ne iki gyvenimo džiaugsmus, jie neturi laiko. Galų gale, už metus reikia po metų, “Popychadło” gyvenimas pilnas rūpesčių tik be džiaugsmo ir malonumo, švinta net labiausiai patvari ir atsakinga. Nuo liūdna gyvenimo moterimi “emocinis amžius” eiti sunku apie šių moterų tarsi kojos “kabinti svorius.” Gyvenimas “iškelia juos ant kelio.” .

Dažnai šios moterys nuo rūpesčių ssutulivayutsya, jų kojos išsipūsti ir tapo sunkesni kojose kraujotaka – Yra stiprus venų varikozė ar trombozė kojos. Visos šios problemos veda prie to, kad kelio sąnariai pamažu praranda savo lankstumą ir “įtemptas”. Kelio kremzlės, netenka normalų kraujo tiekimo, prarasti drėgmės ir išdžiūti ir įtrūkimai.

Kaip susirgti kelio osteoartrito rezultatas. Kad šių moterų sunku gydyti, nes šie pacientai yra labai sunku ką nors pakeisti savo gyvenime ir pašalinti raktą priežastis bolezni- emotsionalnuyu nuovargis. Ir jei ne pašalinti pagrindinė priežastis, dėl ligos, tai tikėtina, kad liga paliks net po geriausią gydymą.

Kaip psichoterapinės darbo rezultatas yra įmanoma išsiaiškinti psichosomatinių ligos priežastis, rasti vidinių išteklių, kad kažkaip atstatyti savo gyvenimą, atsikratyti dalį pareigų ir geriau.

, kursai, ne tik moterys kenčia nuo giperotvetstvennosti ir emocinis nuovargis. Taip pat yra vyrai, visiškai duoti savo visus darbus arba praleisti visą savo gyvenimą energijos, stengiantis apsupti atsargiai ir laimė visiems artimiesiems -. Vaikai, žmonos, tėvai ir taip d.No Tačiau vyrai yra mažiau linkę siekti nenusakoma auką. Vyrai beveik visada bent šiek tiek “džiaugsmas sau, mylimam žmogui.” Galbūt tai, kodėl kai kurie vyrai yra mažiau paplitęs sunkus osteoartrito kelio.

Pažymėtina, kad dauguma sunkių formų sunaikinimo kelio dažnai matyti žmonių išmaniųjų, tačiau esminių arba linkusiems į lėtinį nepasitenkinimą. Tai reiškia, kad tie, kurie nuolat viduje nepatenkinti gyvenimo, aplinkybių, kitų žmonių ar save.

Arba tiems, kurie nuolat linkę kritikuoti ką nors ar kažkas, įskaitant save (tai ne tik apie žodinio kritikos, bet ir d ÷ l vidaus dirginimą ir nepasitenkinimo valstybės).

Dar blogiau, jei polinkis kritiką kartu su lėtiniu įžeidimas visam pasauliui, kitiems ar artimų draugų. Ir nesvarbu, ar išreikšti pasipiktinimą ir kritiką garsiai ar kaupti viduje. vaidmuo tik emocijų galiairtrukmę.Kuo daugiau ryškus žmogaus pasipiktinimą, nepasitenkinimo, arba yra polinkis į kritiką ir savikritikos, daugiau deformuoti su laiku jo kelius, tuo sunkiau yra gydyti juos vėliau.

ten yra priekyje spazmas šlaunų raumenis Tokiais atvejais, kad tokie žmonės yra ryškesnis nei kiti.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Dėl raumenų šlaunies priekyje spazmas, mes galime aptikti beveik 100% žmonių kenčia nuo osteoartrito kelio. Nustatyti spazmas yra labai paprastas. Pavyzdžiui, jei sveikas žmogus, gulėti ant savo pilvo, lenkimo ties kelio kojų ir bandyti traukti savo kulną prie sėdmenų, jis nesukelia jam bet kokį skausmą. Ypatingais atvejais, sveikas žmogus jausis šiek tiek įtampą dėl šlaunies priekyje. Žmogus, kurio raumenys šlaunies priekyje yra spazmas, tikriausiai niekada nebus (linkusi) traukti kulno sėdmenų, net jei jo keliai vis dar sveikas. Arba toks bandymas sukels jam sunkus raumenų skausmas dėl šlaunies priekyje, jausmas raumenis bus pleiskanoti šiandien (dėmesį, skausmas nebus jaučiamas stipriau kelio, ty, šlaunies priekyje). Paprastai, priekinis šlaunų raumenis spazmas įvyksta prieš ilgo patirties fone arba prieš ilgą nervų įtampos fone. O, spazmas nėra daro jaučiamas. Bet palaipsniui jis “išsitraukia” kelių, neleidžia jiems laisvai ir lengvai judėti, didinant plyšimo menisko riziką, ar provokuoja osteoartrito kelio plėtrą.

“© 2019 Medicinos centras” Praktinis Reumatologija »

Lagranmasade