Menisko operacijos kelio sąnario apžvalgos

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “Operacija pašalinti kelio sąnario menisko komentarų”. Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

apžvalga: artroskopija kelio – priverstinis operacijos

Praėjusį ketvirtadienį kelį artroskopija buvo, bet viskas laiku.

Prieš metus, sumažėjo. Jis nukrito blogai. Mėlynės ant kojų išgydytas ir aš pamiršau apie rudenį. Šių metų vasarį, naudodamasis savo dešinę kelio kažkas išpirko, ir iš karto buvo aštrus skausmas.
Tai buvo skausminga sulenkti ir ištiesinti dešinę koją. nakties metu, buvau ligonis apsiversti ant šono lovoje. Skauda net tada, kai tik gulėti ant šono.
skausmas buvo aštrus ir dešinės kojos viduje.
Aš atėjau į dr Onipko (mano anksčiau peržiūros klinikos) klinikoje.

nuėjau į Onipko Konstantin Donatas (sūnus Onipko NN), ir po nagrinėjimo ir ultragarsinį kelio diagnozės buvo apibrėžtas – įtrūkusia menisko kelio.

Vienintelis sprendimas yra chirurgija nutraukti menisko. Kad nebūtų permokėti privačioje klinikoje, tik aš vienas išlaikė visus galimus tyrimus prieš operaciją:
– kraujo ŽIV (į laisvas AIDS centro);
– Kraujas kraujo grupės ir Rh faktorius (į regioninio centro . kraujo 980 moka Yestay tengė);
– kraują dėl hepatito B ir C (ten ranka centras, 2600 tengių mokama);
– CAL kirminas kiaušinis (Invivo įteikė laboratorija mokama 700 m. );
– EKG;
– kraujo krešėjimo laiką, ir daug daugiau gemoglabin, nepamenu kas
Be to, buvo konsultuotasi Laura terapija. vienas ginekologas, stomatologas.

Aš atėjau į šį “puokštė” rezultatų, o kitą dieną operacija buvo man pavestas. Per konsultacijas su Onipko KN sužinojo, kad operacijosskamba kaip “artroskopija kelio”, ir apima visą jokios iškirpti ir punkcija.

Kelio sąnario artroskopija – daugiau modernių metodas sprendžiant menisko ašaros problemą. Per pradūrimui gydytojas išsitraukia Sulaužytas meniskas. Tai daro išieškojimo procesas daug lengviau ir trumpiau.

Namas Dr. Onipko klinikoje patiko jo mobilumą – viskas po ranka, ir žmonės po operacijos nejautė jokio diskomforto.

Pagal rankos gamyba, skambinimo mygtuką medaus. sesuo ir įkrovimo
lizdas Lovos yra labai patogus -. nieko nepavyksta (nuodėmę daugelis savivaldybių ligoninės su savo kastuvais sietą lovos).

Galiausiai, aš laukiau to momento, kai buvau pašauktas į darbo kambarį. Prieš tai, kad man į namus atėjo du anesteziologas aptarti, kokios nejautros aš norėčiau – bendrasis arba stuburo (nežinau, kaip tiksliau tai skamba, bet tai daroma stuburo).

analgetinis pradedant 20 minučių vėliau kojos buvo nutirpęs. Kad man buvo purtant su baime, įstojau narkotikų ir aš tiesiog užmigo veną (be sraigtasparniai kaip bendrosios anestezijos).
Aš prabudau 20 minučių iki operacijos pabaigos. Iš už ekrano nebuvo nieko akyse. Aš nesijaučiu nieko. Kojos buvo ne mano ne visi. Kelio artroskopija truko apie 1 15 val. Min.

Kai į kambarį pagal mano dešinės kojos pasodinti specialų prietaisą. Su juo buvo lengviau meluoti.

Kojos Aš pradėjau jausti tik arčiau 20.00 val (operacija buvo 13,00). Kai anestezija perkelti, atėjo skausmą. Naktį, tai buvo skausminga, nors pristatytas kauterizacijos.

ryte atsikėlė į tualetą. Tai buvo skausminga ir įžeidžiantis eiti. Prieš aplenkiant gydytojas slaugytoja sumažinti Tvarsčiai ir galėjau pamatyti, kaip jis atrodo “kelio artroskopijos»)))

Galima pamatyti du gabalai plačiau dydžio ir vieną mažą.
Žemutinės nuotrauka rodo, kaip kruopščiai padaryta ir surištos.

Po aplenkiant gydytoją tvarstis yra nebėraavyazyvali tepė žaliu dažų ir viskas.

Kitą dieną, tualetas buvo vis labiau įsitikinę, nors šlubas.

pilnas dviejų dienų nuėjau namo.

Iki šiol, nes operacija buvo 5 dienas. Kojų vis dar sulenktos bolnovato. Vyksta aukštyn ir žemyn laiptais gaunamas tik su kaire koja. Lėtai, po vieną žingsnį. Kai tu sėdi su tiesia koja ir tada keltis, tai yra jausmas, kad kelio yra sulenkta atgal.

Bet nepaisant viso to, pooperacinė ūminis skausmas dingo.
Aš džiaugiuosi, kad pateko į profesionalų, komanda gydytojas Onipko rankose. Ir tegul už operacija turėjo mokėti, aš nesigailiu. Nuo sąnarių būti juokauti su.

Confused Grafas “norėčiau rekomenduoti draugams.” Ne, žinoma, būti visi sveiki, bet užpildyti jį su visa reikalinga. Aš rekomenduoju įdėti.

Čia jie žino viską: menisko operacija, už ar prieš

«menisko yra ne mano, aš tik parašė deklaruoti»

Traumuotas ne futbolo žaidimas dikulevskom centro gydytojų kalbėti aiškiai (pagal MRT matė 1-2 laipsnį, operacija aiškiai rodo trečdalį)

Taigi yra du diametraliai priešingus požiūrius, ir vienas iš jų sako, kad tai nėra būtina daryti operaciją, ir tada gyvenimas bus skauda, ​​nebus užsiimti veikla

Manoma, kad eiti į dar vieną gerai žinomą gydytoją konsultacijai. Ką visuomenė mano apie tai?

Ar jums gydyti dantis nuotraukose?

Aš turėjau draugą. Net daugiau nei draugas – mate raiščio. Ir vieną dieną jis sužeista jo meniskas (laipiojimo daroma su lengvumu – nesuklysti, smarkiai pakrautas ir labas, kaip sakėme “priversti menisko”). Gulint fizdispansere. Operacija neturite. Po tam tikro laiko, regis, atsigavo, pradėjo vėl treniruoti. Ir visi buvo gerai iki tam tikro taško. Mes nuvyko su juo lipti kažkaip iš miesto. Ir vienas iš techninių sričių menisko jis vėl priverstas pats. Laimei, suteikti pirmąją pagalbą mokė tada sunku. elastingastvarstis buvo pastatytas padanga jį iš kai lazdos, kažkas ramentas tipo nuo kito. bet ji vis dar buvo įdomus – prie stoties 10 km, su dviem kuprinės ir vienakojis snaryagu posradavshy, kuris beveik turėjo vilkti save.

Apskritai, menisko sumažinti jį, bet jis vis dar turi šlubuoti (ir praėjo dvidešimt metų nuo tada).

Ir mano direktorius. Valstiečių pagal 60 Prezidento regioninės federacijos alpinizmas. meniskams (du) skauda ilgą laiką. Nenutraukite. Nuėjau į kalnus tiek daug kartų. Porą metų atgal, iš kelio pradžia. Paguldykite ant operacijos, o dabar grįžta į kalnus.

Apskritai, atvejai yra skirtingi čia. Ir ne vienas, bet geras gydytojas negalės pasakyti, kas yra rizikos laipsnis likti chromo, jei mes neturime daryti operacija ir bus vėl žalos.

Operacija pašalinti menisko

Žinoma, jūs PAPO, yra labiau matoma nei sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas

Na, jūs tikriausiai ne visi menisko bus pašalintas, tik sugadintas dalis.
darau operaciją prieš maždaug 4 metų, pašalinti Sulaužytas loskutochek. :)))
Man labai neramu, verkia, negalėjo susitaikyti su moralinių randus ant savo kelio .. ir tiesiog kvailai bijoti.
Gydytojas gavo brangioji, visą papasakojo, parodė, padarė viską sąžiningai.
Aš jau išvyko sled.den, šlubuoti, žinoma, nors gydytojai prisiekė ir priversti Kulawieć su ramentas, dieną buvo atleistas iš bolnichki ir aš važiavau pakabinti bent Mama U-party siūlių atšaukta po savaitės.
chirurgija buvo spalio 10, 2006, iki šiol siūlės nesimato visai, nieko primena operacijos. išskyrus tai, kad mielai prisimena gydytojas. : Gy :: Gy :: Gy :: Gy :: Gy :: Gy :: Gy :: Gy :: Gy:

todėl nereikia bijoti, viskas bus gerai .. dabar šios operacijos beveik neskausminga, neturi sumažinti, padaryti 2 pradūrimui abiejose girnelė pusių ir su vaizdo kameromis supjaustyti pagalbos, susiūtas ir tt
Sėkmės ir kuo greičiau pasveikti.

PS: Į bet kuriuo atveju operacija nepasiduokite.
Aš iš pradžių buvo pasakyta, kad prinitspe skirtingi vaistai gali slopinti tokią traumą, tačiaugarantijos, kad po 10 metų nebus visiškai pakeisti sąnarį su dirbtinio vieną, ne.
Tai geriau daryti ir pamiršti apie problemą!
Prisimenu kaip buvau 2 mėnesiai po sužeidimo agonijos naktį nuo skausmo ir ramus kopėčios negalėjo vaikščioti. Ir jūs turite 10 metų. Nesilaikei ir nemyli savęs, ar ką?
Opreriruytes tegul ir pasveikti greičiau! Sėkmės dar kartą!

nuuuuuu. Manau, kad tai yra ne tik tinklinio jie gali žaisti, jei norite, galite dar kaip arba nuskaitymo ant kelio ilgą laiką stovėti menisko tai ne visuose operacijų barjeras. Rzhu ** **

. Na sakau, medicina sustiprino toli į priekį, tai yra dabar, ne tik kvailai pašalina meniskas, tai yra jų bando atkurti ir atstatyti.

Aš nesuprantu esamą santykį tarp randus ir tinklinis. : Gy :: Gy :: Gy :: Gy :: Gy:
jos kelius, tada visi dažomos arba identiškai Nitsche nemato

?

I love kursą, tačiau pirmasis man laikas žaloja per 16 metų, gyveno mažame miestelyje, nėra gydytojai, nuo sąnarių kraujo pumpuojama iš diagnozė nikokogo neskirti net rentgeno nebuvo, tada studentas, taip pat patyrė, nustojo būti užsiima sportu, amžius 5 ten buvo pertrauka, ir nesivarginkit nieko, bet dabar beveik koja negerai iš karto įdėsiu laukinį skausmą. Man buvo diagnozuota prieš mėnesį visi nustatyti kada MRT padaryta.

Operacija pašalinti kelio sąnario menisko atsiliepimai

Yra problemų su antsvoriu?
Aš beveik takayazhe istorija. Sutikau šią nuomonę, kad vostanavlivayutsya keliai taip greitai, kaip išsivystę raumenys ir raiščiai aplink jį. ir kas turėtų būti atvirkščiai zaachivat kelio ir ruožas.
Pats numesti svorio, eikite į rokeris ji panaikino sunkvežimių ir prisidaniya ir keliai dingo. Giperekstenziya būdas kartoms Gavar dauguma žalingo fizinio krūvio, ir atvirkščiai, jei delayutsya pritūpimas proto.
Yeshe sudėtingų sąnarių negalima gerti, chondroitino sulfatas

Taip, ačiū, aš taip pat nurodė kospleks sąnarių – Pirmyn

problemos su antsvoriu yra, dabar, ne. Aš patikrinti save – Ieškinystionary turinti raumenys ir raiščiai – Kelio praėjo, bet ne taip seniai susirgo vėl, bet, matyt, jau perkrovos. Prisedyaniya aš padariau iki ne daugiau kaip 90 laipsnių, tada nereikia atsisėsti, siekiant išsaugoti kelius =)
ruožas raiščių kiekviename mokymo sesijos, beveik ant virvių sėdėjo =)
Taigi gentis vyko, bet, matyt, tada kažkaip sugebėjo menisko pažeidimas – vėl dabar išgydyti

Hmm .. kodėl hiperekstenzija žalingas?

Na, tai visi atgal ir sėdmenų. dėl to, kad bendra yra visiškai ištiesinti chtoli?

UTB nėra ir atgal kelio, kelio nepalaužiamą žalingas mašinai

aš užjausti. Net jei operacija mikrotreschina-

Ir todėl ji neužgyja. Dar krovinį bus skausmas. Būtina veikti. Aš taip pat kenčiu daugiau nei 10 metų

delved į “Net – operacija tik tada, kai trūkiai rašyti

microcrack neveikti. Bet jei gydytojai gryat – veikti – kodėl tiek daug metų kančių? Operacija yra greitas ir nėra sudėtinga. Tą pačią dieną greičiausiai bus

Mano patarimas, jei įtrūkimai yra tik konservatyvus gydymas gerybine tepalo Elast Tvarsčiai režimu – 50 50% išgydyti ar tapti Kronika

Shelchok (arba stovėti ar sėdėti) ir ne mažiau kaip skausmo savaitę. Tada po peiliu rezekcijos menisko chirurgas k.m.n Petrov.schas aš pamiršau padėkoti jam. Mes turėjome iš karto eiti po peiliu.

artroskopija padaryti, kad per mažas įpjovimas per kamera ir monitorius veikia?

Rėza kaip kiaulių

Gavo prieš 4 metus, kai staigus kelio sunkumą karto išpūstų nėra užblokuotas bet vargu ar pakilo laiptais žemyn paspaudimų skausmo beveik metus nekėlė gydymo atšilimo tepalas sunkumą, pirmą kartą ELAS tada kelio tvarstis iš Jakutskas arklių plaukai per ligos buvo 1,5 metų! Aš paleisti, padidinti cemento maišą 9 grindis. ir gydytojai tuo metu reikalavo tik operacijos, nes turiu 40 metų amžiaus jau taip manau, kad -schadyaschy režimą be pakrovimo sužeistą koją. Aš vis dar paliko šį įprotį

I tSraigto turėjo problemų su menisko, ašarų, kai nustatomas

žaisti futbolą. Su šiuo kankina apie 2 metus ir pagaliau nusprendė operacijos. Už operaciją pašalinti meniskas išvyko į Novosibirską 2010, padarė klinikoje artroskopija praleido tik 2 dienas ir su nendrių atvyko į Yakutsk, nors iš pradžių planuota siūti meniskas, bet buvo nesėkmingas. Dabar jokių problemų, nors toks aktyvus sporte aš neužsiima. Ir aš patars jums rūpintis kelio be jokių apkrovos, o naujo sužeista kelio gali būti bet kur (namie, darbe, gatvėje, turintys lytinių santykių), ir tai bus staigmena. Ir būtinai eiti į MRT nurodyti galutinę diagnozę ir, jei yra, net mikro pertraukėlė – operuotis ir tik artroskopijos. Konservatyvaus gydymo nėra.

Ačiū. MRI’m vyksta kažkaip. Būtina pasirinkti laiką ir net būti eilė keltis =)

Taip pat girdėjau, kad tokia operacija yra geriausia padaryti Novosibe, sporto medicinoje yra labai išvystytos, meniskų gydyti tik tokiu būdu =) Jei operaciją – tai, žinoma, tik artroskopija, kazhesya skiriasi dabar, ir ne. Bet pirmiausia, bandau viskas tas pats konservatyvus gydymas, nes tokie metodai, ir jie rekomendavo gydytojai, jei nėra pertraukos

Pratimai statinis

poluprisede stendas pusę minutės, minutę.
kaip karate praktikoje stiprinti kelio sąnarius.
neseniai pradėjo daryti 1-2 kartus per savaitę, 3 rinkinius, dėl rezultatų iki šiol nieko sakyti, mažai laiko praėjo.
šalia kelio problemų po traumų (stiprus mėlynė). Dabar oras kelio pradėjo reaguoti, inkštimas.
Ar pritūpti virš vartų skersinio, kalbėti su nedideliu gydyti Pritūpimai svorio. kaip ji tapo geriau.

prieš tupint, ir, kai žaizdos – ne pritūpimai atskirą skausmas kelio

be Sijos pritūpęs – negadina. Na tiesa yra, turiu, nes ne pritūpęs su štanga (po kelių mėnesių – pusantrų). Poprobuyuna kitą treniruotę. Bet tai švirkšti kelio, raiščių, menisko ir neišgydys =)

diagnozė tochnyak įdėtiToko ant MRT.Posle pirmą artroskopą gali saugiai dalyvauti sportom.Vozniknovenie osteoartritas priklauso nuo nuotolinio fragmenta.I žinoma nuo kokybės individa.I operatsii.Pervy artroskopirovali metu kūno Berlyne, aš greitai reabilitnulsya ir apmokyti taip, lyg nieko byvalo.Posle kitos operacijos jaučiuosi kaip per run sąnarių pumpuro RUB vienas prieš kitą

išvalyti. Apskritai būtina pereiti MRT.

Prieš pamokos aktyvių sporto

menisko turėtų nedelsdami išmeskite

jie neturi diagnozuoti. Tikrai nieko – tik aktyvių pažeidimų ir žalos menisko. Chirurgas sakė operaciją, be užtruko 4-5 mėnesių.

Baltymai yra būtina RUB

Vaizdo (paspauskite žaisti).

vahahaha pat uodų ir patrinti ant jaunas agurkų sėdėti

Taip pat sužeisti kelio, sužeisti sudraskė kelio 6-7 kartus, kol jis prarado sąmonę, bet aš bijau eiti miegoti po peiliu. Net Akinfeev kelio eksploatuojamas Vokietijoje vėl sprogo. Mano patarimas, jei dėl sporto – turi būti valdomas, bent jau ne Jakutijoje. TK puikus sporto mes neturime, nematau prasmės. Visos operacijos dėl sąnarių neturi vykti be intervencijos į kaulinio audinio, ir kaip ji lemtų pavyzdžiui, kai jums bus 60-70 metai, tai nėra sunku prisiimti. Patarimas: Jei vaikščiojimas nesibaigia, nedaryk operaciją. Nuo atsižvelgiant į gydytojų klinikoje jums sveikas žmogus taško. O tai, kad prieš sportą, manau, sunku. Ši žala yra rimtesnė, nei lūžių. Ji neišsiskiria, net ir po operacijos nebus taip gerai, kaip naujas.

menisko traumos negydoma konservativno..tolko operacija

Ir tai ne tinklinės, ir pašalinti Sulaužytas, poyrezhdennuyu chast..poka taip eiti, žala bus tik progressirovat.i jei, tarkim, jūs 3-5% sugadinta meniska..to pašalinti tik jos rezekcijos, jei per metus -Taigi jis bus 10%, tada 15%, tas pats kaip itd..vse turi operirovat.Chem anksčiau IEM geriau! meniskas yra vienintelis organas kūno antakįamžiaus be krovesnabzheniya, todėl ji nėra išgydyti! net kaulai saugiklis kartu, poiomu kad kraujo ateina ..mikroelementy, kaltsiy..i ji gali vosstanovitsya.Menisk -Ne! otolko bus padaryta pažanga, susmulkinti menisko tampa kaip bahroma.i jis provokuoja uždegimą .. uždegimas ir neigiamo poveikio lubrikantas, su kaulais, į cilindrą, -zadiry, tsarapiny..tak ten kelio sąnario, taip pat prasideda irimo kostey..tTak kad nėra galimybės! tik DARBUI ioltko artroskopiya..Mne daro karaliui, kad anūkas Koroleva..v Maskva .. Europos vaistų Tsentr..esche delayut..TsITO..kadetsya, sportmvnaya traumatologija, ten šiek tiek pigiau, bet visi bolshaya..Evropeyskom geriau, bet-dorozhe..Pokapaysya inete..Korolev-geriausias šioje srityje.

neina pas gydytoją dope

Aš eisiu į MRT – matysime trumpesnis =)

3 mėnesių praėjo, nes aš paprašė klausimą. Nuo tada padaryta:

1. propil chondroitino 35 dienų
2. paėmė galimybę ir išvyko į Muay Thai, nepasigailėsite nieko – IMHO gerai stiprina kelius
3. pritūpęs be svarelių su kojų spaudai (aš paėmė mokymą Muay Thai)
4. Šokdynė
5. nebūtinai geras tempimo Kiekviena treniruotė
REZULTATAS: Pamiršau, kas yra skausmas kelio (fui, fui, fui =); ramiai ritmas kelio, aš išleisti visus spyrius; seniai nebėra nešiojo kelį.
Neseniai paslydo ir nukrito ant jo “ligos” kojos. Į nuostabai – ne skausmas jaučiamas, stovėjo ramiai. Prieš tai atsitiko – tiesiog skaudančių kelio sąnarį, o po to kurį laiką skauda (iki kelių dienų)
Apskritai, ačiū visiems =) Ypač Morgul praktinių patarimų
PS: viskas tas pats, žinoma .. Aš ne perkrautas, bet gydyti atsargiai. Tačiau be gydytojų nusprendė padaryti

Kaip jaučiatės 2015?

Sveiki, _daft_
Aš tiesiog, kaip jūs prieš trejus metus, bando rasti konservatinoe gydymas menisko traumos – tai yra būtent menisko MRT rezultatai parodė

.

Jūs paprašė klausimą 2012 ir norėčiaužinoti, kaip yra jūsų keliai 2015 Ačiū iš anksto už Jūsų atsakymą.

Sveiki! Keliai yra sekasi net nėra blogi =)

Norėdami pradėti, noriu pasakyti, kad visi traumų sunkumas yra kitoks, todėl tai, kas buvo veiksminga man, tai gali būti nenaudinga jums. Aš nepadariau MRT ir pradėjo būti traktuojami remiantis iš “nuspaudžiant menisko»
Buvau elgiamasi visapusiškai :.
1 diagnostikos pagrindu. “Physio-terapija”: duoti saikingai apkrovos į apšilimo pratimų forma, veikia elipsės, tempimas, pamažu pradėjo švelniai pritūpęs be svorio
2 .. “Farmakologija”: propilo chondroitino 1,5 mėnesių, o tada kompleksas “Animal Flex” stiprinti sąnarius ir raiščius.
Palaipsniui, skausmas buvo visiškai išnyko, tačiau dabar aš stengiuosi būti atsargus su savo kelio, dar sąnariai jau pažeista ir ji nebus praeiti be pėdsakų. Dabar iš esmės yra ne itin ribotas save veiklos rūšių, susijusių su kelio Stresas – bėgimas, šokinėjimas, snieglenčių. Kartais sąnarių šiek tiek apie save (matyt per daug įtampos), – tada apriboti veiklą tuo metu, virvutės, minkyti kruopščiai -. Ar greitai
Noriu gerti kursą “Terra-Flex”, tačiau ji turi nuolat gerti pusę metų, atrodo, tai buvo efektas. Ir jis turėtų būti sveiki =) nuolat rupūžės presai =)

suplėšyti menisko. Kažkas išgydyti be operacijos? Yra galimybių netradiciniams gydymo?

Ačiū už jūsų atsakymus!

Ir kaip? Ir ką gydytojas? Domina bet iš metodų.
Ant operacijos nenoriu.

operuoti reikia dar nustatyti gydytojas.
eiti į banką, buvau vedėjas tada elgiamasi departamento pavadinimas nepamenu.
regalijas buvo tarsi jau.

Na, visų pirma pašalinti kulniukai ir dėvėti Kabli 3-5 cm. Norėdami pašalinti visus krovinius su aštriais pritūpęs kojų. žemyn laiptais nereikia eiti tik į viršų.
Na ir skiriasi Physio plaukti, pripumpuoti raumenys.
Jūs bet kokiu atveju tik gydytojas gali paskirti gydymą ir nustatyti gydymo kelią.

Tai tiesa. Be to, tai priklauso nuo norimo ARRaza gyvenimą.

Avoor, bet ką tu taip bijo operacijos? Ji endoskopinės, epidurinė anestezija, o tik po menisko reabilitacija yra labai greita, tai nėra raiščių restauravimas, pvz. Aš mačiau jį priešais jį daugiau nei vieną kartą, viskas yra paprasta. Taigi ne tik atrodo kryptingai gydytojas, kuris pasakys: “O, ir taip ateis”, pabandykite obektivno būti imtasi.

Tema: Kelio ir problemos su menisko. Pasidalinkite savo patirtimi.

Temą
Paieška pagal temą
Rodyti
    
 • Linijinis Peržiūrėti,
 •   

 • Kombinuotas
 •   

 • Metmenų vaizdas,

Kelio ir problemos su menisko. Pasidalinkite savo patirtimi.

Kolegos, greitas prašome galima susidurti kažką panašaus. Paieška forumuose nelabai padėjo. I 31 metai, 180 cm., Į 73 kg svorio., Dviračiai nuo 2013 m vasarą, 2014 m vasarą. ant kontaktų. Šią žiemą sukimo mašina (padorus apkrova shosser, kontaktai), pavasaris pamažu pradėjo riedėti garsumą gatvėje (MTB, vidutinio sunkumo apkrovos, toptalki). Palaipsniui didinti garsą, po poilsio, 05/05/15 dieną į vidutinio vidutinis tempas vairavo 100km, kaip įprasta -. treniruotės Cadence 80 arba aukščiau, izotoninis kas 15 minučių, geliai, keliai šilta. paskutinė valanda teko dirbti prieš vėją, tačiau ir vėl, be fanatizmo. Per šią valandą pradžia inkštimas kairįjį kelį, nelankstus tam tikru kampu esant slėgiui ant pedalo dūrių viduje(o viduje iš išorės, atsižvelgiant į bendrą erdvę regione). Pagrindinis Aš sugriežtinti, tačiau kelio jaučiamas gerai. Navikas, paraudimas, patosas, SNAP, traškėjimas, skausmas, kai vaikščioti laiptais, ir tt Tai nebuvo. Problemos su savo kelio ir rimtų traumų nebuvo anksčiau.

Jis davė poilsio dieną, įdėti per MTB kontaktus, bandė važiuoti be fanatizmo, tą pačią šiukšlių. Aš laukiau tris dienas, bandė pasukti / pritūpęs, tęsė opredennyh padėtyje esant apkrovai mažai dūrio, bet mažiau. Konsultuojamasi su žmona (ji yra mano gydytojas) pradėjo tepinėlį diklofenako, aš pradėjo chondroitino / Glu kursąkozamina. Be šių dienų, palaipsniui Bandžiau duoti saikingai apkrovos, tačiau pradėdami įkelti koją ji pradeda verkšlenti (whines vieta, kur šiek tiek skiriasi). Jei švelniai pasukti, kažką panašaus ir ji negadina, bet jaučiu, kad jo kelio yra kažkas negerai (lyginant su kita koja). Porą dienų bando tyliai ritinio, bet patobulinimai nebuvo specialiai, o priešingai.

Dal savaitę pailsėti koją, nuvyko į ortopedinių traumų draugui, jam susukti koją-veltinis, bet nieko konkretaus nebuvo pasakyta. Paskirtas kitas poilsio ir NVNU savaitę, gerai hondropotektory visą kursą ir toliau gerti. Po poilsio ir gydymo, bandė ritinio savaitę, manau, kad jis tapo geresnis, bet tik pradeda aktyviau apkrova (pastangas sklypas kelią, kur jūs turite paspausti pedalą) kairįjį kelį, tai skausmai, kai pedalus atsistojus, tai gal problema prasidėjo veriantis vidų .

Ar MRT, rašė, kad «nedidelį kiekį eksudacija į sąnario ir užpakalinio rago vidurinė menisko pažeidimas II laipsnio Stoller (IIIa? Mes negalime atmesti žalos apatinio paviršiaus menisko paplitimą), kūną ir priekinį ragą menisko nekeičia” , ty dalinė žala degeneracinės medialinio menisko, likusi – kremzlės, kaulai, raiščiai, normalus.

Dėl nuomonės bendravo su gydytojais remiantis, traumatologas sako, jie sako, kad santykinė ramybė (mažas apkrova) ir toliau hondroprotektory į NVNU neturi prasmės (ty, konservatyvus variantas). Kitas pažįstamas traumatologas, sako, kad tai geriau daryti artroskopija (ty ištrinti arba “SEW” pažeistas plotas menisko), jie sako kitaip negali būti išgydyti. Žinoma, aš ruošiuosi į trečiąją ekspertas, bet kas patirties turite kolegų?

klausimas:
1. Kas turi, kiek laiko buvo skirta panašiais atvejais į atsigavimo? Savaites, mėnesius? Arba “Twist” be operacijos nebuvo išėję, tik “čiužinys”?
2. Jei aš teisingai suprantu, kad meniskams paprastai nėra “lydyto” arba dar yra tikimybė, kad gydo?
3. taiAš dėl toptalok sužeisti, gerai, yra kalva, kad nesėkmingai virti arba atgal apkrovos poveikis? Šuoliai? Tiesioginiai pigūs skrydžiai? Rūšies turi būti normalus, aš šiuo atveju daugelio šaltinių ir mokėsi ilgą laiką eksponavo ant rekomendacijos / jausmų ir punktyrine ne daug (daugiau nei 12 t.km. 2013), buvo naudojamas išeiti.
4. Rašė, kad vidaus menisko yra ne tam, bet diskomfortas yra ir veltinio lauke. Negaliu patikėti, MRT ir kažkaip doobsledovatsya?

gauna klasikinį klausimą “Kas kaltas?” Ir “Ką daryti?” ( “Kas gyvena gerai Rusijoje?” I rūšies žinoti

), bus dėkingas visiems, kurie dalinasi patirtimi.

Po operacijos pašalinti menisko

    
 • Tai buvo tas atvejis. Vladimiras Zhitenev
    
 • Gydytojai nežinau, kaip mes elgiamės su Augustinas Arnatskaya

Osteoartritas – lėtas naikinimas kremzlės audinio. Į ūmaus etapas yra uždegimas audinio su nuolatinio skausmo. Tai išgydoma su raumenis diklofenako injekcijų kursą. Stiprinti kremzlės audinį visada turėtų naudoti specialius preparatus, kurių sudėtyje yra sintetinių medžiagų kremzlės pastate. Plačiausiai naudojamas – Struktum ir Donas. Pastarasis gali pristatyti ir į raumenis.

Per pirmuosius šešis mėnesius po operacijos labai svarbu fizioterapija – specialieji pratimai, skirti sąnario vystymuisi. Šie pratimai yra geriausias studijuoti pagal gydytojo traumatologo gaires. Specialistė kolnennomu bendra.

labiausiai reikia jums dabar – gauti patarimų iš gydytojo traumatologo prie kelio sąnarį. Traumos iš ligoninės paprastai negali padėti.

Čia ne šią nuorodą yra diskusijos apie operaciją, o taip pat yra nuorodos į mano atkūrimo kronika:
http://www.snowboard.ru/forum/showthread.php?p=113341#post113341

Visi pasveikti m žirgais be traumų.

Operacija pašalinti kelio sąnario menisko atsiliepimai

Konsultacijos, prašome, jei Rusija gali daryti operacija ant menisko.

Daugiau nei 5 metai kenčia nuo kelio, diagnostikos rinkinys 2009, tačiau, deja, vietos Kostolomov nelabai pasakyti ar vylichit negali tiesiog nuplėšti pinigus ir viskas.
aš tik 30 metų, ir kiekvienais metais, jaučiu, kad vis blogiau ir blogiau.

Lagranmasade