Metatarsofalangealio sąnario pakeitimas

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Endoprosthesis metatarsophalangeal bendrą” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

chirurginis gydymas osteoartrito pirmojo metatarsophalangeal sąnario

operacijos ir tvarkymas

Nauji metodai chirurginio gydymo osteoartritas 1 metatarsophalangeal sąnario (konferencijų medžiagos «TRUMPALAIKIS sprendimai pėdų ir kulkšnių CHIRURGIJA 26-28 sausio 2017, Tampa, Florida).

Osteoartritas pirmoji pėda-falangovgo sąnarių, Hallux rigidus, pasireiškia formos iškilimų ant nugaros paviršiaus pirmą metatarsophalangeal sąnario apribojimas Lankstymas atgal vienu pirštu, skausmas judant, padų stumti pirštu 1, sunkumai su bato pasirinkimas.

klinikinių apraiškų osteoartritas 1 metatarsophalangeal sąnario yra sąnarių skausmas apsunkina judėjimo, tinimas, standumo, formavimo skausmingos luitų ant nugaros paviršiaus 1 metatarsophalangeal sąnarių, parestezii (dilgčiojimas, strėnų) 1 kojų.

Rentgeno klasifikacija Hattrup ir Johnson padalinus artrozė 1 PPS 3 žingsnio

1 etapas artrozės pirmojo pado-falangovgo sąnario pagal Hattrup ir Johnson – apribojimas Lankstymas atgal amplitudė pirštu 1, vidutinio stiprumo skausmas fizinio krūvio metu, vidutinio augimo kaulinio audinio ant nugaros paviršiaus galvos 1 PĖDŲ.

2 žingsnis – sąnario ertmės susiaurėjimas, formavimo daugiau ryškus exostoses Remiantis tuo, sąnarių kremzlių galvos 1 Padikaulių ir proksimalinė falangos pirštu 1 sienos, dar labiau apribojant Lankstymas atgal į 10-15 laipsnių, padidėjo skausmas.

3 žingsnis – toliau susiaurėjimas bendrą vietą iki visiško Zamazanie augimo kremzlės ir kaulo exostoses, laisvuosius bendrus organus, stiprus skausmas, kai vaikščioti sindromas.

Hirargicheskie procedūros apima:

-Ukorachivayuschie ir plantariziruyuschie osteotomios

-Interpozitsionnaya artroplasticheskaya rezekcija

Iespraudums sąnario yra aprašytos literatūroje kelių pavadinimų, taip pat keletą pakeitimų. Pagrindinis naudojamas apibūdinti šią procedūrą pavadinimai yra: 1) Keller veikimo 2) artroplasticheskaya rezekcija 3) Interposition kapsulės.

Šiuo raidos etapu chirurginių metodų egzistuoja trys pagrindinės galimybės įvairių operacijų interponiruemomu medžiaga: Iespraudums kapsulė Iespraudums sausgyslės (Iespraudums allo- arba Auto-transplantato), o iš sintetinių medžiagų Iespraudums. Paskutinis iš būdų, aprašytų literatūroje yra polivinilo alkoholis hidrogelio (PVA)

Tarpininkavimas

Naujausi leidiniai šia tema :. Hyer et al FAS 2012 įterpiant regeneracinės audinio iš 69 pacientų, tolesnių 5 metus, perskaičiavimo į arthrodesis neprivalėjo bet kuriuo iš atvejų, vidutinis balas skalėje buvo 38-65.8 AOFAS

44 metų profesinės banglentininkas, prieš 9 metus, yra pagamintas su laikina heylektomiya teigiamą poveikį. Atsižvelgiant į aktyvų gyvenimą paciento, būtinybė išlaikyti Lankstymas atgal, aukšto lygio fizinio aktyvumo ir didelė rizika susižeisti, pacientas yra pagamintas tarpininkavimą endoprotezavimas.

Įvykdyti galinio prieigą prie 1 metatarsophalangeal sąnario rezekcija osteophytes, mini Valenti osteotomijos proksimalinės falangos. Gaminamas microfracturing 1 Padikaulių galvą, galvos yra padengtas per odą alotransplantanto.

pažymėti patenkinamą rezultatą, kai riboto skausmą forma, didinant Lankstymas atgal amplitudės ir 45 laipsnių.

Naujausia esamų metodų yra polivinilo alkoholis hidrogelio (PVA) Iespraudums. Ji naudojama kaip tarpiklio artrozė 1 metatarsophalangeal bendrą pakeitimo arba hallux rigidus, atsižvelgiant į ryškus valgus deformacijos (mažiau nei 20 laipsnių) nesant.Naudota pakeisti židinio kremzlės defektus galvos 1 iš pėdų kaulai. Cilindrinis formos implantas leidžia nustatyti ją ant spaudos tinka principu.

Šios techniką tyrimas yra pateiktas pėdos ir kulkšnies International Journal 2016 Baumhauer, 152 aprašytas atvejo. Gauti padrąsinantys rezultatai A skausmas panašus į arthrodesis sumažinimas, išlaikant Lankstymas atgal amplitudė vidutiniškai 32 laipsnių, 10% reikia atlikti arthrodesis 2 metus, 12% auditų pacientams, kuriems reikia atlikti arthrodesis.

Ftoto su chirurgija. Rezekcija osteophytes.

montavimas tarpiklį pagamintas iš sintetinio audinio chondroid.

metodai gydant osteoartritą pirmojo metatarsophalangeal sąnario toliau vystytis tiek užsienyje ir mūsų šalyje, kuri sukuria viltį, kad netolimoje ateityje ši problema bus išspręsta visiems laikams.

Jūs galite pamatyti pagrindinį straipsnį, skirtą artrozės pirmojo metatarsophalangeal sąnario čia.

Iš traumatologijos ir ortopedijos

departamentas

Svetainės Navigacija [Pereiti]

ENDOGRAFTING PIRMAS metatarsophalangeal sąnarių Hallux rigidus

“Cavaliers” GM Censky AD ENDOGRAFTING PIRMAS metatarsophalangeal sąnarių Hallux rigidus /, / departamento traumatologijos ir ortopedijos. 2014.№ 1 (9). s.7-9 [Kavalersky G.M., Chensky A.D., // Iš traumatologijos ir ortopedijos skyrius. 2014.№ 1 (9). p.7-9]

http://jkto.ru/id-3/id-2/1-9-2014-/hallux-rigidus.html http://elibrary.ru/ item.asp? >

D. M. Chevalier, AD-Čečėnijos, A. Sorokinas, Jurijus M. Prokhorov

Pirmas Ste-asis Maskvos antrojoje valstybėje mediciniškai ojo ojo universiteto pjūvis

Šis straipsnis atspindi visiško endoprotezavimo pirmojo metatarsophalangeal sąnario perspektyvas. Chirurginio gydymo 12 pacientų rezultatai, orto-pedicheskom departamentas GKB Nėra ’67 Maskva nuo 2010 iki 2012 Apie osteoartritą pirmojo metatarsophalangeal bendrą 3 etape, kuris buvo atliktas viso endoprotezavimas pirmojo metatarsophalangeal sąnario. Lyginamoji įvertinimas stentų su porų trinties keramikos-keramikos ir metalo-PE.

Raktiniai žodžiai: “, metatarsophalangeal sąnarių protezavimo; artrozė iš metatarsophalangeal sąnario.

yra straipsnis naujo ECTS iš viso endoprosthesis RST metatarsophalangeal sąnario perspektyvas. Mes analizavo chirurginio gydymo 12 pacientų rezultatus ortopedijos skyriaus miesto klinikinė ligoninė No67 Maskvos nuo 2010 iki 2012 m osteoartrito RST metatarsophalangeal bendrą 3 etapo, kurį atlikto viso endoprosthetics RST metatarsophalangeal sąnario. Palyginti protezai charakteristikas su porų trinties keramikos-keramikos ir geležies-polietileno. E rezultatai parodė, kad visos keramikos endoprosthesis RST metatarsophalangeal bendrą paraišką leidžia pašalinti skausmą ir atstatyti judėjimą ..

Reikšminiai žodžiai, endoprosthesis RST metatarsophalangeal; osteoartrito RST metatarsophalangeal sąnario.

Įvadas

Modernus ortopedinė chirurgija problemos yra daug sudėtingesnis pastaraisiais dešimtmečiais. Šiuo metu Podiatrai vis dažniau susiduria su degeneracinėmis ligomis, problemos – artritas pirmojo metatarsophalangeal sąnario [3].

Skuba problemos diagnostika ir gydymas hallux rigidusnustatomas aukšto sergamumo ir funkcinės reikšmės pirmosios metatarsophalangeal sąnario [1, 2]. Šios ligos vidutiniškai veikia apie 15-17% gyventojų [4]. Problemas, kurias sukelia šios ligos, pasaulyje, nei gali atrodyti. Kai pirmą metatarsophalangeal sąnario rigidiškumas, kaip osteoartrito rezultatas, yra skausmas ir apribojimas Lankstymas atgal, kuris reiškia pokyčius PLUsnefalangovoy ašis kompensuoti švytavimo taškas ant išorinės pusės pėdos, vadinasi, biomechaninių sistemos pakeitimas su visais jo padariniais [7, 9].

Jei esate ne konservatyvaus gydymo ortopedinių priversti taikyti chirurginio metodo veiksmingumą. operacinis gydymas skiriamas pacientams, kuriems yra sunkus (3) pakopoje yra pirmasis metatarsophalangeal bendrą artrozės [5, 6]. pagrindiniai veiklos procedūros, Hallux rigidus, yra pleišto osteotomios proksimalinės falanga 1 pirštu arba kaklo 1 pėdos kaulų, arthrodesis 1 metatarsophalangeal sąnarių, heylektomiya, rezekcija endoprotezavimas, viso klubo sąnario pirmojo metatarsophalangeal sąnario [6, 9].

Tyrimo tikslas buvo pagerinti gydymo pacientams, kenčiantiems nuo hallux rigidus, dėl didelio pasikartojimo dažnio ir žemo pasitenkinimo įprastinį gydymą (konservatyvaus gydymo, arthrodesis, rezekcija endoprotezavimo) rezultatų.

Medžiagos ir metodai:

Šiame straipsnyje pateikiami gydymo 12 pacientų su Rezultatų , hallux rigidus, 7 iš jų yra vyrai (55%) ir 5 (45%) moterys, vykdomus pagal ortopedijos skyriaus GKB No67 jiems sąlygas. LA Vorohobova Maskva laikotarpiu nuo 2010 iki 2012 m. Vidutinis pacientų amžius buvo 59,5 metai (minimalus amžius pacientų grupės 42 metai, maksimalus – 73).

kruopščiai priešoperacinę planavimas [5, 9] buvo atliktas siekiant nustatyti chirurginės intervencijos mastą. Visi pacientai Radiografijos buvo atlikta abiejų kojų, įskaitant rentgeno ir apkrovos vaizdas iš šono valdomas pėsčiomis [10]. Stebėsena buvo vykdoma 2, 6, 12 mėnesių po operacijos. ataskaitoje buvo padaryta už kiekvieną pėdos naudojant istoriją, Kitaoka skalė [12], ir klinikinė plantoskopicheskogo metodas rentgenografija prieš operaciją ir po jos stebėseną. Šie duomenys įtraukiami įrašus operacijas, komplikacijas ir subjektyvių jausmų pacientų. Dėl subjektyvaus vertinimoKi skausmas ankstyvuoju ir vėlyvuoju pooperaciniu laikotarpiu naudojami vizualiai analoginę skalę skausmą (VAS) [8].

buvo nustatyta, kad iš viso 12 endoprosthesis pirmojo metatarsophalangeal sąnario, iš kurių 4 su metalo-polietileno trinties (Iš viso pirštas sistema) gamybos «Biomet» ir porą 8 – nuo keramikos-on-keramikos (MOlANA) gamybos “Moje” poros (1 pav. ). Renkantis endoprosthesis buvo pageidaujama nesusiję Modelis Tipas dėl savo mobilumo, gebėjimas išlaikyti pakankamą apkrovą išlaiko raiščių struktūros implantacijos metu. Esamų rūšių, nesusijusių cirkonio keramikos implantai turi daug privalumų, tokių kaip: Geras sugebėjimas įaugimo, drabužiai, trūksta atmetimo reakcijų [3, 6].

tyrimų rezultatai

Visi pacientai jau ankstyvuoju pooperaciniu laikotarpiu, buvo nedidelis skausmas (VAS rezultatas 0-2), atkurti judesių amplitudė ir ištaisyti iškrypimų pirštų. Ankstyvas pooperacinis laikotarpis, tik vienas pacientas su kartu vartojamų somatinių ligų (2 tipo cukriniu diabetu, vidutinio srauto. Nutukimas 2 šaukštai.) Buvo komplikuotas regioninės odos nekrozės plėtrai. Po operacijos, 12 mėnesių buvo stebimi patenkinamų rezultatų operacinio gydymo (iki 98 taškų iš Kitaoka mastu), kuri buvo patvirtinta subjektyvių vaizdu pacientams ir objektyviu klinikinio tyrimo. Skausmo sindromas buvo visiškai sustabdytas. Judesiai Jungtiniame atkurta visai grupei pacientų. Per uždelsto stebėjimui tik 1 atveju pernelyg rezekcijos galvos lėmė rimta problema – jatrogenine Varus nuokrypis pirmasis pirštas.

Aptarimas “

Dėl literatūros duomenimis ir asmeninę patirtį, teigia, kad implantai su keramikos ant keramikos turi geriau Tribologiniai savybes pora, todėl 2011 m GKB 67 įsteigta implantai tik MOlANA kompanija “Moje», Techniškai operacija naudojant endoprotezai su keramikos ant keramikos lengviau pora, nuo protezų įrengimo su metalo-on-polietileno pora privalo atlikti ne tik horizontalioji, bet pasviręs opilio pirmąjį pėdos kaulas, todėl padidėjimas, veikimo laikas, bet nebuvo kartu labiau patikimas montavimas. Apskritai, geras ir patenkinami rezultatai pacientams, sergantiems ligomis degenerativnodistroficheskimi metatarsophalangeal sąnariai buvo pasiekta 91% atvejų. Taigi, pirmasis metatarsophalangeal bendra endoprotezavimas gali atkurti sąnarių funkciją pacientams su III stadijos osteoartrito pirmojo metatarsophalangeal sąnario.

Išvada

Nepaisant nedidelio skaičiaus sandorių, chirurginio gydymo pasirinkimas atliekamas su Hallux rigidusir nesutarimų dėl pasiūlymo operacijos indikacijas. Endoprosthesis pirmojo metatarsophalangeal sąnario – techniškai reikalauja operaciją nei arthrodesis ir reikalauja kruopštaus planavimo ir pasirengimo. Tačiau bendra pakeitimas yra vienintelis būdas reikšmingai pašalina skausmą ir atkurti judesių amplitudė visas. patvirtinti Tribologiniai savybes keraminių protezų reikia toliau nagrinėti. Norėdami patikrinti, ar patobulintą dilimui endoprosthesis su keramikos ant keramikos, palyginti su protezus su metalo-On-polietileno reikalauja didesnio medžiagos tyrimus pora.

pora

Išvada

Taigi, viso klubo sąnario yra perspektyvinis vaizdas chirurginio gydymo artrozės pirmojo metatarsophalangeal bendrą 3 žingsnyje reikalingas išsamus klinikinis tyrimas.

1. Albrecht Ga.patologijos ir valymo hallucis valgi // rusų gydytojas. T. 1911. 10 Nr 1. su. 14-19.

2. NP Vasiljevas, Levchenko, VO.Kai kurios naujosios duomenų rentgenodiplitimo agnostikas šoninė pado // Vestn. Radiologijos. 1984. Ne 3. Psl. 42-45.

3. Kardan, A..chirurginis gydymas deformacijas ir ligų kaulų ir sąnarių pirmojo spindulio pėsčiomis. 2009 psl. 1-7.

4. . Kuzmin VI, greitas gydymas pacientams, sergantiems skersine plokščiapėdiškumas, Hallux Valgus: projektavimas medicinos procesas // Vestn. Traumatologijos ir ortopedijos. N. Priorova. 2003. Ne 1. su. 67-71.

5. Seminarasmažų sąnarių, rankų ir kojų “, istorija ir moderni techninės galimybės endoprotezavimas mažų sąnarius.” Novosibirskas: NIIT, 2010.

6. Pakhomov IA, Prokhorenko V..chirurginio gydymo pacientams, sergantiems pakitimų 1 metatarsophalangeal bendrų rezultatai. Novosibirskas, 2010

7. Yusevich YS, Kiselkov, AV.greitai stabilizuoti priekinių kulniukų skeleto skersine plokščiapėdiškumas // Ortopedija, traumatologijos ir protezavimas. 1966. Ne 6. a. 39-44.

8. Coetzee, C.e Lapidus procedūra, kaip gelbėjimo ER nepavyko chirurginis gydymas hallux valgus // J. Kaulų jt. Endokryn. 2004. Tomas. 86-A, Nr 1. p 30-36.

9. Dieter Werner “// E pėsčiomis. 2001. Ne 11. p 24-27. (Altes Implantat screwt).

10. Faber F.Vaidmuo RST ray hypermobility atsižvelgiant į Lapidus tvarka // J. Kaulų Jt rezultatus. Endokryn. 2004. Tomas. 86-A, Nr 3. p 486-495.

11. Talalas Ibrahim Grahame Jonas “Saint Clair Taylor Glen ELD ligoninė, leicestrer UK. E pėdų 14 (2004) 124-128.

metatarsophalangeal bendra Endoprosthesis

pirmasis metatarsophalangeal bendra disfunkcija pasireiškia 35-40% žmonių su aktyvaus gyvenimo būdo, ir pasireiškia sudėtingas simptomų, žymiai apriboti visą apatinių galūnių funkciją.

elgesys įprastas rentgeno suteikti galimybesJis teigė, kad 94,2% gauti kitą gerą ir patenkinamų rezultatų pacientams, sergantiems Hallux rigidus ir 95,6% – kartu su osteoartritas valgus deformacija I kojų. Vėliau kiekvienais metais pažymėta neigiamų dinamiką, ir per 3 metus yra atitinkamai 77,7% ir 83,3% geras ir patenkinami rezultatai.
Jeigu gaunami nepatenkinami rezultatai ilgainiui atveju, šis metodas nėra užkirsti kelią arthrodesis įgyvendinimą.
Jeigu gaunami nepatenkinami ilgalaikio rezultato gydymo nedraudžia vykdyti operaciją arthrodesis, kuris taip pat pagerina pacientų gyvenimo kokybę atveju.

Profesionalumas ateina pirmas!

Pagrindinė specializacijos sritį profesorius Ortopedijos centras Lilis yra artroskopinės ir minimaliai invazinė chirurgija sąnariams. Profesorius, medicinos daktaras Christof Lilis – tarptautinis ekspertas pažangių technologijų srityje artroskopinės chirurginės procedūros ir minimaliai invazinės procedūros, protezavimo sąnarius, dėl operacijų kojų, taip pat ortopedines kamieninių ląstelių terapija. Kartu su specialistų komanda, jis bus įsitikinkite, kad visi jūsų sąnarių problemos yra praeityje.

Vaikų Ortopedija

platus rinkinys žinių prof. Utsshnayder visų konservatyvių ir operatyvinę vaikų ortopedija, neyroortopedii ir ultragarso klubo sąnarių srityse, taip pat minimaliai invazinė artroskopija paauglės užtikrina aukščiausią įmanomą paslaugą ortopedijos centro profesorius Lille, net ir tie, kurie dar nėra auginami.

Stuburo ir skausmo terapija

Wolfgang A. Zoler

Volfgangas Zoler yra į stuburo gydymo ekspertas. Jis specializuojasi visų konservatyvaus gydymo ligų, stuburo srityse – nuo rankinių minimaliai invazinė terapija. Jei reikia, jis bus įdiegti analgetikas kateterį. P Zoler taip pat naudoja savo ilgametę patirtį gydant pacientus su osteoartrito gydymui, ypač – Trūkumaiervativnye Bioregenerative ir metodai.

Stuburo

Dr Ralph Rotherl

Dar vienas specializuotas plotas ortopedijos centro Lille yra konservatyvios ir chirurgijos terapijos profesorius. Ji siūlo pacientams ilgametę patirtį, dr Rotherlya – in Neurologijos ir minimaliai invazinės rekonstrukcinės chirurgijos srityje ekspertas stuburo su jo funkcijas ir minimaliai invazinės skausmo terapija

išsaugojimo.

OrtoTsentr profesorius Lilis Miunchene

OrtoTsentr profesorius Lilis Miunchene yra privatus institutas ortopedija, sporto traumatologijos ir stuburo operacijos metu universitetinio lygio. Inovacijos, profesionalumas, tiksli diagnozė, ir puikus aptarnavimas – kažkas, kuriuo grindžiamas šio tarptautiniu mastu pripažintos kompetencijos centro darbą. OrtoTsentr profesorius Lilis Miunchene yra daugelį metų yra vieta, kur žmonės ateina į išrankiausių pacientų iš viso pasaulio.

profesorius Lille ir jo komanda nuolat aplink jus, nuo pirmojo kontakto iki gydymo užbaigimo, besivystančiame individualiai pritaikytą gydymo koncepciją jums: minimali intervencija, maksimalus efektas “. Mes specializuojamės artroskopinės ir sąnarių minimaliai invazinė chirurgija, taip pat konservatorius ir chirurginio gydymo stuburo patologiją. Su mūsų kelių kompetentinga komanda sudaryta iš gydytojų, fizioterapeutų ir reabilitacijos specialistų, siūlome Jums kartu su chirurgija ir platų konservatyvių metodų prevencijos ir reabilitacijos.

Iš kojų

operacijos

Šiandien, yra tik vienas būdas pašalinti “kaulų» (Hallux Valgus) ant kojų – chirurginis gydymas. Naujų metodų operacijas kojų, suprojektuotas pasaulio mokslo padais, leidžia pacientui iš karto atsistoti ant jo kojų į reabilitacijos avalynės po sėkmingo chirurginės korekcijos. Po operacijos dėl pėdos sąnario reikia griežti apribojimaiTradicinis gyvenimo būdas. Mūsų centras Pėdų chirurgijos Maskvoje padės jums su juo!

Šios operacijos esmė ir rezultatas:

      

  • Už didelį funkcinį ir estetinį rezultatą, neužtenka tiesiog “nukirsti” išsikišusi “ausele».
  •   

  • 2 didelių problemų dėl chirurgo:

– pašalinti deformacijos I Padikaulių kaulų ir I pirštu.

– atkurti funkcija aš metatarsophalangeal bendra

Mūsų ligoninėje šiam tikslui naudojami specialūs varžtai ir kronšteinai pagaminti iš tvirtos ir saugios titano. Norint pasiekti geriausių rezultatų, mes naudojame naujausias chirurginiai metodai išsivysčiusiose Vakarų kolegomis.
Rezultatas:

Vaizdo (paspauskite žaisti).

– Po operacijos, nėra už gipso

įvedimo poreikis.

– pacientas yra leidžiama eiti kitą dieną po operacijos.

– atkūrimo funkciją ir estetinę išvaizdą pėdos.

Lagranmasade