Nepakankamas kūdikio klubo sąnario išsivystymas

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Atsilikimo klubo kūdikiams” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

fiziologinė nebrandumą klubo

bendras nebrandumą – uždelstas plėtra jos struktūrose,Visų pirma, hipoplazija ir atidėti kaulėjimo branduolių susidarymas Praktiškai tai reiškia, kad į paskirtą laiką kremzlės neišlaikė kaulų būklę .. Užbaigimas sukaulėjimo šlaunikaulio galvos atsiranda tarp 3-7 mėnesių amžiaus.

Nors displazija yra įgimta liga ir yra susijęs su nenormaliu ir bendrą Rėmo dubens išsidėstymą. Displazija naujagimiams diagnozuojama dažnai vis dar ligoninėje, o iš klubo sąnarių nebrandumą, dėl to, kad jis yra silpnesnis, aptiko po kelių savaičių ar net mėnesių po gimimo.

dviejų diagnozė yra glaudžiai susiję ir, iš tikrųjų, apibūdinti patologijos TBS laipsnį. Anksčiau jie abu priklauso displazija, bet dabar šios sąvokos yra apibrėžtos. Tai tiksli diagnostika apibrėžimas problemos padeda pasirinkti tikslesnę ir tinkamą gydymą. Fiziologinis nebrandumą įprastinių patologijos ir ją gydyti, palyginti su displazija, naudojamas taupiau metodus.

Tačiau tarp šių ligų skirtumas yra gana plonas, o jei naujagimis laiko praleisti klubų sąnarių atsilikimo, jis gali sukelti įvairių formų displazija dislokacija šlaunikaulio galvos ir vėlesnių problemų su TBS.

ankstyvos diagnozės

Svarba

Ankstyva diagnozė yra labai svarbus siekiant išvengti galimų patologijų TBS. Kai laikas prasidėjo gydymas vyksta teisingą formavimąsi klubo sąnario ir visų jo funkcijų išsaugojimą. Dėl tos pačios vėliau SROKah diagnozė ligos (daugiau nei 6 mėnesius), gydymas užtrunka daugiau laiko ir pastangų, nes iki to laiko kremzlių sukaulėti auga aplink bendrus raiščius ir pritvirtinkite jį netinkamoje vietoje.

Dr Komorowskis mano, gydymo pradžioje, pagrindinis veiksnys užtikrinant jos sėkmę. Labai svarbu, kad bendra vadovas teisingai gavo to laiko, kai vaikas pradeda vaikščioti. Kitaip, tai gali būti sutrikusios klubo ir Chromanie, artritas ir artrozė, tol, kol operacijos suaugus.

Kaip parodyta, dvigubos naujagimis atranka (ligoninėje ir Vaikų ligų klinika) leistų anksti nustatyti fiziologinę nebrandumą ir displazija iš klubo. Todėl yra privalomas patikrinimas planuojamas vaikų ortopedas (1, 3 ir 6 mėnesių), kurios negalima praleisti, bet kuriuo atveju.

klubo sąnario fiziologinių anomalijų Patologinės anatomijos skyrius juda tik tuo atveju, nebrandumą, jei vaikas iki 3-5 mėnesių amžiaus, diagnozuota reikšmingai atidėti branduolinės plėtros ir padovanok ryškus asimetriją.

fiziologinė Nesubrendimo

Kalbant apie kūdikius, terminas “fiziologinis nebrandumas” reiškia padėtį, kai brandumo atsilieka kalendorinių metų organų laipsnį. Tai labiau būdinga neišnešiotiems kūdikiams ir sunkus nėštumas. Gydytojai mano, kad viena iš priežasčių yra patologija pažeidimas TBS vaisiaus motorinio aktyvumo.

Visų pirma, į kairę sąnarių patologija yra daugiau bendro, nei į dešinę, nes ypatingą padėtį iš įsčių vaisius, kur kairės kojos mobilumas yra ribotas. Taip pat reikia atsižvelgti į tuo aspektu, kad kūdikiai fiziologinis nebrandumas abiejų klubo sąnarių yra norma, o jų formavimas baigiamas 3-7 mėnesius.

priežastis bendros hipoplazija naujagimio

ortopedijos gydytojų dauguma tikikad įvairių patologijų TBS priežastis yra pažeidimas Pažymėti audinių net embrionogeneza, tačiau tas pats, yra daug prisidėti veiksnius, kurie lemia nebrandumo ar displazija :.

    

 • genetinis polinkis;
 •   

 • ūmus Toksykoza teka;
 •   

 • didelis vaisius;
 •   

 • spyna pristatymas;
 •   

 • nėštumo pabaigoje;
 •   

 • mitybos sutrikimai ir gydymas būsimos motinos stipriai narkotikų;
 •   

 • vaisiaus judėjimo funkciją, kuri gali būti oligohidramnioną priežastis;
 •   

 • komplikuoto gimdymo.

Gydytojo Komárovský vienas iš veiksnių, linkusiems į sąnario patologijai plėtros laikomas pirmąjį savarankišką darbą, kurio metu moters organizmas gamina didžiausią sumą hormono relaksino. Jis yra atsakingas už dubens raiščių atsipalaidavimo palengvinti gimimo ir netiesiogiai sukelia į ligamentous aparatų vaiko susilpnėjimą.

Rizikos grupė

Jei rizikos veiksnių, dėl bendros patologijos atsiradimo įdarbino gana daug, kūdikių įdėti į sąskaitoje ortopedo ir atlikti ultragarsu. Vienas iš jų yra kūdikio lytį.

Pavyzdžiui, dr Komorowskis sakė, kad mergaitės nebrandumą TBS atitinka 5-9 kartus dažniau nei berniukai. Tai yra dėl to, kad fiziologiškai moterų dubens raiščių yra labai elastingas ir labiau linkę į tempimui.

Tarp neigiamų veiksnių, sunkinančių kaulėjimo procesą įtraukti rachitas, trūksta maitinimo krūtimi, endokrininių sutrikimų vaikui.

Ženklai nebrandumą

Yra keletas būdingi bruožai, kurių buvimas gali rodyti klubo hipoplazijos:

    

 1. asimetrijos kirkšnies arba sėdmenų raukšlės;
 2.   

 3. skirtingo ilgio kojos, arba iš kelių, kai lenkimo kojas aukštis;
 4.   

 5. sulenktos kojos išsiskyrę vertus, yra ne tas pats;
 6.   

 7. paspaudimų kai juda koją į šoną.

Jei pastebėjote bent vieną iš šių simptomų, vaikas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją-ortopedas.

Prevencija nebrandumą

Tai yra įrodyta tai, kad stora vystyklais padeda pabloginti ortopedinė patologija. Kodėl negaliu kūdikiai swaddled stora aiškiai rodo, Dr. Komárovský programoje, skirtoje klubo sąnario displazija naujagimiams.
»alt =» »>
puiki priemonė profilaktikai ir gydymui atsilikimo yra plati vystyklais. Tai padeda nustatyti į ištirpusio valstybės sąnarius, kuris prisideda prie jų tinkamai formuoti.

Kaip merginos patologija TBS atsiranda dažniau, siekiant užkirsti kelią dr Komárovský pataria naudoti storiausias sauskelnes, kad tėvai galės rasti, ir pageidautina, net vienas dydis didesnis.

atsilikimas Gydymo

Naudoti integruotas požiūris:

    

 • multivitaminų;
 •   

 • fizioterapinė;
 •   

 • platus vystyklais;
 •   

 • fizioterapinė;
 •   

 • masažas.

Kai kuriais atvejais jums gali būti patarta naudoti specialius padangos ir statramsčiai, fiksavimo veisiami kūdikio kojas. Išieškojimas, priklauso nuo vaiko tėvai.

Jeigu visi ortopedijos ir tinkamą priežiūrą rekomendacijos, beveik visi vaikai nuo 6 mėnesių iki sugeba visiškai atkurti funkcija TBS.

Ką reikia žinoti apie klubo sąnario displazija į vaiko ir jo gydymo?

Mūsų laikais, vaikų skaičius su įgimtomis ligomis pamažu auga. Sugedęs nepakankama plėtra klubo sąnarių laikomas pirmauja įgimtų anomalijų skaičius daugelyje šalies regionų. Šlaunikaulio displazija vaikams – dažna liga, kuri ji kaip

?

Kas yra klubo displazija kūdikiams?

displazija, kadzobedrennogo bendra naujagimių – yra jo nesubrendimu pažeidimą visų nuorodos, kad sudaro klubo sąnario: kaulinio ir kremzlinio, kurios sudaro pagrindą, ir minkštųjų audinių (raiščių, kapsulės, raumenis) visame.

Deja, nepaisant kūdikių vertinimą prieš šešių mėnesių amžiaus, nustatyti ankstyvą ligos gali ne visada. Tačiau ankstyvas gydymas – tai yra jos veiksmingumą ir sėkmę

garantija.

šlaunikaulio displazija kūdikiams ir jų priežasčių

Vienas sakinys “klubo displazija” vadinami pažeidimus teisingą sąveiką tarp vaikų sąnario komponentų.

už displazija formavimosi priežastys vaikų atsižvelgti į šiuos veiksnius:

    

 1. teratogenas (žalingas, sukelia apsigimimus) – mechaninis, cheminis, fizinis ir maisto. Jie sugadinti embrioną į ankstyvuosiuose vystymosi etapuose.
 2.   

 3. Paveldimumas. 14% sergančių vaikų paveldėjo įgimtą patologiją, iš tėvų.
 4.   

 5. Predvyvih šlaunies. Tempimo sąnario kapsulės veda slydimo iš šlaunikaulio galvos bendros ertmę. Tai yra dėl to, kad sąnario struktūrą ir tai, kad kūdikis vis perkrautas į gimdą iki nėštumo (vaiko pėdos rodomi ir yra prispaustas prie kūno) pabaigoje, taip pat trumpas swaddled.
 6.   

 7. Sugedęs arba sulėtinti klubo sąnario vystymuisi. Arčiau kūdikio sukaulėjimo klubo sąnario komponentų gimimo sulėtėjo, o jos kremzlinėse elementai pakankamai išvystyta. Jei tinkamai rūpintis naujagimiams, teikti teisingą poziciją pagrobimo sąnario, klubo sąnario pasiekia norimą plėtros savo.
 8.   

 9. silpnos raiščių.
 10.   

 11. traumų nėštumo metu ar gimdymo metu, kai kūdikis yra gimdos negerai.
 12.   

 13. Silpni sąnarių raumenų.

veiksniai, kad padidinti besivystančių displazijos riziką:

    

 1. šlaunikaulio displazija suaugusių tėvų.
 2.   

 3. spyna vaisius.
 4.   

 5. Uždaryti vaisių.
 6.   

 7. Metmenys stotelė.
 8.   

 9. toksemija nėštumo.

šlaunikaulio displazija

laipsnis

klubo displazija TLK 10 (Tarptautinė ligų klasifikacija dešimtoji peržiūros) turi tris veiksmus:

    

 1. Predvyvih klubo. Predvyvih – bendra nebrandumą, kad dar nepasiekė norimo išsivystymo lygį. Be to, bendra gali būti sudaryta teisingai, ir pradeda išgydyti panirimas ar suformuota. Kadangi ilgą sąnario kapsulės šlaunikaulio galvutės paprastai ir greitai sumažinti tada naujai suformuotą dislokacija. Rentgeno nustatomas nenormalaus vystymosi sąnario, bet ne klubo poslinkio. Naujagimiams predvyvih įvyksta dažniausiai.
 2.   

 3. panirimas šlaunikaulio galvos. Panirimas yra būdingas pokyčių sąnarių. Tais atvejais, kai subluxation šlaunikaulio galvos yra perkelta, tačiau yra per sąnarį. Dėl rentgeno matomos decentraciją (kompensuoti) galvos, nenukrypstant nuo depresijos.
 4.   

 5. įgimta išnirimas klubo. Dislokacija susidaro tada, kai šlaunikaulio galvos yra visiškai perkeltų, ji yra ne Gūžduobė.

Įgimta dislokacija – tai paskutinis laipsnis displazija. Vaikas gimsta jau su dislokacija, arba ji gali vystytis vienerių metų kūdikis su uždelstu diagnostiką ir gydymą.

šlaunikaulio displazija vaikams ir jos diagnozė

diagnozė patikrinimo metu, kai jie mato požymių displazija. Laikas įtariama displazija kūdikio turėtų gydytojas išnagrinėjo jį gimdymo, tada siųsti į patikrinimo į ortopedo. Ortopedas nustato sąlygas visiems vaikams, ligoniams ir įtariama liga, prieš tiksliu diagnozės nustatymo.

Įtarti displazija, vaiką, be to patikrinimo, paskirti instrumentinę tyrimus, kurių rezultatai pateikti diagnozę. Naujų metodų diagnozuojant įvedimas padidino tiksliai ir laiku diagnozuoti galimybes. Sąnarių būklė buvo nustatomas naudojantTvirtai ultragarso metodas, rentgeno ir kompiuterinę tomografiją.

šlaunikaulio displazija vaikams ir jos simptomus

diagnozei “dislokacija klubo” kūdikiai, turintys tam tikrų sunkumų, nes naujagimiams dažniau predvyvih, pradinis proceso etapas.

Norėdami peržiūrėti vaiko gera yra būtina, šiltas komnata.Pered patikrinimą tai geriausia pašarų. Esant tokioms aplinkybėms, tai yra lengviau nustatyti displazija simptomus.

Pagrindiniai simptomai klubo sąnario displazija:

    

 • slydimo simptomas;
 •   

 • riba pagrobimas klubo sąnario;
 •   

 • galūnių sutrumpinimas;
 •   

 • asimetrija odos raukšlės.

Požymis slydimo

Svarbiausias simptomas predvyviha – iš slydimo simptomas. Jis paaiškino gana lengva sumažinti ir atvirkštinės dislokacija šlaunikaulio galvos bendros ertmėje dėl kapsulės ir raiščių įtempimas. Požymis slydimo negali būti išklausytam, tyrimo metu, jis pajuto savo rankas tarsi kaulų galvos juda.

Jei norite identifikuoti jo kūdikio kojas reikia sulenkti prie kelio ir klubo sąnarių, sudarančių stačiu kampu. Tuo metu gydytojas nykščiai gulėti ant viduje, o likę pirštai – ant šlaunies išorėje. Pamažu pradeda kelti klubus į šoną. Šiuo metu, šlaunikaulio galvutės apatinukai į Gūžduobė, stumti ten.

Kai pokyčiai didėja, yra ir kitų simptomai sąnarius.

Riba diversija

Riba diversija paprastai stebimas padidėjęs raumenų tonusas, atsakinga už klubus. Tai pasireiškia neurologiniai sutrikimai, todėl ribojant pagrobimo poreikį egzaminą neurologas. Apibrėžiant pagrobimo per klubo sąnarius, kūdikis guli ant nugaros, kojos sulenktos per klubų ir kelio sąnarius.

Kad padaryti teisingą dalyką ir nustatyti šį simptomą, jums reikia pasiekti atsipalaidavimo naujagimių kojas ir ttoetomu geriau apžiūrėti miegantį vaiką, arba laukti, kol kūdikis pripranta prie gydytojo rankose ir gana atsipalaiduoti.

Sveiki sąnariai leidžia skyrybų kojos taip, kad jie paliesti iš lentelės šlaunų išorės paviršių. Vaikas auga, o simptomas praranda savo reikšmę, ji atskleidė nepastovus.

kojų

sutrumpinimas

trumpinimas kojos vaikams yra sunku nustatyti, patikimai. Riebalus lemia kneecaps. Gulėti ant kūdikio kojų išlenktas atgal į klubo ir kelio sąnarių maksimaliai, nustatant snukio šalia stalo. Šioje padėtyje matyti, kad dėl girnelės išnirimas žemiau pusėje.

simetriški raukšlės

Taip pat, žiūrint iš vaiko į simetrijos šlaunų odos raukšlės.

Dėl dislokacija kirkšnis ir sėdmenų šlaunies lenkimo giliau, ir jų asimetrija pusėje yra matomi.

tik įgimtų dislokacijos vaikų simptomai gimęs mažai ryškus ir ne visada yra. Todėl, remdamasi vien klinikoje, įdėti diagnozė yra sunku. Abejonių, gydytojas siunčia paaiškinti vaikui apie ultragarsu.

šlaunikaulio displazija kūdikiams ir jo gydymas

gydyti klubo sąnario displazija kūdikiams pagal vienerius metus yra įmanoma naudojant operacijų ir nenaudojant peradresavimo įrenginį.

Vaikams iki 6 mėnesių

gydyti displazija iš karto taip nuo gimimo, nes abi buvo nustatyti simptomų, rodančių, jį. Pirmoji savaitė yra labai svarbus: sukurti sveiką sąnarių, dislokacija arba atsirasti.

Ankstyvas gydymas displazijos – tai nukreipimo sąnariuose, kurioje veikla ir mobilumas sąnarių išsaugotų. Platus tarsi dengdami su klubo displazija praktikoje jau gimdymo į ortopedijos nagrinėjimo, siekiant užkirsti kelią. Tai nėra gydymas displazija, bet anksčiau pradėjo prevencija, palankesnis prognozė.

Kad kojos išlenkimą ir pagrobimo, naudoti įvairias nukreipti įrenginys (autobusų, kelnėsTvarsčiai). Geriausias variantas traukes prie klubo sąnario displazija laikomas balnakilpės Pavlik. Kurso trukmė priklauso nuo sąnarių būklę ir trunka nuo 3 iki 6 mėnesių.

Vaikams vyresni nei 6 mėnesių

Prityręs ortopedijos nori sulaikantys beznarkoznomu Pakoreguokite šlaunikaulio galvos būdą tempimo kojas ir nustatyti jo Gipsas. Tai geriausias ir efektyviausias būdas.

kojos laikoma nustatyta per 4 – 6 mėnesius. Kai pašalinama Gipsas pėsčiomis rebonochka nustatytą autobusu. Magistralės-plotis pagal tarpikliai displazija pokyčio gydymo, mažai žinoma po žingsnio mažėja.

įtvaras bus pašalintas, kai bendras pilnai atstatytas. Nors vaikai auga, jie valdo ortopedo ir periodiškai atlikti reabilitacijos gydymą.

prevencija klubo displazija

    
 1. Kiekvienas vaikas turėtų tikrinti ortopedijos, neurologijos, taip pat ultragarso skenavimą sąnarių.
 2.   

 3. Nemokama diapering vaiką.
 4.   

 5. Pratimai terapija, kuri yra atliekama kartu su masažu.

Pratimai su klubo displazija

terapija

Pratimai – tai pagrindinis metodas formuojant sveiką sąnario ir vienintelis metodas, kuris remia motorinių įgūdžių

plėtrą.

Pratimai su displazija galima suskirstyti į bendrojo vystimuisi ir ypatinga. Pirmasis naudojimas nuo gimimo, o kai vaikas užauga, atsižvelgti į jo psichomotorinių įgūdžių. Specialūs pratimai padidina medžiagų apykaitą ir kraujotaką, sąnarių ir raumenų. Su vaikų iki vienerių metų atlikti pasyvus, o nuo vienerių iki trejų metų – aktyvūs pratimai.

Iš pradžių pratimai yra siekiama pašalinti mobilumo apribojimus sąnario. Pavyzdžiui, plitimo kūdikis pilvą į laikysenos arba kryžmės kojų išlenktas kelio atlikti sukamaisiais judesiais. Į šį laikotarpį vaikas yra balnakilpės.

Be to, sumažinti dislokacija, kai pratimai atliekami kasdien, pridedant aktyvus ir mobilus. Pavyzdžiui, jei pakutentivienintelis pyplys aktyviai stumia kojas. Šiuo metu gydymas įtraukta į fizioterapijos. Elektroforezės su klubo sąnario displazija vaikams yra atliekama naudojant tirpalus kalcio ir fosforo. Turi būti laikomas ne mažiau nei 10 sesijų.

Nuėmus griebtuvai sustiprinti kojų raumenis, naudojant masažo ir sporto salę, nepamirškite apie plaukimo pamokas.

hydrokinesitherapy – tai efektyviausias būdas reabilitacijos vaikams. Atlikti pratimus vandenyje turi teigiamą poveikį gydant ir suteikia teigiamą požiūrį.

santrauka

Šiandien, klubo displazija pradėjo rinktis dažniau. Gydyti ji turi būti nuo gimimo, naudojant sudėtingus metodus. Gerbiant gydymo taisykles, tai yra įmanoma, kad ateityje pasiekti sėkmingų rezultatų, venkite negalią ir klubo sąnario displazija vaikams poveikį.

Kaip gydyti nesubrendęs klubo sąnarių Naujagimiams

fiziologinis nebrandumas klubo sąnarių naujagimiams yra “įtarimas” displazija – diagnozė, kuri yra paskelbta, kad 2-3 mėnesius nuo gimimo. Dauguma vaikų išaugti būklę be sėkmingo gydymo. Klubo sąnarys naujagimis yra mobili ir nestabili struktūra kremzlės, nes diagnozė reikalauja tikrinimui.

Kas yra nesubrendęs klubo sąnariai

Hip nebrandumą – įgimta būklė, kuri pasireiškia kiekvieną tūkstantoji kūdikį. Per vaisiaus vystymosi skeletas forma mechaninės ir fiziologinius veiksnius.

gimus sąnarių pradžių neišvystyta, nes Gūžduobė ir šlaunikaulio galvutė sudaryta iš kremzlės. Kadangi šie statiniai nėra aptikta ant rentgenograma. Galva visada atrodo didesni bendras paviršius, nustatant jį su lūpų – Limbus.

būklė gali tęstis iki trijų mėnesių, po to, kai kuri eina. Būdinga neišnešiotiems kūdikiams, bet gali būtiir pasirodė metu dėl įvairių apribojimų. Hip hipoplazija vaikams nelaikoma problema, jei galva lieka, bendrosios skylę ir netrukdytų skeleto vystymąsi.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Yra du laipsniai nebrandumą “- apie subluxation ir dislokacijos valstybė. Tuo ilgą Pakoreguokite galvos raumenys stiprinti ir tonas skulptūrų šlaunis. Jo vieta priklausys nuo pradinio kompensuoti kampu. Šlaunies galvutė sukaulėjusi gaktos kaulų srityje arba nugaros dubens.

Įgimtos deformacijos hip eina pagal kodą “TLK-10 – Q65, tuo pačiu metu atskirti išnarinimus, subluxations, vienpusis ir dvipusis, nepatikslintas. Pagal kodą Q65.6 yra polinkis į dislokacijos – nestabilus klubo. Taip pat yra kodas M24.8- Kiti, nepatikslintas sąnarių pažeidimo.

Iš “nebrandumo” sąvokos neegzistuoja tarptautinę klasifikaciją. Ši riba sąlyga gali būti laikoma pradinį etapą displazija.

Kas skiriasi nuo displazijos

Medicinos pavadinimas liga – “. Iš formavimo pažeidimo” displazija, išvertus iš graikų kalbos, kaip Diagnozė dėl struktūrinių anomalijų identifikavimo.

Kadangi naujagimio raumenys dar nėra suformuota, iš bendrų raiščių pozicija yra atsakingi – fiksavimo įtaisas. Jūs galite manyti, kad kiekvieno vaiko klubų yra nesubrendusi, palyginti su suaugusiųjų,. Gūžduobė sudaro trys kaulai, kuris gali “pereiti” konfigūracija, pavyzdžiui, keliaujant per gimdymo kanalą.

Neišvystyta sąnarių- šio neatitikimo dydis ir konfigūracija iš dviejų elementų siūlės – šlaunies galvos ir sąnarių šulinių.

Ligos

formos

Pagal ortopedinė patologiją yra dviejų tipų nuokrypis:

    

 • įgimta forma Soestakivaizdžių struktūros;
 •   

 • nepilnavertiškumo plėtros ar atsilikimo bendrų struktūrų.

Dėl nukrypimų klasifikacija, naudojama “Count diapazonas. Nesubrendusios sąnarių priskirti tipą “2a.

Gūžduobė – aukštos ir plokščia. Prieš padidėjo elastingumo gali raiščių subluxations fone.

Yra trys porūšis patologijos:

    

 • gūžduobės- Kalbant apie bendrus vystymosi šulinių paveikia šlaunikaulio galvos centralizacija;
 •   

 • pakeisti šlaunies, hipoplazija kaklo-veleno kampu. Nes paveikslėlyje skaičiavimas atliekamas dvi eilutes – iš šlaunikaulio galvos ir kaklo centrą;
 •   

 • rotacinis pažeidimas- pakeisti kampą tarp šlaunikaulio, girnelės ir klubo ašį. Yra už Varus ar valgus deformacija polinkis. Kūdikiams, kampas yra 35 laipsnių, sumažėja per trejus metus iki 25, o suaugusiųjų amžiaus 15

Trečiasis tipas “- panirimas į klubo – iš nebrandumo į Gūžduobė, kuri diagnozuota komplikacija po 3-4 mėnesių.

santykinis slėgis šlaunikaulio ant dubens gamina impulsus bendros plėtros. Kadangi viena iš priežasčių yra nepakankamas ir apribotas judėjimas apatinių galūnių vaisiui gimdoje.

Yra veiksniai, kurie didina bendrą nebrandumą rizika:

    
 1. “Paveldimumas”- problema su į vieno iš tėvų, brolis ar sesuo sąnario didėja rizika, 5 kartus.
 2.   

 3. Moterims- apie 8 kartus iš 10 nebrandumo yra labiau paplitusi moterų kūdikių, kuris yra susijęs su poveikio motinos hormonų reklaksina, kurie saugomi pagal berniukų.
 4.   

 5. Terminai ir sąlygos vaisiaus vystymuisi:sukelia oligohidramnioną ir didelis vaiko svoris didina displazija, kyla pavojus,ribotoje erdvėje judėti viduje gimdos.
 6.   

 7. “spyna”reiškia, kad kūdikis pėdų dubens, kur judėjimo erdvė yra ribota. Iš atsilikimo sąnarių rizika padidėja 7 kartus.
 8.   

 9. pirmagimis “- apie 6 iš 10 atvejų Jungtinio nėra sunoksta pirmojo vaiko, dėl padidėjusio tankio gimdos sienelės ir nesidauginusių moterims riboto eismo.
 10.   

 11. Kiti anomalijos:cerebrinio paralyžiaus, nugaros smegenų problemos ar nervų ir raumenų sutrikimai padidinti neišsivystymo
 12. riziką.

šlaunikaulio Niewyrobienie yra labiau paplitęs neišnešiotų naujagimių ir kūdikių, kurių svoris yra apie 5 kg gimimo metu.

naujagimiui su nesubrendusios klubo nejaučia skausmo ir diskomforto “.

Vaikų apžiūrėti iš karto po gimimo, ir visų pirma įvertinti sąnarių simetrija.

Akušerė vingiu kelius ir klubų plečia į išorę, jų atidarymas lyg knygos.

Tai yra teigiamas Ortolani testus, jei išgirsite spragtelėjimą “- šlaunies galva slysta iš judėjimo

Gūžduobė.

Kai bandymas Barlow, gydytojas vietos indeksas ir didžiuoju pirštu palei didesnio gūbrio ir nykščio sugriebia šlaunies vidų. Tada švelniai veda šlaunį ir švelniai prispaudžia – vaikas guli ant nugaros. Spausk ir nuslysti judesio nurodant panirimas klubų.

Kiti požymiai nebrandumo sąnariams:

    

 1. Vienas šlaunikaulio atrodo trumpesnis su pirmų rankų. Beveik kas ketvirtas vaikas be anomalijų odos raukšlėse skirtingi.
 2.   

 3. Podyagodichnye raukšlės yra netaisyklingai išsidėsčiusios.

Apžiūrėkite sunku kūdikius. Vaikas turėtų būti be sauskelnių, geros nuotaikos. Mažasis Nazhno peržiūrėti pirmąsias 24 valandas po gimimo, o tada 6 savaičių, pasibaigus 6-9 mėnesių amžiaus ir po pėsčiomis.vyresniame amžiuje dėl displazijos praradimo rodo šlubuoti.

Diagnostika

Jei įtariate, kad vaiko nesubrendęs klubo sąnarių atnešti žiūrėti po kelių savaičių.Daugelis naujagimiai dėl to, kad audinių elastingumą ir šio nestabilumo silpnumas. Daugeliu atvejų, hip sustiprino du gyvenimo mėnesius. Kartais sutrinka arba panirimas iš klubo koreguojamas ortopedijos gydytojas per įprastinį patikrinimą.

Kai Sutaupote nestabilumo iki 4-6 mėnesių, vaikas nukreipiamas į ultragarsu. Ultragarso atliekamas antrą gyvenimo savaitę neišnešiotiems kūdikiams ir turėjo spyna pristatymą.

Po 6 mėnesių, atliekančią rentgeno, klubų yra neutralioje padėtyje. Į naujagimių laikotarpį klubo atsiskleis 20-30 laipsnių, o paveikslėlyje atkreipti vertikalias ir horizontalias linijas vizualizuoti šlaunikaulio epiphysis. Tada tikėtis gūžduobės indeksą. Jei jo vertė yra didesnė nei 30 laipsnių, daroma prielaida, pusė ar proksimalinės tūris – dislokacija.

Gydymas klubo atsilikimas naujagimių rodo korekcija patologijos iki 4 mėnesių, o ateityje – “kalbama apie sprendžiant su displazija.

nesubrendęs klubo sąnario naujagimiams 1, 2 ir 3 mėnesius yra koreguojamas keičiant savo plati, nes ji gali būti raiščių nestabilumas.

<strong & gt; C ir nuo 4 iki 6 mėnesių yra naudojami balnakilpės Pavlik, kuris yra dirželiai užtikrinančias atgamintame būklės šlaunų, gydymas trunka iki 6 savaičių.

Po 6 mėnesiųdislokacijos atliekamas iš naujo uždarytos pagal rentgenogramą ar MRI, ir sąnarių gipso tinkamoje padėtyje kontrolės buvimą, gydymas tęsiamas iki 12 savaičių stabilizuotišlaunikaulis.

Gimnastika

turi būti atliekami reguliariai Gimnastikastimuliuoja kaulų augimą. Pratimai dažniausiai yra pasyvūs, nes nuo mažens. Pratimai atliekami tik po masažo – šyla minkštųjų audinių.

pasyvus rinkinys pratimų padeda išlaikyti judesio diapazoną BENDRUOSE:

    

 • lengvas praskiedimo iš kelių sulenktos kojos varlė padėtyje;
 •   

 • imitacija nuskaitymo kojas pakaitomis gulint;
 •   

 • kėlimo koją guli ant nugaros (kojos nereikia daug suburti);
 •   

 • lenkimo savo kelio gulint ant nugaros, išsikeroti ir pratęsimas atliekamas pakaitomis ant dviejų kojų;
 •   

 • veisimui tiesias kojas, vieną koją grobimo lenkimo į 90 laipsnių kampu sąnario;
 •   

 • gulint pagrobtus kojų atgal, tada sulenkti į padėtį nuskaitymo (varlė).

Pratimai atliekami du kartus per dieną, kol kūdikis išmoksta vaikščioti gerai. Tuo pačiu metu mes rekomenduojame masažas 10 sesijų 3-4 kursus per metus.

Jei jūsų kūdikis gauna nervingas sesijos metu, jums reikia atsipalaiduoti kojas glostydama. Svarbiausia taisyklė – “nenaudoti jėgos”, kad būtų išvengta žalos kremzlės. Gydymo metu, galite įdėti kūdikį ant kojų suformuoti reflekso paramą ir pėsčiomis.

Platus vystyklais

vystyklais su displazija padeda “tik 4 mėnesius, kai diagnozuota nebrandumą arba nestabilumo klubo sąnarius.

Yra trys vystyklai:vienas dydis 80x120cm ir du iš 80h90sm. klojama ant stalo vienas vystyklų, antrasis sulankstyti top Ķīļveidīgs valdomas su didele kampą. Trečioji stačiakampis yra užlenkta iki 20 cm pločio per sekundę.

vaikas ant vystyklų, kad viršutinis kraštas yra virš juosmens. Trečioji vystyklų praeina tarp kojų, ir už antrąjį kampą – apierachivayutsya aplink kiekvieną šlaunį. Pirmasis vystyklų sandariai suvynioti aplink pilvo ir apatinis kraštas yra įjungtas į viršų, tvirtinama raukšlės. Tai pasiekia natūralų poziciją sąnarius.

Be to, į įtemptas Swaddling atitinkamų diržus, kurioje vaiko praskiestu vertus kojos, ir ji prispaudžiama prie motinos krūties.

Naudojant ortopedinių prietaisų

Į rinką buvo ortopedinių priemoniųįvairūs nustatymo klubo sąnario teisingoje padėtyje. Vaikai profshtanishki naudojamas su tarpine pagamintas iš putų poliuretano. Jie siuvami iš odos imitacijos ir pritvirtinti su “Velcro”. Pagrobimas įtvarai yra reguliuojamas traukes, kurie fiksuoti dirželiai pečių juostos vaiko.

Tuo vyresnio amžiaus, po naudojama chirurginė procedūra gipso galūnių centras-Egiazarov. Tuo pačiu metu, nustatykite į kelio tarpiklį. Pagrobimas kampas didėja su raumenų tonuso sumažėjimo ir atpalaiduoti sąnarius. gydymas trunka 3-4 mėnesius.

kūdikiams masažas naudoti minkštas technika – glostydama ir trina. Tik sėdmenų pridėta į minkštą minkymo, Effleurage šviesos. Masažas kartu su pratimais- veislinių kojų ir pasukti šlaunų vidų: taip skatino kaulų augimo slėgį šlaunikaulio galvą ant Sudėtinė ertmės.

Chirurgija

Po 18 mėnesių išlaikant reikiamą atvirą sumažinti dislokacija- operacijos, o tai rodo, kad sausgyslės rezekcija ir po tinkavimo sąnarių, su iki 4 metų amžiaus yra geras rekonstruoti iš gūžduobės audinio.

Po 4 metų rekonstrukcinės osteotomijos atliekamas siekiant pagerinti bendrus mechanikos.Tai yra pašalinti dalį kaulo skatinti jų augimą.

Prevencija

Daugelis taiOra nesubrendęs klubo sąnarių negali būti teisinga, tačiau ji yra įmanoma atsispirti displazija kūrimas naudojant paprastas taisykles:

    

 • Naudoti užtikrinti platų vystyklais;
 •   

 • nešti kūdikį susiduria pilvuką prie jo kojų su išsiskyrę;
 •   

 • nustatyti tarp voleliu kojų, neleidžiant pėdų laikytis kartu.

Komorowskis sakė, kad daugeliu atvejų jis yra pakankamai pirkti vystyklų vieną dydis didesnis, siekiant nustatyti klubo.

santrauka

Nepakankamai išplėtota klubo kūdikiams – tai stebėti proga. Paprastai, tėvai paprašė parodyti vaikų ortopedas 2, 4 ir 6 mėnesių stebėti situaciją, tuo pačiu metu atlikti ultragarsinį tyrimą. Gydymo ankstyvosiose stadijose yra platus vystyklais, naudojant masažas ir Orthotic įrenginius.

atsilikimą klubo sąnariai Naujagimiams

Neišsivystymas iš klubo sąnarių – lėtos plėtros bendrų branduolių. Paprastai jie susiformavo amžiaus 3-7 mėnesių vaikams. Nepainiokite nebrandumą ir displazija sąnarių, tai iš esmės skiriasi liga, displazija yra išsigimimas. Šiuo metu diferencijuojamos ligos. Diagnozė, kai branduolinės plėtros pastebimai atsilieka. Mergaičių, estrogenas yra išleistas, dėka jo branduolys prinoksta greičiau greitis biologinių procesų organizme virš mergaitės.

Vėlyvas gydymas patologijų kūdikiams rezultatų pablogėjimo ligos būklę, taip kuriant displazija. Laiku pradėti gydymą, anksti diagnozuoti ligą nereikia. Jau 2-3 savaites po gimdymo gydytojas gali pastebėti ypatingą patologija. Jei gydymas yra atliekamas laiku, iš klubo susitraukia narė, iš ligos bus per šešis mėnesius. Jei anomalija diagnozuojama po šešių mėnesių gydymo nebrandumo į naujagimis bus problemiška. Pašalinant rizikos kiloNovena komplikacijų, rekomenduojama apžiūrėti kūdikį per mėnesį, trijų, šešių mėnesių iki vienerių metų.

Pagrindiniai požymiai, kurie rodo, ligos buvimą:

    

 • simetrija kirkšnių ir sėdmenų raukšlės;
 •   

 • Įvairūs ilgis apatinių galūnių naujagimių;
 •   

 • Kai eisi į bendrą spragsėti vietoje;
 •   

 • Vaiko kojos negali išsiskirti ne 170 laipsnių.

Jei naujagimis būna viena iš funkcijų reikia kreiptis į gydytoją.

Iš priežastys nepakankamai išvystyta sąnario:

    

 • nesubalansuotas motinos mityba nėštumo metu;
 •   

 • Nėštumas kartu tvirtai išreikštas Toksikoze;
 •   

 • nėštumo pabaigoje;
 •   

 • Įvairūs infekcinės ligos perkelti nėštumo metu;
 •   

 • pristatymai buvo sunki;
 •   

 • aptiko genetinį polinkį į ligos.

Terapijos neišvystyta klubų

Jei liga yra identifikuojamas metu, daugiausia konservatyvaus gydymo. Pradiniame etape ligų gydymui naudojant specialius traukes ir padangas. Jų veiksmai yra nukreipti į veisimo skirtingomis kryptimis iš apatinių galūnių naujagimių. Įrenginiai stimuliuoja augimą ir vystymąsi klubo sąnarius. Jei patologija gydytojas vitaminų gydymo, masažo ir terapijos pratimų metu.

geri rezultatai rodo, fizioterapija. Atliktas magnetinio ir elektroforezės su fosforo ir kalcio. Iš gydymo sočiųjų norimų medžiagų ir antrinių elementų sąnarių, žinoma gerina kraujotaką. Pageidautina neišsivysčiusių sąnarių, pavyzdžiui, susitikimo su osteopatas, tiesa veiksmų, kurie atkurti kaulų struktūrą vaiko pusiausvyrą. Dėl ligos prevencija yra geriau naudoti plataus diapering vaiką.

Jei yra atsilikimas sąnarių svarbu žinoti keletą taisyklių:

    

 1. Tai geriau atlikti vaikus ant rankų su išsiskyrusių kojomis.
 2.   

 3. yazatelnoe atlikti gimnastikos pratimus.
 4.   

 5. Laiku pėsčiomis mokymas. Tai nėra būtina mokyti vaikus vaikščioti per anksti. Pageidautina pašalinti įvairius adaptacijos vaikščioti vaikai: vaikštynių, vadelės ir kita.

Platus tarsi dengdami vaiką

gydymo priemonė yra laikoma plataus nebrandumą swaddled vaikų gydymas. Daugelis tėvų dažnai išgirsti apie metodą, bet nežinau kaip padaryti platų vystyklais.

Ši procedūra su plačiais vystyklais naujagimiams:

Lagranmasade