Padidina sąnario mobilumą

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Padidėja sąnarių judrumą” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Bendrosios charakteristikos lankstumo ir mobilumo sąnarių

Tai būtina atskirti “lankstumo” ir “mobilumo” sąvoka, nes jie nėra vienodi ir yra didelių skirtumų tarp jų. Matveev LP [29] suteikia tokią formuluotę: “lankstumas reiškia morfologinių ir funkcinių savybių ir raumenų sistemos, nustatant įvairių judėjimų sportininkas amplitudę”. Bendras mobilumas yra būtinas pagrindas efektyviam techninio tobulinimo. Su lankstumo stoka gerokai apsunkina ir sulėtėjo plėtros motorinių įgūdžių procesą, ir kai kurie iš jų (dažnai Apyvartos komponentai – atlikti konkurencinį treniruokliai) negali būti naudojami ne visi. Nepakankamas bendras mobilumas apriboja pasireiškimo stiprumo, greičio ir koordinavimo įgūdžių lygį, veda pablogėjimo raumenis ir intermuscular koordinavimo sumažėjimo ekonominio darbas dažnai sukelia žalą į raumenis ir raiščius.

Vienas iš apibrėžimų: lankstumas – dėl asmens gebėjimas atlikti judesius su dideliu amplitudės, vienas iš svarbiausių fizinių savybių sportininkas. Tai kokybė yra nustatoma pagal mobilumo plėtros sąnarius. Terminas “lankstumas” yra labiau tinkamas naudoti tais atvejais, kai kalbama apie bendrą mobilumo organizmo sąnarius. Kalbant apie atskirų sąnarių informacija kalbėti apie “mobilumo” (o ne lankstumą), pavyzdžiui, “mobilumo pečių, klubų ar kulkšnies sąnarius.” Geras lankstumas suteikia laisvę, greitį ir efektyvumą, didinant efektyvų kelią dėmesio atliekant fizinius pratimus [29].

lankstumo pasireiškimas priklauso nuo kelių veiksnių. Speciali Literature atskirti anatominę (skeleto) mobilumą, kuris yra pagrindinis veiksnys, kuris prisideda prie sąnarių mobilumą.

anatominė mobilumas yra nustatomas pagal teorinių skaičiavimų. Siekiant nustatyti sąnario paviršiaus dydį naudojant Rentgeno spindulių difrakciją, ir tada atimant iš kreivumo didesnio kampą mažesnis kreivumo nustatytą ribinę galimą mobilumą sąnario. Anatominė mobilumas yra santykinai pastovus, ir tai suteikia galimą spektrą judesio vaizdą. Judėjimo ribotuvai yra kaulai. Kaulų forma daugiausia lemia kryptį ir dydį judėjimo Jungtiniame (lenkimo, tiesimo, atitraukimo, pritraukimo, supination, gulėdamas ant pilvo, rotacijos).

Aktyvus mobilumas dėl raumenų grupių aplink sąnarį, jų sugebėjimo gaminti Pasiūlymas sąnarių per savo pastangas jėga. Aktyvus lankstumas priklauso nuo raumenų stiprumo, kurie gamina judėjimas sąnario.

pasyvios mobilumo atitinka anatominę bendros struktūros ir yra nustatomas pagal galimo judėjimo sąnario pagal išorinių jėgų poveikio. Taigi, skirtumas ir metodai plėtros lankstumą. Pasyvus lankstumo į bendrą spektrą judesio yra didesnis nei veiklioji [25].

Aktyvūs lankstumas pratimai plėtoti taip:
1) mankšta, kurioje sąnarių judesiai būtų patraukti ribos dėl jų pačių raumenų traukos;

2) pratimų, kurioje sąnarių judesiai yra pareikštas iki ribos, sukuriant tam tikrą inercijos jėgą.

Pavyzdys: mahi kojos, Kick savo kojas su svorius, kad sūpuoklės su svertine pėdų ir sūpuoklės jo kojų kombinacija be jų.

Pasyvūs lankstumas pratimai sukūrė kuriame padidinti išorinės jėgos lankstumas yra daromas: svorio, stiprumo, svorį įvairių daiktų ir kriauklių. Šios pajėgos gali būti taikomi yra trumpas, bet su didesniu dažniu ar ilgai, laipsniškai keisti judėjimo į didžiausią amplitudę. Nors pastarasis metodas vykdyti veiksmingąjis naudojamas rečiau dėl to, kad ilgalaikis susilaikymas raumenų ir ištemptos būklės sukelia diskomfortą. Pratimai ištempti raumenis ir raiščius turėtų būti daroma, gal dažniau, ypač paauglystėje ir jaunystėje, kai lankstumas sumažintas. Patartina atlikti pratimus plėtoti lankstumo parengiamajame ir galutinių dalių kiekvienos klasės [13].

Be aktyvių ir pasyvių lankstumo formas galima suskirstyti į bendrąsias ir specialiąsias tipų [30]. Pagal bendras lankstumas reiškia mobilumą sąnarių ir sąnarius, kaip reikia išlaikyti gerą laikyseną, lengvai ir Tolygus judėjimas. Speciali lankstumas – reikiamo lygio judumą, kuris suteikia pilną kontrolę techninių veiklos sportininkas. Speciali lankstumas – gebėjimas sėkmingai (efektyviai) atlikti veiksmus su minimaliu amplitudės [30].

Įvairios pasiūlymą sąnarių leidžia sportininkas atlikti platesnį arsenalą metodų. Scenos gudrybės su dideliu amplitude daro juos veiksmingiau ir efektyviau.

Tai buvo nustatyta, kad normalus, ir net sporto veiklos anatomiškai įmanoma mobilumas naudojamas 80 – 90%, o visuomet būtų maržą lankstumo, kuris gali būti naudojamas.

lankstumas dėl centrinei nervų reguliavimo raumenų tonusą, ir raumenų įtampą – antagonistų. Nuostata lankstumo dėl to, kad to – klampumas ir elastingumas raumenų audinio raiščių-sausgyslių vieneto. Tai reiškia, kad lankstumo ekranas priklauso nuo sugebėjimo savavališkai ruožas raumenis atsipalaiduoti ir ištempti raumenis, kad atlieka judėjimą, tai yra, kad gerinti raumenis koordinavimo laipsnį [28].

Išorės sąlygos žymiai paveikti lankstumą:

1. Dienų laikas (ryte, lankstumas yra mažiau nei po pietų ir vakare);

2. Temperatūra (esant 20 … 30 ° C lankstumas didesnis nei 5 … 10 C);

3. Ar apšilimo atliekami (po apšilimo trukmė 20minučių lankstumo didesnės nei prieš apšilimas);

4. Pakaitinimo ar kūno (sąnarių judrumą didėja po 10 minučių šiltoje vandens vonioje nuo 40 C temperatūroje arba po 10 minučių likti sauna);

Tas pats efektas gali būti gautas garų vonioje. Prakaito išvaizda sako, kad pasiekė būseną palankiausią atlikti pratimus susijusius su tempimo raumenų. Tuo pačiu metu reikėtų turėti omenyje, kad pratimai su dideliu amplitudės valstybėje, kurioje raumenys yra mažiau elastinga, gali sukelti žalos (patempimas ar raumenis), net jei pratimas yra atliekamas su įprasta šiam valstybės amplitudės. Didinant raumenų jėgą juos ištempti jį yra sunkiau, kuri galiausiai paveikia sportinių rezultatų. Geriausi pratimai ruožas raumenys prasideda nesočiųjų amplitudės ir palaipsniui ją didinti iki ribos.

judesiai atliekami žmogus, atliktas judama sąnarių kaulų ir sąnarių. Šie junginiai susideda iš sąnario kapsulės aplinkinių uždarą dangtelį porinių galų kaulų, ir stiprinti bendrus raiščius. Viduje sąnario kapsulės yra ertmė, ir į jį specialus skystis, kuris apsaugo nuo trinties sąnarių paviršiai kaulų. Be to, minėti paviršiai yra padengta nugludintu hialino kremzlių, kuris taip pat sumažina trintį sąnario [24].

Visi sąnarių judesiai – sukamieji [4]. Sukimosi į Pasakykite, linija, aplink kurią yra atliekamas šis sukamasis judesys ašis. Tuo pačiu metu šarnyrinis kaulų judėti plokštumoje, statmenoje sukimosi ašį.

susikerta viename taške, ir yra statmenos viena kitai ašys, vadinamas pagrindiniu. Yra trys pagrindinės ašies sukimosi sąnarių [4]

– anteroposterior, aplink kurią atitraukimo ir pritraukimo į vainikiniame plokštumoje;

– kryžminio, aplink kurią sulenkimą ir pratęsimas, jeigu taikoma sagitaliniu plokštumoje;

– vertikali, aplink kurią puvinioix į vidų ir į išorę.

Be šių sąnario judesį galimų sukamaisiais judesiais. Simbolis judesio sąnarių priklauso nuo sąnario paviršių formos.

ir orehovidnyh Dauguma sferinės sąnarių (peties, klubo, ir tt ..) turi tris sukimosi ašį. Maždaug du sukimosi ašių yra ovalus, elipsinės ir balno sąnarių (riešo, riešo, ir nykščio sąnarių ir kt.); tik viena ašis turi Bloczkowy ir cilindrinių sąnarių (kelio, humeroulnar, radioulnar, interfalanginiai sąnarių pėdos ir kt.).

judesio sąnarių amplitudė nustatomas pagal stabdymo įtaisai darbo:

Jeigu judesys yra ne trukdo, ji būtų toliau teikiama neribotą laiką ta pačia kryptimi, net jei minimali vertė varomųjų jėgų, judesio amplitudė būtų begalinė.

kaulinių ir ligamentous slopinimas yra nustatomas pagal ilgiu sąnarinių paviršių ir kaulų išsikišimų matmenų skirtumo; taip pat pasyvaus pasipriešinimo ištemptas raiščių ir sąnarių maišelių.

raumenų stabdymo atlikti raumenis, esančių ant priešingos pusės judėjimo kryptimi.

pasyvaus judėjimo atveju turi atskirti stabdžio ir dėl judėjimo ribotuvas, stabdžių šiame važiuojant, yra raumenų, raiščių ir kitų minkštųjų audinių, ir ribotuvas – kaulų.

Pasivaikščiojimui BENDRUOSE, sąveikaujantį raumenų atliktas, kurio veikla ištaisyti į centrinę nervų sistemą. Stabdymo aktyvaus judėjimo teikiama tik raumenų antagonistų. Raiščių ir per aktyvių judesių stabdymo proceso kiti elementai Jungtinio nedalyvauja. Dėl to centrinės nervų sistemos pagal aktyvaus judėjimo greitis įtakos vienos ir tos pačios asmeniui, gali kisti priklausomai nuo funkcinės būklės [20].

Kadangi lankstumas lemia mobilumo plėtros sąnarių, žmonėms yra du pagrindiniai judumo formas, sąnarių [10]

· mobilumas, o pasyvūs judesiai

· mobilumo metu aktyvių judesių.

Pasyvus mobilumas atliekamas pagal išorinių jėgų įtakos, ir dažnai, kad visiškai sustoti ir skausmo.

Aktyvus mobilumas yra pasiekiama traukos raumenų einančios per sąnarį. Aktyvūs judesiai gali būti suskirstyti į dvi grupes: [20]

– lėtai, ty be pagreičio,

– greitai, tai yra, pagreitis

Svarbiausia, aktyvus mobilumas [27]. Tačiau, jo vertė daugiausia lemia pasyvaus mobilumo lygio, kuris būdingas daugiausia asmens gebėjimą atlikti shirokoamplitudnyh judesius. Tuo pačiu metu reikėtų pažymėti, kad sporto praktikoje nustatyti tik aktyvios mobilumo ir turintys didžiausią praktinę reikšmę amplitudę, nes jis iš esmės įgyvendinta fizinio krūvio metu. Nors tarp aktyvios ir pasyvios mobilumo tiesioginės koreliacijos santykio nėra aptikta, pasyvus yra aktyvus rezervas lankstumą.

sąnarių mobilumas, atkūrimas

sąnarių mobilumą pablogėjimas šiandien – problema ne tik vyresnio amžiaus žmonės ir net toms moterims, kurios kirto 45 metų ribą. Nusidėvėjimo fizinio aktyvumo, skausmingas jausmas, girgždėjimo ir traškesį sąnarių, sumažėjo veiksmų amplitudę – visa tai būdinga jauno organizmo tam tikromis sąlygomis, todėl visada svarbu žinoti, kaip padėti sau šiuo atveju.

Kodėl sąnarių mobilumas sumažina

Visi mažinti sąnarių mobilumą priežastys gali būti skirstomi į bendruosius ir specifinius. Buvęs apima pagrindinius veiksnius, darančius įtaką, kaip sveikatos apskritai, valstija, ir kaulų sąnarių funkcionalumą.

1. Netinkama mityba, kasdienybė – iš medžiagų apykaitos sutrikimų pagrindas, dėl kurių kaulų ir sąnarių audiniai negauna pakankamai reikiamų medžiagų.

2. Gausa druskos dietos. Sutrikimais vandeniu ir supaliko šiuo atveju pirmauja balansą sunkus patinimas, sąnarių, kuris iš karto sumažina jų mobilumą, bet taip pat sukuria artimųjų nepatogumų skaičių. Reguliarus vartojimas sūraus maisto neišvengiamai padaryti kaulų trapesnis, stimuliuoja druskos nuosėdų kaulų sąnarių, kurie paprastai tampa veiksnys, kuris sukelia skausmą, diskomfortą, kai vaikščioti ir reikšmingas judėjimo apribojimas.

3. Žemas fizinis aktyvumas – ne tik sąnariai yra sukurta. Addicted to sėdimas gyvenimo yra ne greitai, bet stabiliai pastangų jų sveikatai. Jūs pats galėjo kartą pastebėjau, kad toje pačioje vietoje, po ilgo sunkaus sėdynės jūs iš karto keltis ir eiti, yra skausmas kelio, ar skiriamas į apatinę nugaros dalį. Kuo ilgiau jūs ignoruoti sportą ir sveiką mitybą, tuo labiau pasireikš simptomai.

4. Drabužiai – priešingai, per daug veiklos, maistinių medžiagų organizme trūksta. Pavyzdžiui, jūsų darbas yra susijęs su nuolatinės veiklos sąnario (kelio, riešo, peties, ir tt) – tai per tam tikrą laiką svetainėje pradės signalizuoti žinutę kaulo trinčiai, arba smarkiai sumažinti į sinovijos skystį, retinimo kremzlės sluoksnį, kuris suteikia minkštumą ir neskausmingai judėjimas.

konkrečių priežasčių, atsakingas už motorinių veiklos pablogėjimo yra ligos ir veiksniai, kurie tiesiogiai pakenkti sąnario operacija.

1. Lūžiai, išnirimai.
2. Visi artritas, rūšys dažnai lydi stiprus uždegimas aplinkinių audinių.
3. Sepsis kaulai – bakterinė praradimas kaulinio audinio.
4. Sunkios traumos ir vėlesnis plėtra uždegimas.
5. Įgimtos vystymosi sutrikimų sąnarių, ypač skysto interarticular kompozicija.

Kaip atkurti sąnarių judrumą, naudojant jėgą

Iš karto reikėtų pažymėti, kad tik su Valstybinės maisto sąnarių pagalba ne normalizuoti, tuo labiau, kad, jeimes kalbame apie sudėtingas formas konkrečios ligos vystymąsi. Tačiau, atidžiai parenkant produktus ir praturtinti savo mitybą, jūs turite galimybę sukurti palankią aplinką atsigavimo ir plėtros kaulų sąnarių mobilumą.

1. Kolagenas turtingas maistas. Palaikyti kremzlės elastingumą baltymas yra labai svarbus. Jei tai nėra pakankamai dietos, kad kelyje komfortas gerokai sumažintas. Kompensuoti šio komponento trūkumą, kartais verta sau maitinant želė ant jautienos uodegos su kiauliena to. Tie, kurie yra ant dietos ir negali sau leisti tokį riebalų valgio, galite įjungti savo dėmesį į natūralių vaisių želė arba drebučiai žuvų.

2. Nepamirškite apie ingredientus, kurie yra svarbūs kolageno gamybai – sieros ir seleno. Jie yra svarbūs nariai cheminių procesų, kurie yra svarbūs kremzlinio susintetinti baltymai. Šios medžiagos gausu vištienos ir putpelių kiaušiniais, jūros gėrybės, pupos, obuoliai, slyvos, kalakutiena, vištiena, ridikai, kopūstai, svogūnai, česnakai. Atsižvelgiant į sudedamųjų dalių sąrašą, verta paminėti, kad tai buvo želė ir levanda patiekalai yra ideali palaikyti kremzlės ir skysčių interarticular kokybę.

3. Omega-trys – komponentas, kuris dažnai yra trūkumas sukelia uždegimą periarticular audinių sąnario. Dėl šios priežasties, mes turėtume rūpintis, kad jūsų mityba yra maisto, kuriame gausu polinesočiųjų riebalų rūgščių. Visų pirma, riebios žuvies ir linų sėmenų aliejus.

nepamirškite apie tokių paprastų rekomendacijų, kaip sumažinti druskos ir cukraus vartojimą, taip pat kontroliuoti savo blogų įpročių, tokių kaip alkoholio vartojimo, net silpna vieną, ir rūkyti. Paskutinis aktyviai naikina visas antioksidantų organizme, jis iš karto atsispindi vietos imuniteto, kaulų ir sąnarių būklę!

Kaip pagerinti sąnarių judrumą per mokymo

Vaizdo (paspauskite, norėdami atkurtiAš).

Prieš išvykdami plėtoti mokymą, būtinai neįtraukti sunkios ligos ir traumos galimybę. Norėdami tai padaryti, aplankyti specialistų, pavyzdžiui, traumatologo ir neurologą. Nuoroda į konkrečią diagnozės, pvz, bakterijų artrito buvimas, reikalauja priimamasis atitinkamų vaistų be jungties, kuri išsaugojimas yra neįmanoma. Nepamirškite apie tuos atvejus, kai tai yra svarbu atkurti chirurginės arba endoskopinės intervencijos, kuri taip pat gali būti nustatomas tik pagal gydytojo mobilumą. Be to, už kiekvieną kaulų ir sąnarių ligų galima priskirti savo fizioterapijos ar lankyti kineziterapijos. Visiems žmonėms, kurie turi panašių problemų, ji yra naudinga užsiimti mėgėjų plaukimo, kaip klasėje žymiai sumažino tiesioginę įtampą sąnariuose.

Priklausomai nuo to, kiek uždegimas yra stiprus kaulų sąnarių, įgyvendinimo pasirinktų pratimų tempas gali būti mažas arba gana didelis. Jei nesate tikri, kaip greitai turėtų vykdyti treniruotės, sustabdyti lėtai, kad nebūtų apsunkinti jų būklę. Tuo pačiu metu, net ir su šiuo požiūriu, galima patirti diskomfortą ir skausmą – tai normalu. Daugeliu atvejų mes turime užkariauti skausmas, gebėti atgauti judumą ir didinti judesių amplitudė. Kas yra kurti pratimus paslaptis?

“Lėta ir nuoseklumas. Pradžia šiltą su sustojimo ir baigti viršutinę stuburo ir rankos kurti nuo pirštų iki pečių. Visi judėjimas turėtų būti apgalvotas, minkštas – turėtumėte įsiklausyti į savo kūną, o ne pakenkti sau. Iš kiekvieno pratimo esmė etapais, bendra plėtra, jos veiksmų amplitudė padidėjo. Norėdami atlikti šią sukamaisiais judesiais kojų, kelių, riešo, dubens, alkūnių, pečių, visą kūną. atskirai tempimoT jis pirštų wiggling, suspaudimo ir poilsiui. Norėdami tai padaryti, pridėti kraipyti aplink.

Pavyzdžiui, ištiesti rankas į priekį, delnai ištiesti ir sulenkti savo riešą taip, kad delnu į priekį. Darbas iš supasi šepečiai aukštyn ir žemyn, į kairę ir į dešinę. Jūs galite atlikti panašų supasi ir kojas ar galvą.

Norėdami padėti su sąnarių mobilumą plėtrą ir pratimai tokie kaip pritūpimai, lunges, kojų liftų stovint ir gulint, keltuvai ranką su mažo svorio, lankstymas ir horizontalias ir atgal.

Siekiant išlaikyti lankstumą ir judesių amplitudė išsaugojimo, turėtų atkreipti dėmesį į tempimo pratimai, statiniai pratimai, kad padėti dirbti iš raumenų ir raiščių sąnarių tiesiogiai ir tokiu būdu padidinti ir ištvermės.

Daugelyje sričių pagerinti gimnastika, įskaitant kigong kovos menų, jogos ištisi skyriai skirta sąnarių vystymąsi ir palaikyti savo sveikatą.

funkcinė gydymo programa osteoartrito. Į bendrą mobilumo

padidėjimas

diferencijuotas požiūris į pratimų naudojimo didinti mobilumą sąnarių, priklausomai nuo OA

etape

Iš tiesų, kaip 1-ojo etapo gydymo mažinant skausmą ir reflekciniai raumenų kontraktūra rezultatas įvyksta galimą pagerėjimą mobilumo Jungtiniame. Tuo 2 etapas specialių pratimų, kuriais siekiama didinti mobilumą, yra naudojami tik I-II OA etapais. Deja, judesio apribojimas Jungtiniame su OA – procesų negrįžtami ir palaipsniui.

Ir, jei aš negaliu atsigauti erdvėlaivio etapo judėjimą per refleksas raumenų susitraukimo panaikinimo, tai jau II pakopos gali tik pagerinti Jungtiniame mobilumą po gydymo. Tuo III etapas ligos su aštriu susiaurėjimas bendros erdvės ir osteophytes išreikšta bandymas padidinti sąnarių mobilumą per Sportuoti veda prie didesnio skausmo. Todėl, pratimai mobilizuotimas bendras kontraindikacijų raumenų stiprinimas atliekamas šiuo atveju, tik izometrinių pratimų.

pratybų

tempas

Statybos procedūra LH

Fizioterapija

Ultragarso terapija

Kova su lėtinio skausmo yra sudėtinga problema. Todėl pastaraisiais metais sukūrė naują kryptį: dviejų ar trijų fizinių veiksnių poveikį tuo pačiu metu ar iš eilės vienai ir tai pačiai zonai.

Taigi, skausmas, susijęs su fibrozinių pokyčių sąnario kapsulės, elektroanalgeziya kartu su ultragarso terapija įprastiniu metodu. Šiame metode katalizatorius yra fizinis ultragarso fizikinių ir cheminių bei biohimichvekih procesai su fermentiniu aktyvacijos veiklos, keičia membranos pralaidumu, padidėjo difuzijos ir osmoso procesų, biologiškai aktyvių medžiagų išleidimo. Šis metodas yra naudojamas skausmo, susijusios su fibrozinių pokyčių sąnario kapsulės.

hydrokinesitherapy

Priešingai nei ankstesnės pakopos metodai, procedūros girokinezoterapii siekiama stiprinti periarticular raumenis. Pratimai atliekami nuo baseino krašto ir sudaro judėjimo kojų ar rankų įveikti vandens pasipriešinimą: modeliavimas judėjimo dviračiais, “žirklės” su kojomis aukštyn ir žemyn ir į šoną su mažos amplitudės judesius. Stovint ant sveikos kojos ant platformos vykdomi įtraukimo ir pratęsti klubo sąnario.

Siekiant padidinti apkrovą kulkšnies srityje rankogalių pritvirtinamas 0,5 COP dvišalėje proceso apkrovos ir išreikšta pažeidimas SDF pageidaujamą plaukimo stiliaus “nuskaityti” į plaukmenimis. Kai stambiųjų sąnarių artrozės viršutinių galūnių pratimų atliekama, panardinant rankas į vandenį ir kėlimo jį virš vandens paviršiaus, su svorių ir įveikti vandens pasipriešinimą. Gydymo trukmė 30 min.

Rankų masažas atliekamas pagal klasikiniu metodu naudojant saulėsex pagrindiniai metodai su ant atitinkamo stuburo, gerklės, sąnarių ir raumenų sąnarių stabilizatorių poveikį. Gydymo kursas yra 12-15 procedūrų.

Siekiant užbaigti masažo procedūra pageidautina vaistiniai tepalai trina į bendrą srityje (į kurią T hondraksil ir kt.). Norėčiau pabrėžti: ne masažas procedūrą su gijimo tepalas ir įtrinti ją po procedūros.

Ortopedijos režimas

Tai buvo remisija turėtų išspręsti tokią sudėtingą problemą, kaip kūno svorio sumažėjimas. Norėdami tai padaryti, naudokite tik tam tikrų rūšių fizinio aktyvumo, nedėkite pažeistus sąnarius.

Šiuo atžvilgiu pirmenybė turėtų būti teikiama plaukimas, važinėjimas dviračiu, pratimai ant treniruoklio (tik jei aš ir II pakopos O.). Dirbant ant stacionarių dviračių mynęs pedalus būti atliekamas be papildomo pasipriešinimo. Tuo pradiniuose etapuose OA ir galimo mokymo apie irklavimo mašina. Parabody kiti modeliai yra daugiausia naudojamas horizontalių ar nuožulnių neutralioje padėtyje.

Kaip apsaugoti pėsčiomis per

sąnarį

Dėl apatinių galūnių sąnarių iškrovimo patartina naudoti cukranendrių papildomą paramą. Iškrovimas ligoti bendra daugiausia atlieka remdamasi lazdele iš sveiko sąnario. Kasdieniame gyvenime, pacientas privalo dėvėti papildomą ir išorinė apkrova (maišą bakalėja, ir kt.). Todėl, siekiant apsaugoti Jungtinis nuo papildomos apkrovos rekomenduojama atlikti apkrovą, neviršija 10% kūno svorio paciento sąnario pusėje. Ji taip pat išlaisvina priešingą ranką naudoti nendres, kuris pats savaime slopina sąnarių. Dvišaliam OA apatinių galūnių sąnarių turėtų dėvėti išorinį apkrovos Už.

Kai iš viršutinių galūnių sąnarių liga nerekomenduojama atlikti apkrovą paciento sąnario pusėje, tačiau neatmeta galimybės, vidaus darbo valymo butą. Pavyzdžiui, gali būti naudinga net apliejimo dulkių darbaisu dulkių siurbliu.

Taigi obrazozom, fizinė veikla, žinoma, yra naudinga pacientams, sergantiems ligomis, sąnarių. Svarbu įtikinti pacientą, kad pradiniame etape bet kokių pratimų terapijos priemonėmis naudojimo gali padidėti skausmas, kuris ne už darbo sutarties nutraukimą LH ar fizinio lavinimo nuoroda. Tai pablogėjimą reikia eiti ir palaipsniui didinti krūvį. Kita vertus, ypač O. sąnarių apatinių galūnių, sergantiems sunkiu cerebriniu paralyžiumi, mokymo vaikščioti nėra įmanoma po to, kai skausmo pradžios į sąnarį ar kojos. Ir jo išvaizda arba priedą yra nutraukimo apkrovos signalo.

Pateikta pagrindinės programos gali būti pakeistas priklausomai nuo klinikinės ligonio būklę. Pavyzdžiui, į remisijos laikotarpiu buvo naudojamas tik 2 etapas gydymo didėjant trukmė iki 3-4 savaičių. Be to, atskiros priemonės funkcinės terapija (LH, masažas, racionaliai režimu, plaukimo) yra rekomenduojamas kaip prevencinių priemonių po ankstesnio vaikų ligų transporto priemonę.

Kai kuriais atvejais, pacientams, sergantiems sunkia galūnių trumpinimo būtina nešioti ortopedinius batus, ir gonartrozės – Naudoti antkelius.

Rimtas pažeidimas apatinių galūnių zonoje SDF dažnai reikalauja profesija keistis, nes nuolat apkrovos ant pažeistos sąnarių veda prie tolesnio padidėjimo sąnarinės kremzlės suspaudimo ir sąnarių funkcijos pablogėjimo. Todėl pacientams, sergantiems OA rodomi “mažinti fizinį aktyvumą, ypač vaikščioti ir ilgą laiką stovėti vertikaliai. Tuo pačiu metu, būtina rekomenduoti tinkamas tipų klasių fizinio lavinimo (važiavimas dviračiu, plaukimas, Sporto programos, nedidinant ašinę apkrovą sąnarių) ir efektyvus vairavimas režimas kasdieniniame gyvenime.

Tačiau O. lėtinė, progresuojanti liga, o kai kuriais atvejais, kai negerai technologija konservatyvus gydymas sunkus displazija konservatyvaus gydymo nėra veiksmingas. Chirurginis gydymas namelisS pacientas iš nepakeliamas skausmas.

Pratimai pagerinti sąnarių judrumą

Žmonės, kurie veda sėdimas gyvenimo būdas, ar ilgai sėdi prie stalo, dažnai patiria skausmą nugaros, kojų, kaklo ir pečių. Limited sąnarių judrumą tampa svarbus simptomas sveikatos sutrikimų kaulų ir raumenų sistema. Gydytojai rekomenduoja kasdien kartoti keletą pratimų sąnarius serija, ateityje išvengti ligų, tokių kaip artrozės ir artrito.

Indikacijos ir naudojimas

Be tiems, kurie turi sėdėti ilgą laiką vienoje vietoje rizikos zonos negalavimai OPV patenka sportininkai ir veikiamų žmonių sunkius krovinius. Už apriboti sąnarių mobilumą priežastys gali būti:

    

 • blogi įpročiai;
 •   

 • bloga ekologija;
 •   

 • nesveika mityba;
 •   

 • antsvorio;
 •   

 • pernelyg pratybos;
 •   

 • artritas, artrozė, ir tt

sukurtos rinkiniai pratimų, kurie padės atsikratyti skausmo, atkurti audinius ir mainais elastingumą prie aktyvaus gyvenimo be skausmo. Svarbiausia klases, kad nereikia daug pastangų, yra ilgus pasivaikščiojimus, bėgiojimas, bėgiojimas, plaukimas ir važiavimas dviračiu. Dviračiu naudinga žmonėms, sergantiems kelio OA, ir grįžti į klubo sąnario artrozės mobilumą galėtų vandens aerobika. Pratimai terapija padėti pagerinti kraujo tekėjimą į sąnarius, atkurti ankstesnę mobilumą ir visiems atsikratyti skausmo.

Rinkinys pratimai padidinti sąnarių judrumą

Yra įvairių sistemos ir metodai medicinos gimnastika šiuolaikinio sporto pasaulio, pavyzdžiui, formuojant, sporto klubas, joga ir daug kitų vietų, kad visi galėtų pasirinkti tinkamą stilių ir apkrovos. Bet grįžti į savo buvusios veiklos, gali būti namuose. Norėdami padidinti arba tęsti sąnarių judrumą pratimai turėtų būti atliekami ne mažiau kaip 4-5 kartus per savaitę. Prieš klasių pradžios Recomnduetsya paruošti organizmą stresui. Mažas masažas ir apšilimo padidėja raumenų tonusas ir sušildo sąnarius.

Kompleksinis stuburo

    
 1. Atsigulkite ant grindų veidu žemyn, kojos pečių plotyje. Remdamasi tik ant rankų ir kojų, pakelti klubus ir sulenkti nugarą (kaip katė). Fix poziciją 5 sekundes ir grįžkite į pradinę padėtį. Tada vėl priešinga kryptimi apatinių dubens, galva pakelk, urvas žemyn. Išlaikyti poziciją. proceso metu, stenkitės savo alkūnes ir kelius tiesi. Pakartokite 3-5 kartus.
 2.   

 3. dėmesys gulėti, kojos pečių plotyje, alkūnės ir kelio tiesūs. Arka nugarą. Pakaitomis iš abiejų pusių nuleiskite šlaunį arčiau grindų. Tuo pirmasis bandymas parama rankos gali būti išlenktas, tada efektyviau bus laikyti jį tiesiai. Pabandykite lėtai judėti taip, kad nebūtų galima sužeisti. Pakartokite kiekvienoje pusėje 5-6 kartus.
 4.   

 5. Stendas su savo rankas suglaudęs ir suvynioti aplink alkūnės. Skaidrių smakro ant krūtinkaulio į pilvo, ir pečių ir stuburo išlenktas lanku, formuojant kupra. Tada nuleido savo galvą atgal. Atidarykite rankas ir laikyti juos ant šonų, sulenkto alkūnės. Slysta iš galvos, pečių ir nugaros lenkimo atgal į priešingą pusę. Pakartokite 2-3 kartus į kiekvieną pusę.

rimta liga, stuburo nerekomenduojama mokyti savarankiškai. Kompleksiniai parenka tik gydytojas ir atlikti poreikio būti kito asmens akivaizdoje už apsauginio tinklelio.

Mokymas už kulkšnies

kompleksas kelio

    
 1. Įdėkite koją tiek, kiek įmanoma, ir pakreipti kūną į priekį, rankas kirto ant jo krūtinės ar liesti grindis. Palaipsniui mažinti atstumą tarp pėdų ir pakartokite šlaitus iki 10 kartų.
 2.   

 3. reikės kėdę šį pratimą. Gauk aplink su juo susiduria ir liesos ant nugaros. Pakelkite koją taip, kad liemens, rankos ir kojos yra lygiagreti grindims. Tada lėtai sulenkti akcijųbet ir priveržkite jį savo krūtinės. Smarkiai atlenkiamas atgal, priėmimo žingsnį. Taip pat atlikti su Antroje 2-3. Ši procedūra yra įmanoma tik po pirminio įšilimo.
 4.   

 5. Gauk ant grindų. Traukite savo kelio smilgos į krūtinę, ištiesinti kojas į viršų. Dar kartą, lenkimo ir grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite 3-4 kartus. Pratęsimas kelio visada iškvepiant.

Grįžti į turinį

Pratimai klubo

kompleksas alkūnė

    
 1. Pradinė padėtis – stovint. ant rankos lygiagreti grindims pusės, sulenkite juos 90 laipsnių. Pakaitomis panardinti peties sąnario žemyn, tada pakelti. Pakartokite 10 kartų.
 2.   

 3. kojos pečių plotyje. Sumažinti liemens perduoti, lygiagrečiai su grindimis ir sulenkti alkūnes, delnai išspausti į kumštį. Lėtai skirti abi rankas už nugaros, tiesinimas alkūnės. Tada vėl sulenkti lėtai ir grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite 10-15 kartų.
 4.   

 5. Stovi rankas į šonus ir išspausti delnu į kumštį. Pasukti alkūnę, bando ne perkelti pečių. Pirma, atlikite sukimąsi viena kryptimi, tada – kitą. Pakartokite 5-6 kartus.

Toks mokymas padės atnaujinti mobiliojo ir neskausmingai gyvenimo būdą, siekiant išvengti bendrų negalavimų plėtrą. Išieškojimas lankstumas ir raumenų sistemos priklauso nuo rezultatų ir dažnumą mokymo teisingumą. Norėdami padidinti sąnarių mobilumą, pakanka atlikti panašius pratimus namie ir papildyti juos žygiai, kuris sustiprins klubo, kelio ir kulkšnies.

klubo sąnario mobilumas ir giliai pritūpimai

Ar jums teko girdėti treneris bando paaiškinti, kodėl jo žaidėjai ne gauti atlikti gilius pritūpimai? Viskas prasideda nuo pasakojimo apie probleminių kelių, gerklės gale ar blogas ruožas, o paskutinis dalykas, kurį jie paprastai paminėti – tai problema su tazobedrennymi sąnarius.

Tai ne paslaptis, kad norint atlikti visas pritūpimai, vyras turi gerą mobilumą klubo sąnario. Tačiau lengviau pasakyti nei padaryti. Tai prilygsta teiginiui “Man reikia pinigų, kad praturtėti.” Bet finansinis patarėjas pasakys, kad praturtėti, pirmiausia turite turėti planą.

klubo sąnarių atlikti įvairias funkcijas. Skirtingu laiku ir skirtingose ​​plokštumose, jie turi būti ir stabili ir judrus, atsakingas už skirstymo lyderio judėjimą teikti sukimą. Kalbėdamas apie bendrą operaciją prie atlikimas pritūpęs, mes turime omenyje lenkimo klubo sąnario laiku.

Į klubus

Bend

per klubus Bend – yra specialus terminas, kuris apibūdina pokyčius (, mažinant) kampas tarp hip kaulų ir dubens. Šis judėjimas atsiranda dėl abiejų siūlės pusių, kai jūs pakelkite koją į pilvą, pavyzdžiui, per vykdymo metu, arba pakreipti liemenį prie kojos kai tupint.

Jei norite atsirado bent galimybę atlikti gilius pritūpimai, tada jums reikia klubo sąnario kampas buvo, bent 110º-125º. Mažiau judesių amplitudė, jūsų kūnas bus priversti ieškoti kompromiso.

Pasak fiziologija, ribotos klubo mobilumo veda esančių virš jo ir žemiau juosmens ir kelio sąnarių kompensuoti šį trūkumą. Tiesą sakant, veikimo kūno principas primena piramidės schemą – Jungtinio stabilumą užtikrina kita mobilumą. Tačiau, siekiant kompensuoti vienos iš sąnarių darbo trūkumus, o kiti priimti papildomą apkrovą. Pavyzdžiui, atsižvelgiant į mobilumą į pritūpęs klubų trūkumo atveju suteikia nereikalingo streso ant nugaros ir kelio. Toks stresas gali sukelti dėl transporto grūsčių ir sąnarių uždegimu, ir jums A ilgalaikiams santykiams su ortopedijos chirurgas. Jei pažįstate ką nors, kas skundžiasi skausmu savo kelio ir atgal, kai atliekant pritūpimai, greičiausiai jis turi problemų su klubo mobilumo.

Šiek tiek anatomija

Yra keletas priežasčių, dėl riboto klubo lenkimo amplitudė: raumenų ir raiščių, sąnarių kapsulės žalos ir struktūrinių priežasčių (, kaulų struktūra)

lankstumas.

Struktūrinės problemos atsiranda, kai šlaunikaulio galvos ir kaklo, “netelpa” į Gūžduobė (puodelio formos įduba dubens pagrindo). Dažniausiai jis yra genetinių anomalijų rezultatas, ir ten nieko galite padaryti apie tai, išskyrus prakeikti savo tėvus už prastos kokybės DNR.

Tačiau ši problema dažnai veda užsiėmimus sporto, pavyzdžiui, ledo ritulio ar paleisti ilgus atstumus, kurie prisideda prie poslinkis. Šių pokyčių priežastys yra: iš FLEXOR raumenų klubo ir kvadratinės nugaros raumens trumpinimas, silpnumas sėdmenų raumenis ir pilvo raumenis. Vladimiras Janda pavadintas liga “apatinio skersinio sindromas.”
Šis poslinkio veda į tai, kad kiekvienam klubo lenkimo apatinės dalies dubens viršutinę dalį susiduria su hipbone tipas. Pagal požiūrį Janda, teisingas toks pokytis laikysena naudojant sudėtingą terapija. Pirmoji dalis terapija susideda iš tempimas ir masažas, antrasis – nuo stiprinimo pratimai sėdmenų ir pilvo raumenis,.

Tempimo sėdmenų raumenis ir pilvo raumenis daug, ir jie nereikalauja daug pakartojimų – svarbu ne taupyti ant lentos, kojos kyla, tiltai ir trauka.

Kitas serijos pratimų, kurie padės jums atgauti savo mobilumą klubo sąnario.

Tempimo klubo FLEXOR raumenis

Tai yra viena iš efektyviausių tempimo pratimai, kurie dėl kokių nors priežasčių niekina visas kultūristų. Na, taip, jis neatrodo kietas, bet tai priežastis pasiduoti naudotis? Jei turite tokių išankstinių nusistatymų nėra, rasti stende ir NTiesiog sėdėti tokioje padėtyje 2-3 minutes.

įtempių iki juosmens su “pagalba blynų»

Yra daug pratimų tempimo departamentas, tačiau metodai daro įtaką jo minkštą audinį, yra labai maža. Psoas yra taip giliai, kad zondas rankose labai sunku. Tačiau normaliam blynas ir fizinių pastangų jūs vis dar galės dirbti per tą Atkaklus raumenis.
Įdėkite blynas svėrimo 15-25 kg ant pilvo, tiek perkeliant jį iš kamieno centre, tarp šonkaulių ir dubens. Tai bus gera, jei kontakto vieta yra šalinamos maždaug 5 cm atstumu nuo bambos ir 3 cm žemiau jo. Taigi, jutimo spaudimą juosmens raumenų, pakelti koją, tai turės įtakos rando audinį ir išlaisvinti įtampą raumenyse.

Papildoma sąnarių judrumą

“Dar viena priežastis, dėl ribotos bendrą mobilumo yra sąnario kapsulės plomba. Kaip ir visi sinovinio Junginys klubo sąnario yra apsuptas karkasu (, pavyzdžiui, vaisių vienetų drebučių), kuri suteikia klubo sąnario apsaugą nuo pažeidimų ir amortizatorius. Šis apvalkalas yra vadinamas bendra kapsulė. Ji vaidina svarbų vaidmenį sąnarių mobilumą. Kai kapsulė tampa stora ir tanki, jis pradeda daryti spaudimą užapvalintais dalis sąnario, taip pat iškreipia sąnarių mobilumą.

Papildoma arba išplėtė judėjimas į sąnario kapsulę plokštumoje yra būtinos tinkamai atlikti fizinius judesius, kaip antai lenkimo ar pagrobimo šlaunies. Pavyzdžiui, jei norite išvengti susidūrimo ne iš sąnario kapsulę ir sausgyslę iš Psoas raumenų, lankstant raumenis šlaunų turėtų lydėti stumdomas šlaunikaulio. Be ši bendra darytų spaudimą kapsulės ir sausgyslės.

Po sporto daugelį pratimų, skirtų padidinti raumenų ir sąnarių judesių amplitudė. Metodus, kurie teikia patobulintas sąnarių judrumą yra labai specifinė. Taikant juos taipT atsižvelgti į tai, slėgis dėl bendro turi būti pateikta kampu sukurti ypatinga sąnarių judrumą, ištempti kapsulę ir sumažinti spaudimą aplinkinių audinių.
Tradiciškai šios procedūros atliekamos su Chiropractor dirželiai pagalba, bet jūs galite pagerinti vien sąnarių judrumą, ginkluoti tam tikrų žinių ir gumine juosta (Tourniquet).

Pratimai juostelė tempimo atgal šlaunies

Metimas juosta dėl pasiūlymo pritūpimai stovo. Padaryti kilpą. Padėkite jį ant vienos kojos, atsigriebti dubens. Žingsnis nuo stalo prie juosta įtempta.
Su pakankamai įtampos, nustatykite į priekį koją su juostele ir nemokamas kojų atidėta anksčiau. Rankos pailsėti nuo grindų, lenkimo abu kelius. Tada, neatsižvelgiant rankas nuo grindų, pradėti tiesinti kelius, kaip įmanoma. Ar 15-20 kartų.

pasilenkti į priekį su juostele
Paimkite tą pačią poziciją, kaip ankstesniame pratime, bet šiuo metu išlaikyti jūsų kojos tiesios, lenkimo pirmyn, bandyti pasiekti, kad pirštai, kurie stovi priešais. Klubų atgal, kad skersinio pasvirusiai. Pakartokite 15-20 kartų.

Pritūpimai su juosta

Šiuo užduočiai, juosta yra toje pačioje padėtyje aplink šlaunies, bet montuoti ant žemiau stovo (maždaug 15-20 cm atstumu nuo grindų), todėl jėga yra nukreiptas žemyn ir atgal. Žingsnis nuo stalo, taip padidinant natezhenie, 10-15 ir padaryti visas pritūpimai ant kiekvienos kojos.

raumenų ir raiščių

elastingumas

Problemos su “stora” raumenis galima suskirstyti į 3 kategorijas. Pirmasis – pigesniu audiniai kai audiniai susidarę antspaudą. Antrasis – tamprumo praradimas. Galiausiai, trečioji kategorija – iš raumenų sutrumpėjimas, kai ji praranda ir tampa trumpesnis sarcomere
prasta pakirpti sparnus lankstumas (pakirpti sparnus), gluteus ir apatinės nugaros dalies gali apriboti judumą klubo sąnario ..
Jūs negalite patikėti, bet tai yra geriausia pašalinti tuos audinius pažeidimąnnisny rutuliniai ir guminius raiščius teigiamą poveikį dėl raumenų elastingumą.

minkyti, gauti iš šlauniesnugaros raumenis

raumenys ir sausgyslės į šlaunų nugaros dažnai patiria stresą. Taigi 8 valandos, praleistos sėdint ant kėdės, tiesiog išlyginkite jį į torto valstybės, nes ji paprastai apima daug problemų.
Siekiant atleisti įtampą nuo ploto, įdėti kamuolį į klubo ir tada sėdi į ką nors sunku, pavyzdžiui, ant grindų. Ride ant rutulio, perkeliant ją pirmyn ir atgal ant šlaunies nugaros, atpalaiduoja raumenis.

ruožas šlaunies

nugaros raumenų

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Saugus gumos juosta kaip vaizdo. Atsigulkite priešais nuvykti į laisvą galą juosta siūlų pėsčiomis. Laikydami koją tiesiai, pradeda ją nuleiskite ant grindų ir po to lėtai grįžkite į viršų, judėjimo. Pagal ekscentriškų apkrovos raumenų ir pakirpti sparnus sausgyslės bus ištempti, taip didinant odos elastingumą.

Lagranmasade