Pečių akupunktūra

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Akupunktūra peties sąnario” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

plexites ir pleksalgii

Dažniausiai vienašaliai plexites, kad priklausomai nuo vietos gali būti suskirstyti į kaklo, pečių, juosmens, kryžmens ir stuburgalio. Priežastis plexites dažniausiai sužeisti, kartais pasikeičia iš kaulų ir raumenų sistemos, aneurizmų auglių ir kt. Visais atvejais, prieš pradedant gydymą, reikia nustatyti tikslią diagnozę.

Gimdos kaklelio plexites.Izoliuotas patologija gimdos kaklelio rezginio yra retas. Pasižymi skundų sergančių pacientų skausmas, kaklo spinduliavimo į ausį. Kartais, labiausiai paveikė yra didesnis pakaušio nervo (pasirodo Paroksizminė arba chroniški skausmai kaklo su galimo apšvitinimo galvos, kaktos, ausies ir žandikaulio karūną). Gimdos kaklelio plexites priežastis gali būti traumos gimdos kaklelio stuburo, arba osteochondrozė katedros. Akupunktūra, gimdos kaklelio plexites apima vietos (ypač skausmo) naudoti dots taškų galvą, kuris ap viečia skausmą, taip pat tolimas taškų, esančių naudingai dėl plonosios žarnos ir šlapimo pūslės meridianų. Dažniausiai įtakos šie punktai: VB 12VB 20, T 14, T 15, T 16, T 17V 10(iš sprando regione punktas), ir T 19, T 20 ; VB 14, TR 19, TR 20, o kitas taškas galvos, taip pat tolimi taškai I. 3, I. 4IG 7IG 8V 58-67. Nustatant bei apima ruošiasi tašką. Preliminarią schema gydymui.

sesija kilmė:2. 3 sutvirtinanti punktas (pvz, GI 11, El 36).

antroji sesija:pasirinktus vietinio punktas 2. 3 – VB 20(2) 1. 2 ant galvos (T 20) ir 2. 3 toli (IG 3ir V 62– perdavimas).

tokias sesijas taktikos gydymo yra tas pats.

Kai skausmo sindromai taikomos stabdymo gydymo metodą. Adatos paliekamos 20. 40 minučių. Jei funkcija dominuoja kritulių, vietos taško tonas, ilgalaikės “retard”. Jūs galite prisijungti uhoigloterapiyu su poveikio šių taškų: kaklo tašką, gimdos kaklelio stuburo taškas, taškas pakaušis, Shen-men, ir kiti, taip pat atlikti elektro akupunktūra ar elektroakupunktury .. 15 10. gydymo sesijų Žinoma, jei reikia, gydymas kartojamas po 7 iki 12 dienų. Geriausi rezultatai pasiekiami su akupunktūra su fizioterapija, masažas, vaistų derinys.

Pečių plexites ir mononeuritas, yra labiausiai paplitusi po peties sąnario išnirimų, ypač kai jo pavėluotas sumažinimas. Galbūt plėtros plexitis dėl Poraktinės arterijų aneurizma, naviko, gimdos kaklelio krūtinės pratęsimo ir kt. Kai kuriais atvejais, traumos gali sukelti priekinė šaknis formavimo brachialinė rezginys, peties plexitis, kad imituoja. Atskirti bendrą žasto plexitis kai paveikė visus žasto rezginį suformuota C 5šakas – D 2-koreshkami. Tokiais atvejais yra visiškai paralyžius ar parezė viršutinės galūnės. , Jeigu viršutinis FILIALŲ rezginio pažeidimai (P 5-C 7-koreshki) kenčia raumenų funkciją naudingai pečių ir žasto su nepažeista šepečio funkcija. Šis simptomas yra vadinamas viršutinę peties plexitis Diušeno – Erb. Apatinės šakų rezginį pralaimėjimas (C 7– D 1-koreshki) tapo žinomas kaip apatinės peties plexitis Dejerine-Klyumpke kai dauguma aiškiai sutrikusi rankų funkcija.

diagnostika peties plexitis paprastai nėra sunku, ir sunkiau,Sia nustatyti ligos priežastį, ypač tais atvejais, pleksalgy kurie daugiausia gimdos kaklelio degeneracinės disko ligos ir kitų degeneracinių pokyčių jis.

rezultatas

Kai kenčia suprascapular nervų naudojimo punkte IG 9IG 10IG 11IG 12IG 13IG 14IG 15; V 10; VB 12ir kt.

Pirminis pažeidimas iš žasto rezginio šakų, formavimo radialinis nervo pažeidimo savo funkcijas, kuriai reikia didelių žarnos dienovidinio kiekis (GI 4-15) ir iš trijų ertmių kūno dienovidinio (TR 3-10 naudojimą ). Kai kančių vidurinis nervas yra tikslinga pasirinkti tašką, esantį palei perikardo dienovidinio ir priekinio paviršiaus rankos, dilbio ir peties (MS 2, VN 3, VN 4, MS 5, MS 6, MS 7, MS 8, R 5, R 9C 8C 6C 7). Veikti kaip iš dienovidinių trijų ertmių kūno taške su giliai įvadas adatų (TR 5, TR 6, TR 7, TR 8), jie pasiekia stimuliavimas myomer įnervuotą iš vidurinės nervo sistemos. Kai Alkūnės nervo neuritas arba naudinga kančia plexitis dėl pasirinktų punktų prie plonosios žarnos, širdies ir perikardo dienovidinių.

Svarbi vieta iš plexites gydymo turėtų priklausyti elektroakupunktury. Metodai taikymo nebuvo reikšmingai skiriasi nuo kitų gydymo skausmo sindromų. Iš viso pleksite dėl pažeistos rankos naudojant neigiamo poliškumo srovė, ir kaklo srityje dėl sveikos pusėje yra prijungtas teigiamą poliariškumą srovę. Pavyzdžiui, dešinės pečių pleksite “-” prijungtas prie MS punkte 6, MS 3TR 15– į kairę, dešinę, “+” į kiekis TR 15ir MS 5. sesijos laikas 20. 30 min, esant 2. srovės stiprumas amperais 3 mA. Kai naudojant šį aparatą PEP-1 gydymo strategiją ji buvo pakeistas taip-oji “neutrali” elektrodas yra taikoma ant pažeistą galūnę, automatinis jungiklis sumontuoti ant poliškumo “-” ir 45 “+” 15, 20. srovės stiprumas amperais 30 mA, ekspozicijos laikas 15. 30-oji min. Veikti pirmiau nurodytų punktų arba kiekis tik apie pažeistą galūnę. 6. gydymo 15 sesijų kursai. Į peties pleksalgy gydymo strategijos gydymo yra tas pats. 1. Šioje byloje, 2 kursai akupunktūra gali visiškai atleisti diskomfortą pacientams, sergantiems pečių pleksalgiyami o plexites reikalauja ilgų reabilitacijos veiklą, įskaitant kurortinis gydymas.

Glenohumeral periartroz

peties periarthrosis sindromas (Dyupleya sindromas, “sušaldytos peties”) pasitaiko 26,3% klinikinių pasireiškimų osteochondrozės gimdos kaklelio stuburo. Anksčiau jis buvo diagnozuota kaip periartritas arba plexitis Pečių rezginys. Humeroscapular periartroz atsiradusioms dėl degeneracinių pokyčių minkštųjų audinių aplink sąnarį. Sunkus skausmas sujungime su spinduliuojančių iki kaklo ir rankos galimybė, apsunkina judėjimo, verčia pacientą, kad būtų išvengta judėjimą, kuris papildomai apsunkina procesą. Dauguma jų yra sunku sukamasis judesys.

Tiesiogiai priežastis glenohumeral periarthrosis kartais ranka sužalojimas, fizinio streso, hipotermija ir kt. Liga dažniausiai vystosi palaipsniui per kelias savaites ar mėnesius. Rečiau stebimas įvykis iš ūmaus skausmo (1-3 dienų). Kliniškai humeroscapular periartroz būdingas dviejų pagrindinių sindromų: skausmas ir kontraktūros. Skausmas lokalizuojasi daugiausia peties sąnario, peties diržą, peties, mentės kaklo ir yra stiprinama per naktį ir po blogoms oro kaita, ir į peties sąnario judesio, ypač dėl pagrobimo arba dedeklių rankas už nugaros rankas. Už glenohumeral periarthrosis taip pat būdinga tai, kad skausmingos zonose (126 pav., B) buvimą.

Antrasis grupė sindromų, susijusių su raumenų kontraktūros sąnarių ir raiščiųatsižvelgiant į peties sąnario srityje. Tai veda prie drastiškų apribojimų grobimo ginklų į šoną ir į viršų, ir vėlesnius ir aukštyn, kai institucija rankas už nugaros, galvą ar sukimosi. Švytuoklinis-kaip judesį į mažą tūrį sąnario visada konservuoti. Klinika liga, ypač skausmas rodo, įsitraukimą į patologinio proceso autonominės nervų struktūrų ir segmentinių ir regioniniu lygiu.

Klinikinė Kursas padalintas į 3 etapus.

    

 • I etapas trunka nuo 2 iki 4 mėnesių ir pasižymi palaipsniui didinti skausmo ir vis apribojimo bendros judėjimo visose plokštumose. Skausmas pasiekti didelį intensyvumą.
 •   

 • , II etapas būdingas laipsniškas slopinimas skausmo, tačiau mobilumas vis dar yra ribotas, ir tik šiam laikotarpiui, kuris paprastai trunka nuo 2 iki 3 mėnesių, požymių gerinimo pabaigoje.
 •   

 • III stadijos yra būdingas laipsniško mažinimo BENDRUOSE mobilumo, tęsiasi nuo 2 iki 5 mėnesių. Skausmas šiame žingsnyje yra paprastai nėra. Po recuperating ilgą laiką gali būti šiek tiek judesio Jungtiniame apribojimas.

Kai humeroscapular periarthrosis geriausi rezultatai pasiekiami kombinuotas gydymas. Taikomųjų ultragarsu siūlę, arba kalnų vaškas vaškas, elektroterapija (UHF arba piadinamicheskie srovės et al.), Gydymą Pratimai. Masažas gimdos kaklelio regioną ir pažeistą galūnę. Svarbi poveikis zonos fibroplastic ruonių (pav. 127), o raumenų kontraktūros, masažas vaidmuo tokiais atvejais negali būti pervertinta.

Kadangi narkotikų tikslinga naudoti analgetikų (analgin, reopirin arba pirabutol), vazodilatatorių arba antispazminiais (aminofiliną, nikoshpan, Baralginum, nikotino rūgšties, komplamin ir kt.), Biostimulants (stiklakūnio plazmol, alijošius, FIBS et al. ). Šie įrankiai gerai sujungti su visais PT rūšių. Be to, kaip išradėjų pažymėjimoetelstvuyut duomenys, gauti neurologinės klinikos ir tuo Anesteziologijos KIUV, PT kartu su pasakė originalios analgetikai suteikia kaupiamąjį ir sinergetinį poveikį departamentas.

kitos vaistai gali būti naudojami ganglioplegic, raminamieji ir psichotropinių vaistų. Tačiau, jų paskyrimas reikalauja sumanūs derinys su PT. Šiuo atveju, PT, su raumenų atpalaiduojančio poveikio, gerina audinių mikrocirkuliaciją, stimuliuoja mitybos ir regeneracinius procesus, įskaitant segmentinės ir suprasegmental reguliavimo mechanizmus gali būti laikomas patogeneziniam gydymo metodas.

cervicobrachialgia

yra nurodyta manipuliavimo šios ligos už blokados neišspręsta gimdos kaklelio PDS, kad gali išlaikyti ligos procesą, kadangi dėl nervų dirginimo sinuvertebralnogo. V. Goydenko kt rekomenduoti manipuliavimo ir PT kartu su įvežimo punkte GI10, GI14, GI16, 1G12, VII V13, VB21 3-5 microneedles, kad yra likę 10-15 dienų. Be to, autoriai atliko manipuliavimo. Tokiu būdu gydytojas, padėjus po paciento, gimdos kaklelio traukos vykdo tamprumo jėgą (H 20-50) išilgai išilginės ašies stuburo metu 5-9 s. Tada padarė 3-5 pasyvius judesius gimdos kaklelio stuburo – Visos ir Tentas galvą apriboti blokuojamų PDS mobilumą kryptimi. Posūkiuose, gydytojas rankos galvą fiksuoto didžiojo krabo procesus stuburo segmente. Sukimosi kampo ir (ar) galvos su rankiniu terapijos tentas 5-10 ° didesnis už didžiausią įmanoma panašaus judėjimo atliekamas aktyviai pacientas. Jėga sukant galva 10-70 H, esant 5-50 N. judėjimo polinkio atliekamas palaipsniui kaupiasi pajėgų, pasibaigusį iki pavasario paspaudimu.

Šio gydymo būde funkcija yra atlikti tractional-sukamąjį manipuliavimo VCP dozavimo apkrovą ir 50-70 H fiksavimo ir virš apatinio didžiojo krabo proceso.

Manualinė terapijaAš priklausomai nuo ligos sunkumo buvo atliekamas 2-3 kartus per savaitę, ir akupunktūra – kasdien arba kas antrą dieną (5-15 sesijų per kursas).

terapinis poveikis, pagal W. S. et al Goydenko, plečiant lengvas glenohumeral periarthrosis 2-3 savaičių, kurių vidutinis ligos sunkumo – po 4-5 savaičių, su sunkia – po to, kai 5-7 savaites. Esant sunkiam gydymo kursą kartoti, tačiau ne anksčiau kaip po 3-4 savaičių.

Šių autorių rekomendacijos tikrai vertos dėmesio, ypač kiek tai susiję su PT ir manipuliavimo kartu, nes humeroscapular periarthrosis paskutinio be kartu su kitais metodais, dažnai neveiksmingas. Atsižvelgiant į tai, leiskite mums šiek tiek daugiau informacijos apie PT kaip pirmaujanti metodą šios ligos gydymas.

PT glenohumeral periarthrosis daugiausia vartojami stabdymo būdai. Priešingai nei grynai refleksas sindromų degeneracinės disko ligos gimdos kaklelio stuburo prie periarthrosis gydymo dėmesys sutelkiamas į “pacientas” jungtimi. Šiuo tikslu, jos “nukapoti” iš visų pusių, todėl gali būti naudojamas kaip dienovidinio (pvz, GI15, GI16; TR14, TR15, IG9, IG10, PL, P2, ir tt) ir skausmas. Tačiau ši veikla neapsiriboja, naudojimo taškais virš ir žemiau peties sąnario. Tokiu būdu PT atlieka mažų pradūrimo metodą su vieninteliu skirtumu kad skausminga srityje vartojamas 3-4 adatą. AT, kuris yra virš jungties, kreiptis į kaklo srityje. žemiau sąnarį parenkami pirmiausia Yang meridianus. Priešingoje pusėje vadinamasis tonizuojantis ji rekomendavo lo taškų Yang meridianų rankas (GL6, IG7, TR5, TR8). Tikriausiai tonizuojantis ir kiti taškai, ypač vienodi, taikomi paveiktoje pusėje. Iš tolimų kiekis dažnai naudojamų contralaterally VB41, E37, VB39, remiantis paciento pusėje – P5, G12 ir tt kartu su šia kančia raumenų silpnumas rankoje dar yra preparate Gill VB34 ir E36.

.

Kai plechelopatoperiarthrosis uhoigloterapiyu-varžtas yra naudojamas (128 pav.).

AT pradūrimui daugiausia atitinkami sujungimus gimdos kaklelio stuburo ir stuburo. Toks manipuliavimas sumažina skausmą, todėl pacientas užsiimti mankštos terapija, ypač tais atvejais, su microneedles naudojimui. Ji turėtų būti plačiai naudojamas, ypač ambulatorinio gydymo.

pasiteisino išvystyta neurologinė klinika KIUV AVP metodas vienu metu veikia paveiktoje zonoje peties sąnario ir jo atitinkamą projekcija ausies. Šio poveikio ypatumas yra greitas pašalinimas skausmo ir žymiai sumažinti kontraktūra. Jei plechelopatoch-cijos periartroz kartu su radikulito sindromo, patartina atlikti antkaulio AVP (pasireiškia skersinės procesų slankstelių C VI-C VIIantkaulio) projekcinės APT arba skausmo tašką, atitinkantį ausies apvalkalas (130 pav.).

reikšmingas terapinis poveikis VP turi dominuojančią įtaką pačiam paveikto sąnario srityje čia humeroscapular peri-artrozės. Gydymo rezultatai amplifikuoja į iš anksto-taikymo 50% tirpalo Dimexidum ir 1% tirpalo metileno mėlynojo apie bendrą srityje, kuris prisideda prie didesnio absorbcijos Jis-NE lazerio spinduliuotės audiniuose. Laikas sąlytis su spalvotu regiono 5-10 minučių per AT ar juosta iš viso į 30 sekundžių galios srauto tankis 20 mW / cm 2. Gydymas kursas yra 10-15 procedūrų. Šios procedūros gali būti kaitaliojami su klasikiniu arba pharmacopuncture AP (0,3 ml plazmol vieną AT, visi iš 1 ml per procedūrą) kaip silpnų kiekis arba kuriems buvo suleista homeopatinių vaistų (priklausomai nuo naudojamos kiekis).

Tradicinė kinų medicina

Tradicinė kinų medicina

Tradicinė kinų medicina

    

 • Pagrindinis
 •   

 • įrašus,
 •   

 • Gydymas,
 •   

 • sušaldyti peties ar pečių skausmo … efektasvnoe akupunktūra gydymas,

sušaldyti peties ar pečių skausmo … Efektyvus akupunktūra gydymas

skausmas peties: priežastys

1. Sužeidimas pečių srityje;

2. Per staigus arba ekstremalios apkrovos ant peties srityje;

3. Pasinaudojus be paruošimo ir tinkamo apšilimo (apšilimo);

peties skausmas: akupunktūra gydymas

akupunktūros panaudojimas peties gydymo periartritas

periartritas ( “apie”, – artritas) – uždegimas pečių sąnarių.

Ką tai reiškia? Ar du pečių sąnariai? Taip, iš tiesų tai yra tas atvejis.

peties priežastys periartritą

akupunktūros panaudojimas peties gydymo periartritą

Vienas iš pagrindinių ir trijų pagalbinis.

Priekinių: skatinti taškas yra per vidurį tarp pradinio taško ir pagrindinių pažastų.

Dėl pusėje: skatinti tašką raktikaulio.

Atgal: skatinti čia aukštyje virš pažasties pirštu pabaigos tašką kartus.

Kaip daryti įtaką tašką?

Akupunktūra su sustingęs peties

Svarbiausia apie peties sąnario periartritas

sušaldytos peties gali imtis tokių formų ir apraiškų:

    
 • ne pradinis etapas ligos gali pasireikšti silpna Skaudantys pečių regione, kai juda ranką (gali atsirasti laisvė apribota judėjimo);
 •   

 • žmonių paūmėjimas pajusite stiprų aštrų skausmą su bet kuriuo rankos judesiu, taip pat gali padidinti kūno temperatūrą;
 •   

 • lėtinė ligos forma bus nurodyti atsileisti nuolatinis peties skausmas ir staigus stiprus skausmą, kai sukant ranka.

    

 • silpnas skausmas įprastą judėjimo vertus metu sąnario;
 •   

 • bandymas pasukti ranką, gali sukelti papildomą diskomfortą;
 •   

 • pastovus arba su pertrūkiais skausmas pečių srityje.

Masažo specifiškumas iršaldyta pečių

Masažas paprastai kartu su vaistais, kurie teiks spartesnį atsigavimą.

Pagrindinis tikslas šio gydymo metodas turi keletą krypčių:

Priklausomai nuo masažo gydymo zonoje su periartritas nuo peties sąnario yra:

    

 • kaklo sritis;
 •   

 • glenohumeral sąnarių ir pečių;
 •   

 • deltinį ir didysis krūtinės raumuo.

Masažo

Buitinė technika

vadovas gydymas prasideda perdirbimo kaklo sritį ir apima eismas:

    

 • pašildyti glostydama kaklo sritį link peties sąnario (atvira ranka judėjimas nukreiptos žemyn);
 •   

 • giliai šlifavimo sritį glostydama atvirą ranką;
 •   

 • susmulkinimas regionas 4 pirštai (spiralės judėjimas);
 •   

 • ant delno krašto srityje poveikis (gali nedelsiant pradėti taikyti 2 rankomis).

Kitos ne narkotikų gydymo galimybės

Kodėl pakelti ranką prie peties traumos po

Bendrosios charakteristikos problemos

ūmaus skausmo, apsunkina juda rankas aukštyn taip pat gali atsirasti kitų ligų:

Įranga Gydymo

Pirmoji pagalba

gydymas

Narkotikų

Gydomoji mankšta

Vienintelis būdas atkurti bendrą darbą. Jūs galite naudoti šią tokių pratimų:

liaudies gynimo

Pridėti komentarą

Akupunktūra tuo peties sąnario periartritas

Labiausiai pilnas atsakymai į klausimus šia tema: “Akupunktūra periartritas peties sąnario».

Pirmiausia, visiems, kurie prenumeratą čia – Thank you so much. Aš perskaičiau, išsigandęs ir pabėgo į gydytoją, pradėjo teisingą gydymą.

Ryšium su gyvenimo pokyčių laikinai sustabdyta eiti į sporto (2014 vasarą), o tada prasidėjo labiausiai nemalonus dar.

Aš Pomaia šešis mėnesius, atėjo per šį forumą, ir nuvyko į kliniką,terapeutas pirmas.

Čia kažkada buvo nustatyta Movalis ir Milgamma į injekcijomis ir išsiųstas chirurgas traumatologas.

dvi savaites vėliau jis ėmė svarstyti, sporto salėje, ranka yra susijusi ne tik su skausmais yra aštrus ir nepatogios judesiai, bet pakenčiama.

Mano patarimas yra blogai – paleisti į gydytoją, nereikia tikėtis, kad kaip man, kad bus išspręsti pati.

Žinoma, grįžęs namo, aš pakilo į informacijos internete.

Kalbant apie tiksliai standus peties, galiu pasakyti, šių:

neurodystrophic sindromai

periartritas peties sąnarysarba sušaldytos peties, atsiradusioms dėl degeneracinių pokyčių minkštųjų audinių sąnario aplinkinių. Sunkus skausmas sujungime su spinduliuojančių iki kaklo ir rankos galimybė, apsunkina judėjimo, verčia pacientą, kad būtų išvengta judėjimo, kad galiausiai didina proceso metu. Dauguma jų yra sunku sukamasis judesys. Į tinkamą gydymą nebuvimo baigiasi liga plėtra bendrą ankilozės. Už periartritas gydymas yra būtina sujungti metodus įtakos. Taikyti bendrą ultragarso Švitinimo, Ozocerite arba parafino vonios, masažai, įskaitant gimdos kaklelio srityje, fizioterapija, elektroterapija (diadynamic srovių ar UHF). Dėl vaistų dažnai naudojami vaistai veikiantys audinių metabolizmą (stiklakūnio, ciankobalaminas, plazmol Aloe, FIBS ir kt.) Ir kitokiais kraujagysles plečiančiais preparatais. Rodoma įpurškimo analgetikai Kartu su refleksas dviejų galimybių. Pirmasis variantas yra “– fizioterapija kaitaliojami su akupunktūra per dieną ar dvi (viena diena akupunktūra, o antrasis – fizioterapijos). Antrasis variantas, – atlikti akupunktūros kursą, o po juo – kineziterapijos

.

Kai taikoma naudingai periartritas stabdžių refleksologijos techniką. Skirtingai nuo gydymo vien reflex sindromai kaklo osteochondrozėir sustingęs peties, kartu su tų pačių metodų naudojimo sutelkiant dėmesį į skausmingus sąnarius. Bendra yra “nukapoti” iš visų pusių, šį kartą su tiek Meridionāls (pvz, (GI 15, GI 16; TR 14, TR 15; IG 9IG 10; P 1, P 2, ir kt.) ir silpnosios (taip pat veiksmingos administruojant skausmo taškų plazmola 0,3. 0,4 ml) poveikis taip pat taškai virš ir žemiau peties sąnario. tokiu būdu, akupunktūra atlieka “nedidelės injekcijos” metodu su vieninteliu skirtumu, kad 3. skausmas vartojamas, kad adatos zona 4. į priešingą pusę yra rekomenduojama tonizuojantis lo-Yang kiekis dienovidinių ginklų (Gl 6IG 7, TR 5, TR 8) yra įmanoma tonas ir kiti taškai; .. Ypač identiški, taikomas paveiktoje pusėje nuošalias kiekis dažnai naudojamas priešingos VB tašką 41, El 37VB 39; paveiktoje pusėje – p 5, GI 2et al.

A. I. Nechushkin su sustingęs peties rekomenduoja akupunktūros diagnostiką su širdies stimuliatoriaus nustatymo. Priklausomai nuo to, ir suteikti gydymo, išlyginti laidumą. Silpnos taškai, esantys ant dienovidinio, kuri stimuliatoriaus mažesnis, palyginti su simetriškai suvartotos adata, neigiamo poliškumo srovė tiekiama į juos. LO-simetriškas kanalas įterpia adatą per kurią teigiamą poliškumo srovė.

Pavyzdys: kai scapulohumeral periartritą į “išderinimo” dienovidinio gaubtinės žarnos ant pažeistos kojos vartojamas adatos GI punktas 2, GI 15ir yra paduodamas srovė “-“, ir sveikos adatą į GN taškas yra taikomi 11ir “+” dabartinė. Iš 1 mA, į 25. 30 min poveikio srovės stiprumas. 4. Gydymo 6 sesijas dieną. Kai dėl sesijos širdyse skausmas nedelsiant nutraukti. Tuo pačiu principu ant pažeistos pusės gali turėti įtakos raminamasis, ir sveikas – iki tonizuojantis tašką. Kai naudodami ∞rengin∞PEP-1 metodas skiriasi su skirtumu, kad neh1tralny elektrodas taikomas paciento vertus, ir kai kalbama apie kintamą poliškumo srovė tiekiama į adatos “, -” – 45 ir “+” – 15 sek. Apdorojimo laikas yra tas pats, dabartinis 30-50 mA.

J. Nyboiet (1974) su elektroakupunktury sušaldytos peties rekomenduoja poros pridėti punktas TR 6. GL 14, kad vienas išvesties stimuliatorius, TR 3, GI 14– į kitą. Su šio kenčia nuo raumenų silpnumas rankos derinys toliau formuluojami GN punktas 11VB 34ir E 32, El 36 .

Kai peties periartritas pažymėtina paraiškos uhoigloterapii. Dūrio didžiąją dalį atitinkamo taško bendros ir gimdos kaklelio stuburo projekcija. Ši intervencija žymiai sumažina skausmą, todėl pacientas užsiimti fizine terapija, ypač jei administruojamų microneedles. Mikroigloterapiya periartritas plačiai naudojamas mūsų, ypač ambulatorinio gydymo. Kai kuriais atvejais, mes atliekame fizines mikroigloterapiyu ir po pirminio gydymo kursą, remdamasi tuo pačiu momentu vyraujančių kaklo srityje.

preliminarią derinys kiekis ir gydymo režimas peties sąnarys periartritą.

sesija kilmė:El 36(2), RP 5(2); ausies taškas Shen-vyrai, iš peties sąnario vieta; sija adatos stimuliacija paravertebral linijų ir gimdos kaklelio regione.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

antroji sesija:TR 5(2), VB 41(2); ausies taškas gimdos kaklelio stuburo, sprando punktą; utyuzhaschee šyla sergančio sąnario.

Trečia sesija:T 14; obkalyvanie paciento bendra (pvz, kairėje pusėje) – GI 15(-ai), TR 15(S), I. 9(-ai), P 2(-ai). TR 8(2); Teisė – antras variantas tonikas TVtoda; šviesų sudirginimo adatos tomis pačiomis srityse kaip ir pirmosios sesijos.

ketvirtoji sesija:T 20VB 21(2), TR 10(2), VB 34(2); ausies, peties sujungimo taške, taškas peties, raktikaulio punkte; utyuzhaschee šyla sergančio sąnario.

Dėl šių sesijų kiekis maždaug tas pats pasirinkimas. Gydymas paprastai yra 10. 15 sesijų. Gydymo kas antrą dieną ar net rečiau. 3. Iš viso 5 kursai kaitaliojami su fizioterapeuto veiklos, fizioterapija ir kt.

Paprastai, skausmas epikondilitą ištrintas, nes 1. 2 gydymo esant 10. 15 sesijų kiekvienas. Efektyviausias gydymas atliekamas 1. 2 dienas. Kai skausmas alkūnės pat griebtis dėl “mažo injekcijos” technika atsižvelgiant į skausmo ir simetrinių taškų ir kt. Pagrindiniai taškai šiuo atveju yra GI 1, G. 8, G. 11, MS 3, R 5, TR 6, TR 10, TR 13C 3. Iš nutolusių kiekis naudojant VB 42VB 41VB 38, o kitas (kryžminio).

akupunktūros panaudojimas peties gydymo periartritas

periartritas ( “apie”, – artritas) – uždegimas pečių sąnarių.

Ką tai reiškia? Ar du pečių sąnariai? Taip, iš tiesų tai yra tas atvejis.

Viskas vyksta taip, tarsi peties sąnarys (kuri yra retai ligos priežastis), ir jungia žastikaulio į mentės, buvo apsuptas antrąjį sąnarį sudaro raumenų skriejančiuose petį ir leisti ranka judėti. Visi šie raumenys yra laisvai skaidrių palei tam tikrų paviršių dėl to, kad sinovinių krepšiai buvimą, nuo guolio rūšies, kaip parodyta Fig.

Dvi pagrindinės: peties yra sunku ir skausminga judėti. Kartais tai yra neįmanoma, o tada kalbėti apie “įšaldytus” peties, kartais tai sunku padaryti tam tikrus judesius, pavyzdžiui, braižymo nugarą. Skausmas atsiranda tada, kai juda, tokiu būdu apribojant jo.

Priklausomai nuo, Gerklės pečių priešais ar už, kalbame apie Biceps raumenų ar menčių. Kalbant apie šio skirtumo gydymo yra labai svarbi.

peties priežastys periartritą

“Ex reta – infekcija, navikai – kaip taisyklė, ši liga sukelia sausgyslių uždegimas ir krepšiai, kaip bet šoko ar nusidėvėjimo rezultatas dėl pasikartojančių judesių arba kalcio indėlių kuri ilgainiui sudaro svetimkūnio.

Kartais liga yra ilgas ir sukelia realią silpnumas (negalėjimas suknelė save, darbą), šiuo atveju, atsikratyti ligos yra ne visada įmanoma.

Atk, priešuždegiminių agentų, kai ūmaus etapas eina – specialių pratimų. Be to, bendra suleista kortizono, bet tai reiškia, saugus ir pakartojo jo taikymas gali būti ne daugiau kaip du ar tris kartus per mėnesį.

akupunktūros panaudojimas peties gydymo periartritą

Jo poveikis yra labai naudingas, atsižvelgiant į skausmo, kuris negali būti pasakyta apie judėjimo peties sunkumų. Ji yra gera, kartu su metodų aktyvios ar pasyvios (kai peties yra perkeliamas prievarta) atkūrimo mobilumo.

Vienas iš pagrindinių ir trijų pagalbinis.

Pagrindinis būtina veikti bet kuriuo atveju. Ji yra priešais peties, į skylę, kuri yra suformuota bent keltuvo atramos ir tuo pat metu aspiracijos nykščio aukštyn.

naudojamas poveikis pagalbinio taško, priklausomai nuo skausmo tais atvejais, kai ji tampa neįmanoma atlikti tam tikrus judesius lokalizaciją.

Priekinių: skatinti taškas yra per vidurį tarp pradinio taško ir pagrindinių pažastų.

Dėl pusėje: skatinti tašką raktikaulio.

Atgal: skatinti čia aukštyje virš pažasties pirštu pabaigos tašką kartus.

Kaip daryti įtaką tašką?

poveikis gali būti atliekami su masažu ar elektros. Bet kuriuo atveju, stimuliacija turėtų būti pratęstas, ji yra rekomenduojama daryti tuo pačiu metu judėjimo pečių ir pan. N.Rezultatas gali būti laikomas skausmo mažinimui, tačiau ypač įspūdinga, kai pamatysite, kaip kiekviena jungtinės sesijos atkurti normalų judėjimą.

Iš gydant sindromas pečių šepetys su gimdos kaklelio osteochondrozė

metodas

patentų savininkai RU 2309727:

Metodas apima nustatyti atleidimo iš darbo ir gedimo būklės sausgyslės-raumenų dienovidinių (HMM) gaubtinės žarnos (GI), plonosiose žarnose (IG), trys šildytuvai (TR) ir SMM Širdiplėvę (MS), širdies (C), šviesos (P ). Po to, poveikis veikliosios akupunktūra temperatūros nustatymo metodas. Kur, kai atleidimo iš darbo būsena, SMM gaubtinės žarnos (GI), plonųjų žarnų (IG), trys šildytuvai (TR) ir kompensacinė nepakankamumas SMM perikardo (MS), širdies (C), šviesos (P) veikia ant aktyvių taškų 40 -50 minučių. Kai būklė nepakankamumas SMM gaubtinės žarnos (GI), plonosiose žarnose (IG), trys šildytuvai (TR) ir kompensacinė redundantny SMM Širdiplėvę (MS), širdies (C), šviesos (P) veikia ant aktyvių taškų 30 minučių. Pirmoji, antroji, ketvirtoji ir aštuntą dienas įtakos MC5 taškas, TR8, VB13, E8 P1, G. 15, IG9, ir trečia, penkta, šešta ir septinta dienos – į TR4 5 punktuose, 6, 9, P2 IG10, TR14. Metodas sumažina recidyvų dažnį, padidina remisijos trukmę.

Išradimas priklauso medicinos sričiai, būtent neurologijoje ir refleksoterapijos gali būti naudojamas sindromui pečių šepečiu gydymo gimdos kaklelio osteochondroze.

svarbi sąlyga iš peties-šepečiu sindromo yra į patologiniam procesui gimdos kaklelio simpatinių darinių dalyvavimas. Degeneracinių disko ligos gimdos kaklelio sindromo buvimo, peties formavimo šepetys prisidėti prie ilgas ir šviežių pakitimų, rankų audinių ar aplinkinių sričių. Sindromas-šepetys svirties reflekso pobūdį, kurio pagrindinis komponentai yra distrofiniai, raumenų-tonizuojantys ir nervų ir kraujagyslių ligos procesai.

gydyti sheynog metodasosteochondrozės sindromui glenohumeral periarthrosis (PLP), kurį sudaro į elektroakupunktury naudoti paveikto sąnario srityje ir atitinkamų jos projekcijos taško ausies (Samosyuk iz, Lysenyuk VP Akupunktūra – Kijevas-Maskva :. Ukrainos Enciklopedija, “AST paspauskite “, 1994. -. S.430-431)

gydyti PLP metodas (Zaslavsky es skausmingos raumenų sindromus pečių juosta, rankos ir krūtinės – Novokuzneckas, 1982, s.58-60.), Būdas, apimantis tokias akupunktūros acupoints: E36, TR5, MS6 , RP9, P2, V15, P3, P4, G14, G15, G16, C1, C2, IG9, Ig10, Ig13, Ig14.

Šių metodų trūkumai yra nepakankamą efektyvumą, aukštos norma pasikartojimo po gydymo.

arčiausiai deklaruojamo metodas yra PLP gydymas (Havana Luvsan tradicinių ir modernių aspektų refleksologiją – M:. Mokslas, 1990, s.374), kurį sudaro badymas akupunktūros taškus: TR5, TR9, iG3, IG5, Gi4, Gi10, Gi11, P5, P7, VB38, TR14, TR15 ir po Sukibimą vietos taškai.

Šio metodo trūkumai yra nepakankamą efektyvumą, aukštos norma pasikartojimo po gydymo.

yra šio išradimo objektas yra pagerinti valymo efektyvumas sindromas pečių šepetys su gimdos kaklelio osteochondrozės su ilgai remisija.

problema sprendžiama naudojant tai, kad klinikinių pasireiškimų, atitinkančių sindromas pečių šepetys su gimdos kaklelio osteochondrozės, iš anksto nustatyta sąlyga atleidimo iš darbo ir nepakankamumo sausgyslių-raumenų dienovidinių (HMM) gaubtinės žarnos (GI), plonosiose žarnose (IG), trys šildytuvai (TR) ir SMM Širdiplėvę (MS), širdies (C), šviesos (P), po to poveikio į aktyvią akupunktūra temperatūros nustatymo metodas. Kur, kai atleidimo iš darbo būsena, SMM gaubtinės žarnos (GI), plonųjų žarnų (IG), trys šildytuvai (TR) ir kompensacinė nepakankamumas SMM perikardo (MS), širdies (C), šviesos (P) veikia ant aktyvių taškų 40 -50 minučių, ir nKai būklė nepakankamumas SMM gaubtinės žarnos (GI), plonosiose žarnose (IG), trys šildytuvai (TR) kompensacinė redundantny SMM Širdiplėvę (MS), širdies (C), šviesos (P) veikia ant aktyvių taškų 30 minučių Tai vietos taškas erzina kas 7-10 minučių, ir pirma, antra, ketvirta ir aštunta dienų nuo poveikio MC5 taško, TR8, VB13, E8, P1 GI15, IG9, o trečia, penkta, šešta ir septinta dienos – nuo punktas TR4, 5, 6, 9, P2, IG10, TR14.

Metodo melo naujumas yra tai, kad:

– pateikti į MC5 punkte poveikis – trijų Lo Yin vertus grupės platina tarp šių trijų rankų Yin kanalų galią;

– poveikis dėl TR8 punkte – iš trijų lo yang vertus grupės punktas paskirsto tarp trijų Jansky rankų kanalų galią;

– poveikis į VB13 taškas – prijungimo SMM trijų yang vertus taškas platina energiją tarp Jansky CMM ginklų.

Siūlomas metodas yra toks, kaip taip:

Dėl šių neurologinės ir rentgeno tyrimu, tuo atveju, šepečio-rankos sindromo naudojant akupunktūra diagnostikos sąlyga nustatoma atleidimo iš darbo ir nepakankamumu; channelized sistemos Meridionāls organizmo. Visi su tuo susiję akupunktūra sudarymo disbalanso pacientai buvo pažymėta SMM gaubtinės žarnos (GI), plonosiose žarnose (IG), trys šildytuvai (TR) ir perikardo (MS), širdies (C) ir šviesos (P). Kliniškai etapas deficito sindromo gimdos kaklelio osteochondrozės nuosekliai nepakankamumo SMM įtakos kanalus dirgliųjų sindromas etapą – atleidimo iš darbo.

Atsižvelgiant į tai, žingsnis sindromas ir ypač nurodo, HMM gaubtinės žarnos (GI), plonosiose žarnose (IG), trys šildytuvai (TR), perikardo (MS), širdies (C) ir šviesos (P) ir atrankos buvo atliktas akupunktūros taškus. Akupunktūra, priklausomai nuo būsenos arba gedimo atleidimo iš darbo atliekamas veikdamas taško tokia seka:

Kai atleidimo iš darbo būsena:

1-oji dieną įtakos punktas MC5, TR8, VB13, E8, P1, GI15, IG9;

2-oje dieną užfiksuotos MC5, TR8, VB13, E8, P1, GI15, IG9 punktą;

trečioje dieną iš TR4, 5, 6, 9 kiekis; P2, IG10, TR14;

4-ojoje taško MC5, TR8, VB13, E8, P1, GI15, IG9;

5 dienų terminai dėl TR4, 5, 6, 9; P2, IG10, TR14;

6-oje dieną dėl TR4 punkte, 5, 6, 9; P2, IG10, TR14;

7-dieną taškas TR4, 5, 6, 9; P2, IG10, TR14;

8. dieną punktas MC5, TR8, VB13, E8, P1, GI15, IG9;

Kai būklė nepakankamumas:

1-dieną poveikis dėl TR8, MC5, VB13, E8, P1, GI15, IG9 punktą;

2-oje dieną ties TR8, MC5, VB13, E8, P1, GI15, IG9 punktą;

trečioje dieną iš TR4, 5, 6, 9 kiekis; P2, IG10, TR14;

4-ojoje taško TR8, MC5, VB13, E8, P1, GI15, IG9;

5 dienų terminai dėl TR4, 5, 6, 9; P2, IG10, TR14;

6-oje dieną dėl TR4 punkte, 5, 6, 9; P2, IG10, TR14;

7-dieną taškas TR4, 5, 6, 9; P2, IG10, TR14;

8. dieną ant TR8 punkte, MC5, VB13, E8, P1, GI15, IG9.

poveikio trukmė iki pagrindinių punktų atleidimo iš darbo būseną – 40-50 minučių, o iki taško, E8 – 30 minučių, ir tai turėtų būti kas 7-10 minučių erzinti šį tašką. Poveikio trukmė vietos tašką valstybinės atleidimo – 40-50 minučių.

Kai gedimas narė sąlyčio su vietos taško 25-30 minučių trukmės, o vietos taškas yra būtina erzinti kas 7-10 minučių. Poveikio laikas į pagrindinį punkto gedimo Valstybiniame – 30 minučių, šie terminai, taip pat vietos, būtina gydymą

metu erzinti kas 7-10 minučių.

Ligonių D., 49 metai. Skundėsi ūminės, suardymo skausmas peties ir kairiojo riešo, peties sąnario judesio atsiranda aštrus skausmas, susijusių su riboto mobilumo peties sąnario kairėje. Po suspaudimo kairės rankos į kumštį atsiranda aštrus skausmas į dilbio.

Iš istorijos: dešimties metų laikotarpį periodiškai nerimauja skausmas kaklo sritis nozvonochnika. Šis pablogėjimas per paskutinį mėnesį. Per dvi savaites jis buvo elgiamasi poliklinikos: fizioterapija, narkotikų terapija, akupunktūra. Atsižvelgiant į gydymo fone neturėjo teigiamo poveikio.

Tikslas: patenkinama būklė. Apčiuopa jautrumas iš didžiojo krabo proceso CIII, CIV ir CV slankstelių srityje. galvos judėjimo sumą apribojimas. Apčiuopa pažymėti aštrų skausmą peties sąnario ir dilbio kairėje. Apribojimas iš aktyviųjų ir pasyviųjų judėjimo peties sąnario. Sausgyslių refleksų su S>D ginklų. Ženklai gipostezii į kairiojo dilbio.

Rentgeno spindulių SHOGH: osteochondrozė III laipsnio CIII-IV, CIV CV.

tuo, kad būdas Voll parodė, kurios viršija padidėjimą UEF 60 IG kanalai, GI ir TR;

UEF mažėjimas žemiau ribos, MS 50 kanalų, ir R. C. Pulso diagnozė: didesnės galios, ir pripildymo punktai iš projekcija impulsų IG kanalais, GI TR redundantny SMM šie kanalai; slopinimas jėga ir pildymo impulsų MS ne projekcija kanalų C ir P trūkumo šių kanalų kiekis HMM.

diagnostika: gimdos kaklelio osteochondrozė Ws-C4-C4-C5-III mastu per hronicheskiretsidiviruyuschee neprogredientnoe, paūmėjimo stacionarios fazės, erzinantis etapas peties sindromas šepetys-kairėje, klinikinių pasireiškimų 3-4

laipsnis.

siekti akupunktūros dėl GTT kursą: MC5, TR8, VB13, E8, TR4, TR5, TR6, TR9, P1, P2, GI15, IG9, IG10, TR14.

Po skausmo gydymo kurso yra beveik visiškai sustabdytas. Impulso diagnozę: lygiavimo minėta impulso jėgą užpildymo taškų per prognozės IG kanalais, GI, TR, MS, C ir R. kaip metodas VOLL ribą UEF stebimas per 50-60 IG kanalais, GI, TR, IS, C ir p

Kai tolesnių per 3 metus nuo skausmo peties sąnario ir kairės rankos yra nesijaudina.

Paciento p, 56 metų. Jis skundėsi, bukas, skausmas skausmui peties sąnario ir dešinės rankos. Judesio apribojimas į teisingą peties sąnario. Kai juda dešinė skausmo sumažėjimąiš dalies. valyti aušinimo ir pirštai.

Iš anamnezės: Vertebronevrologichesky istorija 15 metų. Tai paūmėjimas per du mėnesius. Dvi savaites buvo gydomi klinikoje: elektroforezė su Novocaine, Amplipuls, B1 ir B6 vitaminų, Cerebrolysin, niacino, manualinės terapijos. Atsižvelgiant į gydymo fone buvo pastebėtas trumpai tiek teigiamas poveikis.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Tikslas: patenkinama būklė. Apčiuopa jautrumas iš didžiojo krabo proceso CIII, CIV ir CV slankstelių srityje, yra diskomfortas gimdos kaklelio stuburo. Aštrių apribojimas iš aktyviųjų ir pasyviųjų judėjimo peties sąnario dešinėje. Pastabos valyti sandarinimo minkštą audinį. Sausgyslių refleksų D Išradimas priklauso medicinos sričiai, būtent neurologijoje ir refleksoterapiją gali būti naudojamas sindromo pectoralis minor, kai gimdos kaklelio osteochondrozė.

gydymo

Lagranmasade