Pečių lazdos pratimai

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “pratimai su lazda į peties sąnario.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Pratimai su gimnastikos lazda: Trečioji dalis

gimnastikos lazdos – paprastas ir pigus simuliatorius, kuris bus bet namų

vieta.

Tai Shell nebūtinai pirkti sporto prekių parduotuvėje. Rasti Platforminės sklandų Koto ilgis yra apie 120 cm. Iš lazdelės skersmuo turėtų leisti lengvai laikyti jį rankoje.

Tinkamos net įprasta MOPsu keičiamam pritvirtinimui.

Norėdami sužinoti, kaip naudoti šį apvalkalą, mokyti nugaros kančių raumenis nuo sėslaus gyvenimo būdo, sako Marina Makarovas vadovas pratybų terapijos centras departamento atstatomasis medicinos ir reabilitacijos medicinos reabilitacijos centras Sveikatos apsaugos ministerija Rusijos.

Šis pratimas padeda kovoje su skausmingų jausmų, kurie kyla tarp ilgo sėdimas darbas menčių.

Gauti lazdą už nugarosvertikaliai. Viena ranka laikykite jį bent juosmens, o kitas – už galvos. Pakelti lazdelę tiesiai į viršų, ištiesinimo ranką, esančios už galvos, ir lenkimo “iš apačios” ranką.

Jūs turite įdiegti “Adobe Flash Player. Norėdami atvaizduoti vaizdo reikalauja Adobe Flash Player 8 versija arba naujesnė. Atsisiųskite naujausią versiją Adobe Flash Player čia.

Paimkite galus lazda, nuleiskite rankas žemyn priešais jį. Viena ranka lieka nustatyta: tai bus sukimosi centras. Antrasis augalas lazdas už nugaros ir grąžina ją atgal per petį.

Kartokite šį judesį Kita vertus.

Jūs turite įdiegti “Adobe Flash Player. Norėdami atvaizduoti vaizdo reikalauja Adobe Flash Player 8 versija arba naujesnė. Atsisiųskite naujausią versiją Adobe Flash Player čia.

Take lazda tiesi rankena. pupelėslnyayte sukamaisiais judesiais priešais krūtinės – į save ir į save. Pirmuoju atveju jis veikia daugiausia deltinį raumenį antroje – nugaros

raumenis.

Jūs turite įdiegti “Adobe Flash Player. Norėdami atvaizduoti vaizdo reikalauja Adobe Flash Player 8 versija arba naujesnė. Atsisiųskite naujausią versiją Adobe Flash Player čia.

Mažesnės rankas laikydami lazdąžemyn į priekį. Pakelkite rankas aukštyn, mažėja nugaros tiesios kojos ir šiek tiek prognuv atgal. Matuoklį į pradinę padėtį, šiek tiek pasilenkė. Kai kėlimo klijuoti įkvėpti, o tupint – aktyvų iškvėpimas.

Šis pratimas įjungia kvėpavimą ir leidžia raumenys sušilti kūną.

Jūs turite įdiegti “Adobe Flash Player. Norėdami atvaizduoti vaizdo reikalauja Adobe Flash Player 8 versija arba naujesnė. Atsisiųskite naujausią versiją Adobe Flash Player čia.

Įdėkite lazdelę priešais jus, esant ištiestomis rankomis atstumą ir atsiremti jį. Gulti, turintis lazdą, šiek tiek lenkimo atgal.

Šis pratimas ištempia užpakalinės grupės šlaunų raumenis ir atgal.

Jūs turite įdiegti “Adobe Flash Player. Norėdami atvaizduoti vaizdo reikalauja Adobe Flash Player 8 versija arba naujesnė. Atsisiųskite naujausią versiją Adobe Flash Player čia.

Paimkite kortelę su abiem rankomir palaikykite krūtinės lygyje. Atsikvėpti. Dėl iškvėpti, ištieskite rankas su priešais jus lazdą, lygiagrečiai grindims, lenkiasi galvą šiek tiek išlenktas atgal.

Jūs turite įdiegti “Adobe Flash Player. Norėdami atvaizduoti vaizdo reikalauja Adobe Flash Player 8 versija arba naujesnė. Atsisiųskite naujausią versiją Adobe Flash Player čia.

Nuo pačioje padėtyjeįtūpstas į priekį su vienos kojos, o tiesinimo ranką su priešais jį lazda, todėl dusulys.

Šis pratimas gali būti sudėtingas, o smeigti tupint ant vieno kelio ir tuo pačiu metu didinant savo rankas.

Jūs turite įdiegti “Adobe Flash Player. Rodyti vaizdo įrašą reikalauja Adobe Flash PlayeR8 arba virš. Atsisiųskite naujausią versiją Adobe Flash Player čia.

Pratimai peties sąnario

Tai puslapis sąrašai pratimai atkurti peties sąnario, po traumos ar operacijos. Kiekvienas pratimas lydi vaizdo ir trumpu nurodymu. Tuo pačiu metu, mes primygtinai rekomenduojame, kad prieš pradedant bet kokią mankštos programą galite pasikonsultuoti su gydytoju ar fizinės terapijos instruktorius.

Pateiktos pratimai peties sąnario, gali būti įtraukti į reabilitacijos programą po traumų (išnirimo, lūžių, sugadinti raiščių, raumenų ir sausgyslių, sausgyslių, bursitas, sinovitas, periartritas, kritimas sindromas ir kt.), Po operacijos (artroskopija, sąnarių pakeitimo (sąnario pakeitimo), arthrodesis, ir kt.), lėtinio skausmo arba osteoartrito gydymui.

Visi šie pratimai gali būti atliekami namuose po specializuotus specialistų paskyrimo. Norėdami atlikti šį pratimą jums reikia elastinė juosta, Šveicarijos kamuolys, gimnastikos lazda, balansavimas platforma, hanteliai ir kita sporto įranga.

Pratimai už peties sąnario mobilumą

atsigavimo

Pratimai atkurti peties sąnario mobilumą vykdo esant ankstyvosiose stadijose reabilitacijai, kai sąnario judėjimas vis dar gali būti skausminga. Turėtų pradėti vykdyti izometrinių (statinis) pratimus. Tada, kaip tik skausmas, galite pereiti prie kitų išvardytų papildomų pratimų.

    

 • Izometriniai pratimai pečių sąnarių,
 •   

 • Bowler Pratimai
 •   

 • Pratybos “Švytuoklė»
 •   

 • Pratimai su gimnastikos lazda,
 •   

 • tempimui sąnario kapsulę
 •   

 • mažinimas iš sėdimos padėties peiliai,

Pratimai stiprinti peties sąnario raumenys

Pratimai už peties sąnario stabilumo

susigrąžinimo

Pratimai atkurti proprioceptionPeties sąnario

Pratimai atkurti proprioception padės pagerinti atsaką peties sąnario raumenų greičio. Proprioception – gebėjimas pajusti ir suprasti, kaip dalys yra sumontuotos ir perkelti savo kūną. Kuo geriau išvystyta galimybę, tuo greičiau raumenys reaguoti (pavyzdžiui, kritimo ant rankos), taip sumažinant traumų riziką. Jokios žalos peties silpnina ir lėtina proprioception, todėl reabilitacijos programa turėtų apimti pratimus jai atsigauti.

    

 • Pagauk ir mesti į padėtį kamuolys visomis keturiomis,
 •   

 • Pagauk ir mesti kamuolį atgal į sėdimoje padėtyje,
 •   

 • Lobizmas kamuolys Aukštyn gulint ant
 • nugaros
    

 • «piešimo» raidės medicinos kamuolys,
 •   

 • menčių sukimosi out su svarmenimis,
 •   

 • peties sukimosi out su hanteliais
 •   

 • peties sukimosi į išorę su elastine juosta
    
 • Spaudimas sėdint

Pratimai su gimnastikos lazda – pagrindines galimybes naudojimo apvalkalą (94 photos idėjos)

fitnesas yra labai dažnas keletas pratimų reikia gimnastikos lazdą. Ši sporto įranga ir stiprinti daug raumenų grupių.

Be to, dėka lazda gali nusimesti tuos papildomus kilogramus, ji turi teigiamą poveikį stuburo, apsaugo daug pažeidimų jos struktūrą.

Įranga

gimnastikos lazdos

Skirtingai nuo daugelio kitų sporto įrangos, pratimai su gimnastikos lazda galima padaryti namuose. Stick gali būti įvairių dydžių, tačiau optimaliausias už sportą, kuris yra 1,5 cm ilgio.

Tačiau ne kiekvienas turi pinigų pirkti technikai, todėl ji gali būti pakeista medžiagų po ranka. Pavyzdžiui, šluosto ar metaliniu vamzdžio lazda, kuri turi norimo dydžio ir skersmuo.

Kai pasinaudoti jums reikia užtikrinti, kad nugaros ir pečių yra teisingoje padėtyje. Tai tikatveju, jūs galite pasiekti teigiamą poveikį iš treniruotės su šia įranga. Darbas teisingai, jūs galite peržvelgti nuotraukų pratimai su lazda.

Tiems, kurie turi problemų su stuburo, pratimai tampa privalomi su gimnastikos lazda.

Tačiau, prieš rengiant sudėtingas pratimai su lazda į nugarą, būtina derėtis ir gauti iš gydančio gydytojo rekomendaciją.

gaires pratimai su lazda

Tiesiog pastaba, kad sesijų sąrašui turėtų būti reguliariai, tačiau šiuo atveju gali būti pasiekti norimą efektą. Dauguma fitneso treneriai rekomenduoja atlikti mokymo ryte, prieš pusryčius. Pamokos kūnas gaus teigiamą energiją ir raumenų tonusą ateiti.

Jie valgė neturi laiko vesti užsiėmimus ryte, tada pasirinkite bet kuriuo kitu metu. Bet tada reikia laikytis taisyklių. Klasės gali būti atliekamas 2 valandas prieš valgį arba 1 valandą po valgio.

Taip pat, nėra pamokų prieš einant miegoti, turite užpildyti pratimus dvi valandas prieš norite eiti miegoti.

Prieš klasė nebūtinai reikia išleisti apšilimas, kad kūnas įkaitęs šiek tiek. Tai užtikrina, kad pratybų, kad būtų išvengta traumų metu.

Pagrindinis pratimas su dėl stuburo

lazda

pasukti iš kūno. Kai ši veikla, kojos ir dubens lieka stacionari. Įtraukti pilvo raumenis, pečių ir nugaros. Norėdami atlikti reikiamą kortelę įdėti ant pečių, rankų lenkimo ir lėtai tokioje padėtyje, kad pasukti kūną į kairę, tada į dešinę. Atliekamas 15 kartų 3 rinkinių.

šlaitai kūnas. Tiesiog kaip ir ankstesniame pratime, pagaliuką įdėti ant pečių, rankos sulenktos alkūnės. Tiesiog nebuvo atlikta posūkiais ir tentiniai skirtingomis kryptimis.

šlaitų įstaigos priekį. Iš gimnastikos lazda ir kūno pozicija nesikeičia, tik reikia pasilenkti į priekį ir atgal.

lunges ir pritūpimai.Rankos ištempti į priekį su savo lazda. Labai svarbu, kad ginklai buvo nuolat tiesūs, ir taip atlikti pritūpimai ar lunges.

Pratimai su gimnastikos lazda sėdimoje padėtyje ir melagių

įvykdytos sėdi šlaitų ir skirtingomis kryptimis. Laikykis Atliekant šį pratimą, vieta atsilieka. Arba, jūs galite jį pasiimti ir atlikti šlaitų.

Kitoje pratybų, tiesiog sėdi prie lazdelės vietoje kojų. Kojos tuo pačiu metu, turi būti tiesus. Pagrindinis uždavinys yra pasiekti savo ginklus lazda.

Pratimai gulint ant jo pilvo. Rankos ištempti į priekį su gimnastikos lazda. Kojos yra patalpintas pečių plotyje. Būtina pakelti ir nustatyti apatinę ir viršutinę būstą. Laikykite šią poziciją apie minutę pageidautina.

Pratimai beržo. Jūs turite gulėti ant nugaros. Rankos ištiesinti pečių plotyje, imtis galuose lazdelę. Kojos sulenktos per kelius, o tada vesti juos per lazdą. Rankas žemyn, kartu su inventoriaus ant grindų ir kojas ištiesinti ir ruožas į viršų. Po to, kai lėtai apatinės kojų, sulaikyti per lazdelės ir grįžti į pradinę padėtį. Daryti pratimą 10 kartų 3 rinkinių.

Yra pratimų su įrangai daug. Dėl klasių turėtumėte pasirinkti labiausiai mėgstamą pratimą, tada Sportas atneš džiaugsmą.

Sportas Mokėti siekiama stiprinti daug raumenų grupių leidžia jums pareikšti kūną geros fizinės formos. Pratimai su gimnastikos lazda su osteochondroze nėra keičiamos, pagrindinis dalykas, tik juos suderinti su gydytoju.

Joga ir žmogaus sveikatos

Per pastarąjį paskelbimo buvo kruopščiai išmontuota viena iš galimų priežasčių, pečių skausmas ir peties sąnario sklindančius iš skeleto raumenų sukelti taškų myofascial sindromas. Į šį postą bus išmontuoti pratimai padėti pašalinti skausmą pečių srityje.

Vienas iš efektyviausių būdų atsikratyti myofascial skausmo sklindančius iš nukentėjusių raumenis namuose yra stiprusmechaninis veiksmas ant aptiktų sukelti taškų, po traukos paveiktų konstrukcijų.

Norėdami pateikti galimus nepriklausomas gilios išemijos poveikio į darbą dėl didelio ritinio masažas pagalba, įmasažuokite nedidelį ritinėlį, taip pat masažo kamuolys (žr video žemiau).

Pratimai su lazda ir kamuolys ritiniais (video).

Į šią aš jums parodysiu, paprastus pratimus su lazda, kuri padės dinamiškoje režimu sušilti ir ruožas raumenų spazmas, stiprinti tuos, kurie yra neišvystyta, taip pat gerina kraujotaką, atsižvelgiant į peties sąnario srityje. Kaip darbo įrankis aš naudosiu paprastą rankena kastuvu.

Prieš pradedant pratimą, įsitikinkite, kad jūsų kojos yra dubens plotis ir pirštai išdėstomi stulpeliu.

Pirmasis pratimas su lazda (žr vaizdo punktą) – treniruotės riešo, alkūnės ir peties sąnarius su sukimosi priešais jį lazda. Atlikti 10 kartų kiekviena ranka. Paimkite kortelę viduryje ir stengtis išlaikyti teptuką į peties sąnario.

Antrasis procedūra – aštuoni tiesiai. Teigiamo lazdą, pakelia ranką ir atlikti spiralės judesį iš kairės į dešinę. Mes siekiame imtis geros rankos atgal, atliekant lazdą kuo arčiau prie viršugalvio užsiimti visą spektrą judesio Jungtiniame. Atlikti 10 kartų kiekviena ranka.

Trečiasis pratimas su lazda – atvirkštinio aštuoni. Ašyje klijuoti palmių į išorę konvertuojami ir pakartojant spiraliniu judėjimą, bet priešinga kryptimi. Atlikti 10 kartų kiekviena ranka.

Ketvirtas pratimas – pasukti lazdą į šoną. Suimti lazdą centru, imtis į pradinę padėtį. Mes vykdyti unwinds ir sūkurinę judesio, pareikšti šepetėliu peties sąnario lygiu. Su technologijų įgyvendinimo ir augimo lygio tinkamumo gerinimo, mes stengiamės vis daugiau ir daugiau dirbti inercijos, vežančių aštrių spaudai rankos ties judėjimo pradžios. Atlikti 10 kartų kiekviena ranka.

penktoji mankšta su lazda – pilnas pasukimas į peties sąnario pagrobimo rankomis už nugaros. Jie kablys klijuoti ant kraštų ir perkelti prilimpa prie tiesios rankos už ją pirmyn ir atgal. Jei jūsų lazda yra trumpas ir pagrobimo rankos atgal susiduria neįveikiamų sunkumų, galite naudoti ilgą lazdą arba ilgą rankšluostį, didinant atstumą, kuriame šepečiai yra. Reguliariai kasdieniame darbe, su laiku, siekiame padaryti jau areštuoti, bet be pasiekė situaciją, kurioje yra sunkus skausmas peties sąnario. Po 10 kartų nustatyti lazdą už nugaros kaklo ir pečių sąnarių 30-60 sekundžių, pasiekiant intensyvus tempimas krūtinės raumenis.

Šeštasis pratimas – Šoninis Tentas kūnas su lazda virš jo galvos. Padaryti 3-ciklo minkštas šalutinį šlaitai, traukiant šoninio paviršiaus kūno.

Kaip jums pagerinti jūsų sveikatą galima palaipsniui didinti pakartojimų skaičių pratimų, todėl juos iki 30-50 kartų.

Taip pat yra daug sunkiau pratimų skaičius su vienu ar dviem lazdelėmis, kurios gali pagerinti ne tik aplink sąnarį srityje sveikatą, bet ir visą pečių juosta, tačiau jie reikalauja daugiau atidžiai tiuningo Out ir daugiau laiko už plėtrą.

Būtinai pabandykite šiuos pratimus, jie rodo labai gerą veiksmingumą sprendžiant pečių sąnarių!

Pratimai su gimnastikos lazda

gimnastikos klijuoti – esminis apvalkalas fizinio terapijoje. Tai padeda stiprinti stuburo ir neleidžia ligų ir raumenų sistemos raumenis. Jūs galite naudoti ją kaip išvengti ligų ir paspartinti esamų gydymą. Teisė rinkinys gimnastikos lazda su pratimais suteiks galimybę pasiekti ryškų teigiamą poveikį.

Savybės ir privalumai pratimai su gimnastikos lazda

Šis produktas gali būti naudojamas praktikuojančių namuose. Paprastai lazdos ilgis 110-150º cm. Atsižvelgiant į galimybę nesant pirkti įrenginį, tadajis gali pakeisti skuduru, nuo vamzdelio iš karnizo arba kiti namų apyvokos padargų dalis rankeną.

terapinis poveikis fizinio krūvio metu dėl to, kad pečių sąnarių vykdo aktyvią darbo, ir stuburo yra grąžinami į fiziologinio padėtyje. Laikykis padeda kontroliuoti judėjimo simetrija. Laikui bėgant, pratimai gali būti sudėtinga pridedant į pagaliuko galą iš gumine juostele. Dėl dantenų galite padidinti arba sumažinti apkrovą tankis.

Pratimai su dėl stuburo lazda – esminis elementas patologijų ir raumenų sistemos gydymui. Tai visų pirma yra susijęs su sutrikusia laikysena, problemų su stuburo lankstumą, arba tokių ligų kaip osteochondrozės operaciją. Jei turite šios problemos turi būti derinamas su gydytoju veiklos, nes negerai technika gali apsunkinti tik situaciją.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Jei visi taisykles, tokie tyrimai atneš tik naudą, padeda atkurti pažeistą audinį ir stuburo funkciją. Pagrindiniai privalumai šių sesijų taip:

nauda laikysenos;

normalizuoti organų ir sistemų

normalizuoti kraujotakos nugaros zonoje ir visam organizmui;

visų stuburinių padalinių stiprinimas;

pagerėjimas raumenų tonusą.

Vaizduojamasis pratimai su gimnastikos lazda į kaklą ir atgal, atlikite šias rekomendacijas:

Jei pratimas rodo, kad lazda yra priešais jį, tada šiuo atveju būtina šiek tiek sulenkti ranką. Apvalkalas nepakyla virš pečių. Laikykite jį patariama ne susiaurinti ir platus rankena. Jei rankos vis dar tiesios, klijuoti turi būti išdėstyti lygiagrečiai grindų.

Yra pratimų skaičius, kuriame lazdas būtina suprasti virš jūsų galvos – jis suteikia tempimas stuburo raumenis. Rankos tokiuose mokymuose turėtų būti lygiagreti

Lazdel gali būti laikomi, GISBai alkūnės, tačiau ji turi būti įrengtas žemiau raktikaulio.

Platus rankena gali būti reikalaujama, jeigu klijuoti įsikūręs ant pečių. Tada ranka taip pat reikia šiek tiek sulenkti į alkūnes.

Šios taisyklės padės ne tik padidinti mokymo efektyvumą, bet ir sumažinti traumų riziką.

Pratimai nugaros su lazda: veiksmingą spektro

Siūloma kompleksas gali būti naudojamas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Pratimai gali būti padaryta, kaip bendro vystymosi, ir kaip gydomųjų į tam tikrą ligą. Jie padeda su skoliozė, osteochondrozė, ir kitų bendrų sutrikimų skaičius. Tokiais atvejais, prieš atliekant rekomenduojama gauti profesionalias konsultacijas. Kompleksą sudaro dešimt pratimų, kurie atliekami įvairiose padėtyse: stovėti, sėdi ir guli. Priimta 2-3 rinkinius po 10 pakartojimų.

stovint, tokie pratimai atliekami:

suktųsi. Stick dedamas ant pečių ir viršutinės rankenos išlaiko rankose prisognutymi alkūnes. Liemens sukasi sklandžiai nekeičiant dubens ir kojos poziciją.

šlaitų. Stick yra ant pečių ir saugo viršutinę rankenos lenktos galūnių būsto poreikį liesos į dešinę, be tempia savo kaklo raumenys tuo pačiu metu. Po to, kai grąžinimo į pradinę padėtį. Dabar yra liesos į kairę, tai reikia vėl imtis pradinę padėtį. Liesos maksimaliai giliai, išlaikyti galvos ir kaklo, nugaros priešinga padėtimi poziciją. Padaryti SAG atgal, paliekant nugarą ir kaklą tiesiai, tada grįžti į praeities situaciją.

Specialios šlaituose. Turime imtis lazdą priešais jį. Tada jums žingsnis atgal, nekeičiant objekto poziciją, ir linksta labai. Po grįžti atgal.

Pritūpimai. Stick turėtų būti traukiamas priešais jį tiesiomis rankomis. Padaryti pritūpęs prie šlaunų tapti lygiagreti grindims linija. Pakartokite kaip daug kartų.

lunges. Paimkite kortelę priešais jį tiesiomis rankomis. Dešinioji pėda mano žingsnis į priekį. Sėsk į savo kelio palietė grindis. Tas pats daktaraselaetsya antrą kojos.

Šios pratybos turėtų būti daroma sėdimoje padėtyje. Kojos turi būti tiesus, išdėstyti pečių plotį. Atgal turėtų būti tiesi. Ar šiuos pratimus:

šlaitai, pirmasis variantas. Stick turėtų būti padėtas ant pečių, būtina išlaikyti viršutinę rankeną lenkiant alkūnes. Korpusas turi būti palenkiama į priekį, tada jums reikia grįžti į pradinę padėtį. Šlaitai yra pagaminti iš eilės skirtingomis kryptimis.

šlaitai, antrasis variantas. Stick dedamas dėl kojų aukšte. Jums reikia traukti jį į priekį be lenkimo kojas, suimkite ją ir švelniai traukite ją.

Šios pratybos yra daroma gulint:

«Beržas”. Reikia gulėti ant nugaros, laikyti lazdą abiem rankomis. Sulenkti galūnes, spausdami savo kelio į savo krūtinės. Stick yra įdėti į sėdmenis, tada jums reikia pakelti kojas ir įsitraukti į “Beržas” 10-20 sekundžių.

«Keel”. Jūs turite atsigulti ant jo pilvo, įdėti lazdelę pagal kelties, pasiekti, kad ja ir patraukti savo rankas, kėlimo liemenį ir kojas tuo pačiu metu.

«Į skrandį.” Reikia gulėti ant savo pilvo, padėkite lazdą priešais jus, pėdų prispaustas prie grindų, įrankis išversti pečius, todėl keliant bylą.

Ir keletas taisyklių, kurios padės padaryti pamokas našiau:

geriausiai tvarkomi ryte;

Nenaudokite per didelio lazdą;

Prieš klases padaryti šiek tiek apšilimo;

Ar pratimus lėtai, bando išvengti staigių judesių;

Jei jaučiate skausmą, stotelė salė.

Šios pratybos yra naudojami tiek siekiant užkirsti kelią ir pašalinti patologijų. Jie padeda pagerinti sveikatą, pašalinti skausmą, ištiesinti savo laikyseną. Svarbiausia – praktikuoti reguliariai ir laikantis visų taisyklių.

Gydyti pečiai geriausi pratimai peties sąnario

Skausmas peties sąnario, gali turėti visiškai skirtingus motyvus, bet beveik visada šis reiškinys terapija sudėtinga. Svarbi priemonė savo pratimai yra skirtiAš pečių sąnarių, kuri yra skirta atkurti sąnarių funkcionalumą traumų, patempimų ir po operacijos, artrozės ir artrito. Pasinaudojus padeda padidinti sąnarių judrumą ir stiprinti raumenų sistemą, sumažinti intraartikuliniam edema ir normalizuoti fizinio aktyvumo.

Pratimai peties sąnario: pagrindinės taisyklės

peties sąnario yra apsuptas raumenų rėmo, kuris suteikia funkcionalumą ir judėjimo galimybę visose plokštumose. Tačiau nuolat pasikartojantys judesiai gali sukelti atrofija tam tikrų raumenų, kurie nėra aktyvuotas. Pratimai stiprinti peties sąnario padėti pasiekti teigiamų rezultatų, tačiau yra keletas taisyklių, kad jums reikia tuo pačiu metu laikytis:

    

 • laiku. Reguliarumas ir laiku – svarbios taisyklės sėkmę. Pratimai turi būti atliekami laikantis gerai išvystyta schemos ir tam tikru laiku.
 •   

 • Saugumas. Norėdami išvengti papildomų traumų reikia vesti mokymo laikantis maksimalaus saugumo ir individualaus požiūrio. Būtina atsižvelgti į raiščių būklę, ligų buvimą ir jų simptomus.
 •   

 • saikingai. Norėdami išvengti perenagruzok ir atkurti funkcionalumą raumenų korsetas svarbu, kad apkrova ant pečių simptomas platinamas teisingai. Ją sumažinti, jei jaučiausi labai pavargęs.
 •   

 • laipsniškas. Svarbu palaipsniui didinti krūvį. Pratybose Nesinervinkite, neskubėkite daryti ne nervintis, nes per daug priklauso nuo jūsų emocinę būklę. Svarbu nekelti apkrovą, kol raumenys neturi rasite normalų toną. Kai jūs gaunate norimą rezultatą, tai nėra būtina sustabdyti apkrova smarkiai. Ji turėtų būti palaipsniui ir sklandžiai sumažintas.

Iš peties sąnario gydymas pratimai

Pratimai skausmas peties sąnario gali būti pagaminti Samosatoyatelno, kartu su instruktoriumi. Jie bus naudinga ne tik tuo atveju, jei asmuo kenčia nuo skausmo ir riboto judumo sąnarių, bet ir dėl tokių problemų prevencijos. Jie prisideda prie veiksmingo tempimo ir apšilimo raumenis.

kineziterapiją peties sąnario yra paprastai atliekama vertikalioje padėtyje. Kiekvieną dieną jums reikia 10 kartų atlikti pratimus siūlomus žemiau:

Gimnastikos kompleksas turi būti atliekamas kiekvieną dieną – tik tada gausite nuoseklių rezultatų ir galės pagerinti jų būklę.

Gydomieji pratimai už peties sąnario Evdokimennko

Taip pat yra treniruoklių salė suprojektuota gydytojas-resuscitator PV Evdokimenko, kuris yra daugelio knygų apie sveikiems sąnariams autorius. Jo požiūris rodo, veiksmingumą, nes populiarus. metodika autorius tvirtina, kad dėmesys turėtų būti skiriamas konkrečiam pacientui. Yra supaprastinta versija tai, kaip Gimnastika (jeigu pacientas yra ribotas judėjimas), ir etaloną.

Daugelis pratimų atliekama sėdint, ir tik du dalykai stovi. Paprastai, šie pratimai yra rekomenduojami peties sąnario:

    
 • sėdimoje padėtyje ant kėdės uždėkite rankas ties juosmeniu ir atsipalaiduoti. Tada atlikite sklandų sukamaisiais judesiais pirmyn ir atgal abiejų pečių – 1,5 minučių kiekvieną pusę.
 •   

 • Tas pats pradinė padėtis, atpalaiduokite pečius, kiek įmanoma. Paaiškėjo juos atgal, tempia raumenis, ir po arka. Pakartokite 5-7 kartus.
 •   

 • Sėdi ant plokščio paviršiaus, įdėkite į sveiką delną į priešingą alkūnę ir, kita vertus, įdėti Kita peties. Maksimalus atsipalaiduoti, atsargiai ištraukite pažeistą galūnę iki, turintis ją už alkūnės, kuris nėra atskirtas nuo peties. Šis veiksmas yra skirtas pasiekti didžiausią pagrobimas peties, kai raumenys yra įtempti pakankamai, bet skausmas išnyks. Pritvirtinkite peties tokiupozicija 10-15 sekundžių, tada lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite sudėtingus bent penkis kartus.
 •   

 • gulint traukti ranką į šoną, šiek tiek kėlimo jį virš paviršiaus, ir tempia 5-10 sekundžių, tada atsipalaiduoti. Palmių turėtų būti kaip atskleista, ir peties – turi būti ant paviršiaus
 • krašto.

Pratimai už peties sąnario reabilitacijos

Po peties sąnario traumos ir išnirimo, taip pat po to, kai atliko operacijas, reikalingas pratimas gydymo, reabilitacijos ir rekonstrukcijos mobilumo ir stiprinti raumenis. Pirmiausia reikėtų taip paprasta ir lengva judėjimų, nereikia įtampą neviršijant konservuoti mobilumo ribų.

Pratimai prisidėti prie to, kad raumenys galiausiai pradės teikti tinkamą atsakymą į audinių atsparumą ir ją įveikti “jie atliekami trijose padėtyse :. gulint, sėdint ant kėdės ir stovint.

gulint atliekamos tokios pratybos:

    

 • Rankų išspausti į kumštį ir unclenched pirštų puse minučių vėliau. Užbaigti kiekvieną pratimą purtant pirštus.
 •   

 • lankai Sulenkite per alkūnės ir sekite cirkuliavimo riešo.
 •   

 • Dešinysis palei kamieną, atlikti šepečiai aukštyn ir žemyn judėjimą.
 •   

 • rankas reikia sulenkti sąnarį, pirštai pasiekia net paliesti peties sąnarį. Pakartokite 5-10 kartų.
 •   

 • sulenkti alkūnės ir perkelti į šoną, tada vėl stumti juos prie kūno.
 •   

 • Pirštais pasiekti už pečių, tada patraukite alkūnes į šoną.
 •   

 • Ištiesk rankas prie šonų, priimti juos išskiria ir tada grįžkite į pradinę padėtį.
 •   

 • Pakaitomis pakelkite rankas tiesiai.
 •   

 • kelis kartus tvirtai spauskite delnus ant grindų.

už peties sąnario pratimai atliekami prieš požiūrių, 5-10. Atliekant kompleksas, traukite rankas nuo kito ir atsipalaiduoti. Rekomenduojama ilsėtis 2-5minučių, tada vykdykite pratimus sėdint ant kėdės.

kompleksas posėdis apima tokius pratimus:

    

 • sulenkti alkūnes ir atlikti savo mahi, be tiesinimo alkūnes.
 •   

 • Pakelkite tiesią ranką, tada sumažinti jį, atlikti sukamaisiais judesiais išilgai korpuso.
 •   

 • Rankų atsiėmė už nugaros, tada bandykite pasiekti priešingą ašmenimis.
 •   

 • padėkite rankas ant pečių, pakelkite dešinę kelio ir bandyti pasiekti savo kaire alkūnę. Tada pakartokite tą patį priešingą alkūnę ir kelio.
 •   

 • Kelkis iš savo kėdės, rankos į šoną, tada atsisėsti dar kartą.

Trečiasis metodas už peties sąnario vystymosi yra atliekama stovi:

    

 • Tiesioginiai rankose sukamaisiais judesiais išilgai kūno, pirmoji į priekį, tada atgal.
 •   

 • Skleiskite rankas į šonus, priimti juos į Didžiausias atstumas nugaros po kritimo atsilieka.
 •   

 • Dešinės rankos traukti į priekį, į kairę, atlikti apvalų sūpynės, keisti rankas ir pakartokite pratimą.
 •   

 • Atlikti rankų mahi su mažos amplitudės, kaip kai vaikščioti.

Pirmiausia, atlikti kiekvieną pratimą 3-4 kartus, tada padidinti metodų skaičius. Rekomenduojama tris kartus atlikti kompleksus visose pozicijose per visą dieną. Šiuo atveju, fizioterapija padėti atkurti sąnarių judrumą ir raumenų jėgą.

Teisingas kompleksas kartu su kitais atitinkamais medicinos priemones, gali žymiai pagerinti paciento būklę. Kai jums atsikratyti esamų problemų, jūs negalite atšaukti treniruoklių salė, ir ji reguliariai prevencijai – tai padeda išvengti problemų ateityje, skaičių. Siūlome žiūrėti vaizdo įrašą, rodantis, atitinkantis pratimus vykdymą.

Dėl veiksmingo vystymosi peties sąnario po lūžio taisyklės: paprastus pratimus prieinama visiems

Iš peties sąnario po lūžio plėtra, atkurti anatominę vientisumą pažeistų galūnių – svarbiausių etapų gydymo. Tinkamai atliktas tyrimas reabilitacijos etape gydymas – kontraktūra ir ankilozės (dalinis arba visiškas apakimas mobilumo ginklų), kurios yra su negalia ir negalios

priežastis.

Kaip parengti ranką

Pagrindiniai metodai utilizavimo viršutinės galūnės našumą po to traumos:

    

 1. gydomoji fizinė treniruotė (gimnastika);
 2.   

 3. masažas;
 4.   

 5. fizioterapinė;
 6.   

 7. natūralių, balneologinis veiksnių poveikis.

pratybų terapija remiasi gimnastikos pratimų naudojimo. Masažas – Poveikis odai ir pagrindinės minkštųjų audinių nuo masažuotojo ar specialių prietaisų rankas padėti atkurti rankų funkciją. Fizioterapija – yra fizinių veiksnių terapiniais tikslais naudoti. Kai viršutinė galūnių traumos, naudojant elektroforezę, srovių Ultraaukšto dažnių (UAD), Diatermia, terminis apdorojimas – parafino vonios, Ozocerite. Natūralus, balneologinis veiksniai – purvo terapija, terapijos su mineraliniu vandeniu, druskų vonios. Šios procedūros yra naudojami kurortus. Daugiau informacijos apie tai, kaip sukurti ranką po lūžio, naudojant fizinę terapiją ir mankšta žr šį straipsnį.

Pratimai terapija

Šios pratybos naudojama sukurti peties sąnario po lūžio:

    

 1. statinis (izometrinių) – raumenų įtampa yra ne lydi sąnarių judesius;
 2.   

 3. dinaminis (izotoninis) – raumenų pastangų juda galūnes;
 4.   

 5. pasyvus, aktyvus;
 6.   

 7. Bendra plėtoti;
 8.   

 9. ypatingas – atpalaiduoti raumenis, pagerinti koordinavimą ir tikslumą judėjimų.

rinkinys pratybose peties sąnario savo ruožtu yra nustatomas pagal sunkumo ir pobūdžio žalos, reabilitacijos gydymo etapo.

Yra tokie atkūrimo laikotarpiai:

    
 1. imobilizacijos;
 2.   

 3. funkcinė;
 4.   

 5. mokymo (išsaugojimas).

Pirmiausia, imobilizacijos žingsnis “, trunka 3-4 savaites, pradedant nuo skyrimo saugojimo tvarsčiais dieną, baigiasi jo pašalinimas. funkcinės laikotarpį, 5-7 savaičių trukmės, atstatytas pagrindinis sąnarių funkciją, amplitudės ir judesių amplitudė. Mokymas etape “gydymas 8-10 savaičių, praktikuojama tikslumas ir koordinavimas, raumenų jėga atkuriama.

Gimnastika metu imobilizacijos

Pirmame etape įtakos patologinis procesą. Buvo nustatyta, kad tuo atveju, jei sutriktų gimnastikos pratimų šiame laikotarpiu potrauminio edema, skausmui malšinti, lūžių konsolidavimo pašalinimas atsirasti vėliau.

Kad būtų išvengta komplikacijų, susijusių su mažo fizinio aktyvumo, prevencija stagnacijos plaučius, atlikti giliai diafragmos kvėpavimą ir aktyvų judėjimą sveikų rankų sąnarių, apatines galūnes.

Specialus pratimai už peties sąnario vystymuisi po lūžio:

    

 1. izometrinių raumenų įtampą, nekeičiant galinę padėtį;
 2.   

 3. aktyvūs judesiai su savo gera ranka;
 4.   

 5. neskausmingą paspaudus metodininkė galūnės krypčiai sukurti suspaudimo ir stimuliavimą gijimą.

apytikriai fizinio terapijoje imobilizacijos laikotarpiu:

    

 1. Rami giliai įkvėpti-iškvėpimo.
 2.   

 3. lenkimo, tiesimo iš rankų ir pirštų.
 4.   

 5. Izometrinė, kintamoji raumenų įtempimas abiem rankomis 1 minutę.
 6.   

 7. ratu, riešo sąnarių.
 8.   

 9. atsižvelgti į “laiko” pakelti koją – kvėpavimą, kad “du” mažesnis – iškvėpti. Pakartokite su kita gale.
 10.   

 11. giliai kvėpavimo.

Kiekvienas pratimas yra atliekamas atsigulus, 6-8 kartus klasių skaičius – 3 kartus per dieną.

Kineziterapija funkcine laikotarpį

Nuėmus pleistrą, nukentėjęs ranka dedama į trikampio rait ir tęsti gydymą priemones atkurti sąnarių funkciją. Šio laikotarpio tikslai yra į apimties padidėjimas ir judesių amplitudė, raumenų stiprinimo pečių įrenginys.

padidina apkrovą turėtų būti palaipsniui, proporcingai iš trapios kaliaus jėga.

trikampio tvarstis ties peties sąnario savo ruožtu.

pacientai atlikti sukamaisiais judesiais iš riešo sąnario, perkelti savo pirštus, pakelti ir nuleisti peties diržą, sumažinti ir praskiedžiama mentės. Nustatyti šviesos mojavimo ranka, įsikūręs trikampio tvarsčiu.

atpalaiduoti raumenis ir padidinti judesių amplitudė pratimai padeda į gulint. Nukentėjęs ranka, kai jis yra ant plastiko stovo.

Gydomoji mankšta paciento ir gulint turi būti daroma atsargiai, nes esant horizontalioje padėtyje trikampio rait pataisymai blogas sąnario.

užkirsti kelią antrinei poslinkiui fragmentus gerklės peties pridėti specialų pagalvę.

sergamumo ir stiprinti kaliaus sumažinimas atleiskite judesių, kad stiprinti pečių juostos raumenis. Lenkimo, tiesimo peties sąnario yra atliekamas su mažos amplitudės ir naudojant gerą ranką. Pečių pagrobimo atliekamas pacientui paramos šepetys ginklų ant kūno, palaipsniui didinant kampą nuokrypio. Stiprinti raumenis pratimai su gimnastikos lazda.

Šiuo etape sumažinti gydymas yra veiksmingas fizioterapijabaseinas. Per vandenyje klasių naudojamas putplastis plūdės ir svorius, palengvinti pratimams vykdymą.

Pavyzdžio rinkinys pratybose peties sąnario po trūkio rezultatusNojus stovi pozicija, atlikti 8-10 kartus:

    

 1. atitraukimo ranką peties sąnario su tuo pat metu lenkimo alkūnė;
 2.   

 3. judėjimas rankų į priekį – atgal, kaip vaikščioti ant slidžių;
 4.   

 5. pečių pagrobimas su paramos ranką ant liemens;
 6.   

 7. kėlimo gimnastikos lazdą pirmyn ir aukštyn abiem rankomis;
 8.   

 9. sukti lazdeles ant stalo.

bendros judėjimo ir padidinti raumenų jėgą atnaujinimas pasiekiamas pakartojant naudotis pakartotinai per dieną.

pratimų rinkinys mokymo laikotarpį

ženklas kylančių stiprus kaulų lūžių konsolidavimą ir 3 etapuose reabilitacijos pradžia yra laikomas paciento gebėjimą pakelti ranką iki horizonto.

Mokymo laikotarpį, gydymo uždavinys yra atkurti peties sąnario iki tokio lygio, užtikrinant darbo veiklą paciento funkciją.

Pratimai terapija šioje stadijoje siekiama padidinti raumenų jėgą galūnes, kurti vikrumas, tikslumas ir koordinavimas. Gimnastikos kompleksai papildomi pratimai su pečių rotacija – pasiūlyti pacientui nusimesti savo rankas ant jo galvos, gauti juos už nugaros.

Pratimai su fitball.

išplečia terapija vykdymui rankos plėtros su nutrūkstančia peties sąnario naudojimo gimnastikos aparato – sienų, kopėčių, feetball (didelis kamuoliukas gimnastika). Tikslumas ir koordinacija darbai atlikti su įvairių daiktų Pagalba – teniso kamuoliukus, Hoop gimnastikos lazda.

Pavyzdžio rinkinys pratybose peties sąnario po to, kai lūžis, siekiant pagerinti tikslumą ir koordinuoti:

    

 1. Įkvėpkite – iškvėpimo sinchronizuoti su kėlimo ir nuleidimo pečių,.
 2.   

 3. stovint padaryti sukamaisiais judesiais su savo rankas priešingomis kryptimis – pirmyn į kairę, dešinę – atgal, tada atvirkščiai.
 4.   

 5. Paimkite vieno teniso kamuoliuko rankomis tuo pačiu metu leisti jiems eiti. Teisė sugauti kamuolį su savo kaire ranka, kairė-. Teisė,
 6.   

 7. Gulėti ant jo pilvo ant fitball, maudytis vandens imituoti “krūtine» stilių.
 8.   

 9. ranka įdėti į ausį. Alkūnė padidinta iki horizonto. Ant žasto įdėti monetą. Labai tiesinimo ranką sugauti jį.

Pratimai su svarmenimis.

Visi pratimai daryti 6-8 kartus, bent 3-4 kartus per dieną. Norėdami padidinti raumenų jėgą ir stiprinti raiščius atlikti judesius su mace, hanteliai. Pradėti su mažais svoriais, palaipsniui didinant krūvį.

Mokymo laikotarpio trukmė skiriasi, priklausomai nuo funkcinių sutrikimų peties sąnario po lūžių ir paciento profesija laipsnį. Po laikinojo nedarbingumo laikotarpiu pacientai turi toliau daryti pratimus, pridedant į sporto salę vaikščioti, maudytis, profesijas prieinamą sportą.

Būtina atsiminti:

    
 1. kūrimas rankas po peties sąnario lūžio – ne mažiau svarbus etapas gydymo, nei sulaužytų kaulų sintezės;
 2.   

 3. pagrindinis metodas išieškojimo Arms – fizioterapija;
 4.   

 5. kompleksai gimnastikos pratimai priskiriamas specialistas reabilitacijos individualizuota remiantis klinikiniais duomenimis, etape atkuriamojo gydymo;
 6.   

 7. efektyvi plėtra rankos gali būti tik su tiesioginio dalyvavimo paciento, jo tikėjimas gydymo sėkmę.

restauravimas rankų judesių pilna, su didele amplitude, vis dar nėra visiškai išspręsta problema. viršutinę galūnių mobilumą apriboti, išreikšta įvairaus – dažnas pasekmė lūžių peties sąnario. Pratybų naudojimas, atsižvelgiant į reabilitacijos gydymo laikotarpiu, sumažina negalios, apsaugo nuo negalios laiką, grįžo į paciento sveikatai.

Naudinga Video

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Check out video, kuris parodo pagrindinius pratimus ir ttplyšimo peties sąnario. Atkreipti dėmesį į jų vykdymo sekos.

Lagranmasade