Pečių mankšta

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

peties sąnario pratimus

Šiandien mes atskleisti tema: “. Sušilti peties sąnario pratimus” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Geriausias rinkinys pratimai sušilti prieš treniruotę

pečių

Mes visi norime didelis ir galingas pečių. Dėl pečių treniruotės dieną turėtų būti suteikta pakankamai laiko sukurti bazinę pakankamai stiprūs, kad išlaikyti didelį raumenį, kad jūs matote savo ateitį. Prieš kiekvienas pratimas turi būti atliekamas tempimo pratimai peties sąnarių ir raumenų peties stabilizatoriai.

Savo mokymo praktika, nebuvau laimingas, kad būtų išvengta pečių traumas. Ir aš negaliu vadinti savęs išimtis iš taisyklių. Problemos su pečių – trouble daug lankytojų salėse ir žmonės užsiima svorio mokymo su Štanga ir hanteliai.

pečių skausmas dažnai sukelia iš pečių juostos raumenų disbalansą. Peties rotatorių raumenys yra nuolat stengiasi išlaikyti pečių sąnarius stabilioje būklės pratybų viršutinės kūno dalies metu. Jei jūs manote apie tai, pečių juostos darbui 4-5 dienas per savaitę, net tiems, kurie nekreipia dėmesio tiesiogiai šio raumens grupei.

tiesioginio mokymo trūkumas gali būti sudėtinga dėl to, kad šie dideli raumenys kaip krūtinės, paprastai tampa stipresnis greičiau. Didėjant apkrovos reikalavimus raumenų, rotator rankogalių ir Škaplierinės stabilizatorių, taip pat sparčiai didėja, verčia juos žaisti nuolat vytis.

Kodėl skauda petį, o mokymas

Šis žaidimas sugavimo labiausiai pavojinga. Jei jums nereikia mokėti tiesioginės dėmesį į šių mažai raumenų-stabilizatorių, jie nebus suspėti su didesnių raumenų grupių pažangą. Labai greitai, stabilizatoriai tapti silpnas nuorodą, apriboti peties vystymąsi, ir pagrindinis šaltinis skausmo pečių.

Jei mokate tik už 5 minučių kelio trintiesRovkov šios atsargumo priemonės, galite pamiršti apie pečių ir apribojimus skausmo. Tiems, kurie jau turi problemų su peties turi specialius apšilimo, tai dinaminius pratimus šildymas prieš patį peties sąnario bus sustiprinti stabilizuojančių raumenų į rotator rankogalių, kuris bus gerokai palengvinti sunkiųjų bazinių pratimų įgyvendinimą ir sumažinti skausmą.

Pratimai peties stabilizatoriaus išankstinio treniruotės

Šis kompleksas gali būti atliekamas kaip nurodyta dėl pečių dieną, ir prieš kiekvieną treniruotės.

peties sąnarys yra kažkaip dalyvauja judesių rinkinys efektyvumą. Jo anatomijos struktūra yra labai sudėtinga, atsižvelgiant į jungiantis raiščių pliuralizmą prefektūroje ir ji yra lengvai sužeisti.

Tai pratimų sušilti pečių sąnarius rinkinys gali būti atliekamas net ir poilsio dienomis konsolidacijos ir stabilizavimui.

2 metodas, kad yra 5 kartus

2 metodas, kad yra 5 kartus

2 metodas, kad yra 5 kartus

2 metodas, kad yra 5 kartus

Papildomi pratimai

Šis fizinės terapijos rinkinys yra atliekamas naudojant elastingą juostos arba blokas simuliatorius.

    

 • virsta juosta arba kabelio 2 komplektai 10-15
 •   

 • Pasirodo, juostelėje arba kabelių 2 komplektai 10-15

Technika Patarimai

Kiekvienas iš šios veiklos tiesiog sugriežtinti ir sustiprinti šiuos mažesnius stabilizatorius raumenys, kurie dažnai pamiršta judesius. Kiekvienam pratimui, naudoti Hantelio 1-2 kg, siekiant neperkrauti į rotator rankogalių ir Škaplierinės raumenų raumenis. Kėlimo daugiau svorio reikės didesnių pečių raumenų darbą, o mūsų tikslas – atlikti pratimus, skirtustik stabilizatorių.

pradėdami kiekvieną požiūrį į nuskuta. Sweda menčių kartu ir žemyn, ši pozicija turi būti išlaikytas pratybų metu į rhomboids ir Vidurio trapezius raumenų isometrically sumažintas. Po pratimų, kuriuos reikia atsipalaiduoti savo pečių ir, prieš pradedant kitą ašmenimis sumažinti grąžinti peilį į savo pradinę padėtį.

Papildomi pratimai apima sėjomainą ir išeina, kuri gali būti padaryta su juosta ar kabelius. Jei blokas rėmas leidžia, naudokite varža 1-2 kg. Per šias pratybas, alkūnė turi būti prispausta prie šlaunies.

suktis ir iš 2 rinkinių 10-15 kartų. Ar šiuos pratimus, kartu su kėlimo hantelius ant nuolydis suoliuko, ir tai išsami ir veiksminga programa bus išlaikyti peties sąnario sveikatą.

Pratimai pečių rotator. Sudėtingos treniruotės pečių

peties sąnario yra atsakingas už rankos judėjimo. Jis visada pabrėžiama, jei sportuoji salėje ar tiesiog atlikti sunkiųjų maišą rankose. Atliekant sudėtingą peties, jūs sutaupysite savo sąnarius ir pamiršti apie problemas su pečių juosta ne visiems.

Pratimai pečių rotator: Vaizdo

Kompleksas iš 5 pratimų peties rotatorių

1. Y-kėlimo svarmenimis ant Nuožulni stende
2.T-kėlimo hanteliai dėl Nuožulni stende
3. I-kėlimo svarmenimis ant Nuožulni stende
4. 90-90 su išorės sukimosi
PratimaiRinkiniaiPakartokite / Laikas
Spin hanteliai stovi nuleistos rankos2-330-60 sekundžių.posūkiai dilbių sukimosi peties315Šoninis sukimosi hanteliais stovi215Šoninės apsisukimai (apsisukimai) peties gulėti315

detalės rankų su svarmenimis priešais jus215

Spin hanteliai stovint nuleistos rankos

rotacijos hanteliai stovintys nuleistos rankas

    

 1. būti tiesus. Rankose laikydami hantelius. Rankos yra nuleista. Atgal yra tiesus.
 2.   

 3. Atlikti apsukųNia svarmenimis rankose, kad jie sukasi su peties sąnario visoje judesio galimo diapazone.
 4.   

 5. 3 komplektai 20 vijų sparčiai. Apie 60 sekundžių poilsio.

Pasirodo dilbio sukimas (sukimosi) rankos aukštyn ir pirmyn

Pasirodo dilbio sukimosi (sukimosi) rankos

    

 1. būti sklandus. Laikykite hanteliais jūsų rankose. Pečiai yra palei pečių juostos, alkūnės į šonus. Dilbio vertikaliai grindų.
 2.   

 3. Sekite pečių rotacija. Nuleiskite ranką į priekį, išlaikyti žastikaulio lygiagrečiai su grindimis.
 4.   

 5. grąžinti hanteliai į pradinę padėtį. Pakartokite 3 rinkinius 15 kartų minimalaus koeficiento.

Šoninės pečių apsisukimai į šonus stovint su hanteliai

Šoninis sukimas svarmenimis stovi

    

 1. būti tiesus. Palaikykite rankas priešais hanteliais. Pečiai arti kūno. Ginklų sulenkta per alkūnės su 90 laipsnių kampu.
 2.   

 3. Kartu su šoninį sukimąsi pečių vienos pusės. Alkūnės ne atitrūkti nuo kūno.
 4.   

 5. grąžinti hanteliai į pradinę padėtį. Iš rinkinių ir pakartojimų skaičius: 2 iki 15.

Šoninės (-ai) sukimosi (sukimas) peties gulėti

Šoninės pasukimas (sukimas) peties gulėti

    

 1. Atsigulkite ant grindų arba suoliuko šoną. Viena ranka sulenkti per alkūnes ir padėkite jį pagal jo galvos. Antroje sulaikyti Dumbbell nustatantis Plevenas kaulų prie kūno.
 2.   

 3. Padaryti šoninis pečių rotacija iki patogią padėtį.
 4.   

 5. grąžinimas į pradinę taško judėjimo. Pakartokite 15 kartų 3 rinkinių.

Informacija bei veislinius rankas su svarmenimis priešais jus

Detalės Rankų su svarmenimis priešais jus

    

 1. būti sklandus. Laikykite hantelius rankose. Alkūnės yra pečių lygio, ir apsisuko. Dilbio stovėti vertikaliai.
 2.   

 3. Padaryti rotatorių į priekį, išlaikyti savo alkūnes priešais jį. Žasto, tuo pačiu metu visu judesio diapazoną, yra lygiagrečios prie grindų. alkūnės diskaiE paliesti vienas kitą.
 4.   

 5. grąžinti hanteliai į pradinę padėtį. Pakartokite 15 kartų. Turėtų daryti 2 komplektai su 1 minutės pertrauka.

kompleksas sušildyti pečius

Kompleksas susideda iš trijų pratimų. Ji atliekama ratu 2 3 pratimai be pertraukos. Pertrauka trisetom tarp 1 minutę. Pratimai yra rekomenduojama daryti su minimaliais svoriais 1-2 kg.

PratimaiRinkiniaiPakartokite / Laikas
Spin hanteliai stovi nuleistos rankos130-60 sekundžių.Šoninės sukimas svarmenimis stovinčių115Pasirodo priekinės galūnės su peties sukimosi115

kompleksas rekomenduojama daryti prieš sunkiųjų pratybų pečių, nugaros ar krūtinės. Šių dienų, kai sunkiųjų apkrova pečių sąnarių.

tikslas ir nauda pratybų

    
 • Pagrindinis – šildymo ir tepimo bendrą skysčių iš sąnarių. Tuo jos trūkumų, sąnariai linkę susidėvėti.
 •   

 • Atkurti sąnarius. Jungtys be judėjimo vargu tiekiamas su mineralais. Bendras skystis, kuris ateina iš apšilimo, padeda spręsti šią problemą.
 •   

 • Siekiama šiltas-paruošimą ir kūrimą raumenų pečių rotatoriais, kurie padeda stabilizuoti peties diržą ir veikimo.

Atlikti pratimus kaip prevencinė priemonė, jūs sutaupysite savo pečių nuo traumų ir ateityje.

Jei jau turite traumų ar problemų su pečių, šie pratimai turėtų būti padaryta privaloma tvarka. Išimtys – skausmas ir diskomfortas, kai atlikti. Šiuo atveju, atlikti pratimus, kad kostiumas jums asmeniškai, su minimaliu poveikiu.

Kaip tai? Prenumeruoti mūsų socialiniuose tinkluose ir sužinoti apie atnaujinimus pirmas!

Pratimai peties sąnario vystymuisi

Pratimai genčių plėtroschevogo bendra skirta pašalinti sąnario ligų, tokių kaip artritas, artrozė ir kaulų ir sąnarių audinių atsigauti po traumų, operacijų, taip pat patologinių procesų besivystančių dėl gauti įvairaus sunkumo pažeidimams gydyti.

fiziniai pratimai atlikti keletą pratimų, skirtų plėtoti lankstumo peties sąnario seriją.Tokiu atveju, raumeningas rėmas, nuo kurio priklauso galimybę saugiai atlikti sukamuosius judesius būti mokymo ne mažiau. Be to, sukurti būtina vieną kartą dviejų pusių vienu metu kūno, nepriklausomai nuo to, kuris buvo atliktas deformacijos. Prieš atlikdami junginio pratybas sušilti raumenis, pageidautina daryti treniruotės.

taisyklės terapinių pratimų

Siekiant gauti norimą rezultatą terapijos pratimus už peties sąnario reikalauja laikytis tam tikrų taisyklių:

sisteminimas ir tinkamai organizuoti kompleksinių kineziterapijos pratimų įgyvendinti yra labai svarbi veiksmingo rezultato. Pratimai turi būti atliekami reguliariai, be ilgų pertraukų. Tuo atveju, kai operacijos ar traumos asmuo patirtimi silpnumas, leidžiama atlikti pratimus posėdyje.

    

 1. Norėdami išvengti papildomų žalos pratimai turėtų būti atliekami laikantis saugos taisyklių.

Pagal šio reikalavimo, individualus požiūris į kiekvieną pacientą, atsižvelgiant į galimybes, ypač kūną, pobūdį ir laipsnį ligos sunkumas. Iš pirmo pečių kremzlės, pageidautina parengti pagal gydytojo priežiūra.

    

 1. Išimtis perenagruzok ir per staigūs judesiai leidžia sistemingai gydymo ir reabilitacijos sąnarių be diskomforto.

Stiprios nuovargis ar pridedamasŠri papildomų pastangų yra skatinami daryti pertraukas tarp pratimų ir poilsio.

    

 1. sistemos įvedimas didėjant apkrovos ir skirti laiko reguliarios mankštos turėtų būti laipsniškas.

Nedarykite nervintis, nervų ir skubėti fizinio krūvio metu. Emocinės būsenos pacientas turi būti kuo arčiau taikos. Turėkite omenyje, kad paspartinti gijimo laiką ir per greitai atkurti mobilumą neįmanoma. Turime būti kantrūs, lėtai ir palaipsniui didinant krūvį ant pečių kremzlės. Laikui bėgant raumenys pripranta prie tinkamo įgyvendinimo pratimai bus tonizuoti ir pasisemsite jėgų. Atlikite pratimus taps daug lengviau.
Grįžęs į labrum į įprastą gydymą yra baigtas. Su šiuo scenarijumi, terapinės priemonės įgyvendinti pratybos tęsiasi ir toliau. Tai padės išlaikyti puikios būklės kūną neleis patologijų ir sąnarių ligomis plėtrą.

A pratimai peties sąnario

rinkinys

Daugelis pratimų, skirtų plėtoti peties sąnario yra tie patys arba panašūs judesiai ir siekiama optimizuoti po traumos ir užkirsti kelią patologiniams procesams visą kaulų ir raumenų sistemos vystymąsi. Geriausias variantas atlikti terapinių pratimų rinkinys bus apsilankymą treniruoklių salė pagal treneriu priežiūra. Tačiau, jūs galite daryti pratimus dėl jų pačių, pakeičiant jų ryte pratimus. Šiems tikslams, rekomenduojama naudoti kilimėlį, kad gali plisti bet kieto paviršiaus. Plėtra peties sąnario su artrozės ir artrito yra svarbus reabilitacijos, restauravimo mobilumo ir stiprinti raumenų rėmo.

    

 1. Pratimai lenkimo pirštų ant abiejų pusių. Padaryta su kai prieš skausmo 20 kartų įtampos. po etogpagaminti iš apvalaus sukimosi riešų 20 posūkių.
 2.   

 3. Pratimai lenkimo nukentėjęs galūnių Jungtiniame yra pagamintas su kita ranka 10 kartų. rekomenduojama padaryti pertrauką skausmo atveju.
 4.   

 5. Lygus sukandimo ir unclamping ranka su skausmingu rankos objektai su kietų paviršių iki nuovargio atsiradimo dilbio. Pratimai yra paprastai atliekami ne rečiau kaip 10 kartų.
 6.   

 7. stovint (pėdos pečių plotyje) turėtų pakelti rankas, laikydami juos krūtinės lygyje, ir lenkimo ties alkūnėmis. Be tempia, ištieskite dešinę ranką stumia jį į šoną. Kai jūs naudotis, nereikia keisti savo ranką padėties aukštis, jūs turėtumėte pabandyti jį laikyti tame pačiame lygyje. Tada imtis pradinę padėtį. Sukite į kairę ranką. Vėlgi, imtis į pradinę padėtį. Pratybose atliekamas 10 kartų. Tada jūs turite imtis abiem rankomis vienu metu ir imtis į pradinę padėtį. Paleisti 10 kartų.
 8.   

 9. Pradinė padėtis: nuolatinį, kojos pečių plotyje, rankos išilgai korpuso. Atliekant sukamaisiais judesiais tiesias rankas lėtai. Realizavimo atliekamas 20 kartų viena kryptimi, o 20 kartų priešingai.
 10.   

 11. pradinė padėtis yra tokia pati, kaip ir anksčiau vykdytų. Būtina imtis vidutinį rankšluostį abiem rankomis ir žiupsnelis galus. Rankos turėtų būti padidinta iki į ištiesintos būklės. Tada palaipsniui įtraukite ir likti tokioje padėtyje 5 sekundes. Pratybose atliekamas 10 kartų.
 12.   

 13. pradinė padėtis yra panašus į ankstesnįjį. Kairė ranka turėtų imtis dėl dešiniojo peties ir dešinės rankos, stumiant kairįjį alkūnės sulenktos, ranka švelniai bando kiek įmanoma jį skatinti. Po pratybų rankos atvirkščiai. Padaryti pratima 20 kartų į kiekvieną pusę.
 14.   

 15. Kitas pratimas atliekamas stovint priešais savo kėdės, kojos pečių plotyje. Tai užtrunka dvi rankas į kėdės nugaros, gulti, ir kaip įmanoma ištraukti pečius su tiesiomis rankomis. Ištiesinti iki. Pratimai Nrolnyaetsya 10 kartus trumpų pertraukų.
 16.   

 17. Būtina atsisėsti ant kėdės ir uždėjo rankas ant kelių. Pratimai yra kelti rankas iki 10 kartų, po kurio jiems reikia sulenkti alkūnes ir traukite į skirtingas puses. Užimtumo ir toliau, kol šviesos skausmas peties sąnario.

Sėjamieji studijas su kitais vaistais

“veiklos patempimų rekomenduojama derinant juos su narkotikų priėmimo su priešuždegiminį poveikį.

Šis metodas leis atsikratyti palaipsniui uždegimas sąnarių ir stiprinti apyvartą procesą. Be to, bendra būklė gali būti tobulinama atsižvelgiant į vaistinių vonias, trina pažeistą vietą su aliejų ir kitų gamtos išteklių per masažai. Pavyzdžiui, ji yra naudinga naudoti molio, kuriame iš mineralų daug. Tai pagreitins atkūrimo procesą sąnario kapsulės ir padaryti jį galima pripildyti kalcio kaulų.
Dėl to, kad sąnarių liga atsirasti prieš degeneracinių pokyčių kaulinio audinio, kuris rodo labai trūksta kalcio organizme fone, ekspertai rekomenduoja dietą persvarstyti. Šis požiūris apima įtraukimas į produktų dienos meniu su dideliu kiekiu kalcio, fosforo ir baltymų. Tai apima Pienas, pieno produktai, sūriai, riešutai, žuvis, visus jūros gėrybių rūšių ir kiaušinių. Patiekalas rekomenduojama pridėti tarkuotų kiaušinių lukštus ir turi kreida savo gryna forma.

Geras papildymas kineziterapijos yra homeopatija naudojimui, receptai tradicinės alternatyvi medicina, atlikti narkotikų terapija, kuria siekiama paspartinti limfos ir kraujo tekėjimą.

Gydyti pečiai geriausi pratimai peties sąnario

Skausmas peties sąnario, gali turėti visiškai skirtingus motyvus, bet beveik visada šis reiškinys terapija sudėtinga. Svarbi priemonė tai yra pratimai peties sąnario, kurie kuria siekiama sukilėliusPridedant funkcionalumo bendrą traumą, išnarinimus ir po to, kai operacijų, artrozės ir artrito. Pasinaudojus padeda padidinti sąnarių judrumą ir stiprinti raumenų sistemą, sumažinti intraartikuliniam edema ir normalizuoti fizinio aktyvumo.

Pratimai peties sąnario: pagrindinės taisyklės

peties sąnario yra apsuptas raumenų rėmo, kuris suteikia funkcionalumą ir judėjimo galimybę visose plokštumose. Tačiau nuolat pasikartojantys judesiai gali sukelti atrofija tam tikrų raumenų, kurie nėra aktyvuotas. Pratimai stiprinti peties sąnario padėti pasiekti teigiamų rezultatų, tačiau yra keletas taisyklių, kad jums reikia tuo pačiu metu laikytis:

    

 • laiku. Reguliarumas ir laiku – svarbios taisyklės sėkmę. Pratimai turi būti atliekami laikantis gerai išvystyta schemos ir tam tikru laiku.
 •   

 • Saugumas. Norėdami išvengti papildomų traumų reikia vesti mokymo laikantis maksimalaus saugumo ir individualaus požiūrio. Būtina atsižvelgti į raiščių būklę, ligų buvimą ir jų simptomus.
 •   

 • saikingai. Norėdami išvengti perenagruzok ir atkurti funkcionalumą raumenų korsetas svarbu, kad apkrova ant pečių simptomas platinamas teisingai. Ją sumažinti, jei jaučiausi labai pavargęs.
 •   

 • laipsniškas. Svarbu palaipsniui didinti krūvį. Pratybose Nesinervinkite, neskubėkite daryti ne nervintis, nes per daug priklauso nuo jūsų emocinę būklę. Svarbu nekelti apkrovą, kol raumenys neturi rasite normalų toną. Kai jūs gaunate norimą rezultatą, tai nėra būtina sustabdyti apkrova smarkiai. Ji turėtų būti palaipsniui ir sklandžiai sumažintas.

Iš peties sąnario gydymas pratimai

Pratimai skausmas peties sąnario gali būti atliekama savarankiškai, kartu su instruktoriumi. Jie bus naudingane tik tada, kai žmogus kenčia nuo skausmo ir riboto judumo sąnarių, bet ir dėl tokių problemų prevencijos. Jie prisideda prie veiksmingo tempimo ir apšilimo raumenis.

kineziterapiją peties sąnario yra paprastai atliekama vertikalioje padėtyje. Kiekvieną dieną jums reikia 10 kartų atlikti pratimus siūlomus žemiau:

Gimnastikos kompleksas turi būti atliekamas kiekvieną dieną – tik tada gausite nuoseklių rezultatų ir galės pagerinti savo statusą

.

Gydomieji pratimai už peties sąnario Evdokimennko

Taip pat yra treniruoklių salė suprojektuota gydytojas-resuscitator PV Evdokimenko, kuris yra daugelio knygų apie sveikiems sąnariams autorius. Jo požiūris rodo, veiksmingumą, nes populiarus. metodika autorius tvirtina, kad dėmesys turėtų būti skiriamas konkrečiam pacientui. Yra supaprastinta versija tai, kaip Gimnastika (jeigu pacientas yra ribotas judėjimas), ir etaloną.

Daugelis pratimų atliekama sėdint, ir tik du dalykai stovi. Paprastai, šie pratimai yra rekomenduojami peties sąnario:

    

 • sėdimoje padėtyje ant kėdės uždėkite rankas ties juosmeniu ir atsipalaiduoti. Tada atlikite sklandų sukamaisiais judesiais pirmyn ir atgal abiejų pečių – 1,5 minučių kiekvieną pusę.
 •   

 • Tas pats pradinė padėtis, atpalaiduokite pečius, kiek įmanoma. Paaiškėjo juos atgal, tempia raumenis, ir po arka. Pakartokite 5-7 kartus.
 •   

 • Sėdi ant plokščio paviršiaus, įdėkite į sveiką delną į priešingą alkūnę ir, kita vertus, įdėti Kita peties. Maksimalus atsipalaiduoti, atsargiai ištraukite pažeistą galūnę iki, turintis ją už alkūnės, kuris nėra atskirtas nuo peties. Šis veiksmas yra skirtas pasiekti didžiausią pagrobimas peties, kai raumenys yra įtempti pakankamai, bet skausmas išnyks. Užrakinti peties į padėtį kertantysis 10-15lp, tada sklandžiai grįžti į pradinę padėtį. Pakartokite sudėtingus bent penkis kartus.
 •   

 • gulint traukti ranką į šoną, šiek tiek kėlimo jį virš paviršiaus, ir tempia 5-10 sekundžių, tada atsipalaiduoti. Palmių turėtų būti kaip atskleista, ir peties – turi būti ant paviršiaus
 • krašto.

Pratimai už peties sąnario reabilitacijos

Po peties sąnario traumos ir išnirimo, taip pat po to, kai atliko operacijas, reikalingas pratimas gydymo, reabilitacijos ir rekonstrukcijos mobilumo ir stiprinti raumenis. Pirmiausia reikėtų taip paprasta ir lengva judėjimų, nereikia įtampą neviršijant konservuoti mobilumo ribų.

Pratimai prisidėti prie to, kad raumenys galiausiai pradės teikti tinkamą atsakymą į audinių atsparumą ir ją įveikti “jie atliekami trijose padėtyse :. gulint, sėdint ant kėdės ir stovint.

gulint atliekamos tokios pratybos:

    
 • Rankų išspausti į kumštį ir unclenched pirštų puse minučių vėliau. Užbaigti kiekvieną pratimą purtant pirštus.
 •   

 • lankai Sulenkite per alkūnės ir sekite cirkuliavimo riešo.
 •   

 • Dešinysis palei kamieną, atlikti šepečiai aukštyn ir žemyn judėjimą.
 •   

 • rankas reikia sulenkti sąnarį, pirštai pasiekia net paliesti peties sąnarį. Pakartokite 5-10 kartų.
 •   

 • sulenkti alkūnės ir perkelti į šoną, tada vėl stumti juos prie kūno.
 •   

 • Pirštais pasiekti už pečių, tada patraukite alkūnes į šoną.
 •   

 • Ištiesk rankas prie šonų, priimti juos išskiria ir tada grįžkite į pradinę padėtį.
 •   

 • Pakaitomis pakelkite rankas tiesiai.
 •   

 • kelis kartus tvirtai spauskite delnus ant grindų.

už peties sąnario pratimai atliekami prieš požiūrių, 5-10. Atliekant kompleksas, traukite rankas nuo kito ir atsipalaiduoti. Rekomenduojama ilsėtis 2-5 minutes, tada vykdykite nuoPratimai sėdint ant kėdės.

kompleksas posėdis apima tokius pratimus:

    

 • sulenkti alkūnes ir atlikti savo mahi, be tiesinimo alkūnes.
 •   

 • Pakelkite tiesią ranką, tada sumažinti jį, atlikti sukamaisiais judesiais išilgai korpuso.
 •   

 • Rankų atsiėmė už nugaros, tada bandykite pasiekti priešingą ašmenimis.
 •   

 • padėkite rankas ant pečių, pakelkite dešinę kelio ir bandyti pasiekti savo kaire alkūnę. Tada pakartokite tą patį priešingą alkūnę ir kelio.
 •   

 • Kelkis iš savo kėdės, rankos į šoną, tada atsisėsti dar kartą.

Trečiasis metodas už peties sąnario vystymosi yra atliekama stovi:

    

 • Tiesioginiai rankose sukamaisiais judesiais išilgai kūno, pirmoji į priekį, tada atgal.
 •   

 • Skleiskite rankas į šonus, priimti juos į Didžiausias atstumas nugaros po kritimo atsilieka.
 •   

 • Dešinės rankos traukti į priekį, į kairę, atlikti apvalų sūpynės, keisti rankas ir pakartokite pratimą.
 •   

 • Atlikti rankų mahi su mažos amplitudės, kaip kai vaikščioti.

Pirmiausia, atlikti kiekvieną pratimą 3-4 kartus, tada padidinti metodų skaičius. Rekomenduojama tris kartus atlikti kompleksus visose pozicijose per visą dieną. Šiuo atveju, fizioterapija padėti atkurti sąnarių judrumą ir raumenų jėgą.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Teisingas kompleksas kartu su kitais atitinkamais medicinos priemones, gali žymiai pagerinti paciento būklę. Kai jums atsikratyti esamų problemų, jūs negalite atšaukti treniruoklių salė, ir ji reguliariai prevencijai – tai padeda išvengti problemų ateityje, skaičių. Siūlome žiūrėti vaizdo įrašą, rodantis, atitinkantis pratimus vykdymą.

Įšilimo už peties sąnario: 3naudotis kasdien

Iš skausmas peties sąnario sensacija gali turėti priežasčių įvairovė, bet praktiškai iš šios ligos gydymo komplekso procesas. Ji veikia kaip svarbaus komponento tempimo pratimus peties sąnario, nukreiptos į jos funkcionalumą su traumų, artrito, artrozės, išsinarinimas ir įvairių operacijų. Tokie pratimai pagerins sąnarių mobilumą, sustiprinti raumenis, normalizuoja fizinį aktyvumą.

Verta paminėti, kad liūto dalis visų pratimų tikslas dėl peties sąnario vystymuisi. Apskritai, jie turi tokia pati ar panaši, ir atlikti techniką. Be abejo, geriausias sprendimas būtų atlikti pratimų rinkinį pagal trenerio nurodymus. Tačiau, jei tai neįmanoma dėl bet kokios priežasties, būtina atlikti pratimus ant jų pačių. Arba, jie gali pakeisti ryte pratimus.

Trys dauguma veiksmingos pratimai peties sąnario įšilimo

    
 1. rankas laikykite dešinėje rašiklis yra lygiagreti grindų, šiek tiek sulenkti delno link jums ir padaryti šviesos sukamaisiais judesiais. Pečių diržas pratybose turi būti nesusijęs. Reikia atlikti penkis kartus.
 2.   

 3. priešais jį rankos, kaip ir ankstesniame pratime, bet dabar priima juos atgal šiek tiek, kad šepetys įsikūręs šiek tiek žemiau pečių. Dabar lėtai išspausti ranką į kumštį ir lėtai unclenched maksimalus atidarė savo ranką ir ištraukti pirštais. Ši veikla yra labai efektyvus osteoartrito peties sąnario atveju. Atlikti 15-20 kartų.
 4.   

 5. Rankos iškeltas ir sulenkto alkūnės. Lankas liko alkūnė tinkamą delną, tada atvirkščiai. Tuo pačiu metu pečiai kaip mes atsigriebti jaustis lengvas apšilimas raumenis.

Atminkite, kad turi būti reguliariai atliekamas bet pratimai rinkinys, kitaip tariant, kasdien. Šiuo atveju, jūs galite pasiekti nuoseklių rezultatų ir žymiai pagerinti būklę.

Su teisingai pasirinktas-asis sudėtingas uždavinys kartu su kitais paskirta gydytojo gali žymiai pagerinti būklę. Be to, pratimai nėra sunku ir kai jūs Dotarłeś atsikratyti problemos, tai, siekiant išvengti ji yra įmanoma atlikti kartkartėmis. Jis gali būti įjungtas ryte pratimai, kaip iš paprastų pratimų ryte spektaklis leis pralinksminti ir patraukite visus raumenis. Tokiu atveju, jums bus suteikta galimybė vėl išvengti nemalonių ligos vystymąsi.

5 geriausi pratimai plėtoti peties diržu

raumenis

Tegul jūsų deltinį raumenys yra labiau matoma! 5 privalomi pratimai plėtoti peties diržą raumenis.

Padarykite savo rombas patrauklesnis ir tvirtas su šiais mokslo pagrindu patarimus pratimų, kurie padės jums pakilti į proga.

pečiai vaidina svarbų vaidmenį beveik visose pratybose viršutinės kūno dalies. Nes jų funkcijos ir judesių amplitudė taip pat Nice potencialo “styroti” iš po marškinėlius, stiprūs pečiai reikalingi siekiant užtikrinti maksimalų efektyvumą ir gražų kūną. Šis straipsnis padės jums kiek įmanoma plėtoti pečių raumenys per veiksmingų pratimų.

Sužinokite, kaip atlikti visus 5 pratimus pečių!

Patarimai dėl pratybų techniką mokyti pečius, visa informacija apie tai, kaip daryti pratimus ant deltos.

Žr vaizdo įrašą, – 4:19

peties struktūra ir funkcija

Prieš pradėdami mokymus, svarbu suprasti, kas raumenys jūs ketinate stiprinti ir plėtoti. Jūsų pečių susideda iš didelių deltinį raumenų – vidurinė, užpakalinė ir priekinė – ir raumenų pečių rotatoriai, kurie palaiko kamuolį sąnarį. Raumenys, rotatorių manžetės sudaro keturi raumenys – maža apvali raumenų, infraspinatus raumenų, The supraspinatus ir subscapularis – padėti atlikti sukamasis judesys pečių.

deltinį raumenį yra pagrindinė jėga, kuri nrivodit juda ranką. Priekinės raumenų yra naudojamas, kai prie peties rankos yra pasuktas į išorę. Taip pat, kad priekiniai rombas dirba su subscapularis raumenų, krūtinės ir nugaros raumenų latissimus pasukti žasto dalies vidų taip, kad delnų veidu žemyn.

galiniai raumenų aktyviai dalyvauja kryžiaus, plėtros pasekmes, tokias kaip atliekant pratimų sukibimą su mažo bloko. Išilginės raumenys padėti priimti peties atgal per visą sukimosi, pavyzdžiui, su veisimo pusėje rankose. Jie taip pat veikia skersai peties sukimosi funkciją, kaip pratybos “atvirkštine drugelis” išverstos į išorę, kai pečių. Svarbus funkcija deltinį raumenį taip pat yra Ramienny galvos atrama, kad būtų išvengta patempimų, kai kėlimo svorius.

Geriausi pratybomis ant Delta

1 / štangos spaudimas su hanteliai stovint

Nepaisant to, kad daugelis yra naudojamas atlikti šį pratimą, o sėdi, tai dar geriau padaryti stovint. Taigi jūs galėsite geriau sukurti peties raumenų augimą. Ir nors jums pakelti mažiau svorio stende stovint reikia daugiau stabilumo. Štai kodėl jūs labiau tikėtina, kad sustiprinti savo kūną ir pridėti pusiausvyrą į jį.

Nėra jokių abejonių, kad štangos spaudimas su hanteliai autoritetą atliekamas su visomis įvairių raumenų judesių, yra geriausias pratimas į deltinį raumenį plėtrai. Tyrimai atliekami iš Padujos universiteto parodė, kad įvairių judesių su liftu stovo naudojimas leidžia pasukti alkūnės 180 laipsnių, ir veda prie labai padidėjo elektromiogramos (EMG), krūtinės raumenų, priekinės deltinį, vidurinė, užpakalinė deltinio, trapecijos formos viršutinė, vidurinė trapezius raumenys, ilgas vadovas tricepsas ir mažų apvalių raumenis.

Vaizduojamasis pratimai

Jei nedostachno ištempti alkūnės Runtime benching už pečių, tada jums yra labai nustebino. Paimkite svorį, naudokite platų judesių ir pasiekti rezultatų per šiuosžingsniai:

    

 1. Užveskite kojas pečių plotyje, imtis hanteliais abiem rankomis.
 2.   

 3. Pakelkite hantelius iki savo akių lygyje, alkūnės sulenktos 90 laipsnių kampu.
 4.   

 5. tiesinimo alkūnes 180 laipsnių, pakelkite hanteliais virš galvos.
 6.   

 7. Pauzė ir lėtai grįžti į pradinę padėtį.

2 / mahi Dumbbells į galinio deltos į gulint

Pamirškite trenerių. Naujausi tyrimai parodė, kad EMG aktyvumas galinių deltinį ir infraspinatus raumenis buvo didesnis vykdymo flaya į gulint su neutralią padėtį iš rankų (delnai nukreipti vienas į kitą), palyginti su pronated rankena (delnais žemyn). Nepaisant to, kad jūs tikriausiai norite atlikti šį pratimą ant treniruoklio, tai geriau naudoti įprastus hanteliai ir suoliukas. Nemokama svoriai hanteliai leis jums ne tik gauti optimalų poziciją rankų, bet taip pat padės izoliuoti galinio vadovas rombas ir reikės daugiau stabilizavimo nei sporto salėje.

Vaizduojamasis pratimai

    

 1. Atsigulkite veidu žemyn ant plokščio stende. Pirštai turi liesti grindis. Kad būtų patogiau, galite įdėti susuktą rankšluostį pagal kaktos.
 2.   

 3. Peržiūrėkite hanteliais abiem rankomis ir šiek tiek sulenkite alkūnes.
 4.   

 5. Pradėti didinant hantelius, palaipsniui pareikšti menčių kartu.
 6.   

 7. Pakartokite. Išlaikyti nuolat stebėti ir stresą kiekvienos pakartotos metu.

3 / MAHI svoriai arba svarmenimis šlaito veisimo

Tai triset daugiausia dėmesio skiriama galiniams rombas, bet taip pat turi įtakos vidurines ir priekinius raumenis. Šis pratimas yra puikus mokymo pabaigos. Atminkite, kad turite naudoti lengvas, siekiant išlaikyti save teisinga forma ir atlikti pratimą taip veiksmingai, kaip įmanoma.

Vaizduojamasis pratimai

    

 1. Start lenktu padėtį, kūnas šiek tiek įtempta, keliai sulenkti.
 2.   

 3. Atlikti pirmąsias septynias pakartojimus su neutraliu rankena (delnai nukreipti vienas į kitą). Laikyti ašmenis Nugara turi būti įtempti. Laikykite šią poziciją per kelias sekundes.
 4.   

 5. ateinančius septynerius pakartojimų atlikti atvirkštinės rankena (delnais žemyn).
 6.   

 7. paskutines 7 pakartojimų padaryta su neutraliu rankena, kėlimo priešais jus hantelius. Laikyti pečius žemyn, o keliant hanteliais, po to lėtai juos sumažinti.

4 / rankos veisimo pusėje su svoriais

Duok standarto pratimą naują natūra. Naudojant svorius, bus pridėti papildomų streso raumenys ginklų ir pečių, kaip jūs turės geriau kontroliuoti kiekvieno keliamoji rankos. Svarbu atkreipti dėmesį į nuspaudžiant deltinį raumenis vietoj nuomos pagreitį viršesnės srautą.

Vaizduojamasis pratimai

    

 1. Paimkite hantelius abiem rankomis.
 2.   

 3. Lėtai tiesinimo alkūnes pakelkite svarmenimis iki rankos ne lygiagrečiai su grindimis. Fazės smailės susitraukimo posūkių Palms nykščiai žemyn geriau kontroliuoti raumenų.
 4.   

 5. Pauzė kelias sekundes ir lėtai grįžti į pradinę padėtį.

Advanced versija: padaryti pratima su daugiau svorio daugiau įtampos raumenis.

5 / Traukimo iki horizontali juosta krūties neutralaus rankena

Jei niekada atliekamas šį pratimą, jūs praradote daug. Šis pratimas ne tik stiprinti deltinį raumenų ir nugaros raumenis, bet ir visą kūną.

Vaizduojamasis pratimai

    

 1. Pradėti su neutraliu rankena. Laikykite savo menčių kartu ir patraukite iki krūtys nėra paliečia horizontali juosta.
 2.   

 3. Krūtinės ir pečių turėtų būti atvira. Tuo aukščio mažinimo, sutelkti dėmesį į galinius rombas. Didžiausias viršutinė pozicija savo kūno turi būti ne 45 laipsnių kampu į grindis.
 4.   

 5. lėtai grįžti į pradinę padėtį.

2 paprasti pratimai padėti su skausmas peties

kraujo tiekimo į rotatorių rankogalių veda sausgyslių iki degeneracinių pokyčių plėtros dalis trūkumas: vadinamasis tenopatiya.

, galite jaustis skausmas skausmas deltinį raumenį, ar skausmas tarp menčių?Šie skausmai gali atsirasti ilgą streso ar silpnumas ir mieguistumas sukamųjų raumenų ir peties regione raumenis.

peties sąnario -. Labiausiai tento siūlės žmogaus kūno, Tai leidžia mums pakelti ranką, gauti ją atgal, pasiekti, kad savo kaklo. peties sąnario apsuptas galingų raumenų ir sausgyslių, kurie aktyviai teikti savo stabilumą, atsižvelgiant į jų pastangas.Tai yra supraspinatus, infraspinatus, teres nepilnametis ir subscapularis raumenis, kurie sudaro Rotator Manžetai.

Kiekvienas iš šių raumenų atlieka savo funkcija: subscapularis sukasi rankos vidų, supraspinatus – pakelia pečių ir spausti iš Sudėtinė ertmės ašmenų žastikaulio prie peties pagrobimo į šoną galvosŠiuo atveju pagrindinė jėga nukreipimas lemia deltinį raumenį. ir supraspinatus raumenų veikia kaip vadas, nukreipiant į deltinį raumenį pastangas. Infraspinatus raumenų pasuka Arm į išorę, ir TERES smulkius – taip pat sukasi į išorę ir sukelia ranką, kad kūno.

Iš rotatorių rankogalių raumenų sausgyslių, kaip ir visi kiti sausgyslių, turi gana prastą aprūpinimą krauju. Trūksta kraujo pritekėjimas į iš rotatorių rankogalių veda sausgyslių iki degeneracinių pokyčių plėtros dalis: vadinamasis tenopatiya.

2 paprasti pratimai padėti:

ranka Išvedimui vertus

, pagrindinius raumenis:, trapecinis raumuo, rombo raumenų, The latissimus nugaros.
Šis pratimas turi papildomą privalumą: ruožas didysis krūtinės raumuo.

• Paimkite įtempta guma ir pakelkite rankasir per galvą.

• Laikyti menčių, alkūnes ir nuleiskite rankas prie galvos lygyje. Buvimas tokioje padėtyje 10 sekundžių.

Pradėti su vienu rinkinių 10 pakartojimų ir palaipsniui padidinti iki trijų rinkinių 10.

Dėmesio!
• Neišjunkite iki savo smakrą ir arkos ant kaklo!
• Pratybų metu, ji neturi pakelkite pečius!
• Laikykite nugarą tiesiai!

Veisimas hanteliai

, pagrindinius raumenis: “infraspinatus raumenų, teres nepilnametis raumenų

• Pasiimti hanteliais, sulenkite alkūnes laikykite hantelius juosmens lygio.

• Vis dar susikibę rankomis juosmens lygio, praskiedžiama svarmenimis rankose ir laikykite šią poziciją 10-15 sekundžių.

Pradėti su vienu rinkinių 10 pakartojimų ir palaipsniui padidinti iki trijų rinkinių 10.

Dėmesio!
• Neįtempkite ar padermė savo riešą!
• kampas alkūnės kartus bus 90 laipsnių.
• Netraukite alkūnes nuo jūsų kūno!

Dauguma sukimosi raumenų peties žalos ateina iš ekscentriško perkrovos, todėl palaipsniui stiprinti šiuos raumenis būtų puikus Traumų prevencija! paskelbta econet.ru

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kaip tai? Tada mus paremti Laikykite

Lagranmasade