Pirminis peties sąnario išnirimas

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “Pagrindinis dislokacija peties sąnario.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

tipai ir priežastys dislokacija peties sąnario, pirmosios pagalbos, valymo

išnirimas peties sąnario – labai skausminga sąlyga, kurioje iš žastikaulio galva iš Sudėtinė ertmės, nes tai, ką praranda kontaktą tarp poravimosi paviršių ir sutrikdyta veikia visos peties.

dislokacijos į panašaus ligos ar kitų sąnarių peties mechanizmas; Pagrindinis skirtumas tarp peties sąnario traumos yra tai, kad atsiranda dažniau, sudaro daugiau kaip 50% visų diagnozuotų patempimų. Tai yra dėl to, kad sudėtingos anatominę struktūrą sąnario ir didelio judesių amplitudės įvairiausiomis projekcijomis, kuris yra, kodėl peties žalos dažniau veikiami.

Pagrindinės priežastys, dėl šios ligos – tai traumų veislės, sąnarių ir raiščių ir ligų tiek sąnarių ir bendras, įtakos didelių ir mažų bendrą ryšį

susilpnėjimas.

Kai peties išnirimas nukentėjo žmogaus gyvenimo kokybė, ty. A. Sugadintas ranka praktiškai nustoja veikti. Tai taip pat gali atsirasti galimų paūmėjimų ir pasikartojantys išnirimai daugiau nei vieną kartą, o nuo 2 iki 10 kartų per metus. Kartojamas nusodinimas į nustatytų Sudėtinė ertmių kaulų galvos sukelia lūžio Humeral šarnyrinę elementas – gali atsirasti artrozės arba artritas.

Dislokacija sėkmingai gydomipalanki prognozė Susmulkinti iš žastikaulio galvos kaulų vietoje priklauso nuo tinkamos medicininės priežiūros savalaikiškumas, ir ar ten bus toks paciento Re patologija -. Dabar priklauso nuo paciento atitiktį medicinos rekomendacijų.

ši liga buvo traumos.

Be to, aš tirs daugiau rūšių ligų, jo priežastiszniknoveniya, simptomai, diagnostikos metodai ir apdorojimo etapo metu.

patologijos formos

“(jei lentelė yra ne visiškai matomas – slinkties į dešinę)

gradacija pagal kategoriją tipai išnirimų

Kalbant apie įsigijimo metu

“Įgytos patempimų skirstomi remiantis priežasčių

įprasta (ne traumuoja, atsirandantis dėl to, kad stiprinti sausgysles petį po trauminio dislokacijos stokos)

patologinis (naviko įvyko fone arba bet kokių ligų)

Muitinės (atsiranda spontaniškai, kai atliekant kasdienę veiklą)

Pagal žastikaulio galvos poslinkis lokalizacijos

Priekinio (galvos perėjo į priekį, vyksta po coracoid proceso mentės – podklyuvovidny dislokacijos, pagal raktikaulio – infraclavicular)

Apatinis (kompensuoti galva žemyn kaulų)

Galinis (poslinkis atgal)

traumos praktiką 75% bendro skaičiaus visų pečių išnirimų yra diagnozuotas trauminio priekinės. Antroje vietoje yra mažesnis išnirimas peties sąnario – tai sudaro apie 20% nuo.

Spauskite ant nuotraukos, kad padidintumėte

paplitusių priežasčių

(Jei lentelėje nėra visiškai matomas – slinkties į dešinę)

priežasčių konkrečios ligos ar patologija

plyšimo Sudėtinė ertmę, galvos kaulų, coracoid ir mentės kiti procesai

išorės dalies šoninio rankos kritimas

Įgimtos sąnarių glenohumeral jungiamaisiais elementais

Tai nėra pakankamai sudarė apatinę dalį Sudėtinė ertmę, į sukamąjį rankogalių silpnumas ir kitų defektų

tempimui sąnario kapsulės

monotoniškas kasdien pasikartojantis judesys peties sąnario ne jo pajėgumo ribos (tipinis sportininkams, teniso žaidėjų, plaukikai)

Bendroji hypermobility – nenormalus padidėjimas diapazone judesio kiekis sąnariųnuo raumenų ir raiščių, kad Fix it susilpnėjimas.

Pernelyg mobilumas peties sąnario yra būdingas 10-15% planetos gyventojų

Sistema ir kitų ligų

tuberkuliozė, osteomielito, Osteodistrofijos, osteochondropathy

Išsėtinė peties traumos lėmė raiščių susilpnėjimo, kaip į sąnario stabilumo rezultatas taip pat silpnėja. Trūksta raumenų atkūrimo peties įkraunamo rankogalių po trauminio dislokacijos iš formos išvadais į kitą dislokacijos – įprastą.

pakartotinio atsiradimo problemos gali sukelti Įprasta paros eismo :. valymo namą ar butą, skalbimo grindys, bandymas įdėti dalyką per labai pateikiami lentynose, ir tt Ir kiekvieną pakartotinį praradimą žastikaulio galvos lovos daugiau pažeidžia sąnario stabilumą, į gautas intervalas tarp atkryčių yra sumažintas, ir pakitimai atsiranda dažniau.

Būdingi simptomai

jei tai yra peties sąnario išnirimo simptomai yra labai panašūs į tuos simptomus, susijusius su kitų sąnarių dalyvavimo.

Kai žastikaulio galvą iš sąnarinės lova yra aštrus aštrus skausmas į atitinkamą vietą. Rankų droops, pečių yra deformuotas. Bet Jungtiniame judėjimas yra neįmanoma dėl padidėjusios skausmą ir pakenkti jo veikimui. Kai bandote daryti pasyvus judėjimas jaučiasi spyruokliavimą pasipriešinimą.

Vizualiai pastebimas simptomas, pavyzdžiui, pečių sąnarių asimetrijos. Labai artikuliacija deformuoti: kampinis, įgaubtas arba sumažėjo. Kai zondavimo gydytojas nustato išsipūtusi galva atsirado iš sąnarinių kaulų lova.

    
 • Už priekinio dislokacijos būdingas galvos žemyn poslinkio ir pirmyn.
 •   

 • Už anteroinferior – kompensuoti priekinės Pacha arba žemyn coracoid menčių. Šiuo atveju asmuo yra priverstas laikyti ranką labiausiai palankioje padėtyje: įsitraukia ir ribų dislokuoti ar sulankstytų.
 •   

 • Apačioje formos patologijos kompensuoti galvą pažastų. Skiriamasis bruožas apatinėyviha iš kitų – iš sustingimo tikimybė rankose arba visas tam tikrų padalinių (pirštų ar dilbio), nes suspaudimo nervus, kurie yra po ranka. Galbūt imobilizacijos raumenų, kurie buvo “, susijęs” į centrinę nervų sistemą užspaudžia nervą.
 •   

 • Tuo galinio dislokacijos galvos bus nukreiptas į menčių.

Recidyviniu ligos skausmą yra dažniausiai yra lengvo arba nuobodus. Bet pasenusi pasikartojančių dislokacija sumažinimas tampa sudėtinga dėl to, kad bendros kapsulės sandarinimo ir laipsniško įdaru ertmių ir aplinkinių vietovių išlaisvinti iš pluoštinės audinių (ypatingą jungiamojo audinio).

Kiti simptomai – patinimas peties sąnario, ropoti pojūtis ant rankų dilgčiojimas, skausmas ne tik žalos srityje, tačiau į užspaudžia nervą

žinoma.

Diagnostika

diagnostikos metodus, dėl bet kokių sąnarių išnirimas yra beveik identiški.

Dislokacija peties sąnario traumos nustato pagal vizualiai patikrinti, apčiuopa, Radiografijos susidaro dvi projekcijų (patvirtinantį patologijos buvimą) ir, jei reikia, kompiuterio ar magnetinio rezonanso tomografijos rezultatus.

Su aiškaus kraujagyslių žalą privaloma konsultacija dėl kraujagyslių chirurgas įtariamųjų plyšimo ar suspaudimo nervo spaudimą – neurochirurgo.

pirmosios pagalbos, kai sutrinka

visiškai pašalinti bet kurį pažeistą galūnę judėjimą.

Duok auka nuskausminamieji.

Taikyti ledo ar šaltą kompresą paveiktoje zonoje.

Gamintojas improvizuotas įtvaras imobilizuoti ranką ir su kaklaskarės, skara ar kitu objektu užrakto galūnės pagalba. Arba, jei įmanoma, įdėkite pagalvę į vytos rankšluosčiu pažastų ir nustatyti pasilenkus rankos tvarsčiais prie kūno arba su kita vertus juosta.

Nedelsiant iškviesti greitąją pagalbą, arba gauti asmenį palatoje.

Pagrindinis būdas (3 žingsnis)

Gydymas vyksta trimis etapais.

Pirmasis etapas – sumažinimas

diaplasis yra uždarytas (neinvazinės) ir atvira (operacinės). Uždaroji mažinimas šviežių (recepto – per kelias valandas) peties išnirimas yra atliekama taikant vietinę nejautrą, nukapoti paveiktą sritį novokaīnu. Švirkščiama administruoja vieną iš raumenis atpalaiduojančių atsipalaiduoti raumenys ir stiprus skausmas – narkotinių analgetikų. Lėtinis išnirimas peties sąnario (daugiau nei vieną dieną) pašalinti pagal bendrąją anesteziją.

Dažniausiai variantai pakoreguokite peties sąnario: Dzhanelidze metodas Mukhina Mota, Hipokratas, Kocher. Kuris iš jų naudoti, pasirinkti traumą, priklausomai nuo žalos pobūdžio.

diaplasis įprasti pakartotiniai atvejai pažeidimų arba tiems, kurie negali būti pašalinti uždara, gaminti chirurginiu su fiksacija iš pečių galva specialių adatų ar Dacron siūlus į Sudėtinė ertmę.

simptominė narkotikų gydymas šiame etape sudaro nesteroidinis priešuždegiminiais vaistais, ne-narkotinių analgetikų.

Antrasis etapas – laikinas imobilizacijos

Imobilizavimas (imobilizacijos) būtina po sumažinimo pagal tvirtinimas, skirtas Rėmo sujungimo, žaizdos kapsulių ir atkryčių prevencijos padėtyje. Ant rankų taikyti specialų tvarstį arba įtvaras Desault apie mėnesį. Kai bendra laikosi fiziologiškai teisingą poziciją – traumos simptomai praeiti greitai.

Tai svarbu būti tikri stovėti rekomenduojami dėvėti tvarsčiai Desault terminas, net jei patinimas, skausmas ir kiti simptomai ligos išnyko. Tuo atveju, ankstyvo nutraukimo peties imobilizacijos bendros kapsulės neturi laiko gydyti, kuris neišvengiamai sukels į nuolatinę dislokacijos su trauma siekiant aplinkinių audinių.

Trečiasis etapas – reabilitacijos

Dėl bendros funkcijos atstatymo po imobilizacijos ėmėsi gydytojo-reabilitacijos specialisto. Stiprinti raiščius ir raumenis peties padeda fizioterapijos (masažo, elektros stimuliacijaAš raumenų) ir fizinė terapija.

reabilitacijos yra padalintas į tris laikotarpius:

pirmąsias 3 savaites, kuriomis siekiama pagerinti raumenų tonusą, aktyvuoti savo funkcijas po imobilizacijos.

pirmąsias 3 mėnesių atostogų bendros plėtros, jo sveikatos atstatymas.

Prieš šešis mėnesius skiriama visiškai atkurti iš peties sąnario veikimui.

minėti veiksmai yra svarbūs bet kokios sąnarių išnirimas gydymo, yra skirtumas tik keletas niuansų (pvz, kai genties pralaimėjimas naudojami imobilizuoti ne Desault tvarstis ir tvarstis pusėje autobusu ar kita judumo AIDS).

Jei ten buvo iš peties sąnario išnirimas – nedelsiant kreiptis medicininės pagalbos. Kuo greičiau jūs gaunate į traumatologo, tuo lengviau bus išspręsti šią problemą.

Po sumažinimo būtina laikytis rekomenduojamos laikotarpį imobilizacijos ir reabilitacijos, kitaip išvengti išnirimo atkryčio, kurių kiekvienas bus lydimas patologinių pokyčių bendrų elementų augimą.

Dislokacija peties sąnario

peties sąnario yra sudaryta iš tam tikro kaulų, galingų raumenų pečių juostos ir daugybę stuburo smegenų, taip pat kaip raiščių ir sausgyslių skaičius. Tai anatomijos struktūra leidžia jį susidoroti su kasdienio streso ir daro įmanoma, įvairių variklio manipuliacijos. Iš šio sąnario pobūdžio yra mobili, atliekant lizdo ir sukelti judėjimo, pratęsimas ir lenkimo, rotacija ir tt, tai yra vykdomi trijų galimų lėktuvų, bet ši bendra turi būti nestabilus.

didelio aktyvumo peties sąnario leidžia atlikti judesių, kurie yra susiję su stresu įvairovė. Tokia veikla taip pat gali sukelti sąnarių traumos riziką, kuri yra dažna priežastis Ieškau gydytoją. Išnirimas peties sąnario – iš peties traumos tipas, kartu su mėlynės, patempimų ir sausgyslių plyšimo, ligamentous pluoštų, raumenų, kaulų lūžių ir lūžių kaulinio audinio.

Pečių dislokacija gali būti ne tik laikinas nepatogumas, sukelti skausmą, ji taip pat gali sukelti daugelio lėtinių ir ūmių ligų, galiausiai veda į bendrą sunaikinimo ar negalios, pavyzdžiui, artrozės, artrito, bursito plėtros , sinovitas, ir tt

Norint suprasti, kas yra pirminis išnirimas peties sąnario ir išnirimo, turite turėti bent bendrą supratimą apie anatomijos struktūrą peties.

anatominė struktūra peties sąnario

peties sujungimą sudaro trijų pagrindinių kaulų: raktikaulio, kuris nėra tiesiogiai susijęs su šio sąnario, bet jis apibrėžia svarbų motorinių funkcijų, žasto dalies, o Sudėtinė ertmė (Sudėtinė) ašmenys.

kaulo galva tuo pačiu metu visiškai atitinka su Sudėtinė ertmės dydis. Sudėtinė ertmė įrėmina vadinamasis bendrą lūpos – specialus kremzlių, kuris nustato kaulų galvą į anatomiškai teisingą padėtį. Svarbi dalis peties sąnario yra taip pat bendra kapsulėje, kuris atitinka struktūros, kad jungiamojo audinio. Skiriamasis anatominio bruožas peties sąnario taip pat yra trijų ryšulius raiščių ir sausgyslių. Kartu su raumenų jie saugo kaulų ir sąnarių kapsulę, todėl tik natūralų nestabilumą. Pavyzdžiui, iš peties sąnario panirimas gali sukelti plyšimą raiščių, raumenų ir sausgyslių, kuris, savo ruožtu, sukels prie nenormalaus pečių nestabilumo.

Kas yra peties sąnario išnirimas?

išnirimas peties sąnario

peties dislokacijos reiškinys yra stebimas tuo atveju, kai iš žastikaulio vamzdynu galvos iškrenta iš Sudėtinė sąnario ertmę. Nuo peties sąnario reikia pakankamai mobilumo elementus, tada bendra yra viena iš labiausiai nestabili visų kitų sąnarių organizme. bendras stabilumas suteikia tvirtą fiksaciją kauluose jų natūralioje nPrielaida: ne perkelti esant apkrovai nuo lopatkovoy depresija. Išniro petys į peties sąnario atsiranda, kai krūvio sukelia kaulų pereiti į ir iš Sudėtinė ertmę. Tuo pačiu metu gali patirti raiščių, sausgyslių ir raumenų, gali susidaryti visapusišką arba dalinį ašaras, kad vis dar daro peties sąnario daugiau nestabili.

Yra keletas tipų išnirimų, kuriuos lemia ta kryptimi, kuria pagrindė iš šiandien žasto dalies.

užpakalinės išnirimas peties sąnario yra reto tipo traumos, statistiškai įrašyti į 1-2% pacientų leista su sužeidimų peties sąnario. Dažniau nustatyta statistiškai priekinį dislokacija sąnario, kuris paaiškinamas anatominės struktūros peties. Patys lengva grįžti išniro petys – kritimo ant ištiesta ranka. Tai dislokacija yra lydi labrum marža dviejų dalių: nugaros ir priekinių skyriuose. Iš dislokacija peties sąnario šio tipo pasekmės yra skaudesnės, nes restauravimo turėtų būti taikomos didesnės apimties audinių ir sąnarių visą lūpų.

priekiniame išnirimas peties sąnario – dažnai užregistruota diagnozė. Jei įtariama išniro, tada 98% pacientų išspręsti šią traumų tipą. Tiesą sakant, ji gali išprovokuoti ne tik intensyviai smūgį arba rudenį, kartais gana nepatogios judėjimą, ypač “Roll”. Tuo pačiu metu iš pagrindinės žastikaulio galvos stumiama į priekį.

nuolatinė išnirimas peties sąnario, ir dislokacija podklyuvovidny – du kiti pavadinimai, kurie yra naudojami šio tipo žalos. Pirmuoju atveju tai yra paskirta atsižvelgiant dalintis dažnių, o antrasis – kaip rezultatas, kad žastikaulio juda pagal tam mentė, coracoid procesas jį. Šiuo žalos rūšies atsiranda atotrūkis priekinį labrum. Sunkiais atvejais gali sulaužyti sąnarių kapsulę peties sąnario išnirimas po šiuo atveju plėtrai, reikia labai atsargiai.

Priežastys vyviha peties sąnarys

dislokacijos priežastys gali būti anatominės bruožai peties sąnario struktūrą

Dažniausiai atvejai, kad prieš dislokacija yra traumos, tačiau kai kuriais atvejais priežastys gali būti anatominės struktūros žmogaus peties sąnario ir keletą variantų. Tarp jų: ​​

požymiai nuo peties sąnario

dislokacijos

Dislokacija bendra retai nepastebima, nes ji gana ryškus simptominį vaizdą. Ypač aiškiai parodė, yra pirmasis epizodas peties traumos po išnirimo. Pacientams, kuriems pasireiškia stiprus skausmas su, aštrus, kuris yra tvirtesnis ties pasikėsinimą judėjimo metu. Toks skausmas yra dėl to verkti, labrum, kai kuriais atvejais – iš sąnario kapsulės ir raiščių. Antrinis išnirimas peties sąnario simptomai gali būti ne visi, arba jos pasireikš ne taip smarkiai, kaip pirmoje dislokacija. Situacija yra dėl to, kad minkštieji audiniai buvo sužeisti, kaip pirmojo sužalojimo.

Priekinis išnirimas peties

priekinė peties sąnario nestabilumo yra bendra patologija, ypač jaunų sportininkų, su priekinės pečių dislokacijos nuo 2% dažnio iki 8%.

Pečių Nestabilumas “gali sukelti didelę funkcijos sutrikimu, ir sumažinti gyvenimo kokybę. Priežastis gali būti anatominės traumos įvairovė, įskaitant iš Sudėtinė labrum būrys, tempimo arba ašarojimas peties raiščių nenuoseklumas dinaminės kontrolės pečių juostos, žalos rotator rankogaliųir kaulų sugadinti Sudėtinė ertmės ašmenų arba žastikaulio galvos krašto.

daugeliu atvejų nestabilumas atstovaujamos trauminių “dislokacija”, tačiau kai kurie pacientai turi pirminę panirimas. Atsinaujinusi nestabilumas (išnirimas ir panirimas) dažnai priklauso nuo amžiaus, jos plėtros riziką asmenims, jaunesniems nei 20 metų nuo 50% iki 65%. pasikartojimo dažnisPacientams, vyresniems kaip 25 metų neturi viršyti 50%.

Po artroskopinės remonto žalą kapsulinio ligamentous sudėtinga ir labrum, biomechanika , iš peties sąnarys yra atkurta.

Skundai pacientas “

Pacientai su priekinė iš peties nestabilumo, dažnai pranešti apie blogą nuojautą ar panirimas jausmą “dislokacijayra tam tikrų galūnių (grobimo ir išorės rotacijos, kai juda savo rankas virš jo galvos) padėtyje. Jie taip pat gali skųstis skausmas ir silpnumas į pažeistą sąnarį. Dažnai pasitaiko staiga atsiranda stiprus skausmas, tirpulys ar silpnumas, kurie paprastai baigiasi savaime, jei ji yra tik nestabilumo apraiška.

Klinikinis ištyrimas

Klinikinis ištyrimas yra išsamiai įvertinti peties sąnarys “, kuris yra pateiktas atvaizdavimas, apčiuopiant, apibrėžimas judesių amplitudė, jėga, neurologinis statusas ir veiklos konkretaus bandymo stabilumo. , Palyginti su į priešingą pusę į numatomą padėtį peties ir jos simetrijos. Kiekis aktyvių ir pasyvių judesių (vidaus ir išorės rotacija, lenkimo, atitraukimo) apibrėžė ant abiejų ašmenų su sinchroniniu įvertinimo funkcija pusių. Nestabilumo atsiranda, kai vidutinis judesių amplitudė, nurodant didelę kaulo defekto.

Tai turėtų būti apčiuopti plotas pažeistą peties sąnariopožymių uždegimas, padermė, raumenų išsekimo, ir skausmo, atkreipiant dėmesį į acromioclavicular sąnario ir ilgalaikėje galvos Biceps sausgyslė. Baterijos normos, palyginti su į priešingą pusę. Aktyvių ir pasyvių judesių sumos skirtumas gali būti rodo nervo pažeidimo arba gretutinės ligos ROTATOR rankogalių. Jūs turite užpildyti neurologinius tyrimus galūnę, kad būtų išvengta žalos žasto rezginį, pažasties nervas ar Patolocal pakeičiamas atsižvelgiant į gimdos kaklelio rezginio arba periferinių nervų šakų.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

sulaikymo testaiatgaminti padėtį, kai visą nestabilumo grobimą ir išorės sukimosi peties. suvokimas testas laikomas teigiamu, jei pacientas jaučiasi gresia išnirimas. Kai testas perkėlimas jausmas poslinkio dingsta, jei prie žastikaulio galvos taikoma jėga nukreipta Gale. Skausmo buvimas nėra naudojamas kaip teigiama bandymo nuoroda.

Bandymai su apkrova ir poslinkio, turi būti atliekami, siekiant nustatyti sunkumą bei kryptį nestabilumo, taip pat pašalinti savo įvairiakryptė pobūdį.

Apatinis kompensuoti (vagelės bandymas)yra naudojama nustatyti multiplanar nestabilumą pagal traukos žemyn sumažintą galūnę į neutralią padėtį, ir, kai išorinis sukimosi matuojant atstumą tarp žastikaulioir acromion procesas, tuo būdu nustatant apatiniame skyriuje elastingumą. Jei išorinė rotacija išlaikė didelę vagą, tai reiškia, ROTATOR intervalas patologija, kuri yra viena iš nestabilumo priežastis.

Be to, siekiant nustatyti galimus priežastis skausmas peties sąnariogali būti atliktas po konkrečius bandymus: perdavimas paveikus testus, Hawkins kritimas testai ir Neer, aktyvus slėgio bandymas O’BrienA. Daugiau informacijos apie šiuos bandymus, pamatyti straipsnius apie rotatorių manžetės traumos.

radiodiagnostikai

kaulų defektų priekinės Sudėtinė ertmė peilio gali vykti daugeliu atvejų priekinio nestabilumas.

    

 • anteroposterior, pažasties ir suprascapular lizdas-projekcija leidžia įvertinti Sudėtinė krašto ir galvos “žastikaulis”, taip pat atmesti kitas pokyčius kaulų vientisumą;
 •   

 • projekcija “West Point”, “Garth-Stryker klasės” padėti nustatytikaulų pažeidimas dydis ir iš Hill-Sachs lūžių buvimas.

CT, leidžia geriau įsivaizduoti kaulų defektai ir anomalijos, kurios prisideda prie tolesnio diagnostika ir chirurginis planavimą. ZD-CT, gali būti naudojamas tiksliai išmatuoti kaulų defektą priešakinio Sudėtinė, Uprzedmiotowić priešoperacinė planavimą, taip pat padėti į į artroskopinės susigrąžinimo galimybę įvertinti.

MRgali būti naudojamas rodyti kaulų pažeidimų arba minkštųjų audinių pakeitimus, o taip pat nustato kapsuloligamentarnoy vientisumą. MR artrogrammy turi daugiau jautrumo identifikuojant kapsulolabralnoy patologijos, ir taip pat pateikia tikslius matavimus, kad kapsulės tūrio atžvilgiu nestabilumo laipsnį.

ZD spausdinimo peties sąnarys prototipas3D spausdintuvo – tai yra nauja taikymo priedų technologijų medicinoje. Šiuo metu 3D spausdinimas prototipų yra naudojamas klinikinėje praktikoje tiksliai tyrimo kaulų defektų ir sutrikimų, dėl geometrinio sąveikos kaulų defektų viena su kita tyrimo, planavimo chirurginis gydymas prieš operaciją, rekonstrukcija modelio ir veikimo taktą, gamina individualius asmeninį implantus ir trabekulinį padidina individualiai pakeitimo didelių kaulų defektai.

klasifikacija

peties sąnario nestabilumo priekinio, gali būti klasifikuojami atsižvelgiant į keturis kriterijus: dažnis, priežastis, mastą, kryptis. Svarbus rodiklis yra struktūrinė audinių pažeidimas – iš epizodų subluxation ir nestabilumo

dažnis.

nestabilumo priežastys gali būti trauminė, mikrotravmaticheskimi, atraumatiniu.

nestabilumo naudojimas atitinka laipsnis su pilnu dislokacija peties sąnarioarba pernelyg poslinkis peties galva, palyginti su Sudėtinė ertmės mentės.

nestabilumo gali būti priekyje, gale arba įvairiakryptė.

iš LechePriekinio peties išnirimo

konservatorių gydymasvisą nestabilumo peties sąnario yra fizinės terapijos, atsižvelgiant į mechanizmą ir žalos apribojimas.

Ūmios patempimų, turi būti pradėtas nedelsiant iš naujo patyrusių specialistų, siekiant išvengti tolesnės žalos. Gydymas po sumažinimo yra per trumpą laikotarpį imobilizacija po reabilitacijos.

Nustatant greitai panaikinimopriekinė nestabilumas peties sąnario į amžių, aktyvumo lygis, simptomų sunkumo, nuo konservatyvių priemonių neefektyvumo nuorodas.

reabilitacijos po to, kai priekinė peties išnirimas

Po operacijos, galūnės imobilizuota diržas esant neutraliai sukimosi dėl nuo 4 iki 6 savaičių laikotarpiu. Pacientas yra leidžiama vartų lenkimo į mentės plokštumoje nuo 90 ° iki 120 °, iki 30 išorinės rotacijos ir pagrobtus ° iki 90 °. 6 savaičių – pratimai atkurti judesio diapazoną, priversti programą stiprinti rotatorius rankogalių ir mentės stabilizatorių raumenis. Po 6 mėnesių apribojimų visiškai pašalintas.

išniro petys

peties sąnarys yra gana judrus, kuris yra, kodėl ji yra linkusi patempimų ir kitų traumų. Dislokacija iš žastikaulių – priklausantis peties galva, palyginti su Sudėtinė ertmės tūris. Ši žala dažnai diagnozuojama dalyvaujančių žmonių sporto.

Tai gali sukelti rimtų komplikacijų, todėl, jei jūs turite bet kurį iš peties traumos, nedelsdami kreipkitės į traumatologo, kuris galės nustatyti tikslią diagnozę ir paskirti tinkamą gydymą.

paplitusių priežasčių peties išnirimas

susirgimų veiksniai, yra priežastis, tai žalos jau seniai ištirtas. Bet kokiu atveju yra per didelis poveikis fizinės jėgos, tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai sąnario.

Dažnai pasitaikančios šios patologinės būklės apima:

    

 • Žmogaus kritimas iš bet kokio aukščio, kuriame iškraunama apie ištiestomis rankomis tiesiai;
 •   

 • Sportas. Pratimai, kuriame aktyviai dalyvauja pečių sąnarius (pvz, sunkiosios atletikos, gimnastikos ir sporto, ir tt). Šiuo atveju yra laipsniškas tempimui sąnario kapsulės ir raiščių turintis sąnario anatomiškai teisingoje padėtyje. , Pagal kurią bet nemalonūs judesio veda į dislokacijos;
 •   

 • Tiesioginis smūgis į pečių srityje. Tai atsitinka, dažniausiai kovoja;
 •   

 • Kelių eismo įvykiai. Tai etiologiniu veiksnys gali sukelti jokių traumų, įskaitant į žastikaulio išnirimo;
 •   

 • ligos ir raumenų sistemos (tuberkuliozė, artritas, artrozė, osteomielito, Osteodistrofijos).

klasifikavimo patempimų ir pečių išnirimų

Visų traumos pečių išnirimų yra suskirstyti į šias grupes:

    

 • įgimta. Jie yra susiję su sutrikusia vaisiaus vystymuisi, kaulų ir sąnarių sistemos vaisiui;
 •   

 • Įgytas. Jie kyla dėl įvairių patologinių veiksnių. Šis išnirimų grupė, savo ruožtu, skirstomos į :. traumuoja ir nontraumatic

Priklausomai nuo atsiradimo ligos metu atskirti patempimų:

    

 • Šviežias – nenormali būklė įvyko artimiausioje ateityje. Dislokacija ten nebėra nei 72 valandas;
 •   

 • pasenusi – žala buvo maždaug 3 iki 21 dienų;
 •   

 • įsisenėjęs – žalos įvyko daugiau nei prieš 3 savaites.

Atsižvelgiant į išnirimų buvimo komplikacijos yra:

    

 • Nesudėtinga;
 •   

 • komplikacijų. Be dislokacija yra aptinkamas kaip lūžio, plyšimo raiščių ir raumenų, nervų pažeidimai ir kraujagysles.

klasifikacija remiasi žastikaulio galva, palyginti su sąnario paviršiaus vietą:

    

 • Persiųsti. Šis patologinės būklės tipas įvyksta dažniau nei kiti, daugiau nei 70% atvejų;
 •   

 • Užpakalinė išnirimas peties diagnozuojama labai retai, ne daugiau kaip 1 – 2% nuo atvejais;
 •   

 • mažesnis (pažastyje). Tai yra antrojo tipo dažnio atsiradimo išnirimų nuo peties sąnario.

Be to, siekiant atskirti:

    

 • Pilnas dislokacija, šiuo atveju, sąnarių paviršiai yra visiškai atskirtos;
 •   

 • Dalinis dislokacija arba panirimas. Sąnario paviršiai nepraranda kontakto vienas su kitu.

atskirą grupę įtraukti nuolatinės dislokacija, ty žala atsiranda periodiškai toje pačioje vietoje, net mažai poveikį sąnariams.

simptomų dislokacija

Dislokacija negali nepastebėti, kaip klinikinis vaizdas šio sužeidimo yra gana ryškus. dislokacija peties sąnario požymiai yra:

    

 • Stiprus skausmas, kad įvyksta traumos metu. Jo intensyvumas priklauso nuo fiziologinių savybių organizmo, kitaip tariant, nuo jautrumo slenkstis. Skausmas apsunkina judėjimą ir palpuojant (palpacija) į pažeidimo;
 •   

 • viršutinių galūnių yra priverstiniu padėtyje, jo ilgis kinta priklausomai nuo dislokacija tipo;
 •   

 • Variklio veikla pažeistų galūnių neveikia. Aktyvūs judesiai yra sunku, pasyvus smarkiai skausminga;
 •   

 • Vizualiai apibrėžta deformacijų peties sąnario. Jis tampa kampinis. Lyginant du sąnarius parodė ženklų asimetriją;
 •   

 • patinimo minkštųjų audinių. pečių srityje išsipučia ir didėja dydžio;
 •   

 • Kalbant apie nuostolius, srityje gali būti matomos hematoma, tiek pavieniui, tiek ir išsėtinės, skirtingų dydžių. Tai rodo, plyšimas kraujagyslių;
 •   

 • tirpimas žemiau sužeidimo rankų pastebėta su nervus.

Daugiau informacijos apie dislokacija PL simptomusechevogo bendra galima skaityti čia.

žalos diagnostika

Kad padaryti teisingą diagnozę būtina žinoti, kokių simptomų lydi traumos. Tačiau dažnai yra būtina imtis papildomų tyrimo metodų, kaip peties sąnario išnirimas gali lydėti daug komplikacijų.

diagnostikos metodai, kurie naudojami patvirtinti šiuo atveju diagnozę: “

    

 1. Tyrimas ir fizinę apžiūrą paciento. Būtina išsiaiškinti, traumų priežastis;
 2.   

 3. Rentgeno tyrimas. Ši diagnostikos metodas yra atliekamas visiems pacientams, kurie kreipėsi į traumatologo su peties sąnario patologijos. Ji prisideda prie tikslaus apibrėžimo žalos rūšies ir esamų komplikacijų;
 4.   

 5. Kompiuterinės tomografijos (CT). Tokiu atveju, gydytojas gauna aiškesnę ir sluoksniuotos vaizdų žalos. KT yra atliekamas, kai rentgeno metodas nėra labai informatyvus, taip pat rengiant pacientą operacijai;
 6.   

 7. MRT (magnetinio rezonanso) padeda išaiškinti minkštųjų audinių sužalojimo, nervų ir kraujagyslių tipo;
 8.   

 9. Ultrasonogrāfija yra yraatliekamas tuo atveju, kai yra įtariama, dėl hemarthrosis (kaupimo kraujo į sąnario kapsulės) vystymosi.

Pirmoji pagalba

Jei žmogus išniro petys, turite teisingai suteikti pirmąją pagalbą. Atminkite, kad bendras sumažinimas gali būti vykdomas tik traumos gydytoją. Atskiros mažinimo prisideda prie žymiai pablogėjus paciento būklę ir gali sukelti rimtų komplikacijų.

Apie pirmosios pagalbos peties išnirimo galima rasti čia.

Pirmiausia, jums reikia iškviesti greitąją pagalbą. Prieš jos atvykimo, turėtų būti atliekamas pirmosios pagalbos priemonės poveikį:

    

 1. Būtina imobilizuoti sužeistą ranką skausmui malšinti ir sumažinti tolesnių komplikacijų tikimybę. DNorėdami tai padaryti, mes turime nustatyti trikampio rait. Imtis kvadrato arba stačiakampio formos medžiagą, kuri turi būti sulankstytas pusė (trikampis). Paciento ranka yra sustabdytas, padažas galai yra pritvirtinti prie kaklo. Šiuo atveju, rankos yra sulenkta per alkūnę ir žastas yra plačiausia dalis padažu;
 2.   

 3. Norėdami sumažinti patinimas, skausmas ir sustabdyti kraujavimą (jei tokių yra) į bendrą žalą taikoma šalta;
 4.   

 5. Jei stiprus skausmas sindromas auka gali būti skiriamas narkotikų, kad bus sumažinti savo numerį. Esant tokiai situacijai, rekomenduojama imtis NVNU (nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo): diklofenakas, ibuprofenas, Nurofen ir tt.

pakoreguokite metodai

mažinimas išnirimo tik po kruopštaus diagnozę ir tinkamą nejautrą. Šiems tikslams paprastai naudojamas 2% tirpalo promedolio taip pat atliekamas Novocaine, blokuodamas peties sąnario. Naudojimas iš šių vaistų yra pasiekti reikiamą atsipalaiduoti raumenų audinio, t.y. raumenų atpalaidavimą.

traumatologiją, yra daug būdų, būtų perkelta į kitą petį:

    

 • metodas Dzhanelidze. Šis metodas yra mažiau traumuoja, kuris yra, kodėl ji yra naudojama dažniau nei kiti. Pacientas yra gulint ant standaus paviršiaus. Viršutinių galūnių kabinti. Pagal narkotikų mioreloksatsiya atsitinka, dėl kurių vykdomos kaulų galvą ir Sudėtinė ertmės konvergenciją įtakos. Tai dažnai galima stebėti savarankiškai nevalingas sumažinti. Priešingu atveju sumažinimas veda specialistė;
 •   

 • hippocratic metodas. Tai senas būdas sumažinti dislokacija peties sąnario. Pacientas guli ant nugaros, gydytojas susiduria jį nuo pažeidimų. Dilbis serganti dalyvaujančių kojų suglaustos rankos, gydytojas tenka koją (tas pats pavadinimas pažeistas paciento rankos) iš pažastų auka. Tuo pačiu metu vykstaty piešimo rankas;
 •   

 • Naudodami pasenusi traumų metodas Kocher. Tai labiausiai traumuoja mados. Tokiu atveju, reikia padėti asistentas;
    
 • Shulyak metodas. Mažinimas išnirimo, šiuo atveju atliekamas du specialistai. Vienas iš jų daro nuolaidą, o kitiems padeda;
 •   

 • metodas Cooper. Nukentėjusysis sėdi ant kėdės, gydytojas įterpia savo kelio į paciento ertmės pažastų. Pacientas laikosi galūnę su abiem rankomis. Tuo pačiu metu ištraukti savo ranką žemyn ir tenka savo kelio į žastikaulio galvos;
 •   

 • atviros redukcijos atliekama, jeigu yra žala sąnario kapsulės arba nuolatinės dislokacijos.

Gydymas ir išsaugojimas iš dislokacija

Jei yra minkštųjų audinių pažeidimas, kraujagysles arba nervus, chirurginis gydymas. Kitais atvejais, konservatyvi terapija.

Anestezija surengė keletą dienų po to, kai pooperaciniu laikotarpiu mažinti. Dėl pašalinimas uždegimas skiria NVNU.

gydymas antibiotikais yra parodyta tuo atveju, chirurginio gydymo. Antibakteriniai vaistai yra nustatyta siekiant išvengti antrinės infekcijos.

Nuėmus imobilizuojančiomis tvarstis, parodytą išvalymo:

    terapija

 • Pratimai neleidžia atrofija raumenų vystymąsi, gerina kraujo apytaką ir maisto sąnarį. Per imobilizacijos darai pratimus rankos, o tada laikotarpį pereiti prie bendros plėtros;
 •   

 • Fizioterapija (elektroforezės, magnetinis) pagerina kraujotaką ir pažeistų audinių regeneraciją, taip pat sumažinti edemos;
 •   

 • Masažas. Ši atkūrimo metodas yra naudojamas siekiant pagerinti signalo ir raumenų jėgą.

Daugiau informacijos apie dislokacijos atsigavimo galima skaityti čia.

Komplikacijos ir pasekmės

Kai laiku paduoti skundą dėl medicinos pagalbos, galite išvengti rimtų pasekmių traumos.

komplikacijos, kurios atsiranda, kai peties išnirimas:

    

 • raiščių plyšimas. Tai rimta komplikacija, kuri trukdo veiksmingai mažinti ir reikalauja nedelsiant chirurginis gydymas;
 •   

 • kaulų lūžis tvirtinimo ploto ligamentous aparato. Tokie lūžiai gydomi vien tik operacijos;
 •   

 • Atidaryti arba slėginio kraujagyslių. Ši sąlyga veda prie sutrikimų tiekimo audinių galūnių, masyvi kraujosruva, hemarthrosis plėtros;
 •   

 • Žala pagrindinis nervov.V šiuo atveju, tai gali būti ranka ar jos atskirų dalių paralyžius.

vėlyvojo kreipimosi į specialistą ar netinkamo gydymo pasekmės yra bendras kontraktūros plėtra. Jo fizinė veikla yra labai sutrikusi. Sunkiais atvejais, yra nesugebėjimas pakelti ranką ar imtis ją į šoną.

Dažnai užduodami klausimai apie peties sąnario išnirimo galima rasti čia.

peties sąnario yra labiausiai tento sąnarių į žmogaus kūną. žastikaulio galva sąnarių kontaktas su mentės gilinimo. Dėka šarnyras spektrą […]

Dislokacija peties sąnario yra labai dažna traumų, ypač tarp tų, kurie užsiima įvairių rūšių sporto. Dažniausiai, kai žalos šio sąnario […]

peties sąnario į žmogaus kūną yra vienas iš labiausiai juda, todėl kiekvienas iš mūsų gali beveik pasirinktinai pasukti […]

Kas yra peties sąnario (pečių) ir kokios procedūros primenyaetbsya už jos gydymą

dislokacija

trauminių žala ir raumenų sistemos iki šiol – vienas iš labiausiai bendrų patologijų. Dažnai peties sąnarys yra veikiamas, dėl jų anatominių ir funkcinių savybių. Atsižvelgiant į iš peties sąnario išnirimų patologijos struktūros – labiausiai disrostranennoe liga. Tačiau kartais medicinos praktikoje taip pat yra lūžių peties sąnario, kuris yra labai skausminga ir sunku būti gydomi.

išnirimas peties sąnario

išnirimas peties sąnario – patologinė būklė remiantis tarp bendrų paviršių neatitikimo, pažeidžiant motorinės funkcijos.

priežastys ir mechanizmai plėtros

Tai priklauso nuo ligos, būklės, raiščių, bendros būklės kūno tipo. Paprastai pagrindinis peties išnirimas kyla iš žalos rankos, Bounce ar pernelyg sukimosi peties. Pasikartojančių dislokacijos įvykis, dėl pavertimo rankas. Tuo pačiu metu, yra žastikaulio galva iš Gūžduobė. Jį lydi stiprus tempimui sąnario kapsulę, sausgyslių ir raiščių, kurie stiprinimo peties komponentą. Yra žala hialino kremzlės, su pilnu arba daliniu atskyrimu nuo labrum.

Šiek tiek anatomija

peties sąnario struktūra

Bendras yra vienas iš daugelio stambiųjų sąnarių, sferinės formos grupės, ir susideda iš galvos ir pečių sąnarių paviršiaus mentės. Trinties paviršiai yra išklotas hialino kremzlės turintys zhelobkovatuyu su ašmenimis struktūros, su ribinio aukščio. Tai vadinama sąnarių lūpą, kad turi galvą stabilioje padėtyje. Visi jungtinės struktūros yra uždara kapsulėje pritvirtintas kremzlės struktūrų kraštų. Nuo bendros suteikia judėjimą visose plokštumose, ji dar labiau sustiprintas išorėje raiščių, raumenų ir sausgyslių, kurios sudaro sukamąjį rankos rankogalių.

Pagrindiniai simptomai priklauso nuo dislokacijos tipo.

ženklai ir simptomai peties sąnario išnirimo

Yra tokių tipų:

    

 1. Pirminis – pasirodė pirmą kartą;
 2.   

 3. įprasta. AR TAI PASIKARTOJANTIS išnirimai pačiu sąnario;
 4.   

 5. pasenusi. Tai įvyksta, jei dislokacija neatpažįstamas, o ne vpravlen ilgą laiką.
    
 6. Poluvyvih arba dalinis. Ji kyla nepilno sumažinimo dislokacijos, kaip kontakto tarp sąnarių rezultatas paviršiai kapsulių. Gali tapti nuolatinė ar įsisenėjęs išnirimas.

Priklausomai nuo galvos palyginti buvimo vietos iki Sudėtinė ertmę, kai dislokacija:

Daugeliu atvejų yra mišrios formos, kaip anteroinferior ir nugaros patempimų.

Dislokacija tuo tiesioginio vertus lašas sąnario

klinikiniai požymiai ir simptomai

Pagrindinis simptomas yra sutrikusios peties sąnarių skausmo sindromas, judėjimas ir deformacijos pažeistą galūnę BENDRUOSE.

Skausmas yra stipresnis, tuo daugiau neseniai išnirimas.Kai lėtinis arba nuolatinė dislokacija gali būti atstovaujama nereikšmingas skausmingus pojūčius.

.

judesiai Negalėjimas, taip pat priklauso nuo dislokacijos tipą, gali pasireikšti iš viso nėra – pirminės procesus į nedidelių apribojimų nuolatinės dislokacija.

deformacija.Bet koks dislokacijos forma, į sąnario pagal raktikaulis acromion galutiniam apibrėžtą prietakos, kuris pateikiamas į priešingą pusę.

video rodo pagrindiniai diagnostikos ir terapijos prie peties išnirimas

Rūšys išnirimų

Pagrindinis peties išnirimas gali atsirasti visiškai, bet sveikas žmogus, kai krenta ištiesta ranka ar Bounce.Tokiu atveju, žastikaulio galva iš Gūžduobė. Tai įvyksta patempimas ir kapsulės su galimo plyšimo ir skverbimosi tarp sąnarinių paviršių,, laikančiu tinkamoje padėtyje galvą. Tuo dislokacijos metu yra stiprus skausmas, sąnarių užsifiksuos. Nagrinėjant, pacientas sulaikančių vertus, bet kokio judėjimo priežastys padidėjo skausmą. Pečių prispaudžiama prie kūno. Apibrėžiamas kaip deformacijos depresijų. peties galva gali būti palpuojama į Poraktinės srityje. Įtampos išreikšta pečiųevyh raumenys ir patinimas. Bet Jungtiniame judėjimas yra neįmanoma. Diagnozuoti naudojant tradicinius rentgenograma dviem projekcijomis, kurios suteikia išsamią informaciją.

Taip pat yra nuolatinė išnirimas peties, kuris yra sunku diagnozuoti ir gydytiJo formavimasis priklauso nuo daugelio veiksnių. Sunkumas pirminio išnirimo individualių anatominių ir funkcinių charakteristikų sąnario, teisinga iš naujo, ir laikantis rekomendacijų po dislokacija panaikinimo. Apskritai, formavimas šioje patologijos tipą, susijusį su prasta raumenų atsipalaidavimo metu pirmą mažinimo. Kaip rezultatas – nepilnas sumažinimas, laikant tarp sąnarinių paviršių kapsulę. Judėjimo dalinai atstatyti, kuri sukuria klaidingą įspūdį visiškai išgydyti. Tačiau, laikui bėgant, bendra auga netinkamoje padėtyje, su žalos kapsulės ir rotator rankogalių, kurie yra atsakingi už savo stabilumo. Be to, apgadintą sąnarių lūpų, kuri negali išlaikyti galvą normalioje padėtyje.

Kliniškai ši liga pasireiškia dažnai išnirimų į paspaudimus forma (gal net kelis kartus per dieną), kai bandote pakelti ranką turėti galvą, viduje-out, ar net subraižyti nosį. Šie išnirimų atsirasti net miego metu. Tai būdinga savęs mažinimo, ar pacientui. Tik jei jie neturi atsitikti dažnai, būtina kreiptis į profesionalų pagalbos.

dislokacija Gydymo

Vaizdo pasakoja apie naujausius gydymo ir išnirimų:

Kai jūs jį naudoti pirminis išnirimų mažinimo. Pagrindinės sąlygos:

    

 1. Užbaigti raumenų atpalaidavimas. Pasiekti ranka sveshivaniya aukštos sofos gulėti ant nugaros arba ant pilvo, 20-30 minučių;
 2.   

 3. Tinkama analgezija. Geriausias rezultatas buvo gautas su bendrąją anesteziją, nes tuo pačiu metu pasiekti pilną raumenų atsipalaidavimą su šviesos ir visiškai sumažinti dislokacija. Galbūt iš vietinei anestezijai naudojimas.
 4.   

 5. nebuvimasPasekmė bendrasis manipuliacijos. Stiprūs mėšlungiški judesiai gali sukelti žalą į ašmenų labrum, todėl nuolatinės dislokacijos.
 6.   

 7. Atminkite, kad tai, kas atrodo saugiau dislokacija paveikslėlyje, tuo sunkiau jos mažinimas.

diaplasis peties sąnarys – Hipokrato metodas

Siūloma Hipokratas pirmasis metodas, pakoreguokite, kuris sumažina daug spausdami kulną į Pacha, su sinchroniniu traukos rankas ant riešo dislokacija. Metodas, naudojamas šiandien.

efektyviausias būdas būtų perkelta į kitą sąnarį – į KOCHER metodą:

    

 1. sumažinimas peties prie kūno su tuo pat metu slėgis žemyn, lenkimo alkūnė ranką stačiu kampu;
 2.   

 3. Laikydami lazdele, į pasukti (atsukamais) pečių į išorę, naudojant dilbio kaip svertas;
 4.   

 5. Laikydami lazdele, perkelti ranką prie krūtinės;
 6.   

 7. Vieta riešo ir dilbio sveikos sąnario.

video rodo, kaip sumažinti išniro petys KOCHER

Po to, kai dislokacijos sumažinimas uždėtų nustatantis, trikampės bandažas (Desault, Velpeau) 2-3 savaites. Ilgesnė imobilizacijos laikotarpis, tuo geriau bendra išsaugojimas.

Operacijos su dislokacija

Yra apie 400 rūšių chirurginius metodus. Tačiau jie gali būti klasifikuojami taip:

Iki įgyvendinimo

metodu

    
 1. artroskopinę.Naudojimo artroskopą (kamera su specialiu apšvietimu), kuris yra paduodamas į uždaros sąnario per pradūrimo be pjūviai. Be to, jis yra ypatingas rankos, kad surengė pati intervencijos. Šio skrydžio tipą privalumas yra tai, žemos traumos, ir geras kosmetinis efektas greitas pooperaciniam pacientų. Šių operacijų galimybės apima: plastmasių ir atkūrimas sąnario kremzlės ir lūpų, plastiko rotaciniu rankogalių ir sąnario kapsulės.
 2.   

 3. Išvalyti kelią., su šia operacija pjūvį tipas yra pagamintas virš peties sąnario, geros prieigos prie paveiktoje zonoje. Yra daug operacijų mini prieigos, kurių ilgis yra tik 3-4 cm, o taip pat suteikia gerų rezultatų visais atžvilgiais.

Į vaizdo, operacija vykdoma atliekamas teisingai nuolatinės dislokacijos peties:

Pakeliui stiprinti peties sąnario

    
 1. Plastikiniai kapsulė ir raiščiai.Su šiuo operacijos rūšis bus atstatytas sąnarių lūpos, ir galbūt uždaryti lūžių sąnarinės kremzlės, taip pat stiprinant bendrą dvigubą užrakinimo kapsulę stabilumą.
 2.   

 3. Plastikiniai sausgyslės.su šia bendra operacija stabilumo tipas yra pasiekiamas juda ir nustatantis ilgai galvos Biceps sausgyslė.
 4.   

 5. raumenų plastiko.yra judėti į prie perkrovimo ir tvirtinimo elementai iš pakartotinai įkraunamo rankogalių.
 6.   

 7. Kaulų skiepijimui.Metodas remiantis rekonstrukcijos jos visiško sunaikinimo labrum, transplantato ir įstatomi arba blauzdikaulio kaulų.

Reabilitacijos

Visa sistema restauravimo ir reabilitacija patempimų sudaro imobilizacijos, kineziterapijos, fizinio terapijos ir gimnastika.

fizioterapijos, pašalinus dislokacija, naudotos elektroforezės su kalcio chlorido, magnetinio poveikio terapiją, vandens terapija, parafino vonios, masažo. Reikalinga griežta imobilizavimo, ypač pooperaciniu laikotarpiu 3-4 savaites. Šie metodai padės atkurti sutrikusią funkciją nukentėjusio peties.

Pratimai ir fizinė terapija po dislokacija

mažinimo

Jie skirstomi į 3 tipus:

    

 1. siekiama palaikyti galūnės funkciją per bendrą nustatymo, po to, kai sumažinimo ar operacijos. Tai apima lenkimo-pratęsimo rankos ir dilbio;
 2.   

 3. Siekiama Restmento judesių, nuėmus bendrą nustatymo. Jis susideda iš ankstesnių pratimų ir nepagailės judėjimo į peties sąnario. Atmesti peties pakeltos;
 4.   

 5. Pilnas išsaugojimas įmanoma judesio į sąnario. Ji apima visus galūnių segmentus, be jokių apribojimų. Jų tikslas – pritaikyti sąnarį prie normalių gyvenimo sąlygų. Atliekami kasdien ir ilgalaikis.

Vaizdo instrukcijos, kaip atlikti reabilitacijos procedūras ir atkurti sąnarių judrumą po išnirimo:

Pirmoji pagalba

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Pirmoji pagalba nukentėjusiesiems yra taip:

    

 1. Pečių Fiksacijos į bet kokių medžiagų organizmui po ranka, arba pakabinti ant dilbio trikampio rait. sąnarių judrumo sumažins skausmą.
 2.   

 3. šalčio naudojimas vietoje. Padės sumažinti patinimą ir skausmo stiprumo.
 4.   

 5. bet vaistai nuo skausmo ir priešuždegiminiais vaistais (analgin, ketalgin, paracetamolio, deksalgin) įvedimas.
Lagranmasade