Piršto sąnario poslinkis

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Piršto sąnario poslinkio” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

išniro pirštas ant rankos, dislokacija simptomai, ką daryti su dislokacija

išniro pirštas ant rankos – tai labai dažna traumų. Jūs galite gauti jį namuose, darbe arba kai darai sportuoti. Ši žala nekelia nė menkiausio grėsmę nukentėjusiojo gyvybei, tačiau apriboja jo veiksmų. Rankos yra daug nervinių galūnių daug, todėl dislokacija gali sukelti itin didelį skausmą.

Rudenį dažniausiai sužeisti nykštį dėl jo anatominę padėtį pobūdžio.

Tipai išnirimų

išniro pirštas – patologinė poslinkis sąnarių paviršiai kaulų, kurios sudaro metacarpophalangeal arba interfalanginiai sąnarį. Ši žala dažnai lydi plyšimo raiščių aparato ir sąnario kapsulės “, kuris tada gali sukelti sunkių komplikacijų, jei nebus skubiai gauti kvalifikuotą medicininę pagalbą. Tai įmanoma ir žalos odos, kuri, jei nebus kruopščiai antiseptinių gydymas galėtų sukelti infekciją.

Priklausomai nuo to, kiek išnirimų kompensuoti skirstomos į Visa, (tuo tarp sąnario paviršiai sąlyčio vietoje nėra) ir , neišsami(išnirimų).

Jei poslinkis kaulų traumų kryptimi yra padalintas į , galinio, (dažniausiai pasireiškia) delnųir pusė.

įvairovė poslinkių:

    

 • išnirimas proksimalinės falangos (lyginant su plaštakos kaulų);
 •   

 • išnirimas vidurinės falangos;
 •   

 • išnirimas nagų falangos.

Iš išniro pirštų ant rankos

simptomai

Savęs PRAkticheski neįmanoma atskirti nuo išniro nykščio lūžio. Abiem atvejais yra gerai matomas pokytis išvaizdos galūnės. Išsiaiškinti, ar iš kaulo vientisumo pažeidimas gali būti tik rentgeno tyrimu.

Kai kurie iš pagrindinių simptomų išnirimo iš piršto yra:

aštrus skausmas (intensyvumo padidėja, kai bando judėjimo);

  

 • odos raudonis;
 •   

 • vietos padidėjimas minkštųjų audinių temperatūros;
 •   

 • sunkus patinimas;
 •   

 • performavimas pirštu;
 •   

 • blanširuoti pirštų virš dislokacija;
 •   

 • nesugebėjimas atlikti įprastą bendrą judėjimą.

  Kai delnų dislokacija, aš pirštu jis juda link delno

  . Tyrimas gali apčiuopti, kad plaštakos kaulų galvą. Iš ženklas , galinio dislokacija, yra nykščio sutrumpinimo, ir jos pratęsimas į interfalanginiai sąnario. Ant nugaros paviršiaus sąnario paviršiaus yra palpuojama proksimalinė falanga ir palmių – į plaštakos kaulų galvos. Lenkiamasis raumuo sausgyslių ilgai gali būti įtvirtinta tarp ofsetinės paviršių, kuris žymiai apsunkina keičiamos procesą.

  dislokacijos pagrindiniai pirštikaulių kiti pirštai įvyksta daugiausia galinio posūkio.Kai važiavimo judesio jaučiamas aštrus skausmas pobūdį ir spyruoklės pasipriešinimo.

  Sprains vidutinio ir nagų falangų II-V pirštų dažniausiai yra nugarą ir pusėir. Bruožas yra pilnas nejudrumas. Sunkiausios komplikacijos atskyrimo sausgyslės raumuo raumenys (kai kuriais atvejais – kartu su nedideliu kaulų fragmentas).

  Ką daryti, išnirimo iš piršto ant rankos: Pirmoji pagalba

  Tuo menkiausio įtarimo dėl išnirimo ar lūžio pirštu jūs turite eiti į artimiausią skubios pagalbos stoties. Naršyti būtinybės aukai rentgenovanie ir kvalifikuotas sveikatos priežiūros. Plyšimas sausgyslių ir sąnarių kapsulių, gali tekti gydyti ligoninėje į profilis departamento ligoninėje. Tuo metu, pageidautina transporto paciento rankos imobilizacija.

  Pirmas dalykas, siekiant užtikrinti visišką poilsį ir nejudrumas pažeistą galūnę.Siekiant sumažinti edemą ir skausmo intensyvumo sunkumą į nukentėjusiosios srityje patartina taikyti ledo arba šalto vandens maišelį.

  Ledo reikia išvalyti kas 10-15 minučių, kad būtų išvengta nušalimų.

  nukentėjusiojo ranka turėtų būti išlaisvinti iš karto iš papuošalų ir drabužių, kurie gali sutrikdyti kraujotaką prieš padidinti patinimą fone. Geriau kraujotaka ir limfos patartina laikyti pažeistą galūnę ir padidėjusi poziciją. Viduje galima išgerti tabletę skausmą ar NVNU.

  Įrankiai padėti sumažinti dislokacijos nykščio skausmą:

  atvirų žaizdų (net mažų matmenų dydis) turi būti kruopščiai nuplauti, apdoroti kitu antiseptiniu tirpalu (5% jodo, kalio permanganatas, furatsilin, briliantinis žaliasis) ir uždaryti antiseptinių tvarstį. Pažeisti odą, būtina informuoti gydytoją; Kai kuriais atvejais tai yra administravimo stabligės toksoidui nuoroda.

  Siekiant išvengti paūmėjimas dislokacija turi būti atsargūs dėl jų pačių atlikti paciento pirštu imobilizavimo, kad tvarstis jį greta sveikas “. Reikėtų pasirūpinti, kad tvarstis nebuvo paskirta per griežta, nes tai trukdo normaliam mikrocirkuliaciją žalos zonoje. Nuo tvirtinimas turi būti sunaikintas, jei pirštas yra labai deformuotas arba sparčiai auga patinimas.

  Jokiu atveju neturi būti dėl jų pačių bandyti ištiesinti pasitempiau pirštą. Tai gali sukelti komplikacijų, tokių kaip plyšimas sąnario kapsulės ir skausmingos šoko!

  Gydymas išnirimo iš piršto ant rankos

  Pacientogalima pristatyti į įrenginio patys ar kvietimo «greitosios pagalbos».

  Teisė palatoje gydytojas renka istorijos, t. E. Atlikti apklausą ir nagrinėjant sužeistą ranką. Tada paaiškinti žalos tikslų gamtą rentgenogramos. Jeigu yra pagrindo manyti, pažeidimo sausgyslės kurortą papildomų metodų aparatūros diagnostika – kompiuterinė arba magnetinio rezonanso.

  paprastą dislokacijos kreipiamasi į įprastą palyginimą sąnarinių paviršių. Jei pažeista kaulų ar minkštųjų audinių, chirurginis įsikišimas yra būtinas.

  Uždaryta sumažinimas yra atliekamas pagal vietos ar bendrąją anesteziją (anestezijos). Kai vietinis anestetikas gali reikalauti papildomos administravimo raumenis atpalaiduojančių sumažinti raumenų tonusą. Žinoma fiksuotu laiku arba paprašyti surengti pakeltoje padėtyje šiek tiek mažina patinimą. Daugeliu atvejų, anatominės santykių sąnario paviršių atstatymas yra pakankamai į šonus panaikina pirštu ir traukti antgalį (ašine kryptimi). Kai bendra grąžinamas į įprastą padėtį, išgirsite spragtelėjimą.

  Kai sutrinka, kai aš pirštu sausgyslės yra prispaustas, tada praleisti savo ruožtu į Alkūnės pusėje lygiagrečiai lenkimo nagų falangos.

  Po dėl rankos piršto tvarka ir kreipėsi dėl imobilizacijos Longuet. Dėvėti ji turi būti ne mažiau kaip 3 savaites.

  komplikacijų po uždaro mažinimo dėl visiškai atkurti darbingumo nesant trunka vidutiniškai 4-5 savaites.

  atviros redukcijos – chirurginė procedūra, prie kurio išeitis prie galinės dislokacijos nykščio į sausgyslių pažeidimųir lyginant uždarojo metodą paviršių neįmanoma. Operacija atliekama pagal vietinę anesteziją arba laidumo. Strangulated kapsulė yra išpjaunamas atgal-spindulio ryšį, po to, kaisausgyslės, kuri grįžta į savo įprastą padėtį naudojant specialų įrankį-liftas. Galutinis etapas chirurginė procedūra tampa sluoksniuojant siuvimo ir drenažas. Siūlių pašalinami po 10 dienų, o teikiant pacientas nejudrumas tvarstis turi būti dėvimi 3 savaites.

  operacija reikia tais atvejais, kai IŠNIRIMAI II-V pirštai raumuo sausgyslių traumų yra sudėtingas. Per intervencijos, jis susiūtas į kaulus su specialiais siūlės. Tada iš naujo fragmentai gaminamas (jei lūžis) ir palyginimas sąnarinių paviršių. Raištį dėvėti 3 savaites.

  operuoti nuoroda yra lėtinė dislokacija “, kuriame nuo sužalojimo buvo daugiau nei savaitę, ir spontaniškas, pakoreguokite atsitiko. Įmanoma komplikacija tokiose situacijose yra klaidinga sąnario, kuris yra reikalingas siekiant panaikinti plastiko raiščių ir sąnarių paviršių formavimas. Standus Imobilaizeris tvarstis yra taikomi kaip 2 savaites 1 mėnesį.

  Reabilitacijos laikotarpis

  Po tvarstis buvo pašalintas iš nukentėjusiosios rankos už greičiau pasveikti savo funkcijas visiškai rekomenduojame, kad jūs, pratybų šepečiai,. Taip pat rodo, mokymas su guminiais plėstuvai, o veiksmų siekiant užtikrinti išieškojimą smulkiosios motorikos įgūdžius pirštais įgyvendinimas.

  Tuo pačiu metu rekomenduojama atlikti Limfodrenažinis masažas, pasyvūs įšilimo ir dalyvauti kineziterapijos kambarys (rekomenduojama UHF, o skausmas – elektroforezė su novokaīnu).

  Siekiant sumažinti uždegimo požymių (t. H. skausmą ir patinimą) yra patartina 2-4 kartus per parą vietiškai tepalai ir geliai, kurių sudėtyje yra yra NVNU (C temperatūroje. H. diklofenako, Fastum gelis, Voltaren-emklgel ir t. D ) ..

  Per keletą savaičių gali būti parodyta dėvėti elastingą tvarstį.

  Liaudies medicina rekomenduoja daryti vonias su nuovirai ir užpilai lapų riešutmedžio ir pušies spygliai. Išpučiant audinių naudinga punktasrikladyvat šviežių plantanus lapus ar kopūstai.

  Plisov Vladimiras, gydytojas, medicinos žurnalistas

  30,895 Iš viso hitai, 33 views today

  Teisė veiksmų pirštu Reljefinis

  Reljefinis pirštas – ji yra uždara audinių pažeidimas, kompensuoti pirštikaulių vienas kito atžvilgiu, ir nuo sąnarių sąnarių pažeidimo. Dažnai lydi plyšimo raiščių, sąnarių kapsulės plyšimas, lūžių.

  Dažniausiai trankyti nykščio, indeksas, žiedas pirštai ant rankos; Pinky ir didelis pirštas. Boksininkai ir kiti sportininkai, dalyvaujantys kovos menų, dažnai trankyti vadinamąjį “katilą” (metacarpophalangeal bendrą) ant mažojo piršto ir bevardis pirštas rankos.

  Priežastys išjudinti pirštai

  Reljefinis pirštu – mechaninio veiksmo rezultatas. Yra tokia traumos paprastai yra keliais atvejais:

     

  • rudenį, sutelkiant dėmesį į šepečiu;
  •   

  • gauti klaidingą kamuolys komandiniai žaidimai;
  •   

  • jaučiamas kontaktinis sportas;
  •   

  • nepatogios judesiai apie sporto įrangos,
  •   

  • pakeliamas po slydimo sunkioji krovinių kiekį.

  Toks traumos gali būti pavadintas profesionaliems tinklinio žaidėjų ir krepšininkų, sportininkų, dalyvaujančių kovos menų. Gresia taip pat beveik visi darbininkai: vartininkus, statytojams, montuotojams, automobilių mechanikai. Rizika yra žymiai padidėjo trankyti pirštu gerbėjai pohrustet pirštais, paspaudus ar patraukus juos. Taip pat gali sukelti sąnarių ligos polinkis ir ankstesnių traumų.

  Simptomai ir požymiai, įspausti pirštų

  Norėdami suprasti, kas yra įspaustas pirštu, jūs turite žinoti būdingų simptomų numerį šio sužalojimo:

     

  • Pirmasis yra aštrus stiprus skausmas. Tai pasireiškia judėjimo, lenkimo, palpuojant, taip pat pailsėti. Gali sukelti tvinkčiojantis skausmas;
  •   

  • Jei gavote žalos įvyko dislokacija sąnario, tai aiškiaimatoma pirštų deformacijos. Jis gali būti įjungtas į šoną, atsiranda ilgiau ar trumpiau nei normalios būsenos. Atsižvelgiant į bendrą iškyšulys kaulų srityje pastebėta.
  •   

  • Sunku ar pilnas judėjimo stoka, pirštų blogai sulenkta arba visiškai sulankstyti;
  •   

  • sensorinis netekimas, sustingimas, blyškios odos;
  •   

  • kurį laiką po traumos gali atsirasti patinimas, pabrinkimas;
  •   

  • žalos dažnai lydi hematoma. odos spalva gali tapti raudonos arba melsvai.

  “Nepaisant tokių aiškių požymių, tikslią diagnozę ir tolesnį gydymo strategijos gali nustatyti tik gydytojas!

  lūžių, kaulų lūžiai, sausgyslių plyšimas turi panašius simptomus. Paaiškinti diagnozę, ji dažnai yra būtina rentgeno.

  Pirmoji pagalba traumos

  Kai įspausti pirštų pirmoji pagalba turi būti apribota labiausiai avarinių pirmosios pagalbos priemones.

  “Jokiu būdu bandyti ištiesinti pirštas negali būti sau.

  Tokie veiksmai gali gerokai apsunkinti žalos, todėl neįmanoma užbaigti sveikatos atstatymą. Pagrindinis devizas pirmosios pagalbos: “nepakenk»

  !.

  Taigi, jei jums rasti ženklų, rodančių, kad pirštas bus išvalytas, šie manipuliacijos būtina:

     

  • greitai, bet atsargiai nuimkite žiedą nuo savo piršto ir kitų papuošalų. Kai pasireiškia patinimas ir edema, pašalinti juos bus daug sunkiau arba neįmanoma, o tai labai komplikuoti gydymą;
  •   

  • Po to turėtų lydėti šaltos vietos į sužalojimo 15-20 minučių. Tai gali būti ledai, šaldyti ir sušaldyti, kraštutiniais atvejais, rankšluostį mirkomi šaltame vandenyje. Rankos turi būti laikomi pakeltoje padėtyje, siekiant sumažinti edemą;
  •   

  • Kitas žingsnis – tvirtinimo sužeisti falanga. Autobusų gali tarnauti kaip pieštukas, liniuotė, kaip iš medžio šakelėmis. Jūs galite przystawkę pirštu į sveiką gretimų piršto. Tvarstis arba tKan naudojamas kaip žaizdos užpilu neturėtų suimkite pirštais. Labai lengva nustatyti.
  •   

  • Leiskite gauti Skausmo.

  Po būtiną pirmąją pagalbą kuo greičiau kreiptis į gydytoją, tolesniam gydymui. Kuo anksčiau kreiptis į traumatologo, greičiau, efektyviau ir svarbiausia bus elgiamasi.

  Gydymo išjudinti pirštai

  gydymo taktikai ir jos trukmė priklauso nuo traumos sudėtingumo.

  Jei nesate rimtų sužalojimų, jei nėra dislokacija, lūžis ar raiščių plyšimo, pakankamai stora tvarstis ir procedūrų, kuri gali būti vykdoma nepriklausomai namuose skaičius.

  Per pirmuosius 2-3 dienas ledo taikomas po traumos. Ne daugiau kaip 15-20 minučių kelis kartus per dieną. Tai padeda sumažinti patinimas, skausmas;

  Trečią dieną, galite pradėti uždirbti šiltus kompresus, naudojant absorbcinės tepalą. Pavyzdžiui, Fastum-gelis Dolobene, Troxevasin, diklofenako gelis, indovazin. Šiame etape galima naudoti liaudies gynimo. Paprastai tai infuzijų ramunėlių, bitkrėslė, ugniažolės, medetkų. Suspausti kaita 2-3 kartus per dieną.

  Svarbiausio pratimai pirštais

  Kai edema miegojo, galite pradėti daryti lengvas masažas, atkuriamojo pratimus. Tai padės greičiau atkurti visą piršto funkciją.

  skausmo priimamasis galimų analgetikų akivaizdoje – analgin, ketanov, pentalgin tt

  .

  diaplasis Reljefinis pirštu

  Jei rimtai susižeisti, jei yra dislokacija atveju gydymas vyksta kitu būdu. Pirmasis prioritetas yra sumažinti pažeistą piršto.

  Pagaminta sumažinimas pagal vietinei anestezijai, ir tam tikrais atvejais pagal bendrąją anesteziją. Nukentėjęs Phalanx pratęsiamas išilgai išilginės ašies kaiščio. Kaip taisyklė, pati bendra tampa vietoje su Snaps. Jei taip neatsitinka, būtina priploti jį teisinga kryptimi. siekiant išvengtiE pažeidimas sausgyslės nagų falanga todėl šiek tiek išlenktas. Patraukite pirštą per surinkimo arba kilpos tvarsčiu.

  Jei negalite uždara sumažinimas, jis yra priskirtas operaciją, atviros mažinimo.

  dažniausia iš uždaro sumažinti neįmanoma – vėliau apsilankymas pas gydytoją

  .

  Po to, kai bendri taikomųjų gipso arba nuimamas petnešomis 3-4 savaičių sumažinimo. Būtina nustatyti pirštą, kuris pagreitina atsigavimą. Taip pat gipso padeda išvengti skausmo nepatogią judėjimo, atsitiktinio sąlyčio su nukentėjusio piršto.

  Nuėmus tvarstį paspartinti reabilitacijos pat paskyrė masažo ir pratimų, skirtų besivystančioms funkcijų kursą įspausti pirštą. Be specialių pratimų, gydytojas nustatytų, rekomenduojama atlikti pratimus plėtoti smulkiosios motorikos įgūdžius rankų: rinkti dėlionės konstruktorius, užsiima siuvimo, rašyti ant klaviatūros. Tai padeda visiškai atkurti gebėjimus darbui, o taip pat, kad būtų išvengta komplikacijų skaičių, pavyzdžiui, “nuolatinės dislokacijos».

  Gydo įspausti pirštą 15-20 30-40 dienų, priklausomai nuo traumos traumų, teisinga pirmosios pagalbos, laiku gydyti į gydytoją sudėtingumo.

  Žala pirštai labai dažnai sužalojimai, tiek kasdieniame gyvenime ir sporte. Jie gali būti ne visiškai vengti, bet sumažinti rizika yra reali. Reikia imtis atsargumo priemonių, kai atlikti įvairias trauminis darbą, negali būti išsiblaškęs, naudokite pirštines, jeigu įmanoma. Sporto naudoti elastines tvarsliava, sporto įranga, naudojama pagal instrukcijas. Jei žala vis dar gauti, tai yra labai svarbu suteikti pirmąją pagalbą ir nedelsiant kreiptis į gydytoją.

  Ką daryti, jei aš išsiuntė pirštą? Kaip atskirti iš piršto liniją nuo išnirimo ar lūžių?

  Kaip atpažinti ir gydyti ranka išniro nykštį

  Žmogus turi Šv struktūraoego skeletas, kuris yra paprastai juda, visi pirštai, nejaučia jokio skausmo ar diskomforto. Tačiau yra situacijų, kai ši tendencija visiškai pasikeitė į priešingą pusę, tai gali atsitikti su nykščio išnirimas. Būti pavojingas gyvybei toks sužalojimas, žinoma, gali ne, bet, kad reikėtų į gydytoją įsikišimo, nes be didelio skausmo vis dar tiekia daug problemų.

  nykščio yra labai patogi vieta, ir tai nenuostabu, nes iš vyro prigimtis maniau viskas. Tai leidžia jam manipuliuoti ne tik įvairius daiktus, patraukti juos, bet tai ši vieta tampa daugelio traumų priežastis.

  nykščio – unikalus švietimo, ji turi raumenų daug, todėl judesiai tampa vis sudėtingesni ir suderinti. Šiuo pirštu, skirtingai nuo kitų, yra du pirštikaulių ir unikalus jungtinis (balno formos), kuriuo jis yra prijungtas prie kaulų poilsio. Stambiųjų sąnarių pvz forma organizme nėra prijungtas prie pirmojo plaštakos kaulų piršto.

  Šiek tiek anatomija

  išnirimas nykščio ant rankos

  kaulai turi savo medicinos ir bendriniais pavadinimais, nykščio atskirti artimiausiąją arčiau teptuku, o distalinė falanga (galutinis). Dėl sausgyslių, kad pridėti prie įvairių svetainių, pirštas gali sulenkti ir tiesintinykščio, kaip ir visi kiti, turi du lenkiamasis raumuo vienas -. Trumpai tariant, antrasis – ilgai.

  Iš dislokacija

  mechanizmas

  Dažniausiai išnirimas įvyksta metacarpophalangeal sąnario. Ryšuliai, žinoma, išvengti traumų, bet, kaip ir bet kuris audinio, jie turi savo ribas stiprumą. Dažniausiai sutrinka atsiranda nugaros pusėje, bet yra retų pasislinktų į delno kryptimi. Ofsetinė pirštu stačiu kampu į Delnakaulių.

  priežastys ir veislių

  pilną rankos kilnojami nykščio

  dislokacijos priežastys yra kelios, dažnai pamainos Paltzir sužeisti ir žalą.

     

  1. Dažniausiai išniro rudenį, ypač po atviru delnu ar pirštais tiesiai į pirmą.
  2.   

  3. Gautas dislokacija gali ne tik aštrūs ir galingas smūgis, bet staiga raumenų susitraukimus, dažniausiai tiesėjų.

  stiprus gigantiškas mažinimas raumenų organizme gali sukelti epilepsijos. Be šios ligos, dažni lūžiai, ašarojimas sausgyslių ir vientisumo pažeidimus ir raumenų skausmas, patempimų ir lūžių. Moterys sumažinimą gali sukelti toxemia ar šios būklės šiuolaikinėse akušerijos pavadinimas – preeklampsijos. Visų pirma, eklampsija gali duoti tą patį sumažinimą kaip epilepsija. Po gimimo, ši sąlyga nepastebima, todėl gali pasitaikyti vėlesniais nėštumo. Ir per priepuolių yra ne tik grėsmė vaisiaus gyvybei, bet ir mama.

     
  1. Profesionalūs sporto ar veikla gali sukelti sąnario išnirimas. Pagrindiniai klientai traumos tapo bokserių, kalnakasių ir kitų.

  kompensuoti gali būti visiškai arba neišsami, ji yra būdinga tai, kad poslinkio falangos laipsnio atžvilgiu į plaštakos kaulai. Jei ten buvo visiškas išnirimas, tada turėtume tikėtis ir ašara bendros kapsulę. Jei tarp bendrų paviršių yra kontaktas (nors moll) gali kalbėti apie nepilno išnirimo ar panirimo.

  Šviežia laikoma žala atsirado ir diagnozuota per 48 valandas, kai nuo žalos tęsiasi nuo 3DO 4 savaites, dislokacija yra laikoma pasenusi, o vėliau per mėnesį -. Nuolat.

  Iš išnirimų

  Gamta

     
  • Nevpravimym laikomas dislokacija, kurioje tarp bendrų paviršių gauti minkštųjų audinių.
  •   

  • nuolatinė dislokacija, su sąlyga, kad jis dažnai kartojasi.
  •   

  • Uždaras dislokacija, viena, kurioje yra žalą odai.
  •   

  • Atidaryti lydi žalos odai.
  •   

  • Komplikuota dislokacija, kuriame sugadintas pervnye pabaiga ar laivai turi lūžių.
  •   

  • Nesudėtinga yra ta, kurioje yra ne žala.

  Simptomai

  Išvaizda dislokacija

  Vaizdo (paspauskite žaisti).

  tuo dislokacija nykščio šiek tiek bitų svetainėje audiniai ir pripažinti jos sudėtingumas nėra. Atsižvelgiant į sąnario srityje yra aiškus deformacijos, kurios gali būti vertinama be atvaizdo gamybą.Judėjimo taip visiškai neįmanoma arba žymiai apribota. Finger spyruoklės, kai jis bando patikrinti pasyvius judesius. Bet skausmas išsivysto dėl traumos metu ir yra stiprinama, kai bandote paliesti kojų. Per tą sąnario oda yra įtempti, sąnarį pati Tėvynės ir padidėja dydžio.

  Jei teisingai diagnozuoti atveju sumažinti iš savęs dislokacija ir į X-ray gamyba negali būti nieko. Dislokacija gali lydėti lūžio ar traumos kraujagyslių ar nervų. Daro sumažinimas gali tik gydytojas ligoninėje arba palatoje.

  Diagnostika

  išnirimas nykščiu rentgeno

  Be bendrojo patikrinimo pažeisto pirštu pakanka rentgeno gamybos diagnozę. Atlikti ją į dvi projekcijų, siekiant kontroliuoti pasislinkimas ir kaulų lūžių.

  Kaip padėti?

  Pirmoji pagalba yra ne tik galėtų sumažinti žmonių kančias, bet taip pat leidžia toliau sėkmingai gydymo ir reabilitacijos, bet tik tada, jei ji yra teikiama kvalifikuotai ir teisingai.

     

  1. dislokacija turi būti pašalintos iš visų pirštas žiedo ir suveržimo dekoracijas, kaip patinimas plėtrą, jie gali sukelti suspaudimo.
  2.   

  3. Pažeisto rankos turi būti panaikintas, sumažinti žemiau horizontalios padėties prisideda prie tolesnio kilimo edema.

  sumažinti savęs nieko absoliučiai negali!

  treats išnirimas nykščio gydytojaih traumos, ir yra sumažintas iki sumažinimo ir imobilizacijos, chirurgija yra atliekamas retų atvejais. Sumažinti visą pagal vietinę anesteziją, po to, kai, įpareigojantiems standžių išlaikantis tvarstį arba gipso įtvarai. Laikotarpis, už kurį ji yra paskirta – dvi savaites, o bendras efektyvumas stebimas maždaug pusantro mėnesių.

  imobilizacijos su dislokacijos nykščio

  Skiria vaistų, kurie mažina skausmą ir patinimą, vietiškai geliai ir tepalai.diaplasis pirštu gamina tik gydytoją, jis išsitraukia pirštu, kol pasirodys spragtelėjimą. Po tiesiog privaloma radiologinė kontrolė gipso, o ne iš naujo išniro pirštas.

  Reabilitacijos

  gipso su dislokacijos nykščio

  Jei visi per reabilitacijos laikotarpiu gydytojas rekomendacijos gali trukti nuo 4 iki 6 savaičių. Nuėmus gipsą vyro reikia masažas, Gydomosios gimnastika ir fizioterapinė. Visi jie yra nukreiptos ne tik į judėjimo atkūrimo, bet ir nuo ligamentous aparato atstatymo. pažeisto ploto buvo pateikta paprastai kraujo, būtina padaryti judėjimas ne tik atsigaivinti, bet ir riešo, nes ji taip pat imobilizuota gipso.

  Tai ten buvo teigiamas efektas reabilitacijos, būtina visapusiškai laikytis visų eksperto rekomendacijas. Jei neturite užsiimti tinkamai, žala bus sukelti daug komplikacijų ir funkcija nėra visiškai atstatytas.

  Dislokacija nykščio vaikams

  Vaikams, ši žala dažniausiai pasireiškia kaip vaikas yra aktyvus, tačiau jo silpnas ir raiščių linkę į tempimui. Pasitempiau pirštų veda prie to, kad be skausmo vaikas pradeda panikuoti, tas pats būklė išsivysto ir tėvai.

  padažas su dislokacijos nykščio

  Pradėti su visa reikalinga, kad nuraminti kūdikį ir nustatyti pažeistą ranką ir padaryti šalčio.Tada iš kartonuolat kreiptis į gydytoją registratūroje.

  sumažinti žalą vaikui yra labai nepageidautina, o ne gauti komplikacijų ir poslinkio lūžių fragmentų.

  nuraminti vaiką, kaip tai įmanoma, pradedant siekiant nuraminti tėvus, tada vaikas bus matyti ramų veidą mama ir tėtis. žala gydymas yra tas pats, kaip suaugusiųjų, išskyrus tai, kad imobilizacijos ir reabilitacijos mažiau laikotarpį. Vaikų kūno pasveiksta daug greičiau.

  išniro nykščio traumos yra ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tai gali atsitikti bet kur ir visiems, ypač paplitusi vaikų. Ankstyvas gydymas padės užtikrinti komplikacijų prevencija ir trunka gana trumpą laiką. Svarbiausia – nepanikuokite ir laiku pirmosios pagalbos, o tada iš karto kreipkitės į gydytoją. Na, po griežtai laikytis visų jos rekomendacijas, bet analgetikai ir tepalai padeda atlaikyti skausmą. Paimkite juos gali ir turi būti per visą laikotarpį gydymo ir reabilitacijos.

  išniro pirštas: simptomai ir gydymas

  išniro pirštas neatsitinka dažnai. Tai yra dėl to, o stiprių raumenų ir raiščių pėdos. Bet kartais tai žalos yra gana mažas poveikis. Šiuo atveju svarbu žinoti, kaip tiksliai diagnozuoti dislokacija ir kokių priemonių reikėtų imtis, tuo pačiu laiku.

  Kas yra dislokacija, kuo ji skiriasi nuo traumos

  Išnarinimas – ši sąnario tūris paviršiai vienas kito atžvilgiu. Kaip pirštai pro daug nervinių galūnių, jų sužalojimai yra skausmingas pakankamai. Žala lydi plyšimo raiščių ir sąnario kapsulės.

  Dažniau nei ne buvo išniro nykščio. Taip yra dėl jos ypatingos padėties ir susilpnėjusi raiščius. Kai pernelyg lenkimo falangos ir žala.

  Antra populiariausia yra pirštas ant jo kojos išnirimas. problema slypi pėdos raumenys yra per silpni šioje srityje. Bet streikuoti ar įvaikinimo NAlzen nenatūralus pozicija sukelia žalą.

  Kad tinkamai gydyti svarbu atskirti nuo paprasto patempimas traumos. Pasibaigus traumos metu tik sugadinta minkštą audinį. Dauguma šių traumų pasitaiko tuo pačiu metu.

  Iš išnirimų

  klasifikacija

  Split dislokacija į grupės gali būti grindžiamas įvairiais veiksniais. Jei mes manome, kiek laiko praėjo nuo traumos, tada yra tokia žala:

     

  1. Šviežias. Būta ne daugiau kaip prieš tris dienas.
  2.   

  3. pasenusi. Senaties terminas yra iki dviejų savaičių.
  4.   

  5. Nałogowy. Žalos įvyko daugiau nei prieš dvi savaites.

  Ši klasifikacija galioja tik trauminių išnirimų. Kai kuriais atvejais, žalos priežastis yra bet kokia specifinė liga. Šiuo atveju, žala yra vadinamas patologinė.

  Priklausomai nuo krypties ir taškas taikymo jėga spinduliavimo kenkia išnirimų:

  Taigi, kas tiksliai į poslinkis sąnario kryptimi paprastai buvo matomas plika akimi.

  Remiantis išleidimo sunkumo:

     

  1. Užbaigti išnirimas. Būdinga tai, kad raiščių ir sąnario kapsulės plyšimas.
  2.   

  3. dalinis išnirimas. Dalinai konservuoti kūno kontaktas.

  Priklausomai nuo gydymo traumų ir reabilitacijos laikotarpiu tipo bus būti įvairių kartus.

  Kokiomis aplinkybėmis gali atsitikti dislokacija?

  Dažniausiai bendra išnirimas įvyksta dėl traumos. Tarp labiausiai paplitusių situacijų išleisti:

     

  • Sunkiasvorės objekto kamino kritimas.
  •   

  • Žala metu aktyvių sporto, žaisti futbolą ar krepšinį.
  •   

  • Crunch pirštai.
  •   

  • Nepavyko lašas.

  Tuo rizika yra ne tik sportininkai, bet ir vaikai, kurie mėgsta veiksmo žaidimai. Todėl svarbu pasirinkti gerus batus vaikams.

  Simptomai

  Pagrindinis simptomas, kuris leispripažinti išniro sąnarys, jis tampa sunkus skausmas nukentėjusio srityje. Su nervinių galūnėlių incidento signalas perduodamas į smegenis. Ženklai dislokacijos nėra priversti laukti. Taigi jis tampa nenatūralus forma pirštu ir pradeda raudonuoti.

  Tarp kitų būdingų simptomų:

     

  1. išpučiant minkštųjų audinių.
  2.   

  3. Pirštų praranda mobilumą.
  4.   

  5. Jei sausgyslės plyšimas lydi kraujavimas, bus mėlynė.

  Radę tokius simptomus, kreipkitės į traumatologas. Tik specialistas gali tiksliai nustatyti diagnozę ir žalos mastą.

  Diagnostika

  Jei jūs nežinote, kaip nustatyti, ką jūs iš tikrųjų išniro, kreipkitės į gydytoją. Tik po medicininės apžiūros specialistas galės netaikyti lūžių galimybę ir nustatyti tinkamą gydymą.

  Pats paprasčiausias ir labiausiai paplitęs diagnostikos metodas yra rentgeno. Nuotraukos yra paimtos dviem projekcijomis: iš šono ir tiesiai. Jei aptinkama komplikacijos gali prireikti papildomų kadrų.

  Tarp kitų metodų nustatant žalos pobūdį yra naudojami:

     

  1. JAV.
  2.   

  3. magnetinio rezonanso.
  4.   

  5. Kompiuterinės tomografijos.

  metodo pasirinkimas priklauso nuo paciento sveikatos ir įrangos būklę turima medicinos įstaigoje.

  Pirmosios pagalbos priemonės

  Siekiant sumažinti nukentėjusiojo būklę, būtina suteikti jam pirmąją pagalbą. Taigi būtina laikytis tam tikro veiksmų seka:

     
  1. Kadangi dislokacija lydi stiprus skausmas, pirmiausia turite pašalinti diskomfortą. Jūs galite naudoti gydomuosius narkotikus. Bet tai yra geriau ir saugiau taikyti šaltą kompresą.
  2.   

  3. pažeisto pirštas turi būti apsaugota, kad būtų išvengta tolesnės žalos. Jei ten buvo didžiuoju pirštu dislokacija, tai gali būti nepurtyti į kitą su tvarsčiu pagalba. Prie tolimiausio pirštai gali įpareigoti nedidelį autobusą.
  4.   

  5. Pagrindinė taisyklė: nukentėjusioji plotas negali būti šildomas. Šilumos plečia kraujagysles. Tai padidins spaudimą ir patinimas.
  6.   

  7. Stenkitės išlaikyti savo koją šiek tiek padidėjusi valstybės. Tai padės užtikrinti tinkamą kraujo tekėjimą.

  Tai nėra būtina savarankiškai gydytis. Po pirmosios pagalbos reikia pristatyti auka palatoje. Specialistas pasakys, ką daryti toliau. Tai padės išvengti galimų komplikacijų.

  dislokacija Gydymas bus susideda iš kelių pagrindinių žingsnių:

     

  1. Skausmo valdymas,. Po rentgeno tyrimą ir tiksliai diagnozuoti specialistas rankenos pažeistą plotą, naudojant jodą. Vietinė nejautra yra naudojamas.
  2.   

  3. diaplasis,. Po narkozės veikė ir stotelė prarado jausmą, gydytojas sumažins bendrą. Tai daroma be ginklų jokių prietaisų naudojimo. Pasitikėjimas ši procedūra gali būti patyręs tik. Jei lėtinė patempimas, tiesa jis nebus lengva. Tokiu atveju, reikia įdiegti stipinus, su kurios pagalba pratęsimas.
  4.   

  5. Valdymo rentgeno,. Tai vyksta, siekiant nustatyti teisingą Pakoreguokite procedūrą.
  6.   

  7. , Imobilizatorius,. Norėdami atkurti piršto funkcionalumą jam reikia pailsėti. Norėdami tai padaryti, taikyti gipso tvarsčiu. Po kelių dienų jis gali susilpninti, todėl turės būti pakeista. Jei kelis išniro pirštas, naudojant Gipsas. Šioje būsenoje, pirštas turi būti bent savaitę. Kai kuriais atvejais šis laikotarpis pratęsiamas vienu mėnesiu.

  Jei norite pašalinti tvarstį gali būti per anksti, nes tai gali sukelti iš naujo traumų nėra stiprus sąnario.

  Kai tvarstis bus pašalintas, reabilitacijos laikotarpis reikalingas. Ji apima Lechebnuyu gimnastika ir masažas. Šios procedūros padės visiškai atkurti piršto ir grįžti į normalų gyvenimą funkcionalumą.

  Chirurgija

  Jei lėtinio išnirimo, tada atkurti piršto mobilumą be chirurginės intervencijos yra neįmanoma. Po operacijos, atkūrimo įvyksta ne anksčiau kaip po trijų savaičių.

  gydytojas sumažinti į bendrą atviru būdu, kad yra dislokacija, po skrodimo minkštųjų audinių. Dėl fiksavimo naudojamas smulkių metalinių stipinų. Jei dislokacija yra labai senas, jums gali tekti rezekcija proksimalinės falangos.

  Po to procedūra atliekama skeleto traukos.

  Po operacijos, pažeistą pirštu iškaltas specialus padanga. Tai padės užtikrinti teisingą poziciją sąnario.

  reabilitacijos laikotarpis, reikės privalomai kursą fizioterapijos, gydomųjų pratimų ir masažai.

  Gydymo liaudies metodai

  greitai susigrąžinti sugadintą pirštu padėti paprastas liaudies gynimo. Tarp populiariausių receptų yra šie:

     

  1. Mix pjaustytų džiovintų žiedynai bitkrėslė ir medetkų, ugniažolės ĮDĖTI. Du šaukštus mišinio užpilkite puodelį verdančio vandens. Palikite kelias valandas tamsioje patalpoje. Filtruoti skystį. Sudrėkinkite vatos gabalėlį į jį ir kreiptis į pažeistą sąnarį. Kaip tik vilna yra sausas, šlapias jį dar kartą. Tokios procedūros turėtų būti atliekamas kelis kartus per dieną.
  2.   

  3. nedideliame kiekyje miltų, supilkite actą. Minkyti tešlą. Mažas torto pridėti prie tokio testo sąnario. Wrap popieriaus ir stokojanti tvarstį. Tokie kompresai turėtų būti išlaikoma dvi valandas. Procedūra kartojama tris kartus per dieną.
  4.   

  5. Sumaišyti keletą šviežių šalavijų lapai. Sudarytas mush taikomos paveiktoje zonoje ir palikite kelioms valandoms.
  6.   

  7. kompresas gali būti pagaminti iš gėlių ir žolių levandų maišytipastovus su saulėgrąžų aliejumi.
  8.   

  9. Švaraus nedidelis svogūnas ir sukapoti jį ant tarka. Gautą masę įvesti nedidelį kiekį cukraus. Sumaišykite sudėtį ir tegul ji palaikius šiek tiek. Skleiskite mažą gabalėlį tvarsčio mišinį ir kreiptis į pažeisto nykščiu. Tai suspausti atskleisti antrą valandą.

  Šios paprastos receptus greitai ir efektyviai pašalinti dislokacijos poveikį.

  Prevencinės priemonės

  Siekiant išvengti patempimų, turite imtis atsargumo priemonių. Stenkitės išvengti traumų situacijų, laikytis atsargumo priemonių sporto. Jei jūsų profesinė veikla yra susijusi su padidėjusia įtampa ant kojų, dėvėti specialius apsauginius batus “.

  Pabandykite mokyti pėdos raumenis. Jei jie visada bus geros formos, tada dislokacijos tikimybė sumažėja.

  išniro pirštas neturi būti daug grėsmę žmonių gyvybei ir sveikatai, tačiau ji tikrai turėtų būti gydomi. Tai geriau patikėti šį procesą profesionalams.

  Ką daryti, išnirimo iš piršto ant rankos. Rekomendacijos iš naujo, taip pat diagnozuojant ir pirmoji pagalba išjudinti sąnarius

  Dislokacija pirštų – dažna žalos. Sužeisti jūsų pirštai gali būti tiek darbe, tiek namuose. Rankos yra daug nervinių galūnių daug, todėl pirštų sužalojimo yra susijęs su didelį skausmą. Thumb dažniau kenčia nuo šios traumos dėl savo anatominės vietos.

  pirštai turi tris bendras artikuliuoti, vienas iš metacarpophalangeal ir interfalanginiai du. Išnirimas nykščio – priklausantis sąnarių poslinkis paviršiuje kaulų vieno ar kelių sąnarių. Išniro pirštas yra dažnai susijęs su vaisiaus raiščių ir sąnario kapsulės, sugadinti odą, be laiku pagalbos gali sukelti sunkių komplikacijų, tokių kaip infekcijos kontrolei.

  Priklausomai nuo poslinkio išnirimų laipsnį skirstomi į du tipus: visiškai(Kurio bendri paviršiai yra nesiliečia su viena kitai) ir neišsami (panirimas).

  Tik patempimų skirstomi ir į poslinkio kaulų kryptimi :. Atgal, rankų ir šoninio

     

  • Dislokacija proksimalinės falangos (atsižvelgiant į plaštakos kaulų);
  •   

  • Išnarinimas viduriniosios falangos;
  •   

  • Dislokacija nagų falanga.

  Išorinė deformacija pirštų randama ne tik lūžių, bet ir patempimų. Ir tikslią diagnozę į pirmąją vietą padaryti rentgeno spindulius.

  Pagrindiniai simptomai dislokacijos apima:

     
  • aštrus skausmas didėja;
  •   

  • odos paraudimas;
  •   

  • vietos padidėjimas minkštųjų audinių temperatūros;
  •   

  • Patinimas sąnario;
  •   

  • keitimas piršto formos;
  •   

  • virš dislokacijos odos blyškumas;
  •   

  • Judėjimo trūkumas sąnario.

  Dėl delnų dislokacija I piršto būdinga poslinkio piršto link delno. Gali būti jaučiamas apčiuopa galvos plaštakos kaulas. Atsižvelgiant į galinio dislokacija matyti sumažinti nykščio ilgį atveju. Atgal pusė gali būti palpuojama sąnarių paviršius proksimalinės falangos, ir palmių – iš plaštakos kaulų galvos. Galbūt rankena sausgyslių lenkiamasis raumuo ilgis tarp paviršiaus, o tai labai apsunkina vietos keitimą poslinkio.

  Dislokacija proksimalinės falangos likusios pirštus, dažniausiai atsitinka galinio posūkio. Kai bandote judėjimų pajuto aštrų skausmą ir spyruokliavimą pasipriešinimą.

  Sprains vidutinės ir nagų pirštikaulių II-V pirštai yra dažniausiai nugarėlės ir pusė. Verta pažymėti, kad visą imobilizavimo sąnario. Tai gali būti sudėtinga, sausgyslių raumuo raumenys maržos (kartais – su nedideliu dalis kaulą).

  Jei įtariate dislokacija ar lūžis nykščiu, turėtumėte kuo greičiau siųsti nukentėjusį į artimiausią palatoje. Čia jis atliks pirminį nagrinėjimą, padaryti rentgenogramą ir teiks reikiamą medicininę priežiūrą. prieš transportuojantpageidautina imobilizuoti nukentėjusiojo ranką. Kai pertraukos sąnario kapsulę ir sausgyslę gali reikalauti, operatyvų įsikišimo.

  Pirmasis žingsnis yra suteikti visišką ramybę ir imobilizuoti sužeistą ranką. Siekiant sumažinti patinimą ir skausmingumas nukentėjusiam dalį maišą taikoma su ledu ar šaltu vandeniu. Norėdami išvengti nušalimų krepšys ledo turi būti periodiškai pašalinamas 10-15 minučių c.

  Sužeistas rankas reikia pašalinti papuošalų ir drabužių, kad būtų išvengta kraujo apytakos sutrikimai, su padidinta patinimas. Baigtybės turėtų būti šiek tiek nuolat padidėjęs, tai pagerins kraujotaką ir limfos drenažą. Jei jūs nesate alergiški, galite imtis analgetikai ar nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo.

  Jei yra individualus netoleravimas narkotikų sumažinti skausmą, galite naudoti šiuos produktus:

     

  • analgin;
  •   

  • Pentalgin;
  •   

  • Tempalgin;
  •   

  • Deksalgin arba speleologų;
  •   

  • Nimesil;
  •   

  • Nimid;
  •   

  • Ketorol;
  •   

  • ketoprofeno;
  •   

  • Paracetamolis;
  •   

  • ibuprofenas;
  •   

  • Nurofen.

  Net neesminės atviros žaizdos turi būti kruopščiai nuplauti, gydyti su antiseptiku. Šios žaizdos turėtų informuoti savo gydytoją, nes kai kuriais atvejais ji tarnauja kaip už stabligės toksoidui įvedimo pretekstu.

  Kad nebūtų padaryta daugiau komplikacijų, jums reikia turėti labai atsargiai imobilizuoti sužeistą pirštą į gretimą piršto tvarstį. Tvarstis turi būti ne per stora, kad nebūtų sutrikdyti mikrocirkuliaciją į nukentėjusiosios srityje. Tai nėra būtina atlikti imobilizavimo, jei yra didelė deformacija arba greitai patinimas didėja.

  Nei nebandykite ištiesinti gerklės nykščio bet kokiomis aplinkybėmis. Galite nutraukti sąnario kapsulę, kuri leis skausmo šoko.

  vežti į ligoninę, nebūtina sukelti “greitai”, ir gali būti pasiektas dėl jų pačių.Gydytojas išsiaiškina aplinkybes sužalojimas, klauso skundų ir tikrina sužeisti sričių rankas. Dėl daugiau tiksliam vaizdui traumos pacientui yra nukreiptas į rentgeno juostą. Jei įtariama, suspaudė sausgyslę, kreipėsi į tokių tyrimų, kaip MRT.

  Dislokacijos be komplikacijų yra traktuojami pagal įprastą palyginimą sąnarinių paviršių. Jei yra žalos kaulų ar minkštųjų audinių, chirurginių operacijų.

  už uždarytą sumažinimo yra naudojamas kaip vietos ar bendrąją anesteziją. Atsižvelgiant į vietinių anestetikų taikymo siekiant sumažinti raumenų tonusą, naudojant miorelaksantų. Rankų trumpai nustatyti ar per trumpą laiką suteikti jai iškeltą poziciją siekiant pašalinti edema tikslu. Neretai, norėdami pakeisti dostat chno pirštą šoną ir ištraukite jį virš ašies kryptimi pabaigoje. Su pakeitimo grąžinimoanatominę padėtį skambės spragtelėjimą.

  I atvejis išniro pirštas su sausgyslių trukdymo, tai yra įjungtas į alkūnės pusėje su susijusiais lenkimo nagų falangos.

  Po sumažinimo pirštas yra imobilizuota įtvarai, dėl maždaug 3 savaičių laikotarpį. Jei komplikacijos atsiranda, tada visiškai pasveiksta pasiekiama per 4-5 savaites.

  Atviras mažinimas – operacija, kuri yra atliekama tais atvejais, išnirimo nykščio atgal į sausgyslių pažeidimo ir nesugebėjimas ištiesinti bendrą uždarą būdą. Operacija yra atliekama taikant vietinę ar bendrąją anesteziją. Kritimas kapsulėje perpjauti atgal šviesos ryšys, sausgyslės tada grąžinamas į pradinę padėtį naudojant specialiu įrankiu. Po to, operacinė žaizda susiūta ir nusausinti. Siūlės pašalinamos po 10 dienų ir tvarsčiu užtikrinti nejudrumas turėtų būti dėvimi 3 savaites.

  Tie patys veiksmai atliekami tais atvejais, kai seniai išnirimų, kai recepto žalos daugiau nei vieną savaitę, ir spontaniškas, pakoreguokite atsitiko. Tokie dislokacija gali būti sudėtinga, kadangi melagingą sąnario išvaizdą, pašalinti kotorogturėtų būti atliekamas ant plastikinių raiščių ir sąnarių paviršių. Po operacijos, nustatė standus įtvaras iki 1 mėnesį.

  Nuėmus tvarstį nuo nukentėjusio galūnių pagerinti motorinės funkcijos atsigavimo, rekomenduojame keletą pratimų riešo rinkinį ir treniruotės su guminiais Expander.

  Tiesiog taikyti Limfodrenažinis masažas, pasyvūs apšilimo ir fizioterapija (UAD, elektrofarez). Siekiant sumažinti skausmą ir patinimą pašalinimą taikant skirtingus tepalus (diklofenako, Fastum gelio, emulgel Volteras-tt.).

  Vaizdo (paspauskite žaisti).

  Nuo liaudies gynimo priemonės yra naudojami padėklai su nuovirai ir užpilai lapų riešutmedžio ir pušų spyglių. Dėl ištinusios srityse taikomų šviežių gysločių lapų ar kopūstų.

 • Lagranmasade