Политика конфиденциальности

Tinklalapio administravimo privatumo politika privalo išlaikyti jūsų privatumą internete. Mes labai daug dėmesio skiriame jūsų pateiktų duomenų apsaugai. Mūsų privatumo politika pagrįsta Europos Sąjungos (GDPR). Jūsų asmeninių duomenų rinkimo tikslai yra šie: mūsų paslaugos tobulinimas, bendravimas su šios svetainės lankytojais, informaciniai biuleteniai, vartotojo reikalaujamos informacijos pateikimas ir kiti toliau išvardyti veiksmai.

Jei jums reikia užduoti klausimą ar gauti patarimų, užpildykite susisiekimo formą ir kvalifikuotas specialistas, kuris atsakys į visus klausimus, jums paskambins. Atkreipkite dėmesį, kad kuo konkretesnis klausimas ir jo tema, tuo greičiau gausite atsakymą į savo klausimą.

Jei turite pasiūlymų ar pasiūlymų, kaip patobulinti mūsų svetainę, atsiųskite juos mums adresu [email protected], o kiti „lagranmasade“ skaitytojai bus jums dėkingi.

Asmens duomenų saugojimas ir tvarkymas

Mes renkame ir tvarkome jūsų asmens duomenis tik gavę jūsų sutikimą. Gavę jūsų leidimą, galime rinkti ir tvarkyti šiuos duomenis: vardą ir pavardę, el. Pašto adresą, telefono numerį. Jūsų asmeninės informacijos rinkimas ir tvarkymas atliekamas pagal Europos Sąjungos įstatymus.

Duomenų saugojimas, keitimas ir pašalinimas

Vartotojas, pateikęs lagranmasade.info su savo asmens duomenimis, turi teisę juos pakeisti ir pašalinti, taip pat teisę atšaukti susitarimą dėl duomenų tvarkymo. Laikas, per kurį jūsų asmeniniai duomenys bus saugomi, yra: laikas, kai naudojami asmens duomenys, būtini pagrindinei svetainės veiklai. Baigę tvarkyti jūsų asmeninius duomenis, svetainės administracija juos visam laikui ištrins. Norėdami gauti prieigą prie savo asmeninių duomenų, galite susisiekti su administracija tik šiame puslapyje: https://lagranmasade.info/privatumo-politika/. Mes galėsime perduoti jūsų duomenis trečiajai šaliai tik gavę jūsų sutikimą. Jei duomenys buvo perduoti trečiajai šaliai, nesusijusiai su mūsų organizacija, mes negalime atlikti jokių šių duomenų pakeitimų.

Apsilankymų techninių duomenų tvarkymas

Jūsų IP adreso, apsilankymo laiko, naršyklės nustatymų, operacinės sistemos ir kitos techninės informacijos įrašai išsaugomi duomenų bazėje, kai lankotės lagranmasade.info. Šie duomenys yra būtini norint teisingai parodyti svetainės turinį. Neįmanoma nustatyti lankytojo asmens, naudojantis šiais duomenimis.

Asmeninė vaikų informacija

Jei esate vienas iš nepilnamečio vaiko tėvų ar teisėtas globėjas ir žinote, kad vaikas mums pateikė jūsų asmeninę informaciją be jūsų sutikimo, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą. Draudžiama įvesti nepilnamečių asmenų asmens duomenis be tėvų ar teisėtų globėjų sutikimo.

Slapukų apdorojimas

Norėdami teisingai parodyti svetainės turinį ir patogiau naršyti lagranmasade.info, naudojame slapukų failus. Tai yra maži failai, kurie saugomi jūsų įrenginyje. Jie padeda svetainei atsiminti informaciją apie jus, pavyzdžiui, kokia kalba jūs naudojatės svetaine ir kokius puslapius jau atidarėte. Ši informacija bus naudinga kito vizito metu. Dėl slapukų failų interneto naršymas tampa daug patogesnis. Sužinokite daugiau apie šiuos failus Vikipedijos puslapyje. Slapukų priėmimą ir blokavimą galite nustatyti patys. Negalėjimas gauti slapukų failų gali apriboti svetainės funkcionalumą.

Asmens duomenų tvarkymas kitose tarnybose

Ši svetainė naudojasi trečiųjų šalių internetinėmis paslaugomis, kurios renka duomenis nepriklausomai nuo mūsų. Tokios paslaugos apima: „Google Analytics“. Šių tarnybų surinkti duomenys gali būti teikiami kitoms tų organizacijų tarnyboms. Jie gali naudoti duomenis reklamos personalizavimui savo reklamos tinkle. Jų svetainėse galite sužinoti apie tų organizacijų vartotojų sutartis. Taip pat galite atsisakyti rinkti jūsų asmeninius duomenis. Pvz., „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės priedą galite rasti čia. Mes neperduodame jokių asmens duomenų kitoms organizacijoms ar tarnyboms, kurios nėra išvardytos šioje privatumo politikoje. Išimties tvarka surinkti duomenys gali būti teikiami teisėtu valstybės institucijų, kurios įgaliotos prašyti tokios informacijos, prašymu.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje lagranmasade.info gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mūsų nekontroliuoja. Mes neatsakome už šių svetainių turinį. Jei tokia politika egzistuoja, rekomenduojame susipažinti su kiekvienos jūsų lankomos svetainės privatumo politika.

Privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais mūsų svetainė lagranmasade.info gali atnaujinti mūsų privatumo politiką. Informuojame apie bet kokius privatumo politikos pakeitimus, pateiktus šiame tinklalapyje. Stebime bet kokius teisės aktų pakeitimus, susijusius su asmens duomenimis Europos Sąjungoje. Jei įvedėte bet kuriuos savo asmeninius duomenis mūsų svetainėje, informuosime jus apie mūsų privatumo politikos pakeitimus. Jei jūsų asmeniniai duomenys, tiksliau, jūsų kontaktinė informacija buvo įvesta neteisingai, mes negalėsime su jumis susisiekti.

Atsiliepimai ir baigiamosios nuostatos

Jei turite klausimų, susijusių su privatumo politika, galite susisiekti su lagranmasade.info administracija užpildę kontaktinę formą, nurodytą atitinkamame šios svetainės skyriuje. Jei nesutinkate su šia privatumo politika, negalite naudotis lagranmasade.info paslaugomis. Tokiu atveju turėtumėte vengti apsilankyti mūsų svetainėje.

Lagranmasade