Pseudoartrozė

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “formavimas klaidingą bendrą”. Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

klaidinga sąnarių ar pseudoartrozės: Aprašymas, priežastys, gydymas

klaidinga bendra – masinis kaulų defektai atsiranda dėl netinkamo lūžių gijimą. Dažniausiai jis yra suformuotas į blauzdos. Rečiau nukentėjo girnelė, raktikaulis, Navicular, žasto, radialinis, Alkūnės ar šlaunikaulio kaulų. Pagal statistiką, pseudoartrozės aptikta 0,5-27% žmonių su lūžiais. Nuo patologijos labiau tikėtina, kad kenčia žmogus, kuris buvo atlikta atvirus ar šautinės žaizdos.

Leiskite mums sužinoti, kas yra klaidinga bendra lūžis, kodėl ji susiformavo, kaip atsikratyti jos.

retais atvejais ši liga gali būti įgimta pobūdžio. Įgimtos netikri sąnariai yra ant sienos tarp vidurinio ir apatinio dalių kojos. Panašūs kaulų struktūra defektai atsiranda dėl didelio pažeidimų vaisiaus vystymuisi.

Kas yra bendra galima vadinti klaidinga

Labai svarbu žinoti! Gydytojai šoko: “Efektyvus ir prieinama priemonė artrozės ten. »Skaityti daugiau.

Normalūs sveiki sąnariai yra įsikūrę “teisingas” vietas, skirtas jiems. Jie susideda iš sąnarinių paviršių kaulų, sąnarių kapsulės, krepšiai, raiščių, sausgyslių, meniscuses ir T. D. Savaime suprantama, jie yra kilnojamas ir yra funkciškai aktyvus, nes jie suteikia fiziologinį mobilumą skirtingų kūno dalių. Bet bendra, kad nesutampa šį aprašymą – klaidinga “.

Norėdami įdėti paprasčiau, pseudoartrozės – patologinį sąnarį, kuris atsirado toje vietoje, kur ji turėtų būti. Pavyzdžiui, ji gali būti suformuota blauzdikaulio kūno ir sukelti nenormalus motorikos fragmentų. X-ray “gali būti vertinamas aiškiaitarp fragmentų ir visiško uždarymo medulinės kanalas galinės plokštelės tarpas.

Iš pirmo klaidingo sąnario turi mažai ką bendro su tiesa. Tačiau laikui bėgant padengė kremzlinėms galinių plokštelių audiniu tekinimo tipiškas segmentinį paviršių. Aplink broką auga fibrozinio audinio, kuris galiausiai formuoja bendrą kapsulę rūšiuoti. Pseudoartrozės tampa vis daugiau ir daugiau kaip tikras sąnario.

Jei diagnozuoti “pseudoartrozės” Gydytojai gali ne anksčiau kaip 6-8 mėnesius po lūžio. Šiam tikslui jie turi analizuoti rentgeno tyrimų rezultatus.

Už netikrų sąnarių

susidarymo priežastys

defektas yra susidaro dėl pažeidžiant sintezės kaulų fragmentų. Priežastis gali būti kraujo patekimui į kaulą pablogėjimas, sumažėti kaulų mineralų tankis, netinkamo sugretinimas kaulų fragmentų ar prastos fiksavimo lūžio vietoje. Klaidingų sąnarių išvaizda taip pat gali sukelti infekcinių komplikacijų, sisteminės osteoporozės, sterilių kaulų nekrozė, ir taip toliau. E.

Pagrindinės priežastys nesuaugimų kaulų fragmentų:

    

 1. kontakto tarp atskirų dalių kaulus ir apsaugo trūksta jiems tvirtai sujungti tarpusavyje.
 2.   

 3. kaulinio audinio nepakankamumas, kuris apsaugo nuo savo įprastą rekonstruoti. Priežastis dažniausiai osteoporozė ir avaskulinė nekrozė.

lentelė 1. Rizikos veiksniai, kurie didina išsivystymo pseudoartrozės tikimybę

Susijusios asmeniui

ženklų, kad klaidinga sąnario formavimo po lūžis

Net “veikia” artrozė galima išgydyti namuose! Tik nepamirškite laiko per dieną jį tepinėlis.

Pacientams, sergantiems pseudoartrozės beveik visada skundžiasi atvirų ar uždarų lūžių istorijoje. Jau daugelį mėnesių po sužeidimo rūpesčių savo pastoviu skausmu, nenormalus mobilumo kaulų ir būdingų paspaudimus, kai juda. Jei klaidinga bendra lokalizuojasi ant apatinių galūnių, pacientas tampaTuriu sunku vaikščioti ir sukelti normalų gyvenimą.

Daugeliu atvejų, gydytojai diagnozuoti pseudoartrozės be pernelyg didelių sunkumų. Jei kyla abejonių, ar yra poreikis išaiškinti defektą pobūdį, jie paskirti papildomus tyrimo metodai. Dažniausiai pacientai padaryti rentgeno ar kompiuterinės tomografijos skenavimas.

Terapijos patologija

pseudoartrozės gydyti tik chirurginiu būdu. Chirurgai pašalintų pluoštiniai ir kremzlinėms audinį, esantį tarp kaulų fragmentų. Tada jie vėl-koreliuoja fragmentus ir nustatyti jų sistemas transosseous, vidine arba ekstrameduline fiksavimas. Po to, pacientui atliekama užbaigtą reabilitacijos.

Siekiant stabilizuoti kaulų fragmentai gali naudoti tokius prietaisus:

    

 • Ilizarov aparatai;
 •   

 • kaiščiai;
 •   

 • varžtai;
 •   

 • ekstramedulinės plokštė;
 •   

 • intrameduliarinės nagai.

«aukso standartas” gydymas pseudoartrozės laikomas donorų arba autologinė kaulų implantai nušvies. Paprastai, jie yra gauti iš klubakaulio skiauterės. kaulų fragmentai gerai įsitvirtinti ir nesudaro pluoštiniai rando transplantacijos vietoje.

Reabilitacijos po tokių operacijų trunka daug ilgiau nei įprastai, po sumažinimo lūžių.

Klaidingų sąnarių pacientams, sergantiems osteoporozė

Jei pseudoartrozės žmonių su osteopenija gydymas yra labai svarbus anksti mobilizacija. Dinaminis ir svorio apkrova kaulo paspartinti remodeling kaulinio audinio ir išvengti antrinės osteoporozės vystymąsi, imobilizavimo. Todėl gydytojai rūpinasi, kad pooperaciniu laikotarpiu žmogus pradėtas kaip galima gauti iš lovos ir daryti specialius pratimus.

chirurginis gydymas šioje pacientų grupėje yra visada papildo narkotikų terapija,. Jie yra įsitikinę, duoti kalcio papildų, aktyvus metabolitas vitamino D3 ir antirezorbciniųpriemonės. Kartu su šių pacientų nustatytas mankštos terapija ir masažas. Šis gydymas leidžia daug greičiau atkurti nukentėjusio galūnės funkciją.

Kas atsitinka, jei negydoma

kvalifikuotos medicininės pagalbos trūkumas gali turėti žmogaus skaudžių pasekmių. Geriausiu atveju, jis bus sutrikdyti nuolatinį skausmą, ir galūnės funkcija bus sumažėjusi. Blogiausiu atveju, pacientas bus stipriai pėdų deformacija arba rankas, todėl negalios.

Kaip pamiršti apie sąnarių skausmą ir osteoartrito?

    
 • Sąnarių skausmas riboja savo judesius ir pasitenkinimą gyvenimu …
 •   

 • Ar jūs susirūpinęs dėl diskomforto, nukentėjo ir sistemingai skausmas … “
 •   

 • Galbūt bandė narkotikų krūva, kremai ir tepalai …
 •   

 • Bet sprendžiant iš to, kad jūs skaitote šias eilutes – ne per daug jie padėjo jums …

Bet ortopedijos Valentinas Dikul teigia, kad tikrai veiksminga priemonė artrozės ten! Skaityti daugiau >>>

Kas yra klaidingas bendra?

Netikros sąnariai, kaip įvairių lūžių komplikacija yra gana paplitusi tarp vyresnio amžiaus ir nusilpusiems pacientams. Šie žmonės gijimą kaulų, kurie, net ir sveikas žmogus atsigauna lėtai, beveik sustojo. Todėl už jokius konservatyviojo ar operacinio gydymo klaidų padidina komplikacijų rizika.

klaidinga sąnarių ne visada pasireiškia sunkių simptomų – ligonis gali būti ilgą laiką ignoruoti į lūžio zonoje diskomfortą. Jis yra susijęs su pokyčiais oro ar kitų priežasčių, o ne didelės svarbos simptomus. Daugeliu atvejų, skausmas lūžio tikrųjų sukėlė gijimo procesą, tačiau jų išvaizda yra nebūtinai turėtų įspėti pacientą.

pseudoartrozės niekada neįvyksta staiga – jos formavimas yra labai ilgas procesas. Todėl atidžiai stebėti po lūžio pacientų neleidžia savo develmento. Reguliarios X-spinduliai ir koregavimo gydymo yra pagrindiniai metodai užkirsti kelią ši komplikacija. Jei jis vis dar vystosi, yra daug būdų, kaip ją ištaisyti.

Netikras sąnarių, nepaisant pavadinimo, retai leidžia bet jame judėjimas. Tai dėl to, kad patologinio charakterio formavimas – kūnas nepalieka bando pašalinti gautą defektą. Nuo pokyčiai laikui bėgant tapti lūžis įrodymas charakteris, tada juos pašalinti be pagalbos, jis negali.

Kad pripažinti besiformuojančią klaidingą sąnarį, gydytojai remtis klinikinių požymių įvairovė. Jų įvairovė leidžia tiksliai diagnozuoti, išvengiant atsitiktinių klaidų:

    

 • Pirmas įtarimas turi kilti sąlygų nesilaikymo siūlę už tam tikrą kaulą. Paprastai netikri sąnariai formuojasi, kai jie yra daugiau nei dvigubai normaliųjų verčių.
 •   

 • Tada reikia įvertinti objektyvių įrodymų – klaidinga bendra plėtoja prieš užsitęsusios lūžių gijimą fone, su savo srities konservuoti skausmas ir patinimas. Per tam tikrą laiką, simptomai gali Zapadać, kurią sukelia tvirtomis jungtimis kaulų fragmentų naudojant rando audinį.
 •   

 • Galiausiai, diagnozė patvirtinama naudojant rentgenogramą – ant jo taupymo išdrožos lūžio suformuotą įvyks. Jos kontūrai neryškūs, kuris sukelia jungiamojo audinio augimą.

Kad diagnozuoti klaidingą sąnarių, nepakankamai konkretūs kriterijai – tai jų derinys leidžia galutinai nustatyti komplikacijų

.

Formavimo

mechanizmas

Paprastai, lūžis yra šalinamas iš organizmo dviem etapais – iš minkšto ir tankaus kukurūzų, ir po pažeidžia savo eilės stebėjo komplikacijų vystymąsi. Klaidingi sąnariai formuojasi kaip bendrųjų ir vietinių veiksnių, kad lėtai normalus procesas kaulų gijimą:

    

 1. bendras veiksnys nustatantsyatsya įvairių ligų ir sąlygos, kurios sumažina organizmo gebėjimą atsigauti. Tai yra senyvas amžius, endokrininės sistemos ligų ir piktybinių navikų. Jų buvimas labai sumažina darbo ląsteles, kurios sudaro storą kaliaus.
 2.   

 3. Vietos veiksniai prisideda prie stokos ar per trumpą dalį nuo lūžių judėjimo srityje. Neišsami sumažinimas, netinkamo liejimas (sudėtingas regioninio skausmo sindromas gali atsirasti) ar klaidų operaciją – visa tai neįmanoma visiškai išlaikyti kaulų fragmentai “.

Kai yra sinchroninis derinys iš šių mechanizmų, normalus gijimą lūžio visiškai atmesti. Jaunų, sveikų pacientų šiuo atveju, yra neteisingas sintezės, reikia chirurginio gydymo.

Netikros sąnariai dažnai susidaro po tipiškas vietose pertraukos: šie šlaunikaulio kaklo, riešo, tuo Navicular, šokikaulio – pėsčiomis

.

Yra dviejų pagrindinių tipų klinikinės eigos komplikacijų, kurios dažnai priklauso nuo tolesnio gydymo strategiją. Jų plėtra yra visiškai priklausomi nuo pradinės būsenos kaulinio audinio:

    

 • hipertrofinė variantas dažniausiai išsivysto nuo santykinai sveikų kaulų fragmentų fone. Jie padidina kraujagyslių, dėl kurios jungiamojo audinio sparčiai susiformavo lūžio zonoje, skaičių. Departamentai kaulų ribojasi su lūžio linijos, labai sutirštės, tada tvirtai tarpusavyje.
 •   

 • hypotrophic variantas pastebėtas prieš retinimo kaulų – osteoporozės. Todėl, net minkštas kukurūzų vargu suformuota – fragmentai palaipsniui absorbuojamas. Tarp jų yra suformuotas ploną sluoksnį rando audinį, kad nesuteikia pakankamai paramos. Po to, kai šio komplikacija tipo formavimo pastebėtas neįprastas mobilumą lūžio srities.

“Bendrinti šias galimybes būtina tiksliai GynGödel įmanoma kaulų – nebus kad jis galėtų atlikti keletą svarbių tarpinių kirtimų

.

klaidinga bendra reikalauja individualaus požiūrio į diagnostiką ir gydymą, nes dėl atsigavimo atskirų pacientų galimybės smarkiai skiriasi. Pagalba taktika paprastai priklauso nuo ligos trukmės ir gretutinių ligų:

    

 1. Jei komplikacija dar formuojasi, bet yra požymių, uždelsto sintezės, tai galima naudoti konservatyvius metodus. Jie bus įgyvendinti korekciniai susijusias ligas ir pagreitinti kaliaus susidarymą.
 2.   

 3. indikacijos chirurginiam gydymui yra nustatomas tiksliai nustatymo klaidinga bendrą diagnozę. Dabar operacijų įvairovė pasiekė savo didžiausią vertę, kuri leidžia jums pasirinkti kiekvienam pacientui tinkamą alternatyvų įsikišimo.
 4.   

 5. Po pirminio gydymo prasideda ilgas reabilitacijos laikotarpis – jis leidžia jums grįžti pažeistą kaulo ankstesnę atsparumas stresui. Norėdami tai padaryti, naudokite fizinės terapijos ir medicinos gimnastikos derinys.

Gydymas būtina yra sudėtinga – tiek sugeba sukurti nuolatinį gijimo procesą, siekiant išvengti komplikacijų dėl pakartotinio

plėtrą.

konservatorius

uždelsto lūžio gijimo pacientų paskirtas vaistų, kurie teikia korekciją patologinių procesų. Jų veiksmai yra skirta tiek lydinčiomis ligomis, o pati kaulo regeneracijos:

    

 • dažniausiai naudojami hormonai – gliukokortikoidų, kuri yra įvestos elektroforezės arba injekcijų. Jų poveikis gali sulėtinti destruktyvius procesus, kurie lėtai žemyn storu kaliaus formavimosi.
 •   

 • Įvykdyti gydymas gretutinėmis ligomis – aterosklerozės dideliems laivams, diabetas, augliai. Jų nekontroliuojamų srauto veda prie sutrikimų tiekimo kaulinio audinio, vedantys į sudėtingų lūžių plėtros.
 • Paskirtos lėšos, kurios turi teigiamą poveikį kraujotakai – pentoksifilinas Trental. Jie pagerina audinių mitybą tuo mažų laivų lygį, kuris pagreitina atkūrimo procesą lūžio srityje.
 •   

 • taip pat naudojami vaistai, kurie pagreitina atkūrimo procesus – Aktovegin, Solkoseril.

Po pasiekti teigiamą dinamiką naudojant STIPRINANT agentai – kalcio papildus ir vitaminus

.

Chirurgija

Ši operacija gali žymiai pašalinti patologinius išsilavinimą, užtikrinti normalų kaulų sintezė. Nepaisant to, kad intervencijos įvairove, panašūs veiksmai gali būti išskirti jų:

    

 • Iš pradžių pagamintas visiškai pašalinti modifikuotos audinio – būtina siekiant užtikrinti pakartotinį ryšį kaulų fragmentų. Siekiant šio tikslo, įveikia kliūtis, kai išmokos sutampa jungiamąjį audinį forma.
 •   

 • Antra, nustatomas siekiant sumažinti kaulų fragmentų tarpusavyje galimybė – su greituoju audinių rezorbcija, kurios variantas yra beveik neįmanoma,.
 •   

 • hypotrophic variantas visada elgiamasi tik su Ilizarov aparatą – jis leidžia jums vienu metu įrašyti fragmentai, ir sukurti tarp jų yra už siūlės juostą. Retais atvejais, sudėtiniai struktūros yra naudojamas, derinant strypai ir skliausteliuose.
 •   

 • Jei Pseudoartrozė formavimas hipertrofinė tipo įvyko, tada po pašalinimas pakitusios audinių fiksavimo atliekamas izoliuotas. Jis atliekamas metalo konstrukcijų Pagalba – juostos, adatos arba segtukais.
 •   

 • Atskiras variantas verta lūžis, šlaunikaulio kaklo – jo gydymas paprastai užbaigti visą klubo sąnario pakeitimo.

“Intervencija ne klaidingų sąnarių dažnai antroji prigimtis, kuri yra dėl to iš pradžių blogo kaulų sveikatai.

Reabilitacijos

Recovery Renginiai prasideda pašalinimo Patologinės metuSkogen išsilavinimą. Jie leidžia jums grįžti raumenis ir raiščius buvusį stiprumą ir lankstumą, reikalingą sukurti funkcionalią kaulų paramą:

    

 1. Pirmasis etapas yra visada naudojamas fizines terapijos metodus, turi atšilimą ir skausmą savybes. UAD inductothermy ir lazeris gali pagerinti kraujotaką, atsižvelgiant į lūžio zonoje, pagreitinti regeneracijos procesą.
 2.   

 3. elektroforezė Novokaīns suteikia atsipalaidavimą minkštųjų audinių, todėl pacientui palaipsniui didinti judėjimo sumą atliktas.
 4.   

 5. Kaip greičiau skiriamas fizioterapija – pirma, ji apima tik izometrinių mankšta (pratimą be aktyvaus judėjimo). Laikui bėgant, mokymo programa palaipsniui plečiasi, todėl pratimų sumą iki maksimalaus leistino kiekio.

terminas išsaugojimas visiškai priklauso nuo paciento amžiaus, taip pat kartu skiriamų ligos, – ligas, širdies ir kraujagyslių sistemos ir diabeto. Todėl ne visi pacientai turi pilną reabilitaciją kaip nuolatinių pokyčių su prailginto komplikacijų retai gali būti taikoma korekcija.

Už formavimo ir gydymo pseudartrozės po lūžis

priežastys

klaidinga bendra – sąlyga, kuri konfliktuoja su normaliu sandūrų kaulų po lūžių, ir sudaro kilnojamasis bendros atsižvelgiant į sužalojimo vietą panašumą “Ši komplikacija pasireiškia 2-3% visų lūžių, dažniausiai dideliame. blauzdikaulio, stipinkaulio ir alkūnkaulio retai – šlaunikaulis ir žastikaulis. False bendra paprastai įsigijo pobūdžio, tačiau gali būti įgimta.

nesuaugimo anatomija

Paprastai per lūžio gijimo fragmentai kraštai atsilaisvinti, yra vadinamasis Kostnina, kuri suteikia sujungimo būdas. Tačiau kai kuriais atvejais, procesas yra suskirstytas ir kaulai yra padengtos kremzlės krašto. Aplink lūžio vietoje gaminamas pilną sąnario kapsulę, kad yra užpildytas su sinovijos skysčio. taipjų būdas, nėra tipiškas vietoje bendra.

Nepainiokite lūžis nesuaugimo, klaidinga ir neteisinga bendra. Pirmuoju atveju, ši sąlyga yra vadinama uždelstos sąjungą, ir į kaulus struktūra nesikeis. Ši diagnozė gali būti nustatyta, jei po dvigubai atitikimo kaulų konsolidacija laikotarpiu neįvyks.

Tai svarbu! False bendra diagnozuojama tik tada, kai nuo užsiteršimo fragmentų kaulų kremzlių ir formuojant bendras mobilumo. Medullary ertmė šiuo atveju yra uždarytas, nes sveikų kaulų.

Netikras sąnarių, į raiščių nesant, neatlieka jokių naudingų funkcijų, bet sukelia patologinę mobilumą kaulopažeidimas motorinės funkcijosir skausmas.

priežastis nesuaugimų

Būsena gali išsivystyti tik pažeidžiant žievės kaulovientisumo, tačiau ne kiekvienas lūžis yra sudėtinga netikrų sąnarius. Tai rodo, kad taikant suderinimo proceso nepavyksta, kuri skatina ligos procesą.

Atkreipkite dėmesį! Pagrindinė priežastis, dėl klaidingos sąnario vystymuisi – per didelis atstumas tarp kaulo

fragmentų.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kadangi regeneracinį pajėgumą žmogaus organizme yra didelis, jis yra linkęs atsikratyti nesveiko būklės lengviausias būdas. Tuo atveju, kai kaulų fragmentai nesiliečia, bet yra arti, jie klasifikuojami kaip bendrą kūno, ir paleisti atitinkamus procesus jos formavimas.

nesuaugimų tikimybė padidintas, jei tarp fragmentai patenka į minkštųjų audinių.

Be to, ligų priežastys yra:

    

 • defektai ir kaulų liga (Rachityzm, osteoporozė),
 •   

 • endokrininės ligos,
 •   

 • Nėštumas,
 •   

 • įvairiųNYE intoksikacija,
 •   

 • komplikuotas,
 •   

 • ir pūliuojančiu abscesas kaulai,
 •   

 • onkologija.

Bendrosios priežastys melagingą sąnario formavimosi yra mažesnis nei 5%, o likę 95% -klaidos, padarytos gydymo lūžių, arba jokio gydymo

žinoma.

Tipai nearthroses

Paslėptų siūlių yra suskirstyti pagal atsiradimo metodą: įgimta, potrauminio ir patologinis. Taip pat atskirti nenormalus lokalizacijos: klaidingą bendrą šlaunikaulio, blauzdikaulio, žasto, ir tt.

komplikacijųbuvimas gali būti nesudėtinga, pūlingos ir užkrėstas. Kartais akcentuojama žalos pobūdį: Šaunamųjų ginklų šaunamiesiems ginklams ir

.

klasifikacija klinikinio ir radiologinio vaizdo spaudai: “

    

 1. , kad sudarytų klaidingą sąnarį. Diagnozuota tuo metu, kai į įprastinę turėjo atsitiko konsolidavimą kaulų fragmentų. Dėl rentgeno diagnozuotas kaulų atšaka, tačiau Baseinai įvyksta. Be to, tarp kaulo dalis atotrūkis yra aiškiai matomi. Pacientui pasireiškia skausmas žalos tiek palpuojant ir ramybės svetainėje.
 2.   

 3. pluoštinės (plyšio pavidalo) Pseudoartrozė. Išorės simptomai yra panašūs į ankstesnės versijos, tačiau, randamas fibrozinio audinio tarp rentgeno spindulių kaulų fragmentų.
 4.   

 5. tiesa klaidinga bendra (neoarthrosis). Ji reiškia tikrą bendrą išsidėstymą lūžio vietoje: kaulo fragmentų galai yra padengtos kremzlės, psevdosustavnaya kapsulėje suformuotas aplink žalos svetainę, kuri yra pripildyta sąnarių skysčio. Neoarthrosis dažniausiai vystosi ant “singlas” didelių kaulų.
 6.   

 7. pseudoartrozės Regenerate kaulų. Plėtoja ant blauzdikaulio osteotomijos dėl neteisingo (nepakankamo fiksavimo kaulų, pernelyg tempimas).
 8.   

 9. nekrozuojantis klaidinga bendra. Šiuo atveju klaidinga CYCTav susidaro kaulų nekrozė vietoje. Dažniausiai pasitaiko lūžių klubo, ar iš Navicular kaulo susidūrimas.

Atsižvelgiant į tai, iš pseudoartrozės formavimo žinoma įvyksta:

    

 • normotroficheskie įgyvendinimo variantas (paprastas užsandarinimas medulinės ertmės be kaulų formavimosi),
 •   

 • hipertrofinė (bakterijų pertekliumi kaulų fragmentų kraštai) ir atrofinio / avaskulinė (-ai kraujotakos trūkumas, osteoporozė, ir kt.)

Ženklai nesuaugimų

Ši sąlyga paprastai prasideda po įtrūkimo ir yra aptinkamas rentgeno kontroliuoti atitikimo kaulų sėkmės metu. Simptomatika yra gana ryškus ir būdingas šių simptomų:

    

 • deformacijos galūniųblauzdikaulio nesuaugimus vietoje,
 •   

 • “nenatūralus mobilumas kaulųlūžio vietoje,
 •   

 • apkrova ant žaizdos galūnės sukelia skausmą,
 •   

 • pažeidimas stiprumo ir judamojo aktyvumo raumenis,
 •   

 • pakeisti netoliese sąnarių mobilumą,
 •   

 • edemai žemiau lūžio vietose klaidinga
 •   

 • kraujotakos sutrikimai galūnių.

Dažnai nes melagingą sąnario kilimo atsiranda sutrumpinti kaulųir, kaip pasekmė, sumažinti visos galūnės ilgį.

Nuotraukų 1. Patinimas – vieną iš nuo netikro sąnario formavimosi požymiai. Šaltinis: “Flickr” (Dakota Rivero).

Diagnostikos metodai nesuaugimo

Nepaisant to, kad ši patologija turi akivaizdžių požymių (mobilumo vietoje, kur turėtų būti kietas kaulas ir švietimas psevdosustava) galutiniam diagnozės yra absoliučiai būtina rentgenoarba MRT .

tyrime “įregistruota aiškų atotrūkį tarp kaulų fragmentų ir kaliaus. Kai skirtingų tipų Pseudoartrozė mOguta skaičius įgalinti minkštą audinį tarp kaulo arba pluoštiniai formavimo dalių. Jei taip neoarthrosis rasta psevdosustav suformuota su sąnario kapsulės ir kremzlę, kaulų fragmentų galuose.

Gydymo melagingų sąnarių metodai po lūžis

Vienintelis veiksmingas būdas gydyti pseudartrozės – chirurgija. Trijų rūšių chirurginio gydymo pseudartrozės naudojamos medicinos praktikoje:

    

 1. suspaudimo-išsiblaškymas osteosintezės: deformuoti kaulų fragmentai yra pašalintas su specialus įtaisas fragmentų ateina kartu ir fiksuotas. Kaip sukirpimo dalis kaulo laipsniškai šalinamos nuo kito atkurti nukentėjusio galūnių ilgio.
 2.   

 3. “Stabilus osteosintezė: vieta, kurioje vystosi pseudoartrozės tvirtai plokšteles, kurios neleidžia kaulų augti į blogąją pusę. Toks metodas nukreipia kaulinio audinio augimą į tik turimą kryptimi nuolaužų – vienas kito link,.
 4.   

 5. Kaulų persodinimas “yra naudojama Atrophic pokyčių ir pūlingų kaulų.

operacijos metu pašalinta priežastis ir pasekmes patologinio proceso: į divergencijos fragmentų kaulų atveju padarė savo metodą ir, jei reikia, pakeitimą (per kaiščiais, kilpos, adatų); ištrinti kaulingas ataugų (osteophytes), kremzlės ataugų, pluoštinės audinių.

konservatyvūs procedūros yra tik pagalbinė siekiama papildyti vitaminų ir mineralinių medžiagų atsargos paciento, gerina kraujotaką į galūnių, motorinių transporto funkcija atsigauti. Šiems tikslams, pacientas yra nustatytas fizinės terapijos kursus, kineziterapijos, vitamino terapija ir vaistais, kurie stiprina kaulus bei skatinant jų sujungimą.

prognozė reabilitacijos po pseudartrozės – teigiamas72% atvejų, gydymas yra apskaičiuota pseudoartrozės.Kaip sėkmingas, apie 25% pasiektas teigiamas rezultatas. Tik 3% atvejų, gydymas gali būti vadinamas prastos, kuris paprastai yra susijusi su kaulų defektų ar sutrikimų endokrininės sistemos.

Prevencija nesuaugimo

Efektyviausias būdas išvengti pseudoartrozės plėtrą – teikti reikiamą laipsnį tinka kaulų fragmentų ir “griežtai nustatyti vietą, lūžis.

Photo 2. Patikimas fiksacijos galūnes – būtina sąlyga sėkmingam gydymui lūžimo. Šaltinis: “Flickr” (Melisa Trachtenberg).

Dėl klaidingą sąnario formavimosi ir greičiau ir daugiau sėkmingų sulyginant kauliukus prevencijos turi būti imtasi:

    

 • kalcio papildų kartu su vitamino D3,
 •   

 • vaistai, kurie pagerina vietinę kraujotaką (Trental, Vinpocetine, fraxiparine),
 •   

 • atlikti gydymą nuo ligos, kad interferuoja su kaulinio audinio sandūrų.

Ir, žinoma, yra labai svarbu, “sveika gyvensena”: atmesti blogų įpročių (cigarečių, narkotikų), kūno svorio kontrolei ir reguliari mankšta, kuri gerina kraujotaką ir didina regeneracinius organizmo savybės, kaip visuma

klaidinga bendra po trūkio: priežastys ir gydymas

po kaulų lūžių procesas yra b esiskiriantys tuo, sukirpimo forma “Kostnina”, kuri yra masė, turinti neturi tikslius formų ir struktūras (aukštos purumas). Kaulų sintezė tiksliau, gydytojai naudoti skirtingus metodus – pavyzdžiui, taikymą gipso, metalo plokščių arba stipinai naudoti patikimą derinimą fragmentas / fragmentai traukos skeleto kaulų ir pan. Net ir taip, teisingas požiūris į kaulų lūžių gydymui, yra kartų, kai vamzdinis kaulų yra ne sulietų. Rezultatas yra kraštų gretimų kaulų ir melagingą sąnario susidarymą išlyginimo – medicinoje yra vadinamas pseudoartrozės

išsidėstymą.

Apskritai, rassmatRiva komplikacija lūžių laikomi pakankamai dažnai – jeigu pacientas yra diagnozuota uždaro lūžio kaulų, gydytojai prognozuoja pseudartrozės plėtrą su 5-11% tikimybe, o čia po atviru dangumi – į 8-35%. Dažniausiai, tai patologija yra vieta būti su skaldytų klubo, šiek tiek mažiau – lūžis spinduliu, ir jei tai patologija yra įgimta gamtoje – į koją.

priežastis nesuaugimų

įgimtos klaidinga sąnario išvaizda yra visada susijusi su bet kokiomis intrauterinių vaisiaus anomalijos. Šis ataskaitų patologinę būklę, tipo rado, iš tiesų, gana retas – už 190 000 gyvų gimusiųjų, tik vienu atveju. skirtos kūdikiui melagingą sąnario gimimo priežastys gali būti:

    

 • pluoštinė displazija;
 •   

 • Recklinghausen neurofibromatozės;
 •   

 • amniono juosta;
 •   

 • vaisiaus defektas kraujagyslių dėl jų nebrandumą.

Įsigytos netikri sąnariai – dažnai komplikacija lūžių ir jų priežastys aiškiai apibrėžti gydytojų:

    

 • operacijos pasekmės – pavyzdžiui, neteisingai atliktas kaulų fragmentų fiksacijos, kai nėra būtinas ryšys jėga, arba rezekcija;
 •   

 • pūlingos komplikacijos lūžių;
 •   

 • netinkamo gydymo lūžių – pavyzdžiui, pacientas yra per anksti pradėjo įkelti galūnę ar gydytojas buvo priverstas kelis kartus per gydymo laikotarpį pakeisti gipso;
 •   

 • netinkamo imobilizacijos žaizdos galūnių tinkas, užteršto skeleto traukos, anksčiau šalinti pasiūlymo nustatantis kaulų dalelių prietaiso;
 •   

 • Kai kurios ligos, kurios gali sukelti sutrikimų normaliam kaulų regeneracijai ir apykaitos – rachitas, vėžio išsekimo, bendrojo intoksikacijos, ligos, endokrininės sistemos.

Taip pat galima skirti visą pirmiau, irkeletas nusodinti veiksniai, kurie taip pat gali būti įgytas pseudartrozės:

    

 • daug fragmentai / kaulų fragmentų buvimas;
 •   

 • žala pagal sveikatos priežiūros specialistų per įvairias procedūras antkaulio;

ilgalaikio naudojimo antikoaguliantų ar steroidinių vaistų;

  

 • patekti į minkštųjų audinių ar svetimkūnių į tarp kaulų fragmentų tarpas;
 •   

 • anksčiau diagnozuota osteoporozė;
 •   

 • nepakankama reakcija į metalo įrankių metalą osteosintezės, kai kaulų nustatantis plokštės, varžtus ir nagus;
 •   

 • siekiant gauti papildomų audinių traumų, kartu su lūžių – pavyzdžiui, radiacijos ar nudegimų;
 •   

 • sušvilpė pražangą atitikimo galai sulaužytas kaulų;
 •   

 • hematomos tarp neveikiančių kaulo galuose nebuvimas;
 •   

 • užsikimšimo ir uždarymo plokštė medulinės kanalą kaulų fragmentų;
 •   

 • prasta cirkuliacija fragmentai vietos zonoje;
 •   

 • atstumas tarp neveikiančių kaulo galuose.

  Klasifikavimas nearthroses

  Priklausomai nuo to, ką buvo nusodinti veiksnys ar Nekilnojamasis priežastis narėje, atskirti įgimtasir įsigijo pseudoartrozės. Jei mes manome, šios patologijos kurias kenkia pobūdį, skirs Šūvis ir neognestrelnye pseudoartrozės. ir čia klaidinga klasifikacija sąnarių jų klinikinių apraiškų dislokuota daugiau:

  Iki formavimo metodą ir patologinių nare, osteogenezės intensyvumo klasifikuojami taip:

     
  • hipertrofinė Pseudoartrozė – kaulinis audinys pradeda ypač auga dėl pažeisto kaulo galuose;
  •   

  • normotroficheskie klaidinga bendra – be ataugų negali būti aptikta kaulų fragmentų;
  •   

  • AtroGrafinis klaidinga bendra – aiškiai apibrėžia kraujo tiekimo nepakankamumu, nepakankamas kaulų formavimasis gali būti diagnozuota osteoporozė.

  Be to, gali būti Pseudoartrozė nesudėtinga – būklė, kuri nėra infekcijos ar pūlius formavimo pasireiškimas ne iš pseudoartrozės vietoje. Kai kuriais atvejais, gydytojai diagnozavo “užkrėstą pseudoartrozės”, kuris reiškia, kad susijungė su pūlingos infekcijos. Tokiu atveju pacientas bus formuojamas kaulų traumų fistulių ir ertmių įvairių dydžių, iš kurių pūliai “yra periodiškai skiriamų svetainėje. Dažniausiai tokių klaidingų chartijų yra fragmentai lukštų arba metalo įrašai.

  Pateikti nesuaugimų (pseudoartrozės) simptomai

  Ženklai laikomas patologinė būklė yra gana specifinis, todėl diagnozė nėra sunku. Žymiausias simptomai pseudartrozės apimti:

     

  • in spektrą judesio padidėjimas, pakeisti savo orientaciją, kuris negali būti laikomas būdinga galūnių;
  •   

  • šiek tiek žemiau lūžis susiformavo didelis patinimas, turintys aiškias ribas;
  •   

  • netipiškas mobilumas tas kūnas, kuris įprastus judesius neturėtų būti dalių;
  •   

  • keitimas glaudžiai esanti į sąnarių lūžių vietoje;
  •   

  • galūnių raumenys praranda būdingą jėgą – su netikro sąnario pacientas negali suspausti pirštai, padidinti pats lengviausias dalykas;
  •   

  • suardymas neveikiančių galūnės.

  diagnostikos renginys

  Tai informatyvus metodas diagnozuojant įtariamas klaidingą bendrą formavimas yra įprastas rentgenografija. Kompiuterinė tomografija atliekama retai, tik sunkiais atvejais lūžio pseudartrozės ir išskirtinis.

  rentgeno tyrimas, pseudoartrozės padeda gydytojas nustatyti:

  nesusiję fragmentai, tada valgytis savybė gali būti iš lūžis Kostnina nėra;

 •   

 • fragmentai skaldytų kaulų yra apvalūs ir lygūs;
 •   

 • imperforate ir iš galinių plokštelių išvaizda ne iš kaulų ertmės, kad galėtų sustabdyti kaulų čiulpų audinio regeneraciją fragmentų galuose;
 •   

 • lizdas yra tarp “bendrų paviršių”.

  Rentgeno spinduliai leidžia tik identifikuoti ir patvirtinti pseudartrozės buvimą, tačiau nustatyti kaulų formavimosi laipsnį ir diagnozuoti specifines formas šios patologijos pacientas bus priskirtas radioizotopas tyrimas.

  nesuaugimo Gydymo

  Pagrindinis gydymo metodas patologinės būklės yra laikomas chirurginės procedūros. Šio gydymo tikslas yra atkurti sulaužytas kaulas tęstinumą ir tada jau gydytojai imtis priemonių pašalinti iškraipymus. Taktika gydymo parenkamas individualiai, nes viskas priklauso nuo konkretaus klinikinio atvejo ir ypatybės paciento.

  Netikros sąnarių pašalinti terapines priemones bendrojo ir vietos veiksmų.

  Bendrosios terapinės priemonės

  Šis terminas reiškia veiklą, kuriais siekiama pagerinti raumenų tonusą, normalizuoja kraujo apytaką į klaidingą sąnario susidarymo vietoje, gydytojai bando išsaugoti pažeistų viršutinių ar apatinių galūnių funkcijos. Norint pasiekti šiuos tikslus, pacientas yra priskirtas skirtingų fizioterapija, masažas ir pratimų, skirtų sporto gydymo rinkinys.

  vietinis gydymas

  priemonės, atliekantys operaciją, kurios tikslas yra sukurti palankias sąlygas kaulų dalelių sintezės. Per operaciją, chirurgas su pacientu atkuria ne tik įprastą kaulų formą per konvergencijos ir prijungti kaulų fragmentų, tačiau taip pat užtikrina tinkamą kraujo apytaką šioje vietoje. Prevencinių priemoniųkuri subrendo sutelktas į infekcijų prevencijos ir prisijungti prie plėtra pūlingos uždegimą laikomi šiuo atveju privalo turėti.

  vietinis gydymas atliekamas įvairių metodų:

     

  • kaulų skiepijimui;
  •   

  • suspaudimo-išsiblaškymas osteosintezės;
  •   

  • stabili osteosintezės.

  taktikomis lokalus gydymas yra pasirinktas priklausomai nuo pseudartrozės tipo. Pavyzdžiui, jei jis turi hipertrofiniam formą, galūnė bus tiesiog uždėtų suspaudimo-distrakcinės aparatą. Bet atrofinį pseudoartrozės turi turėti kaulų skiepijimui.

  slėginiu išsiblaškymas osteosintez3

  Šis gydymo metodas yra susijęs su specialių prietaisų naudojimą, kuris teiks kaulų fragmentų palyginimas. Gydytojas turi užtikrinti visišką nejudrumas nukentėjusio galūnės ir šioje valstybėje, prietaiso naudojimo, kuris atneš ir sujungti fragmentus kaulų. Kad slėginio išsiblaškymas osteosintezė padeda specialistų, siekiant pašalinti sutrumpinimo ir / arba deformacijos galūnių.

  Stabilus osteosintezė

  Šis metodas Pseudoartrozė gydymas apima metalinių dalių (plokščių arba strypų), kurios garantuotų sintezės paveiktoje kaulų naudojimą. Taikyti juos, chirurgas turės visiškai atskleisti kaulo lūžio vietoje – tokia operacija atliekama taikant bendrąją nejautrą.

  Jei pacientas diagnozuota hipertrofinė pseudoartrozės, už kaulų persodinimo operacijos nereikia, tačiau gydymo atrofinį pseudoartrozės jo reikia atveju.

  Kaulo persodinimas

  yra reti prieš operaciją reikia pašalinti visus uždegiminius procesus ir užtikrinti, kad ne randai. Jei tokių yra, pirmiausia išgydyti yra pūlingos uždegimą ir atlikti ekscizijos randų charakterio pokyčius. kaulų skiepijimui procedūros gali būti atliekamiTik 8 mėnesiams po minėto gydymo, tačiau gydytojai paprastai atlaikyti 12 mėnesių.

  Jei buvo gydoma Nesuaugimui, pažeistą galūnę reikia imobilizuoti (imobilizuota) gana ilgą laiką. Kai gydytojai leidžiama perkelti, pacientas turi būti atliktas reabilitacijos terapijos kursą. Kaip dalis reabilitacijos laikotarpiu Masažas ir kursų fizioterapijos, kineziterapijos procedūras, gali būti priskirta prie kurortinis gydymas.

  Apskritai, šio kombinuoto gydymo rezultatas paprastai yra puikus – 72% pacientų buvo išsikrovusi namo su visiškai atkurti pažeistų galūnių

  funkciją.

  “klaidinga bendra – patologija, kuri yra labai lengva diagnozuoti, todėl gydytojai rekomenduoja tiesiog visą gydymo kursą, kuris bus paskirtas gydančio gydytojo – gydymo bet kokiu atveju bus laiku

  .

  John A. čigonės, medicinos komentatorius, iš aukštesnės kategorijos terapeutė

  Vaizdo (paspauskite žaisti).

  10,936 Iš viso hitai, 4 views today

 • Lagranmasade