Raktikaulio sąnario išnirimas

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Dislokacija raktikaulio sąnario” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Simptomai išniro raktikaulis, kaip pavojinga tokią žalą ir ką daryti, kai jis gavo?

raktikaulis yra kaulų turintys lotyniškąsias raide S. Kaulų garo, t. E. formą, Vienas iš jų yra dešinėje pusėje, o kita į kairę iš kūno. Išvertus iš lotynų kalbos, tai reiškia, kad rakto vardą. Turite kaulą į savo vardu, dėka to, kad pečių pakėlė, jis pradeda judėti išilgai kelio, panašus iš pagrindinių ruožtu spyna natūra.

Nuo o pločio ir ilgio raktikaulio santykis gali būti priskirta vamzdiniai kaulų, kurio viduje yra raudona kaulų čiulpų, bet iš tikrųjų tai yra akytas kaulų, kuri jungia mentės su krūtinkaulio (pailgos vienodo kaulų įsikūręs krūtinės ląstos skeleto viduryje). Raktikaulio į mentės per acromioclavicular sąnario, su krūtinkaulio šarnyro – per krūtinkaulio-raktikaulio.

Kaip ir kitų kaulų žmogaus skeletas, raktikaulio yra veikiami traumos. Jie apima patempimų ir kitą.

Teisė raktikaulis, vaizdas iš viršaus

Išnarinimas laikoma Nenormali situacija paviršių kaulų, sudarančiomis sąnarį, vienas kito atžvilgiu, kaip poslinkio rezultatas pagal iš išorinės jėgos poveikio. Dislokacija yra:

    

 • baigiamas, kai sąnarių galai kaulų yra visiškai prasilenkia;
 •   

 • neišsami (panirimas), kai dalies kompensuoti (kaulų galai vis dar liečiasi).

Kaip taisyklė, išnirimas įvyksta, kai žmogus nesugeba patenka ant rankos ar peties. Retais atvejais, atrodo, jei staiga išspausti pečių juosta.

Viršutinės galūnės Diržas

traumatize abi kaulų galus: acromion ir krūtinkaulio. Dažniausiai yra iš acromial gale raktikaulio su plyšimo raiščių išnirimas.

Tarptautinė ligų klasifikacija (TLK-10) iš pirmųjųpirmas forma (acromion) yra įregistruota pagal kodą S43.1, antras tipas (krūtinkaulis) – S43.2.

Išnarinimas raktikaulio (simptomai)

simptomai priklauso nuo žalos tipo. Dažni simptomai yra skausmas, patinimas. Perkeliant acromial pabaigos, priklausomai nuo trūkimo raiščių, patempimų ir subluxations diagnozuotų laipsnį. Panirimas atsiranda, kai iš acromioclavicular raiščių plyšimas. Jei šis skirtumas yra papildytas raiščių plyšimas su raktu-raktikaulio raiščių patempimas diagnozuota.

Abiem atvejais, apčiuopa yra skausminga.

Norėdami nustatyti, kokio tipo traumų yra, paprastą testą – jūs turite perkelti kastuvas:

    

 1. Kai panirimas santykiai tarp raktikaulio ir mentės yra išsaugotas, todėl ji juda už mentės.
 2.   

 3. Jei raktikaulio išnirimo nekeičia savo pozicijos už mentės.

Kalbant apie krūtinkaulio pabaigoje raktikaulio, ji gali būti perkelta su dislokacijos šiose srityse:

    

 1. Jei kompensuoti einame, diagnozuota episternal tipo traumos.
 2.   

 3. Kai juda atgal – retrosternal.
 4.   

 5. Kai juda į priekį – perednegrudinny.

Jei atgal kaulų dislokacijos tipas pastebėta atsiėmimo žalą iš priekio – iškyša.

krūtinkaulis gali lengvai sumažinti dislokacija, bet ne visada kaulą po mažinimo išlieka reikiamoje vietoje.

Būtina atkreipti dėmesį į lėtines patempimų. Ne visi žmonės yra rimtų sužalojimų, supainioti jį nepilnametis patempimas ar sužalojimo, ir nesikreipia laiku į medikus. Pasenusi dislokacija laikoma, jei nuo traumos daugiau nei tris savaites momentu. Pašalinti jį, ir jis sukelia neigiamų pasekmių, tik jeigu kurorto operacijos. Taigi, geriausias kursas veiksmų – kreiptis į specializuotą medicinos įstaigą dėl traumų

dieną.

Pirmoji pagalba

Jei yra įtarimas, kad ten buvo išnirimas, būtina visų pirma obezdviLive nukentėjęs rankos. Norėdami tai padaryti, jūs turite padaryti iš metalo laužo medžiagų (rankšluosčiai, tvarsliava ir pan. D.) skara, mesti jį per kaklą ir pakabinti ranka.

Taip pat nurodoma pirmoji pagalba, turėtų laikytis šių gairių:

    

 1. nuskausminamuosius ir patarė nesiimti priešuždegiminių vaistų, nes jie gali komplikuoti diagnozę.
 2.   

 3. Galite taikyti šalta.

auka turėtų kuo greičiau pristatyti į palatoje.

Diagnostika

diagnozė tokia žala raktikaulio, kaip taisyklė, nėra sunku. Pagaminta iš paciento apklausa, taip pat patikrinimas ir palpacija nukentėjusio svetainėje. Daugeliu atvejų, patyręs traumatologas tai yra pakankamai, kad nustatyti tikslią diagnozę. Norėdami patvirtinti jį, o ne padaryti klaidą, padaryti rentgenogramą.

raktikaulis su dislokacijos ir po sumažinimo

konservatorių terapija

Daugelis žmonių yra įdomu, kaip ištiesinti išniro raktikaulis, kaip gydyti žalą su namų gynimo? Ar galima gydyti namuose? Elgiamasi namuose yra įmanoma, tačiau galutinis etapas reabilitacijos laikotarpiu, atitinkanti visas gydančio gydytojo rekomendacijas. Nepriklausomai sumažinti išniro kaulas negali. Vienas iš jų yra sunku padaryti, be to, raktikaulio, net jei ji yra lengvai sumažinti ne vyksta į teisingą padėtį.

Atsižvelgiant į medicinos įstaigos kontekste atgauti nuolatinę poziciją kaulą, naudojant vietinę anesteziją.

Siekiant nustatyti raktikaulio gydytoją pasirenka įvairius metodus, atsižvelgiant į sužeidimo pobūdį ir jo pavojingumą:

    

 • ne acromioclavicular dislokacijos gali būti naudojamas adityvinės torakobrahialnaya tvarstis su gipso arba plastiko pelota;
 •   

 • su krūtinkaulio traumos, atitinkama pobūdis žalos ar minkštas gipso tvarsčiais.

, vidutinė trukmė atliekant sujungimo padažas yra trys – keturios savaitės,

.

sparčiausiaiišsaugojimas efektyvumas nustatyta fizioterapijos (elektroforezės ozokeritotherapy, ir t. d.), gydymo grūdinimasis.

Chirurgija

negali padaryti patempimų ir lėtinis visiškai be chirurgo pagalbos. Įvairių tvirtinimo raktikaulis (naudodami plokštelę,-vielos stipinai, Mylar “juosta, ir D. pan.). Visų pirma, dažnai praktikuojama Marxer operaciją. Tuo pačiu metu gręžti du horizontalius kanalą krūtinkaulio ir raktikaulio, per kurią atliekamas juosta nuo juostinės lata ir tinklinės struktūros.

Komplikacijos

nepageidaujamas poveikis yra įmanoma su nesavalaikiu tvarkymo ar klaidų, padarytų gydymo metu. Tarp komplikacijos gali būti vadinama:

    

 • bendri deformacijos;
 •   

 • priklausomybės nuo lėtinių išnirimų formavimas;
 •   

 • kaulų formavimosi spurs;
 •   

 • osteoartrito plėtros.

Sužalojimai raktikaulio tuo tariamas paprastumas jų diagnostikos ir patikrintais gydymo buvimas reikalauja dėmesio sau.

Tai neturėtų atidėti vizitą į ligoninę ir griežtai laikytis visų terapinės programos taškų. Šiuo atveju žala bus tik nemalonūs prisiminimai, neturi įtakos gyvenimo kokybei.

Daugiau informacijos apie Straipsnio tema galima rasti šią filmuotą medžiagą:

išnirimas acromial pabaigoje raktikaulio

panirimas ir išnirimas į acromioclavicular sąnario nėra neįprasta. Jų išvaizda yra dėl to, bet netiesioginių jėgos įtakos ne iš rankos lašas arba kai tiesioginis Strike mentės acromion proceso viršuje. Pasak šios žalos sunkumo yra padalintas į tris lygius.

Kai aš laipsnis žala paprastai įvyksta dalinį įplyšimas acromioclavicular raiščių. Pacientas skundžiasi skausmo Jungtiniame, nedidelis patinimas pažeidimo vietoje. Dėl rentgenogramoje patologinius sąnario neaptinkamas.

sugadinti II laipsnį – yra subluxation į acromioclavicular sąnario, kuris visada yrair kartu su acromioclavicular raiščio plyšimo ir dalinio poslinkio distalinio galo raktikaulio į viršų. Tuo pačiu Rostralny-raktikaulio raiščio išlieka nepakitusi. Žingsnis-kaip deformacijos pečių juostai nėra išreikštas. Atidus apčiuopa rodo švelnumą ir lengvas patinimas. Standartinius rentgenogramos pečių anteroposterior aptikti anomalijas sunku, kaip sunku išspręsti problemą: vystoyanie viršutinį kraštą acromial pabaigoje paprastai arba dėl išstūmimo raktikaulio. Tokiais atvejais būtina nustatyti galimą poslinkį raktikaulio apačioje, iš krašto dalį, jei apatinis kraštas sąnario paviršiaus raktikaulio tiksliai sutampa su apatinio krašto ir segmentinį paviršių ašmenų acromion proceso, tada jokiu subluxation. Ir atvirkščiai. Kompensuoti raktikaulis daugiau negu pusė jos skersmuo rodo žalos III laipsnį.

Žala laipsnis III lydi visą sutrikdytas acromioclavicular sąnario su ofsetine raktikaulio iki ir plyšimo, kaip acromioclavicular ir Rostralny-raktikaulio raiščio. Kliniškai įrodyta, žingsnis kaip deformacijos pečių juostos (2 pav), nes iš acromial gale raktikaulio aukštyn ir simptomą “raktų” tūris: su slėgio ant apykaklės kaulų ji tampa į “savo vietą”, kai tik švariu pirštu – raktikaulio vėl perėjo į viršų.

diagnozė patvirtinama rentgeno spindulių difrakcijos tyrimo.

gydymas traumų nuo acromioclavicular jungtinis laipsnis I ir II yra atliekamas imobilizuojant galūnė trikampio tvarstį 10 dienų laikotarpiu iki 3 savaičių.

Pagrindinis gydymo metodas traumų III laipsnio yra operacinis – restauravimo pažeistas plastiko snapas-raktikaulio raiščių pažeistą ir siūlės-raktikaulio acromial, po to imobilizacijos Desault tvarstis 4 – 6 savaites.

sutrikusios peties

išniro pečių žala yra labai dažnas ir svyruoja nuo 40 į 60 iš išnirimų. Pažeidimų dažnumo dėl anatominę ir fiziologinėmis savybėmis peties SousSTAVA: nesutapimas sąnarių paviršiai (1: 4), didelės apimties bendros judėjimo skirtingose ​​plokštumose, palyginti didelis sąnario kapsulę nepakankamai tvirtos priekinės raumenų stiprinti bendrą tt.

trauminių pečių išnirimų atsirasti dažniausiai į paskirtą ištiesintos rankos kritimo. Priklausomai nuo poslinkio kryptimi žastikaulio galvos atskirti priekinę (75%), užpakalinės (23%) ir pažasties (2%) patempimų.

išnirimas yra visada lydi plyšimas nuo sąnario kapsulės, kartais su atsarga didesnis gumburų pečių arba sukamųjų rankogalių traumų.

priekiniame išnirimas peties– viena iš labiausiai bendrų traumų. Maždaug 70% visų išnirimų pasitaiko žmonių, pagal 30 metų amžiaus.

atsiradimo šią žalą mechanizmas yra dažniausiai netiesioginis. Išnirimas įvyksta peties lašas, būdamas išorės sukimosi. Tuo pačiu metu suplėšyti sąnarių kapsulės priekinės ir pečių galva palieka savo įprastą vietą. Senyviems pacientams ir senyvo amžiaus išnirimo dažnai lydi marža didesnė gumburų peties.

Kai ortopedai tiki, kad yra trijų rūšių priekinės dislokacija: poraktinės, pažasties ir podklyuvovidny (3 pav.) Iš pažasties traukuliais atsiradimas paprastai yra susijusi su gana dideliu rankų grobimą peties sąnario metu traumos.

klinika.Pažeista ranka pacientas yra pagrobimo ir prižiūrimi dilbio gera ranka. Kuriame galva pakreipus į pažeistą pusę. Žiūrint iš traumų svetainėje atskleidė vystoyanie acromion proceso peiliai ir nutrūktų normalus suapvalinta pečių kontūro dėl galvos ranką savo įprastą vietą, trūkumu. Susikūrė įtraukimo į deltinį raumenį. Tai leidžia nukentėjusiajam padaryti įtraukimo ir išorinį sukimą vertus, bet priešinasi bet kokiems mėginimams vidaus sukimosi ir suderinti. Visada aptikta simptomas pavasarį atsparumas: Smurtiniai vykdymo rankos, jis imasi jąpozicija, bet kaip tik gydytojas šalina ranką – ranka grįžta į savo buvusios priverstine pozicijoje. Šis simptomas yra būdinga išnirimas peties ir yra labai vertingi diferencinės diagnostikos kaulų lūžių su savo proksimalinės dalies.

susijusios lūžis (atskyrimas) tuo didesnė gumburų (4 pav) yra labiau paplitęs vyresniems kaip 45 metų žmonėms. Prieš iš naujo privalomą fotografuoti priekyje, gale ir pažasties prognozes (žr. pav.).

gydymas.Yra daug būdų perkelti į kitą priekinį išnirimas peties. Bet perskirstymas turi būti daroma taikant bendrąją anesteziją.

Metodas Hennipen (Mukhina Mota).Tai lengva būtų perkelta į kitą priekinį išnirimas peties. Toks metodas yra paprastas ir “leidžia pečių raumenys ištiesinti pats dislokacija” su mažai arba jokio anesteziją arba po lengvo anesteziją. Pacientas sėdi tiesios arba pakreipus 45 °. Gydytojui dešinę ranką palaiko paciento alkūnę ir paliko lėtai ir atsargiai pradeda suktis išorinį ranką. Ranka palaipsniui ir lėtai sukasi į išorę link 90 ° kampu °, ir perkeltas į mentės (5 pav.). Jei per išorinio sukimosi paciento patiria diskomfortą, manipuliacija sustabdyti ir laukti, kol raumenys atsipalaiduoja. Jei perskirstymas neateina, lėtai pakėlė ranką ir sumažinti žastikaulio galvą Sudėtinė ertmę.

Metodas Stimson (Dzhenelidze).Pacientas yra patalpintas ant pilvo, rankos kabo laisvai (6 pav.). Ne šepečiu arba distalinio dilbio dilimui kilpa su 4- 6 kg apkrova. 20-30 min. Šį kartą paprastai pakanka kompensuoti ir samorepozitsii žastikaulio galvą. Jei ne, jūsų gydytojas gali atidžiai judesiai pasukti žastikaulio pirmoji į išorę, tada į vidų. Paprastai tai yra kartu redukuojant.

Iš KOCHER metodas (7 pav), yra labai pavojingas dėl per didelio smurto galimybę gydytojo ir turėtų būti naudojamas labai atsargiai. Šis metodas neturėtų būti naudojamas, kai perelomovyvihah, senyviems asmenims ir vertėsžymiai paplitimas gydytojo galia per paciento stiprumo. Patartina naudoti šį metodą dėl išnirimo iš naujo jaunų, fiziškai stiprių vyrų išvystyta. Sumažinimas yra atliekamas esant pastoviam traukos pečių sumą sumažinti lenktu atšaka alkūnės bent iš 90 ° kampu. Jis susideda iš 4 dalykų:

Ieškinio paveiktą ranką prie kūno.

ne daugiau kaip (do90) išorės sukimosi peties.

, kompensuoti alkūnė pažeistos rankos į vidurinę liniją kūno (bambos).

vidinės rotacijos peties, kuri yra pasiektos mesti ranką ant pečių juostos sveiką. Šis judėjimas yra lydi peties sąnario paspaudimu, kuris yra patikimas ženklas, kad tikslas pasiektas.

rentgeno bendrą analizę prieš ir po to, kai keičiamos būtina.

Po mažinimas yra būtina patikrinti klinikinius simptomus galimų netiesioginę žalą elementų Rotator Manžetai, ir tik tada atlikti imobilizacijos tvarstis Desault 3 savaites. Šis laikotarpis yra būtinos sugadinto sąnario kapsulės jungiamojo randas pakankamai savo stiprybės visiškai funkcija, įspėjamieji relyuksatsii ir nuolatinės dislokacijos peties atsiradimo formavimas. imobilizacijos metu turėtų daryti ne riešo sąnario, riešo ir alkūnės sąnarių pratimus. Nuėmus imobilizavimo gali būti rekomenduojama pacientams, sergantiems plautine aktyvių pratimų su nedideliu kiekiu judėjimo, tačiau pacientas turi pranešti, kad išorinis rotacija ir pagrobimo draudžiama. Šie judėjimai rūšių turėtų apsiriboti dar 3 savaites.

išnirimas krūtinkaulio galo raktikaulio

raktikaulis turi du galus – acromion (išorinį) ir raktikaulio (vidinis). Grudinoklyuchichny bendra – raktikaulio į krūtinkaulio mazgas. Bendra yra stabilizuotas krašto-raktikaulio, priekinės ir galinės krūtinkaulio-raktikaulio raiščių. Per sąnarių kremzlių turi sluoksnį – sąnarių diską. Sužinokite daugiau apie krūtinkaulio-raktikaulio sąnario ar sąnarių anatomiją, galite skaitytimūsų svetainėje.

Tarp visų raktikaulis žalos yra labiausiai paplitusi lūžiai ir išnirimai raktikaulio acromial gale raktikaulio, o prie krūtinkaulio galo raktikaulio žalos yra gana reta, tačiau retas jų žalą neatima iš jų svarbą.

Anatomija krūtinkaulio-raktikaulio sąnarių

Kas yra dislokacija krūtinkaulio pabaiga raktikaulio?

Dislokacija – tai kompensuoti kaulų ne įprastoje vietoje. Tokiu būdu yra raiščių plyšimas. Dislokacija paprastai įvyksta be lūžių, bet, priešingai populiarųjį įsitikinimu, lūžių ir dislokacija gali būti tuo pačiu metu. Dažnai kyla priekinius patempimų – kai krūtinkaulio pabaiga raktikaulio pasislenka į priekį, ašarojimas priekinė krūtinkaulio-raktikaulio raištis (užpakalinės raiščių ir sąnarių diskas tuo pačiu metu taip pat gali ašara). Retesni yra atgal patempimų, kuriame raktikaulis yra perkeltųjų Gale krūtinkaulio, pirmiausia pažeidžia atgal krūtinkaulio-raktikaulio raiščių. Užpakalinės dislokacija yra labai pavojinga, nes krūtinkaulio pabaiga raktikaulio gali sugadinti svarbias anatomines struktūras. Net rečiau yra top patempimų, kurios galima išeiti krašto-raktikaulio raiščių. Specialaus tipo dislokacija, kuri kai kurie mokslininkai atžvilgiu kaip priekinės dislokacijos natūra Zemribu dislokacija, kurioje krūtinkaulio pabaiga raktikaulio ateina pagal pirmojo šonkaulio.

gali būti nepilną dislokacija (subluxation) ir baigtas. Taip pat gamina ūmų (šviežios), pasikartojantis ir lėtinis (ilgas-stovėti) išnarinimus.

Kodėl išniro krūtinkaulio galą raktikaulio?

Paprastai išnirimas įvyksta dėl traumos – smūgis į peties (dažnai priekinio dislokacija) arba raktikaulio (užpakalinės išnirimo), arba patenka į rankas

.

transporto priemonių galinio (A) priežastys ir visą (B) dislokacija krūtinkaulio galas raktikaulio

Pavyzdys žalos kuris pasireiškė raktikaulio dislokacinius krūtinkaulio

pabaigoje

Retais atvejais dislokacija gali būti dvišaliai (ty abi krūtinės dislokacija raktikaulio galai), o kartais gali atsitikti, dislokacija abiejų raktikaulio (acromion ir krūtinkaulio) galuose.

Kai kurie žmonės turi unikalią spontanišką dislokacija be jokių traumos. Pasitempiau raktikaulis į priekį, kai kėlimo ginklų aukštyn ir, jei praleisti ranką spontaniškai sumažinti.

“Diagnozė”

Po į krūtinkaulio-raktikaulio sąnario traumos atsiranda patinimas ir mėlynės, kuris yra keletą dienų padidėja. Kartais patinimas ir kraujosruvos atsiranda. Pagrindinis klinikinių indikacijų, dėl kurių gali būti įtariamas dislokacija krūtinkaulio galą raktikaulio – deformacijos. Jei priekyje dislokacija, apykaklės kaulų išsikiša virš krūtinkaulio, galinti užbaigti svarbų simptomą – jei spaudimas raktikaulio, tai sumažinti, tačiau po to, kai spausdami jį nutraukus vėl pasitempiau. Kai užpakalinės dislokacija gali būti randamas krūtinkaulio-raktikaulio sąnario atitraukimo, pacientas gali skųstis skausmo, kai kvėpavimo, rijimo. Jei raktikaulio bus spaudimą praplaukiantys laivai už krūtinkaulio (kairėje ir dešinėje yra skirtingi), gali būti specifiniai širdies ir kraujagyslių simptomai. Iš užpakalinės dislokacijos funkcija yra ta, kad jis gali pasukti į dešinę, tačiau ji neatmeta, kad dėl raktikaulio išnirimo metu zagrudinnye nepakenks svarbius struktūras.

tiriamas paciento su traumos krūtinkaulio pabaigoje raktikaulio

Į krūtinkaulio-klichichnogo sąnario dar deformacija yra nekalbu apie dislokacijos. Šioje srityje yra augliai, kurie suteikia panašų vaizdą

suspaudimas dešinės Poraktinės veną tuo užpakalinės dislokacinius

Dažnai, toliau diagnozės yra būtina atlikti rentgenogramą. Deja, standartinis anteroposterior projekcija dislokacija dažnai negali būti vertinamas, todėl jūs turite padaryti specialią nuotrauką į “sėkmingo” projekcija (angl. “Serendipity peržiūrėti) ir kitų specialiųjų prognozės.

X-spinduliai diagnozuoti žalos krūtinkaulio galą raktikaulio. Iš kairės į dešinę: “sėkmingas” projekcija, projekcija Heinig projekcijos Hobbs.

Ypač svarbu yra šie specialieji prognozės iš užpakalinės išnirimo diagnozė, kuriame, kaip jau minėta, gali būti kraujagyslių pažeidimasį, trachėjos, stemplės, ir kitų konstrukcijų.

krūtinės rentgenograma. Užpakalinės išnirimas krūtinkaulio galo dešinėje raktikaulio. Sternal galai apvesto punktyrinės.

Be to, į rentgeno, diagnozuoti gali pareikalauti kompiuterinę tomografiją.

Kaip gydyti patempimų krūtinkaulio galo raktikaulio?

Pirmiausia, reikėtų pasakyti, kad gydymas priklauso nuo žalos variantas.

Kai priekinis panirimas, taikyti konservatyvų gydymą. Rankų 2-6 savaites imobilizuoti (imobilizuoti) tas pats vosmiobraznoy tvarstis kaip raktikaulio lūžių (Delbo žiedas), o kartais gana diržas tvarstis.

Kairėje – diržas tvarsčiai Medi įmonės teisus – vosmiobraznaya tvarsčiu (Delbo žiedai)

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kai pilni priekiniai išnirimų negali tikrai pasakyti, kas predpochitelen gydymo metodas – konservatyvus arba operacinis. Bet kokiu atveju, jums reikia norint pradėti su bandymas uždarame mažinimo: pacientas yra ant stalo, prie peties – ritinėlį. Būtinai Anestezēt sąnarių Novocain, raumenis atpalaiduojantį administruoja ypatingų narkotikų – miorelaksantų. Patraukite ranką, tuo pačiu metu spausdami raktikaulio, vpravlyaya jį. Jei raktikaulio pavyks teisingai ir nustatyti vosmiobraznuyu tvarstis. Deja, kuo greičiau pacientas atsikelia nuo stalo, raktikaulio gali dislokuoti vėl, o tada būtina apsvarstyti operacija. Uždaroji sumažinimas po konservatyvaus gydymo sėkmingai maždaug 50% atvejų.

Jūs negalite siekia visiško dislokacija perstatykite bet kokia kaina priekyje, kaip rankos funkcija dažnai visiškai atkurta, net jei toliau poslinkis raktikaulio.

Po mažinimo vietiškai šalčio, imtis analgetikais (Ortophenum, celebrex, ir tt – vienas).

Uždaras mažinimas dislokacija priekinės krūtinkaulio galo raktikaulio.

siūlo variantų operacijas, tačiau visi pagrindasjų yra vienas principas: sumažinti raktikaulis ir stiprinti Sulaužytas raiščių.

operacija, pakoreguokite krūtinkaulio galas raktikaulio ir plastiko virvėmis sintetinio juosta

Po operacijos taip pat nustatyti vosmiobraznuyu tvarstis 3-5 savaites, atsižvelgiant vaistais nuo skausmo.

Kaip po konservatyvaus gydymo ir po operacijos, pradėti reabilitacijos. Imties pratimai plėtros gali būti priimti mūsų svetainės išvaizdą.

Tuo atveju, kai užpakalinės panirimasyra naudojamas gydyti konservatyviai – taikomos vosmiobraznuyu tvarstį. Svarbu dar kartą, kad galinis gali sumažinti dislokacija spontaniškai dėmesį, bet tuo dislokacija metu gali sugadinti struktūras krūtinės. Atsižvelgiant į tai, svarbu, kad būtų išvengta tokią žalą.

Jei turite Visa užpakalinės išniro “, tada vėl svarbu pašalinti krūtinės struktūrų žalą. Pirma ieškoti uždarą sumažinti dislokacija. Norėdami tai padaryti, atlikite anestezija ir, jei reikia, pridėti produktus, atpalaiduoja raumenis (miorelaksantų). Kartais jums gali prireikti bendrąją anesteziją (endotrachėjinis arba intraveninės narkozės).

Uždaras mažinimas su užpakalinės dislokacija krūtinkaulio galo raktikaulio. Kairėje: iš “Imkite ir trauka” dėl teisės metodas – “paimti” ir “Pull” (metodas Buckerfield-pilis)

Paprastai sumažinimas nugaros patempimų praeina pakankamai lengvai, jei nuo sužalojimo momento buvo ne daugiau kaip 2 dienas. Po to nustatyti vosmiobraznuyu tvarstis 4-6 savaites.

Jei bandymas uždara sumažinimas yra nesėkmingas, būtina atlikti operaciją.

Reikia pažymėti, kad daug žinomų chirurgai mano, kad tai tikslinga veikti su bet užpakalinės išnirimo, net jei galėtų ištiesinti jo apykaklės kaulų.

Esmė nužengia į operacijų, kad sumažinti raktikaulis (jei ji ir toliau būti išnirimo) ir fiksuotas. Šiuo tikslu, metalo stipinų, strypai, kartais – plokštelės. Apskritai, tas pats gali būti plastiko (stiprinti) raiščių, kad, kai sutrinka priekyje.

Lėtiniam dislokacijos kartais reikalauja pašalinimas (rezekcija) porcijų krūtinkaulio galą raktikaulio.

Plastikinis dėklas su dislokacinius krūtinkaulio pabaigoje raktikaulio rezekcija

Tvirtinimo krūtinkaulio galą raktikaulis kablio plokštės (kompiuterinę tomografiją)

Kai kurie autoriai lėtinis nestabilumas atlikti arthrodesis (pasiektas visiškas sintezės raktikaulio ir krūtinkaulio), tačiau mes manome, kad ši operacija yra nepraktiška, nes ji neapima svarbių judesius raktikaulio – kilimo (aukštis), nuleidimo (depresija) ir sukimo (rotacija)

Komplikacijos

Galbūt tik komplikacija konservatyvaus gydymo yra neišsami sumažinimas, kad pasireikš kosmetinio defekto – raktikaulio yra tiesiog pastebimas bumbulas (po priekinės išnirimo).

sunkių komplikacijų, pavyzdžiui, žalos arterijų, venų, nervų, stemplės, trachėjos pneumotorakso (dėl plyšimas pleuros), PTS-sindromas ir kt., Sietinos su užpakalinės dislokacijos. Literatūroje aprašoma bylą, net jei lėtinė užpakalinės išnirimas žmogaus rankomis su nuleista balsas buvo normalus, tačiau kai kėlimo rankomis iki balso tonas pasikeitė į falcetas.

chirurginis gydymas būdingų komplikacijų, tokių kaip nepakankamumo fiksavimo, infekcinių komplikacijų. Jei raktikaulis fiksuoto stipinus (dabar šis metodas naudojamas retai), stipinai gali migruoti ir sugadinti retrosternal struktūrą.

Kietieji dėklai diagnostika “

Pacientams, jaunesniems nei 25 metų, dažnai yra auginimo zonos krūtinkaulio galo raktikaulio (epifizioliz) lūžis. Atauga vidurinėse raktikaulis zonos užsidaro labai paskutinio žmogaus, todėl ši žala yra įmanoma, net 25 metų.

klausimai, turėtų būti aptartas su gydytoju

Ką aš išniro? Pilnas, dalinis, priekiniai, galiniai?

Ar man reikia atlikti papildomus diagnostika: rentgenograma specialiuose prognozėmis, kompiuterinė tomografija

?

Kas yra už privilegijuotąsias gydymasTitel mano atveju? Konservatyvi arba veiksmingi?

Kas yra galimos komplikacijos ir kas yra atsigauna skirtingais būdais gydymo tikimybė?

Kaip greitai galiu grįžti į darbą, jei aš dirbu …

Šis straipsnis yra skirtas tik išsamios informacijos apie ligą ir apie jo gydymo taktika. Savigyda gali pakenkti jūsų sveikatai.

Jei turite kokių nors klausimų, jie gali klausti email email: [email protected]arba Telefono.

gydyti su suprasti, kad jei aš negaliu atsiliepti telefonu.

Ruošiant Šis straipsnis medžiagų buvo naudojami:

išniro raktikaulis

raktikaulis yra garo kaulų, kuris yra ant dešinę ir į kairę krūtinkaulio ir yra prijungti dalį su ranka. Su šiuo judėti rankos, kuri yra jos pagrindinė užduotis kaulus. Be to, dėl jo yra apsaugotas nervų ir laivų kaklo ir rankų kaimynystėje. Dislokacija raktikaulio laikoma rimta žala, kuri reikalauja skubios medicininės priežiūros. Tokie sužalojimai yra gana dažni ir gali susidurti nenumatytų pasekmių, todėl gydymas turi būti raštingi ir konservatyvūs.

Ženklai išniro raktikaulis

Priklausomai nuo to, kur į pažeisto raktikaulio buvo priskirtas tipų traumų. Atitinkamai, kiekvienam dislokacijos yra būdingas jos simptomus:

    

 1. išnirimas acromial pabaigoje raktikaulio – dažnas reiškinys. Šiuo deformuoti dalis nadplechnaya pastebėjo išsipūtimas nuo raktikaulio kaulą. Yra problemos, susijusios su peties sąnario judėjimo. Traumos aptikta patikrinimo metu. Pagal odos jaučiamas sklandų galą raktikaulio. Pacientas skundžiasi skausmu. Jei švelniai paspauskite ant acromial pabaigoje raktikaulio išnirimo gali būti lengvai teisus. Bet, dar kartą paspaudus sustoja kaulų išstumtas. Požymis raktai, vadinamieji medicinoje šis reiškinys. Panirimas raktikaulio diagnostirovat sunkiau nustatyti diagnozę galima naudojant rentgenorammy.
 2.   

 3. išnirimas krūtinkaulio pabaigoje raktikaulio yra šiek tiek mažesnis. Nes tai yra būdinga minkštųjų audinių pažeidimo paliovos Stereo rakto sąnarį. Be to, patinsta audiniai į pažeisto kaulo šalia ir po epidermio galima matyti kraujavimą. Tuo pačiu metu aiškiai apibrėžė pagrindinius simptomus.
 4.   

 5. Sinchroninio dislokacija – pats sudėtingiausias raktikaulis žalos, kuri reikalauja ilgalaikio gydymo.
 6.   

 7. įsisenėjęs išnirimas acromial gale raktikaulio diagnozuojama, jei po to, kai žala buvo daugiau nei 21 dienų. Dažniausiai tai atsitinka panirimas, todėl pacientas nejaučia jokio skausmo. Vienintelis dalykas, kuris yra stebimas – iš raktikaulio deformacijos. Visu išnirimas pacientui yra skausmas, jo judesiai yra riboti, ir raumenų jėga tampa silpnesnė.

Yra bendri simptomai:

    

 • brinkti žalą, ir ten yra hematoma.
 •   

 • Atsižvelgiant į tai, peties ir raktikaulio vietoje, kur užrašyta daug skausmo.
 •   

 • sąnarių deformuotis.
 •   

 • raktikaulio išlenda pastebimai.
 •   

 • gerklės odos, kuris ribojasi su pažeidimo vietoje.
 •   

 • In netoli prie raktikaulio sąnarių, perkeltų.
 •   

 • sugedusių ir raiščių.
 •   

 • Skaidrės acromial pabaiga.

Be to į visa tai, bet kurios iš raktikaulio išnirimas yra būdingas sutrumpinant pažeistos rankos.

Pirmoji pagalba dislokacija raktikaulio

Apie tai, kaip greitai ir pirmoji pagalba dislokacija raktikaulio bus suteiktos tinkamai priklauso nuo tolesnio ligos eigai. Toks sužalojimas gali atsitikti bet kam, todėl taisyklės padėti kiekvienas turėtų žinoti.

    

 1. Jei įtariama žalos raktikaulio būtina siekiant užtikrinti visišką ramybę galūnių. Ranka turi būti atidžiai nesujungtos bandažai arba Klin pakabinamosiose forma. Pagal pažastų poreikio daryti kažką n rankosapodobie voleliu.
 2.   

 3. mažinimas patinimas gali būti pasiektas per taikomosios šalčio.
 4.   

 5. Po pristatymo į ligoninę nukentėjusysis neturėtų jaustis nepatogiai pažeisto ploto.
 6.   

 7. Neįmanoma apžvelgti gydytoją vartoti narkotikus su skausmą malšinantis poveikis, kuris yra sušvelnino simptomus. Jų naudojimas yra galimas tik tuo atveju, mažo skausmo slenksčio paciento, ir pasikonsultavus su gydytojais.
 8.   

 9. Jūs negalite bandyti ištiesinti vien kaulų. Toks traumos gali sukelti žalą svarbių anatominių struktūrų netoliese. A neatidumas momentas gali net sukelti mirtį.

Diagnostika išniro raktikaulis

Pacientas atvyko į ligoninę pirmoje vietoje turėtų būti nagrinėjamas pagal traumos. Remiantis paciento tyrimo ir jo pasakojimas apie tai, kaip jis buvo sužeistas, gydytojas sukuria bendrą vaizdą. Dėka gerai žinomų simptomų traumos gali lengvai nustatyti dislokacija raktikaulio tipą. Bet diagnostikos tikslumo reikia ir kitų tyrimo metodai:

    

 • Per palpuojant gydytojas nustato tinkamą pagrindinį simptomą traumos. Judesiai turi būti labai atsargūs, ne pakenkti pacientui.
 •   

 • Naudodami rentgeno pagalba negali išsiaiškinti, kokio tipo traumos.
 •   

 • Jei įtariate, kad be bendros nukentėjusiosios raktikaulio į netoliese raumenys ar kraujagyslės, rekomenduojama perduoti kompiuterinės tomografijos arba magnetinio rezonanso.

Gydymas skiriamas į gydytoją po visų tyrimų rezultatus.

Gydymas dislokacija raktikaulio

Gydytojas parenka gydymo, priklausomai nuo traumos sunkumo metodą. Kai kuriais atvejais, o konservatyvus gydymas, kitais neįmanoma padaryti be operacijos. Principas, pakoreguokite kyšančių raktikaulis nėra sudėtinga. Problema yra ta, kad kaulų buvo įrašytas teisingai.

Elastinis tvarstis

elastinių bandažai naudojimas yra susijęs su neinvazinio metodo gydyti dislokacijos raktikaulisir ji yra laikoma viena iš populiariausių. Prieš mesti tvarstis Volkovich pacientas anesthetizes gydytojas pažeidimo vietoje ir sumažinti kaulų vietoje. Pagal nukentėjusiosios galūnių dedamas voleliu. Tuo sandūros zonai acromial taikomas pelota kurie susideda iš medvilnės ir tinkleliu, kuris yra pritvirtintas su medicinos pleistras. Skausminga simptomai ir patinimas, kurie yra bendri palydovai šį sužalojimą yra pašalinami per taikomosios šaltas ir gaunančių skausmą malšinančių vaistų.

Panašus padažu Desault laikomas. Vienintelis skirtumas yra tas, iš esmės, jo klojimas.

Labai svarbu suprasti savigyda pavojus, todėl net imtis Skausmo turėtų būti aptartas su traumatologo klausimas.

Ne elastiniai tvarsčiai

neelastiniai gipso tvarsčiai įrodė save kaip efektyviausias gydymo būde dislokacijos raktikaulio. Koreguojamos, pavyzdžiui tvarsliava Tvarsliava Desault schemą. Priklausomai nuo sunkumo traumos ir dislokacija raktikaulio gydytojo tipo laipsnis daro išvadas apie laiką dėvėti tvarsčius. Iš esmės laikotarpis trunka nuo 30 iki 90 dienų. Visa tai laikas, pacientas neturi būti paguldytas į ligoninę, bet reikia reguliariai apsilankyti traumą. Tvarstis yra pašalinamas po antrojo rentgeno vietą žalos.

Chirurgija ties raktikauliu

dislokacijos

Jei gydymo nesėkmės konservatyviai atveju, yra visos priežastys atlikti operaciją. Chirurginė intervencija yra invazinis gydymas dislokacija raktikaulis. Yra keletas būdų, kad toks režimas medicinos praktikoje. Iš jų labiausiai paplitusi ir veiksmingas yra laikomi:

    

 1. operacija, kurioje raktikaulis fiksuoto su stipinai. Teigiamas bruožas šio gydymo metodo laikomas mažos finansinės sąnaudos. Tačiau šis metodas yra ne itin populiarus, nes savo neefektyvumo. Ne visada raktikaulis po naudojant stipinus atstatytas. Be to, pacientas nėra apsaugota nuo atkryčio.
 2.   

 3. varžtais fiksavimo naudojimasraktikaulis užtikrina sandarumą. Šiuo atveju, iš naujo išnirimas kaulo yra labai reti. Ranka tokio gydymo kursą praktiškai lieka stacionarus.
 4.   

 5. Tvirtinimo raktikaulio kaulą su mygtukais pagalba yra laikoma veiksminga gydymo būdas, kuris lėmė nukentėjusiojo galūnės funkcija atsinaujina greičiau. Tačiau šio metodo taikymas turi savo trūkumų. Kartais po tokio apdorojimo atkryčiai pasitaiko.
 6.   

 7. Patys saugus ir veiksmingas laikomas plastiko laidus. Per šį operacijos, yra pažeistų raiščių keitimas sintetinių medžiagų.

“Kiekviena iš pirmiau minėtų procesas baigiasi sutapo su nukentėjusio paviršiaus pečių juostos, kuri yra dėvėti ne mažiau kaip 60 dienų.

Ateityje po gydymo dislokacija krūtinkaulio ar kito tipo traumos raktikaulis reikalingas reabilitacijos pabaigoje. Visi rankos funkcijos atkurta ne anksčiau kaip po 60 gydymo dienų. Viskas priklauso nuo individualaus paciento ir žalos rūšį.

Reabilitacijos po išnirimo raktikaulio

Nesvarbu, kokie metodai yra naudojami dislokacija raktikaulio reabilitacinis gydymas yra svarbus ir būtinas žingsnis terapija. Su juo pagreitina gijimo procesą raumenų ir raiščių, sveikstantiems galūnių motorinė veikla stiprina raktikaulis, kuri tarnauja kaip apsaugos nuo atkryčių.

Tuo 3 mėnesius po traumos pabaigoje, gydytojai paskirs specialius fizinius pratimus, pasitelkiant kurių raktikaulis ir ranka tapo seną formą ir funkciją.

pratybų išankstinio datą atveju yra tikimybė, žalos pasikartojimo, gydymas, kurio reikia daugiau laiko ir pastangų.

išieškojimo procesą, gydytojai rekomenduoja atkreipti ypatingą dėmesį į savo mitybą. Dieta turėtų dominuoti produktus, kurių sudėtyje pakankamą kiekį vitaminų ir mineralinių medžiagų. Ypač naudingi maisto produktai, kurių sudėtyje yra kolageno ir išmatosTSY.

atkūrimo laikas parodė, kad šių metodų:

    

 • Pratimai.
 •   

 • gydomasis masažas.
 •   

 • Manualinė terapija.
 •   

 • UAD terapija.

Dislokacija krūtinės gale raktikaulio ar kitų kaulų traumos, kuri reikalauja neatidėliotino gydymo. Iš šio požiūrio žymiai atkūrimas ir išvengti nepageidaujamų pasekmių traumos. Gydytojai žada palankią prognozę, jei visi jų rekomendacijas. Norėdami sužinoti, kaip ištiesinti raktikaulio informacijos galima rasti daugelyje šaltinių. Bet jūs negalite padaryti patys. Toks neatsargumas gali sukelti sunkių komplikacijų, todėl juose sumažinti galūnių judesių ir kitų negrįžtamų problemų.

pirmosios pagalbos ir terapinės priemonės dislokacija raktikaulio

Statistika sako, kad apie 5% visų išnirimų išniro raktikaulis. Ši problema atsiranda dėl netiesioginių traumos iš kritimo tiesia ranką ar petį.

tipai ir sužalojimo

ypatybės

keletas veislių dislokacija acromioclavicular sąnario išsiskiria medicinoje, įskaitant pilnas arba dalinis. Tiksli forma traumos priklauso nuo sugadinimo raumenų raiščių lygį.

gali sugadinti raktikaulio galą, ir prijungiant jį prie krūtinkaulio. Toks dislokacija vadinama Klientų priėmimo ar retrosternal. Taip pat dažnai sužeisti galą raktikaulio, kuris pridedamas prie mentės (acromion procesas). Priklausomai nuo pasislinkimo acromioclavicular bendrų išnirimų kryptimi yra podakromialnymi ir nadakromialnymi.

Kai presternal išnirimas pacientui galima pastebėti asimetrijos pečių juostai. Pabaiga šiuo atveju raktikaulio veiks ant peties, ir jūs galite jį pamatyti.

Kai retrosternal dislokacija tipo simptomai taip pat labai aiškiai išreiškė – atsižvelgiant į iš raktikaulio ir krūtinkaulio srityje sankryžos zonoje bus matomas depresija.

Jei gavote nadakromialnaya dislokacijos natūra, daugeliu atvejų, sugadintas ar raiščių plyšimo. Tokiu atveju, jei žala atsiranda traumos DoWB vienas paketas, Jungtinio dislokacija beveik visada bus neišsami.

Jei raiščių visiškai plyšus, diagnozuota pilną dislokacija. Kaip rezultatas, raktikaulio galas yra šiek tiek pasitraukti ar likti nemokamai.

deformacija pažeisto svetainėje, patinimas ir diskomfortas, sunkinti judėjimo ar palpuojami paveiktoje zonoje.

Dažniausiai pasitaikantys požymiai šios dislokacijos tipą yra:

    

 1. Ūmus skausmas per sąnarių pažeidimo.
 2.   

 3. “raktų” simptomas – kai paspaudžiamas ties jungtimi jis patenka pabaigoje, tada vėl padidėja.
 4.   

 5. nukentėjusio sąnario elemento deformacija.
 6.   

 7. jautrumas mažėja į pažeistą peties.
 8.   

 9. dislokacija zona plėtoja patinimas ar hematoma.
 10.   

 11. Yra paralyžius ar tirpimas galūnėse rizika.

Jei turite simptomus dislokacija raktikaulio turėtų nedelsiant kreiptis pagalbos į gydytoją.

Pirmoji pagalba

Jei yra įtarimas, kad daroma žala acromioclavicular sąnario pradėti gaminti imobilizacijos dėl nukentėjusiojo galūnės, ty. E. pakabinti jį už 90 ° naudojant tvarstį arba padažu kampu. Atsižvelgiant į pažastų poreikio srityje įdėti pagalvę.

Siekiant sumažinti patinimą ir skausmą, pageidautina ant žaizdos vietoje įdėti šaltą kompresą.

Tai nėra rekomenduojama sumažinti iš namų ir gėrimų nuskausminamuosius dislokacija. Tai geriau iškviesti greitąją pagalbą telefonu, nes tik kvalifikuoti gydytojai žino, ką daryti su tokio sužalojimo.

tyrimo ir gydymo priemonės

Beveik 100% atvejų su raktikaulio traumos ne problema diagnozę, nes tai žalos rūšis turi sunkių simptomų.

Jei reikia, auka gali toliau būti skiriamas rentgenografijos priekinių ir galinių projekcijomis. Po tyrimo, daktaras patvirtina diagnozę ar atskirti.

Rentgeno spindulių ypačazhna kai traumatologas reikia atskirti visiškai dislokacija dalinė. Šiam tikslui gydytojas palyginti paveiktų ir visiškai sveikų pusių vaizdus. Be to, X-spinduliai yra reikalingi nustatyti papildomas lūžių.

Jei jungtinė buvo kilnojami bendru dalį raktikaulio į krūtinkaulio, gydytojas reikalaujama, chirurginis gydymas, kurioje naudojant specialius sąnarių galutiniams raktikaulio bendra yra pritvirtintas prie krūtinkaulio. Papildomos fiksavimo ir naudoti specialius laikiklius sterilių metalo stipinai.

acromioclavicular išnirimų dažnai sumažina uždarą būdą. Taigi gydytojas presai pažeistą elementą ir kelia ją į įprastą padėtį, po to galūnės fiksuotas bėgis.

“uždaroji akcinė bendrovė perskirstymas atliekamas greitai, tačiau pacientas gali patirti stiprų skausmą, todėl gydytojai dažnai naudoja vietinę nejautrą.

Per 1-2 dienas po perstatykite pacientų paskirtas Tonizuojantis suspaudžia, siekiant padėti sumažinti diskomfortą ir patinimas. Po sumažinti simptomus, galite naudoti šiltus kompresus ir skausmas.

Su visa ir uždaro dislokacijos atliekamas chirurginis gydymo metodas. Tai yra dėl to, kad su tokia traumos raiščių plyšimo,. operacijos metu, pacientas yra implantuojami lavsanovaja juosta, pakeičiant sužeistą raiščių. Raktikaulis ir acromion galinė dalis sujungta su specialios metalinės stipinai arba varžtais. Po maždaug 6-7 savaičių Ištraukus adatą, ir prieš, kad galūnių turėtų būti pritvirtintas bandažai arba padangų.

Taip pat, auka yra paskirtas treniruoklių salė, masažas ir kineziterapija, kuri padės plėtoti ranką namuose.

Kartais operacija yra pažeistas raktikaulis gali sukelti komplikacijų skaičių:

    

 • neišsami mažinimas ir panirimas;
 •   

 • lūžis kaulinio audinio dėl didelio slėgio;
 •   

 • susirgti infekcine liga atvirame žaizdos;
 •   

 • sąnarių artrozės vystymąsi;
 •   

 • Skausmas krūtinkaulio siūlų ir pabaigoje;
 •   

 • galūnių mobilumo praradimą;
 •   

 • mazgelių sienele raktikaulio fragmento ir krūtinkaulio pabaigoje vietoje.

Reabilitacijos ir atkūrimo

reabilitacijos laikotarpiu gydytojas paskyrė rekreacinės veiklos, kuriais siekiama labiausiai greitai ir veiksmingai susigrąžinti nukentėjusio galūnių spektrą. Iš esmės šis pratimas pratimas terapija (fizioterapija). Jie padeda atkurti pečių juostos ir nukentėjusiajai acromioclavicular sąnarį.

Visi pratimai paskirtas reabilitacijos specialisto, kuris atsižvelgia į įvairovę ir lygį sunkumo traumos.

Jis prasideda sudėtingas uždavinys gydant paprastus judesius su mažos amplitudės. Palaipsniui intensyvumas gali būti padidintas. Be to, priskirti fizioterapija, kuri apima UHF, akupunktūrą ir masažą. Trukmė sveikatos gerinimo ir atkūrimo norma pasiekia 1-1,5 mėnesių. Po to, pacientas yra rekomenduojama naudoti baseinas, plaukimo greitį atsigavimą.

santrauka

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Jei įtariate žalos raktikaulio nebūtina atidėti vizitą į gydytoją. Gydymas turi būti nedelsiant. Pradėjo žalos etapas trunka nemažą diskomfortą ir trukdo galūnės darbą. Ir problema, kad gali būti išspręsta be operacijos, yra mažai tikėtina, kad turite be papildomo mokesčio.

Lagranmasade