Reabilitacija po kelio TEP

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “Reabilitacijos po TEP kelio.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Kaip ir kodėl osteotomios atliekama?

Dažnai žmonės kenčia nuo netinkamo struktūros kelio sąnario su gimimo – defektas neleidžia jiems tinkamai vaikščioti ir jaustis visiškai. Dažniausiai tai įvyksta dėl to, kad kaulų nejudrumas gerbiantys išlenkti. Be to, deformacijos gali atsirasti kasdieniame gyvenime, nes niekas yra saugus nuo sužalojimo kritimų ir smūgių. Ypač jautrūs tokių problemų vyresnio amžiaus, kurių kūno susilpnėjo kaulų nebėra stiprus kaip jaunimo ir kremzlių pažeidimų gali atsirasti net po kritimo. Dažnai sukelia patempimų, lūžių ir plyšių, siūlės saugiklis kartu tinkamai, ir tada yra problemų su jų mobilumą, yra skausmas, arba atvirkščiai, jautrumo praradimą.

Klasikinė sumažinti lūžių ne visada padeda, o jei defektas yra įgimta, praktiškai nenaudingas. Tokiais atvejais gydytojai atlikti osteotomijos kelį – operacijos metu pašalinti iš kaulo pleištą. Po šios procedūros, bendra trunka mobilumą ir leidžia pacientui judėti be kliūčių. Osteotomios pat apsvarstyti geriausius priemones vilkinti pažeisto kaulo protezavimas. Prieš operaciją, gydytojai atidžiai išnagrinėti kelio, naudojant šiuolaikinę įrangą, geriausias iš jų yra magnetinio rezonanso terapijos prietaisas, kuris leidžia rodyti svetainę iš visų kampų ir duoti gydytojui aiškią nuomonę apie reikalingų procedūrų operacijos metu.

Išieškojimas po operacijos

reabilitacijos po osteotomijos kelio apima Multiplayertik toms etapai. Po 2-3 dienų, pacientas turėtų išlaikyti šiek tiek mobilumą mano kojos, siekiant sumažinti kraujo krešulių riziką, tačiau nereikia persistengti, nes sąnarys yra dar labai silpna. Siekiant sumažinti skausmą, gydytojai paskirs vaistų nuo skausmo ir skiria ypatingą tvarstį komfortui. Norėdami sumažinti patinimą geriau laikyti koją šiek tiek pakelta, pavyzdžiui, pateikdamas pagalvę pagal jūsų pėdos į gulint.

Visas reabilitacijos laikotarpis turėtų vykti pagal akylas priežiūros gydytoją. Kelio bus nagrinėjama už teisingą sintezės, išlaikyti savo nustatytas padengtos gipso. Bet koks paciento, iki pat atsižvelgiant dušas teisingumą veiksmų, turėtų būti suderintas su gydytoju, kad būtų išvengta netinkamo sintezė sąnario.

Pirmasis laikotarpis atsigauti po osteotomijos apima gipso tne (jei ji buvo paskirta) ir suteikti didžiausią kojų poilsio. Reikia judėti tik su ramentais ar invalido vežimėlyje. Kai tinkas pašalinamas, ateina antrąjį etapą, o iki to laiko, koja yra stiprinama ir pagreitinti reabilitacijos būtina atlikti sudėtingus paprastus pratimus, kurie padidins metabolizmo greitį ir pagerinti kraujo tekėjimą greitam gijimui. Kaip taisyklė, šis laikotarpis trunka 2-3 mėnesius ir yra svarbiausia atsigavimo. Nebūtinai reikia imtis vitaminų, darykite kompresus ir reguliariai lankytis pas gydytoją, ypač jei yra sunkus patinimas, skausmas ir kiti nemalonūs padariniai. Puikus sprendimas yra naudoti specialų įrenginį sudaro pasyvų judesio sąnario.

fizioterapija, paskirtas šiuo metu, yra susijęs su stimuliantų vartojimas paspartinti kremzlės augimą priežiūra raumenų tonusas į pažeistą koją ir sumažinti patinimą.

Kai kremzlė yra visiškai pasveiko, turėtumėte pradėti vykdyti ne šviesos apkrovos sąnario. Specialios medicininės Gimnastika paskyrė gydytojas, ypač nurodyti vykstantys mokymo tipus, jųreguliarumas ir skaičius požiūrių. Laikantis nustatyto tvarkaraščio, pacientas galės žymiai paspartinti grąžinti visą gamybos pajėgumų panaudojimą. Svoris ant sąnario turi būti laipsniškas, pradedant plaučių ir skysčių judėjimą, taip, kad nebūtų pažeisti naujai išgydyti kremzles. Yra privalomi apkrova kojų raumenys, susilpnėti po kelių mėnesių pasyvaus režimo. Geras sprendimas yra naudoti treniruoklio arba specialios įrangos atsigauti, prieinama SPA ir reabilitacijos centruose.

Po osteotomijos nuo kelio reabilitacijai gali užtrukti tiek ilgai ir trumpą laiką, priklausomai nuo operacijos (atvira ar uždara) ir jos sudėtingumo tipo. Būtina prisiminti, kad draudžiama atlikti bet kokius veiksmus, siekiant padidinti apkrovą sąnario nepasitarę su gydytoju. Jei neturite laikytis šios taisyklės, atkūrimo laikas gali būti atidėtas, arba net sukelti komplikacijų.

atsigavimo laikotarpis po kelio sąnario pakeitimo

Skausmas kelio sąnario – plačiai fenomenas daugelį žmonių. Ignoruoja problemos gali sukelti negrįžtamas pasekmes, nes net nežymus skausmas kelio regione (pailginto sėdi arba lenkimo kojas) požymiai gali būti ankstyvoje stadijoje osteoartrito kelio sąnario.

osteoartrito kelio ar gonartrozės turi keletą veiksmus:

    

 • 1 etapas. Skausminga pojūčiai yra lengvi, pasireiškia dažnai po miego ar ilgą buvimo pėdų pačioje padėtyje (pvz, sėdi tuo metu);
 •   

 • 2 etapas. Skausmas įsibėgėja, bus išlydyti ryškus ir pasitaiko dažniausiai, kai vaikščioti ar stovėti vienoje vietoje tam tikrą laiką;
 •   

 • 3 etapas. Kelio artrozė daug, išsipučia, įgyja pėdų X-formos arba O-formos dėl deformacijai. Galutinis etapas gonartrozės gali sukelti disfunkcija raumenų sistemos. Šiuo atveju, ortopediniai traumos n
 • aznachaet chirurgija kelio sąnario pakeitimo (sąnario).

Endoprosthesis

endoprotezavimas operacija skiriamas pacientams, kai kiti gydymo jau bejėgė. Kelio sąnario pakeitimo gali būti pilnas arba dalinis, priklausomai nuo žalos laipsnį.

endoprotezavimo, apgadintos dalys pakeistas endoprosthesis kurio gamyba medžiaga yra beveik identiška natūralaus kaulo. Endoprosthesis fiksuoto su kaulų cemento.

Ši operacija taip pat dalyvauja sveika raištis veikia stabilizavimo funkcija. O ne kremzlės endoprosthesis naudojamas iš plastiko.

Reabilitacijos

reabilitacijos terminas Po kelio sąnario pakeitimo gali priklausyti nuo asmens, bet dažniau, pilnas atkūrimas vyksta 10-12 savaites, jei laikomasi su visais rekomendacijas.

Reabilitacijos Po kelio sąnario pakeitimo yra padalintas į du etapus: anksti ir vėlai. Kiekvienoje iš reabilitacijos laikotarpiais būtina atlikti tam tikrus pratimus, kad paspartinti gijimo procesą ir patraukti atsigavimą. Taisomųjų veiksmų po bendros pakeitimo:

    

 1. Duok į raumenis reikiamą kojų stiprumą;
 2.   

 3. Padaryti kelio sąnario mobilesni;
 4.   

 5. duoti naują bendrą saugumą;
 6.   

 7. Leisti pacientas grįžti į nuolatinės gyvenimo ritmo.

anksti

Dažnai sulenkti valdomas kelio pacientas gali iš karto po operacijos. Savęs atsistojus ir vaikščioti, viskas yra kitaip: eksploatuojamas Jungtinis vis dar yra per silpnas, kad atlaikytų svorį.

pirmosiomis dienomis po Sąnarius pakeičiantys pacientams gauti iš lovos padeda ligoninės personalas, vėliau jis išmoksta vaikščioti su ramentais. Be to, ligoninėje, specialistai moko pacientus, prašomedshih operacija elgtis su nauja kelio protezavimo: atsistoti, lenkimo ties kelio kojos, stendas, sėdėti ir atlikti kitus įprastus sveikus žmones, iš

veiksmai.

    

 • Pirmą dieną į ligoninę. Pacientas išmoksta atlikti pratimus būtina stiprinti šlaunų raumenis ir padidinti naujų jungtinės judesių skaičių. Daugelyje klinikų modernus tipas pradinio reabilitacijos po kelio sąnario pakeitimo naudojant specialų mechaninį įrenginį, kuris pats membraną ir išplečia paciento koją. Papildomos pratimai pirmos dienos reabilitacijos sėdi ant lovos krašto, pirmieji bandymai atsistoti su ramentais, bando imtis kelis žingsnius, taip pat sau eiti miegoti;
 •   

 • Antroji diena ligoninėje. Gydytojai palaipsniui didinama pacientų apkrova: pasiūlyti jam vaikščioti į palatą su lazda ar ramentais pagalba, eiti į tualetą dėl jų pačių, taip pat, nusileisti ar pakilti laiptais;
 •   

 • trečią dieną ligoninėje. Yra fizinio aktyvumo paciento padidėjimas. Visi minėti veiksmai yra lengviau. Trečią dieną, į komplikacijų nėra, žmogus, kuris išgyveno operaciją, gali būti išleidžiamos iš ligoninės.

vėliau etapas

laukas išskyros, gydytojai primygtinai rekomenduojama tęsti reabilitaciją. Proceso veda į greičiau pasveikti ir atnaujinti įprastą gyvenimo ciklą. Per vėliau reabilitacijos pacientai, kuriems atlikta klubo sąnario, fizioterapija rodomas su lygiagrečiai naudoti analgetikus (griežtai recepto).

Be anestetikų, sumažinti skausmą valdomame kelio yra įmanoma naudojant aušinimo suspaudžia, kurie yra taikomi kasdien 10-15 minučių. Be skausmo, šalto priedas padės sumažinti patinimą.

Atsižvelgiant į gydytojų rekomendacijas, pacientams po viso sunormalės po kelių mėnesių po operacijos.

Wozble komplikacijos po kelio sąnario pakeitimo

Atsižvelgiant į Antiseptikos ir įgyvendinant reabilitacijos priemonių komplikacijų po viso kelio sąnario pakeitimo taisyklės yra reti. Tačiau, net atsargūs preparatai operacija ir jos tinkamas elgesys negali visiškai apsaugoti pacientą nuo nepageidaujamų pasekmių. Pooperacinės problemos sumažinti gyvenimo kokybę, prisideda prie trukdžių kelio funkcijas ir reikalauja papildomos operacijos.

Komplikacijos po kelio sąnario pakeitimo skirstomi į anksti ir vėlai. Pirmasis kilti stojimo infekcijos, netinkamo montavimo iš protezo ar žemas kraujo krešėjimą dalių. Už pradžioje poveikio priežastis gali būti nesilaikoma gydytojo nurodymų ir atsisakymo atlikti specialius pratimus. Tuo vėlesniu laikotarpiu po operacijos komplikacijų kurti dėl kaulinio audinio sunaikinimui. Daug mažesnė tikimybė patirti alerginę reakciją į medžiagų, iš kurių implantai yra pagaminti.

Pooperacinis skausmas

kelio sąnario pakeitimo atliekamas siekiant pašalinti diskomfortą ir atkurti sąnarių judrumą. Po protezavimo ligonis gali judėti namų ir apleidimo vaistų. Tačiau kartais atsitinka taip, kad po operacijos yra skausmas kelio, kurį lydi karščiavimas, patinimas ir krizė.

po kelio sąnario skausmas gali nurodyti:

    
 • Stojimas bakterinė infekcija;
 •   

 • sinovitas plėtros;
 •   

 • kontraktūros;
 •   

 • sąnarių nestabilumą;
 •   

 • kitos pavojingos komplikacijos.

Tipas patologija nustatoma remiantis diskomforto gamtoje. Pūlingo uždegimas lydi karščiavimas, galvos skausmas, bendrą silpnumą. Žmogus stipriai skauda koją, oda reddens ir tampa karšta. Skausmas yra slegianti pobūdį tepalas ir tabletėsKi šiuo atveju nepadeda.

Padidėjęs vietos temperatūrą ir patinimas kelio dėl pūlių kaupimasis ir ūminio uždegimo vystymąsi.

Jei turite kelio sąnario mobilumą kontraktūra sumažėjo. Skausmas yra nekonkretūs skausmai pobūdžio, ji yra tvirtesnis vaikščioti.

Kai tromboflebitas diskomfortas yra sprogus su charakteriu. Jei vyras sako po klubo sąnario pakeitimo, kelio, kad yra karšta, ten buvo stiprūs skausmai ir spazmai, jis turėtų nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Kai kuriais atvejais, iš naujo paskirti chirurginės intervencijos pašalinti diskomforto ar medicinos terapijos priežastį. Skausmas gali būti susijęs su dirginimą nervų šaknelių, tai dingsta per keletą mėnesių.

Infekcijos po viso

Šios komplikacijos pasitaiko pooperaciniu laikotarpiu 4% atvejų. Per pirmuosius mėnesius po operacijos infekcija vystosi kaip kontakto su bakterijų iš protezo montavimo rezultatas. Patogenai įsiskverbti į audinio adresatą arba įkvėpimo maršrutą. Ekspertai mano, kad infekcinės ligos yra dažniausiai randamas tam tikrų pacientų.

uždegimas, fistulė, patinimas ir kiti efektai dažniausiai atsiranda fone:

    
 • nutukimo;
 •   

 • diabeto;
 •   

 • reumatoidinis artritas;
 •   

 • imunodeficito.

prognozės gali pablogėti, jei operacija atliekama nepatyrusiam chirurgui, ir tai truko ilgiau nei 3 valandas.

Infekcinės ligos vėliau kyla dėl įsiskverbimo bakterijų hematogenous maršrutu. Prisideda prie šio lėtinių uždegiminių organizme buvimą.

Todėl, prieš būtina chirurginė operacija vaistas dantų ėduonis, žarnyno infekcijų, ligų prostatos, urogenitalinio organų.

sunkumo simptomų priklauso nuo bakterijų veiklos ir plėtros laikas pathogija. Ryškūs požymiai pūlingų uždegimų pastebėtas 50% pacientų. Kiti nerimauja nuolatinio skausmo sindromu, kuris yra didesnio lenkiant kelį.

Kova su infekcijos endoprosthesis prisiima visapusišką požiūrį. Efektyviausias yra implanto pašalinimo, po valymo žaizdą.

Tuo pačiu metu paskirtų antibiotikų. Pagerina efektyvumą gydymo ir imunostimuliatorius naudojimas. Konservatorių terapija infekcinių ligų yra įmanoma tik esant jų savalaikis, mažo aktyvumo patogeno ir kontraindikacijos operacijos. Daugeliu atvejų, yra pakartotinio atsiradimo liga.

Dislokacija protezo

Ši komplikacija yra reta. Pagrindinė priežastis yra laikoma netinkama elgsena paciento Reabilitacijos laikotarpiu ir tam tikros struktūros protezo. Implanto komponentai gali būti perkelta per pirmuosius mėnesius po operacijos. Patempimų dažniausiai pasireiškia po:

    
 • iš naujo sąnario pakeitimo operacijų;
 •   

 • rudenį;
 •   

 • streikas.

Pagrindinis simptomas šios komplikacijos yra kelio funkcijų pažeidimas, lydi stiprus skausmas. Kompensuoti dalį endoprosthesis jis suspaudžia aplinkinių audinių, kurie prisideda prie uždegimo vystymąsi.

Gydymas dislokacija gali būti daroma keliais būdais. Paprasčiausias laikomas uždarytas sumažinimas. Tačiau po komplikacija dažniau kyla dar kartą. Šiuo atveju, priskirtas arba peržiūra sąnario protezas.

kontraktūra

kontraktūra – Bendrųjų funkcijų, kartu su piešimo skausmus ir sunku vaikščioti pažeidimas. Pėda valdomi, avarinis užima klaidingą poziciją. Iš kontraktūra priežastis yra laikomas atsisakymas atlikti pratimus. Kaip rezultatas, raumenų tonusas sumažėja, o jų funkcijos neveikia. Spazmas apsaugo lenkimo ir išplėtimas kelio. Dažniausiai laiko susitraukimai išnyksta samoproizvolinai.

Jeigu jums reikia ilgalaikės imobilizacijos bendros tikimybės kad ši komplikacija didėja plėtrai. Chirurginė intervencija yra nurodyta atsikratyti nuolatinio kontraktūra.

ligų prevencija laikantis fizinio aktyvumo ir specifinių pratimų režimą. Jie padeda stiprinti raumenis ir jų funkcijų grąžą. Terapinis Kursas apima masažo ir fizioterapijos procedūros.

trombozės

kūrimas

Trombozė vidaus venų rasta pusei pacientų, kuriems buvo atlikta sąnario pakeitimo operacijų iš kelio. 2% atvejų kurti tromboembolijos, kurie gali sukelti mirtį. Aukštos komplikacijų tikimybė sukėlė ekspertus parengti veiksmingas prevencines priemones, kurios yra įtrauktos į chirurginės protokolą. Tie, kuriems gresia būti:

    

 • Pacientai vyresnis nei 75 metų;
 •   

 • Žmonės, kurie kenčia nuo nutukimo,
 •   

 • diabeto;
 •   

 • vėžys;
 •   

 • pacientams, kurie vartoja hormoninių preparatų.

Per operaciją, kraujas pradeda tekėti fermentus, kurie didina savo krešėjimą. Taigi trombų susidarymas prasideda šiuo metu. Perpus atvejais trombozė aptiktų per pirmą dieną, 75% – per artimiausius 2 dienas po protezavimo.

Kad ši komplikacija yra taikomas vaistų ir ortopedinių metodus. Pastarasis yra:

    

 • suspaudimo drabužis;
 •   

 • fizioterapinė;
 •   

 • elektrostimuliatoriumi.

efektyviausi vaistai yra laikomi geriamuosius antikoaguliantus. Jie paimti 14-35 dienomis.

alergija

alerginės reakcijos į naudojamų medžiagų protezų gamybai, iš kurių kiekvienas turi 10 iš paciento. Pagrindiniai alergenai yra nikelio, kobalto ir chromo. Jų ryšiai su kūno audiniuose skatina druskų susidarymąS, kuri palaipsniui nuodyti organizmą.

Pagrindiniai simptomai alergijos yra laikomas skausmas nuo kelio į pėdų, paraudimas ir niežulys. Žmonės, kurie yra linkę į alergines reakcijas, prieš operaciją reikia atlikti specialius tyrimus. Tokiais atvejais implantų parinkimas pagamintas iš saugių medžiagų.

Klaidos protezo ir kaulų destrukciją

Diegimas

kelio sąnario nestabilumas yra dažniausia komplikacija klubo sąnario endoprotezavimo. Priežastis yra laikomas iš stumdomomis dalių protezo pažeidimas dėl netinkamo montavimo. Komplikacijų dažnis yra ne priklauso nuo protezo tipą ir chirurgo įgūdžių. Pakartotinė operacija yra priskirtas pašalinti nestabilumą.

osteolizei – patologinė procesas būdinga tai, kad kaulinio audinio naikinimo susilietus su protezo. Pagrindinė priežastis yra laikomas osteoporozė. Laikui bėgant, protezavimas laisvesnė ir praranda savo funkciją. Implanto judumas gali būti sukeltas sunaikinimo medžiagos, naudojamos fiksavimo. Šiuo atveju, pacientas patiria skausmą judėjimo metu.

neužkrečiamųjų purenimas, kad implantas plėtoja pabaigoje pooperaciniu laikotarpiu. Jis laikomas pagrindiniu nuoroda dėl naujos chirurginės procedūros, kurios metu implantas yra įdiegta su ilgomis kojomis. Norėdami išvengti nestabilumo vartojo narkotikus.

Ką daro reabilitacija po kelio sąnario pakeitimo

kelio endoprotezavimas: reabilitacija apima įvykdymą tam tikrų reikalavimų sėkmingo rezultato. Žinoma, operacija yra techniškai sunku, todėl iš bendrų ekspertų keitimas užsiima tik aukščiausios kategorijos, bet ir paciento, daug kas priklauso. Faktas, kad visi restauravimo procedūros pirmiausia siekiama trauminių riziką ateityje ir pagerinti variklio aktyvumą valdomas kojos atskirtį.

Video (spausktie atkūrimui).

Pirmiausia, pacientas privalo savarankiškai išmokti lipti iš lovos ir atgal į ją eiti miegoti. Be to, jūs turite pasirinkti tinkamą laikyseną sėdint, mokytis atsistoti ir vaikščioti su savadarbiais priemonėmis (ramentai, vaikštynės). Ir, žinoma, reikia būti užsiima specialių pratimų.

Pastabos

Dėl greitai atkurti ir gydydamas visus audinius, kurie yra aplink implantą reikia laikytis visų gydančio gydytojo rekomendacijas. Vienintelis būdas gauti teigiamą rezultatą. Visada įsitikinkite, kad skausmas, todėl jie nesikerta su klasių. Jei taip, skausmas, būtina informuoti gydytoją, ir jis paskirs reikiamus vaistais nuo skausmo. Būtinai laikykitės kelio būklę, kad būtų išvengta pernelyg patinimą ir patinimą. Atminkite, kad patinimas gali būti mažas. Norėdami to išvengti, jums reikia naudoti volelį arba trinkelėmis, kuri iškelia pacientas galūnių.

Labai svarbus vaidmuo tenka kvėpavimo pratimai, nors daugelis žmonių neįvertina ją. Tiesą sakant, organizmas labai reikalinga papildomo deguonies. Galų gale, tai priklauso nuo kraujotakos lygį, ir jis, savo ruožtu, turi įtakos gydymo greitį. Be to, be normalus kraujo apytaka bus sustingti venose, todėl gali susidaryti kraujo krešulių.

SVARBU! kelio endoprotezavimas Rusijoje gana aktyviai plėtojama, todėl mūsų ekspertai jau turi pakankamai patirties vykdyti operacijas ir reabilitacijos priemonių. Todėl nėra reikalo nerimauti.

Pirmą kartą po operacijos

gydantis gydytojas turi jus papasakoti apie paciento elgesį po naudojimo taisyklių, bet jūs turite prisiminti, kad komplikacijų, jums reikia atsistoti ant savo nebuvimu. Tačiau tai turėtų būti daroma lėtai. Leidžiama atsisėsti lovoje ir kelti tam tikrų taisyklių. Nuo padėtį: gulėti keltislėtai, pasvirusi ant savo alkūnės ne pirmas, ir tada rankas.

pirmosiomis dienomis po operacijos nebūtinai taikomas elastiniai tvarsčiai arba dėvėti specialius kojines. Būtina išskirti trombozei laivus. Gali stovėti 2-3 dienas, priklausomai nuo operacijos sudėtingumo. Kaip taisyklė, aukštos kokybės laipiojimo ir pėsčiomis padeda reabilitacijos specialistas, su kuriuo jums bus užsiima mokestį.

SVARBU! Kaip po bet šiuo atveju operacija galima pastebėti gana nemalonius pojūčius protezo ir galvos svaigimas. Tai nėra būtina rūpintis, nes ši būsena yra laikomas normaliu. Bet jums tikrai reikia įveikti visus savo baimes.

Privalomi taisyklės

bendra pakeičiamas su dirbtinio protezo gali būti visiškai arba iš dalies. Antruoju atveju, nustatyti mažą elementą implanto, bet pirmasis – beveik visą sąnarį. Kad viso kelio sąnario pakeitimo reikalauja ypatingo atsargumo ir atsargiai, nes organizmas gauna daug svetimkūnio. Todėl kyla atmetimo protezo rizika. Norėdami to išvengti, visada laikykitės gydytojo reikalavimus. Taigi, yra pagrindinės taisyklės:

Lagranmasade