Reabilitacija po klubo sąnario pakeitimo

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “Reabilitacijos po klubo sąnario protezavimo.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Kas tai yra – reabilitacijos po klubo sąnario endoprotezavimo

?

Po klubo sąnario pakeitimo pacientai privalomai siunčiami reabilitacijos. reabilitacijos procesas susideda iš daugelio priemonių, kad padaryti galima visiškai atkurti bendrą mobilumo rinkinys.

Reabilitacijos ligoninė

Hip-endoprotezavimas yra sudėtingas tipo operacijos, po reikalingas ilgalaikei reabilitacijai, su įvairaus intensyvumo ir dėl apkrovų. Medicinos specialistai ir pacientai sutinka, kad pirmas dvi savaites po operacijos sunkiausia. Nepaisant silpnumas metu pirmą dieną pratimų mankštos terapijos pradėti kuo greičiau anestezija įvyko. Tai leidžia per trumpą laiką pasiekti tam tikrų rezultatų:

    

 • sukelti į tonas šlaunų raumenis;
 •   

 • Jei norite sukurti klubo sąnario;
 •   

 • pagerinti kraujo apytaką efektyvumą;
 •   

 • sumažinti pooperacinį skausmą;
 •   

 • siekiant užkirsti kelią kraujo krešulių susidarymo.

Vienas iš neaišku, tačiau neišvengiamas, pasekmes klubo sąnario pakeitimo – iš įpročius. Pavyzdžiui, gali imtis bet kokios patogią padėtį, bent jau pirmas pora mėnesių, gali būti problemiškas – nes kloti ant valdomas šone negali. Mes turime gauti patogiai ant nugaros ar sveikos pusės, pateikti du pagalvių tarp kojų. Ši situacija padeda atsipalaiduoti sėdmenų raumenis ir užkirsti kelią galimam išnirimas sąnario.

Svarbu! Gulint ant nugaros, proteziniame keliopridėti specialų volelį. Bet visą laiką ji negali būti ten vyksta.

Tai, žinoma, palengvina skausmo pojūtį, bet galiausiai kyla sunkumų vaikščiodamas – ištiesinti koją klubo sąnario yra problemiškas.

Pratimai terapija

reabilitacijos su kineziterapijos pagalba apima standartinių pratimų skaičių. Visi jie yra skirti atsigauti po klubo sąnario pakeitimo. Remiantis atskirų savybių pacientui, gydytojas gali padaryti tam tikrų užimtumo sistemos pakeitimus.

Dėmesio! Fizioterapeutas svarbu palaipsniui didinti pratimų intensyvumą.

Pirmieji užsiėmimai mankštos terapijos metu reabilitacijos pradėti nuo šių pratimų:

    
 1. ir pakelti kojinį kojinių (pertraukas 10 min).
 2.   

 3. pasukti koja aplink vieną ir iš kitos pusės (5 kartus). Svarbu, kad kelio nedalyvavo rotacija.
 4.   

 5. įtempti sėdmenų raumenis ir atsipalaiduoti juos po 5 sekundžių.
 6.   

 7. atimti protezą koją, esant ne didesniam atokiau ir atšokti atgal.
 8.   

 9. Sustabdyti, o ne žiūrint iš lovos paviršiaus, pereinant prie sėdmenų, ties kelio kojos turi būti sulenktos. Ir kaip galūnė yra grąžinamas. Kelio atrodo tiesiai, o ne traukdami į šalį.
 10.   

 11. pakelti ir nuleisti kojos ištiesinti laikant aukštai kelias sekundes.

antrą dieną po operacijos reabilitacijos tampa intensyvus ir sotus. Gydytojai iš pradžių padėti pacientui keltis iš lovos, ir tik tada stebėti savo veiksmų teisingumą ir teisinga, jei reikia.

Situacija yra panaši į vaikščioti su vaikštyne. Pacientas atlikti keletą metrų iki pooperacinio laikotarpio pabaigos (10-15 dienų po operacijos), pacientas turi būti tikri įveikti 150 metrų bent 5 kartus per dieną.

Ėjimo laiptais, ko gero, tai gali būti vienas iš sunkiausių dalykųSusidūrus žmonių su endoprotezirovannymi kojų sąnarius. Pageidautina, žinoma, įdėti šią patirtį į išgijimo ir reabilitacijos pabaigoje, tačiau praktikoje ji tik sukelia padidėjęs traumų. Dėl šios priežasties šie treniruotes pagal specialisto, siekiant padėti žmonėms, kurie atlikto klubo sąnario priežiūros, pritaikyti greičiau (įskaitant psichologinį) ir sužinoti, kaip susidoroti su sunkumais.

Pratimai bus svarbiausia atkūrimo procesą iš karto po operacijos dėl šlaunikaulio sąnario, o per ateinančius tris mėnesius.

Jūsų nuoroda! Visi pratimai yra rekomenduojama atlikti pagal specialistas, kuris gali atkreipti dėmesį į klaidas ir pasiūlyti tinkamą įgyvendinimą technika priežiūrą. Tai užtikrina, kad namie viskas bus atlikta teisingai.

Vaistai

Po klubo sąnario protezų reabilitacijos neišvengiamai susijęs su narkotikų terapija. Pacientai gaunantys skiriami vaistai šiuos:

    

 • priemonė skausmas;
 •   

 • Pokrzepiający agentų, tokių kaip vitaminų;
 •   

 • antibiotikai, siekiant išvengti infekcijos ir bakterijų grėsmes;
 •   

 • dėl galimų susijusių ligų gydymui.

Visi užduotys priklauso nuo paciento – ne visi reikalingi preparatai gydymo derinami vienas su kitu, todėl gydytojas parenka optimalų schemą vaistų.

ekstraktas namų

Kai paciento būklė yra stabili, arba dar geriau, yra teigiamas dinamika, gydytojas nusprendžia įvykdymo. Norėdami tai padaryti, jis turės įsitikinti, kad paciento norą imtis šio žingsnio, remiantis šiais duomenimis:

    

 1. pacientų juda nepriklausomai, yra (saugus lova ir sėdi žemyn).
 2.   

 3. Pacientas valgyti kietą maistą.
 4.   

 5. siūlių yra pašalinami, ir infekcijos pooperacinio žaizdos nesantIa.
 6.   

 7. gyvybinių yra normos ribose.
 8.   

 9. Geras bandymų rezultatai.

teigiamas sprendimas reiškia, kad pacientas yra išsiųsti namo, turinti biudžeto įvykdymo patvirtinimo, santrauka – dokumentas su instrukcijomis, kaip toliau patarimų ir informacijos apie įdiegta endoprosthesis.

Po operacijos, tai bus būtina atvykti į už apžiūras gydytojas reguliariais laikotarpiais:

Apie kiekvieną iš šių apsilankymų, gydytojas rinks ligos istoriją ir patikrinti tyrimų. Pagaminti be inspektavimo duomenimis padės nustatyti buvimą ar nebuvimą patologinių pokyčių sąnario ir rasti bendrą sveikatą. Pokyčių dinamika priklausys nuo vaistų skyrimo ir vėliau reabilitacijos terapijos koregavimas.

Už namo

susitarimą reikalavimai

Po operacijos, klubo sąnario pakeitimo yra neįmanoma, kad būtų išvengta tam tikrų kojų judančių apribojimus. Siekiant sumažinti traumos riziką, jums reikia padaryti nedidelius pakeitimus namie, kad bus patenkinti reikalavimus:

    

 • gerai apšviestą patalpa;
 •   

 • Kilimų ir kilimėlių nuo grindų paviršiaus;
 •   

 • elektros laidai paslėpti;
 •   

 • būtini dalykai yra patogioje vietoje;
 •   

 • duše ir tualetas – turėklus;
 •   

 • teikimas sėdėjimo vonioje;
 •   

 • ne daugiau kaip laisvos vietos patalpose.

Tai naudingų patarimų, kurie padės padaryti namas patogu žmonėms gyventi, kuris yra tęstinio reabilitacija po klubo sąnario pakeitimo.

Reabilitacijos ne ligoninėje

teiginys nereiškia, kad visi manipuliacijos atkurti bendrą daugiau – reabilitacija po klubo sąnario pakeitimo ir toliau namuose. Tiesiog tai dabar turės eiti į kliniką ar ortopedijos reabilitacijos centras, kuris specializuojasi reabilitacijos terapijos po chirurginio gydymo ir raumenų sistema.

Fizioterapijaty metodai Reabilitacijos laikotarpiu, teigiamą poveikį ne tik valdo sąnario, bet ir visą kūną, daryti teigiamą poveikį ir padėti pasiekti šiuos tikslus:

    

 1. Atkurti jautrumą BENDRUOSE.
 2.   

 3. Fix kraujagyslių spazmų.
 4.   

 5. sumažinti skausmą.
 6.   

 7. Norėdami atkurti motorinis aktyvumas.
 8.   

 9. pagreitinti medžiagų apykaitą.
 10.   

 11. Siekiant pagerinti korinio mitybą bendrų audinių.

Visa tai pasiekiama per procedūrų taikymu:

    

 • elektrostimuliatoriumi;
 •   

 • elektroforezės;
 •   

 • lazerio terapija;
 •   

 • purvo;
 •   

 • hidroterapija.

Kiekvienas iš jų turi savo kontraindikacijos, todėl prieš pasirinkti norimą procedūrą turėtų pasikonsultuoti su gydytoju. Jis gali suteikti kryptį ne tik aplankyti tam tikras procedūras klinikoje ar sveikatos centre, bet ir siųsti sveikatos gydymą sanatorijoje ar kurorte.

Reabilitacijos Datos

Daugelis pacientų, kai jis ateina į protezavimas vargintis klausimas – kaip ilgai reabilitacijai. Tačiau aiškaus atsakymo į šį klausimą. Vidutiniškai turtingas programa reabilitacijos po operacijos gali užtrukti keletą mėnesių. Tačiau, kineziterapijos užsiėmimai ir kurortinis gydymas bus svarbus ne vėliau pooperaciniu laikotarpiu.

Tai priklauso nuo daugelio veiksnių. Nuo kada ir dėl kokių priežasčių buvo atlikta operacija, baigiant kaip reaguoja pacientas yra tinkamas reikiamų priemonių įgyvendinimo reabilitacijos metu, ir kiek laiko fizinei veiklai. Todėl tam tikros prieš operaciją skaičiai, bus orientacinis.

naudojimo sąlygos protezo

Iš klubo sąnario pakeitimo operacija reiškia tam tikrus pakeitimus į asmens gyvenimą ir po to turės laikytis tam tikrų taisyklių:

    

 1. taisyklė pryamogant kampo. Klubo sąnarių gali būti sulenkta ne daugiau nei 90 °, tolesni veiksmai gali sukelti sutrinka protezo.
 2.   

 3. Jūs negalite kirsti savo kojų ir pritūpimai.
 4.   

 5. Norėdami sėdėti geriausia ant kėdutės.
 6.   

 7. Nykščio taisyklė. Plėtoti bet kokioje padėtyje (gulimos ar sėdimos) atidėti protezą koją į šoną įpročio. Jei kelio yra išorinė, nei kreipėsi į klubo sąnario didįjį pirštą, pasirinkta pozicija – tiesiai.
 8.   

 9. Tai geriau pasiduoti linkę su tiesiomis kojomis ir bando kažką daryti šioje pozicijoje – dėvėti batai, arba traukti antklodę per save. Tai geriau paprašyti pagalbos arba naudoti papildomas priemones.
 10.   

 11. Buvimas ilgas (daugiau nei valandą) yra žalingas statinio kelti. Norėdami tai padaryti valandinį treniruotės.
 12.   

 13. atidžiai Užtikrinti sveikatos išlaidas. Liga arba pervargimas -, kad gali sukelti sąnarių uždegimas. Jei bet koks nukrypimas nuo normos, turėtų kreiptis į savo gydytoją.

Visiškai pamiršti apie tokio rimto operacijos kaip klubo sąnario pakeitimo, žinoma ne, bet po reabilitacijos ir atstatymo visą spektrą judesio Jungtiniame pabaigos gali toliau vadovauti aktyvų gyvenimą ir tikrai patiks pasaulį aplink juos.

Atsiliepimai, išdrįso protezavimas

Daugelis žmonių, kurie kentėjo sąnarių skausmas, nusprendė imtis šio žingsnio – įdėti protezą. Atsiliepimai iš tų, kurie nusprendė pasidalinti savo patirtimi, padėti nustatyti privalumus ir trūkumus tvarka.

10 metų, kenčia nuo reumatoidinio artrito. Sutikau prie operacijos ir yra labai laiminga. Kiek džiaugsmas judėjimo be skausmo! Ir galimybė eiti atsipalaiduoti sveikatingumo kurortų – gražią premiją. Tiems, kurie vis dar abejonių – sutinku

!

Vasilisa, 48 metai.

Jei visi tie, kurie vis dar turi abejonių, galiu drąsiai pasakyti – nieko. Visa operacija jau seniai dirbo iki paskutinės detalės ir rizika yra minimali. Mano operacija truko tris valir, per savaitę vėliau išleidžiamos. Po trijų mėnesių, aš nuėjau į reabilitacijos sanatoriją. Viskas yra gerai – Chase toli baiminasi

!

Štai pernai po metų nesėkmingo gydymo nusprendė operacijos. Malonu, kad skausmas dingo iš karto, ir beveik nesivargino. Apie du mėnesius ėjo su ramentais, ir tada susidorojo be jų. Dabar grįžkite į aktyvų gyvenimą, ir net aš pamiršti, kad ji yra verta protezas.

Būtume labai dėkingi, jei jūs vertinate tai ir dalinasi socialiniuose tinkluose

Reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo

Kad reabilitacijos po klubo sąnario endoprotezavimo (MRF) praėjo be komplikacijų, ir dirbtinis sąnarys yra sugauti ir paprastai veikė, svarbu griežtai laikytis gydytojo rekomendacijų. Ankstyvą atkūrimo laikotarpiu skiriamas medicinos terapijos ir šviesos fizinių pratimų. Kaip susigrąžinti fizioterapija plečia rinkinys pratimai tampa įvairesnė, apkrova yra palaipsniui didinama.

Jei pooperaciniu laikotarpiu, pacientas neturi išsiblaškęs pašalinių klausimais, išduoda medicininę pažymą apie neįgalumą.

reabilitacijos etapais: reikalavimai ir apribojimai

Išieškojimas iš klubo sąnario pakeitimo operacijos užtrunka ilgai, o kiekvieno paskesnio etapo žmogaus gyvenimo pokyčius. Siekiant normalizuoti situaciją ir visiškai atsigauti, turi praeiti ne mažiau kaip šešis mėnesius. Iškart po protezavimo pacientui yra 2-3 savaites ligoninėje, nes per šį laikotarpį yra ribos, kurių negalima pažeisti. Be to, kai sąnario gydymo ir komplikacijų praeina pavojus, adaptacijos laikotarpis trunka namo. Visa tai laikas, dirbtinės bendrą mokymą ir raumenų sistemos vystymąsi. Jei sveiką gyvenimo būdą, užsiimti lengva naudotis ir laikytis gydytojo rekomendacijos, asmuo gyvens normalų gyvenimą kaip ir anksčiau implantacijos.

Ankstyvas pooperacinis

ApieTinkamos principai

laikotarpis iš karto po to, kai į pažeistą sąnario pašalinimo ir pakeičiamas klubo sąnario protezui. Jis trunka iki 15 dienų. Kai anestezija praėjo, pacientas yra leidžiama atsisėsti, bet ne sutelkti svorį valdomas srityje. Nuo antros dienos, tai galima praleisti sužeistą koją nuo lovos, kad nesusidarytų kraujo krešulių, taikomas maždaug galūnės elastiniai tvarsčiai. Pagrindinės taisyklės, kuriomis siekiama atkurti po operacijos dėl šlaunikaulio keitimo ankstyvuoju laikotarpiu:

    

 • miegoti pirmą savaitę leidžiamas tik ant nugaros.
 •   

 • Variklio režimas, o turėtų būti ribojamas. Draudžia staigių judesių ir ilgą laiką vaikščioti.
 •   

 • gali sėdėti ilgai, kojos tuo pačiu metu jis yra nerekomenduojama sulenkti daugiau nei 90 °.
 •   

 • yra kontraindikuotinas išvien ir kryžminių galūnių. Tai, kad būtų išvengta, rekomenduojama pridėti tarp kojų ritinėlį.
 •   

 • Jei nenorite sudarė kontraktūra ir nebuvo sustingęs procesus venose, LFK paskirtas po to, kai vietoj TBS.
 •   

 • Užvedus jums reikia naudoti paramą. Tai gali būti vaikštynės taip pat leidžiama vaikščioti su ramentais.

Gydomieji pratimai

Pratimai terapija klubo sąnario ankstyvoje stadijoje, siekiama pagerinti kraujo tiekimas į valdomą sritį, raumenų vystymąsi ir užkirsti kelią komplikacijoms. užimtumo lygis per šį laikotarpį, pacientas turi būti prižiūrimas fizioterapeuto. Jis išmokys, kaip tai padaryti pratimus ir pozas, kurios yra kontraindikuotini.

Tai rekomenduojama atlikti tokius pratimus po operacijos dėl šlaunikaulio sąnario:

    

 • Gulėti ant nugaros, sulenkite pirštais ištiesinti abi kojas, bando pajusti raumenis.
 •   

 • pasukti pėdų atstumu, tada judėti pirmyn ir atgal.
 •   

 • Lovoje, pabandykite kiek įmanoma duoti atgal dalį šlaunies į lovą.
 •   

 • Pirmame etape kamieno sveikos po valdomasgalūnių.
 •   

 • Priveržkite sulenkto kelio į savo galūnių padėdamas rankas.
 •   

 • pagal abi kojos dedami mažų pagalvės arba dekoratyvinės pagalvėlės, po pakaitomis tiesiai galūnių pakyla ir uždelstas 10-15 sekundžių.

Reabilitacijos pratimai neturi būti skausmą ir diskomfortą. Jei nauja okupacija sukėlė aštrų skausmą ir simptomų sveikatos blogėjimui, būtina informuoti gydytoją ir sumažinti pacientams, sergantiems galūnės naštą.

išplėtimas motorinio aktyvumo

Jei pradinė reabilitacijos laikotarpis praeina be komplikacijų, siūlai pašalinami, ir pacientas jaučiasi geriau, įkrovimo išsiplėtė. Pacientas yra leidžiama turėti šiek tiek liesos, atsisėsti ilgai ant kėdės, vaikščioti su vaikštyne ar ramentais. Jei pacientas išmoko išlaikyti savo pusiausvyrą, rekomenduojama išplėsti mokymo tokius pratimus diapazonas:

    

 • Ant kėdės ar lovos, liftas pagrindu ir laikykite iki sveikos, tada į pažeistą galūnę svorio.
 •   

 • Atsižvelgiant paramos, pakelti kojų pusių posūkis, sulenkto kelio.
 •   

 • stovint, pirmiausia pakelkite galūnės į priekį ir tada atitraukimo.
 •   

 • Per visa veikla, būtina, kad tvarstis kojas arba naudoti ortopedines petnešomis vykdymą.

Antras žingsnis: Kas pratimai pridedami

?

Jei pažeistą sąnario pašalinimas buvo sėkmingas, o per pirmąjį laikotarpį ligoninėje pacientas neturėjo komplikacijų, toliau atsigauna namuose, bet pagal gydytojo priežiūra. Šis etapas trunka 3 mėnesius. Vis dar yra taikomi valdomi galūnių tvarsčiai, pacientas vis dar vartojate receptinius vaistus su gydytoju, jei reikia. Žmogus vis dar laikinojo nedarbingumo atostogose, pratęsimo sąlygos, kurios priklauso nuo individo.

Miego leidžiama pusėje, jei du mėnesiai praėjo nuo protezo ir per šį laikotarpį po pakeitimo x-rayeno rodo teigiamus rezultatus, gali judėti su nendrių. Pozos okupuota, kai įkrovimo neturėtų sukelti diskomfortą. Pratimai po klubo sąnario pakeitimo operacijos antrajame etape:

    

 • gulint, kad sukamasis judesys išlenktas galūnių, imituojančiu dviračiu. Norėdami padidinti nugaros pagalvėlė apkrova yra uždara.
 •   

 • Iš to paties pradinę padėtį savo ruožtu pakelti vienodo galūnių 45 ° nuo grindų, stabdymo 15-20 sekundžių.
 •   

 • apvirtus ant pilvo, lenkimo, ištiesinti sankryžos su abiejų kojų vienu metu.
 •   

 • Tapk tolygiai šalia jo įdėti paramą, pavyzdžiui, kėdės. Laikant ant nugaros, lėtai pritūpti, bando pajusti šlaunies raumenis.
 •   

 • atsisėsti ant kėdės, kojos su sriegiu per kilpą, pagamintas iš elastinės medžiagos. Veisimo dvi galūnes vertus, tempia kiekvieną raumenį.

Trečias žingsnis heabilitatsib po klubo sąnario pakeitimo

Tai trunka apie 6 mėnesius vidurkį. Variklio veikla žmogaus plečiasi, pridėti naują intensyvių treniruočių, taip pat leidžiama naudoti laiptais. Per šį laikotarpį, turėtų suderinti eisena, asmuo gali sulenkti nenaudojant paramą. Be to, apmokestinimo, galite prijungti masažo procedūrų kursą. Tačiau nereikia pamiršti, kad jei valstybė nėra visiškai susigrąžinta, o ankstyvosios reabilitacijos laikotarpiu ne išgydyti sąnarius, ir ten buvo ir kitų komplikacijų masažas po klubo sąnario pakeitimo operacija yra draudžiama.

Kompleksas mokymas apima tokį pratimą:

    

 • Atsigulkite ant valdomas šone, ištieskite koją, sveiką Paimkite šiek tiek į šoną. Pakelkite pažeistą galūnę, bando sulaikyti ją kabinti padėtyje 5-7 sekundes.
 •   

 • Gulėti ant kilimėlio, kad lifto stačiu kampu abu lygias galūnių, po to lėtai nusileisti iki grindų.
 •   

 • Atsistokite tiesiai priešais jį įdėti pakilimu imituojant žingsnį. Kilimo ir leidimositsya su savo pirmojo garso, tada veikė galūnių.
 •   

 • ant durų rankenos dėvėti apykaklę, pasiūtą iš elastinės medžiagos. Perdavė kilpa į pažeistą kojos ir su maksimaliu jėgą, kad ruožas pati gnybtą.

Vėlyvas reabilitacijos

“Atsižvelgiant į individualias savybes, trukmė gali būti skirtinga, tačiau ji trunka vidutiniškai 8 mėnesius – per metus. Dažnai diskomfortas šiuo laikotarpiu nėra, asmuo gali eiti į darbą, vairuoti, atlikti kasdieninį darbą, turėti lytinių santykių. Nėra draudžiama sporto pratimą: plaukimas, greitas ėjimas, važiavimas dviračiu. Bet skaitiklis kontakto sportas.

Norint paspartinti išieškojimo kambarys padėti. Jei tinkamai sklęsti sąnarių galės nustatyti kraujotaką ir audinių mitybą, todėl galūnė greičiau atkurti funkcionalumą. Greičiau atsigauti po protezavimo pagalba:

    

 • treniruoklio,
 •   

 • Elipsiniai treniruokliai,
 •   

 • žingsnis,
 •   

 • Kierat.

Taip pat rekomenduojama atlikti visuotinį rinkinį pratimai, kad sukūrė dr Bubnovsky:

    

 • Atsigulkite ant nugaros, kojos sulenktos. Lėtai pakelkite galūnę į šoną ne maksimalų nuotolį.
 •   

 • Gulėti ant kilimėlio, įdėti kelio išlenktas galūnių. Pakaitomis daryti tentinių išorę, bando sunkiau ištempti raumenis.
 •   

 • gulint, sulenkti kelius ir pakelti galūnę. Pakelkite galvą nuo grindų, bando priartėti prie kneecaps.
 •   

 • Jei norite atsisėsti ant kėdės. Pabandykite sulenkti taip, kad gauti pirštą.
 •   

 • nuolatiniame padėtyje, turintys prie paramos, priėmimo svyravimai pirmyn ir atgal, į kairę ir į dešinę, pirmasis, tada antra dalis.

Toks sudėtingas uždavinys terapija po klubo sąnario endoprotezavimo gali padėti pašalinti skausmo simptomus bei užkirsti kelią neigiamų pasekmių.

Mokymasis visą rekomendacijos

Jei asmuo parodo klubo sąnario protezas, svarbu žinoti, kad yra tam tikros taisyklės, kurios yra svarbu laikytis gyvenimą. Štai svarbiausi yra:

Lagranmasade