Reabilitacijos centras po klubo sąnario pakeitimo

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Reabilitacijos centras po klubo sąnario protezo” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo operacijos sanatorija

medicinos mokslo veda ne tik į naujų vaistų ir gydymo pažanga, bet keičiasi gydytojo ir paciento perspektyvos. Ryškus pavyzdys tokio pakeitimo – A klubo endoprotezavimo technika atsiradimas. prieš 10-15 metų, susitikimo metu paciento priėmimo skundėsi skausmu ir klubo sąnario gydytojas su liūdesiu (jei jis nėra įgudę) arba pretenzijomis entuziazmas (jei suprasti ir kompetentingas), paruošti ilgos kovos su skausmu nuo išankstinė išvada – pastovus ligos progresavimą, kalnai vaistai ir, kaip rezultatas – visiškas nejudrumas pacientui. Dabar vaizdas visiškai pasikeitė. Geras gydytojas aiškiai žino ribas ir galimybes konservatyvaus gydymo. Kai jie yra išnaudotos, būtina pradėti rengti už operacijos pacientą. Tik toks būdas užtikrinti aukštą gyvenimo kokybę ir optimistiškai perspektyvos.

Taigi, pacientas su gydytoju nuėjo nuo pradžios iki radikalaus operacijos už bendrą pakeitimo, kuris eliminavo pačią priežastį ligos. Čia, atrodytų, būtina nutraukti, o šauktuką! Tačiau net ir puikiai įvykdyta operacija ir moderniausia protezavimas negarantuoja grįžti į gyvenimą, kuri atvedė žmones prieš serga. Be mažinimo žingsnio visi gydymo rezultatai gali būti sumažintas iki nulio. Kelias į išgijimo yra per tinkamai organizuotas ir sunkaus darbo daroma reabilitacijai. Tai šiam tikslui sukurtą vaizdingoje kampe “Maskvos Šveicarijoje”, – Ruza rajono – iš mokslinės-p filialasrakticheskogo reabilitacijos centras neįgaliesiems.

Kai kuriate filialas padėjo svarbių privalumų, kad gali padėti pacientui reikia reabilitacijos po operacijos, kaip padaryti teisingą pasirinkimą.

reabilitacijos programa apima šias veiklos

* – Papildomos paslaugos neįskaičiuotos į reabilitacijos programą. Pasirodo, už papildomą mokestį.
** Karštas ir burbulo vonia gali būti naudojami tuo pačiu metu

Bazinės ir papildomos paslaugos yra prieinamos ir tik tada, jei nėra medicininių kontraindikacijų. Gydymo apimtis ir procedūrų skaičius nustatomas pagal gydančio gydytojo, remiantis sveikatos būklę ir galimybes atskirų nuorodų / kontraindikacijų.

Procedūros išleidžiami kasdien, išskyrus savaitgalius ir švenčių dienomis. DĖMESIO! Pacientas turi pateikti biudžeto įvykdymą tvirtinančiai santrauką, pažymą iš dermatologas, šie rentgeno spinduliai, analizės rezultatai nuo AIDS, hepatito B ir C, sifiliu, difterijos ir dizenterija!

Mieli pacientai, taip pat jų artimieji ir draugai! Jei esate susiduria su vietos pasirinkimas reabilitacijos, mes ištiesti pagalbos ranką ir nori dirbti su Jumis praeiti sunkų, bet būtiną dalį atsigauti!

Reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo

Dėl klubo sąnario sudaro labai didele apkrova – bendra saugo mūsų kūno svorį, nes jam, mes galime judėti. Dėl šios aktyvios veiklos bendros drabužiai – labai dažnas patologija.

Pagal statistiką, per už šiandien klubo “Fixed” trečioji didžiausia norma degeneracinių procesų, vedančių į bendrą pakeitimo. Osteoartritas gali pakenkti bet kokį vieną arba abu sąnarius. Ligos veda prie to, kad žmonės negali judėti – toks stiprus skausmas.

Kai operacija yra skiriamas?

Jei terapiniai metodai neveikia, ir tai yra būdinga pažengęs ligos, kad būtų išvengta išjungti pacientui siūloma operatoriusvnoe gydymas. Jis susideda iš to, kad pasitraukusio tarnavo savo sąnarius ir jos vieta pripilk dirbtinis, pagamintas iš šiuolaikinių medžiagų. Operacija tęsiasi iki trijų valandų. Visi kartu asmuo yra pagal bendrąją anesteziją. Kai anestezija vyksta – ateina atkūrimo laikotarpį.

Be reabilitacijos po operacijos dėl šlaunikaulio pakeitimo negali būti išduodami. Tai per įvairių atkuriamojo procedūrų taikymo pacientui greičiau įsitvirtinti protezą, stiprinti raumenis, kurie palaiko jį į teisingą padėtį, yra bendras sveikatos skatinimo. Kadangi operacija dažnai verčia žmones “po 50”, be to, kad reikia nedelsiant – grąžinti motorinis aktyvumas – gerinti sveikatos būklę, taip pat vaidina didelį vaidmenį.

Gyvenimas po operacijos

Pacientas turi būti paliktos atkaklumo ir kantrybės, nes pirminiai išieškojimo procedūros gali užtrukti iki šešių mėnesių. Idealiu atveju, tai yra būtina gyvenimo užsiimti individualiai suprojektuoti rinkinį pratimai, eiti į baseiną, treniruoklių centrą, kuris padeda išlaikyti raumenų tonusą, todėl – ir pratęsti implanto gyvenimą. Su teise požiūris dirbtinių jungtinių deklaracijų žmonių mobilumo bent du dešimtmečius.

Gydytojai apsvarstyti keletą etapų reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo. Kai kurie ekspertai atskirti ankstyvos ir vėlyvos etapus, kiti įtraukti į juos trečią – nuotolinio situ po
Iš karto po operacijos ir anestezijos pasitraukimas etapas prasideda anksti .. Jis yra padalintas į laikotarpius, kurie apskaičiuojami pagal dienas ir savaites:

    
 1. pirmas – septintoji diena;
 2.   

 3. aštuntas – keturiolikta diena;
 4.   

 5. Antrasis per šeštą savaitę;
 6.   

 7. iš septynių savaitės iki 10.

11 prasideda vėliau etapas. Jis tęsis 3-4 mėnesius, kol protezavimas pagaliau įsikurti ir susigrąžinti didžiausią įmanomą fizinį aktyvumą.

Reabilitacijos “prižiūrint”, kodėl mes turime specialistų

?

Beveik kiekvieną dieną išieškojimo po klubo sąnario pakeitimo turi savo paskirtį ir specifiką. Pirmieji du ar tris savaites, asmuo yra ligoninėje, kur specialistai being watched, bet tada jis gali būti reabilituotas namuose ar specializuotose klinikose. Geriau, žinoma, treniruotis pagal gydytojų ir mokytojų, kurie gali koordinuoti sveikstančių veiklos priežiūrą, suteikti jam protingą patarimą. Taigi, klinikos specialistai “Sveiki!” Iš patirties šiems pacientams reabilitacijos turtus.

Prijunkite ir psichologinis veiksnys. Būti sąžiningas – namas gali būti tingus ir praleisti pratimą arba tinkamai atlikti pratimus. Jei jūsų pusė pratybų fiziologas, viskas bus padaryta teisingai. Be to, praktika rodo, kad po bendros įsikurti žmonės gali pervertinti savo jėgas ir suteikti didesnį svorį. Tai kelia grėsmę dislokacija ir atsipalaidavimo protezo. Tokiais momentais bus aiškūs instruktorius.

Tačiau, jei asmuo atsigauna namuose, laikytis mokymo programas sukūrė dar reikia, patarti mūsų gydytojai.

Į ankstyvosiose stadijose reabilitacijos po operacijos dėl klubo sąnario siekiama:

    

 • edemos, skausmas, uždegimas pašalinimo;
 •   

 • pagerinti kraujotaką kojų;
 •   

 • atkurti raumenų tonusą, juos stiprinti;
 •   

 • infekcijos prevenciją;
 •   

 • trombozės.

Be to, pacientas turi iš naujo mokytis, kaip sėdėti ant savo kojų, vaikščioti, laipioti ir nusileisti laiptais – tai įvaldyti judesius, kad sveiki žmonės atlieka negalvodami apie juos kasdien spetsifike.Dlya išdėstyti savo veiklos, sportuoti, ir jų pačių trukmė, kuri yra būtina laikytis greitai pasveikti.

Po trijų savaičių išieškojimo procedūrų ateina vėliau. fizioterapijaprocedūros tampa įvairesnė, jungiantis pratimą su svoriais ir atsparumo. Taip pat pridūrė, treniruokliai ir sporto prekių įvairovė. Viskas yra siekiama plėtoti kojas savo maksimalų funkcionalumą.

Tinkamas reabilitacija pagal specialistų priežiūros klinikos, “Labas!” – patikimas būdas vėl pradėti naudoti savo kojas iki galo, ir – svarbiausia – be skausmo.

Spausdinimas

Kas yra klubo sąnario pakeitimo?

endoprotezavimo- viena iš aukštųjų technologijų gydymo metodų, kurie apima pakeisti paciento sąnario protezo. todėl protezas turi anatominę formą, ir pakartoja bendrą struktūrą. Per šį metodą atkurti prarastas sąnarių funkciją po sužalojimo ar sunkios ligos.

sąnario reikalauja atlikti procedūras bendros kapsulės ir visiškai sugrąžinti jo motorinės funkcijos formavimas. Tai užtrunka tam tikrą laiką ir tai yra geriau pasitikėti specialistų centras “ORTOREHAB”. Aukštos kvalifikacijos gydytojai ir treneriai LFK sukurti atkūrimo programą remiantis kiekvienu atveju individualumo.

Reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo

Hip-endoprotezavimas – chirurginė procedūra, kurios tikslas yra atkurti prarastas galūnės funkciją, skausmo, ir kaip rezultatas, grąžinimo į normalų, aktyvų gyvenimo būdą.

Dažniausiai indikacijos klubo sąnario yra taip ligų ir sąlygas:

Pirminis Koksartrozė (defektams artrozės klubo sąnario)

potrauminio artrozė šlaunikaulio

nekrozė šlaunikaulio galvos (aseptinis arba avaskulinė nekrozė)

šlaunikaulio kaklo lūžis pagyvenusių žmonių

klubo displazija

Pagrindiniai uždaviniai-reabilitolo gydytojaiVaikinas nustatyti patys pradeda bendradarbiauti su pacientų jau pirmos arba antros dienos po operacijos, yra:

sumažinimas skausmo

atkūrimo palaikymo galūnių funkcija.

Pagrindinis tikslas sąnario pakeitimo operacijos – sumažinti sąnarių patinimą ir skausmą, kuris yra naudojamas vietos krioterapija (aušinimo iš operuotąja segmente) ir padidėjusi poziciją galūnės.

Antras svarbus uždavinys yra atkurti normalų judesių amplitudė Jungtiniame, kuri mūsų ekspertai naudoti pasyvaus vadovą mobilizaciją ir dažniau – nuolatinė pasyvus mobilizuoti klubo sąnario. Ši procedūra atliekama specialiu prietaisu, kuris yra beveik be skausmo (be paciento) daro judėjimą Jungtiniame pakankamai ilgą laiką.

Daugeliu atvejų, mobilizacija trunka apie dvi tris valandas per dieną.

Trečiasis uždavinys reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo operacijos yra atkurti paciento paramos galimybes, ty asmuo turi išmokti vaikščioti, o po to bus pasirengę atlikti pagrindines užduotis, kad ji nusistatytus. Beveik visada vaikščioti prasideda nuo antros dienos nuo operacijos datos, ir gydytojai, terapeutai mokyti pacientų ECSTO tinkamai remtis veikė galūnės su pilna apkrova.

Paprastai, pirmą kartą po sąnario pakeitimo paciento vaikščioti naudojant ramentus pusiausvyros ir pasitikėjimo, taip pat sumažinti skausmą metu.

Dažniausiai pacientai praleidžia mūsų klinikoje po apie tokių operacijų savaitę. Per šį laikotarpį, darbuotojai departamentas reabilitacijos medicinos ECSTO sugeba išmokyti žmogų judėti išilgai horizontalios plokštumos, eiti laiptais ir rūpintis savimi.

Pagrindinė reabilitacijos programa po klubo sąnario endoprotezavimo gali būti laikomas baigtas, kai sukūrė tinkamą judesių amplitudė Jungtiniame, pacientas nejaučia bolir gerai, ir jis šiuo metu yra gydomųjų pratimų, kuriuos jis turės laikytis per ateinančius mėnesius programa. Kompleksinės reabilitacijos procedūros, parengtos ekspertų reabilitacijos skyriaus ECSTO.

Pasaulyje vis daugiau ir daugiau žmonių aktyviai dalyvauja sporto, įskaitant pacientus, kuriems atliekama klubo sąnario. Mes labai džiaugiamės, kad mūsų pacientai taip pat linkę didelio aktyvumo, ir didžiuojamės, kad plėtoti savo darbuotojams už jų individualios sporto-specialią programą.

Taip pat reikia turėti omenyje, kad po sąnarių endoprotezavimo pacientų nerekomenduojama pratimai šoko ir šokinėja sporto aukštos ašinės apkrovos ant veikė galūnių.

Reabilitacijos po sąnario pakeitimo

Reabilitacijos po sąnario pakeitimo

Specialistai BRT klinikos turime 20 metų patirtį pacientų reabilitacijos, po rekonstrukcinių operacijų visiško ar dalinio pakeitimo kelio ir klubo sąnarių anksčiau kaip vėlyvą susigrąžinimo periodą. Tiems, kurie tik priimti sprendimą dėl operacijos, mes sukūrėme ypatingą programą ruošiantis sąnario pakeitimo operacijos, taip prisidedant prie maksimalų komfortą ir greito atsigavimo po operacijos.

reabilitacijos centras BRT programa, kai kuriais atvejais, vėlavimą chirurgija bendrą pakeitimo 3-5 metus.

Pagrindiniai uždaviniai reabilitacijos procese: AN judesio Jungtiniame amplitudės padidėjimas, sudarant palankias sąlygas dirbtinio sąnario, prevencija komplikacijų

darbo.

dažnų pooperacinių komplikacijų yra pernelyg mobilumą sąnarių, kuris veda į jo vietą kaita. Šio komplikacija priežastis silpnėja kaip Chirurgijos raumenų-svyazachnogo aparato aplink sąnarį rezultatas. Specialūs metodai leidžia išvengti šios komplikacijos ir prisitaikyti prie bendro darbo baigtinisNost.

Tinkamai organizuotas atkūrimo laikotarpis ir bus išvengta nemalonių komplikacijų, tokių kaip į valdomą galūnių ilgio pokyčių, ilgalaikio skausmo bei raumenų atrofija.

Reabilitacijos po bendros endoprotezavimo: eiti į kliniką Beate po klubo sąnario pakeitimo. Prieš operaciją, buvau kamuojama į kelio skausmas, klubo skausmas, negali vaikščioti be pagalbos.

Reabilitacijos suteiks:

    
 • skausmo pašalinimas ir patinimas nukentėjusio audinio kaip operacijos,
 •   

 • in judesių amplitudės sąnarių padidėjimas
 •   

 • atkurti paramos funkciją valdomas kojos
 •   

 • biomechanika atkūrimas pėsčiomis
 •   

 • mokymo būdai pasikėlimas ir nusileidimas,

kliūtis sparčiai atsigauti yra kritimo baimė. Ši baimė kyla pacientams, bet kokio amžiaus. Tikslas specialistų yra organizuoti reabilitacijos procesą, siekiant užtikrinti paciento pasitikėjimą savimi ir padidina motyvaciją regeneravimui.

Prisijungę konsultacijos ortopedų ir traumos Skype 1000 rublių.

Konsultacijų 30-60 minučių trukmės. Bandymai atliekami siekiant įvertinti paciento būklę. Studijavo ligoninės iškrovos. Rekomendacijas dėl reabilitacijos.

Kaip yra reabilitacijos

mažinimas gydymas gali eiti ambulatoriškai, namuose ar buvimo ligoninėje. Programa apima unikalių fizinių pratimų ir hidroterapija, taip pat klasikinių metodų panaudojimo.

programa prasideda nuo profilio gydytojas specialistas traumatologo TOUR – ortopedas, kuris kartu su reabilitacijos specialisto formų reabilitacijos programoje ir lydi visą paciento reabilitacijos laikotarpis. Kuriant programą atsižvelgiama į visas individualias savybes paciento ir gretutinėmis ligomis.

pridedamas instruktorius-metodininkas ir nustato pacientoSia Modulinė įranga rinkinys mokymo reabilitacijos centre arba namie.

patyrę profesinių terapeutai klinikos yra funkciniai ergonomika kursas didinti paciento požiūriu jos visuomenės (kambariai, butai) ir kompensacijos savitarnos. Sumažinti pašalinių rūpintis tokio šeimos nario – svarbi užduotis paciento ir jo šeimos.

klinikoje ir buvimo pacientams po klubo sąnario pakeitimo teikiamos patogios lovos, kėdės ir kitų funkcinių baldų ir namų apyvokos daiktų.

Išieškojimas endoprotezavimas

Sėkmingas sąnarių endoprotezavimo operacijos iš kelio ir klubo, reikia tolesnių veiksmų – artimųjų reabilitacijos kurso kokybę. Reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo – gyvybiškai svarbus žingsnis gydymą, nebuvimas, kuris gali panaikinti visas pastangas bendrą gelbėjimo. Tai yra ilgas ir griežtos procesas.

Jo terminas plaukimo daugiausia lemia:

    

 • paciento amžiaus;
 •   

 • operacijos sudėtingumo;
 •   

 • individo prie kito.

Tais atvejais, kai atlikti reabilitacijos

mažinančio gydymo po operacijos atliekamos gydytojas specializuota ortopedijos reabilitacijos centras jiems.

    

 • Atkurti vaikščiojimo įgūdžius ir savarankiškai paslaugą;
 •   

 • Galimybė atsisėsti ir atsistoti veiksmus įveikti;
 •   

 • Stangrinantis terapija ir atsistatymą pasiūlymą.
    
 • Vanduo ir gimnastikos pratimai;
 •   

 • Dietiniai ypatingą maisto;
 •   

 • Kai atletiškas pratimai (treniruoklio).

Rekomenduojami turėklai, vytelių, ramentai ir vaikštynės, nes tai svarbu išvengti kritimo. Sprendimas naudoti tokios priemonės imtis gydytojai. Būtina laikytis atsargumo priemonių. Svarbu:

    

 • Teisė įdėti koją, išskyrus kampuose;
 •   

 • ne kartuspenkių pėdų aštriu kampu;
 •   

 • laisvalaikiu gulėti įdėti pagalvę tarp kojų.

Kad pagreitinti atsigavimą po bendros pakeitimo gali padėti individualus reabilitacijos programa yra kruopščiai parengta gydančio ortopedo ir reabilitacijos specialisto.

    

 • Susieti analgetikas ir priešuždegiminiai vaistai kiekviename etape;
 •   

 • tapyti veiksmus ir fizioterapija;
 •   

 • Specialios masažas;
 •   

 • kompleksas reabilitacijos pratimai.

žingsnius reabilitacijos

Yra trys etapai reabilitacijos po protezo.

1. Anksti. Jis ir toliau pirmąsias 5 dienas. Reikia pabrėžti, ir pradinis etapas – prieš operaciją, kai paciento mokyti pagrindiniai judesiai – kaip ritinys gulėti, iki ir atsisėsti, vaikščioti laiptais. Po operacijos jis bus naudoti šiuos įgūdžius su nauja jungtimi.

2. Vidurkis. Jis trunka 10 dienų. Šiuo metu įgūdžiai pagerėjo, pacientas patiria pasivaikščioti didesnius atstumus, iš žingsnių skaičius auga įvaldę. Apsilankymas dušu ir tualetu yra atskirai. Rodoma:

    

 • Limfodrenažinis masažas;
 •   

 • fiksavimo nustatymas;
 •   

 • Elektromiorelaksatsiya raumenys sumažinti įtampą.

3. Galutinis terminas prasidėjo 8 savaites, trunka 10 dienų. Šiuo metu bendra yra aktyvus. Pacientą Pasirinktos procedūros konkrečioje situacijoje. Ji gali reikalauti, stimuliuoja raumenų sistemą, arba atvirkščiai, savo poilsiui. Bet kuriuo atveju šou:

    
 • Elektrofizioprotsedury;
 •   

 • Apvijų;
 •   

 • Masažas;
 •   

 • Gydomoji mankšta.

Šiuo metu yra visiškai atkurti sąnarių funkciją. Daugiau pritaikymas gali būti sėkmingai atliekama namuose, vieni. Baigus gydymo kursą rekomenduojama apklausos.

mažinimas gydymas

Visi veiksmai atliekami pagal ortopedinių traumų priežiūra, naudoti naujausius metodus ir technologijas. Reabilitacijos metu medicinos centro anksčiau Maskvoje – teisė pasirinkimas.

centras reabilitacijos į pensiono Lyubertsy-Osechenki

sąnarių

Endoprosthesis ar sąnarių keitimas – tai tik pirmas žingsnis kelyje į visavertį gyvenimą. Jam, jis turėtų būti pratęstas reabilitacijos, ant raštingumo kurių visi kiti paciento gyvenimo priklauso. Reabilitacijos centras sąnarių dėl pensijų pagrindu “Lyubertsy-Osechenki” yra pasirengusi užtikrinti, kad jūsų artimuosius išsamią programą ir visapusišką paramą dėl sunkios kelio į atsigavimo aktyvumo po bendros Pakaitalas:

    

 • Mūsų pensijos yra sukurta kliūčių aplinką, kuri yra taip reikalinga pagyvenusiems žmonėms, kurie turėjo klubo ir kelio sąnarių ir vyksta reabilitacijos kursą. Nieko sukuria kliūtis nepriklausomo judėjimo pensijos;
 •   

 • reabilitacijos kurso po klubo sąnario pakeitimo skiria ir prižiūri gydančio gydytojo;
 •   

 • pratybų terapija ir kineziterapija po bendros pakeitimo priskiriami individualiai, atsižvelgiant į paciento pažangą ir atkūrimo procesus;
 •   

 • Klubo ir kelio sąnario sumažinamas nuo kelių mėnesių iki kelerių metų. Didelis vaidmuo reabilitacijos procese yra mobilumas, vidutinio fizinio aktyvumo ir normalizuoti kraujotakos. Bet centras specialistas patvirtins, kad pagrindinis veiksnys siekiant sėkmingai atsigauti po bendros pakeitimo yra griežta disciplina spektaklyje reikalavimus. Jūs galite ne nerimauti atitikties grafikas: nuo LFK specialistas dirba individualiai su kiekvienu pacientu, sukurti dozavimo apkrova dėl sąnarių.
 •   

 • Mūsų reabilitacijos klubo jūsų mylimam žmogui bus palikti be paramos. Draugiškas personalas pasiruošęs padėti bet kuriuo metu.

reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo susideda iš trijų flapa, iš kurių kiekvienas apima dozavimo lygį apkrovą kelio arba klubo sąnario, sudėtingų instrukcijų, gyvenimo būdo, fizinio aktyvumo ir fizinės terapijos. Todėl žinutę mylimam žmogui po operacijos į specializuotą vežti – taip rūpintis ir suteikti jam tinkamo lygio priežiūros ir paramos.

Hip-endoprotezavimas Maskvoje

Hip-endoprotezavimas – chirurginė procedūra, per kurį apgadintą bendra pakeičiamas su dirbtinių implantų, pakartojant anatominę formą į bendrą sveikatos.

Šios operacijos tikslas yra atkurti prarastus galūnių funkciją, skausmą, ir kaip rezultatas, grįžti prie normalaus, aktyvus gyvenimo būdas. Kai tarpinį (vienpolės) sąnario yra pakeisti tik šlaunikaulio sąnario paviršių, o iš viso (viso) klubo sąnario pakeitimo apima pakeičiant visą sąnario protezo.

Klubo sąnarys yra vienas iš didžiausių ir galingiausių iš žmogaus kūno sąnarius, bet ir viena iš labiausiai pažeidžiami. Jis prisiima didelę apkrovą, išlaikant paramą ir subalansuoti visą kūną, kai ėjimas, bėgimas, atlikti sunkius krovinius.

klubo sąnario turi rutulio formą, suformuotą iš dubens kaulo Gūžduobė ir šlaunikaulio galvos. Patvarus kremzlės apimantis bendrus paviršių, skatina sklandžiai stumdomas šarnyrinis kaulus ir apsaugo juos nuo sunaikinimo.

pluoštai, bei klubo raumenų laikyti į Gūžduobė galvą, leidžiant judėjimą visose plokštumose.

Priklausomai nuo sunaikinimo klubo sąnario laipsnį, net paprastų kasdienių judesių atlikimas tampa sunku arba beveik neįmanoma dėl didelio skausmo, kuris veda į bendrą apribojimų mobilumo ir degeneracinių procesų plėtros aplinkinių audinių.

indikacijos endoprotezavimo

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Dažniausiai indikacijos klubo sąnario yra taip ligų ir sąlygas:

Pirminis Koksartrozė (defektams artrozės klubo sąnario)

potrauminio artrozė šlaunikaulio

nekrozė šlaunikaulio galvos (aseptinis arba avaskulinė nekrozė)

šlaunikaulio kaklo lūžis pagyvenusių žmonių

klubo displazija

Tai buvo tik po kruopštaus patikrinimo ir tikrinimo ECSTO chirurgas ortopedas nusprendžia dėl chirurginės intervencijos kiekvienu atveju reikia.

vidaus konsultacijas mūsų ekspertas išsiaiškinti ligos etiologiją metu bus atlikti būtinus tyrimus, siekiant nustatyti indikacijas ir kontraindikacijas dėl bendros pakeitimo ir pasirinkite atitinkamą protezą.

Renkantis protezą klubo chirurgas ortopedas atsižvelgiama į tokius veiksnius, kaip paciento amžių, įtariamą fizinį aktyvumą, svorį, kaulų būklę ir kt laipsnį. Konsultacijos metu pacientas taip pat gali prašyti mūsų ekspertas jokių įdomių klausimų, susijusių su būsimos gydymo.

Tipai klubo sąnario pakeitimo

klubo viso šlaunikaulio

Pirminis be ryškus deformacijos

pirminės vidutinio sunkumo deformacijos

Pirminis su žymiai deformacijos

su sunkia displazija arba šlaunikaulio deformacijos

su sunkia displazija arba deformacijos Gūžduobė

klubo hemiarthroplasty

klubo sąnario pakeitimo operacija ECSTO

Aukštos kvalifikacijos specialistai ECSTO daugeliu atvejų, sąnarių endoprotezavimo operacijos atliekama minimaliai invazinės metodas apima naudojimąmaži pjūviai (6 cm) susipažinti su klubo sąnario. Šis metodas leidžia minimaliomis kraujo netekimo operacijos metu, suteikia geras kosmetinis efektas, gali sumažinti pooperacinį skausmą, sutrumpina atsigavimą ir buvimo ligoninėje po operacijos.

chirurgų arsenalą įvairiausių šiuolaikinių implantų iš pirmaujančių gamintojų. Modifikacija endoprosthesis yra parinktas individualiai kiekvienam pacientui. Teisingas pasirinkimas protezo leidžia normalų gyvenimą po operacijos, be mąstymo bendrą pakeitimo.

Klinika ECSTO nėra amžiaus apribojimų klubo sąnario pakeitimo operacijos, klinikos specialistai turi didžiulę patirtį chirurginio gydymo senyviems pacientams. Jei reikia, pacientas yra pasirengę operacijos kelis specialistus – kardiologai, neurologai ir kiti specialistai. Be chirurginio gydymo senyviems pacientams sudarė daugiau galimybių renkantis protezą. Senyvi pacientai yra nustatyti implantų su didesnio skersmens galvos pašalinti dislokacijos rizika po operacijos, net jei susilpnėjo raumenys.

sąnario procedūra trunka nuo pusę valandos iki kelių valandų ir yra daroma taikant bendrąją arba spinalinės anestezijos (šiuo atveju pacientui į veną, kurios migdomieji). Norėdami išvengti tromboembolinių komplikacijų pacientą prieš operaciją skiriama antikoaguliantų.

Po operacijos pacientas yra atkūrimo kambaryje, kur ekspertai yra apvalios laikrodis stebėti jos būklę. Kai paciento būklė stabili po tam tikro laiko jis buvo perkeltas į įprastą kambarį. Kaip taisyklė, po savaitės pacientas gali palikti kliniką dėl jų pačių.

Reabilitacijos

Daugeliu atvejų, jau kitą dieną po to, kai endoprotezavimas ECSTO pacientams leidžiama eiti su pilna apkrova ant veikė galūnės griežtai prižiūrint gydytojui reabilituotiTologoi. Be to, 1-2 dienas po operacijos pradeda kurti pasyvus bendrą specialų įrenginį.

reabilitacijos po klubo sąnario pakeitimo operacijos programa yra individualus kiekvienam pacientui, ji yra padaryta gydytojų reabilitacijos ir regeneracinės medicinos ECSTO priėmimo skyriaus į paciento amžių, chirurginių intervencijų ir kitų veiksnių apimtis. Dažniau nei 6 dienas po operacijos paciento namuose pagaminti pareiškimą. Siekiant kuo greičiau pasveikti po klubo sąnario pakeitimo pacientas turi griežtai laikytis chirurgas ortopedas rekomendacijas, taip pat reabilitacijos gydytoju.

Hip-keitimas yra efektyvi procedūra, kuria siekiama atkurti prarastą sąnarių funkciją ir paciento grįžimą prie visu aktyvaus gyvenimo be skausmo ir fizinių apribojimų.

endoprotezavimas klubo sąnario kainų ECSTO galite sužinoti susisiekę padėjėjai traumatologijos skyrių.

>CENTRAS ortopedijos reabilitacijos

reabilitacijos po operacijos

Išieškojimas iš traumos

Pasirengimas

operacijų

Ortopedijos reabilitacijos centras “ORTOREHAB” yra įsikūręs centrinėje administracinio rajono (CAO) Maskvoje ir yra specializuota medicinos centras. Mūsų misija yra teikti pacientams reikalingą fizinio ir emocinio reabilitacijos po operacijos ar nežymus atsigavimas po traumos.

Pacientų ORTOREHAB “turi galimybę gauti ne tik medicinos priežiūrą. Jie gauna patirties, kuri atneša išgydymą ir viltį. Centras turi chirurgai, instruktorių, fizioterapeutų ir masažo komandą. Dėl suderinto darbo dėl Europos protokolo reabilitacijos ir tuo pačiu metu, individualus požiūris, pacientas gauna optimalius rezultatus.

Mes suprantame, kad pacientai patiria daugiau nei tik atkūrimo operaciją, jie mokosi naują gyvenimo būdą, Mes tikime, kad svarbu būti tikri, sveikatos priežiūros kokybę apie jus ar jūsų mylimam žmogui renkantis reabilitacijos centras. Mes išmokyti jus, kaip gyventi kasdienį gyvenimą.

Alisa V. TOKAREVA
Gydytojas traumatologas specializuojasi atliekant artroskopinės operacijos ant kelio, peties sąnario, endoprosthesis didelių sąnarių, sporto medicinoje.

Anna A. gėlės
neurologas diagnozė ir gydymas pacientams, sergantiems ūmaus ir lėtinio skausmo sindromų: skausmas, nugaros skausmo, chroniško galvos skausmo, migrenos; galvos svaigimas, insultas, miego sutrikimai, su nervų ir raumenų ligomis ir kt.

Nikolajus Michailovič Dold

kardiologas dirba kardiologijos skyriaus №1 TSKB№1 Rusijos geležinkeliai, RŽD filialas VKEKK. Konsultuoja chirurginių pacientų ligoninėje grandinių, atlieka patariamąją priėmimą į kliniką.

Inga juokdarys

pratybų fiziologas užsiima reabilitacija, kai bendrą keitimo stambiųjų sąnarių, mažinant įvairių ligų ir traumų raumenų sistemos gydymas, reabilitacija kelio, klubo, peties sąnarių ir stuburo.

Nikita BILDYAKOV

masažuotojas, osteopatas, kineziterapeutas atlieka visus masažai tipų – nuo atsipalaidavimui ir sporto iki limfos drenažas. Turi ir osteopatija ir kinezioteypirovaniya įgūdžius.

Vera SUHARIKOVA

Reabilitacijos po sporto traumų, operacijų. Patirtis dirbant su profesionaliais sportininkais. Vykdo reabilitacijos po bendrų pakeitimo stambiųjų sąnarių, tai ligų ir traumų ir raumenų sistemos įvairovė, reabilitacijos kelio, klubo, peties sąnarius.

Ana Igorevna Milenina

Daktaras reabilitacijos specialisto MD, PhD. Specialistė reabilitacija pacientams po rekonstrukcijos priekinis kryžminis raištis nestabilumo nadkolynick, išnirimas peties. Iš 20 mokslinių darbų, publikacijų ir monografijų autorius.


Ana Anastasovna Boshyan

kartą dalyvavo įvairiose konferencijose, kongresuose su žodinius pristatymus ir kaip klausytojas Fizioterapeutas. reguliariai – Mokymai švietimo veiklą Rusijoje ir užsienyje

Meno Vdovin

felčeris Greitosios pagalbos stotis, masažuotojas Dabartinis darbuotojas Greitosios pagalbos stotis GBUZ ETSGB baigė regeneracinės medicinos instituto 2010 m. Atlieka gijimą, atsipalaiduoti, limfos drenažas, anticeliulitinis (pilingas, kūno įvyniojimas) masažai.


Nikolajus Nechaev

Gydytojas LFK baigė Rusijos valstybinis medicinos universitetas pavadintas po to, NI Pyragas 2010, dėstytojai – “Medicina”. Šiuo metu specializuojasi prarastą funkciją kaulų ir raumenų sistemos atkūrimo.

siauros specializacijos Yra keletas priežasčių, kodėl jums turėtų apsvarstyti centras “ORTOREHAB” renkantis vietą reabilitacijai.

Pirmiausia, reabilitacijos centras “ORTOREHAB” specializuojasi atsigauti po operacijų ir traumų. Ir mes tiksliai žinome, kaip Jums padėti.

Labai kvalifikuoti darbuotojai Mūsų specialistai yra apmokyti bendradarbiaujant su ekspertais iš pirmaujančių ligoninių, mokslinių tyrimų centrų ir universitetų kitose šalyse.

Jie aukštą kompetencijos lygį ir didelę patirtį didelėse ligoninėse.

pažangi technologija Mes naudojame Europos sistemą reabilitacija, kuriame atsižvelgiama į kiekvieno paciento reabilitacijos etapą.

Įranga kruopščiai atrenkami, kad atitiktų visus reikalavimus ir suteikia galimybę reabilituoti pacientus po išrašymo iš ligoninės, prieš grįžtant į dienos aktyviam gyvenimui.

Integruoti sprendimai reabilitacijos reabilitacijos programa pacientams sujungia skirtingas puses, kuri suteikia rezultatą per nustatytą laiką.

Be to, traumos ir gaudami, skirtų naudoti terapijoje neurologą palaikomųki pacientai su tuo susijusių problemų.

Išieškojimas iš ACL plastiko
aš noriu padėkoti instruktoriui Inge Balagur, kad dvi savaites padėjo sukurti kelio taip, kad jis neįvyks dirbti iš labiausiai pastarąjį mėnesį! Reabilitacijos centras “Ortorehab” atėjo po pakartotinių ACL plastiko. Išieškojimas buvo sunkiau ir ilgiau, nei turėtų būti, ir sprendimas imtis reabilitacijos Žinoma čia buvo teisingas sprendimas. Dėka šis kursas vėl sugrįžo prie aktyvaus ir pasitenkinimą gyvenimu, labai ačiū.

po operacijos ant jo ACL ir reabilitacijos menisko
Ačiū Ivan ir Inge dėl draugiška ir rūpestinga požiūrį. Tai buvo malonu padaryti, kad reikšmingų pamokų poveikį.

Reabilitacijos centras po klubo arba kelio sąnario pakeitimo

Mes paskambinti jums atgal!

sunku lipti laiptais, nes jo šlaunies skausmas? Jūs priversti save eiti pasivaikščioti šunį, nes labai skauda kelio ir pėsčiųjų diskomfortas blogiau? Ligos ir griaučių sistemos kenčia nuo daug žmonių. Tačiau ne visi žino, kad jei jūs neturite juos gydyti, gali būti sunku vaikščioti ir riboto judumo žmonėms. Jei bandysite eiti mažesnis, patirs kitų sąnarių dėl veiklos trūkumo. Bet ligos reikia gydyti, o kai iš skausmo priežastis tampa artrozė – kad jis sukelia skausmą ir sukelia nejudrumas – gydytojai dažnai rekomenduoja operacija.

Ši operacija vadinama bendra keitimas endoprotezavimas. Esmė yra ta, kad paveikta bendra pašalinamas ir jo vietoje įrengti dirbtinį biologiškai suderinamo implanto. Jo konstrukcija turi atitikti paciento savybes. Implantas yra pritvirtintas prie blauzdikaulio, šlaunikaulių, blauzdikaulių ar girnelės naudojant akrilinį cemento. Operacija grąžina motorinis aktyvumas žmonių ir pamiršti apie nepakeliamas skausmas.

Po operacijos, pacientams reikia ilgalaikės reabilitacijos terapija. Garantija atkūrimas NPo tokios sudėtingos intervencijos gydytojų vadinama Kineziterapija 4-5 mėnesius.

Kai kurie pacientai bando vykdyti būtinų priemonių namuose. Bet tai yra sunki užduotis. Atkurti todėl net jei Pagalba arti, labai sunku. Specialūs įrankiai mokymo, fizinė terapija, kvalifikacijos slaugos praktika. Galite pakviesti slaugytojai arba slaugytojai, tačiau atkūrimo programa reikalauja brangios įrangos, kuri nėra prieinama visiems. Jei pacientas padarė dvišalį protezą, atkurti namie yra beveik neįmanoma.

tokioje situacijoje būdas tampa reabilitacijos centras po kelio sąnario. Yra visos sąlygos kuo greičiau pasveikti ir restauravimo motorinio aktyvumo. Įvairūs reabilitacijos centrai po klubo sąnario pakeitimo siūlome įvairių mokymo programų ir išieškojimo procedūrų, būtinai susisiekite su pensiono “Gerumo ir priežiūra».

kolektyvinis pensijų bando pasiekti, kad visiems. Mes atidžiai studijuoja pacientų įpročiai vertiname patirtį, ir padaryti viską, kad jiems patiko mūsų, jie jaučiasi kaip namie. sanatorija reabilitacijai po klubo sąnario pakeitimo – vieta, kur numatyta patogų apgyvendinimą ir visi svečiai turi patikimą paramą ir kvalifikuotą gydymą.

Mes turime specialią programą, kurių kiekvienas etapas yra skirtas motorinių transporto veiklos atkūrimo ir grįžimo į normalų gyvenimą. Mes naudojame simuliatoriai už sąnarių vystymąsi. Norėdami padidinti judėjimo terapeutai asortimentą individualius rinkiniai pratimai kiekvienam.

Jei esate ieško Maskvoje, klinikoje, kur jūsų mylimam žmogui gali gauti reabilitaciją po endoprotezavimo, Jūsų laukia mūsų pensijos.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

ten buvo problemųSI? Skambinkite išvardytus svetainėje numerius, ir mūsų specialistai atsakys išsamiai apie kiekvieną, kalbės apie medicinines procedūras ir sąlygas viešnagės institucijoje.
Pasitikėjimas mums su savo šeimos sveikatai – mes pasirūpinsime, kad atsigauti po didelės apimties chirurginė operacija.

Lagranmasade