Riešo sąnarys normalus

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “Riešo sąnarys yra norma.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

riešo sąnarys – anatomija, struktūra, funkcija (su nuotraukomis)

riešo sąnarių – lankstus bendra spindulys ir alkūnkaulis su šepečiu. Jis įsikūręs į dilbio ir plaštakos kaulų sankryžos.

Struktūra ir anatomija

Per žinduolių vystymąsi ir įsigijimo tokių gebėjimų kaip supination ir gulėdamas ant pilvo atsiranda radioulnar sąnarį, kuris padidina dilbio sukimosi amplitudė.

Kaip buvo atlikta keletas pakeitimų, lyginant su kitų žinduolių riešo sąnario yra žmogaus, kuris leido jam padidinti judesių diapazoną.

spindulio epiphysis yra visiškai junginio dalis, o alkūnkaulio epiphysis dalyvauja tik per sąnarių disko (sąnario disko – yra kremzlės sąnarių, kuri padidina ryšio stiprumą ir ją sugeria formavimas). Junginys yra Dviaše ir turi elipsės formos.

Bendras vadovas formuojamas Navicular, trikampioir Pusmēnessveidīgskaulus. Sudėtinė ertmė suformuota radialiniu kaulų ir kremzlinio disko iš alkūnkaulio. Visi kaulai yra prijungti raiščių. Sąnarių maišas yra pridedamas į sąnario paviršių kaulų, kurios sudaro artikuliuoti kraštų. Tai sinovijos skysčio.

Perfuzijos šarnyro atliktas radialinės, Alkūnės ir interosseous arteriją.

Kraujo ištekėjimo atlieka dviejų radialinius, dviejų alkūnių ir dviejų interosseous venų, delnų ir venų arka riešo.

priekinių ir galinių ryšiais nervai kartu su giliai atšakos Alkūnės nervų innervates.

Vienas iš įdomių funkcijų yra ta, kad ryšys bauda išnagrinėjo apčiuopa “, o ne odam, gana plonas ir praktiškai neturi riebalų, dėl šio zondo Jungtinio anatomija yra ne taip sunku.

Visi sąnario kaulai padengti kremzle, kuri nepramuša kraujagysles ir nervus. Kremzlės apsaugo sąnarius ir kaulus jis ištrintų susidėvėjimas, sugeria ryšį su riešo judėjimą.

junginio yra didelis kremzlės, kad leidžia pasukti šepetį. Jis yra prijungimo angas, jis gali būti jaučiamas šepečio bazės, yra depresija.

Prijunkite riešo varo per raumenis. Visi raumenys sąnariai yra suskirstyti į keturias grupes:

    

 • 1 grupė. Atsakingas už lenkimą siūlės ir lenkimo penktojo piršto.
 •   

 • 2 grupė. Yra atsakinga už šio junginio pratęsimo ir pareikšti šepečiu.
 •   

 • 3 grupė. Atsakingas už paskirstymo ranką ir padeda pirmąją grupę sulenkti bendra.
 •   

 • “grupė 4”. Ji padeda pareikšti šepečių ir prailginimo sąnarius.

Tai, kad bendroji turi elipsės formos, kad būtų sudarytos sąlygos Dviaše (turėti du sukimosi ašys), ji turi galimybę sulenkti ir Rozprostować, įvadus ir realizavimo.

junginys gali praeiti judėjimo ratu tipas, tai galbūt dėl ​​to, kad dviejų judesio ašių sukimosi to. Ši bendra yra labiausiai lankstus ir mobilus žmogaus organizme. Atliekant per sudėtingos ligamentous aparato leidžia atlikti tikslius ir konkrečius judesių pirštais.

ryšuliai riešo juostos

Kaip jau buvo minėta anksčiau, judėjimas ir stabilizavimo sandūroje yra dėl to, kad raumenų ir raiščių. Įvairios juostos yra atsakingas už skirtingas funkcijas.

delnų riešo raiščių, Alkūnės ir radialinės užtikrinimo raiščių riešo ir nugaros rankos krūva daro sąnario kapsulę stangresnė.

Pagrindinė funkcija iš sąnario raiščių – šio stabilizavimo. Stabilizavimo įvyksta dviejų plokštuminiųtyah: priekinių ir Sagitāls.

priekinės plokštumos

“rinkinys, turi svarbią funkciją kaip distalinis paviršius spinduliu yra nukreiptas žemyn ir į vidų ne apie 30 laipsnių į plokštumoje kampu, pagal išilginėms raumenų riešo kaulų įtampos bus slysti į neutralią padėtį žemyn viduje.

Tačiau, kai šepetys yra nukreiptas į priešingą pusę 30 laipsnių, raumenų trauka veiks statmena ir ryšys ateina į stabilią padėtį. Tai priekinės plokštumos pozicija yra mūsų sąnarių natūralus.

Alkūnės ir radialiniai užtikrinimo raiščių negali išvengti šios dislokacijos poveikį, kaip nurodyta, taip pat raumenų, kurie sukuria potraukį. Pagrindinė funkcija stabilizuoti perėmimą priekinius ir galinius raiščius riešo sąnario. Jie pakrypęs į viršų į išorę, todėl nuolat riešo kaulus ir užkirsti kelią poslinkis.

sagitalinė plokštuma

Savo situaciją nesiskiria. Nuo distalinis paviršius spinduliu nukreipta žemyn į priekį, riešo bus skaidrių žemyn į priekį bent iš maždaug 25 laipsnių kampu į horizonto.

Pasibaigus fleksija kaip 30 laipsnių raumenų su strypų pagalba metu linkę perkelti į plokštumą, riešo pagal 90 laipsnių kampu į distalinio radialinio kaulų paviršiaus, tokiu būdu stabilizuoti sąnarį.

Siekiant stabilizuoti, kad reikia suderinti Pusmēnessveidīgs kaulų ir distalinį paviršių spinduliu, kuri yra padaryta traukiant Semilunar ir proksimalinį skersinę riešo raiščių sudėtines dalis.

Kraujo tiekimo į riešą

Visi filialai pasiekė atsigaivinti kraujotaką pro riešo sąnario. Yra du tinklai kraujotakos :. Palmar ir nugarinio

    

 • delnų. Jis yra suformuotas pagal junginių, kurių iš Alkūnės ir spindulio arterijų ir šakų interosseous arterijos šakų. Šis tinklas yra raiščių, mažesnes už FLEXOR sausgyslė. Jos filialai teikia maisto bendrus raiščius. ant ladopastovus tinklas turi du lankai: giliai ir paviršutiniškai:
     
  • “Deep”. Tai yra žymiai mažesnis už FLEXOR sausgyslių ant plaštakų kaulų ir raiščių,
  •   

  • Paviršiaus. Tai pagal šalmas delno.
 •   

 • Galinis. Be to, susidaro iš šakų Alkūnės ir spindulio arterijų junginių. Tai pagal iš FLEXOR raumenų sausgyslių. Maitina netoliese krumpliais ir juda į ryšiais intervalais.

rentgeno anatomija riešo sąnario

Siekiant ištirti normalų radiologinę anatomiją riešo sąnario, naudojant iš Rentgeno spindulių tyrimo metodas, galimybes.

Schemos rentgenogramoje riešo sąnario.

1. pav riešo sąnarių, tiesioginio projekcija.

2. pav riešo sąnarių, šoninė vaizdas.

raktas į rentgenoabsorbcine schemų

rentgenogramoje riešo

pav. 3. rentgenograma iš riešo sąnario, tiesioginio projekcija.

pav. 4. rentgenograma iš riešo sąnario, tiesioginio projekcija.

5. pav rentgenograma iš riešo sąnario, šoninė vaizdas.

aprašymas riešo rentgeno

    
 • 1 Metacarpal kaulų – Ossa metacarpi
 •   

 • 2 Metacarpal bazė – pagrindas metacarpalis
 •   

 • 3 Główkowaty kaulų – os capitatum
 •   

 • 4 trapecijos kaulų -OS trapezo>

XRD modelis riešo sąnario, priekinis (3) ir (4) pusės, projekcija

Dėl rentgeno (3), (4), atstovaujama riešo sąnario, šarnyrinio radiocarpea, kurį sudaro riešo sąnario paviršiaus spindulio ir distalinio paviršiaus sąnario diskas, atstovaujanti šiek tiek įgaubtas sąnarių paviršių, kuris artikuliuo su išgaubta proksimalinės ir segmentinį paviršių kaulųČiurnos. Rentgeno spindulių riešo sąnarių kaulų

rentgenu, esantys priekinės projekcijos yra aiškiai matoma būklė riešo, Ossa Carpi, kurie yra išdėstyti dviem eilėmis. Viršutinė, arba proksimalinė, kuris ribojasi su eilutės distalinio dilbio, formavimo elipsės formos, išgaubti link sąnario paviršiaus dilbio; kitas mažesnį, arba distalinio, nukreipta į čiurnos.

serija

pirmos eilės riešo kaulų, jei skaičiuoti nuo radialinės briaunos šepečiu iki alkūnės yra šie kaulai: per Navicular (19), OS scaphoideum, Pusmēnessveidīgs kaulų (23), OS lunatum, trikampio kaulo (18), OS triquetrum, ir pisiform kaulų (20), os pisiforme.

Antroji eilutė riešo kaulų yra atitinkamai: trapecijos formos kaulų (17), os trapecijos, trapecijos formos kaulų (15), os trapezoideum, capitatum 14, os capitatum.

Navicular kaulų (8) os scaphoideum, užima horizontalųjį (spinduliui “) pozicijos pirmoje eilutėje riešo kaulus. Jos rankos ir įgaubtas paviršius naruzhnonizhnem departamento tęsiasi Łódkowaty gumbelis, tuberculum Ossis scaphoidei.

Pusmēnessveidīgs kaulų (12) os lunatum, esantis meialnee Łódkowaty. Viršutinis paviršius su kaulais yra išgaubtas. Ji artikuliuo su riešo sąnario paviršiaus spinduliu. Apatinis paviršius kaulo yra įgaubtas ir šoninis pjūvis jos kaulų turi sąnarių paviršių, skirtą suderinimo su Główkowaty kaulų ir medialinio – sąnarių paviršiaus Rėmo į Haczykowaty kaulų.

triquetrum (7), OS triquetrum, ji užima medialinio ( “alkūnė”) pozicijos pirmoje eilėje dėl riešo kaulų. Viršutinis paviršius su kaulais yra išgaubta, tenka sąnarių paviršių suderinimo su distalinio dilbio.

pisiform kaulų (9), os pisiforme, kiaušinio formos. Jis remiasi sesamoid kaulų, OSSA sesamoidea ir slypi alkūnės FLEXOR sausgyslės interjerą. Ant nugaros, nugaros, šoninės pisiform kaulų turi mažą plokščią paviršių sąnariųPagal kurį ji artikuliuo su trikampio kaulų.

Kaulų – trapecijos formos (6) os trapecijos, yra distaliai Navicular kaulų, užimanti labiausiai šoninis (spinduliui “) padėtį antroje eilėje dėl riešo kaulų. Viršutinis paviršius su kaulais turi sąnarių plotą suderinimo su Navicular kaulų.

trapecijos formos kaulų (4) yra šalia trapecijos kaulų. Jai sumažinti balno formos segmentinį paviršių artikuliuo su plaštakos kaulų II.

Główkowaty kaulų (3), os capitatum, didžiausia riešo kaulus, turi sferinį galvą proksimalinės dalies. Kaulo likusi dalis yra sutirštės šiek tiek.

Haczykowaty kaulų (5), os hamatum, netoli Główkowaty kaulų, su uždaryti medialinio, alkūnės, pusės į antros eilės riešo kaulų. Ant priekinio, palmių, kaulo paviršiaus yra gerai išsivysčiusios procesas, kai ant šono, radialine pusėje išlenktas – kablio Haczykowaty kaulų, Haczyk Ossis hamati. Kaulų proksimalinė paviršiaus artikuliuo su Pusmēnessveidīgs kaulų, šoninis – su Główkowaty kaulų, medialinio, šiek tiek išgaubta, – trikampio kaulų.

riešo sąnarių yra dviaše sąnarių forma – elipsinė sąnario. Šioje bendroje šiuos judėjimus: lenkimo, tiesimo, pritraukimo, pagrobimo, taip pat apskritas judesio.

Studijavo normalų radiologinę anatomiją riešo sąnario, naudojant iš Rentgeno spindulių tyrimo metodas, galimybes.

    

 • 1. Žmogaus anatomija 2 tomai. Ed. sapin MR – M:. Medicina, 2001,.
 •   

 • 2. Atlas žmogaus anatomija 4 tomai. Ed. Sinelnikov RD Sinelnikov yr Maskva “Medicina” 1996 g.
 •   

 • 3. Atlas žmogaus anatomija 4 tomai. Ed. Sinelnikov RD Sinelnikov yr Maskva “Medicina” 1996 g.
 •   

 • 4. Anatominis lentelė “Žmogaus anatomija”. Redagavo Peter Bechyně. Leidėjas: Harvest AST, Astrelb. 2007 g.
 •   

 • 5. Pocket Atlas radiologinėsanatomija. Ed. Moeller TB E. Reif M:.. Binom laboratorija Žinios 2007 g
 •   

 • 6. Radiacijos diagnostika. Vadovėlis medicinos studentams. M. GEOTAR – Žiniasklaida, 2008,.
 •   

 • 7. Radialinis anatomija žmogus. Ed. Trofimova TN Leidykla 2005 g.
 •   

 • 8. Radialinis anatomija žmogus. Ed. TN Trofimovoy.- SPb:.. Leidykla VPB mape 2005 g
 •   

 • 9. Rentgenanatomichesky skeletas Atlas (norma įsikūnijimai, žodžiu klaidos). Ed. Koroljuk IP M:. Vidar, 1996.

riešo sąnarių norma

riešo sąnarių, art. radiocarpea.dauguma žinduolių, ji turi bloko formos. Kaip jums įgyti gebėjimą gulėdamas ant pilvo ir supination tarp sijos ir alkūnkaulis vystosi atskirą jungtį – distalinio radioulnar, meną. radioulnaris distalis, kuris kartu su proksimaliniu radioulnar sąnario yra integraliai kartu su vertikalia šarnyrinio ašį. Šis mazgas Kombinuotas pluoštas juda aplink Alkūnės kaulų, tokiu būdu žymiai padidinti šviesos distalinį epiphysis.

Kita vertus, distalinio epiphysis iš alkūnkaulio atsilieka jų vystymosi ir šviesų tampa trumpesnis, bet atrodo, ypatingą sąnarių diską, Discus articularis. Žmogus, susijusią su didžiausia suma supination ir gulėdamas ant pilvo Discus articularis pasiekia savo aukščiausią plėtrą, ir mano, trikampio pluoštinių ir kremzlinių plokštės, skaidulinė kremzlė triangulareforma, kuri yra lydyto su distalinio epiphysis iš spinduliu ir su juo sudaro Sudėtinė ertmę proksimalinės dalies riešo sąnarių.

Todėl tuo riešo sąnario alkūnkaulis dalyvauja tik kremzlės vadinamas diskas, be tiesioginės įtakos šio artikuliacijos, todėl proksimalinės dalis sąnario nėra vadinama predplechezapyastnym sąnarių ir riešo.

Pagal pirmiau Sudėtinė ertmės ART. Radiocarpeasuformuota Facies articularis carpea sija ir metimo triangularis A Sudėtinė vadovas sąnario – proksimalinis paviršius pirmoje eilutėje riešo kaulus, OS scaphoideum, lunatum et triquetrum, kurie yra sujungti interosseous raiščio, ligg. intercarpea.

Dėl numeris dalyvavusių kaulų sąnario yra sudėtingas, ir sąnarių formos paviršiai yra susijęs su elipsės formos su dviem sukimosi ašių (sagitaliniu ir priekinės).

Ray kriterijai luchezapyastnigo bendrus standartus

1. Pagal rentgeno:

– kampas “riešo” jungtis, suformuota volar projekcija yra 72-95 ° (jis yra suformuotas pagal linijų, kuri tęsiasi per styloid proceso spinduliu ir alkūnkaulio sankirtos, ir spindulys linija diafizės ašis);

– kampas “riešo” bendra šoninės iškyšos yra 79-94 °;

-, kad po bendros erdvės riešo sąnario plotis yra ne daugiau kaip 2-2,5mm

– riešo sąnario kampas delnų projekcija yra apie 30 °. Šis kampas yra suformuotas statmena spindulio ir linijos, brėžiamos per sąnario paviršiaus spindulio kaulo epifizės krašto diafizės ašį;

– intercarpal bendra plotis yra 1,5-2 mm;

– plotis riešo sąnarių ne mažiau kaip 2,1 mm;

– bendras žievės storis yra apie 4-5 mm (kaip matuojamas per proksimalinės falangos piršto);

– tai iš interfalanginiai sąnarių plotis yra 1-2 mm;

– Navicular-Semilunar kampas (tarp ašių kaulų) ne daugiau kaip 70 °;

– išilginė ašis per radialinio kaulų, Główkowaty kaulų ir 111Metacarpal kaulų turi atitikti.

2. Pasak MRT:

– radiocarpal kampas vainikiniame plokštumoje yra 10-30 °, į sagitaliniu plokštumai ir – 10-15 °;

– Alkūnės trikampio diskas turi vidutinį storį 16 mm ± 5 mm;

– iš distaliniame radioulnar vietą sąnario plotis yra 3 mm;

– dėl kitų sąnarių plotis mažesnis nei 2 mm.

Normalus Anatomija ir radiologinis anatomija dubens ir šlaunikaulio “JUNGTINIS

dubens tarnauja kaip sunkio vietą perkelti organizmui apatinių galūnių, ir suteikia judesį klubo sąnario funkcijos. Mobilumas sakroiliinių podvzdosh-cijos ir gaktos vidurį yra mažas. Ilia, Sėdynkaulis ir gaktos kaulų yra kondensuotas ir sudaro dujas Gūžduobė. Vaikai Gūžduobė rodo U-formos kremzlę.

dešinę ir į kairę puses dubens, kaip yra žinoma, kiekvienas suformuotas trijų kaulų – THE Ilia, Sėdynkaulis ir gaktos atstovaujančių suaugusiųjų kaulų vieną junginį. Ne Ilia atskirti turinti institucija maždaug cilindro formos, platus vienodo sparnas saikingai išgaubta nugaros kryptimi ir sąnarių duobė. Ant viršutinio paviršiaus į Klubakaulis jis turi galingą paviršiaus-šiurkšti maksimumo ant priekinio ir atgal paviršiaus jos esančioje dviejų mažų stuburo kraštu – viršutiniame priekyje ir gale, kuris yra prie atitinkamų skiauterė kraštų: apatinė priekinio – per šoninio krašto nuo Sudėtinė duobė stogo, apatinė galinė – tas pats pavadinimas sąnario paviršiaus sakralinės žingsniu. Klubikaulio gaktos kaulų ir kūnas ir kiekviena iš jų turi filialą, tarp pastarųjų yra užkamšos dėmė. Tuo apatinio paviršiaus į Sėdynkaulis šakos yra klubikaulio iškilimo. Šoninėje pusėje sudėtingų CON krestsirovannyh organų dubens yra Gūžduobė, kuris atskirti Pusmēnessveidīgs paviršiaus plotą su hialino kremzlės, o apatinė yra išklotas skaidulinė kremzlė. Priekinė kairė ir dešinė dubens kaulai prijungtas prie vidurį, už – su sacrum, atitinkamai, per syndesmosis ir sakroiliinių sąnarių.

klubo sąnariosuformuotas Gūžduobė ir proksimalinės šlaunikaulio. Proksimalinis dalis šlaunikaulio apima apvalios galvos, išlenktas priekinės ir sagitalioje plokštumų kaklo ir dvi vėrinukai – didelių ir mažų: pirmasisIŠPLANAVIMAS –

Gaeta tuo posterolateral paviršiaus šlaunikaulio kaklo, antrasis pagrindo – ant nugaros-nemedialnoy paviršiaus proksimalinės dalies kūno kaulų. Tarp iešmo bazių priekinio paviršiaus šlaunikaulio eina intertrochanteric liniją ant galinio paviršiaus – intertrochanteric keteros. Segmentinį paviršių padengtas hialininė kremzlė, turi tik šlaunikaulio galvą, bet kaip sąnarių klubo maišas tvirtinamas prie intertrochanteric linijos ir intertrochanteric keteros, šlaunikaulio kaklo ir viena iš priežasčių, abu vėrinukai įtraukti į sąnarį. Šis faktas rodo, kad klubo sąnario formuojamas ne tik šlaunikaulio galvą, bet ir visą savo proksimalinės departamentas.

įvertinimas erdvinės padėties, trimis matmenų dubens yra leidžiamas tik, kuri atliekama griežtai teisingai įdiegta rentgenogramos. Už erdviniu padėtyje dubens kriterijus yra susikirtimo kampas 90 ° į išilginę ašį frontalinėje plokštumoje stuburo ir dviejų linijų, iš kurių vienas atliekamas, kad abiejų klubinių keterų, antrasis – dėl apatinio paviršiaus abiejų sėdmenų. Rentgeno spindulių rodiklis normalioje padėtyje iš horizontalios plokštumos, dubens yra gaktos suaugimo dėl išilginės ašies kryžkaulio ir skersinių matmenų klubinių sparnų lygybės tęsinys vietą. Šis kriterijus yra teisingas tik tada, jeigu teisingas vieta iš dubens atliekant rentgeno!

erdvinė padėtis į Gūžduobė įtraukimo į priekinės plokštumos yra būdinga tai, kad kampas tarp nuo linijos, nubrėžtos prie įėjimo į Gūžduobė sankirtos, ir linijos, jungiančios mažesnes polius abu skaičiai ašaros. Būdingosios vertės šio kampo gali skirtis intervale 50-55 °. Erdvinis pozicija įdubimai stogo būdinga tai, kad kampu, suformuoto linijos liestinės susikirtimo su stogo kontūro ir linijos, jungiančios viršutinį kraštą ašaros skaičiai. WŠio kampo reikšmės yra lygus 10-12 ° norma. Požymių, pozicija proksimaliniame gale į priekinės plokštumos šlaunikaulio yra kaklo ir diaphyseal kampo vertė lygi norma – 120-130 °, netiesioginis rodiklis horizontalioje plokštumoje padėtyje yra išsikišimo mažų gūbrio Šlaunikaulio medialinio kontūro kūno

laipsnį.

riešo sąnarių norma

Keturių atskiras sąnarių ertmės ant riešo:

dėl distalinio radioulnar sąnario (DLL):
– platus judesio
– pronation / supination: spindulys sukasi aplink alkūnkaulis
– The alkūnkaulio formuluoja su riestinės išpjovos spindulio
– Kai pronation dorsalinės spindulys yra pusė į alkūnkaulio

galvos paviršiaus

dėl riešo sąnario (PPE):
– proksimalinio krašto: spinduliu ir trikampio fibroznohryaschevoy komplekso (TFHK)
– distalinio krašto: proksimalinė eilės riešo kaulų
– sąnario kapsulę su šoninės pusės yra prijungtas į Navicular, vidurinė – trikampio
– Predshilovidny kišenėje: įsikūręs į išorę nuo styloid procesas alkūnkaulis
– pisiform trikampio kišenėje: paprastai bendrauja su riešo sąnario, kai kuriais atvejais, jis turi savo sąnario ertmę
– į neutralią padėtį, Oolong kaulų artikuliuo sluchevoy pusė kaulų, pusė-streugolnym kremzlės diskas

dėl bendros Srednezapyastny:
– bendrą ertmę, esančio tarp visų riešo kaulų, be to, trikampio formos ir pisiform
– Atskirta nuo PPE Łódkowaty-Pusmēnessveidīgs (LPS) ir Pusmēnessveidīgs, trikampio (TCP) raiščių ir sąnario kapsulės
– paprastai susisiekia su II-V riešo sąnarių

pirmojo riešo sąnario yra

stipinkaulio artikuliuo su Łódkowaty ir Pusmēnessveidīgs kaulų:
atskiras duobę dėl kiekvieno kaulo
dėl medialinio pusė Pusmēnessveidīgs kaulų artikuliuotrikampio kremzlės diskas

alkūnkaulis nėra tiesiogiai suderintas su riešo kaulų:
iš tarp kaulų yra

trikampio kremzlės diskas

RFP rentgenograma, esant neutralioje padėtyje riešo galima matyti, kad Pusmēnessveidīgs kaulų 50% artikuliuo su spinduliu ir esant 50% c trikampio kremzlinio diską.CP rentgenograma su radialinis nuokrypis palmių, prispaudžiama kasetėje, su į didžiausią įtraukimo padėtyje riešo, be lenkimo ar nelankstus. Sija eina statmenai kasetę ir yra orientuota dėl Główkowaty kaulų galvos. Nuokrypis Navicular iš priekio veda iki kaulų ir, matyt, švelninamasis savo juosmens sutrumpinimo.Apie rentgenogramos su Alkūnės nuokrypis, atrėmė atgal Navicular atrodo pailgi. Taip pat atkreipkite dėmesį į Galvos ir Haczykowaty kaulų poslinkis, atsižvelgiant į proksimalinės eilės riešo kaulai.

, redaktorius: “Iskander Milewski. Paskelbimo data: 2019/05/06

Struktūra ir funkcija riešo

riešo sąnarys – vienas iš riešo, kuris dalyvauja motorinio aktyvumo rankos komponentų. Riešo sąnarys nėra anatomijos terminas, o funkcionalus. Gydytojai atskirti jį ryšium su bendrojo ir labai svarbi funkcija – nuo rankų judesius kaip labiausiai sunku įvairovė, kurią surengė žmogaus viršutinės galūnės

skyrių.

Riešo sąnarys mobilumas vertus, suteikia visas būtinas kryptis. Tai sudaro anatominio ir funkcinis vienetas šių atskirų sąnarių:

    

 • riešo (tarp dilbio ir 1-vym netoli riešo kaulų);
 •   

 • srednezapyastny (kaulų tarp pirmosios ir antrosios serijos riešo);
 •   

 • intercarpal (tarp atskirų riešo kaulų);
 •   

 • riešo (kaulai tarp antrojo skaičiaus riešo ir proksimalinės vadovai plaštakos).

Šiame straipsnyje mes manome, riešo funkcijos jis.

Bendras struktūra

Atsižvelgiant į žmogaus evoliuciją ir gebėjimo pronation (sukimosi režimu viduje galūnių) ir supination (sukimosi tipo rankos išorėn) įsigyjant yra papildoma bendra tarp distalinių galų spinduliu ir alkūnkaulio (distalinio radioulnar), kuris kartu su proksimaliniu pavadintas šarnyriškai viena sistema, dilbio apie vertikalią sukimosi krypčiai. Tai leidžia asmeniui atlikti judesį su didžiausiu diapazone sukimosi visų gyvų būtybių dilbio.

Šiuo atžvilgiu, riešo struktūra yra keletas pakeitimų, kurie leis asmuo gauti judesio diapazoną Jungtiniame. Distalinio epiphysis iš spindulys pasiekia didžiausią plėtrą, tuo tarpu, kaip distalinio pabaiga alkūnkaulio nėra tiesiogiai dalyvauja sąnarių formavimosi, bet tik naudojant sąnario disko.

sąnarių diskas – pluošto-Chrzęstny plokštė yra trikampio formos, kuri yra kilęs iš distalinio epiphysis į alkūnkaulio ir prideda prie Sudėtinė ertmės proksimaliniuose dalių riešo sąnario. Tai kremzlės plokštelė pademonstravo sutampa bendrą paviršių, kuri padeda pasiekti visiško tarpusavio susirašinėjimo SĄNARINIŲ paviršių kaulų, kurie, yra sujungti vienas su kitu.

radiocarpal bendra susideda iš 2 sąnarinių paviršių:

    

 1. proksimalinė – spindulys ir alkūnkaulis kremzlės diskas;
 2.   

 3. distalinis – proksimalinio paviršiai iš pirmoje eilėje mažų kaulų riešo (Navicular, Semilunar, trikampio formos, kurios yra tarpusavyje sujungtos atskiros ligamentous pluoštų).

Junginys padengtas plonu kapsulės (ypač užpakalinį paviršių), pritvirtinta prie aplink kaulų, kurios sudaro artikuliuoti kraštų kaulų.

Sustiprintas riešo sąnario raiščių:

 1. Radialinis užtikrinimo – ištemptas tarp styloid proceso sijos ir Navicular kaulų. Ribos pernelyg mažinimo šepečio.
 2.   

 3. Alkūnės užtikrinimo – ištemptas tarp styloid proceso alkūnkaulio ir trikampio, iš dalies pisiform kaulų, riešo. Apsaugo nuo pernelyg didelio atitraukimo iš rankos.
 4.   

 5. delnų loktezapyastnaya – prasideda nuo sąnario disko ir styloid proceso alkūnkaulio ir krinta viduje, pridedamas prie trikampio, Pusmēnessveidīgs ir Główkowaty kaulų. Tai rinkinys ne tik stiprina riešo sąnario, bet srednezapyastnoy.
 6.   

 7. riešo atgal – kilęs iš užpakalinės pusės distalinio epiphysis sijos eina link riešo ir yra prijungta prie Pusmēnessveidīgs, Łódkowaty ir trikampio kaulų atgal. Įspėja aukštos amplitudės lenkimo riešo.
 8.   

 9. delnų riešo – yra tarp styloid proceso sijos yra nuleista žemyn per vidurį, yra pridedamas prie 1-ojo ir 2-ojo eilutėje riešo
 10. kaulų.
    

 11. interosseous raištis – sujungti atskirus kaulus 1-ojo serijos riešo.

riešo sąnario anatomija užsitikrino jam šias funkcijas:

    
 • bendra jos struktūra sudėtinga ir jo forma daugiau nei 2 iš sąnarinių paviršių;
 •   

 • kompleksinis junginys – viduje sąnario kapsulės apima papildomų elementų sutapimo kremzlės (šiuo atveju trikampio sąnario diską);
 •   

 • forma nurodo elipsės formos – susideda iš kaulų paviršių, kurie yra ELLIPSE segmentai (vienas paviršius yra išgaubtas, o kitas įgaubtas).

sąnarių funkciją

elipsoido jungtis leidžia judėjimą apie ašių 2: aplink priekyje (lenkimo ir išplėtimas) ir Sagitāls (pritraukimo ir pagrobtus).

Kai kurie gydytojai teigia, kad šiame sąnario yra sukamasis judėjimas tipas. Bet tai fizinio aktyvumo tipas yra įmanoma, dėka vėlesnis tovienas po kito einančių judesiai aplink nurodytųjų ašių 2 riešo, srednezapyastnom, intercarpal ir riešo sąnarių. Tuo pačiu metu į rankas pirštai apibūdinti ratą.

Atsižvelgiant į tai, riešo srityje yra svarbių anatominės struktūros numeris – kanalai. Jie yra kraujagyslės ir nervai iš rankų audiniuose. Bet kokia liga ar sužalojimas pavojingas šis anatominę sritį žalos ir nuostolių bauda funkcijos rankas.

Čia yra 3 kanalus:

    

 • Alkūnė – yra tų pačių pavadinimų arterija, nervų ir venų.
 •   

 • Plotis – yra to paties pavadinimo arteriją ir radialinio FLEXOR riešo
 • sausgyslę.
    

 • riešo – turi vidurinis nervas ir arterijos ir į FLEXOR raumenų pirštų
 • sausgysles.

metodai įvertinti sudėtinę valstybę

riešo sąnarių tyrimai prasideda anamnezė, tikrinimo ir apčiuopa sąnarius. Kaulai ir kitų anatominių orientyrai, esantys šioje zonoje labai gerai būti jaučiamas, ir jų keitimo ar išnykimas gali nurodyti patologija.

Bendrame aprobavimą atkreipti dėmesį į jo delnų, nugaros ir šoninių paviršių. Įvertinti odos spalvos, odos apsauginį modelis šarnyrinę dydį, jos konfigūraciją. Ypatingas dėmesys turėtų būti vertinimas anatominių orientyrų: kaulų prognozėmis, raukšlės, duobes, sausgyslių, delnų išsitempia, raumenų rankos ir pirštų

būklę.

kairė ir dešinė bendras traktuojamas tuo pačiu metu nustatyti skirtumus tarp jų. Odos spalvos, patinimas, praradimas anatominių orientyrų, kitų duobes, raukšlės, iškilimų, skausmas palpuojant ir judėjimo, mobilumo senaties kalbėti apie sąnarių patologijos ir reikalauja išsamesnių ir tikslią diagnozę.

atsiradimas

labai svarbus traumų ir ligų sąnariai diagnozė rentgenografija. Paveikslėliai imamasi keleto prognozėmis, jei reikia. Kai kuriais atvejais gydytojas gali paskirti papildomą ultragarsu, CT, Magnetinio rezonanso sąnario, jos diagnostikos pradūrimo, biopsijos kapsulių ir net artroskopijos.

Kas yra kaulų amžių ir, kaip apibrėžti

riešo ir kitų kaulų rankų skeletas yra patogiausias ir objektyvus objektas nustatyti kaulų amžių asmeniui.

Kaulų amžius nustatyti biologinį amžių asmuo, ir nustatyti jo skirtumai nuo pasą. Tai reiškia, kad ši diagnozė metodas nustatyti kūno brandą, stabdė fizinį vystymąsi bei paveldimų ligų, kurios yra būdingos ankstyvo sukaulėjimo kaulų augimo zonos, kuri veda prie sutrikimų fizinio vystymosi asmens numerį.

rentgenogramos Rankų leidžia jums pamatyti kaulėjimas ir epifizėms rajone (kaulų augimo) branduolį, įvertinti jų būklę, pagal amžių, prognozuoti galimus nukrypimus arba nustatyti esamą.

Yra keletas būdų, kurie padės nustatyti biologinį amžių vaikui. Apibrėžti ji gavo rentgenogramos palyginti su priimtas normas kaulų brendimą su specialiai sukurtas rentgeno stalo padėti.

Galimos ligos

Yra daug ligų ir sužalojimų, kad gali trikdyti riešo sąnario ir rankos funkciją, atitinkamai. Trumpas žvilgsnis į labiausiai paplitusių.

išsigimimus

Labai dažnai apsigimimų bendri komponentai aptinkami atsitiktinai, nes jis nėra lydimas didelių funkcinių apribojimų. Labiausiai turi atitikti konkrestsentsii (sujungimo) vienas smulkaus riešo kaulus viena kitai, kad šiek tiek apriboja judesio diapazoną BENDRUOSE.

Jūs taip pat galite rasti hipoplazija arba aplazija (hipoplazijos ir visišką nebuvimą) tam tikrų kaulų ar jų atskirų elementų. Toks defektas sukelia, priešingai, pernelyg mobilumą riešo sąnario. Kai kurie žmonės gali nustatyti papildomą riešo kaulus.

įgimtas išnirimas ir panirimas į sąnarį gali žymiai sutrikdyti rankos funkciją, bet jie yra labai reti ir turi būti operacinis gydymas.

pažeidimai

Dažniau tenka susidurti su traumos, kraujavimas į periarticular audinių ar hemarthrosis riešo sąnario. Tokio sužalojimo prognozė palanki. Ji gerai reaguoja į konservatyvaus gydymo.

patempimų šepečiai yra retas, kaip taisyklė, jie yra sujungti su spindulio lūžio arba styloid proceso. Gydymas išnirimų konservatyvūs. operacija gali būti įvestas kaip nevpravimyh arba lėtinių išnirimų atveju.

Tarp intraartikuliniam lūžių į pirmąją vietą yra distalinės epiphysis sijos arba į tipiškas vieta (COLLES lūžio) lūžio lūžis. Dažnai tai traumos tuo pačiu metu atsiranda su žalą į alkūnkaulio galvos ir jos styloid procesą ir sąnarių diską.

riešo sąnarių uždegimas gali sukelti kelis priežastines veiksnius. Ten pūlingo infekcinio artrito kaip atvykimo patogeninius mikroorganizmus tiesiai į bendrą ertmės ar žaizdos ir dabartinės kraujo, kai sepsis.

rezultatas

Tarp lėtinis artritas iš riešo sąnario reikia pažymėti, reumatoidinis artritas, sąnarių uždegimą su bruceliozės, tuberkuliozės ir reaktyvusis artritas.

deformacijos osteoartrito atsiranda kaip liga ar sužalojimas praeityje riešo sąnario rezultatas. Gana reti. Pacientai skundžiasi skausmu ir nukentėjo kartu su judėjimo. Jei patologijos progresuoja, ji vystosi sustingimas, sąnarių deformacija, tačiau jie yra lengvi, o ne lydėti žymų rankų funkcija.

liga Kiyabeka-Prayzera

Tai aseptinis nekrozė Pusmēnessveidīgs ir Łódkowaty kaulų. Gana dažnai. Pacientai skundžiasi skausmu, kad didėja judėjimo, šiek tiek patinimas bendro ploto. Dėl bendro paviršiaus nugaros gali būtiatskleidžia švelnumą. Judesiai yra riboti, kartais žmonės negali net kumščiu. Diagnozė yra iki radiografijos. Gydymas gali būti konservatorius su ilgai imobilizacijos arba operacijos su sąnario kaulų sunaikinimo.

minkštųjų audinių ligos mazgas

Tarp riešo sąnario iš minkštųjų audinių ligų, su kuria susiduria su šių:

    

 • hygroma,
 •   

 • periartroz,
 •   

 • konstrikcinis raiščių,
 •   

 • tendinitas,
 •   

 • tendovaginitah,
 •   

 • bursito.

Mes negalime pamiršti, kad riešo sąnario srityje, gali išsivystyti gerybinių ir piktybinių, pavyzdžiui, Osteoma, osteosarkoma, chondroma ir kt. Todėl jokių nemalonių pojūčių šioje srityje išvaizda, taip pat kiti patologiniai požymiai visada turi siekti medicinos pagalba. Vienintelis būdas išsaugoti sveikatą ir funkciją rankas.

riešo sąnarių

riešo bendra – tai yra viena iš kompleksinio riešo, susidedančios iš luchezapyastpogo bendrą srednezapyastnogo, intercarpal sąnarių, riešo sąnarių, mezhpyastnyh, distalinio radioulnar jungtimi (78. pav) komponentų. Visi šie riešo komponentai yra glaudžiai anatominės ir funkcinės vienybės.

riešo sąnarių nurodo į dviašių sąnarių su elipsoidinį formos iš sąnarinių paviršių. Ji yra įmanoma judėjimą ir sagitaliniu plokštumoje – lenkimo, tiesimo intervale 140-150 °, į priekinės plokštumos – 50-70 °, ir judesiai.

Bendras kapsulė riešo sąnario yra platus ir plonas, kurio viršutinė briauna yra pridedamas prie spinduliu kraštų ir sąnarių disko, apatinę – ryšiu su sąnario paviršiaus pirmoje eilutėje riešo kaulus krašto. Kapsulė iš nugaros, palmių pusėje ir šonai sustiprintas raiščių.

Bendras plyšio iš riešo sąnario yra prognozuojama, kadlanko formos linija styloid proceso spindulį prie styloid proceso alkūnkaulio.

Dėl delnų paviršiaus riešo yra greta dviejų sinovinio apvalkalas iš FLEXOR sausgyslių pirštais, esančių pagal storio ryšulį į FLEXOR retinaculum. Dėl riešo nugaros raumuo sausgyslių yra greta riešo ir pirštai, kurie yra šešių sinovinių apvalkalai pagal raumuo retinaculum (79 pav.).

radiocarpal sąnarių kaip alkūnės ir peties, dažnai veikiamas trauminių poveikių (mėlynės, patempimų, lūžių, patempimų ir pertraukos ir tt). Ant riešo, sudaro 30-35% atvejų, lūžių ir išnirimų visa žmonių skeleto skaičius. Štai kodėl pacientų tyrimas sutrikimų riešo sąnario, daugiausia jis pašalinamas trauminis sužalojimas.

Iš ne-chirurginių patologijų riešo sąnario Dažniausiai pastebimas artrito ir degeneracinių procesų. Ši bendra visų pirma dalyvauja reumatoidiniu artritu. Įmanoma iifektsionno-atlergicheskogo artritas, alergija ir toksiškos-infekcinis kilmę. Degeneracinių ligų, riešo sąnario limbers periartritas, visų pirma spinduliuotės styloiditis – tendoperiostit sausgyslių ilgo arkos atramos atšakos vietoj jos pritvirtinimo prie styloid proceso spinduliu, konstrikcinis ligamentity I-VI kanalai atsarginę riešo raiščių, volar ir skersinis riešo raištis, tendovaginitą, bursito,. Deformuojant artrozė (nontraumatic) turi įtakos riešo sąnario yra retai.

riešo sąnario tyrimas yra būtina apsvarstyti keletą anatominius ir topografinius orientyrus:
• styloid procesas spinduliu ir alkūnkaulio;
• Lister Tuberkuł (Apophysis iš distalinio galo spinduliu);
• nuo alkūnkaulio galva;
• pisiform kaulų;
• atgal grioveliu riešo sąnario;
• proksimalinių ir distalinių vidinis paviršius grioveliai Soestsalos;
• «anatominė” Tabakierka į proksimalinės dalies, kuri slypi styloid procesą spinduliu (pav 80.).

Nadshilovidnym apendiksas nuo anatominės Tabakierka dugno slypi Navicular.

tikrinimas. Nagrinėjimas sąnarių atliekamas palyginant į kairę ir dešinę, privalomi. Žiūrint iš šepetėliu turi būti laikomas teisingu santykis ir dilbio (81 pav.).

Šiems tikslams, 111 pirštas ašis, kuri tęsiasi per dilbio viduryje PAS trečią Metacarpal kaulų. Paprastai ji veikia tą patį atstumą nuo radialinės ir Alkūnės dilbio kraštų. Kai žiūrima iš šoninio šepečio krypTies sudarytas per antrąją plaštakos kaulų, bus susikerta bet riešo sąnario su į spindulio styloid spinduliu ašies padėtį.

Šie santykiai maždaug skaldyti ne lūžių kompensuoti, patempimų, po to, kai sunkaus artrito, su įgimta deformacijos.

IA. Reutsky, VF Marinin, A. Glotov

riešo sąnarys – puikus judėjimas viršutinių galūnių

riešo sąnarių – vienas iš anatominės sudarančių segmentų riešo sąnarį, kuris yra aktyviai dalyvauti šepetėlio judėjimo. Anatomai švęsti jį kaip svarbiausią anatominių elementų.

riešo sąnarių kartu su kitais elementais riešo suteikia mobilumo šepetėlį visų galimų krypčių.

Sam riešo sąnarių susideda iš šių atskirų sąnarių:

    
 • riešo;
 •   

 • srednezapyastnogo;
 •   

 • intercarpal;
 •   

 • riešo.

riešo sąnario yra vadinamas labiausiai lankstus ir mobili artikuliacija žmogaus skeletas. Tai būdinga sudėtingos struktūros, nes jis susideda iš daugelio mažų kaulų ir kremzlių, teikiamų stiprių raiščių, sąnarių, kuris apibrėžia variklis veikla trys lėktuvai ir kruopštumas užtikrina judesių, kurie teikia smulkiosios motorikos rankas.

Bendras struktūra

Jei evoliucijos eigoje mūsų protėviai įgijo svarbių judėjimo funkcijų, kurios užtikrintas jų humanizavimo ir vystymąsi. Tarp svarbių funkcijų vadovaujantį vaidmenį užima sukimosi judėjimo riešo vidų ir į išorę sukimosi judesį riešo. Šios funkcijos, kartu su kitomis sąnarių sudaro vieną sukimosi sistemą dilbio. Šis faktas leidžia jums padaryti judesius su didžiausios amplitudės sukimosi peties sąnario, kuris vyksta tik žmonėms iš visų gyvų būtybių.

Dėl šios priežasties, riešo sąnario struktūra buvo atlikta keletą pakeitimų, teikiamų vyro skalę judesius.

Taigi, alkūnės sąnario yra sudaryta iš dviejų bendrų paviršių:

    

 • šunto, kuris susideda iš Alkūnės ir radialinės kaulų disko;
 •   

 • distalinė dalis, apimanti proksimalinį paviršių mažų kaulų: trikampio, Łódkowaty, Pusmēnessveidīgs, kurie yra sujungti raiščių.

bundles yra plonas kapsulėje, kuris yra prijungtas prie kaulų tuo kaulų, sudarančiomis sąnarį krašto.

skeletas rankas

viršutinės galūnės apima: peties diržą ir šepečiu. Pečių linijos sudaro raktikaulio ir mentės ir rankos struktūra apima rankinį, dilbio ir pečių. Šepečio susideda iš riešo, plaštakos ir pirštų.

Daug mažų kaulų, kurie yra dalis sąnario, sukelia jo mobilumą. Viena vertus, tai yra didelis pliusas, bet kita vertus – didelė rizika susižeisti. Labiau silpnas sritis, silpnesnis visa anatominio segmentas. Tačiau, riešo sąnario šia prasme, unikalus ir visiškai: jo kaulų segmentai yra tvirtai sujungtas elastinių raiščių, sąnarių stabilizuoti.

riešo jungtimi yra užsandarintas vienas su kitu iš šių ryšulius:

    

 1. Radialinis užtikrinimo. Ji yra tarp sijos ir styloid proceso Navicular kaulų. Apsaugo nuo pernelyg didelio otvedenie šepetys.
 2.   

 3. Alkūnės kollakteralnaya. Iš dalies išdėstomas tarp styloid proceso, pisiform kaulų ir trikampio. Kontrolės pernelyg atitraukimo šepečio.
 4.   

 5. delnų loktezapyastnaya. Kilęs iš styloid procesą ir sąnarių diskas nusileidžia į vidų ir į apačią, pridedamas Pusmēnessveidīgs, trikampis ir Główkowaty kaulus. Skatina tiek srednezapyastnogo, tačiau riešo sąnarį.
 6.   

 7. riešo atgal. Pradedant nuo užpakalinės pusės distalinio epiphysis Pluošto juda link riešo ir yra pritvirtintas prie užpakalinės pusės Łódkowaty, Pusmēnessveidīgs kaulų, ir trikampio. Apsaugo nuo pernelyg didelio lenkimo rankas.
 8.   

 9. delnų riešo. Lokalizuota Intermedia styloid šviesos nusileidžia ir iš dalies į vidurį, prilimpa prie kaulų 1 ir 2 eilučių riešo.
 10.   

 11. ryšuliai nuo kaulų. Sugrupuoti kai nuo skaičių 1. riešo kaulų

Esminis vaidmuo tenka Jungtiniame judėjimo raumenis. Šio FLEXOR delno, ir ranka atgal – tiesėjų. Arti raumenų ir raiščių į sąnarį leidžiama kurti kitą turtą: bendroje zonoje yra aštuoni sausgyslių makščių. Todėl, kai pasikartojantis ir monotoniškas pasikartojantis stresas, traumos ir uždegimas sausgyslių, yra didelė tikimybė, kad išsivystys sausgyslių (sausgyslių uždegimas) ir tendovaginitą (uždegimą vidinių makšties maišelių).

periarticular maišelį mažo dydžio, kad yra sąnarių skysčio, apsaugoti sąnarių paviršių trinties, yra arti prie sąnario.

Tačiau, apsaugoti kitus elementus šepečių patys gali tapti uždegimas makšties krepšiai liga bursito, kuri yra osteoartrito, podagra, artritas ir sąnarių ligos komplikacija.

inervacija ir kraujotakos

maisto bendra įvyksta ataugomis arterijų taip: Alkūnės, priekinė interosseous ir radiacija, bei kraujo nutekėjimas yra atliekamas vekontaktas su pačiais pavadinimais. Tačiau, intensyvus kraujotaka yra privalumas, o tuo pačiu metu trūkumas. Galų gale, menkiausio mėlynė šepetys sukelia žalos kraujagysles, kurios yra arti kaulų elementų. Dėl šios priežasties, hematoma – gestų charakteristika trauminių sužalojimų riešo sąnarių.

Taip pat, situacija su limfinės sistemos: degeneracinės ir uždegiminiai procesai Jungtiniame ištinsta greitai, nes limfagyslių yra tarp minkštos ir kaulų audinių, kurie būdingi konkrečiam prabos į riešo.

Dažniausiai sąnarių liga, kuris vyksta kaip suspaudimo medialinio nervų rezultatas – kanalo sindromas. Vystosi liga, kaip profesinės veiklos ar namų ruošos darbus, kurie lydi monotoniškas pasikartojantys rankų judesius rezultatas. Tai dažniausiai mezgimo, vairavimo, siuvimo, žaisti muzikinius instrumentus ir kompiuterio darbą. Laidumo nervinių impulsų pateikti trys šepetys nervas: Alkūnės, medianą ir radiacijos. Ir tik mediana nervų yra vadinamosios tunelis sąnario kapsulės, kuris yra apsuptas fibrozinio audinio.

Kai patinimas ir sustorėjimas sausgyslės, o kai nervinių atvejais (su pasikartojančius judesius) yra suspaustas nervų fibrozinio audinio, kuris veda į jo funktsionalnosti- teptuku praradimo praranda savo jautrumą.

Ką dar reikia žinoti,

Ši bendra turi būdingą bruožas – jos svarbą nustatant įvairius sistemos patologijų. Iš kaulinio audinio plėtros ir jos augimas šiuo dalį įvyksta griežta seka, ir tam tikro amžiaus seka. Kūdikis pastebėjo kremzlės augimo zona, kuri nustato tolesnį vystymą ir kaulų formavimąsi. kremzlės zona yra visiškai uždarytas į moterų 19 ir vyrams iki 23 metų.

Šis faktas yra naudojama gydytojai nustatyti patologinėgijos, kurios gali turėti įtakos augimą ir vystymąsi audinių ir sutrikdyti jų raidą. Taigi, jūs galite palyginti x-ray rankų ir plaštakų sąnariai su kaulų augimo duomenų sekoje identifikuoti amžiaus, nuo kurio pacientas, turintis medžiagų apykaitos sutrikimai. Kaip rezultatas, didelis tikslumas gali būti apibrėžta toliau diagnostikos strategiją.

patologijos mazgas

riešo struktūrą, kad ji pažeidžiama patologijų ir uždegiminių procesų. Ypač kaip sisteminės patologijos lydi distrofiniai ir degeneracinių procesų rezultatas. Dažniausiai ligos kaulų ir kremzlių yra:

Ši liga yra ūmus ir lėtinis.

ligos priežastys yra:

    

 • Įvairūs infekcijos (sifilio, tuberkuliozė);
 •   

 • bakterinė difuzijos, kuris yra atliekamas pagal kraujo srovės kraujo;
 •   

 • gedimai apykaitos sutrikimų;
 •   

 • autoimuninių procesų.

stebimas Dažniausiai tarp lėtinio reumatoidinio artrito.

Dėl rentgeno paaiškėjo, būdingą deformacija abiejų pirštų, o dauguma riešo sąnario.

Tai yra degeneracinė ir distrofiniai procesai, kad priežastis deformacija, retinimo ir naikinimas kaulų sąnarių. Ligos priežastis yra:

    

 • pasikartojančių traumų atliekant pasikartojančius judesius (groti muzikos instrumentu, dirbti kompiuteriu, ir tt ..)
 •   

 • amžiumi susijusių degeneracinės-distrofinis pokyčiai;
 •   

 • reguliariai apkrovos sąnariams;
 •   

 • lėtinis uždegimas kaulų ir minkštųjų audinių.

Dėl rentgenograma aiškiai matomas deformacija sąnarių, Metamasis inertiška užstatymo, iš mazgelių susidarymą.

liga kienbock-Prayzera

Tai iš Łódkowaty ir Pusmēnessveidīgs kaulų nekroze. Patologija yra gana dažnas ir pasireiškiaTuriu įvairaus amžiaus žmonėms. Jis yra būdingas skausmas, kuris yra linkę stiprinti fizinio krūvio metu. Ant nugaros pusėje sąnarių skausmas gali būti jaučiamas, kai paspaudžiamas. Variklio funkcija yra labai sumažintas, jis tampa neįmanoma išspausti ranką į kumštį. Kai kuriais atvejais, gydymas apima bendrą sugadintos kaulus.

Nuotraukoje pateikta Pusmēnessveidīgs kaulų rodyklę stulbino nekrozės patologiją kienbock-Prayzera.

Patologija bendra minkštųjų audinių

Dažniausiai tyrimais nustatyta, minkštųjų audinių yra:

    

 • hygroma;
 •   

 • tendinitas;
 •   

 • konstrikcinis raiščių;
 •   

 • periartroz;
 •   

 • bursito;
 •   

 • tendovaginitą.

Svarbu pažymėti, kad šios ligos atsirasti riešo sandūroje žymiai mažiau nei, pavyzdžiui, ne alkūnė ar kelio. Tačiau šios ligos, kai nustatytas, o tai rodo spartų su paūmėjimo ir remisijos stadijose, taip pat žymiai ant žmogaus gyvenimo kokybei. Po riešo sąnarių judrumą prisideda prie visos rankos ir pirštai. Bet su ilgalaikės plėtros nuo ligos ir reikšmingą deformaciją bendros paciento praranda gebėjimą išlaikyti save.

Sužalojimai riešo juostos

Kadangi sąnarių raumenų nėra apsaugoti specialia kapsule, jie yra labai skausminga žalos. Dažniausiai pasireikšti po traumos:

kraujosruvos ir suspaudimo

Kai žala atsiranda beveik akimirksniu patinimas ir hematomos. Ypač tada, kai traumavimo ranka (jeigu kakim- slėgimo mechanizmas arba poveikio su sunkų daiktą). Dėl tikslios diagnozės būtina padaryti rentgeno, kaip su traumos gali atsirasti ir skaldytų piršto.

Pirmoji pagalba yra imobilizuoti pirštą ir taikant iš šalčio. Po patinimas miego galite pradėti apšilimo. Labai veiksminga nesteroidinis priešuždegiminis tepalas, kuris turi taip pat analgetinį poveikįtai. Kai kraujo kaupimasis po pirštu turi kreiptis į skausmingą tašką, kad jį pašalinti.

Kai nuspaudžiant svarų temą sugadintą raumenų, ir yra didelė hematoma. Šiuo atveju, stora tvarstis reikalingas, todėl būtina nustatyti ranką padidėjusi poziciją ir padaryti šalčio. Nebūtinai reikia patarimo traumą.

žala

raiščių aparatai

Jei žalos ligamentous aparato yra mobilumo, patinimas ir stiprus skausmas pažeidimas. Jei pažeistų tiesėjų, pastebėtą neįprastą Mobilumas: pernelyg hiperekstenzija arba lenkimo pirštu su reikšmingu nukreipimo kelią. Traumos įvyksta, kai staiga judėjimas, stiprus valymas, kai krenta ant rankų. Atsižvelgiant į kai kurių tarpą patenka gali atsitikti kauluose elementai, kurie pridedami prie sausgyslė. Tokios traumos pasekmė yra panirimas į sąnarį ir jo ertmėje kaupiasi kraujyje.

Pirmoji pagalba apima ledo paketai, imobilizavimo galūnės, rami ir rankos padidėjusi poziciją.

sausgyslės – tiesėjų dažnai patiria pjovimo žaizdas. Kai šie pažeidimai negali būti suspausta į kumštį teptuku arba tiesiog perkelti savo pirštus. Tai nėra verta daryti, nes tai gali sukelti visų sausgyslių divergencijos, kuri pareikalaus papildomos operacijos. Vežant nukentėjusįjį į ligoninę bus investuota rankoje teniso kamuoliuką užrakinti šepetėliu tam tikroje padėtyje.

išnirimas įvyksta, kai jūs patenka akcentuojant ranka arba kaip tiesioginis smūgis į riešą rezultatas. Šiuo atveju teptuku prie nugaros pusėje tūris, bet kompensuoti su delnu neatsitinka pakankamai dažnai. Šiuo atveju, suspaustos nervus ir kraujagysles, dėl kurių prarandami pojūtis, tirpimas rankose, stiprus skausmas, negalėjimas perkelti ranką ir kraujotakos problemas.

Pirmoji pagalba apima pirmiausia imobilizacija rankos, kuris yra atliekamas naudojant langetki ar autobusu. Šioje būsenoje,ir vežami nukentėjusįjį į ligoninę.

Kai kaulų išnirimas riešo yra patinimas ir riboto judumo žmonėms. Jis ne visada iš karto pastebėsite, patirtos žalos, todėl jo tolesnio progresavimo.

Yra tiesioginių poveikio į riešo arba kritimo. Simptomai lūžio: edema, kraujavimas, hematoma formavimas, pirštų deformacijos ir sutrumpinimo. Tiksliam diagnozės reikalaujama rentgenograma.

Vaizdo (paspauskite žaisti).
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Pirmoji pagalba – imobilizacijos rankos, šaltas kompresas įdėti į paveikto gabalas tkni arba teniso kamuoliuką delno ir pajėgi vežti jį į medicininę įstaigą.

Lagranmasade