Riešo sąnarys yra sudėtingas

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Riešo sąnarys yra sudėtingas” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

riešo sąnarys. Struktūra, forma, judėjimas, sąnarių ir raumenų, remdamasi jai

riešo sąnarių (artikuliacija radiocarpalis)dilbio ir plaštakos kaulai. Sąnarių skylė jį sudaro riešo paviršių spindulio ir distalinio paviršiaus sąnario disko. Sąnarinės galvos kaulai yra proksimalinės eilė riešo. Bendras kapsulėje yra sustiprintas radialinės ir Alkūnės užstato raiščio, delno ir riešo raiščių ir raiščių, kad prisijungti prie palmių ir nugaros pusėse atskirų riešo kaulų nugaros. Bendra yra ovalinis.

Eismo:

Maždaug priekinės ašies: sulenkimas / išplėtimas šepetys

Maždaug sagitaliniu ašies: sumažinimo / nukreipimo šepetys.

lenkėjų:

· spindulys ir alkūnkaulis riešo lenkėjų,

· Ilgas delnų raumenis.

raumuo:

· ilgas ir trumpas radialinės ir Alkūnės raumuo riešo.

Švinas:

· trumpuoju ir ilguoju radialinis riešo tiesėjų,

· Fleksors Carpi radialis raumenų,

· Longus, Abduktors nykščio,

· ilgas ir trumpas raumuo nykščio.

Kraujo tiekimo HP:.. Arterinė tinklas, suformuotas šakų radialinės, Alkūnės, interosseous priekinės ir galinės arterijų

intercarpal sąnarių, articulatio nesintercarpeaetarpusavyje kaulai riešo. Šie sujungimai yra sustiprintos ir interosseous raiščių intercarpal, ligamemainterosseaetintercarpea, palmių ir atgal ir intercarpal, ligamenta intercarpeapalmariaeidorsalea.

Srednezapyastny bendra articulatio mediocarpalis, esantis TVperduoti proksimaliniuose ir distalinio eilių riešo kaulų

· Srednezapyastnoe mazgas, yra tarp pirmojo ir antrojo eilutėje riešo kaulus, atėmus pisiform kaulų. Suformuotas distalinio paviršiaus pirmoje eilutėje riešo kaulus iproksimalnoy paviršiaus antros eilės riešo.

· bendra pisiform kaulų, reiškia viengubą jungtį, kuri pisiform kaulų artikuliuo su trikampio kaulų.

· retinaculum Fleksors, neturi tiesioginio ryšio į rankas sąnarių; Ji plinta tiltas lazerio spindulio riešo iki alkūnės kėlimui šepetėliu per riešo lovio formos, tekinimo pastaroji į riešo tunelio.

· riešo sąnarių, suformuotas Antroji eilutė riešo kaulus ir iš plaštakos bazių. Išskyrus riešo sąnario nykščio, visi šie sąnariai butas, gelžbetonio ir iš galinio ir iš jūsų rankų įtempta virvutės delno, mobilumas yra labai mažai jų.

· metacarpophalangeal sąnariųtarp cilindro galvutės plaštakų ir duobes ties proksimalinės falangos bazę, elipsės formos. Judesiai atsiranda maždaug dviejų ašių: priekyje – lenkimo ir pratęsimo visų pirštų ir sagitalinės – atitraukimo ir pritraukimo nykščio; sukamasis judėjimas.

· interfalanginiai sąnarių esančios tarp galvos ir pagrindo gretimų pirštikaulių yra Bloczkowy šarnyro gaminti sulenkimą ir pratęsimas apie skersinė ašis.

Neradote ko ieškote? Naudokite paiešką:

Geriausi posakiai: “Po pristatymo laboratorinio darbo, studentų apsimeta žino viską; mokytojų apsimeta juo netikėjote9093 -.

| 7219 – arba skaityti visą.

185.189.13.12 © studopedia.ru ne autorius medžiagas, kad būtų paskelbtas. Bet leidžia nemokamai naudotis. Yra autorių teisių pažeidimas? Rašykite mums | Susisiekite su mumis.

Išjungti skelbimąBlokuoti!
ir perkraukite puslapį (F5)

tikrai reikia

riešo sąnarys – anatomija, struktūra, funkcija (su nuotraukomis)

riešo sąnarių – lankstus bendra spindulys ir alkūnkaulis su šepečiu. Jis įsikūręs į dilbio ir plaštakos kaulų sankryžos.

Struktūra ir anatomija

Per žinduolių vystymąsi ir įsigijimo tokių gebėjimų kaip supination ir gulėdamas ant pilvo atsiranda radioulnar sąnarį, kuris padidina dilbio sukimosi amplitudė.

Kaip buvo atlikta keletas pakeitimų, lyginant su kitų žinduolių riešo sąnario yra žmogaus, kuris leido jam padidinti judesių diapazoną.

spindulio epiphysis yra visiškai junginio dalis, o alkūnkaulio epiphysis dalyvauja tik per sąnarių disko (sąnario disko – yra kremzlės sąnarių, kuri padidina ryšio stiprumą ir ją sugeria formavimas). Junginys yra Dviaše ir turi elipsės formos.

Bendras vadovas formuojamas Navicular, trikampioir Pusmēnessveidīgskaulus. Sudėtinė ertmė suformuota radialiniu kaulų ir kremzlinio disko iš alkūnkaulio. Visi kaulai yra prijungti raiščių. Sąnarių maišas yra pridedamas į sąnario paviršių kaulų, kurios sudaro artikuliuoti kraštų. Tai sinovijos skysčio.

Perfuzijos šarnyro atliktas radialinės, Alkūnės ir interosseous arteriją.

Kraujo ištekėjimo atlieka dviejų radialinius, dviejų alkūnių ir dviejų interosseous venų, delnų ir venų arka riešo.

priekinių ir galinių ryšiais nervai kartu su giliai atšakos Alkūnės nervų innervates.

Vienas iš įdomių funkcijų yra ta, kad ryšys bauda išnagrinėjo apčiuopa, oda ant jo yra gana plonas ir beveik neturi riebalų, dėl šio zondo Jungtinio anatomija yra ne taip sunku.

Visi kaulai yra padengtos kremzlės sąnariams, per kurią ne, ir ttohodyat kraujagysles ir nervus. Kremzlės apsaugo sąnarius ir kaulus jis ištrintų susidėvėjimas, sugeria ryšį su riešo judėjimą.

junginio yra didelis kremzlės, kad leidžia pasukti šepetį. Jis yra prijungimo angas, jis gali būti jaučiamas šepečio bazės, yra depresija.

Prijunkite riešo varo per raumenis. Visi raumenys sąnariai yra suskirstyti į keturias grupes:

    

 • 1 grupė. Atsakingas už lenkimą siūlės ir lenkimo penktojo piršto.
 •   

 • 2 grupė. Yra atsakinga už šio junginio pratęsimo ir pareikšti šepečiu.
 •   

 • 3 grupė. Atsakingas už paskirstymo ranką ir padeda pirmąją grupę sulenkti bendra.
 •   

 • “grupė 4”. Ji padeda pareikšti šepečių ir prailginimo sąnarius.

Tai, kad bendroji turi elipsės formos, kad būtų sudarytos sąlygos Dviaše (turėti du sukimosi ašys), ji turi galimybę sulenkti ir Rozprostować, įvadus ir realizavimo.

junginys gali praeiti judėjimo ratu tipas, tai galbūt dėl ​​to, kad dviejų judesio ašių sukimosi to. Ši bendra yra labiausiai lankstus ir mobilus žmogaus organizme. Atliekant per sudėtingos ligamentous aparato leidžia atlikti tikslius ir konkrečius judesių pirštais.

ryšuliai riešo juostos

Kaip jau buvo minėta anksčiau, judėjimas ir stabilizavimo sandūroje yra dėl to, kad raumenų ir raiščių. Įvairios juostos yra atsakingas už skirtingas funkcijas.

delnų riešo raiščių, Alkūnės ir radialinės užtikrinimo raiščių riešo ir nugaros rankos krūva daro sąnario kapsulę stangresnė.

Pagrindinė funkcija iš sąnario raiščių – šio stabilizavimo. Stabilizavimo vyksta dviejų plokštumų: priekinės ir Sagitāls.

priekinės plokštumos

“rinkinys, turi svarbią funkciją kaip distalinis paviršius spinduliu yra nukreiptas žemyn ir į vidų kampuapie 30 laipsnių į plokštumoje, pagal išilginėms raumenų riešo kaulų įtampos bus slystų neutralią padėtį žemyn viduje.

Tačiau, kai šepetys yra nukreiptas į priešingą pusę 30 laipsnių, raumenų trauka veiks statmena ir ryšys ateina į stabilią padėtį. Tai priekinės plokštumos pozicija yra mūsų sąnarių natūralus.

Alkūnės ir radialiniai užtikrinimo raiščių negali išvengti šios dislokacijos poveikį, kaip nurodyta, taip pat raumenų, kurie sukuria potraukį. Pagrindinė funkcija stabilizuoti perėmimą priekinius ir galinius raiščius riešo sąnario. Jie pakrypęs į viršų į išorę, todėl nuolat riešo kaulus ir užkirsti kelią poslinkis.

sagitalinė plokštuma

Savo situaciją nesiskiria. Nuo distalinis paviršius spinduliu nukreipta žemyn į priekį, riešo bus skaidrių žemyn į priekį bent iš maždaug 25 laipsnių kampu į horizonto.

Pasibaigus fleksija kaip 30 laipsnių raumenų su strypų pagalba metu linkę perkelti į plokštumą, riešo pagal 90 laipsnių kampu į distalinio radialinio kaulų paviršiaus, tokiu būdu stabilizuoti sąnarį.

Siekiant stabilizuoti, kad reikia suderinti Pusmēnessveidīgs kaulų ir distalinį paviršių spinduliu, kuri yra padaryta traukiant Semilunar ir proksimalinį skersinę riešo raiščių sudėtines dalis.

Kraujo tiekimo į riešą

Visi filialai pasiekė atsigaivinti kraujotaką pro riešo sąnario. Yra du tinklai kraujotakos :. Palmar ir nugarinio

    

 • delnų. Jis yra suformuotas pagal junginių, kurių iš Alkūnės ir spindulio arterijų ir šakų interosseous arterijos šakų. Šis tinklas yra raiščių, mažesnes už FLEXOR sausgyslė. Jos filialai teikia maisto bendrus raiščius. Yra du lankai ant delnų tinklas: giliai ir paviršutiniškai:
     
  • “Deep”. Tai yra žymiai mažesnis už FLEXOR sausgyslių ant plaštakų kaulų ir raiščių,
  •   

  • Paviršiaus. Tai pagal šalmas delno.
 •   

 • Galinis. Be to, susidaro iš šakų Alkūnės ir spindulio arterijų junginių. Tai pagal iš FLEXOR raumenų sausgyslių. Maitina netoliese krumpliais ir juda į ryšiais intervalais.

riešo sąnarių kompleksas

riešo sąnarių– tai yra viena iš kompleksinio riešo komponentų. Ji priklauso dvuhostnym junginius, kurių elipsoidinį formos iš sąnarinių paviršių. Ji yra įmanoma judėjimą ir sagitaliniu plokštumoje – fleksija ir pratęsimo tarp 140-150 °, į priekinės plokštumos – 50-70 °, ir judesiai.

sąnario kapsulė riešo juostospločio ir plonas, kurio viršutinė briauna yra pridedamas prie spindulio ir sąnarių diskas, kraštų apatinė – prie sąnarinių paviršių pirmoje eilutėje riešo kaulus krašto. Kapsulė iš nugaros, palmių pusėje ir šonai sustiprintas virvėmis.
Bendras plyšio riešo juostosprognozuota lanko pavidalo linijos styloid proceso spindulį prie styloid proceso alkūnkaulio forma.

Dėl Palmar paviršiaus riešoYra du sinovijos apvalkalas iš FLEXOR sausgyslių pirštais ant kurios slypi galinga ryšulį į FLEXOR retinaculum. Dėl iš Riešo sąnarys yra raumuo sausgyslių riešo ir pirštų linijos gale, jie yra uždara šešių sinovinių apvalkalai, ant kurių taip pat yra krūva – iš raumuo retinaculum.

riešo studijųAtkreipkite dėmesį į šiuos anatominius ir topografinius orientyrus:
• styloid procesas spinduliu ir alkūnkaulio;
• Lister Tuberkuł – apofizdistalnogo iš spinduliu pabaiga;
nustatymas, • alkūnkaulio galvos,
• pisiform kaulų,
• galinio grioveliu riešo sąnario,
• proksimalinių ir distalinių vidinis paviršius siūlės griovelį;
• «anatominė” Tabakierka, į jo proksimalinės valandąTI yra styloid procesas spinduliu.

Prieš Detali, kurią apžiūros riešo sąnario Manoma informacija santykis šepetys ir dilbio, pirmiausia galinis paviršius šepečiu, tada su iš vidaus pusėje.

aprašyta santykisranka ir dilbio maždaug suskaidytas su traumų, uždegimas riešo sąnario, ir gali būti įgimtos deformacijos.
radiocarpal bendratikrinami su palmių, nugaros ir šoninių paviršių. Atkreipiamas dėmesys į odos spalvą, oda modelio saugos, saugos bendrą normaliąją vertę, jos konfigūracija, valstybės pirmiau topografinių anatomijos orientyrai – kaulingas išsikišimus,, duobes, raukšlės, ir ant sausgyslės, iš delnų šalmas raumenų Srauto dilbio ir plaštakos būklės. Tuo pačiu metu patikrino kairįjį ir dešinįjį sąnarį. Sutrikus normaliam bendros konfigūracijos, fiziologinio atitraukimo išnykimą, netipinio įdubimai ir išsipūtusi išvaizda, patinę sąnariai rodo, patologija.

riešo sąnarių

Visi iLive turinys yra tikrinamas medicinos ekspertų, siekiant užtikrinti aukščiausią įmanomą tikslumą ir svarbius faktus.

Mes turime griežtas taisykles dėl informacijos šaltinių atranka ir mes susiję tik su patikimų svetainių, akademinių tyrimų institucijų ir, jei įmanoma, įrodyta medicininių tyrimų. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir pan. D.) spausti nuorodos tokių tyrimų.

Jei manote, kad bet kuri iš mūsų medžiagų yra netiksli, pasenusi ar kitaip abejotina, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter “.

riešo sąnarių (art. Radiocarpea) yra bendra kaulų, dilbio su šepečiu. Bendra suformuotas riešo sąnario paviršiaus spindulys kaulų ir sąnarių diskas, turintis trikampio formos, taip pat šalia proksimaliniuose riešo kaulus (Łódkowaty, Pusmēnessveidīgs, triquetrum).Sąnarių kapsulė yra plonas, yra prijungtas porinių paviršių kraštų, sustiprintos virvutės.

    
 • Radialinis užtikrinimo raiščių riešo(lig. Collaterale Carpi radiale) prasideda styloid proceso spinduliu ir Łódkowaty yra iki.
 •   

 • Alkūnės užtikrinimo raiščio riešo(lig. Collaterale Carpi ulnare) prasideda nuo styloid proceso pagal trikampio ir pisiform kaulų riešo alkūnkaulio.
 •   

 • delnų radiocarpal raiščių(lig. Radiocarpeum palmare) jungia priekinį kraštą sąnario paviršiaus spindulio kaulų nuo pirmoje eilėje (Łódkowaty, Pusmēnessveidīgs, trikampio) riešo, ir su Główkowaty kaulų.
 •   

 • Galinis radiocarpal raiščių(lig. Radiocarpeum dorsale) tęsiasi nuo galinio krašto sąnario paviršiaus spinduliu, ir keletas pluoštų, pridedamas prie galinėje pusėje riešo kaulų, yra pirmoje eilėje.

Pagal jo riešo bendra struktūra yra sudėtinga, ir sąnarių formos paviršiai – elipsės su dviem ašimis judėjimo (priekinės ir Sagitāls).

riešo sąnarių, elipsės formos, atsižvelgiant į priekinės ašies yra atliekamas išlenkimą – išplėtimą šepetėlio ne daugiau kaip 100 °, aplink sagitaliniu ašies (grobimas – Adukcija) judėjimas yra įmanoma, iki sumos iki 70 °. Sukamasis judėjimas iš riešo sąnario yra pridedant viena po kitos einančias judesių, susijusių su sagitalioje ir priekinės ašių.

riešo sąnarių struktūrą

anatomija

riešo sąnarių ir anatomija – tai labai įdomus klausimas, o sudėtinga. Jis turi niuansų, kad reikia atsižvelgti į daug. Pavyzdžiui, visus kaulus, organus, raumenis, o likusieji vadinami ne tik rusų, bet ir lotynų kalba. Kiekvienas guzas, skylė, priklausomai nuo jo formos, lėktuvas ant kūno reikia paviršiaus žinoti. Jeigu mes kalbame apie osteology (kaulų studijų), kiekvieno kaulo vadinamas atskirai, visi sąnariai taip pat turi savo pavadinimą.

Šiek tiek istorijos

Aprašymas raiščių

Šoninis šviesos pluoštas (ligamentum collaterále Carpi radiále) yra tarp spindulio styloid ir Navicular kaulų, šio apribojimo buvimas yra priežastis raiščių vairavimo šepečiu.
iš šono Alkūnės raiščių (ligamentum collaterále Carpi ulnáre), išdėstytą tarp alkūnkaulis styloid proceso ir trikampio kaulų. Tačiau, verta pasvarstyti, kad raištis pasiekia pisiform kaulų dalį. Šis raiščių riboja atitraukimu šepečiu.
radiocarpal raiščių (ligamentum radiocarpéum dorsále), esančių tarp galinės paviršiaus distalinio spindulio epiphysis ir atgal plokštuminis paviršiai riešo kaulų. Šitos raiščių apsaugo nuo kaulų lūžių tuo sustiprintos išlenktas šepečiu buvimas, sukelia didžiausią ribą judėjimo ašies.
delnų radiocarpal raiščių (ligamentum radiocarpéum palmáre), esančių tarp Alkūnės styloid spindulio kaulų bazę, ir keletą pirmojo ir antrojo eilių. Tai raiščių ribos pratęsimas šepetys, išvengti žalos į kaulus į plyšius ir lūžius visų rūšių forma.

intercarpal interosseous raištis (ligaménta intercárpea interóssea) neriboja judėjimą ir suteikia šią galimybę, nes jie yra iš pirmosios eilės riešo sąnario kaulų junginys.

Sąrašas kaulų, kurie yra dalis

riešo sąnario

    
 1. kaulų Pirmasis yra vadinamas “Navicular» (OS naviculare pedis).
 2.   

 3. Žemas trapecijos kaulų (OS multangulum minusas).
 4.   

 5. Didelė trapecijos formos kaulų (os multangulum pagrindinis.). Sužinokite iš daugelio gana paprasta: jis turi daug kampų ir neįprastas kaulų trapecijos formos.
 6.   

 7. Semilunar Kaulų (os lunatum). Pavadinimas taip pat buvo dėl neįprastos formos.
 8.   

 9. pisiform kaulų (os pisiforme). Ji turi kiaušinio formą (kiaušinio ar sesamoid).
 10.   

 11. puikiai kaulų (os hamatum). formataip, kaip jums gali atspėti iš pavadinimo, užsikabinęs suvynioti.
 12.   

 13. trikampio kaulų (os triquetrum). Turi neįprastą formą, kuri yra sudaryta iš trijų skirtingų aspektų.
 14.   

 15. Główkowaty kaulų. Tai yra didžiausia tarp riešo, kuris padarė savo vardą ir nuvyko (galvą – pagrindinis dalykas) kaulų. Kaulo forma primena balioną ant stovo, tai yra atsižvelgiant į sąnario centro kaulų.

Taip pat, riešo sąnario struktūra apima ne tik kaulus ir raiščius, bet ir limfinės kanalai, kurių kraujagyslėse.

išdėstymas tarp junginio pobūdžio minties kaulų, kad lūžis, traumos ar kitų nepageidaujamų efektų teptuku ir sąnarių kraujotaka sustoja, ir tikrai nebus atimta deguonies.

riešo sąnarys. Ryšio rankų kaulai

riešo sąnarių.radiocarpal bendra suformuotas riešo sąnario paviršiaus spinduliu, kurią papildo su vidinės pusės trikampio forma sąnario disko (77 pav.). Kartu jie sudaro Sudėtinė ertmę. Sąnarių vadovas riešo sąnario sudaro trys kaulai proksimalinės eilės riešo kaulus į Navicular, Pusmēnessveidīgs ir trikampio. Pasak riešo sąnario klasifikacija yra sudėtingas, elipsės formos, biaxial sąnarius.

viduje yra – į vidusąnarinių disko buvimą, papildant bendrą ertmę iš alkūnkaulio ir žastikaulio izoliacijos nuo dalyvavimo riešo

formavimas.

nesąnarinio funkcijos: bendra kapsulėje yra plonas, ypač ne galiniai, yra sumontuotas ant iš sąnarinių paviršių krašto. Bendra yra sustiprintas jos, išorėje keturių raiščių:
– radialinis užtikrinimo priemone raiščių riešo, kuris tęsiasi nuo spindulio į Łódkowaty;
– Alkūnės užtikrinimo raiščių riešo, kuris tęsiasi nuo alkūnkaulio į trikampio ir pisiform kaulų riešo;
– delnų radiocarpal raiščių yra ištemptas iš priekinio krašto siūlės viršujeNost iš spindulys pirmos rūšies riešo kaulų ir Galvos kaulų;
– atgal radiocarpal raištis yra ištemptas iš galinio krašto sąnario paviršiaus spindulys iš pirmosios rūšies

riešo kaulai.

riešo sąnario gali lankstytis ir išplėsti ranką aplink priekinės ašies, taip pat mažinimo ir nukreipimo aplink Sagittal. Gulėdamas ant pilvo ir supination rankos Riešo sąnario yra neįmanoma, kaip jie atsiranda tik dilbio sąnarį (proksimalinės ir distalinės radioulnar). Mažas pasyvus sukamasis judesys iš radiocarpal sąnario pobūdžio (bent 10-12 °) gali būti atliekamas tik pagal sąnario kremzlės ir raiščių elastingumą. Be to, riešo sąnarių yra įmanoma, kad sukamąjį judesį.

plaštakos kaulų, rankų sąnarių junginiai yra :. Srednezapyastny bendri intercarpal sąnarių, riešo sąnarių, metacarpophalangeal sąnarių ir interfalanginiai sąnarių.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

riešo sąnarių- srednezapyastny ir intercarpal – yra glaudžiai susiję, turi bendrą jungtį ir veikia kartu.

1. Srednezapyastny bendraKaulų yra suformuotas iš pirmojo ir antrojo eilių riešo. Sąnarių paviršius sąnario turi sudėtingą konfigūraciją. Sąnario ertmės yra S formos.

2. intercarpal sąnariai “yra tarp atskirų kaulų riešo. Jie formuoja susiduria paviršių šarnyrinių kaulų riešo.

Vidaus ir Extra-sąnarių funkcijos riešo sąnariai yra labai sudėtinga. Srednezapyastny ir intercarpal sąnarių
gelžbetonio palmių ir atgal raiščius. Ant delnų paviršiaus esančio spinduliuoja raiščio riešo ir delnų raiščių intercarpal. Tarp kaulinių reljefo rašto iškilimų dėl delnų paviršiaus alkūnės iki šepetėlio krūva spinduliu yra išmesti – FLEXOR retinaculum. Jis turi ne neposredstvennogo Ryšys su sąnarių ir yra iš išsitempia sustorėjimas. Keistis Korpusų riešo, ji paverčia jį į riešo tunelio per kurią perduoti į FLEXOR pirštų sausgysles.

judėjimas srednezapyastnom intercarpal ir jų jungtys yra įmanoma aplink dviejų viena kitai statmenų ašių, per į Główkowaty kaulų galvos: aplink priekyje (lenkimo ir išplėtimas) ir aplink Sagittal (atitraukimo ir pritraukimo). Be to, ji yra įmanoma, ir sukamasis judėjimas, kuriame pirštų galai ratu.

riešo sąnarių, suformuotos distalinės bendrų paviršių antroje eilėje dėl riešo kaulų ir sąnarių plaštakos paviršių bazes. Pagal klasifikaciją riešo sąnarių II-V – paprastą, plokščias, lėto. Šie sąnarių gali slysti 5-10 ° į abi puses. Nesąnarinio funkcijos: bendra kapsulė yra sustiprintos stiprių raiščių – dorsalinės ir delnų riešo raiščių.

išimtis yra riešo sąnarių nykščio, kuri yra sudaryta iš bendros paviršių trapecijos kaulų ir I bazę Metacarpal kaulų. Pagal klasifikaciją tai yra paprastas balnelio. Judėjimo šiame sąnario yra įmanoma apie dviejų ašių. Bendras izoliuotas nuo kitų riešo sąnarių ir turi didelę mobilumą. Aplink priekinės ašies atsiranda lenkimo-extension aplink sagitalioje – atitraukimo ir pritraukimo. Dėl to, kad priekinė ašis yra kampu į priekinės plokštumos, kai nykščio yra išlenktas link palmių pusėje yra perkeltas, priešingos likusią – nykščio pasipriešinimą. Ekstrapoliacijos judėjimas vadinamas perskirstymas – iš piršto grįžti į pradinę padėtį. Šios bendroje sukamąjį judesį, kaip įmanoma.

metacarpophalangeal sąnarių suformuotas išgaubtas vadovus plaštakų kaulų ir duobes ne proksimalinės falangos bazę. Pagal kassifikatsii – paprastas, sferinės, kelių ašis sąnarius. Nesąnarinio savybės: ligamentous aparatas apimadu šoninės (užtikrinimo) raiščių ir delnų pusėje išdėstyti su delnų raiščio. Be to, II-V pirštai skersai susietos kitą išdėstytas stiprių pluoštinių ryšulius – giliai skersinių Metacarpal raiščių.

judėjimas metacarpophalangeal sąnarių pagaminti apie dvi ašis: priekyje – lenkimo ir išplėtimas pirštų ir Sagitāls – Veisimas ir pareikšti didžiuoju pirštu. Pastarasis judėjimo rūšį galima tik pirštai sulenkti atvira, kai įkaito raiščių yra atsipalaidavę, kaip jie įtempti lenkimo ir užkirsti kelią šoninį judėjimą. Be to, pirštai gali padaryti sukamaisiais judesiais.

interfalanginiai sąnarių suformuota galvas ir bazių gretimų pirštikaulių. Dėl šių sąnarių klasifikacija yra paprastas, Bloczkowy, vienaašis.

nesąnarinio funkcijos – dėl sąnarių pusių sustiprintas užtikrinimo priemone raiščių. Ant delnų pusėje kiekvieno sąnario kapsulės sutirštės dėl to, kad delnų raiščio. Judėjimas šių sąnarių yra įmanoma tik aplink priekinės ašies – fleksija ir išplėtimas (Iš viso judesiai apie 90 °). Galinis išplėtimas pirštikaulius užkirsti kelią delnų raiščius.

|Kitas paskaita ==>ryšio kaulų viršutinės galūnės|pagrindiniai principai ir koncepcijos drausmės “psichologijos ir etikos verslo komunikacijos»

data: 2017/10/16; Peržiūros: 2982; Knygų rašymas DARBAI

riešo sąnarių

riešo sąnarys yra klasifikuojama kaip Elipsiniai sąnarius. Ji yra sudaryta iš distalinio galo spinduliu ir trys iš aštuonių Delnakaulių teptuku artikuliacijos. Ryšuliai tvirtai ir glaudžiai susijęs plaštakos keturi dviem eilėmis. Pirmasis, arba proksimalinė, apima Łódkowaty, Pusmēnessveidīgs, trikampio ir pisiform kaulų skaičių. Tik paskutinis riešo kaulų nedalyvauja riešo sąnario susidarymą. Antra, arba diPlieno, serija susideda iš trapecijos (daugiakampio mažas), trapecijos (daugiakampio didelis), Galvos ir Haczykowaty kaulų (19.9 pav.).

riešo sąnario stabilumą. Riešo sąnarys yra stabili pakankamai. bendra stabilumo teikiama daugiausiai raiščių ir daugybę raumenų sausgyslės nusidriekusį (19.10 ir 19.11. pav). Tačiau tam tikra dalis stabilumą dėl kaulų struktūros ir jos sudedamoji dalis. Pagrindiniai raiščių riešo yra delnų riešo, riešo atgal, delnų ir loktezapyastnaya, spinduliųužtikrinimo irdelnų užtikrinimo.

judesiai riešo bendrą Aprašymasriešo sąnario būdingi tokie Pasivaikščiojimui :. lenkimo, tiesimo, pritraukimo, atitraukimo ir Anuliavimo. Žemiau, mes pažvelgti į kiekvieną iš jų, išskyrus paskutinį. Lenkimo riešo pakopa apima sutvirtinimas palmių į dilbio, judesio diapazoną tarp 0 ir 90 °. Didžiausias laipsnis sulenkimas yra stebimas neutralioje padėtyje šepetį (t.y., šepetys nėra nei sumažintą, nei atitraukta). Pagrindinis Zginacz riešo yra Zginacz Carpi radialis raumenų, Zginacz Carpi ulnaris ir delnų Longus.

lankstumu ribotas Skurczony nepakankamumas, iš raumuo raumenys riešo įtampą (ty radialinių tiesėjų riešo, ilgas ir trumpas, ir Alkūnės raumuo riešo), taip pat iš nugaros radiocarpal raiščių įtampą. Minimalus laipsnis lenkimo pažymėti kai riešo yra esant gulėdamas ant pilvo padėtį (Kapandji, 1982). Judėjimo apribojimas yra taip pat pastebėjo, tuo sulenktais pirštais dėl padidėjusios įtampos dėl raumuo raumenis. lenkimo laipsnis gali būti pagerinta tempimo raumuo raumenys riešo (pratybų 58).

pratęsimas riešo sąnario.pratęsimo riešo pagrobimo įvyksta, kai dilbio delno. Judėjimo diapazonas svyruoja nuo 0iki 85 °. Didžiausias ištiesinimo vyksta, kai šepetys yra neutralioje padėtyje. Pagrindiniai raumuo raumenys riešo yra trumpas ir ilgas radialinis raumuo Carpi ir raumuo Carpi ulnaris. Judesio diapazonas yra apribotas iki susitraukimo nepakankamumu, stresas-FLEXOR raumenis riešo (radialinio riešo FLEXOR, Zginacz Carpi ulnaris ir delnų Longus) ir delnų radiocarpal raiščių. Minimalus ištaisyti pastebėtas gulėdamas ant pilvo (Kapandji, 1982). Praplėtimas riešo lenkiamasis raumuo didina tiesinimo laipsnį. Šiam tikslui iš tempimo pratimų serija (pratybų 60).

Švinas arba radialinė nuokrypis riešo.radialinis nuokrypis riešo yra apibrėžiamas kaip lenkimo kryptimi šepetėlio prie dilbio, kur spindulys (nykščio pusėje). Kai radialinis nuokrypis dauguma judėjimo atliekamas mezhpyastnom sąnario. Judesių amplitudė kinta nuo 0 iki 20 °. Iš esmės, radialinio deformacijos diapazonas yra minimalus, kai riešo yra sulenkta arba ištiesinti visiškai, dėl to, kad įtampos plaštakos raiščio (Kapandji, 1982). Radialinis nuokrypis vykdo FLEXOR Carpi radialis raumenis, kartu su ilgai ir raumuo Carpi radialis brevis raumenų, ilgų spindulių ir pagrobėjas raumenų riešo raumuo pollicis Brevis raumenis. Judesio diapazonas yra apribotas iki susitraukimo nepakankamumu, įtampos anotagonisto raumenų ir kraštutinumų – spinduliu ir alkūnkaulio riešo raiščių medžiaga papildomos ERAL.

alkūnės nuokrypis riešo fleksija yra apibrėžiamas kaip šepečiu link riešo pusėje, kur alkūnkaulis (Pinky pusė). Diapazonas Alkūnės nukrypimus nuo 2-3 kartus radialine deformacijos diapazone, ir yra 0-30 °. Įvairesnių Alkūnės nuokrypis gali būti dėl sutrumpinta alkūnkaulis styloid proceso (P.L. Williams ir kt, 1989).. Locke’astevoe nuokrypis gaminamas Zginacz Carpi ulnaris kartu su Alkūnės raumuo riešo. Judesio diapazonas yra apribotas iki susitraukimo nepakankamumu, stresas, slopinantį raumenų, pažeidimo riešo.

data: 19/05/2015; Peržiūros: 1342; Knygų rašymas DARBAI

riešo sąnarių

riešo sąnarys yra klasifikuojama kaip Elipsiniai sąnarius. Ji yra sudaryta iš distalinio galo spinduliu ir trys iš aštuonių Delnakaulių teptuku artikuliacijos. Ryšuliai tvirtai ir glaudžiai susijęs plaštakos keturi dviem eilėmis. Pirmasis, arba proksimalinė, apima Łódkowaty, Pusmēnessveidīgs, trikampio ir pisiform kaulų skaičių. Tik paskutinis riešo kaulas nedalyvavo formavimas luchezapyast pėdų sąnario. Antra, ar distalinis eilutė susideda iš trapecijos (daugiakampio formos mažas), trapecijos (daugiakampio formos didelis), Główkowaty ir Haczykowaty kaulų (19,9 pav.).

riešo sąnario stabilumą. Riešo sąnarys yra stabili pakankamai. bendra stabilumo teikiama daugiausiai raiščių ir daugybę raumenų sausgyslės nusidriekusį (19.10 ir 19.11. pav). Tačiau tam tikra dalis stabilumą dėl kaulų struktūros ir jos sudedamoji dalis. Pagrindiniai raiščių riešo yra delnų riešo, nugaros lucheza –

19 Anatomija SKYRIUS ir lankstumas ir viršutinių galūnių

Mezhfalan traukos-Metacarpal bendra Kėliklis traukos bendra radiacijos

Dauguma daugiakampio formos

Łódkowaty Główkowaty Haczykowaty Pusmēnessveidīgs pisiform tribriaunis radiacijosAlkūnės

Apie

Eiti

pav. 19.9.riešo ir plaštakos kaulai. Priekiniai ir galiniai peržiūros (Donnelly, 1982)

Zginacz Carpi radialis raumenų

Alkūnės Zginacz Carpi

Ilgas delnų raumenų

skleistuvas ZginaczEuropos FLEXOR paviršiaus pirštais

sausgyslių

Paviršutiniška Zginacz pirštų

pav. 19.10.riešo lenkiamieji (vaizdas iš priekio) (Donnelly, 1982)

Ilgas radialinis raumuo Carpi

raumuo Carpi radialis brevis raumenų

raumuo pirštai

Alkūnės raumuo Carpi

Ilgas Abduktors raumenų nykščio riešo

raumuo pirštas

Trumpas raumuo nykščio

Ilgas raumuo nykščio

pav. 19.11.riešo tiesėjų (galinio vaizdo) (Donnelly, 1982)

Metacarpal, delnų ir loktezapyastnaya, radialinis užtikrinimo priemonę, ir delnų užtikrinimo.

judesiai riešo bendrą Aprašymasriešo sąnario būdingi tokie Pasivaikščiojimui :. lenkimo, tiesimo, pritraukimo, atitraukimo ir Anuliavimo. Žemiau, mes pažvelgti į kiekvieną iš jų, išskyrus paskutinį vienas.

, lankstumo mokslo

Lenkimo riešo

riešo apima pareikšti palmių į dilbio lenkimo, judesio diapazonas kinta nuo 0 iki 90 °. Didžiausias laipsnis sulenkimas yra stebimas neutralioje padėtyje šepetį (t.y., šepetys nėra nei sumažintą, nei atitraukta). Pagrindinis Zginacz riešo yra Zginacz Carpi radialis raumenų, Zginacz Carpi ulnaris ir delnų Longus.

lankstumu ribotas Skurczony nepakankamumas, iš raumuo raumenys riešo įtampą (ty radialinių tiesėjų riešo, ilgas ir trumpas, ir Alkūnės raumuo riešo), taip pat iš nugaros radiocarpal raiščių įtampą. Minimalus laipsnis lenkimo pažymėti kai riešo yra esant gulėdamas ant pilvo padėtį (Kapandji, 1982). judėjimas apribojimas taip pat pastebėjo, tuo sulenktais pirštais, nes padidėjo įtemptamę ir raumuo raumenis. lenkimo laipsnis gali būti pagerinta tempimo raumuo raumenys riešo (pratybų 58).

išplėtimas riešo

riešo pratęsimo įvyksta, kai dilbio delno pagrobimo. Judesių amplitudė kinta nuo 0 iki 85 °. Didžiausias ištiesinimo vyksta, kai šepetys yra neutralioje padėtyje. Pagrindiniai raumuo raumenys riešo yra trumpas ir ilgas radialinis raumuo Carpi ir raumuo Carpi ulnaris. Judesio diapazonas yra apribotas iki susitraukimo nepakankamumu, stresas-FLEXOR raumenis riešo (radialinio riešo FLEXOR, Zginacz Carpi ulnaris ir delnų Longus) ir delnų radiocarpal raiščių. Minimalus ištaisyti pastebėtas gulėdamas ant pilvo (Kapandji, 1982). Praplėtimas riešo lenkiamasis raumuo didina tiesinimo laipsnį. Šiam tikslui iš tempimo pratimų serija (Exercise 60).

Švinas arba radialinė nuokrypis riešo

Radialinis nuokrypis riešo lenkimo yra apibrėžiamas kaip kojos priekyje kryptimi šepečiu, kur spindulys (ir nykščio pusė). Kai radialinis nuokrypis dauguma judėjimo atliekamas mezhpyastnom sąnario. Judesių amplitudė kinta nuo 0 iki 20 °. Iš esmės, radialinio deformacijos diapazonas yra minimalus, kai riešo yra sulenkta arba ištiesinti visiškai, dėl to, kad įtampos plaštakos raiščio (Kapandji, 1982). Radialinis nuokrypis vykdo FLEXOR Carpi radialis raumenis, kartu su ilgai ir raumuo Carpi radialis brevis raumenų, ilgų spindulių ir pagrobėjas raumenų riešo raumuo pollicis Brevis raumenis. Judesio diapazonas yra apribotas iki susitraukimo nepakankamumu, įtampos anotagonisto raumenų ir kraštutinumų – spinduliu ir Alkūnės užtikrinimo raiščio riešo.

skyrius 19 Anatomija ir lankstumas viršutinės galūnės

sumažinimas ar Alkūnės nuokrypis riešoAš

alkūnės nuokrypis riešo fleksija yra apibrėžiamas kaip šepečiu link riešo pusėje, kur alkūnkaulis (Pinky pusė). Diapazonas Alkūnės nukrypimus nuo 2-3 kartus radialine deformacijos diapazone, ir yra 0-30 °. Įvairesnių Alkūnės nuokrypis gali būti dėl sutrumpinta alkūnkaulis styloid proceso (P.L. Williams ir kt, 1989).. Alkūnės nuokrypis gaminamas Zginacz Carpi ulnaris kartu su Alkūnės raumuo riešo. Judesio diapazonas yra apribotas iki susitraukimo nepakankamumu, stresas, slopinantį raumenų, pažeidimo riešo.

Viršutinė galūnių susideda iš pečių juostos ir viršutinės galūnės mokesčio. Pagrindiniai judesiai laisvos viršutinės galūnės pasireikšti pečių, alkūnės ir riešo sąnarių. Be atitinkamų sąnarių ir raumenų efektyvumo judėjimo pagalba būtų labai ribotas. Už mažinimo efektyvumas viršutinių galūnių priežastis, taip pat kitų kūno dalių, sensta, ligų, žalos ir nebenaudojamas. Tuo pačiu metu, optimalus lygis funkcionavimo viršutinių galūnių gali būti išsaugoti ir net didinti su tinkamo apšilimo pagalba, tempimo pratimai ir pratimai užtikrinti stiprumą ir ištvermę plėtrą.

riešo sąnario žmogus

anatomija

Kai kurie judėjimo aparato žmogaus sąnarių yra gana niekuo neišsiskiriantys iš išvaizdos, bet turi gana sudėtingą vidinę struktūrą. Šie sąnariai yra riešo sąnario, kuris jungia du anatomiškai ir funkciškai dalys viršutinių galūnių – į dilbio ir plaštakos. Dėl savo stabilizavimo funkciją, žmonės gali vykdyti didžiulis tikslius judesius.

Iš tiesų, atsižvelgiant į žinduolių (kurios apima žmonių) Anatomija, riešo sąnarys turėtų būti panašus į struktūrą čiurnos sąnario. Bet evoliucija suteikė savo didelę transformaciją, kuri lėmė pasirinktinaiEiti atlikti tam tikrus judesius rankomis. Todėl, funkciniai ir anatominių pokyčių vyko beveik lygiagrečiai, pritaikant pagal bendrus poreikius organizme.

Bet riešo sąnarių įdomūs ne tik į sudėtingą anatomijos kaulus – taip pat įdomūs yra minkštųjų audinių struktūros. Už tai gaubia iš struktūrų rinkinys susipynę – raiščių, sausgyslių, kraujagyslių ir nervų. visi jie eiti į šepečiu, kuris Tikslieji darbas reikalauja didžiulis tiekimo ir išlaikyti narius. Todėl, riešo sąnario turi būti ne tik geras mobilumą, bet ir užtikrinti visų šių subjektų saugumą.

Bendra anatomija

Prieš pradedant atskirų ryšio elementų aprašymą turėtų nustoti savo anatominių ypatybių. Visi raumenų sistemos sujungimai suskirstyti į keletą grupių pagal bendrą klasifikaciją. Tai leidžia juos sujungti vienas su kitu dėl panašių priežasčių dėl patogumo:

    

 1. Pirmas dalykas, siekiant nustatyti lokalizacijos – riešo sąnario yra susijęs su junginiais, kurių viršutinės galūnės. Tiksliau, jis yra distalinio grupės, tai yra, jis yra toliausiai nuo kūno.
 2.   

 3. dėl kaulų jos sudėtį skaičius, tai gali be abejo priskirti sudėtingų junginių. Iš viso yra penki bendri paviršiai – keturi iš jų susiformavo kaulus, o vienas – trikampio plokštės kremzlės.
 4.   

 5. Rėmo sujungimo forma yra elipsės – sąnarių paviršius kaulų kiekvienoje pusėje yra pailgos ratas. Tokia struktūra nesuteikia jam gera palaikymo funkcija, bet ir suteikia didelį mobilumą.

Nors riešo sąnarių susideda iš penkių elementų, judėjimo metu ir ramybės ji yra unitarinė struktūra, dalys, iš kurių yra glaudžiai tarpusavyje sujungti raiščių.

kaulų dilbio

Priešingai pasiklystideniyam nuo dilbio yra tik vienas ir segmentinį paviršių kaulo dalyvauja nuo riešo sąnario susidarymą. Alkūnkaulis ant galinės dalies, sudarančios galva, kuri yra prijungta prie radialinio kaulais neaktyvaus forma distalinio radioulnar sąnario. Todėl nuo dilbio sąnarį susidaro šiek tiek neįprasta:

    

 • Uždaryti riešo spindulio virsta didžiuliu sustorėjimas vykdyti judėjimo metu didelėje jos dalyje apkrova. Išorės ir centrinė dalys junginys, sudarytas iš savo platų sąnarių paviršių. Tai nėra idealiai lygus, su centrinėje dalyje pertrauką. Ši forma suteikia patikimą fiksaciją riešo kaulų, užkertant kelią juos nuo pernelyg pasislinkti.
 •   

 • Vidinės bendra atskirtas nuo žmogaus kremzlės suformuota trikampio plokštė, kurios yra pašalinamos viduje jo ertmę. Ji turi gana lankstus sąnario raiščiai į spinduliu ir alkūnkaulio kaulų. Apskritai, šis albumas vaidina menisko vaidmenį, teikiant geresnę ryšį tarp bendrų paviršių.

A riešo sąnario funkcija yra neįprastas ryšys tarp kaulų skaičių – nuo dilbio yra tik vienas, nors iš riešo jį sudaro tik trys Švietimo.

kaulų riešo

Šis padalinys, kuris yra anatomiškai pradedant šepetys, sudarytą iš mažų kaulų struktūrų daugybės, patalpintas stiprių raiščių. Nors riešo ir yra laikomas gana vienoda struktūra judėjimo metu vis dar yra nedidelis kiekis judėjimo atliekamas. Riešo ji apima tik apatinę eilutę, tiesiogiai ribojasi su spinduliu struktūra:

  Jeigu jūs einate į nykščio kryptimi, pirmasis statinys yra Navicular kaulų. Ji skiriasi lenkta forma, ir prie didžiausios dydį, ant dilbio pusės laikantis iš esmės iki 50% sąnario paviršiaus.

Visų šių kaulų jungtis, ir dar daugiau tarpJis leidžia jums išplėsti sieną ir atkreipti dėmesį į sudėtingą ir kartu Riešo sąnarys – tai riešais sąnarių ir riešo sąnarių

rinkinį.

minkštųjų audinių

Atsižvelgiant į didelį kiekį kaulų struktūros, sąnarių kapsulės žmonėms taip pat turėtų būti gerokai skirtingi dydžiai. Bet riešo sąnario anatomija yra daug funkcijų, todėl korpusas yra prijungtas tik pačiame krašto jo sudedamųjų kaulų. Gali būti trumpai aprašytas savo sienas:

Ši struktūra yra dėl daugelio aplinkinių bendrus sausgyslių, kraujagysles ir nervus, dėl kurių per išvystyta kapsulė būtų rimta mechaninis barjeras.

Siekiant užtikrinti patikimą našumą pagrindinių ir dinaminės funkcijos tokios sudėtingos sąnario reikia daug remiančių narių. Jų vaidmuo yra įvykdyti savo ryšulius, kurie ne tik informuoja jungtinę paviršių, bet ir susegti individualius riešo kaulai. Apskritai, galima išskirti penkis tokius subjektus:

    

 1. šoninė sija riešo raiščių jungia styloid procesą kaulų struktūrą tuo pačiu pavadinimu su išorinio krašto Navicular kaulų. Traukdami jį riboja pernelyg išvežimo poslinkis teptuku – Ieškinio.
 2.   

 3. šoninė Alkūnės riešo raiščių yra priešingoje pusėje, yra tarpusavyje sujungtos tuo pačiu pavadinimu ir triquetral kaulų. Jos tikslas – tai kliūtis stiprus nuokrypis riešo su judėjimo viduje.

Šios struktūros dažnai sugadinta kaip traumos, kuri sukelia sutrikimų judumui sąnario įvairovė rezultatas.

Iki delnų paviršiaus riešo tiesiogiai prilezhat Specialusis ugdymas – riešo kanalai, kurie vedami sausgyslių, kraujagysles ir nervus. Jie leidžia jums atskirti į atskirus ryšulius, siekiant išvengti mechaninių poveikį jų, kai juda:

“Dažnai sindriešo kanalo romas – patologija, susijusi su mechaninio slėgio dėl nervinių skaidulų (paprastai vidurinės nervo)

.

Kraujo tiekimo

Bendras Maitinimo pirmiausia dėl to, kad didelę kraujagyslių tinklo delno, iš kurio atskiros šakos išplėsti į sąnarį. kraujotaka vyksta tuo pačiu principu – veną, kuris pridedamas prie arterijos adresu:

Daug šaltinių kraujo tiekimo teikti gerą maisto bendrą, todėl jos puikiai gebėjimą atsigauti.

inervacija

Vienintelis svarbus forma, turinti daug nervų galūnės, yra bendra kapsulė. Ji turi skirtingų tipų receptorių – paruošimą iš slėgio, skausmas arba įtampos jausmą. Ši funkcija leidžia išvengti pernelyg tempimui apvalkalo, įskaitant laiką dirbti raumenis su refleksas dirgiklius pagalba.

iš nervinių skaidulų riešo į žasto rezginio šaltinis yra duodantį darbą visą viršutinės galūnės. Iš sąnario kapsulės tuo pačiu metu inervacija ji apima tris filialus:

    

 • Alkūnės nervas eina name vidaus styloid proceso srityje kanalu, kurso į pirštas kilimo dėl savo delne. Ant riešo iš jo išvykti mažas šakas, kad Unerwiać nedidelę dalį korpuso.
 •   

 • mediana nervų yra centrinį kanalą, iš kurios jis suteikia į sąnario kapsulės pluošte. Dėl jų jautrumą pateikta visą priekinio paviršiaus sąnario.
 •   

 • Radialinis nervų eina išilgai nugaros paviršiaus dilbio, paliekant pagal tos pačios pusės. Be nykščio srityje, jis taip pat siunčia šakos prijungimo korpusas, teikiant inervacija į visą nugaros pusėje jį.

Kai bet kurį iš nervinių skaidulų žala atitinkamai skaldo sąnario kapsulę ir funkciją, kuris veda prie sutrikimų susigrąžinimo procesą.

fiziologijos judesiai

elipsės formos bendro įgyvendinimo reiškia jame judesius, kurie vyks dviejų skirtingų krypčių. Tačiau praktikoje paaiškėja, kad ne riešo sąnarių judrumą atliekamas kartą per tris puses. Ši funkcija yra dėl bendro darbo su savo dilbio jungtys – distalinio ir proksimalinės radioulnar.

dėl darbo kartu poreikį diktuoja viršutinės galūnės tikslu – atlikti tikslius ir tikslinį judėjimą. Todėl iš pradžių dviašė bendra papildomai įsigijo dar vieną naudingą funkciją:

    

 1. Pagrindinis darbas, kad kiekvieną dieną tūkstančius kartų atlieka sąnario, mobilumas yra priekinės ašies. Kai tai atsitinka koordinuotą susitraukimo raumenų grupių priekio ar nugaros dilbio – lenkiamieji arba tiesėjų iš riešo. Su sausgyslių jie teikia lenkimo arba pratęsti ranka.
 2.   

 3. Pagalbinės judesiai yra judėjimai sagitaliniu ašies – statmenai atlikti rankiniu būdu. Atsakinga už jų įgyvendinimą daugiau sudėtingų mechanizmų – naudingai sumažinti raumenų ant vidinės ar išorinės paviršiaus dilbio. Tokio suderinto operacijos rezultatas tampa pagrobimo arba Adukcija – nuokrypis į išorę arba į vidų valyti.
 4.   

 5. yra kombinuotas palmių judėjimas išilgai vertikalios ašies, yra atlikta naudojant kitų sąnarių dilbio. Sumažinimas-pronator raumenys ar Supinatoriai leidžia šio mechanizmo integraciją. Šiuo atveju yra sinchroninis sukimas delne su į dilbio arba iš.
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Tai dabar yra laikomas daugiau ir kartu mobilumą riešo sąnario. Manoma, kad iš riešo sąnario judėjimo metu, riešo sąnarys taip pat patirti tikrą poslinkį, yra tyliai tik išoriškai.

Lagranmasade