Sąnarinis įtrūkimas

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

įtrūkimai

Šiandien mes atskleisti tema: “. Į pėdos sąnario plyšio” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Kaip nustatyti čiurnos lūžis – 9 procedūros

Toks pažįstamas situacija: “vaikščiojo, prabudau, gipsas” – gali pasirodyti ne juokinga, jei yra įtrūkęs arba čiurnos lūžis. Butelio kakliukas kulkšnies junginys su pėdos slėgio kartais patiria 7 kartus daugiau nei kūno svorio. Hummocks, ledas, nepatogi šuoliai, aukšti kulniukai išprovokuoti žalą, kuri praradimą 2-2,5 mėnesių, jei ne tapti neįgalumo priežastis. Kai čiurnos traumos labai svarbu suteikti pirmąją pagalbą ir atlikti iki gydymo pabaigos.

kulkšnies

struktūra

visais įmanomais būdais gamta stiprinti bendrus jungiantis be kulšies su koja. Raiščių, sausgyslių, raumenų, kraujagyslių, nervų užtikrinti jo patvarumą ir mobilumą.

    

 1. kulkšnies kaulų – mažas blauzdikaulį ir blauzdikaulis – viršutinį dangtį Nobiras į šakutės formos. Blokuoti tris kaulus, išsiųstiems kieto dvisluoksnės maišelį. Sinovinio skysčio (drebučių pavidalo masės), kuris yra sąnario kapsulės, kapsulės, atsižvelgiant į kaulų mobilumo.
 2.   

 3. Rinkiniai – lankstūs ir patvarūs struktūra jungiamojo audinio – surištos bendrų kaulų, tegul judėti natūraliai:
    
 • Išorės raiščių palaikykite Talus nuo didelio šoną poslinkis, jie sujungti ją su kulno, didelis ir šeivikaulis.
 •   

 • vidaus Deltoid raiščių turi blauzdos su pėdos vidinėje pusėje su siūlės.
 •   

 • syndesmosis blauzdikaulio – sudėtingas tankios neaktyvi sruogos laminuotas struktūrą. Interosseous membrana, priekiniai, galiniai syndesmoses eiti žemyn nuo kelio į pėdos, jungiasi tiek Shin kaulų, jos stabilumas pomedžiogyvas skersinių raiščių. Syndesmoses išoriniai sluoksniai turi mažesnį tankį, nei stora interjerą. Sharp judesiai čiurnos perteklių apkrova tai lemia įtampa, ašarojimas išorinių sluoksnių tankus jungiamojo audinio,

syndesmoses spragą su traumų diagnozuotas čiurnos lūžis. Jokios žalos sąnariams gali sukelti plyšių tibiofibular raiščių, kurie sudaro 1/5 visų raumenų sistemos traumų.

    

 1. Achilo sausgyslės – jungia blauzdos raumenis kulno kaulo, eina per nugaros paviršiaus kulkšnies leidžia pėdos atlikti judesių įvairovė, dažnai kenčia dėl sužalojimo.
 2.   

 3. Daugybė raumenys – lenkiamieji ir tiesėjų pėdos – sužeisti tik atvirų bendrų lūžių.
 4.   

 5. kraujagyslės maitina bendras raumenų, raiščių, sąnarių kapsulės ir jo turinį. Dėl traumų jų vientisumą yra sutrikdyta, todėl mėlynės, patinimas, hematoma, hemarthrosis.
 6.   

 7. Du nervų einanti kojų kaulų, reguliuoti pėdos judėjimą, kai tai įvyksta traumų skausmą.

čiurnos raiščių plyšimas: priežastys, simptomai ir pirmosios pagalbos

bundles pateikti kaulų judėjimą BENDRUOSE tam tikru mastu. Nenatūralus judesys kaip jų elastingumą ir stiprumas todėl traumos sulaužyti jungiamąjį audinį. Tai dažniausiai pasireiškia, kai asmuo susikiša koją.

, traumų mechanizmus, kulkšnies lūžis

    
 • gulėdamas ant pilvo greitis: stotelė staiga pasuko į išorę ir pėdų toliau judėti į priekį – tipiškas sporto traumų. Futbolas, Ledo rutulys, Čiuožimas, Slidinėjimas, bėgiojimas, šokiai – veiklos rūšys, su dažnais traumų Shin.
 •   

 • Inversija: pėdos yra užlenkta į vidų į ją gniuždo visą masę organizme, sukelia įtampą ir raiščių plyšimo. Toks susitarimas turi buitinių traumų didžiąją: kristi ant ledinis, suklupimo, paslysti ant kulnų.
 •   

 • blauzdų smūgį apie bet kokį dalyką, nusileidimo ant tiesios kojos veda prie kreko arba visiškai plyšimo syndesmosis.

, raiščių plyšimas Simptomai

Simptomai kulkšnies lūžių priklauso nuo raiščių pažeidimų laipsnį.

    

 • iš kelių pluoštų spraga dažnai vadinama patempimas, nors raiščių neturi šį gebėjimą, jų ilgis nekinta. Nedidelis skirtumas yra pridedamas mažų skaidulų skausmo, veidą. Nėra kraujavimo požymiai, išsaugojo gebėjimą judėti.
 •   

 • Laceration syndesmosis – dalinis plyšimas viršutinių sluoksnių laidą – sukelia didelį skausmą, ypač bandant eismo, edema, įsiveržė į visą pėdą, kulkšnis apačioje. Yra požymių, kraujavimas į minkštųjų audinių.
 •   

 • Baigti atotrūkis sukelia sunkų skausmą, sparčiam edema, hematoma, kuri apima pėdą, lipa aukštyn apatinę koją. Aštrus skausmas neįmanoma judėti savarankiškai. Vietoj atotrūkis padidėja odos temperatūros.

Pirmoji pagalba kulkšnies traumos

Matydamas ženklai suplėšyti raiščius, turite suteikti pirmąją pagalbą, kad bus sumažinti laiką gydymo ir užtikrina greitą atsigavimą motorinės funkcijos siūlės.

Pirmiausia, būtina įdėti pėdų aukštesni teikti kraujotaką paveiktoje zonoje.

Antra, nukentėjęs bendra reikia imobilizacijos – Didžiausias apribojimų judėjimo. Jūs galite tiesiog dėti stora tvarstis 8 formos tvarstis, pradedant nuo kulkšnies iki pėdos ir pirštai. Svarbu ne išspausti kraujagysles tuo pačiu metu.

Trečia, raiščių plyšimo pirmą dieną turite įdėti šalta, kuri sumažina skausmą ir patinimą.

Galiausiai, kuo greičiau prašyti pagalbos į traumatologo, padaryti diagnozę. Be laiku gydyti kaulų lūžių seniai peraugę, atsižvelgiant į komplikacijų kad sukelti negalią.

Diagnostikos paslaugos

Išorinis paciento apžiūros numato metodų instrumentalnymi diagnostikos.

    

 1. Istorija, fizinis ištyrimas, apčiuopa. istorijos (balsavimo) registratūroje metu yra nustatytas traumos mechanizmo traumos. Tada gydytojas patikrins žaizdą: edema dydį, hematoma. Su apčiuopa pacientų zonoje yra nustatytas pažeidimas svetainė; nenatūralus sąnarių mobilumas – vienas iš įtrūkimų ar lūžių simptomus. Kai zondavimo sąnario kapsulę, gali pajusti kraujo judėjimą, sukauptas per sąnario kapsulės – hemarthrosis. Paaiškinti vidaus nuotrauka pralaimėjimo praleisti instrumentinę diagnostiką.
 2.   

 3. Rentgeno spindulių. Rentgenografija yra informacinio kaulų lūžių diagnozės, bet blogai matyti minkštųjų audinių. Iš raiščių plyšimo buvimas rentgeno paveikslėlyje vaizduojama ant tokių pagrindų:
    
 • negerai pozicija iš sąnario kaulų, jų perėjimas dėl plyšimo raiščių;
 •   

 • atstumas tarp blauzdikaulio yra daugiau nei 3 mm:
 •   

 • minkštųjų audinių patinimas apimtis, atsižvelgiant į jų padidėjo.

Dėl įtampos diagnozuota raiščių rentgeno bendros Padaryti apkrova pėdos. Bet net ir šiuo atveju, radiacija diagnostika nemato syndesmosis ašaras, nes raiščių sugeria rentgeno spindulius ir nėra rodomi fotografijos.

    

 1. Magnetinis rezonansas – tyrimas naudojant magnetinį spinduliavimą – labiausiai informatyvus metodas raiščių plyšimo, čiurnos įtrūkimų. MRT tikslesnius diagnozės:
    
 • syndesmoses tarpas, sausgyslės;
 •   

 • departamentas raiščio nuo kaulų;
 •   

 • hemoragija tuo patologijos vietoje;
 •   

 • priklausantis bendros kapsulės vientisumo pažeidimas;
 •   

 • lūžiai, lūžių, kaulų tūris.

Vaizdo – gydymas kulkšnies

Gydymas kulkšnies lūžis

Terapija čiurnos traumos prasideda skausmui malšinti, pašalinti patinimas ir kraujosruvos. Tuo pačiu metu būtina sudaryti sąlygas sintezės ryšysuž, buvusio vaikščioti tūrio grąža. Greitas gydymo vengia operacijos ir komplikacijų.

, konservatyvus “

    
 1. hemarthrosis pašalinimo. kaupimas kraujo į sąnario kapsulės apriboja judėjimą, sukelia pūlingos uždegimą. Evakuoti ją, padaryti punkcija su vėlesniais persiorientavimo sąnario kapsulės. Bendra prokainas vartojamas skausmui malšinti ir edema. Be valymo sąnarį iš kraujo jis pradeda kauptis skystis, todėl uždegimas kremzlės kaulinio audinio ir skausmingos nuo potrauminio artrito vystymosi, turintys chroniško pobūdžio.
 2.   

 3. sandūrų raiščių. Siekiant atkurti ligamentous pluošto ir suspaudimo tibiofibular bendrų spragas vientisumą reikia visą nejudrumas. Jis yra taikomas tinkas “įkrovos” ir tada autobusu arba nuimamas įtvaras. Imobilizacijos apima kojas iš pirštų iki kelio. Patogus ir jaukus priemonės petnešomis – dizaino, kuris atkartoja kojos ir pėdos, kuris pridedamas prie kojos dirželiais ir “Velcro” kontūrus. Kaip vaikščioti į gipso – tai priklauso nuo sužalojimo, paciento amžiaus, jo imunitetą sunkumo. Jauni Crack gydo per 3 savaites vyresni, ji kartais ne išgydyti ir per 2-2,5 mėn. Jei fiksacija gipso sąnarių nereikia praleisti laiką nulaužti ne tik išgydyti save, bet plėstis. Bus kaulų lūžiai slankiojimo deformacija blauzdos. Bendras praranda savo funkcionalumą.
 4.   

 5. narkotikų terapija. Vaistai yra vartojamas per burną ir injekcijos. Taikyti tepalų nuskausminamuosius.
    
 • Artradol turi anti-uždegiminių ir analgetinį poveikį. 25-35 injekcijų kursas padaryti raumenis kas antrą dieną 8-10 savaičių.
 •   

 • Alflutop – chondroprotector, atstato kremzlę ir jungiamuosius audinius. A 20 injekcijų į raumenis 1 kartą per dieną Žinoma.
 •   

 • Teraflex priimtas schemą 2 kapsulės 3 kartus per dieną 3 savaites vienu metu su injekcijomis ir AlflutopJis veikia, kaip ji.
 •   

 • Nesteroidiniai vaistai (. Ibuprofenas ir kiti) mažina uždegimą ir skausmą; juos žodžiu du kartus per dieną, kol tobulinti.
 •   

 • Kalcio panaudojimas per visą gydymo kursą: 1 tabletė du kartus per parą. Stimuliuoja kaulų audinių remontas ir sustiprinti kraujagyslių sieneles.
 •   

 • Finalgon (Aestsin gelis ir tt) – tepalai ir geliai, tobulinant kraujotaką, malšinančių patinimą. Jie kreipėsi į odą, turintys jokios žalos, nes gydymo pradžioje, ir nuėmus gipso.
    
 • angiotropnye heparinas ir kiti narkotikai yra nustatyta siekiant išvengti venų stazės ir trombozė.

Chirurginiai

Sunkusis ir veikia traumos reikalauja chirurgija vieną iš dviejų esamų metodų.

· Tendoplastika. Jei stiprus raiščių plyšimas jis pašalina pažeistą vietą, ši vieta yra implantuojami į sveikų audinių fragmentų, paimtų iš šlaunies jungiamojo audinio ar dirbtinio komponento Dacron. Teigiamas rezultatas suteikia daugiau nei 90% operacijų.

· Nustatyti-sraigtinis kompresorius. Bendra yra sumontuotas metalo varžtas, kuris sustiprina paveiktą kulkšnies sąnarį. Dizainas suteikia bendrą stiprumą ir patikimumą.

Kompleksas reabilitacijos po operacijos apima narkotikų terapija (analgetikų ir priešuždegiminius vaistus); dieta; fizioterapija; masažas; fizioterapija. Išieškojimas trunka 1,5-2 mėnesius.

įtrūkimai čiurnos – ne nežalingas traumos, kad eina savaime. bendra funkcija atkuriama po 6-10 savaičių laiku ir tinkamai gydyti. Pradėjo žalos reikalauja chirurgija, suteikia komplikacijų ir veda prie bendro funkcija sutrikusi.

Krekas pėsčiomis

Dėl didelio kaulų kojų krovinį yra jautriausios traumos. Įvairūs apatinių galūnių traumų provokuoja krekingo – nebaigti “lengvas” formos lūžis. Jie gali atsirasti bet kaulų struktūrų kojų, bet dažniau – į blauzdos, pėdos, arba sąnario. vapsvosnovnom žalos nėra pavojingas, tačiau būtina atsižvelgti į tai, kad pavėluoti Pagalba gali išprovokuoti augimą įtrūkimai ir į jos vietą lūžių atsiradimo.

Sukelia

Kaip ir su bet kaulų vientisumo crack pokyčių pėdos kaulų gali atsirasti traumos ar kritimo. Tiesioginiai veiksniai, darantys įtaką dalinio kaulų žalos atsiradimo, yra:

    

 • neracionalus padidėjimas fizinio aktyvumo,
 •   

 • neteisingi arba dramatiškas spektaklis pratimai,
 •   

 • stiprus avalynė,
 •   

 • antsvorio arba jo trūksta,
 •   

 • nesveika mityba,
 •   

 • skydliaukės pažeidimai,
 •   

 • kalcio trūkumas,
 •   

 • osteoporozė,
 •   

 • menopauzės arba netaisyklingos ciklas.

Ženklai: kaip atpažinti pėdos

crack

atsirasti kaulų lūžių simptomai iš karto gavus pėdos traumos:

    

 • Stiprus dilgčiojimas skausmas ir ūmaus tipo. Neilgai po traumos skausmas susilpnėja, tampa nuobodu ir tvinkčiojimas. Įmaišykite pėdos ir liečiant ji skausminga.
 •   

 • patinimas ir paraudimas. Atsiranda iš karto, tačiau kartais gali pasireikšti po kelių valandų po traumos. Dėl šios kaulų lūžių dažnai painiojama su paprastu sužalojimo ar pasitempiau koja. Edema vystosi labai greitai ir veikia antrą dieną.
 •   

 • hematoma. Kelkis kaip plyšimo kraujagyslių todėl tiekimo kraujo į antkaulio.
 •   

 • Mobilumas apribojimas dėl didelio skausmo. Žingsnis koja tampa neįmanoma. Kartais auka priversta imtis vieną poziciją, kurioje skausmas būtų kuo mažesnis.

Tai, kad žala atsirado turėtų paskatinti asmenį aplankyti gydytoją, nepriklausomai nuo simptomų buvimą.

Pirmoji pagalba

Prieš pareikšti asmeniui medicininę įstaigą prie žalos reikia vietoje taikyti ledo ar šaltą kompresą. Tai bustrukdyti patinimas plėtrą ir palengvinti skausmą šiek tiek. Būtina imobilizuoti koją su autobusu ar laikinoje tvarsčiu. Imobilizacijos galūnių patinimas įspėja pažeistą audinį ir sumažina skausmą.

Diagnostikos Metodai

Po nuodugniai ištirti, gydytojas siunčia pacientą į rentgeno spindulių. Vaizdas leidžia įvertinti pažeidimo tipo:

    

 • paviršiaus plyšių pažeidžiant iš antkaulio vientisumą,
 •   

 • Per pralaimėjimo, kai visa kaulų kreko paviršių.

Rentgeno tyrimas padės nustatyti, kaulų lūžio tipą, susijusią su pėdos kaulų išilginio, pasvirusiu, spiralės arba horizontalus ašies. Jei žala yra stebimas mažų kaulų pėdos, rentgeno spinduliai ne visada padeda tiksliai nustatyti nukentėjusio galūnių statusą. Esant tokiai situacijai, gydytojas siųs auka MRT, KT.

pažeidimams gydyti

Pagrindinė sąlyga greičiau pasveikti yra poilsis. Svarbu ne įkelti pažeistą koją, kartais užtrunka gipsiniu ir naudojimo ramentus. Jei įtrūkimai yra mažas, nustato spaustukais, tvarsliava apie snukio ar avalyne naudojimą. Svarbus veiksnys gydymo maistas. Gydytojas nustatyta magnio, kalcio ir vitaminų. Dieta pacientui turėtų turėti daug riebios žuvies, vėžiagyvių, želatina, žolelių, sūrio, pieno ir daržovių.

Be to kartu su dieta ir vitamino komplekso, gydytojas gali paskirti skausmo sumažinimui ir anti-uždegiminių nesteroidinių vaistų ir tepalus vietiniam naudojimui. Medikamentai palengvinti sąlyga Pašalinti patinimą ir skausmas pažeistą galūnę. Kaulų gijimas pėdos lūžis priklauso nuo žaizdos amžių ir organizmo sveikatos būklę. Sveikos jaunuolio ir kreko visiškai sustoja srastetsya 3 savaites. Žmonės vyresnio amžiaus ir vyresni šio sužeidimo gydo 2 kartus ilgiau.

prognozavimas ir pasekmės

Kai įtrūkimų pėdų drabužiai prognozėtokie palankūs charakteris tik su sąlyga, kad pacientas atitinka būtinus reikalavimus traumos. Jei asmuo nepaiso paskirto gydymo ar nereikia eiti pas gydytoją, tada gali atsirasti nemalonių pasekmių. Krekas augs dydžio, todėl visiškai Jones lūžių ar kitų kaulų elementų pėsčiomis. Gali būti iš fragmentų poslinkis, pėdų deformacija, nenormalus sintezės. Hematoma, suformuota kaip kaulo lūžio rezultatas, taip pat kelia pavojų. Ignoravimas gydymas gali sukelti infekciją, kuri reikštų gangrena plėtrą.

Kaip išvengti?

Norėdami išvengti pėdų kaulų lūžiai gali būti, laikantis šių taisyklių:

    

 • produktų naudojimas, teigiamas poveikis kaulų audinių ir jos regeneraciją.
 •   

 • išlaikyti sveiką svorį sumažinti apkrovą pėsčiomis.
 •   

 • Stebėkite treneris prieš treniruotę, ypač pirmą kartą.
 •   

 • Dėvėti patogią avalynę dydžio, išvengti stora batus ir avalynę.
 •   

 • laikymasis atsargiai metu oro sąlygų, kurios padidina traumų riziką, pavyzdžiui, ledo.
 •   

 • iš vitaminų kompleksus įvairovė naudojimas, siekiama ne tik stiprinti kaulų ir raumenų sistemos, bet taip pat ir viso organizmo stabilumą.
 •   

 • Priėmimo kalcio ir magnio.

santrauka

pėdų kaulai įtrūkimai atsiranda gana dažnai dėl to, kad apatinių galūnių yra taikomos didelės kasdien apkrova. Jei yra požymių, traumos, turėtumėte pasikonsultuoti su traumatologas. Gydytojas diagnozuoti ir paskirti tinkamą gydymą. Jei pacientas pas gydytoją laiku ir laikytis visų pėdos kaulų lūžių rekomendacijas išgydys pakankamai greitai. Svarbi reabilitacijos yra gauti visus būtinus parengiamuosius darbus, maisto peržiūrą prie daugiau sveiko maisto ir laikytis taikos.

PlyšiųKulkšnies

įtrūkimai kulkšnies

yra padalintas į kilnojamojo ir stacionarių kaulų į žmogaus kūną. Tačiau pagrindinis jų rūšies dar juda sąnarius ar sąnarių.

Jų struktūra yra gana sudėtinga, ypač kai jis susijęs su dideliais sąnarių, pavyzdžiui, klubo, kelio, alkūnės ir čiurnos.

iš sąnarių sąnarių struktūra apima:

    

 • kaulų sąnarių.
 •   

 • Raištis ir raumenų sistema.
 •   

 • Chrzęstny audinių.
 •   

 • syndesmosis.
 •   

 • bursa.

syndesmosis – yra sąnarių ir kaulų junginiai, kurių mažą mobilumą, kurie yra suformuoti vijų tankių jungiamojo audinio. Jie rado ne tik kulkšnis, bet taip pat ir tarp kaukolės, dubens, rankų kaulų ir tarp kaulų sąnarių ir stuburo.

syndesmoses forma primena ploną membraną arba diafragmos sandariklį. Tai membrana prisijungia:

    

 • slankstelių šarnyrai su jų šoninių paviršių.
 •   

 • spindulys ir alkūnkaulis kaulų sąnarių.
 •   

 • yra nedidelis, ir blauzdikaulio.

Tie, syndesmosis, kuris sujungti kaulinių dalys kaukolės, panašūs siūlės. Jie atstovauja plokščias, žvynuotas ir dantytos rūšių.

Dažnai rūpestis yra žala priekiniai ir galiniai kulkšnies syndesmosis. Šios svetainės yra tik atsakingas už tai, kad čiurnos buvo stabili.

Jo pertrauka ar kitaip lūžis, paplitusi tarp sportininkų, dalyvaujančių šokinėja ir veikia, ar toje pačioje šokėjų ir cirko akrobatai, kurių veikla yra susijusi su perkrovos apatinių galūnių.

Stabdžiai kojos raištis gali būti derinami su:

Jei pažeisto kaukolės ir stuburo syndesmosis, gydytojai diagnozavo galvos smegenų traumų ar stuburo sužalojimų. Kad, čiurnos traumos pavyzdys gali būti vadinamas tucking kojas greitai arba paleisti-and-drop metuiš aukščio. Šiuo atveju, syndesmosis plyšimas, tai sukelia kraujavimą ir skausmą.

Kai jis ateina į lėtai juda sąnarių sujungtų stuburo skyrius, ten yra žalos rengimą, jie išlieka nepakitę, tačiau priežastis įdubimas vieno slankstelio į kitą. Iš to galime daryti išvadą, kad syndesmosis, įsikūręs apatinių galūnių daug kančių asmens sužalojimo, nei, pavyzdžiui, tiems, kurie prijungti stuburo ar kaukolės kaulus.

Komplikacijos

tibiofibular syndesmosis yra prijungti dalis neaktyvaus membrana, kuri jungia medialinę paviršių smulkaus ir į blauzdikaulį palei visą ilgį. Pagrindinis dalis syndesmosis – ji interosseous membrana, kuri turi mažesnį tibiofibular membranos.

tarp blauzdikaulio kaulų sąnarių į įprastu būdu ir raumenų sistemos tarpas turėtų būti ne daugiau kaip 3 mm storio. Ji apima pluoštiniai jungiamąjį audinį, kurio pluoštas turi sankirtos lygiagrečios viena kitai. Jie turi daugiasluoksnę struktūrą. Vidiniai sluoksniai jį labiau kieta negu išorinis, kuri traumos dažnai ištempti ir suplėšyti, kuris veda į plyšius kulkšnies dėl savo nestabilumo.

4. Dieta. Dieta gydant čiurnos traumos turi savo įstatymus.

· pirmąsias tris savaites, nes gydymo pradžioje yra intensyvus augimas kremzlės audinio lūžimo. Jo formavimas reikia kolageno. Dietos pristatė žuvų ir maisto gausu želatina (drebučiai mėsos, želė, kaulų sultinio).

· Be šių savaites, turint jūros gėrybių meniu, padidinti sūrio ir pieno produktų, kopūstų, kiaušinių vartojimą – viskas, kad yra daug kalcio. Jūs turėtumėte reguliariai valgyti tuo pačiu vitamino D, be kurių kalcio nėra absorbuojamas į reikalaujamą dydį.

5. Fizioterapija. Procedūros nustatytos už skausmingos sindromas reljefo, patinimas ir raumenų spazmai. Jie siekti 7-10 sesijų kursą per dieną, iš karto po gipso skyrimo.

· UAD gydymas – gydymas aukšto dažnio srovę, kuri šildo sužeistą sritį ir aplinkinių audinių, mažina uždegimą ir stimuliuojantį audinių remontas.

· Mikrobangų terapija naudoja esamą dažnį šalia šviesos bangos, ji turi spinduliavimo energijos savybes, skausmą ir padeda atkurti medžiagų apykaitą.

· Magnetinė terapija – poveikis magnetiniam laukui, kuris gali veikti per tinkas. Procedūra stimuliuoja audinių sintezės be komplikacijų.

· Šilti vonios su jūros druska rodomi kasdien, nuėmus tinką.

6. Gydomoji mankšta. con metukonservatyviai gydymas turi nuolat daryti pratimus, kad būtų išvengta stagnacijos kraujo paveiktoje zonoje: perkelti pėdos pirštus, vaikščioti į gipso, išlaikyti raumenis atspalvių. Nuėmus pleistrą rodomas pratimų rinkinys:

· sukamasis judėjimas pėdos; jo sulenkimą ir išplėtimas;

· kilimas pasistiebus;

· pritūpimai su rutuliniu Už jo nugaros;

· čiuožimo pėdų masažo objektus ant grindų.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

įtrūkimai kulkšnies dažnai veda prie trūkimo syndesmoses. Beveik visi čiurnos traumos, ypač sumažinti savo porcijas, veda į tai, kad pažeistas tibiofibular bendro. Kaip kulkšnies traumos rezultatas visada bus sukelti problemų su tibiofibular sąnarių, ir atvirkščiai. Ruožas, kad visą gyvenimą patiria čiurnos, tapti žalos viršutinės skilties tibiofibular membrana audinio priežastis. Šios traumos dažnai išnyksta, bet taip pat yra traumų, kurios reikalauja rimto gydymo.

Dažniausiai sulaužytas kulkšnis susiduria sportininkus, kad įdėti savo kojas skersinė jėga poveikį. Tokstraumos pažįstami žaidėjai ir ledo ritulininkų. Šiose sporto dažnai praktikuoti bėgiojimas driblingas kamuolio arba ritulį, kuris lėmė rudens sportininkų ir braukti apatinių galūnių. Bet taip pat paprasti žmonės nėra apsaugota nuo čiurnos traumos.

Įtrūkimai kulkšnies ir kitų sužalojimų, susijusių syndesmoses galima gauti kaip žalos apatinių galūnių rezultatas per ledo rudenį, rimtų automobilių avarijas ar kristi iš aukščio.

Taip pat, panašus sužalojimas ir dažnai gaunate moteris dėvi daug aukštakulniais pora. Tokiu atveju, jums gali pažeisti ne tik kulkšnis, bet ir išeiti iš klubo sąnario artikuliacijos raiščius. Dislokacija pėdų arba suskilęs blauzdikaulio dažnai suteikia iki nutrūkimo membranos, esančioje tarp blauzdikaulio.

Įtrūkimai kulkšnies gali atsirasti kaip gulėdamas ant pilvo pėdos su savo vienu metu sukimosi rezultatas. Tokiu atveju reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją ir, atitinkamai, suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam į pažeidimo vietoje.

hematoma kulkšnies

Siekiant nustatyti kulkšnies traumos buvimą gali būti ne:

    
  •   
  • skausmas palpuojant kulkšnies intensyvumas, ir savo poziciją kaita.
  •   

  • Stiprus patinimas.
    
 • blauzdikaulio nenatūralioje padėtyje priėmimas.
 •   

 • Giperemirovaniyu paveiktoje zonoje.

Kai tokie simptomai, kad gydytojas rentgenografijos dviem projekcijomis, siekiant, kad būtų galima pamatyti, kaip blogai deformuoti kulkšnis, ar yra lūžis ir raiščių plyšimas linijos kas.

«rentgeno neleis lūžių, sausgyslių patempimas ir membranos žalą sąnarių».

dalinis ar visiškas žalos tibiofibular sąnarių be sudėtingų lūžių ir kitų sužalojimų dažnai gydoma konservatorius terapines technikas.

Kad pašalinti patinimas ir skausmasnukapoti pažeistas plotas Novocaine. Traumos taip pat paskirti visą imobilizacija nukentėjusiajai Blauzdų suspaudimo tibiofibular tarpą. Norėdami raiščių atsigavo ir kreko nebereikia ilgą laiką.

Fusion raiščių Shin nustatyti tinko tvarstis, kuris yra vadinamas “įkrovos”. Ji turėtų būti dėvimi apie du mėnesius. Kai “įkrovos” bus pašalintas, tada dar 14 dienų sąnarių, iškaltas nuimamas padangos, taip pat nurodyti, masažo, fizioterapijos ir pratybas už blauzdos plėtrą.

konservatyvūs metodai ne visada duoda geriausią rezultatą, todėl penkiasdešimt procentų atvejų priskirti chirurgija

Chirurgija

Kaip minėta pirmiau, konservatorius metodus, ypač kai apsunkindavo traumų ne visada padeda atsikratyti ligos ir dažnai jų naudojimas daro daugiau žalos nei naudos. Tokiais atvejais, ir chirurgija yra priskirtas.

chirurginis gydymas gali būti pateikti:

    

 • Naudojant styazhechnogo varžtą arba sraigtinį suspaudimo, padedant cemento kulkšnies ir traukti kištuko interarticular lizdą.
 •   

 • Tendoplastikoy. Šis metodas yra plati šlaunies sausgyslių transplantacijos, vietoj skaldytų kulkšnies sąnarius. Nauja rinkinys implantuoti padarytų skylių blauzdikaulio. Šio intervencijos rezultatas tampa visiškai atsigauti, dėl kurių užtruks keletą mėnesių.

įtrūkimai blauzdikaulio dažnai veda prie sutrikimų kraujotaką ir kraujo krešulių susidarymo venose didelių. Siekiant išvengti komplikacijų pacientas nustato krovorazzhizhayuschie vaistų ir antikoaguliantų.

syndesmosis, įsikūrusi čiurnos, leidžia tvirtai nustatyti sąnarių ir nesuteikia jį perkelti sritis. Pertraukos šių membranų – tai yra vienas iš labiausiai paplitusių traumų raumenų sistemos. Iki plyšių kulkšnies išvaizda gali sukelti insultą, prisėsdamas ir kristi su padaisslydimo.

plyšių apatinėje kojos išvaizda gali būti vertinami pagal algii stipri, stipri išpučiant deformacija koja, kojos hematoma ir nenatūralioje padėtyje. žalos dažnai lydi lūžių slankiojimo ir be jo. Padaryti diagnozę, pacientas yra nustatyta rentgeno diagnostika, naudojant kurių gydytojas išrašomi tinkamą gydymą, todėl visiškai pasveikti.

Į kelio kreko – tipai, simptomai ir gydymas

įtrūkimai kelio – tai gana rimta žala, kuri atsiranda, kai jūs kristi iš didelio aukščio ar Bounce. Su tokiu pažeisto asmens skauda ir negali judėti normaliai.

Daugelis žmonių neturi eiti pas gydytoją laiku gavus traumą, o tai veda prie rimtų pasekmių – pokyčiai ir sąnarių klibošanas. Tinkamas ir savalaikis gydymas gali padėti išvengti baisių pasekmių, todėl jūs negalite atidėlioti vizitą pas gydytoją per vieną dieną.

Kokie lūžių tipai kelio?

Priklausomai nuo lokalizacijos Yra keletas tipų įtrūkimų:

kaulų condyles. Krumplio yra apie kiekvieną iš kaulų, sudarančių kelio sąnarį. Tai antspaudas padengtas kremzlės. Įtrūkimai gali būti gaunamas kritimo dėl tiesios arba lenktos kojos, arba gauna labai didelį poveikį.

girnelė “. Tai gana dažnas žalos, ji gali gauti ne tik profesionalūs sportininkai, arba žmonių, kurie pateko į automobilio avariją, bet ir jaunus žmones ar vyresnio amžiaus žmonėms. Žala girnelės gali būti trijų tipų:

    
 1. Horizontali(dalis su kaulais gali būti pastumtas arba išjungti);
 2.   

 3. Vertikali(labai retai);
 4.   

 5. “Pilnas”(keli lūžiai, lokalizuota į girnelės centras).

menisko. Menisko sudaro kremzlinio audinio, todėl yra labiau pažeidžiama ir gauna didžiąją dalį įtakos ceBOJ. Tai labiausiai paplitusi žalos. Įtrūkimai gali būti horizontali, vertikali ir išilginio pjūvio. Vertikali kaltė yra laikoma labiausiai pavojinga, su kremzlės atskyrimo gali atsirasti ir blokuoti visas Jungtinio kraštus.

Sukelia

Ši žala gali būti gautas lašai, sukrėtimų, avarijų ir automobilių avarijų. Visų pirma rizika yra vyresnio amžiaus žmonių, kurie kenčia nuo sąnarių ligomis, profesionaliems sportininkams, žmonėms, dirbantiems pavojingą ir sunkų darbą. Antsvorio ir netinkamo šėrimo taip pat gali prisidėti prie gauti šią traumą.

Jei norite, gauti rimta avarija gauti ne kelio crack, net bloga kristi ant slidžios grindys gali padėti tai pasiekti. Taip pat nulaužti ne menisko ir gali turėti ne trauminis pobūdis. Žmonės, kurie turi viršsvorio ir sąnarių gali gauti šią žalą net kai vaikščioti ar aktyvus pareiga tupint.

Kokie yra šio sužalojimo simptomai?

Simptomai krekingo kelio nėra pastebimi. Labai dažnai tai žalos gali būti supainiotas su įprastu traumos. Dažnai žmogus gali daugiau ar mažiau pilnas judėjimo, o ne kreiptis į gydytoją, galvoju, kad greičiau viskas praeis savaime. Pagrindiniai simptomai šią žalą gavus taip:

    

 • Ūmus aštrus skausmas, iš karto po traumos. Tada skausmas pailsėti šiek tiek nusiraminti, tačiau, kai paspausite ant kelio skausmas sugrįžo.
 •   

 • paraudimas, patinimas. Po kurio laiko, tai gali būti hematomos.
 •   

 • nesugebėjimas visiškai ateiti arba visiškai ištiesinti koją.

Labai dažnai, kai įtrūkimai atsiranda kapiliarų plyšimo, nes tai, kas gali atsitikti, kraujavimas į bendrą ertmę. Tai gali sukelti uždegimą.

Diagnostika

Diagnozuoti įtrūkimai kelio gali gydytojui tik ligoninėje. Savęs nepriimtinas šiuo atveju. Net šiek tiek sumažėjo – nepriežastis nedelsiant kreiptis į gydytoją. Svarbu nustatyti koją, kitaip galite gauti kompensuoti.

patyrė jau traumos chirurgui pagal tyrimo galima nustatyti, ar yra kelio įtrūkimai. Tačiau tai ne visada. Pacientas siunčiamas į X-ray, tai buvo tas, kuris patvirtino preliminarią diagnozę. Jei žala yra būtina apsvarstyti išsamiau ir iš visų kampų, pacientas siunčiamas į MRT.

Kai hemarthrosis paskirti pradurti. Taip pat įsitikinkite, kad jūs siųsti pacientą į kraują, kad gali padėti nustatyti uždegimo buvimą organizme.

Gydymas ir atkūrimas

Iš kelio traumos gydymas “tradicinis ir gana paprastas”. Pirmiausia, pacientas gamins imobilizacija kelio sąnario. Šiuo tikslu, ortopedinis kelio ar gipso įkrovos. Iš principo, tai yra pagrindinis dalykas daryti. Be to, pacientas tiesiog pasirūpinti savo kojų šiek tiek laiko, kad girnelė išgydė taip greitai, kaip įmanoma.

Jei atitinkama pacientas apie didelį skausmą, kad gydytojas “skausmą”(Nurofen, ketanov). Siekiant užkirsti kelią sąnarių uždegimą, priešuždegiminių agentų priskirtas laukas (ibuprofeno).

Jei norite greitai lydyto kaulai, gydytojas rekomenduos specialią dietą gausu kalcio. Tai naudinga turėti daržovių, vaisių ir pieno produktų daug.

Chirurgija paprastai netaikoma. Tačiau daug kas priklauso nuo to, kaip greitai žmonės kreipėsi pagalbos į gydytoją. Su į kelio įtrūkimai yra pavojinga gyventi visavertį gyvenimą, ten visada yra lūžio slankiojimo rizika. Šiuo atveju, iliustruoja chirurgija.

Daugelis pratimų yra susijęs su lenkimo ir pratęsimo nukentėjusio kojos prie kelio. Tai gali būti padaryta pirmoji sėdėdami ant lovos ar gulėti ant grindų, tada stovėjo laikydami kėdė. Pagrindinis dalykas yra ne jausti skausmą tuo pačiu metu. Gydomoji mankšta ne tik padeda mokyti nusilpnintus raumenis, bet taip pat padedamproving kraujotaką. Po klasę, jūs turite įsitikinti, masažuoti pėdas.

reguliariai ir teisingai vykdyti kineziterapijos padės greitai atstatyti pažeistą kelio.

gydytojas, kineziterapeutas gali nustatyti kitas procedūras:

    

 • Magnetinis. Poveikis nukentėjusiam srityje magnetinį lauką. Tai pagerina kraujotaką, mažina skausmą ir uždegimą.
 •   

 • Lazeriniai. Ekspozicijos lazerio spindulių. Lazeris veikia ne tik odą, jos spinduliai įsiskverbia į vidų, spartinti pažeisto kelio gijimą.
 •   

 • UAD(poveikis aukšto dažnio elektromagnetiniu lauku). Tai yra viena iš efektyviausių priemonių kineziterapijos. Mažina patinimą, skausmą, uždegimą, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.

trukmė ir tipas duomenų kineziterapijos priklauso nuo žmogaus organizmo savybių. Jūsų gydytojas gali rekomenduoti tik kai kurie iš jų, arba tiesiog padaryti fizinę bei masažu kursą.

riešo lūžis: laiko ir gydymo metodai

krekingo čiurnos kaulų ir būdingas jungiamojo audinio vientisumo pažeidimas. Priežastys gali būti nelaimingų atsitikimų ir patologinių procesų, valstybės, organizmo. Pagal TLK, liga yra priskirtas kodą S90-S99, ši kategorija apima įvairių tipų kulkšnies traumų ir pėdos srityje.

Priežastys patologija

įtrūkimai kulkšnies, paprastai lokalizuota į priekį arba galinio. Būtent šiose srityse dėmesys jungiamąjį audinį sąnarių. Pagal išorinių veiksnių įtaka, jos vientisumas sutrikdyta, todėl sužalojimo.

Įtrūkimai čiurnos ar čiurnos sąnario ypač veikiami profesionaliems sportininkams. Ypač didelė rizika tokių traumų tarp sporto entuziastų, susijusių su šokinėjimo, bėgimo (krepšinio, teniso, šuolis į tolį).

Be to, šios traumos iš anksto sudaryti sąlygas:

    

 • artrozė Shinpnogo bendra. Apibūdinamas kaip degeneraciniai, distrofiniai procesų audiniuose. Susiformavo kaip kremzlių, kaulų rezultatas. Liga paprastai palaipsniui ir laidai plėtoja rimtų pasekmių.
 •   

 • Įgimtos ligos ir raumenų sistemos.
 •   

 • uždarojo ar atvirojo lūžis kulkšnies.
 •   

 • medžiagų apykaitos sutrikimai.
 •   

 • Vitamino trūkumai, ypač kalcio.
 •   

 • lūžiai su poslinkio.

Dėl čiurnos pažeidimų simptomai

Simptomai lūžių kulkšnies pastebimas iš karto, nes nervai yra sužeisti, kartais – minkštųjų audinių. Tačiau tiksli diagnozė simptomai negali būti, nes kai kiti sužalojimai pastebėjo panašų klinikinį vaizdą. Patvirtinti diagnozę gydytojas gali tik remiantis medicininio patikrinimo rezultatus.

    

 • skausmas, kuris sustiprina menkiausio krūvio.
 •   

 • Patinimas minkštųjų audinių tuo pažeidimo vietoje pažymi didelę patinimas.
 •   

 • Parengti hematoma į čiurnos mėlynė ten srityje. Tai sąžiningumo kraujagyslių, mažas kapiliarų pažeidimų pasekmė.
 •   

 • pėdos ir kulkšnies raudonos, gali būti vietos temperatūros padidėjimas.
 •   

 • baigtybės tampa nenatūrali padėtis, bendra dažnai patiekiamas šiek tiek į priekį. Nuotraukoje galite aiškiai matyti įtrūkimai.

Pirmasis ženklas, čiurnos įtrūkimai – skausmas – pasirodo iš karto po traumos arba nepatogios judėjimo. Jei nukentėjusysis skundžiasi iš šių simptomų, būtina kiek įmanoma greičiau apsilankyti pas gydytoją ir gauti išbandyti.

Terapijos

Gydyti įtrūkimai čiurnos srityje poreikį laiku, iš karto po to, kai ligos simptomai. Kuo daugiau laiko praėjo nuo traumos, tuo didesnė komplikacijų ir ilgesnį reabilitacijos rizika. Taip atsitinka, kad įtrūkimai virsta neveikia, kenkia aplinkinių audinių.

Na baigtybėszhno kuo greičiau imobilizuoti. Papėdėje yra tinko paveiktoje PRESCRIBE nedarbingumo atostogų ir padaryti gydymo programą, kuri apima:

    

 • visiško poilsio;
 •   

 • sveika mityba;
 •   

 • fizinis lavinimas;
 •   

 • fizioterapijos.

Jeigu kulkšnies lūžis sąnarių kompleksas, yra kaulo tūris, kurortas operacijos. Be to, gydytojas parenka sudėtingi vaistai, kurie malšina skausmą, uždegimą, pagreitinti regeneraciją.

Kuris būdas naudoti nustatomas pagal gydytojo remiantis anamneze, paciento amžiaus, gretutinių ligų.

terapija

Narkotikų

Su raumenų sistemos gydytojas yra susiduria su sunkiais simptomais pralaimėjimo: mėlynės, patinimas, skausmas, o kartais ir kraujavimas. Naudojamas siekiant palengvinti simptomus tokie preparatai grupės:

    

 • antikoaguliantai. Neleidžia susidaryti trombų, nes traumos veda prie sutrikimų kraujotaką ir ji gali sustorėti.
 •   

 • nuskausminamieji. Jis yra pagamintas tablečių, tepalai, nepakeliamas skausmas forma, kai švirkščiamųjų narkotikų įmanoma. Jie efektyviai blokuoti receptoriai ir skausmui malšinti.
 •   

 • Vaistai nuo slogos – padėti sumažinti patinimą galūnių. Kaip rezultatas, apkrova ant sąnario sumažėja, nutylėtų skausmą. Efektyvus furozemidas, manitolis, ir kt.

Visi vaistai turi būti priimami gydytojas. Laikantis visų motorinės funkcijos atgavimo rekomendacijas ir yra visiškai sintezės iš ligamentous aparato.

Chirurgija

Jungtiniam tinkamai augti kartu, ji turi suteikti fiziologinį poziciją. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos chirurgines technikas:

    

 • Arthrodesis. Operacija, kurios metu nustatomas paveiktoje sąnarį. Priklausomai nuo darbo pobūdžio yra padalintas į sąnarių ir intrasąnarinių. Operacijos metu UCNaudokite specialų tvirtinimo plokštelė pritvirtinta į norimą padėtį pėdos ir sąnarių gijimas gerai.
 •   

 • slėginio styazhechnyh nagai ir varžtai naudojimas. Šios priemonės padeda sumažinti atstumą tarp nukentėjusių sričių kulkšnies.
 •   

 • Tendoplastika. Sausgyslės perkelti šlaunies iki kulkšnies. Reabilitacijos po operacijos yra gana greitai ir per 2-3 savaites pacientas atgal į normalų gyvenimą.

Prieš operaciją pacientas patiria pilną patikrinimą dėl tokio įsikišimo, yra rimtų kontraindikacijos.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kad paspartinti išieškojimo funkcijas galūnę, pacientas rekomenduojama fizinė terapija, dieta, fizioterapija. Going leidžiama po 1-2 savaičių, priklausomai nuo būklės sunkumo. Rekomenduokite plaukimo ir bandaging kojas pirmą kartą po to, kai dauguma.

Lagranmasade