Sąnarių artrozės priežastys ir simptomai

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Osteoartritas, sąnarių priežastis ir simptomus” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Osteoartritas – jis yra vienas iš labiausiai pavojingų pakitimų sąnariuose, kuri be tinkamo gydymo gali sukelti deformacijos ir disfunkcija sąnarių. Liga yra degeneracinė ir distrofinis charakteris. Užkrėtimo yra daugiausia kremzlės, kuris yra atsakingas už sušvelnindamos savybių sąnarių.

Tai būdinga patologijos stiprus skausmas, riboto mobilumo asmuo, taip pat pokyčius, sąnarių (dažnai išnyksta). Yra keletas šios ligos tipų:

    

 • Osteoartritas – artrozė kelio sąnario. Dažniausiai tai įvyksta po 45 metų, nors pastaraisiais metais ši liga «jaunesnis».
 •   

 • Koksartrozė – klubo sąnario artrozė. Ši liga natūra yra pirmaujanti.
 •   

 • osteoartritas. Tai lėtinė progresuojanti sinovinio patologija kaulų dalis Junginys. Jis apibendrino ir lokalizuota.

Nepriklausomai nuo ligos forma gali būti, tai labai kenkia žmogaus gyvenimą. Be to, nuolat kenčia skausmą, kuris neigiamai paveiktų bendrą būklę ir nuotaiką pacientui, ji taip pat turi sunku judėti. Kad nebūtų iškelti bylą prieš operaciją, Jums reikia laiko, kad pamatytumėte gydytoją ir pradėti gydymą.

Osteoartritas (osteoartritas, osteoartritas) sąnariai – visi apie simptomus, priežastis ir gydymą

Osteoartritas – įvairi ir didelė grupė ligų, kurios skiriasi etiologijos (ty, dėl savo vystymosi), bet sukelti panašius pokyčius, ir panašių klinikinių pasireiškimų. Anksčiau buvo manoma, kad osteoartritas – skaičiuojamas tik sąnario kremzlės pralaimėjimas, bet dabar įrodyta, kad patologiniam procesui osteoartritoE įtraukti visas Jungtinio komponentus, įskaitant sąnarių membranos, raiščių, kapsulės, periarticular raumenų, ty minkštųjų audinių sąnario. Osteoartritas yra labiausiai paplitusi sąnarių liga ir dažniausiai reumatologiczna liga. Be to, mechaninis skausmas norma (apie juos bus aptarta toliau), būdinga osteoartritu yra pagrindinė priežastis, dėl gydymo pacientų į pirminės sveikatos priežiūros specialistų (gydytojų, bendrosios praktikos gydytojams ir pan.). Pagal labiausiai kuklus statistikos osteoartrito paveikia apie 15% pasaulio gyventojų. Be to, per pastaruosius 20 metų pacientams, sergantiems osteoartritu skaičius išaugo beveik koeficientą 2, kuris yra susijęs su gyvenimo trukme ir milžinišką plitimo nutukimo padidėjimas. Dažniausiai, kai osteoartritas veikia kelius, klubus, rankas ir stuburo sąnarius.

Kaip skambinti ligą?

Internete galite rasti keletą pavadinimų ligos: artritas, osteoartritas, osteoartritas ir kai kurie kiti. Koks skirtumas? Nesusipratimas daugelio mechanizmų ligos (patogenezės) lėmė tai, kad vienas iš ligos ir šiandien yra vadinamas osteoartritas yra osteoartritas. Iš pradžių ji buvo vadinama osteoartritu liga, kuria pabrėžiama pirminės degeneracinius pokyčius sąnariuose. Pirmoji teorija patologinių procesų vykstančių osteoartrito iškilo per 70-80 metų praėjusio šimtmečio. Duomenų laiko nurodė, kad kremzlės audinio ląstelės – chondrocitai – turi labai žemą biologinį aktyvumą, todėl negalime atsakyti į įvairaus kenkia uždegiminė reakcija. Tačiau, iki šiol ji įrodė, kad osteoartrito daugiausia pasitaiko tik uždegimą Jungtiniame, todėl terminas osteoartritas yra labiau priimtinas šiuo metu (priesaga “Tai” tik rodo uždegimo buvimą). Uždegimas osteoartrito nėra infekcinės pobūdžio, kad yra antiseptinis. Ryšium su naujų duomenų vekampai skambinti liga yra osteoartritas ir osteoartrito bus dalis koncepcijos, aprašant galutinius pokyčius kremzlės šios ligos.

Ligos

formos

pagrindinės formos osteoartrito iš šių:

    

 1. pirminis arba idiopatinė, tai yra, kylančių iš pradžių nepakitusią sąnarį. Jo priežastys dažnai lieka neutonchennymi.
 2.   

 3. antrinė, kai pralaimėjimas įvyksta dėl ligų arba sąlygų įvairovę fone.

Jei viena grupė turi įtakos sąnarių, tada mes kalbame apie vietos osteoartrito (pvz, pažeidimas iš kelio – gonartrozės). Jei yra ne mažiau kaip 3 bendrų grupių nuostoliai, liga jau generalizuotos (pirminių generalizuotų osteoartrito). Pirminis osteoartritas dažniau pasireiškia vidutinio amžiaus ir vyresni žmonės, idiopatinis poliartritas vaikams yra reti.

Pagrindiniai ligos ir sąlygos, dėl kurių gali atsirasti osteoartrito simptomai, yra priežasčių, dėl osteoartrito, yra išvardytos žemiau klasifikaciją:

    

 1. potrauminio artrozė, ty atsiranda nuo traumų ir žalos sąnariams,
 2.   

 3. įvairovė įgimtų ir įgytų ligų (pvz, Perthes liga, hypermobility sindromas, ir tt),
 4.   

 5. endokrininės patologijos (cukrinis diabetas, pralaimėjimas skydliaukės ir prieskydinės liaukos),
 6.   

 7. ligos yra kalcio nusėdimo,
 8.   

 9. nervų pažeidimas (neuropatija),
 10.   

 11. kiti reumatinių ligų.

Tarptautinė ligų klasifikacija peržiūros 10 (TLK-10) yra žymimos raide M. osteoartrito (M.15-19) ir apima pirminių generalizuotų osteartroz, koksartrozės (klubo sąnario susirgimus), gonartrozės (artrozės iš kelio, patellofemoral artrozė) artrozė pirmosios riešo sąnarių artrozės ir kt.

Rizikos faktoriai osteoartritas

lygtinai visi osteoartrito atsiradimą rizikos veiksnių gali būti suskirstyti į 3Grupė: sisteminis, vietos (vietos) ir išorės.

rizikos veiksnių sistema:

    

 1. Amžius
 2.   

 3. Lytis
 4.   

 5. lenktynės,
 6.   

 7. genetinis polinkis į ligų, sąnarių
 8.   

 9. KMT,
    
 1. Ankstesnė bendra žala,
 2.   

 3. Raumenų silpnumas,
 4.   

 5. Neteisingas bendra ašis
 6.   

 7. hypermobility sindromas
    
 1. Viršsvoris, nutukimas,
 2.   

 3. didelio streso dėl sąnarių,
 4.   

 5. Sportas krovinius,
 6.   

 7. tam tikros profesijos, profesija,

simptomus, osteoartritas

Klinikinis vaizdas ligos priklauso nuo to, kokios sąnario ar grupės sąnarių dalyvauja patologinio proceso. Dažniausiai veikia tuos sąnarius, kad yra veikiami per didelio arba maksimaliai apkrovai (kelio, klubo, riešo, stuburo). Kelio ir klubo sąnarių (gonartrozės ir Koksartrozė, atitinkamai) Nugalėk yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl negalios pacientams, todėl greitai diagnostika ir gydymas nuo ligų yra prioritetai. Apskritai, osteoartrito simptomai gali būti suskirstyti į 3 grupes: skausmas, crepitus ir padidinti sąnarių.

skausmas yra pagrindinė simptomas osteoartrito. Į kremzlės, nervų galūnės ten, kad visi skausmas, susijęs su žalos prie gretimų kaulų, sąnarių membranos ir minkštųjų audinių sąnario aplinkinių, kurie yra skausmo šaltinis. Be to, ji vaidina vertę ir skausmo suvokimas pacientui (pernelyg nerimas, mažai skausmo slenkstį, ir tt). Sąnarių skausmas osteoartrito yra aprašytas kaip mechaninis. Mechaninis ritmo skausmo yra būdingas padidėjęs skausmą su judėjimo ir apkrovos ir sumažinimo vien. Tai galima pastebėti ir rytą sąstingis, bet paprastai ne daugiau kaip 30 minučių. Užtenka charakteristika “gelio reiškinio”: po poilsio pacientą reikia šiek tiek laiko išsiskirstyti. Kartais mechaninis ritmas skausmui ir uždegimui pridedamaskomponentas. Dėl uždegiminio skausmo komponento prisijungimo sakė, padidėjęs skausmas be aiškios priežasties, naktinio skausmo, išvaizda patinimas, ligos paūmėjimas. Kartais pacientai skundžiasi skausmo intensyvumo kaita priklausomai nuo oro sąlygų ir atmosferos slėgio pokyčiams.

Crepitus – iš sutrikti, squeaks įvairovė, COD sąnarių, atsirandančių dėl

judėjimo.

patinimas, sąnarių ir padidėja. Bendra gali padidinti dydžio dėl patinimą ir uždegimą su aktyviu eksudato į bendrą ertmę (sinovito) ir dėl to osteophytes. Osteophytes yra ypač būdinga rankų sąnarių (Heberden mazgai ir Bouchard).

iš vidaus organų osteoartrtoze pralaimėjimas nesilaikoma, kas išskiria tiesa nuo osteoartrito artritu.

diagnozė osteoartritas

Yra jokių specialių testai ir laboratorinės parametrai osteoartrito sąnarių diagnozę. Tačiau pagrindinis gydymo gydytojas lieps atlikti pilną tyrimą dėl diferencinės diagnostikos osteoartrito sąnarių su kitomis ligomis, kurios gali būti apibrėžiamos kaip ligos greičiau. Be to, svarbu diagnostikos paieška siekiant nustatyti gretutinės ligos ir korekcijos terapija. Taigi, apskritai diagnozuoti Osteoartritas yra taip:

    

 1. Bendrieji klinikiniai tyrimai (bendras kraujo ir šlapimo tyrimų),
 2.   

 3. reumatoidinio faktoriaus,
 4.   <Li & gt; C-reaktyvaus baltymo,

    

 5. ACCP,
 6.   

 7. biocheminių analizė kraujyje.
 8.   

 9. sąnarių ertmėje buvimo bendrą skysčių analizę rekomenduojama.

Tačiau, labiausiai patikimas diagnozavimo būdas, osteoartrito liekanas rentgeno (CT, MRI). Klasifikacijos pakeitimai osteoartrito yra parodyta žemiau (žingsnis radiologinis osteoartrito):

    

 • Etapas 0 – jokių pokyčių “
 •   

 • 1 etapas – abejotini požymiai,
 •   

 • 2 etapas – minimalus pokytis šiek tiek sumažėjus bendrą vietą forma, izoliuotas OstOphites
 •   

 • 3 etapas – didelė sąnario ertmės susiaurėjimas, osteophytes keletą
 •   

 • 4 etapas – sąnario ertmės nebūtų galima nustatyti (ankilozės).

Kai osteartroza diagnostika ankstyvosiose stadijose patartina naudoti MRT diagnostika. Reikėtų prisiminti, kad ne visada yra koreliacija tarp sąnarių rentgeno ir simptomų pokyčių. Sunkūs simptomai atsiranda net vėlesniuose etapuose, kai įprastinis gydymas vaistais yra neveiksmingas.

diferencinė diagnostika osteoartrito turėtų būti atliekamas su šių ligų: reumatoidinio artrito, reaktyvusis artritas, podagrinio artrito, ankilozinio spondilito, psoriazinio artrito, diabetinės artropatijos, vėžinės procesų.

artrozė Gydymo

idealas yra gydyti osteoartrito reumatologas, tačiau dėl specialistų trūkumo daugelyje klinikų, gydymas gali surengti terapeutas, bendrosios praktikos, šeimos gydytoją. Kaip gydyti artritą – tai yra viena iš pagrindinių problemų, šiuolaikinės reumatologijos. Į osteoartrito gydymą, gydytojai siekiama ne tik sumažinti skausmą ir ligos simptomus, bet ir pagerinti funkcines galimybes Jungtinio, siekiant užkirsti kelią tolesniam sunaikinimą kremzlės ir kitų sąnarių dalyvavimą. Be to, pacientai dažnai klausia, ar ir, kaip visiškai išgydyti artritą. Deja, šiuo metu nėra jokių vaistų, kad būtų patikimai galėtų visiškai atsigauti ir / arba padidinti prarastą kremzles. Bet dabar ji aktyviai sukūrė veiksmingus vaistus osteoartritas, kurie galėtų atkurti sugadintą kremzles.

Visi iš gydant osteoartritą metodų yra padalintas į gydomųjų, ne-farmakologinių ir chirurginė.

Gydymo osteoartrroza – (!) Ar jungtinė darbas gydytojo ir paciento. Kompensacija gyvenimo būdas, fizinis aktyvumas, pašalinimas rizikos veiksnių, kas maloniai sumažinta beveik iki nulio. Pradėti visas gydomąsias priemones, būtinas paciento išsilavinimą. Jūs turite pasakyti pacientuiapie gyvenimo būdo koregavimo svarbu pasiekti rezultatų osteoartrito gydymui, duoti aiškias rekomendacijas.

Svorio netekimas yra būtinas komponentas osteoartrito gydymą. Taip yra dėl to, kad, pirma, su padidinta svoris padidina apkrovą sąnario, ir, antra, riebalinis audinys aplink sąnarį, yra gana agresyvus su šluoste ir palaiko tik sąnarių uždegimą.

Pratimai padeda sumažinti skausmą pacientams ilgą laiką, jis padeda atkurti sąnarių osteoartrito. Idealiu atveju, pratimas turi parengti individualų gydytoją kineziterapijos remiantis įrodymais, yra ligos ir kontraindikacijų atlikti tam tikrus pratimus. Į osteoartrito gydymą svarbu ne tiek iš krovinį intensyvumas atliekamas, kiek iš jų reguliariai (ne rečiau kaip 3-4 kartus per savaitę).

Įvairios įtvarai (vidpadžiai, antkelius, pritaikytą įtvarai, padangos, ir tt) padeda sumažinti skausmą, uždegimą, didinant sąnarių funkcionalumą ir padeda išlaikyti fiziologinį galūnės poziciją.

fizioterapija, akupunktūra yra nestabili ir trumpalaikis poveikis, naudojamas kaip papildomas metodas, kaip klinikiniai gairės naudojami tik mūsų šalyje.

šias grupes vaistų atžvilgiu, naudojamų apima farmakologines metodus:

    

 1. vaistai greito veiksmo: paprastos analgetikų, nesteroidinių priešuždegiminių vaistų (NSAID, tabletės, injekcijos), vietiniai formos NVNU vietinėje terapijos osteoartrito (tepalo, gelio, kremo, ir kitokia), vidusąnarinių injekcijos hormonų. Šie vaistai paprastai padeda sumažinti osteoartrito (skausmo sumažinimui) skausmas.
 2.   

 3. lėtaveikių vaistai (hondroprotektory už artrozės gydymui): preparatai, chondroitino ir gliukozamino (esantys vaistų deriniu), diacereino piaskledin, hialurono rūgšties preparatai (injekcijos į sąnarį). Chondroprotectors – tai Lekrstva kurie yra efektyviausias pradžioje ligos stadijose. Iš vidusąnarinių injekcijų poveikis trunka nuo 2 iki 12 mėnesių. Vitaminai ir biologiškai aktyvių priedų nereikia daryti ryškų poveikį, tačiau yra ribotas ir gali būti naudojamas tik kartu su pagrindinio paramos. Gydymo metu kiekvienam pacientui individualiai suprojektuoti gydantysis gydytojas.

chirurgijos – bendras sąnario pakeitimo – yra kraštutinė priemonė osteoartrito gydymui. Endoprosthesis indikuotinas pacientams pagal išreikštą skausmo sindromu, nėra ant anksčiau atliktų terapijos sunkių pažeidimų funkcija paveiktų sąnarių (ty osteoartrito poveikio), taip pat pažangių pakitimų osteoartrito sąnarių poveikis.

priemonės osteoartrito prevencijos šie:

    

 1. kova su esamais rizikos veiksnių šios ligos,
 2.   

 3. privaloma sumažinti svorį,
 4.   

 5. traumų prevencija,
 6.   

 7. adekvatus amžius ir lytis fizinė veikla,
 8.   

 9. specialių įrankių panaudojimas sąnarių biomechanikos korekcija.
Lagranmasade