Sąnarių gydymas kraujo plazma

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti Tema: “. Gydymas sąnarių kraujo plazmos” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Plazmolifting sąnarių

Bendros ligas sukelia skirtingų priežasčių – trauminė, amžiaus, medžiagų apykaitos ar infekcinių ligų pasekmė. Bet jie yra vienodai išreikšti stiprų skausmą, patinimą riboto mobilumo. Dauguma gydytojų pasiūlyti skausmui malšinti vaistais arba operacija.

Tai nepadeda tepalai ir tabletes?

gydymas be vaistų – ir tabletes ir tepalai retai teikia didelę palengvėjimą. Be to, bet Farmacinis preparatas, turintis apie kontraindikacijas ir šalutinį poveikį, alerginių reakcijų daugybę. Visi vaistai laikinai arba šiek tiek sumažinti skausmą ir patinimą, bet niekas neturi atkurti normalius, sveikus procesus kremzlės audiniuose. Ir liga tęsiasi.

Mūsų rekonstrukcinė chirurgija Ortopedijos praleisti tikrai veiksmingą ir saugųgydymas sąnariųpaciento kraujo plazmoje. Plazmos yra išgaunamas iš kraujo paimti iš paciento yra suleidžiamas tiesiai į uždegimas bendrą dalį, periarticular audinių ir raumenų skausmas. Įvestus plazmoje trigerius pagreitinto regeneracijos raiščių-kremzlės ląstelės paveikto sąnario. Ir skausmas ir patinimas neišnyks dėl gamtinių gydomųjų ir restauravimo kremzlių, sąnarių skysčio papildymo ir normalizuoti kraujotaką.

Šis metodas turi ilgalaikių klinikinių tyrimų metu ir leido Rusijos sveikatos apsaugos ministerija.

Plazmolifting sąnarių procedūra trunka 20 minučių, yra neskausmingas, suteikia apčiuopiamą rezultatą po pirmojo taikymas neturi kontraindikacijų.

OBEZBLIVAET arba gydomąjį? Kaip greitai jūs galite atgauti?

    

 • Sporto traumų – visiškai atkurti mobilumosąnarių ir skausmo 2-3 kartus greičiau nei planuota.
 •   

 • Artritas ir artrozė I-II laipsnio žmonių iki 40 metų amžiaus “- išgydoma visiškai. Trukmė 5-6 sesijų.
 •   

 • deformacijos artrozės ir artrito forma kelio į 40-60 metų amžiaus ligonių- verčia į ilgalaikį nuslopintas vėl itin išaugo mobilumo ir atleidžiant nuo skausmo. Trukmė 2-3 mėnesių Plazmolifting Žinoma.

Kas ligos CURE?

    

 • sporto traumų,
 •   

 • artritas
 •   

 • artritas
 •   

 • periarthrosis
 •   

 • periartritą,
 •   

 • tendinosis
 •   

 • tendinitas,
 •   

 • Koksartrozė
 •   

 • gūbrio ir piriformis sindromas
 •   

 • padų fascitas (kulnas atšaka),
 •   

 • ahillotendinit
 •   

 • retrocalcaneobursitis
 •   

 • osteochondrozė,
 •   

 • miofascinalinio sindromas

osteoartrito į pagal Plazmolifting

kelio gydymas

Plazmolifting TM autoriaus metodas remiasi gamtos procesus audinių regeneracijos stimuliavimas. Vienas iš jos kūrėjų, profesorius, medicinos mokslų daktaras Renat Rashitovich Ahmerov atsakyti į klausimus, susijusius su šia technologija.

– Renat Rashitovich jūsų PlazmoliftingTM gydymas apima trombocitų turtingos plazmos, gautos iš paties paciento kraujo naudojimą. Kaip stovi norimą kraujo frakcija, o jei daug laiko šis procesas reikalauja?
– izoliuodama plazmą procesas trunka ne daugiau kaip 5-10 minučių. Tai vyksta su centrifugų naudoti “EVA 20” (arba panašios įrangos). Kai sukasi centrifugos kraują išcentrinės jėgos, ji atskirta į frakcijas, kurie skiriasi tankio gradientą. Ty dalelės su mažesniu specifinis sunkis yra koncentruotas centre ir su dideliu – judėti į periferijoje. Taigi ten yra pasirinkimo terapinės injekcijos trombocitų poreikis.

– Kiek kraujo turi praeiti medicininę paciento injekcijai? Tarkime, pacientas kreipėsi į jus, kuris sutrikdo artrozės, artrito ar žemas nugaros skausmas?
– apie 10 ml. Tai ne daugiau kaip dvi gėrimų vandens, todėl tokio kraujo kiekio praradimas yra nekenksmingas organizmui ir nėra atsakinga už bet kokias pasekmes.

– Kur paimtas kraujas? Ar man reikia kažkaip pasiruošti procedūrai?
– laboratorija surenka kraują iš venos, esančio alkūnės. Procedūra atliekama ant tuščio skrandžio. Vieną dieną prieš tai nerekomenduojama gerti alkoholio, ir tik prieš manipuliavimas yra labai pageidautina susilaikyti nuo rūkymo.

– Kaip žinoma, homeopatija vadovaujasi principu “gydant su panašiomis”. Kodėl šis metodas yra laikomas nekenksminga?
– Gydymas panašus panašus (Similia similibus curantur) vis dar praktikuojama medicinos senovėje, prieš buvo Hipokrato mokykla. Šio metodo paminėjimas yra iš Paracelsus darbus. Priešinga būdas Homeopatija – Alopātija – naudojamas farmakologijos. Jis apima gydymą pacientui su vaistais, kurie gali lemti priešingus simptomų ligos simptomus. Pavyzdžiui, kai vartojamas karščiavimas vaistų mažina temperatūrą (aspirino). Kelio sąnario sutrikimų gydymui (artrito ir P. pan.), Mes pristatyti paveiktoje zonoje plazmos paciento. Jis veikia tiesiogiai ant židinio ligos, įjungiant ji poveikį paties organizmo išteklius. Jis nenaudoja jokių pašalinių medžiagų, todėl procedūra yra ne tik veiksmingas, bet ir saugus.

– Efektyviai Plazmolifting gydymas senyviems pacientams, kai bendras problemas vargintis labiausiai? Nepatenka į amžių, trombocitų veiklą?
– Žinoma, vyresni asmuo, tuo mažesnis regeneracinė potencialą savo kūno. Todėl, atsižvelgiant į defektams artrozės ir artrito formos kelio, kiek pacientų amžiaus gydymo, mes naudoti specialią TVtodiki. Taigi, gydymas iš šių ligų pacientams, jaunesniems nei 40 metų, ji paprastai trunka kelias savaites. Žmonės 40-60 metų reikalauja ilgesnio gydymo – 2-3 mėnesius. Pacientai tik sustiprino virš 60 metų ženklą, atsižvelgiant injekcijų specialią sistemą bent metus.

– Ar jūsų technika donoro kraujo leidimų naudoti?
– Absoliučiai ne.

– Ar tai įmanoma suderinti Plazmolifting su tradicinės medicinos terapijos?
– Autostimulyatsiya audinys artrito kelio gydymui gali labai gerai būti derinamas su vartojate priešuždegiminių ir antibakterinių vaistų
-. Ar yra būdų, kaip sustiprinti savo žmogaus trombocitais į savo gydymo rezultatas buvo dar efektyvesnis? Ar įmanoma šiam tikslui naudoti, pavyzdžiui, jokios specialios dietos ar vaistus?
– osteoartrito kelio su Plazmolifting TM technika gydymas bus efektyvesnis ir ilgalaikis rezultatus, kai pacientas laikysis sveikos gyvensenos. Nėra farmacijos ar papildymai, siekiant pagerinti regeneracijos procesus yra nenaudojamas. Jie tiesiog neturi.

– Pasakyk man, tai galima visiškai išgydyti artrito, nugaros skausmas ar artrito Plazmolifting? Arba ji leidžia pasiekti tik laikiną palengvėjimą, kad valstybės, todėl ateityje reikės naujų injekcijų?
– Jei rezultatas labai paveikti paciento amžių ir ligos stadijoje. Artritas laipsnis I-II konservuota visiškai. Kai liga yra sunkesnė, ypač senyviems pacientams, Plazmolifting leidžia gerokai supaprastinti sąlyga. Po gydymo, skausmas nueina, sąnarių tampa mobilus. Ir tai duoda žmogui visapusiškai ir aktyviai gyventi, be patiria buvusį kančias.

– apdorojimas Plazmolifting pat naudojamas sporto traumų. Kaip greitai po procedūros gali atnaujinti šį pratimą?
– Sportininkai mums pavykoetsya pasiekti greičiau (2-3 kartus) gydymo efektas Plazmolifting pradžią. atnaujinimas mokymo laikas ir jų elgesio savybes reabilitacijos metu nustatyta, sporto gydytoju, kuris dirba su komanda. Modernus sporto medicina, o aktyviai naudojant mūsų būdą. Beje, tai taikoma nacionalinė komanda Rusijoje lengvosios atletikos.

– Kurso metu Plazmolifting jums rekomenduoti pacientams bet gyvenimo būdo apribojimai? Ar man reikia padaryti pakeitimus įprastu režimu, arba galite atlikti procedūras, o toliau gyventi ir dirbti kaip įprasta?
– nereikia papildomos gydymo nėra specialios sąlygos. Tiesiog ateiti į medicinos centre kraujo donorystės ir gauti kitą injekciją. Pusvalandį – ir pacientas gali eiti namo arba bet kurioje kitoje vietoje. Viskas, ko reikia konsoliduoti rezultatus – sveiką mitybą, gryname ore, ir atsisakymą, arba bent jau riba blogų įpročių. Iš likusios kūno bus pati padaryti.

Plazmolifting kelio

Plazmolifting kelio sąnario – naujoviškas metodas jos susigrąžinimo iš artrito ir artrozės, taip pat į reabilitacijos laikotarpiu po traumų. Ji slypi paties žmogaus kraujo įvadas, apdorota ypatingu būdu, atsižvelgiant į bendrą ertmę. Ši procedūra yra sudėtinga ir turėtų būti atliekami tik kvalifikuotas gydytojas, ir specializuojasi įrangos, reikalingos paruošti plazmos.

Šiandien plazmoterapiyu pasiūlymas daugelyje ligoninių, bet jo kaina daro pacientai galvoja apie savo reikalingumą. Reikėtų toliau tirti esmė ir metodologijos Plazmolifting, taip pat susipažinti su gydytojų ir pacientų suprasti, ar atlikti ją ir kaip efektyviai ji yra.

Kas yra Plazmolifting

Plazmoterapiya – savarankiškai įpurškimo žmogaus kraujo trombocitų turtingą plazmoje. Jos parengtos iš venos ir patenka į centrifugos, kuris tam tikru režimu, galite pasiekti aktyvinimą ir daugyba iš šių ląstelių. Trombotsity žmonėms dalyvaujančių regeneravimo procesu, ir jų koncentracija padidėja traumos, gabalai, odos ir minkštųjų audinių sužalojimai. Šis principas yra laikomas dėl metodikos vystymosi pagrindas. Trombocitų sukelti daugiau sintezę augimo faktorių – specifinio baltymo junginių, kurie veikia medžiagų apykaitos procesus ląstelių lygiu ir skatinti bendrus atkūrimo.

Gautas medžiaga duodama į bendrą ertmę kelio, klubo, arba bet kurios kitos sąnario. Augimo faktoriai turi keletą naudingų efektų:

    

 • sumažinti uždegimas lygį;
 •   

 • reguliuoti leukocitų, nukreipiant juos į uždegimo vietoje;
 •   

 • skatinti naujų smulkiųjų kraujagyslių formavimąsi ir stiprinti esamus;
 •   

 • suaktyvinti kolageno sekreciją, kuri dalyvauja atsižvelgiant į bendros sluoksnio kremzlės ir riebiklio formavimo regeneravimui.

injekcinis medžiagą – ji yra savo veninio kraujo, kad eina tam tikras etapus transformacijos. Kaip rezultatas, trombocitų koncentracija jį kelis kartus didesnis nei normalios žmogaus kraujo plazmos.

indikacijos

procedūrų

Plazmolifting – yra universalus būdas, kuris gali būti naudojamas prieš ligų, sąnarių įvairovė. Jo užduotis yra aktyvuoti savo organizmo regeneracinius procesus, kaip kraujo rezultatą ir trombocitų turtingos augimo faktorius. Atkūrimo procesas apima kelis veiksmus, įskaitant geresnę kraujo apytaką sąnariuose, padidinti kremzlės audinio, padidėjusios gamybos sąnarinio skysčio. Visi šie pokyčiai sukelti skubiai pagerinti paciento savijautą ir išieškojimas motorinio aktyvumo.

Plazmolifting kelio sąnario skiriamas gydytojo, atskirai arba kartu su kitais vaistais. Tai bus veiksminga šių pokyčių:

    

 • žalos iš kelio – lūžių, raiščių pažeidimų, gali sutrikdytivientisumą menisko;
 •   

 • kelio bėgikas – trinties sindromas arba otibialnogo takų;
 •   

 • artritas – uždegiminių bet etiologijos;
 •   

 • artrozė – metabolinis sutrikimas, kurioje bendra netenka normalų kraujo srautas ir kremzlės plokštelė palaipsniui tampa plonesni;
 •   

 • bursito, miofascitinį sindromas, koksartrozės, tendovaginitą ir kitas ligas, sąnarių ir periarticular struktūras.

Ligos keliai sukelti didelį diskomfortą kasdieniame gyvenime. Jie lydi skausmingų pojūčių, greitas nuovargis, kai vaikščioti. Net nedidelis fizinis aktyvumas sukelia skausmą, ir tai yra būtina pamiršti apie profesionalaus sporto. Tačiau šiuolaikinė medicina siūlo naujų būdų gydyti sąnarius su minimalia rizika ir maksimalų efektyvumą, kuris leis atkurti pažeistus sąnarius ir sukelti visą gyvenimą.

Technologijos įgyvendinimas

Nieko ypatingo mokymai plazmoterapii nereikia. Prieš procedūrą būtina duoti kraujo analizei virusinių ligų, taip pat ūminio virusinės infekcijos buvimo organizme. Svarbiausia – pasirinkti tinkamą kliniką, kuri gali suteikti kompetentingai gydymą ir turi patirties vykdant panašaus metodiką.

gydymas trombocitų plazmoje vyksta keliais etapais:

    

 1. tvora paciento veninio kraujo į specialų mėgintuvėlį, kurios jau yra elementai, kurie užkerta kelią savo koaguliacija;
 2.   

 3. centrifuguojant Gautas skystis, pagal kurią eritrocitai yra atskirtos nuo plazmos
 4.   

 5. atskyrimas frakcija, kuri apima, maksimali koncentracija trombocitų;
 6.   

 7. įvedimas narkotiko minkštųjų audinių aplink paveiktą sąnario.

Plazmolifting gentis trunka ne daugiau kaip 30 minučių. Procedūra atliekama su vietine anestezija, todėl pareikšti kuo mažiau skausmo ir pradeda veikti per kelias dienas po injekcijos.

Savybės ir privalumai procedūrosir

Plazmolifting pamažu populiarėja Rusijoje ir užsienyje. Technika yra labai efektyvus, greitas ir ilgalaikių veiksmų, visišką saugumą ir kiti privalumai. Tai galima padaryti bet kokio amžiaus, įvairių ligų ir raumenų sistemos. Skausmo sindromas, išlieka po pirmosios procedūros, bet siekiant maksimalaus poveikio ji yra vykdoma greitį ir veikti kelis injekcijas su kelių savaičių intervalu.

Ši technika yra patariama ekspertai iš pirmaujančių klinikose. Tarp jos privalumai:

    
 • Apsauga – naudojamas nuosavas paciento kraujyje, kuris nesukelia alerginių reakcijų ir atmetimas, greitai absorbuojamas ir panaudojamas audinių remontas gydymui;
 •   

 • Ne šalutinis poveikis – skystis yra biologinės kilmės, todėl ji gali būti saugiai naudojamas;
 •   

 • galimybė apsieiti be operacijos, kuri yra susijusi su ilgo reabilitacijos, sumažino bendrą organizmo atsparumą ir kitus neigiamus padarinius;
 •   

 • gebėjimas sujungti plazmoterapiyu su kitų tipų gydymo.

Plazmolifting retai atliekamas nepriklausomai. Daugeliu atvejų ši procedūra yra dalis visapusės gydymo režimas, kuriuo siekiama sąnarių atstatymo. Pacientas yra nustatyta pratybų terapija, kineziterapija, šiluminės procedūros, taip pat gydomasis masažas. Visi šie metodai pašalinti įžeidžiantį operacijos ankstyvosiose stadijose artritas ir artrozė, uždegiminių ir degeneracinių pokyčių bendrų audinių poreikis. Gydymo rezultatas tampa visiškai atkurti sąnarių, gerina jų kraujotaką ir stiprina kremzlės sluoksnį. Po trumpo laikotarpio reabilitacijos ir adaptacijos organizme gali grįžti į normalų gyvenimą ir netgi vykdyti sporto apkrovą.

Plazmolifting kelio į sporto medicinos

Kelio -pagrindinis sąnarių, kuri atlieka padidintą apkrovą kasdieniame gyvenime. Sporto, dauguma traumų ir ligų įtakos tiksliai kelio, ir jo pralaimėjimą reikšmingą poveikį gyvenimo kokybei ir yra kontraindikacija sportą. Tačiau traumų ir ligų (gonartrozės, artritas, kelio bėgikas, patempimų ir raiščių ašarų, menisko pakitimus) dauguma sėkmingai gydomi keletą mėnesių. Plazmolifting Žinoma leidžia atkurti pažeistą audinį ir grįžti prie įprastų stresų jau po kelių mėnesių. Svarbiausia – laikas atkreipti dėmesį į diskomfortas ir skausmas, kaip būdas yra veiksmingas tik pradiniuose etapuose artritas ir artrozė.

Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis

Plazmoterapiya laikoma saugi procedūra. Visi instrumentai yra sterilūs, todėl intraartikuliniam injekcijos gali būti atliekamas be infekcijos rizika Jungtiniame ir jos pūlingas uždegimas. Tačiau iki kurso pradžios vyksta visą tyrimą ir kraujo mėginys paimamas analizei. Tai yra dėl to, kad kontraindikacijų,, kurioje vyksta procesas yra atliekamas ar ne, ar kiaušinių iki visiško panaudojimo buvimą.

Tai apima:

    

 • lėtinės uždegiminės ligos Bet kurio ūmaus etapas organo;
 •   

 • infekcinė liga;
 •   

 • ŽIV;
 •   

 • kraujo ligomis, sistemos ir pažeidžiant jo koaguliacijos procesus;
 •   

 • vėžys;
 •   

 • inkstų ir kepenų darbas ūmaus arba lėtinės fazės;
 •   

 • nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Plazmolifting nėra atliekamas su donoro kraujyje naudojimo. Jei biologinė medžiaga paciento atskleidė požymių virusinės infekcijos, procedūra leidžiama tik po to, kai iš nustatytų ligos gydymui. Tas faktas, kad saugumas ir veiksmingumas metodus, nes jį naudojant savo medžiagą, kuri pašalina alerginių reakcijų rizika, ir atmesti baltymų. Paaukoti kraujo yra ne tik neatnešapatobulinimai, bet taip pat gali sukelti pavojingų pasekmių.

Apžvalgos gydytojai ir pacientai

Tinklo galite rasti atsiliepimus apie procedūrą Plazmolifting sąnarių daug. Dauguma jų yra teigiamas – jie liko pacientams, kurie jau spėjo nuspręsti dėl novatoriško požiūrio ir gali pasidalinti savo patirtimi. Čia taip pat galite pasikonsultuoti su gydytojais, kurie praktikuoja į ligų ir raumenų sistemos gydymo ir gali suteikti statistika susigrąžinimą po Plazmolifting skirtingų diagnozių.

Jelena, 38 metų, Belgorodo:
«kelį nesiteikė manęs keletą metų po blogo kritimo. Kaulų ir raiščių buvo normalus, bet stiprus mėlynė sukėlė lėtinis artritas. Mano gydytojas po reguliarių apsilankymų fizioterapijos ir masažo pasiūlė padaryti įpurškimo autoplasma. Aš pasirinko kliniką savo patarimais ir buvo labai malonu su rezultatas. Pirmosiomis dienomis po procedūros yra patinimas, bet tada jis eina, ir jūs galite iš karto pajusti, kaip bendra tampa plastiškas. Visas kursas padėjo man visiškai pamiršti apie problemas ir eiti į sporto salę tik išlaikyti. »

Angelina, 26 metai, Maskva:
«Mano visas gyvenimas yra susijęs su šokiais, todėl artrito kelio sąnarius 2 laipsnių nepriklauso mano planus. Kai man buvo pasiūlyta Plazmolifting, sutikau net galvoti – tai buvo vienintelis būdas grįžti į normalų gyvenimą ir toliau mokymus. Pati procedūra yra labai greita, gana nemalonus, bet tai vyksta taikant vietinę nejautrą. Kitą dieną po to, kai jau galima vaikščioti, atsisėsti ir atsistoti, tada nėra jokių apribojimų ir nakvynė poilsio. Po paskutinės injekcijos užtruko keletą mėnesių, ir dabar aš mokyti be skausmo, tai lieka tik grįžti į

atgal į formą. ”

Michael chirurgas:
«Daugiau klinikos siūlo surengti Plazmolifting sąnarius, todėl pacientai turi būti labai atsargūs. Pagrindinė sąlyga visiškai gydymo – jiskompetentingos atlikimo procedūros ir tikrinimo prieš tai. Yra daug niuansų, kad turi būti vertinamas atsižvelgiant į plazmos gydymo, kitaip jis tiesiog nepadeda. Be to, rezultatas priklauso nuo konkretaus diagnostikos ir ligos stadijos. Yra atvejų, kai aš net ne išdrįstų tokiems eksperimentams, jeigu paciento būklė gali būti patobulintas operacijos vieni. Likusi autoplasma saugus ir gali gaminti matomas ir, svarbiausia, ilgalaikius rezultatus. »

Plazmolifting kelio – technika, kuri nepraranda populiarumo. Apie tai yra didelė suma teigiamų atsiliepimų iš pacientų ir gydytojų. Daugelis žmonių jau pavyko atsikratyti skausmo ir diskomforto, kurį sukelia ankstyvosiose stadijose artrito ar osteoartrito, traumų poveikio ir patenka, taip pat intensyvios atletiškas treniruotes. Svarbiausia – būti išnagrinėta ir išsiuntė gydytis į tiksliai diagnozuoti, taip pat pasirinkti kvalifikuotą asmenį.

Plazmolifting ir ortoplazma

Su mumis elgiamasi palankiai!

    
 • 15 metų patirtisligų gydymas, sąnarių ir stuburo
 •   

 • Viskas per 1 dieną, – medicininis patikrinimas, diagnostika ir gydymas,
 •   

 • gydytojas Priėmimo $ 0!į mūsų
 • gydymui

    

 • 15 metų patirtisligų gydymas, sąnarių ir stuburo
 •   

 • Viskas per 1 dieną, – medicininis patikrinimas, diagnostika ir gydymas,
 •   

 • gydytojas Priėmimo $ 0!į mūsų
 • gydymui

Turinys

Kaip veikia Plazmolifting

Tokiu būdu gautas plazmos kurios priklauso sąnarių, traumų ar odos atjauninimas gydymo bus būti pakankamai aktyvų langelį.

Šiandien, Šv Plazmolifting pagalba veiksmingai gydyti ligą įvairių sričių medicinos:

Osteoartrito ir osteoartrito iš ortopedijos sąnarių;

Žala raiščių ir raumenų traumatologijos;

Gingivitas ir periodontitas stomatologijoje;

cistitas ir uretritas urologas;

Gimdos kaklelio ligos ginekologijos.

CENTRASfugirovanie vamzdžiai su paciento kraujyje įvyksta greitis yra didesnis nei 4000 apsisukimų per minutę ir tęsiasi iki 5 minučių. Tai yra užtikrinti, kad būtų visiškai atskirti kraujo kūnelių ir plazmos trombocitų in vitro.

Kokie yra gydymo poveikis?

sąnarių Plazmolifting sumažino skausmą intensyvumą gydymo, atsigauna kiekį ir kokybę sinovijos skysčio, pagerinti paciento sąnario mobilumą metu. Utilizavimo ir reabilitacijos procesas yra greitesnis nei tradicinis gydymas.

Aprašymas procedūros

PRP plazmoterapiya: atsiliepimai

Kur Plazmolifting

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Užsisakyti mums gydytis telefonu 7 495 134 03 41, arba palikti prašymą svetainėje.

Kainos plazmoterapiyu

rugpjūtis
PaslaugosKainaPrisijungti
PRP terapija (Plazmolifting) Akcijos kainos galioja iki 15 !4000r

PrisijungtiĮvadas į raumenų, raiščių, suhozhilieAktsiya iki rugpjūčio 15 d!4000 rubliųSukurtiPlazmoterapiya sustavaAktsiya iki rugpjūčio 15 d!4000 rublių

Mūsų gydytojai

traumatologo ortopedijos sporto medicinos gydytojas
Patirtis: 17 metų

reabilitacijos Fizioterapeutas
Patirtis: 16 metų

traumatologo ortopedijos sporto medicinos gydytojas
Patirtis: 10 metų

Ortopedo vertebronevrolog

Patirtis: 17 metų

Technologijos ArthrexACP sistema arba gydymas sąnarių kraujo plazmos

gydymas kraujo plazmoje – modifikuota versija žymaus autohemotherapy. Dėka naujų technologijų šios procedūros efektas išaugo kelis kartus. Kaip rezultatas, sesija sumažėja skausmas, geresnė mityba kaulų ir kremzlių, osteoporozė problemos bus išspręstos. Plazmoterapiya plačiai ir efektyviai naudojamas kosmetikoseskih salonai, tokia procedūra yra vadinama Plazmolifting. Geri rezultatai pastebėta, kad apdorojimas plazma nervų sistemos pažeidimų oftalmologijoje. Europos medicinos akademija. Paulius Ehrlich naudojamas bauda įrodyta gydymo metodą sąnarių savo krauju su Arthrex AKR sistemos pagalba.

Kaip plazmoterapiya?

Modernus technologijos siekiant padidinti savo gydymo plazmos leidžia sesiją padaryti greitai ir neskausmingai. Venų skirta užima nedidelį kiekį kraujyje. Tada centrifuguojamas kraujo dalybos į frakcijas – plazmos, raudonųjų kraujo kūnelių ir trombocitų. Po to, kai sodrinimo su plazmos suleidžiamas į paveikto sąnario ertmę. Dėka originalios dvigubo švirkšto manipuliacijos yra visiškai saugūs pacientui.

Kaina plazmoterapii procedūra

paslaugųkaina, RUB
Autostimulyatsiya regeneracijos procesus, minkštųjų audinių / sąnariai (Arthrex AKR sistema), 1 švirkštas13000
PRP terapijos c temperatūroje, naudojant technologiją Plasmalifting4500
PRP terapijos C temperatūroje, naudojant lietus Lab technologiją13.500

Kaip pasiruošti plazmoterapii?

Prieš pradedant gydymą, pacientas bus laukti konsultacijos su specialistu. Po patikrinimo norazhennogo dėmesio ir paaiškinti ligos istoriją gydytojas Jums paskirs kurso plazmoterapii. Ypač nereikia ruoštis procedūros, tačiau turite žinoti, kai gydytojų rekomendacijas:

    

 • 2 savaites Nustojus vartoti antitromboziniai vaistai;
 •   

 • dieną prieš sesiją, išskyrus alkoholinius gėrimus ir tabaką;
 •   

 • prieš gydymą nereikia užsiimti sportu ir išvengti intensyvaus fizinio krūvio;
 •   

 • Prieš procedūrą miego turėtų būti visiškai;
 •   

 • neturėtų būti dvasiniai išgyvenimai;
 •   

 • prieš seansas gali gerti iki dviejų stiklinių šilto normalaus vandens,

Kaip perkelti ligoniai plazmoterapiyu?

Seanso plazmoterapii perkeltas labai lengvai. Kartais pacientai jaučia palengvėjimą ne pirmą procedūrą – skausmas nueina, dingsta sustingimas. Per ištrauka žinoma nebūtina eiti į garinė pirtis, sauna ir turėtų vengti didelio fizinio krūvio.

Siekiant parodyti iš kraujo plazmos sąnarių gydymo?

Šis metodas yra plačiai naudojamas kosmetikoje, sporto medicina, ginekologija, urologija. Europos medicinos akademija. Paulius Ehrlich kreipiasi pacientai su skundų dėl kaulų ir raumenų sistemos pralaimėjimo:

    
 • skausmas stuburo;
 •   

 • sporto traumų;
 •   

 • artrozė ir artrito;
 •   

 • ilgai nonhealing žaizdų ir opų, verda;
 •   

 • atsigavimas po operacijos,

Plazmoterapiya turi vietinį, regeneravimo poveikį. Dėka biologiškai aktyvių faktorių yra turtinga žmogaus plazmos, stimuliuoja sveikų ląstelių augimą, mažina uždegimą.

Ar yra kokių nors kontraindikacijų plazmoterapii?

Contra autoplazmoterapii nustato gydytojas individualiai. Tačiau ekspertai nerekomenduoja plazmos injekcijos pacientams, sergantiems šiomis ligomis:

    

 • Onkologija;
 •   

 • ūminis infekcinės procesas;
 •   

 • kraujo liga,;
 •   

 • diabeto;
 •   

 • išoimmunnaya patologija;
 •   

 • psichikos sutrikimų

Privalumai autoplazmoterapii

Metodas yra universali. Jis pašalina raumenų spazmus, atkuria skysčių tūrį Jungtiniame, gerina kremzlės atstatymas. Be puikios vietos rezultatas, jis turi šiuos privalumus.

    

 1. virtualus nebuvimas šalutinį poveikį.
 2.   

 3. Nėra atmetimas.
 4.   

 5. SHARP sumažinimas ar net nutraukti vaistus.
 6.   

 7. Puikus efektyvumas.
 8.   

 9. Greitas ir ilgalaikis efektas.
 10.   

 11. Dauguma puikus Vietoje hormonų terapija.
 12.   

 13. Universalumas

Gydymas sąnarių kraujo plazmoje Europos medicinos akademijoje. Paulius Ehrlich

Plazmoterapiya Arthrex AKR sistema buvo sėkmingai naudojamas Europos centro ortopedijos ir skausmui malšinti. Gydymo schemą ir jos trukmė gali būti nustatoma tik patyręs gydytojas. Kaip taisyklė, Kursas susideda iš trijų iki 06:55 gydymo. Tarp sesijų turi būti pertrauka, kuri gali siekti iki 2 savaičių. Centre specialistai – kvalifikuoti patyrę gydytojai padėti pacientams su problemomis raumenų sistemos grįžti į visišką ir aktyvaus gyvenimo.

švirkščiamųjų sąnarių kraujo plazma

Plazmolifting sąnariai, kai laidos procedūra, nekilnojamojo kaina Maskvoje

Jau daugelį metų nesėkmingai kovoja su sąnarių skausmu?

Instituto vadovas: “Jūs būsite nustebinti tuo, kaip lengvai jis gali būti išgydyti, atsižvelgiant sąnarius kasdien priemones 147 rublių.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Ligos ir griaučių sistemos yra labai dažnas. Ji skatina mokslininkus rasti daugiau naujoviškų, efektyvias ir saugiausias būdų gydyti juos. Vienas iš šių būdų yra Plazmolifting sąnarius. Ši procedūra leidžia jums pašalinti skausmą, mažina uždegimą ir pagerinti sąnarių judrumą, garoUhlíř restauravimas kremzlės audinio. Veiksminga Plazmolifting su iškyšos kaklo slankstelių, osteochondrozės, myofascial sindromo ir kitų ligų.

Straipsnio turinys:
Kas nauda
Kai rodo, kaip
naudą ir riziką
atsiliepimai, kaina

Kas yra Plazmolifting

klausos procedūros pavadinimas, domina klausimą dauguma – Plazmolifting sąnarių, kas tai yra? Metodas grindžiamas gydymo organizmo nuosavus išteklius, galimybę. Šiam tikslui, pagal injekcija į uždegimas arba lankstų suleidžiamas plazmos praturtintas trombocitų vietoje. Plazminiai buvo išgauti iš paties paciento krauju, todėl kūnas nepatenka užsienio agentų ir gydymas iš esmės tęsiasi be šalutinio poveikio.

Dėl sąnarių mūsų skaitytojams gydymo sėkmingai naudojamas Artreyd. Matydamas tokį populiarumą šiuo įrankiu, mes nusprendėme pasiūlyti jam savo dėmesį.
Skaityti daugiau čia …

plazmos

naudojimas

plazma – yra Biomaterial, kad yra išgaunamas iš paciento kraujyje. Ji turi savybės skatinti augimą ir regeneraciją ląstelių organizme, pagerinti vietos imuninę sistemą, padidina kolageno skaidulų išsidėstymą, atstato kremzlės struktūrą. Be to, įvedimas autoplasma spartina kraujotaką ir gerina medžiagų apykaitos procesus.

indikacijos

procedūrų

Plasmolifting naudojamas daugeliui ligų ir sutrikimų ir raumenų sistemos:

    

 • menisko pažeidimas;
 •   

 • artrozė;
 •   

 • artrito;
 •   

 • žala arba žala raumenų-ligamentous aparatai;
 •   

 • lūžiai ir kaulų lūžiai;
 •   

 • osteochondrozė;
 •   

 • periartritas;
 •   

 • atrofija kaulų;
 •   

 • raumenų mėšlungis;
 •   

 • sporto traumų;
 •   

 • išsaugojimas po ankstesnių chirurginių intervencijų.

Be to, šis metodas yra naudojamas ginekologijos, stomatologijoje, kosmetikoje.

Protivopokazaniya

Plazmolifting gana saugus gydymo metodas. Tačiau yra tam tikros sąlygos, kai geriau atsisakyti iš procedūros. Tai apima:

    

 • vėžys;
 •   

 • kraujavimo sutrikimų;
 •   

 • psichikos sutrikimas;
 •   

 • paūmėjimas lėtinių ligų;
 •   

 • ligos, kraujotakos sistemos;
 •   

 • padidėjusi kūno temperatūra;
 •   

 • kepenų ir inkstų liga;
 •   

 • Nėštumas;
 •   

 • krūtimi metu;
 •   

 • gydymas vaistais, kurie turi įtakos kraujo.

Kaip veikia Plazmolifting ant probleminių sričių

Po įžangos autoplasma turtinga trombocitų, pagerina kraujotaką ir audinių mitybą. Kaip rezultatas, aktyvuotos regeneraciją ir remonto audinių, stimuliuoja naujų ląstelių susidarymą ir sustiprina imuninę sistemą.

Tai skatina gijimą lūžių, plyšimų, rekonstrukcijos kremzlės audinio ir natūralaus prieaugio į sinovijos skystį skaičiui. Skausmas ir diskomfortas yra palaipsniui blukimas ir atstato normalų kiekį judėjimo sąnario.

Privalumai

Plazmolifting turi eilę privalumų. Ji:

    

 • metodologijos įrodyta tobulinimo daugumai pacientų veiksmingumas;
 •   

 • reti šalutinio poveikio;
 •   

 • naudoti įvairių tipų degeneracinių ir uždegiminių ligų sąnarių ir stuburo slankstelių lūžių, minkštųjų audinių traumų gydymo galimybė;
 •   

 • mažinimo poreikiai, atsižvelgiant Skausmo;
 •   

 • nereikia reabilitacijos;
 •   

 • pašalina ne tik simptomai, bet ir ligos priežastys;
 •   

 • gali būti derinamas su registratūroje narkotikų ir kitų gydymo metodų.

Skirtumai nuo narkotikų gydymo

Skirtingai nuo narkotikų gydymas Plazmolifting beveik jokio šalutinio poveikio, nesapdorojimo plazma yra kilęs iš savo krauju. Paaukoto kraujo naudojimas visiškai draudžiamas. Taigi, organizmas yra atkuriama jo paties jėgomis.

Daugelio narkotikų vartojimas, be teigiamo poveikio ligos eigai, turi poveikį organizmui neigiamą. Pavyzdžiui, dauguma nesteroidiniais priešuždegiminiais vaistais, naudojami skausmo ir uždegimo, dirginti skrandį. Tai gali sukelti gastritas ir net opos. Plazmolifting techniką niekada sukelti tokį neigiamą veiksmų.

Tačiau, jei rimtų patologijų tik injekcijos plazmos negali padaryti. Vaistus, kiek reikia.

Pasiruoškite tvarka

Prieš procedūrą, pirmiausia turėtų eiti per visus būtinus diagnostinius testus ir paneigti kontraindikacijų buvimą. Maždaug 3-5 dienas turėtų būti išbrauktos iš riebalų ir saldžių maisto produktų dietos, taip pat visų alkoholio rūšių. Dėl manipuliavimo dieną, pageidautina susilaikyti nuo rūkymo. Be to, kraujo mėginiai turi būti atliekamas nevalgius.

gydytojas gali rekomenduoti atsisakyti priėmimą tam tikrų vaistų, ypač aspirino ir antikoaguliantų. Ne daugiau reikalavimai procedūros ruošimo metu.

Šio metodo

žingsniai

Kaip Plazmolifting? Pirmasis laboratoriniai veikas kraujo mėginys iš į rankos veną.

naudojant nuo 5 iki 30 ml kraujo 1 procedūrą. Kitas žingsnis yra atskirti plazmą. Šis procesas trunka apie 10-15 minučių ir yra vykdoma, naudojant centrifugą.

Tada, atskirta plazmos yra suleidžiamas į uždegimo vietoje. Taigi Plazmolifting procedūrą neatsižvelgiama daug laiko.

Kaip yra dėl sąnarių

procedūra

aplink lanksto arba slankstelio sritis, kuri bus sudaryta plazma yra veikiamas dezinfekcijos priemone. Jei reikia, vietinei anestezijai.

plazmos buvo pritraukti į švirkštą ir įpurškiamas iš plonos-oji adata giliai į sąnario. Procedūrų skaičius yra nustatoma individualiai kiekvienu atveju. Ji rekomendavo plazmos įvedimą 5-7 kartus su tarpais tarp injekcijų nuo 3 iki 5 dienų.

Metodo

veiksmingumas

žymiai sumažėjo skausmas įvyksta per keletą valandų po injekcijos, kraujo plazmoje. Pravažiavus kursą pažymėta restauravimas bendrą funkciją, normalizuoti mobilumo, pašalinti skausmą ir patinimą. Kai kuriais atvejais, laikas, praleistas gydymo kursas su plazmos, siekiant užkirsti kelią dėl operacijos poreikį.

Rizika

Prieš pradėdami taikomos metodai reikia pasverti privalumus ir trūkumus, įvertinti galimą riziką. Galima:

    

 • perduoti viruso infekcija, jei naudojamos priemonės nebuvo tinkamai gydomas;
 •   

 • latentinių infekcijų turėtų pradėti mažinti reakcijos ir pagerinti kraujo apytaką aktyvacijos;
 •   

 • alerginės reakcijos į vaisto įpurkštos plazmos užkirsti kelią jos sutraukti plėtros;
 •   

 • pūliuojančiu uždegimą ir įpurškimo vietos.

Gydymas artrozės ir Koksartrozė

Osteoartritas atsiranda dėl medžiagų apykaitos procesus organizme pažeidimo ir pasireiškia patologinių pokyčių, kremzlių ir bendrų audinių. Dažniausiai ši liga paveikia kelio sąnarį.

Plazmolifting yra viena iš moderniausių gydymo metodų ligos, kuris tinka beveik visiems, bet kokio amžiaus pacientams. Juk pagrindiniai poveikiai gydymo – biologinis stimuliacija visų audinių

tipų.

stuburo Plazmolifting

Puikūs rezultatai gaunami atliekant stuburo Plazmolifting. Ši procedūra pašalina iš kaklinės, krūtininės ir Juosmens dalių stuburo, pavyzdžiui, iškyša, išvaržos, osteochondrozės, spondylosis, neuralgija problemas. Tokiais atvejais, plazmos yra įvesta perispondylic vietoje labiausiai skausminga.

Plazmolifting sporto medicinos

Plazmoterapiya pasirodė esąs puikus sporto medicinoje. Pažymėtina, kad žmonės, kurie dalyvauja sporto yra labiau linkusios į tokio gydymo traumų. Jei vidutinis žmogus, reikia 5-7 injekcijų įvedimą, sportininkai paprastai kainuoja 3-4.

Plazmolifting į ortopedija

Plazmoterapiya populiarėja Ortopedijos. Galų gale, šis gydymo metodas leis išvengti natūralaus atsistatymo kūno, pašalinti skausmą, greitis atsigavimo ir prailginti laikotarpius atleisti.

kaina Maskvoje

tvarka

Vidutiniškai viena procedūra plazmolifinga išlaidos nuo 3000 iki 5000 rublių. Kaina priklauso nuo paslaugų spektrą numatyta, klinikos, gydytojo kvalifikacija.

Tarp į judėjimo sistemos procedūrų yra populiariausias Plazmolifting kelio atsiliepimai apie kurį galite rasti internete. Dauguma pacientų pastebėsite pagerėjimą, atkurti bendrą mobilumo ir atleidimo nuo skausmo.

Kai atsiliepimai apibūdinti procedūrą kaip labai skausmingas. Tai yra vienintelis neigiamas patirties iš plazmos įvedimo.

gydyti artrito be narkotikų? Tai įmanoma!

Gauti nemokamą knygą “Žingsnis po žingsnio planą atkurti kelio ir klubo sąnario artrozės mobilumą” ir pradeda atsigauti be brangių procedūrų ir operacijų!

Procedūros Plazmolifting kelio

veiksmingumas

Jei kremzlės audinio regeneraciją, kad buvo pažeistas dėl didelio sužeidimo ar degeneracinių ligų, pagreitinti rezultatas, ekspertai nustato Plazmolifting sąnarius. Ši procedūra yra saugi ir efektyvi. Ačiū jai pašalinta nemalonius simptomus ir pagreitina regeneravimo procesą. Nepaisant to, kad procedūros būtų pastebėtas teigiamų rezultatų, ji turi daug kontraindikacijų ir trūkumus. Tai yra todėl, kad tai prieš pradėdami naudoti šią paslaugą, reikia pasikonsultuoti su specialistu ir perduoti visus reikiamus tyrimus.

PlazmoliftInga yra ne pirmas naudoti sąnarių gydymui, nes tuberkuliozės ir plaučių uždegimas. Manoma, kad mokslininkai iš Švedijos 1898 m. Ir Rusijos Federacijoje buvo pirmasis chirurgas profesorius Voyno-Yasenetsky. Jis naudojo šią techniką už uždegiminių ligų, minkštųjų audinių gydymui. Klinikinėje praktikoje šiandien yra aktyviai naudojant šį metodą, kai Plazmolifting sąnarius.

Aprašymas Priemonės ir procedūros

Autoplazmoterapiya sąnarių yra novatoriškas būdas, kai naudojant injekcijos, praturtintas savo trombocitų, stimuliuojama regeneracijos regeneracijos funkcijas. Prieš atliekant procedūrą, pacientas yra imtasi tam tikrą kiekį kraujo iš venos, į vamzdžius, o po to dedamas į specialų įrenginį, kuris atskiria kraujo į plazmos turtingas trombocitų ir supakuoti raudonųjų kraujo kūnelių. Plazminiai vartojamas gydyti sąnarius. Injekcijos įdėti į pažeisto klubo sąnario ertmės, alkūnės, peties ir kelio.

Kai artrozė Plazmolifting padeda atsikratyti skausmo. Injekcijos koncentruotas kraujo plazma, trombocitų turtingos trigerius regeneravimas. Dėl šios ligos nustoja vyksta, standumo ir skausmą palaipsniui išnyksta.

žmonėms, aktyvuotų trombocitų yra suformuota po traumos arba pažeidžiant audinių vientisumą. Jie yra atsakingi už gamtos remonto ir regeneracijai audiniuose. Kai norima režimas pasiekti specialiame centrifuga trombocitų aktyvacijos in vitro, ir gautas autoplasma naudojamas injekcinio tirpalo.

pasireiškia stimuliuojantį poveikį metodo didėjant trombocitų plazmoje. Ultranasyschennaya trombocitų plazmos yra maždaug 1000000 trombocitų 1 ml. Ir tai yra kelis kartus didesnis nei įprastai. Kai trombocitų koncentracija padidėja, ir padidina augimo faktorių koncentraciją.

Mokslininkai nustatė daugiau nei 30 baltymus augimo faktoriai, kurie pagerins ir pradėti ttotsess ląstelių dalijimąsi, todėl paspartinti audinių atsinaujinimą.

augimo veiksniai:

    

 1. padidinti kolageno sintezę, ir lubrikantą sąnarių.
 2.   

 3. prisidėti prie naujų kraujagyslių susidarymą.
 4.   

 5. mažina uždegimą.
 6.   

 7. nukreipti baltųjų kraujo ląstelių pažeistų audinių judėjimą.

Privalumai ir nuorodos

Kadangi Plazmolifting autoplasma apima paciento krauju įvedimą, šis metodas gali būti laikomas visiškai suderinama su kūnu ir yra visiškai saugus. Pirmoji procedūra yra parodyta pakitimų sausgyslių, bursito, sausgyslių, artrito, ir artritas. Šios injekcijos dar rekomenduojama įtraukti sporto traumų, osteochondrozės ir raumenų distrofija. Tokių valstybių priežastys gali būti:

    

 1. Nesubalansuotas arba padidinus fizinį aktyvumą.
 2.   

 3. medžiagų apykaitos sutrikimai.
 4.   

 5. Įgytas disfunkcija ar įgimtos deformacijos.
 6.   

 7. Sėdimas gyvenimo būdas.
 8.   

 9. Sužalojimai.

Visi šie veiksniai provokuoja prasta mityba pažeistas segmentas su tolesnio uždegimas ir riboto sąnarių judrumą. Taškų pažeistą sąnarių tepimo taip pat sumažėjo, o kremzlės nusidėvi žemyn.

Šios procedūros privalumas yra tai, kad jis yra tinkamas bet kokio amžiaus kategorijoje pacientų, nesukeliant jokių komplikacijų. Vieno seanso vidutiniškai 20 minučių trukmės. Plazmoterapiya neskausminga, o rezultatai gali būti vertinamas po pirmosios sesijos. Be šių punktų, Plazmolifting peties, kelio ir kitų sąnarių nereikia atsigauti, ir asmuo gali užsiimti kasdiene veikla iš karto po procedūros.

ir šie veiksniai yra tarp pagrindinių privalumų:

    

 1. Gebėjimas išskirti veiklos gydymo metodus.
 2.   

 3. Geras derinys su konservatyvių terapijos: iglorefleksoterapiey, terapinis pratybos, manualinė terapija ir kt.
 4.   

 5. neigiamas poveikis organizmui, kaip ir vaistų naudojimą, ne.
 6.   

 7. alerginių reakcijų nebuvimas ir užbaigti procesą neskausmingą.
 8.   

 9. organizmo į injekcijų jautrumo.

Trūkumai ir kontraindikacijos

Nors plazmos panaudojimas nuo panaikinimo yra neabejotina, tačiau šis gydymo metodas pacientas gali pakenkti. Šis metodas yra draudžiama tokiais atvejais:

    

 1. problemų, susijusių su psichika.
 2.   

 3. Nėštumo laikotarpis kūdikis ir žindymo laikotarpis.
 4.   

 5. leukemijos, hemofilijos.
 6.   

 7. vėžio metastazių su esamais.
 8.   

 9. virusinės ir infekcinės ligos su padidintu kūno temperatūrą.

Eiti į pagrindinių trūkumų šio metodo yra:

    

 1. didelių sąnaudų “.
 2.   

 3. injekcijoms poreikis.

Pasiruošimas ir gydymas

Nėra jokių konkrečių rekomendacijų, kurios tiesiogiai susijusios su pasirengimu plazmoterapii. Bet 3 dienas prieš šią procedūrą neturėtų būti visiškai kepti, aštrus, riebus maistas ir alkoholiniai gėrimai. Specialistas gali rekomenduoti atsisakyti tam tikrų vaistų vartojimo. Jei pacientas yra reguliari mankšta, prieš atlikdami savo intensyvumą turėtų sumažinti procedūras. Dėl procedūros dieną nereikia pasiduoti pusryčiai, bet jūs turite pasirūpinti, kad jis nebuvo sunkus.

Šis gydymo metodas yra atliekamas keliose srityse medicina, ir kiekvienas turi savo niuansų.

ortopedija.

Įpurškimo autoplasma rimtų traumų į kremzlių ir kaulų struktūros sunaikinimo, taip pat degeneracinių ligų, padeda išvengti papildomų komplikacijų ir išvengti operacijos. Tačiau šis poveikis pasiekiamas tik ankstyvosiose stadijose ligos vystymosia. Štai kodėl svarbu pasikonsultuoti su specialistu ir išsiaiškinti, iš pirmo diagnozuoti sutrikimai ir simptomų bendro veikimo sąnarių. Ortopedijos plazmos panaikinimo peties sąnarių, alkūnės, kelio ir klubo sąnario gali padėti:

    

 1. Norėdami paspartinti audinių regeneraciją, ypač per reabilitacijos laikotarpiu po implanto ir chirurginis pašalinimas įsteigimo.
 2.   

 3. Aktyvuoti atkūrimo procesą kaulinio ir kremzlinio sąnarių.
 4.   

 5. normalizuoti jo veiklą.
 6.   

 7. Siekiant palengvinti skausmą.
 8.   

 9. Pašalinti spazmus ir atpalaiduoti raumenis.

sporto medicina “.

Žmonės, kurie užsiima aktyvių sporto, labai didelė rizika nepageidaujamų komplikacijų sąnarius. Plazmolifting dažnai skiriami po griauna intraartikuliniam konstrukcijų, didelių sumušimų ir traumų vientisumą. Ši procedūra sumažina trukmės atkūrimo procesą, nes pažeistų audinių regeneruojamas daug greičiau.

stuburo Plazmoterapiya.

Per metus stuburo praranda savo elastingumą ir tampa mažiau elastingos ir lanksti. Tarpslankstelinių diskų ir slankstelių laipsniškai taptų plonesni, nes tai, ką kuria degeneracinių ir destruktyvių ligų ir išvarža. Kursų metu autoplazmoterapii lėtės niokojančių komplikacijų ir pagerinti kremzlių, raumenų ir kaulų ir stuburo būklę.

Siekiant kelio ir peties sąnario sąnariųgydymui.

Su osteochondrozės, artrozės, sąnarių uždegimu paciento progresavimo, taip pat į įgimtų defektų kaulų struktūrų diagnostikos, ši procedūra bus sustabdyti tolesnį pablogėjimą situaciją, ir net galėtų išvengti operacijos ankstyvosiose stadijose. Tai gydymo ligoninėje pacientas nereikalauja, kuo greičiau reikia laiku aplankyti medicinos įstaigoje ir pasitikrinti manipuliacijų seriją.

Kai osteoartritas.

Ši liga dažnai pasireiškia klubo ir kelio sąnarius, bet pečių ir alkūnių – mažiau. Pradiniuose etapuose osteoartritu, šis metodas suteiks matomų rezultatų. 1 arba 2 laipsnių hip Koksartrozė Plazmolifting bus visiškai išgydyti ligą. taip pat galima išvengti operacijos ir gaunant sunkiųjų narkotikų grupes, kurios gali sukelti papildomų komplikacijų organizme.

Privalumai ir kenkia

Pati, šis metodas yra visiškai saugus “, nes pagrindinė žaliava injekcinis yra paties paciento krauju. Komplikacijos gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, tarp kurių yra:

    

 1. Šiurkščiai įvedimas plazmoje, todėl ant kūno atsiranda hematoma ir patinimas.
 2.   

 3. narkotikų, antikoaguliantų, kurios sukelia alergines reakcijas naudojimas.
 4.   

 5. Dėl imami kraujo mėginiai, buvo naudojami ne sterilias priemones. Po to užsikrėsti su bakterinės infekcijos to ir galimo plėtros sepsio pobūdžio.

Kitos komplikacijos:

    

 1. Trumpas terapinis poveikis.
 2.   

 3. fibrozė.
 4.   

 5. odos ligų vystymosi.
 6.   

 7. chroniški negalavimų pablogėjimą.

Jei procedūra atliekama įstaigoje, kad vertybės klientai ir žiūrėti savo reputaciją, jokio neigiamo poveikio ir komplikacijų po gydymo neturėtų atsirasti. Būtent dėl ​​šios priežasties, be to, ekspertų patarimus, turėtų atsakingas požiūris į gydymo įstaigą pasirinkti.

Iš metodus

veiksmingumas

Pasak tyrimų pacientų su netikrų sąnarių ilgųjų kaulų galūnių ir ilguoju laikotarpiu Įvadas lūžiai suaugti trombocitų autoplasma turi stiprią sužadinančią poveikį kaliaus formavimosi defektų mažinimokaulai. Taikant autoplasma Akrecinis klaidingų sąnarių ir stebimos beveik pacientų lūžių, ir sintezės laikotarpiu yra žymiai sumažintas.

Naudojant trombocitų autoplasma sugeba pasiekti kitą terapinį poveikį:

    

 1. anksti grįžti į mokymo sportininkų.
 2.   

 3. remisijos trukmė.
 4.   

 5. ilgalaikiu poveikiu.
 6.   

 7. sukūrimas sąlygų iš kaulų ir raumenų sistemos funkcijų atnaujinimo.
 8.   

 9. po juos Medicininė žymiai sumažinti skausmą.

Su šių patologijų trombocitų ultranasyschennoy autoplasma monoterapija nėra įvedimo. Tai yra vienas iš pagrindinių funkcijų kompleksinio gydymo.

konservatorių terapija

konservatorių terapija remiasi audinių atsinaujinimo aprūpinimo vėliau atkurti bendrą funkcija. Gydymo tikslas yra sustabdyti audinių degeneracija. Kartu su plazmos kėlimo, šiam tikslui:

    

 1. farmakoterapija (sistemingas naudojimas).
 2.   

 3. Mechanoterapija (kineziologija, mankšta).
 4.   

 5. Manualinė terapija.
 6.   

 7. Fizioterapija.
 8.   

 9. refleksologijos.

padidėjo dėmesys tiesiogiai stimuliacijos vidaus atsargos organizme. Regeneracijai prasidėti dėl to, kad ląstelės, kurios būtinos pagal chalones ir hormonų įtakos bakterijų pertekliumi.

Lagranmasade