Sąnarių ligos

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “Įkrovimo su ligų sąnarius.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

pratimų osteoartrito

komplektas

Iš visų įtakojusios artritas sąnarių ligos yra pats labiausiai paplitusi, kenčia nuo to nuo 11 iki 18% visų gyventojų. Iš esmės ji daro įtaką moterų amžiaus 40-55 metų, bet tai nėra priežastis nevilties, (paprastai ši sąlyga turi įtakos ne tik sveikatai neigiamą, bet dabar tai apie ką nors kita), nes gydymo jums reikia paprastą rinkinį pratimai su osteoartritu, o ne imtis daug laiko. Taigi čia mes einame:

Kas yra osteoartritas ir kaip efektyviausiai gydyti?

osteoartritas (osteoartritas) – tai ligų grupė, kuri remiasi visų bendrų sudėtinių dalių sužeidimus: kremzlės (per pirmąjį), okolohryaschevoy kaulų, raumenų periarticular, sinovijaus, kapsulės, raiščių.

Osteoartritas yra ne uždegiminė liga, yra tolimas klaidinanti ir todėl turi nieko bendro su artritu ar lėtiniu poliartrito. Tipiški šios ligos defektams osteoartrito. Dažniausiai pasireiškia stuburo sąnarių (nugaros skausmas), kad rankų, sąnarių, pėdų, kelio, čiurnos sąnarių apatinių galūnių, hip vykdyti didelį mechaninį apkrovimą.

sąnarių

Svarbus patarimas iš redaktorių

Jei norite pagerinti savo plaukų būklę, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas šampūnas jūs naudojate. Baisu figūra – 96% populiariausių markių šampūnų yra komponentų, kurie nuodų mūsų kūnus. Pagrindinės medžiagos, dėl kurių visi ant etikečių bėdų nurodyti, natrio laurilo sulfato, natrio lauret sulfatas, kokosų sulfatas, PEG. Šie cheminiai komponentai sugriauti garbanos struktūrą, plaukai tampa trapūs, jie praranda savo elastingumą ir tvirtumą, spalva blunka. Bet pats blogiausias dalykas yra tai, kad grindųir mėžti patenka į kepenų, širdį, plaučius, kaupiasi organuose ir gali sukelti vėžį. Rekomenduojame atsisakyti lėšų, kurios tai chemija naudojimą. Neseniai mūsų Redakcijos ekspertai išanalizavo bezsulfatnyh Šampūnai, kur pirmą vietą užėmė priemonėmis bendrovės Mulsan Sosmetic. Vienintelis gamintojas visų natūralių kosmetikos. Visi produktai yra gaminami pagal griežtus kokybės kontrolės ir sertifikavimo sistemas. Verta aplankyti oficialų internetinėje parduotuvėje mulsan.ru Jei kyla abejonių dėl savo makiažas natūralumas, patikrinkite galiojimo datą, ji neturėtų viršyti vienerių metų saugojimo.

Pirmasis žingsnis bendros ligos pohrustyvaet pradžioje aštrių judesių, ir, kai yra sulenkta nemalonūs jutimai skausmą. Su ligos vystymąsi yra aštrus skausmas, kai juda, kuris atslūgsta miego metu. Po trumpo poilsio kyla vadinamasis namų puslapiu skausmą, kurį sukelia trinties bendrų paviršių, ant kurių yra deponuotas fragmentus kaulų ir kremzlių degradacijos (sunaikinimas) – skalda.

Į bendros detritus judesiai palaipsniui stumiama į sąnario kapsulės ir skausmo inversijos žymiai sumažintas arba visiškai sustojo.

Galima, kaip tų pačių vadinamųjų blokada sąnarių arba sušaldyti sąnario, stiprus aštrus skausmas atėmimo asmeniui galimybę padaryti šiek tiek judėjimo Jungtiniame, dėl vadinamosios “sąnarių pelės” kremzlės arba kaulo fragmentas formavimo su pažeidimo jį tarp sąnarių arba įvežimo paviršių į periarticular minkštųjų audinių.

Osteoartritas paprastai vystosi lėtai ir etapais, pirmasis etapas prasideda nuo vieno ar kelių sąnarių naikinimo, antrasis etapas ir toliau su į likusių sąnarių proceso įtraukimo. Dažniausiai tai įvyksta dėl to, kad originalus serganti bendrą siuntimo apkrovą į “kaimynų” už jo vykdymą.

Jei artritas yra paliktas neapdorotas, per metus, bet judesioįtampa sukels skausmą.

Ką turėčiau daryti?

Siekiant išlaikyti sąnarių judrumą svarbiausia yra reguliariai fizinio lavinimo klases.

Atlikdamas įvairius pratimus, galite pumpuoti sveiką judesių amplitudė sąnariuose, kuris veda į įprastą funkciją išsaugoti raumenų sausgyslės korsetas ir kremzlės, pagerina mobilumą ir stiprina sąnarius.

Tai yra labai svarbu atlikti kasdienius pratimus ant papildomo-lenkimo sąnarių. Įsiminti; kad pagerėjimas yra neverta mesti asortimentas. Tačiau būkite tikri, kad išlaikyti pusiausvyrą tarp poilsio būsenos (kas 4-6 valandas per dieną, kuri yra reikalinga rehidratavus iš sąnarinės kremzlės), laikotarpiai, pratimų ir kitos veiklos.

Kompleksas pratybos osteoartritas

    
 • pradinę padėtį gale – guli ant kieto paviršiaus su kojų pratęstas. Sulenkti kelius ir pėdų neturėtų liesti grindis, pabandykite išlaikyti 10-15 cm atstumu. Nuo grindų. Laikykite 5 sekundes. Pakaitinis kojas. Pakartokite 5 kartus.

    

 • Nekeisdami poziciją (pradinis gulėjimo ant nugaros) kojų ir sulenkto klubo ir kelio sąnario. Pakaitomis atlikti lenkimą-prailginimo judesius.

    

 • Ta pati situacija dabar atlikti Zginacz-raumuo judėjimą abiejose kelio.

    

 • Pull kojas į priekį, pabandyti juos atsipalaiduoti. Sulenkti dešinę koją ir rankas stumti kamieno kelias sekundes, tada nuleiskite koją į grindis ir ištiesinti koją. Tas pats judėjimas vėl kaire koja. Pakartokite 10 iki 15 kartų.

    

 • Nuo pat vaikystės gerai žinomų treniruoklio. Modeliuoti dviračiu. Kojos yra iškilusis stačiu kampu (90 laipsnių). Pakartokite 30 iki 70 ar daugiau kartų. Tuo pratybų pabaigoje paspartinti judėjimą.

    

 • gulint. Ištieskite koją ir nuimkite 20-30 cm grindų. Ir laikykite šioje padėtyje kelias sekundes ir nuleiskite. Pakartokitekitas ramstis. Atlikti 20-30 kartų.

    

 • Pakeisti jūsų pozicija ir guli ant pilvo. Pabandykite paliesti kulnas sėdmenų, pakaitomis sulenkti savo kelio. Tai ne imtis savo klubus nuo grindų. Paleisti nuo 20 iki 50 kartų.

    

 • toje pačioje padėtyje į lenkimo užrakinti koją kelias sekundes. Alternatyvus kojos.

    

 • sėdimoje padėtyje. Ištieskite nugarą. Lenkimo-Rozprostować kojos vidutinio amplitudės. Pratimai daryti taip dažnai, kaip įmanoma. (Galite naudoti mažą svorį),

    

 • Nekeičiant poziciją. Pakelti koją ir užraktą stačiu kampu lygiagrečiai su grindų per 3 sekundes. Pėdų surengti tik stačiu kampu. Sekite su kita koja. Jei padaryta teisingai, pratybos turėtumėte pajusti Atsižvelgiant į blauzdos ir šlaunų raumenų įtampą.

Prevencinė pratimai vaikščioti

pasivaikščioti į parką, galite atlikti šią paprastą sudėtingos:

    

 1. Lieknas dešinę ranką ant medžio, tvoros ar sienos namuose kamieno, tada pasiimti savo kairę ranką koją iš kairės kojos ir traukite jį aukštyn.
  Pakeisti tavo ranka ant medžio ir daryti tą patį su dešinės kojos.
 2.   

 3. Kelkis ir pabandykite atsipalaiduoti. Tada atskleisti dešinės kojos ant žingsnį pirmyn, o svoris perdavimo Pas kairės kojos, liesos rankas ant dešinės kojos kelio ir šiek tiek pasilenkė į priekį. Jūsų kairioji koja yra šiek tiek sulenkti. Teisė bus šiek tiek pratęstas. Pakartokite su kairės kojos.
 4.   

 5. ištiestomis rankomis atsiremti į medį. Kaire koja ant traukos žingsnį atgal ir šiek tiek sulenkti dešinę kelio. Svoris turėtų būti perkeltos į kairės kojos. Pakartokite šį pratimą su dešinės kojos.
 6.   

 7. Dabar atsistoti tiesiai, kojos pečių plotyje. Dabar atidžiai sulenkti kelio į kairę koją ir tiesiog atsisėsti. Rankos liesos kairės kojos ir šiek tiek nusilenkti į priekį. Tada pakartokite pratimą ant dešinės kojos.
 8.   

 9. sėdi ant parko suoliuko, tempimo kojas šiek tiek. suvoktirankos ir kojos lėtai lašas galvą į savo kelio. Priploti. kelis kartus pakartoti.

Jei sujungti pratimą osteoartrito su Hirudoterapija, valymo efektyvumas yra 100%.

Kas yra artrozė Hirudoterapija

Vokietijos gydytojai neseniai atliko eksperimentą įrodyti ergoterapijos efektyvumą – Gydant dėlių kelio osteoartrito sukeltų.

Skausmas pasireiškimas pacientams ėmė sparčiai mažėti jau trečią ar ketvirtą dieną po to, kai gydymo pradžioje su dėlių procedūrų, o dvidešimt aštuntą dieną jie visiškai išnyko. Gydymo davė apsvaiginimo rezultatą ir įrodė savo efektyvumą: dešimt iš dešimties pacientų nebėra skųstis ir jausti skausmą mano kelių. Grupėmis gydytų įprastinių vaistų, tik dešimt pacientų tik keturi atsikratė skausmo.

Šiandien įrodyta, kad seilių yra medicinos (medicininė) Dėlės yra daug biologiškai aktyvių medžiagų, kurios gali teigiamai paveikti organizmą, kaip visuma, ir gauti rekomendacijas beveik visose srityse medicinos.

Bet ergoterapija neturėtų įsitraukti šiais atvejais: sumažėjęs kraujo krešėjimą, anemija, su stipriu išnaudosime kūno nėštumo metu, ir jeigu yra padidėjęs jautrumas (daugeliui paskutinis veiksnys yra labai svarbus). Be to, Hirudoterapija turėtų nustatyti ir įgyvendinti gydytoją.

Pratimai klubo namuose

Su judėjimo klubo sąnario laisvės yra palaipsniui mažinamas laikui bėgant. Kartais daugiau ar mažiau aktyvus operacijos jautė tam tikrą diskomfortą skausmas, sustingimas ir riboto judumo. Labiausiai tikėtina priežastis šioje valstybėje yra pradinis etapas osteoartrito klubo, ar Koksartrozė sąnario. Padėčiai ištaisyti padės medicinos ir prevencinių pratimus klubo atlikti namuose.

Kas yra osteoartritas (Koksartrozė)?

Labai svarbu žinoti! Gydytojai šoko: “Efektyvus ir prieinamos priemonė sąnarių skausmas egzistuoja. »Skaityti daugiau.

deformacijos artrozė, koksartrozės ar osteoartrito klubo sąnario – klinikinių apraiškų rinkinys, patvirtinantį, kad degeneracinės sunaikinimo kaulų ir sąnarių, raumenų ir raiščių į klubo sąnarių universalinė skeleto skeleto pradžią. Skausminga simptomai ligos lydi riboto mobilumo sąnarių, raumenų atrofijos, galūnių trumpinimas.

dėl klinikinių ligos vystymosi priežastys gali būti genetinis polinkis, senas sužalojimas nugaros departamento, iš stuburo ašies iškrypimas, uždegiminė infekcinė pobūdis į Osteo-sąnarių ir raumenų departamentų.

pažangios formos klinikinės ligos sukelia asmenį imtis stiprus Narkotikai – skausmą malšinančiais vaistais, siekiant sumažinti skausmą ir anti-uždegiminių – pašalinti uždegimą.

Laikantis gydytojo medicinos programos ir fizinės terapijos, gydymo ir prevencijos pratybų sustiprins raumenų sistemą klubo, grąžinti pacientui judėti be skausmo diskomforto tikslais.

Kaip patikrinti ligos požymiai?

klinikinių apraiškų klubų sąnarių, lydimų skausmo, simptomų nugaros, kelio, ir / arba kirkšnių srityje patologijų. Išbandyti sąnario paviršių ir griaučių sistemos gali būti nepriklausomai namuose.

Gulėti ant pilvo, reikia sulenkti galūnės ir imtis ją į šoną. Skausmo buvimas rodo konkrečių medicininių problemų buvimą. Kitas bandymas atliekamas gulint ant nugaros. Išlenktas koją kelio turi būti laisvai atlikti sukamaisiais judesiais.

Taizobedrenny bendra yra apskritas slydimo paviršiaus, kuris turi būti pasuktas, be apribojimų, kelyje, panašų į skaičius “8”. Kai skausmo ženklas riboja laisvę klubo sąnario laipsnį – dėl tam tikros rūšies sąnario patologijos

buvimo ženklas.

Silpnas sąnarių – yra raumenų, nepakankamas funkcinis Apture cirkuliacija, išsišakojusios riziką ir / arba plyšimą ligamentous aparato

silpnėjimo.

testavimo TBS Video: “

Paprasta pratimai osteoartritas

Lengviausias būdas įgimtos displazijos ir pradinio pažeidimo deformuojančiomis artrozės gydymo – fizioterapijos (fizinis terapija) iš klubo sąnario. Nesudėtinga (bazė) stabilizuoja kompleksas kasdieninės mankštos įtakos kremzlinėms audinį iš sąnarinių paviršių.

Pratimai gulėti ant jo pilvo:

    

 • neskubantis įkopti tiesią koją su 3-5 sekundžių vėlavimą, tada atidėtas būdas praleisti jį žemyn į visiško atsipalaidavimo. Tas pats daroma su kita koja. Pagrindinis uždavinys terapines ir profilaktiniam veiksmų – yra pumpuojamas raumenis šlaunų, nepakenkiant klubo sąnario;
 •   

 • lenkimo kelio ir daro a sulėtinta langų pakaitomis į dešinę ir į kairę galūnių vis dar vėlesnis judėjimą 3-5 sekundes. Tokio pratimo tikslas dėl klubo – raumenų funkcijai ir kraujo tiekimo atstatymo
 • stabilizavimas.

Dabartinė padėtis – gulėti ant nugaros:

    

 • vienos kojos sulenkto kelio, o kitas turėti linija. Lėtai liftas kojos atsitiesė su kelių sekundžių vėlavimą, tada praleiskite ją visiškai atsipalaiduoti. Tie patys judesiai atliekami su kita koja;
 •   

 • lenkimo tiek kelio kojas bent iš 90º kampu, švelniai nukreipti juos į skrandį, neliečiant jį. Praleisti kojos ir atsipalaiduoti;
 •   

 • išlenkti kojos Tuo iš 90º kampu turėtų būti šiek tiek stumti šiek tiek platesnė nei klubo skyrių. Lėtai pakelkite klubus, speleo įAk įmanoma, su uždelsimo padėtyje 3-5 sekundes. Lėtai nuleiskite dubenį, pasirūpinant, kad nebūtų liesti grindis.

Kitas Gimnastikos artėjimas tūpti gulėti ant šono:

    

 • viena galūnė atpalaiduoti ir sulenkto kelio, o kitas yra tiesus. Lėtai pakelkite tiesią koją aukštyn 45 laipsnių, ir jis delsė ore, švelniai nuleiskite žemyn. Pratimai atliekami ne per smarkiai, kad nebūtų trikdomas sąnario sausgyslių;
 •   

 • atversti kūną į kitą pusę ir atlikti tuos pačius veiksmus su kita koja.

Nuo pozicija – sėdėti:

    

 • Lėtai sulenkite į priekį, apimantis jo rankos pirštai. Šioje padėtyje, jums reikia palaukti kelias sekundes. Jei negalite pasiekti pirštus, dėl fiziologinių savybių kūno ar kūno neturėtų pervargimas, ir tiesiog naudokite rankšluostį, mesti jį į savo kojų, kaip kilpa.

Kai pratimas turėtų būti ne padermė kitus raumenis kūno. Darbas turėtų pjaukite tik raumenis. Kiekvienas pratimas kartojamas ne mažiau kaip 5 kartus.

Gimnastika ligų, klubo sąnario I ir II laipsnio

Net “Running” Bendros problemos gali būti gydomi namuose! Tik nepamirškite laiko per dieną jį tepinėlis.

Kitas rinkinys pratimai rekomenduojami pacientams su nekrozės šlaunikaulio galvos, Koksartrozė ar artrozės klubo SĄNARINIŲ vidutinio sunkumo.

Pradinė padėtis – gulėti ant nugaros:

    

 • lėtai įtempia kojas, palenktas 90º kampu į liemens ir šiek tiek skleisti juos vienas nuo kito. Pristabdymas tokioje padėtyje 3-5 sekundes ir grįžkite į pradinę padėtį. Tinkamai judėjimas – yra prispaustas prie grindų kulno ir slydimo ant plokščio paviršiaus. Pratimai kartojamas 5-10 kartų;
 •   

 • atlenktos galūnės sklandžiai judesio įtempia pilvo, teikiant šaulių laidininko varžosiš. Šis terapinių pratimų tipas atliekama 5-10 kartų;
 •   

 • užbaigia šį pozicinį dalį fizioterapijos pratimų atsipalaiduoti spazminio raumenis. Gulint ant nugaros, mes organizuojame šiek tiek tiesias kojas be dislokuoti kojos iš. Su įtampa šlaunų atsiskleisti pėdų vidų, paspausdami tvirtai juosmens tarpusavyje. Mes grįžti į pradinę padėtį 5-10 sekundžių ir atnaujinti įtampos kojų. Pozicija yra atliekama 3-5 kartus.

Pradinė padėtis – gulėti ant jo pusėje:

    

 • galūnių palenktas 90º kampu lėtai pakyla ir nusileidžia į pradinę padėtį sklandžiai. Pagrindinė sąlyga – jis neturi imtis savo kojas nuo jos;
 •   

 • pasikartojantys judesiai ankstesnių pratimų, plėsti kūną į kitą pusę. Rekomenduojama gimnastikos kursas turi būti kartojamas 5-10 kartų.

Pradinė padėtis – gulėti ant savo pilvo:

    

 • yra įsikūręs pačiame rankas išilgai kūno, jums reikia švelniai pakelkite tiesinami koją ne apie 45º kampu su vėlavimu padėtyje 15-20 sekundžių;
 •   

 • panašūs judesiai yra pagaminti su kitame gale;
 •   

 • dešinė koja lankstyti ne apie 45º kampu ir atlikti judėjimą aukštyn, laikydami ją aukštai 30 sekundžių iki vienos minutės. Šio pratimo ypatumas yra statinis pozicija prispaudžiama prie dubens kaulų prie grindų paviršiaus;
 •   

 • pakartoti ankstesniame pratime su kairėje galūnių, laikant jį statinio pusiausvyros tą patį laiką.

Pradinė padėtis – nuolatinis ant grindų:

    

 • jūsų kojos pečių plotyje, pirštai šiek tiek dislokuotos kartu su balanso išsaugojimą. Mes pradėsime šviesos pritūpimai, įskaitant šlaunikaulio dalies darbo be tempia kelio. Mes grįžti į pradinę padėtį, be tiesinimo nugarą. Tai švytuoklinis judėjimas atliekama nuo 5 iki 10 kartų.

Pradinė padėtis – sėdint ant kėdės:

    

 • Nustatyti ant kėdės krašto, jums reikia sklandžiai judesius nKelia pakaitomis į dešinę ir kairę galūnės, bando suteikti jiems horizontalią padėtį;
 •   

 • yra ant guolio paviršiaus krašto ir sandariai clutching kulnas, jūsų keliai turi būti skiedžiamas vertus, pasirūpinant, kad nebūtų ruožas piriformis raumenis. Per šį pratybose klubo pumpuojamas kraujas. Medicinos kompleksas atliekamas 15-20 kartų.

Užbaigti gydymo pratimai klubo sąnario segmentai gali būti lengvai profilaktinis, masažas. Be auga nuo savo kėdės, pradėti glostydama kojas nuo kelio, toliau judėti palei priekinę šoninę šlaunies paviršiaus, yra atsargūs, nelieskite jo nugarą. Tęsiant intensyvų masažą patrynus šlaunų įkaitintu paviršiumi, pavyzdžiui, masažo paslaugos yra perkeliamas į kitą koją. Trukmė masažo manipuliacijos – nuo 1 iki 3 minučių.

Dėl papildomos stimuliacijos kraujotakos ir geriau tūptinės vertus, galite naudoti specialų kremą masažo terapija.

taisyklės terapinių pratimų

Svarbiausia, kad turėtų būti atsižvelgta, kai darai pratimus – tai sklandžiai ir neskubi judesiai. Vagišiai pastangos suteiks sąnarių Microtrauma ar kitokią žalą, ir neduos absoliučiai jokios naudos. Lėtas, vidutinis Gimnastikos judėjimas gali sukurti tam tikrą kraujo banga, kad plovyklos progresuojanti sąnarių paviršius, gerėja maistinių medžiagų pristatymas. Sulėtinama leidžia kokybiškai plauti skilimo produktai iš organizmo.

Paskutinis, bet ne mažiau kaip vaidmuo tinkamai statybai kvėpavimu. Jums reikia kvėpuoti tik per nosį. Net tinkamai įvykdytas rinkinys pratimai nebus pagerinti per artimiausius 2-3 savaites situaciją. Pirmieji požymiai tobulinimo jų būklės žmonių jaučiasi po mėnesio kasdienio mokymo.

Jei siūlomi pratimai sukelti aštrų ar stiprus skausmas bet gyvenimo organų, fizinės pratybos takasuet stotelė.

Kontraindikacijos pasinaudoti

Nors kineziterapijos pratimų naudingumo klubo sąnario turi kontraindikacijų.

primygtinai rekomenduojama pratimai:

    

 • tuo atsižvelgiant į iš kirkšnies kanalo pilvaplėvės ertmę iškyšulys;
 •   

 • su disko išvaržos;
 •   

 • nuo menstruacijų atsiradimą;
 •   

 • už hipertenzinės krizės ir / ar padidėjęs intrakranijinis spaudimas;
 •   

 • komplikacijų, širdies ir kraujagyslių sistemą ir sunkių ligų, susijusių su kraujagyslėmis;
 •   

 • Pasunkėjus lėtinių sąlygomis, tulžies akmenligė, cholecistitas atveju, ir panašiai.

aukštos temperatūros žemos kokybės tipo režimą kūno atveju rekomenduojama palaukti atsigavimas pradėti pratimus ir po 3-4 dienų.

Medicinos profilaktika

Kai kurie medicinos ekspertai mano, kad atsikratyti kaulų ir sąnarių ligų ir raumenų sistemos keičiant kokybę ir mitybą. Ji turėtų būti nevalgyti fermentuoti maisto, rūkyti mėsos gaminiai, maisto produktai su konservantais biocheminių. Taip pat būtina sumažinti marinuoti, sūraus maisto ir cukraus suvartojimą. Patys ištaisyti savo valgymo įpročius, siekiant patenkinti augalinės kilmės maistą.

vertė yra net psichologinis požiūris asmens į stresą, nes reumatinės ligos klubo sąnarių turite tai labai svarbi. Kalbant paprastai, streso hormono tikrųjų valgo klubo sąnario kremzlę. Jei nebuvo atpalaidavimo arba užbaigimą nervų streso, tada yra iš kraujagyslių sąnario spazmai. Dažnai kreipiasi į reumatologijos, ortopedijos ir traumatologijos žmonės su nestabilia mentalitetas.

Rūpinkitės savimi ir visada sveika!

Kaip pamiršti apie sąnarių skausmas?

    
 • Sąnarių skausmas ir riboti savo judesiusvisą gyvenimą …
 •   

 • Ar jūs susirūpinęs dėl diskomforto, nukentėjo ir sistemingai skausmas … “
 •   

 • Galbūt bandė narkotikų krūva, kremai ir tepalai …
 •   

 • Bet sprendžiant iš to, kad jūs skaitote šias eilutes – ne per daug jie padėjo jums …

Bet ortopedijos Valentinas Dikul teigia, kad tikrai veiksminga priemonė sąnarių skausmas ten! Skaityti daugiau >>>

kelio osteoartrito: kas pasinaudoja gali ir ko negali

Po mano laišką kelio osteoartrito sukeltų Leidinys: Kaip sumažinti skausmą? į “leidinyje HLS”, žinoma, aš buvo perkraunami klausimus “kas pratimus daryti su osteoartritu?».

Jau keletą metų aš diagnozuota gonoartroz kelio. Ne gydytojas, ne treneris negalėjo įvardyti už kojų, pratimus, kurie negali ir norite tai padarytišios ligos. Tik ant interneto – abstraktaus samprotavimo šiuo klausimu. Ir, kaip taisyklė, iš žmonių, kurie žino apie osteoartrito tik teoriškai. Taigi turėjau vienkaušiai daug informacijos ir pabandyti sau ateiti į tiksliu sąrašu tipų pratimų. Turiu pasakyti, kad tai yra būtina stiprinti visus kojų ir šlaunų ir blauzdos raumenis. Ir kruopščiai stiprinti. Viskas čia sakė taip pat taikoma artrozės klubo ir čiurnos sąnarius.

Dėmesio!pratybomis, tačiau jų sąnarių atkūrimo pirmiausia turi sočiųjų būtinų medžiagų pradėti regeneravimo ir utilizavimo procesą. Priešingu atveju, pratybos jūs tik pabloginti ligos. Sąnarių reikia maitinant dietos, ypač kolageno – baltymo, kad sudarančioje kremzles. Būtinai valgyti hondoprotektory, ypač Gliukozaminas – yra sinovijos skysčio

pamatas.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Čia galite įsigyti gliukozamino ir kolageno

, kuris akivaizdžiai negali būti daroma su osteoartrito

Pratimai su ašine apkrova, ty, kai masėKūno presai ant kojų. Ypač jei esate nutukę:

    

 • Veikia,
 •   

 • Šuoliai
 •   

 • Pritūpimai ir lunges
 •   

 • Take daugiau svorio ant kojų,
 •   

 • Kojų Paspauskite
 •   

 • Futbolas, krepšinis ir tt
 •   

 • Aktyvus šokių ir kardio treniruoklių,
 •   

 • Kaip joga, kad asanos labai atsargūs su “Lotus”, kur jūsų kelio yra sulenkta kiek įmanoma
 • tipo

Pratimaipaprasčiausias

Bet sąnarių pratimai kelio:

Pratimaiyra labai naudinga

Be ašinės apkrovos, kai kūno svoris yra ne paspaudus ant kojų, arba sumažintas iki minimumo. Ypač gerai yra šie pratimai iš pradžių sustiprinti raumenis, atsakingus už kelio. Pratimai raumenys jums reikia kiekvieną dieną. Norėdami tai padaryti už savo gyvenimą. Jei norite šiek tiek pofizkulturnichat 3 kartus per savaitę, bus ne rezultatas. Norėdami susidoroti su osteoartritu, turime labai stiprią raumenis!

Pratimai S. BubnovskySavo knygoje “Gerklės keliai: Ką turėčiau daryti?”. Knyga galima skaityti internete: http://e-libra.ru/read/363016-bolyat-kolenichto-delat.html (nukopijuokite nuorodą). Tai tikrai skausmas mažinimo pratimai, jei ne dovanėlė, ir būkite kantrūs. Kovoti su kiekvieną dieną, su pastangomis į raumenis ached kitą dieną nuo apkrovos, o per mėnesį jausitės geriau: Bubnovsky Namai – paprasta! Kelio.

Įvairūs kita, kad vykdo kojų raumenis be ašine apkrova su gumos juosta:

Plaukimo.Įvairių stilių. Ir kintamų dėl kojų stiprumo, o ne rankomis. Kiekvieną dieną.

Kiti pratimų be ašine apkrova

Yra daug pratimų. Paimkite, pavyzdžiui, fitbol. Štai pratimai, kad jums yra gerai ištirta ne tik kojų raumenis, taip pat pilvo, rankų, nugaros.

    

 • Kėlimo dubens ant fitball (dvigalvis gerai dirbti, glutes, veršeliai ir net kvadratiniųadritseps):

    

 • Tai geras pratimas, kuris taip pat veikia beveik visų kojų raumenis. Drop prie grindų ir sugauti kamuolys sustoja sparčiai:

    

 • Daugiau pakirpti sparnus ir sėdmenų. Jei jūs ketinate pastangų išspausti kamuolys, dirbo ir vidinės šlaunų pusės:

    

 • Traukimo savo kelio į savo krūtinę (keturgalvis šlaunies, blauzdos):

    

 • Kitas elegantiškas mankšta priešais šlaunis:

    

 • Jei gniaužyti fitball, pakelkite kojas, gulėti ant šono, galite dirbti iš pirmaujančių ir tenoras fascija lata:

    

 • Už soleus ir gastrocnemius raumenis. Laikykite savo klubus iškėlė, pakelkite kulniukai, imituojantis juda sparčiai. Kojinės nereikia nuplėšti:

Pratimai su ašinio apkrovos paskirstymo

Kai ne visi svorio kritimo ant kelio sąnario. Aš rekomenduoju, jei turite pakankamai raumenis stiprinti. Ir atidžiai įsiklausyti į savo kelio, jei skausmas – jums dar anksti daryti šiuos pratimus! Grįžti į pratybų be ašinės apkrovos.

    

 • Slidinėjimas ir Šiaurietiškas ėjimas (vežti kūną daugiau ant pagaliuko). Alternatyva veikia.
 •   

 • dviračiu. Dviprasmiška apkrova kelio sąnariams. Ašinė jėga, bet yra apkrovų greitai judėjimų lenkimo-pratęsimo.
 •   

 • keitimas pritūpimai – pritūpimai, susikibę rankomis už paramą:
    
 • Ir taip pat tupint prie sienos. Išspauskite keliai kamuolį ir bandelės iš kulno iki kojų – dirbti visas kojų
 • raumenis.
    

 • Ir dar vienas keitimas Run – veikia į juostą ir į kelia krabų. Taip pat bare galite šokinėti:

viršūnė. Naudokite antkelius (bintai). Kelio tikrai vykdo apkrovą nuo sąnario į raumenis, jungtinius spynos ir apsaugo girnelė. Mano kelio nuo Orlett kompanija, kuri gali būti naudojama ekstremalaus sporto. Jis turi laikiklį už keliųoi puodeliai ir šonkauliai kiekvienoje pusėje, potootvedeniya ir vėdinimo sistema. Nepamirškite ortopedinius vidpadžius. Jie nustatyti snukio į teisingą padėtį, pagalvėlę.

Kas pratimai padės su kelio skausmu?

Saikingas mankštinimasis padeda išlaikyti kūno geros formos ir net kovoti su skausmingų pojūčių, nes tokių, specialūs pratimai skausmo kelio gali žymiai pagerinti būklę. Priežastis skausmas kelio sąnario, gali būti įvairių priežasčių, tačiau bet kuriuo atveju, fizinis aktyvumas padeda sumažinti nemalonius simptomus.

priežastis Kelio skausmas

Kodėl skauda kelius? Skausmas gali būti retos ar dažnai ir trumpas ir ilgas, skausmas ir aštrus. Tai gali lydėti kiti simptomai – paraudimas, patinimas. Šių skausmo priežastys skyrėsi. Yra penkios pagrindinės priežastys:

    

 • sąnarių liga;
 •   

 • sužalojimas;
 •   

 • per intensyvi fizinė veikla;
 •   

 • antsvorio;
 •   

 • mažas fizinis aktyvumas.

Dažniausia priežastis – traumos. Tai gali būti nepilnametis žalos ar rimtas lūžis. Bet kuriuo atveju, traumos veda prie skausmo kelio. Jei lūžis ar raiščių plyšimas sukelia aštrų skausmą, tada mėlynė ar patempimas paprastai rodo švelnų skausmas. Žinoma, jei jūs negalite iš karto daryti mankštos žalos, tačiau po kurio laiko, kai leidimą specialistas, turite pereiti į sporto salę.

ligos bendra yra labai įvairi – nuo uždegimo į kremzlės naikinimo (artrito, artrozės). Jie gali atsirasti dėl infekcijos ar dėl medžiagų apykaitos sutrikimų. Be tokių ligų gydytojas paskyrė vaistus normaliai, ir fizioterapijos. LFK nebūtinai įtraukti į kompleksinio gydymo kelio sąnarių įvairių ligų. Dalyvauti fizinio lavinimo turėtų būti reguliariai, tada tobulinimas bus pastebimas per kelias savaites.

Kalbant apie labai intensyvių treniruočių metu, jie prisideda prie PSOkyla problemų su sausgyslėmis ir kremzlių kelio. Palaipsniui kosteneet kremzlės, ir ji gamina kaulinių outgrowths įvairovė, jie savo ruožtu turi neigiamą poveikį aplinkinių audinių. Žemas veiklumas, labai blogai, nes kelio neveikia visu pajėgumu, kraujo apytaka pablogėja.

Viršsvoris suteikia stiprią įtampą ant kelių. Taigi, bet kokios ligos ar traumos sąnarių turėtų atkreipti dėmesį į svorį. Jei yra papildomo svorio, būtinai atsikratyti jų su pratybų ir dietos ir mitybos pagalba. Tai bus labai pagerinti ne tik kelio būklę, bet ir visą kūną.

Kas gali daryti pratimus?

Žinoma, įkrovimo kūną ir padeda išlaikyti kūno geros formos. Tačiau, jūs negalite padaryti visus pratimus. Pavyzdžiui, būtina nedelsiant nutraukti pratimą po kelio traumos. Pradedant specialiu rinkiniu pratimai yra leidžiama tik po specialistų susitikimus, kitaip galite tik pabloginti viskas.

Svarbu! Labai dažnai nustatyti pratimai po tinko bus pašalintas iš kojos. Neignoruokite šį paskyrimą, pratimas padės plėtoti bendrąją ir pašalinti sandarumo jausmą.

Kai daugiau Gimnastika uždrausta? Turėtų atsisakyti po kelio operacijos mokestį. Tik po kurio laiko, galite padidinti savo fizinį aktyvumą. O čia dar viena priežastis, dėl kurių reikėtų atsisakyti mokestį:

    

 • raiščių pažeidimai;
 •   

 • sužalojimą menisko;
 •   

 • menisko pašalinimas;
 •   

 • artrito ūmaus etapas;
 •   

 • kraujavimas į bendrą ertmę.

Visais kitais atvejais kelio skausmas pagalbos specialių pratimų. Geriausios iš visko, jei kompleksas bus paskirti ekspertą. Kadangi pacientas gali tinkamai pasirinkti pratimus. Bet tai taikoma tik tais atvejais, kaip stiprus skausmas. Jei skausmas yra lengvas, galite pasirinkti keletą pratimų ant savo rinkinį. Ar tai daryti reguliariai, bet jei diskomfortas bus pateiktiTurėtų atsisakyti sporto ir kreiptis į profesionalus.

Gimnastika pacientams su kelio

Kad nebūtų skauda kelius, pakankamai 15-20 minučių fizinių pratimų. Žinoma, mes turime elgtis su reguliariai. Turime pradėti nuo mažų apkrovų, ypač stiprų skausmą. Ir palaipsniui galite padidinti aktyvumą. Pratimai neturi būti skausmą, jei yra sunkus diskomfortas, tada pratimas yra padaryta teisingai.

Ką pratimai geriausiai tinka sąnarių skausmas? Štai pavyzdys rinkinys fizinių pratimų kelio išeitis – stovi:

    

 1. Ėjimo vietoje – kojines nuo grindų iki ašarų neįmanoma padaryti dvi minutes.
 2.   

 3. ant kelio, traukite savo kairįjį kelį su savo kaire ranka į sėdmenis labai lėtai – ir tada pakartokite su kita kelio.
 4.   

 5. Stovint, keliai šiek tiek išlenktas, būtina atlikti judėjimo ratu kelio vienas nuo kito.

Šios pratybos yra skirtos atlikti – gulėti:

    

 1. sulenkti kelius gulint ant pilvo, ir priveržkite kryžmai sėdmenų.
 2.   

 3. Gulėti ant nugaros, pakelkite kojas 90 laipsnių kampu ir palaikykite kelias sekundes.
 4.   

 5. Nuo pačioje padėtyje, sulenkite vieną koją prie kelio ir patraukite jį link priešingos šlaunimi ir tada pakartokite tą patį su kita koja.
 6.   

 7. Markė pratimas yra “dviratis».

Ir net paprastus pratimus iš pozicijos – sėdi:

    

 1. Būtina sėdėti aukščio nuo grindų ir pokalbių kojas apie 1-2 minutes.
 2.   

 3. ištiesinti kojas, sėdi ant grindų, ir lėtai traukti koją jam, lenkimo savo kelio.
 4.   

 5. sėdėti ant grindų su užlenkimo lenkiant ir tiesiant kojų.
 6.   

 7. Sėdi ant kėdės, iškelti vieną koją lygiagrečiai grindims, tada pakartokite su kita koja.

pratimai kelio sąnario, gali būti padaryta ir su skara. Tik du pratimai, kad keliai neturi pakenkti. Iš pirmasis esmė – tai pull-kojos sau, su rutulio pagalbaF (būtina priimti kojos skara) nuo sėdinčiam. Antras pratimas – laikyti kojas su skara pagalba, iš padėties – gulint ant nugaros. Būtina pakelti koją aukštai ir nuolat trisdešimt sekundžių.

“” Nuance! Žinoma, jūs galite padaryti be pratimų su skara, jei tai įmanoma ir noras eiti į sporto salę.

Visi pratimai turi būti padaryta bent dešimt ar dvylika kartų. Palaipsniui, galite padidinti aktyvumą. Tačiau būtina stebėti jų sveikatos būklę: Jei yra skausmas ar diskomfortas, jūs turėtumėte vėl sumažinti veiklą ir atlikti pratimus 7-10 kartų. Galų gale, apkrova turi pristatyti skausmo kelio, o ne skambinti jai iš naujo.

Vienas originalus būdas atimti skausmą

Yra kinų pratimas, kuris padeda žymiai sumažinti skausmą. Tik vienas pratimas ir nėra į kelio sąnarių skausmas, reikėtų išsaugoti ir pakartokite reguliariai. Pasirengti pratybų, jums reikia paruošti minkštą gultą antklodę ar veltinį. Nieko nereikia. Tai turėtų būti atliekama maždaug 2-3 minutes, ir po kelių dienų ar savaičių, galite padidinti laiką.

Kaip padaryti pratimą? proceso metu, jums reikia pajusti šilumą kelio, ir atlikus jausitės atsipalaidavę ir patogiai. Čia yra išsamios instrukcijos:

    

 1. Get on your knees, jei skausmas yra sunkus, galite pasikliauti savo kumščiais.
 2.   

 3. Perkelti kelius, pereinant nuo vieno prie kito, juos kėlimo.
 4.   

 5. Norėdami perkelti mažus žingsnius į priekį ir atgal.

Norėdami atsikratyti skausmo į kelio sąnarius gali būti praktikuojamas reguliariai tik. Taigi nereikia išvengti mokesčio, net jei jis yra skiriamas sunkiai. Po kurio laiko, ji tampa lengviau užsiimti, pagerinti sąnarių būklę, skausmas praeis arba sumažėti. Gimnastika taip pat pagerinti bendrą organizmo būklę, pakelti tonusą, atsikratyti blogos nuotaikos.

Būtume labai dėkingi, jei jūs vertinate tai ir dalį socialiniotinklai

Pratimai artrozė ir artritas pagyvenusiems

artrozė ir artritas pratimų vyresnio amžiaus – svarbi reabilitacijos terapijos, per kurią stiprina raumenis ir mažina apkrovą į paveiktą sąnario yra.

Tai svarbu atsiminti, kad reikia suderinti su gydančio gydytojo, kuris žino apie paciento būklę, jo kitų ligų, amžiaus, svorio ir kitų charakteristikų buvimas už vyresnio amžiaus žmonių sąnarius pratimai.

Gimnastika artrozė ir artritas yra būtinas siekiant užkirsti kelią tolesnei ligos, stiprinti kaulus ir raumenų, sąnarių vystymąsi dinaminių galimybių.

Reikšmingas principai mankštos efektyvumą yra:

    

 • juos reguliariai – užsiimti fizine veikla kelis kartus per mėnesį nepakanka.
  kontrolė kompetentingos treneris, siekiant išvengti traumų ir pablogėjus paciento būklės.
 •   

 • integruotą požiūrį – derinys su vaistais, kineziterapijos, tinkamą mitybą, masažas, baseinas baseino.
 •   

 • laipsniškas padidėjimo norma, perėjimas nuo ramybės prie sunkiai pratimų.

Fizioterapija pagyvenusių žmonių su sąnarių reikia stiprinti galūnes, siekiant paspartinti išieškojimo procesą, išplėsti pervedusio laikotarpį. Pratimai kiekvienam parenkami individualiai, remiantis jo statuso ir ligos progresavimą etape asmeniui.

Gerai subalansuotas mišinys kineziterapiją, sąnarių gali padėti:

    

 1. Jei norite sustiprinti raumenis ir sąnarius rankas ir kojas.
 2.   

 3. normalizuoti dinamika sąnarinių sąnarių, padidėjimas judesių amplitudė.
 4.   

 5. Skatinti kraujotaką į susirūpinimą srityje.
 6.   

 7. atlaisvinkite ligos simptomai, pagerinti organizmo tonusą.
 8.   

 9. Norėdami padidinti raumenų tonusą galūnių.
 10.   

 11. Jei norite sustiprinti imuninę sistemą.
 12.   

 13. pagreitinti medžiagų apykaitą, reguliuoti kraujotaką ir deguonies perdavimą.
 14.   

 15. Pauzė destruktyvių procesus.
 16.   

 17. Pagerinti miego, iškėlėbūti nuotaika.

Prieš mokymą, pageidautina išmatuoti spaudimą ir laikykite šviesiai treniruotės. Tai gali būti vaikščioti ant žemės su mažo kėlimo kelio, skirtingų polinkių ir purtant.

Pagrindas kompleksas

sąnarių ligos – artrozė ir artritas – dažnai susijęs būtent pagyvenusių žmonių. Todėl vyresnio amžiaus pacientams dauguma rekomenduojama atlikti pratimus sąnarių ramioje tempu.

Pasak reumatologų, pagalba sukurti gerą sąnarių šiuos pratimus:

    

 • Žingsnis ant žemės, keliai iškėlė stačiu kampu.
 •   

 • įdėti savo kojas į 50 cm pločio, atlikite šlaitus, delnai reikia pasiekti jūsų pirštai.
 •   

 • Mažos žingsniai išilgai menamos tiesia linija. Tai yra labai naudinga tiek klubo ir kelio sąnarių.
 •   

 • Atlikti nurodytus veiksmus ant pirštų ir kulno, su laipsniško tarifo padidinimą. Geri traukiniai veršių ir šlaunų raumenis, mažina apkrovą sąnarių sąnarių.

Šios gimnastikos pratimai nereikalauja daug streso ir intensyvaus fizinio lavinimo daug, todėl jie idealiai tinka stiprinti kelio ir klubo sąnarių senatvėje.

metodas Evdokimenko

kompleksas, skirtas dr VV Evdokimenko rodo pratimus sunkiau vyresnio amžiaus su osteoartritu. Šis mokestis padės plėtoti ir stiprinti raumenis ir sausgysles apatinių galūnių, atkurti sąnarių dinamiką.

    

 1. Atsigulkite ant nugaros, klubų, menčių ir apatinės nugaros tvirtai prispaudžiamos prie grindų. Mes iškelti vieną koją iki 15 laipsnių aukščio, vėluoja 30-40 sekundžių. Pakartokite tą patį su kita pabaigoje vieną kartą. Tada vykdyti 10 komplektų, skirtų kiekvienos kojos sparčiau.
 2.   

 3. Būtina guli ant jo pilvo, vieną koją sulenkto kelio stačiu kampu ir lifto 15-20 laipsnių. Turėkite statinio būklės 35 sekundžių. Pakartokite 10 požiūrių į kairę ir į dešinę pusę.
 4.   

 5. Melasant nugaros, pakelkite kojas ne 10 cm atstumu nuo grindų. Išskėskite pirštus, tada prisijungti. Pakartokite 10-15 kartų.
 6.   

 7. Atsistokite tiesiai, laikydami kėdė. Laipsniškai didės nuo pirštų galais, tada lygiai taip pat lėtai nuleiskite sau. Pakartokite artėja 10 kartų.
 8.   

 9. Stovi ant grindų, pastatykite vieną koją už kitą, laikydami pirštus ir kulnu neliesti. Pradeda ridenti kojomis iš dešinės į kairę ir atvirkščiai.

turėtų atlikti tempimo pratimus ir lengvas masažas Po pulverizavimą sudėtinga.

Mokestis už klubų

Šios gimnastikos pratimai pagyvenusiems žmonėms klubo rekomenduojama ligų, tokių kaip Koksartrozė, hip artrozės vidutinio sunkumo ir kitų lokomotorinių negalavimų.

    

 • Atsigulkite ant kieto paviršiaus, sulenkti kelius stačiu kampu. Lėtai priveržkite juos klubų ir plitimo skirtingomis kryptimis, likti statinio padėtyje 5 sekundes. Paimkite pradinę padėtį. Kartojimų skaičius – nuo 7 iki 10.
 •   

 • iš tos pačios pozicijos lėtai sulenkti kelius ir traukti juos į krūtinę. Pakartokite 7-10 kartų.
 •   

 • Mes atsiguliau ant vienos pusės, sulenkite kelius stačiu kampu. Pradžia pakelti vieną kelį aukštyn, pėdos turi būti sandariai prispausti tarpusavyje. Pakartokite į kitą pusę.
 •   

 • Atsigulkite ant pilvo, pakelti vieną koją 30-40 laipsnių, palaikykite 30 sekundžių. Daryti tą patį su kita pabaigoje. Padaryti kiekvienoje 7-10 kartų pusėje.
 •   

 • nuolatinis ant grindų, įdėti savo kojas iki 50 cm viena nuo kitos, atlikti pritūpimai taip, kad kelio yra 90 laipsnių. Atgal yra tiesus. Pakartokite 10 kartų.

Gimnastika už kelio

Šis gimnastikos mokymo rinkinys yra rekomenduojama pacientams, sergantiems artrito, osteoartrito, kitų ligų profilaktikai, kelio sąnario.

    
 1. Prašome priimti gulėdami ant tvirto paviršiaus poziciją, laikykite kulnas tvirtai. Kojinės užsivilkti, trina kneecaps.
 2.   

 3. yra įdėti į toje pačioje padėtyje, priveržkite kelio iki, sandariai paspaudus jį link krūtinės. Pakartokite nuo 7 iki 10 kartų.
 4.   

 5. toje pačioje padėtyje, kad takas sustoti prie šlaunų taip arti, kaip įmanoma. Pageidautina, kad jie yra prispaudžiama sėdmenų. Pakartojimais – 10 kartų kiekvienos galūnės.
 6.   

 7. Pakelkite abi 25-30 cm galūnes nuo grindų, vis dar guli ant nugaros. Judinti kojas skersai (pratybos “žirklės”).
 8.   

 9. Gulėti ant pilvo, pakelti savo rankas ir kojas tiesiai, laikykite 20-30 sekundes.
 10.   

 11. toje pačioje padėtyje lenkimo abiejų kojų stačiu kampu ir pakelkite juos po vieną, turintis 3-5 sekundes. Tada padidinti tempą, laikyti kojas ore 1 sekundę.
 12.   

 13. Ar švelnus tempimas, atkurti kvėpavimo.

Šios pratybos osteoartrito kelio, senjorams padės nustatyti sąnarių dinamiką, padidinti jo judėjimą amplitudę, plėsti bendrą erdvę.

Sporto vyresnio amžiaus moterys

Moterims elegantiškas amžiaus sukūrė specialų kompleksas, kuris padeda atjauninti ir atkurti sąnario sąnarius.

    

 • sėdėti ant grindų, kojos tiesios, išžergti vienas nuo kito. Sulenkite lėtai iš pradžių į dešinę, tada į kairės kojos paliesdami pėdų delno. Ar tai 10 kartų į kiekvieną pusę.
 •   

 • toje pačioje padėtyje, traukti kojas priešais jus, lenkimo giliai, nugaros tiesios. Bakstelėkite rankų stop, tada į pradinę padėtį.
 •   

 • pradinė padėtis yra tas pats. Traukite savo dešinę koją tiesiai ir sulenkti kairįjį kelį, paspaudus koja į šlaunį. Sekti laipsnišką nuolydis tiesia kojos. Po 10 rinkinių ištiesinti savo kairę koją ir sulenkti dešinę kelio ir pakreipus į kaire koja.
 •   

 • Būdami pačioje padėtyje, sulenkti kojas stačiu kampu, pėdas ant grindų. Sumažinti tiek kelius į dešinę, tada į kairę. Tokiu būdu galva pakreipti kita kryptimi.
 •   

 • toje pačioje padėtyje, sulenkite kelius ir tada ištiesinti teisę iki. praleidžiantyte jį kairėje pusėje vertikaliai. Po 5-7 artėja pakartoti su kairės kojos.
 •   

 • Atlikti tempimo atgauti kvapą.

Prisijungti gydytojas dirba savo mieste, galite kalbėtis mūsų svetainėje.

Kai artritas ir artrozė lengvos ar vidutinio sunkumo laipsnį gydytojas dažnai rekomenduoja pratimus ant stacionaraus dviračio ar dviračiu. Šis Krovinio tipas leidžia sustiprinti raumenų audinius galūnių be pernelyg pabrėžti sąnarius.

Mokymas apie dviračių kojų sąnarių pagyvenusiems žmonėms yra rekomenduojama dėl šių veiksnių:

    

 1. Jis stimuliuoja kraujotaką bendro ploto ir viso kūno, kaip visuma.
 2.   

 3. tonizuoja raumenų audinio galūnių, nugaros ir pilvo, kad gali tolygiai paskirstyti kūno svorį.
 4.   

 5. apkrova pėdos mokymo stacionaraus dviračio metu bus daug švelnesnis nei su klasikiniais pėsčiomis ar cross-country pamokas.
 6.   

 7. Yra oksigenacija kūno, stiprinti imuninę sistemą, gerina nuotaiką ir organizmo atsparumą virusų ir infekcijų.
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Nenuostabu išrado sakydamas, kad judėjimas – gyvenimą. Laikyti aktyvus bet kokio amžiaus, ir niekas norite skambinti jums metai už metus į priekį! Į sveikatą!

Lagranmasade