Sąnarių lūžių reabilitacija

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “sąnarių lūžių reabilitacijai”. Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Rūšys, simptomai, gydymas ir reabilitacija riešo lūžiai

riešo sąnarys – bendra dėl žmogaus galūnių, iš dilbio ir plaštakos kaulų viršuje. Iš dilbio spindulys suformuoja bendrą trijų riešo kaulų :. Pusmēnessveidīgs, Łódkowaty trikampės

žala spindulys sudaro didelę visų trauminių patologijų. Be traumatologijos egzistuoja apie “sulaužytas spindulio kaulais tipiškas vietoje”, kuris nurodo, kad žala riešo sąnario koncepciją.

klasifikacija

Radiacinės kaulų praranda savo vientisumą, kai pernelyg lenkimo ar išplėtimas bendro ploto. Taigi, šie mechanizmai išleisti:

    

 1. Lūžis Smithas – lenkimo. Pagrindinė priežastis – kūno rudenį su paramos dėl ranką atgal. Gali atsirasti dėl poveikio į kietą paviršių rankomis.
 2.   

 3. lūžis Kolles – raumuo. Tai įvyksta, kai pratęsimas šepetys traumos metu, patenka į jo palmių.

Kai jėga po pažeidimas sukėlė žalą arba žalos kaulų vientisumą yra didelis perkeltųjų lūžis. Šiuo atveju fragmentai išskėsti, sužeistas į aplinkinius audinius. Šis sužalojimo tipas reikalauja specialių gydymo metodus.

spindulys lūžiai dažniausiai traumuoja: tiesioginis hitu, kristi. Lydimas žalą į šiuos veiksnius:

    

 • pagyvenęs žmogus amžius;
 •   

 • moteriškosios lyties;
 •   

 • Kalcio trūkumas;
 •   

 • hormonų sutrikimai;
 •   

 • osteoporozė.

atsirasti iš karto po traumos simptomai rankų traumos riešo sąnario. Jie yra:

    

 1. retas atvejis LietuSIVE skausmas bendrą projekcija.
 2.   

 3. Jausmas krizė, krepitacija Jungtiniame.
 4.   

 5. Patinimas pažeisto ploto, kaupimas kraujo bendrą ertmę.
 6.   

 7. iš dilbio ir plaštakos, kaulo fragmentų poslinkis, shtykoobraznaya išsipūtimą dėl palmių ploto raumuo mechanizmo su traumų kaulų deformacijos.
 8.   

 9. laisvo judėjimo nepajėgumas sąnario.
 10.   

 11. sugadinimą neuroninių struktūrų simptomai: sustingimas, dilgčiojimo, Formikacija.

Komplikacijos

Jei turite minėtų simptomų, rekomenduojama kreiptis į gydytoją ir pradėti gydymą. Lūžis riešo bendros plėtros pavojingų komplikacijų.

netinkamo gydymo, nesilaikymas su eksperto rekomendacijos gali būti neteisingai suformuluotas kaulų sintezė.

Bendras sąveika sutrinka kaulų ir ligamentous struktūras, judesio diapazonas sutrinka, pakartotinio sužalojimo rankas rizika atsiranda. Kitą komplikacija yra artrito riešo sąnario. Tai lėtinė patologija sukelia sunkų deformacija rankas, vedantys į sunkių simptomų ir apriboti judumą.

Diagnostika

Kai Jūs skambinate specialistą pacientas eina per diagnostikos testus serijos patvirtinti diagnozę. Gydytojas įvertins objektyvių įrodymų lūžių ir paskirti rentgeno tyrimu.

Dažniausiai riešo traumos rentgeno yra vienintelis būdas, kuris leidžia tiksliai diagnozuoti.

Yra reikšmingų radiologinių požymių, kad yra patyręs specialistas žodžiu tiksliai taškas į diagnozę.

Kartais, patikslinti diagnozę, nustatyti intraartikuliniam lūžių, vykdoma stebėsena chirurginis gydymas reikalingas nukentėjusiajai areale ARM kompiuterinės tomografijos. KT yra labai informatyvus, nes atlikti vaizdų seriją skirtinguose skyriuose, kurie tiksliai įsivaizduoti vietą ir harakter žala. Šio tyrimo trūkumas – didelės išlaidos Tvarkos.

Po diagnostinių procedūrų ir DIEGIMO TIPAS rankos lūžio gydytojas traumatologas pereiti prie gydymo pasirinkimas. Be kaulų lūžių riešo sąnario principu gydymo, yra du būdai:

    

 1. Konservatyvusis gydymas – imobilizacijos (imobilizacijos) iš nuniokoto ploto.
 2.   

 3. chirurgijos.

Po gydymo serija rekomenduojama reabilitacijos procedūras, skatinti gijimą ir restauravimo judesių amplitudė.

Konservatyvusis gydymas

Įranga iš konservatyvaus gydymo priklauso nuo to, ar fragmentai yra perkeltų vienas kito atžvilgiu. Kai lūžiai be poslinkio iškaltas gipso:

    

 • už 4-5 savaičių laikotarpį ties raumuo Kolles ruožtu;
 •   

 • 6-8 savaites vienu lenkimo lūžio Smithas.

Tuo riešo ruožtu su poslinkis yra būtina pašalinti neteisingą poziciją kaulų fragmentų. Norėdami tai padaryti, iš naujo – manipuliacijos, kurioje gydytojas ir jo padėjėjas tiksliai judesiai pašalina kompensuoti kaulus. Pakoreguokite yra atliekama taikant vietinę anesteziją.

Nuėmus šališkumo gydytoją gamina fragmentai palpatory kontrolės valstybės ar radiografijos. Po kurio galūnė dedama gipsiniu 6-8 savaites. Savaitę po to, kai rentgeno liejinio pakartotas.

Kai liejimo tinkas svarbu stebėti pirštų kraujotaką, todėl jie Neuždarykite nagų falangos tvarstį. Jei dilgčiojimas, tirpimas, jausmas “adatos” į pirštų, turite nedelsdami informuoti medicinos personalą.

chirurginis gydymas

Kai riešo lūžiai, operacijos retai reikia: į smulkinti, sudėtingas lūžiai, žalos aplinkinių kraujagyslių ir nervų struktūrų.

šiuo atveju operacija vadinama osteosintezės.

Dažniausiai yra intervencinėGusts gaminti įdiegti išorinį fiksatorius – analoginį Ilizarov aparatą, kur fragmentai yra fiksuotas stipinai, prijungtus prie išorinių metaliniais žiedais.

Reabilitacijos

Po reabilitacijos laikotarpiu imobilizacijos arba operacija trunka nuo dviejų iki keturių savaičių. Operacija po traumos pasiekiamas po šešių iki aštuonių savaičių.

“Norėdami atkurti judesio diapazoną po traumos leidžia reguliariai fizioterapija.

Šios pratybos yra priskirti, dozuojamas ir stebėti gydytojas. Pacientas privalo griežtai laikytis rekomendacijų greitai pasveikti.

Manualinė terapija – masažas, po ilgo gydymo į dauguma pagalba. Atrofuojasi raumenys po masažo procedūras greitai ateiti į tonas, atkurti fiziologinį funkciją.

Reabilitacijos elektroforezės, purvo terapija, ultravioletinių, elektros ir kitų fizinės terapijos metodų po pirminio valymo stimuliuoja deguonies srautą į pažeidimo vietoje, atstato raumenų tonusas, apsaugo nuo komplikacijų vystymąsi.

atkūrimo etape po girnelės

lūžio

lūžis girnelės – retas reiškinys medicinos praktika, kaip žalos šis kaulas yra labai sunku.

Pagrindinė pavojingumo girnelės lūžio yra tai, kad jis tampa galimas šoninis poslinkis kaulų ir žalos kelio sąnario. Be to, kai tokia žala dažnai atsiskiria nuo kaulų fragmentų ir iš fragmentų poslinkis, kuris reikalauja chirurgija. Norėdami išvengti pasekmių ir atkurti efektyvumą padeda reabilitacija po girnelės lūžis.

girnelė funkcija

girnelės turi keletą svarbių funkcijų:

    

 • keturgalvio šlaunies pakabinimo;
 •   

 • stabilizavimo kojų kaulai;
 •   

 • apsauga kelio sąnario.

Kai yra girnelės lūžis, nuolaužųgali pakenkti raumenis, sausgysles, sugadintas kelio. Tai savo ruožtu gali sukelti daugiau rimtų traumų, iki kai kurių kelio sąnario funkcijos, pavyzdžiui, lenkimo, pratęsimo ar sukamuoju ir apskrito t praradimo. D.

priežastis susižeisti

Daugeliu atvejų, iš girnelės lūžis pasirodo vyresnio amžiaus sportininkams, nes bjaurus spazmas išsivysčiusiose keturgalvio, bet yra keletas kitų priežasčių lūžio:

    

 • lašas vieno kelio iš didelio aukščio;
 •   

 • nukristi ant savo kelio sunkų daiktą;
 •   

 • stiprus smūgis su objektu, ir taip toliau. E.

Nepamirškite, kad per rudenį iš mažo aukščio gali atsirasti iš girnelės lūžis, kai kaulai susilpnėja. Tai dažnai nutinka vyresnio amžiaus žmonėms.

Tipai lūžių

reabilitacijos kursas po girnelės lūžio tiesiogiai priklauso nuo sužalojimo tipas:

    

 1. sugadinti be poslinkio fragmentų. Paprasčiausias tipas – pasižymi sparčiai atsigauti ir reabilitacijos tuo pačiu laikotarpiu.
 2.   

 3. Žala kompensuoti. Paprastai reikia operacijos, nes kaulų fragmentų poslinkis gali sukelti žalą į raumenis, sausgysles ir kelio sąnario.
 4.   

 5. Žala nuo skeveldrų. Tai yra labiausiai sunku ir pavojinga natūra. Dažnai kaulų negali būti atkurtos, ir jūs turite jį pakeisti protezus.
 6.   

 7. Atidaryti girnelė lūžis būdingas kartu žalos sausgyslių ir odos. Skaudžiausias ir reikalauja ilgalaikės reabilitacijos.

Norėdami išspręsti kaulų ir išlaikyti kelio sąnario funkciją, nukentėjo kojos yra fiksuotas į priekį sąlyga visoje. Pirma, reikia griežtai lova poilsio, bet po poros dienų gali keliauti su ramentais pagalba.

ketaus yra taikomas 1,5 mėnesius. Gijimo procesą periodiškai monitoriaiuetsya naudojant rentgeno spindulius., Sunkiais atvejais Gipsas yra pašalintas per anksti, atliekama papildoma operacija, ir tinkas yra taikomas dar kartą.

Ilgas dėvi Gipsas ant visų pažeistą koją gali išprovokuoti komplikacijų, kurios trukdo reabilitacijai.

Labai dažnai šios komplikacijos yra:

    

 • raumenų atrofija;
 •   

 • problemos su raiščių ir sausgyslių;
 •   

 • nuolatinis skausmas kelio sąnario, blogiau orų pokyčiai;
 •   

 • sąnarių ligos.

Kad būtų išvengta tokių komplikacijų, padės laiku ir tinkamai atsigauti.

Reabilitacijos metodai

Yra keletas būdų, kurie yra skirti atkurti funkcija kelio po girnelės lūžis.

Pagrindinis apima:

    

 • pratybų terapija;
 •   

 • refleksologijos;
 •   

 • masažas;
 •   

 • fizioterapinė;
 •   

 • MUT (ištisinė Pasyvus Pasiūlymas – ilgai pasyvus judesio) – Kompiuterinė Įranga metodas terapijos.

Visas atkūrimo laikotarpis po girnelės lūžis yra padalintas į tris dideles grupes. Kiekvienas iš jų pasižymi sudėtingų pratybų pratybų terapijos lūžio girnelės. Pratimai tapo dar labiau sudėtingas pereinant iš vieno laikotarpio į kitą.

Pirmasis laikotarpis

bet pratimai visą laikotarpį rekomenduojama pradėti tik po to, kai atitinkamos iš gydančio gydytojo sprendimu. Priešingu atveju kyla tolesnės žalos rizika nukentėjusio pėsčiomis.

girnelę atlieka komunikacijos funkciją, apsaugo nuo žalos prie kelio sąnario, todėl pratimas su skaldytų girnelės apima mokymą visą koją nuo iki pirštų į sėdmenų raumenis. Tuo pačiu iš kiekvienu laikotarpiu dirbo visi raumenys ir gražinimai visus kelio sąnario funkciją.

Pirmieji pratimai prasideda pirštų ir kojų. Pirma, pacientas turi švelniai sulenkti ir ištiesinti pirštai, tada PereyTy, kad padaryti tą patį su koja, traukdami į priekį ir traukdami kojinių su savimi. Šis pratimas taip pat gali būti atliekami gulint ar sėdint.

mokymams keturgalvio raumenų ant pažeistos kojos per pirmąjį laikotarpį reabilitacijos tiesiog periodiškai įtempta ir atsipalaiduoti ją.

Gulėti ant lygaus kieto paviršiaus gali atlikti du pratimus:

    
 1. Train sėdmenų raumenys.
 2.   

 3. elementas kvėpavimo pratimai – vieną ranką padėkite ant pilvo, o kitas ant jo krūtinės ir lėtai kvėpuoti giliai, keliant diafragmą. Šis pratimas padės sočiųjų kraujo ląsteles deguonies ir teigiamą poveikį ekonomikos atsigavimo.

Pratimai terapija lūžio girnelės apima pratimų, kurie gali būti atliekami tik pagal gydytojo priežiūros rinkinį.

Pirmuoju laikotarpiu reabilitacijos yra lenkimo ir tiesinimo iš kojų ant paciento gulimos ar sėdimos padėties padangoje. Tai galima padaryti tik su paprastais traumų kad nereikia operacijos.

Bet reabilitacijos etape bet kuriuo atveju negali pamiršti apie pratybų sveikų kojų – tai galima atlikti keletą pratimų streso atsipalaidavimo raumenis, Mahi, sukamaisiais judesiais papėdėje, ir tt

įvairovė ..

Antra laikotarpis

Gydomoji mankšta Antrasis laikotarpis atliekamas praėjus maždaug vienai savaitei paraiškos gipso nekomplikuota traumos. Jei sužalojimas yra sunkus, pirmiausia turite pasitarti su savo gydytoju.

Visa pratimas yra atliekamas gulint ar sėdint ant lovos. Pagrindinis kompleksas susideda iš šių pratimų:

    

 1. Pacientas turi būti atliekamas lenkimo ir pratęsimo skauda kojas, stumdomas lovos koją. Įmantresnė įgyvendinimo variantas apima pratimų lenkiant ir tiesiant skaičių “sustabdyta.” Abu variantai yra atliekami gulint.
 2.   

 3. Pacientas turi būti įjungtas šono taip, kad viršuje buvo blogas kojų. Šioje padėtyje, jums reikia atidžiai sukurti kelio sąnarį, The kartusVienvietis kojų ir tuo pačiu metu be atsižvelgiant jį iš sveikos kojos.
 4.   

 5. Gulėti ant pilvo, sulenkite abi kojas vykdyti, pradedant sveika. Labai svarbu, kad būtų atsargūs – lenkimo ir pratęsimo atliekami lėtai, kad nebūtų pažeisti sužeistą koją.

Gulėti ant lovos, dažnai galima kartoti pratimus, kad nereikia daug pastangų:

    

 1. Įtampa ir relaksacija keturgalvio ir gluteus raumenis.
 2.   

 3. Modeliavimas įtampos ir atsipalaiduoti sužeistą plotą. Natūralu, kamienas kaulų neveikia, bet palankaus poveikio visai grupei raiščių ir sausgyslių raumenų šioje srityje siekimas.

sėdimoje padėtyje fizioterapijos reabilitacijos antrąjį laikotarpį apima tokią rinkinį mokymo:

    

 1. kojos guli ant dugno. Pacientas, turintis savo šlaunį, lėtai išsitraukia savo nukentėjusio kojos, lenkimo jį kelio, o ne atsižvelgiant toli nuo pėdų lova.
 2.   

 3. kojos pakabinti virš lovos krašto. Pacientas turi būti kruopščiai parengti bendrą kelio, tarsi “kalbėti” kojas.

Visa tai galima padaryti savarankiškai, be gydančio gydytojo dėmesio.

Svarbiausia – būkite atsargūs ne persistengti ji. Jei per kineziterapijos į žalos srityje vykdymą bus pastebėta aštrus skausmas, turite nedelsdami informuoti savo gydytoją arba slaugytoją, ypač jei žala buvo sunkus.

Jei stiprus skausmas išliks ilgą laiką, Jums gali prireikti ypatingų rentgeno spindulius.

Trečiasis laikotarpis

Šis laikotarpis prasideda tik tada, kai pacientas išleidžiamas iš ligoninės, ir gali judėti su ramentais, pagal gydytojo nurodymus.

Paprasčiausias pratimas atliekamas sėdint ant lovos, turinčiam blauzdos koją, būtina traukti ją jam taip arti, kaip įmanoma neatsižvelgiant koją iš lovos paviršiaus. Kaip rezultatas, kulnas turi liesti sėdmenis.

Pagrindinis kompleksas fizioterapijos trečiosios atkūrimo laikotarpį atliekamas būseną:

    

 1. Walking On žingsnio kopėčios, kėlimo tik savo sužeistą koją.
 2.   

 3. kojų 3 kilimas – 5 stadijos gimnastikos kopėčių. Pirma, jūs turite pakartoti keletą keltuvai ir paliekama pajėgi atlikti poluprisedaniya pagalbinį koją.
 4.   

 5. nuolatinis ant grindų, kojos skleisti patogiai ir savo ruožtu perdavimo kūno svorį nuo vienos kojos į kitą. Jei per šį judėjimas yra ne diskomfortas, galite įdėti pakaitinis lenkimo kelio.
 6.   

 7. ūkį prie paramos, atlikti pritūpimai. Pirma, atsisėsti truputį, Spręsti, kiek atsigauti.
 8.   

 9. laipiojimo salė sienos. Atliekamas tik tuo atveju, jei yra sveikatos priežiūros darbuotojas arba kitas asmuo, kuris gali apdrausti.

sudėtingų judesiai yra atliekamas į trečiojo laikotarpio reabilitacijos pabaigoje, kad būtų visiškai atkurti veiklą:

    

 1. lunges pirmyn ir atgal. Pirmiausia jūs turite padaryti gerą kojų atakas, kurių veikimas ant paciento. Tada pakeisti kojas, bet apdrausti save su parama. Paskutiniame etape išpuolių atliekami su abiejų kojų pilnai pasukti.
 2.   

 3. «antis”. Sėdi ant visomis keturiomis, judėti visoje aukšte, ne žiūrint iš jo kojų. Jūs turėtumėte pradėti lėtai ir palaipsniui spartinti kaip išieškojimo.

“terapija Pratimai – tai, žinoma, pagrindinis matas reabilitacijos po girnelės traumos. Tačiau nereikia pamiršti kitų metodų pagal gydančio gydytojo reikalavimus, nes jie paspartinti traumų gijimo ir daryti fizinė terapija pratimai lengviau.

santrauka

girnelė žalos, net labai sunku, gali turėti rimtų pasekmių, jei nebus skubiai pasikonsultuoti su specialistu, o ne pradėti nuo laiko reabilitacijai.

Tinkamas įgyvendinimas visų pratimų laikantis menoApsaugos užtikrina, kad kelio sąnario grąžinimo per 2 mėnesius po gydymo 3 prasidėti šiek tiek traumų atveju ir mobilumas – 4, jei reikia, chirurgija ir turėjo komplikacijų.

Bet kuriuo atveju, visų gydytojo prisideda prie greitai pasveikti rekomendacijų įgyvendinimas, todėl nereikia jų ignoruoti.

kelio sąnario plėtros

sąnarys yra kelio – tai labai svarbi dalis žmogaus skeletas, kuris yra atsakingas už žmogaus kaulų ir raumenų funkciją. Nuo kada juda apkrovą bendros atsakomybės yra labai didelis, tada jo žala nelaikoma reta medicinos praktikoje. Tai korupcija neleidžia visą žmogaus veiklos kasdieniame gyvenime, ir todėl ji yra gana bjaurus žalos.

Kokiais dalys kelio gali būti pažeista

Yra keletas tipų kelio sąnario traumos:

    

 • šlaunikaulio lūžis;
 •   

 • sužalojimas blauzdikaulio;
 •   

 • lūžis šeivikaulių;
 •   

 • žala girnelės, arba skridinys;
 •   

 • menisko traumos.

Kodėl yra žalos

Dažniausiai toks vientisumo pažeidimas įvyksta žiemą, žmonės, kurie veda aktyvų gyvenimo būdą.

medicinos praktika, dažnai su panašiu žalos gydyti žmonių iki penkiasdešimt metų, tačiau gali atsirasti be to kelio traumos kaip rezultatas:

    

 • iškritimo iš aukštumų;
 •   

 • automobilis avarija;
 •   

 • rudenį ant girnelės;
 •   

 • padidėjo ekspoziciją objekto į kelio srityje;
 •   

 • klasės sporto veikla;
 •   

 • sugadinimas darbo vietoje;
 •   

 • nesilaikymas saugos taisyklių;
 •   

 • ligų, turinčių įtakos kaulų struktūrą;
 •   

 • nepalankių oro sąlygų.

Visais atvejais, tokių sužalojimų gydymas yra fiksacijos toje pačioje padėtyje sulietas. Ilgas laikotarpis imobilizacijos yra blogai žmogaus motorinės funkcijos ir veda prie raumenų atrofija. Asmeniui grįžti į kasdienį gyvenimą ir susigrąžinti galūnę – gydytoją dėl kelio sąnario vystymuisi po trūkio

paskirta.

Simptomai žalą

yra laikomas šio sužeidimo požymiai:

    
 • skausmas pažeistos srities, kuri yra amplifikuoto apčiupinėjimu arba nukentėjusiajai bendrą apkrovą;
 •   

 • patinimas pažeidimo vietoje išvaizda;
 •   

 • kraujosruvos ir hemorrhaging;
 •   

 • įmanoma deformacijos susižeidė išorinė dalis;
 •   

 • žmogaus darbingumas sumažėja, pėdos nelanksto, o tai neįmanoma remtis.

Norėdami įdėti tikslią diagnozę gali tik patyręs specialistas, atlikusi visus tyrimus (palpacija, apklausos, apžiūros ir rentgeno) ir ištirti jų rezultatus rūšių. Kai diagnozė patvirtinama – Dėl gydytojas taktiką būsimą gydymo ir paaiškinama, kaip sukurti kelio po visą regeneracijai kaulinio audinio.

Medicinos taktika

Šiuo atveju gydymas gali būti tiek konservatyvios ir operacinis. Kas gydymo metodas bus priskirti jums savo gydytoją – tai priklauso nuo žalos, rūšies ir pobūdžio lūžio ir poslinkio kaulo

laipsnį sunkumo.

konservatorių apdorojimas ir chirurginė terapija turi tą patį tikslą – į tvirtai asocijuotų perkeltų fragmentų kaulų ir nustatyti nukentėjusįjį galūnę toje pačioje padėtyje. Paviršinio gydymo atveju gydytojas turi išorines Pakoreguokite kaulų fragmentus ir užrakinti koją tik per gipso tvarsčiu ar specialių spaustukais. Objektas skaityti operacija pašalinant nulaužtos gabalus su kaulais (iš smulkintų lūžių), atstatant perkeltų fragmentus į savo vietą, galūnių imobilizavimo per aparatūros (specialias plokšteles, adatos, varžtus) ir po to akojos bezdvizhivanii naudojant gipso.

Kada bus nukentėjusio kaulo atstatymas po konservatorių, ir po operacijos, būtina plėtoti kelį. Individualiai kiekvienam pacientui, gydytojas daro rekomendacijų, kurios padės normalizuoti įtakos ankstesnis motorinės funkcijos skaičių.

Reabilitacijos laikotarpis

Reikalingas po kiekvieno tokios žalos reabilitacija, kaip po ilgo laikotarpio imobilizacijos galūnių, dalinė atrofija, raumenų ir pacientas pastebi keletą vykdyti tam tikrus judesius ir neįprastą skausmą žalos srityje sunkumus.

Jei norite atkurti senas neįgaliesiems gydytojas paaiškina, kaip sukurti kelio įsibrovus per specialius reabilitacijos metodus.

Yra keletas reabilitacijos metodai:

    

 • fizioterapinė;
 •   

 • specialus masažas;
 •   

 • pratimai kelio sąnario vystymuisi;
 •   

 • Tinkama mityba;
 •   

 • fizioterapijos.
Vaizdo (paspauskite žaisti).

reabilitacijos laikotarpis gydytojas pagal jūsų sužalojimo nurodė gydytojas.

terapija

Pratimai yra normalizuoti nuoroda ir galūnių motorinės funkcijos po sužeidimo. Jūs turėtumėte pradėti su mažiausia apkrova ir palaipsniui didinti laiką, sudėtingumą ir skaičių atliktą pratimai.

Pagrindiniai pratimai besivystančios kelio sąnarį:

    

 • 10-15 kartų kūno įsiremia į apatinių galūnių;
 •   

 • gulint ar sėdint būtina sulenkti ir ištiesinti kelio. Šis veiksmas kartojamas 10-15 kartų;
 •   

 • sėdimoje padėtyje ant kėdės ar sofos, pakelkite galūnę ir išlaikyti jį gyvą būsenoje 4-7 sekundes;
 •   

 • stačios kojos turi būti sulenkta ir ištiesinimą, imituojančiu dviračiu.

Šios pratybos darokas dieną kelis kartus, palaipsniui didinant krūvį.

Tai reikia prisiminti, kad jei tokių pratimų įgyvendinimas yra plėtoti skausmą – iš karto stotelė ir perkelti pamokas ir kitą kartą

.

Masažas gaminti ne tik po tinko pašalinimo, bet ir laikotarpį, imobilizacijos siekiant pagerinti kraujo tekėjimą į žmogaus kūną. Dažniausiai, masažo procedūra paskirti specialų masažuotojas, bet jei norite, gydytojas gali paaiškinti jums, kaip sukurti kelio sąnarį namuose. Masažas atliekamas tvarkingas, įtrinti į paveiktoje zonoje. Tokia procedūra gali būti atliekama kasdien, tol, kol kai toks manipuliavimas yra ne skausmas. Kuo greičiau auka pajusti menkiausią diskomfortą ar buvimą skausmas – Stop masažo judesio ir perkelti juos į kitą laiką.

Fizioterapija

fizioterapijos reabilitacijos metodai susideda iš:

    

 • elektroforezės;
 •   

 • magnetinė terapija;
 •   

 • parafino;
 •   

 • lazerio terapija;
 •   

 • phonophoresis;
 •   

 • UAD-gydymas.

Fizioterapija – tai impulsyvus poveikis pažeisto ploto, o tai labai padeda gerinti kraujotaką. Dėl sparčių ir teigiamų rezultatų jos taikymo yra labai dažnas už jokią žalą. Fizinė terapija yra skirta raumenų, nervų atkūrimo, skausmo pašalinimas ir užkirsti kelią druskų susidarymą plėtrai. Dažnumas ir periodiškumas procedūrų paskirtų gydytojas.

pasekmės

Jei jūs neturite sekti Viskas gydymo strategijos ir vėlesnių reabilitacijos metodų gydytojo rekomendacijas, kurios gali kilti tokių komplikacijų:

    

 • neišsami sintezės kaulo;
 •   

 • vaizdo deformacijos į gedimo vietą;
 •   

 • pablogėjimas motorinės funkcijos po traumų;
 • lėtinis skausmas;
 •   

 • osteomielito plėtra;
 •   

 • raumenų atrofija;
 •   

 • ten gonartroz arba osteoartrito kelio sąnario;
 •   

 • praradimas nervų galūnės ir kraujagysles.

Pagrindiniai etapai reabilitacijos po atsilaiko kojos

susigrąžinimo periodą yra būtina gydymo dalis po to, kai lūžis. Tinkamai parinkta ir visiškai vykdomos veiklos po tinko ar negrąžinimas Tvarsčiai pagalba pašalinimo iki galo atkurti galūnės motorinės funkcijos, pateikti visą mobilumą, sklandžiai eisena, išvengti komplikacijų ir potrauminio skausmo. Reabilitacijos po atsilaiko kojos apima reikalingų gydymo ir pratimų skaičių, be kurių galės visiškai atsigauti.

Įranga reabilitacijai po atsilaiko kojos

Nuėmus pleistrą, net po gana trumpą imobilizacijos ir lūžio mažų kaulų pėdos, VELTINYS diskomfortas jo kojų raumenys ir raiščiai praranda savo elastingumą, lankstumas, sąnarių – mobilumo.

tikslaireabilitacijos:

    

 • išsaugojimas raumeninis audinys;
 •   

 • stimuliacija kraujo srauto ir limfos judėjimo;
 •   

 • Laivų stiprinimas, įveikti stagnacijos jų;
 •   

 • sumažinimas edemos, metabolinio pagreičio ir ištekėjimo iš skysčio audinių;
 •   

 • restauravimas visiškai sąnarių judrumą, įveikti kontraktūra.

didelių kaulų ir sąnarių, nejudrumas ilgas reabilitacijos reikalingas ilgas ir išsamus Dėl sudėtingų lūžių. Ypač sunku eina į silpnų pagyvenusių žmonių ar žmonių, turinčių sunkių ligų, kuriomis sutrikusi medžiagų apykaitą, kraujo, kraujagyslių pralaidumą.

Prieš reabilitaciją po atsilaiko kojos su pamainos kartais gali pareikalauti papildomų operacijos dėl neteisingų sandūrų kaulus.

susigrąžinimo periodą reikia po bet kokio lūžis. Ji apima:

    

 1. “pirmasis etapas”- tai masažas, trina kamuolįNogo vietos tiek fiziniai pratimai, naudojant vietos išteklius, skatinti audinių remontas.
 2.   

 3. antra- įgyvendinimas vis sudėtingesnė mankštos terapija, kineziterapija,.
 4.   

 5. Trečia- LFC, vis didinti fizinį aktyvumą, vaikščioti, SPA balneoterapijos.

Visi veiksmai lydi dietos, kuri padeda pagreitinti medžiagų apykaitą, stiprina raumenis ir kaulus. Tinkamai įdėti koją ir padėti judėti, rekomenduojama nešioti specialius vidpadžius, įtvarai, taip neperkrauti galūnę.

kompleksai reabilitacijos pratimai

Parenka tipo pratybų reabilitacijos gydytojas specialistas, priklausomai nuo žalos pobūdžio. Sportas reabilitacijos po blauzdikaulio kojos lūžio skirsis nuo fizinio gydymo traumos pėdos. Jei bet kokia žala į galūnių judesių taip naudinga:

    

 • sulenkti kojas per kelio, gali būti atliekamas net neišlipant iš lovos ryte;
 •   

 • stovi, padengia eilėje svorio skirtingų kojų;
 •   

 • Mahi atlikti su didžiausios amplitudės (pirmyn, atgal, į šoną), kada reikia atidėti koją į galinę padėtį 2-3 sekundes, turintis ranką paramos;
 •   

 • sit-ups, pradedant sekli, su rankomis fiksavimo viršų, į šoną, priešais krūtinę;
 •   

 • perdavimo sunkio iš kulniukai iki kojų;
 •   

 • nuo A linkę pozicija daryti žirklės pakaitomis UPS galūnių dviratį.

Naudinga mankšta ant stacionarių dviračių, plaukimas, vaikščiojimas.

Geriausias ir lengviausias būdas įkelti kojos natūralius judesius – vaikščioti. Ėjimo poreikį nuo greitkelių, pradedant gero lygaus kelio, palaipsniui didinant krūvį. Tai naudinga perkelti, keičiant tempą, keičiant iš greitai lėtai žingsnio. Taip pat reikia eiti aukštyn ir žemyn ant mažos kalvos.

Tai turėtų būti įtrauktos į kelio judesio atgal ir į šonus Cross veiksmus. Be skausmo nėrasindromas reikia palaipsniui pereiti prie perspektyvoje, baigiant pėsčiomis neskubantis tempas.

sąlygos pratybų

Kiekvienam žalos specialių įrenginių, skirtų atsižvelgti į vietos ir tipo lūžis, buvimą šališkumo ir eksploatavimo, ligonio būklę, jo amžių tipo.

Pratimai reabilitacijos po blauzdikaulio kojų lūžis atliekami tokio tūrio:

    

 • Ryte ir vakare mokestis – 10-15 minučių kiekvieną dieną;
 •   

 • instruktoriai – 45 minutės 2 kartus per savaitę;
 •   

 • Dienos ėjimas į paskirtą sumą (atstumas);
 •   

 • šyla sistemas – 3-4 kartus per dieną 3-5 minutes;
 •   

 • plaukimo pamoka – 45 min 2 kartus per savaitę;
 •   

 • Kompleksinis pratimas terapija – 45 minučių 2 kartus per savaitę.

Šios apkrovos taip pat reikia atstatyti po pėdos čiurnos lūžis skirtis tik specialius pratimus.

Būtina sąlyga jų darbo atnaujinimo yra kelis kartus per dieną, nuolat skatinti raumenis.

Jei negalite paleisti kai rekomenduojamų pratimų tipų, daugiau laiko ir sudėtingumo įmanoma. Šiuo atveju, namas turėtų padaryti gumos juosta plėstuvas pėdos.

darbo salėje nebus sukurti norimą apkrovą, turi būti sprendžiamas namuose.

Reabilitacijos po pirštas lūžių ar kitų kojų yra greitesnis. Šiuo atveju, tuo labiau judėjimas smulkiosios motorikos įgūdžius – didinti mažų daiktų, ledo kamuolius, vaikščiojimas basomis ant nelygaus paviršiaus

pirštus.

Būtina sąlyga sėkmingai Recovery yra Full Download visų sąnarių ir raumenų grupių nukentėjusio galūnės, o ne tik pacientas plotas.

Reabilitacijos ir mankštos po lūžusi koja po operacijos osteosintezės pradėti po to, kai siūlai pašalinami. Panaudojus Ilizarov rėmo arba tempiant Užsiėmimų 10-14 dienų po šalinimo įrankius.

Vosstanovitelnye dieta

Tinkama mityba turi būti organizuojamas per gipso nešiotis. Tai padės augti kartu kaulus, gerina raumenų būklę. Tuo apatinių galūnių ruožtu yra būtinas baltymų suvartojimas 120 gramų per dieną.

greitai splaisingo kaulų kūno reikalauja, kad šie elementai: kalcio, cinko, magnio. Šaltiniai:

    

 • pieno, pieno produktų;
 •   

 • sezamo;
 •   

 • kopūstų;
 •   

 • pupelių;
 •   

 • sūris;
 •   

 • jūros gėrybių ir žuvies;
 •   

 • riešutai;
 •   

 • kiaušiniai;
 •   

 • javai, įskaitant grikius;
 •   

 • vaisių.

geriau absorbcijos kalcio reikia vitamino D, dideliais kiekiais esančius riebalų žuvų rūšių.

Norint pagerinti audiniuose, padedančių vitaminų apykaitą. Kai lūžiai yra būtina, siekiant padidinti produktų su vitaminų D, C, A, B grupės suvartojimą arba gauti farmaciniams ir kompleksus.

Tinkamiausios Dieta №11 “, su reikiamu kiekiu baltymų atkurti raumenų ir kaulų audinį, taip pat kalorijų daryti pratimus reabilitacijai po lūžusi koja. Maitinimas – 5 kartus per dieną, virimo – standartizuotas gydymas. Reikia skrudintų apleidimo ir rūkyti.

skysčių – 1,5 litrų.

Naudoti masažas

Masažas – pirmoji ir geriausia priemonė Vosstanovlenii raumenų audinio. Daugeliu atvejų jis yra rodomas, kai dar dauguma ant palaidų kojos. Net jei imobilizacijos judėjimo metu nerekomenduojama, galite pagerinti kraujotaką, atlikti įmasažuokite nedideli atviri sritis.

Po atramos stebimas raumenų atrofija, patinimas dėl skysčių kaupimasis ir medžiagų apykaitos sutrikimų audiniuose. Masažas padeda stimuliuoti kraujotaką ir limfos apytaką, stiprina kraujagyslių sieneles, sąnarių plėtoti pagalbos ranką kojų judėjimą.

pradiniame etape masažo geriausia palikti pas specialistą, siekiant suprasti, kaip atlikti judesį. Ateityje padėti šeimoms, taip pat galima nepriklausomas veikimas.

Norėdami gauti ekspoziciją, galite naudoti masažo kremas ar narkotikų išoriniam naudojimui.

Įranga reabilitacijos namuose

Net jei pacientas dalyvauja kineziterapijos, fizioterapijos klinikoje, namuose treniruotės turėtų būti daroma, kad būtų laikomasi su variklio režimu, laikytis dietos. Integruoto požiūrio prisideda prie sparčiai atsigauti.

Geras padeda sumažinti patinimą ir padidinti kraujo tekėjimą į pažeistą galūnę vonios su jūros druska, žolelėmis ir eteriniais aliejais. Jie gaminami kiekvieną dieną pirmą kartą, su gerinti – kas 2-3 dienas.

Tai būtina nešioti vidpadžius padėti ištaisyti pėdos padėtį. Namai nebeturėtų vaikščioti basomis, išvengiant hipotermijos. Jei patinimas ir skausmas išlieka, atsižvelgiant į gydytojo, galite naudoti išorines priemones – nise, Troxevasin, diklofenakas.

Išieškojimas iš traumos užima daug laiko ir reikalauja pastangų ir atkaklumo daug. Net su šiek tiek savo ruožtu mažų kaulų snukio reabilitacijos trunka 2 mėnesius. Sunkiais atvejais, pašalinti nemalonius padarinius traumos nuo kelių mėnesių iki 1,5-2 metų. Visi šiuo metu, jums reikia laikytis dietos, darykite pratimus rekomenduojama eiti atstumas, kad būtų užkirstas kelias klibošanas plėtrą.

Senyvi pacientai dažnai įveikti oslozhneniya nepavyksta. Kitas veiksnys, sunkinančių reabilitacija yra antsvorio.

santrauka

reabilitacijos po kaulų lūžių kojų gali būti pratęstas iki visiškai atkurti mobilumo, nesant edemos ir skausmui nesant. Jos sėkmė priklauso nuo paciento įsipareigojimų ir tinkamai pasirinktos rinkinį terapiniais metodais.

Kaip sukurti po kelio lūžio: mankšta mankšta terapijos ir alternatyvios terapijos metodai

Pratimai terapija po kelio lūžio – prioritetas priemonė visiškai reabilitacijos sąnario. Jo naudojimo būtinumas dėl to, kad po kojos lūžio į kelio ilgą laiką yra iš ketaus, į visiškai paralyžiuotas valstybės. Vyksta kraujo stasis, edema su suspaudimo nervų galūnės, jutimo sutrikimai (neuropatija) raumenų.

reikšmingas standumas (artropatijos) Nuėmus gipsą yra pateikti į kelio sąnario. Pėdų sunku sulenkti ir ištiesinti visiškai. Iškart sunku net žingsnis koja, perdavimo svorį ant jo. Jis gali sukurti kasdien pasikartojančių konkrečius pratimus. Priešingu atveju ankilozės gali kurti, todėl pirmąjį krizė per kelio sąnarį, tada sukelia pacientui negalios.

Pagrindiniai etapai reabilitacijos

Pagrindinis uždavinys reabilitacijos – gerinti Srauto (limfos ir krovoottok), sukurti kelio susigrąžinti savo buvusį mobilumą, pagerinti raumenų tonusą.

METODAI reabilitacijos:

    
 1. LFK (apima 3 pagrindinių tipų pratimų);
 2.   

 3. masažas: normalus ir limfos drenažas;
 4.   

 5. fizioterapija: UHF, elektroforezė, magnetoterapija, parafino, purvo;
 6.   

 7. Mechanoterapija: MUT-terapija, treniruoklio;
 8.   

 9. vaistas: Iš priešuždegiminių, dekongestantų naudojimas, hondroprotektorov už kremzlės lūžių gydymui;
 10.   

 11. alternatyvių gydymo būdų: akupunktūra, chiropraktikos, osteopatija, Biofeedback terapijos.

Kurso programaŠie metodai kartu leisti 1-2 mėnesių pamiršti apie traumos, atsikratyti potrauminio skausmo, visiškai atkurti prarastas funkcijas. “

Reabilitacijos po kelio lūžio neturėtų atnešti skausmą. Kadangi dauguma lūžiai kelio po tempimo ir plyšimo raiščių, pratybos turėtų būti išsami, todėl sąnario plėtoti ir stiprinti raiščius.

Kiekvienas kompleksas pratimų terapija po kelio lūžio rekomenduojama pradėti nuo šviesos masažas. Kaip sukurti kelio taip, kad ji demonstruoja po traumos:

    

 1. Sėdi ant kieto paviršiaus, traukite rankas į savo klubo, kelio lenkimo lėtai. Tada grįžkite į pradinę padėtį. Kai tiesinimo kojinių traukti daugiau. Jei sunku pritraukti koją dėl jų pačių, galite prašyti pagalbos iš artimųjų.
 2.   

 3. Pasiekus maksimalų lenkimo, kuris sukelia stiprų skausmą, jums reikia laikykite šioje padėtyje koją 10-15 sekundžių.
 4.   

 5. Sėdi toje pačioje padėtyje, imtis koją į šoną, stumdomas jį per grindų, ir duoti atgal.
 6.   

 7. Gulėti ant šono, kad serga kojų apačioje, kad jis lipa aukštyn, tempia vidinius šlaunų raumenis. Toje pačioje padėtyje, galite skaidrę ir atgal koją ir sulenkti kelius, o užvertus ant grindų.
 8.   

 9. Sėdi su ginklų priešais savo kojas, pakelkite tiesią koją aukštyn. Jei tai sunku padaryti dėl savo, jums reikia naudoti rankšluostį, įvyniojo koją ir traukiant galus.
 10.   

 11. toje pačioje padėtyje gaminti kėbulas pavirsta į priekį, bando pasiekti kojinių rankas.

Po 2-3 savaičių, jūs galite palaipsniui pereikite prie sudėtingesnių pratimų:

    

 1. Atsigulkite ant nugaros, sėdmenų prie sienos, kojos iškelti stačiu kampu. Kojos skaidrę žemyn sienos, prisidedant prie bendros lenkimo pagal savo svorio galūnės.
 2.   

 3. toje pačioje padėtyje, šiek tiek tolsta nuo sienos, įdėti koją ant fitball ir gaminame izometrinių susitraukimoketurgalvio šlaunies.
 4.   

 5. Gulėti ant nugaros, padėkite kamuolį tinkamumo pagal savo kelio ir išspausti ją tempia pakirpti sparnus raumenis.
 6.   

 7. Jei norite atsisėsti ant kėdės, įdėti pėdų kočėlas už bandymą ar specialiu Massager turo skerspjūvio. Ridenti savo kojas pirmyn ir atgal.

Pagrindinis šių pratybų – sukurti kelio sąnario funkcijai lenkimo.

pratimų būti atliekamas bent 2-3 kartus per dieną, kurių kiekvienas pakartotinių 10-15 kartus. Check out pratimą po masažo ir kvėpavimo pratimai. Kadangi tinkas yra taikomas ne tik lūžių kelio, bet taip pat su raiščių plyšimo, aprašyti pratimai tinka atkūrimo raiščių. Daugiau informacijos apie plyšimas ir rekonstrukcija priekinio kryžminio raiščio galite rasti čia.

Vaizdo demonstravimo pratimų

film rodo, kaip gydytojas yra Reabilitaciją po kelio lūžio su poslinkio.

Ar Sporto salė po nuo krumplio lūžio ir girnelės traumos

Siekiant veiksmingai “kurti kelį po girnelės lūžis, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas rengiant raumenis, palaikykite girnelė. Norėdami tai padaryti, šie pratimai yra rekomenduojama:

Norėdami sukurti kelio po nuo blauzdikaulio krumplio lūžis, autoriai Egorov DI Komogortsev ty Domashevsky VA”rekomenduojama”

    

 1. Atlikti pratimą “dviratis” be treniruoklio, nes penktą savaitę po operacijos.
 2.   

 3. Jei norite užsiimti su stacionariu dviračiu nuo trečio mėnesio reabilitacijos, pradžioje, kai pašalintas įrašai (petnešomis).
 4.   

 5. kelio ramentus per visą laikotarpį reabilitacijos (su palaipsniui didinti pratekančio nukentėjusiosios kojų masės).
 6.   

 7. Užsiimti nardymas, pradedant nuo penkto mėnesio atsigavimo. Plaukimo leidžia sumažinti skausmą kelio sąnario.

Kaip sukurti kelio nPo šlaunikaulio lūžio “

kelio plėtros po šlaunikaulio lūžio namuose LFK kompleksas gali apimti sukimosi pratimai. Jie gali būti atliekami gulint ant nugaros, sėdėti ant kėdės ar stovint. Darant 10-15 pasikartojimų išoriškai ir į vidų. To paties šaltinio narės rekomenduojama atlikti imituoti atstumą.

kelio sąnario kūrimas naudojant mechanoterapijos

kelio sąnario vystymuisi po traumos gali vykti be veiksmų pacientui. Norėdami tai padaryti, yra MUT “- gydymas”(Nepertrauktos Pasyvus Pasiūlymas), kuri apima pasyvią judesį kelio iki iš anksto nustatyto kampu. Mechanoterapijos taikyti tokius prietaisus, kaip Kinotec, Artromot K1. Pirma, prietaisas yra kontroliuojama ilgio ir pločio galūnės, didinti koją jame. Toliau simuliatorius atvaizduota FLEXOR ir raumuo judėjimas esant tam tikram greičiui, jėga ir kampu, kad būtų galima reguliuoti nuo 10 iki 120 laipsnių.

Tokiu būdu gali būti atliekamas siekiant sukurti namuose kelį po šlaunikaulio lūžio, blauzdų kaulai ar girnelę. Mechanoterapijos naudojama sukurti kelio po konservatyvaus gydymo imobilizacijos po operacijos. Kontraindikacijos klasių mechanoterapijos yra augliai, infekcinės ligos, kraujagyslių trombozės galūnių paralyžius ir nestabili fiksaciją.

Skausmas po traumos

Absoliučiai visi pacientai, kuriems pasireiškė lūžusi koja išėmus iš gipso reabilitacijos šešis mėnesius skausmo. Jo intensyvumas priklauso nuo gydymo trukmės, imobilizacijos, kuri sukurta iš kontraktūra laipsnį sėkmės. Atsikratykite šie jausmai pagalba:

    

 • narkotikų terapija;
 •   

 • masažas ir fizioterapija;
 •   

 • Apvijų.

Greitai pašalinti kelio skausmas kremą ant NVNU pagrindu: ibuprofeno, nise, Diklovit, Fastum gelį. nesteroidinių protivovospalitelNYE priemonės blokuoja tarpininkų skausmo susidarymo ir laikinai sumažinti simptomus.

Siekiant sumažinti skausmą ir greitai sukurti kelio gali užtrukti hondroprotektory su gliukozaminu ir chondroitino sulfatas, taip pat dietos turtingas kalcio, fosforo ir vitamino D Jis taip pat naudojamas namuose liaudies metodų anestezijos į kompresai formą ir tinktūros savo maisto ruošimui.

Jei gimnastika po girnelės lūžio vyko diskomfortas būtų minimalus, yra Apvijų. Šiuo atveju girnelės per lipnios juostos (teips) pasislenka į vidų ir nustatytas toks, kad būtų išvengta dislokacija girnelės. Išorinis TEIP taikomas su įtampos ir vidaus – be įtampos. Kartais trečias TEIP naudojamas palaikyti girnelės apačia. Daugiau informacijos apie skausmo malšinimui po sužeidimo, perskaitykite šį straipsnį.

Fizioterapija ir masažas

Parengti kelio ir susidoroti su skausmu leidžia fizioterapija. Pavyzdžiui, elektroforezėsanestetikas, kur per elektrodų bendrą audinio suleidžiamas lidokaino. Tuo pačiu būdu, gali būti pristatytas į pažeisto kaulų kalcio preparatai, skatinant jos greitą regeneraciją.

analgetikas veiksmų, ir magnetinė. Elektromagnetinis laukas yra sumažėjęs raumenų spazmai, išsiplečia kraujagyslės. Eiti į žalos kraujo ląstelių svetainėje atvykti greičiau, sočiųjų su deguonimi ir pagreitina gijimą. Be to, išsaugojimas etapas yra naudojamas NSO, lazerio terapija, UAD.

Kaip minkyti koją

Kai masažasnukentėjusių galūnių serijos jungia visų klasikinių metodų (glostydama, trina, minkymo, vibracijos). Pradėkite glostydama masažo klubus, tada jis trinamas ir sumaišytos, ketina vieno kelio. Demonstruoja kelio po traumos akuratno reikia daugiau įtakos nei kaulinių struktūrų ir periarticular raiščių ir raumenų. juos kurti, jums reikia eiti į blauzdas.

Pagrindinis uždavinys masažas nuėmus gipso:

    

 1. stimuliacija šviežio kraujo srautas ir kanalizacija stovinčio venų;
 2.   

 3. stimuliacija limfos drenažas;
 4.   

 5. edemos pašalinimas;
 6.   

 7. jutimo išsaugojimas po suspaudimo nervų šaknelių gipso ir išemijos;
 8.   

 9. gerinant Srauto raumenų.

Vaizdo instrukcija

Šiame video parodyti pagrindinius masažo metodus kelio plėtros po traumos.

Alternatyvūs metodai atsigavimo

Kad parengti bendrą, taikyti manualinė terapija “. Tai reiškia, pasyvius judesius plėtoti kelį po sužeidimo į visas puses. Tačiau šis metodas nėra naudojamas ankstyvosiose stadijose reabilitacijai.

Osteopatijayra minkštesnė alternatyva manualinės terapijos. Jis gali būti taikomas iš karto nuėmus gipsą. Jei ten buvo iš kelio reabilitacijai per osteopatija lūžis gali padėti atkurti tinkamus erdvinius santykius audinius, jų micromotion vienas kito atžvilgiu. Priėmimas osteopatas, priešingai nei klasikinės metodus manipuliavimo, nereiškia, aktyviai lenkimo, tiesimo ir sukimas, nesukelia skausmo. Visi poveikis yra pagaminti taikant švelnus spaudimas gydytoją ranką.

Bos terapija “arba Biofeedback metodas”- darbai grįžtamojo ryšio principu: paciento įdėti į specialių daviklių, kurie aptikti nervinius impulsus galūnių. Šie į diagramoje su garsu pacientų monitorių ant realiu laiku stebėti formos impulsai, ir išmokti juos valdyti kryptingai. Tai leidžia lengviau kurti raumenis aplink kelio.

Akupunktūra arba akupunktūrareiškia vienetas bauda adatos dėl aktyvių taškų sąnarį. Metodas yra pagrįstas padidėjusios kraujotakos, išleidimo biologiškai aktyvių medžiagų pažeistas plotas. DIP adatam yra ne daugiau kaip 2-3 mm. Iš anksto pėdų masažas sumažinti skausmą, anestetikas želė sutepti. Kursas susideda iš 15-20 sesijų 15 minučių.

Ar įmanoma sukurti bendrą per daugelį metų

Kurti kojos yra labai svarbu per pirmuosius mėnesius po traumos, o sąnarių sustingimas silpnai išreikštas. Jei neturite suteikti jai pakankamai dėmesio, o ne pasiekti visišką lenkimo ir pratęsimo, plėtoti bendrą po lūžio po daugelio metų bus beveik neįmanoma.

pažeistas kremzles ir raiščius apaugę jungiamojo audinio skaidulų, kad randas.

Vaizdo įrašai pašalintas.

Naudingos komponentaiproduktų, kurių sudėtyje yra jiems “
Kalciopupelių
Žalia
Abrikosai
CinkoKakavos
grybai
saulėgrąžų sėklos
baltymųŽirniai ir pupelės
Mėsos
FosforasŽuvis
Sūris
Namas
vitaminų B, C ir DMėsos
kiaušiniai
Citrus
Vaizdo (paspauskite žaisti).

Yra pirmoji pluoštinė, tada Asakains ankilozės, kuris gali būti koreguojamas tik artroplastiką. Norėdami išvengti visą gyvenimą negalios, jums reikia kiekvieną dieną atlikti kineziterapijos 2-3 kartus.

Lagranmasade